System wyników live: STS-TIMING
#Imię i nazwiskoNazwa sztafetyPłeć
Numer zmianyCzas
1Henrik Christoffer BjerrerunIT ARLAM100:10:50
2Bartosz KotłowskiKONIG STAHL TEAMM500:11:16
3Modestas TaškinasTrenuj z Nami!M500:11:19
4Łukasz StachowiakSimex GdzieTaMetaTeam#1M500:11:23
5Norman SzczepańskiAS-PL Team 1M500:11:38
6Mateusz LindaDziki z AspireM100:11:43
7SEBASTIAN KWIATKOWSKISECESPOLM500:11:46
8Łukasz FabiańskiPSE - Team Bydgoszcz IM500:11:50
9Grzegorz MisiejkoBIBUS MENOSM100:11:51
10Michał BałutKemira Legs MiserablesM100:12:05
11Marcin OkuniewskiHRabiostwoM400:12:07
12Michał OlszewskiBIBUS MENOSM200:12:11
13Karol BereśniewiczDziki z AspireM500:12:11
14Adrian MatuszewskiCosta Coffee MasterM100:12:13
15Piotr ŚliwkaThales 1M100:12:17
16Łukasz KaczmarczykSolwit_Team_1M200:12:19
17Roger SikoraPKA GdyniaM100:12:20
18Grzegorz NeubauerNordea Sub 4:00 DreamTeamM400:12:21
19Jakub TuscherNordea Sub 4:00 DreamTeamM300:12:22
20Krzysztof BarcikowskiEUROFINS ENVIRO IM100:12:23
21Kamil OrzołNordea Sub 4:00 DreamTeamM500:12:24
22Tomasz JankowskiSantander Global OperationsM500:12:26
23Marcin HippnerA jednak się dało!M300:12:27
24Waldemar KowalskiTumboteam3M400:12:28
25Tomasz RottenbergTuliPanowieM500:12:29
26Markiian TrychukA jednak się dało!M400:12:32
27Andrzej SobkowiakBIK SerwisM100:12:32
28Jacek BiskupNestRunM500:12:33
29Lucjan JóskowskiBATM300:12:33
30Marcin SobczakIHS Markit 1M500:12:33
31Damian RzyszczakBIBUS MENOSM500:12:34
32Tomasz AdamczykFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - StraszynM500:12:35
33Oskar MajchrzakA jednak się dało!M100:12:35
34Norbert Towiański3CityElectronicsM500:12:39
35Marcin FilipowiczFresenius RUNM100:12:39
36Grzegorz PikulAMStaff 2M200:12:39
37Marcin MuzaMGS LAW Sport TEAMM100:12:40
38Piotr LicznerskiThyssenkruppM500:12:41
39Mateusz PuszA jednak się dało!M500:12:41
40Krzysztof CichowskiIHS Markit 1M100:12:47
41Łukasz SztajkowskiPolbruk Techniseal Star TeamM400:12:47
42ANDRZEJ OTTASECESPOLM400:12:49
43Oleg NovitskiHilton GdańskM500:12:50
44Jacek Szada BorzyskowskiNippon Seiki 1M200:12:50
45Tomasz TretkowskiIHS Markit 1M200:12:51
46Sebastian PilarekSzkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku OliwieM100:12:53
47Mateusz KisielewskiEurofins | DermscanM100:12:55
48Michał TrappSpirit TeamM500:12:56
49Damian FijołekSwarovski - NewcomersM100:12:57
50Mateusz GumkowskiIP Kwidzyn TeamM500:12:57
51Łukasz WitowskiDSV RUNNING TEAM GDAŃSKM300:12:57
52Krzysztof WasiewskiIP Kwidzyn TeamM300:12:58
53Zbigniew KołtuniakA jednak się dało!M200:13:00
54Robert KopińskiIP Kwidzyn TeamM100:13:01
55Maciej WojniuszASECOM100:13:02
56Jan SzczyrekzMusili NasM100:13:02
57Filip KowalskiSwarovski Fast TeamM500:13:03
58Szymon KaczmarekSwarovski SpartansM100:13:03
59Adam CysewskiIHS Markit 1M400:13:03
60Damian Łuniewski#JestemTotalM500:13:03
61Michał ZielińskiBPH Runners Team 1M100:13:04
62Tomasz JankowiakNorthvolt_3M100:13:07
63Krzysztof LubartowskiDNVGL: Coco JumboM100:13:07
64Michał ŁukasiewiczBIBUS MENOSM400:13:08
65Iurii Malkovfurious toesM100:13:08
66Mariusz RokitaKasa KrajowaM500:13:09
67Krzysztof MarzejonPKA GdyniaM200:13:09
68Kamila AdamowiczLet's go ARROWK200:13:11
69Małgorzata IwanTrefl Biega 1K500:13:12
70Marcin KarczewskiLuxoft TricityM500:13:12
71Marcin JeremiczNordea Sub 4:00 DreamTeamM100:13:12
72Krzysztof LipkeThales 1M500:13:13
73Dariusz BukowskiRicohM500:13:13
74Mateusz PałdynaPURO HOTEL TEAMM500:13:13
75Bartłomiej BarskiVisit GdanskM100:13:14
76Cezary StachewiczNordea Sub 4:00 DreamTeamM200:13:15
77Łukasz SkwierawskiTREC TEAM 1M100:13:18
78Jacek BramowiczDSV RUNNING TEAM GDAŃSKM400:13:19
79Jacek MożejkoHRabiostwoM500:13:19
80Tomasz ElgertIP Kwidzyn TeamM400:13:19
81Tomasz Lisowski(1) Czarne konieM200:13:20
82Konrad BiczkowskiByle do metyM400:13:20
83Karol PodsiadloState Street Running Club 2M500:13:20
84Tomasz SzczurewskiBPH Runners Team 1M500:13:20
85Piotr MleczekHilton GdańskM400:13:21
86Marcin SmółkowskiLEXUS TRÓJMIASTO & TOYOTA WALDER TEAMM100:13:22
87Konrad KlimachState Street Running Club 2M200:13:23
88Aleksander AdamskiEltel NetworksM100:13:23
89Piotr LitwinOCEANIC TEAM 1M400:13:23
90Ariadna MartinezEscargotK100:13:23
91Adam KorolTUMBOteam 2M200:13:24
92Rafał OstrowskiKemira Legs MiserablesM500:13:24
93Marcin VossNord CapitalM100:13:25
94Radosław Szulgo(1) Czarne konieM500:13:25
95Paweł WesołowskiIC Sport Team 2M500:13:26
96Michał JarmuszewskiWolne ButyM400:13:27
97Bartłomiej BrzuszkiewiczIP Kwidzyn TeamM200:13:27
98Katarzyna KaczkowskaIKEA Women TeamK400:13:28
99Łukasz ŻyłkaDAMEN SQUADM100:13:28
100Paweł SzymczakEltel NetworksM500:13:31
101Michał GąsiorowskiSantander 3 - Orły PółnocyM100:13:31
102Wojciech MożejkoASK SOMEONE ELSEM500:13:32
103Bartosz Bejm#DrużynaPomaskiejM500:13:32
104Filip KasprzyckiNestRunM100:13:32
105Damian KwiczorEurofins | DermscanM500:13:32
106Daniel BelterDNV GL: Not Fast, Just FuriousM500:13:33
107Paweł WilkowskiSZYBKA ROLKAM200:13:33
108Agnieszka KujachPKP CARGO GDAŃSKK200:13:33
109Marcin BacaADM CzerninM500:13:34
110Grzegorz SulimaDelphiaM500:13:34
111Kamil ZakaszewskiTREC TEAM 1M500:13:34
112Piotr BorkowskiAgencja Rozwoju PomorzaM400:13:35
113Adam GotartowskiBIBUS MENOSM300:13:35
114Dawid ŻyłowskiSwarovski - NewcomersM500:13:36
115Wojciech PszczolińskiTUMBOteam5M400:13:36
116Rafał StrzyżLC CorpM500:13:37
117Anna LudwichowskaRzeźnicy z MięsnegoK500:13:38
118Konrad UściłowskiEscargotM500:13:39
119Radosław PreissDORACO SportTEAMM100:13:39
120Karol GrządkaThyssenkruppM300:13:39
121Piotr GrzonkaRun, Forest, Run!M500:13:39
122Michał KasprzyckiDAMEN TEAMM500:13:40
123Marta MercaloSwarovski JewelsK400:13:40
124Tomasz WalczakEKSPANSJA ATAKUJEM500:13:40
125Karolina Linda(1) Czarne konieK100:13:40
126Bartłomiej NiewczasAS-PL Team 1M100:13:41
127Tomasz CeglińskiSwarovski - NewcomersM400:13:41
128Jan KąkolSmart4Aviation Gdańsk TeamM500:13:42
129Kamil NadratowskiPROTEA TEAMM500:13:42
130Renata BałdygaBEST Elbląg Runners TeamK400:13:42
131Jan JażdżewskiAplitt 2M500:13:44
132Adam RudzkiADM CzerninM200:13:45
133Karol PomierskiRMDC IVM200:13:45
134Dariusz BoćNOVictoryM500:13:45
135Jakub DulkoVikingsM500:13:45
136Tomasz SkubichDNV GL: BAM100:13:46
137Bartosz BilskiArla GSS - T&AM500:13:46
138Piotr ZnajmieckiSolwit_Team_1M400:13:46
139Tomasz WawrzyniakLEXUS TRÓJMIASTO & TOYOTA WALDER TEAMM400:13:46
140Radosław StelmachKasa KrajowaM400:13:46
141Łukasz JesiołowskiSONPAPM500:13:47
142Leszek SzczesnySHIPCO TRANSPORT TEAMM400:13:47
143Mariusz GorzochRed HeatM500:13:47
144Patryk KurkowskiPiękne i Bestie (FORTUM)M500:13:48
145Damian OstapArgo CardM500:13:49
146Przemysław WanagosDNV GL: Train Like A ProM100:13:50
147Damian SygidusPytongi 3.8M500:13:50
148Sebastian KowalskiPGS SoftwareM500:13:51
149Patryk ZielińskiNazwa Drużyny :)M500:13:51
150Maciej MituraSimex GdzieTaMetaTeam#1M400:13:52
151Bartosz SiudakSantander 3 - Orły PółnocyM500:13:52
152Roman AlwasiakNadziani na ARROWM300:13:53
153Marcin KruczyńskiRMDC IVM400:13:55
154Tomasz SadkowskizMusili NasM500:13:55
155Tomasz MarczyńskiPSE - Team Bydgoszcz IM200:13:55
156Konrad BugalskizMusili NasM300:13:56
157Paweł JakubowskiSolwit_Team_1M100:13:56
158Mateusz BaranowskiNordeaRunnersM100:13:57
159Marcin PiontkowskiAS-PL Team 1M200:13:57
160Michał WojciechowskiFUJIFILMM100:13:58
161Bartłomiej MurawskiJeppChartyM100:13:58
162Dominika OzorowskaLuxoft TricityK100:13:58
163Tomasz SzymłowskiKemira Something is no YesM500:13:59
164Jakub WachSzkoła Podstawowa 48 TeamM500:13:59
165Michał ZemflerRun Baltec! Run!M100:14:00
166KATARZYNA KAZYAKATU ZDROWIEK400:14:00
167Łukasz SmolnickiSimex GdzieTaMetaTeam#1M300:14:00
168Robert GronowskiDRSA Kampa TeamM300:14:01
169Rafał DerdaDachserM300:14:01
170Marek PodolskiNippon Seiki 1M500:14:01
171Marcin MałochaSwarovski Shining RunnersM500:14:02
172Marcin KorczykState Street Running Club 3M100:14:02
173Krystian KamińskiLEXUS TRÓJMIASTO & TOYOTA WALDER TEAMM500:14:02
174Mirosław PartatusPSE - Team Bydgoszcz IM100:14:03
175Paweł RaczyńskiDNV GL: Not Fast, Just FuriousM300:14:03
176Katarzyna Zatorska-RadlińskaOnegini - She made us do it team!K100:14:03
177Jakub PierzankowskiGrupa SKATM100:14:03
178Mateusz MarkowskiLOFTM200:14:04
179Michał ZajkSantander Global OperationsM400:14:04
180Weronika WojnarowskaNippon Seiki 2K100:14:04
181Szymon TruszczyńskiGenesis BlueBirdM500:14:04
182Edward MarchwickiFast TrackM300:14:04
183Marek Smoliński(1) Czarne konieM400:14:05
184Paweł TypińskiHighwayM300:14:05
185Arkadiusz KreftaBATM500:14:06
186Paweł KlebanSolwit_Team_1M300:14:06
187Andrzej RzepkaSzmaragdowe MalinkiM500:14:07
188Jakub DreasWĘDZIKOWSKI TEAMM100:14:07
189Maciej FeldSantander 1 - Pobrzeże GdańskieM500:14:08
190Martyn BambrowiczRADMORM100:14:09
191Jakub MaryjanowskiPiękna i BestieM500:14:09
192Jan WodyńskiKluseczki z ARROWM400:14:09
193Piotr DuchałaIP Kwidzyn TeamM300:14:09
194Jacek KawalecSii Running Team #2M300:14:11
195Bartosz PrusakGrupa SKATM500:14:11
196Wojciech FiliksKluseczki z ARROWM500:14:12
197Michał WajerDziki z AspireM400:14:12
198Timothy WojewódkaDNV GL: 2019M300:14:12
199Iwona EstropPolbruk Dream Team 2K200:14:13
200Marcin GornowiczTREC TEAM 1M200:14:13
201Artur SztanderaByle do metyM100:14:13
202Piotr WróbelIP Kwidzyn TeamM300:14:14
203Wojciech KrygowskiSwarovski Fast TeamM200:14:14
204Adam UlickiSii Running Team #1M500:14:15
205Piotr WierzgałaDziki z AspireM300:14:15
206Bartłomień SzarekIKEA Speed TeamM200:14:15
207Bartłomiej PeichertSantander 5 - Ula się kula i S-kaM400:14:15
208Robert ZielińskiDr. OetkerM100:14:15
209Adam PachuckiSzybsi od RyanairaM500:14:16
210Marta Kamińska-OlczakKemira Legs MiserablesK200:14:16
211Tomasz FlaszyńskiNOVictoryM100:14:16
212Magdalena DrywaeNErgiczni biegają i pomagająK500:14:16
213Piotr KurylakZbożowe ŚwiryM100:14:16
214Wojciech WodzikowskiSantander 5 - Ula się kula i S-kaM500:14:17
215Adam SkorupskiIC Sport Team 1M200:14:17
216Paweł KaliszJeppChartyM300:14:18
217Adam Basałaj3CityElectronicsM100:14:19
218Adam DubielaEltel NetworksM400:14:19
219Kreft BogumiłPKA GdyniaM500:14:20
220Damian GawrychThales 2K200:14:20
221Krystian StencelTUMBOteam 2M400:14:20
222Natalia NazarukNordeaRunnersK400:14:20
223Marcin NowackirunIT ARLAM400:14:20
224Adam JankowskiSantander Global OperationsM100:14:20
225Stanisław PaszkowskiDNV GL: One last DanceM200:14:21
226Jakub ZalewskiLepiej nie będzieM400:14:21
227Tomasz SmogórSolwit_Team_1M500:14:21
228Krystian KubasNovotel Gdnak Centrum Run N FUNM100:14:21
229Wojciech FilbrandtSantander 7 - Zdrowie na BankM300:14:22
230Karol KuchnioRed HeatM200:14:23
231Rafał MilewskiIC Sport Team 1M400:14:23
232Kamil HibnerZziajaniM500:14:24
233Lukasz SzarmachState Street Running Club 2M400:14:24
234Katarzyna GrabowskaLuxoft TricityK400:14:24
235OLAF TOMOSZTOYOTA WALDER & LEXUS TRÓJMIASTO TEAMM300:14:24
236Marcin NogaIKEA LogistykaM200:14:24
237Fryderyk HogaDNV GL: One last DanceM400:14:25
238DARIA BORKOWSKAFBI 1K100:14:25
239Karolina BuczyńskaZbożowe ŚwiryK300:14:25
240Anita BonisławskaCityMotorsK200:14:25
241Bartłomiej KmiećHighwayM100:14:26
242Marek DudzikGRUPA KLIMA-THERMM400:14:26
243Piotr PszczolińskiTUMBOteam5M500:14:27
244Marek DerdzińskiKemira Dream Team 8M100:14:27
