Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Getek MarcinMEłkM3000:36:05-
2Traczyk ŁukaszMŻychlinRozbiegani ŻychlinM2000:37:27-
3Wiaderek AleksandraKKonotopaTeam Bartosza OlszewskiegoK2000:37:34-
4Szymura WojciechMRybnikM4000:37:51-
5Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5000:39:18-
6Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6000:40:36-
7Jutkiewicz MarcinMWarszawaobieganiu.plM4000:41:36-
8Maciąg KarolMBielskoSZYMANOWSKI TEAMM2000:42:19-
9Tuwalska ElżbietaKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:45:19-
10Knychas DarekMWarszawaPZU Sport TeamM4000:45:41-
11Maciejewski StanisławMWarszawaWPRunningM4000:46:21-
12Szczubełek-Rykowska EwelinaKCzarnowiecBiegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie OstrołękaK3000:46:23-
13Sobczak WojciechMChojniceFlorian ChojniceM5000:46:25-
14Małczak MarcinMCiasnaMafia Team LubliniecM4000:46:36-
15Kołodziejczyk MarcinMTychyM3000:47:20-
16Maćkowska KatarzynaKŻninŻniński Klub biegacza 1992K2000:47:55-
17Mikulski RafałMKUNICERun Forrest RunM4000:48:29-
18Rusek GrzegorzMOleśnicaBrakM3000:48:54-
19Bukowczan MarianMKrakówM6000:48:55-
20Górski SebastianMChorzówHanys BiegaM3000:48:59-
21Mol RafałMKaczoryGrupa Biegowa Energy KaczoryM4000:49:36-
22Sobol MagdalenaKNakło nad NoteciąSKRA PaterekK4000:50:22-
23Promny MariuszMPleszewM4000:51:38-
24Serafin PawełMWarszawaM5000:52:34-
25Melon JacekMJastrowieM4000:53:03-
26SZULC KAMILAKGdyniaK3000:53:07-
27Jędrzejek KrzysztofMJaworznoM4000:53:26-
28Leliwa SylwiaKGdańskK2000:54:06-
29Wódkowski RafałMGdańskM5000:54:17-
30Świątek MartaKPoznańendorfin dealersK2000:54:20-
31Trudnowski JanuszMBydgoszczRun PasjaM7000:55:16-
32Gawin RafałMkościerzynaM4000:55:46-
33Opacian AndrzejMRatułówM4000:56:37-
34Frączek JanuszMStar KotkowiceM4000:57:02-
35Godawa KatarzynaKSiechnice#BlogerzyBiegająK3000:59:16-
36Zubelewicz MaciejMWodzisław ŚląskiING TECH POLANDM2000:59:45-
37Kuchta KatarzynaKPyskowiceNight Runners PyskowiceK3001:00:27-
38Orlon BarbaraKSzczecinK5001:01:27-
39Antkowiak JuliaKPoznanK3001:02:20-
40Bator ZbigniewMWarszawaM6001:02:20-
41ANTCZAK MAGDAKPOZNAŃK3001:02:26-
42Cebula LechMGorzów WielkopolskiWataha-Łaczy nas bieganieM5001:03:33-
43Lenkiewicz AndrzejMBądkiPięknyM6001:05:57-
44Jóźwik JacekMBydgoszczParkunM6001:05:59-
45Chwalisz SabinaKRumiaK7001:07:54-
46Przybylak WandaKPiastówRozbiegany PiastówK6001:09:06-
47Skoczylas AnitaKPoznańMUAY Running TeamK4001:21:09-
48Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5001:22:19-
49Maliarenko SerhiiMOsieM3001:38:40-