Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Kujawski GrzegorzMPuckM4001:09:43-
2Glapa SzymonMŁuszczanówM2001:18:15-
3Góralski MarcinMGdyniaM4001:20:44-
4Żychowski AdamMWarszawaM3001:24:04-
5Majda PrzemysławMBeznazwaBaszta WyszynsM4001:24:37-
6Rudziński JacekMGryfinoKB HERMES GRYFINOM5001:25:23-
7Tuwalska MałgorzataKGdańskLKS Zantyr SztumK4001:27:17-
8Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5001:27:25-
9Antosik PiotrMJaktorówDogoń Grodzisk MazowieckiM4001:27:51-
10Getek MarcinMEłkM3001:28:31-
11Kawa MichałMSulejówek#NoToSterydM2001:29:19-
12Miazga JanuszMZamośćM5001:31:56-
13Szymura WojciechMRybnikM4001:33:43-
14Hinc WaldemarMPrzechlewoZacisze PrzechlewoM5001:37:12-
15Lepiarz SylwesterMWronówLKB RudnikM2001:37:59-
16Maciąg KarolMBielskoSZYMANOWSKI TEAMM3001:38:30-
17Bielecka PatrycjaKMichałowo-K1601:39:02-
18Knychas DarekMWarszawaPZU Sport TeamM4001:39:53-
19Kępa KrzysztofMKatowiceADS MasnaM5001:40:56-
20Świętochowski PatrykMMińsk MazowieckiMKB DreptakM1601:41:54-
21Jadczak MonikaKKrotoszynK2001:43:42-
22Tuwalska ElżbietaKGdańskLKS Zantyr SztumK4001:44:00-
23Karczewski MaciejMPleszewM2001:45:08-
24Kotowski MichałMBądkowoM2001:45:46-
25Mocek MarekMGranowoDanflor TeamM2001:46:14-
26Górecka-Pawlak EdytaKSzczecinK3001:46:27-
27Michlewicz KrzysztofMWarszawaM3001:46:40-
28Traczyk KrzysztofMŻychlinM1601:47:37-
29Kaszkur JanMGorliceMBL TeamM4001:47:38-
30Hinc-Wirkus MagdalenaKPrzechlewoZacisze PrzechlewoK3001:49:19-
31Cichowska AnnaKPilznoKRÓLEWSKIE PILZNOK2001:51:01-
32Poblocka BożenaKLĘBORKUKS Ekonomik Maratończyk LęborkK5001:51:05-
33Orlikowski TadeuszMGdyniaBiegająca GdyniaM7001:51:26-
34Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6001:56:05-
35Hudon JacekMLegnicaM3001:56:12-
36Lenkiewicz WeronikaKOlszewkaBiegam Bo Lubię OstrołękaK2001:56:55-
37Rypina-Gałązka DorotaKOstrołękaK5001:57:44-
38Szczubełek-Rykowska EwelinaKCzarnowiecBiegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie OstrołękaK3002:00:19-
39Kluj BogusławMZakrętBiegam dla Sandry i RobertaM6002:00:24-
40Boczar BeataKZielona GóraGreen TeamK5002:04:42-
41Bator MilenaKZawoniaK2002:04:56-
42Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6002:05:02-
43Volkova AnnaKPabianiceK2002:05:05-
44Śmistek PawełMStarogardzie Gdański#BiegamSeM3002:05:49-
45Sobol MagdalenaKNakło nad NoteciąSKRA PaterekK4002:07:07-
46Dylla FranzMTarnów OpolskiM7002:09:50-
47Madej MarekMRadomiłówMadej ZbójM5002:11:39-
48Hinc DanutaKPrzechlewoZacisze PrzechlewoK5002:14:01-
49Polańczyk PaulinaKAleksandrów KujawskiKacper&ZuziaK3002:14:05-
50Chwalisz SabinaKRumiaK7002:16:42-
51Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5002:56:14-