System wyników live: STS-TIMING

Wybierz dystans / Select distance:

Wybierz punkt pomiarowy / Select timing point:

T1
T2
#Nr
Bib
Sztafeta
Relay
Typ
Type
Mce typ
Type Rank
SwimT1BikeT2Run
Time
Draft
1S60SOLID SECURITY (PACHOLCZYK MATEUSZ, TRACIAK ARKADIUSZ, JANIK GRZEGORZ)00:11:2400:01:1800:58:3500:01:0000:41:3301:53:50
2S38IBOX MAŁA LIGA TEAM (BOGACKI SZYMON, ANTOLAK RAFAŁ, FELIKSIAK WIKTOR)00:11:4000:01:2501:03:3300:00:5800:39:1401:56:50
3S293GRAVITY / ATOS (GUMMER ANDRZEJ, CHLEBOROWICZ MARCIN, GOŚCINIAK MICHAŁ)00:13:1500:01:3901:04:0400:01:0600:40:0302:00:07
4S30SĄSIEDZKA WATAHA (KULKA ŁUKASZ, MACIĄG ROBERT, KOSMALA MATEUSZ)00:13:5100:01:4400:59:0300:01:0400:45:1102:00:53
5S47MARBEN SZACHMAT (SZUMSKI KAMIL, FRYDRYSZEK MICHAŁ, BENTKOWSKI MARCIN)00:13:0600:01:3401:06:2200:01:0100:43:2102:05:24
6S6SOLANO (WIŚNIEWSKI PAWEŁ, STANKIEWICZ JACEK, KARWACKI PAWEŁ)00:14:4500:01:3801:07:5400:00:5600:43:4102:08:54
7S48NOKIA BYDGOSZCZ (FÓRMIANIAK PIOTR, PIKULSKI GRZEGORZ, WIWATOWSKI MICHAŁ)00:14:5500:01:4001:09:4800:01:0200:41:4402:09:09
8S61KOMORNICY IZBY GDAŃSKIEJ (SZYMAŃSKI ADAM, PSTRONG KRYSTIAN, PIERNIKOWSKI DAMIAN)00:24:4600:01:2001:03:3200:01:0000:39:0402:09:42
9S5AUTO FRELIK SPRINTER TEAM (BUBACZ ARKADIUSZ, SADOWSKI LESZEK, RYŁKO MARCIN)00:18:5500:02:1901:02:3200:01:0700:45:3302:10:26
10S17NKUB (KLAFETKA MICHAŁ, CHRZĄSZCZ MICHAŁ, ŻELAZKO KAMIL)00:16:5300:01:3101:06:0400:01:0100:46:0702:11:36
11S32ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ TECHMED BYDGOSZCZ (SPYCHALSKI TOMASZ, WRÓBEL SEBASTIAN, ZAKURZEWSKI TOMASZ00:12:4300:01:3001:10:3100:00:5300:47:3802:13:15
12S9TRI NEGU (SOJKOWSKI PIOTR, PIERNIK MICHAŁ, WYPYCH KAMIL)00:14:5800:01:4901:05:4600:01:0600:50:0402:13:43
13S70URBANIAK INWESTYCJE (PAWEŁ TROKA, MICHAŁ URBANIAK, ALEKSY LEWANDOWSKI)00:15:1500:01:5001:15:2100:01:0500:42:4902:16:20
14S52TRZY NAJSZYBSZE (KONOWAŁÓW JULIA, KONOWAŁÓW DOMINIKA, BIAŁAS ALDONA)ŻEŃSKA100:15:2200:01:2701:11:1800:01:1400:47:4302:17:04
15S35FUNDACJA JEPPESENA 4 (PRUSACZYK DAWID, SZYMON KWIATKOWSKI, MARCIN MARKOWSKI)00:14:1500:01:4201:04:5500:01:1600:55:0502:17:13
16S18WHM TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI (ERWIN BĄK, KARWAT KAMIL, BIELECKI MARCIN)00:17:1300:01:2900:56:0700:01:0801:01:2202:17:19
17S24TRIATHLONOWY TRÓJKĄCIK (CZAJA MIKOŁAJ, MILANOWSKI MATEUSZ, POCZWARDOWSKA WERONIKA)MIX100:16:3800:01:3301:06:0000:01:0700:53:5902:19:17
18S4AMK (KAŁEK ARTUR, SKRZYPCZAK MARCIN, JAWORSKI KRZYSZTOF)00:14:5600:01:4801:06:1300:01:1500:55:2902:19:41
19S46ZGRUPKA TEAM - GOTOWE NA WSZYSTKO (ROTTER ZUZANNA, MADEJ AGATA, GRZYBOWSKA ANETA)ŻEŃSKA200:15:0500:01:3201:08:1300:01:1600:54:1202:20:18