245Piotr JóźwiakIHS Markit 1M300:14:28
246Szymon LeykAsseco Active TeamM400:14:28
247Sandro Garcia PradoKemira The fastest snailsM200:14:29
248Marek NiemiecMOPR Gdańsk 1M100:14:29
249Joanna KaniewskaMercure / Novotel Run N FunK400:14:29
250Rafał PałkaDNV GL: RunbustersM400:14:29
251Vladyslav DmytriukByle do metyM200:14:29
252Grzegorz CucjewLaureateM200:14:29
253Kasjan ZawadzkiAPACZE 2M500:14:30
254Szymon PolakPiękna i BestieM200:14:30
255Artur OrłowskiFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - StraszynM400:14:30
256Andrzej StawickiDziki z AspireM200:14:31
257Joanna ŁawickaIKEA LogistykaK500:14:31
258Adam PłotkaBORGA TEAMM500:14:31
259Rafał CegielskiDNVGL: Coco JumboM200:14:32
260Krzysztof KrólMOPR Gdańsk 1M500:14:32
261Mirosław BohuneTravel GDN 1M100:14:32
262Artem PasichnykAPACZE 3M300:14:32
263Ryszard KuczkowskiPKP CARGO GDAŃSKM400:14:32
264Leszek StefaniakSantander 3 - Orły PółnocyM400:14:33
265Grzegorz KrólBATM500:14:34
266Marcin PultynIHS Markit 2M200:14:34
267Leszek RogowskiLEXUS TRÓJMIASTO & TOYOTA WALDER TEAMM300:14:34
268Tomasz NiemcewiczPGS SoftwareM400:14:34
269Arkadiusz JaneczkoSchibsted Tech PolskaM500:14:35
270Przemysław NowickiGenesis BlueBirdM200:14:35
271Szymon KobylecSwarovski Shining RunnersM100:14:35
272Robert BetlejewskiAPACZE 1M400:14:35
273Emil SobolewskiComposites RunnersM100:14:35
274Paweł KamińskiCiklumers #1M200:14:36
275Marcel ZielonkaFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - StraszynM300:14:37
276Marek SzmytDNV GL: One last DanceM500:14:37
277Bartosz WiniarczykFresenius RUNM400:14:37
278Maciej BryłaTumboteam4M300:14:37
279Grzegorz KochańskiSmart4Aviation Gdańsk TeamM400:14:38
280Alesia MuravitskayaSquad N1 Running Force @NordeaK100:14:38
281Michał Orzeszkowskishipyard runnersM300:14:39
282Kamil KurULMA TeamM400:14:40
283Zbigniew GornowiczBATM400:14:40
284Miłosz WoźniakCiklumers #1M500:14:42
285Krzysztof KluskaFresenius RUNM500:14:42
286Tomasz RybaczekNorthvolt_1M300:14:42
287Wojciech FilipkowskiPiękna i BestieM400:14:42
288Piotr KrzemińskiUrząd Miejski w Gdańsku - SIGMAM500:14:42
289Rafał ŻukowskiSkandiusM300:14:42
290Piotr WieczorekState Street Running Club 1M500:14:42
291Paweł SzymczakDNV GL: Trzeszczące trampkiM500:14:43
292Marc MullerCompetence Call CenterM100:14:43
293Jakub MielewskiGrupa SKATM300:14:43
294Piotr ChmielińskiDynatrace 2M200:14:43
295Justyna PiątekAsseco Active TeamK100:14:44
296Paweł GoneraDORACO SportTEAMM500:14:44
297Piotr DowgiałłoAPACZE 1M200:14:44
298Wojciech RatkowskiBik BrokersM100:14:44
299Piotr BranickiBPH Runners Team 1M200:14:44
300Bartłomiej WędzikowskiWĘDZIKOWSKI TEAMM500:14:44
301Piotr Lautenbach#JestemTotalM300:14:44
302Marcin BednarskiNordea Speedy GonzalesM500:14:45
303Michał SambożukMGS LAW Sport TEAMM500:14:45
304Marcin GołuzdPolbruk Dram Team 1M100:14:45
305Michał KoziełFamocTeamM500:14:45
306Dariusz SzymańskiHighwayM500:14:46
307Bartosz ZaborowskiZiajaM300:14:46
308Szymon DembowskiMercure / Ibis Stare Miasto Run N FunM400:14:46
309Artur KmeraAS-PL Team 1M300:14:47
310Michał TaraszkiewiczRzeźnicy z MięsnegoM100:14:47
311Łukasz ZalewskiPAKEROM500:14:47
312Wiktor WieteskaRun Baltec! Run!M500:14:47
313Krzysztof SzutowiczNo GCM400:14:47
314Michal RojekState Street Running Club 2M100:14:48
315Geir RolandRock n'RunM500:14:49
316Mateusz KurkowskiPolbruk Vega TeamM500:14:50
317Damian DziaduchDajcie nam wygrać !M400:14:50
318Robert GruchałaUMG OMEGAM100:14:50
319Grzegorz WirkusNovotel Gdnak Centrum Run N FUNM400:14:50
320Albert Jan FrancissenRock n'RunM200:14:51
321Mateusz KaźmierczakFIDELTRONIK TEAMM300:14:51
322Krzysztof Sas-BojarskiIHS Markit 2M500:14:51
323Dariusz PierzchlińskiSZYBKA ROLKAM500:14:51
324Marek WciórkaKemira Legs MiserablesM400:14:52
325Jan Perucki#DrużynaPomaskiejM300:14:52
326Marcin KowalskiGenesis BlueBirdM100:14:52
327Andrzej KorcalaSunday RunnersM500:14:53
328Krzysztof JabłonkaRMDC IM500:14:53
329Marcin CieszewskiIP Kwidzyn TeamM300:14:53
330Dominik Kozłowskisource_to_runM500:14:53
331Kamil ParafiniukDajcie nam wygrać !M300:14:53
332Bartosz MarusinskiPower RangersM500:14:54
333Hubert WilkCosta BossM200:14:55
334Mikołaj LewandowskiPytongiM100:14:55
335Karolina OczachowskaSantander 1 - Pobrzeże GdańskieK200:14:55
336Konrad KiełbasaNo GCM300:14:56
337Łukasz KosałkaDelphiaM200:14:56
338Bartek Sreberski#JestemTotalM400:14:56
339Roksana KacprzakThyssenkruppK200:14:56
340Michał PszczolińskiTUMBOteam5M300:14:56
341Piotr Lewandowski(1) Czarne konieM300:14:56
342Marek UrbaniakSzkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku OliwieM300:14:57
343Bartłomiej JanuszewiczKRP BłyskawiceM100:14:57
344Paweł GlinkaPKS Gdańsk Oliwa SAM400:14:57
345Szczepan KrólPower RangersM200:14:57
346Michał KryszczakDNV GL: Biegnę bo kce!M400:14:58
347Janusz PastwaELHURTM400:14:58
348Urszula LipskaELHURTK500:14:58
349Sławomir KonaszewskiNOVictoryM300:14:59
350Mariia SusKluseczki z ARROWK200:14:59
351Daniel ProtzekSwarovski Hot SteppersM500:14:59
352Karol MatuszewskiKONIG STAHL TEAMM200:15:00
353Andrzej KaczorrunIT ARLAM500:15:00
354Michał CzubakSunday RunnersM400:15:00
355Jarosław WentaNordea Speedy GonzalesM400:15:00
356Kamil WalewskiNordea Speedy GonzalesM200:15:00
357Marek JaskotEUROFINS ENVIRO IM500:15:00
358Paweł PiątkowskiTrefl Biega 1M400:15:01
359Maciej PanczukState Street Running Club 2M300:15:01
360Marta KuchtaNippon Seiki 2K200:15:01
361Jacek MartuzalskiSii Running Team #1M100:15:02
362Sebastian WrzesińskiNippon Seiki 1M400:15:02
363Łukasz BorówkoJeppChartyM500:15:03
364Wojciech PirsztelIKEA FoodM400:15:03
365Kamil LewandowskiPytongiM500:15:03
366Maciek CzuchaRoyal Jet TermitesM100:15:03
367Cezary AndryskowskiIHS Markit 2M300:15:03
368PatrykCityMotorsM500:15:04
369Michał JaśniewiczIP Kwidzyn TeamM400:15:04
370Piotr KuczkowskiRMDC IVM500:15:04
371Krzysztof SzarmachPort GdańkM300:15:04
372Wojciech ŚwiderskiHebany i ProstownikiM100:15:05
373Krzysztof NowaczykHilton GdańskM100:15:05
374Mirosław SoszyńskiTrefl Biega 1M200:15:05
375Monika AnolikAvengersK500:15:05
376Kinga SiatkowskaATOMówki by EtonK500:15:06
377Konrad MichalakFIDELTRONIK TEAMM500:15:06
378Łukasz CzerwionkaSantander 7 - Zdrowie na BankM400:15:06
379MAGDALENA KAŁASTU ZDROWIEK200:15:06
380Daniel KabakASK SOMEONE ELSEM300:15:07
381Katarzyna TuszerNord CapitalK400:15:07
382Arkadiusz RadzimowskiGdynia PKAM300:15:07
383Maciej FlorekTUMBOteam 2M300:15:07
384Jakub ŚMILGIEWICZSantander Global OperationsM200:15:08
385Michał MłodzianowskiFantastic 5!M100:15:08
386Dawid ZielińskiGrażyny i janusz biznesu oraz wesoły marketer EUM500:15:08
387Aleksandra DudekByle do metyK300:15:08
388Tomasz HibnerARLA MASTER DATAM300:15:09
389Paulina WeselakSantander 1 - Pobrzeże GdańskieK300:15:09
390Andrzej DrobFresenius RUNM200:15:09
391Mariusz OlszewskiFUJIFILMM200:15:09
392Maciej JasińskiDNV GL: Szybcy i WściekłaM400:15:09
393Jacek NaumiukTAKEDAM400:15:09
394Piotr WójcikIP Kwidzyn TeamM100:15:10
395Filip KarczewskiPSE - Team IT BydgoszczM400:15:10
396Przemysław WywigaczTREC TEAM 1M300:15:10
397Krzysztof KlukowskiAvengersM200:15:10
398Robert BednarskiComarchM500:15:11
399Piotr KunowskiDynatrace 3M500:15:11
400Dariusz GawrylukTORUS DREAM TEAMM200:15:11
401Wojciech KaczorPiękna i BestieM500:15:11
402Karoliona Morkowska#JestemTotalK100:15:11
403Mateusz GrochowalskiMercure / Novotel Run N FunM100:15:12
404Kornel ZiółkowskiThe Invincible 5M100:15:12
405Grzegorz JankowskiOrlando PiratesM500:15:12
406Grzegorz PetrykowskiADM CzerninM100:15:12
407Marcin UskeTORUS DREAM TEAMM100:15:13
408Dawid RobalewskiRMDC IVM300:15:13
409Bartosz JurkiewiczIKEA Speed TeamM500:15:14
410Wacław DziewulskiDynatrace 2M400:15:14
411Grzegorz WilczyńskiState Street Running Club 5M500:15:14
412Bartosz JanuszNovotel Gdnak Centrum Run N FUNM500:15:15
413Maciej IwanowskiBow & ARROWM100:15:15
414Wojciech BurdaRMDC IVM100:15:15
415Piotr KowalskiIKEA LogistykaM400:15:15
416Mikołaj Godycki-ĆwirkoAS-PL Team 2M200:15:15
417Joanna MuzaPKS Gdańsk Oliwa SAK300:15:16
418Artur ZakrzewskiHebany i ProstownikiM300:15:17
419Krzysztof ŁuczakPSE - Team DE BydgoszczM400:15:17
420Agnieszka StępieńinfoShare Academy foreverK300:15:17
421Maciej PiotrowskiKoko Dżambo i do przodu (FORTUM)M400:15:17
422Michał KubiakFamocTeamM300:15:17
423Dariusz KowalSaint-Gobain SQUAD - TADMAR ZAWIERCIEM500:15:18
424Przemysław GollusInkubator Starter RUNM100:15:18
425Krzysztof KinderCompetence Call CenterM100:15:18
426Adrian ZawistkowskiONE SYSTEMM100:15:18
427Wiesław UryniukAllianz Running TeamM200:15:18
428Andrzej SzołtysIP Kwidzyn TeamM100:15:18
429Piotr DencGRUPA KLIMA-THERMM300:15:19
430KAROLINA ŻAKTU ZDROWIEK500:15:19
431Adrian BobrowskiAS-PL Team 2M100:15:19
432Tomasz RyczanikSunday RunnersM300:15:20
433Daniel FajeńskiNordea Speedy GonzalesM100:15:20
434Tomasz SkibinskiLaureateM500:15:20
435Bartłomiej DurajczykSZYBKA ROLKAM400:15:20
436Paweł JastrzębskiBATM200:15:20
437Kamil SzatkowskiSCROL - żbikiM500:15:20
438Maciej KliniewskiKONIG STAHL TEAMM400:15:21
439Maria MrózSzkoła Podstawowa 48 TeamK400:15:21
440Damian WinczewskiPytongi 3.8M200:15:21
441MARTA OLESIEJUKFBI 1K300:15:21
442Piotr SiemieniukMercure / Novotel Run N FunM500:15:21
443Arkadiusz LewandowskiPiękna i BestieM200:15:21
444Jarosław OmelańczukLEXUS TRÓJMIASTO & TOYOTA WALDER TEAMM200:15:22
445Adam MroczyńskiAS-PL Team 2M300:15:22
446Błażej DarowskiAplitt 1M200:15:22
447Bartosz LajsIP Kwidzyn TeamM400:15:23
448Kuba KaługaTUMBOteam5M100:15:23
449Nathan VoetsKemira Not fast but furiousM200:15:23
450Robert SzczygielskiADM CzerninM400:15:23
451Marcin KozłowskiSii Running Team #1M300:15:24
452Dariusz GórskiEUROFINS ENVIRO IM400:15:24
453Andrzej ZywolkoCompetence Call CenterM200:15:24
454Dawid CiechanowiczBow & ARROWM200:15:25
455Julien FrancheSquad N1 Running Force @NordeaM200:15:25
456Danuta OsińskaGIWK BiegaK200:15:25
457Tomasz MichalikAgencja Rozwoju PomorzaM300:15:25
458Jakub CirkowskiIKEA LogistykaM300:15:25
459Tomasz KaźmierkiewiczThales 1M200:15:25
460Jakub MikaPROMATM100:15:26
461Bartosz JanickiWNS Global ServicesM100:15:26
462Magda PiwońskaGenesis BlueBirdK300:15:26
463Martyna StanulewiczTylko Tesco na DąbrowieK200:15:26
464Magdalena CzajkowskaOneHRun TeamK500:15:27
465Daniel CisekSchibsted Tech PolskaM400:15:27
466Mateusz ZaborowskiSii Running Team #1M200:15:27
467Marek MichalskiScalacM100:15:27
468Ievgen SyrotiukEfiscoM100:15:27
469Grzegorz PasiekaFresenius RUNM300:15:28
470Krzysztof FalkAS-PL Team 1M400:15:28
471Paweł SkibaEKSPANSJA ATAKUJEM100:15:28
472Maciej JarzębskiSii Running Team #2M200:15:29
473Krzysztof RichterAvengersM100:15:29
474Marcin WawrzyniukONE SYSTEMM500:15:29
475Tomasz LewickiNas nie dogoniąM100:15:31
476Paweł TokarskiEUROFINS ENVIRO IIM500:15:31
477Klaudia PrusikRUNtasticK400:15:32
478Mateusz GiebieńTeam !17M300:15:32
479Arkadiusz SobocińskiEltel NetworksM200:15:32
480Wiktor SiekSONPAPM100:15:32
481Andrzej KieszinfoShare Academy foreverM400:15:33
482Przemek BirnAMStaff 2M500:15:33
483Bartosz DomskiBATM400:15:34
484Krzysztof PrażuchBORGA TEAMM200:15:34
485ANNA ADAMCZYKFBI 2K400:15:34
486Tomasz CholewińskiAXESM100:15:34
487Krystian WojewskiDNV GL: Biegnę bo kce!M300:15:34
