Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubKategoria
Age Group
Najlepszy czasStrata
Gap
1Dobrowolski EmilMChotomówM3000:14:43-
2Kujawski GrzegorzMPuckM4000:15:43-
3Porębski PatrykMSolniki wielkie 18WKS oleśniczanka OleśnicaM1600:15:49-
4Getek MarcinMEłkM3000:15:58-
5Lipiński MateuszMPoznańMUAY RUNNING TEAMM2000:16:12-
6Gała KamilMŁaskM2000:16:15-
7Glapa SzymonMŁuszczanówM2000:16:17-
8Pobłocki PiotrMLęborkUKS Ekonomik Maratończyk LęborkM5000:16:18-
9Głuszko PrzemyalawMBerezkaSolinateam/Runonline.pl teamM3000:16:28-
10Volkov ViktorMPabianiceO co biegaM3000:16:32-
11Wysocki MarcinMMichałowiceWarszawakyM3000:16:38-
12Traczyk ŁukaszMŻychlinRozbiegani ŻychlinM2000:16:43-
13Kawa MichałMSulejówek#NoToSterydM2000:16:48-
14Antosik PiotrMJaktorówDogoń Grodzisk MazowieckiM4000:16:52-
15Mocek MarekMGranowoDanflor TeamM2000:16:54-
16Majda PrzemysławMBeznazwaBaszta WyszynsM4000:17:09-
17Filipiak JakubMOsiek nad NoteciąKlub Biegowy TSK Orzeł OsiekM2000:17:10-
18Maćkowski MaciejMŻninM3000:17:23-
19Maciąg KarolMBielskoSZYMANOWSKI TEAMM2000:17:39-
20CHOJNACKI ARTURMPoznańBÓG HONOR OJCZYZNAM3000:17:41-
21Szymura WojciechMRybnikM4000:17:42-
22Rudo JakubMŁochówŁochowska Grupa Biegowa/PGB Sportowa PaczkaM3000:17:54-
23Traczyk KrzysztofMŻychlinM1600:17:55-
24Główczewski GrzegorzMTczewBiegający TczewM4000:18:07-
25Jaremko WładysławMOLESZYCEM4000:18:10-
26Szałachowski TomaszMDOBRE MIASTODobromiejski Klub Biegacza „Odcisk”M3000:18:10-
27Hinc WaldemarMPrzechlewoZacisze PrzechlewoM5000:18:23-
28Tuwalska MałgorzataKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:18:24-
29Bielecka KarolinaKMichałowoK1600:18:32-
30Kościelski MariuszMGdyniaKujawscy RunnersM5000:18:32-
31Abucewicz marekMSztumWataha łączy nas bieganieM4000:18:34-
32Kubuśka SzymonMKrakówM2000:18:38-
33Jagieła JarosławMBydgoszczTKKF Kolejarz BydgoszczM4000:18:57-
34Olewniczak PiotrMŻukowoDrużyna św. MikołajaM2000:19:02-
35Maciopa MichałMWarszawaM4000:19:05-
36Skowroński RafałMKolbuszowa#BiegnijChlopczeM3000:19:05-
37Bielecka PatrycjaKMichałowo-K1600:19:11-
38Goliński ŁukaszMŚwidwin3:10 TEAM ŚWIDWINM4000:19:13-
39Piórkowska NataliaKGdańskTaka RybaK3000:19:14-
40Łączyński PiotrMPoznańWszystko O Bieganiu.plM4000:19:20-
41Knychas DarekMWarszawaPZU Sport TeamM4000:19:24-
42Jutkiewicz MarcinMWarszawaobieganiu.plM4000:19:30-
43Bartkowski MariuszMMszanowoKurzętnik BiegaM3000:19:32-
44Czabaj JacekMKwidzynKwidzyn BiegaM5000:19:33-
45Walawski Łukasz WalawskiMWojnarowaM2000:19:35-
46Bukowska-Golak JoannaKOpoleGoggle PAEK3000:19:36-
47Poprawa GrzegorzMOstrów WielkopolskiKS MARATON OSTRÓW WLKPM4000:19:44-
