System wyników live: STS-TIMING
#Imię i nazwiskoNazwa sztafetyPłeć
Numer zmianyCzas
1Tomasz OsmulskiABB Alex - TEAM IM500:11:37
2Krzysztof PietrzykPralnia Kalorii BrzezinyM100:11:59
3Jan WychowałekRUNM200:12:12
4Krzysztof KrygierAccenture Runners Club 6M200:12:16
5Jarosław OmąkowskiBSH Łódź Running Team 1M500:12:17
6Przemyslaw PacProtetica & Pierwszy KrokM500:12:24
7Rafał PająkStella FurnitureM100:12:29
8Igor LewandowskiWidzew Łódź - RAZEM TRENUJEMY SPORTM400:12:34
9Maciej FrankowskiCommon SAM100:12:37
10Paweł KopaczewskiFlex 1M100:12:41
11Marcin NadratowskiPotęguj możliwościM100:12:45
12Mateusz OgłozaDELL (FAST) RUNNING TEAMM300:12:48
13Monika KaczmarekAccenture Runners Club 6K100:12:52
14Bartłomiej BłaszczykPGF SA TEAMM500:12:54
15Mateusz SzczurkowskiSportowi inżynierowie Politechniki ŁódzkiejM200:12:55
16Krzysztof BąkowiczWhirlpool Running Team 2M100:12:59
17Piotr KędziaAccenture Runners Club 6M300:13:06
18Łukasz KubiakBIEGAM Z SONOCO #1M100:13:09
19Robert WójcikWidzew Łódź - RAZEM TRENUJEMY SPORTM500:13:10
20Piotr ChmieleckiERICSSON 1M100:13:16
21Sebastian SzczególskiWidzew Łódź - RAZEM TRENUJEMY SPORTM300:13:17
22Konrad GrzybWidzew Łódź - RAZEM TRENUJEMY SPORTM100:13:22
23Łukasz ŁuczakBSH Łódź Running Team 1M200:13:24
24Sebastian GrabowskiWidzew Łódź - RAZEM TRENUJEMY SPORTM200:13:25
25Robert ChyczewskiRadosny Dom SenioraM500:13:28
26Damian BiałekZadyszka TeamM500:13:28
27Rafał ZarębaFujitsu Fast TrackM500:13:29
28Rafał WicherDaikin i PrzyjacieleM300:13:31
29Mateusz BajasVEOLIA 1M200:13:32
30Michał SzymańskiOgrodzenia łódzkie - tanidrut.comM500:13:35
31Marek BartosikGFT 3M100:13:36
32Paweł PskitFujitsu PMD ? One step aheadM100:13:37
33Szymon KarpNowiM100:13:39
34Michal ZawitowskiHarman Running TeamM100:13:39
35ANNA SZYNDLARCasto WróblewskiegoK200:13:40
36Tomasz JózefiakSportowi inżynierowie Politechniki ŁódzkiejM500:13:41
37Grzegorz OstrowskiKlub Biegacza Provident Polska S.A.M500:13:41
38Jakub DajczerABB Run 1.0M100:13:42
39Wojciech GórskiNordea SupersonicsM500:13:43
40Witold ChomiczewskiLubasz i Wspólnicy - Risk Tracker 2M100:13:43
41Janusz PietrasiakPGE OBRÓT RUNM500:13:46
42Mateusz KusmirowskiFujitsu NiedobitkiM100:13:47
43Michał MadalińskiAmcor Dream TeamM100:13:48
44Martyna JóźwikABB Run 2.0K500:13:50
45Bonaventure NoussiFujitsu Fast TrackM100:13:50
46Paweł RojewskiDbam O ZdrowieM200:13:50
47Tomasz GolecbiegIRISowa watahaM200:13:50
48Rafał LenartWhirlpool Running Team 9M500:13:50
49Marek PastwaOh!ZuzaM100:13:51
50Jarosław WojnarskiDachser Speed TeamM100:13:53
51Mateusz DominiakElite Star ClariantM200:13:56
52Przemysław BubaPolitechnika na medalM400:13:59
53Jarosław SzataniakImedia Road RunnersM500:14:03
54Viktor VolkovAflofarm Active Team "C"M300:14:06
55Adam FilipiakZabieganiM500:14:06
56Michał ChiżyńskiTop Secret RunnersM100:14:07
57Mariusz RaczCOKO WERKM200:14:08
58Michał ŚmiechowiczMeridian Eksperci - Wybiegane ChartyM100:14:09
59Sławek ZawadzkiCommon SAM400:14:10
60Kacper WołyńskiGFT 3M500:14:11
61Daniel MorawiecMITMAR Sp. Z O.O.M100:14:11
62Tomasz ArkuszewskiFujitsu Fast TrackM400:14:11
63Krzysztof WoźniakowskiBałucka FerajnaM500:14:11
64Anna ŁawreninSportowi inżynierowie Politechniki ŁódzkiejK100:14:12
65Stefano Silvawhere is my Uber?M400:14:12
66Dariusz NiewiadomskiSportowi inżynierowie Politechniki ŁódzkiejM400:14:13
67Bartosz NowakowskiMITMAR Sp. Z O.O.M200:14:14
68Jacek BłasiakRossbieganyDAOTM500:14:15
69Łukasz GrędeckiComarch ŁódźM300:14:15
70Arkadiusz BednarskiUniqaRunnersTeamM500:14:17
71Tomasz LewickiAmcor Dream TeamM300:14:17
72Paweł RakowskiRunnersiM100:14:18
73Adrian MisiakCOKO WERKM400:14:19
74Łukasz ImImedia Road RunnersM400:14:19
75Tomasz LusPILAMISM400:14:19
76Jonatan KrólakBSH Łódź Running Team 1M100:14:19
77Mariusz MatachowskiDELLL RUNNING TEAM - NPIM100:14:20
78Michał KosińskiERICSSON 1M500:14:20
79Paweł GalaDELL (FAST) RUNNING TEAMM400:14:20
80Tomasz KrzyżaniakWirthwein Galop SquadM200:14:21
81Łukasz StaszkoABB Run 1.0M200:14:21
82Weronika MarciniakDecathlon Pasaż Łódzki Team #1K400:14:21
83Mariusz Sadowskiedc.teamM300:14:22
84Rafał AugustyniakAccenture Runners Club 6M400:14:22
85Szymon RucińskiSportowi inżynierowie Politechniki ŁódzkiejM300:14:23
86Kamil MarcinczakGEFCO LODZM100:14:23
87Mirosław StępieńIT Rossmann RunnersM500:14:23
88Łukasz StrobinHarman Running TeamM200:14:26
89Rafał HańceDachser Speed TeamM200:14:28
90Miłosz KamińskibiegIRISowa watahaM300:14:30
91Marcin BanasiakFujitsu Fast TrackM300:14:31
92Dominik StańczykKłosiński Bulesowski AdwokaciM100:14:31
93Krzysztof LewandowskiF&K Run Lawyer RunM400:14:33
94Przemysław UdutImedia Road RunnersM200:14:35
95Michał KowalskiCorning Race Team 7M400:14:35
96Piotr GrałekAniflex label dream teamM100:14:36
97Adam SzyszkaAccenture Runners Club 6M500:14:36
98Paweł AdamowiczBSH Łódź Running Team 1M300:14:36
99Emil KwaśniakRatownicyM400:14:36
100Michał SztarbałaReebokRunCrewLDZM200:14:36
101Rafał Erenbergedc.teamM500:14:37
102Jarosław SowińskiPolitechnika na medalM200:14:37
103Patryk PatuchaniemamocnychM100:14:37
104Piotr BagrowskiDSV Road ŁódźM100:14:37
105Piotr BiniekKluski leniweM500:14:37
106Agata TamborskaDELOITTE ADVENTURE TEAMK200:14:38
107Tomasz WilickiDELL (FAST) RUNNING TEAMM500:14:38
108Przemysław GrzejdziakAF Poyry Poland IM100:14:39
109Tomasz ErnstBIEAGAM Z SONOCO #3M300:14:42
110Jarosław UdutImedia Road RunnersM300:14:42
111Paweł MilczarekCorning Race Team 7M500:14:43
112Aleksander KuczkowskiAmcor Dream TeamM500:14:44
113Jan ŻelaznyRed Devils of Tate & LyleM100:14:45
114JAROSŁAW NIŻEWSKICastorama LogistykaM300:14:45
115Piotr FulmańskiRecto team UŁM500:14:45
116Agnieszka SychniakBudomal DevelopmentK500:14:45
117Michał WąsickiEY Runners Team 5M200:14:46
118Bartłomiej AniszewskiRossDARciM100:14:46
119Tomasz KapustaNovartis Running Team 1M100:14:47
120Ewa PietruszewskaNordea SupersonicsK100:14:48
121Rafał KubiakRossDARciM200:14:48
122Jakub SzymczykP&G ALEXM200:14:49
123Mateusz SznazaSkanska Run TeamM400:14:49
124Tomasz BernaciakArtyści ProgramiściM200:14:49
125Mariusz JanickiFlex 1M500:14:49
126Marek ChabieraWhirlpool Running Team 2M400:14:49
127PATRYK PACOCHACastorama LogistykaM200:14:50
128Michał KrólMiętuski-NORDEAM100:14:50
129Ariel Ryżykowskiedc.teamM400:14:51
130Robert BudnerGFT 3M200:14:53
131Mariusz WojtasikMobicaM500:14:53
132Jarosław CzekalakWhirlpool Running Team 2M500:14:54
133Dariusz SzelestCOKO WERKM500:14:55
134Adam NieckarzDecathlon CAR Łódź 2M400:14:55
135Jan DabrowskiNordea The RPA'sM100:14:55
136Błażej GabryszewskiXXV Liceum OgólnokształcąceM500:14:56
137Bartłomiej DziubaFujitsu Fast TrackM200:14:56
138Dominik PłóciennikDELL (FAST) RUNNING TEAMM200:14:58
139Adam DymekSolar Dream TeamM200:14:58
140Krzysztof PszczółkowskiTransition Technologies 2M300:14:59
141Rafał NiedźwiedzinskiHarman Running Team 2M400:14:59
142Jan BorwinUniqaRunnersTeamM100:15:00
143Filip DolińskiAgile UnicornsM500:15:00
144Kamil PogodaAccenture Runners Club 7M200:15:01
145Arkadiusz JagiełłoABB- runM500:15:01
146Dawid GabaraSPORTERAM500:15:01
147Monika PieczoraStella FurnitureK500:15:02
148Żaneta PowolnaUPS! We did it!K500:15:02
149Łukasz KołodziejczykMeridian Eksperci - Wybiegane ChartyM500:15:03
150Zbigniew DomańskiniemamocnychM500:15:03
151Arkadiusz CzyżnielewskiSPORTERAM300:15:03
152Mateusz KrólikLumileds -LED'S GOM200:15:03
153Łukasz GruszczelakKremówkiM400:15:04
154Szymon StrońskiGenetically Modified MABIONautsM300:15:04
155Bartłomiej KochanowskiMakolab Team #2 - MuminyM500:15:04
156Jakub KowalskiPyc-Sport 2M500:15:05
157Mariusz Banaszczykedc.teamM200:15:05
158Artur WiśnikEY Runners Team 1M100:15:06
159Wojciech PerlańskiNabite ArmatyM100:15:07
160Marcin JaniakRUN TUI TAMM100:15:07
161Paweł JeziorskiM&M's&AM400:15:07
162Rafal BrzeskiFujitsu Welcome1M200:15:07
163Mateusz KlonowskiWhirlpool Running Team 2M300:15:07
164Justyna ŚliwowskaNordea HowtodoK500:15:08
165Mateusz ZajacFujitsu the BarandilloM400:15:10
166Sławomir ŚnieżyńskiAccenture Runners Club 7M400:15:10
167Mateusz WójciakZREW Biega 1M500:15:10
168Mariusz OzimekIT Rossmann RunnersM300:15:11
169ŁUKASZ KACZMAREKCastorama LogistykaM500:15:11
170Łukasz PiecykDecathlon Pasaż Łódzki Team #1M300:15:11
171Marek SekietaPolitechnika na medalM100:15:12
172Jarosław GórkaSkanska Run TeamM100:15:12
173Damian MirowskiNowiM200:15:12
174Artur AugustyniakFujitsu PMD ? One step aheadM400:15:12
175Jakub WnukLepiej pijemy niż biegamyM500:15:13
176Przemysław WejmanABB Run 2.0M100:15:13
177Norbert GębickiTomTom RunnersM400:15:14
178Radosław KozłowskiDNA TechnologyM100:15:14
179Konrad JończykDELL (FAST) RUNNING TEAMM100:15:14
180Sebastian PietrzakDWF - Waleczni i NiebezpieczniM300:15:14
181Roman KhairovInkubator Bionanoparku IIM500:15:14
182Grzegorz TobołaAflofarm Active Team "C"M500:15:15
183Przemysław WiraPGF SA TEAMM200:15:15
184Robert SzczawińskiAccenture Runners Club 7M100:15:15
185Maciej SiedziakoDrużyna CzekoladyM200:15:15
186Krystian KameckiniemamocnychM300:15:16
187Piotr MasłowskiMCM RUNNERSM400:15:16
188Michał ŚcianowskiFujitsu Heart & SoleM100:15:16
189Justyna GrzelewskaCOKO WERKK100:15:17
190Tomasz OjrzanowskiHarman Running TeamM500:15:17
191Michał JaroszDoubleTree by Hilton ŁódźM100:15:17
192Adam FigwerPGF SA TEAMM300:15:18
193Michał TańskiBIEGAM Z SONOCO #1M500:15:18
194Michał KłosińskiKłosiński Bulesowski AdwokaciM500:15:18
195Tomasz NowackiFlint Group_Global Color CenterM500:15:18
196Łukasz MaciejewskiWhirlpool Running Team 2M200:15:19
197Marcin MichalakWZ team UŁM200:15:19
198Krzysztof DyktyńskiVEOLIA 1M100:15:19
199Mateusz ChmurskiCorning Race Team 17M300:15:20
200Mariusz KasprzakRunning TetisM400:15:21
201Mariusz PiechuraWBG w ŁodziM100:15:21
202Bartosz GruszczyńskiXXV Liceum OgólnokształcąceM100:15:22
203Jakub WitkowskiAmcorove LoveM500:15:23
204Mariusz CharustaTomTom RunnersM100:15:23
205Piotr BoguszNordea SupersonicsM200:15:23
206Wojciech SzadziukRed Devils of Tate & LyleM200:15:23
207Błażej Bębenistatiguar TEAMM500:15:23
208Radosław OsadcówDELL RUNNING TEAM - HYBRYDAM500:15:23
209Jakub LigenzaNORDEA - SZYBKI NORDYCKI PROJEKTM100:15:23
210Paweł WicentyDecathlon Pasaż Łódzki Team #1M100:15:23
211Andrzej ProsnakWBO A&BI NordeaM100:15:24
212Daniel ArribasElite Star ClariantM500:15:24
213Artur SobczykPyc-Sport 2M100:15:24
214Kamil KizeweterAccenture Running Team 8M300:15:25
215Bartłomiej StępieńCorning Race Team 8M300:15:25
216Sebastian StencelRed Devils of Tate & LyleM500:15:25
217Artur JaśczakIT Rossmann RunnersM100:15:25
