Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Kujawski GrzegorzMPuckM4000:32:30-
2Traczyk ŁukaszMŻychlinRozbiegani ŻychlinM2000:36:26-
3Traczyk KrzysztofMŻychlinM1600:37:13-
4Urban WiktorMZabrzeZabrzańskie Parkowe BieganieM3000:37:32-
5Szymura WojciechMRybnikM4000:37:39-
6Dziegielewski RafalMNatalinKlub Biegacza WyszkowM4000:37:55-
7Antosik PiotrMJaktorówDogoń Grodzisk MazowieckiM4000:38:03-
8Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5000:38:16-
9Getek MarcinMEłkM3000:41:40-
10Gołaszewski ŁukaszMZabrodzieBiegam Bo Lubię OstrołękaM3000:41:47-
11Bielecka KarolinaKMichałowoK1600:42:03-
12Kotowski MichałMBądkowoM2000:43:31-
13Szczubełek WaldemarMOstrołękaM6000:43:57-
14Twardowski MateuszMKobylnicaM1600:44:09-
15Hawron AgnieszkaKWrocławParkrunK4000:45:07-
16Małczak MarcinMCiasnaMafia Team LubliniecM4000:45:26-
17Szczubełek-Rykowska EwelinaKCzarnowiecBiegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie OstrołękaK3000:45:45-
18Ciepcieliński DawidMBrodnicaostry cień mgłyM3000:46:10-
19Cichowska AnnaKPilznoKRÓLEWSKIE PILZNOK2000:46:24-
20Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6000:47:53-
21Maćkowska KatarzynaKŻninŻniński Klub biegacza 1992K2000:48:02-
22Jędrzejek KrzysztofMJaworznoM4000:48:58-
23SZULC KAMILAKGdyniaK3000:49:31-
24Osińska AgnieszkaKGłogówKGHM ZG RUNK4000:50:40-
25Sobol MagdalenaKNakło nad NoteciąSKRA PaterekK4000:50:40-
26Bator MilenaKZawoniaK1600:52:16-
27Sznajder JoannaKMichałowiceG.O.A.T. Team MichałowiceK3000:52:42-
28Osadnik RyszardMZąbkowice ŚląskieLG CHEM ENERGY WROCŁAWM4000:53:09-
29Biernat MagdalenaKInowrocławTG SOKÓŁ GNIEWKOWOK3000:53:14-
30Gołąb GrzegorzMWarszawaM6000:53:30-
31Trudnowski JanuszMBydgoszczRun PasjaM7000:53:58-
32Bator ZbigniewMWarszawaM6000:55:16-
33Janik AdrianMPiłaDąbrowski teamM4000:55:40-
34KOWALCZYKOWSKI CezaryMWrzącaM4000:56:40-
35Drążkowski TomaszMSzczecinekM1600:57:15-
36Gawin RafałMkościerzynaM4000:57:31-
37ANTCZAK MAGDAKPOZNAŃK3000:57:52-
38Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6000:58:22-
39Lenkiewicz AndrzejMBądkiPięknyM6000:58:30-
40KWIATKOWSKI KRZYSZTOFMTarnówM4000:58:54-
41Polańczyk PaulinaKAleksandrów KujawskiKacper&ZuziaK3001:01:14-
42Stempel TomaszMWarszawa-Marysin WawerskiMarysin Wawerski BiegaM4001:03:16-
43Chwalisz SabinaKRumiaK7001:03:58-
44Zowczak DorotaKKomornikiRawa TeamK3001:04:06-
45Kaszkur JanMGorliceMBL TeamM4001:05:53-
46Boczar BeataKZielona GóraGreen TeamK5001:06:43-
47Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5001:20:38-
48HERNIK KRZYSZTOFMPOZNAŃHERNIK TEAMM5001:21:21-
49Giese-Szczap KlaudiaKPiłaK5001:35:01-