System dostarcza STS-TIMING

MTB Series - Sopot

Wyniki nieoficjalne. Wybierz interesujący Ciebie dystans:

#Nr
Bib
Nazwisko, imię
Surname, Name
Miejscowość
City
TeamPłeć
Sex
Czas
Time
Strata
Gap
1308Banach RobertGdańskApteka Gemini Team 01:13:04-
298Ciba DamianRumiaTA KO Team 01:14:32-
3424Pituch SławekBytówTA KO Team 01:15:16-
4595Potrykus FilipChłapowoKLIF MTB TEAM 01:15:16-
5428Stankiewicz WiktorGdanskRowersi Cycling Team 01:16:52-
6267Czernialis RimasRumiaNorda Active Team 01:17:41-
7115Reszke AdamJuszkowoBursztyn Pizza Cycling Team Majewski Mobilny Serwis Ro01:17:53-
8140Tygielski MateuszGdańskMH Automatyka 01:17:55-
9301Bojarczak MichałŁapyBEKO o o o BEKO01:18:00-
10528Kluszczyński MaciejDobrzyń Nad WisłąASE TREK GDYNIA RS:X TEAM POLAND01:19:06-
11286Stupieńko GrzegorzGdańsk 01:20:16-
12230Podgórski GrzegorzKwidzynCyklo Kwidzyn 01:20:18-
13121Marzec TomaszSłupskToyota Kawisbike team Słupsk MTB 01:20:55-
14149Hoge RafałPuckPucka Grupa Rowerowa 01:20:57-
15356Wilczyński MichałLęborkKLIF Team Chłapowo 01:21:06-
16318Rozkocha MichałStarogard GdańskiGK STG 01:21:09-
1782Kowalski AdamSopotVO2max MTB Team 01:21:33-
18319Labon PiotrKoteżeGK STG 01:21:40-
19533Hoppa KacperLeźnoCartusia Kartuzy 01:21:43-
20477Tracz IgorEłganowoDolina Noteci Racing Team 01:21:45-
21154Galicki BartekKwidzynMTB KWIDZYN TEAM 01:22:11-
22450Buja KrystianChłapowoKLIF TEAM 01:22:13-
23243Bielowicz MarekGdyniaBST - Banach Sport Team 01:22:23-
24274Pergoł KarolBorkowo ŁostowickieBELTA TEAM GDAŃSK 01:22:28-
25437Piwko MaciejGdańskIntel Technology Poland 01:22:28-
26360Cywiński KrzysztofRumiaMajBike Team 01:22:40-
2760Drop TomaszGdańskarchiBLANCO archiBLANCO01:22:40-
28594Zasada GrzegorzPuckUKS Tri-Team Rumia 01:22:40-
29535Najdrowski RafałGrudziadzSARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING 01:23:09-
30264Woźniak MateuszRybnoNorda Active Team 01:24:03-
31329Hościło TomaszGdyniaIntel Technology Poland 01:24:04-
32242Wiczling PatrykGdańskRowersi Cycling Team 01:24:12-
33144Grenda MichałGdynia 01:24:19-
34600Gorazdowski FilipKłaninoKLIF Team Chłapowo KLIF Team Chłapowo01:25:02-
3563Leszczyński AdamGdynia 01:25:04-
3653Machowski DawidGdańskVO2max MTB Team 01:25:05-
37273Brynda TomaszGdańsk 01:25:16-
38299Osmański BartłomiejElblagBeko Beko01:25:21-
39509Kłosak PiotrGdańsk 01:25:26-
40518Mrozowicz CezaryGdyniaNEXUS Team CMR FIT CEZARY MROZOWICZ01:25:30-
41531Klekowski AdrianKwidzynOrbit One Cycling 01:25:54-
42399Feldzensztajn ArturGdańsk 01:25:56-
4389Wielicki TomekGdańsk 01:26:01-
44233Rodziewicz PrzemysławGdyniaBiałe Czaszki 01:26:21-