488Dżafar BajraszewskiAPACZE 1M100:15:34
489Przemysław KsiążekIncredible KowalskiM300:15:35
490SŁAWOMIR KOSZEWSKITU ZDROWIEM100:15:36
491Szymon BrowarczykMercure / Ibis Stare Miasto Run N FunM100:15:36
492Marek SiudaDeltaM500:15:36
493Magdalena GeraszekZakwas TeamK400:15:37
494Arkadiusz RydlewskiPolbruk Dream Team 2M500:15:37
495Małgorzata SałapataLet's go ARROWK300:15:37
496Marek SzczerkowskiIncredible KowalskiM100:15:37
497Wojciech KozłowskiRADMORM300:15:38
498Marta MaciszkaNord CapitalK500:15:38
499Waldo Rodrigo Aramayo SolizFast TrackM200:15:38
500Jakub GołębiewskiDNV GL: Not Fast, Just FuriousM100:15:38
501Matthew MellingMercure Gdynia Run N FunM300:15:38
502Jakub RybickiThales 2M400:15:39
503Dawid WesołowskiSolwit_Team_3M500:15:39
504MAREK ŻARSKISantander 4 - Polska zaczyna się na PÓŁNOCYM500:15:39
505Tomasz ChrobakNorthvolt_3M500:15:39
506Monika KamińskaSantander 7 - Zdrowie na BankK500:15:40
507Piotr WąsowskiGrażyny i janusz biznesu oraz wesoły marketer EUM100:15:40
508Aleksander NeugebauerNDI 1M400:15:40
509Aleksander MisiuraGwiazdy (FORTUM)M300:15:40
510Michał ŁukaszewskiJak Wy Dacie Radę, To Ja TeżM300:15:41
511Bartłomiej WoźniczkaOrły FreseniusaM100:15:41
512Piotr BuraPort GdańkM500:15:41
513Rafał BarczykowskiFresenius MoczopędyM500:15:41
514Rafał PajączekFresenius FUNM300:15:41
515Robert ChilareckiAllianz Running TeamM500:15:42
516Michał DanielewiczZadyszkaM400:15:42
517Paweł KlucznikIP Kwidzyn TeamM200:15:42
518Daniel GutowskiGLS BydgoszczM500:15:42
519Viktor ShupliakAPACZE 1M500:15:42
520Maciej BrzezickiTREC TEAM 2M500:15:42
521Krystian StępieńFamocTeamM100:15:42
522Milos KlimentCompetence Call CenterM500:15:43
523Michał AdamskiDNV GL: 2019M500:15:43
524Lech ŻurekPKA GdyniaM400:15:43
525Łukasz OlszewskiZiajaM100:15:43
526Karolina GajownikSantander 3 - Orły PółnocyK200:15:44
527Pawel SzmajdzinskiComposites RunnersM300:15:44
528Mateusz Nostitz-JackowskiExpertSenderM100:15:44
529Robert AnolikAvengersM400:15:44
530Adrianna MołdyszAspire Space GirlsK300:15:45
531Bartosz HinzWurth PolskaM200:15:45
532Wojciech StanisławskiDynatrace 2M300:15:45
533Edward MorozowskiTAKEDAM100:15:45
534Wojciech KasprzykNazwa Drużyny :)M400:15:45
535Krzysztof ChmuraKasa KrajowaM300:15:46
536Jakub MielczarekIP Kwidzyn TeamM100:15:46
537Mateusz CzupowskiArgo CardM400:15:46
538Piotr DzięczewskiIC Sport Team 1M100:15:46
539Patryk BartnikDNV GL: Train Like A ProM400:15:46
540Tomasz WocialNestRunM300:15:47
541Bogumił FurcheKRP BłyskawiceM400:15:47
542Łukasz SitarekPSE - Team Bydgoszcz IM400:15:48
543Maciej GembczykSantander 5 - Ula się kula i S-kaM200:15:48
544Marcin CegłowskiPSE - Team Bydgoszcz IM300:15:49
545Kamil SchroederKoko Dżambo i do przodu (FORTUM)M100:15:49
546Karolina KrempećMCRK500:15:49
547Dawid SmalaraSwarovski- faster than macroM100:15:49
548Dionizy KoziaraKemira Legs MiserablesM300:15:49
549Damian JeleniewskiHighwayM200:15:49
550Michał KuczyńskiBiegam Wolno Bo Mi WolnoM100:15:50
551Pawel SobczakJeppShotsM100:15:50
552Michał KowalskiSwissmed Centrum ZdrowiaM500:15:50
553Piotr DrykaTORUS DREAM TEAMM300:15:51
554Alicja CzupajłoCompetence Call CenterK500:15:51
555Karol MacekBrokerM400:15:51
556Mateusz SągolULMA TeamM200:15:51
557Izabela DawidowiczTrefl Biega 1K100:15:51
558Monika CichoszArla GSS - T&AK200:15:51
559Maciej PrusikNDI 2M500:15:51
560Paweł BarszczZziajaniM300:15:52
561Paweł NicewiczSolwit_Team_3M200:15:52
562Leszek LyczmańskiThe Invincible 5M500:15:52
563Piotr OlechnowiczJepp WurstM200:15:52
564Antonio Jesus Perez BerdugoKemira The fastest snailsM300:15:52
565Krzysztof ŚmiechPURO HOTEL TEAMM300:15:52
566Damian SeredynNordea SUB6M500:15:53
567Elwira JankowskaAllianz Running TeamK100:15:53
568Michał ŚliwińskiBow & ARROWM300:15:53
569Artur BoberskiRMDC IIIM100:15:53
570Sławomir PiotrowskiRzeźnicy z MięsnegoM200:15:53
571Michał JagodzińskiSwarovski Fast TeamM400:15:53
572Adam FabianowskiGLS BydgoszczM200:15:54
573Krzysztof DziewirzMłodzi duchem (FORTUM)M400:15:54
574Maciej RudnickiPiękna i BestieM100:15:54
575Michał LeśniakRADMORM500:15:54
576Wojciech WęclewskizMusili NasM400:15:55
577Olga TyczyńskaPROrunnersK100:15:55
578Marta SzutaNIE_ZŁOMKIK400:15:55
579Konrad SzczupakowskiIncredible KowalskiM400:15:56
580Olga ŁotockaIHS Markit 2K400:15:56
581Tomasz Bruhn3CityElectronicsM400:15:56
582Dawid KaczmarekPGS SoftwareM200:15:56
583Tomasz KolinskiPiękna i BestieM100:15:57
584Jakub SznytkaRMDC IIM500:15:57
585Michał GontarczykDORACO SportTEAMM300:15:57
586Agnieszka Pomaska#DrużynaPomaskiejK100:15:57
587Tomasz PrzedpełskiBATM100:15:57
588Beata OssowskaEltel Networks 2K100:15:57
589Tomasz PileckiDNVGL: Coco JumboM400:15:57
590Kazimierz SzadkowskiExpertSenderM300:15:58
591Janusz KulikSantander 1 - Pobrzeże GdańskieM100:15:58
592Aleksandra TomczykowskaGang przedsiębiorczych logopedekK300:15:58
593Karolina CzęścikDr. OetkerK500:15:58
594Krzysztof PowązkaAllianz Running TeamM400:15:58
595Adam ZagajewskiSwarovski- faster than macroM200:15:58
596Michał PłatonowDREWNIACZKIM500:15:59
597Zbigniew BrząkałaMercure / Ibis Stare Miasto Run N FunM500:15:59
598Tomasz RadziewiczWolne ButyM300:15:59
599Michał PostupalskiIHS Markit 2M100:15:59
600Olaf GałązkaSchibsted Tech PolskaM300:16:00
601Jorge SousaFast TrackM400:16:00
602Sebastian SzwejkBPH Runners Team 1M400:16:00
603Mateusz OrłowskiSchibsted Tech PolskaM200:16:00
604Maciej AzarczykDNV GL: RunbustersM500:16:00
605Jakub GrzegorzewskiLepiej nie będzieM100:16:00
606Artur SackiewiczPolbruk Dram Team 1M300:16:01
607Monika SadkowskaOCEANIC TEAM 1K300:16:01
608Wojciech ChilińskiDajcie nam wygrać !M500:16:01
609Paweł KotwaTumboteam4M400:16:02
610Seweryn RutkowskiRoyal Jet TermitesM300:16:02
611Mariusz Celiński-DrozdKärcher GdańskM100:16:02
612Sergii SokurenkoDNV GL: Development PolandM200:16:03
613Patryk MarkowskiVikingsM100:16:04
614Anton MalenkyiNorthvolt_1M500:16:04
615Mateusz KierzkowskiKoko Dżambo i do przodu (FORTUM)M300:16:04
616Aleksandra TaraszkiewiczEurofins | DermscanK400:16:04
617Sławomir WełnaBow & ARROWM500:16:04
618Martyna JodłowskaFresenius FresGirlsK100:16:04
619Maciej GaszakDNVGL: Coco JumboM300:16:04
620Maksym JopekNorthvolt_2M500:16:04
621Karol SajdakSwarovski Recruiters on the runM400:16:04
622Marek Wilczewski3CityElectronicsM200:16:04
623Marcin MatuszewskiSolwit_Team_3M100:16:05
624Xabier EnriquezSwarovski JewelsM100:16:05
625Mikołaj GrycnerPROMAT2M100:16:06
626Paweł BieleckiGdynia PKAM200:16:06
627Adrian BieleckiARLA MASTER DATAM100:16:06
628Łukasz PionkeEcol-UniconM500:16:06
629Karolina StyczyńskaSWAROVSKI Sparkling Dream TeamK100:16:06
630Sławomir WołczkiewiczLufthansa Systems Poland Active!M400:16:06
631Jakub CzakańskiDNV GL: No Name TeamM100:16:07
632Dorota Certafurious toesK200:16:07
633Kamil Wilczyński#MOTAteam3M500:16:07
634Lukasz CudeckiState Street Running Club 4M100:16:07
635Paweł JankowskiKemira Dream Team 8M500:16:07
636Dawid DrewnianyNorthvolt_2M100:16:07
637TOMASZ BIEŃKOWSKISECESPOLM300:16:07
638Marek WiśniewskiBPH Runners Team 1M300:16:08
639Michał RadkaGRUPA KLIMA-THERMM500:16:08
640Adam ŻmudaDNVGL: Coco JumboM500:16:08
641Marta KapanowskaVikingsK200:16:08
642Maciej BródkaIP Kwidzyn TeamM200:16:09
643Arkadiusz BoikeOCEANIC TEAM 1M100:16:10
644Sebastian KościńskiASECOM500:16:10
645Paulina WaćkowskaAXESK500:16:10
646Maciej WierzbińskiLOFTM100:16:10
647Witold Turzański(5) Dynatrace Slow TurtlesM200:16:11
648Karol KędzierskiRaz krowie śmierćM100:16:11
649Katarzyna BogusławskaAspire Space GirlsK100:16:11
650Artur TerpiłowskiCompetence Call CenterM500:16:11
651Marcin BadtkeDAMEN SQUADM500:16:11
652Leonid TeplytskyiDAMEN SQUADM300:16:11
653Jakub HiszczyńskiDynatrace 2M500:16:12
654Tomasz OsuchzMusili NasM200:16:12
655Wojciech SzymeczkoThyssenkruppM200:16:12
656Kamil MyśliwiecELHURTM200:16:12
657Paweł RoczyńskiDNV GL: BAM400:16:12
658Damian MichnowskiMOPR Gdańsk 2M300:16:12
659Krzysztof FojuthByle Do MetyM300:16:12
660Marek TarnasFresenius FUNM100:16:13
661Dawid MatuszczykSquad N1 Running Force @NordeaM500:16:13
662Natalia MalinowskaATOMówki by EtonK200:16:13
663Marcin CzajkoRMDC IIIM200:16:13
664Agnieszka MitręgaKRP BłyskawiceK500:16:14
665Jakub RusekPolbruk Dram Team 1M400:16:14
666Martyna WójcikJepp WurstK500:16:14
667Michał BainkaThe Invincible 5M300:16:15
668Tomasz MykPKA GdyniaM300:16:15
669Daniel GnypBUD-ROBM400:16:15
670Kamil FronczakLC CorpM200:16:15
671Paweł ŚląskiScalacM500:16:15
672Piotr KogutIP Kwidzyn TeamM400:16:15
673Rafał RybackiOnegini - She made us do it team!M300:16:16
674Bartosz OssowskiDNV GL:ShipManagerM400:16:16
675Szymon ProkopiukPGS SoftwareM300:16:16
676MACIEJ BALCEROWICZTOYOTA WALDER & LEXUS TRÓJMIASTO TEAMM100:16:16
677Artur Jakusz-GustomskiTUMBOteam5M200:16:16
678Karolina ZatorskaTREC TEAM 2K100:16:17
679Alicja MikołajczakKluseczki z ARROWK300:16:17
680Grzegorz KordalPolbruk Central TeamM500:16:17
681Grzegorz PająkPGS SoftwareM100:16:17
682Piotr DardzińskiGdynia PKAM100:16:17
683Agata KisielewskaEurofins | DermscanK300:16:17
684Joanna SzpekBUD-ROBK100:16:17
685Krzysztof GałązkaAvengersM300:16:18
686Dariusz KozicińskiSimex GdzieTaMetaTeam#1M200:16:18
687Tomasz MarszałekPytongi 3.8M400:16:18
688Łukasz GrzonkaGRUPA KLIMA-THERMM100:16:19
689Dariusz PiekarskiPolbruk Central TeamM100:16:19
690Krzysztof GarskiBATM300:16:19
691Michał SkupDNV GL: BAM300:16:20
692Aleksander ZdybelDNV GL: Development PolandM400:16:21
693Jędrzej DamskiRun, Forest, Run!M400:16:22
694Jan SobiszMEBLOTECHNIKAM200:16:22
695Marcin GradowskiWurth PolskaM300:16:22
696Paweł SowińskiBrokerM500:16:22
697MAREK PIOTROWICZSantander 4 - Polska zaczyna się na PÓŁNOCYM400:16:23
698Michał MackiewiczADM CzerninM300:16:23
699Kamil ZientaraVisit GdanskM500:16:23
700Marcin ZbawickiRADMORM200:16:23
701Martine MagrianLecimy niczym ARROWM200:16:23
702Karol LuczakAMStaff 2M100:16:23
703Ayrton InacioFast TrackM100:16:23
704Rafał ObłuskiBayer steppersM500:16:24
705Łukasz JózefowiczState Street Running Club 5M100:16:25
706Mateusz CegiełkaEKSPANSJA ATAKUJEM400:16:25
707Maciej IgnatowskiIC Sport Team 1M300:16:25
708Piotr PieleńRun, Forest, Run!M200:16:25
709Buenjamin AlperSwarovski Sparkle TeamM200:16:25
710Paweł WilkSii Running Team #2M100:16:25
711Tomasz ChorzelewskiFIDELTRONIK TEAMM200:16:26
712Paweł BrzóskaZiajaM500:16:26
713Tomasz PaszkiewiczPROTEA TEAMM300:16:26
714Hanna DobrowolskaKemira Pitu PituK100:16:27
715Tomasz PestkaComposites RunnersM500:16:27
716Paweł KortasNippon Seiki 2M500:16:27
717Patryk SzparagaAS-PL Team 2M500:16:27
718Jarosław SchroederUrząd Miejski w Gdańsku - SIGMAM400:16:27
719Grzegorz KowalskiBORGA TEAMM400:16:28
720Aneta AndrzejewskaSDA TeamK500:16:28
721Justyna LeliwaGang przedsiębiorczych logopedekK400:16:28
722Natalia SzylkeEurofins | DermscanK200:16:28
723Dominik BorowiecPSE - Team EksploatacjaM500:16:28
724Damian KuźmińskiUMG ALFAM500:16:29
725MAREK DOMARADZKISECESPOLM200:16:29
726Aleksandra BendigTrefl Biega 2K100:16:29
727Michał ElmanowskiOCEANIC TEAM 1M200:16:29
728Adam StrzelczykNippon Seiki 1M300:16:30
729Aleksandra MankowskaSHIPCO TRANSPORT TEAMK300:16:30
730Tomasz MeyerDNV GL: Biegnę bo kce!M500:16:30
731Michał BiałekDNV GL:ShipManagerM300:16:30
732Carlos Cruz CastroKluseczki z ARROWM100:16:31