218MIchał WoszczekMeridian Eksperci - Wybiegane ChartyM300:15:26
219Rafał SobieszczykZabieganiM200:15:27
220michał kaczorowskiAmcor MADM300:15:27
221Szymon KrupińskiWhirlpool Running Team 1M100:15:27
222Robert JabłońskiGenetically Modified MABIONautsM100:15:27
223Paulina SzymczakDecathlon Pasaż Łódzki Team #1K500:15:27
224Michał NiedziedźSzybkie i Wściekłe MotyleM300:15:28
225Michał BrzeziańskiMedical Magnus Clinic TeamM100:15:28
226Łukasz BałczewskiMAPAL - Ludzie ze staliM500:15:28
227Izabela KorytkowskaTate & Lyle Active GirlsK400:15:28
228Marta Długosz-SawickaHerakles Running TeamK200:15:28
229Michał KrzysztofikFlex 2M100:15:28
230Piotr DzikorskiHarman Running TeamM300:15:28
231Rafał KaczmarekIdemia GumpsM100:15:29
232Maciej WyrzykowskiABB Run 2.0M200:15:30
233Dominik BanatDELOITTE ADVENTURE TEAMM100:15:30
234Tomasz SzczepaniakSkoda Bednarek DobrońM500:15:30
235Dominik SzymczakMIKOMEDM500:15:31
236Bartosz BartkowiakE.G.O. Jakość to będzieM100:15:31
237Krzysztof DomańskiniemamocnychM400:15:31
238Przemyslaw GrodeckiSNS FOODS RTM200:15:32
239Jarosław WilczewskiUPS! We did it!M400:15:32
240Grzegorz KuśmirekAmcor Los PershingosM500:15:33
241Marcin KłosSerafin i Synowie KOMFORT-uM500:15:34
242Wojciech WójcikRossSasAniM200:15:34
243Szymon ŚwierczewskiZREW Biega 1M100:15:34
244Marek SumińskiSEW - PolskaM100:15:35
245Arkadiusz LabusAgile UnicornsM300:15:35
246Tomasz KobyłkaMęska drużyna Klubu Biegacza ProvidentM400:15:35
247Piotr DudzińskiRAZEM TRENUJEMY SPORTM500:15:36
248Damian SkołdWhirlpool Running Team 5M500:15:36
249PRZEMYSŁAW KRYSIAKCastorama LogistykaM400:15:36
250Edyta BartelaAniołki WolskiegoK500:15:36
251Olayinka OlarewajuFujitsu Running ProjectsK300:15:36
252Piotr WojciechowskiWWTeamM500:15:37
253Krzysztof KrukBIEGAM Z SONOCO #1M400:15:37
254Adam KrataPCB: Printor Chce BiegaćM500:15:37
255Piotr HaziakRunSWM!Run!M500:15:37
256Radosław JanasDNA TechnologyM300:15:38
257Marek GagisNietoperkiM300:15:38
258Jakub KołodziejczakNovartis Running Team 3M200:15:38
259Roman PromińskiHarman Running Team 2M500:15:38
260Łukasz CichańskiABB Motors Aleksandrów ŁódzkiM200:15:38
261Błażej ZarzyckiGFT 3M400:15:39
262Rafał BeśkaVEOLIA 1M400:15:39
263Bogdan RybakABB- runM200:15:39
264Paweł MurawskiCOKO WERKM300:15:39
265Mariusz PastuszkaABB Alex - TEAM IM400:15:39
266Lukasz GawlowskiRunning Right NowM500:15:40
267Paulina KielanBarry Callebaut COCOA & CHOCOK200:15:40
268Rafał KwestarzAMOLowe natarcieM500:15:40
269Artur DuszyńskiOPTIMO DEVELOPMENTM100:15:40
270Rafał SiutaSCORPIO POLANDM100:15:40
271Marek koziołMeridian Eksperci - Wybiegane ChartyM400:15:40
272Konrad PęcinaSzybkie Łopaty AHPM200:15:41
273Bartłomiej KawnikRunning TetisM200:15:41
274Łukasz PieczaraTME RUNNERSM500:15:41
275Jacek KaminskiBarry Callebaut CHOCOLATE WARRIORSM500:15:41
276Marcin KwintkiewiczF&K Run Lawyer RunM100:15:42
277Rafał HunderILS ITEAMM400:15:42
278Natalia SzczepańskaOgrodzenia łódzkie - tanidrut.comK100:15:42
279Adam ŚwiątczakImedia Road RunnersM100:15:43
280Marcin TęczarGenetically Modified MABIONautsM400:15:43
281Katarzyna ChmieleckaAmcorove LoveK100:15:43
282Paweł WilczyńskiE.G.O. Od nędzy do pieniędzyM100:15:44
283Krzysztof ZnojekE.G.O. Jakość to będzieM500:15:44
284Maciej JasielecPGE OBRÓT RUNM100:15:44
285Błażej BurdukiewiczRossbiegane Wiewióry - RossmannM300:15:45
286Jakub BaranowskiDecathlon Pasaż Łódzki Team #2M400:15:45
287Piotr OlejniczakFlint Group_Piękna i BestieM500:15:45
288Szymon GórskiRunning TetisM500:15:45
289Bartłomiej KordaszSzybcy i WściekłeM500:15:45
290Paweł MikołajczykniemamocnychM200:15:45
291Łukasz SzymczakBSS Mix TeamM200:15:45
292Krzysztof Karp#NazwaDrużynyM500:15:46
293Witold KowalskiABB Alex - TEAM IM100:15:47
294Bartosz PanienkowskiSii Running TeamM300:15:47
295Tomasz BibelNordea WaterfallM200:15:47
296Rafał GajecRadosny Dom SenioraM100:15:48
297Piotr KłosińskiKłosiński Bulesowski AdwokaciM300:15:48
298Michał Bieńkowskiklub biegacza Leroy MerlinM100:15:48
299Zbigniew NowickiRUNM100:15:48
300Mateusz BarzykAmcor MADM100:15:49
301Edyta BartelaAccenture Runners Club 7K500:15:49
302Katarzyna MatusiakSPORTERAK400:15:49
303Daniel MatusiakCommon SAM200:15:49
304Michał Kulik?eMOM100:15:49
305Leszek WachTomTom RunnersM300:15:50
306Adam ZarzyckiSzybkie Łopaty AHPM100:15:50
307Damian KrólakAsseco Active Team ADS 1M500:15:50
308Tomasz MatczakDWF - Dajemy Wam ForyM200:15:50
309Paweł BłasiakClariant - Nie czekajcieM500:15:50
310Jarosław TrepczyńskiFujiTSUBASAM100:15:50
311Michał OgłozińskiNORDEA - SZYBKI NORDYCKI PROJEKTM400:15:51
312Mateusz GrochowalskiFlex 1M200:15:52
313Arkadiusz WysockiZłote MinutyM200:15:52
314Krzysztof PiwońskiSEW - PolskaM300:15:52
315Marcin SochaERICSSON 1M400:15:53
316Bartosz KrajewskiDaleko jeszcze?M300:15:53
317Przemyslaw Kornacki9 Łódzka Brygada Obrony TerytorialnejM400:15:53
318Waldemar MarczakDHLM100:15:53
319Jacek TkaczukRUNM300:15:53
320Piotr WojteraGLOBITELM100:15:53
321Tomasz FabianowskiZREW Biega 3M200:15:53
322Michał KosiorCERI INTERNATIONAL 2M500:15:53
323Michał ŚlusarczykERICSSON 2M100:15:53
324Michał GogolczykBSS Mix TeamM500:15:54
325Krzysztof OlejniczakPGE OBRÓT RUNM200:15:54
326Adam BandelBałucka FerajnaM400:15:54
327Marcin KryskaOLT_EXPRESM300:15:55
328Damian SpinekTomTom RunnersM500:15:55
329Krzysztof KunckiCraftware 1M300:15:55
330Marek KosteckiNowa ElektroM400:15:55
331Bartłomiej KażmierczakHarman Running TeamM400:15:55
332Arek SobczykNovartis Running Team 1M400:15:56
333Tomasz KoniecznyTakeda Running TeamM500:15:56
334Arkadiusz DylakM&M's&AM500:15:56
335Przemek ZganiaczGFT 3M300:15:56
336Jakub AdamiakChyże LidlakiM100:15:57
337Marek KrezurowskiDaleko jeszcze?M500:15:57
338Marek Kowalskiklub biegacza Leroy MerlinM200:15:57
339Jarosław FabjańskiRed Devils of Tate & LyleM400:15:58
340ŁUKASZ CEBULACasto WróblewskiegoM500:15:58
341Arkadiusz BobrasWBG w ŁodziM500:15:58
342Grzegorz OsowskiHarman Running Team 2M100:15:59
343Łukasz CyranbiegIRISowa watahaM400:16:00
344MARIUSZ MARCINKIEWICZPKP ENERGETYKA CUW ZOBOWIĄZANIAM100:16:01
345Marcin CzajkowskiRossDARciM400:16:01
346Jacek MierzyńskiEKSOC RUNNERSM400:16:02
347Michał DublańskiMeyra Speed TeamM500:16:02
348Mariusz KazimierczakRUN GEIS RUN!M500:16:02
349Luis NietoElite Star ClariantM300:16:03
350Maciej ŁużyńskiWirthwein Galop SquadM500:16:04
351Łukasz GolińskiHyWayM100:16:04
352Tomasz KurasikABB Alex - TEAM IIM500:16:04
353Rafał LenkiewiczCAŁA NAPRZÓD 1M100:16:04
354Przemysław GrabarzSii Running TeamM400:16:04
355Rafal NowakowskiMęska drużyna Klubu Biegacza ProvidentM200:16:04
356Adrien JassoElite Star ClariantM400:16:05
357Martyna BielawskaBOOTY KILLER TEAMK100:16:05
358Maciej WróblewskiAmcor Dream TeamM400:16:06
359Piotr KwaśniewskiSerafin i Synowie KOMFORT-uM400:16:06
360Krzysztof SakowskiBiegoFilM300:16:06
361Kamil PrzybyszWhirlpool Running Team 7M100:16:07
362Marcin ObiedzińskiVistexiakiM500:16:07
363Przemysław JeziorskiAniołki WolskiegoM400:16:07
364Michał KwiatkowskiCorning Race Team 17M200:16:07
365Robert DąbrowskiP&G ALEXM300:16:08
366Bartosz KryleckiDecathlon Pasaż Łódzki Team #2M500:16:08
367Dawid MikłaIT Rossmann RunnersM400:16:08
368Magdalena WawrowskaFujitsu daleko jeszcze?!K100:16:08
369Damian StankiewiczDWF - Waleczni i NiebezpieczniM400:16:08
370Anna KaminskaCorning Race Team 14K100:16:09
371Kamil MotykaSCHRAG POLSKA Team1M500:16:09
372MACIEJ JASIŃSKICasto PiekarniaM500:16:09
373Łukasz KowalskiNowiM400:16:09
374Bartłomiej CzubekGenetically Modified MABIONautsM500:16:09
375Jakub WalczakERICSSON 1M300:16:09
376Dariusz CzubakAmcor MADM400:16:10
377Dariusz KoperczakRecto team UŁM100:16:10
378Piotr KrajewskiStudiuj Ekonomię na Ek-SocuM400:16:10
379Paweł OrzechowskibiegIRISowa watahaM500:16:10
380Marek DąbrowskiBałucka FerajnaM100:16:10
381Michał BronowskiStella FurnitureM200:16:11
382Kamil SychCEVA Logistics PolandM200:16:11
383Artur PrasalUrząd Miasta ŁodziM500:16:11
384Radosław SendereckiAMEETM300:16:11
385Sebastian WidawskiNowa - Export ExpertsM100:16:11
386Tomasz FiałkowskiBrenntag PolskaM500:16:11
387Krzysztof OwerkoStella FurnitureM400:16:11
388Paweł FlorczykSNS FOODS RTM300:16:12
389Radosław PawlakIce Cream Truck ChasersM100:16:12
390Dominika Wicińska-ReusPGE OBRÓT RUNK100:16:12
391Michał MuszczakSEW - PolskaM200:16:12
392Rafał KlimasABB Alex - TEAM IM300:16:12
393Piotr Misiaktiguar TEAMM100:16:13
394Łukasz JoachimiakOncoArendi Therapeutics S.A.M500:16:13
395Mariusz ZelcerHyWayM200:16:13
396Cezary BrzezińskiEKSOC RUNNERSM300:16:13
397Andres ZhukowskyThe Flash CrewM100:16:14
398Mariusz TutajBiofarmM500:16:14
399Robert SoszyńskiŻółwie z GalapagosM100:16:14
400Radowsław ŁaskiWBO A&BI NordeaM200:16:15
401Adam KoperniakABB- runM100:16:15
402Sylwester PiechotaABB Motors Aleksandrów ŁódzkiM500:16:15
403Pedro Andre Oliveira VitoriaFujitsu ZiomkiM300:16:15
404Artur ZduńczykERICSSON 1M200:16:16
405Aleksandra Dąbrowska-KonaNordea SupersonicsK400:16:16
406Artur JędrzejczakPGF SA TEAMM400:16:16
407Konrad KluczyńskiAnioły Vienna HouseM400:16:16
408Adam SynowiecSEW - PolskaM500:16:16
409Przemysław PanfilNovartis Running Team 1M500:16:17
410Roman PszonczenkoAccenture Runners Club 7M300:16:17
411Islam Rudenkomecalitgroup 2M400:16:17
412Mateusz ZbaraszewskiSEW - PolskaM400:16:17
413Sławomir SzczęsnyRun UŁ! Run!M500:16:17
414Angelika MyncTYGRYSY KREDYTÓW NORDEAK100:16:18
415Michał SzwebsERICSSON 2M200:16:18
416Łukasz CieślakUnasdziaŁa UŁM500:16:18
417Wojciech Papierakedc.teamM100:16:19
418Adrian GontarskiABB Run 3.0M100:16:19
419Adrian WesołowskiFujitsu Task ChasersM200:16:19
420Radoslaw OlejniczakBarry Callebaut CHOCOLATE LOVERSM100:16:19
421Damian UrbańskiTME RUNNERSM100:16:19
422Mariusz BartoszekABB Alex - TEAM IIM200:16:19
423Tomasz JurekDELL RUNNING TEAM 2M500:16:19
424Łukasz FrankowskiCommon SAM500:16:19
425Adam JaźwiecNordea Patch Work TeamM200:16:20
426Adam JankowskiB/S/H/ Łódź Running Team 2M500:16:20
427Witold MałkowskiSCORPIO POLANDM400:16:20
428Marek CyniakDaikin i PrzyjacieleM200:16:20
429Sebastian WierzbickiEY Runners Team 5M100:16:21
430Łukasz KnapikCorning Race Team 8M100:16:21
431Artur StefaniakAmcor MADM200:16:21
432Leszek ZborowskiTransition Technologies 2M200:16:21
433Jakub SzkopFujitsu Welcome1M500:16:21
434Marcin KubusP&G LMCM500:16:21
435Ireneusz JaniszewskiIdemiaFunRunnersM100:16:22
436Michał GarbaczSAPaczeM200:16:22
437Przemysław KupczykBiegli w PrawoM500:16:23
438Bartosz SerafinSerafin i Synowie KOMFORT-uM100:16:23
439Dawid GrotGROTM300:16:23
440Matthias ZutherBorn to RunM100:16:24
441Katarzyna RomaniszynFlint CS Expressowa GazelaK200:16:24
