# | Nr Bib | Nazwisko, imię Surname, Name | Kraj Country | Miejscowość City | Team | Płeć Sex | Czas brutto / Gross Time | Strata Gap |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | KRAWCZYK Jacek | POL | Poznań | TRI-Team Rumia | M | 00:53:34 | - |
2 | 4 | KUSTER Sylwester | POL | Dąbrowa Górnicza | PROFI Team | M | 00:53:35 | - |
3 | 6 | DAMENTKA Kamil | POL | Rumia | TRI-Team Rumia | M | 00:53:44 | - |
4 | 1 | ŁAWICKI Piotr | POL | Obora | MKS Polkowice | M | 00:53:45 | - |
5 | 8 | SZALA Tomasz | POL | Nowa Iwiczna | Profi Team | M | 00:53:46 | - |
6 | 7 | SZYMANOWSKI Przemysław | POL | Końskie | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE | M | 00:53:48 | - |
7 | 13 | BRUŹDZIAK Maciej | POL | Borkowo | UKS Dwójka Morena Gdańsk | M | 00:54:09 | - |
8 | 17 | HORSTEN Dorian | POL | Gdansk | Tri Talent Team | M | 00:55:37 | - |
9 | 5 | KALASZCZYNSKI Łukasz | POL | Płock | KM SPORT PRO TEAM | M | 00:55:39 | - |
10 | 21 | KUCZMA Stanisław | POL | Gortatowo | AZS AWF Poznań | M | 00:55:39 | - |
11 | 23 | POPŁAWSKI Jan | POL | Ostrowiec Świętokrzyski | M | 00:55:39 | - | |
12 | 11 | RESZKE Paweł | POL | Wejherowo | UKS Tri-Team Rumia | M | 00:57:20 | - |
13 | 25 | WAMKA Mateusz | POL | Bydgoszcz | SSP orka Iława | M | 00:57:29 | - |
14 | 22 | OGRODNIK Maciek | POL | Wrocław | Sportwise | M | 00:57:33 | - |
15 | 20 | KOZAK Karol | POL | Elbląg | ETT - Elbląg Triathlon Team | M | 00:57:49 | - |
16 | 15 | DZIK Szymon | POL | Ilawa | SSP ORKA ILAWA | M | 00:57:58 | - |
17 | 27 | KLINCEWICZ Adrian | POL | Gorzów Wielkopolski | KS Ironman Prodmar Szczecin | M | 00:58:37 | - |
18 | 12 | CHYŁKOWSKI Filip | POL | Michałowice | SPORTWISE | M | 00:58:48 | - |
19 | 31 | CZEŚNIK Maria | POL | Warszawa | PROFI Team | K | 01:00:01 | - |
20 | 24 | SŁOMIŃSKI Sebastian | POL | Świebodzice | KS GVT | M | 01:00:10 | - |
21 | 32 | PYTEL Maria | POL | Starachowice | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE | K | 01:02:00 | - |
22 | 16 | GRZYWACZ Maciej | POL | Kraków | WM Triself | M | 01:02:28 | - |
23 | 39 | ZYCH Natalia | POL | Lublin | UKS 51 LUBLIN | K | 01:04:01 | - |
24 | 35 | BUŻYCKA Maja | POL | Mława | SSP Orka Iława/Twister Team | K | 01:04:57 | - |
25 | 36 | KWAŚKIEWICZ Oliwia | POL | Dąbrowa Górnicza | AZS AWF Katowice | K | 01:04:57 | - |
26 | 33 | PETTERS Klaudia | POL | Bolesławiec | TA Akwedukt Kielce | K | 01:06:29 | - |
27 | 38 | ZACHWIEJA Agata | POL | Gniezno | GTT DIAMENT | K | 01:07:00 | - |
28 | 18 | JEDNASZEWSKI Mikołaj | POL | Olsztyn | SSP Orka Iława | M | 01:07:01 | - |
29 | 34 | BOHATER Paulina | POL | Wrocław | SSP ORKA IŁAWA | K | 01:07:08 | - |
30 | 37 | RUMIŃSKA Katarzyna | POL | Malbork | SSP ORKA Iława | K | 01:07:57 | - |