Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Dobrowolski EmilMChotomówM3000:14:43-
2Kujawski GrzegorzMPuckM4000:15:43-
3Porębski PatrykMSolniki wielkie 18WKS oleśniczanka OleśnicaM1600:15:49-
4Getek MarcinMEłkM3000:15:58-
5Lipiński MateuszMPoznańMUAY RUNNING TEAMM2000:16:12-
6Gała KamilMŁaskM2000:16:15-
7Glapa SzymonMŁuszczanówM2000:16:17-
8Pobłocki PiotrMLęborkUKS Ekonomik Maratończyk LęborkM5000:16:18-
9Głuszko PrzemyalawMBerezkaSolinateam/Runonline.pl teamM3000:16:28-
10Volkov ViktorMPabianiceO co biegaM3000:16:32-
11Wysocki MarcinMMichałowiceWarszawakyM3000:16:38-
12Traczyk ŁukaszMŻychlinRozbiegani ŻychlinM2000:16:43-
13Kawa MichałMSulejówek#NoToSterydM2000:16:48-
14 00:16:49-
15Antosik PiotrMJaktorówDogoń Grodzisk MazowieckiM4000:16:52-
16Mocek MarekMGranowoDanflor TeamM2000:16:54-
17Majda PrzemysławMBeznazwaBaszta WyszynsM4000:17:09-
18Filipiak JakubMOsiek nad NoteciąKlub Biegowy TSK Orzeł OsiekM2000:17:10-
19Maćkowski MaciejMŻninM3000:17:23-
20Maciąg KarolMBielskoSZYMANOWSKI TEAMM2000:17:39-
21CHOJNACKI ARTURMPoznańBÓG HONOR OJCZYZNAM3000:17:41-
22Szymura WojciechMRybnikM4000:17:42-
23Rudo JakubMŁochówŁochowska Grupa Biegowa/PGB Sportowa PaczkaM3000:17:54-
24Traczyk KrzysztofMŻychlinM1600:17:55-
25Główczewski GrzegorzMTczewBiegający TczewM4000:18:07-
26Jaremko WładysławMOLESZYCEM4000:18:10-
27Szałachowski TomaszMDOBRE MIASTODobromiejski Klub Biegacza „Odcisk”M3000:18:10-
28Hinc WaldemarMPrzechlewoZacisze PrzechlewoM5000:18:23-
29Tuwalska MałgorzataKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:18:24-
30Bielecka KarolinaKMichałowoK1600:18:32-
31Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5000:18:32-
32Abucewicz marekMSztumWataha łączy nas bieganieM4000:18:34-
33Kubuśka SzymonMKrakówM2000:18:38-
34Jagieła JarosławMBydgoszczTKKF Kolejarz BydgoszczM4000:18:57-
35Olewniczak PiotrMŻukowoDrużyna św. MikołajaM2000:19:02-
36Maciopa MichałMWarszawaM4000:19:05-
37Skowroński RafałMKolbuszowa#BiegnijChlopczeM3000:19:05-
38Bielecka PatrycjaKMichałowo-K1600:19:11-
39Goliński ŁukaszMŚwidwin3:10 TEAM ŚWIDWINM4000:19:13-
40Piórkowska NataliaKGdańskTaka RybaK3000:19:14-
41Łączyński PiotrMPoznańWszystko O Bieganiu.plM4000:19:20-
42Knychas DarekMWarszawaPZU Sport TeamM4000:19:24-
43Jutkiewicz MarcinMWarszawaobieganiu.plM4000:19:30-
44Bartkowski MariuszMMszanowoKurzętnik BiegaM3000:19:32-
45Czabaj JacekMKwidzynKwidzyn BiegaM5000:19:33-
46Walawski Łukasz WalawskiMWojnarowaM2000:19:35-
47Bukowska-Golak JoannaKOpoleGoggle PAEK3000:19:36-
48Poprawa GrzegorzMOstrów WielkopolskiKS MARATON OSTRÓW WLKPM4000:19:44-
49Marynowski WojciechMMałęczynLudzie SztosyM2000:19:55-