48Marynowski WojciechMMałęczynLudzie SztosyM2000:19:55-
49Miazga JanuszMZamośćM5000:19:55-
50Lemański GrzegorzMPoznańHernik TeamM5000:20:07-
51Bielecka KarolinaKMichalowoK1600:20:13-
52Lenkiewicz WeronikaKOlszewkaBiegam Bo Lubię OstrołękaK2000:20:13-
53Polak KrzysztofMRzeszówDrużyna JezusaM2000:20:15-
54Mrotek AnnaKSępólno KrajeńskieK2000:20:17-
55Wałachowski WojciechMNowe ZadybieM3000:20:19-
56Łęcki PawełMŻyrardówPietrzyk Running TeamM3000:20:20-
57Ratuś EdytaKKrowiarkiK2000:20:21-
58Shavaliiev ViacheslavMPoznanFTPM3000:20:23-
59Zawada DawidMKatowiceM3000:20:29-
60Fajer MarekMMyszkówZwik Myszków Myszków BiegaM6000:20:33-
61Marcinkowski JacekMŚwieszynoSSK Orzeł ŚwieszynoM4000:20:37-
62Gołąb GrzegorzMWarszawaM6000:20:55-
63Jadczak MonikaKKrotoszynK1600:20:56-
64Zieliński KorneliuszMWarszawaM1600:21:01-
65Strykowski DanielMWarszawaCarrefour runing teamM4000:21:02-
66Peczyńska PaulinaKOlsztynTeam KopećK3000:21:03-
67Zieliński PiotrMPoznańM3000:21:05-
68Tyliszczak AdamMDrzeńskoM1600:21:16-
69Baranowska SaraKSzczecinekK3000:21:22-
70Łęcki MichałMWarszawaMicahTeamM3000:21:22-
71Pacholec StanisławMŚwiątkiPszczółkowski TeamM6000:21:23-
72Tuleja AdamMChorzówM5000:21:31-
73Bator MilenaKZawoniaK1600:21:36-
74Łoziński WojciechMLibiążparkrun ChrzanówM1600:21:36-
75Maćkowska KatarzynaKŻninŻniński Klub biegacza 1992K2000:21:37-
76Zieliński KorneliuszMWarszawaM1600:21:39-
77Motłoch PiotrMKrakówM3000:21:40-
78Kamiński WiesławMWarszawaCitos von GrodnoM5000:21:41-
79Kotowski MichałMBądkowoM2000:21:44-
80Kołodziejczyk MarcinMTychyM3000:21:46-
81Lasak MariaKPoznańHERNIK TEAMK3000:21:46-
82Małczak MarcinMCiasnaMafia Team LubliniecM4000:21:50-
83SZULC KAMILAKGdyniaK3000:21:59-
84Werner MikołajMGorczynM2000:22:01-
85Madej MarekMRadomiłówMadej ZbójM5000:22:04-
86Szczubełek WaldemarMOstrołękaM6000:22:05-
87Jędrzejek KrzysztofMJaworznoM4000:22:06-
88Twardowski MateuszMKobylnicaM1600:22:10-
89Dorszynski DamianMPrzechlewoPolish Team StavangerM2000:22:12-
90Bukowczan MarianMKrakówM6000:22:13-
91Kuczkowski AndrzejMŁódźM2000:22:19-
92Jaromin MateuszMBielsko-BiałaUKS Olimpia ZabrzeM2000:22:28-
93Sobczak WojciechMChojniceFlorian ChojniceM5000:22:31-
94Więckowska SandraMPoznańM2000:22:36-
95Więckowska SandraKPoznańK2000:22:36-
96Poblocka BożenaKLĘBORKUKS Ekonomik Maratończyk LęborkK5000:22:38-
97Ziółkowski Ramza Rita RóżaKWarszawa (Praga-Południe)Pizdunia Running TeamK3000:22:49-
98Napierała MarcinMKoziegłowyPiątkowo na BiegowoM4000:22:52-
99Promny MariuszMPleszewM4000:22:54-
100Nowina-Konopka StanisławMWarszawaM1600:22:56-
101Łagowski PawełMGłogów MałopolskiM3000:22:57-
102Kluj BogusławMZakrętBiegam dla Sandry i RobertaM6000:22:58-
