Stan wyników: OFICJALNE

#Nazwisko, imię
Surname, Name
PłećMiejscowość
City
KlubWynikStrata
Gap
1Górecka-Pawlak EdytaKSzczecin00:06:37-
2Jasiński SylwesterMLipnoWKB Maratończyk Włocławek00:06:44-
3Kołodziejczak EwaKPoznań00:06:47-
4Kurkiewicz KatarzynaMNiegibalice00:06:55-
5Borkowski DamianMOłobokBorkoś TEAM00:06:56-
6Błanek FilipMKościerzyna Wybudowanie00:07:19-
7Rochowski PiotrMStalowa WolaStalowowolski Klub Biegacza00:08:18-
8Kotowski PawełMBądkowo00:08:19-
9Konat JustynaKPołczyn Zdrój00:08:23-
10Zalewski MateuszMBiałystok7Kicks00:08:41-
11Bobkiewicz KacperMLisówSŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA00:08:47-
12Kubiszyn PawełMWałbrzych00:08:48-
13Kurz MarekMKatowice00:08:58-
14Wilk PrzemysławMWygwizdówAZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA00:08:58-
15WIKLIK PIOTRMKatowiceWataha team00:09:13-
16Rymer SzymonMPuciceKlub Własny Jednoosobowy00:09:31-
17Nowiński MateuszMKusiętaOrły00:09:35-
18Sitko ArkadiuszMKołodziejewoSzybkie Rysie TEAM00:09:37-
19Cudnowski LeszekMGdańskGdańsk Południe / biegambowarto.pl00:09:41-
20Siemionow IgaKOstródaAkademia marynarki wojennej00:09:47-
21Theil AdrianMSłupskAkademia Marynarki Wojennej00:09:48-
22Boryczka SzymonMMiedzyrzeczePoWoli do celu00:09:49-
23Nowak BeataKBedzin00:09:53-
24Ostrowski PatrykMBiałystokSP 44 Białystok00:09:55-
25Lichtensztejn AdamMMorągAkademia Marynarki Wojennej00:10:02-
26Rybarczyk MariaKWronki00:10:06-
27Gąska AleksandraKWarszawa00:10:07-
28Konopka KrzysztofMElblągAkademia Marynarki Wojennej00:10:07-
29Orzoł AleksandraKDebrzno4K00:10:08-
30ŚLUSARCZYK NATALIAKPRUSZKÓW00:10:09-
31Kamiński DanielMOlsztynAkademia Marynarki Wojennej00:10:22-
32Lęgas SylwiaKMingosyDWŁL00:10:23-
33Traczyk RafałMCiechanówAsfaltlove dziki00:10:34-
34Gajlewicz NikodemMGdyniaAkademia Marynarki Wojennej00:10:38-
35Jastrzębski BartoszMTrzebiatówAkademia Marynarki Wojennej00:10:40-
36Moćkun JuliaKGdyniaAkademia Marynarki Wojennej00:10:42-
37Machna JuliaKWrocławMahoney00:10:46-
38Pałubicki AdamMLichnowyAkademia Marynarki Wojennej00:10:46-
39Holeczki NataliaKBełk00:10:47-
40Kuściński AdamMChwalęcice00:10:47-
41Świderski JózefMŁódżAQ WIRING TEAM00:10:49-
42SYGUŁA SANDRAKTomaszów Mazowiecki00:10:50-
43Jarzębiński DanielMElblągAkademia marynarki wojennej00:10:51-
44Kościński PatrykMPozezdrzeAkademia Marynarki Wojennej00:10:51-
45Nachiło PaulinaKDąbrowa Białostocka00:10:53-
46Woźniak JoannaKRumiaAkademia Marynarki Wojennej00:10:56-
47Pulchny AnetaKSkawina00:10:58-
48Rodzim PawełMRuciane-NidaAkademia Marynarki Wojennej00:10:58-
49Słupczewski BartoszMToruńAkademia Marynarki Wojennej00:10:58-
50Borowska MonikaKGorzów Wielkopolski00:11:01-