442Łukasz DopierałaB/S/H/ Łódź Running Team 2M100:16:24
443Tomasz KardaCorning Race Team 7M200:16:24
444Maciej RzeszutekBiegli w PrawoM300:16:24
445Jakub ŚmiechowskiWhirlpool Running Team 8M100:16:25
446Marcin SzwebsERICSSON 2M500:16:26
447Agnieszka MozalewskaNovartis Running Team 1K200:16:26
448Robert KucharzRunSWM!Run!M100:16:26
449Bartosz BartosiewiczRun UŁ! Run!M400:16:26
450Monika KępińskaNordeAvengersK500:16:28
451Ewelina TrawczyńskaRossbiegane Wiewióry - RossmannK200:16:28
452Leszek PaturaRossDARciM300:16:28
453Paweł PisarkiewiczPiękne i BestieM500:16:28
454Maciej GóreckiRAZEM TRENUJEMY SPORTM300:16:28
455Karolina Fajst9 Łódzka Brygada Obrony TerytorialnejK100:16:29
456Piotr GalanciakCERI INTERNATIONAL 1M200:16:29
457Robert LeweraRed Devils of Tate & LyleM300:16:30
458Damian SzewczykKylos.plM300:16:30
459Konrad StrzeleckiAECOMM500:16:30
460Łukasz JędrzejczakUniqaRunnersTeamM300:16:30
461Nikolas OkarmusCERI INTERNATIONAL 2M200:16:30
462Radosław FotekBSH Łódź Running Team 1M400:16:31
463Renata Olender-BartosikCN UŁ ? Cała Naprzód!K100:16:31
464Dariusz NowakSuper PumbaM300:16:31
465Grzegorz JanowskiFast ForwardM500:16:32
466Wiktor SiemaszRUNM500:16:32
467Michał BadowskiCERI INTERNATIONAL 2M300:16:32
468Marcin ZającNORDEA - SZYBKI NORDYCKI PROJEKTM200:16:32
469Łukasz GoliatNoclegowoM100:16:32
470Arkadiusz CzerkawskiAsseco Active Team ADS 2M100:16:32
471Adam MędrySerafin i Synowie KOMFORT-uM300:16:33
472Waldemar PijewskiDachser Weteran TeamM400:16:33
473Krzysztof GorzechowskiWirthwein Galop SquadM400:16:33
474Leszek KurasMedical Magnus Clinic TeamM500:16:33
475Paweł CebulaGFT 2M300:16:33
476PAWEL KOMOROWSKIPGE OBRÓT RUNM400:16:33
477Agata RoszkowskaBYLE DO PRZODUK500:16:33
478Tomasz JędrzejzakWWTeamM100:16:34
479Marek CeranNordeAvengersM400:16:34
480Kamil PiwowarskiIdemia FreeM100:16:34
481Adrian UsiakLumileds - LED'S RUNM400:16:34
482Piotr KlimczakBagieciarze NSM500:16:34
483Sławomir GranatowskiRunOficjelosM500:16:34
484Jacek DziurdziakMakolab Team #4 - MakoBiegunka vol.4M500:16:34
485Krzysztof MadejTME RUNNERSM400:16:35
486Tomasz BrockiABB Run 1.0M500:16:35
487Paweł Lipkagoodylabs-MAMPALONYM400:16:35
488Pawlak JarosławWhirlpool Running Team 9M100:16:35
489Piotr SobieszczykZabieganiM400:16:35
490Nikolche SivevskiFujitsu Super TroopersM200:16:35
491Piotr CeglińskiFast ForwardM100:16:36
492Dominik StępieńCEVA Logistics PolandM400:16:36
493Anna KasińskaKuźnia TeamK200:16:36
494Ivan GolyborodaGFT 4M500:16:37
495Filip WardaComarch ŁódźM500:16:37
496Marta WłodarczykAflofarm Active Team "B"K200:16:37
497Maciej RybusWhirlpool Running Team 4M300:16:37
498Mariusz KwapiszMIKOMEDM100:16:38
499Danylo PlakhotinBorn to RunM200:16:38
500Artur LeszczyńskiTomTom RunnersM200:16:38
501Michał MaciejewskiDzikie KobryM400:16:38
502Adam BarańskiCraftware 1M200:16:38
503Paweł MokrzyckiUnasdziaŁa UŁM100:16:39
504Wojciech GrzelakowskiNordea International Kantor SEM100:16:39
505Piotr WawilinRatownicyM200:16:39
506Dariusz WitusikAflofarm Active Team "C"M400:16:40
507Jakub RonowskiABB Alex - TEAM IM200:16:40
508Tomasz SawickiBałucka FerajnaM300:16:40
509Sebastian PrzybyłaGabiM500:16:40
510Adrian FrączkowskiE.G.O. running team 1M100:16:41
511Paweł MillerEY Runners Team 1M200:16:41
512Paul TeteSignify - Light runnersM400:16:41
513Michał KunaSignify - Light runnersM200:16:41
514Adam KucharskiARVATO LOGISTYKA 1M200:16:41
515Paulina SajdakSignify - Aniołki BielickiegoK400:16:41
516Piotr PawlukGFT 4M300:16:41
517Maciej MorawskiABB Run 3.0M200:16:41
518Piotr MaroszekWhirlpool Running Team 4M200:16:41
519Magdalena KrupińskaGEFCO LODZK300:16:41
520Anna PieprzRunning TetisK300:16:42
521Łukasz SiewieraBarry Callebaut CHOCO LOKOM500:16:42
522Wiktor MichalczykSCHRAG POLSKA Team1M300:16:42
523Gabriel WasilewskiILS ITEAMM500:16:42
524Dominik AredzkiWeLoveVATM100:16:42
525Patryk RozenbajherGFT 2M100:16:42
526Jacek CieślikFlex 2M500:16:42
527Adam KhanBarry Callebaut CHOCO LOKOM400:16:43
528Grzegorz StawickiTransition Technologies 2M100:16:43
529Paweł PtakOgrodzenia łódzkie - tanidrut.comM300:16:44
530Luiza MarkiewiczCastorama LogistykaK100:16:44
531Mikołaj ChełpaAccenture Runners Club 5M400:16:44
532MACIEJ DOMOWICZBIOTECHNIKAM200:16:44
533Adam GnybekMikomax Smart RunnersM300:16:44
534Kamil AdamiakBIEAGAM Z SONOCO #3M100:16:44
535Patryk GrzesiakLidersi PatrykaM100:16:45
536Kamil GrędaSzybsi od falcerkiM500:16:45
537Adrian StolińskiRatownicyM500:16:45
538Michał CiupaDELOITTE ADVENTURE TEAMM500:16:45
539Piotr OsinskiAmcor Królewskie StrzałyM300:16:45
540Olaf SzczełkunNordea Patch Work TeamM100:16:45
541Lech ŻelechowiczSAPaczeM400:16:46
542Kamil MatusiakInfosys OTC RunM100:16:46
543Cristiano AlegianiAccenture Runners Club 4M500:16:46
544Dariusz WyderkaIT Rossmann RunnersM200:16:46
545Przemysław RajchNordea International Kantor SEM300:16:46
546Renata CiesielskaLiofilizowaniK300:16:46
547Janusz KałczakFH DREWNOM300:16:46
548Sergiusz JarekZeltech - ME Run TeamM500:16:47
549Michał TruszczynskiRun Forrest RunM200:16:47
550Karolina KrupińskaUrtica TeamK100:16:47
551Bogumił ZdebSzybcy ale nie wściekliM100:16:47
552Tomasz JóźwiakDachser Speed TeamM300:16:47
553Dariusz KowalewskiDK PartnerM300:16:47
554Przemysław NogalaBIEGAM Z SONOCO #1M300:16:47
555Szymon WitekDWF - Waleczni i NiebezpieczniM500:16:47
556Michał ŻmijewskiLubasz i Wspólnicy - Risk Tracker 1M400:16:47
557Robert KubiakZDYSZANI.PLM100:16:48
558Jacek JaniakTate & Lyle Active Team 1M300:16:48
559Michał AdamskiNowiM300:16:48
560Marcin WąsikKłosiński Bulesowski AdwokaciM200:16:49
561Damian ŁykoBiofarmM100:16:49
562Katarzyna suskaReebokRunCrewLDZK300:16:49
563Michał PustołkaInceptionM500:16:50
564Przemysław SkierczyńskiGeberit TeamM400:16:51
565Jorge PereperezThe Flash CrewM300:16:51
566Michał UrbańskiWhirlpool Running Team 5M200:16:51
567Tomasz LibiszewskiSerafin i Synowie KOMFORT-uM200:16:51
568Dariusz KolecDoubleTree by Hilton ŁódźM500:16:51
569Bartosz ŚląskiFUNM500:16:52
570Rafał ZapartNordeArrowsM200:16:52
571Arkadiusz PrzybyłokNordea Just 5M200:16:52
572Sergio IglesiasLittle HavanaM500:16:52
573Pawel kowalickiBYLE DO PRZODUM400:16:52
574Dawid OgłazaGFT 2M500:16:52
575Krzysztof PalkaMC4 TEAMM500:16:52
576Marcin DerekDHLM500:16:52
577Beata JaneczekBiegli w PrawoK100:16:53
578Adrian JaroszewskiUPS! We did it!M300:16:53
579Dariusz WalichnowskiBo Ci LutneM400:16:53
580Krzysztof RosiakSEW winnersM200:16:54
581Michał FaliszekPENDOLINOM500:16:54
582Jakub JaniszewskiSii Running Team 3M200:16:54
583bartlomiej machaczMikomax Smart RunnersM400:16:55
584Rafał BielakPwC Łódź Running TeamM200:16:55
585Marcin JarzębskiFlint Group_Global Color CenterM400:16:55
586Sebastian KaczyńskiFlint Group_IT&ProductionM500:16:55
587Grzegorz GyczewPharmalink TeamM400:16:55
588BARTŁOMIEJ ŚWIESZCZAKAGARISM500:16:56
589Łysiak BogdanP&G LMCM100:16:56
590Rafał HałaczkiewiczB/S/H/ Łódź Running Team 2M200:16:56
591Konrad Kluzatiguar TEAMM200:16:56
592Paweł DziubaUnasdziaŁa UŁM400:16:56
593Marcin BoczkowskiKasztanyM400:16:56
594Kamil GucwaNordea WaterfallM100:16:56
595Pawel DabrowskiFujitsu Furious ToesM200:16:56
596Damian RikszajdnieDZIELNI BIEGACZEM500:16:57
597Marcin MarkowskiABB Alex - TEAM IIM300:16:57
598Andrzej BorowieckiABB Alex - TEAM IIM100:16:57
599Paweł WilkSzybkie Łopaty AHPM500:16:57
600Aneta SiłakowskaPCB: Printor Chce BiegaćK100:16:57
601Artur WitekIntegrotechM500:16:57
602Elwira OlejniczakBiegoFilK200:16:58
603Damian KukiałkaAnioły Vienna HouseM500:16:58
604Damian KobyleckiNordea Shaky NougatsM400:16:58
605Michał LachmanBiegoFilM400:16:58
606Tomasz DziubAMEETM300:16:59
607Michał KasperczakSolar Dream TeamM400:16:59
608Konrad LewandowskiRecto team UŁM300:16:59
609Błażej GóreckiUrtica TeamM400:16:59
610Jaroslaw MortkaDELL RUNNING TEAMM500:16:59
611Radosław GardysMakolab Team #1 - RUN-A-LOTM200:16:59
612Maciej RadzińskiIdemiaFunRunnersM400:16:59
613Kamil WięckowskiPralnia Kalorii BrzezinyM400:16:59
614Adam SzkurłatLubasz i Wspólnicy - Risk Tracker 1M300:16:59
615Patryk JacakEY Runners Team 1M500:17:00
616Arkadiusz DorczZeltech - ME Run TeamM200:17:00
617Marcin PrzelazłyAsseco Active Team ADS 2M500:17:00
618Aneta KurowskaWhirlpool Running Team 5K100:17:01
619Aleksandra KadzidłowskaInkubator Bionanoparku IK100:17:01
620Karol StępieńZREW Biega 1M200:17:01
621Natalia SitkiewiczP&G LMCK400:17:01
622Sebastian ZawadzkiWhirlpool Running Team 5M300:17:02
623Mikołaj ManowskiBSH Łódź Running Team 6M200:17:02
624Żaneta RoznerSantander 2 - Zdrowie na BankK100:17:02
625Paweł MigdalskiABB Run 2.0M400:17:02
626Robert SzewczykMC4 TEAMM200:17:03
627Jedrzej LukasikRunJitsuM500:17:03
628Jakub SerekFlint Group_IT&ProductionM100:17:03
629Dawid KuleszaOPTIMO DEVELOPMENTM200:17:03
630Lesław BrzuskaMAPAL - Ludzie ze staliM100:17:04
631Piotr BrudniewiczMirabelki w tym roku nie obrodziłyM400:17:04
632Kamil KoneckiB/S/H/ Łódź Running Team 2M400:17:04
633Adam Migodzińskigoodylabs- GEPARDYM300:17:04
634Marcin GładyszDELL RUNNING TEAM 2M400:17:04
635Marek ŁukaszewskiECO POWERM500:17:04
636Piotr PilcInkubator Bionanoparku IIM300:17:04
637Maciej GłębskiSii Running Team 2M300:17:04
638Piotr ŚwiderekDYS(Z)KOMFORTM200:17:04
639Rafał ChmielewskiDHLM400:17:04
640Milena BiernatFujitsu ZiomkiK400:17:05
641Maciej SakowskiTYGRYSY KREDYTÓW NORDEAM200:17:05
642Emil MonetaCorning Race Team 8M200:17:05
643Michał BulesowskiKłosiński Bulesowski AdwokaciM400:17:05
644Maja SkowrońskaCraftware 1K100:17:05
645Grzegorz BąkRun UŁ! Run!M300:17:05
646Krzysztof CieslakFajnie Czasem BiegaćM100:17:06
647Michał WideraIdemia GumpsM500:17:06
648Katarzyna Denus-FichnaFujitsu for disabledK100:17:06
649Adam StruzikTME RUNNERSM200:17:06
650Marcin SłokaPCB: Printor Chce BiegaćM200:17:06
651Krzysztof SzumickiSuper PumbaM500:17:06
652Paweł TrybulskiKłosiński Bulesowski Adwokaci (II)M500:17:06
653Krzysztof TataradzińskiPwC Łódź Running TeamM400:17:07
654Jakub SkibaAmcor Dream TeamM200:17:07
655Artur PotrzebnyDzikie KobryM300:17:07
656Karolina KochanekMCM Bałuty PanyK500:17:07
657Mariusz SejAccenture Runners Club 5M200:17:07
658Krzysztof GosławskiF&F Pro TeamM200:17:07
659MAREK NOWACKICASTO WYDAWNICZAM300:17:07
660Przemysław PalmowskiDream Team LidlM300:17:07
661Bartłomiej SzkobelFlex 2M200:17:07
662Dariusz DolnyNordea - KYCOLEM100:17:07
663Tomasz WasiakRAZEM TRENUJEMY SPORTM200:17:08
664Piotr KaczmarekZREW Biega 3M500:17:08
665Jacek MichalakDWF - Dajemy Wam ForyM500:17:08
666Michał PorębskiABB- runM400:17:08
667Michał WojciechowskiDalekoJeszcze?M100:17:08