103Kurasz MarcinMRzeszówOSP KrzywczaM2000:23:02-
104Maciejewski StanisławMWarszawaWPRunningM4000:23:08-
105Napiórkowska AnnaKOstrołękaK4000:23:10-
106Borek PatrykMRadom42 BLSzM2000:23:13-
107Gawin RafałMkościerzynaM4000:23:15-
108Gabor KrzysztofMRadomskoM4000:23:19-
109Kurzawa SławomirMWarszawaT-Mobile Sport TeamM5000:23:20-
110Delalicz de Laval RafaMBielawaM3000:23:22-
111ANTCZAK MAGDAKPOZNAŃK3000:23:23-
112Hudon JacekMLegnicaM3000:23:23-
113Napierała WiktorMPoznańK.S. Warta PoznańM1600:23:24-
114Trawka MariuszMMiejska GórkaMiejska GórkaM4000:23:24-
115Gąsior PawełMSuszRozbiegany SuszM3000:23:26-
116Żebrowska JustynaKJanów PodlaskiKlub Biegacza Biała BiegaK3000:23:27-
117Barton KrystynaKPrzechlewoPrzechlewoK6000:23:38-
118Melon JacekMJastrowieM4000:23:41-
119Smierzchała MartaKPoznańPędzące LeniwceK4000:23:41-
120Rybicki JarosławMMieroszówM4000:23:43-
121Sobol MagdalenaKNakło nad NoteciąSKRA PaterekK4000:23:49-
122Górecka-Pawlak EdytaKSzczecinK3000:23:54-
123Hawron AgnieszkaKWrocławParkrunK4000:23:57-
124Żyłkowska KrystynaKToruńK6000:23:58-
125Tuleja BlankaKŚwiętochłowiceK3000:24:00-
126Opacian AndrzejMRatułówM4000:24:01-
127BARTOSIK KRYSTYNAKZGIERZK6000:24:02-
128Wiśniewski RadosławMWarszawaM3000:24:03-
129Slezak AnnaKRzeszówK3000:24:10-
130Mikulski RafałMKUNICERun Forrest RunM4000:24:12-
131Zubelewicz MaciejMWodzisław ŚląskiING TECH POLANDM2000:24:18-
132Janik AdrianMPiłaDąbrowski teamM4000:24:21-
133Biernat MagdalenaKInowrocławTG SOKÓŁ GNIEWKOWOK3000:24:22-
134Drążkowski TomaszMSzczecinekM1600:24:22-
135Dudek AnnaKBytomK4000:24:24-
136KWIATKOWSKI KRZYSZTOFMTarnówM4000:24:28-
137Zelený JanMDąbrowa GórniczaM3000:24:29-
138KOWALCZYKOWSKI CezaryMWrzącaM4000:24:31-
139Gromek KatarzynaKŁódźK4000:24:32-
140Bukowski AndrzejMLomzaM4000:24:33-
141Pietrasik KamilMRuda ŚląskaM4000:24:39-
142Mol RafałMKaczoryGrupa Biegowa Energy KaczoryM4000:24:42-
143Spychała MonikaKWronkiK2000:24:42-
144Kochmański DariuszMDąbrowa BiałostockaM4000:24:44-
145Jedrzejowska KarolinaKKrakowK3000:24:45-
146Sapa MałgorzataKKrakówK2000:24:52-
147Wódkowski RafałMGdańskM5000:24:53-
148Ławrów SylwiaKGdańskIHS MarkitK3000:24:57-
149Szymczyk BeataKSiennoK3000:25:00-
150Trudnowski JanuszMBydgoszczRun PasjaM7000:25:01-
151Filipek JakubMCianowiceM3000:25:09-
152DZIEPAK PiotrMWola Mrokowska1 Baza Lotnictwa Transportowego / Mrokowska WOLA na BIEGANIEM4000:25:12-
153Gorycki DariuszMPogwizdówSPK Český TěšínM5000:25:12-
154Gąska MaciejMGdyniaM4000:25:15-
155Jastrzębski MichałMWarszawa (Praga-Północ)M2000:25:17-
156Kużaj SławomirMPiłaPiłaM5000:25:21-
157Mrozowski DariuszMRumiaParkRun RumiaM4000:25:23-
