System wyników live: STS-TIMING

EKIDEN 2022

Wybierz bieg, który chcesz śledzić:

METATOP LIVE
Msc NrChip Nazwa zespołu/Skład Dystans (km) Czas
183RUN4RUN.BY02:29:34
83/1YARAVY BARYSLAU7.19500:24:17
83/2KARALOV KIRILL1000:59:57
83/3KHALKO DZIANIS1001:35:36
83/4KULESH PAVEL501:53:58
83/5BAHUK ALIAKSANDR502:11:26
83/6ZEMODANOW ALIAKSEJ502:29:34
243T Zdrowie Chłopaki z Podlasia02:32:01
4/1POPŁAWSKI Grzegorz7.19500:25:57
4/2DRĘŻEK Patryk1000:59:21
4/3KONCEWICZ Szymon1001:35:01
4/4GRABOWSKI Rafał501:53:42
4/5TARASEWICZ Igor502:12:10
4/6PERKOWSKI Jakub502:32:01
3218. Białostocki Pułk Rozpoznawczy ( sztafeta mundurowa )02:34:19
2/1TYSZKA Tomasz7.19500:27:03
2/2TROJAN Dawid1001:04:48
2/3LEOŃCZUK Andrzej1001:38:19
2/4ANONIMOWY ZAWODNIK501:57:07
2/5ANONIMOWY ZAWODNIK502:15:38
2/6PIOTROWSKI Tomasz502:34:19
433T Bez Spiny02:54:57
3/1OSIK Przemysław7.19500:34:52
3/2BIELAWSKI Robert1001:16:06
3/3SAJEWSKI Przemek1001:54:38
3/4BURSIEWICZ Emil502:14:58
3/5KORZENIEWSKI Paweł502:34:58
3/6JELSKI DARIUSZ502:54:57
538MD RUN TRAINING 02:57:22
38/1BOSIACKI Jarosław7.19500:30:15
38/2JARMOŁOWICZ Jacek1001:10:51
38/3SMERECZAŃSKI Nazar1001:52:30
38/4KOT Sebastian502:12:26
38/5LENKIEWICZ Paweł502:34:52
38/6ORZEŁOWSKI Rafał502:57:22
624Hajnówka Biega02:59:35
24/1BURNECKI Artur7.19500:30:02
24/2BONDARUK Adam1001:12:46
24/3GRYGORUK Mirosław1001:55:56
24/4CHIRKO Stefan502:16:33
24/5SOŁOGUBA Jan502:38:46
24/6BIELAWSKI Marek502:59:35
749ORTOSTOM AUGUSTÓW ( sztafeta firmowa )03:02:47
49/1NOSALIK Paweł7.19500:32:49
49/2STANKIEWICZ Zdzisław1001:15:41
49/3KOLĘDA Artur1001:55:51
49/4KOLĘDA Albert502:17:31
49/5KOSIOREK Szymon502:40:19
49/6NOSALIK Franciszek503:02:47
811 PBOT Białystok ( sztafeta mundurowa )03:04:29
1/1BIBUŁOWICZ Krzysztof7.19500:32:44
1/2KASJANIUK Julita1001:22:09
1/3WIESIEŁOWSKI Jarosław1002:01:00
1/4ŁUKASZUK Arkadiusz502:21:55
1/5REDLIŃSKI Mariusz502:43:37
1/6JÓZEFCZUK Piotr503:04:29
980Nadaktywni Bardzo03:06:50
80/1DYBCZYNSKI Jan7.19500:34:55
80/2KOZŁOWSKA Kinga1001:17:28
80/3POPŁAWSKI Grzegorz1001:57:34
80/4KOSTRO Michał502:19:44
80/5ZALEWSKI Dariusz502:44:04
80/6KOŁODKO Juliusz503:06:50
1075ZDZ Białystok Klasa Mundurowa Giżycko ( sztafeta mundurowa )03:15:37
75/1WAWER Mikołaj7.19500:31:46
75/2MAJEWSKI Dawid1001:21:03
75/3KUKUŁKA Mateusz1002:03:15
75/4BYCHTA Adrian502:27:00
75/5WIĘCZKOWSKI Piotr502:53:15
75/6KOPAŃSKI Dawid503:15:37
