Stan wyników: NIEOFICJALNE

#Nr
Bib
Name, lastnameCountryCity
City
TeamSexGun timeGap
Gap
18Paduch PawełPolskaNakło nad NoteciąM00:31:32-
210Rymer JakubPolskaBydgoszczKotłowski Run TeamM00:31:45-
39Sawiełajc JakubPolskaBydgoszczTM IRON TEAMM00:32:20-
4181Kotłowski BartoszPolskaBydgoszczLKS BOGMAR OSTROMECKOM00:32:35-
541Czechowski DawidPolskaBydgoszczM00:32:38-
656Kuźmicz DominikPolskaToruńNie ma lipyM00:33:30-
7106Gołata WojciechPolskaDąbrowa ChełmińskaAkademia Mistrzów SportuM00:34:15-
8126Szewczuk PatrykPolskaŚwiecieM00:34:20-
950Zienkiewicz JanuszPolskaBydgoszczTRISPACE / TREKM00:34:23-
10141Klonowski TomaszPolskaŚWIECIEPlatanM00:34:50-
117Basiński ŁukaszPolskaBydgoszczElenSPORT.pl Sklepy SportoweM00:34:59-
1213Graczykowski JakubPolskaBydgoszczRozbiegany Konferansjer / GVTM00:35:06-
1316Pic DawidPolskaBydgoszczByle do przoduM00:35:40-
1449Babiak JakubPolskaBydgoszczEndureTeamM00:35:51-
15114Kalek ArturPolskaBydgoszczTM Iron TeamM00:35:55-
16108Spryszyński MichałPolskaBydgoszczTRIRODZINKAM00:36:05-
1783Poliwodziński MateuszPolskaBydgoszczWISŁA FORDONM00:36:10-
1887Szyttenholm OliwierPolskaBydgoszczAstoria BydgoszczM00:36:11-
1964Paczkowski MirosławPolskaBydgoszczTRIDROPSYM00:36:20-
2045Nowaczyk BartoszPolskaBydgoszczM00:36:34-
215ZIELIŃSKI NICOLASPolskaOSIELSKOElenSPORT.plM00:37:20-
2263Porzych RafałPolskaBydgoszczRafson.TVM00:37:35-
2366Byrtek MarcinPolskaBydgoszczTRIDROPSYM00:37:50-
2443Kitkowski PiotrPolskaBydgoszczTrispace/TrekM00:38:02-
256Zieliński MaciejPolskaBydgoszczElenSPORT.pl Sklepy SportoweM00:38:08-
2638Ciepłowski RobertPolskaBydgoszczM00:38:14-
271Urbańska EwaPolskaŁochowoTM IronteamK00:38:19-
28179Kowalski TomaszPolskaJulianówNeon teamM00:38:20-
29142Skorecki AleksanderPolskaBydgoszczBydgoszcz Triathlon TeamM00:38:20-
30177Sudoł JacekPolskaBydgoszczParkrun BydgoszczM00:38:25-
3181Brzezinski ŁukaszPolskaBydgoszczM00:38:30-
3277Boiński BartoszPolskaBydgoszczTM IRON TEAMM00:38:40-
3359Rohde PiotrPolskaBydgoszczTM IRON TEAMM00:38:40-
34139Koniaiev VolodymyrUkrainaKremenchukM00:38:55-
35100Siuda MarekPolskaBydgoszczM00:38:55-
36122Cywiński ArturPolskaBydgoszczM00:39:00-
3725Borowski RadosławPolskaBydgoszczMLKS Krajna SępólnoM00:39:10-
3815Karczewski FilipPolskaBydgoszczM00:39:10-
39167Liśkiewicz ŁukaszPolskaCzarnowojacacoachM00:39:10-
40110Modzelewska MariaPolskaBydgoszczIron TeamK00:39:10-
4191Aubrecht Prądzyński ŁukaszPolskaChojniceTriathloveM00:39:25-
42180Derda BłażejPolskaJózefówAmigosM00:39:30-
43101Dombrowski PatrykPolskaBydgoszczM00:39:30-
44120Galicki JakubPolandBrzozaAkademia Mistrzów SportuM00:39:30-
45116Knapik KarolPolskaOsielskoDawaj Kalach TeamM00:39:30-
4665Koniec PiotrPolskaBydgoszczTRIDROPSYM00:39:40-
47129Dzierżawski JacekPolskaToruńTRIpig TEAMM00:39:50-
4882Poliwodziński MichałPolskaBydgoszczWISŁA FORDONM00:39:50-
49135Jażdżewski DawidPolskaBydgoszczM00:40:00-
5023Marciniak PrzemysławPolskaBydgoszczM00:40:10-
5157Bryll ŁukaszPolskaKRUSZYN KRAJEŃSKISAGITTA TEAMM00:40:15-
52132HEJNICKI DARIUSZPolskaSzubinDon Trucking GroupM00:40:20-
5324Kolassa RobertPolskaMurowaniecM00:40:20-
5468Stasiewski MariuszPolskaOsówiecTrispace / TREKM00:40:20-
55136Michalak AnnaPolskaPIŁAK00:40:30-
5626Nowotnik MariuszPolskaBYDGOSZCZM00:40:35-
57105Wasilewska MartynaPolskaBydgoszczAkademia Mistrzów SportuK00:40:45-
