Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Kujawski GrzegorzMPuckM4000:33:59-
2Lepiarz SylwesterMWronówLKB RudnikM2000:34:27-
3Filipiak JakubMOsiek nad NoteciąKlub Biegowy TSK Orzeł OsiekM2000:35:18-
4Glapa SzymonMŁuszczanówM2000:35:57-
5Główczewski GrzegorzMTczewBiegający TczewM4000:36:43-
6Rudziński JacekMGryfinoKB HERMES GRYFINOM5000:37:19-
7Szymura WojciechMRybnikM4000:37:26-
8Getek MarcinMEłkM3000:37:39-
9Mocek MarekMGranowoDanflor TeamM2000:37:43-
10Maćkowski MaciejMŻninM3000:38:44-
11Hinc WaldemarMPrzechlewoZacisze PrzechlewoM5000:38:47-
12Tuwalska MałgorzataKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:40:23-
13Traczyk KrzysztofMŻychlinM1600:41:04-
14Czabaj JacekMKwidzynKwidzyn BiegaM5000:42:08-
15Pobłocki PiotrMLęborkUKS Ekonomik Maratończyk LęborkM5000:42:23-
16Kawalerski KamilMKrakówKS AZS AWF KRAKÓWM2000:43:40-
17Bielecka PatrycjaKMichałowo-K1600:43:44-
18Jadczak MonikaKKrotoszynK2000:43:51-
19Bielecka KarolinaKMichałowoK1600:44:00-
20Michlewicz KrzysztofMWarszawaM3000:45:15-
21Piórkowska NataliaKGdańskTaka RybaK3000:45:16-
22Górecka-Pawlak EdytaKSzczecinK3000:46:52-
23Maćkowska KatarzynaKŻninŻniński Klub biegacza 1992K2000:46:54-
24Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5000:47:05-
25Kotowski MichałMBądkowoM2000:48:29-
26Sadowska JagodaKKraków#YoloTeamKrkK3000:48:35-
27Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6000:49:03-
28Kluj BogusławMZakrętBiegam dla Sandry i RobertaM6000:49:43-
29Polak KrzysztofMRzeszówDrużyna JezusaM3000:49:54-
30Lenkiewicz WeronikaKOlszewkaBiegam Bo Lubię OstrołękaK2000:51:09-
31Madej MarekMRadomiłówMadej ZbójM5000:52:23-
32Stolarczyk TeresaKOlsztynAmatorkaK5000:52:31-
33Orlikowski TadeuszMGdyniaBiegająca GdyniaM7000:53:03-
34Poblocka BożenaKLĘBORKUKS Ekonomik Maratończyk LęborkK5000:54:29-
35Rypina-Gałązka DorotaKOstrołękaK5000:54:53-
36Sobol MagdalenaKNakło nad NoteciąSKRA PaterekK4000:54:54-
37Gawin RafałMkościerzynaM4000:54:56-
38Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6000:56:17-
39Trudnowski JanuszMBydgoszczRun PasjaM7000:56:38-
40Boczar BeataKZielona GóraGreen TeamK5000:56:59-
41Dylla FranzMTarnów OpolskiM7000:58:48-
42Francuz AgnieszkaKBrzeskoK3000:59:49-
43Kołodziejczyk MarcinMTychyM3001:00:58-
44Śmistek PawełMStarogardzie Gdański#BiegamSeM3001:02:17-
45Jóźwik JacekMBydgoszczParkunM7001:08:09-
46Chwalisz SabinaKRumiaK7001:13:25-
47Klimek PaulinaKLędzinyK2001:18:06-
48Łukaszyk SylwiaKRydzynaUKS Dąb LesznoK4001:20:41-
49Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5001:22:18-