1136KMP BIAŁYSTOK ( sztafeta mundurowa )03:16:29
36/1KOTOWSKI Mietek7.19500:34:30
36/2BUŁACH Marek1001:17:22
36/3SZKIŁĄDŹ Łukasz1002:03:43
36/4LEJDWARD Maciej502:25:55
36/5KWIATKOWSKI Krzysztof502:52:48
36/6SŁOMSKI Sylwester503:16:29
1212ChM ( sztafeta firmowa )03:17:33
12/1SNARSKI Krzysztof7.19500:33:14
12/2DAWIDZIUK Przemysław1001:18:15
12/3KASZUCKI Piotr1002:06:43
12/4GRABOWSKI Krzysztof502:32:43
12/5RUTKOWSKI Michał502:54:15
12/6POPŁAWSKI Łukasz503:17:33
137Babeczki z MD Run Training03:17:57
7/1SZCZYKOWSKA-MILLER Joanna7.19500:31:23
7/2JARMOŁOWICZ Małgorzata1001:17:48
7/3MARCIŃCZYK Patrycja1002:02:30
7/4GOŁASZEWSKA Emilia502:26:22
7/5GRYC Joanna502:52:39
7/6WIŚNIEWSKA Joanna503:17:57
1469Turbo RACZKI Rakbud ( sztafeta firmowa )03:19:21
69/1RACZKOWSKA Joanna7.19500:37:01
69/2RACZKOWSKI Radosław1001:25:13
69/3OSMÓLSKI Robert1002:05:25
69/4RACZKOWSKI Patryk502:26:16
69/5SZARKOWSKI Tomasz502:51:52
69/6MYŚLIŃSKI Artur503:19:21
1550Outdoor Training03:19:22
50/1KOSIOREK Łukasz7.19500:31:50
50/2NOWICKI Adam1001:15:22
50/3CHMIELEWSKI Krzysztof1001:59:25
50/4SOKÓLSKA Katarzyna502:25:41
50/5BAZYDŁO Emilia502:52:27
50/6MATYSIUK Magdalena503:19:22
1671WINLAND I03:20:49
71/1CHYC ( FIRMA YARD) Marek7.19500:37:07
71/2BŁAŻEWICZ Dariusz1001:25:51
71/3MIKULSKI Grzegorz1002:06:38
71/4ZAJKOWSKI Robert502:33:26
71/5WASILEWSKA Ewa502:56:19
71/6KORBUT Marek503:20:49
1759Politechnika Białostocka ( sztafeta firmowa )03:20:54
59/1KARPACZ Katarzyna7.19500:35:28
59/2SUCHODOLA Piotr1001:22:08
59/3GRZEŚ TOMASZ1002:13:09
59/4KONOPACKI Wojtek502:37:40
59/5DZIENISIK Michał503:00:10
59/6ADAMOWICZ Adam503:20:54
1842MOST media ( sztafeta firmowa )03:23:34
42/1SMOLINA Lizaveta7.19500:43:22
42/2PRZYBYŁOWSKI Daniel1001:25:13
42/3KISELEVSKI Vlad1002:06:09
42/4PRZYBYŁOWSKA Oksana502:34:47
42/5PATSEPKA Daniil503:01:23
42/6KULEVICH Ruslan503:23:34
1929Izba Adwokacka w Białymstoku ( sztafeta firmowa )03:26:00
29/1IWANIUK Ewelina7.19500:33:49
29/2KOŁODKO Juliusz1001:18:15
29/3CZABAN Łukasz1002:05:43
29/4RYPINA Mateusz502:32:53
29/5GRUSZA-GŁĘBICKA Justyna502:58:02
29/6GOŁĘBIEWSKA Paulina503:26:00
2032KAN-therm Racing Team ( sztafeta firmowa )03:28:09
32/1KUNIKOWSKI Bartosz7.19500:33:52
32/2GADZIŃSKI Krzysztof1001:27:25
32/3TOMASZEWSKI Piotr1002:10:25
32/4AUGUSTYNOWICZ Justyna502:40:08
32/5MIKUTOWICZ Renata503:04:54
32/6WOJTECKI KRZYSZTOF503:28:09
215Apteka Pod Lwem ( sztafeta firmowa )03:28:23
