System wyników live: STS-TIMING

Wybierz dystans / Select distance:

Wybierz punkt pomiarowy / Select timing point:

T1
T2
#Nr
Bib
Sztafeta
Relay
Typ
Type
Mce typ
Type Rank
SwimT1BikeT2Run
Time
Draft
163PKS BAHRAIN ENDURANCE (GRZYBEK BARTOSZ, ROBAKOWSKI MARCIN, GLUZA RADOSŁAW)00:04:5600:01:4000:26:4700:00:5400:19:3700:53:54
232TORUŃ MULTISPORT TEAM 1 (GOŁEMBIEWSKI ANDRZEJ, KLUSZCZYŃSKI ROBERT, PLUCIŃSKI MICHAŁ)00:05:0900:01:3000:29:0700:00:5200:20:1300:56:51
366TARPOL GRUPA (KONIAIEV VOLODYMYR, KONIAIEV VOLODYMYR, HODYNA SERHII)00:05:5800:02:0900:32:0200:00:5600:18:0600:59:11
460SOLID SECURITY (PACHOLCZYK MATEUSZ, TRACIAK ARKADIUSZ, PACHOLCZYK ADRIANNA)MIX100:04:3800:01:2600:29:1400:00:5900:23:2700:59:44
534TORUŃ MULTISPORT TEAM 3 (ARENTEWICZ GRZEGORZ, KWIATKOWSKI RAFAŁ, CIEMIELEWSKI PIOTR)00:05:4400:01:3600:28:3800:00:5600:22:5600:59:50
626FUNDACJA JEPPESENA 1 (BORÓWKO ŁUKASZ, KWIATKOWSKI SZYMON, WOŁOSZYK KAMIL)00:06:3500:01:4100:31:4000:00:5800:19:1601:00:10
733TORUŃ MULTISPORT TEAM 2 (WALENTA KATARZYNA, KLUSZCZYŃSKI MARIUSZ, BEDNAREK KRZYSZTOF)MIX200:05:4000:01:4300:29:4300:01:3100:21:5601:00:33
82SPARROW TEAM (WROBEL ALEKSANDRA, WROBEL MATEUSZ, FLOREK PAWEŁ)MIX300:07:0300:01:2200:32:3900:00:4500:20:4601:02:35
918SĄSIEDZKA WATAHA (KULKA SYLWIA, KAMIŃSKI WOJCIECH, KOSMALA MATEUSZ)00:09:0800:01:5700:29:5100:00:5800:21:1001:03:04
1035TORUŃ MULTISPORT TEAM 4 (MARCHEWKA ANDRZEJ, SULIK MACIEJ, KRANICH RAFAŁ)00:05:3800:01:5200:35:3100:01:0800:22:3501:06:44
117ZWYCIĘZCY (LESZCZYŃSKA HANNA, LESZCZYŃSKI MARIUSZ, KRUSZKA ŁUKASZ)MIX400:07:5600:02:1500:33:4600:00:4800:22:1201:06:57
1259SOR (KWIATKOWSKA OLIWIA, GRAJKOWSKI RAFAŁ, SOBOLEWSKI SŁAWOMIR)MIX500:05:4800:02:0100:37:0500:01:0700:21:4701:07:48
1358ANIOŁKI TRIZARZY (WŁÓDARCZAK AGATA, MEDNEL MAGDALENA, JARZEMBOWICZ AGATA)ŻEŃSKA100:06:1300:01:3900:34:4700:01:0600:25:5001:09:35
14523GRAVITY (DOBRZAŃSKI DARIUSZ, CHLEBOROWICZ MARCIN, DOBRZAŃSKA ANNA)MIX600:06:4600:01:4000:32:0500:01:0700:29:0701:10:45
1514FUTURE COMPANY TEAM (TRZCIŃSKI MARCIN, TRAWCZYŃSKI MATEUSZ, KLIMCZAK RYSZARD)00:09:3000:01:5700:30:5700:01:0600:28:1901:11:49
1637PSIA-KOCIA-BRAĆ (GRYŃ-MAŚLIJ KATARZYNA, LIŚKIEWICZ ŁUKASZ, ŁASZKIEWICZ EWELINA)MIX700:08:2800:02:1100:32:3000:01:1800:28:0401:12:31
1751TRIMAMA (BARTEL ANITA, DESSELBERGER ANDRZEJ, BANACH KAROLINA)MIX800:06:0700:01:4500:31:0000:00:5600:32:4801:12:36
1830PARODIATEAM (KMIECIK MATEUSZ, KRYSPIN ARKADIUSZ, OLSZEWSKI DAWID)00:07:4200:01:4700:38:2300:00:5000:23:5701:12:39
