Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Getek MarcinMEłkM3001:18:00-
2Glapa SzymonMŁuszczanówM2001:19:43-
3Volkov ViktorMPabianiceO co biegaM3001:20:05-
4Antosik PiotrMJaktorówDogoń Grodzisk MazowieckiM4001:21:30-
5Szymura WojciechMRybnikM4001:22:04-
6Główczewski GrzegorzMTczewBiegający TczewM4001:22:40-
7Skrzypkowiak Marcin SkrzypkowiakMSzczecin(ZLDR)M4001:23:33-
8Maciopa MichałMWarszawaM4001:24:41-
9Traczyk ŁukaszMŻychlinRozbiegani ŻychlinM2001:24:58-
10Traczyk KrzysztofMŻychlinM1601:25:02-
11Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5001:25:12-
12Goliński ŁukaszMŚwidwin3:10 TEAM ŚWIDWINM4001:26:40-
13Jaremko WładysławMOLESZYCEM4001:27:52-
14Tuwalska MałgorzataKGdańskLKS Zantyr SztumK4001:30:55-
15Kępa KrzysztofMKatowiceADS MasnaM5001:34:47-
16Bukowska-Golak JoannaKOpoleGoggle PAEK3001:35:16-
17Abucewicz marekMSztumWataha łączy nas bieganieM4001:35:29-
18Małczak MarcinMCiasnaMafia Team LubliniecM4001:38:24-
19Napiórkowska AnnaKOstrołękaK4001:41:02-
20Fiedorczuk MarekMChrabołyRC SupraślM3001:42:57-
21Kołodziejczyk MarcinMTychyM3001:43:09-
22Madej MarekMRadomiłówMadej ZbójM5001:44:01-
23Hawron AgnieszkaKWrocławParkrunK4001:46:00-
24Lenkiewicz WeronikaKOlszewkaBiegam Bo Lubię OstrołękaK2001:46:03-
25Twardowski MateuszMKobylnicaM1601:46:24-
26Górecka-Pawlak EdytaKSzczecinK3001:47:38-
27Bielecka PatrycjaKMichałowo-K1601:50:09-
28Bator MilenaKZawoniaK1601:52:29-
29Tuleja AdamMChorzówM5001:52:37-
30Boczar BeataKZielona GóraGreen TeamK5001:53:37-
31Rybicki JarosławMMieroszówM4001:54:21-
32Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6001:57:28-
33Osadnik RyszardMZąbkowice ŚląskieLG CHEM ENERGY WROCŁAWM4001:57:58-
34Gromek KatarzynaKŁódźK4001:58:40-
35Świątek MartaKPoznańendorfin dealersK2001:59:12-
36Poprawa GrzegorzMOstrów WielkopolskiKS MARATON OSTRÓW WLKPM4002:01:47-
37Tuleja BlankaKŚwiętochłowiceK3002:01:53-
38Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6002:02:16-
39Sobol MagdalenaKNakło nad NoteciąSKRA PaterekK4002:04:45-
40Zowczak DorotaKKomornikiRawa TeamK3002:12:57-
41CZAPSKA EWAKKatowiceHuragan LigotaK5002:15:52-
42Pater EwaKNakło nad NoteciąSkra PaterekK3002:16:22-
43Stempel TomaszMWarszawa-Marysin WawerskiMarysin Wawerski BiegaM4002:18:35-
44Dylla FranzMTarnów OpolskiM7002:25:43-
45Chwalisz SabinaKRumiaK7002:29:55-
46Giese-Szczap KlaudiaKPiłaK5002:39:46-
47Łosak Edyta ŁosakKKielceEdzia biegK4002:44:11-
48Kaszkur JanMGorliceMBL TeamM4002:51:18-
49Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5005:36:12-