5/1STANKIEWICZ Jarosław7.19500:34:31
5/2KRASOWSKI Damian1001:19:00
5/3PEŁSZYK Piotr1002:01:46
5/4SAWCZUK Monika502:30:28
5/5KRUPA Marta503:01:36
5/6KACZAN Patrycja503:28:23
2267SOCOOLMAN03:29:41
67/1TOKAREWICZ Paweł7.19500:35:18
67/2STASIŃSKI Paweł1001:22:09
67/3TOMASZYCKI Łukasz1002:12:43
67/4DOROSZCZYK Adam502:36:57
67/5REĆKO Konrad503:02:08
67/6MARKOWSKI Krystian503:29:41
2322Glosel ( sztafeta firmowa )03:30:28
22/1AUGUSTYNOWICZ Wojciech7.19500:27:35
22/2KIERUS Łukasz1001:22:38
22/3ŁOŚ Tomasz1002:02:33
22/4BRZEZIŃSKA Justyna502:32:31
22/5ŁABANOWSKA Iwona503:00:27
22/6STANKIEWICZ-KIERUS Agnieszka503:30:28
2410Centrum Informatyki "ZETO" S.A. ( sztafeta firmowa )03:30:51
10/1AUGUSTYNIAK Anna7.19500:42:12
10/2KOTTOWICZ Adam1001:28:12
10/3BOSIACKI Jarosław1002:14:18
10/4ANONIMOWY ZAWODNIK502:45:07
10/5ANONIMOWY ZAWODNIK503:09:02
10/6MATULEWICZ Piotr503:30:51
259Bravilor Bonamat ( sztafeta firmowa )03:31:07
9/1PISZCZATOWSKI Paweł7.19500:41:21
9/2KAROLCZUK Jarosław1001:26:10
9/3ANONIMOWY ZAWODNIK1002:15:56
9/4FRANKOWSKI Robert502:42:10
9/5MIEJŁUK Grzegorz503:08:54
9/6SKRZYPEK Łukasz503:31:07
268BBT & OT03:31:13
8/1PTAK Magdalena7.19500:38:17
8/2JÓŹWICKI Karol1001:26:36
8/3KIEŁCZEWSKI Krzysztof1002:14:07
8/4DAKOWICZ Marek502:41:48
8/5MORAWSKA Katarzyna503:06:36
8/6ANTONIUK Michał503:31:13
2756Podlaska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa ( sztafeta firmowa )03:31:15
56/1POGORZELSKA Joanna7.19500:36:39
56/2SADOWSKI Wojciech1001:26:09
56/3OLEWIŃSKI Tomek1002:14:51
56/4KROPIWNICKI Adam502:37:21
56/5WOSZCZENKO Mateusz503:06:32
56/6KUŚ Artur503:31:15
2878Zwycięzca Fundacja Dariusza Strychalskiego03:31:25
78/1BOGUSKI Andrzej7.19500:35:05
78/2KUŚMIRAK Leszek1001:17:40
78/3TRACIKOWSKI Dariusz1002:10:22
78/4TRACIKOWSKA Dorota502:38:36
78/5ZANIEWSKA Ewa503:05:08
78/6ŁAPIŃSKI Krzysztof503:31:25
2955Plum Running Team 2 ( sztafeta firmowa )03:31:30
55/1ŻYCIŃSKI Kamil7.19500:34:44
55/2RUTKOWSKI Grzegorz1001:21:53
55/3MATEJCZYK Marcin1002:12:41
55/4BARTOSZUK Karol502:36:45
55/5GIERAŁTOWSKA Magda503:05:03
55/6MORAWSKA Edyta503:31:30
3051Outdoor Training II03:32:51
51/1ZAŁUSKA Radosław7.19500:38:16
51/2WŁADYCZAŃSKI Mateusz1001:21:22
51/3SOŁJAN Jakub1002:12:52
51/4GROMOTOWICZ Łukasz502:40:35
51/5CZACHOROWSKI Adrian503:07:41
51/6SYCHOVA Svitlana503:32:51
3145Na ostatnią chwilę 03:33:18
45/1DOŁĘGA Anna7.19500:37:05
45/2ZDANUCZYK Krzysztof1001:29:08
