Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Pobłocki PiotrMLęborkUKS Ekonomik Maratończyk LęborkM5000:16:04-
2Filipiak JakubMOsiek nad NoteciąKlub Biegowy TSK Orzeł OsiekM2000:16:42-
3Góralski MarcinMGdyniaM4000:17:15-
4Kujawski GrzegorzMPuckM4000:17:22-
5Mocek MarekMGranowoDanflor TeamM2000:17:28-
6Tuwalska ElżbietaKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:17:47-
7Majda PrzemysławMBeznazwaBaszta WyszynsM4000:17:52-
8Główczewski GrzegorzMTczewBiegający TczewM4000:17:57-
9Rudziński JacekMGryfinoKB HERMES GRYFINOM5000:18:17-
10Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5000:18:29-
11Tuwalska MałgorzataKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:18:33-
12Piórkowski MariuszMGdańskTaka RYBAM3000:18:41-
13Volkov ViktorMPabianiceO co biegaM3000:18:43-
14Żychowski AdamMWarszawaM3000:18:44-
15Kołodziejczyk MarcinMTychyM3000:18:56-
16Świętochowski PatrykMMińsk MazowieckiMKB DreptakM1600:19:31-
17Knychas DarekMWarszawaPZU Sport TeamM4000:19:45-
18Mrotek AnnaKSępólno KrajeńskieK2000:19:51-
19Traczyk KrzysztofMŻychlinM1600:19:55-
20Bielecka KarolinaKMichałowoK1600:20:04-
21Zandecki MaciejMGortatowoNie Ma Lipy Swarzędz TeamM5000:20:19-
22Czabaj JacekMKwidzynKwidzyn BiegaM5000:20:37-
23Piórkowska NataliaKGdańskTaka RybaK3000:20:58-
24Napiórkowska AnnaKOstrołękaK4000:21:09-
25Kotowski MichałMBądkowoM2000:22:04-
26Kuczkowski AndrzejMŁódźM2000:22:19-
27Michlewicz KrzysztofMWarszawaM3000:22:20-
28Polak KrzysztofMRzeszówDrużyna JezusaM3000:22:26-
29Maćkowska KatarzynaKŻninŻniński Klub biegacza 1992K2000:22:33-
30Poblocka BożenaKLĘBORKUKS Ekonomik Maratończyk LęborkK5000:22:38-
31Rypina-Gałązka DorotaKOstrołękaK5000:23:02-
32Kluj BogusławMZakrętBiegam dla Sandry i RobertaM6000:23:04-
33Dobrowolski AdamMŚwinoujścieM4000:23:23-
34Boczar BeataKZielona GóraGreen TeamK5000:23:45-
35Orlikowski TadeuszMGdyniaBiegająca GdyniaM7000:23:46-
36Górecka-Pawlak EdytaKSzczecinK3000:24:18-
37Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6000:24:19-
38Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6000:26:12-
39Pietrasik KamilMRuda ŚląskaM4000:26:18-
40Twardowski MateuszMKobylnicaM1600:26:21-
41Żyłkowska KrystynaKToruńK6000:26:26-
42Stolarczyk TeresaKOlsztynAmatorkaK5000:26:42-
43Tokarski KamilMGorliceKamil TeamM2000:27:03-
44Kaszkur JanMGorliceMBL TeamM4000:27:33-
45Dylla FranzMTarnów OpolskiM7000:28:38-
46Dalbiak Karolina DalbiakKWarszawaK3000:29:33-
47Jóźwik JacekMBydgoszczParkunM7000:30:03-
48Łęcki KrzysztofMGdańskK(r)opka TeamM2000:31:15-
49Chwalisz SabinaKRumiaK7000:31:59-
50Lenkiewicz AndrzejMBądkiPięknyM6000:32:04-
51Stolarczyk JolaMOlsztynM4000:34:24-
52Twardowska ZuziaKKobylnicaK1600:35:25-
53KWIATKOWSKI KRZYSZTOFMTarnówM5000:39:39-
54Kołomijski TomaszMMszczonówM2000:47:38-