668Adel Kinaniwhere is my Uber?M100:17:08
669Jarosław DzikowskiFlex 1M400:17:08
670Paweł GórzyńskiSCYZORYM200:17:08
671Maciej JarosikAniołki WolskiegoM100:17:09
672Paweł KuźmaPotęguj możliwościM400:17:09
673Mariusz GrodekFlex 1M300:17:09
674Jakub Trzeciak2FAST4UM500:17:10
675Rafał KowalczykHarman Running Team 3M300:17:10
676Tatiana GórskaRunning TetisK100:17:10
677Łukasz WolnyDzikie KobryM100:17:10
678Konrad KozielBiegamy by jeść ciastoM200:17:10
679Rafal WojcikTate & Lyle Active GirlsM500:17:10
680Karolina PietrusińskaMCM RUNNERSK200:17:10
681Dawid RosiakWściekłe WiewióryM500:17:10
682Michał KunaAccenture Runners Club 4M100:17:11
683Karolina SzałkuckaGFT 1K500:17:11
684Dominik RogalskiNORDEA - Przepraszam, daleko jeszcze?M500:17:11
685Michał TrybuchowskiVATeverM500:17:11
686Mateusz DrewniakLiofilizowaniM500:17:12
687Patryk CieślakByte MeM200:17:12
688Weronika Olczyk#NazwaDrużynyK100:17:12
689Sebastian SowińskiWhirlpool Running Team 4M400:17:12
690Lukasz KmiecikPiersi do przodu ostatnie na mecieM400:17:13
691Adam KałużaRatownicyM100:17:13
692Michał SikoraKremówkiM500:17:14
693Mariusz TahaCN UŁ ? Cała Naprzód!M300:17:14
694Piotr DyśkoABB Motors Aleksandrów ŁódzkiM300:17:14
695Arkadiusz ChoińskiBSH Łódź Running Team 5M400:17:14
696Marek OlsztaPolpharmaM500:17:15
697Przemysław RutkowskiAMEETM400:17:15
698Piotr WróbelFujitsu Lucky FiveM300:17:15
699Krystian KołodziejczakStalowe BucikiM100:17:16
700Bartosz LesniewskiHoneyWM400:17:16
701Anna GrzelakBarry Callebaut BEST EXPERIENCEK500:17:16
702Mateusz NowotkaDePekiM500:17:16
703Kamil KaczmarekNordea Patch Work TeamM400:17:16
704Jarosław PaturajBSH Łódź Running Team 6M300:17:17
705Paweł MadejERICSSON 2M300:17:17
706Michał GlinieckiBo Ci LutneM200:17:18
707Paweł Łuczakgoodylabs- GEPARDYM400:17:18
708Piotr TrynklerSEW winnersM100:17:19
709Zbigniew KnoblochSNS FOODS RTM400:17:19
710Daniel LubickiZREW Biega 3M100:17:19
711Dominik ZwolńskiOstatni SamurajeM500:17:19
712Yevhenii KyshkoVistexiakiM400:17:19
713Victor Hugo Ramosda SilvaFujitsu ZiomkiM200:17:19
714Małgorzata WosiakGFT 4K200:17:19
715Łukasz RózgaPiękne i BestieM300:17:19
716Robert OleksiewiczWhirlpool Running Team 4M100:17:19
717Paweł Kubiak?eMOM400:17:19
718Marta KardasEkipa z niebieskiego jeepaK100:17:19
719Maciej PawlowskiCND...zapytaj to się dowiesz!M200:17:20
720Piotr BalickiILS ITEAMM300:17:20
721Marcin BuchalskiSCHRAG POLSKA Team1M100:17:20
722Dominik GrotGROTM400:17:20
723Witold JuszczakMakolab Team #4 - MakoBiegunka vol.4M300:17:20
724Krystian BerczyńskiDachser Another OneM500:17:21
725Agnieszka RatczakDELOITTE ADVENTURE TEAMK400:17:21
726Jarosław WiśniewskiGeberit TeamM500:17:21
727Łukasz BaćkoSii Running TeamM500:17:21
728Przemysław KrzemińskiTEGALM300:17:21
729Adam RydzCorning Race Team 11M400:17:21
730Mariusz SolarekKOMFORT 1M500:17:21
731Krzysztof PękowskiLiofilizowaniM200:17:22
732Maciej KowalewskiABB Business Services RwetesM500:17:22
733Michał MagdziakAniflex label dream teamM200:17:22
734Mateusz CiołekNordea - coś wymyślimyM100:17:22
735Gianmarco ErcolaniNordea HowtodoM100:17:22
736Marcin WeszkaBSH Łódź Running Team 5M500:17:22
737Lukasz GasiorowskiFujitsu Lucky FiveM200:17:23
738Daniel FiszerSantander 1 - Zdrowie na BankM200:17:23
739Michał KrzyżanowskiWBO A&BI NordeaM500:17:23
740Patryk RuszczyńskiVistexoveLoveM200:17:23
741Jarosław GwarnyOgrodzenia łódzkie - tanidrut.comM400:17:24
742Andrzej DublaARVATO LOGISTYKA 1M100:17:24
743Adam KołaczkowskiFujitsu for disabledM500:17:24
744Krzysztof KwapisiewiczWhirlpool Running Team 4M500:17:24
745Adam CieniakRun Forrest RunM400:17:25
746Karolina ChorąziakBrenntag PolskaK400:17:25
747Damian Tomtałamecalitgroup 2M500:17:25
748Maja KlusekAMOLowe natarcieK300:17:26
749Mateusz JagiełłoSolar Dream TeamM500:17:26
750Cezary GradowiczINGLOBI TEAMM200:17:26
751Agnieszka KochaAflofarm Active Team "B"K100:17:26
752Przemysław JakubowskiKremówkiM100:17:27
753Kamila Gołgowska#LSWrazemniedozatrzymaniaK400:17:27
754Agata TomaszczykAflofarm Active Team "C"K200:17:28
755Łukasz OlszewskiWhirlpool Running Team 5M400:17:28
756Marcin TańśkiFujitsu AvengersM400:17:28
757JAKUB PILARSKIPILAMISM100:17:28
758Szymon PawłowskiHarman Running Team 2M300:17:28
759Joanna KamińskaCorning Race Team 17K400:17:28
760Damian PaszkoDELL RUNNING TEAM - MATERIALSM400:17:28
761Emilia GrzegorekRossbieganeWolneŻartyK200:17:28
762Przemysław OtrembskiZawalidrogiM300:17:28
763Zosia SykułaWhirlpool Running Team 8K400:17:28
764Michał ChudzikArtyści ProgramiściM100:17:29
765Maciej StawickiInceptionM300:17:29
766Łukasz KoćwinMęska drużyna Klubu Biegacza ProvidentM500:17:29
767Agnieszka GąsiorowskaSantander 1 - Zdrowie na BankK300:17:30
768Marcin NowickiBSS gonITwaM200:17:30
769Weronika KumorDream TeamK400:17:30
770Maciej LisowskiNordea FX/MMM500:17:30
771Michał HertelMakolab Team #4 - MakoBiegunka vol.4M100:17:30
772Marta WitczakAmcor Królewskie StrzałyK500:17:30
773Wojciech SenderBum Czika BumM500:17:31
774Paweł MonetaPERUN TeamM100:17:32
775Marcin KaźmierczakWhirlpool Running Team 7M500:17:32
776Michał MadalińskiDaikin i PrzyjacieleM500:17:32
777Mateusz SzaniewskiBedrock BM200:17:33
778Małgorzata SikoraPolitechnika na medalK300:17:33
779Oleg DoroshenkoTransition TechnologiesM500:17:33
780Bartłomiej KowalskiRossbiegane Wiewióry - RossmannM100:17:33
781ŁUKASZ KRZYWKOWSKIBIOTECHNIKAM400:17:33
782Wojciech WojteraBlade Runners 2019M500:17:33
783Daria SzymczakBezNapinkiK500:17:33
784Oskar KozłowskiHyWayM500:17:33
785Tomas BurianNumer dziewięćM500:17:33
786Piotr StelmachowskiNowa ElektroM200:17:33
787Damian SzkodzińskiVistexiakiM300:17:34
788Justyna PastwińskaILS ITEAMK100:17:34
789Joanna WilczyńskaMCM Bałuty PanyK300:17:34
790Adam MaciejewskiZłomiakiM100:17:34
791Marcin GolubienkoIdemia FreeM500:17:34
792Arkadiusz WęglarskiSantander 2 - Zdrowie na BankM200:17:34
793Piotr MikołajewskiCasto WróblewskiegoM100:17:34
794Krzysztof ŁykowskiŻółwie z GalapagosM500:17:34
795Agnieszka JarosMAADAK500:17:34
796Jarosław Błaszczyk2FAST4UM200:17:35
797Marcin WitekABB Run 1.0M300:17:35
798Marcin MęczkowskiDePekiM400:17:35
799Paweł ChrustowskiRossSasAniM500:17:35
800Pawel NogowskiThe FAST and the HILARIOUS!M400:17:35
801Jacek WitczakZadyszka TeamM400:17:35
802Karol KwiatkowskiBedrock BM400:17:35
803Krzysztof DrozdowskiSzalone sztanceM400:17:36
804Adrianna GaudasińskaAccenture Running Team 8K100:17:36
805Mariusz RzosińkiDaleko jeszcze?M400:17:36
806Jakub ZawieruchaPędziwiatryM300:17:36
807Michał PawlakPKP ENERGETYKA CUW ZOBOWIĄZANIAM500:17:36
808Jakub MardiniDELL RUNNING TEAM - HRM200:17:36
809Klaudia GoździkBarry Callebaut CHOCOLATE WARRIORSK300:17:36
810Przemysław DanielFlint Group_Global Color CenterM100:17:36
811Kamil CabanBSH Running Team 3M100:17:36
812Anna SzczęsnaTate & Lyle Active Team 1K200:17:36
813Artur BugajakTME RUNNERS 2.0M500:17:37
814Szymon KoziarskiFujitsu PMD ? One step aheadM200:17:37
815Piotr ŚwiątekZłomiakiM400:17:37
816Żaneta PrzybyszChyże LidlakiK400:17:37
817Michał PewcaFujitsu GDC Poland Leadership TeamM100:17:37
818Daniel SmuklerzEY Runners Team 1M300:17:37
819Dominika SolarekPralnia Kalorii BrzezinyK500:17:37
820ARTUR GORZAŁCZYŃSKITop Secret RunnersM500:17:38
821Paweł SerafińskiMAPAL - Ludzie ze staliM300:17:38
822Łukasz MarusiknieDZIELNI BIEGACZEM200:17:38
823Marcin JaworskiDELL RUNNING TEAM 2M300:17:38
824Wojciech GrendaLubasz i Wspólnicy - Risk Tracker 2M500:17:38
825Marcin TokarskiNordea - Biegnij MordoM300:17:38
826Marek ŚmigielskiIdemiaFunRunnersM500:17:38
827Danuta BiernackaAMEETK100:17:38
828Przemysław PaśnikAMEETM200:17:38
829Mateusz MikulskiNabite ArmatyM500:17:39
830Paweł RutkaDePekiM100:17:39
831Marysia RutkowskaKawoManiacy z Costa CoffeeK300:17:39
832JAKUB WIŚNIEWSKICASTO WYDAWNICZAM500:17:39
833Aleksandra RucińskaBSH Łódź Running Team 5K200:17:39
834Piotr WyżykowskiOstatni SamurajeM100:17:40
835Andrzej JanickiBIEGAM Z SONOCO #1M200:17:40
836Adrian KarmowskiPyc-Sport 1M300:17:40
837Karolina AdamskaAsseco Active Team ADS 1K400:17:40
838Bartosz OwczarekDELL RUNNING TEAM - HRM100:17:40
839Janek OlbińskiSzybsi od falcerkiM200:17:40
840Piotr Ośródkatiguar TEAMM400:17:40
841Mateusz SowałaPwC Łódź Running TeamM100:17:41
842Bartłomiej JarosNordeArrowsM100:17:41
843Dominik PłacekUMED ITM500:17:41
844Mateusz KowalskiGrupa SKATM100:17:41
845Aneta CzumaBrak Słów PogardyK300:17:41
846Daria PietrzakGLOBCOLORK500:17:41
847Przemysław KopowskiPyc-Sport 2M400:17:41
848Jacek ZiutkoMikomax Smart RunnersM200:17:42
849Natalia GorącaMeyra Speed TeamK200:17:42
850Mateusz WróbelTME RUNNERSM300:17:42
851Piotr MikołajczykARMETON TeamM200:17:42
852Krzysztof ZiębaPolski Związek PiłkarzyM300:17:42
853Andrii KryvenkoNo Pain, No BonusM100:17:42
854Jacek KarwasSignify - Fast & LuminousM200:17:42
855Krzysztof SalwachSNS FOODS RTM500:17:43
856Anna MiszczakAflofarm Active Team "A"K500:17:43
857Sylwester NadrowskiFAKE RUNNERSM400:17:43
858Marcin ŁyganAF Poyry Poland IIM200:17:43
859Ignacy NiwaldDzikie KobryM500:17:43
860Angelika PuchalskaP&G ALEXK500:17:43
861Anna Kabot - IgnarZREW Biega 1K300:17:43
862Piotr WicinskiOTC TeamM100:17:43
863Maciej KasprzakUniqaRunnersTeam3M100:17:43
864Agnieszka Średniakgoodylabs- GEPARDYK100:17:43
865Maciej PabjańczykSNS FOODS RTM100:17:44
866Nela LitawskaCAŁA NAPRZÓD 5K300:17:44
867Jolanta BaranowskaTurkus TeamK100:17:44
868Jolanta BłasiakIce Cream Truck ChasersK300:17:44
869Michał JendrzejczykFujitsu AvengersM200:17:45
870Marcin WzgardaRossDARciM500:17:45
871Jarosław JastrząbekAmore PomodoreM300:17:45
872Artur StańczykRAZEM TRENUJEMY SPORTM400:17:46
873Dawid GajdziakChyże LidlakiM300:17:46
874Wiktor JaksońCasto Łódź 3M100:17:46
875Milena RohacewiczMedical Magnus Clinic TeamK300:17:46
876Piotr SzubielskiJob ImpulseM500:17:46
877Robert FiałkowskiDHLM500:17:46
878Maciej SysakUnasdziaŁa UŁM300:17:46
879Marcin MęcinaNordea WaterfallM300:17:46
880Stanisław BolarczykFlex 2M400:17:46
881Radosław PiwowarskiStudiuj Ekonomię na Ek-SocuM200:17:46
882Dominika BilickaPharelkiK100:17:47
883Piotr RabiegaPENDOLINOM400:17:47
884Mariusz OwczarekCorning Race Team 14M400:17:47
885Tomasz JordanGeberit TeamM200:17:47
886Mirosław GoleńBSH Łódź Running Team 5M300:17:47
887Emilia GórzyńskaCAŁA NAPRZÓD 6K200:17:47
888Piotr JarosikCorning Race Team 7M100:17:47
889Jarosław PłuciennikBiegoFilM100:17:47
890Jarosław BaraniakBiegli w PrawoM200:17:48
891Blazej SleczkowskiFujitsu AvengersM100:17:48
892Andrzej PietrusiakNowa ElektroM500:17:48
893Artur RomaniakAmcorowa EkscelencjaM100:17:48