20S56ARRIVA TEAM (BOBROWSKI MARCIN, ZAWADZKI MARCIN, LUBISZEWSKA KAROLINA)MIX200:14:1700:01:3501:12:4800:01:1000:52:3202:22:22
21S20CASTORAMA TEAM (BYRTEK GRZEGORZ, JERUZAL KRZYSZTOF, KĘDZIA JAROSŁAW)00:14:2300:01:5501:08:3500:01:0800:58:5402:24:55
22S33TRIO Z RIO (SYNAKIEWICZ JAROSLAW, CZARNUL PAWEŁ, SYNAKIEWICZ ANNA)MIX300:17:1700:01:4901:10:2700:01:1100:55:0002:25:44
23S51IRON MAX TEAM (GRZECHULSKI TOMASZ, RATAJCZAK ROBERT, MALINOWSKI ARTUR)00:18:1800:01:4601:14:2800:01:1500:51:1102:26:58
24S57PTE BYDGOSZCZ TEAM (LAUKS ROBERT, GRZEŚKIEWICZ GRZEGORZ, KOC REMIGIUSZ)00:25:3400:01:5201:06:2700:01:1600:53:3102:28:40
25S19BOSMANAGER TEAM (KLUNDER STANISŁAW, SZOPA KRZYSZTOF, DEKOWSKA ANNA)MIX400:21:4200:01:3501:09:0800:01:0300:55:5902:29:27
26S36FUNDACJA JEPPESENA 2 (KARNASIEWICZ PAWEŁ, WRÓBEL PIOTR, ORŁOWSKA AGATA)MIX500:18:0500:01:4901:09:4100:01:1400:58:4902:29:38
27S84ENEA (KAMIŁ KOŁODZIEJ, SŁAWOMIR GUIT, EWA BOROWICZ)MIX600:26:3800:02:1901:03:2500:01:1800:57:0402:30:44
28S55WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 2 S.A. (MAĆKOWSKI ANDRZEJ, SIEWERT DAMIAN, JEDLIŃSKI FILIP)00:24:4300:01:3801:09:1800:01:1100:54:4002:31:30
29S58JARODA (GEMBIAK BŁAŻEJ, MARĆ ROBERT, DROBINSKI DANIEL)00:21:2800:01:3501:13:0600:01:0900:54:4302:32:01
30S16MYSPORT+TEAM (PISAŃSKA PAULINA, JAROSIEWICZ MAŁGOSIA, KOMOSSA ANIA)ŻEŃSKA300:16:2400:01:3901:15:5100:01:2500:56:5402:32:13
31S11WIATRAK TEAM (PIETRZAK AGATA, WOLNA ALEKSANDRA, PIECZKA SYLWIA)MIX700:17:4900:01:4001:10:1500:01:2001:02:0102:33:05
32S39GALACTICA (ZUBRYCKI ŁUKASZ, BUCZYŃSKI MACIEJ, JAGODZIŃSKI MATEUSZ)00:30:3900:01:5401:17:0100:01:0700:42:5302:33:34
33S42BIEGNIJ Z PROSERVICE (SZKUTA JAROSŁAW, RZEPECKI TOMASZ, PIETUSZKO EWA)MIX800:18:5400:01:4301:14:1700:01:2400:57:3802:33:56
34S10TRIMAMA (UROWSKI WOJCIECH, ORTMAN AGNIESZKA, GOSTOMCZYK MARCIN)MIX900:19:4200:01:5001:24:0400:01:3000:47:0902:34:15
35S45KLASZTORNA TRIATHLON TEAM (LUBIENIECKI FILIP, ŁYNIEWSKI CEZARY, KALKOWSKI PAWEŁ)00:15:1200:01:4201:23:1600:01:1100:53:0002:34:21
36S31DO CZECH RAZY SZTUKA (CZECH MAGDALENA, CZECH JOANNA, CZECH DOMINIKA)ŻEŃSKA400:16:2300:01:3501:16:3300:01:1000:59:5902:35:40
37S62TRIDADS (PACER BARTOSZ, CZUDŻAK JACEK, NALEWAJSKI MATEUSZ)00:21:3900:01:5801:21:1000:01:1300:49:5202:35:52
38S44KLASZTORNA TEAM (WODNIAK MARIUSZ, GÓRAK GRZEGORZ, CHRUŚCIEL ADRIAN)00:20:2600:02:0601:18:4200:01:1500:54:4402:37:13
39S27DZIKI (WITKOWSKI DAMIAN, OTWOROWSKA BARBARA, BŁAŻUTYCZ PAWEŁ)MIX1000:16:2600:01:4101:30:3900:01:1000:47:5802:37:54
40S7TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN (GŁODOWSKI ADAM, SZYMERSKI MICHAŁ, MICKIEWICZ-MAKUCH MARCIN)00:17:1100:01:3901:18:5200:01:0601:01:2702:40:15