158Kamiński DawidMKatowiceM3000:25:27-
159Antkowiak JuliaKPoznanK3000:25:28-
160Tuwalska ElżbietaKGdańskLKS Zantyr SztumK4000:25:40-
161Lewandowska MonikaKwłocławekK3000:25:42-
162Polańczyk PaulinaKAleksandrów KujawskiKacper&ZuziaK3000:25:42-
163HERNIK KRZYSZTOFMPOZNAŃHERNIK TEAMM5000:25:44-
164Roszak ZbigniewMGniewkowoWataha- łączy nas bieganieM3000:25:58-
165Gromek KatarzynaMŁódźM4000:26:03-
166Dylla FranzMTarnów OpolskiM7000:26:05-
167Kaszkur JanMGorliceMBL TeamM4000:26:07-
168Frąckowiak MariannaKGrodzisk WielkopolskiK2000:26:08-
169Leliwa SylwiaKGdańskK2000:26:08-
170Brynczka MaciejMJaworznoM2000:26:15-
171Boczar BeataKZielona GóraGreen TeamK5000:26:18-
172Ostromecka MariolaMCzarnkówWataha Łączy Nas BieganieM4000:26:19-
173Mika JózefMPoznań100 MCPM6000:26:23-
174Grapatyn PiotrMBydgoszczBydgoszcz na StartM4000:26:25-
175Świątek MartaKPoznańendorfin dealersK2000:26:27-
176Stolarczyk TeresaKOlsztynAmatorkaK5000:26:30-
177Francuz AgnieszkaKBrzeskoK3000:26:31-
178Podraza MarekMGORLICEGorlicka Grupa BiegowaM5000:26:32-
179Zowczak DorotaKKomornikiRawa TeamK3000:26:32-
180Bator ZbigniewMWarszawaM6000:26:37-
181Matuszak TomaszMLesznoM4000:26:44-
182Mackiewicz EwelinaKWysokaK3000:26:52-
183Podgorski RobertMBolesławiecM4000:26:54-
184Potrzebowski MarekMBydgoszczDEAF i ŻÓŁTOKrólewscyM3000:27:00-
185Potrzebowska AgataKBydgoszczDEAF i ŻÓŁTOKrólewscyK3000:27:01-
186Wiaderek PiotrMWarszawaPędzące ŻółwieM3000:27:13-
187Wojtat AdamMSzczecinM5000:27:20-
188Michalski MarcinMWroclawM3000:27:30-
189Koziatek MariuszMWarszawaM4000:27:43-
190Orlon BarbaraKSzczecinK5000:27:44-
191Kozioł TomaszMZawadówkaM3000:27:52-
192Boruta AleksandraKŻarnowiecK2000:27:53-
193Krzyżowska Anna KrzyżowskaMWęgierska GórkaJustfeelfitteamM3000:27:53-
194Cebula LechMGorzów WielkopolskiWataha-Łaczy nas bieganieM5000:27:55-
195CZAPSKA EWAKKatowiceHuragan LigotaK5000:28:00-
196Zagórska KatarzynaKWrocławK2000:28:02-
197Barylski MarekMKutnoM4000:28:04-
198Godawa KatarzynaKSiechnice#BlogerzyBiegająK3000:28:06-
199Stulczewski AndrzejMBraniewoRozbiegane BraniewoM5000:28:06-
200Kachniarz MariuszMTychyM3000:28:07-
201Kuchta KatarzynaKPyskowiceNight Runners PyskowiceK3000:28:11-
202Lenkiewicz AndrzejMBądkiPięknyM6000:28:26-
203Grębska-Bodzęta AgataKTrzebiniaK5000:28:31-
204Sapa JacekMKrakówM5000:28:46-
205Stempel TomaszMWarszawa-Marysin WawerskiMarysin Wawerski BiegaM4000:28:46-
206Gierszewska GrażynaKBydgoszczRun PasjaK5000:28:51-
207Gorycka KatarzynaKPogwizdówSPK Český TěšínK5000:28:53-
208Czajkowski MariuszMLEDNOGÓRAM6000:28:57-
209Zbigniew LadzińskiMGdańskL - runM4000:29:11-
210Molińska MonikaKRokitno SzlacheckieK4000:29:42-
