Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Getek MarcinMEłkM3000:33:25-
2Volkov ViktorMPabianiceO co biegaM3000:34:18-
3Kawa MichałMSulejówek#NoToSterydM2000:36:23-
4Majda PrzemysławMBeznazwaBaszta WyszynsM4000:37:18-
5Główczewski GrzegorzMTczewBiegający TczewM4000:37:39-
6CHOJNACKI ARTURMPoznańBÓG HONOR OJCZYZNAM3000:37:53-
7Bocian JulianMStęszewAmiBelleM4000:38:06-
8Szymura WojciechMRybnikM4000:38:21-
9Abucewicz marekMSztumWataha łączy nas bieganieM4000:38:36-
10Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5000:38:54-
11Jaremko WładysławMOLESZYCEM4000:39:02-
12Skowroński RafałMKolbuszowa#BiegnijChlopczeM3000:39:07-
13Żychowski AdamMWarszawaM2000:39:12-
14Jutkiewicz MarcinMWarszawaobieganiu.plM4000:40:03-
15Rudo JakubMŁochówŁochowska Grupa Biegowa/PGB Sportowa PaczkaM3000:40:34-
16Jadczak MonikaKKrotoszynK1600:41:18-
17Onoszko AdamMWarszawaAdamO TEAMM4000:41:26-
18Maciejko RafałMDachnówKresowianieM4000:41:36-
19sabat Sebastian sabatMKomańczaM2000:42:00-
20Ficygowski MariuszMŻaryM4000:42:31-
21Szczepański NormanMsłupskM3000:42:53-
22Knychas DarekMWarszawaPZU Sport TeamM4000:43:39-
23Czabaj JacekMKwidzynKwidzyn BiegaM5000:43:47-
24Bielecka KarolinaKMichałowoK1600:43:50-
25Zieliński PiotrMPoznańM3000:44:55-
26Bielecka PatrycjaKMichałowo-K1600:45:00-
27Kołodziejczyk MarcinMTychyM3000:45:11-
28Napierała MarcinMKoziegłowyPiątkowo na BiegowoM4000:45:31-
29Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6000:45:39-
30Grzywaczyk ArturMSuchy Las#BIEGACZEM5000:45:43-
31Bukowczan MarianMKrakówM6000:45:54-
32Orłowski RobertMPoznańBiegnę do MordoruM3000:46:24-
33Tuwalska ElżbietaKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:46:39-
34Jaromin MateuszMBielsko-BiałaUKS Olimpia ZabrzeM2000:46:52-
35Marcinkowski JacekMŚwieszynoSSK Orzeł ŚwieszynoM4000:46:57-
36Napiórkowska AnnaKOstrołękaK4000:47:02-
37Bocheński ŁukaszMWarszawaM3000:47:35-
38Frączek JanuszMStar KotkowiceM4000:47:52-
39Piórkowski MariuszMGdańskTaka RYBAM3000:47:59-
40Mrozowski DariuszMRumiaParkRun RumiaM4000:48:20-
41Maciejewski StanisławMWarszawaWPRunningM4000:48:36-
42Gołąb GrzegorzMWarszawaM6000:49:09-
43Piórkowska NataliaKGdańskTaka RybaK3000:49:10-
44Biernat MagdalenaKInowrocławTG SOKÓŁ GNIEWKOWOK3000:49:14-
45Rusek GrzegorzMOleśnicaBrakM3000:49:37-
46Górecka-Pawlak EdytaKSzczecinK3000:49:43-
47SZULC KAMILAKGdyniaK3000:50:01-
48Lasak MariaKPoznańHERNIK TEAMK3000:50:46-
49Trawka MariuszMMiejska GórkaMiejska GórkaM4000:50:52-
50Szałachowski TomaszMDOBRE MIASTODobromiejski Klub Biegacza „Odcisk”M3000:50:54-
51Dorszynski DamianMPrzechlewoPolish Team StavangerM2000:50:57-
52Slezak AnnaKRzeszówK3000:51:47-
53Serafin PawełMWarszawaM5000:52:04-
54Kamiński DawidMKatowiceM3000:52:35-
55Bator MilenaKZawoniaK1600:52:37-
56Matuszak TomaszMLesznoM4000:52:37-
57KOWALCZYKOWSKI CezaryMWrzącaM4000:52:40-
58Mocek MarekMGranowoDanflor TeamM2000:52:43-