45380Wiszecki AdamSuchy Dwór / GdyniaGIPSBUD 01:26:22-
46354Piepka SławomirLeśniewoKLIF TEAM 01:26:32-
4723Cejmer ŁukaszGdańskVECTOR Group Team 01:26:40-
4811Piskorski PawełGdańskAntoni-Obroni 01:26:47-
49220Klawa TomaszGdańskDiverseExtremeTeam 01:26:52-
50510Gawrecki RadosławGrudziądzSARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING 01:27:10-
51375Komsta MarcinPuckBauMar Brothers 01:27:37-
5222Ziebura BartoszGdynia 01:27:51-
53260Formela BartoszBolszewoNorda Active Team Inprox01:27:52-
54506Borkowski KarolGrudziądzSARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING 01:27:56-
5577Hermaszewski RadosławGdańskBST - Banach Sport Team 01:28:06-
56352Dietrich DawidKłaninoKLIF TEAM Chłapowo 01:28:09-
57104Maćkowiak PiotrBytów 01:28:27-
58215Mielczarek KrzysztofSzczecinekTriathlon Szczecinek 01:28:38-
59224Indeo SimoneCagliari 01:28:42-
60526Manowiecki KamilSopotSKŻ Sopot 01:28:44-
61183Olech JacekŚwieciemtb eldar Świecie 01:28:46-
6220Pawelak PiotrGdańsk 01:28:48-
6367Bieschke PawełGdańskSanova 01:28:50-
64130Przestrzelski PiotrGdańskBST - Banach Sport Team 01:28:54-
6592Przybysz PiotrRumiaMajBike Team 01:29:01-
66335Gerka GrzegorzGdyniaIntel Technology Poland 01:29:04-
67256Groth MateuszŻukowo 01:29:07-
68262Lewandowski PatrykWejherowoNorda Active Team 01:29:11-
69306Płonka MateuszMalborktrek Fabrykarowerów.com 01:29:14-
70300Nowosielski PawełCzarna BiałostockaBeko 01:29:15-
7131Kramp DanielKartuzyMTB START KARTUZY Santander01:29:25-
72195Kinowski TomaszJankowo GdańskieBursztyn Pizza Cycling Team 01:29:41-
7326Deja ArielGdańsk 01:29:45-
74117Lelukiewicz RafałSłupskToyota Kawisbike Team MTB Słupsk 01:29:59-
75458Wilk MichałGdańsk 01:30:27-
7624Gierszewski SławomirKąpino 01:30:30-
7779Modrzyński DawidStraszynSkurcze & Zakwasy Straszyn MTB Team 01:30:37-
78201Galiński PatrykGdańskBST 01:30:38-
79288Ludwikowski ArkadiuszGdańskRack Team MTB 01:30:39-
8045Dzienisz JanuszGdyniaADVA Optical Networking 01:30:40-
81361Laskowski MaciejGdyniaMajBike Team 01:30:52-
82271Łucki MichałGdyniaNorda Active Team 01:30:54-
83466Filipek RafałAugustówAugustow Mtb Team 01:31:04-
8486Baczewski DanielBaninoLOTOS Team 01:31:21-
8527Kasal JakubGdańsk 01:31:38-
86251Strzecki PiotrDębogórzeNypel 01:32:11-
87414Grzędzicki MichałGrudziądzSARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING 01:32:14-
88254Petka TomaszLębork 01:32:23-
8925Wójcik PiotrGdańskTeam Wielki Ptak 01:32:32-
90362Lewiński MarcinRedaMajBike Team 01:32:37-
91205Wyrwicki RafałGdańsk 01:32:37-
92101Lange TomaszGdańskRack Team MTB 01:32:49-
93179Konieczny RobertGdynia 01:33:04-