51Krawiec PawelMWarszawa, pow. Warszawa00:11:01-
52Bilkiewicz ArkadiuszMZaścianki00:11:02-
53Bezdel AnnaKPuck00:11:06-
54Kozikowska OlaKMinsk MazowieckiKs Zielono-Czarni00:11:06-
55Wilmowicz BartoszMŁasinAkademia Marynarki Wojennej00:11:06-
56Ulatowski NorbertMKLINISKA WIELKIEAkademia Marynarka Wojennej00:11:07-
57Ważny KarolMTczewAkademia Marynarki Wojennej00:11:07-
58Waśniewski MateuszMMalborkAkademia Marynarki Wojennej00:11:09-
59Mucha FilipMRumiaAkademia Marynarki Wojennej00:11:11-
60Wąsicki FilipMSłupskAkademia Marynarki Wojennej00:11:11-
61Jackowski PiotrMŚwidnikRD Lublin00:11:12-
62Paziewski ŁukaszMKoszalinAkademia Marynarki Wojennnej00:11:12-
63Zalewska PaulinaKBiałystokIronBrothers Białystok00:11:12-
64Bujalski KonradMJakubikiFarmacja Tarchomin00:11:15-
65Szuster-Kurz EwaKKatowice00:11:15-
66Daniszewska MartaKWarszawaPGB Sportowa Paczka00:11:16-
67Jędrych JakubMWarszawa00:11:20-
68Kuczyńska AgnieszkaKBiałystokBiałystok Biega Team00:11:27-
69Kwiatkowski AdrianMTczewAkademia Marynarki Wojennej00:11:29-
70Ławniczak KarolMCzekanówGazele & Gepardy00:11:29-
71Panek Aneta PanekKGdynia Pogórze Górne00:11:33-
72TREPANOWSKI KacperMMinsk MazowieckiSp 6 Minsk Maz00:11:33-
73Bernat TymoteuszMŻory00:11:35-
74Małek MartaKLniano00:11:38-
75LESICZKA (KUKUIEŁKA) JUSTYNAKSokołów MałopolskiUP Rzeszów 600:11:41-
76ŚLUSARCZYK AMELIAKPRUSZKÓW00:11:42-
77Barański KrzysztofMBrzezinyŁKS00:11:43-
78Hirsz PaulinaKPuckAkademia Marynarki Wojennej00:11:45-
79Kałużyńska KingaKWrocławSzybka Dwójka00:11:45-
80Deptuła RafałMKadzidłoAkademia Marynarki Wojennej00:11:48-
81Kwiatkowski DominikMMgoszczAkademia Marynarki Wojennej00:11:50-
82Gorzeń MariuszMŁódź00:11:52-
83Len DamianMŻagań00:11:52-
84Kałużyński MaciejMWrocławSzybka Dwójka00:11:53-
85Smutek BartoszMDębnica KaszubskaAkademia Marynarki Wojennej00:11:55-
86ŁAWNICZAK JolantaKCzekanówGazele & Gepardy00:12:01-
87Kaleta MartaKGdyniaAkademia Marynarki Wojennej00:12:05-
88Łojek BartoszMJastrzębia Góra00:12:06-
89Łasiński KarolMSłupskAkademia Marynarki Wojennej00:12:16-
90Rogalewski ŁukaszMWadowice00:12:19-
91Kowalczyk MałgorzataKPęcice00:12:20-
92Pulchny MirosławMSkawina00:12:21-
93Popiół IzabelaKSzczecin00:12:24-
94SAWICKI MateuszMBIAŁYSTOKGroszki Białystok00:12:24-
95Nowak KarolinaKSzczecin00:12:28-
96Caruk RadosławMOlsztyn00:12:30-
97Janiszewski AleksanderMWarszawa00:12:33-
98Bernat EmiliaKŻory00:12:34-
99Matuszczyk-Bednarz KatarzynaKDzierzoniow00:12:35-
100Michalak TymoteuszMZąbki00:12:36-
101Ratuś EdytaKKrowiarki00:12:46-
102Banasik IgorMAleksandrów Łódzki00:12:58-
103Mastalerz MarekMKatowice00:13:05-
104Zieliński GrzegorzMTomaszów Lubelski00:13:06-