733Marcin LewandowskiTrefl Biega 2M500:16:31
734Tomasz FilipowiczUrząd Miejski w Gdańsku - SIGMAM300:16:31
735Marek MurawkoJak Wy Dacie Radę, To Ja TeżM200:16:31
736Sven DudszusDNV GL: One last DanceM100:16:31
737Łukasz ZwolińskiCompetence Call CenterM100:16:31
738Adam StarostaRicohM100:16:32
739Łukasz GochnioAhoj! MacgregorM500:16:32
740Paweł KramekSzkoła Podstawowa 48 TeamM300:16:32
741Aleksandra Tobiaszshipyard runnersK200:16:33
742Marcos FariasSuwako de KobraM200:16:33
743Paweł WachułkaIncredible KowalskiM500:16:33
744Tomasz ŻmudzińskiThyssenkruppM500:16:33
745Monika SowińskaNDI 2K300:16:33
746Andrzej KrasowskiAplitt 2M200:16:33
747Jakub KowalikNazwa Drużyny :)M200:16:33
748Martyna MorajkoFresenius FresGirlsK300:16:34
749Piotr GawrońskiSDA TeamM300:16:35
750Ewa CzerepaniakThyssenkruppK400:16:35
751Sławomir RóżańskiPAKEROM300:16:35
752Roksana RybickaGang przedsiębiorczych logopedekK500:16:35
753Jakub SamczukComarchM400:16:35
754Daniel ZakrzewskiLaureate 2M100:16:35
755Wojciech StępieńIP Kwidzyn TeamM100:16:35
756Grzegorz ZimodroKasa KrajowaM100:16:36
757Tadeusz BalcerDNV GL: Development PolandM500:16:36
758Dawid ProcajłoTerminatoryM300:16:36
759Magda FijałTUMBOteam 2K100:16:36
760Piotr DołębskiDNV GL: Szybcy i WściekłaM500:16:37
761Przemysław KłosekSimex GdzieTaMetaTeam#3M500:16:37
762Rafał MoslerPolbruk Techniseal Star TeamM300:16:37
763Sylwia GadomskaMercure Gdansk Stare Miasto Run N FunK100:16:38
764Piotr PapuzińskiLufthansa Systems Poland Active!M300:16:38
765Mariusz KaszubowskiPROKHARD TEAMM100:16:38
766Hanna KowalczykDachserK500:16:38
767Tomasz CzaplińskiNIE_ZŁOMKIM100:16:38
768Michał KolasińskiSii Running Team #1M400:16:38
769Roman GorbatiukGIWK BiegaM400:16:39
770Paweł KowalewskiNOVictoryM400:16:39
771Magdalena KozakiewiczHRabiostwoK300:16:39
772Maciej PacześnyKoko Dżambo i do przodu (FORTUM)M200:16:39
773Jakub RewińskiAS-PL Team 2M400:16:39
774Marta JagłowskaRzeźnicy z MięsnegoK300:16:40
775EWELINA ROŻYŃSKAFBI 1K200:16:40
776Michał SzramkaLaureate 2M200:16:40
777Paulina ZiomekinfoShare Academy TeamK100:16:40
778Yulia BazhenovaLufthansa Systems Poland Active!K100:16:40
779Agnieszka MatulaniecDREWNIACZKIK100:16:40
780Anna SewerynDNV GL: RunbustersK200:16:40
781Maciej MieczkowskiRock n'RunM400:16:41
782Michał SroczyńskiTylko Tesco na DąbrowieM100:16:41
783Kamila BurconDNV GL- Zadzieram kiecęK300:16:41
784Kamil KazanieckiPiękne i Bestie (FORTUM)M100:16:41
785Karolina LubińskaVikingsK300:16:41
786Marcin AdamkowskiFUJIFILMM500:16:42
787Aleksandra PawlikDNV GL: Train Like A ProK500:16:42
788Arkadiusz GronowskiPROrunnersM400:16:42
789Aldona BurskaDr. OetkerK400:16:42
790Szymon FlorynEuroklimatM500:16:43
791Jakub BalukiewiczFUJIFILMM400:16:43
792Patryk SekułaBUD-ROBM500:16:43
793Dawid KrasnowskiATOMówki by EtonM400:16:43
794Marek KochnaDAMEN TEAMM300:16:44
795Tomasz MasternakOrły FreseniusaM500:16:44
796Marcin LewandowskiWolne ButyM200:16:44
797Michał Weyer(5) Dynatrace Slow TurtlesM500:16:44
798Mariusz MakiełaSaint-Gobain SQUAD - TADMAR ZAWIERCIEM400:16:44
799Tomasz GraulExpertSenderM500:16:45
800Mateusz BrunatEltel Networks 3M300:16:45
801Michał PrusinowskiRadisson Hotel & SuitesM400:16:45
802Sylwia KosiorekNorthvolt_1K400:16:45
803Robert FiszerFresenius FUNM500:16:45
804Mateusz WłochDNV GL: Not Fast, Just FuriousM400:16:45
805Karolina NiedźwieckaDORACO SportTEAMK400:16:45
806Grzegorz SłomskiTAKEDAM200:16:46
807Piotr CzuprynKemira Dream Team 8M200:16:46
808Damian KozikowskiLOFTM300:16:46
809Kasper KozłowskiHamptonality RunnersM500:16:47
810Piotr SznejderCityMotorsM300:16:47
811Łukasz PaczoskaOrlando PiratesM300:16:47
812Anna MichniakIC Sport Team 2K300:16:47
813Mariusz PrzybylskiGLS BydgoszczM100:16:47
814Krzysztof FryckowskiIP Kwidzyn TeamM100:16:48
815Adam KrystekAsseco Active TeamM500:16:48
816Rafał RutkowskiGRUPA KLIMA-THERMM200:16:48
817Dorota GrzegorczykTUMBOteam 2K500:16:48
818Marek MetelskiPROTEA TEAMM100:16:48
819ANNA SERKOWSKAW-A-I-A-M BIG HEARD TEAMK400:16:48
820Łukasz PytnerGwiazdy (FORTUM)M100:16:49
821Andrzej KłudkaDAMEN TEAMM100:16:49
822Marcin JończykSCROL - dzikiM100:16:49
823Michał WalkowskiEUROFINS ENVIRO IM300:16:49
824Anna Brzozowska-OśkaMocne w gębie logopedkiK500:16:50
825Robert SłowakDAMEN SQUADM200:16:50
826Krzysztof ŚliwińskiSwarovski Fast TeamM100:16:50
827Agnieszka BrzezinskaState Street Running Club 3K400:16:50
828Ewa GałeckaObiecali nam pączki (FORTUM)K300:16:50
829Justyna ŁoszewskaEKSPANSJA ATAKUJEK300:16:50
830Marta JakubczakPiękna i BestieK300:16:50
831Tomasz RogawskiNordea SUB6M400:16:50
832Agnieszka ChmielDNV GL: 2019K200:16:51
833Andrzej PogorzalaRadisson Hotel & Suites IM100:16:51
834Rafał SzymańskiTORUS DREAM TEAMM400:16:51
835Tadeusz SzłykHappy peopleM400:16:51
836Adam MarchewiczCiklumers #2M300:16:51
837Aleksandra DambekAMStaff 2K300:16:51
838Adam DrabekDNV GL: Not Fast, Just FuriousM200:16:51
839Piotr BorowskiPort GdańkM100:16:51
840Piotr PutowskiRadisson Hotel & SuitesM100:16:52
841Magdalena MoszkowiczThyssenkruppK400:16:52
842Krzysztof KowalczykTAKEDAM500:16:52
843Marcin GłombiowskiSAFETY FIRSTM200:16:52
844Georgios ToliasRicohM100:16:53
845Monika Wołucka-MasłowskaDelphiaK400:16:53
846Sławomir SkórskiPolbruk Vega TeamM300:16:53
847Tomasz SchützDr. OetkerM300:16:53
848Wojciech HefczycNordea SUB6M300:16:54
849Tomasz KuczyńskiMercure Gdynia Run N FunM400:16:54
850Daria DangNovotel Gdnak Centrum Run N FUNK300:16:54
851KRZYSZTOF PYSZKATOYOTA WALDER & LEXUS TRÓJMIASTO TEAMM500:16:55
852Rafał KasianowiczMercure Gdynia Run N FunM500:16:55
853Ilona DamskaZbożowe ŚwiryK200:16:56
854Beata RadzikowskaBik BrokersK400:16:56
855Jedrzej DanowskiRed HeatM300:16:57
856Michał JanuszewskiPSE - Team DE BydgoszczM300:16:57
857Maciej TomczykFresenius FUNM400:16:58
858Marcin RucińskiNordeaRunnersM200:16:58
859Ewa GadomskaSzkoła Podstawowa 48 TeamK100:16:58
860Alicja SkwirowskaTumboteam3K500:16:59
861Monika SawiczKoko Dżambo i do przodu (FORTUM)K500:16:59
862Magdalena BorkowskaUMG ALFAK100:16:59
863Miłosława CichoszRoyal Jet TermitesK400:16:59
864Piotr WitkowskiRun Baltec! Run!M400:17:00
865Jolanta MichnowiczPKS Gdańsk Oliwa SAK100:17:01
866Damian PtasznikLFRSM100:17:01
867Monika KuchcińskaPROrunnersK500:17:01
868Szymon RichertOnegini - She made us do it team!M200:17:01
869Krystian KoseckiFIDELTRONIK TEAMM400:17:02
870Michał WarnkeSONPAPM200:17:02
871Andrzej MoszczyńskLFRSM300:17:02
872Anna PiesikCityMotorsK100:17:02
873Krzysztof ZalewskiDachserM100:17:02
874Mateusz PiekarskiMEBLOTECHNIKAM500:17:02
875Olha NovikovaSwarovski Sparkle TeamK100:17:03
876Marlena PytnerPiękne i Bestie (FORTUM)K400:17:03
877Daniel StenzelUrząd Miejski w Gdańsku - SIGMAM100:17:03
878Małgorzata KoncewiczEuroklimatK300:17:03
879Piotr ŻmudaSolace Sp z o.o.M100:17:03
880Małgorzata ChajkowskaByle do metyK500:17:03
881Marta DmochowskaDr. OetkerK200:17:04
882Sebastian KreftSzybsi od RyanairaM200:17:04
883Leszek KaczmarekWolne ButyM100:17:04
884Agnieszka Pietraszewska-JadwiszczokNDI 1K200:17:04
885Dorota SerafinThales 1K300:17:05
886Alexander C. TicehurstState Street Running Club 1M200:17:05
887Daria SarolAPACZE 2K100:17:05
888Paweł GomułkaSolwit_Team_3M400:17:06
889Daria BobaJuul Labs ServicesK500:17:06
890Iwona FilipiukUMG OMEGAK200:17:06
891Agnieszka MencelDelphiaK100:17:06
892Jana SzajdiukEfiscoK500:17:06
893Marek LipińskiTREC TEAM 1M400:17:07
894Marcin LewandowskiFamocTeamM400:17:07
895Adam ChwiałkowskiPSE - Team IT BydgoszczM500:17:07
896KAROLINA UTRATASantander 4 - Polska zaczyna się na PÓŁNOCYK100:17:09
897MACIEJ ROĆKOFBI 2M300:17:09
898Maciej CzarnieckiState Street Running Club 3M300:17:09
899Lisa BachinaCiklumers #2K100:17:09
900Jakub Duda#MOTAteam3M400:17:09
901Katarzyna BandurskaKoderzyK100:17:10
902Karolina GruszeckaEltel Networks 3K100:17:10
903Adrian KarczewskiIC Sport Team 2M200:17:10
904Michał KwasAgencja Rozwoju PomorzaM200:17:10
905Alicja JózefowskaSONPAPK300:17:11
906Andrzej KosiorGdynia PKAM400:17:12
907Grzegorz SarnackiDAMEN TEAMM200:17:12
908Dawid MłyńskiBATM200:17:13
909Pieter VisserState Street Running Club 1M400:17:13
910Sławomir ŁaszewskiEUROFINS ENVIRO IM200:17:13
911Dominika Maria SpittalPower RangersK400:17:13
912Anna FurtakAspire Space GirlsK200:17:13
913Henri TuovinenKemira The fastest snailsM100:17:13
914Tomasz KuliśPolbruk Dream Team 2M400:17:14
915Aleksandra AdamikDNV GL: Train Like A ProK300:17:14
916Mariusz BukowskiFIGAM500:17:14
917Michał RoszczynialskiSaltus Sport TeamM500:17:14
918Łukasz MiecznikowskiMercure Gdansk Stare Miasto Run N FunM200:17:14
919Zoriana MryczkoState Street Running Club 3K200:17:14
920Adrian WawrzyniakAplitt 1M500:17:14
921Angelika BerdychDNV GL: International Running SnailsK400:17:14
922Patrycja KasprzykEuroklimatK200:17:15
923Mateusz KmiećNippon Seiki 1M100:17:15
924Michał SadowskiTuliPanowieM100:17:15
925Aleksandra MakohońDSV RUNNING TEAM GDAŃSKK100:17:15
926Joanna KwiecińskaSwarovski Recruiters on the runK200:17:16
927Agnieszka SzefkaNorthvolt_3K200:17:16
928Aleksandra SzulcASK SOMEONE ELSEK200:17:16
929Grzegorz EliszewskiMGS LAW Sport TEAMM400:17:16
930Bartosz CzyżykTuliPanowieM400:17:17
931Adrianna RutkowskaSwarovski Recruiters on the runK300:17:18
932Jacek StolarzRMDC IIM200:17:18
933Dorota BilińskaHamptonality RunnersK300:17:18
934Emilia PlesiakLepiej nie będzieK200:17:18
935Teresa GostkowskaKemira Byle do przoduK400:17:18
936Łukasz CzajaPKS Gdańsk Oliwa SAM500:17:18
937Stan DrobiazkoState Street Running Club 1M100:17:18
938Michal LewickiArla ITSDM500:17:19
939Barbara SzypszakFIDELTRONIK TEAMK100:17:19
940Daniel DanielewiczHamptonality RunnersM400:17:19
941Dennis DurairajDNV GL: BAM500:17:19
942Marcin SaniewskiMercure / Ibis Stare Miasto Run N FunM200:17:19
943Natalia LisTerminatoryK200:17:20
944Katarzyna KleszczewskaDNV GL: International Running SnailsK300:17:20
945Przemysław WyrwaRADMORM400:17:20
946Krzysztof ObarzanekDajcie nam wygrać !M200:17:20
947Karol NowińskiAsseco Active TeamM100:17:20
948Katarzyna FliszkiewiczBEST Girls :)K500:17:20
949Michał MeklerJeppChartyM400:17:20
950Maciej KrzemienieckiRMDC IM200:17:21
951Robert FijałkowskiSchibsted Tech PolskaM500:17:21
952Małgorzata StępieńCompetence Call CenterK400:17:21
953Piotr SzczepanowskiWNS Global ServicesM400:17:21
954Mateusz GrabowskiELHURTM300:17:21
955Natalia LewandowskaMOPR Gdańsk 1K300:17:22
956Adam LemkaDSV RUNNING TEAM GDAŃSKM200:17:22
957Joanna JereczekinfoShare Academy TeamK200:17:22
958Samanta SzypielewiczTuliPanieK500:17:22
959Dagna SzramkaLaureateK100:17:23
960Magdalena JankowskaSwarovski Sparkle TeamK400:17:23
961Marcin BirutaULMA TeamM300:17:23
962Łukasz Bejm#DrużynaPomaskiejM400:17:23
963Shyamal MukherjeeSAFETY FIRSTM500:17:24
964Agnieszka BobinGO/FAK400:17:24
965Monika LehmannSzkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku OliwieK400:17:24
966Ewa GrygorukNDI 1K300:17:26
967Aleksandra BoneZziajaniK400:17:26
968Michał FlanekPolbruk Dream Team 2M100:17:26
969Adam KubiakPSE - Team EksploatacjaM300:17:26
970Weronika DymarczykRicohK500:17:26
971Michał Dec(5) Dynatrace Slow TurtlesM400:17:26
972Kamil PiotrowskiFantastic 5!M500:17:27
973Oliver RintzASK SOMEONE ELSEM100:17:27