50Miazga JanuszMZamośćM5000:19:55-
51Lemański GrzegorzMPoznańHernik TeamM5000:20:07-
52Bielecka KarolinaKMichalowoK1600:20:13-
53Lenkiewicz WeronikaKOlszewkaBiegam Bo Lubię OstrołękaK2000:20:13-
54Polak KrzysztofMRzeszówDrużyna JezusaM2000:20:15-
55Mrotek AnnaKSępólno KrajeńskieK2000:20:17-
56Wałachowski WojciechMNowe ZadybieM3000:20:19-
57Łęcki PawełMŻyrardówPietrzyk Running TeamM3000:20:20-
58Ratuś EdytaKKrowiarkiK2000:20:21-
59Shavaliiev ViacheslavMPoznanFTPM3000:20:23-
60Zawada DawidMKatowiceM3000:20:29-
61Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6000:20:33-
62Marcinkowski JacekMŚwieszynoSSK Orzeł ŚwieszynoM4000:20:37-
63Gołąb GrzegorzMWarszawaM6000:20:55-
64Jadczak MonikaKKrotoszynK1600:20:56-
65Zieliński KorneliuszMWarszawaM1600:21:01-
66Strykowski DanielMWarszawaCarrefour runing teamM4000:21:02-
67Peczyńska PaulinaKOlsztynTeam KopećK3000:21:03-
68Zieliński PiotrMPoznańM3000:21:05-
69Tyliszczak AdamMDrzeńskoM1600:21:16-
70Baranowska SaraKSzczecinekK3000:21:22-
71Łęcki MichałMWarszawaMicahTeamM3000:21:22-
72Pacholec StanisławMŚwiątkiPszczółkowski TeamM6000:21:23-
73Tuleja AdamMChorzówM5000:21:31-
74Bator MilenaKZawoniaK1600:21:36-
75Łoziński WojciechMLibiążparkrun ChrzanówM1600:21:36-
76Maćkowska KatarzynaKŻninŻniński Klub biegacza 1992K2000:21:37-
77Zieliński KorneliuszMWarszawaM1600:21:39-
78Motłoch PiotrMKrakówM3000:21:40-
79Kamiński WiesławMWarszawaCitos von GrodnoM5000:21:41-
80Kotowski MichałMBądkowoM2000:21:44-
81Kołodziejczyk MarcinMTychyM3000:21:46-
82Lasak MariaKPoznańHERNIK TEAMK3000:21:46-
83Małczak MarcinMCiasnaMafia Team LubliniecM4000:21:50-
84SZULC KAMILAKGdyniaK3000:21:59-
85Werner MikołajMGorczynM2000:22:01-
86Madej MarekMRadomiłówMadej ZbójM5000:22:04-
87Szczubełek WaldemarMOstrołękaM6000:22:05-
88Jędrzejek KrzysztofMJaworznoM4000:22:06-
89Twardowski MateuszMKobylnicaM1600:22:10-
90Dorszynski DamianMPrzechlewoPolish Team StavangerM2000:22:12-
91Bukowczan MarianMKrakówM6000:22:13-
92Kuczkowski AndrzejMŁódźM2000:22:19-
93Jaromin MateuszMBielsko-BiałaUKS Olimpia ZabrzeM2000:22:28-
94Sobczak WojciechMChojniceFlorian ChojniceM5000:22:31-
95Więckowska SandraMPoznańM2000:22:36-
96Więckowska SandraKPoznańK2000:22:36-
97Poblocka BożenaKLĘBORKUKS Ekonomik Maratończyk LęborkK5000:22:38-
98Ziółkowski Ramza Rita RóżaKWarszawa (Praga-Południe)Pizdunia Running TeamK3000:22:49-
99Napierała MarcinMKoziegłowyPiątkowo na BiegowoM4000:22:52-
100Promny MariuszMPleszewM4000:22:54-
101Nowina-Konopka StanisławMWarszawaM1600:22:56-
102Łagowski PawełMGłogów MałopolskiM3000:22:57-
103Kluj BogusławMZakrętBiegam dla Sandry i RobertaM6000:22:58-
