Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Dobrowolski EmilMChotomówM3000:30:02-
2Kujawski GrzegorzMPuckM4000:30:51-
3Lipiński MateuszMPoznańMUAY RUNNING TEAMM2000:31:47-
4Gosk DominikMWarszawaDD Running TeamM2000:32:42-
5Getek MarcinMEłkM3000:33:25-
6Volkov ViktorMPabianiceO co biegaM3000:34:18-
7Kułak PiotrMKamieńskAktywni KamieńskM3000:34:48-
8Kawa MichałMSulejówek#NoToSterydM2000:34:58-
9Gała KamilMŁaskM2000:35:04-
10Glapa SzymonMŁuszczanówM2000:35:32-
11Filipiak JakubMOsiek nad NoteciąKlub Biegowy TSK Orzeł OsiekM2000:35:57-
12Szymura WojciechMRybnikM4000:35:58-
13CHOJNACKI ARTURMPoznańBÓG HONOR OJCZYZNAM3000:36:26-
14Majda PrzemysławMBeznazwaBaszta WyszynsM4000:36:26-
15Traczyk ŁukaszMŻychlinRozbiegani ŻychlinM2000:36:26-
16Dawidziuk-Gosk DianaKWarszawaDD running teamK2000:36:27-
17Antosik PiotrMJaktorówDogoń Grodzisk MazowieckiM4000:36:28-
18Kaszkur JanMGorliceMBL TeamM4000:36:32-
19Krakowski PiotrMmiędzyrzeczszymanowskiteamM3000:36:38-
20Bąk DariuszMOsiek nad NoteciąKlub Biegowy TSK Orzeł OsiekM4000:36:51-
21Maćkowski MaciejMŻninM3000:36:51-
22Główczewski GrzegorzMTczewBiegający TczewM4000:37:00-
23Traczyk KrzysztofMŻychlinM1600:37:13-
24Maciąg KarolMBielskoSZYMANOWSKI TEAMM2000:37:23-
25Urban WiktorMZabrzeZabrzańskie Parkowe BieganieM3000:37:32-
26Szałachowski TomaszMDOBRE MIASTODobromiejski Klub Biegacza „Odcisk”M3000:37:37-
27Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5000:37:49-
28Dziegielewski RafalMNatalinKlub Biegacza WyszkowM4000:37:55-
29Hinc WaldemarMPrzechlewoZacisze PrzechlewoM5000:38:02-
30Bocian JulianMStęszewAmiBelleM4000:38:06-
31Abucewicz marekMSztumWataha łączy nas bieganieM4000:38:36-
32Maciopa MichałMWarszawaM4000:38:44-
33Rudo JakubMŁochówŁochowska Grupa Biegowa/PGB Sportowa PaczkaM3000:38:44-
34Jaremko WładysławMOLESZYCEM4000:39:02-
35Skowroński RafałMKolbuszowa#BiegnijChlopczeM3000:39:07-
36Żychowski AdamMWarszawaM2000:39:12-
37Kubuśka SzymonMKrakówM2000:39:13-
38Tuwalska MałgorzataKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:39:38-
39Jutkiewicz MarcinMWarszawaobieganiu.plM4000:40:03-
40Czabaj JacekMKwidzynKwidzyn BiegaM5000:40:18-
41Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6000:40:36-
42Goliński ŁukaszMŚwidwin3:10 TEAM ŚWIDWINM4000:41:00-
43Mocek MarekMGranowoDanflor TeamM2000:41:11-
44Jadczak MonikaKKrotoszynK1600:41:18-
45Knychas DarekMWarszawaPZU Sport TeamM4000:41:22-
46Onoszko AdamMWarszawaAdamO TEAMM4000:41:26-
47Łęcki PawełMŻyrardówPietrzyk Running TeamM3000:41:27-
48Maciejko RafałMDachnówKresowianieM4000:41:36-
49Sokół GrzegorzMKatowiceCytrynowym SzlakiemM3000:41:36-