974Piotr KruszyńskiFIGAM100:17:27
975Jarosław ŚwierszczRMDC IM100:17:27
976Barbara TuszyńskaCompetence Call CenterK200:17:27
977Wojciech DanowskiTrefl Biega 2M400:17:27
978Karol SzwajOnegini - She made us do it team!M500:17:28
979Andrzej KrzeszowskiTylko Tesco na DąbrowieM400:17:28
980Jakub PałaszyńskiCiklumers #2M400:17:29
981Bartosz SkoniecznyMEBLOTECHNIKAM100:17:29
982Justyna SzcześniakLaureate 2K500:17:29
983Adam UradzinskiMercure Gdansk Stare Miasto Run N FunM500:17:29
984Sebastian OssolińskiByle do metyM300:17:30
985Paweł SzczerbińskiDynatrace 3M400:17:30
986Łukasz LubińskiThales 1M400:17:30
987Kamil LipskiTuliPanowieM200:17:30
988Bożena LangowskaeNErgiczni biegają i pomagająK100:17:31
989Wojciech DzidoAsseco Active TeamM300:17:31
990Tomasz WyłupekDRSA Kampa TeamM100:17:31
991Agnieszka JackiewiczMATK500:17:31
992Paweł AlickiinfoShare Academy foreverM100:17:31
993Sandra TrzosBayer steppersK100:17:32
994Iwona BelingBrokerK300:17:32
995Tomasz PuchalskiGIWK BiegaM100:17:33
996Aleksandra ZaliwskaGO/FAK500:17:33
997Maciej HandkeNippon Seiki 2M400:17:33
998Magdalena Lipka-BaranFUJIFILMK300:17:34
999Eryk CiaraPolbruk Central TeamM300:17:34
1000Agnieszka KorenkiewiczAplitt 1K400:17:34
1001Dzieszko EwelinaSWAROVSKI Sparkling Dream TeamM300:17:34
1002Klaudia BałdygaBEST Elbląg Runners TeamK500:17:35
1003Adam HryniewiczSkandiusM400:17:35
1004Paulina SamborskaIP Kwidzyn TeamK400:17:35
1005Kamil PrejsPiękna i BestieM400:17:35
1006Robert WyczółkowskiPolbruk Central TeamM400:17:35
1007Mariusz DyderskiRun, Forest, Run!M300:17:35
1008Anna WitczakSwissmed Centrum ZdrowiaK100:17:35
1009Jarosław WitkowskiRMDC IIM100:17:36
1010Bartosz PindelGLS BydgoszczM300:17:36
1011Jacek KowalczykPolbruk Vega TeamM400:17:36
1012Mariusz SiwekScalacM200:17:37
1013Aleksandra AdamskaSolace Sp z o.o.K500:17:37
1014Paulina AntoszkiewiczAPACZE 1K300:17:37
1015Joanna BliźniewskaSCROL - dzikiK200:17:37
1016Rafał MieczkowskiPKS Gdańsk Oliwa SAM200:17:38
1017Marek NowakowskiNazwa Drużyny :)M100:17:38
1018Tomasz CiepluchArla ITSDM200:17:38
1019Alexandre YakovlevEfiscoM300:17:38
1020Sebastian TochaDNV GL: Szybcy i WściekłaM200:17:38
1021Klaudia Walter-MikołajunPURO HOTEL TEAMK200:17:39
1022Kamil RichertinfoShare Academy foreverM500:17:39
1023Liliana WindorpskaBik BrokersK300:17:40
1024Aleksandra JaroszewiczNovotel Gdnak Centrum Run N FUNK200:17:41
1025Agata PyszczukObiecali nam pączki (FORTUM)K200:17:41
1026Alicja DudzikAMStaff 2K400:17:41
1027Szymon ZaczekAplitt 2M300:17:41
1028Monika PałaszPROMATK400:17:41
1029Dorota SzałeckaAsseco Active TeamK500:17:41
1030Paweł RudoGIWK BiegaM300:17:42
1031Krzysztof KalinowskiThales 2M300:17:42
1032Diana GiedrysTOYOTA WALDER & LEXUS TRÓJMIASTO TEAMK200:17:43
1033Milena WronkaDajcie nam wygrać !K100:17:43
1034Małgorzata KuchtaSzkoła Podstawowa 48 TeamK200:17:43
1035Konrad WilczyńskiSpirit TeamM100:17:43
1036Artur ArmatowskiTUMBOteam 1M500:17:43
1037Anita FröhlkeSzmaragdowe MalinkiK200:17:43
1038Robert OstrowskiNordea Speedy GonzalesM300:17:44
1039Agnieszka Arcisz-CzakańskaTAKEDAK300:17:44
1040Agnieszka Sendlewska NagyDNV GL: Train Like A ProK200:17:44
1041Anna SaramakDSV RUNNING TEAM GDAŃSKK500:17:44
1042Rafał TruszewskiAplitt 1M100:17:45
1043Artur LehmannSzkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku OliwieM500:17:45
1044Kinga ManistaZiajaK200:17:45
1045Radosław KoniecznyDNV GL: One last DanceM300:17:45
1046Błażej SzykutCityMotorsM400:17:45
1047Izabela KuleszaUMG OMEGAK300:17:45
1048Igor KramarenkoAXESM200:17:45
1049Natalia WłodarczykGrupa SKATK200:17:46
1050Piotr SzarmachSzmaragdowe MalinkiM100:17:46
1051Krzysztof MielewczykNorthvolt_2M300:17:46
1052Pawel NowickiWurth PolskaM400:17:47
1053Eliza BuryłaWNS Global ServicesK500:17:47
1054Iwona RutkowskaSimex GdzieTaMetaTeam#1K100:17:47
1055Paweł RychlickiCiklumers #1M100:17:48
1056Karolina BazalKemira Something is no YesK100:17:48
1057Iwona MurawskaTrefl Biega 2K300:17:48
1058Natalia KuśGrażyny i janusz biznesu oraz wesoły marketer EUK300:17:48
1059Mateusz Skarbek#DrużynaPomaskiejM200:17:48
1060Barbara Gornowicz-CendrowskaDachserK200:17:49
1061Marek DolzyckiState Street Running Club 4M200:17:49
1062Małgorzata RogowskaGrupa SKATK400:17:49
1063Paulina SzwedekSwarovski- faster than macroK500:17:49
1064Magdalena BugnackaRicohK300:17:49
1065KAROLINA BARECKASECESPOLK100:17:50
1066Paulina KaliszJepp WurstK400:17:50
1067Grażyna PrzybylskaGLS BydgoszczK400:17:50
1068Andrzej BrzozowskiGIWK BiegaM500:17:50
1069Beata GregorczykFit LadiesK100:17:50
1070Agnieszka StryjeckaMOPR Gdańsk 2K400:17:51
1071Wojciech NajmanAhoj! MacgregorM200:17:51
1072Kamil KiełbuseNErgiczni biegają i pomagająM200:17:51
1073Anna SiudaKONIG STAHL TEAMK300:17:51
1074Kamil BielskiIKEA Speed TeamM400:17:51
1075Jowita GrabowskaSZYBKA ROLKAK300:17:51
1076Katarzyna FischerArla ITSDK300:17:52
1077Emilia KośmickaPSE - Team Bydgoszcz IIK200:17:52
1078Jacek MagulskiKemira Not fast but furiousM400:17:52
1079Urszula WiśniewskaHilton GdańskK200:17:52
1080Bartłomiej KamolaPURO HOTEL TEAMM400:17:53
1081Małgorzata KorthalsComarchK100:17:53
1082Paweł TokarskiArgo CardM200:17:53
1083Rafał BanasiukATOMówki by EtonM100:17:53
1084Marcin StabrowskiNorthvolt_3M400:17:53
1085Konrad RadomyskiARLA MASTER DATAM400:17:53
1086Marcin ŻebiałowiczCosta Coffee MasterM500:17:53
1087Olga KotowskaRicohK400:17:54
1088Michał AleksandrowiczByle Do MetyM200:17:54
1089Krzysztof CzuszyńskiSolwit_Team_3M300:17:54
1090IWONA HINCW-A-I-A-M BIG HEARD TEAMK100:17:54
1091Filip SobotaASK SOMEONE ELSEM400:17:54
1092Klaudia OlenderTumboteam3K200:17:54
1093Saddam BilalovRed HeatM400:17:55
1094Marta BlokCiklumers #2K500:17:55
1095Tomasz PrusinowskiRadisson Hotel & SuitesM500:17:55
1096Cezary RybskiIP Kwidzyn TeamM500:17:56
1097Gerard SzulcNazwa Drużyny :)M300:17:56
1098Piotr ChrześcijanekIKEA LogistykaM100:17:56
1099Paweł KowalskiCosta Coffee MasterM200:17:56
1100Justyn Huszczoshipyard runnersM100:17:56
1101Sebastain SekreckiULMA TeamM500:17:56
1102Beata DaleckaArgo CardK100:17:57
1103Tomasz ZielińskiLuxoft TricityM200:17:57
1104Filip SzokalskiBORGA TEAMM100:17:57
1105Klaudiusz Konieczkafurious toesM300:17:57
1106Krzysztof PietruszkiewiczSantander 1 - Pobrzeże GdańskieM400:17:57
1107Andrea GenoveseSwarovski Sparkle TeamK500:17:57
1108Slawomir MielewczykHappy peopleM500:17:58
1109Grzegorz BaranCiklumers #2M200:17:59
1110Michał KowalskiRMDC IM400:17:59
1111Karolina KrajewskaPROTEA TEAMK400:17:59
1112Agata WrońskaCompetence Call CenterK300:17:59
1113Katarzyna WisniewskaNadziani na ARROWK400:17:59
1114Aleksandra KaniaRadisson Hotel & SuitesK300:18:00
1115Agata CieślukowskaDREWNIACZKIK300:18:01
1116Boguslaw PilutkiewicWurth PolskaM500:18:01
1117Ewa JanowskaUMG OMEGAK400:18:02
1118Bartosz NowakowskiNordea SUB6M100:18:02
1119Rafał RomejkoBORGA TEAMM300:18:02
1120Ewa ZakrzewskaNestRunK200:18:02
1121Maciej PosłusznyComarchM200:18:02
1122Martyna ZinkiewiczBPH Runners Team 2K300:18:03
1123Łukasz SzucaJeppChartyM200:18:03
1124Piotr EllwardtByle Do MetyM100:18:03
1125Magdalena Horeczy-SzymanskaSimex GdzieTaMetaTeam#2K400:18:04
1126Łukasz KurowskiSpirit TeamM300:18:04
1127Maciej JóźwiakDAMEN TEAMM400:18:04
1128Dorota ŚcisłoBEST Girls :)K300:18:04
1129Agata Rybak - GrabickaTrenuj z Nami!K400:18:04
1130Agnieszka OłowskaPytongiK400:18:04
1131Aleksandra BartschPozytywnie zabieganiK500:18:05
1132Magdalena KrólTrefl Biega 2K200:18:06
1133Sylwia GronowskaSaltus Sport TeamK400:18:06
1134Agnieszka PiecykJuul Labs ServicesK300:18:06
1135Ernest KarwowskiRMDC IIIM500:18:06
1136Rafał RoppelSDA TeamM200:18:06
1137Urszula BłachuszewskaKoderzyK500:18:06
1138Bartosz WojteczekMłodzi duchem (FORTUM)M100:18:07
1139Estera RintzAhoj! MacgregorK400:18:07
1140Marek KonopkaPAKEROM400:18:07
1141Inna MatuszczykSquad N1 Running Force @NordeaK400:18:07
1142Justyna KasprzakEltel Networks 2K200:18:08
1143Dawid PaluchowskiComarchM300:18:08
1144Kinga BorkowskaBEST Girls :)K200:18:08
1145Maciej SkowyraLepiej nie będzieM500:18:08
1146Klaudia BernatowiczPROMATK200:18:08
1147WŁADEK HEJKAW-A-I-A-M BIG HEARD TEAMM500:18:09
1148Aleksandra WirskaLecimy niczym ARROWK100:18:09
1149Magdalena HorydRzeźnicy z MięsnegoK400:18:09
1150Alina CieślakIP Kwidzyn TeamK500:18:09
1151Joanna SapiegoNDI 2K100:18:09
1152Adam SemmerlingRun, Forest, Run!M100:18:10
1153Mateusz KowalskiCompetence Call CenterM300:18:10
1154Andrzej WillmaIP Kwidzyn TeamM200:18:10
1155Marek Kuciński3CityElectronicsM300:18:11
1156Oskar SzramkaLaureate 2M400:18:11
1157Bartosz RogowskiDNV GL: No Name TeamM400:18:11
1158Katarzyna SzutowiczJuul Labs ServicesK400:18:11
1159Marek NiedzielskiSmart4Aviation Gdańsk TeamM100:18:11
1160Paulina PionkSantander Global OperationsK300:18:11
1161Marta UrbaniakFresenius FresGirlsK200:18:11
1162Marta NawrockaZadyszkaK300:18:11
1163Anna LangaASECOK400:18:11
1164Marcin PawlickiSimex GdzieTaMetaTeam#3M100:18:12
1165Łukasz JancenEuroklimatM100:18:12
1166Marek ZalewskiDeltaM100:18:12
1167Sylwia BorcowskaSwarovski Hot SteppersK300:18:12
1168Piotr MaruszewskiSolwit_Team_2M500:18:13
1169Izabela Lazarowicz BeczekNord CapitalK300:18:13
1170Monika KozakIKEA Speed TeamK100:18:13
1171Marcin WasilewskiPozytywnie zabieganiM400:18:13
1172Łukasz GerkeThales 2M500:18:13
1173Krzysztof MocarskiLet's go ARROWM100:18:13
1174Karol KnapskiKemira The fastest snailsM400:18:14
1175Alicja StobbaBPH Runners Team 2K500:18:14
1176Maria RoguckaWITTCHENK400:18:14
1177Karol ChyłaALPIACZKI KAROLAM100:18:15
1178Mateusz DulNorthvolt_1M100:18:15
1179Monika SucheniaMOPR Gdańsk 3K200:18:15
1180Grażyna GornowiczSwarovski SpartansK200:18:16
1181Magdalena GałusAsseco Active TeamK300:18:16
1182Przemyslaw MyslinskiArla ITSDM400:18:16
1183Łukasz ZawistowskiSimex GdzieTaMetaTeam#2M500:18:17
1184Radosław DiasPSE - Team EksploatacjaM400:18:18
1185Jolanta BiernackaHampton by Hilton Gdańsk AirportK400:18:18
1186Jakub KłosinfoShare Academy TeamM300:18:18
1187Monika PiotrowskaASECOK200:18:18
1188Mariusz MajerskiSCROL - żbikiM100:18:19
1189Katarzyna PuzdrowskaKemira Byle do przoduK300:18:19
1190Grzegorz KołakJepp WurstM300:18:19
1191Lenka KrisovaKoderzyK300:18:20
1192Hanna KirylukHebany i ProstownikiK400:18:20
1193Katarzyna KielDORACO SportTEAMK200:18:20
1194Beata KałużaMercure Gdansk Stare Miasto Run N FunK400:18:21
1195Mateusz Kulewicz(4) Dynatrace Sea TurtlesM400:18:21
1196Piotr DzingielewskiJak Wy Dacie Radę, To Ja TeżM400:18:21
1197Joanna WoronkoSkandiusK100:18:21
1198Aleksandra ZalachSwarovski TurbodzikiK100:18:21
1199Mariana ProtsenkoSwarovski JewelsK200:18:22
1200Adam DębowskiMEBLOTECHNIKAM400:18:22
1201Rafał TruszczyńskiDelphiaM300:18:22
1202Robert EngelbrechtNestRunM400:18:22
1203Kamila KarpińskaPURO HOTEL TEAMK100:18:22
1204Hanna IsmahilovaRed HeatK100:18:22
1205Przemysław ŻółtowskiRMDC IIIM400:18:22
1206Magdalena KuśmirekEltel Networks 3K500:18:23
1207Piotr ReginiaNadziani na ARROWM500:18:23
1208Klaudia ZacharzewskaSolace Sp z o.o.K200:18:23
1209Marta SzczygiełBPH Runners Team 2K100:18:23
1210Sebastian TowarekSpirit TeamM400:18:23
1211Anes DjouamaLecimy niczym ARROWM400:18:23
1212Piotr PniakNo GCM100:18:24
1213Jan SzostakTeam !17M400:18:24
1214Klaudia AdamiakNDI 1K500:18:24
