Wszystkich kilometrów: 44339.69 km
MiejsceImięMiejscowość
City
KlubSuma wybieganych kilometrów
1Aleksander KajmowiczTuchówPTG Sokół w Tuchowie518.7 KM
2Kamil NadrowskiBełchatówNadrowski Team516.2 KM
3Jan SyrokaLegionowo459.2 KM
4Tomasz PokorskiCzęstochowaLWY Częstochowa - speedrower397.2 KM
5Abolina TatjanaTalsiMaratona klubs356.4 KM
6Marcin OlszewskiGiżyckoHusaria RACE TEAM Giżycko355.5 KM
7Anna Gudzińska-NiemiecJarosław351 KM
8Tomasz PickKoszalinBiegolas /KORONA326.9 KM
9Karol SiołaGrywałdDrużyna Szpiku320.5 KM
10Mariusz MoczydłowskiEłk301.7 KM
11Krzysztof PodkańskiInowrocław275.4 KM
12Szymon GrząbaMikołów244.9 KM
13Arkadiusz RozińskiWarszawaAdidas Runners Warsaw241.7 KM
14Wojtek SobońSłupsk:)240 KM
15Piotr PlebanŻyrardówRun de Girard237.1 KM
16Jakub KarczmarczykOstrołękaRun CREW Ostrołęka234.3 KM
17Martyna RutkowskaBiałystok234 KM
18Adrian MierzwaOstrołęka216.1 KM
19Barbara ŁapińskaNowy JanówChodzący Janów203.6 KM
20Bogdan PiątekZielonkaLECHICI Zielonka203.1 KM
21Leszek BehounekZakopaneTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane191.1 KM
22Marek KorbutBiałystokWINLAND182.7 KM
23Sylwester LechowiczUxbridge180.2 KM
24Kamil DwornickiWrocławFree run180 KM
25Andrzej SzałasGarwolin178.6 KM
26Urszula WasilewskaGrabówkaBIOVITALNI175.2 KM
27Tadeusz PutraSuwałki174.4 KM
28Beata ŻebrowskaOstrołękaRun CREW Ostrołęka172.9 KM
29Abolins GuntarsTalsiMaratona klubs166.1 KM
30marianna wojciechowskaCisownica165.2 KM
31Andrzej RzędzianGołdap165 KM
32Tomasz GryszkiewiczKrosno OdrzańskieJerzy162.5 KM
33Aleksandra MalinowskaOstróda162.3 KM
34Piotr KoziołPorosły161.6 KM
35Dawid BerbeckiZamość3 batalion zmechanizowany161.6 KM
36Maciej KuklinskiPrzechlewoMetrożercy161.1 KM
37Ewa LindnerTruskaw158.2 KM
38Karina BesterRzeszów152.8 KM
39Danuta CiszewskaPułtuskGrupa Rekonstrukcji Historycznej 13pp w Pułtusku150.2 KM
40Andrzej ZabrockiBiałystokPodlasiaki Team148.2 KM
41Dawid FigielOstrorog147.6 KM
42Bartłomiej KownackiMalbork147.5 KM
43Jarosław FrelikStanisławów PierwszyStowarzyszenie Biegaczy Sarenka147.2 KM
44Przemysław LoseKończyce Wielkie145.5 KM
45Wojciech WypychSzubin140.6 KM
46Marta HojnyCzernichówMarta139.3 KM
47Marcin LubowickiBiałystokBiałystok Biega Team137.9 KM
48Henryk GudelskiNew Britain137.6 KM
49Leszek BorkowskiGrabianówNoWi Siedlce - NW Wschód137.1 KM
50Zbigniew SochońŻaryŻARY RUNNERS TEAM136.2 KM
51Joanna RubanikDziałki133.2 KM
52Jarosław AdamusGdańsk133.1 KM
53Elżbieta PalejLubin131.9 KM
54Artur KaniewskiOstrołęka128.1 KM
55Wojciech SadowskiBiałystok126.6 KM
56Marlena ŁapińskaBiałystokBIAŁOSTOCKI OBWÓD STRZELECKI124.7 KM
57IWONA CZEREŚNIAKCZAPLINEK123.8 KM
58Aleksandra KrupowiczJanówChodzący Janów123 KM
59Barbara DzikGorlice123 KM
60Mirosław GrabowiczSokółkaSokólska Grupa Biegowa122.2 KM
61Robert KolędaGdańskbrak121.4 KM
62Kazimierz OkońskiTychy121.4 KM
63Hubert ObłąkowskiZazdrośćRun de Girard121.1 KM
64Przemek BaranGdynia118.9 KM
65Beata SupełJanówChodzący Janów118.7 KM
66Małgorzata JarmołowiczBiałystokBiałystok Biega Team116.6 KM
67Wiktor GryszkiewiczKrosno OdrzańskieJerzy114.8 KM
68Krzysztof LeszczyńskiBiałystokPodlasiaki Team113.9 KM
69Władysław SienkiewiczGdyniaSam w lesie112 KM
70PIOTR GRZESZCZAKWarszawaDELL TECHNOLOGIES TEAM111.7 KM
71Henryk CHUDYSławnoK s Olszewski i synowie Sławsko111.5 KM
72Katarzyna KupśPoznań110.3 KM
73Monika ŻelaskoGiżycko110.3 KM
74Anna PrzewoskaWarszawaRun de Girard110.2 KM
75Michał BartosikRędziny109.8 KM
76Marcin SkakujHedwiżyn107.9 KM
77Andrzej DębskiBiałystok107.6 KM
78Lechosław JacyszynBytomUKS "ORLIK" SP 3 BYTOM107.1 KM
79Hanna WepaChełmChełmski Klub Morsów106.9 KM
80Krzysztof PawelczykKielceTNSCON106.5 KM
81Anna GryszkiewiczKrosno OdrzańskieJerzy105.7 KM
82Mateusz FabjańskiDomaniewice105.4 KM
83Krzysztof KozakStrzelno105.4 KM
84Wojciech KowalskiKleczewMogilno Team105.2 KM
85Andrzej KamińskiOstrołękaRUN CREW OSTROŁĘKA104.9 KM
86Mirosław MarchelaBiałystokKZK Białystok104.2 KM
87Grzegorz GołąbWarszawa103.9 KM
88Wojciech BoguszBiałystokNiezrzeszony103.3 KM
89Basia NowakGrange-Over-Sands103 KM
90Agnieszka BurbaVilvoorde102.9 KM
91Grzegorz KuczyńskiBiałystokBiałystok Biega Team102.7 KM
92Wiesław WepaChełmChełmski Klub Morsów102.7 KM
93Piotr KozakSosnowiec102.6 KM
94Zbigniew SiekierkaBarcin#ślimakibarcin102.3 KM
95ZDZISŁAW ROSADAGliwiceBiegaj z KS Sośnica102.1 KM
96Przemysław PutekCzłopa101.8 KM
97Magdalena GołattaBydgoszczBKTR Gryf101.7 KM
98Anna GrzegrzółkaLubańZabiegani z Leśnej101.5 KM
99Tomasz SikoraŁagówWICHER SIENIAWA TEAM101.5 KM
100MONIKA PILARSKACISIE101.3 KM
101Katarzyna BiniaszczykBrukselaFRANKOWSKI TEAM101.1 KM
102Tomasz OstrowskiŁęgowoOrzechowaTeam100.9 KM
103Halina ŚcibiorPuławyindywidualnie100.3 KM
104Zenon MościckiRutki100.1 KM
105Dariusz BłażewiczBiałystokWINLAND100 KM
106Michał SzczepuraBruxelles#PolishRunTeam99.8 KM
107Karol NowakowskiWieleńZespół Szkół w Wieleniu99.6 KM
108Iwona KosickaSłupskMamy-Biegamy99.5 KM
109Rafal JureczkoOlkuszOlkuszbiega98.6 KM
110Marek PeplińskiElblągBiegacze Wolności98.2 KM
111Zdzisław HellerKoszalin98 KM
112Paweł GrabowiecTarnowRUN4FUN.BY97.9 KM
113Adrian MarcinczykBiałystok97.8 KM
114Krzysztof KaczmarczykMrągowoMrągowo96.1 KM
115Małgorzata WojciechowskaLeszno96 KM
116Anna UrbaniakTrzcianka95.5 KM
117Katarzyna KucharskaWarszawaRembertów Team94 KM
118Ireneusz KowalLeszno92.6 KM
119Paweł ChrapowiczKonopki Młode91.9 KM
120Barbara MatysNowy JanówChodzący Janów90.7 KM
121Jacek BrzozowskiGrabówkaMuzeum Pamięci Sybiru Crew90.3 KM
122Magda AntolikPĘCLIN90 KM
123Tomasz JadczukBIAŁYSTOKBiałystok Biega Team89.4 KM
124Edward KryściakJelenia Góra88.6 KM
125Piotr SłowikowskiJurowceBiałystok Biega Team88.4 KM
126Iwona GrzenkowskaGarcz88.4 KM
127maud jaquetPoznanHrycek's Memorial Team88.3 KM
128Rafał SadowskiOsowiczeCHŁOPCY CHORTENOWCY88.2 KM
129Luiza JarockaChoroszczWILK88 KM
130Tomasz GołattaBydgoszczBydgoski Klub Turystyki Rowerowej "GRYF" PTTK86.9 KM
131Maja Poźniak-StyczyńskaPuławyDDC85 KM
132Dariusz PerłoBiałystok84.7 KM
133Marek BakunowiczHajnówka84 KM
134JERZY CHOLEWAPOZNAŃ83.9 KM
135Dariusz ZyskKatowice83.1 KM
136Jacek KotKoszalin83 KM
137Grażyna ŻebrowskaOstrołękaRUN CREW OSTROŁĘKA82.8 KM
138Piotr SypniewskiWarszawaTKKF Błyskawica81.5 KM
139Oliwier NiedobaSitnoAlchemiczna Gildia Biegowa80.5 KM
140Anna BłazuckaWarszawaCNC-Warszawa Blaze Technology.80.4 KM
141Anna Kopeć-TyszkiewiczBiałystokMiejskoaktywni80.3 KM
142Rafał Gawinkościerzyna79.9 KM
143Marcin KucharewiczSokołka79.7 KM
144Karol JóźwickiDobrzyniewo DużeOutdoor Training79.4 KM
145Adrian SzydłowskiBiałystokCHŁOPCY CHORTENOWCY79.2 KM
146Tomasz CybulskiWysokie Mazowieckie79 KM
147Dorota ZowczakKomornikiRawa Team78.4 KM
148Daniel PogorzelskiZabłudów78.3 KM
149Łukasz RoszkowskiLondynWinland77.7 KM
150KRZYSZTOF WYROSTEKCHEŁMBrak76.7 KM
151Dorota PolkowskaAugustów76.5 KM
152Adam MłodzianowskiMoenWINLAND76.3 KM
153Dawid SzadkowskiŁagówWicher Sieniawa Team76.1 KM
154Ireneusz WoźniakCzarna białostockaFarmer76 KM