50Gołaszewski ŁukaszMZabrodzieBiegam Bo Lubię OstrołękaM3000:41:47-
51sabat Sebastian sabatMKomańczaM2000:42:00-
52Bielecka KarolinaKMichałowoK1600:42:03-
53Miazga JanuszMZamośćM5000:42:20-
54Zawada DawidMKatowiceM3000:42:25-
55Ficygowski MariuszMŻaryM4000:42:31-
56Twardowski MateuszMKobylnicaM1600:42:39-
57Szczepański NormanMsłupskM3000:42:53-
58Pasieka AgnieszkaKŚwidwin21. BLTK3000:42:54-
59Werner MikołajMGorczynM2000:43:02-
60Bukowska-Golak JoannaKOpoleGoggle PAEK3000:43:16-
61Kotowski MichałMBądkowoM2000:43:31-
62Szczubełek WaldemarMOstrołękaM6000:43:57-
63Czaykowski WojciechMGdyniaMamy ToM4000:43:59-
64Mydło RadosławMGinawaM4000:44:01-
65Poprawa GrzegorzMOstrów WielkopolskiKS MARATON OSTRÓW WLKPM4000:44:01-
66Tuleja BlankaKŚwiętochłowiceK3000:44:20-
67Bielecka PatrycjaKMichałowo-K1600:44:30-
68Kołodziejczyk MarcinMTychyM3000:44:30-
69Tyliszczak AdamMDrzeńskoM1600:44:41-
70Sobczak WojciechMChojniceFlorian ChojniceM5000:44:43-
71Bielecka KarolinaKMichalowoK1600:44:47-
72Volkova AnastasiiaKPabianiceK2000:44:53-
73Zieliński PiotrMPoznańM3000:44:55-
74Kułakowska MałgorzataKŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaK3000:44:57-
75Baranowska SaraKSzczecinekK3000:45:04-
76Hawron AgnieszkaKWrocławParkrunK4000:45:07-
77Lenkiewicz WeronikaKOlszewkaBiegam Bo Lubię OstrołękaK2000:45:08-
78Napierała MarcinMKoziegłowyPiątkowo na BiegowoM4000:45:19-
79Tuwalska ElżbietaKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:45:19-
80Maćkowska KatarzynaKŻninŻniński Klub biegacza 1992K2000:45:21-
81Poblocka BożenaKLĘBORKUKS Ekonomik Maratończyk LęborkK5000:45:21-
82Porębski PatrykMSolniki wielkie 18WKS oleśniczanka OleśnicaM1600:45:24-
83Małczak MarcinMCiasnaMafia Team LubliniecM4000:45:26-
84Marcinkowski JacekMŚwieszynoSSK Orzeł ŚwieszynoM4000:45:39-
85Grzywaczyk ArturMSuchy Las#BIEGACZEM5000:45:43-
86Górecka-Pawlak EdytaKSzczecinK3000:45:44-
87Szczubełek-Rykowska EwelinaKCzarnowiecBiegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie OstrołękaK3000:45:45-
88Bukowczan MarianMKrakówM6000:45:54-
89Ciepcieliński DawidMBrodnicaostry cień mgłyM3000:46:10-
90Jedrzejowska KarolinaKKrakowK3000:46:16-
91Maciejewski StanisławMWarszawaWPRunningM4000:46:21-
92Cichowska AnnaKPilznoKRÓLEWSKIE PILZNOK2000:46:24-
93Orłowski RobertMPoznańBiegnę do MordoruM3000:46:24-
94Garbowski PiotrMSulechówM3000:46:25-
95SZULC KAMILAKGdyniaK3000:46:40-
96Tuleja AdamMChorzówM5000:46:49-
97Jaromin MateuszMBielsko-BiałaUKS Olimpia ZabrzeM2000:46:52-
98Sałata MarcinMŚwidnicaM3000:46:54-
99Volkova AnnaKPabianiceK2000:46:56-
100Napiórkowska AnnaKOstrołękaK4000:47:02-
