Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Kujawski GrzegorzMPuckM4000:14:47-
2Getek MarcinMEłkM3000:15:40-
3Lepiarz SylwesterMWronówLKB RudnikM2000:15:45-
4Kawalerski KamilMKrakówKS AZS AWF KRAKÓWM2000:15:49-
5Kułak PiotrMKamieńskAktywni KamieńskM3000:15:52-
6Pobłocki PiotrMLęborkUKS Ekonomik Maratończyk LęborkM5000:16:04-
7Glapa SzymonMŁuszczanówM2000:16:24-
8Filipiak JakubMOsiek nad NoteciąKlub Biegowy TSK Orzeł OsiekM2000:16:35-
9Antosik PiotrMJaktorówDogoń Grodzisk MazowieckiM4000:16:37-
10Piotrowski AndrzejMKrakówWKS Wawel KrakówM3000:16:45-
11Wysocki MarcinMMichałowiceWarszawakyM3000:16:46-
12Góralski MarcinMGdyniaM4000:16:49-
13Mocek MarekMGranowoDanflor TeamM2000:16:59-
14Dziegielewski RafalMNatalinKB WyszkówM4000:17:02-
15Szymura WojciechMRybnikM4000:17:09-
16Bąk DariuszMOsiek nad NoteciąKlub Biegowy TSK Orzeł OsiekM4000:17:11-
17Maćkowski MaciejMŻninM3000:17:21-
18Traczyk ŁukaszMŻychlinUKS "Dziewiątka" KutnoM2000:17:26-
19Traczyk KrzysztofMŻychlinM1600:17:29-
20Janicki KarolMGostyńTM IRON TRI-TEAMM1600:17:35-
21Pobłocka-Głogowska KatarzynaKGDYNIAUKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORKK2000:17:42-
22Rudziński JacekMGryfinoKB HERMES GRYFINOM5000:17:44-
23Tuwalska ElżbietaKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:17:47-
24Majda PrzemysławMBeznazwaBaszta WyszynsM4000:17:52-
25Tuwalska MałgorzataKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:17:55-
26Główczewski GrzegorzMTczewBiegający TczewM4000:17:57-
27Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5000:18:04-
28Kwiatkowski RomanMInowrocławM1600:18:13-
29Drzycimska MałgorzataKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:18:21-
30Jaremko WładysławMOLESZYCEM4000:18:21-
31Bielecka PatrycjaKMichałowo-K1600:18:22-
32Hinc WaldemarMPrzechlewoZacisze PrzechlewoM5000:18:23-
33Bielecka KarolinaKMichałowoK1600:18:27-
34Zandecki MaciejMGortatowoNie Ma Lipy Swarzędz TeamM5000:18:37-
35Piórkowska NataliaKGdańskTaka RybaK3000:18:38-
36Piórkowski MariuszMGdańskTaka RYBAM3000:18:40-
37Jaguścik JuliaKDobryszyceRudzki Klub SportowyK1600:18:43-
38Pobłocka-Dobrowolska KamilaKChotomówUKS Ekonomik Maratończyk LęborkK3000:18:43-
39Volkov ViktorMPabianiceO co biegaM3000:18:43-
40Żychowski AdamMWarszawaM3000:18:44-
41Miazga JanuszMZamośćM5000:18:50-
42Kołodziejczyk MarcinMTychyM3000:18:56-
43Knychas DarekMWarszawaPZU Sport TeamM4000:19:08-
44Świętochowski PatrykMMińsk MazowieckiMKB DreptakM1600:19:31-
45Lenkiewicz WeronikaKOlszewkaBiegam Bo Lubię OstrołękaK2000:19:39-
46Volkova AnnaKPabianiceK2000:19:39-
47Kaszkur JanMGorliceMBL TeamM4000:19:42-
48Szczubełek-Rykowska EwelinaKCzarnowiecBiegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie OstrołękaK3000:19:43-
49Mrotek AnnaKSępólno KrajeńskieK2000:19:51-
50Kryske MariuszMBiale BlotaSPÓJNIA BIAŁE BŁOTAM3000:19:52-
51SZULC KAMILAKGdyniaK3000:19:53-
52Jadczak MonikaKKrotoszynK2000:20:02-
53Mikulski RafałMKUNICERun Forrest RunM4000:20:15-
54Polak KrzysztofMRzeszówDrużyna JezusaM3000:20:15-
55Dobrowolski AdamMŚwinoujścieM4000:20:28-
56Czabaj JacekMKwidzynKwidzyn BiegaM5000:20:37-
57Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6000:20:46-
58Kępa KrzysztofMKatowiceADS MasnaM5000:21:01-
59Peczyńska PaulinaKOlsztynTeam KopećK3000:21:02-
60Napiórkowska AnnaKOstrołękaK4000:21:09-
61Kolimaga KamilMŁyseM3000:21:14-