155Paulina Kostrzewska - BosakGniezno75.6 KM
156Michał KlimaszewskiWrocławBeactivetrucker75.4 KM
157Tomasz SkoczekKielceTNSCON75.3 KM
158Artur PłochockiStanisławów75.1 KM
159Iwona SobierajDobrzyca74.9 KM
160Beata FrankowskaGniezno74.7 KM
161Bartosz RadziwonowskiBiałystokThreeTeeTeam74.6 KM
162Oleksandr Essi-EzinhPiasecznoSfora BMK74 KM
163Henryk RoszakGnieznoKompania Piwowarska73.8 KM
164Maksymilian UrygaKraków73.5 KM
165Paweł NitschkaGiżycko73.4 KM
166Michał JaśkiewiczMińsk Mazowiecki73.3 KM
167Kamil BiałousBiałystok73 KM
168Przemek GrygorowiczBiałystokBiałystok Biega Team72.9 KM
169Piotr NowickiWysokie MazowieckieWeterani RP72.8 KM
170Paweł BuszkiewiczŁaziska GórnePaveel72.4 KM
171Wiatek AndrejczukKleosin72.4 KM
172Piotr KonarskiWrocławWOMP Wrocław72.2 KM
173Ewa MrozikGniewkowo 88 -14072.2 KM
174PIOTR TRZYNA TRZYNAHARPENDENDziadek Alosz71.8 KM
175Agnieszka BronakowskaBiałystokESJA TEAM71.8 KM
176Patrycja BieleckaŻyrardówRun de Girard71.6 KM
177Mariusz WieńskiBiałystokTeam71.1 KM
178ROBERT DOUDETLESZNO70.7 KM
179Renata RuminskaBrukselaPolishRunTeam70.3 KM
180Damian DylewskiŚwiętoszów69.9 KM
181Daniel BłońskiSieniawa LubuskaWICHER SIENIAWA TEAM69.8 KM
182Bartosz Kmita KmitaGorzów Wielkopolski69.1 KM
183Mirosław RybałtowskiKleosinSpartanie Dzieciom68.3 KM
184Justyna BartczakNowogródek pomorski68.2 KM
185Borys MajewskiSkwierzynaBorys eM68 KM
186Krystyna PuchowskaCegłów67.9 KM
187Maciej PiechowskiBiałystok67.5 KM
188Szymon SobolewskiKołobrzegIndywidualny67.2 KM
189Anna Putra-KamińskaSuwałki66.9 KM
190Paweł AndruszkiewiczSzczecinek66.7 KM
191Georges ReichertBydgoszcz66.5 KM
192Krystyna StygaKolbuszowaKKNW66.1 KM
193Sławomir MitrusMełgiewJS 2010 LUBLIN im. płk. Emila Czaplińskiego65.8 KM
194Katarzyna WarężakZgorzelec65.6 KM
195Grzegorz WarzochaBielany Wrocławskie65.4 KM
196Maciej KitaStraszęcinDeynabilet65 KM
197Rafal BalcerowskiWarszawaWP64.2 KM
198Alina IwanickaKietrz woj opolskieAlina64 KM
199Ewa DziewickaMarkiTramwaje Warszawskie63.6 KM
200tomasz urbańskibiałogard63.4 KM
201Ewa SyrekOSTRÓW MAZOWIECKA63 KM
202ANNA GINDOROWICZWasilkówNADAKTYWNI Białystok62.6 KM
203Edyta LubowickaBiałystokBiałystok Biega Team62.4 KM
204Piotrek StróżykGrodzisk Mazowiecki62.4 KM
205Jakub WierzbickiMalbork62.2 KM
206Grzegorz Drzewiecki-ZarzecznyBiałystokBiałystok Biega Team61.7 KM
207Radosław SobalaSosnowiecKlub Byłych Dżentelmenów61.6 KM
208Marcin ReischOtmuchów61.6 KM
209Małgorzata PłuciśLegionowoWybiegaj Siebie61.5 KM
210Łukasz RopaKrośniceSSW TEAM KROŚNICE61.2 KM
211Marcin FajmanChełm61.2 KM
212Marcin RzepnickiKolnoPATOHOLICS61.1 KM
213Ernest MotykaRadomStreet Run Radom61 KM
214Rafał RybnikNowe Aleksandrowo60.5 KM
215Kamil PogorzelskiBiałystok60.5 KM
216Krzysztof ChowańskiBiałystokBiegiem pod wiatr60.3 KM
217Bogdan ŻywekJózefów60.2 KM
218Daniel ChodzińskiNowy Dwór Mazowiecki60.2 KM
219Jarosław MatyszewskiGdańsk60 KM
220Urszula TomaszewskaOssówTeam Run Pełch60 KM
221Małgorzata NiewiadomskaŻyrardówRun de Girard59.9 KM
222Tomek KasprzakRYBITWYRYBITWOWY FENOMEN:-))59.6 KM
223Dorota TomaszewskaPrzemyślChodzenie59.4 KM
224Wiesław MarudZąbki59.3 KM
225Adam GrabaraKatowice58.9 KM
226Radosław BiskupWarszawa58.5 KM
227Jerzy WalickiLublin58.4 KM
228Adam RoszkoBialystok58 KM
229Irena Łozowska-LejkRuda Śląska57.4 KM
230Robert GołębiowskiBiałystok57.2 KM
231Piotr KowalskiWarszawa57.2 KM
232Katarzyna KuczmendaTrzebownisko56.3 KM
233Piotr AdamskiWasilków56.2 KM
234Cecylia ChrzanowskaLisewoAKTYWNE LISEWO56 KM
235Małgorzata SikoraŻyrardówRun de Girard55.2 KM
236Adam WińskiBiałystok55.1 KM
237Agnieszka BielecJanówSołectwo Janów55 KM
238Wojciech TrojanowskiLipnica Górna54.9 KM
239Urszula WardzińskaBiałystok53.8 KM
240Adam JabłonkaNieskórz53.6 KM
241Urszula Leszczyńska-PiskorzBiałystokFRANKOWSKI TEAM53.5 KM
242Piotr TurzańskiZielona GóraAlkohit.eu53.2 KM
243Robert OsmólskiSielachowskie53.2 KM
244Karol KamińskiSuwałki53 KM
245Maciej JasińskiOlsztyn52.9 KM
246Krzysztof ŁubińskiWarszawa52.8 KM
247Artur BańkowskiGrabówka52.3 KM
248Sylwia BurzyńskaŻyrardówRUN DE GIRARD52.1 KM
249Mateusz DownarKolnoPiroFolie52.1 KM
250Paweł PawMalecKęckie Harpagany51.8 KM
251Basia ŻebrowskaWarszawa51.5 KM
252Ewa PopielnickaMyślachowice51.5 KM
253Anna StrzeżyszSiedlce51.4 KM
254Witek SnopekŁÓDŹ51.4 KM
255Małgorzata KwiatkowskaWarszawa51 KM
256Ryszard WardaSadowne51 KM
257Dariusz ZalewskiBiałystokGrupa Biegowa Św. Krzzysztofa / Nadaktywni51 KM
258KRZYSZTOF MARKUSZEWSKIMIĘDZYBORÓWRun De Girard50.8 KM
259Vytautas MaziliauskasVilnius50.8 KM
260Stanisław WitekSienica50.6 KM
261maria OrnatowskaKielceBIEGACZ ŚWIETOKRZYSKI50.4 KM
262Rafał SłupianekRusajny 9a50.3 KM
263Piotr DomańskiMiędzyborówRUN DE GIRARD50.3 KM
264Marek KaraczBiałystokTim aqapomp50.2 KM
265Łukasz ZielinkoBiałystokŻuber Team50 KM
266Edyta MaciejewskaRelegem49.4 KM
267Krystyna JacewiczJanówChodzący Janów49.3 KM
268MARTA PasekBIAŁYSTOK48.6 KM
269Aneta SzymańskaBiałystokMUZEUM PAMIĘCI SYBIRU CREW48.5 KM
270Dariusz KantorskiPłochocinKanti Team48.5 KM
271Adam KropiewnickiBiałystokWilk47.6 KM
272Krzysztof ŚwirydziukBiałystokBIAŁYSTOK BIEGA TEAM47.6 KM
273Dariusz TracikowskiŁAPYZwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego46.8 KM
274Marcin LeoniakWysokie Mazowieckie46.8 KM
275Łukasz GrząślewiczPinneberg46.7 KM
276Anna JasionowskaBiałystok46.7 KM
277Tomasz KlarOtmuchów46.6 KM
278Kamila IrzyńskaTuchola Żarska546.2 KM
279Tomasz BertaColnbrookGBE WYSPY46.1 KM
280Jerzy FugasKraków46.1 KM
281Robert OrawskiSkoczówMiki46.1 KM
282Monika ZawadzkaBedford46.1 KM
283Ewa KrupczyńskaGdańsk45.7 KM
284Tomasz KalitkaGostyńDworczak Team45.4 KM
285Karolina TrzeciakiewiczSzczecin45.3 KM
286Kazimierz SzypulskiLublin45.3 KM
287Piotr ŁabendaBydgoszczTerenowa Masakra Team45.1 KM
288Renata LengiewiczJanówChodzący Janów44.5 KM
289Wioletta RachańskaTomaszów lubelski44.4 KM
290Emilia ZduniewiczBiałystokOutdoor Training44.1 KM
291Przemysław BazydłoBiałystok44 KM
292Andrzej BielecJanówSołectwo Janów43.6 KM
293Daniel RudnickiKoszalin43.6 KM
294Jędrzej SzumowskiBiałystokBiałystok Biega team43.4 KM
295Bogumił LempkowskiSIEDLCE43.4 KM
296Jarosław ProkopiukGdyniaPROCAR Gdynia43.1 KM
297Maciek RadkiewiczPrzemyśl43 KM
298Karol RybnikNowe Aleksandrowo42.9 KM
299Roman RożkowskiŚrem42.8 KM
300Tomasz BelkaLegnicaTybdo42.7 KM
301Anna PietrzakInowrocław42.6 KM
302Dominika ChmielBIELSKO-BIAŁA42.4 KM
303Joanna ŁuszczBiałystokBBL Białystok/BBT42.4 KM
304Marek FalkowskiBiałystokst4.pl42.3 KM
305Piotr BorowieckiKrakówAPIWAST Kraków42.2 KM
306Sebastian KotBiałystok42.2 KM
307Paweł MadejskiŻabnoGag zakręconych Mastersów42.2 KM
308BARBARA PAWILCZBIAŁOWIEŻA42 KM
309Artur MałychaJaworznoDla Jadwini42 KM
310Andrzej GrygorczukZwierkiBRAĆ STRZELECKA41.6 KM
311Zosia TarnowskaGdańskWyczynowcy:)41.5 KM
312Adam TarnowskiGdańskWyczynowcy :)41.5 KM
313Dorota SmolarczykGliwice41.3 KM
314Tomasz SafandowskiOstrów MazowieckaBrak41.2 KM
315Anna Jurgielewicz-SawickaBIALYSTOK41.2 KM
316Rafał FilaOpole41 KM
317Alicja LubańskaBukowice41 KM