101Madej MarekMRadomiłówMadej ZbójM5000:47:07-
102Michlewicz KrzysztofMWarszawaM3000:47:15-
103Lasak MariaKPoznańHERNIK TEAMK3000:47:32-
104Żebrowska JustynaKJanów PodlaskiKlub Biegacza Biała BiegaK3000:47:32-
105Bocheński ŁukaszMWarszawaM3000:47:35-
106Kuczkowski AndrzejMŁódźM2000:47:42-
107Peczyńska PaulinaKOlsztynTeam KopećK3000:47:45-
108Frączek JanuszMStar KotkowiceM4000:47:52-
109Machlowski RyszardMKRAKÓWKKB DYSTANSM5000:47:52-
110Piórkowski MariuszMGdańskTaka RYBAM3000:47:59-
111Kamiński WiesławMWarszawaCitos von GrodnoM5000:48:07-
112Mikulski RafałMKUNICERun Forrest RunM4000:48:13-
113Mrozowski DariuszMRumiaParkRun RumiaM4000:48:20-
114Baranowski ŁukaszMKolnoTeam KopećM3000:48:29-
115Antoniewicz GrzegorzMOpole91 batalion logistycznychM3000:48:45-
116Polak KrzysztofMRzeszówDrużyna JezusaM2000:48:53-
117Rusek GrzegorzMOleśnicaBrakM3000:48:54-
118Jędrzejek KrzysztofMJaworznoM4000:48:58-
119Górski SebastianMChorzówHanys BiegaM3000:48:59-
120Gołąb GrzegorzMWarszawaM6000:49:09-
121Piórkowska NataliaKGdańskTaka RybaK3000:49:10-
122Paszkowska NataliaKSobolewK1600:49:13-
123Biernat MagdalenaKInowrocławTG SOKÓŁ GNIEWKOWOK3000:49:14-
124Bator MilenaKZawoniaK1600:49:29-
125Kluj BogusławMZakrętBiegam dla Sandry i RobertaM6000:49:31-
126Mol RafałMKaczoryGrupa Biegowa Energy KaczoryM4000:49:36-
127Wiśniewski RadosławMWarszawaM3000:50:21-
128Sobol MagdalenaKNakło nad NoteciąSKRA PaterekK4000:50:22-
129Zbigniew LadzińskiMGdańskL - runM4000:50:28-
130Osińska AgnieszkaKGłogówKGHM ZG RUNK4000:50:40-
131KWIATKOWSKI KRZYSZTOFMTarnówM4000:50:51-
132Trawka MariuszMMiejska GórkaMiejska GórkaM4000:50:52-
133Dorszynski DamianMPrzechlewoPolish Team StavangerM2000:50:57-
134Hudon JacekMLegnicaM3000:51:21-
135Kolimaga KamilMŁyseM2000:51:24-
136Promny MariuszMPleszewM4000:51:38-
137Kownacki MariuszMBoża WolaM4000:51:47-
138Slezak AnnaKRzeszówK3000:51:47-
139Dzierlęga PiotrMPilznoKrólewskie PilznoM3000:51:50-
140Serafin PawełMWarszawaM5000:52:04-
141Smierzchała MartaKPoznańPędzące LeniwceK4000:52:17-
142Spychała MonikaKWronkiK2000:52:17-
143Naczk MarcinMRumiaParkrun RumiaM4000:52:21-
144Opacian AndrzejMRatułówM4000:52:30-
145Kamiński DawidMKatowiceM3000:52:35-
146Matuszak TomaszMLesznoM4000:52:37-
147Gromek KatarzynaKŁódźK4000:52:39-
148KOWALCZYKOWSKI CezaryMWrzącaM4000:52:40-
149Sznajder JoannaKMichałowiceG.O.A.T. Team MichałowiceK3000:52:42-
150Stolarczyk TeresaKOlsztynAmatorkaK5000:52:49-
151Melon JacekMJastrowieM4000:53:03-
152Łagowski PawełMGłogów MałopolskiM3000:53:05-
153Osadnik RyszardMZąbkowice ŚląskieLG CHEM ENERGY WROCŁAWM4000:53:09-