58174wasilewska AgataPolskaBydgoszczAkademia Mistrzów SportuK00:40:45-
5971Jarysz AdrianPolskaNiemczWisła Fordon/ ING TeamM00:40:50-
60143Wolski TomaszPolskaMyślęcinekBydgoszcz Triathlon TeamM00:40:55-
6194Hordiienko SerhiiPolskaChojniceTriathloveM00:41:05-
6273Andrzejewski JakubPolskaBydgoszczTyco ElectronicsM00:41:15-
63178Kostka PaulinaPolskaKatowiceKarasteamK00:41:15-
6447Nowak MarcinPolskaBYDGOSZCZM00:41:15-
65124Wrzesiński KrzysztofPolskaBydgoszczM00:41:15-
6618Lica GrzegorzPolskaBydgoszczTriSpace TREKM00:41:20-
6778Dulińska DorotaPolskaNiemczTrispace TrekK00:41:35-
68176Winiecki SławekPolskaGąsawaM00:42:00-
694Ruciński Rafał RucińskiPolskaMałe RudySelekcja NaturalnaM00:42:05-
7095Radzińska JoannaPolskaBydgoszczTRISPACE/TREKK00:42:25-
7128Pudo MateuszPolskaBydgoszczM00:42:50-
7234Żuchelkowski RafałPolskaBydgoszczTata Adama TeamM00:42:50-
7342Chojnowski ŁukaszPolskaGrudziadz#GruTeamM00:43:00-
7476Krzysztofik KrzysztofPolskaBydgoszczM00:43:10-
7554Skonieczny MichałPolskaCzaplinekTeam KarasM00:43:10-
7655Ksyta WojciechPolskaBydgoszcz3ROTHERHOOD TeamM00:43:20-
77113Świetlik GrzegorzPolskaBydgoszcz#swietlikiteamM00:43:25-
78130Mleczek AlfredPolskaJagodowoTRIpig TEAMM00:43:30-
7935Michalewski BartoszPolskaBydgoszczSOLANOM00:43:35-
80115Żeglicz MarekPolskaBiałe Błota#SportowyKocuRM00:43:40-
8189Drewczynski WojtekPolskaChojniceM00:43:45-
8232Szukalski MichałPolskaBydgoszczM00:43:45-
83109Turek MartaPolskaŻnin#mamcel ksszosazninK00:43:45-
84119Włódarczak WitoldPolskaBydgoszczTRISPACEM00:43:45-
8527Chorzępa RemigiuszPolskaPrzyłękiByle do przoduM00:43:50-
86125Jarmuszewski RyszardPolskaWarszawaM00:43:55-
8746Ścibich KrzysztofPolskaCzarnowoM00:44:35-
88140Bogalecki MarekPolskaStarogard GdańskiSafe Sport TeamM00:45:30-
89175Sobocki PawełPolskaŚwiecieM00:45:50-
9075Loose AnnaPolskaBydgoszczK00:45:55-
9148Dobrzyńska EwaPolskaBydgoszczM00:46:00-
9270Mordaka MaciejPolskaBydgoszczM00:46:20-
9374Ksyta MaciejPolskaPiła3ROTHERHOOD TEAMM00:46:45-
9472Dybich CezaryPolskaIławaPrędkoM00:46:50-
95121Mosur-Galicka AngelinaPolskaBrzozaAkademia Mistrzów SportuK00:47:05-
9684Żelazny MarcinPolskaBydgoszczM00:47:10-
97112Luzak MagdalenaPolskaBydgoszczK00:47:20-
98107Spryszyńska MagdalenaPolskaBydgoszczTRIRODZINKAK00:47:30-
9933Maćkowska MagdalenaPolskaBydgoszczTriChickas/Magdalena_M_TriK00:47:33-
10099Szulc PawełPolskaGrudziądzM00:47:40-
10153Kutka JarosławPolskaBydgoszczM00:47:45-
10290Gawin JarosławPolskaChojniceTRIATHLOVEM00:47:50-
103133Krzyżanowski MarekPolskaWrocławM00:47:55-
10460Urbański DawidPolskaBydgoszczM00:47:55-
1053Koczorowska KamilaPolskaBydgoszczKamkocK00:48:10-
10621Paczkowska-Papczyńska JoannaPolskaBydgoszczTRISPACE/TREKK00:49:45-
10788Kaźmierczak AnnaPolskaSzpetal górnyK00:50:10-
10897Wiśniewska LucynaPolskaBydgoszczTRISPACE/TREKK00:50:20-
10998WIŚNIEWSKI KRZYSZTOFPolskaBydgoszczTRISPACE/TREKM00:50:25-
110134Dybich AnnaPolskaIławaPrędkoK00:53:35-
111128Dudek JoannaPolskaŻninGmina ŻninK00:55:55-
11251Gotowicz JoannaPolskaBydgoszczK00:56:40-
11361Dudziak TomaszPolskaBydgoszczM00:57:10-
11493Lasota MaciejPolskaOsielskoM00:58:35-
11529MANCZAK WawrzyniecPolskaBydgoszczAstoriaM00:59:23-
11685GIERACH krzysztofPolskaNIEMCZM01:00:30-
11779Dembek NataliaPolskaOsówiecEnea Bydgoszcz Triathlon TeamK01:00:50-
11819Kwiatkowski RomanPolskaStrzelce GórneM01:02:05-
11952Mielcarek MałgorzataPolskaBydgoszczK01:08:20-