# | Nazwisko, imię Surname, Name | Płeć | Miejscowość City | Klub | Kategoria Age Group | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kujawski Grzegorz | M | Puck | M40 | 01:11:56 | - | |
2 | Góralski Marcin | M | Gdynia | M40 | 01:20:44 | - | |
3 | Rudziński Jacek | M | Gryfino | KB HERMES GRYFINO | M50 | 01:26:07 | - |
4 | Kościelski Mariusz | M | Rumia | Kujawscy Runners | M50 | 01:27:25 | - |
5 | Żychowski Adam | M | Warszawa | M30 | 01:27:56 | - | |
6 | Getek Marcin | M | Ełk | M30 | 01:28:31 | - | |
7 | Miazga Janusz | M | Zamość | M50 | 01:31:56 | - | |
8 | Tuwalska Małgorzata | K | Gdańsk | LKS Zantyr Sztum | K40 | 01:33:24 | - |
9 | Majda Przemysław | M | Beznazwa | Baszta Wyszyns | M40 | 01:35:07 | - |
10 | Świętochowski Patryk | M | Mińsk Mazowiecki | MKB Dreptak | M16 | 01:43:36 | - |
11 | Jadczak Monika | K | Krotoszyn | K20 | 01:43:42 | - | |
12 | Bielecka Patrycja | K | Michałowo | - | K16 | 01:45:02 | - |
13 | Karczewski Maciej | M | Pleszew | M20 | 01:45:08 | - | |
14 | Mocek Marek | M | Granowo | Danflor Team | M20 | 01:46:14 | - |
15 | Kaszkur Jan | M | Gorlice | MBL Team | M40 | 01:47:38 | - |
16 | Górecka-Pawlak Edyta | K | Szczecin | K30 | 01:48:58 | - | |
17 | Hinc-Wirkus Magdalena | K | Przechlewo | Zacisze Przechlewo | K30 | 01:49:19 | - |
18 | Knychas Darek | M | Warszawa | PZU Sport Team | M40 | 01:50:13 | - |
19 | Orlikowski Tadeusz | M | Gdynia | Biegająca Gdynia | M70 | 01:51:26 | - |
20 | Fajer Marek | M | Myszków | Zwik Myszków Myszków Biega | M60 | 01:56:05 | - |
21 | Lenkiewicz Weronika | K | Olszewka | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | K20 | 01:56:55 | - |
22 | Rypina-Gałązka Dorota | K | Ostrołęka | K50 | 01:57:44 | - | |
23 | Traczyk Krzysztof | M | Żychlin | M16 | 01:58:31 | - | |
24 | Poblocka Bożena | K | LĘBORK | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | K50 | 01:59:36 | - |
25 | Tuwalska Elżbieta | K | Gdańsk | LKS Zantyr Sztum | K40 | 02:00:22 | - |
26 | Kluj Bogusław | M | Zakręt | Biegam dla Sandry i Roberta | M60 | 02:00:24 | - |
27 | Barton Krystyna | K | Przechlewo | Przechlewo | K60 | 02:05:02 | - |
28 | Sobol Magdalena | K | Nakło nad Notecią | SKRA Paterek | K40 | 02:07:07 | - |
29 | Dylla Franz | M | Tarnów Opolski | M70 | 02:09:50 | - | |
30 | Boczar Beata | K | Zielona Góra | Green Team | K50 | 02:12:34 | - |
31 | Chwalisz Sabina | K | Rumia | K70 | 02:16:42 | - | |
32 | Borkowski Leszek | M | Grabianów | NoWi Siedlce - NW Wschód | M50 | 02:56:14 | - |