Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Dobrowolski EmilMChotomówM3000:30:02-
2Kujawski GrzegorzMPuckM4000:30:51-
3Lipiński MateuszMPoznańMUAY RUNNING TEAMM2000:31:47-
4Gosk DominikMWarszawaDD Running TeamM2000:32:42-
5Kułak PiotrMKamieńskAktywni KamieńskM3000:34:48-
6Kawa MichałMSulejówek#NoToSterydM2000:35:59-
7CHOJNACKI ARTURMPoznańBÓG HONOR OJCZYZNAM3000:36:26-
8Dawidziuk-Gosk DianaKWarszawaDD running teamK2000:36:27-
9Glapa SzymonMŁuszczanówM2000:36:27-
10Kaszkur JanMGorliceMBL TeamM4000:36:32-
11Bąk DariuszMOsiek nad NoteciąKlub Biegowy TSK Orzeł OsiekM4000:36:51-
12Maćkowski MaciejMŻninM3000:36:51-
13Filipiak JakubMOsiek nad NoteciąKlub Biegowy TSK Orzeł OsiekM2000:37:34-
14Getek MarcinMEłkM3000:37:45-
15Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5000:37:49-
16Antosik PiotrMJaktorówDogoń Grodzisk MazowieckiM4000:38:34-
17Maciopa MichałMWarszawaM4000:38:44-
18Traczyk KrzysztofMŻychlinM1600:38:52-
19Jaremko WładysławMOLESZYCEM4000:39:08-
20Kubuśka SzymonMKrakówM2000:39:13-
21Czabaj JacekMKwidzynKwidzyn BiegaM5000:41:09-
22Tuwalska MałgorzataKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:41:21-
23Knychas DarekMWarszawaPZU Sport TeamM4000:41:22-
24Łęcki PawełMŻyrardówPietrzyk Running TeamM3000:41:27-
25Sokół GrzegorzMKatowiceCytrynowym SzlakiemM3000:41:36-
26Miazga JanuszMZamośćM5000:42:45-
27Pasieka AgnieszkaKŚwidwin21. BLTK3000:42:54-
28Mydło RadosławMGinawaM4000:44:01-
29Poprawa GrzegorzMOstrów WielkopolskiKS MARATON OSTRÓW WLKPM4000:44:01-
30Jadczak MonikaKKrotoszynK1600:44:05-
31Tuleja BlankaKŚwiętochłowiceK3000:44:20-
32Volkova AnastasiiaKPabianiceK2000:44:53-
33Kułakowska MałgorzataKŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaK3000:44:57-
34Bielecka KarolinaKMichałowoK1600:45:01-
35Szczubełek WaldemarMOstrołękaM6000:45:01-
36Lenkiewicz WeronikaKOlszewkaBiegam Bo Lubię OstrołękaK2000:45:08-
37Maćkowska KatarzynaKŻninŻniński Klub biegacza 1992K2000:45:21-
38Poblocka BożenaKLĘBORKUKS Ekonomik Maratończyk LęborkK5000:45:21-
39Kotowski MichałMBądkowoM2000:45:54-
40Bielecka PatrycjaKMichałowo-K1600:45:55-
41Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6000:46:13-
42Garbowski PiotrMSulechówM3000:46:25-
43Sałata MarcinMŚwidnicaM3000:46:54-
44Michlewicz KrzysztofMWarszawaM3000:47:15-
45Żebrowska JustynaKJanów PodlaskiKlub Biegacza Biała BiegaK3000:47:32-
46Peczyńska PaulinaKOlsztynTeam KopećK3000:47:45-
47Machlowski RyszardMKRAKÓWKKB DYSTANSM5000:47:52-
48Tuleja AdamMChorzówM5000:48:04-
49Mikulski RafałMKUNICERun Forrest RunM4000:48:13-