894Kamil RobaszekBiegamy shiftemM100:17:49
895Tomasz MamenasLumileds - Szybsi niż światłoM300:17:49
896Bartosz Banasiak#NazwaDrużynyM200:17:49
897Veronica MeloniFujitsu Heart & SoleK400:17:49
898Katarzyna WełpaLepiej pijemy niż biegamyK400:17:49
899Katarzyna WojciechowskaAniflex label dream teamK300:17:49
900Monika WlachosRadosny Dom SenioraK300:17:50
901Maciej BłaszczykMeyra Speed TeamM100:17:50
902Filip WieczorekZDYSZANI.PLM400:17:50
903Mateusz LegędźECOABCM300:17:50
904Francesco PreteOTC Team 2M400:17:50
905Dominik MichalakKoalicja InfosysM400:17:50
906Kacper KaźmierczakE.G.O. Od nędzy do pieniędzyM400:17:51
907Tomasz StalaMAPAL - Ludzie ze staliM400:17:51
908Lucyna GrendaKremówkiK200:17:51
909Adrian DrajlingWhirlpool Running Team 6M500:17:51
910Dominik RzepkowskiAMEETM300:17:51
911Markus MayerBarry Callebaut CHOCOLATE WARRIORSM400:17:51
912Adam ZaorskiMEDIA4UM200:17:52
913Jan RomanowskiHexagonM100:17:52
914Damian StefurakWirthwein Galop SquadM300:17:52
915Jakub BartczakBarry Callebaut CHOCOLATE LOVERSM300:17:52
916Agata JankowskaBDSK100:17:52
917Juan Manuel Martinez AlonsoBarry Callebaut BEST EXPERIENCEM400:17:52
918Marta PawlakSignify - Fast & LuminousK300:17:52
919Konrad KuśRunSWM!Run!M200:17:52
920Wiktor WilczyńskiDalekoJeszcze?M400:17:52
921Uliana KomarovaBeWuZetki UŁK500:17:52
922Alicja WyglądaczbiegIRISowa watahaK100:17:52
923KAZIMIERZ CZERWIENIECCastorama ZgierskaM200:17:52
924Krzysztof WalczakUrząd Miasta ŁodziM300:17:52
925Kamil ZbiciakNordeAvengersM300:17:53
926Agnieszka Kruk-KamińskaCPWF 2K100:17:53
927Karol ReinertKylos.plM500:17:53
928Paulina GrzelczakABB Motors Aleksandrów ŁódzkiK400:17:53
929Mateusz Bartkiewicz#CBBPomagaM400:17:53
930Marek SochaTEGALM500:17:53
931Adrian LisieckiTYGRYSY KREDYTÓW NORDEAM300:17:53
932Michał PacholczykRun Forrest RunM300:17:54
933Tomasz BastaABB- runM300:17:54
934Evelim Rodrigues MotaIce Cream Truck ChasersM500:17:55
935Kseniia KaydashevaHoneyWK500:17:55
936Karol SkąpskiTomTom Runners - Bez SpinyM100:17:55
937Maria GallusLittle HavanaK200:17:55
938Dawid KowalewskiDELL RUNNING TEAM - MATERIALSM300:17:55
939Jakub FrątczakWhirlpool Running Team 9M400:17:55
940Mariusz SobczyńskiBarry Callebaut COCOA & CHOCOM100:17:55
941Karolina TomczykBeWuZetki UŁK100:17:56
942Michał SeiderMCM RUNNERSM500:17:56
943Marcin WięcekBo Ci LutneM300:17:56
944Adam KunikowskiDNA TechnologyM200:17:57
945Aleksander SizowCockpit RangersM200:17:57
946Mateusz Banaszczyk2FAST4UM100:17:57
947Katarzyna WypchłoRossbieganyDAOTK100:17:57
948Krzysztof BedaABB Run 3.0M400:17:57
949Marcin RybczyńskiChyże LidlakiM500:17:57
950Konrad DróżkaTransition Technologies 2M500:17:57
951Krystian UchmanPharmalink TeamM500:17:57
952Łukasz DębowskiTYGRYSY KREDYTÓW NORDEAM400:17:58
953Dariusz SzulcBSH Łódź Running Team 6M500:17:58
954Rafał ZygmuntMITMAR Sp. Z O.O.M300:17:58
955Tomasz JędrzejczykAccenture Running Team 8M500:17:58
956Łukasz BujakowskiDWF - Międzygalaktyczny Dezintegrator BananówM400:17:58
957Tomasz GiżyńskiHaPekiM400:17:58
958Katarzyna PiłatStudiuj Ekonomię na Ek-SocuK500:17:58
959Łukasz CymermanSiiMiałkowie - Sii Running TeamM300:17:58
960Marcin KorbelCorning Race Team 11M100:17:58
961Piotr PopiołekTransition TechnologiesM400:17:59
962Rafal KopackiLegs MiserablesM100:17:59
963Sylwia ZynerAniołki WolskiegoK200:17:59
964Grzegorz KamińskiRunning Forests from NordeaM200:17:59
965Łukasz PlutaGrupa SKATM300:17:59
966Michal ZarembaSzybsi od falcerkiM400:17:59
967Jakub BaraniakUnasdziaŁa UŁM200:17:59
968Bartłomiej WitkowiczSCHRAG POLSKA Team2-STALOWE ŻÓŁWIEM100:17:59
969Gabriela SieleckaFujitsu Furious ToesK100:17:59
970Michał KowalczykTME RUNNERS 2.0M100:17:59
971Tomasz GęsiarzSwędowskie GazeleM500:18:00
972Magda LeszekP&G LPCK200:18:00
973Andre de Oliveira LopesFujitsu ZiomkiM100:18:00
974Karol StachowiczFujitsu Slow Running QueriesM400:18:00
975Tomasz KaniowskiFlint Group_IT&ProductionM300:18:00
976Łukasz TomczakDELL RUNNING TEAM - HYBRYDAM400:18:00
977Ireneusz PiekutowskiDecathlon CAR Łódź 2M300:18:00
978Mariusz GrzelakBałucka FerajnaM200:18:00
979Karol WojtysiakFlint Group_Global Color CenterM200:18:00
980Łukasz KnapSolar Dream TeamM300:18:01
981Maciej NiedośpiałOstatni SamurajeM200:18:01
982Marek SzamatowiczGROTM200:18:01
983Piotr JankowskiFujitsu GDC Poland Leadership TeamM400:18:01
984Adrian GrzegorczykPetardzioszka TeamM200:18:01
985Andrzej WideraRunSWM!Run!M400:18:01
986Marcin BugajGFT 4M100:18:02
987Krzysztof MrozekDoubleTree by Hilton ŁódźM300:18:02
988Michał RudzińskiRossbiegane Wiewióry - RossmannM500:18:02
989Robert KrawczykAgma Maciej SikoraM500:18:02
990Kamil KrzeszewskiZREW Biega 3M300:18:03
991Arkadiusz PietranekWhirlpool Running Team 1M400:18:03
992Kamil JadczakAMEET STUDIOM400:18:03
993Łukasz KowalczykGLOBITELM200:18:03
994Michał LipowskiNabite ArmatyM300:18:03
995Daniel PolakINHALATORYM500:18:04
996Michal BryndelTate & Lyle Active Team 2M100:18:04
997Magdalena SasinPGE OBRÓT RUNK300:18:04
998Joanna OsińskaSkanska Run TeamK200:18:04
999Konrad WidziszewskiF&K Run Lawyer RunM200:18:04
1000Krzysztof SzymańskiBedrock BM500:18:04
1001Agata GoździkAnioły Vienna HouseK200:18:05
1002Piotr TomczykArtyści ProgramiściM300:18:05
1003Łukasz PlęsBiegoFilM500:18:05
1004Mariusz OlczakDbam O ZdrowieM100:18:06
1005Jarosław WłodarczykPędziwiatryM100:18:06
1006Kamil SowińskiDHLM300:18:06
1007Mariusz KuczebaZaskocz mnie !M500:18:07
1008Studziński DawidInceptionM400:18:07
1009Sławomir KłąbMAPAL - Ludzie ze staliM200:18:07
1010Weronika GrzejszczakOPTIMO DEVELOPMENTK300:18:07
1011Witold StrzebieckiSzybcy i WściekłeM100:18:07
1012Michał BrdąkałaBSS gonITwaM400:18:07
1013Joanna KorczyńskaCN UŁ ? Cała Naprzód!K200:18:07
1014Filip BrzęczekCorning Race Team 10M200:18:07
1015Marcin PyćPyc-Sport 2M300:18:07
1016Jakub MiszkiewiczPKS Gdańsk Oliwa SAM500:18:07
1017Mateusz WięcławskiARVATO LOGISTYKA 1M300:18:08
1018Michał ChadzyńskiAmcor Los PershingosM100:18:08
1019Diogo Carvalhowhere is my Uber?M500:18:08
1020Sylwia SzymczakDream Team LidlK200:18:09
1021Elżbieta WyderkaCorning Race Team 8K400:18:09
1022Daniel CelebanskiFujitsu Welcome1M300:18:09
1023Maciej KiendzierskiARVATO LOGISTYKA 1M500:18:09
1024Maciej AntczakRUNM400:18:09
1025Tomasz WolińskiPetardzioszka TeamM300:18:09
1026Jakub NowakECOABCM200:18:09
1027Tomasz LudzińskiRun Forrest RunM100:18:10
1028Łukasz JastrząbekJusta's boyzM500:18:10
1029Wojciech ZaborskiDELOITTE ADVENTURE TEAMM300:18:10
1030Filip RakIdemiaFunRunnersM200:18:10
1031Beata ZjawionaBiegnący w miejscuK500:18:10
1032Mariusz BielawskiNietoperkiM200:18:10
1033Paweł SuchomskiAccenture Runners Club #3M100:18:10
1034Rafał GawryszczakFlint Group_Piękna i BestieM400:18:11
1035Przemek ŁuczakAccenture Runners Club 4M300:18:11
1036Artur KowalczukSAPaczeM100:18:11
1037Zbigniew KubikowskiEY Runners Team 5M500:18:11
1038Paweł PelZłomiakiM500:18:11
1039Justyna WitulskaNORDEA - SZYBKI NORDYCKI PROJEKTK500:18:11
1040Marek SiudaSzalone sztanceM500:18:12
1041Karolina KrólUniqaRunnersTeamK200:18:12
1042Szymon BorowskiSONOCO WHSE TeamM300:18:12
1043Anna PiotrowiakStella FurnitureK300:18:12
1044Paweł TrykowskiDachser Weteran TeamM300:18:12
1045Mateusz JaniszewskiFujitsu Lucky FiveM400:18:13
1046Marcin MichalskiZaskocz mnie !M200:18:13
1047Przemysław TadysiakFlint Group_Piękna i BestieM100:18:13
1048Daniel MaciejewskiSiiMiałkowie - Sii Running TeamM200:18:13
1049Bogumiła Potargowiczmecalitgroup 3K300:18:13
1050Agata PodlasiakMirabelki w tym roku nie obrodziłyK100:18:13
1051Katarzyna KnoblochFlint Group_Global Color CenterK300:18:13
1052Marceli GładykowskiZadyszka TeamM300:18:13
1053Marcin JanickiCAŁA NAPRZÓD 4M400:18:13
1054Kamil DudkaMM_ŁódźM200:18:14
1055Łukasz StępieńFlint CS Expressowa GazelaM500:18:14
1056Patryk MleczekSCORPIO POLANDM200:18:14
1057Piotr KuszyńskiIntegrotechM300:18:14
1058Imed CherniFast&FuriousM400:18:14
1059Magdalena SiennickaDecathlon Pasaż Łódzki Team #1K200:18:14
1060Bartosz AugustowskiZaskocz mnie !M400:18:15
1061Justyna DobroszekWZ team UŁK500:18:15
1062Bartlomiej CyganekAmcor HaeRosiM200:18:15
1063Bartosz PawlikowskiFujitsu Lucky FiveM500:18:16
1064Agnieszka ForyśMobicaK100:18:16
1065Timo KarttunenOTC Team 2M200:18:16
1066Andrzej CzerwoniecGFT 2M200:18:16
1067Piotr MartynowskiFujitsu Hurricane LanternsM400:18:16
1068Krzysztof Szokal-EgirdINHALATORYM400:18:16
1069Arkadiusz KosmalskiSwędowskie GazeleM100:18:16
1070Tomasz CieszyńskiBIEAGAM Z SONOCO #3M500:18:17
1071Dagmara SłodkiewiczHerakles Running TeamK100:18:17
1072Łukasz GackiNietoperkiM100:18:17
1073Piotr WaluchIdemiaFunRunnersM300:18:17
1074Rafał SzymachaMakolab Team #2 - MuminyM200:18:17
1075Ewelina Agier-ChojaRossbieganyDAOTK300:18:18
1076Maciej PogodaNordea SupersonicsM300:18:18
1077Magdalena BekierBSH Łódź RUNNING Team 4K400:18:18
1078Izabela AugustowskaJob ImpulseK400:18:19
1079Dawid MałeckiEY Runners Team 2M300:18:19
1080Łukasz JakubczykPKP ENERGETYKA CUW ZOBOWIĄZANIAM300:18:19
1081Marcin TomczykPędziwiatryM500:18:19
1082Piotr WróbelLumileds -LED'S GOM300:18:19
1083Blanka LutomirskaXXV Liceum OgólnokształcąceK200:18:19
1084Radosław Kacprzakmecalitgroup 4M400:18:19
1085Piotr RzeńcaEKSOC RUNNERSM500:18:20
1086Grzegorz GrodekINGLOBI TEAMM300:18:20
1087Jakub StępieńLumileds - Szybsi niż światłoM200:18:20
1088Łukasz RosiakDachser Speed TeamM500:18:20
1089Jacek WyszyńskiAccenture Running Team 8M200:18:20
1090Michał RybińskiKremówkiM300:18:21
1091Wojciech BieleckiP&G ALEXM100:18:21
1092Krzysztof KucińskiMITMAR 1M400:18:21
1093Łukasz GorzkiewiczBIEGAM Z SONOCO #2M500:18:21
1094Dariusz JatczakCorning Race Team 7M300:18:21
1095Krystian TomczakLos RenegadosM500:18:21
1096Agnieszka PiechuraWBG w ŁodziK400:18:21
1097Paweł KunkaTransition Technologies IIIM400:18:21
1098Jakub PiątekDoubleTree by Hilton ŁódźM400:18:22
1099Michał GromadaMCKBM100:18:22
1100Przemysałw SzostakDbam O ZdrowieM500:18:22
1101Witold PawlakFujitsu GDC Poland Leadership TeamM300:18:22
1102Artur ŻaczekNowiM500:18:22
1103Tomasz WasiakPeek&CloppenburgM100:18:22
1104Cristian Subirats GauxachsSignify - Fast & LuminousM500:18:22
1105Ewelina MikuckaNo Pain, No BonusK200:18:22
1106Payam SamadiTEGALM200:18:22
1107Łukasz SiudaChyże LidlakiM200:18:23
1108Marek BryzgalskiNovartis Running Team 3M100:18:23
1109Rafał KucińskiCEVA Logistics PolandM500:18:23
1110Piotr SobańskiMęska drużyna Klubu Biegacza ProvidentM300:18:23
1111Bruno BirkeFujitsu Hurricane LanternsM300:18:23
1112Angelika UrbaniakNordea Talent Acquisition ŁódźK100:18:24
1113Bartosz BrzuchalskiPwC Łódź Running TeamM300:18:24
