Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Kujawski GrzegorzMPuckM4000:33:39-
2Gała KamilMŁaskM2000:35:04-
3Glapa SzymonMŁuszczanówM2000:35:32-
4Filipiak JakubMOsiek nad NoteciąKlub Biegowy TSK Orzeł OsiekM2000:35:57-
5Szymura WojciechMRybnikM4000:35:58-
6Antosik PiotrMJaktorówDogoń Grodzisk MazowieckiM4000:36:28-
7Maciąg KarolMBielskoSZYMANOWSKI TEAMM2000:37:23-
8Hinc WaldemarMPrzechlewoZacisze PrzechlewoM5000:38:02-
9Getek MarcinMEłkM3000:38:03-
10Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5000:38:18-
11Traczyk KrzysztofMŻychlinM1600:40:55-
12Miazga JanuszMZamośćM5000:42:20-
13Volkov ViktorMPabianiceO co biegaM3000:43:08-
14Czabaj JacekMKwidzynKwidzyn BiegaM5000:43:25-
15Knychas DarekMWarszawaPZU Sport TeamM4000:43:26-
16Kotowski MichałMBądkowoM2000:43:50-
17Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6000:43:53-
18Tuwalska MałgorzataKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:44:09-
19Poprawa GrzegorzMOstrów WielkopolskiKS MARATON OSTRÓW WLKPM4000:44:18-
20Kołodziejczyk MarcinMTychyM3000:44:30-
21Bielecka KarolinaKMichałowoK1600:45:40-
22Górecka-Pawlak EdytaKSzczecinK3000:45:45-
23Bielecka PatrycjaKMichałowo-K1600:46:06-
24Garbowski PiotrMSulechówM3000:46:32-
25Poblocka BożenaKLĘBORKUKS Ekonomik Maratończyk LęborkK5000:47:48-
26Polak KrzysztofMRzeszówDrużyna JezusaM2000:48:53-
27Kluj BogusławMZakrętBiegam dla Sandry i RobertaM6000:49:31-
28Kolimaga KamilMŁyseM2000:51:24-
29Volkova AnnaKPabianiceK2000:52:13-
30Spychała MonikaKWronkiK2000:52:17-
31Gromek KatarzynaKŁódźK4000:52:39-
32Sobol MagdalenaKNakło nad NoteciąSKRA PaterekK4000:52:58-
33SZULC KAMILAKGdyniaK3000:53:22-
34Bukowski AndrzejMLomzaM4000:53:39-
35Lenkiewicz WeronikaKOlszewkaBiegam Bo Lubię OstrołękaK2000:54:09-
36Boczar BeataKZielona GóraGreen TeamK5000:54:47-
37Pietrasik KamilMRuda ŚląskaM4000:55:16-
38Stolarczyk TeresaKOlsztynAmatorkaK5000:55:19-
39Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6000:57:28-
40Dylla FranzMTarnów OpolskiM7000:57:39-
41Trudnowski JanuszMBydgoszczRun PasjaM7000:57:42-
42KWIATKOWSKI KRZYSZTOFMTarnówM4000:59:14-
43Mackiewicz EwelinaKWysokaK3000:59:47-
44Bator ZbigniewMWarszawaM6001:01:00-
45Stempel TomaszMWarszawa-Marysin WawerskiMarysin Wawerski BiegaM4001:02:19-
46Lenkiewicz AndrzejMBądkiPięknyM6001:03:27-
47Krzyżowska Anna KrzyżowskaMWęgierska GórkaJustfeelfitteamM3001:03:46-
48Francuz AgnieszkaKBrzeskoK3001:04:59-
49Łukaszyk SylwiaKRydzynaUKS Dąb LesznoK4001:06:06-
50Juszkiewicz MałgorzataKSzczecinK4001:07:14-
51Dalbiak Karolina DalbiakKWarszawaK3001:07:42-
52Sajewska KarolinaKWarszawaK3001:09:13-
53Chwalisz SabinaKRumiaK7001:10:31-
54Górna IwonaKBydgoszczK3001:15:23-
55Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5001:22:17-