154Jastrzębski MichałMWarszawa (Praga-Północ)M2000:53:13-
155Wódkowski RafałMGdańskM5000:53:28-
156Bukowski AndrzejMLomzaM4000:53:39-
157Ostromecka MariolaMCzarnkówWataha Łączy Nas BieganieM4000:53:39-
158Napierała WiktorMPoznańK.S. Warta PoznańM1600:53:41-
159Gorycki DariuszMPogwizdówSPK Český TěšínM5000:53:42-
160Głuszko PrzemyalawMBerezkaSolinateam/Runonline.pl teamM3000:53:48-
161Trudnowski JanuszMBydgoszczRun PasjaM7000:53:58-
162Boczar BeataKZielona GóraGreen TeamK5000:54:04-
163Śmistek PawełMStarogardzie Gdański#BiegamSeM3000:54:04-
164Leliwa SylwiaKGdańskK2000:54:06-
165Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6000:54:09-
166Mika JózefMPoznań100 MCPM6000:54:17-
167Świątek MartaKPoznańendorfin dealersK2000:54:20-
168Szymczyk BeataKSiennoK3000:54:22-
169Zelený JanMDąbrowa GórniczaM3000:54:37-
170Gogolewski MichałMMińsk MazowieckiM4000:54:40-
171Delalicz de Laval RafaMBielawaM3000:54:55-
172Bator ZbigniewMWarszawaM6000:55:16-
173Gierszewska GrażynaKBydgoszczRun PasjaK5000:55:16-
174Pietrasik KamilMRuda ŚląskaM4000:55:16-
175Kochmański DariuszMDąbrowa BiałostockaM4000:55:29-
176Janik AdrianMPiłaDąbrowski teamM4000:55:40-
177Antkowiak JuliaKPoznanK3000:55:45-
178Filipek JakubMCianowiceM3000:55:46-
179Gawin RafałMkościerzynaM4000:55:46-
180Chwalisz SabinaKRumiaK7000:55:47-
181ANTCZAK MAGDAKPOZNAŃK3000:56:03-
182Czykinowski AdamMWrocławWrocławskie MorsyM4000:56:05-
183Dylla FranzMTarnów OpolskiM7000:56:05-
184Bieniek KasiaKSkoczówK3000:56:06-
185Zowczak DorotaKKomornikiRawa TeamK3000:56:12-
186DZIEPAK PiotrMWola Mrokowska1 Baza Lotnictwa Transportowego / Mrokowska WOLA na BIEGANIEM4000:56:24-
187Pielorz MirosławMCzyżowiceM5000:56:27-
188Koziatek MariuszMWarszawaM4000:56:36-
189Gąska MaciejMGdyniaM4000:56:57-
190Wojciechowski GrzegorzMPROMNICESaint-Gobain SquadM4000:57:00-
191Francuz AgnieszkaKBrzeskoK3000:57:03-
192Zagórska KatarzynaKWrocławK2000:57:12-
193Stulczewski AndrzejMBraniewoRozbiegane BraniewoM5000:57:13-
194Drążkowski TomaszMSzczecinekM1600:57:15-
195Roszak ZbigniewMGniewkowoWataha- łączy nas bieganieM3000:57:19-
196CZAPSKA EWAKKatowiceHuragan LigotaK5000:57:25-
197Podraza MarekMGORLICEGorlicka Grupa BiegowaM5000:57:43-
198Żyłkowska KrystynaKToruńK6000:58:05-
199Orlon BarbaraKSzczecinK5000:58:18-
200Godawa KatarzynaKSiechnice#BlogerzyBiegająK3000:58:23-
201Lenkiewicz AndrzejMBądkiPięknyM6000:58:30-
202Małek PawełMRzeszówM5000:58:44-
203Oskulski RobertMKowaryKowary biegająM4000:58:49-
204Jendroska PrzemyslawMKatowiceStudio GTS KatowiceM3000:59:03-
205Burnagiel TomaszMCzerwionka-LeszczynyHRmax ŻoryM5000:59:06-
