System dostarcza STS-TIMING

MTB Series - Sopot

Wyniki nieoficjalne. Wybierz interesujący Ciebie dystans:

#Nr
Bib
Nazwisko, imię
Surname, Name
Miejscowość
City
TeamPłeć
Sex
Czas
Time
Strata
Gap
11001Bogdziewicz MichałGdańsk APTEKA Gemini02:25:28-
21154Adamkiewicz AdamPiaski WlkpSTREFASPORTU.PL MW INVEST 02:25:49-
31155Mróz MateuszCzapuryMRÓZROWERY TEAM 02:26:45-
41002Rzeszutek PiotrSierakowiceKLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 02:26:56-
51121Ebertowski PrzemyslawGdyniaASE TREK GDYNIA 02:27:04-
61149Przybytek MichałGdyniaASE TREK GDYNIA ASE TREK GDYNIA02:27:09-
71157Czapliński JanBrwinówKomobike Scott 02:31:53-
81075Gołębicki PawełGdańskDamen - Torus Team 02:33:30-
91143Faron PiotrGdańsk 02:34:37-
101159Derheld ŁukaszGdyniaASE Trek Gdynia 02:35:33-
111200Lipinski DanielToruńTTC Toruń Rowery Kwiatkowski Toruń02:35:35-
121040Jedynak TomaszGdańsk 02:37:04-
131127Radny DariuszGowino 4MMOL Clinic02:41:03-
141034Szturo RafałLubicz GórnySISU OWB Team 02:41:06-
151052Rzeszutek TomaszSierakowiceKLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 02:42:17-
161126Zielonka MaciejSopotVO2max MTB Team 02:42:19-
171097Romanowski MateuszStare Pole 02:42:33-
181082Felon MichałGdyniaZdrowy ROWER, Grupa65, BBL AWFiS Gdańsk, All4fun 02:44:00-
191107Goliński MariuszGdyniaASE TREK GDYNIA 02:44:06-
201021Frydrychowicz JacekGdańskXTrack.com Monitoring Systems02:44:33-
211054Heleniak AdamGdańsk 02:44:39-
221102Hoppe MateuszGdańskIntel Technology Poland 02:45:07-
231018Migowski ŁukaszPiechcinSISU-OWB team SISU-OWB team02:47:41-
241017Gruszecki DamianGdańskDream Tri Team 02:48:41-
251130Szczęsny TomaszGdańsk-KowaleMH- Automatyka 02:49:08-
261113Wesołowski ArturGdańskVO2max MTB Team 02:49:14-
271072Lipski MarcinJastrzebia GóraKLIF MTB TEAM 02:49:24-
281087Brunke LeszekGdańsk 02:50:40-
291036Nadolski ŁukaszGdańskVeloGD 02:51:31-
301150Karpiński MarcinBytówMLKS BASZTA BYTÓW 02:51:52-
311062Paszkudzki KrzysztofGdańskMTB KRIS-ART MTB KRIS ART02:52:01-
321142Krotowski AntoniGdańskOld School MTB Gdańsk 02:52:49-
331011Buczyński ArkadiuszGdańskVO2max MTB Team 02:52:55-
341128Kulesza JacekGdynia Korona -Auto02:52:59-
351090Mrozowski SławomirSopotGórny Bronx 02:54:21-
361099Sułek GrzegorzGdańskJeppesen 02:55:21-
371116Szerla TomaszGościcino 02:55:49-
381029Sienkiewicz PatrykGdyniaDream Tri Team 02:55:52-
391016Lewandowski PawełGdyniaTVL MTB 02:56:09-
401148Pepliński AndrzejGrudziądzSARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING 02:57:34-
411147Baran MarcinChrzanówOcynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów 02:57:50-
421077Trapp MichałGdańskDAMEN Bike Team 03:00:10-
431109Torzewski JacekBydgoszczAMSports Bydgoszcz MTB TEAM 03:01:21-
441110Torzewski SebastianBydgoszczAMSports Bydgoszcz MTB TEAM 03:01:24-
451138Fiałkowski ŁukaszCzerniewoKs GEPARD ŻUKCZYN 03:03:38-
461069Grzędzicki RafałGrudziądzZadroga Racing Team 03:04:31-
471063Hanke MateuszSorkwityRENAULT TEAM 03:05:54-
481101Guż AndrzejGdańskSPORTEVO 03:06:34-
491003Zabrocka AleksandraKościerzynaMLKS BASZTA BYTÓW 03:09:25-
501080Pietrosiuk MichałGdańskSKŻ Ergo Hestia Sopot 03:10:18-
511076Kruszyński KamilToruńSISU OWB Team SISU OWB Team03:12:14-
521025Wolanin JakubMalborkGK Malbork 03:13:40-