9419Kaszuba MaciejGdańskAdva Optical Networking 01:33:05-
95160Marowski MariuszKwidzynMTB KWIDZYN TEAM 01:33:24-
96530Markowski DariuszGdańskRack Team MTB 01:33:28-
97133Tymiński TomaszGdańsk KowaleBST - Banach Sport Team 01:33:29-
98182Kamiński BartłomiejDarzlubiePucka Grupa Rowerowa 01:33:45-
99105Pilski WojciechGdańskTeam MAMILe 01:33:45-
100317Nowak AdamStarogard GdańskiGK STG 01:34:00-
10132Kamiński PawełGdańsk 01:34:03-
102208Wilewski DariuszGdynia 01:34:06-
103481Chudzyński KarolSzubinSISU-OWB team SISU-OWB01:34:08-
104114Piekarski MarcinGdańsk 01:34:15-
105166Oxley AndrewGdynia KarwinyBiała czaszka 01:34:21-
106463Mierzicki JakubRotmankaBursztyn Pizza Cycling Team 01:34:28-
107268Cieślak RobertRumiaNorda Activ Team 01:34:31-
108323Grabowski PawełStarogard GdańskiGK STG 01:34:32-
109415Szymków SławekStraszynBanach Sport Team BST01:34:32-
110189Biedunkiewicz RobertGdyniasolarium KIKADA 01:34:40-
111307Engelberg ŁukaszGdańsk 01:34:58-
112397Mielewczyk MichałKościerzyna 01:35:13-
113420Gbyl JacekGdańsk 01:35:16-
11443Teofilak JacekRumia 01:35:20-
1152Cywińska EwelinaRumiaMajBike Team 01:35:29-
116482Kobiela MarcinGdańskRowersi Cycling Team 01:35:34-
117196Zdrojewski MateuszGdańsk 01:35:49-
118106Zastawny MariuszGdyniaAP LOGISTICS TEAM 01:35:52-
11990Ryza AdamGdańskZakaz przemęczania się RC_PL 01:36:00-
120169Korpan GrzegorzGdynia 01:36:22-
121538Janczarska MarzenaGdańsk 01:36:26-
122253Dąbski DominikGdynia 01:37:00-
123153Banaszak TomaszGdynia RedlowoBanana Team 01:37:01-
124508Maliszewski JakubKwidzynAKJ Kwidzyn 01:37:05-
12569Śliwińska NataliaGdańskGKS Cartusia Kartuzy 01:37:12-
12633Vasylenko DmytroOstroh 01:37:40-
12768Śliwiński DariuszGdańskTeam Wielki Ptak 01:37:56-
128245Kowalina JanGdańsk 01:38:01-
129355Turek KarolLeśniewoKLIF Team Chłapowo. 01:38:02-
130126Oglęcki RadosławGdańsk 01:38:09-
131184Jakubowska-Olech EdytaŚwieciemtb eldar Świecie 01:38:20-
132490Mączewski AndrzejGrudziądzSARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING STOWARZYSZENIE Whe01:38:47-
13349Leszczyński MariuszGdyniaVO2maxMTB Team VO2maxMTB Team01:38:50-
134216Jóźwik RafałKowaleKowale Kowale01:38:54-
135596Paczuła IreneuszLęborkKLIF Team Chłapowo 01:38:57-
136427Zacharek NataliaGdańsk 01:38:58-
137263Skałecki TomaszRedaNorda Active Team 01:39:00-
13818Wunsch PiotrLuzinoBIURO RACHUNKOWE EURO w LUZINIE 01:39:05-
13938Żuczek ArkadiuszSuchy DwórNorda Active Team 01:39:17-
140275Szczodrowski PiotrGdańsk 01:39:18-
14151Walczak PawełJuszkowo 01:39:28-
14272Kulling MonikaGnieżdżewo 01:39:33-
143320Pawella AnnaOwidzGK STG Starogard Gdański 01:39:35-