1215Aleksandra SikorskaNDI 2K200:18:24
1216Tomasz ZawieruchaPROKHARD TEAMM200:18:24
1217Paulina TrygalskaBrokerK200:18:25
1218Marta KonarskaRicohK300:18:25
1219Ewa JasińskaKemira Pitu PituK500:18:25
1220Łukasz ToporekSchibsted Tech PolskaM100:18:26
1221Karolina WieczorekEuroklimatK400:18:27
1222Michał KrzepkowskiSAFETY FIRSTM300:18:27
1223Teresa KędziorrunIT ARLAK300:18:27
1224Małgorzata MatłokaBik BrokersK500:18:28
1225Władysław DruhoveikoHilton GdańskM300:18:28
1226Agata PilipionekCompetence Call CenterK300:18:28
1227Olena ZheludokThe Invincible 5K200:18:28
1228Rafał MisiakinfoShare Academy TeamM400:18:28
1229Adam MarkiewiczCosta BossM400:18:29
1230Marta CzajkowskaVikingsK400:18:29
1231Łukasz GerigkDNV GL: BrexitM200:18:29
1232Emilia SzarmacherAplitt 1K300:18:29
1233Paulina LabudaGrażyny i janusz biznesu oraz wesoły marketer EUK400:18:30
1234Monika StachowskaJuul Labs ServicesK100:18:30
1235Bartosz ZawodniakSmart4Aviation Gdańsk TeamM300:18:30
1236Marek ZielińskiIP Kwidzyn TeamM500:18:30
1237Anna Kwasniewska-WrońskaLepiej nie będzieK300:18:30
1238Paulina BelbotRicohK300:18:30
1239Anna SwietlinskiMocne w gębie logopedkiK300:18:31
1240Alberto TrecenoKemira Not fast but furiousM500:18:31
1241Magdalena WróblewskaMATK300:18:31
1242Małgorzata PietrzakeTravel GDN 1K400:18:31
1243Maciej MikołajczykSCROL - dzikiM300:18:32
1244KAMIL TATUŚKOSantander 4 - Polska zaczyna się na PÓŁNOCYM200:18:32
1245Magdalena TretkowskaNDI 1K100:18:32
1246Katarzyna WiatrowskaSchibsted Tech PolskaK400:18:32
1247Emilia KapłaniukSwarovski- faster than macroK400:18:32
1248Bartosz KrólEfiscoM200:18:33
1249Marek PopielKärcher GdańskM500:18:33
1250Aleksandra Rutkowska-OsyfState Street Running Club 4K500:18:33
1251Robert MalczykFresenius FUNM200:18:33
1252Alicja Nowak-ŚmilgieńHebany i ProstownikiK500:18:33
1253Katarzyna BaczewskaDNV GL: BAK200:18:34
1254Edyta KurzawaMocne w gębie logopedkiK400:18:34
1255Maria KnoblauchHelgi i HelmutyK300:18:34
1256Damian RutkowskiVisit GdanskM300:18:35
1257Edyta BielickaBEST Girls :)K100:18:35
1258Andrzej TutkowskiHampton by Hilton Gdańsk AirportM200:18:36
1259Sławomir Pinkasiewiczsource_to_runM400:18:36
1260Waldemar DąbrowskiIP Kwidzyn TeamM500:18:36
1261Martyna MikosHighwayK400:18:36
1262Mikołaj MielewskiVisit GdanskM400:18:37
1263Michał Maliszewski#MOTAteam3M100:18:37
1264Daria SamborskaBPH Runners Team 2K400:18:37
1265Tomasz LengowskiNo GCM500:18:37
1266Tomasz KunkelSONPAPM400:18:38
1267Wojciech FilipowiczState Street Running Club 5M400:18:38
1268Maciej NaguszewskiSlowMotionM500:18:38
1269Katarzyna RzepkaCiklumers #1K300:18:39
1270Anita HofmanThyssenkruppK300:18:39
1271Anna KierchnerSlowMotionK300:18:40
1272Mirosław GawędaARLA MASTER DATAM200:18:40
1273Agnieszka MuchaSHIPCO TRANSPORT TEAMK100:18:41
1274Natalia Jasnochsource_to_runK200:18:41
1275Krzysztof PiskorskiSantander 3 - Orły PółnocyM300:18:42
1276Anna ZielkeAspire Space GirlsK400:18:42
1277Mariusz CalińskiMłodzi duchem (FORTUM)M500:18:43
1278Rafal DrewniakLFRSM500:18:43
1279Agata MikolajczykSquad N1 Running Force @NordeaK300:18:43
1280Orlando Espitia OrtegaOrlando PiratesM100:18:43
1281Karolina SzamrajGdynia PKAK500:18:43
1282Kamil GąsławskiTuliPanowieM300:18:44
1283Michał NabakowskiTylko Tesco na DąbrowieM300:18:44
1284Krzysztof MieloszykLuxoft TricityM300:18:44
1285Justyna BorkwoskaTORUS DREAM TEAMK500:18:44
1286Katarzyna LutowskaRun Baltec! Run!K300:18:45
1287Dominik OsękowskiSolwit_Team_2M200:18:45
1288Anna KwiatkeALPIACZKI KAROLAK300:18:45
1289Mirosława PiotrowskaPozytywnie zabieganiK300:18:45
1290Marta WitkowskaSwarovski Sparkle TeamK300:18:46
1291Jakub MirońskiPROMATM500:18:46
1292Dariusz SzycaSunday RunnersM200:18:46
1293Milena PoznachowskaDNV GL- Zadzieram kiecęK500:18:46
1294Paulina MetelskaPROTEA TEAMK200:18:47
1295Anna Rudo-DolnaONE SYSTEMK300:18:47
1296Michalina KozakSwarovski Hot SteppersK200:18:47
1297Tomasz CzarneckiAsseco Active TeamM200:18:47
1298Adrian MetzHampton by Hilton Gdańsk AirportM500:18:47
1299Ewa BaturoDziewczyny z ferajny IKEAK500:18:47
1300Anna PaszkowskaDNV GL- Zadzieram kiecęK400:18:48
1301Marcin ModrzejewskiOnegini - She made us do it team!M400:18:48
1302Joanna ZastawnaIP Kwidzyn TeamK200:18:49
1303Kinga KaczorekPolbruk Vega TeamK100:18:49
1304Piotr FornalikPolbruk Central TeamM200:18:49
1305Ania RogalaPytongiK300:18:50
1306Sebastian PłatekCosta BossM100:18:50
1307Soren JacobsenArla ITSDM100:18:51
1308Tomasz KmieciakSCROL - żbikiM400:18:51
1309Mateusz KurekDRSA Kampa TeamM400:18:51
1310Przemysław GnatowskiNorthvolt_2M200:18:52
1311Anastasiia KrasotaBIK SerwisK200:18:52
1312Klaudyna LewandowskaSwissmed Centrum ZdrowiaK200:18:52
1313Arleta BeniuszysELHURTK100:18:53
1314Adam SzczęśniakRMDC IIIM300:18:53
1315Adam SzymanowskiPROKHARD TEAMM500:18:54
1316Sławomir ChudyWĘDZIKOWSKI TEAMM200:18:54
1317Arkadiusz SaganowskiBIK SerwisM400:18:55
1318Arkadiusz DudekZadyszkaM500:18:55
1319Izabela LeszczyńskaEcol-UniconK100:18:55
1320Iwona ZdybelRicohK200:18:55
1321Michał SalamuchaHappy peopleM300:18:56
1322Ewelina KrajewskaEsprit teamK300:18:56
1323Klaudia DzikDNV GL: BrexitK100:18:56
1324Iryna PolishchukBIK SerwisK500:18:56
1325Adriana ŚmigielskaeTravel GDN 1K200:18:56
1326Mateusz WiniarczykSCROL - żbikiM300:18:56
1327Kamil Wysockisource_to_runM300:18:57
1328Agnieszka WitekMOPR Gdańsk 3K300:18:57
1329Piotr GałaszekTeam !17M200:18:57
1330Paweł WitkowiakPSE - Team DE BydgoszczM200:18:57
1331Magdalena RowińskaComposites RunnersK200:18:57
1332Anna StodulskaWNS Global ServicesK200:18:57
1333Emilia KozbembaDNV GL- Zadzieram kiecęK100:18:57
1334Daniel BiechonskirunIT ARLAM200:18:57
1335Robert BoguszPolbruk Techniseal Star TeamM500:18:58
1336Olena BotsDeltaK300:18:59
1337Anna Kaczmarek-SawickaThe Invincible 5K400:18:59
1338Adam SiemionTUMBOteam 1M300:18:59
1339Alina TumidajewiczNadziani na ARROWK200:18:59
1340Barbara JakubowskaAspire Space GirlsK500:18:59
1341Krzysztof GrzegorzewskiEltel NetworksM300:19:00
1342Tomasz PiotrkiewiczlightningsM500:19:00
1343Grzegorz OlszewskiBIK SerwisM300:19:00
1344Adam BujakPort GdańkM400:19:01
1345Aleksandra MichałowskaRicohK500:19:02
1346Milena AtamanComposites RunnersK400:19:02
1347Monika WieczorekAXESK400:19:02
1348Urszula SkolimowskaSantander 5 - Ula się kula i S-kaK100:19:03
1349Katarzyna SkopczyńskaUrząd Miejski w Gdańsku - SIGMAK200:19:03
1350Martyna PokojskaTerminatoryK400:19:04
1351Grzegorz DąbrowskiDNV GL: Development PolandM300:19:04
1352Emilia LemkeNord CapitalK200:19:04
1353Paweł CzarnySDA TeamM400:19:04
1354Krzysztof KamińskiTumboteam4M200:19:05
1355Pamela MurglinKemira Something is no YesK300:19:05
1356Anna PrzeperskaUMG ALFAK400:19:05
1357Monika KuśmirakAMStaff 1K500:19:06
1358Adam DrzeżdżonPSE - Team IT BydgoszczM200:19:06
1359Natalia BaranowskaSii Running Team #2K500:19:06
1360Michał ŻabińskiHelgi i HelmutyM400:19:07
1361Oliwia GawrońskaGO/FAK200:19:07
1362Marta RynkiewiczRUNtasticK100:19:07
1363Paweł OlszakDNV GL: Szybcy i WściekłaM300:19:08
1364Magdalena SucharskaPSE - Team IT BydgoszczK100:19:08
1365Nela SzyszkaDNV GL: International Running SnailsK200:19:08
1366Małgorzata KowalskaMATK200:19:09
1367Szymon WiśniewskiHamptonality RunnersM100:19:09
1368Magdalena CzarneckaLC CorpK400:19:09
1369Rafał RoguskiSimex GdzieTaMetaTeam#2M300:19:09
1370Katarzyna MówkaLaureateK400:19:09
1371Maciej KrzyżanowskiScalacM400:19:11
1372Piotr BrzeskiKoderzyM400:19:11
1373Joanna SobiszJepp WurstK100:19:11
1374Anna FedroMATK400:19:12
1375Luiza BałażykKemira Byle do przoduK100:19:12
1376Milena LawręcZbożowe ŚwiryK400:19:12
1377Adam PastuszkaDRSA Kampa TeamM500:19:12
1378Marcos BergamoSuwako de KobraM100:19:12
1379Beata SkowrońskaArla GSS - T&AK400:19:12
1380Grzegorz GralakKONIG STAHL TEAMM100:19:12
1381Bartłomiej Żebrowski:lightningsM100:19:12
1382Małgorzata SzafrańskaGO/FAK100:19:12
1383Adrian ManelskiLet's go ARROWM400:19:13
1384Alina KowalkowskaMOPR Gdańsk 3K500:19:13
1385ARIEL JABŁOŃSKIFBI 2M100:19:13
1386Monika PetterssonLufthansa Systems Poland Active!K500:19:13
1387Joanna Piekarska-NorekZziajaniK100:19:13
1388Karol RudnickiKRP BłyskawiceM300:19:13
1389Anastasiya RomaniukJeppShotsK500:19:13
1390Joanna SurówkaEUROFINS ENVIRO IIK100:19:14
1391Jarosław TrycIP Kwidzyn TeamM400:19:14
1392Marian MarszałekBrokerM100:19:14
1393Dorota JanickaIP Kwidzyn TeamK300:19:14
1394Łukasz WysockiVisit GdanskM200:19:15
1395Natalia SzarochWĘDZIKOWSKI TEAMK400:19:15
1396Katarzyna KozicińskaSimex GdzieTaMetaTeam#3K200:19:15
1397Łukasz ImianowskiTumboteam4M500:19:15
1398Michał JaworskiPSE - Team DE BydgoszczM500:19:15
1399Patrycja WentowskaTuliPanieK300:19:15
1400Natalia WyszomirskaSAFETY FIRSTK400:19:16
1401Paulina PęczkowiczDNV GL: BrexitK400:19:16
1402Joanna TopolińskaKEMIRA QDOBROK100:19:17
1403Katarzyna MichałowskaNordeaRunnersK300:19:17
1404Alina KowalskaEscargotK200:19:17
1405Maciej JędrzejczakPozytywnie zabieganiM200:19:17
1406Agnieszka WąsowiczNorthvolt_1K200:19:17
1407Przemysław AdamowiczSpirit TeamM200:19:17
1408Anna KolesińskaMGS LAW Sport TEAMK200:19:17
1409Krzysztof RaciniewskiDynatrace 3M200:19:18
1410Tomasz RejnszIKEA Speed TeamM300:19:18
1411Agata GulbierzSwarovski TurbodzikiK200:19:18
1412Emilia KozłowskaFit LadiesK300:19:18
1413Katarzyna RosaLOFTK500:19:18
1414Rerych JuliaSwarovski Shining RunnersM200:19:18
1415Maciej DagielPSE - Team Bydgoszcz IIM500:19:18
1416Jakub BuczyłoAsseco Active TeamM400:19:18
1417Monika StachowiakSimex GdzieTaMetaTeam#2K100:19:19
1418Piotr LebieckiDREWNIACZKIM200:19:19
1419Magdalena KosteckaSwissmed Centrum ZdrowiaK300:19:19
1420Katarzyna RochowczykSwarovski Fast TeamK300:19:20
1421Joanna OstrowskaJak Wy Dacie Radę, To Ja TeżK100:19:20
1422Weronika CymerDNV GL: International Running SnailsK100:19:20
1423Małgorzata WieliczkoFit LadiesK400:19:20
1424Andrzej KarpiukSantander 7 - Zdrowie na BankM100:19:21
1425Krzysztof OsipowiczLaureateM300:19:21
1426Sandra SendobraDNV GL: Biegnę bo kce!K100:19:21
1427Małgorzata KosmalskaBayer steppersK400:19:21
1428Magdalena KowalskaMCRK400:19:22
1429Alicija SerlatByle do metyK400:19:22
1430Michal FencNadziani na ARROWM100:19:22
1431Anna EsslerAPACZE 3K500:19:22
1432Monika KaczmarekWĘDZIKOWSKI TEAMK300:19:22
1433Joanna JaskólskaHampton by Hilton Gdańsk AirportK100:19:22
1434BEATA FILIPEKFBI 2K500:19:22
1435Patrycja KrólNas nie dogoniąK200:19:23
1436Sara KopkowskaSantander 6 - NO.TO.MY.K100:19:23
1437Piotr KunatPolbruk Vega TeamM200:19:23
1438Michał MichalczukinfoShare Academy TeamM500:19:24
1439Alicja SolomonJeppShotsK200:19:25
1440Karolina WierzbińskaLOFTK400:19:25
1441Leon Gonzalez Luis FernandoState Street Running Club 3M500:19:26
1442Przemysław GrudzińskiTrefl Biega 1M300:19:26
1443Maciej BernadkiewiczFresenius MoczopędyM100:19:27
1444Klaudia KrucińskaHappy peopleK100:19:27
1445Magdalena JuszczykFantastic 5!K400:19:27
1446Rafał WiśniewskiULMA TeamM100:19:28
1447MONIKA FARONW-A-I-A-M BIG HEARD TEAMK200:19:28
1448Michał KowalskiIC Sport Team 2M400:19:29
1449Natalia StrongowskaWNS Global ServicesK300:19:29
1450Małgorzata StańczykMercure Gdynia Run N FunK200:19:29
1451Marta SulżyckaSimex GdzieTaMetaTeam#2K200:19:30
1452Sylwia BuczyńskaEsprit teamK400:19:30
1453Jarosław KufelKEMIRA QDOBROM500:19:30