1999DASZ BÓR (JOWANKA RÓŻAŃSKA, SZYMON RÓŻAŃSKI, MAREK MALINOWSKI)MIX900:07:5300:01:4400:37:2900:00:5500:25:0201:13:03
2054FUNDACJA WIATRAK (MILER NATALIA, JASZCZAK DAWID, NIEDBALSKI PAWEŁ)MIX1000:07:1700:01:5300:37:1600:00:5500:26:2801:13:49
216DRUŻYNA SEA (WOJCIECHOWSKA EMILIA, PRZEKWASIŃSKA AGNIESZKA, ANDRZEJAK SYLWIA)ŻEŃSKA200:06:5900:02:0200:39:0800:01:0900:24:5101:14:09
2212RODZINNA GRUPA TRENINGOWA (OZOROWSKA KAROLINA, OZOROWSKI LUKASZ, MALEK MICHAL)MIX1100:09:0300:01:5500:33:5700:01:1700:28:1701:14:29
2323TRIMAMA TEAM (JACYKOWSKI ZBIGNIEW, SZLESINGER KAROL, ROGOŻYŃSKI JAROSŁAW)00:07:2400:01:5400:38:0400:01:0700:26:2001:14:49
2455BRACIAKI (JARZEMSKI ŁUKASZ, JARZEMSKI ADAM, WOJNOWSKI FILIP)00:07:3500:02:0800:38:2500:01:1200:26:0201:15:22
253SOLECKA BRZOZA (SZAFKOWSKA HELENA, KOBYLIŃSKI MATEUSZ, SZAFKOWSKI ARKADIUSZ)MIX1200:08:2000:01:5400:34:3200:00:5900:29:3901:15:24
2689BOMBELKI Z ENEA (Błażej Grzybowski, Łukasz Kasperski, Barłomiej Śniadecki)00:06:3100:01:3200:37:2300:00:5700:30:0401:16:27
2744FAMILY3TEAM (NIEREBIŃSKI ADAM, NIEREBIŃSKI TOMASZ, NIEREBIŃSKA AGNIESZKA)MIX1300:06:3000:01:5700:36:0100:01:0500:31:3701:17:10
284WIŚLANY TEAM (DONARSKI JANUSZ, DONARSKI SŁAWOMIR, DONARSKI KRZYSZTOF)00:07:1400:01:5100:38:1300:01:0500:29:3301:17:56
2940BIEGNIJ Z PROSERVICE (WOJTYŁA BARTOSZ, STRUGAŁA ŁUKASZ, ZIELIŃSKI JACEK)00:07:1700:01:5700:42:4000:01:0600:25:0401:18:04
3094TRIMAMA TEAM (MAŁGORZATA TAMKUN, MAGDALENA REPA, ROMAN STRADOMSKI)MIX1400:07:1200:01:5600:41:5600:01:0800:26:0901:18:21
3129MMA TRI TEAM (ROMAŃSKI MACIEJ, SKRZYPACZ MAGDALENA, POGODA JAKUB)MIX1500:06:0300:01:5300:44:2100:01:0700:25:1701:18:41
3213MMA 001 EXTRA TEAM (TRIEBWASSER MIROSŁAW, FABIAŃSKI ARTUR, LEMAŃSKA MAGDALENA)MIX1600:07:3600:01:5600:37:4700:01:2200:31:4401:20:25
3341BIEGNIJ Z PROSERVICE (ZIELIŃSKI JACEK, SCIGOCKI WALDEMAR, ZIELIŃSKA BEATA)MIX1700:07:1600:01:4400:44:1900:01:0800:26:4701:21:14
3417BODZIO I SPÓŁKA (MICHALSKI MICHAŁ, MICHALSKI BOGDAN, MICHALSKA EDYTA)MIX1800:06:1800:02:0100:40:1300:01:0200:31:5001:21:24
35100BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM (PRZEMYSŁAW KRZYŻAŃSKI, MICHAŁ RÓŻAŃSKI, HANIA RÓŻAŃSKA)MIX1900:07:0000:01:5500:38:3600:01:0300:32:5501:21:29
3628TRIMAMA (JAROMIN JANUSZ, KRUK IWONA, JAROMIN ZOFIA)MIX2000:07:4100:01:5500:42:3200:01:1000:28:3301:21:51
3739BIEGNIJ Z PROSERVICE (DRWĘCKI DANIEL, SZKUTA JAROSŁAW, ŚWIDERSKI MACIEJ)00:07:5700:01:3000:35:0300:00:5400:36:5901:22:23