144226Kaliszewski JakubGdańskTA KO Team 01:39:42-
145302Głowacka UrszulaBiałystokBeko Beko01:39:43-
146221Główka SebastianGdańsk 01:39:55-
14770Styczewski TomaszJastrzębia Góra4 FUN TEAM 01:39:57-
148212Kin JacekGdyniaJack Pack / Fjord Nansen Test Team 01:40:27-
149118Sewastianow JacekSławnoToyota Kawisbike Team MTB Słupsk 01:40:36-
150436Jurewicz TomaszGdynia Dąbrowa Silvan Logistics01:40:49-
151141Hoge KrystianPuckPucka Grupa Rowerowa 01:40:56-
152370Lesisz KarolKielce 01:41:15-
153225Jamruszka PawełGdańskfrirajd.pl MobilnySerwisRowerowy FrIrAjD01:41:16-
154497Rybakowicz MarekLębork 01:41:23-
155539Lemański SławomirGdańsk Gdański Punkt Rowerowy01:41:29-
156177Kurzyński PiotrNowy ŚwiatFederal-Mogul Race Team 01:41:36-
15757Górka KarolPruszcz GdańskiBursztyn Pizza Cycling Team 01:41:44-
15834Turowski MarcinGdańskWmordeWind 01:41:46-
159593Kucal MaciejGdańsk3athlete.pl 01:41:54-
160452Potrykus JanChłapowoKLIF MTB Team 01:42:08-
161504Kubicki JakubLubiszewoGK Gryf Tczew 01:42:21-
162599Gorazdowski MarcinKłaninoKLIF Team Chłapowo KLIF Team Chłapowo01:42:23-
16396Joskowska IwonaLuzinoLUK-CONNECT RACING TEAM 01:42:23-
164246Piramowicz BartoszŁebaŁEBA 01:42:27-
165172Wróblewski RafałGdańsk 01:42:39-
166425Olpeter AdamKwidzynAKJ Kwidzyn 01:42:47-
16784Malesinski KacperGościcino 01:42:51-
168209Strojk BartoszGdynia 01:42:58-
169348Jasiński ErnestKoszalinCOMPLEX COMPLEX01:43:03-
170164Spandowski PiotrGdańsk 01:43:05-
171142Andrejczuk AdamChojniceChojnice 01:43:15-
17247Fuczko MarekWejherowo 01:43:21-
173455Orzechowski AlanOlsztyn 01:43:39-
174387Zajączkowski MichałGdańsk 01:43:42-
175384Zając MaciejGdańskDream Tri Team 01:43:57-
17616Błaszczak DariuszGdyniaVECTOR Group Team 01:44:15-
177100Czerwiński RafałMalbork 01:44:25-
178322Szczepaniak PawełStarogard GdańskiGK STG 01:44:26-
179523Drejer KarolGdańskSterWiz TEAM 01:44:29-
180218Jakubek AleksandraGdańsk 01:44:31-
181469Zaczek FilipWładysławowoKLIF TEAM Chłapowo 01:44:40-
18281Cierliński BartoszGdynia ChyloniaNorda Active Team 01:44:51-
183500Knapiński KamilPogórze 01:44:51-
184405Chamerski MarcinGDANSK 01:44:54-
18594Kowalski RobertBanino 01:44:59-
186332Richert KrzysztofRebiechowoIntel Technology Poland 01:45:03-
187597Talaśka JakubSucumin 01:45:12-
188276Kolinski MarcinGdynia 01:45:21-
189147Linda PatrykGdańsk 01:45:31-
19015Gaca MarekGdańsk 01:45:34-
191156Borowiecki DariuszSuchy Dwór 01:45:43-
192503Leśniewski MarekGdańsk 01:45:47-
193138Marzejon KarolReda 01:45:50-
19442Świeczkowski ŁukaszGdynia 01:45:50-
195373Kopytsynskyy SerhiyReda 01:45:58-
196404Chamerski SzymonGdansk 01:46:23-
197137Kacmajor TomaszGdańsk 01:46:32-