104Kurasz MarcinMRzeszówOSP KrzywczaM2000:23:02-
105Maciejewski StanisławMWarszawaWPRunningM4000:23:08-
106Napiórkowska AnnaKOstrołękaK4000:23:10-
107Borek PatrykMRadom42 BLSzM2000:23:13-
108Gawin RafałMkościerzynaM4000:23:15-
109Gabor KrzysztofMRadomskoM4000:23:19-
110Kurzawa SławomirMWarszawaT-Mobile Sport TeamM5000:23:20-
111Delalicz de Laval RafaMBielawaM3000:23:22-
112ANTCZAK MAGDAKPOZNAŃK3000:23:23-
113Hudon JacekMLegnicaM3000:23:23-
114Napierała WiktorMPoznańK.S. Warta PoznańM1600:23:24-
115Trawka MariuszMMiejska GórkaMiejska GórkaM4000:23:24-
116Gąsior PawełMSuszRozbiegany SuszM3000:23:26-
117Żebrowska JustynaKJanów PodlaskiKlub Biegacza Biała BiegaK3000:23:27-
118Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6000:23:38-
119Melon JacekMJastrowieM4000:23:41-
120Smierzchała MartaKPoznańPędzące LeniwceK4000:23:41-
121Rybicki JarosławMMieroszówM4000:23:43-
122Sobol MagdalenaKNakło nad NoteciąSKRA PaterekK4000:23:49-
123Górecka-Pawlak EdytaKSzczecinK3000:23:54-
124Hawron AgnieszkaKWrocławParkrunK4000:23:57-
125Żyłkowska KrystynaKToruńK6000:23:58-
126Tuleja BlankaKŚwiętochłowiceK3000:24:00-
127Opacian AndrzejMRatułówM4000:24:01-
128BARTOSIK KRYSTYNAKZGIERZK6000:24:02-
129Wiśniewski RadosławMWarszawaM3000:24:03-
130Slezak AnnaKRzeszówK3000:24:10-
131Mikulski RafałMKUNICERun Forrest RunM4000:24:12-
132Zubelewicz MaciejMWodzisław ŚląskiING TECH POLANDM2000:24:18-
133Janik AdrianMPiłaDąbrowski teamM4000:24:21-
134Biernat MagdalenaKInowrocławTG SOKÓŁ GNIEWKOWOK3000:24:22-
135Drążkowski TomaszMSzczecinekM1600:24:22-
136Dudek AnnaKBytomK4000:24:24-
137KWIATKOWSKI KRZYSZTOFMTarnówM4000:24:28-
138Zelený JanMDąbrowa GórniczaM3000:24:29-
139KOWALCZYKOWSKI CezaryMWrzącaM4000:24:31-
140Gromek KatarzynaKŁódźK4000:24:32-
141Bukowski AndrzejMLomzaM4000:24:33-
142Pietrasik KamilMRuda ŚląskaM4000:24:39-
143Mol RafałMKaczoryGrupa Biegowa Energy KaczoryM4000:24:42-
144Spychała MonikaKWronkiK2000:24:42-
145Kochmański DariuszMDąbrowa BiałostockaM4000:24:44-
146Jedrzejowska KarolinaKKrakowK3000:24:45-
147Sapa MałgorzataKKrakówK2000:24:52-
148Wódkowski RafałMGdańskM5000:24:53-
149Ławrów SylwiaKGdańskIHS MarkitK3000:24:57-
150Szymczyk BeataKSiennoK3000:25:00-
151Trudnowski JanuszMBydgoszczRun PasjaM7000:25:01-
152Filipek JakubMCianowiceM3000:25:09-
153DZIEPAK PiotrMWola Mrokowska1 Baza Lotnictwa Transportowego / Mrokowska WOLA na BIEGANIEM4000:25:12-
154Gorycki DariuszMPogwizdówSPK Český TěšínM5000:25:12-
155Gąska MaciejMGdyniaM4000:25:15-
156Jastrzębski MichałMWarszawa (Praga-Północ)M2000:25:17-
157Kużaj SławomirMPiłaPiłaM5000:25:21-