45/3MROZIAK Maciej1002:16:21
45/4BARTOSZEWICZ Jan502:38:57
45/5SOSNOWSKI Tomasz503:09:49
45/6PIELECKI Marcin503:33:18
3268Tato Klub Białystok 03:33:38
68/1KONARSKI Andrzej7.19500:32:34
68/2ZALEWSKI Dariusz1001:19:19
68/3ZARĘBA Mateusz1002:13:03
68/4GIEREJKIEWICZ Łukasz502:38:56
68/5BORYS Damian503:05:56
68/6KLIBER Krzysztof503:33:38
3360Politechnika Białostocka Team ( sztafeta firmowa )03:34:47
60/1KRAWCZUK Jerzy7.19500:38:10
60/2KORZUN Aleksandra1001:28:22
60/3BARTOSZEWICZ Jan1002:11:00
60/4JEGLIŃSKA-KRUPA Małgorzata502:40:51
60/5PUCHALSKI Wojciech503:07:47
60/6SZPAKOWSKA Aleksandra503:34:47
3435KAS ( sztafeta mundurowa )03:35:19
35/1ŻAK Monika7.19500:39:17
35/2ANONIMOWY ZAWODNIK1001:28:17
35/3FIEDOROWICZ Marcin1002:15:39
35/4CHODOROWSKI Krzysztof502:45:02
35/5GOŁKO Mariusz503:08:37
35/6TARASIUK Monika503:35:19
3561PPUH LECH ( sztafeta firmowa )03:36:50
61/1PASZKIEWICZ Bogdan7.19500:37:48
61/2GODEBSKI Przemysław1001:22:31
61/3KARDASZ Waldemar1002:22:16
61/4POTENTAS Maciej502:51:47
61/5MICHALUK Daniel503:16:32
61/6KURBAT Grzegorz503:36:50
3637Latający Dywan03:40:33
37/1PRZEKLASA Wojciech7.19500:39:56
37/2STEUER Sylwester1001:26:53
37/3OLEŃCZUK Krzysztof1002:13:00
37/4DUBIJ Albert502:37:40
37/5STEPANCZENKO Rafał503:04:11
37/6KAPLIŃSKA Magdalena503:40:33
3716Danwood ( sztafeta firmowa )03:40:33
16/1MURACH Karol7.19500:36:20
16/2ANONIMOWY ZAWODNIK1001:26:26
16/3JUSZKIEWICZ Kacper1002:18:30
16/4SIEMIENIUK Tomasz502:46:53
16/5JAŃCZAK Karol503:13:47
16/6STRZELIŃSKI Paweł503:40:33
3841Miejskoaktywni ( sztafeta firmowa )03:40:37
41/1GOSK Rafał7.19500:40:23
41/2ORPIK Paweł1001:27:17
41/3BARTECZKA Jacek1002:11:47
41/4BRATUMIŁ Krystyna502:42:58
41/5KRYŃSKI Paweł503:12:01
41/6KOPEĆ - TYSZKIEWICZ Anna503:40:37
3913Climb and run03:41:19
13/1DUNAJ Paweł7.19500:43:42
13/2CIERESZKO Beata1001:39:08
13/3LANGNER Michał1002:28:21
13/4ANONIMOWY ZAWODNIK502:50:36
13/5ABRAMOWICZ Daniel503:14:51
13/6GŁUCHOWSKA Aneta503:41:19
4074XYZ TEAM 03:42:07
74/1WICIŃSKI Piotr7.19500:32:59
74/2ALEKSIEJCZUK Adam1001:22:21
74/3CACKO Dariusz1002:09:28
74/4MARUSA Kamila502:44:01
74/5TOREBKO Ewa503:17:22
74/6ANONIMOWY ZAWODNIK503:42:07
416Auchan ( sztafeta firmowa )03:43:24
6/1JANCZYLIK Bartosz7.19500:33:16
6/2ANONIMOWY ZAWODNIK1001:26:07
6/3MINIUK Paweł1002:14:20
6/4LEYKO-SAWWA Dagmara502:45:51
6/5OWSIEJCZUK Sławomir503:14:39
6/6ADAMSKI Piotr503:43:24
4211Chłopaki debeściaki03:44:17