318Kajetan AntkowiakPobiedziska40.9 KM
319Dominika UrbańskaŁódź40.6 KM
320Danuta NowickaEłk40.5 KM
321Maria RonowskaŚWIECIE40.4 KM
322Krzysztof NowickiBiałystokMuzeum Pamięci Sybiru Crew40.3 KM
323Paweł StasińskiSzudziałowoSokólska Grupa Biegowa40.2 KM
324Małgorzata ZapartŚwiebodzin40.2 KM
325Marta SzumskaBiałystok40 KM
326Piotr PolowczykBłaszkiSieradzbiega.pl40 KM
327Jerzy GniotyńskiRumiaPrecz z komuną40 KM
328Anita TelakowskaWarszawa39.9 KM
329Sławomir DudkiewiczBolesławiecDragon10#39.8 KM
330Krzysztof ŚwiątekRzeczycaRzeczycka Wataha39.2 KM
331Jarosław KostrzewaChwiram39 KM
332Michał KomorowskiTykocin38.7 KM
333Patryk TruszczyńskiLubawa38.7 KM
334Andrzej ZygmuntBiałaZasapani Hydro38.7 KM
335Dariusz ŚwiątekGołdap38.6 KM
336Roman WolczokBiałystokSokół Wołkowysk38.6 KM
337Kornelia KmiecikHarklowa38.5 KM
338Jarosław BorutaSiedlceMelepeta Team38.4 KM
339Barbara KowalskaŻyrardówRun De Girard38.4 KM
340Marcin MilczunasBiałystok38.3 KM
341Romuald BorysMieleszkowce38.2 KM
342Tomasz PelcKatowice37.7 KM
343Anna KrzyżykowskaGrudziądzBiały Bór biega37.7 KM
344Mirosław GburBrzeg37.6 KM
345Jaroslaw ZarzynskiLeedsPatriae Fidelis Leeds37.6 KM
346Mateusz SawickiBiałystokGroszki Białystok37.6 KM
347Urszula Roj-RojewskaBiałystok37.3 KM
348Marek DakowiczBiałystokBBT37.1 KM
349Mariusz BartuśZabrze37 KM
350Elzbieta PiejkoKiełczów37 KM
351Artur PiotrowiczLubawa36.4 KM
352Marek ŁużyńskiGliwice36.3 KM
353Marcin KalinkoChoroszcz36.1 KM
354Jan KonończukBiałystokrazem żoną36 KM
355Mirosław KołodziejWarszawa36 KM
356Mateusz NowickiKobylnicaDąbrowskiTeam²36 KM
357Kamil PyczekChęciny36 KM
358Żaneta KaczmarekCzerniejewo-35.8 KM
359Remigiusz BurchardBydgoszcz35.8 KM
360Ilona GórskaGdynia35.5 KM
361Maciej SkwaraCzęstochowa35.5 KM
362Dawid MrózRadom35.3 KM
363Łukasz StachnikKrakówNOA35.3 KM
364Janusz ZagajaPokójWesoły Borsuk Team35.2 KM
365Adam MazurekLublin35.1 KM
366Alicja SolnicaKotuńKlub Aktywnych Parkrun Skórzec35.1 KM
367Przemek StańczykGrudynia Wielka35 KM
368Borys LorekChełkowo34.8 KM
369Maria Szkoda-KozakSosnowiec34.7 KM
370Yury ValevichMinsk34.6 KM
371Agata MrózBiałystokBiałystok Biega Team34.5 KM
372Kostiantyn KorsakovWarszawa-34.4 KM
373DOMINIK TOKARZOŚWIĘCIMENERGY OŚWIĘCIM34.4 KM
374Mateusz GieniecGrybów34.3 KM
375Agnieszka RynkowskaBiałystokBiałystok Biega Team34.1 KM
376Joanna JaworzLimanowa34 KM
377Mirosław JarockiBiałystokWilk33.8 KM
378Piotr KopećŻabia WolaDogoń Grodzisk Mazowiecki33.8 KM
379Wiesław BakułaWarszawaWampir33.5 KM
380Ewa WasilewskaBiałystokBiałystok Biega Team33.5 KM
381Jarosław JarońŻyrardówRun de girard33.3 KM
382Ewelina ŚwirydziukBiałystokBIAŁYSTOK BIEGA TEAM33.3 KM
383Kasia KuleszaBiałystokBBT33.3 KM
384Marcin DomańskiGołdap33.2 KM
385Mariusz WięchSierakówPowerade33.2 KM
386Krzysztof CimoszukSkogås33.2 KM
387Mariusz OsypiukŁĘCZNA32.8 KM
388Dorota KlimczukBialystokESJA TEAM32.8 KM
389Ewa SmolinskaJelenia Góra32.4 KM
390Marek TabakaKadzidło5 MBOT32.3 KM
391Jacek PikułaBieruńBiegnę Byle Dobiec32.2 KM
392Mariusz KilianBiałystok31.8 KM
393Krzysztof MazurSzczawno-Zdrój31.6 KM
394Bartek LenarBiałystokBIAŁOSTOCKI OBWÓD STRZELECKI31.6 KM
395Jolanta ZabrockaBiałystokPodlasiaki Team31.4 KM
396Wiesia MaciuszkoBiałystok31.4 KM
397Agnieszka SteczBialystok31.3 KM
398Tomasz ZalewskiKleosin31.1 KM
399Bogusia DardaBiałystok31.1 KM
400Mariusz MoszczyńskiBiałystok31 KM
401Anna Kislak-SwatkowskaLondonPokemony31 KM
402Andrzej ArauczBolesławiecMAVERICK31 KM
403Maciej DrewniakPoznań31 KM
404Halina Kołda KołdaChodzieżPCH_RUN31 KM
405Krzysztof RadziwonowskiBiałystok31 KM
406Łukasz WręczyckiLubliniec5 Pułk Chemiczny30.9 KM
407Paweł BiernackiPoznań30.6 KM
408Jarosław FałkowskiGardejaGmina Gardeja Biega30.5 KM
409Milena KraszewskaBiałystokBIAŁYSTOK BIEGA TEAM30.5 KM
410Artur AdamiakŁódź30.4 KM
411Tomasz PawłowiczKędzierzyn-Koźle30.3 KM
412ANDRZEJ LENKIEWICZBądkiPiękny30.3 KM
413Mateusz SkarżyńskiPszczew30.2 KM
414Lilou PalejLubin30.1 KM
415Przemysław TraczykCiechanówASFaltLOVE DZIKI30 KM
416Monika ChycWarszawaWINLAND30 KM
417Patryk FrąckowskiTucholaBiegające Śliwice30 KM
418Zbigniew JanowiczOpalenicaOpalenicki Klub Biegacza30 KM
419Krzysztof KrzyżykowskiGrudziądz30 KM
420Julian MajchrzakWarszawa30 KM
421Jakub MuzykaPoznań29.9 KM
422Marcin BielatkoDrawnoDrawno29.4 KM
423Agnieszka WieńskaBiałystok29.3 KM
424Patryk JuraŚroda WielkopolskaZespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej29.3 KM
425Beata KilukGrajewo29.1 KM
426Bogusław MajchrzakLegnica29 KM
427Wojtek BoberNowe Miasto Lubawskie29 KM
428Roman SzymańskiSkrwilnoNamorteam28.9 KM
429Robert PolakBiałystokBiałystok Biega Team28.8 KM
430TOMASZ SIENKIEWICZKENT28.8 KM
431Mirosław WołyniecEłk41 BLP28.7 KM
432Robert BielatLondonBIALYUK128.7 KM
433Piotr StankiewiczBiałystok28.7 KM
434Irena KonończukBiałystokz mężem28.6 KM
435Piotr PanfilukBiałystokRUN FORREST RUN28.5 KM
436RAFAŁ DĄBROWSKIWasilków28.3 KM
437Marek BułachBiałystokKMP w Białymstoku28.3 KM
438Grzegorz LeśniakNienaszówGL28.3 KM
439Piotr BartelAlesund28.3 KM
440Mikhail VoitsikGrodnoRUN4FUN.BY28.2 KM
441Ireneusz GajekCiechanówAsfaltLove Dziki28 KM
442Lukasz GorczycaNowe miasteczkoNowe Miasteczko28 KM
443Michał SZWARCBiałystokBEZPARTYJNY28 KM
444Piotr TukajłoKętrzyn28 KM
445MARTIN MAJERCzernicaMajer27.9 KM
446Hanna JanuszewskaWołczkowoSCTP27.8 KM
447Szymon KasprowiczPuszczykowoPuszczykowo27.8 KM
448Zbigniew HołowienkoKlepaczeZ & H27.7 KM
449Marta Czemiel-MiękiszBiałystok27.6 KM
450Kamil SopelBialystok27.6 KM
451Izabela KrzaczkowskaStężyca27.3 KM
452Mateusz KobyłeckiSkarżysko-KamiennaDokąd nocą tupta jeż?27.2 KM
453Mirosław KosteckiSędziszów27 KM
454Albert DubijOgrodniczki26.6 KM
455Rafał WorekKamesznica26.1 KM
456Michał SaczukSterdyń26.1 KM
457Marzena SzustakowskaKorytówRun de Girard26.1 KM
458Andrzej StaruchCięciwa25.9 KM
459Dominik MirowskiStare Babice25.6 KM
460Marek ChycBiałystok25.4 KM
461Andrzej GudelWarszawa25.3 KM
462Urszula MieńkoBiałystok25.1 KM
463Małgorzata SzymańskaZambrów25 KM
464Anna BiałasBytom25 KM
465Jan SzumińskiBydgoszcz25 KM
466Andrzej WasikŚwiebodzice25 KM
467Krzysztof ZdanuczykBiałystok3T Białystok24.9 KM
468Maciej SuderWrocław3M Running Team Poland24.7 KM
469KRZYSZTOF SMOROŃRYBNIKSMOKO RALLY24.6 KM
470Jadwiga MotukGiby24.4 KM
471Ryszard NagórskiCiechocinek24.4 KM
472Maciej DoktorBiałystok24.3 KM
473Rafał SzalChrzanów24.3 KM
474Katarzyna NalewajkoBiałystok24.2 KM
475Anna AugustyniakBiałystok24.2 KM
476Marek SienkiewiczBiałystok24.1 KM
477Magdalena RóżańskaWarszawa24 KM
478Anna PołukordWrocław23.9 KM
479Jan KulczyckiGdańsk 80-28823.8 KM
480Krzysztof TomczykKoszalin23.8 KM
481Karol ŁubińskiBiałystok23.7 KM
482Łukasz KrasowskiElbląg23.6 KM
483Piotr DZIEPAKWola Mrokowska1. BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE23.5 KM
484Dorota TracikowskaŁAPYZwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego23.4 KM
485Ewa GasiorekWrocławAmator23.3 KM
486Paweł WołyniecRegiel41blp 414klp23.3 KM
487Anna KrepaGrange over sandsPuławy23.1 KM