1114Michał WłodomirskiPascalM200:18:24
1115Mateusz SrokaZłomiakiM300:18:25
1116Maciej MałekHarman Running Team 2M200:18:25
1117Witold Pietrzakmecalitgroup 2M100:18:25
1118Dominika KępskaBezNapinkiK400:18:25
1119Dominik GrzelakowskiBrak Słów PogardyM500:18:25
1120Roman SiwakNordea Patch Work TeamM500:18:25
1121Grzegorz FabrykowskiBiegamy by jeść ciastoM300:18:26
1122Krzysztof LusztakF&F Pro TeamM300:18:26
1123Anna KalinowskaPGF SA TEAMK100:18:26
1124Jan RzeźniczakWhirlpool Running Team 10M300:18:26
1125Wiktor RadzińskiMITMAR 1M300:18:26
1126Rafał CzwajdaHarman Running Team 3M500:18:26
1127Dorota BłaszczykWBO A&BI NordeaK400:18:26
1128Mateusz GrzelakBSS gonITwaM500:18:26
1129TOMASZ SZYMAŃSKICASTO WYDAWNICZAM400:18:26
1130Maciej JaniakTEGALM400:18:26
1131Łukasz WojtczakMakolab Team #2 - MuminyM400:18:26
1132Maciej SuskiReebokRunCrewLDZM400:18:26
1133Grzegorz WildeRunning Forests from NordeaM300:18:27
1134Agnieszka TrzeciakSiiMiałkowie - Sii Running TeamK100:18:27
1135KRZYSZTOF SZEWERAPGE OBRÓT RUNM500:18:27
1136Justyna FranczakPiorunkiK200:18:27
1137Łukasz KucaNordea Sneaky SnailsM500:18:27
1138Daniel NicińskiDNA TechnologyM500:18:27
1139Natalia KowalskaAnioły Vienna HouseK100:18:27
1140Andrzej KęsickiAflofarm Active Team "B"M400:18:27
1141Filip PiraGabiM100:18:27
1142Bartosz PawełczykSuper PumbaM100:18:27
1143Mateusz CzernikFujitsu Furious ToesM500:18:27
1144Rafał PlinznerTransition TechnologiesM300:18:27
1145Patrycja SiwekTop Secret RunnersK200:18:28
1146Marta KokoszkiewiczCAŁA NAPRZÓD 3K400:18:28
1147Krzysztof KmieciakBiegamy by jeść ciastoM100:18:28
1148Adrian KarolakRUN GEIS RUN!M200:18:28
1149Katarzyna PuzanistaTomTom Runners - Bez SpinyK500:18:28
1150Przemysław SałudaDachser Speed TeamM400:18:28
1151Wiktor PerkowskiNordea - Biegnij MordoM500:18:28
1152Agata Bonek-SikoraDK PartnerK400:18:29
1153Maciej LechNa bombieM500:18:29
1154Adam ZiółkowskiWirthwein Galop SquadM100:18:29
1155Aleksandra SierszyńskaAF Poyry Poland IK200:18:29
1156Kamil JobdaKuźnia TeamM500:18:29
1157Bartosz KołaczUrtica TeamM500:18:29
1158Rafał SypniewskiDream TeamM500:18:29
1159Valerii MazurenkoAK-OutsourcingM200:18:29
1160Vadim LutsevichKengyelfutó GyalogkakukkM200:18:29
1161Grzegorz KochAflofarm Active Team "A"M300:18:30
1162Jarosław ChodorowskiSEW winnersM500:18:30
1163Natalia AuguścikNordea Talent Acquisition ŁódźK300:18:30
1164Adrien LaurentElite Star ClariantM100:18:30
1165Łukasz ŁukomskiGLOBITELM300:18:30
1166KRZYSZTOF LISOWSKICAŁA NAPRZÓD 6M100:18:30
1167Emilia GóraBSH Łódź RUNNING Team 4K200:18:30
1168Maciej KukulaDruzyna Typowo ImprezowaM500:18:30
1169Weronika DuchDecathlon CAR Łódź 2K200:18:30
1170Adam WójcikUMED ITM300:18:30
1171Jarosław GwóźdźFlint Group_ZADYSZKAM400:18:30
1172Wojciech DzikowskiTurkus TeamM500:18:31
1173Paweł MiązekInceptionM100:18:31
1174Mateusz GłowackiCorning Race Team2M100:18:31
1175Kamil KrysiakNAZWAM100:18:31
1176Sławomir AugustyniakRUN GEIS RUN!M200:18:31
1177Damian SyryczyńskiAGARISM200:18:32
1178Jacek KaczyńskiSNOWMANM500:18:32
1179Elżbieta MadejKuźnia TeamK300:18:32
1180Tomasz KobzaERICSSON 3M300:18:32
1181Fabian KowolFast FootM300:18:32
1182Krzysztof SaganArbuzy z AirbusaM300:18:33
1183Mariusz KamińskiOncoArendi Therapeutics S.A.M300:18:33
1184Katarzyna DwojakOTC Team 2K500:18:33
1185Przemysław KowalskiMC4 TEAMM300:18:33
1186Anna FituchProtetica & Pierwszy KrokK300:18:33
1187Paweł TomalaSCYZORYM100:18:33
1188Krystian UrbańskiNordea - Krystian's AngelsM500:18:33
1189Grzegorz MilczarekZawalidrogiM200:18:34
1190Łukasz KaszowskiBYLE DO PRZODUM300:18:34
1191Konrad PajorNovartis Running Team 2M400:18:34
1192RADOSŁAW PĘCIAKCasto WróblewskiegoM400:18:34
1193Kamila KochelskaRAZEM TRENUJEMY SPORTK100:18:35
1194Martyna MillerEY Runners Team 2K100:18:35
1195Agata KurekBrenntag PolskaK300:18:35
1196Damian PaluszkiewiczFujitsu Furious ToesM300:18:35
1197Tomasz TomasikPetardzioszka TeamM500:18:35
1198Patryk Nowak vel NowakowskiMM_ŁódźM400:18:35
1199Dawid PoliszakArtyści ProgramiściM400:18:35
1200Kamil CzerwińskiGFT 5M100:18:35
1201Andrzej KałużnyCasto Łódź 3M300:18:36
1202Rami BerroussiFujitsu ZiomkiM500:18:36
1203Mateusz KarolakHoneyWM300:18:36
1204SEBASTIAN PYĆCasto PiekarniaM400:18:36
1205Adam MacierzyńskiTransition Technologies 2M400:18:36
1206Eliza WnukSPORTERAK200:18:36
1207Paweł WasiakCraftware 1M500:18:36
1208Sławomir DałekNowa ElektroM100:18:36
1209Jacek NowakDELL RUNNING TEAM - MATERIALSM200:18:36
1210Kris KobylińskiZłote MinutyM500:18:37
1211Sławomir GrodeckiMITMAR 1M200:18:37
1212Dorota WójcikRUN GEIS RUN!K300:18:37
1213Piotr KordalaByte MeM400:18:38
1214Izabela KrygierBiegamy by jeść ciastoK400:18:38
1215Magdalena KozłowskaBezNapinkiK100:18:38
1216Piotr SzczerbiakAccenture Runners Club #3M300:18:38
1217KRZYSZTOF JUSZKOPGE OBRÓT RUNM300:18:38
1218Łukasz MajczakMITMAR Sp. Z O.O.M400:18:39
1219Krzysztof TkaczWhirlpool Running Team 9M300:18:39
1220Adam OgłazaLumileds -LED'S GOM400:18:39
1221Małgorzata PrzybylskaJob ImpulseK100:18:40
1222Piotr GórniakCorning Race Team 14M500:18:40
1223Łukasz WabińskiOTC Team 2M100:18:40
1224Radoslaw KabatPCB: Printor Chce BiegaćM300:18:40
1225Daniel CzerepaniakBIEGAM Z SONOCO #2M100:18:40
1226Rafał MadejNowa - Export ExpertsM500:18:40
1227Krzysztof TokajLumileds -LED'S GOM100:18:40
1228Tomasz PawliczakByte MeM100:18:41
1229Jakub KucharskiWhirlpool Running Team 10M200:18:41
1230Adam KazimierczakQuality SPWM200:18:42
1231Jędrzej JacewiczFujitsu Super Excel TurtlesM200:18:42
1232Jarosław Niebelski#CBBPomagaM100:18:42
1233Adam FularskiGabiM200:18:42
1234Maksym BerezińskiFujiTSUBASAM200:18:43
1235Anastasiia StechukGFT 4K400:18:43
1236Adam SzkudlarskiABB Run 3.0M300:18:43
1237Maciej SikoraAgma Maciej SikoraM100:18:43
1238Wojciech TarnawieckiSAPaczeM500:18:43
1239Aleksandra MichalakFujitsu Super Excel TurtlesK300:18:43
1240Kamil ZawadaWhirlpool Running Team 10M100:18:43
1241Piotr KawełczykDYS(Z)KOMFORTM300:18:43
1242Eleonora Ratowska-DziobiakStudiuj Ekonomię na Ek-SocuK100:18:43
1243Hanna WybrańskaGenetically Modified MABIONautsK200:18:43
1244Wojciech DembowskiFujiTSUBASAM300:18:43
1245Dorota JurczykTop Secret RunnersK300:18:43
1246Kamil PawlakFast FootM500:18:44
1247Małgorzata GajecRadosny Dom SenioraK200:18:44
1248Arkadiusz SkonecznySCORPIO POLANDM500:18:44
1249Michał MatysiakPascalM500:18:44
1250Agnieszka ZaniewiczRadosny Dom SenioraK400:18:45
1251Maciej ZamecznikHyWayM300:18:45
1252Maciej PastwaOh!ZuzaM500:18:45
1253Wojciech KozlowskiCND...zapytaj to się dowiesz!M500:18:45
1254Tomasz WawrzyniakPwC Łódź Running TeamM500:18:46
1255Edyta BaranskaP&G LMCK300:18:46
1256Piotr KuletaMirabelki w tym roku nie obrodziłyM500:18:46
1257PAWEŁ JAGIEŁŁOBIOTECHNIKAM100:18:46
1258Piotr SędzickiFlint Group_FinanceM300:18:46
1259Paulina RudowskaABB Alex - GIRLS TEAMK300:18:46
1260Kanik DariuszP&G LPCM100:18:46
1261Paweł WitasABB Business Services RwetesM400:18:47
1262Michał NowakArtyści ProgramiściM500:18:47
1263Krzysztof ZagórskiAF Poyry Poland IM400:18:47
1264Damian PawlakComarch ŁódźM200:18:47
1265Dominik CzestkowskiOncoArendi Therapeutics S.A.M400:18:47
1266Alicja KaralukRunJitsuK200:18:47
1267Monika ZiębaKasztanyK200:18:47
1268Łukasz NowańskiTME RUNNERS 2.0M300:18:47
1269Adrianna KotasińskaPeek&CloppenburgK200:18:47
1270Tomasz LiberackiZREW Biega 3M400:18:48
1271Krzysztof KrukILS ITEAMM200:18:48
1272Michał JuraśInkubator Bionanoparku IM400:18:48
1273Rafał Bieńkowskiklub biegacza Leroy MerlinM500:18:48
1274Justyna JakubowskaNordea - coś wymyślimyK200:18:48
1275Marta WitekIntegrotechK400:18:48
1276Joanna MedrekARVATO LOGISTYKA 2K500:18:48
1277Kamil BrychKoko Dżambo i do przodu!M400:18:49
1278Karol KowalikMEDIA4UM500:18:49
1279Michał KołodziejskiTate & Lyle Active Team 1M400:18:49
1280Inga TomczykBSH Łódź RUNNING Team 4K500:18:49
1281Marta KołackaMAKALU TEAMK300:18:49
1282Krzysztof KręzelDELL RUNNING TEAM - TRAININGM400:18:49
1283Radoslaw SudakBarry Callebaut CHOCOLATE WARRIORSM200:18:49
1284Bartosz RubaszewskiDK PartnerM500:18:50
1285Raimon Ardevol AragonesExcel and RunnersM500:18:50
1286Piotr RydzewskiRUN GEIS RUN!M100:18:50
1287Hugues DuboisLegs MiserablesM200:18:50
1288Agnieszka KosiorekDachser AgainK200:18:50
1289Wojciech Guzek3e software houseM300:18:50
1290Łukasz ŚwitońAccenture Runners Club #3M200:18:50
1291Kamila DzięciołMakolab Team #3 - e-RunnersK500:18:51
1292Marta PiłatGrupa SKATK400:18:51
1293Adam JagiełłoGrupa SKATM500:18:51
1294Adam GorzkowskiBSH Łódź RUNNING Team 4M100:18:51
1295Anna LegwińskaTate & Lyle Active Team 1K100:18:51
1296Kinga PrzybylskaBSS gonITwaK100:18:52
1297Jacek OzimekECO POWERM400:18:52
1298Marzena SzczechowiczPralnia Kalorii BrzezinyK300:18:52
1299Agata WantuchDrużyna CzekoladyK300:18:52
1300Jarosław CiemieniewskiXXV Liceum OgólnokształcąceM400:18:52
1301Magdalena DurajskaBorn to RunK300:18:53
1302Kinga Majczak-GóreckaLubasz i Wspólnicy - Risk Tracker 1K500:18:53
1303Marcin SolarekFujitsu for disabledM300:18:53
1304Agnieszka KusmierczakBarry Callebaut CHOCOLATE LOVERSK500:18:53
1305Krystian Marczak#NazwaDrużynyM300:18:53
1306Katarzyna JankiewiczNordea Patch Work TeamK300:18:53
1307Kamil MatusiakInfosys VIPM200:18:54
1308Grzegorz MichniewskiFast ForwardM200:18:54
1309Tomasz StankowskiClariant - Nie czekajcieM400:18:54
1310Zdenek KlikarAccenture Runners Club 5M500:18:54
1311Marta KuretsAGARISK300:18:54
1312Marlena SkrzypaczBocianyK200:18:54
1313Tomasz TorzewiczZawalidrogiM500:18:55
1314Marta MichalskaBarry Callebaut CHOCO LOKOK100:18:55
1315Tomasz MichalakBrenntag PolskaM100:18:55
1316Akila AmarasekaraVistexoveLoveK500:18:55
1317Oleksandr SchevchenkoKengyelfutó GyalogkakukkM300:18:55
1318Kamil UmeckiFujitsu Welcome1M100:18:55
1319Bernadetta WoźniakBOOTY KILLER TEAMK300:18:55
1320Łukasz LisieckiE.G.O. running team 1M300:18:55
1321Aleksandra BrelińskaCraftware 2K100:18:56
1322Katarzyna LeoniakB/S/H/ Łódź Running Team 2K300:18:56
1323Agnieszka SkóraRossSasAniK400:18:56
1324Andrzej KaczmarekPędziwiatryM200:18:56
1325Klaudia GarstkaE.G.O. running team 1K400:18:57
1326Daniel StrumianWhirlpool Running Team 9M200:18:57
1327Stanislaw BednarekHexagonM400:18:57
1328Michał JarganIdemia GumpsM200:18:57
1329Tomasz Młocekgoodylabs- GEPARDYM500:18:57
1330Łukasz KwaśniewiczKylos.plM200:18:57
1331Patryk JezierskiReebokRunCrewLDZM100:18:57
1332Tomasz WoźniakMakolab Team #4 - MakoBiegunka vol.4M200:18:57
1333Radosław NowogórskiDaleko jeszcze?M100:18:58
1334Tomasz RózgaTakeda Running TeamM100:18:58
1335Marta SzymańskaZDYSZANI.PLK500:18:58