206Nachyła TadeuszMCzłuchówM6000:59:19-
207Mackiewicz EwelinaKWysokaK3000:59:43-
208Zubelewicz MaciejMWodzisław ŚląskiING TECH POLANDM2000:59:45-
209Bierdek JustynaKszczecinK2000:59:50-
210Stempel TomaszMWarszawa-Marysin WawerskiMarysin Wawerski BiegaM4000:59:52-
211Kozioł TomaszMZawadówkaM3001:00:00-
212Potrzebowska AgataKBydgoszczDEAF i ŻÓŁTOKrólewscyK3001:00:02-
213Skupień JustynaKLubinK3001:00:02-
214Polańczyk PaulinaKAleksandrów KujawskiKacper&ZuziaK3001:00:04-
215Smoter TadeuszMKraków-Nowa HutaEskadra KrakówM6001:00:16-
216Wiaderek AleksandraKKonotopaTeam Bartosza OlszewskiegoK2001:00:21-
217Kuchta KatarzynaKPyskowiceNight Runners PyskowiceK3001:00:27-
218HERNIK KRZYSZTOFMPOZNAŃHERNIK TEAMM5001:01:00-
219Głowacz MajaKWrocławK3001:01:01-
220Wrona PaulinaKToruńK4001:01:07-
221Białek JarosławMOlsztynZabiegani OlsztynM4001:01:39-
222Raczyńska MonikaKŁapczycaK3001:01:41-
223Cebula LechMGorzów WielkopolskiWataha-Łaczy nas bieganieM5001:02:25-
224Abrahamowicz JakubMRybnikQBAM3001:02:45-
225Dudek AnnaKBytomK4001:02:53-
226Trzewikowska PaulinaMŁódźM3001:02:58-
227Trzewikowska PaulinaKŁódźK3001:02:58-
228sominka andrzejMDarłowoSSB (SobieSamBiegam)M5001:03:03-
229Malczewska MirkaKBydgoszczK6001:03:22-
230Jóźwik JacekMBydgoszczParkunM6001:03:38-
231Krzyżowska Anna KrzyżowskaMWęgierska GórkaJustfeelfitteamM3001:03:46-
232Kwaśniak ZdzisławMSłupskM6001:03:55-
233Majlowska Irena MajlowskaKGorzów WlkpK6001:04:12-
234Molińska MonikaKRokitno SzlacheckieK4001:04:29-
235Tomkowiak PaulinaKRydzynaK1601:04:33-
236Grębska-Bodzęta AgataKTrzebiniaK5001:05:18-
237Łukaszyk SylwiaKRydzynaUKS Dąb LesznoK4001:06:06-
238Żwiruk KarolMWarszawaSzybkie kopyto ultraM4001:06:07-
239Czerwiński JanuszMZegrzeDAMY RADE ZEGRZEM6001:06:50-
240Juszkiewicz MałgorzataKSzczecinK4001:07:14-
241Mendyka AnnaKToruńK4001:07:17-
242Dalbiak Karolina DalbiakKWarszawaK3001:07:42-
243Przybylak WandaKPiastówRozbiegany PiastówK6001:09:06-
244Sajewska KarolinaKWarszawaK3001:09:13-
245Łosak Edyta ŁosakKKielceEdzia biegK4001:10:05-
246Augustyniak MiroslawaKGdyniaMamy ToK4001:11:38-
247Stańczuk MirosławaKWarszawaK5001:12:48-
248Górna IwonaKBydgoszczK3001:13:42-
249Orzeszek GabrielaKKozłów BiskupiK4001:15:15-
250Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5001:20:34-
251Skoczylas AnitaKPoznańMUAY Running TeamK4001:21:09-
252Szecel ArkadiuszMKamionkawkurw_teamM4001:22:33-
253Nowicka DanutaKEłkK6001:25:47-
254 01:35:01-
255Maliarenko SerhiiMOsieM3001:38:40-
256Śliwiński JerzyMToruńM6002:33:53-
257Paszek KrystynaKGrodzisk MazDogoń Grodzisk MazowieckiK5002:35:51-
258Pruchnirwska JolantaKOstródaK5004:00:00-