1454Elżbieta GąsiorowskaDNV GL: BrexitK300:19:31
1455Krzysztof PodeszwaCosta BossM500:19:31
1456Michał KargulPROrunnersM300:19:31
1457Tomasz WojnowskiOrły FreseniusaM200:19:31
1458Marta BudziłowskaAPACZE 3K400:19:32
1459WOJCIECH KUTERFredki lecą do metkiM500:19:32
1460Dariusz ChmielewskiAllianz Running TeamM300:19:33
1461Wioletta Kostrzeba#JestemTotalK200:19:33
1462Aleksandra ŻylewiczJak Wy Dacie Radę, To Ja TeżK500:19:34
1463Agnieszka JaśniewiczIP Kwidzyn TeamK500:19:34
1464Renata BzdeńDziewczyny z ferajny IKEAK400:19:34
1465Malwina TuzimekExpertSenderK400:19:35
1466Weronika GorskaRicohK400:19:35
1467Michalina KaniewskaSchibsted Tech PolskaK200:19:35
1468Paulina KotowskaFamocTeamK200:19:36
1469Karol WyrzykowskiAPACZE 2M400:19:36
1470Katarzyna SzczycińskaPort GdańkK200:19:37
1471Olga KamińskaDNV GL:ShipManagerK500:19:37
1472Justyna AndryszakAMStaff 1K200:19:37
1473Karmen SosińskaRadisson Hotel & Suites IM500:19:38
1474Mariola OchocińskaEUROFINS ENVIRO IIK400:19:38
1475Dariusz Glugla(5) Dynatrace Slow TurtlesM300:19:38
1476Joanna OkolotowiczNo GCK200:19:38
1477Mateusz ŻochowskiLFRSM400:19:38
1478Agnieszka HoreczySimex GdzieTaMetaTeam#3K300:19:38
1479Kinga BrzezinskaPSE - Team DE BydgoszczK100:19:39
1480Natalia MerchutNorthvolt_2K400:19:39
1481Karolina SzygendaAMStaff 1K400:19:39
1482Oliwia KaczorDNV GL: BrexitK500:19:40
1483Monika Glaza WróblewskaAplitt 2K100:19:40
1484Kamila BrzezińskaRock n'RunK100:19:41
1485Natalia ŚliwińskaEltel Networks 2K400:19:41
1486Natalia PiechotaSolwit_Team_2K100:19:41
1487Paweł SzpekBUD-ROBM200:19:41
1488Marcin SkonieckiTREC TEAM 2M300:19:41
1489Aleksandra HejkaLC CorpK300:19:42
1490Anna ŁagunaArgo CardK300:19:42
1491Agnieszka PrzybyszewskaEscargotK300:19:43
1492Izabela StrzelczykSantander 2 - HAPPY GIRLSK100:19:44
1493Izabela KonopkaFresenius MoczopędyK400:19:44
1494Dariusz Kalita(4) Dynatrace Sea TurtlesM200:19:44
1495Michał StefanowskiSHIPCO TRANSPORT TEAMM200:19:44
1496Artur LewandowskiRaz krowie śmierćM300:19:44
1497Emilia KowalewskaIncredible KowalskiK200:19:45
1498Agata SznycerMGS LAW Sport TEAMK300:19:45
1499Joanna Pomieczyńska-SendrowskaWolne ButyK500:19:45
1500Agata WojdyraKRP BłyskawiceK200:19:45
1501Magdalena NiedźwiadekLufthansa Systems Poland Active!K200:19:45
1502Magdalena PieczulisPolbruk Techniseal Star TeamK100:19:46
1503Daniel TutlewskiUMG OMEGAM500:19:46
1504Milena KosewskaAhoj! MacgregorK300:19:46
1505Jerzy KotasińskiSantander 7 - Zdrowie na BankM200:19:46
1506Marta AleksejewNorthvolt_3K300:19:47
1507Ashish DadhoreSzybsi od RyanairaM300:19:47
1508Beata Jakimiak-RychlickaCiklumers #1K400:19:47
1509Natalia SudomierskalightningsK400:19:48
1510Anastasiia VolykAPACZE 2K300:19:48
1511PAWEŁ ŚMIGIELSantander 4 - Polska zaczyna się na PÓŁNOCYM300:19:48
1512Ewa KremerMOPR Gdańsk 3K100:19:49
1513Katarzyna BłeńskaPROrunnersK200:19:49
1514Agnieszka RakowskaPolbruk Dream Team 2K300:19:49
1515Michał StrzemińskiFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - StraszynM200:19:49
1516Magdalena OsipiakSAFETY FIRSTK100:19:50
1517Magdalena NowakTeam !17K500:19:50
1518Marzena JedwabnaRMDC IIK400:19:50
1519Mikołaj BiałkoSWAROVSKI Sparkling Dream TeamM200:19:51
1520KamilaTumboteam3K100:19:51
1521Jan PiotrowskiTUMBOteam 1M100:19:51
1522Paweł MadejAsseco Active TeamM200:19:52
1523Sylwia FitekRicohK200:19:53
1524Bartłomiej KuligGenesis BlueBirdM400:19:54
1525Marta RejentDNV GL: Biegnę bo kce!K200:19:54
1526Kacper SieradzińskiSchibsted Tech PolskaM300:19:54
1527Yulia MaksymovaState Street Running Club 5K200:19:54
1528Katarzyna RożniakIP Kwidzyn TeamK500:19:54
1529Michał PielechowskiUMG ALFAM300:19:55
1530Kamila OlszewskaPiękna i BestieK300:19:55
1531Ewa JędroeNErgiczni biegają i pomagająK400:19:55
1532Kamila BorekNas nie dogoniąK500:19:55
1533Aleksandra DąbrowskaKasa KrajowaK200:19:55
1534Martyna PrzybylińskaSwarovski Shining RunnersK300:19:56
1535Marcin SzatkowskiZbożowe ŚwiryM500:19:56
1536Andrzej BielickiMEBLOTECHNIKAM300:19:56
1537Robert HermannKärcher GdańskM400:19:56
1538Michał Bakuła(4) Dynatrace Sea TurtlesM300:19:57
1539Jacek ŚwiderskiNDI 2M400:19:58
1540Andrzej BryłaKärcher GdańskM300:19:58
1541Agnieszka BuczakKoderzyK200:19:58
1542Weronika MendykSzmaragdowe MalinkiK400:19:58
1543Joanna GibowiczOneHRun TeamK300:19:58
1544Emilia LisowskaJeppShotsK400:19:58
1545Agnieszka ŻwirkoPSE - Team EksploatacjaK200:19:59
1546Joanna ŻołęskaAPACZE 3K200:20:01
1547Krzysztof GnutekScalacM300:20:03
1548Grzegorz SternaIC Sport Team 1M500:20:04
1549Katarzyna ToczekDNV GL: 2019K400:20:04
1550Maja PolakInkubator Starter RUNK400:20:04
1551Marta TrzepanowskaALPIACZKI KAROLAK500:20:04
1552Katarzyna WesółkaBATK100:20:05
1553Angelika BorowczakSWAROVSKI Sparkling Dream TeamK500:20:05
1554Kinga KolpDNV GL: No Name TeamK200:20:05
1555Wioleta DrawskaAplitt 2K400:20:05
1556Kamila ŚwitalskaSlowMotionK200:20:06
1557Karolina ZawiszewskaThales 2M100:20:06
1558Agnieszka Chyćko-BogaczBik BrokersK200:20:07
1559MARCIN MANDELKATOYOTA WALDER & LEXUS TRÓJMIASTO TEAMM400:20:07
1560Edyta GóźdźMocne w gębie logopedkiK100:20:08
1561Justyna KarolakLecimy niczym ARROWK500:20:08
1562Julia KaczmarekCosta Coffee MasterK400:20:08
1563Ewelina WollschlaegerZziajaniK200:20:08
1564Sylwia GondekFantastic 5!K200:20:08
1565Michał WielgusTeam !17M100:20:08
1566Alicja GrzeszkiewiczDAMEN SQUADK400:20:09
1567Iwona KondrackaSZYBKA ROLKAK100:20:09
1568LUCYNA GRĄDZIELTU ZDROWIEK300:20:10
1569Marta Mich-MilewskaMłodzi duchem (FORTUM)K200:20:10
1570Piotr DzieminckiWITTCHENM500:20:10
1571Kacper NiedźwiedzkiMercure / Novotel Run N FunM300:20:10
1572Mariusz WacławczykDNV GL: Development PolandM100:20:11
1573Magdalena DrozdSzmaragdowe MalinkiK300:20:12
1574Magdalena WojtkuńskaALPIACZKI KAROLAK400:20:16
1575Dominika MiazgowskaCosta BossK300:20:16
1576Aleksandra WesołowskaPSE - Team EksploatacjaK100:20:16
1577Liliana SłońDNV GL: No Name TeamK500:20:16
1578Weronika TameTravel GDN 1K500:20:17
1579Paweł RozenbajgierAMStaff 1M100:20:17
1580Magdalena DawidowskaPROMAT2K400:20:17
1581Michał LadkoSantander 5 - Ula się kula i S-kaM300:20:18
1582Natalia KusińskaLFRSK200:20:19
1583Anna SzawiecBPH Runners Team 2K200:20:19
1584Tomasz MarszallBayer steppersM200:20:19
1585Cezary PetlińskiFresenius MoczopędyM300:20:19
1586Maciej KowalkowskiPSE - Team IT BydgoszczM300:20:20
1587Krzysztof RykaczewskiATOMówki by EtonM300:20:21
1588Lucas VallonPolbruk Techniseal Star TeamM200:20:21
1589Kamil BiedrzyckiSzybsi od RyanairaM400:20:22
1590ANETA PANEKW-A-I-A-M BIG HEARD TEAMK300:20:23
1591Aline WierzbaKemira Not fast but furiousM100:20:23
1592Adam SieniawskiAgencja Rozwoju PomorzaM500:20:24
1593Isabelle MatsiliSwarovski TurbodzikiM400:20:24
1594Monika SobczykIKEA Women TeamK100:20:24
1595Kamila JankowskaObiecali nam pączki (FORTUM)K100:20:25
1596Krzysztof DomorodzkiSunday RunnersM100:20:26
1597Oktawia GoryńskaFit LadiesK500:20:26
1598Piotr ProcajMercure / Ibis Stare Miasto Run N FunM300:20:26
1599Iza KarłoAXESK300:20:26
1600Agnieszka MasłowskaNippon Seiki 2K300:20:27
1601Amanda StarczewskaState Street Running Club 4K400:20:28
1602Agnieszka GościakEltel Networks 2K500:20:28
1603Sebastian Wolf#MOTAteam3M200:20:28
1604Patrycja Kalinowska#MOTAteam3K300:20:29
1605Alicja LichtarskaGwiazdy (FORTUM)K200:20:30
1606Małgorzata WielgusSlowMotionK100:20:30
1607Joanna SłowikLaureate 2K300:20:31
1608Irina ŁazińskaONE SYSTEMK200:20:31
1609Karolina StasiewiczIP Kwidzyn TeamK300:20:32
1610Ania SzczęchPytongi 3.8K100:20:33
1611Dagmara GryglewiczOneHRun TeamK400:20:33
1612Kamil WitkowskilightningsM200:20:33
1613Stanisław PieczyrakMercure / Novotel Run N FunM200:20:34
1614Katarzyna BencMłodzi duchem (FORTUM)K300:20:35
1615Malgorzata KnopaRUNtasticK200:20:35
1616Magdalena DziwońIP Kwidzyn TeamK200:20:35
1617Rafał SnochCompetence Call CenterM200:20:35
1618Kasia WawrzynByle Do MetyK500:20:35
1619Tatiana BobukhFIGAK200:20:35
1620Agnieszka NowakDNV GL: No Name TeamK300:20:36
1621Renata ZayanchkouskayaFantastic 5!K300:20:36
1622WOJCIECH LARCZYŃSKIFredki lecą do metkiM400:20:37
1623Klaudia IwanczHRabiostwoK100:20:38
1624Agnieszka KaźmierskaThyssenkruppK100:20:38
1625DOROTA ŻOŁĄDKIEWICZSantander 2 - HAPPY GIRLSK300:20:39
1626Andrzej PiotrowskiSwissmed Centrum ZdrowiaM400:20:39
1627Ewelina KrywkoObiecali nam pączki (FORTUM)K500:20:39
1628Magdalena MienikOneHRun TeamK200:20:40
1629Mateusz NiźnikTylko Tesco na DąbrowieM500:20:41
1630Magdalena LaskowskaByle do metyK200:20:43
1631Gustaw JurkowskiPytongi 3.8M300:20:43
1632Ewa SiemionSwarovski Hot SteppersK100:20:44
1633Agata KonkolewskaSwarovski Recruiters on the runK100:20:44
1634Magdalena KlóskowskaPROMAT2K200:20:44
1635Paulina KowalkowskaDNV GL: International Running SnailsK500:20:45
1636Alicja LiterskaFIGAK400:20:46
1637Katarzyna ZawadaPAKEROK100:20:47
1638Ewelina CechowskaPROMAT2K500:20:47
1639Agata GórakDNV GL: Trzeszczące trampkiK100:20:48
1640Magdalena WójcikDeltaK400:20:49
1641Natalia JurkowlaniecBiegam Wolno Bo Mi WolnoK200:20:49
1642Anna BanasRUNtasticK300:20:49
1643Katarzyna KrainskaSHIPCO TRANSPORT TEAMK500:20:51
1644Pawel BiernackiCompetence Call CenterM400:20:51
1645Edvard ?kerbergEfiscoM400:20:54
1646Magdalena Jurkowska-BoguszArla GSS - T&AK100:20:54
1647Marija BaleticSwarovski Recruiters on the runK500:20:54
1648Anastazja MichalczukEscargotK400:20:55
1649Justyna PatoraAMStaff 1K300:20:55
1650Oliwia PrzybylskaMCRK200:20:56
1651Iwona WawrukiewiczDREWNIACZKIK400:20:56
1652Natalia BehrendtZakwas TeamK300:20:56
1653MAŁGORZATA KOCFBI 1K400:20:58
1654Adrian DębniakDachserM400:20:59
1655Karolina KurbatEsprit teamK500:20:59
1656Joanna ChomaSolace Sp z o.o.K400:20:59
1657Wojciech FrydrysiakSmart4Aviation Gdańsk TeamM200:20:59
1658Katarzyna LaskowskaAgencja Rozwoju PomorzaK100:20:59
1659Marzena TochaDNV GL: Szybcy i WściekłaK100:20:59
1660Michal StepienLet's go ARROWM500:20:59
1661Małgorzata ElazzabiAhoj! MacgregorK100:21:00
1662Vladyslav ZakharinKemira Byle do przoduM500:21:01
1663Katarzyna ZakrzewskaMCRK100:21:01
1664Sława SzwajkowskaIP Kwidzyn TeamK100:21:01
1665Aleksandra MoskalBEST Girls :)K400:21:02
1666Magdalena RobakowskaeTravel GDN 1K300:21:02
1667Patrycja SzramkaOneHRun TeamK100:21:02
1668Michał Naleziński(4) Dynatrace Sea TurtlesM100:21:03
1669Marek Garwoliński(5) Dynatrace Slow TurtlesM100:21:03
1670Paulina SoleckaByle do metyK100:21:03
1671Anna PerkowskaState Street Running Club 5K300:21:05
1672Agnieszka WidlakPower RangersK100:21:05
1673Patrycja FilareckaRicohK400:21:06
1674Anna WiśniewskaTrenuj z Nami!K200:21:06
1675EMILIA WIETESKASantander 2 - HAPPY GIRLSK500:21:06
1676Aleksandra LewczukEsprit teamK100:21:07
1677Aneta Marczyk-GóreckaThyssenkruppK100:21:07
1678Sabina MurawskaKemira Something is no YesK200:21:08
1679MONIKA SOBAŃSKAFredki lecą do metkiK300:21:08
1680Sylwia JagłaHebany i ProstownikiK200:21:10
1681Anna ŻurowskaEltel Networks 3K200:21:10
1682Marek FiedorowiczPROMATM300:21:11
1683Reinhard GiesenHelgi i HelmutyM500:21:11
1684Diogo DoretoSuwako de KobraM400:21:13
1685Sylwia Piotrowicz-GnypBUD-ROBK300:21:14
1686Sylwia RogiewiczOCEANIC TEAM 1K500:21:15
1687Magdalena BurnickaPROMAT2K300:21:15
1688Magdalena BudziszewskaEltel Networks 3K400:21:17