488Marcin FabjanczukBiałystok23.1 KM
489Małgorzata KukliczNowokolnoChodzący Janów23.1 KM
490Sylwia SzarejkoBiałystokMUZEUM PAMIĘCI SYBIRU CREW23.1 KM
491Grzegorz KłosStawiskiSŁOWACKI TEAM23.1 KM
492Marcin AntasGrabowo Królewskie23 KM
493Damian OstapowiczWasilków23 KM
494Dariusz KozaZbylitowska Góra22.8 KM
495Adam EzmanBiałystokNew Village22.8 KM
496Robert JóźwiakBiałystokNew Village22.8 KM
497Krzysztof PodgajnyChrzanówChrzanw biega22.7 KM
498Dorota PerłoBiałystok22.6 KM
499Marek BuczkoOleszyceRun Run Oleszyce22.6 KM
500Mirosław NahajowskiLubliniec22.5 KM
501Maksymilian MichcikPawlikowiceMCHALICI22.3 KM
502Katarzyna GuziejkoWasilków22.3 KM
503Sylwia KolosaWarszawa22.3 KM
504Tomek AdamskiCiasneFilmowe Podlasie Atakuje22.3 KM
505Paweł OstrowskiBiałystokPlus i minus. Edukacja.22.2 KM
506Slawomir SawkoToruńGeos22.1 KM
507Agata GórskaOstrołękaRun CREW Ostrołęka22 KM
508Paweł TokarewiczSokółkaSokólska Grupa Biagowa21.8 KM
509Radosław PrzybyszewskiSkierniewiceGrabowska Team21.7 KM
510Salalaika IlliaGrodnoGrodnoAzotRun21.6 KM
511Anna MudźPrzewłokaCSMW Ustka21.6 KM
512WOJCIECH GLIŃSKIWasilków21.3 KM
513Marlena ŁuczakBydgoszczRowerowe Błonie21.3 KM
514Izabela JakomulskaŁódź21.3 KM
515Jaroslaw AltewegierWrocław21.3 KM
516Michał HeineWarszawa21.2 KM
517Marek MaluchnikNasielskGARAŻ Nasielsk21.2 KM
518Maciej StromczyńskiZabrze21.1 KM
519Anna LniakKielceA&M Lq21.1 KM
520Leanid KadushkaBiały Dunajec21.1 KM
521Aneta LoloGlasgowAneta Lolo21.1 KM
522Krzysztof PopielaNowy Sącz21.1 KM
523Maria WanowiczŁańcut21 KM
524Henryk GrubkajtysBiałystokForever Young Brigade20.9 KM
525Dominik WołosikBiałystokOPP20.9 KM
526Marcin KardasOstrołęka20.8 KM
527Bartosz PaszkoBiałystokEasy Team20.8 KM
528Beata NowickaKarpicko20.7 KM
529Pawel KolewińskiHuta Stara B20.6 KM
530Janusz WalickiSuwalki20.6 KM
531Bożena WyrwasPiątnicaPracownia Tapicerska Bożena Wyrwas20.6 KM
532judyta izdebskaBiałystok20.5 KM
533Sylwia Tomiak-RozynekWolsztynWolsztyński Klub Biegowy20.5 KM
534Tomasz OsińskiStrzegowoNasielsk Baszta Team20.3 KM
535Karol WitkowskiNiepołomice-20.3 KM
536Cezary KamieńskiBiałystok20.3 KM
537Michał PelczarskiMilejów20.3 KM
538MICHAŁ RUSZKOWSKIDROHICZYN20.3 KM
539Piotr PotapczykTurośń Kościelna20.3 KM
540Renata IzdebskaLublin20.3 KM
541Zbigniew BudzińskiWarszawa20.2 KM
542Przemysław MinkiewiczBiałystok20.2 KM
543KRZYSZTOF LECHOWICZŻABNOGang Zakręconych Mastesów20.1 KM
544Lucyna DługoszKetrzynDrużyna ML20 KM
545Eliza SieradzkaSłupnoSłupeckie byczki20 KM
546Edyta DzidoNidzicaNidzica Biega20 KM
547Mariola Grabowska-GrezelDarłowo20 KM
548Kasia OdorowiczWarszawa20 KM
549Dariusz RóżańskiEłk-20 KM
550Łukasz KoladaMaidenhead19.8 KM
551Ireneusz GromackiBialystokRun Forrest run19.7 KM
552Marek DemirskiŚliwice19.5 KM
553Damian OlejnikOleśnicaWP 14 Oleśnica19.4 KM
554Urszula CzaczkowskaBiałystok19.4 KM
555Julianna Roj-RojewskaBiałystok19.4 KM
556Grzegorz StepaniukWarszawabrak19.3 KM
557Bartosz GabrysiakGrudziądzGdz team19.1 KM
558WITOLD GIERŁACHOWSKIBIAŁYSTOK19 KM
559Gabriela OlechnoGdańsk19 KM
560Wiesław PerlikZielonkaTadMax19 KM
561Nina StolarzStanisławòw Drugi19 KM
562Piotr KonopkaRumiaNDI18.9 KM
563WOJCIECH ŁOPOSZKOWierzbice18.7 KM
564Łukasz FerlakMyślenicePolplast Biega18.6 KM
565Sebastian SawczukBiałystok18.4 KM
566Ryszard BartosiakGardeja18.4 KM
567Urszula ŻakowskaBiałystokBiałystok Biega Team18.4 KM
568Agata WakulewskaBielsk Podlaski18.3 KM
569Artur SacharczukGrabówka18.3 KM
570Agata PotrzebowskaBydgoszczDeaf18.3 KM
571Mateusz NiebrzydowskiStara Łomża przy SzosieSłowacki Team18.1 KM
572Stanislaw AnyszkaŁódźStan Biega18 KM
573Dawid MierzaniecBiałystok17.8 KM
574ANDRZEJ GÓREWICZNowa Sól17.7 KM
575Jakub PiątekPoznańKOMORNIKI MTB TEAM17.7 KM
576Piotr UrgaczZakliczyn17.6 KM
577Agnieszka SchmidtPuck17.6 KM
578Karolina DobekBiałystok17.5 KM
579Maciek ArciszewskiBiałystok17.3 KM
580Patryk StanowskiKatowiceGórnik loto17.3 KM
581Magdalena KrawczykWegrzce Wielkie17.1 KM
582Elżbieta BiałaSkąpe17 KM
583Iza ParzychOstrołękaRun CREW Ostrołęka17 KM
584Katarzyna PilchLegionowo17 KM
585Julia JarońŻyrardówRun de girard17 KM
586Witold WaliszewskiOstrów WielkopolskiSYGA17 KM
587Jan GlazikMrocza17 KM
588Julita PiotrowskaCiasne16.9 KM
589Bogusław HyżyLubinSimba Team16.8 KM
590Grzegorz KoreptaŁagówWicher Sieniawa Team16.6 KM
591Mariusz StarczakBiałystok16.5 KM
592Łukasz MikołajczykNowy Sącz16.4 KM
593TOMASZ STEFANIUKWARSZAWA16.3 KM
594Marcin KataNowe Bielice16.3 KM
595Krzysztof RoszkoBiałystok16.3 KM
596Ewa RomaniukBiałystok16.2 KM
597Tomasz ZnójBiałkiSFORA BMK16.2 KM
598Mateusz BorysiewiczBiałystokMUZEUM PAMIĘCI SYBIRU CREW16 KM
599Wojciech DołkinBiałystok16 KM
600Tomek WacławekGliwiceTeam Tomson16 KM
601Lidia SamosiukBiałystok15.9 KM
602Natalia SiemieniukBiałystok15.9 KM
603Magdalena GajdzinskaCzarna Wieś KościelnaBiałystok Biega Team15.9 KM
604Marta SieniuczBiałystok15.8 KM
605Andrzej RynkowskiBiałystok15.7 KM
606Piotr KocięckiBezrzeczeMuffinkowe Morsy15.7 KM
607Ryszard GindorowiczWasilków15.6 KM
608Paweł SrebroTuchów15.5 KM
609Paweł ChodorskiŁowicz15.4 KM
610Piotr FrąckowiakKwilcz15.4 KM
611Paweł SZEWCZYKSławczyn15.4 KM
612Grzegorz MuchaBiałystokWINLAND15.3 KM
613Andrzej BiałasBytom15.3 KM
614Zbigniew SupińskiŻyrardówRun de Girard15.3 KM
615Patryk PomichterSztabinZespół Placówek Młodzieżowych15.3 KM
616Andrzej GrykBiałystokMiejskoaktywni15.2 KM
617Renata KaczmarczykGrajewo15.2 KM
618Iwona SzBiałystok15.1 KM
619Jerzy BiałySkąpe15 KM
620Jacek BajorekWyszków gminaMarkowi Biegacze15 KM
621dominik smolarczykGliwiceBrodaci z Wilka15 KM
622Paweł MarkiewiczElbląg15 KM
623Grzegorz OleszkiewiczPuławyRTS POGOŃ WŁOSTOWICE15 KM
624Rafał RakowskiJeziorko15 KM
625Piotr KempaKalisz15 KM
626Katarzyna KucelKraków14.9 KM
627Piotr SalamończykHajnówkaHajnówka Biega14.7 KM
628Mariusz KrysiewczBrodnicaCofresco14.5 KM
629Sebastian PiotrowskiRybnikManchester United14.4 KM
630Karolina CieślaTulce14.3 KM
631Grażyna DożynkaBiałystokBBL Białystok14.2 KM
632Marcin KrzywińskiLondon14.2 KM
633Malgorzata SawickaWodnicaCSMW USTKA14.1 KM
634Wojciech MarcinkiewiczWarszawa14.1 KM
635Mateusz PrzepióraWASILKÓWBand of Runners14.1 KM
636Elżbieta NiewiarowskaBiałystokGrupa Szalonych Rowerzystów14.1 KM
637ewa owsikPabianice14.1 KM
638Dariusz MacinaPodłęże14.1 KM
639Krzysztof PawlikKochanów2 kompania regulacji ruchu14 KM
640Stanisław UrbanWarszawa14 KM
641Anna KalinowskaChróścinaTymoteusz Team Chróścina13.9 KM
642Dorota RusiłowiczBiałystok13.9 KM
643Franciszek WalukBiałystok13.8 KM
644Adrian KosubekChorulaOKR BIKE TEAM13.8 KM
645Mariusz SokolBialystokMilsport team13.6 KM
646Tomasz WieczorkowskiKutno13.6 KM
647Patryk KocBialystokPATOHOLICS13.6 KM
648Arūnas SerneckasVilkaviškis-13.5 KM
649Marek NowakAleksandrówkaadidas Runners Warsow13.5 KM
650PAWEŁ DomaciukLublin13.5 KM
651Beata SzerokiBiałystokBiałystok Biega Team13.5 KM
652Dawid WłodarczykSójkiKutno Biega13.4 KM
653Tomasz WierzchołowskiWałbrzych13.3 KM
654Jacek BarteczkaKurianySzkaradowo13.2 KM
