# | Nazwisko, imię Surname, Name | Płeć | Miejscowość City | Klub | Kategoria Age Group | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janicki Karol | M | Gostyń | TM IRON TRI-TEAM | M16 | 00:16:40 | - |
2 | Antosik Piotr | M | Jaktorów | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | M40 | 00:17:08 | - |
3 | Filipiak Jakub | M | Osiek nad Notecią | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | M20 | 00:17:09 | - |
4 | Kujawski Grzegorz | M | Puck | M40 | 00:17:13 | - | |
5 | Pobłocki Piotr | M | Lębork | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | M50 | 00:17:26 | - |
6 | Kościelski Mariusz | M | Rumia | Kujawscy Runners | M50 | 00:17:45 | - |
7 | Volkov Viktor | M | Pabianice | O co biega | M30 | 00:18:04 | - |
8 | Getek Marcin | M | Ełk | M30 | 00:18:08 | - | |
9 | Mocek Marek | M | Granowo | Danflor Team | M20 | 00:18:25 | - |
10 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | K | GDYNIA | UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK | K20 | 00:18:25 | - |
11 | Rudziński Jacek | M | Gryfino | KB HERMES GRYFINO | M50 | 00:18:26 | - |
12 | Drzycimska Małgorzata | K | Gdańsk | LKS Zantyr Sztum | K40 | 00:18:31 | - |
13 | Żychowski Adam | M | Warszawa | M30 | 00:18:45 | - | |
14 | Telka Paweł | M | Kielce | M30 | 00:19:05 | - | |
15 | Bielecka Karolina | K | Michałowo | K16 | 00:19:28 | - | |
16 | OŚLIZŁO MAREK | M | Skrzyszów | AWL | M20 | 00:19:46 | - |
17 | Gołąbek Marcin | M | Miechucino | M30 | 00:19:59 | - | |
18 | Knychas Darek | M | Warszawa | PZU Sport Team | M40 | 00:20:01 | - |
19 | SZULC KAMILA | K | Gdynia | K30 | 00:20:13 | - | |
20 | Niklewicz Andżelika | K | Łódź | K30 | 00:21:15 | - | |
21 | Madej Marek | M | Radomiłów | Energetyka KGHM | M50 | 00:21:44 | - |
22 | Orlikowski Tadeusz | M | Gdynia | Biegająca Gdynia | M70 | 00:21:59 | - |
23 | Nowina-Konopka Stanisław | M | Warszawa | M16 | 00:22:07 | - | |
24 | Poblocka Bożena | K | LĘBORK | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | K50 | 00:22:15 | - |
25 | Kochmański Dariusz | M | Dąbrowa Białostocka | M40 | 00:23:09 | - | |
26 | Bednarz Grzegorz | M | Poniatowa | M40 | 00:23:17 | - | |
27 | Volkova Anna | K | Pabianice | K20 | 00:24:10 | - | |
28 | Hinc-Wirkus Magdalena | K | Przechlewo | Zacisze Przechlewo | K30 | 00:24:28 | - |
29 | Hinc Danuta | K | Przechlewo | Zacisze Przechlewo | K50 | 00:24:38 | - |
30 | Berg Damian | M | Czersk | M20 | 00:24:57 | - | |
31 | Boczar Beata | K | Zielona Góra | Green Team | K50 | 00:25:06 | - |
32 | Łuczyński Szymon | M | Pabianice | M60 | 00:25:35 | - | |
33 | Barton Krystyna | K | Przechlewo | Przechlewo | K60 | 00:25:54 | - |
34 | Stolarczyk Teresa | K | Olsztyn | Amatorka | K50 | 00:26:05 | - |
35 | KOWALCZYKOWSKI Cezary | M | Wrząca | M40 | 00:26:11 | - | |
36 | Krasińska-Mitura Ewa | K | Rumia | Parkrun Rumia | K40 | 00:26:56 | - |
37 | Poluszyńska Dominika | K | Łódź | K20 | 00:27:15 | - | |
38 | Jóźwik Jacek | M | Bydgoszcz | Parkun | M70 | 00:29:03 | - |
39 | Dylla Franz | M | Tarnów Opolski | M70 | 00:30:28 | - | |
40 | Gołąbek Beata | K | Miechucino | K20 | 00:31:22 | - | |
41 | KWIATKOWSKI KRZYSZTOF | M | Tarnów | M50 | 00:31:35 | - | |
42 | Chwalisz Sabina | K | Rumia | K70 | 00:31:58 | - | |
43 | Grębska-Bodzęta Agata | K | Trzebinia | K50 | 00:33:33 | - | |
44 | Borkowski Leszek | M | Grabianów | NoWi Siedlce - NW Wschód | M50 | 00:43:09 | - |
45 | Wronecki Kamil | M | Włoszczowa | M20 | 00:43:53 | - |