1689Paweł StańczykSaint-Gobain SQUAD - TADMAR ZAWIERCIEM200:21:17
1690Anna WłodarekFresenius FresGirlsK400:21:17
1691Gabriela MikielNIE_ZŁOMKIK200:21:18
1692Anna GardockaExpertSenderK200:21:18
1693Aleksandra WołosiukKemira Dream Team 8K300:21:18
1694Olexandr RudyyNordeaRunnersM500:21:20
1695Grzegorz BochenekState Street Running Club 4M300:21:20
1696Maryam Banitalebidehkordifurious toesM400:21:21
1697Joannna SmolakPKP CARGO GDAŃSKK100:21:21
1698Monika SkórkiewiczHelgi i HelmutyK100:21:21
1699Maciej ŁażewskiFresenius MoczopędyM200:21:23
1700Anna KozłowskaMATK100:21:23
1701Kamila OsińskaOrlando PiratesK200:21:23
1702Anna LutarewiczGO/FAK300:21:24
1703Maciej MichniewskiSaint-Gobain SQUAD - TADMAR ZAWIERCIEM100:21:25
1704Anna DziurdzDNV GL- Zadzieram kiecęK200:21:25
1705Adam KabatTREC TEAM 2M200:21:25
1706Panagis SklavounosRicohM100:21:25
1707Dorota MańkState Street Running Club 1K300:21:25
1708Małgorzata Dobies-TurulskaDziewczyny z ferajny IKEAK100:21:25
1709Lisa CornforthDNV GL:ShipManagerK100:21:26
1710Marta Wełpa-SuchSaltus Sport TeamK200:21:26
1711Julia DziedziulRaz krowie śmierćK200:21:26
1712Bożena TarkowskaDziewczyny z ferajny IKEAK300:21:26
1713Robert KapteinaBEST Elbląg Runners TeamM300:21:27
1714Jakub BudnyDeltaM200:21:27
1715Zuzanna ĆwiąkałaSkandiusK200:21:27
1716Marcus CarvalhoSuwako de KobraM300:21:27
1717Aleksandra LewandowskaSaltus Sport TeamK300:21:27
1718Adam Fandrejewski(4) Dynatrace Sea TurtlesM500:21:28
1719Magdalena ŻabińskaPSE - Team Bydgoszcz IIK100:21:29
1720Bernadetta WarmoskaTumboteam3K300:21:29
1721Irena SojeckaFit LadiesK200:21:30
1722Anna FabisiakZadyszkaK100:21:30
1723Dagmara BegerDynatrace 2K100:21:32
1724Nadia Ionescu-BlowerSwarovski Hot SteppersK400:21:33
1725Ewa BorowikEsprit teamK200:21:33
1726Barbara MejsnerMOPR Gdańsk 2K100:21:33
1727Oliwia PiszewskaZakwas TeamK500:21:33
1728Marta CiesielskaKEMIRA QDOBROK400:21:34
1729Łukasz Stachulski,Kemira Pitu PituM400:21:34
1730Mateusz LachowskiPytongiM200:21:35
1731Martyna SzrejberKEMIRA QDOBROK300:21:35
1732Izabela ZalewskaKemira Dream Team 8K400:21:37
1733Damian ChrupekMercure Gdynia Run N FunM100:21:37
1734Emilia SłowikowskaEKSPANSJA ATAKUJEK200:21:38
1735Natalia RaszejaRadisson Hotel & Suites IK400:21:38
1736Małgorzata SchroederSwarovski - NewcomersK300:21:38
1737Justyna LewandowskaSWAROVSKI Sparkling Dream TeamK400:21:38
1738Patrycja SułekZakwas TeamK100:21:39
1739Anna KordonowskaMCRK300:21:39
1740Weronika TrzcińskaDNV GL:ShipManagerK200:21:40
1741Sylwia LisekTerminatoryK100:21:42
1742Juhamatti NipuliSwarovski SpartansM300:21:43
1743Kamila RegińskaObiecali nam pączki (FORTUM)K400:21:44
1744Natalia WybraniecRadisson Hotel & SuitesK200:21:44
1745Anna AdamczykRaz krowie śmierćK400:21:45
1746Agata BuczyńskaSwarovski Shining RunnersK400:21:46
1747Dominika KamińskaEUROFINS ENVIRO IIK200:21:47
1748Ewa SiudaRadisson Hotel & Suites IK200:21:47
1749Natalia KreftCompetence Call CenterK400:21:48
1750Vladyslav LysenkoAPACZE 2M200:21:48
1751Patrycja ZaborowskaTuliPanieK100:21:49
1752Agnieszka StańczykDziewczyny z ferajny IKEAK200:21:50
1753Małgorzata CzachorGwiazdy (FORTUM)K400:21:50
1754Marta Miśków-BaranowskaMocne w gębie logopedkiK200:21:50
1755LUCYNA HERKTSantander 2 - HAPPY GIRLSK400:21:51
1756Barbara TomaszewskaTuliPanieK200:21:51
1757Anna Łuczak-JereczekMOPR Gdańsk 1K400:21:51
1758Marta RocławskaKemira Something is no YesK400:21:52
1759Justyna LewandowskaPolbruk Dram Team 1K500:21:53
1760Karolina KrawczykPiękne i Bestie (FORTUM)K300:21:54
1761Joanna SalaSimex GdzieTaMetaTeam#3K400:21:55
1762Jagoda OlekIKEA Women TeamK300:21:55
1763Katarzyna GajewskaRoyal Jet TermitesK500:21:56
1764Krzysztof JędrusiaklightningsM300:21:57
1765Alicja BarańskaASECOK300:21:58
1766Agnieszka ArmatowskaTUMBOteam 1K400:22:00
1767Emilia BublijewskaJeppShotsK300:22:01
1768Hanna NapolskaMOPR Gdańsk 3K400:22:01
1769Raghu RamashettySwarovski TurbodzikiM500:22:01
1770BARBARA KARULEWSKAFredki lecą do metkiK100:22:01
1771Kamila Kerlin-KuczyńskaInkubator Starter RUNK500:22:02
1772Mariusz WoźniakSaint-Gobain SQUAD - TADMAR ZAWIERCIEM300:22:02
1773Karolina ZawadaPAKEROK200:22:02
1774Sylwia TyszkoNOVictoryK200:22:04
1775Magdalena KunowskaRock n'RunK300:22:04
1776Martyna KrzemieniewskaRicohK200:22:05
1777Karol PardoKärcher GdańskM200:22:07
1778Piotr SteckiewiczAPACZE 3M100:22:07
1779Aleksandra LewickaNordea SUB6K200:22:07
1780Martyna WontorskaNas nie dogoniąK400:22:10
1781Magdalena CzarneckaLecimy niczym ARROWK300:22:10
1782Magdalena FijasZiajaK400:22:11
1783Kinga KuczyńskaInkubator Starter RUNK200:22:13
1784Klaudia ŻukowskaSwarovski TurbodzikiK300:22:15
1785MACIEJ JĘCZMYKFBI 1M500:22:17
1786Agnieszka RykaczewskaGang przedsiębiorczych logopedekK200:22:20
1787Anna KortasDNV GL: Trzeszczące trampkiK200:22:21
1788Jacek GruchałaRoyal Jet TermitesM200:22:21
1789EMILIA KĘDZIORASantander 2 - HAPPY GIRLSK200:22:21
1790Michał SłomczewskiFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - StraszynM100:22:23
1791Katarzyna MączyńskaPower RangersK300:22:24
1792Joanna Wysockasource_to_runK100:22:24
1793Katarzyna WojtakHamptonality RunnersK200:22:25
1794Ewa PaduchBow & ARROWK400:22:25
1795Ezer SantanaSuwako de KobraM500:22:26
1796Katarzyna ŁapińskaALPIACZKI KAROLAK200:22:26
1797Robert TyczyńskiBEST Elbląg Runners TeamM200:22:26
1798Sylwia KunzeSzkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku OliwieK200:22:27
1799Sandra ZasuchaEltel Networks 2K300:22:28
1800Tomasz Bronk-ZdunowskiDRSA Kampa TeamM200:22:29
1801Jan NeissnerFast TrackM500:22:29
1802Sebastian BrechelkaOrlando PiratesM400:22:29
1803Ina MłocickaIKEA FoodK500:22:31
1804Izabela SubotowicWITTCHENK200:22:32
1805Grzegorz DobrowolskiPolbruk Dram Team 1M200:22:32
1806Katarzyna IrlaTUMBOteam 1K200:22:34
1807Natalia KlonowskaZakwas TeamK200:22:34
1808Damiana CzaplewskaSolace Sp z o.o.K300:22:34
1809Joanna SzymanowskaPROKHARD TEAMK300:22:36
1810Aleksandra HalmanZadyszkaK200:22:36
1811Maria KrzykowskaTuliPanieK400:22:37
1812Dominika GierakowskaIKEA Women TeamK200:22:38
1813Agnieszka SkokIKEA FoodK200:22:38
1814Emrah TurnerKemira The fastest snailsM500:22:38
1815Katarzyna ChameraIKEA FoodK300:22:39
1816ROBERT MARASZEKFBI 2M200:22:43
1817Krzysztof LupińskiRMDC IM300:22:44
1818Artur KurkowskiIC Sport Team 2M100:22:47
1819Zuzanna WałczykSii Running Team #2K400:22:49
1820Paulina BorcowskaBayer steppersK300:22:49
1821Anita ChyłaByle Do MetyK400:22:49
1822Małgorzata NowackaFredki lecą do metkiK200:22:49
1823Karolina OlczakHampton by Hilton Gdańsk AirportK300:22:50
1824Emilia WawryniukLC CorpK100:22:53
1825Karol ProkorymeNErgiczni biegają i pomagająM300:22:53
1826Paula MąkowskaSwarovski- faster than macroK300:22:54
1827Katarzyna KozłowskaIP Kwidzyn TeamK300:22:54
1828Irena HorvatekDNV GL: RunbustersK300:22:55
1829Joanna GrzegorzewskaArla GSS - T&AK300:22:56
1830Paulina KopczyńskaARLA MASTER DATAK500:22:57
1831Mariusz ManiaBiegam Wolno Bo Mi WolnoM400:22:58
1832Kamil RusieckiDynatrace 3M300:23:03
1833Anna Jantosiak-TopolaIKEA FoodK100:23:07
1834Alicja Jarłaczyńska-KardelaCosta Coffee MasterK300:23:07
1835Celina GórskaRaz krowie śmierćK500:23:09
1836Marta AdamowskaBEST Elbląg Runners TeamK100:23:14
1837Maciej SokólskiSkandiusM500:23:15
1838Klaudia JózefowskaMercure Gdansk Stare Miasto Run N FunK300:23:17
1839Katarzyna ŻurawskaPKP CARGO GDAŃSKK300:23:18
1840Paulina KlarzyńskaSwarovski - NewcomersK200:23:18
1841Magdalena SmorawskaNas nie dogoniąK300:23:21
1842Paulina OstrowskaPKP CARGO GDAŃSKK500:23:22
1843Monika GadekTrenuj z Nami!K100:23:22
1844Michal GajkiewiczTerminatoryM500:23:22
1845Karolina CzerwonkaGang przedsiębiorczych logopedekK100:23:23
1846Anna Lewandowska-PionkeEcol-UniconK400:23:28
1847Karolina SkibińskaSzybsi od RyanairaK100:23:28
1848Sabina BatorEUROFINS ENVIRO IIK300:23:28
1849Michalina ZielińskaInkubator Starter RUNK300:23:30
1850Marta FijołekONE SYSTEMK400:23:31
1851Piotr WyłupekSolwit_Team_2M300:23:35
1852Małgorzta TorłopTumboteam4K100:23:35
1853Beata StokarskaPozytywnie zabieganiK100:23:38
1854Paweł KujawskiNIE_ZŁOMKIM300:23:38
1855Małgorzata KopyśTrenuj z Nami!K300:23:39
1856Izabela SierańskaUMG ALFAK200:23:40
1857Małgorzata RaciniewskaDynatrace 3K100:23:41
1858Monika KmiecikinfoShare Academy foreverK200:23:42
1859Joanna MarzecSCROL - żbikiK200:23:47
1860Dorota BednarczykHRabiostwoK200:23:59
1861Aleksandra SzablewskaHelgi i HelmutyK200:24:00
1862Iwona RojekRMDC IIK300:24:00
1863Renata NowkowskaSaltus Sport TeamK100:24:00
1864Kamila UlickaTREC TEAM 2K400:24:05
1865Patrycja JanczyńskaSCROL - dzikiK400:24:08
1866Beata SikorskaKemira Pitu PituK200:24:13
1867Karolina JurkiewiczIP Kwidzyn TeamK200:24:13
1868Piotr BachSolwit_Team_2M400:24:18
1869Maja ŁuszczykKemira Pitu PituK300:24:20
1870Sylwia WalterskaPiękne i Bestie (FORTUM)K200:24:25
1871Judit DraskoczySlowMotionM400:24:26
1872Marcin GrabekOrły FreseniusaM300:24:27
1873Lidia KozikowskaByle do metyK500:24:34
1874Magdalena ŚwięckaIKEA Women TeamK500:24:38
1875Agnieszka Piwowarskashipyard runnersK400:24:38
1876Pato PetriashviliFIGAM300:24:40
1877Sylwia KaszubowskaPROKHARD TEAMK400:24:42
1878Adam ŚledźRadisson Hotel & Suites IM300:24:46
1879Katarzyna PolikowskaKEMIRA QDOBROK200:24:46
1880Paulina Chmielewskafurious toesK500:24:49
1881Aneta LipikMOPR Gdańsk 2K200:24:51
1882Ana TomatasSwarovski JewelsK300:24:53
1883Katarzyna SzewczakSDA TeamK100:24:55
1884Karolina ZielińskaSchibsted Tech PolskaK100:24:55
1885K arol HalaczkiewiczHappy peopleM200:24:56
1886Marina MosinkSwarovski SpartansK400:25:10
1887Marta ChodorGrażyny i janusz biznesu oraz wesoły marketer EUK200:25:21
1888Sibin ShajuSwarovski SpartansM500:25:21
1889Barbara ZarębskaIP Kwidzyn TeamK400:25:21
1890Joanna MogiłkoSantander 6 - NO.TO.MY.K300:25:21
1891Michał GajgerSCROL - dzikiM500:25:22
1892Grzegorz KurłowiczPSE - Team Bydgoszcz IIM400:25:30
1893Katarzyna StachowskaKemira Byle do przoduK200:25:32
1894Angelika ChyraEcol-UniconK200:25:36
1895Ilona MasłowskaSantander 6 - NO.TO.MY.K500:25:38
1896Sandra DeringBiegam Wolno Bo Mi WolnoK500:25:40
1897Piotr JeżewskiDNV GL: 2019M100:25:40
1898Ewa NowackaFresenius FresGirlsK500:25:48
1899Anna HodowanyDNV GL: Trzeszczące trampkiK400:25:52
1900Aleksandra TurnerKemira Not fast but furiousK300:25:54
1901Agnieszka StechMOPR Gdańsk 1K200:26:03
1902Elżbieta SymoszynEcol-UniconK300:26:24
1903Emilia GrzesiukiewiczDNV GL: Trzeszczące trampkiK300:26:32
1904Izabela GrunauWITTCHENK300:26:32
1905Marta WolskaSantander 6 - NO.TO.MY.K200:26:41
1906Dagmara BednarczykRun Baltec! Run!K200:26:41
1907Anna MaciulewiczSantander 6 - NO.TO.MY.K400:26:57
1908Adrian PazSwarovski JewelsM500:27:04
1909Marek WierzbickiOrły FreseniusaM400:27:20
1910Beata BuzeJuul Labs ServicesK200:27:32
1911Loise Kang'oeDNV GL: RunbustersM100:27:42
1912Agnieszka WierzbickaMOPR Gdańsk 2K500:27:45
1913Justyna JakóbowskaNIE_ZŁOMKIK500:28:33
1914Aleksander KraskaWurth PolskaM100:28:50
1915Sandra MironowiczWITTCHENK100:29:01
1916Martika PerzanBiegam Wolno Bo Mi WolnoK300:29:13
1917Kinga KaffkaGwiazdy (FORTUM)K500:30:20
1918Maja Grotowskashipyard runnersK500:31:45
1919Piotr ŻabińskiPSE - Team Bydgoszcz IIM300:34:18
1920Joanna WodyńskaOCEANIC TEAM 2K101:23:21