19878Roppel RafałGdańsk Rafos Solutions01:46:41-
199303Leszczyński DariuszWejherowoNorda Active Team 01:46:49-
200416Milczarek RadosławGdynia 01:46:52-
201457Malinowski StanisławBojano 01:47:02-
202194Wilczewski JanGdynia 01:47:15-
203314Świątek MarcinGdańskBiegaj z Dziekanem 01:47:19-
204279Gafka WaldemarWejherowoPORTA ACTIVE TEAM 01:47:34-
205480Bogdziewicz EugeniuszGdańskNEXUS Team 01:47:35-
206520Cieśliński GrzegorzKaliskaP.H.U. Tel-Marol Grzegorz Cieśliński P.H.U. Tel-Maro01:47:37-
207432Dudina TaisiiaKaliningrad 01:47:58-
208202Hynek MarcinGdanskLOTOS Team 01:48:00-
209371Witkowski JarosławStraszyn 01:48:04-
210372Groth WojciechGdyniaMTB START TREC KARTUZY SANTANDER01:48:21-
211515Chocholski PiotrSuchy LasLOTOS Running Team Lotos01:49:18-
21214Zawiliński JarosławStegnaCrakers 01:49:54-
213249Groblewski CezaryGdańsk 01:50:15-
21428Kiermasz KrystianBydgoszczFull Tourney Groupset 01:50:15-
215234Sobiło MarcinGdańskHYDOZABAWA 01:50:25-
216159Alisz PiotrGdanskCERATIZIT WNT01:50:38-
21771Puzdrowski RafałLębork - MostyMoto Bus Serwis Rafał Puzdrowski Rafał Puzdrowski01:50:40-
218598Gorazdowska KatarzynaKłaninoKLIF Team Chłapowo 01:50:42-
219237Dymel TomaszPruszcz Gdański 01:50:57-
220219Lipkowski PawełTczew3athlete 01:51:07-
22121Skąpski JacekSopotGAZELA 01:51:08-
222265Lica KrzysztofBydgoszczSISU OWB Team 01:51:15-
223456Szempliński MarekOlsztyn 01:51:41-
224521Wysłouch MichałGdańskF3Team 01:51:50-
225507Ziółkowski BogumiłGdynia 01:51:54-
226228Gurzyński MateuszGrudziądzSARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Mateusz Gurzyński01:52:06-
227290Formela ArkadiuszBolszewoNorda Active Team 01:52:11-
228190Budrewicz LukaszGdanskFederal-Mogul Racing Team 01:52:15-
229199Jata SebastianGdańsk 01:52:25-
23062Grajczak AdrianGdańsk 01:52:30-
231411Radtke KrzysztofKarwia 01:52:45-
232516Bolda DawidChłapowoKLIF TEAM Chłapowo ProSport01:53:20-
233327Kuchnowski HenrykMinkowiceLUK-CONNECT RACING TEAM 01:53:43-
234173Zdrojewski MarcinReda 01:53:44-
235229Błaszkiewicz-Okrągły WojciechGdańskMUST BAKE / PRZYCZEPIAKI 01:54:35-
23640Żanecki TadeuszPruszcz Gdański 01:54:37-
237460Żuralski RafałElbląg 01:54:38-
238340Lipski JakubChojniceBTC 01:55:22-
239423Mosiński DamianWejherowo 01:55:41-
240192Ślusarz TomaszGdańsk 01:55:42-
241534Dunda DanielTrzcińsk 01:55:45-
242536Jasiński ArkadiuszBydgoszczRnew.pl MTB Team 01:55:46-
24339Skrętny MarekGdańsk 01:56:03-
244281Sojecki RafałGdańskSchibsted Tech Polska 01:56:03-
245413Kośka TomaszSopotKolonia Prabuty 01:56:56-
24637Kaźmierczak KrzysztofKoszalin 01:57:03-