211Kwaśniak ZdzisławMSłupskM6000:29:46-
212Antoniewicz GrzegorzMOpole91 batalion logistycznychM3000:30:06-
213Jasinski MarcinMMeringM3000:30:11-
214Sokół GrzegorzMKatowiceCytrynowym SzlakiemM3000:30:16-
215Chwalisz SabinaKRumiaK7000:30:19-
216Klawikowska MagdalenaKRumiaK4000:30:22-
217Jóźwik JacekMBydgoszczParkunM6000:30:31-
218Stańczuk MirosławaKWarszawaK5000:30:38-
219Szumiński PawełMRuda BugajM4000:30:40-
220 00:30:42-
221Orlon BarbaraKSzczecinSzczecin GryfusK5000:30:45-
222Bieda RobertMCzastaryTowarzystwo Przyjaciół CzastarM5000:30:51-
223Czerwiński JanuszMZegrzeDAMY RADE ZEGRZEM6000:30:51-
224Głowacz MajaKWrocławK3000:30:57-
225Jankowska KatarzynaKPreczkiK5000:31:08-
226Łukaszyk SylwiaKRydzynaUKS Dąb LesznoK4000:31:11-
227Trzewikowska PaulinaKŁódźK3000:31:20-
228Dalbiak Karolina DalbiakKWarszawaK3000:31:23-
229Polińska AnnaKWarszawavege runnersK5000:31:27-
230Mendyka AnnaKToruńK4000:31:31-
231Nowina-Konopka AleksandraKWarszawaK1600:31:37-
232Przybylak WandaKPiastówRozbiegany PiastówK6000:31:43-
233Sobczyk MałgorzataMPoznańbiegamdlazdrowai.plM5000:32:08-
234Orzeszek GabrielaKKozłów BiskupiK4000:32:10-
235Juszkiewicz MałgorzataKSzczecinK4000:32:38-
236Miśta-Dorobisz SylwiaKMyszkówMyszków biegaK5000:32:45-
237Sajewska KarolinaKWarszawaK3000:32:46-
238Giese-Szczap KlaudiaKPiłaK5000:34:19-
239Górna IwonaKBydgoszczK3000:34:32-
240Brzozowski ArturMRadomM2000:34:39-
241Śmistek PawełMStarogardzie Gdański#BiegamSeM3000:34:58-
242Skoczylas AnitaKPoznańMUAY Running TeamK4000:35:11-
243Nowicka DanutaKEłkK6000:35:28-
244Paszek KrystynaKGrodzisk MazDogoń Grodzisk MazowieckiK5000:36:15-
245Borkowski LeszekMGrabianówNoWi Siedlce - NW WschódM5000:36:29-
246Olchowska Mój Dietetyk Team MałgorzataKOlsztynK3000:36:39-
247Trzewikowska PaulinaMŁódźM3000:37:45-
248Konradi LudwikMPiotrków TrybunalskiM6000:37:47-
249Frączek JanuszMStar KotkowiceM4000:39:41-
250Krzemień JustynaKWarszawaK4000:39:41-
251Wiaderek AleksandraKKonotopaTeam Bartosza OlszewskiegoK2000:40:43-
252Dzierlęga PiotrMPilznoKrólewskie PilznoM3000:40:54-
253Roszak MarzenaKGniewkowoK2000:41:53-
254Pawelec KrystynaKPiastówDogoń Grodzisk MazowieckiK6000:43:10-
255Walewska UrszulaKŁódźBrakK4000:43:10-
256Baranowski ŁukaszMKolnoTeam KopećM3000:43:47-
257Gortat MarcinMLegionowoM2000:44:34-
258Karczewska AgataKWrocławK3000:45:08-
259Paszkowska NataliaKSobolewK1600:49:13-
260Wojtyś AleksandraKKATOWICEK3000:56:37-
261Olchowska Mój Dietetyk Team MałgorzataKOlsztynK3000:59:35-
262Czykinowski AdamMWrocławWrocławskie MorsyM4001:01:55-
263Łosak Edyta ŁosakKKielceEdzia biegK4001:03:14-
264Testowy7 JakubMRypinM2003:03:04-