11/1LEBIEDZIŃSKI Dawid7.19500:34:06
11/2LEBIEDZIŃSKI Marcin1001:22:41
11/3SIENKIEWICZ Piotr1002:28:51
11/4PALEJ Jerzy502:54:11
11/5ROKICKI Mateusz503:20:19
11/6LEBIEDZIŃSKI Gabryś503:44:17
4357PODLASKI OBWÓD STRZELECKI ( sztafeta mundurowa )03:45:42
57/1BUCZYŃSKI Bartłomiej7.19500:41:52
57/2MATYSZEWSKI Andrzej1001:32:07
57/3MAŁYSZKO Bartosz1002:23:30
57/4MACIAS Łukasz502:51:01
57/5LAPIŃSKA Marlena503:21:53
57/6ŻAKIEWICZ Krystian503:45:42
4419Electrum Power Team ( sztafeta firmowa )03:46:21
19/1KRETUŃSKI Marcin7.19500:38:57
19/2MINIUK Paweł1001:20:21
19/3GUTOWSKI Robert1002:14:16
19/4POPŁAWSKI Mirek502:42:18
19/5KRUSZEWSKA Małgorzata503:18:23
19/6WRÓBLEWSKA Sandra503:46:21
4531just run & fun03:46:29
31/1GRYNCZEL Piotr7.19500:35:54
31/2HRYNIEWSKA Małgorzata1001:30:05
31/3MIELDZICZ Piotr1002:18:57
31/4BONIECKA Marta502:51:45
31/5HRYNIEWSKI Piotr503:16:33
31/6HRYNIEWSKI Kamil503:46:29
4614Cross ZOO03:46:38
14/1TYNECKA Kinga7.19500:38:11
14/2JUSZCZUK Paweł1001:33:49
14/3HARASIM Marcin1002:22:03
14/4HUK Anna502:53:38
14/5LEONARD Przemysław503:18:55
14/6CZEKIEL Martyna503:46:38
4772WINLAND II03:46:53
72/1BURZYŃSKI Piotr7.19500:38:41
72/2KORZA Krzysztof1001:34:11
72/3POPŁAWSKI Maciej1002:26:30
72/4JERGIENIEW Maciej502:52:12
72/5ANTONIENKO-PŁOSZCZUK Barbara503:18:28
72/6PAPIERNIK Maciej503:46:53
4828inspeerity ( sztafeta firmowa )03:47:18
28/1ANDRZEJCZUK Kamil7.19500:35:20
28/2MIROŃCZUK Michał1001:32:52
28/3KIEŁPIŃSKI Krzysztof1002:19:37
28/4ANONIMOWY ZAWODNIK502:47:05
28/5SKIEPKO Joanna503:19:00
28/6WISZOWATY Karol503:47:18
4947NIBE-BIAWAR TEAM 1 ( sztafeta firmowa )03:48:05
47/1KUBERA Piotr7.19500:38:59
47/2WIŃSKI Adam1001:32:00
47/3LINDEBNY Łukasz1002:24:29
47/4KRYŃSKI Paweł502:48:14
47/5SZARKOWSKA KAMILA503:18:52
47/6KONDZIOR Kamil503:48:05
5064PyStok ( sztafeta firmowa )03:48:42
64/1TYNECKI Piotr7.19500:37:55
64/2KOSIŃSKI Dawid1001:33:18
64/3ŁAGUNA Wojciech1002:19:17
64/4JADCZUK Marta502:48:20
64/5SZESZKO Paweł503:14:42
64/6BURZYŃSKI Sebastian503:48:42
5177Zielony Białystok Urząd Miejski w Białymstoku ( sztafeta firmowa )03:49:20
77/1PAWEŁKO Łukasz7.19500:36:14
77/2BOGDAŃSKA Urszula1001:28:14
77/3BOBIK Janusz1002:24:10
77/4MOZOLEWSKA Joanna502:49:42
77/5ŁOGWINIUK Natalia503:20:11
77/6KONDEL Paweł503:49:20
5218DrTusz.pl Biega1 ( sztafeta firmowa )03:50:18
18/1JABŁOŃSKI PRZEMYSŁAW7.19500:41:05
18/2DZIEDUSZOW KRZYSZTOF1001:27:56
