# | Nazwisko, imię Surname, Name | Płeć | Miejscowość City | Klub | Kategoria Age Group | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Glapa Szymon | M | Łuszczanów | M20 | 01:18:18 | - | |
2 | Kujawski Grzegorz | M | Puck | M40 | 01:19:23 | - | |
3 | Hinc Waldemar | M | Przechlewo | Zacisze Przechlewo | M50 | 01:23:44 | - |
4 | Getek Marcin | M | Ełk | M30 | 01:25:19 | - | |
5 | Antosik Piotr | M | Jaktorów | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | M40 | 01:27:09 | - |
6 | Kościelski Mariusz | M | Rumia | Kujawscy Runners | M50 | 01:27:34 | - |
7 | Szymura Wojciech | M | Rybnik | M40 | 01:28:21 | - | |
8 | Kawa Michał | M | Sulejówek | #NoToSteryd | M20 | 01:31:44 | - |
9 | Miazga Janusz | M | Zamość | M50 | 01:34:19 | - | |
10 | Żychowski Adam | M | Warszawa | M30 | 01:36:50 | - | |
11 | Tuwalska Małgorzata | K | Gdańsk | LKS Zantyr Sztum | K40 | 01:37:06 | - |
12 | Bielecka Karolina | K | Michałowo | K16 | 01:37:07 | - | |
13 | Bielecka Patrycja | K | Michałowo | - | K16 | 01:38:57 | - |
14 | Świętochowski Patryk | M | Mińsk Mazowiecki | MKB Dreptak | M16 | 01:40:09 | - |
15 | Lenkiewicz Weronika | K | Olszewka | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | K20 | 01:44:41 | - |
16 | Szczubełek-Rykowska Ewelina | K | Czarnowiec | Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka | K30 | 01:44:51 | - |
17 | Piórkowski Mariusz | M | Gdańsk | Taka RYBA | M30 | 01:45:09 | - |
18 | Górecka-Pawlak Edyta | K | Szczecin | K30 | 01:47:39 | - | |
19 | Fajer Marek | M | Myszków | Zwik Myszków Myszków Biega | M60 | 01:48:11 | - |
20 | Mocek Marek | M | Granowo | Danflor Team | M20 | 01:48:15 | - |
21 | Karczewski Maciej | M | Pleszew | M20 | 01:51:33 | - | |
22 | Poblocka Bożena | K | LĘBORK | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | K50 | 01:52:05 | - |
23 | Kluj Bogusław | M | Zakręt | Biegam dla Sandry i Roberta | M60 | 01:52:53 | - |
24 | Bator Milena | K | Zawonia | K20 | 01:56:19 | - | |
25 | Sobol Magdalena | K | Nakło nad Notecią | SKRA Paterek | K40 | 01:59:17 | - |
26 | Polak Krzysztof | M | Rzeszów | Drużyna Jezusa | M30 | 02:00:00 | - |
27 | Boczar Beata | K | Zielona Góra | Green Team | K50 | 02:04:09 | - |
28 | Barton Krystyna | K | Przechlewo | Przechlewo | K60 | 02:05:55 | - |
29 | Stolarczyk Teresa | K | Olsztyn | Amatorka | K50 | 02:06:37 | - |
30 | Gawin Rafał | M | kościerzyna | M40 | 02:07:49 | - | |
31 | Dylla Franz | M | Tarnów Opolski | M70 | 02:09:33 | - | |
32 | Spychała Monika | K | Wronki | K20 | 02:09:54 | - | |
33 | Kołodziejczyk Marcin | M | Tychy | M30 | 02:13:59 | - | |
34 | Chwalisz Sabina | K | Rumia | K70 | 02:27:45 | - | |
35 | Borkowski Leszek | M | Grabianów | NoWi Siedlce - NW Wschód | M50 | 03:08:23 | - |