655Krzysztof PtaszyńskiPlock13.1 KM
656Waldemar PavliukovičVilnius13.1 KM
657Magdalena TomaszewskaElblągFrankowski team13.1 KM
658Ewa BOSZKOCzarna Wieś KościelnaGrupa Biegowa Czarna Białostocka13.1 KM
659Alina JablonskaNEW BRITAIN13 KM
660Joanna WierchołaLublin13 KM
661Mateusz BoratynskiBrukselaFRANKOWSKI TEAM13 KM
662Krzysztof FandrychZgierz13 KM
663Adam TurowskiBiałystokIron Brothers Centrum Kettlebell Białystok13 KM
664Grzegorz GórskiStoki12.9 KM
665Paulina GodlewskaBiałystokWoloTeam12.9 KM
666Marta KarpowiczSuwałki12.8 KM
667Arkadiusz KarpowiczSuwałki12.8 KM
668Dariusz SidorczukBiałystok12.8 KM
669Zbigniew KrzeszewskiBodzanów12.8 KM
670Agnieszka BrańskaBiałystok12.7 KM
671Wojciech ZabłockiBiałystok12.7 KM
672Jolanta Hakało-KlepackaBiałystok12.7 KM
673Magdalena KalbarczykBiałystokESJA TEAM12.7 KM
674Daniel DolińczykDrzycim12.7 KM
675Kamil KosmelaToruń12.5 KM
676JERZY KULASZAŻAGAŃ12.5 KM
677Piotr SkrzypskiTrzcianka12.4 KM
678Ewelina OstapowiczWasilków12.3 KM
679Maja KwieciszewskaBydgoszcz12.2 KM
680Ewelina GrzegorczykDobrzyniewo DużeGrzegorczyki12.2 KM
681Mariusz BoduchŚwierczówŚwierczów12.1 KM
682Adrian PrudaczukWłodawa12.1 KM
683Eryk PolowczykŚroda WielkopolskaZespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej12.1 KM
684Łukasz WażyńskiBydgoszcz12 KM
685Justyna ŚwiniarekŻyrardówRun De Girard12 KM
686Marta CiszewskaKrólowy Most12 KM
687Artur AdamskiKozińce12 KM
688Katarzyna ManturNowe Piekuty12 KM
689Wojciech RymerPucice12 KM
690Sławomir ŚmidowiczStrzałkowoKibole w biegu12 KM
691Jurij BojkoBialystokBiałostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki11.9 KM
692Zbigniew GórawadowiceCioran11.9 KM
693Piotr DrążkowskiPrzysiek11.8 KM
694Teresa ŁoposzkoWierzbice11.7 KM
695Marek NowakowskiNieborowiceZATYRANI Gmina Pilchowice11.7 KM
696Paweł PiechOgrodniczki11.7 KM
697Urszula MatowickaBiałystok11.7 KM
698Wojciech KrasnodębskiWarszawaIDĘ BO CHCĘ11.6 KM
699Bartek MatuszakŚroda Wielkopolska11.6 KM
700Grzegorz ChęćPuławy11.6 KM
701Jacek PoniatowskiSiemiatycze11.6 KM
702Mariusz DanielukBiałystok11.5 KM
703Martyna CzygierWarszawa11.5 KM
704Grzegorz SędeckiZąbki11.5 KM
705Rafał PanasewiczBiałystok11.5 KM
706Radosław OstapowiczBiałystok11.5 KM
707Michał GajdzińskiCzarna Wieś Kościelna11.4 KM
708Filip MakowskiBiałystokMaki11.4 KM
709Marta TerkiewiczWrocław11.4 KM
710Anna BębenekRadom11.3 KM
711Łukasz LaszkowskiOlecko11.3 KM
712Piotr WojtkowiakGostyń11.2 KM
713Maciej Leonard ŻybulaWarszawaBees & Honey11.1 KM
714Paweł ŻygadłoNidzica11.1 KM
715Mariusz RoszkowskiBiałystok11.1 KM
716Tomasz BogdzielBiałystokPKS11 KM
717Sylwia KaniaWarszawa11 KM
718Wojciech ŁukaszewskiMińsk Mazowiecki11 KM
719MARIUSZ SIELEWONIAKDROHICZYN11 KM
720Monika WojtanekGorlice11 KM
721Adam WroczyńskiSłupnoPowerade11 KM
722Oliwier KościelniakŚroda WielkopolskaZespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej11 KM
723Jan PołonowiczGrajewo11 KM
724Wojciech BełchatowskiTłuszcz10.9 KM
725Agnieszka BekiszBiałystok10.9 KM
726Mariusz TomaszukBiałystok10.9 KM
727Michał ParfieniukOgrodniczkiBiałystok Biega Team10.8 KM
728Beata SachońKleosin10.8 KM
729Krzysztof KotyniaBrzezinyKlub Biegacza Brzezińskie Dziki10.8 KM
730Michał PuchlikNowodworceTVP310.8 KM
731Ewelina GęsichJAKTORÓW10.7 KM
732Paweł NiewiarowskiDziadkowiceXyz10.7 KM
733Katarzyna MandziarzLublin10.7 KM
734Łukasz SwatkowskiLondynPokemony10.7 KM
735Michał BombałaPoznań10.7 KM
736Jarosław SobaszekSosnowiec10.7 KM
737Jarosław TałałajBiałystok10.7 KM
738Urszula AdamskaBiałystok10.6 KM
739Pavel StakheikaGrodnoRun4Fun.by10.6 KM
740Marek PietrzakPruszcz Gdański10.6 KM
741Waldemar NowakBiałe BłotaTri-Amator10.6 KM
742Jacek WoźniakRadzyń Podlaski10.6 KM
743Andrzej DoleckiRedaMarynarka Wojenna10.5 KM
744Marcin BetlejKościan10.5 KM
745Grażyna GralaOstrołęka10.5 KM
746Mariusz CzarkowskiNowe PiekutyHouse of poland10.5 KM
747Andrzej KochaniakSowlanyPodlaski Bimber10.5 KM
748Luiza SkibickaBruxelles10.5 KM
749Urszula RosińskaGrabówka10.5 KM
750Laura BielecJanówChodzący Janów10.5 KM
751Krzysztof WawrzyńczakPłock10.4 KM
752Andrzej LimanBiałystokPodlasiaki Team10.4 KM
753Alicja JarońŻyrardówRun de Girard10.4 KM
754Łukasz LeśniakZłotoryjaRUNATTACK / OLAWS ZŁOTORYJA10.4 KM
755Boguslaw MARCISZRzeszów34 WOG Rzeszów10.4 KM
756Krzysztof WojcieszonekWrocławŻw10.4 KM
757Grzegorz SzybistyWrocanka10.3 KM
758Mariusz ChameraLipa10.3 KM
759Joanna SakowiczBialystok10.3 KM
760Dariusz KulikBiałystokOutdoor Training10.3 KM
761Bartosz WicherChrzanówGumowe zwierzaki10.3 KM
762Jolanta BorowieckaWarszawa10.3 KM
763Dariusz RespondekWrocław10.3 KM
764Filip KaźmierczakŚroda WielkopolskaZespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej10.3 KM
765Sławek AdamczewskiBrzezinyBrzezińskie Dziki10.3 KM
766Małgorzata SawkoToruńGEOS10.3 KM
767Mieczysław KowalikDobrzewinoKowaliki10.2 KM
768Anna DmitrukHajnówkaHajnówka10.2 KM
769Bartosz WalkowiakCzarnków10.2 KM
770Krzysztof KwiatkowskiTarnów10.2 KM
771Jacek RyczyńskiOlesnica10.2 KM
772Kazimierz GoczyńskiSIERPC10.1 KM
773WOJCIECH GWIZDALOSTRÓW WIELKOPOLSKI10.1 KM
774ŁUKASZ KOSIOREKBIAŁYSTOK10.1 KM
775Joanna Kuczyńska LeszczyńskaBiałystokPodlasiaki Team10.1 KM
776Adam ŚwierszczPisz10.1 KM
777Leszek ZaleskiOgrodniki10.1 KM
778Dominik ZaleskiOgrodnikiOgrodniki Biegają10.1 KM
779Agnieszka SobeckaSzczecin10.1 KM
780Artur GraczykGozdowoNight Runners Września10.1 KM
781Ewa WasilewskaBiałystok10.1 KM
782Marta KoziakFastyMuzeum Pamieci Sybiru Crew10.1 KM
783Marcin SiwiakWarszawaPKP Intercity Running Team10.1 KM
784Karolina BielawskaWasilkówForum Młodych PIS Białystok10 KM
785Mariusz KoziatekWarszawa10 KM
786Łukasz KubickiIwonicz Zdrój10 KM
787Mieczysław SudnikZielona Góra10 KM
788Patrycja RomanBiałystokMuzeum Pamięci Sybiru Crew10 KM
789Adrian BaranowskiJastarnia10 KM
790BARTOSZ BIAŁASPRZECZYCEMIG PIast Gliwice10 KM
791Konrad BujalskiJakubikiFarmacja Tarchomin10 KM
792Sebastian FaliszewskiŁódź10 KM
793Tomasz FlorekŁysa Góra10 KM
794Artur JanaszekKielce10 KM
795Artsemi KalahryuBaranovichRun4fun.by10 KM
796Henryk KądzielaPiła10 KM
797Jarosław KosiatyWarszawaRóbmy Swoje10 KM
798Piotr KosmalaOstrów Wlkp10 KM
799Michał KrzyżakKożuchówSamotnik10 KM
800JANUSZ LENCBydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz10 KM
801Dorota LimanBiałystokPodlasiaki Team10 KM
802Dorota Majewska-PilchLegionowo10 KM
803Rafał MiezioBiałystok10 KM
804Adrian MiszkiełoWrocław10 KM
805Barbara MotybelBedford10 KM
806Dzmitry MukhliadaZąbkiRUN4FUN.BY10 KM
807Adam NowickiBiałystok10 KM
808Michał Solarz „Solo”ŁódźDream Body EMS10 KM
809Nijola Stankiewicz-LatosikWroclawZwiązek Sybiraków Wrocław10 KM
810Zbigniew StefaniakWejherowo10 KM
811Jan StromidłoSwarzewo10 KM
812Sebastian TarnowskiTrzebnica10 KM
813Grzegorz WasielewskiBrańskPGB Sportowa Paczka10 KM
814Tadeusz WitkowskiNakło10 KM
815Leszek WolnyTychyBiegne Byle Dobiec10 KM
816Teresa WołosiewiczBiałystokPODLASIAKI TEAM10 KM
817Jarosław WołosiewiczBiałystokPODLASIAKI TEAM10 KM
818Antoni WyligałaGdańsk10 KM
