# | Nazwisko, imię Surname, Name | Płeć | Miejscowość City | Klub | Kategoria Age Group | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kułak Piotr | M | Kamieńsk | Aktywni Kamieńsk | M30 | 00:15:52 | - |
2 | Pobłocki Piotr | M | Lębork | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | M50 | 00:16:30 | - |
3 | Antosik Piotr | M | Jaktorów | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | M40 | 00:16:37 | - |
4 | Wysocki Marcin | M | Michałowice | Warszawaky | M30 | 00:16:46 | - |
5 | Mocek Marek | M | Granowo | Danflor Team | M20 | 00:16:59 | - |
6 | Filipiak Jakub | M | Osiek nad Notecią | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | M20 | 00:17:18 | - |
7 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | K | GDYNIA | UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK | K20 | 00:17:42 | - |
8 | Janicki Karol | M | Gostyń | TM IRON TRI-TEAM | M16 | 00:17:55 | - |
9 | Szymura Wojciech | M | Rybnik | M40 | 00:18:17 | - | |
10 | Jaremko Władysław | M | OLESZYCE | M40 | 00:18:21 | - | |
11 | Hinc Waldemar | M | Przechlewo | Zacisze Przechlewo | M50 | 00:18:23 | - |
12 | Zandecki Maciej | M | Gortatowo | Nie Ma Lipy Swarzędz Team | M50 | 00:18:37 | - |
13 | Traczyk Krzysztof | M | Żychlin | M16 | 00:18:55 | - | |
14 | Rudziński Jacek | M | Gryfino | KB HERMES GRYFINO | M50 | 00:19:01 | - |
15 | Knychas Darek | M | Warszawa | PZU Sport Team | M40 | 00:19:08 | - |
16 | Drzycimska Małgorzata | K | Gdańsk | LKS Zantyr Sztum | K40 | 00:19:32 | - |
17 | Lenkiewicz Weronika | K | Olszewka | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | K20 | 00:19:41 | - |
18 | Szczubełek-Rykowska Ewelina | K | Czarnowiec | Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka | K30 | 00:19:43 | - |
19 | Piórkowska Natalia | K | Gdańsk | Taka Ryba | K30 | 00:20:03 | - |
20 | SZULC KAMILA | K | Gdynia | K30 | 00:20:07 | - | |
21 | Jadczak Monika | K | Krotoszyn | K20 | 00:21:20 | - | |
22 | Poblocka Bożena | K | LĘBORK | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | K50 | 00:21:52 | - |
23 | Bielecka Patrycja | K | Michałowo | - | K16 | 00:22:01 | - |
24 | Orlikowski Tadeusz | M | Gdynia | Biegająca Gdynia | M70 | 00:22:02 | - |
25 | Koliński Krzysztof | M | Lipusz | M40 | 00:22:36 | - | |
26 | Kotowski Michał | M | Bądkowo | M20 | 00:25:03 | - | |
27 | Bator Milena | K | Zawonia | K20 | 00:25:12 | - | |
28 | Boczar Beata | K | Zielona Góra | Green Team | K50 | 00:25:38 | - |
29 | Barton Krystyna | K | Przechlewo | Przechlewo | K60 | 00:26:04 | - |
30 | Zelený Jan | M | Dąbrowa Górnicza | M30 | 00:26:05 | - | |
31 | Hinc Danuta | K | Przechlewo | Zacisze Przechlewo | K50 | 00:26:06 | - |
32 | Stolarczyk Teresa | K | Olsztyn | Amatorka | K50 | 00:26:32 | - |
33 | Dylla Franz | M | Tarnów Opolski | M70 | 00:28:09 | - | |
34 | Jóźwik Jacek | M | Bydgoszcz | Parkun | M70 | 00:28:35 | - |
35 | Blaumann OLGIERD | M | Rytel | M40 | 00:29:08 | - | |
36 | LEPOROWSKA ANETTA | K | Poznań | K40 | 00:30:01 | - | |
37 | Wiśniewski Dariusz | M | Poznań | M30 | 00:31:03 | - | |
38 | Chwalisz Sabina | K | Rumia | K70 | 00:32:01 | - | |
39 | Krasińska-Mitura Ewa | K | Rumia | Parkrun Rumia | K40 | 00:34:12 | - |
40 | Borkowski Leszek | M | Grabianów | NoWi Siedlce - NW Wschód | M50 | 00:38:11 | - |