105Biazik ŁukaszMŁódź00:13:08-
106Żak MarikaKWałbrzych00:13:09-
107Franczak ElżbietaKGogolin00:13:13-
108Lęgas EwelinaKMingosyWZS00:13:15-
109Michalski MaciejMWarszawa00:13:15-
110Rozwadowska JoannaKRadom00:13:20-
111Pendziałek NataliaKDąbrowa Górnicza00:13:22-
112Wasilewska MartaKGłosków00:13:23-
113Siwek JustynaKWaszawa00:13:26-
114Wilczyński ŁukaszMBydgoszcz00:13:34-
115Parszewski Jan MieszkoMSzczecin00:13:37-
116Nowicki TomaszMZabrze00:13:38-
117Dzióbłowska MarzenaKWarszawaORGANIZACJA PATRIOTA00:13:48-
118Łobodowski AdamMPiasecznoOrganizacja Patriota00:13:48-
119Szafiański PatrykMWarszawaORGANIZACJA PATRIOTA00:13:48-
120Chmielewski MichałMWarszawaPoczta Polska00:13:51-
121Paulski KrzysztofMWarszawaPoczta Polska00:13:51-
122Rosa MałgorzataKBiskupiec00:13:51-
123Kwiatkowska MałgorzataKWarszawa00:13:52-
124Skotnicki PatrykMSędziejowice00:14:01-
125Truchel KarolinaKStare Pieścirogi00:14:05-
126Dembik SandraKPoznań00:14:10-
127Gugnowska UrszulaKSuwałkiSuwałki00:14:11-
128Karkoszka JuliaKKatowice00:14:14-
129Pytel ŁukaszMKatowice00:14:15-
130Dembik MilenaKPoznań00:14:16-
131Rybicka ElizaKSzczecin00:14:17-
132Stępień AnnaKŁuszczanowice00:14:19-
133GRANICA BEATAKTCZEW00:14:26-
134Ligman KatarzynaKŚwiecie00:14:28-
135Redestowicz WojciechMRadom00:14:31-
136Szuler TomaszMOleśnicaKoło PZF Nr 4 Oleśnica00:14:32-
137Cybulski AdamMWłocławek00:14:35-
138Jankowska AgataKStawiski00:14:36-
139Muzyka MichałMGłuchów00:14:39-
140Jarosik JoannaMStara Gadka00:14:52-
141Jarosik DariaKStara Gadka00:14:52-
142Wojtasik AlanMRadomPGB00:14:53-
143Cybulski WiesławMWłocławek00:14:56-
144Marczewska SylwiaKKatowice00:14:58-
145Kostrzewa JanMKraków00:15:03-
146Faleński RafałMSzczecin00:15:04-
147Rumin IzabelaKSecemin00:15:18-
148Graczyk SylwiaKWarszawaOrganizacja Patriota00:15:20-
149Kudlek BartoszMKędzierzyn KoźleKudlekTeam00:15:26-
150Matuszczyk MariuszMKraków00:15:26-
151Świerzy OlekMLipie00:15:32-
152Borowski RafałMSzczecin00:15:34-
153CAŁY ALICJAKWrocław00:15:34-
154Rakowska AgnieszkaKLegnicaLegnicka Grupa Głuchych00:15:37-
155Pytel OliwiaKKatowice00:15:42-
156Robak KatarzynaKLisów00:15:42-
157Pardo WiktoriaKWarszawa00:15:43-
158Pardo WiktoriaKWarszawa00:15:43-
159Krasińska-Cwyl MartaKWarszawa00:15:44-
160Niewiadomska PaulinaKWrocław00:15:44-
161Grzelczyk IwonaKSzczecin00:15:46-
162Bajorek JacekMWyszków00:15:56-
163Grygiel AmeliaKWojkowice00:15:56-
164Grzankowski ŁukaszMInowrocław00:15:56-
165Grzywacz JustynaKGłogów MałopolskiOrganizacja PATRIOTA00:16:05-
166Siemieniacki DominikMWarszawaOrganizacja Patriota00:16:05-
167Górska JagodaKJabłonowo Pomorskie00:16:06-
168Jaworska AngelikaKPoznań00:16:19-