3886ENEA 1 (PIOTR LASKOWSKI, IZABELA IDZIKOWSKA, ADAM WEBER)MIX2100:06:5600:02:0500:45:3700:01:0000:27:2801:23:06
398GPG TRIATHLON TEAM (ZAWADZKA AGNIESZKA, SUSZKIEWICZ JOANNA, JANIK-KOWALSKA MARTYNA)ŻEŃSKA300:08:2900:01:5300:41:2900:01:0900:30:3201:23:32
4067PLATANKI (STOLARCZUK MATEUSZ, CHOLEWIŃSKI FILIP, GRĘBOCKA MONIKA)MIX2200:06:3400:01:4800:44:0600:01:0800:29:5601:23:32
4150EX SIEDLCE GDAŃSK (GROTT MAGDALENA, GROTT DOROTA, GROTT TOMASZ)MIX2300:06:5300:02:0100:46:5700:01:1200:26:5901:24:02
4210ANIOŁKI SŁAWASA (FOJUTOWSKA HANNA, FOJUTOWSKI SŁAWEK, BOŃCZYK MAGDA)MIX2400:09:3200:02:0000:36:0200:01:0600:35:2801:24:08
4361KAZUBKI TEAM (KAZUBOWSKA MAŁGORZATA, KAZUBOWSKI MICHAŁ, KAZUBOWSKI JEREMIASZ)MIX2500:09:4900:02:1800:43:0200:01:2700:28:2301:24:59
4453MME (ZUBRYK MICHAŁ, FRYCZKE MACIEJ, FRYCZKE EWA)MIX2600:10:1700:02:0900:43:0600:01:0700:28:2501:25:04
459EMERYTKI I RENCISTKI (GZELLA MONIKA, ROSIŃSKA KAROLINA, GRZEGORZEWSKA KATARZYNA)ŻEŃSKA400:09:2100:01:5300:42:4900:01:2200:29:5601:25:21
4615ROMDOM TEAM (DOMŻALSKI JĘDRZEJ, ROMMEL JAROSŁAW, DOMŻALSKA SŁAWOMIRA)MIX2700:08:0100:01:4900:42:5700:01:2600:31:1601:25:29
4757SHOPA & PRZYJACIELE (GWIZDAL MICHAL, GRAUL CEZARY, RATAJCZAK RADOSŁAW)00:05:3200:01:4400:49:2200:01:1000:27:5501:25:43
4868TEAM 180+ (TRZEBIŃSKI HUBERT, SZULC WITOLD, GABRYSZAK MAREK)00:10:0900:01:5100:42:1300:01:0600:30:5601:26:15
4931BAM TEAM (SZYMCZAK ALICJA, SZYMCZAK MACIEJ, SZYMCZAK BARBARA)MIX2800:09:4100:02:0700:42:0000:01:1400:31:3901:26:41
5016ZHR+ (KOSZOWSKI ANTONI, SZUMLICZ KAJETAN, KOSZOWSKA ROZALIA)MIX2900:08:1900:01:4000:45:4300:01:1300:31:1201:28:07
5127WIĘCEJ SPRZĘTU NIŻ TALENTU (BĄBOLEWSKA SYLWIA, STAWICKI BARTŁOMIEJ, ZDUNKIEWICZ MARCIN)MIX3000:12:0800:02:5900:45:3800:01:1100:28:1001:30:06
5265ATOMÓWKI (SIKORSKA PAULINA, JAGODZIŃSKA LENA, KAZUBOWSKA ZOFIA)ŻEŃSKA500:09:1500:02:1100:45:0100:01:1100:32:5801:30:36
5395INOTIS (ANNA MIELCAREK, BRUNON BARAN, SANDRA KORDZIELEWSKA)MIX3100:10:1100:02:0000:45:3300:01:1200:31:4901:30:45
5419PRZYCHODNIA NA SZWEDEROWIE (SCHILLER KATARZYNA, GACA-JAROSZEWICZ ANNA, TARANOWSKA KATARZYNA)ŻEŃSKA600:08:0200:02:2500:47:3100:01:1900:32:0401:31:21
551DRUŻYNA A.G.I. (KRYSPIN AGNIESZKA, KRYSPIN GRZEGORZ, BRAKOWSKA IRENA)MIX3200:10:2000:02:4200:46:5700:01:1300:30:2901:31:41
5691ENEA SZTAFETA (KAJETAN KOWALSKI, ADAM LIS, WERONIKA PATELSKA)MIX3300:07:2500:01:5700:47:1500:01:0400:34:0201:31:43