24761Wójcik ArturGdańskFull Tourney Groupset 01:57:39-
248385Daniel BartoszGdynia 01:57:47-
249123Jurga MaciejGdyniaToyota Kawisbike Team MTB Słupsk 01:57:48-
250522Szkałuba MaciejGdańsk 01:58:06-
251252Ciesielski KrzysztofGdańsk 01:58:07-
252501Sztonder ZuzannaGdańskDolina Noteci Racing Team 01:58:09-
253388Wróblewska JustynaBydgoszczAMSports Bydgoszcz MTB TEAM 01:58:19-
25435Maroszczyk MaciejGdańsk 01:58:31-
255155Adamczyk PawełGdańsk 01:59:26-
256333Szturemska BeataPoznańIntel Technology Poland 01:59:44-
257434Zakharchenko ElenaKaliningrad 02:00:05-
258527Krauze MarcinSopot 02:00:36-
259407Peszek MichałGdańsk 02:00:37-
260472Kudela MagdalenaGdańsk 02:01:16-
261259Grzyb GrzegorzRumiaNorda Active Team 02:01:32-
262448Wróblewski ŁukaszGdyniaENAMOR 02:02:20-
263236Grzegulski TomaszGdańsk 02:02:26-
264161Gawlik RadosławGdyniaENAMOR 02:02:33-
265181Bystrek AdamGdyniaEnamor Enamor02:02:46-
266135Waśkiewicz SebastianLipno 02:02:53-
267174Radziejewski KarolOdargowoEinozes Team 02:03:24-
26844Kaszubowska-Teofilak JustynaRumia 02:03:57-
269524Kurowski AdamGdynia 02:04:39-
270513Gerlach WaldemarInowrocław 02:04:41-
271402Jankowski RafalTczew 02:05:06-
272403Jankowski RobertTczew 02:05:06-
273157Pszczoliński MaciejPruszcz 02:05:24-
274175Jastrzębski MarcinGdańskDeceuninck Quick Step 02:05:34-
275223Czubaj MaciejGdańskGrimpado 02:05:48-
276211Sobczyk HubertBąkowo 02:07:56-
277287Michta BartłomiejGdańsk 02:08:22-
278217Frąckiewicz IwonaGdańsk 02:08:31-
279309Bochenek PiotrOrle 02:10:30-
28091Niewczas PiotrGdańsk 02:10:50-
281128Szymczycha ZbigniewLegowoZAJAZD KORONA TEAM 02:10:52-
282511Tarkowski MarcinGdańskthyssenkrupp cycling 02:11:31-
283193Chwiołka TomaszPruszcz Gdański 02:11:48-
284525Szymczakowski TomaszSopot ARCH-BUD02:15:10-
285331Samociuk MateuszGdańskWATAHA 02:16:18-
286529Linda TomaszNieznane 02:17:51-
287127Wojtalewicz MariuszGdańsk 02:18:08-
288283Szymkun DariuszGdynia 02:18:23-
28946Jelinek AndrzejGdyniaTKF.PL 02:18:31-
290125Flisikowski BartłomiejGdańsk 02:18:49-
291431Hemperek MarcinSzczecinekSRS Szczecinek 02:19:11-
292390Kasperski JacekGdyniaGdynia 02:20:45-
293238Eliszewski GrzegorzGdańskMiękkie Buły 02:20:49-
294514Kacmajor WiktorKąpinoTarget 02:21:53-
295346Torzewska MałgorzataBydgoszczAMSports Bydgoszcz MTB TEAM 02:23:58-
296231Janowski WojciechGdynia 02:24:46-
297150Białucha MagdalenaGdańskFederal-Mogul Race Team 02:28:00-
298537Świętoń PrzemekMiechucino 02:28:24-
299345Niewiadomski JarosławGdańskBALTIC QUEST 02:28:56-
300519Lejman AleksandraPruszcz Gdański 02:30:35-
301395Kotowicz MarcinGdynia Enamor Ltd.02:31:57-
302449Malinowska AnnaSopot 02:38:17-