1336Robert MosińskiAŁTM500:18:58
1337Rafał KobyłeckiINHALATORYM300:18:58
1338Mateusz WojciechowskiCorning Race Team 11M200:18:59
1339Witold DublaPiorunkiM400:18:59
1340Ewelina ŁacinaOh!ZuzaK400:18:59
1341Kamil SitkiewiczP&G ALEXM400:18:59
1342Adrian JędrzejczakNovartis Running Team 3M500:18:59
1343Jarosław ŁagodzińskiPędzące Pantone'yM500:18:59
1344Krzysztof ŚwiątczakInkubator Bionanoparku IM500:18:59
1345Andrzej DziarnikPERUN TeamM400:18:59
1346Tomasz AndrzejczakTurkus TeamM400:18:59
1347Fryderyk WiądzkowiczByte MeM500:19:00
1348Marcin SzczerbiakBSS Mix TeamM100:19:00
1349Maria PłończyńskaCPWF 2K200:19:00
1350Piotr ChudobińskiLumileds - Szybsi niż światłoM500:19:00
1351Monika ŁuhowyPolpharmaK200:19:00
1352Przemysław JankowskiNovartis Running Team 2M500:19:00
1353Mateusz ZalegaAGARISM100:19:00
1354Jarosław DemontowiczOh!ZuzaM200:19:01
1355Maciej SzumacherCorning Race Team2M500:19:01
1356Michał LipskiAK-OutsourcingM500:19:01
1357Andrzej RegułaFujiTSUBASAM400:19:01
1358Gabriela SzymelfenigEKSOC RUNNERSK100:19:02
1359Monika KuchtaFlint Group_Piękna i BestieK300:19:02
1360Małgorzata OwczarekAccenture Running Team 8K400:19:02
1361Piotr PałczyńskiClariant - Nie czekajcieM300:19:02
1362Monika StalińskaPolpharmaK100:19:02
1363Patryk MateraCraftware 1M400:19:02
1364Sebastian KociemskiFujitsu PMD ? One step aheadM300:19:02
1365Roman BorkowskiDachser Weteran TeamM200:19:03
1366Kamil KokoszaBum Czika BumM100:19:03
1367Łukasz MałekAccenture Runners Club 4M400:19:03
1368Wojciech OlejnikFast ForwardM400:19:03
1369Patrycja SzczakowskaKluski leniweK100:19:03
1370Piotr SzczepaniakSignify - Light runnersM300:19:04
1371Bartłomiej AntczakRunnersiM500:19:04
1372Adam BanasikRhenus RunM400:19:04
1373Dariusz BajasVEOLIA 1M300:19:04
1374Mariusz ZarzyckiBSH Łódź Running Team 5M100:19:04
1375Marion MatczakNordea - KYCOLEM200:19:05
1376Karolina TurekUPS! We did it!K100:19:05
1377Marek GrzywaPIĘKNE I BESTIAM500:19:05
1378Marcin ZakrzewskiMITMAR Sp. Z O.O.M500:19:05
1379Marcin MillerAccenture Runners Club 5M300:19:05
1380Marcin JabłońskiGLOBITELM500:19:05
1381Miłosz KapciaNordea WaterfallM500:19:05
1382Beata OwczarekWBG w ŁodziK200:19:05
1383Bartosz SkalikKoko Dżambo i do przodu!M500:19:06
1384Leszek MichalakBrenntag PolskaM500:19:06
1385Dominik SapałaRUN GEIS RUN!M100:19:06
1386Marcin SobczakCorning Race Team 8M500:19:07
1387Grzegorz JaroszBEZFORMERSM100:19:07
1388Sebastian SylwestrowiczDoubleTree by Hilton ŁódźM200:19:07
1389Paweł FabijańskiMCM RUNNERSM300:19:07
1390Piotr LaukGLOBCOLORM100:19:07
1391Marek SztuczkaNordea FAS(t)M100:19:07
1392Monika Dlugoszewska-PowajboNo Pain, No BonusK400:19:07
1393Oleksandr YekimovDENNIS I ROZRABIAKIM300:19:07
1394Julia KałczakFH DREWNOK400:19:08
1395Jarosław ChmielewskiSkoda Bednarek DobrońM100:19:08
1396Karolina PietrzakAŁTK200:19:08
1397Liliana DrewniakNordeArrowsK400:19:09
1398Krzysztof TadeusiakHexagonM500:19:09
1399Mateusz KamińskiPędzące Pantone'yM200:19:09
1400PIOTR SOBALABRICOTEAMM300:19:09
1401Jakub KonickiMakolab Team #2 - MuminyM300:19:09
1402Michał WolnyBedrock BM100:19:09
1403Dawid SodelPKS Gdańsk Oliwa SAM200:19:10
1404Andrzej BlochFujitsu Slow Running QueriesM100:19:10
1405Joanna Irzmańska-SzymonekBiofarmK200:19:10
1406Małgorzata JaniakTate & Lyle Active GirlsK300:19:10
1407Krzysztof GawinCastorama ZgierskaM100:19:10
1408Andrzej KarwackiSCORPIO POLANDM300:19:10
1409ANETA BANASZKIEWICZPGE OBRÓT RUNK300:19:10
1410Marcin DyńskiUniqaRunnersTeam2M500:19:11
1411Marcin PiotrkowskiABB Business Services RwetesM200:19:11
1412Alevtina YakimenkoSignify - Light runnersK500:19:11
1413Kacper GórskiHarman Running Team 3M400:19:11
1414Zbigniew CzarnotaWhirlpool Running Team 3M400:19:11
1415JAROSŁAW SZCZEPOCKICasto PiekarniaM200:19:11
1416Tomasz RaczyńskiNordea FX/MMM400:19:11
1417Dariusz GrzegorczykFlex 2M300:19:11
1418Tomasz ChmielarskiKasztanyM100:19:11
1419DmytroKudinovCorning Race Team 13M100:19:11
1420Piotr KrysztoforskiSCYZORYM400:19:11
1421Sebastian BielińskiCockpit RangersM100:19:11
1422Kacper KapuścińskiMobicaM400:19:12
1423Tomasz Nowickimecalitgroup 3M100:19:12
1424Kamil KarlińskiARMETON TeamM400:19:12
1425Emil StepieńRUN GEIS RUN!M100:19:12
1426Monika LebiodaNovartis Running Team 2K300:19:12
1427Mariusz LeszczyńskiEY Runners Team 3M300:19:12
1428Klaudia JezierskaCEVA Logistics PolandK100:19:13
1429Joanna Kozłowska-ŚródkaMAADAK400:19:13
1430Piotr KotyniaTate & Lyle Active Team 1M500:19:13
1431Borys Kurcewicz#CBBPomagaM500:19:13
1432Krzysztof KubiakZaskocz mnie !M300:19:13
1433Krzysztof SkorzepaTop Secret RunnersM400:19:13
1434Sandra WlazłoSONOCO PAB TeamK300:19:14
1435Sylwia KaszewskaAMOLowe natarcieK200:19:14
1436Weronika WasielaNordea Talent Acquisition ŁódźK500:19:14
1437Michał BorkowskiAgile UnicornsM400:19:14
1438Agnieszka CoratellaCPWF 2K300:19:15
1439Łukasz OstrzyżekWhirlpool Running Team 7M200:19:15
1440Aleksandra SipaMeyra Speed TeamK400:19:15
1441Agata WaligórskaZDYSZANI.PLK200:19:15
1442FILIP PILARCZYKBIOTECHNIKAM500:19:15
1443Monika ZugajAmcorove LoveK400:19:15
1444Artur JanuszINGLOBI TEAMM100:19:16
1445Łukasz DomalążekDbam O ZdrowieM400:19:16
1446Marzena SzwedDachser Weteran TeamK100:19:17
1447Paweł SkupińskiPKP ENERGETYKA CUW NALEŻNOŚCIM500:19:17
1448Igor DąbrowskiBiegnący w miejscuM100:19:17
1449Monika KomorowskaDELL RUNNING TEAM - HRK500:19:17
1450Iga PachlińskaGrupa SKATK200:19:17
1451Joanna AugustyniakBIEGAM Z SONOCO #2K300:19:18
1452Jan SkudławskiBrak Słów PogardyM400:19:18
1453Tomasz MakowskiNowa ElektroM300:19:18
1454Piotr FudaliNordea WaterfallM400:19:18
1455Kamil Żurawskimecalitgroup 4M500:19:18
1456Karolina ŚwitnickaDSV Road ŁódźK200:19:19
1457Marta MalinowskaSzybkie Łopaty AHPK400:19:19
1458Grzegorz MatusiakMCM Bałuty PanyM200:19:19
1459Aleksandra BłońskaBBS-owi KadrowiK500:19:19
1460Michał WiśniewskiPharmalink TeamM100:19:19
1461Krzysztof KurzawaSzalone sztanceM100:19:20
1462Dorota AntczakBSH Łódź Running Team 6K100:19:20
1463Ewelina WoźniakFujitsu AvengersK300:19:20
1464Adriana UrbaniakStalowe BucikiK400:19:20
1465Katarzyna RogulskaAniflex label dream teamK400:19:21
1466Michał WesołowskiCPWF 2M500:19:21
1467Remigiusz BorowikABB Run 3.0M500:19:21
1468Alicja ŚniećAMOLowe natarcieK400:19:21
1469Marek SawiakThe Flash CrewM500:19:21
1470Sebastian SobieszczykRunSWM!Run!M500:19:21
1471Sylwia RoszkowskaStudiuj Ekonomię na Ek-SocuK300:19:21
1472Agnieszka TraczykAflofarm Active Team "B"K500:19:21
1473Łukasz KopertowskiDELL RUNNING TEAM - MATERIALSM100:19:21
1474Daniel BieguszewskiERICSSON 3M500:19:21
1475Maciej KaczmarekDrużyna CzekoladyM500:19:22
1476Mateusz SzczygiełDELL RUNNING TEAMM400:19:22
1477Aleksandra PietrzakEY Runners Team 4K100:19:22
1478Katarzyna TurbińskaBedrock BK300:19:22
1479Natalia NowakSzybkie i Wściekłe MotyleK100:19:23
1480Gabriela DobrzyńskaxXxK400:19:23
1481Jarosław Pękala9 Łódzka Brygada Obrony TerytorialnejM200:19:23
1482Dorota WojciechowskaSantander 2 - Zdrowie na BankK500:19:23
1483Emilia OlszewskaDruzyna Typowo ImprezowaK200:19:23
1484Marlena GłębowskaMAKALU TEAMK500:19:23
1485Justyna MazepusSPORTERAK100:19:23
1486Dariusz SkopowskiRun Forrest RunM500:19:24
1487Radosław MazowieckiUMED ITM200:19:24
1488Kasia KloczkowskaHappy FeetK500:19:24
1489Dominik LubaszLubasz i Wspólnicy - Risk Tracker 1M100:19:25
1490Rafał ŁysakowskiCAŁA NAPRZÓD 3M100:19:25
1491Natalia SokołowskaFujitsu AvengersK500:19:25
1492Adam AdrianowskiRecto team UŁM400:19:25
1493Marcin WarzychaBSS gonITwaM300:19:25
1494Piotr PietrzakRunOficjelosM300:19:25
1495Łukasz SrogoszNietoperkiM400:19:25
1496Dawid LisiewskiWhirlpool Running Team 6M200:19:25
1497Ewelina WięcławekDecathlon CAR Łódź 2K500:19:25
1498Agnieszka SkrzeczowskaSCYZORYK500:19:25
1499Michał WrężelDachser AgainM100:19:26
1500Maciej RudalskiDachser DaBestM100:19:26
1501Martyna StasińskaMakolab Team #1 - RUN-A-LOTK100:19:26
1502Anna KrasnodębskaDELL RUNNING TEAMK200:19:26
1503Magdalena PietrasiakBBS-owi KadrowiK100:19:26
1504Artur BorońAMEETM500:19:26
1505Marta MarczewskaPKS Gdańsk Oliwa SAK400:19:26
1506Sasha BochkovskaBOOTY KILLER TEAMK200:19:26
1507Dominika GradowiczWZ team UŁK300:19:27
1508Kamila JankowskaRun For FunK300:19:27
1509Milena MyszkiewiczDecathlon Pasaż Łódzki Team #2K200:19:27
1510Kamil KałuzskiSONOCO WHSE TeamM400:19:27
1511Przemysław RybińskiFlint Group_IT&ProductionM200:19:27
1512Marcin SłokaZREW Biega 2M400:19:27
1513Olga TitorowaRhenus RunK500:19:28
1514Sylwia OsydaHyWayK400:19:28
1515Arkadiusz SzymańskiEY Runners Team 2M200:19:28
1516DARIUSZ PIETRZAKCASTO WYDAWNICZAM100:19:28
1517Agnieszka BykowskaSignify - Fast & LuminousK100:19:28
1518Kamil KunaAccenture Runners Club #3M400:19:28
1519Michał Gos - Kowalski?eMOM500:19:29
1520Ryszard GoszczyńskiSAPaczeM300:19:29
1521Marika TrybulskaKłosiński Bulesowski Adwokaci (II)K100:19:29
1522Nelia SviderskaNa bombieK300:19:30
1523Teresa GasperowiczOLT_EXPRESK100:19:30
1524Sebastian OwczarczykCorning Race Team 13M300:19:30
1525Piotr MaślakCERI INTERNATIONAL 2M400:19:30
1526Marcin SkibińskiCieńsza półka kątownikaM100:19:30
1527Marcin BiałowąsCorning Race Team 13M400:19:30
1528Jacek PolitDSV Road ŁódźM500:19:30
1529Emilia OżadowiczGFT 5K500:19:31
1530Maciej MoszczyńskiZREW Biega 2M500:19:31
1531Ewelina RodakRUN GEIS RUN!K200:19:31
1532Jacek NowickiUPS! We did it again!M100:19:31
1533Tomasz RolińskiSkanska Run TeamM300:19:31
1534Agnieszka WysznackaDaikin i PrzyjacieleK100:19:31
1535Mateusz LeśkiewiczAECOMM100:19:31
1536DARIUSZ ŁUKASZEWSKIPGE OBRÓT RUNM500:19:31
1537Przemysław JurekBSS Mix TeamM400:19:32
1538Agata TaborekBiegamy shiftemK500:19:32
1539Paweł WojciechowskiLubasz i Wspólnicy - Risk Tracker 1M200:19:32
1540Paulina PrzewoskaStalowe BucikiK200:19:32
1541Anna NajmanDecathlon Pasaż Łódzki Team #3K500:19:32
1542Łukasz MarczakECOABCM100:19:32
1543Marek WrzesińskiVEOLIA 1M500:19:32
1544Bartłomiej LeśniewiczNowa - Export ExpertsM400:19:32
1545Marta OwczarekDELL RUNNING TEAM - GIRLSK400:19:32
1546WIESŁAW BUŁAJEWSKIBRICOTEAMM500:19:32
1547Anastasios AnastasiouEY Runners Team 1M400:19:32
1548Beata MałkiewiczAgma Maciej SikoraK200:19:32
1549Klaudia Lefikmecalitgroup 1K500:19:33
1550Dawid ButrykowskiIdemia FreeM300:19:33
1551Karina SzymusikLidersi PatrykaK200:19:33
1552Euzebiusz SmolarekPolski Związek PiłkarzyM100:19:33
1553Kamil CzuprynFH DREWNOM100:19:34
1554Paweł PierzakAMOLowe natarcieM100:19:34
1555Paulina StaniaszekDASTANK100:19:34
1556Anita GostyńskaQuality SPWK400:19:34
1557Kacper SadowskiSzybkie Łopaty AHPM300:19:35
1558Paweł OstrowskiVATeverM100:19:35