158Mrozowski DariuszMRumiaParkRun RumiaM4000:25:23-
159Kamiński DawidMKatowiceM3000:25:27-
160Antkowiak JuliaKPoznanK3000:25:28-
161Tuwalska ElżbietaKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:25:40-
162Lewandowska MonikaKwłocławekK3000:25:42-
163Polańczyk PaulinaKAleksandrów KujawskiKacper&ZuziaK3000:25:42-
164HERNIK KRZYSZTOFMPOZNAŃHERNIK TEAMM5000:25:44-
165Roszak ZbigniewMGniewkowoWataha- łączy nas bieganieM3000:25:58-
166Gromek KatarzynaMŁódźM4000:26:03-
167Dylla FranzMTarnów OpolskiM7000:26:05-
168Kaszkur JanMGorliceMBL TeamM4000:26:07-
169Frąckowiak MariannaKGrodzisk WielkopolskiK2000:26:08-
170Leliwa SylwiaKGdańskK2000:26:08-
171Brynczka MaciejMJaworznoM2000:26:15-
172Boczar BeataKZielona GóraGreen TeamK5000:26:18-
173Ostromecka MariolaMCzarnkówWataha Łączy Nas BieganieM4000:26:19-
174Mika JózefMPoznań100 MCPM6000:26:23-
175Grapatyn PiotrMBydgoszczBydgoszcz na StartM4000:26:25-
176Świątek MartaKPoznańendorfin dealersK2000:26:27-
177Stolarczyk TeresaKOlsztynAmatorkaK5000:26:30-
178Francuz AgnieszkaKBrzeskoK3000:26:31-
179Podraza MarekMGORLICEGorlicka Grupa BiegowaM5000:26:32-
180Zowczak DorotaKKomornikiRawa TeamK3000:26:32-
181Bator ZbigniewMWarszawaM6000:26:37-
182Matuszak TomaszMLesznoM4000:26:44-
183Mackiewicz EwelinaKWysokaK3000:26:52-
184Podgorski RobertMBolesławiecM4000:26:54-
185Potrzebowski MarekMBydgoszczDEAF i ŻÓŁTOKrólewscyM3000:27:00-
186Potrzebowska AgataKBydgoszczDEAF i ŻÓŁTOKrólewscyK3000:27:01-
187Wiaderek PiotrMWarszawaPędzące ŻółwieM3000:27:13-
188Wojtat AdamMSzczecinM5000:27:20-
189Michalski MarcinMWroclawM3000:27:30-
190Koziatek MariuszMWarszawaM4000:27:43-
191Orlon BarbaraKSzczecinK5000:27:44-
192Kozioł TomaszMZawadówkaM3000:27:52-
193Boruta AleksandraKŻarnowiecK2000:27:53-
194Krzyżowska Anna KrzyżowskaMWęgierska GórkaJustfeelfitteamM3000:27:53-
195Cebula LechMGorzów WielkopolskiWataha-Łaczy nas bieganieM5000:27:55-
196CZAPSKA EWAKKatowiceHuragan LigotaK5000:28:00-
197Zagórska KatarzynaKWrocławK2000:28:02-
198Barylski MarekMKutnoM4000:28:04-
199Godawa KatarzynaKSiechnice#BlogerzyBiegająK3000:28:06-
200Stulczewski AndrzejMBraniewoRozbiegane BraniewoM5000:28:06-
201Kachniarz MariuszMTychyM3000:28:07-
202Kuchta KatarzynaKPyskowiceNight Runners PyskowiceK3000:28:11-
203Lenkiewicz AndrzejMBądkiPięknyM6000:28:26-
204Grębska-Bodzęta AgataKTrzebiniaK5000:28:31-
205Sapa JacekMKrakówM5000:28:46-
206Stempel TomaszMWarszawa-Marysin WawerskiMarysin Wawerski BiegaM4000:28:46-
207Gierszewska GrażynaKBydgoszczRun PasjaK5000:28:51-
208Gorycka KatarzynaKPogwizdówSPK Český TěšínK5000:28:53-
209Czajkowski MariuszMLEDNOGÓRAM6000:28:57-
210Zbigniew LadzińskiMGdańskL - runM4000:29:11-
