Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Kujawski GrzegorzMPuckM4000:31:39-
2Getek MarcinMEłkM3000:34:45-
3Lepiarz SylwesterMWronówLKB RudnikM2000:35:51-
4Traczyk ŁukaszMŻychlinUKS "Dziewiątka" KutnoM2000:36:41-
5Traczyk KrzysztofMŻychlinM1600:36:53-
6Majda PrzemysławMBeznazwaBaszta WyszynsM4000:37:16-
7Maćkowski MaciejMŻninM3000:37:57-
8Hinc WaldemarMPrzechlewoZacisze PrzechlewoM5000:38:06-
9Szymura WojciechMRybnikM4000:38:55-
10Rudziński JacekMGryfinoKB HERMES GRYFINOM5000:39:02-
11Tuwalska MałgorzataKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:39:15-
12Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5000:39:37-
13Główczewski GrzegorzMTczewBiegający TczewM4000:40:43-
14Miazga JanuszMZamośćM5000:41:09-
15Tuwalska ElżbietaKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:41:45-
16Kaszkur JanMGorliceMBL TeamM4000:43:28-
17Bielecka KarolinaKMichałowoK1600:44:28-
18Bielecka PatrycjaKMichałowo-K1600:44:45-
19Jadczak MonikaKKrotoszynK2000:45:13-
20Kołomijski TomaszMMszczonówM2000:45:19-
21Szczubełek-Rykowska EwelinaKCzarnowiecBiegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie OstrołękaK3000:45:25-
22Lenkiewicz WeronikaKOlszewkaBiegam Bo Lubię OstrołękaK2000:45:26-
23Stec ArkadiuszMMysłowiceM4000:45:36-
24Michlewicz KrzysztofMWarszawaM3000:45:41-
25Kotowski MichałMBądkowoM2000:45:58-
26Knychas DarekMWarszawaPZU Sport TeamM4000:46:06-
27Kluj BogusławMZakrętBiegam dla Sandry i RobertaM6000:46:07-
28Lenkiewicz AndrzejMBądkiPięknyM6000:46:17-
29Górecka-Pawlak EdytaKSzczecinK3000:46:20-
30Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6000:47:40-
31Polak KrzysztofMRzeszówDrużyna JezusaM3000:49:16-
32Cichowska AnnaKPilznoKRÓLEWSKIE PILZNOK2000:50:18-
33Hinc-Wirkus MagdalenaKPrzechlewoZacisze PrzechlewoK3000:50:35-
34Rypina-Gałązka DorotaKOstrołękaK5000:50:48-
35Orlikowski TadeuszMGdyniaBiegająca GdyniaM7000:51:27-
36Polańczyk PaulinaKAleksandrów KujawskiKacper&ZuziaK3000:53:29-
37Stolarczyk TeresaKOlsztynAmatorkaK5000:53:43-
38Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6000:55:01-
39Gawin RafałMkościerzynaM4000:55:09-
40Świątek MartaKPoznańendorfin dealersK2000:56:36-
41Mocek MarekMGranowoDanflor TeamM2000:58:23-
42Pater EwaKNakło nad NoteciąSkra PaterekK3000:58:58-
43Sobol MagdalenaKNakło nad NoteciąSKRA PaterekK4000:58:58-
44Dylla FranzMTarnów OpolskiM7000:59:26-
45Makowka AdrianMMoryńM3000:59:43-
46Łukaszyk SylwiaKRydzynaUKS Dąb LesznoK4001:04:41-
47Grapatyn PiotrMBydgoszczBydgoszcz na StartM4001:07:32-
48Chwalisz SabinaKRumiaK7001:08:24-
49Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5001:21:07-