5746KLUB ZDROWIA (KLIMEK ZBIGNIEW, BOROWICZ MAŁGORZATA, KLIMEK JUSTYNA)MIX3400:07:5800:02:1600:51:4100:02:0500:28:1301:32:13
5856SHOPA TEAM (SIERACKI FILIP, ŻEBROWSKI PAWEŁ, KLESZCZEWSKA ANNA)MIX3500:08:0500:01:3800:48:0000:01:0400:33:3601:32:23
5942KREJZUSKI (ROBASZKIEWCZ JOANNA, WRONKOWSKA AGNIESZKA, RUPIŃSKA JUSTYNA)ŻEŃSKA700:08:4600:02:1200:46:1600:01:2200:33:5501:32:31
6011MŁODE WILKI (BREITENBACH AGNIESZKA, GÓRKO MICHAŁ, MAJORKOWSKA ANNA)MIX3600:06:4600:01:4800:48:4000:01:0800:35:1301:33:35
6170KKS ENEA (PRZEMYSŁAW ŁUCZYŃSKI, PAWEŁ PEŻALSKI, MAGDALENA HILSZNER)MIX3700:09:3200:02:0100:48:2300:01:0600:32:4401:33:46
6264RAFAŁ BRUSKI TEAM :) (BOCIAN ŁUKASZ, BRUSKI RAFAŁ, CHOŁODY ALEKSANDRA)MIX3800:05:5300:01:3800:51:0700:01:1000:34:4801:34:36
6345TRIMAMA TEAM (LEWAŃCZYK_NOWAK MAŁGOSIA, KORPAL ANNA, SZYPSZAK BARBARA)ŻEŃSKA800:07:4600:02:1600:55:5000:01:2700:28:1701:35:36
6488ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ (BARTŁOMIEJ DZEDZEJ, MAREK SOCHA, MATEUSZ ROGOWSKI)00:07:3800:02:0900:52:5800:01:1300:31:4601:35:44
6521INIEMAMOCNI (POGORZELSKA ALEKSANDRA, PODGÓRNIAK MATEUSZ, POGORZELSKA BOGUSIA)MIX3900:10:2900:02:2500:48:1700:01:0700:33:5101:36:09
6625SHE'S MERCEDES (BERLIK KATARZYNA, PNIEWSKA JOANNA, SZWUGIER MARTA)ŻEŃSKA900:09:5000:01:5100:54:0900:01:1900:29:4801:36:57
675ZABAJKA 2 (ZAMCZYK PIOTR, GEMZA MARIUSZ, BIELAS KAMIL)00:06:0100:01:5101:06:2900:01:0000:21:4401:37:05
6820TRIMAMA 1 (BŁASZCZUK MAJA, BŁASZCZUK TOMASZ, ROGOŻYŃSKA KATARZYNA)MIX4000:08:5600:02:2300:55:0800:01:1900:31:1001:38:56
6962MAR-KOS (SZYMAŃSKI MARIUSZ, SZYMAŃSKA MAGDA, HEJZA-KLIMCZAK MAGDA)MIX4100:07:4200:02:2100:53:1500:01:1200:36:4101:41:11
7024CZESKI BŁĄD (CZERSKI MAREK, CZECH RAFAŁ, CZECH JUSTYNA)MIX4200:08:4800:03:1800:48:4700:02:1300:38:4201:41:48
7143SUPER CZTERDZIESTKI (SOBCZAK BARBARA, KACZMARCZYK KATARZYNA, DZIEŻA BARBARA)ŻEŃSKA1000:08:4800:02:1600:55:0900:01:2300:35:5001:43:26
7249DRUŻYNA ELI (MICHALSKA MAŁGORZATA, KALISZEWSKA KOWALSKA MAŁGORZATA, DUBIŃSKA-ZWIEWKA ELŻBIETA)ŻEŃSKA1100:09:2800:02:0500:55:1200:01:2200:35:2501:43:32
7390TRIMAMA TEAM 2 (PAWEŁ STOSIK, ZOFIA STOSIK, TADEUSZ STOSIK)MIX4300:06:1800:02:1101:00:0000:01:2000:35:3501:45:24
7448KIEDYŚ SIĘ DOTURLAMY (DRAGAN ROMUALD, NOWAK-DRAGAN BEATA, DRAGAN ARKADIUSZ)MIX4400:13:1700:03:0201:04:1000:01:4200:24:2901:46:40
7547GDY-BY-WA (CHUDZIŃSKA-BIERNAT PAULINA, CIEPŁA ELŻBIETA, CIEPŁA JAGODA)ŻEŃSKA1200:09:0000:02:2200:56:2300:01:3300:38:2201:47:40