211Molińska MonikaKRokitno SzlacheckieK4000:29:42-
212Kwaśniak ZdzisławMSłupskM6000:29:46-
213Antoniewicz GrzegorzMOpole91 batalion logistycznychM3000:30:06-
214Jasinski MarcinMMeringM3000:30:11-
215Sokół GrzegorzMKatowiceCytrynowym SzlakiemM3000:30:16-
216Chwalisz SabinaKRumiaK7000:30:19-
217Klawikowska MagdalenaKRumiaK4000:30:22-
218Jóźwik JacekMBydgoszczParkunM6000:30:31-
219Stańczuk MirosławaKWarszawaK5000:30:38-
220Szumiński PawełMRuda BugajM4000:30:40-
221Bieda RobertMCzastaryTowarzystwo Przyjaciół CzastarM5000:30:51-
222Czerwiński JanuszMZegrzeDAMY RADE ZEGRZEM6000:30:51-
223Głowacz MajaKWrocławK3000:30:57-
224Jankowska KatarzynaKPreczkiK5000:31:08-
225Łukaszyk SylwiaKRydzynaUKS Dąb LesznoK4000:31:11-
226Trzewikowska PaulinaKŁódźK3000:31:20-
227Dalbiak Karolina DalbiakKWarszawaK3000:31:23-
228Polińska AnnaKWarszawavege runnersK5000:31:27-
229Mendyka AnnaKToruńK4000:31:31-
230Nowina-Konopka AleksandraKWarszawaK1600:31:37-
231Przybylak WandaKPiastówRozbiegany PiastówK6000:31:43-
232Sobczyk MałgorzataMPoznańbiegamdlazdrowai.plM5000:32:08-
233Orzeszek GabrielaKKozłów BiskupiK4000:32:10-
234Juszkiewicz MałgorzataKSzczecinK4000:32:38-
235Miśta-Dorobisz SylwiaKMyszkówMyszków biegaK5000:32:45-
236Sajewska KarolinaKWarszawaK3000:32:46-
237Giese-Szczap KlaudiaKPiłaK5000:34:19-
238Górna IwonaKBydgoszczK3000:34:32-
239Brzozowski ArturMRadomM2000:34:39-
240Śmistek PawełMStarogardzie Gdański#BiegamSeM3000:34:58-
241Skoczylas AnitaKPoznańMUAY Running TeamK4000:35:11-
242Nowicka DanutaKEłkK6000:35:28-
243Paszek KrystynaKGrodzisk MazDogoń Grodzisk MazowieckiK5000:36:15-
244Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5000:36:29-
245Olchowska Mój Dietetyk Team MałgorzataKOlsztynK3000:36:39-
246Trzewikowska PaulinaMŁódźM3000:37:45-
247Konradi LudwikMPiotrków TrybunalskiM6000:37:47-
248Frączek JanuszMStar KotkowiceM4000:39:41-
249Krzemień JustynaKWarszawaK4000:39:41-
250Wiaderek AleksandraKKonotopaTeam Bartosza OlszewskiegoK2000:40:43-
251Dzierlęga PiotrMPilznoKrólewskie PilznoM3000:40:54-
252Roszak MarzenaKGniewkowoK2000:41:53-
253Pawelec KrystynaKPiastówDogoń Grodzisk MazowieckiK6000:43:10-
254Walewska UrszulaKŁódźBrakK4000:43:10-
255Baranowski ŁukaszMKolnoTeam KopećM3000:43:47-
256Gortat MarcinMLegionowoM2000:44:34-
257Karczewska AgataKWrocławK3000:45:08-
258Paszkowska NataliaKSobolewK1600:49:13-
259Wojtyś AleksandraKKATOWICEK3000:56:37-
260Olchowska Mój Dietetyk Team MałgorzataKOlsztynK3000:59:35-
261Czykinowski AdamMWrocławWrocławskie MorsyM4001:01:55-
262Łosak Edyta ŁosakKKielceEdzia biegK4001:03:14-
263Testowy7 JakubMRypinM2003:03:04-