819Sylwester ZiomekSkrwilno1010 KM
820Andrzej TOMANEKWarszawa9.8 KM
821Michał GrzelkaŚroda WielkopolskaZespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej9.8 KM
822Grzegorz KaczorowskiGoczałkowice-Zdrój9.6 KM
823Rafał JaworekMysłowiceWspólna Team9.6 KM
824Marcin WolskiKuringen9.6 KM
825Andrzej OsieckiBiałystok9.5 KM
826Anna PAWLAKRadom9.5 KM
827RADOMIR MARSZAŁEKWolbrom9.3 KM
828Aniela ŻukowskaBiałystok9.3 KM
829Agnieszka OksztulJurowce9.2 KM
830Agnieszka WątrobaLibiąż9.2 KM
831Marcin PavanelloGniezno9.2 KM
832Patrycja PavanelloGnieznoTata&Córki9.2 KM
833Julianna PavanelloGnieznoTata&Córki9.2 KM
834Natalia WojtczakBiałystok9.2 KM
835Małgorzata MolskaKłodawaOSP Kłodawa9.1 KM
836Bartosz WróblewskiŚroda WielkopolskaZespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej9.1 KM
837Rafał PiechnikInowrocław9 KM
838Adriana GórakWłoszczowa8.7 KM
839Izabella SzyburskaBrodnicaCofresco8.6 KM
840Zbigniew MrózPoniatowa8.6 KM
841Wiesława MrózPoniatowa8.6 KM
842Piotr NowickiKarpicko8.6 KM
843Ewa LebudaOlsztyn8.6 KM
844Mirosław KutnikBiała PodlaskaKB Biała Biega8.5 KM
845Tomasz BorekHrubieszówborki28.4 KM
846Elżbieta OłdytowskaCZARNA BIAŁOSTOCKAGrupa Biegowa Czarna Białostocka8.4 KM
847Ilona AdamczykBiała PodlaskaKB Biała Biega8.3 KM
848Maciej KandulskiPoznańHrycek's Memorial Team8.3 KM
849Michał KokotOleśnicaDobra Energia8.3 KM
850Olga SarnackaBiałystok8.3 KM
851Radosław GonetKrosnoGONET Team8.3 KM
852Władysław TokarskiBiałystok8.3 KM
853Marek KrainskiToruńELKASMA8.3 KM
854Grzegorz KitaWarszawaSport Management Polska8.2 KM
855Tomasz NowakWrocław8.2 KM
856Rafał WOLAŃSKIWrocławWolanteam8.2 KM
857Radosław KaralusWarszawaW-GAP BBI KGP8.2 KM
858Grzegorz GonetZręcin8.2 KM
859Ilona SzwarcBiałystok8.1 KM
860Krystian DobkiewiczMiędzychód8.1 KM
861Tomasz FabiańskiMichałowice11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej8.1 KM
862Andrew WetrowHrodnaRUN4FAN.BY8.1 KM
863Beata SzuchnickaCzarna BiałostockaGrupa Biegowa Czarna Białostocka8.1 KM
864Monika WdowiakNidzicaNidzica Biega8 KM
865Jan AntochowskiOstródaRunners Ostróda8 KM
866Paweł BieleckiWłodawa8 KM
867Paweł ChoińskiZambrów8 KM
868Monika DubickaBiałystok8 KM
869Agnieszka FilipkowskaCzarna białostockaGrupa biegowa czarna białostocka8 KM
870Iwona GOLINSKATwickenhamIWONA GOLINSKA & POLISH SUE8 KM
871Justyna HanulaHajnówkaMuzeum Pamięci Sybiru Crew8 KM
872Fabian HillerKotomierz8 KM
873Marek HołówkoOkrągłeBSK MIÓD KOZACKI8 KM
874Krzysztof MalczakCzarna Wieś Kościelna8 KM
875Anita MatyskielGdańsk8 KM
876Agnieszka MurachOstrołęka8 KM
877Mirosław RozynekWolsztynWolsztyński Klub Biegowy8 KM
878Anna SapiehaCzarna BiałostockaGrupa Biegowa Czarna Białostocka8 KM
879Dzmitry ShotSkidelRUN4FUN.BY8 KM
880Rajmund SiemińskiMorąg8 KM
881Łukasz WesołowskiZalesie Górne8 KM
882Mariusz ĆwikłaBiałystok3T Białystok7.8 KM
883BOGUSŁAW GOŁATAINOWROCŁAWBiegam dla pamięci żony7.8 KM
884Maksymilian ChameraLipa7.8 KM
885Mieczysława SkarżyńskaWrocław7.8 KM
886Marcin AdamiakOlsztyn7.8 KM
887Barbara Walas-GwizdałaPoznań7.7 KM
888Jacek SzurkoSzczecin7.7 KM
889Robert ParkitnyBędzin-Grodziec_----------7.6 KM
890Marta WolakBiałystok7.6 KM
891Tymoteusz KużdżałWarszawaTeam Tymek7.5 KM
892Magdalena WołoszWarszawaTeam Tymek7.5 KM
893Natallia VaitushkaGrodnoRUN4FUN.BY7.5 KM
894Natalia KaczmarczykSosnowiec7.5 KM
895Marzena Beyer-BriksPoznań7.5 KM
896Konrad SzczebiotBiałystokForum Młodych PiS7.4 KM
897Karolina Poniatowska-LipskaLublin7.4 KM
898Łukasz OdzinkowskiWarszawaTRI NEGU7.4 KM
899Marian SochaKocierz Rychwałdzki7.4 KM
900Anastasiya DauhasheiGrodnoRun4Fun.by7.3 KM
901Grzegorz FagasińskiMiędzyrzrcz7.3 KM
902Katarzyna JurkiewiczŁaszczów7.3 KM
903Jaroslaw LenartJanów Lubelski7.3 KM
904Justyna JackiewiczBędzin7.2 KM
905Łukasz MylerBydgoszcz7.2 KM
906Kamil StoczkoBiałystok7.2 KM
907Marek MingeKlodzko7.1 KM
908Agnieszka BardeckaŁomianki7.1 KM
909Jaroslaw WilkowskiBiałystok7.1 KM
910Flis MichałRzeszówPSMM7.1 KM
911Radosław SłupeckiKroczewo7.1 KM
912Halina Sasiela-BłażejczakTarnobrzeg7.1 KM
913Anna MozolewskaSuraż7 KM
914BARBARA OSCISLOWSKAKONIKOWO7 KM
915Lukasz BorowiakLeszno#BiegajLeszno7 KM
916Bartosz KucŚwiecieSCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ7 KM
917Mariusz PietrusińskiKrakówCOLąd-DKL7 KM
918Mirosław KozłowskiDąbrowaX7 KM
919Barbara MasłowskaStargard7 KM
920Ewa ChameraLipa7 KM
921Krystian FilaRzeszówPSMM7 KM
922Maciej LejdwardWasilkówKMP Bialystok7 KM
923Natalia OlekszaSzudziałowo7 KM
924Joanna Bochenko-ŁuczyńskaBiałystokFafarafa7 KM
925Grzegorz MężyńskiPiastow7 KM
926Elżbieta PuczyńskaBiałystokFaFaRaFa6.9 KM
927Daniel SiegieńBialystok6.9 KM
928Elżbieta RudzkaDąbrowa Górnicza6.8 KM
929Katarzyna ZbuckaBiałystokFafarafa Family6.8 KM
930Elżbieta BielińskaNowa KarczmaRysie6.8 KM
931Stanisław GrabowskiBiałystokFafarafa6.8 KM
932Luke MarcinkiewiczBiałystok6.8 KM
933Dawid SywałaPoznań6.8 KM
934Krystian WysokińskiBiałystok6.8 KM
935Milena PoganSosnowiec6.8 KM
936Ryszard SadowskiGdańskNie Zwalniamy/ Lotos Runing Team6.8 KM
937Tomasz LelasBusko ZdrójCeeee6.8 KM
938Krzyś KochaniakSowlanyMiodowa Team6.8 KM
939Kamil ŁubnickiSzepietowo6.8 KM
940Magda MatysiukBiałystokForever Young Brigade6.7 KM
941Grzegorz CzerskiLubań6.7 KM
942Ewa Haber-CzerskaLubań6.7 KM
943PRZEMYSLAW TRZECIAKBialystok6.7 KM
944Marcin SienkiewiczŁapy6.7 KM
945Marek PuchalskiBiałystok6.6 KM
946Beata KrętoszBełk6.6 KM
947Magdalena MordasewiczBiałystokFafarafa6.6 KM
948Greta ZabłockaBiałystokFAFARAFA6.6 KM
949joanna GrabowskaBiałystokFafarafa6.6 KM
950Piotr IzdebskiLublin6.6 KM
951Bartłomiej KawskiKisielice6.5 KM
952Anna WojciechowskaŁASZCZÓW6.5 KM
953Miłosz WoźniakKraków6.5 KM
954Krzysztof GilewiczBiałystokBBT6.5 KM
955Tomasz KrasowskiWałcz6.5 KM
956Ewa MiłkowskaDrohiczynDrohiczyńska Banda6.5 KM
957Marta RauBiałystokFAFARAFA6.5 KM
958Katarzyna KochaniakSowlanyMiodowa Team6.5 KM
959Karol NaumnikBiałystokGierchutki6.4 KM
960Kamil BąbczyńskiBiałystokBrać Strzelecka6.4 KM
961Tomasz NikiforukIgnatki Osiedle6.4 KM
962Katarzyna SzmitGrajewo6.4 KM
963Grzegorz KondrackiBiałystokForever Young Brigade6.4 KM
964Urszula ChodorowskaKleosin6.4 KM
965Rafał PietkunRybnik6.4 KM
966Józef MiłkowskiDrohiczynDrohiczyńska Banda6.4 KM
967Michał Rybak RybakUstkaZenon6.3 KM
968Andrzej CiszewskiKrólowy Most6.3 KM
969Ewa SierzputowskaWarszawaSie_Biega6.3 KM
970Małgorzata ĢlińskaWschowa6.3 KM
971Agnieszka MierzwińskaSulęcinekWataha- łączy nas bieganie6.3 KM
972Bogdan ManturJabłoń Jankowce6.3 KM
973Łukasz DzierzkowskiWarszawaPobiegam jutro6.3 KM
974Przemysław ProkopczukOgrodniczki6.3 KM
975Agnieszka ArbaszewskaGliwice6.3 KM
976Rafał DrobniuchBiałystokForever Young Brigade6.2 KM
977Jędrek KochaniakSowlanyMiodowa Team6.2 KM
978Renata Korzeniecka - BączekWasilkówKrucza Team Wasilków6.2 KM
979Mirosław PatraSiedlce6.2 KM
980Łukasz SieradzkiPołczynoJW 39366.2 KM
981Krzysztof ŻołobowiczDuklaMOSiR Dukla6.2 KM
982Andrzej GrochowskiLublinLO 27 Lublin6.2 KM
983Michał FlorkiewiczWarszawa6.2 KM
