Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Volkov ViktorMPabianiceO co biegaM3001:16:07-
2Dobrowolski EmilMChotomówM3001:16:13-
3Kawa MichałMSulejówek#NoToSterydM2001:20:07-
4Traczyk ŁukaszMŻychlinRozbiegani ŻychlinM2001:22:35-
5Szymura WojciechMRybnikM4001:22:38-
6Skowroński RafałMKolbuszowa#BiegnijChlopczeM3001:24:29-
7Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5001:25:37-
8Traczyk KrzysztofMŻychlinM1601:26:06-
9Główczewski GrzegorzMTczewBiegający TczewM4001:26:58-
10Skrzypkowiak MarcinMSzczecin(ZLDR)M4001:27:47-
11Goliński ŁukaszMŚwidwin3:10 TEAM ŚWIDWINM4001:28:29-
12Rudo JakubMŁochówŁochowska Grupa Biegowa/PGB Sportowa PaczkaM3001:30:50-
13Szałachowski TomaszMDOBRE MIASTODobromiejski Klub Biegacza „Odcisk”M3001:30:52-
14Czabaj JacekMKwidzynKwidzyn BiegaM5001:31:33-
15Majda PrzemysławMBeznazwaBaszta WyszynsM4001:32:24-
16Antosik PiotrMJaktorówDogoń Grodzisk MazowieckiM4001:32:50-
17Jutkiewicz MarcinMWarszawaobieganiu.plM4001:36:27-
18Knychas DarekMWarszawaPZU Sport TeamM4001:41:10-
19Hawron AgnieszkaKWrocławParkrunK4001:41:22-
20Żal JolantaKBydgoszczSpójnia Białe BłotaK3001:41:28-
21Marcinkowski JacekMŚwieszynoSSK Orzeł ŚwieszynoM4001:41:45-
22Kołodziejczyk MarcinMTychyM3001:42:07-
23Napiórkowska AnnaKOstrołękaK4001:43:56-
24Tyliszczak AdamMDrzeńskoM1601:44:39-
25Lenkiewicz WeronikaKOlszewkaBiegam Bo Lubię OstrołękaK2001:45:08-
26Szczubełek-Rykowska EwelinaKCzarnowiecBiegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie OstrołękaK3001:45:34-
27Maciejewski StanisławMWarszawaWPRunningM4001:49:09-
28Górecka-Pawlak EdytaKSzczecinK3001:50:48-
29Twardowski MateuszMKobylnicaM1601:52:15-
30Gołąb GrzegorzMWarszawaM6001:52:43-
31Mol RafałMKaczoryGrupa Biegowa Energy KaczoryM4001:57:52-
32Abrahamowicz JakubMRybnikQBAM3001:58:21-
33Jędrzejek KrzysztofMJaworznoM4001:58:41-
34Leliwa SylwiaKGdańskK2001:59:15-
35Poprawa GrzegorzMOstrów WielkopolskiKS MARATON OSTRÓW WLKPM4001:59:16-
36Rusek GrzegorzMOleśnicaBrakM3001:59:52-
37Tuwalska ElżbietaKGdańskLKS Zantyr SztumK4002:00:07-
38Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6002:01:54-
39Wódkowski RafałMGdańskM5002:05:17-
40Sobol MagdalenaKNakło nad NoteciąSKRA PaterekK4002:05:30-
41Matuszak TomaszMLesznoM4002:05:56-
42Zowczak DorotaKKomornikiRawa TeamK3002:07:12-
43Czykinowski AdamMWrocławWrocławskie MorsyM4002:07:27-
44Ostromecka MariolaMCzarnkówWataha Łączy Nas BieganieM4002:12:13-
45Czerwiński JanuszMZegrzeDAMY RADE ZEGRZEM6002:14:43-
46Olchowska Mój Dietetyk Team MałgorzataKOlsztynK3002:15:01-
47Bator ZbigniewMWarszawaM6002:15:21-
48ANTCZAK MAGDAKPOZNAŃK3002:19:50-
49Koziatek MariuszMWarszawaM4002:21:00-
50Antkowiak JuliaKPoznanK3002:22:28-
51Lenkiewicz AndrzejMBądkiPięknyM6002:22:36-
52Zbigniew LadzińskiMGdańskL - runM4002:24:03-
53Orlon BarbaraKSzczecinK5002:26:22-
54Gąska MaciejMGdyniaM4002:29:47-
55Sajewska KarolinaKWarszawaK3002:40:09-
56Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5002:54:26-
57Grębska-Bodzęta AgataKTrzebiniaK5003:03:14-