41S21AMA 002 DREAM TEAM (TRIEBWASSER MIROSŁAW, FABIAŃSKI ARTUR, MARGAŃSKA ANNA)MIX1100:21:3000:01:4501:16:0800:01:2000:59:5702:40:40
42S43BIEGNIJ Z PROSERVICE (WOJTYŁA BARTOSZ, STRUGAŁA ŁUKASZ, DRWĘCKI DANIEL)00:19:5600:02:0601:26:0100:01:1300:51:3902:40:55
43S100TRIATHLON KONSULTING (DAREK OLEWIŃSKI, MAŁGORZATA NOWICKA, KAMILA ROGUSKA)MIX1200:15:0900:01:3601:23:3500:01:2001:00:1402:41:54
44S8WARMIA/MAZURY 50+ (CHARZYŃSKI MARCIN, KARCZEWSKI SŁAWOMIR, KSIĄŻEK ANDRZEJ)00:16:2100:02:0301:15:1700:01:1601:07:5302:42:50
45S14WHM TEAM BYDGOSZCZ (ŁACKO RADOSŁAW, KRĘŻELEWSKI MICHAŁ, LECH MAREK)00:27:3400:01:5901:22:1700:00:5600:50:2202:43:08
46S13MAXIMUS TEAM (MICHALSKI FILIP, JAŚKOWIAK DAMIAN, SYPNIEWSKI PIOTR)00:13:3200:01:3601:20:5100:01:1701:06:3602:43:52
47S40JOWISZTEAM (ZBYLUT JACEK, ZBYLUT-JANUSZEWSKA PAULINA, JANUSZEWSKI MICHAŁ)MIX1300:18:0100:01:5101:24:2100:01:2900:58:4602:44:28
48S50POKONAC ICH TROJE -:) (OGRODOWICZ MARCIN, CICHAŃSKI MARCIN, URBAŃSKI TOMASZ)00:22:4400:02:1101:22:2100:01:1900:56:2002:44:55
49S53ODZIAŁ SPECJALNY (MACIEJEWSKI MACIEJ, JEDRKIEWICZ GRZEGORZ, MANIKOWSKA-CZYŻEWSKA BERNADETA)MIX1400:17:4500:02:4501:19:3900:01:0701:04:1902:45:35
50S34BOHAMET-ARMATURA TEAM (BOGUSZ BARBARA, POLASZEWSKA JUSTYNA, MARACH RADOSŁAW)MIX1500:26:4000:02:0201:18:5800:01:3800:57:1502:46:33
51S49ICH TROJE (FONFEREK RADOSŁAW, JANCZUKOWICZ ADAM, SMOLIŃSKI KRZYSZTOF)00:29:1500:01:5401:18:1200:01:1300:56:5502:47:29
52S63KWIATKOWSCY TEAM (KWIATKOWSKI FILIP, KWIATKOWSKI ARKADIUSZ, KWIATKOWSKA PAULINA)MIX1600:12:5300:01:3901:25:5300:01:2801:07:1802:49:11
53S54KOBIETY SUKCESU TEAM (KACZMAREK MAŁGORZATA, DURKA ANNA, STELMACH AGATA)MIX1700:21:0700:01:5601:28:2400:01:2700:58:5002:51:44
54S26MALICKI TEAM (MALICKI BARTOSZ, MALICKA MAGDALENA, MALICKA BEATA)MIX1800:16:3900:01:4501:27:1300:01:2501:05:4802:52:50
55S3ZIELIŃSKI TEAM (ZIELIŃSKI NICOLAS, ZIELIŃSKI MACIEJ, ZIELIŃSKI WALDEMAR)00:14:3000:01:1701:04:2800:01:0201:31:4202:52:59
56S37FUNDACJA JEPPESENA 3 (SZYSZŁO ALEKSANDRA, UFNAL BARTŁOMIEJ, SZUCA ŁUKASZ)MIX1900:17:4700:01:5401:18:0000:01:1901:14:0302:53:03
57S85BYDGOSKA MANUFAKTURA SZKŁA (WIKTOR MICHALSKI, KRZYSZTOF NOWAK, MARCIN KISZKA)00:16:3400:01:5301:38:0800:01:1900:56:4802:54:42
58S59LATIS (ŚWITOŃ EWA, GRZELECKI BARTOSZ, KWIATKOWSKI PAWEL)MIX2000:30:1100:01:3601:22:1300:01:0301:02:0802:57:11
59S23BRAT NAS ZMUSIŁ (OLEJNICZAK JAKUB, OLEJNICZAK BARTOSZ, BRATEK KATARZYNA)MIX2100:32:0100:01:5001:07:0000:01:1301:19:1703:01:21
60S2MOC I SIŁA (ŚWIDURSKA MAGDALENA, GRABOWSKA DOMINIKA, ŚWIDURSKA MARTYNA)ŻEŃSKA500:29:5800:01:3001:18:2200:01:1101:19:5103:10:52
61S28RADLINIOKI W BIEGU (ROZKRUT ALICJA, CWOŁEK ZBIGNIEW, CWOŁEK KAMILA)MIX2200:33:3600:02:3901:40:1400:01:4401:08:4203:26:55