18/3BREJNAK Piotr1002:22:25
18/4RUTKOWSKI Karol502:51:15
18/5KARDASZ Michał503:13:16
18/6WNUSZYŃSKA Marta503:50:18
5346NADAKTYWNE03:50:30
46/1NAREWSKA Sylwia7.19500:41:13
46/2KAMINSKA Marta1001:32:20
46/3ZAJKOWSKA Marta1002:21:10
46/4TARGOŃSKA-KOLODKO Sylwia502:49:48
46/5GAWRYCH Sylwia503:20:36
46/6GINDOROWICZ Anna503:50:30
5426Hook Team 03:51:11
26/1KIEŻEL Tomasz7.19500:43:38
26/2MIKIEWICZ Dawid1001:34:03
26/3LEMAŃSKA Marzena1002:26:07
26/4OKŁOTA Iza502:56:29
26/5HUK Marcin503:22:34
26/6JAKUBOWSKI Roman503:51:11
5525Hajnówka Biega Women03:51:46
25/1MASALSKA Ewelina7.19500:39:22
25/2FRĄCZEK Luiza1001:32:35
25/3GIERMANIUK Anna1002:27:12
25/4SACHARCZUK Joanna502:53:24
25/5SOŁOGUBA Paulina503:22:19
25/6ANDROSIUK Barbara503:51:46
5665RUNNERS03:51:55
65/1GARKOWSKI Krzysztof7.19500:38:29
65/2TOMASZEWSKI Adrian1001:31:41
65/3MECLIK Adrian1002:32:38
65/4ARNOLD Radosław502:56:52
65/5SZWAJKOWSKA Monika503:28:55
65/6NOWIK Piotr503:51:55
5762Programiści 42k03:53:24
62/1ANONIMOWY ZAWODNIK7.19500:38:50
62/2MAŁYSKO Adrian1001:34:33
62/3KRAWCZUK Wojciech1002:33:52
62/4OLSZEWSKI Paweł503:04:22
62/5ŚLIŻEWSKI Adam503:26:48
62/6KRAWCZUK Jerzy503:53:24
5821Gepardy i Dziki03:54:29
21/1KUŁAK Marek7.19500:37:56
21/2SADŁOWSKI Mariusz1001:27:50
21/3JAKUBOWSKA Anna1002:23:41
21/4GRABOWSKI Bartłomiej502:50:54
21/5BORYS Przemysław503:21:11
21/6ZUBRZYCKI Rafał503:54:29
5948NIBE-BIAWAR TEAM 2 ( sztafeta firmowa )03:54:36
48/1WĄDOŁOWSKA Wioleta7.19500:41:07
48/2SOKOŁOWSKA Edyta1001:38:04
48/3TOREBKO Andrzej1002:32:16
48/4KOPCZEWSKI Tadeusz502:58:59
48/5ANTOLAK Karol503:26:50
48/6NOWICKI Patryk503:54:36
6066Sii Białystok ( sztafeta firmowa )03:55:57
66/1CZAJKOWSKA Marzena7.19500:35:09
66/2DZIEDZIUL Paweł1001:24:22
66/3JADCZUK Tomasz1002:22:08
66/4ANONIMOWY ZAWODNIK502:53:38
66/5MATYSZCZYK Mateusz503:23:39
66/6TKACZUK Marcin503:55:57
6120Fundacja "Pomóż Im" ( sztafeta firmowa )03:56:28
20/1KONONIUK Łukasz7.19500:48:25
20/2ŁAPIŃSKI Marcin1001:38:40
20/3RZOŃCA Adam1002:31:14
20/4BONDARENKO Katarzyna502:55:23
20/5TRZESZCZKOWSKA Ewelina503:25:39
20/6PUCIŁOWSKI Łukasz503:56:28
6273X-Code ( sztafeta firmowa )03:57:16
73/1ROSZKOWSKI Emil7.19500:48:25
73/2DOBROŃSKI Janusz1001:36:26
73/3SKIEPKO Wojciech1002:24:23
73/4MARSZAŁEK Artur502:55:28
73/5CYNDLER Dariusz503:26:38
73/6ŻUKOWSKA Patrycja503:57:16
6376ZDZ Białystok Klasa Mundurowa Suwałki ( sztafeta mundurowa )03:57:23