169Krzyżek AdamMKrakow00:16:19-
170Sornek SzymonMCzerwionka-Leszczyny00:16:35-
171Truchel DominikaKStare Pieścirogi00:16:35-
172Mazurkiewicz ŁukaszMKraków00:16:40-
173Romanowski MiłoszMPłock00:16:46-
174Ufnowska MajaKCzersk00:16:52-
175Lisowska MałgorzataKKętrzyn00:17:01-
176Rybińska AnnaKSępopol00:17:23-
177Kałużna AnnaKSosnowiec00:17:25-
178Oraczewska EwaKPruszków00:17:25-
179Janik JustynaKRujaLegnicka Grupa Głuchych00:17:31-
180Antoniewicz JustynaKBydgoszcz00:17:39-
181Wodejko MateuszMWarszawa00:17:42-
182Grygiel IgorMWojkowice00:18:00-
183Socha MarekMSosnowiecSocha00:18:02-
184Socha MateuszMSosnowiecSocha00:18:08-
185Szuler AdamMOleśnicaKoło PZF Nr 4 Oleśnica00:18:09-
186Książek AndrzejMWłoszczowa00:18:11-
187Pulchny RafałMSkawina00:18:40-
188Kadula KlaudiaKWałbrzychRudaJedyneczka00:18:47-
189Solarska MagdaKKraków00:18:55-
190Michałowska MałgorzataKZaręby Kościelne00:19:02-
191Butler AnnaKWrocław00:19:08-
192GRANICA MIKOŁAJMTCZEW00:19:11-
193STAŃCZYK SŁAWOMIRMStargard00:19:12-
194Zubrycka MarikaKBYDGOSZCZ00:19:15-
195Szymański MichałMBorkowo00:19:26-
196Goździewicz JacekMGdyniaKolejarz Gdynia00:19:51-
197Kamyszek DominikaKToruń00:19:53-
198Wijas PaulinaKSzczecin00:19:57-
199Siwińska GosiaKTychyMelaTeam00:20:06-
200Barbara AlicjaKDzierżoniówDzierżoniów 100:20:07-
201Janucik BartuśMŁomża00:20:14-
202Byra KacperMLublin00:20:15-
203Rędzina AgnieszkaKBydgoszcz00:20:38-
204Krawiec WiktorMWarszawa, pow. Warszawa00:20:42-
205Sobczak AnnaKOstrówekWZS00:20:45-
206Paluch MariaKWęgorzyno00:20:47-
207Procelewska MarzenaKWłocławek00:21:00-
208Denys DanielMKłodzko00:21:11-
209Boguszewska-Paluch DorotaKWęgorzyno00:21:27-
210Romasz InesKWrocław00:21:56-
211PAWLAK MagdalenaKMarkiWydział Zaopatrzenia Spółki WZS00:22:01-
212Świstak RenataKWarszawaWZS00:22:01-
213Sołtys KamilaKGliwice00:22:26-
214WASIELEWSKA ALINAKNowe00:22:38-
215Kopek AgnieszkaKGromnikEkipa z Gromnika00:23:00-
216Kownacki KamilMGrajewo00:23:34-
217Dembinska JoannaKChelmno00:24:02-
218Hanus JoannaKKrosnoPasjonauci Krosno00:24:33-
219Derszniak AnnaKWarszawaWZS00:24:54-
220Wójcik DariuszMSulejówekWZS00:24:54-
221Wultańska MonikaKWyszków00:27:00-
222Mikołajczak KrystynaKRuda Śląska00:28:00-
223Mikołajczyk ViolettaMKoszalin00:28:25-
224Janowska NataliaKRzeszówUP Rzeszów 600:31:52-
225Krzyżek MariaKKrakiw00:32:00-
226Paszak Natalia PaszakMWielki klincz00:34:57-
227Chudoba AnnaKWrocław00:36:21-
228Nowak BeataKGdańskStep by step Trójmiasto00:36:51-
229Wojtkowiak GosiaKPoznańSzybkie Ślimaki00:36:54-
230Maj FilipMKocmyrzów00:38:08-
231Andruszkiewicz KrzysztofMDąbrowa Górnicza00:43:14-
232Hoeft IwonaKGdynia01:19:52-