Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Pobłocki PiotrMLęborkUKS Ekonomik Maratończyk LęborkM5000:16:37-
2Getek MarcinMEłkM3000:16:40-
3 00:16:49-
4Antosik PiotrMJaktorówDogoń Grodzisk MazowieckiM4000:16:52-
5Wysocki MarcinMMichałowiceWarszawakyM3000:16:52-
6Glapa SzymonMŁuszczanówM2000:16:53-
7Majda PrzemysławMBeznazwaBaszta WyszynsM4000:17:09-
8Filipiak JakubMOsiek nad NoteciąKlub Biegowy TSK Orzeł OsiekM2000:17:33-
9Głuszko PrzemyalawMBerezkaSolinateam/Runonline.pl teamM3000:17:44-
10CHOJNACKI ARTURMPoznańBÓG HONOR OJCZYZNAM3000:17:46-
11Hinc WaldemarMPrzechlewoZacisze PrzechlewoM5000:18:38-
12Kubuśka SzymonMKrakówM2000:18:38-
13Traczyk KrzysztofMŻychlinM1600:18:58-
14Olewniczak PiotrMŻukowoDrużyna św. MikołajaM2000:19:02-
15Maciopa MichałMWarszawaM4000:19:05-
16Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5000:19:09-
17Jaremko WładysławMOLESZYCEM4000:19:20-
18Bartkowski MariuszMMszanowoKurzętnik BiegaM3000:19:32-
19Piórkowska NataliaKGdańskTaka RybaK3000:19:35-
20Walawski Łukasz WalawskiMWojnarowaM2000:19:35-
21Miazga JanuszMZamośćM5000:19:55-
22Czabaj JacekMKwidzynKwidzyn BiegaM5000:20:15-
23Mrotek AnnaKSępólno KrajeńskieK2000:20:17-
24Ratuś EdytaKKrowiarkiK2000:20:21-
25Peczyńska PaulinaKOlsztynTeam KopećK3000:21:03-
26Bielecka PatrycjaKMichałowo-K1600:21:06-
27Tuwalska MałgorzataKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:21:13-
28Pacholec StanisławMŚwiątkiPszczółkowski TeamM6000:21:23-
29Maćkowska KatarzynaKŻninŻniński Klub biegacza 1992K2000:21:45-
30Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6000:21:54-
31Lasak MariaKPoznańHERNIK TEAMK3000:22:49-
32Kluj BogusławMZakrętBiegam dla Sandry i RobertaM6000:22:58-
33Poblocka BożenaKLĘBORKUKS Ekonomik Maratończyk LęborkK5000:23:11-
34ANTCZAK MAGDAKPOZNAŃK3000:23:23-
35Napierała WiktorMPoznańK.S. Warta PoznańM1600:23:24-
36Żebrowska JustynaKJanów PodlaskiKlub Biegacza Biała BiegaK3000:23:27-
37Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6000:23:40-
38Górecka-Pawlak EdytaKSzczecinK3000:23:54-
39Hudon JacekMLegnicaM3000:23:59-
40Tuleja BlankaKŚwiętochłowiceK3000:24:00-
41BARTOSIK KRYSTYNAKZGIERZK6000:24:02-
42Wiśniewski RadosławMWarszawaM3000:24:03-
43Borek PatrykMRadom42 BLSzM2000:24:11-
44Mikulski RafałMKUNICERun Forrest RunM4000:24:12-
45Nowina-Konopka StanisławMWarszawaM1600:24:14-
46Dudek AnnaKBytomK4000:24:24-
47Pietrasik KamilMRuda ŚląskaM4000:24:39-
48Kochmański DariuszMDąbrowa BiałostockaM4000:24:44-
49Gromek KatarzynaKŁódźK4000:24:56-
50Jędrzejek KrzysztofMJaworznoM4000:24:58-
51Trudnowski JanuszMBydgoszczRun PasjaM7000:25:01-
52Bukowski AndrzejMLomzaM4000:25:11-
53DZIEPAK PiotrMWola Mrokowska1 Baza Lotnictwa Transportowego / Mrokowska WOLA na BIEGANIEM4000:25:12-
54Antkowiak JuliaKPoznanK3000:25:28-
55Żyłkowska KrystynaKToruńK6000:25:49-
56Kużaj SławomirMPiłaPiłaM5000:25:52-
57Kaszkur JanMGorliceMBL TeamM4000:26:07-
58Grapatyn PiotrMBydgoszczBydgoszcz na StartM4000:26:25-
59Francuz AgnieszkaKBrzeskoK3000:26:31-
60Podraza MarekMGORLICEGorlicka Grupa BiegowaM5000:26:32-
61Boczar BeataKZielona GóraGreen TeamK5000:26:33-
62Stolarczyk TeresaKOlsztynAmatorkaK5000:26:42-
63Mackiewicz EwelinaKWysokaK3000:26:52-
64Podgorski RobertMBolesławiecM4000:26:54-
65Krzyżowska Anna KrzyżowskaMWęgierska GórkaJustfeelfitteamM3000:27:53-
66Wiaderek PiotrMWarszawaPędzące ŻółwieM3000:28:00-
67Stulczewski AndrzejMBraniewoRozbiegane BraniewoM5000:28:06-
68KWIATKOWSKI KRZYSZTOFMTarnówM4000:28:27-
69Bator ZbigniewMWarszawaM6000:28:36-
70Gierszewska GrażynaKBydgoszczRun PasjaK5000:28:51-
71Gawin RafałMkościerzynaM4000:29:20-
72Kwaśniak ZdzisławMSłupskM6000:29:46-
73Lenkiewicz AndrzejMBądkiPięknyM6000:30:04-
74Jasinski MarcinMMeringM3000:30:11-
75Sokół GrzegorzMKatowiceCytrynowym SzlakiemM3000:30:16-
76Jóźwik JacekMBydgoszczParkunM6000:30:31-
77Szumiński PawełMRuda BugajM4000:30:40-
78Łukaszyk SylwiaKRydzynaUKS Dąb LesznoK4000:31:14-
79Dalbiak Karolina DalbiakKWarszawaK3000:31:36-
80Chwalisz SabinaKRumiaK7000:32:04-
81Orzeszek GabrielaKKozłów BiskupiK4000:32:10-
82Miśta-Dorobisz SylwiaKMyszkówMyszków biegaK5000:32:45-
83Brzozowski ArturMRadomM2000:34:39-
84Sajewska KarolinaKWarszawaK3000:34:53-
85Górna IwonaKBydgoszczK3000:35:01-
86Kołodziejczyk MarcinMTychyM3000:35:47-
87Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5000:41:02-
88Konradi LudwikMPiotrków TrybunalskiM6000:41:04-
89Nowicka DanutaKEłkK6000:42:50-
90Walewska UrszulaKŁódźBrakK4000:43:10-
91Baranowski ŁukaszMKolnoTeam KopećM3000:43:47-
92Karczewska AgataKWrocławK3000:45:08-
93Kurzawa SławomirMWarszawaT-Mobile Sport TeamM5004:01:33-