50Baranowski ŁukaszMKolnoTeam KopećM3000:48:29-
51Antoniewicz GrzegorzMOpole91 batalion logistycznychM3000:48:45-
52Gołąb GrzegorzMWarszawaM6000:49:49-
53Wiśniewski RadosławMWarszawaM3000:50:21-
54Jędrzejek KrzysztofMJaworznoM4000:50:25-
55Sobol MagdalenaKNakło nad NoteciąSKRA PaterekK4000:51:40-
56Smierzchała MartaKPoznańPędzące LeniwceK4000:52:17-
57Stolarczyk TeresaKOlsztynAmatorkaK5000:52:49-
58Kołodziejczyk MarcinMTychyM3000:53:03-
59Cichowska AnnaKPilznoKRÓLEWSKIE PILZNOK2000:53:08-
60Gromek KatarzynaKŁódźK4000:53:27-
61Napierała WiktorMPoznańK.S. Warta PoznańM1600:53:41-
62Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6000:54:12-
63Bukowski AndrzejMLomzaM4000:54:40-
64Gogolewski MichałMMińsk MazowieckiM4000:54:40-
65Trudnowski JanuszMBydgoszczRun PasjaM7000:54:47-
66Boczar BeataKZielona GóraGreen TeamK5000:55:10-
67Gierszewska GrażynaKBydgoszczRun PasjaK5000:55:16-
68Kochmański DariuszMDąbrowa BiałostockaM4000:55:29-
69Chwalisz SabinaKRumiaK7000:55:47-
70Dylla FranzMTarnów OpolskiM7000:56:05-
71Bieniek KasiaKSkoczówK3000:56:06-
72DZIEPAK PiotrMWola Mrokowska1 Baza Lotnictwa Transportowego / Mrokowska WOLA na BIEGANIEM4000:56:24-
73Wojciechowski GrzegorzMPROMNICESaint-Gobain SquadM4000:57:00-
74Francuz AgnieszkaKBrzeskoK3000:57:03-
75Opacian AndrzejMRatułówM4000:57:04-
76Stulczewski AndrzejMBraniewoRozbiegane BraniewoM5000:57:13-
77CZAPSKA EWAKKatowiceHuragan LigotaK5000:57:25-
78Podraza MarekMGORLICEGorlicka Grupa BiegowaM5000:57:43-
79Jendroska PrzemyslawMKatowiceStudio GTS KatowiceM3000:59:03-
80KWIATKOWSKI KRZYSZTOFMTarnówM4000:59:06-
81Tuwalska ElżbietaKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:59:27-
82Mackiewicz EwelinaKWysokaK3000:59:43-
83Skupień JustynaKLubinK3001:00:02-
84Bator ZbigniewMWarszawaM6001:00:10-
85Lenkiewicz AndrzejMBądkiPięknyM6001:01:21-
86Dudek AnnaKBytomK4001:02:53-
87Malczewska MirkaKBydgoszczK6001:03:22-
88Jóźwik JacekMBydgoszczParkunM6001:03:38-
89Majlowska Irena MajlowskaKGorzów WlkpK6001:04:12-
90Stempel TomaszMWarszawa-Marysin WawerskiMarysin Wawerski BiegaM4001:05:34-
91Żwiruk KarolMWarszawaSzybkie kopyto ultraM4001:06:07-
92Juszkiewicz MałgorzataKSzczecinK4001:09:04-
93Dalbiak Karolina DalbiakKWarszawaK3001:09:07-
94Łosak Edyta ŁosakKKielceEdzia biegK4001:10:05-
95Łukaszyk SylwiaKRydzynaUKS Dąb LesznoK4001:11:55-
96Górna IwonaKBydgoszczK3001:13:42-
97Sajewska KarolinaKWarszawaK3001:13:47-
98Orzeszek GabrielaKKozłów BiskupiK4001:15:15-
99Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5001:21:38-
100Nowicka DanutaKEłkK6001:25:47-