62Sadowska JagodaKKraków#YoloTeamKrkK3000:21:24-
63Michlewicz KrzysztofMWarszawaM3000:21:41-
64Kotowski MichałMBądkowoM2000:21:43-
65Maćkowska KatarzynaKŻninŻniński Klub biegacza 1992K2000:21:48-
66Poblocka BożenaKLĘBORKUKS Ekonomik Maratończyk LęborkK5000:21:49-
67Orlikowski TadeuszMGdyniaBiegająca GdyniaM7000:22:02-
68Chełminiak MonikaKBydgoszczK3000:22:04-
69Gogol JanuszMBiałystokM5000:22:06-
70Stec ArkadiuszMMysłowiceM4000:22:10-
71Kluj BogusławMZakrętBiegam dla Sandry i RobertaM6000:22:13-
72Kuczkowski AndrzejMŁódźM2000:22:19-
73Hinc-Wirkus MagdalenaKPrzechlewoZacisze PrzechlewoK3000:22:29-
74Bukowska-Golak JoannaKOpoleGoggle PAEK4000:22:35-
75Koliński KrzysztofMLipuszM4000:22:36-
76Jakubczak WłodekMPruszków7N PolskaM4000:22:48-
77Rypina-Gałązka DorotaKOstrołękaK5000:23:02-
78Kempa EwelinaKKrakówASICS FrontRunner PolandK3000:23:08-
79Misiąg JacekMMichałowiceM4000:23:12-
80Hudon JacekMLegnicaM3000:23:23-
81Boczar BeataKZielona GóraGreen TeamK5000:23:45-
82Stolarczyk TeresaKOlsztynAmatorkaK5000:24:11-
83Sobol MagdalenaKNakło nad NoteciąSKRA PaterekK4000:24:17-
84Górecka-Pawlak EdytaKSzczecinK3000:24:18-
85Bator MilenaKZawoniaK2000:24:23-
86Polańczyk PaulinaKAleksandrów KujawskiKacper&ZuziaK3000:24:27-
87Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5000:25:13-
88Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6000:25:14-
89Trudnowski JanuszMBydgoszczRun PasjaM7000:25:14-
90Pietrasik KamilMRuda ŚląskaM4000:25:18-
91Kochmański DariuszMDąbrowa BiałostockaM4000:25:29-
92Nowina-Konopka StanisławMWarszawaM1600:25:38-
93Lenkiewicz AndrzejMBądkiPięknyM6000:26:00-
94Zelený JanMDąbrowa GórniczaM3000:26:05-
95Hinc DanutaKPrzechlewoZacisze PrzechlewoK5000:26:06-
96Twardowski MateuszMKobylnicaM1600:26:21-
97Żyłkowska KrystynaKToruńK6000:26:26-
98Bukowski AndrzejMLomzaM4000:26:28-
99Dobek BartłomiejMMoszczenicaM2000:26:31-
100Gołąb GrzegorzMWarszawaM6000:26:50-
101KOWALCZYKOWSKI CezaryMWrzącaM4000:26:57-
102Tokarski KamilMGorliceKamil TeamM2000:27:03-
103Dylla FranzMTarnów OpolskiM7000:27:15-
104Szumiński PawełMRuda BugajM4000:27:36-
105Kliszewski DariuszMCzęstochowaM5000:27:45-
106Mackiewicz EwelinaKWysokaK3000:27:50-
107Francuz AgnieszkaKBrzeskoK3000:27:51-
108KWIATKOWSKI KRZYSZTOFMTarnówM5000:28:34-
109Jóźwik JacekMBydgoszczParkunM7000:28:35-
110Płochowski ArkadiuszMKarczewM4000:28:41-
111Wiaderek PiotrMWarszawaPędzące ŻółwieM3000:28:42-
112Śmistek PawełMStarogardzie Gdański#BiegamSeM3000:28:57-
113Blaumann OLGIERDMRytelM4000:29:08-
114Stolarczyk JolaMOlsztynM4000:29:23-
115Dalbiak Karolina DalbiakKWarszawaK3000:29:33-
116LEPOROWSKA ANETTAKPoznańK4000:30:01-
117Chwalisz SabinaKRumiaK7000:30:29-
118Orlon BarbaraKSzczecinSzczecin GryfusK5000:30:45-
119Wiśniewski DariuszMPoznańM3000:31:03-
120Krasińska-Mitura EwaKRumiaParkrun RumiaK4000:31:04-
121Łęcki KrzysztofMGdańskK(r)opka TeamM2000:31:15-
122Łukaszyk SylwiaKRydzynaUKS Dąb LesznoK4000:31:15-
123Walczak PiotrMŁódźM3000:32:30-
124Jankiewicz MaciejMLĘBORKAmbasador festiwaluM4000:33:14-
125Nowak ZiemowitMRobakowoM5000:33:24-
126Juszkiewicz MałgorzataKSzczecinK5000:33:41-
127Twardowska ZuziaKKobylnicaK1600:35:25-
128Wróbel NataliaKZielkowiceK3000:36:10-
129Nowicka DanutaKEłkK6000:41:25-
130Kołomijski TomaszMMszczonówM2000:47:38-
131Gawin RafałMkościerzynaM4000:48:17-
132Sikorski KrzysztofMMiędzyrzeczMiędzyrzeckie GazeleM4000:51:27-