# | Nr Bib | Nazwisko, imię Surname, Name | Kraj Country | Miejscowość City | Team | Płeć Sex | Czas brutto / Gross Time | Strata Gap |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | KOPICZKO Maksymilian | POL | Gizycko | Orka Iława | M | 00:30:50 | - |
2 | 52 | BOGUSIEWICZ Jakub | POL | Iława | SSP ORKA Iława | M | 00:31:00 | - |
3 | 66 | KULIK Kamil | POL | Gdynia | CTS | M | 00:31:19 | - |
4 | 71 | MIELKE Dawid | POL | Bażanowice | SportWise | M | 00:31:43 | - |
5 | 77 | SZUMIEC Dominik | POL | Jasło | SWIM TRI RZESZÓW | M | 00:31:43 | - |
6 | 56 | CHRZANOWSKI Jan | POL | Gdańsk | UKS Dwójka Morena Gdańsk | M | 00:32:02 | - |
7 | 95 | BORYS Antoni | POL | Szczecinek | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | M | 00:32:05 | - |
8 | 70 | MATUSEWICZ Michał | POL | Jedlina-Zdrój | KS GVT | M | 00:32:06 | - |
9 | 79 | SIEMIANOWSKI Marcel | POL | Susz | UKS TRS SUSZ | M | 00:32:11 | - |
10 | 94 | DĄBKOWSKI Maciej | POL | Grzmiąca | MKP SZCZECINEK /7PRO | M | 00:32:14 | - |
11 | 68 | ŁYZIŃSKI Michał | POL | Iława | SSP ORKA IŁAWA | M | 00:32:40 | - |
12 | 69 | MAJORCZYK Bartosz | POL | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | M | 00:32:45 | - |
13 | 73 | SZMIDT Miłosz | POL | Brodnica | M | 00:32:54 | - | |
14 | 59 | GLEBA Jonasz | POL | Gniezno | GTT DIAMENT GNIEZNO | M | 00:33:08 | - |
15 | 65 | KRZYŻYKOWSKI Jakub | POL | GRĘBOCIN | KS SPRINT GRĘBOCIN | M | 00:33:21 | - |
16 | 98 | GRUSZCZYŃSKI Filip | POL | Katowice | niezrzeszony | M | 00:33:36 | - |
17 | 78 | KŁOS Bartłomiej | POL | Żołynia | SWIM TRI RZESZÓW | M | 00:33:53 | - |
18 | 64 | KOZACZKIEWICZ Marcel | POL | Wrocław | Triathlonowa Akademia Młodzieży | M | 00:34:00 | - |
19 | 76 | ZINIEWICZ Leon | POL | Malbork | Waniewski Coaching | M | 00:34:34 | - |
20 | 96 | ZANIEWSKI Tomasz | POL | Olsztyn | WMKS Olsztyńska Szkółka triathlonu | M | 00:34:56 | - |
21 | 99 | KOWALSKI Mateusz | POL | Mosty | UKS Tri-Team Rumia | M | 00:34:57 | - |
22 | 82 | MŁYNARSKA Józefina | POL | Kraków | SPORTWISE | K | 00:34:59 | - |
23 | 54 | BIELIŃSKI Adam | POL | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | M | 00:35:01 | - |
24 | 58 | FURMAN Maksym | POL | SUSZ | UKS TRS SUSZ | M | 00:35:38 | - |
25 | 80 | BUGAŁA Martyna | POL | Lublin | UKS 51 Lublin | K | 00:35:43 | - |
26 | 87 | WĄSIK Maja | POL | Kraków | SPORTWISE | K | 00:35:55 | - |
27 | 72 | POWAŁKA Mateusz | POL | Siedlce | Triathlon Siedlce Club | M | 00:35:57 | - |
28 | 83 | OBUCHOWICZ Natasza | POL | Raszyn | Profi Team | K | 00:36:23 | - |
29 | 60 | MAZURKIEWICZ Tymon | POL | Kielce | TS Akwedukt Kielce | M | 00:36:31 | - |
30 | 97 | LISOWSKI Aleksy | POL | Olsztyn | WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu | M | 00:36:38 | - |
31 | 53 | BIEDRAWA Konrad | POL | Rumia | TRI-Team Rumia | M | 00:36:57 | - |
32 | 86 | STROIŃSKA Katarzyna | POL | Oborniki | SKS OBORNIKI | K | 00:37:07 | - |
33 | 55 | BRZÓSKA Jan | POL | Kielce | TS AKWEDUKT Kielce | M | 00:37:14 | - |
34 | 84 | OKUNIEWSKA Julia | POL | Ślęza | Triathlonowa Akademia Młodzieży | K | 00:37:41 | - |
35 | 63 | HORSTEN Tymon | POL | Gdansk | Tri Talent Team Gdansk | M | 00:37:50 | - |
36 | 90 | WRÓBEL Wiktoria | POL | Mińsk Mazowiecki | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | K | 00:38:24 | - |
37 | 92 | BAJ Joanna | POL | Marcinkowice | Triathlonowa Akademia Młodzieży | K | 00:38:34 | - |
38 | 74 | TOMCZAK Maciej | POL | Gniezno | GTT DIAMENT | M | 00:39:49 | - |
39 | 89 | WIERZBICKA Łucja | POL | Nowe Iganie | Triathlon Siedlce Club | K | 00:40:51 | - |
40 | 93 | ŚWISTERSKA Julia | POL | Wrocław | Triathlonowa Akademia Młodzieży | K | 00:41:11 | - |
41 | 91 | KĄKOLECKA Klaudia | POL | Warszawa | PROFI TEAM | K | 00:41:28 | - |
42 | 81 | KOS Wiktoria | POL | Morawica | TS Akwedukt Kielce | K | 00:41:33 | - |