76/1DANIŁO Adrian7.19500:39:04
76/2ZUJEWICZ Marek1001:27:21
76/3KUTYŁO Kinga1002:36:30
76/4RUŁKOWSKI Eryk502:59:08
76/5CICHANOWICZ Maciej503:27:18
76/6WYSOCKI Mateusz503:57:23
6434KAN-therm Racing Team III ( sztafeta firmowa )03:59:55
34/1NOSZCZYŃSKI Kamil7.19500:37:16
34/2MAKAREVYCH Julia1001:39:02
34/3KALINICHENKO Dmitrij1002:27:43
34/4KAMIŃSKA Kaja503:01:29
34/5WASILUK Piotr503:30:17
34/6DOWGIERT Katarzyna503:59:55
6570UFIWVVWE215JFJ_K03:59:55
70/1POCZOBUTT ODLANICKI Grzegorz7.19500:36:38
70/2POCZOBUTT ODLANICKI Cezary1001:25:52
70/3BOREJSZO ANETA1002:29:11
70/4GOLIŃSKI Marek502:56:45
70/5WARDZIŃSKA Urszula503:32:51
70/6BARANOWSKI Paweł503:59:55
6639Miasto Białystok ( sztafeta firmowa )04:00:21
39/1BOUBLEJ Urszula7.19500:47:06
39/2BILMIN Piotr1001:33:21
39/3BRZOZOWSKI Jacek1002:16:11
39/4MUSIUK Adam502:45:59
39/5ZABROCKA Agnieszka503:25:25
39/6RUDNICKI Rafał504:00:21
6730Jasnocelowi ( sztafeta firmowa )04:02:27
30/1RESZUTA Jacek7.19500:44:59
30/2STASIEWICZ Emilia1001:45:06
30/3MUSZYŃSKI Kacper1002:34:58
30/4LECIEWICZ-HRYCIUK Monika503:05:51
30/5TRALEWICZ Magdalena503:33:04
30/6WINNICKI Krzysztof504:02:27
6833KAN-therm Racing Team II ( sztafeta firmowa )04:03:02
33/1CEWKOWICZ Mateusz7.19500:36:24
33/2ŻULIŃSKI Andrzej1001:29:02
33/3ROSZKOWSKA-ŚWISŁOCKA Magda1002:28:17
33/4SZABAŁOWSKA-KOCZUK Monika503:01:16
33/5DEC Anna503:35:18
33/6WOJTECKI KRZYSZTOF504:03:02
6954Plum Running Team 1 ( sztafeta firmowa )04:03:19
54/1ŻEBROWSKI Michał7.19500:43:38
54/2SZUMSKA Adrianna1001:40:07
54/3ZAREMBA Radek1002:32:45
54/4MIELNIKAU Andrzej502:56:10
54/5ŁAZARSKA Magdalena503:34:16
54/6KŁOS Jacek504:03:19
7015Daleko jeszcze?04:03:26
15/1WIESŁAWSKA Ewa7.19500:36:37
15/2MUŚKO Igor1001:25:00
15/3SAJEWICZ Piotr1002:12:53
15/4RADZIWOŃSKA Klaudia502:46:47
15/5SAJEWICZ Agnieszka503:27:06
15/6KADŁUBOWSKA Sandra504:03:26
7127ZDZ BIAŁYSTOK04:04:07
27/1KOMOSIŃSKA Joanna7.19500:45:42
27/2CHORĄŻY Krzysztof1001:46:17
27/3SWĘDROWSKI Piotr1002:37:24
27/4BOROWSKI Zdzisław503:05:54
27/5KSIĄŻKO Anna503:35:52
27/6ZADROGA Emilia504:04:07
7253Pięć plus jeden 3T04:05:24
53/1MĄDRY Bożena7.19500:43:27
53/2TEKIN Robert1001:35:45
53/3SZARKOWSKA-LUDEW Katarzyna1002:32:52
53/4CIUNCZYK Dorota503:04:18
53/5HARUNOVICH Yuliya503:34:08
53/6PAWŁOWSKA Julia504:05:24
7317DR Clinic ( sztafeta firmowa )04:09:52
17/1IWANOWICZ Mirosław7.19500:38:10
17/2GOŁĘBIOWSKA Edyta1001:37:33
17/3IWANOWICZ Jarosław1002:31:51