59Smierzchała MartaKPoznańPędzące LeniwceK4000:52:45-
60Łagowski PawełMGłogów MałopolskiM3000:53:05-
61Jastrzębski MichałMWarszawa (Praga-Północ)M2000:53:13-
62Wódkowski RafałMGdańskM5000:53:28-
63Czaykowski WojciechMGdyniaMamy ToM4000:53:33-
64Ostromecka MariolaMCzarnkówWataha Łączy Nas BieganieM4000:53:39-
65Gorycki DariuszMPogwizdówSPK Český TěšínM5000:53:42-
66Głuszko PrzemyalawMBerezkaSolinateam/Runonline.pl teamM3000:53:48-
67Śmistek PawełMStarogardzie Gdański#BiegamSeM3000:54:04-
68Trudnowski JanuszMBydgoszczRun PasjaM7000:54:04-
69Mika JózefMPoznań100 MCPM6000:54:17-
70Leliwa SylwiaKGdańskK2000:54:26-
71Zelený JanMDąbrowa GórniczaM3000:54:37-
72Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6000:54:42-
73Świątek MartaKPoznańendorfin dealersK2000:55:27-
74Filipek JakubMCianowiceM3000:55:46-
75Zowczak DorotaKKomornikiRawa TeamK3000:56:12-
76Jędrzejek KrzysztofMJaworznoM4000:56:23-
77Pielorz MirosławMCzyżowiceM5000:56:27-
78Koziatek MariuszMWarszawaM4000:56:36-
79Zagórska KatarzynaKWrocławK2000:57:12-
80Roszak ZbigniewMGniewkowoWataha- łączy nas bieganieM3000:57:19-
81Żyłkowska KrystynaMToruńM6000:58:05-
82Bator ZbigniewMWarszawaM6000:58:16-
83Godawa KatarzynaKSiechnice#BlogerzyBiegająK3000:58:23-
84Szymczyk BeataKSiennoK3000:58:41-
85Małek PawełMRzeszówM5000:58:44-
86Oskulski RobertMKowaryKowary biegająM4000:58:49-
87Burnagiel TomaszMCzerwionka-LeszczynyHRmax ŻoryM5000:59:06-
88Nachyła TadeuszMCzłuchówM6000:59:19-
89Cichowska AnnaKPilznoKRÓLEWSKIE PILZNOK2000:59:28-
90Czykinowski AdamMWrocławWrocławskie MorsyM4000:59:35-
91Kozioł TomaszMZawadówkaM3001:00:00-
92Potrzebowska AgataKBydgoszczDEAF i ŻÓŁTOKrólewscyK3001:00:02-
93Stempel TomaszMWarszawa-Marysin WawerskiMarysin Wawerski BiegaM4001:00:02-
94Smoter TadeuszMKraków-Nowa HutaEskadra KrakówM6001:00:16-
95Lenkiewicz AndrzejMBądkiPięknyM6001:00:22-
96Gawin RafałMkościerzynaM4001:01:00-
97HERNIK KRZYSZTOFMPOZNAŃHERNIK TEAMM5001:01:00-
98Wrona PaulinaKToruńK4001:01:07-
99Kuchta KatarzynaKPyskowiceNight Runners PyskowiceK3001:01:08-
100Białek JarosławMOlsztynZabiegani OlsztynM4001:01:39-
101Raczyńska MonikaKŁapczycaK3001:01:41-
102Abrahamowicz JakubMRybnikQBAM3001:02:45-
103ANTCZAK MAGDAKPOZNAŃK3001:02:45-
104Trzewikowska PaulinaMŁódźM3001:02:58-
105Trzewikowska PaulinaKŁódźK3001:02:58-
106sominka andrzejMDarłowoSSB (SobieSamBiegam)M5001:03:03-
107Chwalisz SabinaKRumiaK7001:04:42-
108Czerwiński JanuszMZegrzeDAMY RADE ZEGRZEM6001:06:50-
109Mendyka AnnaKToruńK4001:07:17-
110Augustyniak MiroslawaKGdyniaMamy ToK4001:11:38-
111Orlon BarbaraKSzczecinK5001:18:52-
112Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5001:21:28-
113Szecel ArkadiuszMKamionkawkurw_teamM4001:22:33-
114Skoczylas AnitaKPoznańMUAY Running TeamK4001:24:45-
115Sobczak WojciechMChojniceFlorian ChojniceM5001:50:50-
116Paszek KrystynaKGrodzisk MazDogoń Grodzisk MazowieckiK5002:35:51-