984Kamil KowalczykHalinów6.1 KM
985MAREK STRZODAWARSZAWA WESOŁANWSP Białystok6.1 KM
986Tomasz RaczyłaBiałystokPATOHOLICS6.1 KM
987Michał CichyOtwockCharakterni6.1 KM
988Dariusz DziałowskiDąbrowa Górnicza6.1 KM
989Dariusz KowalczukLublinAliplast Running Team6.1 KM
990Bartosz SijkoWarszawaBartek6.1 KM
991Ivan KishkelGrodno6.1 KM
992Jakub WalickiCzartajew6.1 KM
993Gabriel ŁukasiukBiałystok6 KM
994Włodzimierz żydokBiałystok6 KM
995Piotr ŻychskiCzłuchów6 KM
996Radosław MichońKozyBiegam Żeby Żreć Więcej Ciastków6 KM
997Jacek OrychMarkiMarkowi Biegacze6 KM
998NATALLIA KAROLGRODNORUN4FUN.BY6 KM
999Łukasz TomaszyckiSokółkaSokólska Grupa Biegowa6 KM
1000Paweł BagińskiJedwabne6 KM
1001Szymon BakunowiczSokółka6 KM
1002Mieczysław CysewskiGrudziądz6 KM
1003Krzysztof DziadczykChojnice6 KM
1004Narcyza FiedziukiewiczBiałystokBBL6 KM
1005Monika GradekCZŁUCHÓWŁAZIKI I SZWĘDACZE6 KM
1006Andrzej GrubkajtysBiałystokForever Young Brigade6 KM
1007Dorota JasińskaWrześniaNight Runners Września6 KM
1008Ewa KozakKuźnica6 KM
1009Renata KuleszaBiałystokBiegam Bo Lubię Białystok6 KM
1010Ilona KulińskaTomaszów MazowieckiRazem Trenujemy Sport6 KM
1011Sebastian LengiewiczBiałystokForever Young Brigade6 KM
1012Krzysztof MichalakCzłuchówŁaziki i Szwędacze6 KM
1013Karolina MielewczykCoslada, Madryt6 KM
1014Adam NIKOŁAJÓWWarszawaOddział Zabezpieczenia6 KM
1015Piotr NowikBiałystok6 KM
1016Tomasz PaluchowskiGłuchołazy6 KM
1017Jan RoguzBiałystokMuzeum Pamięci Sybiru Crew6 KM
1018Justyna RoguzBiałystokLewiatan Podlasie6 KM
1019Alicja SadłoMyślibórz6 KM
1020DARIUSZ SAWICKIBIAŁYSTOKGroszki Białystok6 KM
1021Sebastian SzmigieroSłupskHusaria Słupsk6 KM
1022Kamil SzubaWarszawa6 KM
1023Robert ŚwięckiBiałystok6 KM
1024Ewa WiesławskaBiałystok6 KM
1025Marcin MrówkaKórnik6 KM
1026Tomasz OsiejLublin6 KM
1027Tomasz ŁączyńskiSzamotułyFC Szamotuły6 KM
1028Andżelika RudnickaŁagówWicher Sieniawa team6 KM
1029Paweł DostatniŚroda WielkopolskaZespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej6 KM
1030Monika MarciniakCzyżewMM5.9 KM
1031Leon RoguzBiałystokMuzeum Pamięci Sybiru Crew5.9 KM
1032Krzysztof OchnioKępno5.9 KM
1033Piotr DyjachŚwiecieSchumacher team Bydgoszcz5.9 KM
1034Jolanta PietraszBiałystok3T Białystok5.9 KM
1035Dominika OzimekWrocław5.9 KM
1036Paweł MroczkowskiBiałystok5.8 KM
1037Ryszard AndrzejczykWyszyna5.8 KM
1038Paweł BajkowskiWarszawaPZU Sport5.8 KM
1039Piotr MarcinkiewiczBiałystok5.8 KM
1040Jakub WęcławskiBiałystokBIAŁOSTOCKI OBWÓD STRZELEKI5.8 KM
1041Żaguń ŻaguńSwidnicaKlub Zdrowego Stylu Życia „20-tka”5.8 KM
1042Klaudia Zyskowska-MicunCzarna białostockaGrupa Biegowa Czarna Białostocka5.7 KM
1043Marcin ChojnowskiBiałystokFaFaRaFa5.7 KM
1044Agnieszka RygielskaBiałystok5.7 KM
1045Barbara WróblewskaWarszawa5.7 KM
1046Kazimierz WróblewskiWarszawa5.7 KM
1047Małgorzata JobZłotniki5.7 KM
1048Danuta OwczarekKazanow5.7 KM
1049Marek SijkoZambrów5.7 KM
1050Daniel WikińskiPiwki5.7 KM
1051Małgorzata SzymczukSzumowo5.7 KM
1052Marcin DobrzyńskiBełchatów5.7 KM
1053Krzysztofa GrycukBialystok5.7 KM
1054Piotr KonopackiEmówEmów Team5.7 KM
1055Angelika MrugowskaBiałystok5.7 KM
1056Grzegorz WieńskiBiałystok5.6 KM
1057Arkadiusz ŁężniakKraków5.6 KM
1058Kamila StaśkiewiczLeszno5.6 KM
1059Jacek WoźniakKazanów5.6 KM
1060Artur JanoszCibórz5.6 KM
1061Piotr Doliński15-2955.6 KM
1062Monika GardockaBiałystokBrać Strzelecka5.6 KM
1063Małgorzata HubbellCHOROSZCZ5.6 KM
1064Stefan KutacCalgary5.6 KM
1065Katarzyna ŚliwowskaBiałystokMUZEUM PAMIĘCI SYBIRU CREW5.6 KM
1066Błażej ŚliwowskiBiałystokMUZEUM PAMIĘCI SYBIRU CREW5.6 KM
1067Paweł DziemiańczukBiałystokForever Young Brigade5.6 KM
1068Robert ŻylińskiBiałystok5.6 KM
1069Arkadiusz ŁabendaKarczew5.6 KM
1070Justyna CedrowiczOtwockindywidualnie5.6 KM
1071Patryk SmolińskiKrólowy Most5.5 KM
1072Grzegorz OkołówSłońsk5.5 KM
1073Małgorzata Bogdanowiczkleosin5.5 KM
1074Adam BudziarekGdańsk#BBKTS5.5 KM
1075Marek RybickiNowy Dwór Mazowiecki5.5 KM
1076Gaweł SzydłowskiGdańskŁódź Ratunkowa5.5 KM
1077Aleksandra WroczyńskaSłupnoSłupeckie byczki5.5 KM
1078Marta ZajkowskaBiałystokNadaktywni5.5 KM
1079Tomasz ChalamońskiDylewoKurpiowskie Centrum Weterynaryne5.5 KM
1080Jan Krzysztof GrochowskiBiałystok5.5 KM
1081Adam UrbańskiLeszno5.5 KM
1082Piotr KobylińskiBiałystok5.5 KM
1083Beata PielaBielsko-Biała5.5 KM
1084Agnieszka MargielewiczLipsk5.5 KM
1085Michał PosyniakŻłobizna5.5 KM
1086Michal RyznerGliwiceSiły powietrzne5.5 KM
1087ANNA NIEWIAROWSKACiechanowiecCIECHANOWIEC BIEGA5.5 KM
1088Izabela KozakiewiczSiemiatyczeBiegacze5.4 KM
1089Monika BibułowiczSuraż5.4 KM
1090Jacek KowalskiBydgoszcz5.4 KM
1091Joanna ŁuckiewiczWasilkówPodlaski Oddział Straży Granicznej5.4 KM
1092Jerzy OkurowskiSupraślSpokrewnieni5.4 KM
1093Anna PotoniecFrome5.4 KM
1094Rafał SokołowskiWasilkówMUZEUM PAMIĘCI SYBIRU CREW5.4 KM
1095Bartosz BlicharzRzeszówMCMV5.4 KM
1096Dariusz GrześBiałystokBiałystok Biega Team5.4 KM
1097Adam AleksiejukBiałystok5.4 KM
1098Robert DwóżnikWronkiDAM RADĘ5.4 KM
1099Zbigniew GorząchCiechanów5.4 KM
1100Maciej KazubekWarszawa5.4 KM
1101Antoni KraińskiWarszawaniezrzeszony5.4 KM
1102Piotr PietrzykGdansk5.4 KM
1103Paweł RzosińskiBARTOSZYCEKrwiodawcy w Mundurach Bartoszyce5.4 KM
1104Dainius StulgysVilnius5.4 KM
1105Ilona NierodaBiałystok5.4 KM
1106Grzegorz KanarekBiałystok5.4 KM
1107Marek SoleckiWschowa5.4 KM
1108Krzysztof MaksimowskiAugustów5.4 KM
1109Sławomir GałązkaOstrów Mazowiecka5.4 KM
1110Katarzyna FlicińskaRynarzewo5.4 KM
1111Damian FlicińskiRynarzewo5.4 KM
1112dominik karwatInowłódz5.4 KM
1113Agnieszka MaliszewskaBiałystokGladiators5.4 KM
1114Cezary NiewiarowskiBiałystokGrupa Szalonych Rowerzystów5.4 KM
1115Elżbieta BekiszBiałystok5.3 KM
1116Urszula NowakBiałe Błota5.3 KM
1117Paweł BaranowskiBiałystokHuzar Taekwondo5.3 KM
1118ANNA CYANKIEWICZkrakówkijanki5.3 KM
1119Sebastian StachowiakPiła1085.3 KM
1120Tomasz DenisiukBiałystokBiałostocka Sekta Biegaczy5.3 KM
1121Karol RadzikowskiWarszawa5.3 KM
1122Marek RauchfleiszToruńULO5.3 KM
1123Jacek SkotnickiNysaLegion HDK5.3 KM
1124Marzena SzygałowiczBiałystok5.3 KM
1125Krzysztof ŚledzińskiMrągowoParafia Ewangelicko-Augsburska w Mrągowie5.3 KM
1126Aneta WysockaChoroszcz5.3 KM
1127Marek ŻegliczBiałe Błota5.3 KM
1128Wojciech SkóraKańczuga5.3 KM
1129Katarzyna Sznajder-GrześBiałystok5.3 KM
1130Izabela SosińskaGzinBezpieczny Operator Kursy i szkolenia5.3 KM
1131Małgorzata JaworekKołobrzeg5.3 KM
1132Stanisław RadziwonowskiBiałystokThreeTeeTeam5.3 KM
1133Wiesław BaćRacławówka5.3 KM
1134Marek BendowskiGrodzisk Wielkopolski5.3 KM
1135Magdalena Gumieniak-DmitrukSiemiatycze5.3 KM
1136Piotr AdamowiczŁódź5.3 KM
1137Magdalena Nitczynska-NoculaGdynia5.3 KM
1138Paweł SosińskiGzinBezpieczny Operator Kursy i szkolenia5.3 KM
1139Joanna PołonczykOlsztyn5.2 KM
1140Zuzanna SzkutnikStargard5.2 KM
1141Arkadiusz SzkutnikStargard5.2 KM
1142Joanna JankowskaLubrza5.2 KM
1143Agnieszka Skutnik - BorysBiałystok5.2 KM
1144Marcin KretuńskiBiałystok5.2 KM
1145Katarzyna AleksiukBiałystok5.2 KM