17/4CHRYŚCIONKA Weronika503:01:20
17/5POLECKA Beata503:31:30
17/6SAFARYN Barbara504:09:52
7463Przystanek Autyzm04:10:23
63/1SZUMOWSKI Andrzej7.19500:39:18
63/2CZAJKOWSKI Pawel1001:41:51
63/3ZIENIEWICZ Janusz1002:29:56
63/4PRACZUK Zuzanna503:04:26
63/5KOŚCIUK Ewa503:35:30
63/6SZUMOWSKI Jędrzej504:10:23
7543MUZYCY04:10:40
43/1ROLEK Wojciech7.19500:43:41
43/2GRĄDMAN Maria1001:41:38
43/3NECCIA Luca1002:41:04
43/4PANCERZ Kinga503:10:27
43/5MAKAL Andrzej503:40:11
43/6POGORZELSKA Magdalena504:10:40
7681Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku ( sztafeta firmowa )04:12:36
81/1BIELAWSKA Karolina7.19500:38:27
81/2ZABORSKA Monika1001:44:23
81/3PASEK Marta1002:44:52
81/4OŁDZIEJEWSKI Patryk503:12:32
81/5PIOTROWSKA Aneta503:43:04
81/6GOGOL Paula504:12:36
7782SEMPAi04:15:37
82/1LASKOWSKI MARCIN7.19500:40:27
82/2SUMA SEBASTIAN1001:39:16
82/3ZABRZYCKI PIOTR1002:33:02
82/4BIELAWSKA ANNA503:06:04
82/5KRANKOWSKA RAMONA503:40:07
82/6ROSZKO PAULINA504:15:37
7844Na Cito! ( sztafeta firmowa )04:20:01
44/1KOWALSKA Gosia7.19500:44:05
44/2KAMIŃSKA Magdalena1001:43:29
44/3ZONENBERG Mateusz1002:47:39
44/4TAŁAŁAJ Ewa503:20:14
44/5KOMAROWSKA Marta503:51:14
44/6ANONIMOWA ZAWODNICZKA504:20:01
7952Outdoor Training Ladies Team04:24:26
52/1CZERNIAKIEWICZ Anna7.19500:49:40
52/2KWIATEK-USZYŃSKA Magdalena1001:44:40
52/3MROCZEK Aleksandra1002:41:38
52/4MONACH Katarzyna503:15:57
52/5MALISZEWSKA Agnieszka503:50:18
52/6KARDASZ Magdalena504:24:26
8023Grupa Szalonych Rowerzystów04:32:04
23/1PILICHOWSKI Wojciech7.19500:40:22
23/2KUCZYŃSKI Leszek1001:43:53
23/3ZIENIEWICZ Andrzej1002:48:02
23/4ZIENIEWICZ Krystyna503:22:43
23/5ŁAPUĆ Edmund503:57:03
23/6KUCZYŃSKA Dorota504:32:04
8140Michaszki04:33:08
40/1ZADYKOWICZ Jakub7.19500:35:57
40/2MICHALSKI Grzegorz1001:31:32
40/3KUROWSKA Maria1002:46:23
40/4MICHALSKA Monika503:18:24
40/5MICHALSKA Katarzyna503:59:15
40/6MICHALSKA Kamila504:33:08
8279DrTusz.pl Biega2 ( sztafeta firmowa )04:36:55
79/1KOPCZEWSKI Adrian7.19500:42:11
79/2DRĄGOWSKI Grzegorz1001:37:49
79/3PŁOSZCZUK Paweł1002:52:58
79/4LASKOWSKI Dariusz503:28:50
79/5ZAGÓRSKA Aneta504:01:56
79/6DOBROGOWSKI Marcin504:36:55
8358PODLASKIE PĘDZI! ( sztafeta firmowa )04:45:08
58/1PÓŁTORAK MAŁGORZATA7.19500:52:32
58/2DENIS PAWEŁ1001:49:18
58/3JABŁOŃSKI Andrzej1003:03:59
58/4ANONIMOWY ZAWODNIK503:34:13
58/5ANONIMOWY ZAWODNIK504:05:58
58/6ANONIMOWA ZAWODNICZKA504:45:08