# | Nazwisko, imię Surname, Name | Płeć | Miejscowość City | Klub | Kategoria Age Group | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kujawski Grzegorz | M | Puck | M40 | 00:32:11 | - | |
2 | Kułak Piotr | M | Kamieńsk | Aktywni Kamieńsk | M30 | 00:33:25 | - |
3 | Pobłocki Piotr | M | Lębork | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | M50 | 00:34:28 | - |
4 | Filipiak Jakub | M | Osiek nad Notecią | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | M20 | 00:35:34 | - |
5 | Mocek Marek | M | Granowo | Danflor Team | M20 | 00:35:36 | - |
6 | Piotrowski Andrzej | M | Kraków | WKS Wawel Kraków | M30 | 00:35:45 | - |
7 | Getek Marcin | M | Ełk | M30 | 00:36:00 | - | |
8 | Sikorski Krzysztof | M | Międzyrzecz | Międzyrzeckie Gazele | M40 | 00:36:42 | - |
9 | Kaszkur Jan | M | Gorlice | MBL Team | M40 | 00:37:08 | - |
10 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | K | GDYNIA | UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK | K20 | 00:37:21 | - |
11 | Szymura Wojciech | M | Rybnik | M40 | 00:37:21 | - | |
12 | Witkowski Paweł | M | Łajski | Wieliszew Heron Team | M40 | 00:37:36 | - |
13 | Rudziński Jacek | M | Gryfino | KB HERMES GRYFINO | M50 | 00:37:42 | - |
14 | Kościelski Mariusz | M | Rumia | Kujawscy Runners | M50 | 00:37:52 | - |
15 | Janicki Karol | M | Gostyń | TM IRON TRI-TEAM | M16 | 00:38:02 | - |
16 | Traczyk Krzysztof | M | Żychlin | M16 | 00:39:34 | - | |
17 | Knychas Darek | M | Warszawa | PZU Sport Team | M40 | 00:40:41 | - |
18 | Drzycimska Małgorzata | K | Gdańsk | LKS Zantyr Sztum | K40 | 00:40:43 | - |
19 | Volkova Anna | K | Pabianice | K20 | 00:41:31 | - | |
20 | Bielecka Karolina | K | Michałowo | K16 | 00:43:13 | - | |
21 | Dobrowolski Adam | M | Świnoujście | M40 | 00:44:34 | - | |
22 | Poblocka Bożena | K | LĘBORK | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | K50 | 00:44:55 | - |
23 | Chełminiak Monika | K | Bydgoszcz | K30 | 00:45:04 | - | |
24 | Jadczak Monika | K | Krotoszyn | K20 | 00:45:24 | - | |
25 | Fajer Marek | M | Myszków | Zwik Myszków Myszków Biega | M60 | 00:46:55 | - |
26 | Orlikowski Tadeusz | M | Gdynia | Biegająca Gdynia | M70 | 00:48:38 | - |
27 | Smierzchała Marta | K | Poznań | Pędzące Leniwce | K40 | 00:49:00 | - |
28 | Jankiewicz Maciej | M | LĘBORK | Ambasador festiwalu | M40 | 00:49:27 | - |
29 | Bator Milena | K | Zawonia | K20 | 00:50:08 | - | |
30 | Kochmański Dariusz | M | Dąbrowa Białostocka | M40 | 00:50:13 | - | |
31 | Wróbel Natalia | K | Zielkowice | K30 | 00:50:29 | - | |
32 | Boczar Beata | K | Zielona Góra | Green Team | K50 | 00:51:08 | - |
33 | Kluj Bogusław | M | Zakręt | Biegam dla Sandry i Roberta | M60 | 00:51:10 | - |
34 | Stolarczyk Teresa | K | Olsztyn | Amatorka | K50 | 00:52:40 | - |
35 | Barton Krystyna | K | Przechlewo | Przechlewo | K60 | 00:54:44 | - |
36 | Krasińska-Mitura Ewa | K | Rumia | Parkrun Rumia | K40 | 00:55:10 | - |
37 | Gołąb Grzegorz | M | Warszawa | M60 | 00:55:29 | - | |
38 | Sobol Magdalena | K | Nakło nad Notecią | SKRA Paterek | K40 | 00:55:47 | - |
39 | Osińska Agnieszka | K | Głogów | KGHM ZG RUN | K40 | 01:01:08 | - |
40 | Dylla Franz | M | Tarnów Opolski | M70 | 01:01:36 | - | |
41 | LEPOROWSKA ANETTA | K | Poznań | K40 | 01:03:38 | - | |
42 | Kliszewski Dariusz | M | Częstochowa | M50 | 01:04:09 | - | |
43 | Jóźwik Jacek | M | Bydgoszcz | Parkun | M70 | 01:05:19 | - |
44 | Chwalisz Sabina | K | Rumia | K70 | 01:08:03 | - | |
45 | Kościcki Robert | M | Czarna Wieś | M50 | 01:25:33 | - | |
46 | Borkowski Leszek | M | Grabianów | NoWi Siedlce - NW Wschód | M50 | 02:05:25 | - |