1146Adam AnuszkiewiczBiałystokByledomety.ZPB5.2 KM
1147Michał BieniasBiałystokByledomety.ZPB5.2 KM
1148Patryk BugajskiBiałystokByledomety.ZPB5.2 KM
1149Zofia ChodorskaŁowicz5.2 KM
1150Piotr DworczakBiałystokByledomety.ZPB5.2 KM
1151Rafal GardockiBialystokBrać Strzelecka5.2 KM
1152Witold KolatorOstrów Mazowiecka5.2 KM
1153Karol KulczakiewiczBiałystok5.2 KM
1154Wiktor LaskowskiBiałystokByledomety.ZPB5.2 KM
1155Damian Karol MaleńkiMałkinia Górna5.2 KM
1156Konrad MarchewkaBiałystokByledomety.ZPB5.2 KM
1157Dawid SkoniecznyKutnoKutno Biega5.2 KM
1158Robert SkowrońskiSzczecin5.2 KM
1159Krzysztof StańczykFiukówkaKB V-MAX Adamów5.2 KM
1160Jakub SułekBiałystokByledomety.ZPB5.2 KM
1161Michał SzledińskiBiałystokByledomety.ZPB5.2 KM
1162Piotr ŚwistakWarszawa5.2 KM
1163Patrycja TurowskaWąsosz5.2 KM
1164Bartosz WachowiakZaniemyśl5.2 KM
1165Gracjan WolańskiBiałystokByledomety.ZPB5.2 KM
1166Daniel LompartBiałystok5.2 KM
1167Marek MatysWasilków5.2 KM
1168Katarzyna BorynBiałystok5.2 KM
1169Jan MuszkatelBiałystokBiałostocka Brać Strzelecka5.2 KM
1170Maciej DakowiczWarszawaDeloitte Adventure Team5.2 KM
1171Paweł ChańkoŁyski5.2 KM
1172Piotr FroncBrańskCiechanowiec Biega5.2 KM
1173Łukasz MaleckiBiałystok5.2 KM
1174Krzysztof BibułowiczSuraż5.2 KM
1175Sylwia BrylŚroda WielkopolskaZespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej5.2 KM
1176marek makowskibiałystokMaki5.2 KM
1177Łukasz MazurkiewiczKraków5.2 KM
1178Robert SkrzypiecWarszawa5.2 KM
1179Arkadiusz SkrzypiecWarszawa5.2 KM
1180Bogdan PawlakBiała Podlaska5.1 KM
1181Maciej SiemieńczukBiałystokPATOHOLICS5.1 KM
1182Józef ChmielewskiCiechanowiecCiechanowiec Biega5.1 KM
1183Aneta Czemiel-MaleńkaMałkinia Górna5.1 KM
1184Iwona Michalik BieniekPęclin5.1 KM
1185Agnieszka WojewódzkaWASILKÓW5.1 KM
1186Owidiusz KrymarysKalisz5.1 KM
1187Adam GodlewskiCiechanowiecCiechanowiec Biega5.1 KM
1188Justyna TymińskaŁuniewo MałeCiechanowiec Biega5.1 KM
1189Sylwester StaniekKozłów10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej5.1 KM
1190Wojciech ŁuckiewiczWasilkówPodlaski Oddział Straży Granicznej5.1 KM
1191Łukasz MakowskiBiałystokMUZEUM PAMIĘCI SYBIRU CREW5.1 KM
1192Ewelina PiechaczekCieszyn5.1 KM
1193Adam ProkopiukBiałystokMulticco5.1 KM
1194Piotr SerdyńskiŁomżaFRANKOWSKI TEAM5.1 KM
1195Magdalena SołowiejBiałystok5.1 KM
1196BARTOSZ WAJDAPAPOWO BISKUPIEAKTYWNE LISEWO5.1 KM
1197Izabela KraskaSosnowiec5.1 KM
1198Mariusz AndrzejewskiŁuków5.1 KM
1199Marcin BanachRadzyminPOWERADE5.1 KM
1200Dawid DobkowskiBiałystok5.1 KM
1201Bogumił DziedziulBIAŁYSTOKWolny Elektron5.1 KM
1202Krzysztof GerkeKwidzynI D i II D Liceum Sportowe5.1 KM
1203Karolina IdemBiałystokBiałystok Biega5.1 KM
1204Agnieszka JACKOWIAKPiła108:)5.1 KM
1205Piotr JobZłotniki5.1 KM
1206Łukasz KondraciukKraków5.1 KM
1207Czarek KoprasBiałystokaktywniewmiescie.pl / KoprasRunTeam5.1 KM
1208Michał KoziołZyrardów5.1 KM
1209Małgorzata LindebnaBiałystokBBT5.1 KM
1210Patryk OstrowskiBiałystokSP 44 Białystok5.1 KM
1211Dawid PerkowskiBiałystokBiałostocka Sekta Biegaczy5.1 KM
1212Dariusz SAPABydgoszczBydgoskie Żółwie5.1 KM
1213Wioletta SielewoniakDrohiczyn5.1 KM
1214Kamil SijkoZambrów5.1 KM
1215Katarzyna SokólskaDobrzyniewo DużeOutdoor Training5.1 KM
1216Anna TomalikOświęcim5.1 KM
1217Marcin WołyńBiałystok5.1 KM
1218Kinga NiwińskaBiałystok5.1 KM
1219Adrian BuczynskiSzczecin5.1 KM
1220Jagoda CieślaŚroda WielkopolskaZespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej5.1 KM
1221Filip KubikŚroda WielkopolskaZespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej5.1 KM
1222Julia OstapowiczBiałystokJula team5.1 KM
1223Tomasz GołąbSieradzTago BHP5.1 KM
1224Magdalena TuchlińskaBiałystokMuzeum Pamięci Sybiru Crew5.1 KM
1225Diana GórskaBiałystokForever Young Brigade5.1 KM
1226Maria BusłowskaTurośn Kościelna5.1 KM
1227Rafał GujdaPrzeworsk5.1 KM
1228Martyna KajewskaTołcze-5.1 KM
1229Barbara ŁuczyńskaKraków5.1 KM
1230Marek ŁuczyńskiKraków5.1 KM
1231Ewelina StanislawskaBiałystokSiostry Stanisławskie5.1 KM
1232Grzegorz ZdaniukiewiczWałcz5 KM
1233Tomasz FrankowskiGrabówkaFrankowski Team5 KM
1234Marcin GrzybowskiŚroda WielkopolskaZespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej5 KM
1235Magdalena KardaszBiałystok5 KM
1236Dariusz KielarStalowa Wola5 KM
1237Dominik SmolińskiKrólowy Most5 KM
1238Bartosz SokołowskiBiałystokForum Młodych PiS Białystok5 KM
1239Józef ŚwiderskiŁódżAQ WIRING SYSTEMS teams5 KM
1240Sebastian KołodziejczykŁomża5 KM
1241Piotr RzepnickiBiałystok5 KM
1242Łukasz DudaChorzówMiraz Race Team5 KM
1243Filip GrzybowskiŚroda WielkopolskaZespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej5 KM
1244Jakub KulikDąbrowa Białostocka5 KM
1245Cezary RutkowskiBiałystokWspólnota Wnuków Sybiraków5 KM
1246JUSTYNA TellosHajnówkaHajnówka Biega5 KM
1247WŁADYSŁAW ANGIELBydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz5 KM
1248Marcin BartczakOzorków5 KM
1249Piotr BiryckiBiałystok5 KM
1250Kamil BohojłoDobrzyniewo Duże5 KM
1251Ewa BorekHrubieszówborki25 KM
1252Arkadiusz ButorMałkiniaKaraś Team5 KM
1253Jolanta ChojnowskaBiałystok5 KM
1254Edwin CupriakPiastów5 KM
1255Mateusz DużyńskiKomornikiDeloitte Adventure Team5 KM
1256Mary Farbotko-MelymuksNiagara Falls-Ontario5 KM
1257Marta FilochowskaSzczytno5 KM
1258Czesław GrysWrocław5 KM
1259Olga HermanSępólno Krajeńskie5 KM
1260ANNA JAGIELSKACZARNA BIAŁOSTOCKAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOSKA5 KM
1261Hanna JemielitaKlukowo5 KM
1262Ania JobZłotniki5 KM
1263Gabriela KalinowskaBiałystok5 KM
1264KAROLINA KIEŁCZYŃSKABIAŁYSTOK5 KM
1265BARBARA KIRPSZABIAŁYSTOK5 KM
1266Piotr kondraciukBiałystok5 KM
1267Jan Adam KropiwnickiBiałystok5 KM
1268Halina KuligKrakówSybiracy Kraków5 KM
1269Ela KuryśBiałystokGierchutki5 KM
1270Patrycja LeszczyńskaBiałystok5 KM
1271Piotr MarkowskiWasilkówFRANKOWSKI TEAM5 KM
1272Joanna Mirek MirekKłodzko5 KM
1273Adam NieznańskiOlszanicaNieznański Team5 KM
1274Michał NonasWarszawa5 KM
1275Marcin OlędzkiBiałystokFrankowski Team5 KM
1276Damian OtlewskiBiałystokCSP KOP5 KM
1277Ewelina OwsiakBrzeg5 KM
1278Róża PiechnikInowrocław5 KM
1279Bartosz PiepkeWierzchucinoWierzchucino5 KM
1280Klaudia PietronikSzczytna5 KM
1281Jarosław PrzepłataRuskoStrzegomska dwunastka5 KM
1282Piotr RadziwonowskiBiałystok5 KM
1283Agnieszka RakowskaJeziorko5 KM
1284Aleksander RELIGAStarachowice5 KM
1285Adam SiemionGdyniaAS team5 KM
1286Marcin SobońSłupsk:)5 KM
1287Kamila Sochacka-PawlakKłodzko5 KM
1288Przemysław SokółBiałystok5 KM
1289Michał SzczepańskiWarszawaMarcelTeam5 KM
1290Sylwia SzotrowskaWejherowo5 KM
1291Katarzyna ŚwitajJeleń5 KM
1292Halina TofilukFrome5 KM
1293Robert TruszkowskiLegionowo5 KM
1294Vladas UlinskasVilniusVIP5 KM
1295Wojciech WalickiBytom5 KM
1296Bogumiła WarcabaOlsztynFRANKOWSKI TEAM5 KM
1297Krzysztof WittbrodtRuciane-NidaOSP Krutyń5 KM
1298Katarzyna ZapolskaBiałystokSpokrewnieni5 KM
1299Tadeusz ZarembaGliwiceStary Hangar Fitnes Klub Gliwice5 KM
1300Marcin ŻukowskiBiałystok5 KM
1301Jakub ŻurawskiPoznań5 KM