1559Michał PrzybyśVistexoveLoveM100:19:35
1560Jakub Szwat4 ever youngM200:19:35
1561Angelika Kawalowskawhere is my Uber?K300:19:35
1562Rafał SańdaFujiTSUBASAM500:19:35
1563Zbigniew StefaniakNovartis Running Team 2M200:19:36
1564Milena RetzerAF Poyry Poland IK300:19:37
1565Adrian SadoMeridian Eksperci - Szarżujące MalamutyM200:19:37
1566Filip PodgórskiPotęguj możliwościM500:19:37
1567Łukasz ChmurzynskiSignify - Fast & LuminousM400:19:37
1568Zuzanna WystopBrenntag PolskaK300:19:37
1569Maciej AndersERICSSON 2M400:19:37
1570Piotr KochowiczBiegnący w miejscuM300:19:38
1571Kamila DajczerCERI INTERNATIONAL 1K100:19:38
1572Marcin CieślińskiAECOMM200:19:38
1573Damian MarczykSONOCO WHSE TeamM500:19:38
1574Przemysła Prencelgoodylabs-MAMPALONYK500:19:38
1575Joanna LegiędźAgile UnicornsK100:19:39
1576Kinga MadajskaBOOTY KILLER TEAMK400:19:39
1577Adam PankowskiPKP ENERGETYKA CUW NALEŻNOŚCIM300:19:39
1578Przemysław BrudnickiPrzypadkowy TeamM500:19:40
1579Nelson GoncalvesTomTom Runners - Bez SpinyM400:19:40
1580Yasser HammamiFujitsu Running ProjectsM200:19:40
1581Mateusz DuraAMEETM400:19:40
1582Piotr KiryczukMIKOMEDM400:19:41
1583Kamila FiguraDachser AgainK300:19:41
1584Marta DzięgielewskaTate & Lyle Active Team 2K500:19:41
1585Mirosław SpasińskiGeberit TeamM300:19:41
1586Łukasz ByczkowskiAmcorowa EkscelencjaM300:19:41
1587Kamil MorawiecFlint Group_ZADYSZKAM200:19:42
1588Rafał GodzwonPGE OBRÓT RUNM400:19:42
1589KRZYSZTOF SZLESIŃSKICAŁA NAPRZÓD 4M500:19:42
1590Maciej StępieńWhirlpool Running Team 7M400:19:43
1591Robert MasińskiRunSWM!Run!M400:19:43
1592Pawel LeszczynskiFujitsu daleko jeszcze?!M500:19:43
1593Renata KozłowskaFujitsu PMD ? One step aheadK500:19:44
1594Rafał MilczarekCEVA Logistics PolandM300:19:44
1595Jakub PoborskiDWF - Międzygalaktyczny Dezintegrator BananówM500:19:44
1596Michał StolarczykFujitsu for disabledM400:19:44
1597Norberto SansoKengyelfutó GyalogkakukkM400:19:44
1598Aneta TurekSCYZORYK300:19:44
1599Gerard KmiecLiofilizowaniM400:19:44
1600Michał KwiatkowskiUMED ITM400:19:45
1601Filip KlemińskiRunning Forests from NordeaM500:19:45
1602Katarzyna PastwaThe FAST and the HILARIOUS!K100:19:45
1603Filip KurzykABB Business Services RwetesM300:19:45
1604Robert DabekDruzyna Typowo ImprezowaM400:19:46
1605Katarzyna KoniorEY Runners Team 4K500:19:46
1606Tatev HayrapetyanTomTom Runners - Bez SpinyM200:19:46
1607Marta FijałkowskaŻółwie z GalapagosK200:19:46
1608Katarzyna WojtczakDecathlon CAR Łódź 2K100:19:47
1609Marta OgińskaPiorunkiK300:19:48
1610Barbara LesiszDK PartnerK100:19:48
1611Małgorzata BłaszczykCorning Race Team 14K300:19:48
1612Artur KołacińskiAECOMM300:19:48
1613Emilian KaliszewskiFujitsu GDC Poland Leadership TeamM500:19:48
1614Agata KulińskaSweet Cupcakes TeamK500:19:49
1615Maria JóźwickaERICSSON 3K200:19:49
1616Aneta NowakBagieciarze NSK100:19:50
1617Agnieszka BechtaGROTK500:19:50
1618Piotr MakowskiP&G LPCM500:19:50
1619Adam JarosABB Run 1.0M400:19:51
1620Piotr MydlakPharmalink TeamM300:19:51
1621Krzysztof OlbińskiQ-Pils 2care4M100:19:51
1622Michał PołoczańskiDrużyna CzekoladyM100:19:52
1623Szymon KulczyckiAF Poyry Poland IIM100:19:52
1624Magdalena ManiaUrtica TeamK300:19:52
1625Krzysztof BogusiewiczAmcor Los PershingosM300:19:52
1626Jerzy RasińskiUniqaRunnersTeamM400:19:53
1627Sławomir SapanowskiArbuzy z AirbusaM100:19:53
1628Kamil Skalmierski4 ever youngM500:19:53
1629Tomasz Loska3e software houseM100:19:53
1630Daniel UfaE.G.O. running team 2M100:19:53
1631Katarzyna JacekAECOMK400:19:53
1632Marta KłysJob Impulse 2K500:19:53
1633Dominik GrabskiDSV Road ŁódźM300:19:53
1634Marta LaterBrenntag PolskaK500:19:53
1635Daria KrólAmcor Królewskie StrzałyK100:19:53
1636Przemysław AndrzejewskiCasto PiekarniaM300:19:54
1637Piotr PongowskiMeridian Eksperci - Szarżujące MalamutyM500:19:54
1638Jakub KędzierskiWeLoveVATM500:19:54
1639Aneta KacprzakCorning Race Team2K200:19:54
1640Piotr PechDream Team LidlM400:19:54
1641Katarzyna Polak-MatrackaKOMFORT 1K100:19:54
1642Edyta DybasLumileds -LumiRunK300:19:55
1643Piotr MatczakRunSWM!Run!M300:19:55
1644Mieszko SzczepaniakZDYSZANI.PLM300:19:55
1645Ewa TarnowskaUrtica TeamK200:19:55
1646Dominika KozłowskaBSH Running Team 3K400:19:55
1647Piotr SeligaDELLL RUNNING TEAM - NPIM500:19:56
1648Agnieszka PerkaIntegrotechK200:19:56
1649Karolina PancerNovartis Running Team 2K100:19:56
1650Michał BinekBrak Słów PogardyM200:19:56
1651Damian StaniaszekDASTANM500:19:56
1652Łukasz BakalarczykEY Runners Team 5M300:19:57
1653Jakub SzychowskiArbuzy z AirbusaM200:19:57
1654Mariusz JarońBEZFORMERSM500:19:57
1655Rafał BłaszczykLos RenegadosM100:19:57
1656Konrad KruczkowskiCieńsza półka kątownikaM500:19:57
1657Jakub KrymarysKluski leniweM400:19:57
1658Paulina PawłowskaPCP - Planujemy Czasem PobiegaćK500:19:57
1659Anna RaweckaJob ImpulseK300:19:58
1660Katarzyna KowalczykFujitsu Tygrysy CorynthuK500:19:58
1661Izabela SeligaWhirlpool Running Team 6K400:19:58
1662Jacek SzymczykByte MeM300:19:58
1663Justyna SochackaBOOTY KILLER TEAMK500:19:58
1664Monika NowakPGNIG OBRÓT DETALICZNYK300:19:58
1665Agata GensieniecDK PartnerK200:19:59
1666Jordan FrontczakPiorunkiM100:19:59
1667Magdalena WoźniakKuźnia TeamK400:19:59
1668Pawel BaranowskiFujitsu daleko jeszcze?!M400:19:59
1669Artur LeśniakBudomal DevelopmentM100:19:59
1670Rafał LewińskiOPTIMO DEVELOPMENTM500:19:59
1671Marcin SękByle do przoduM300:19:59
1672Denys BeznosiukDENNIS I ROZRABIAKIM500:20:00
1673Gracjan LuczakNordea Shaky NougatsM500:20:00
1674Alicja KotlarekFUNK400:20:00
1675Paweł Kotarskimecalitgroup 2M200:20:01
1676Ewa Kobyłecka-PiwońskaBiegoFil - gr. IIK100:20:01
1677Damian PawlakDream Team LidlM100:20:01
1678Aleksandra Ciach-FligielVEOLIA 2K500:20:01
1679Joanna PolusBiegamy by jeść ciastoK500:20:02
1680Arkadiusz BojanowskiARMETON TeamM500:20:02
1681Krzysztof MotylPetardzioszka TeamM400:20:02
1682Zbyszko NatkańskiGFT 5M300:20:02
1683Daria BłaszczykCorning Race Team 1K300:20:02
1684Marcin MlodzikHexagonM300:20:02
1685Klaudia RudowskaABB Alex - GIRLS TEAMK500:20:02
1686Agnieszka MurgrabiaZłote MinutyK100:20:03
1687Damian GrzymkowskiDePekiM200:20:03
1688Małgorzata OgłozaBrenntag PolskaK300:20:04
1689Ewa JesionowskaNordea Sneaky SnailsK100:20:04
1690Marta LeśniakAMEET STUDIOK300:20:04
1691Marlena ZajdlicHexagonK200:20:04
1692Bartosz WalkiewiczBo Ci LutneM100:20:04
1693Mariusz ChudzikPharmalink TeamM200:20:04
1694Dorota Lenczewska-MaciągAmplifonkiK400:20:05
1695Magdalena WieteskaDecathlon Pasaż Łódzki Team #3K100:20:05
1696Maria KowalskaNordea FX/MMK300:20:05
1697Grzegorz WitczakFujitsu NiedobitkiM500:20:05
1698Paulina MaślankaDASTANK400:20:05
1699Jakub CieślakCAŁA NAPRZÓD 5M400:20:05
1700Olanrewaju MajiyagbeInfosys OTC RunM400:20:06
1701Krzysztof DrutowskiBDSM200:20:06
1702Joanna CzłonkaMCM RUNNERSK100:20:06
1703Marta ChrostowskaCPWF1K300:20:06
1704Marcin MiziołekKOMFORT 1M400:20:06
1705Robert PluciennikCockpit RangersM400:20:06
1706Tetiana PylypenkoBSH Łódź Running Team 6K400:20:07
1707Ildelisa ManzoFajnie Czasem BiegaćK300:20:07
1708Wiesław GorzelakDELL RUNNING TEAMM300:20:07
1709Artur SokołowskiRunning Forests from NordeaM400:20:08
1710Milena KocimskaKoko Dżambo i do przodu!K200:20:08
1711Łukasz KuleczkaBYLE DO PRZODUM100:20:08
1712Anna GrzybowskaSignify - Aniołki BielickiegoK200:20:08
1713Krzysztof KantorskiNordea International Kantor SEM500:20:08
1714Sylwia WencAmore PomodoreK100:20:08
1715Malwina OlczykAmcor Królewskie StrzałyK400:20:08
1716Małgorzata GębickaSweet Cupcakes TeamK100:20:08
1717Jakub SzlenkDELLL RUNNING TEAM - NPIM400:20:09
1718Julia WawrzyńczakLubasz i Wspólnicy - Risk Tracker 2K200:20:09
1719Agnieszka BączykKomfortowe RakietyK200:20:09
1720Katarzyna PilarskaPILAMISK200:20:10
1721Rafał TryścieńNordea Just 5M300:20:10
1722Damian ZajączkowskiLepiej pijemy niż biegamyM200:20:10
1723Lidiia GralewskaAmcor HaeRosiK400:20:10
1724Michal BielinskiProtetica & Pierwszy KrokM400:20:10
1725Jakub BellaPGNIG OBRÓT DETALICZNYM500:20:11
1726Marek KadziewiczCasto PiekarniaM100:20:11
1727Rafał JankowskiGabiM300:20:11
1728Aleksandra WódkaQuality SPWK300:20:11
1729Konrad MaksymowiczNabite ArmatyM400:20:12
1730Bartłomiej CzerwińskiDecathlon Pasaż Łódzki Team #2M100:20:12
1731Agnieszka KubiakPralnia Kalorii BrzezinyK200:20:12
1732Marzena MazurOncoArendi Therapeutics S.A.K200:20:12
1733Joanna WojtaszczykKlub Biegacza Provident Polska S.A.K300:20:13
1734Przemysław DubilasŻółwie z GalapagosM400:20:13
1735Michał KulińskiAgile UnicornsM200:20:13
1736Maciej DrabinaKluski leniweM200:20:14
1737Jacek MirończukNo Pain, No BonusM500:20:14
1738Ewa SochaQ-Pils 2care4K400:20:14
1739Rafał IskrzyckiSii Running Team 2M400:20:14
1740Krzysztof RutkowskiZREW Biega 2M100:20:15
1741Jan KowalskiPyc-Sport 1M400:20:15
1742Amanda BastosFujitsu Running ProjectsK500:20:15
1743Jarosław MiszczakFUNM200:20:15
1744Katarzyna ŁuczkowskaSweet Cupcakes TeamK300:20:15
1745Anna RębiałkowskaRunnersiK400:20:16
1746Janusz OrganisciakRhenus RunM100:20:16
1747Michał WójcikPULSOKSYMETRYM500:20:16
1748Mariusz PłoszkaFujitsu Super Excel TurtlesM500:20:16
1749Marta SurmaFujitsu Heart & SoleK500:20:16
1750Agnieszka PolakCPWF1K100:20:16
1751Karolina DobrowolskaEkipa z niebieskiego jeepaK300:20:16
1752Kamil JachimowskiNoclegowoM500:20:16
1753Anna SzubertTate & Lyle Active Team 2K400:20:17
1754Hubert WalkowiczBEZFORMERSM200:20:17
1755Piotr Gabaragoodylabs- GEPARDYM200:20:17
1756Mateusz WrzalikBorn to RunM400:20:18
1757Krzysztof SasinowskiMEDIA4UM400:20:18
1758Dawid PokorskiCorning Race Team 17M500:20:18
1759Ilona WawrzyniakDruzyna Typowo ImprezowaK100:20:18
1760Anna OwczarekAsseco Active Team ADS 2K400:20:18
1761Karina KarolakPCP - Planujemy Czasem PobiegaćK400:20:18
1762Janina KwiatkowskaDream Team LidlK500:20:18
1763Justyna DobiesABB Business Services RwetesK100:20:19
1764Magdalena MarczyńskaPKP ENERGETYKA CUW NALEŻNOŚCIK400:20:19
1765Karolina Siemaszko-WilczewskaUPS! We did it!K200:20:19
1766Maria LiskaCN UŁ ? Cała Naprzód!K500:20:19
1767Radosław OciepaBYLE DO PRZODUM200:20:19
1768Matylda GórskaAmcor MADK500:20:20
1769Izabela Różańska BińczykWZ team UŁK400:20:20
1770Barbara JędraszczykMedical Magnus Clinic TeamK400:20:20
1771Justyna BardzelDWF - Dajemy Wam ForyK300:20:20
1772Izabela GrzelewskaAmcor HaeRosiK300:20:20
1773Natalia KaraśMAKALU TEAMK100:20:20
1774Dawid WytlibUniqaRunnersTeam3M200:20:20
1775Zofia KrawczykUrząd Miasta ŁodziK400:20:21
1776Marcin KulazińskiIdemia GumpsM400:20:21
1777Ania RogalaMITMAR 1K100:20:21
1778Aleksander KrochmalBocianyM300:20:21
1779Monika MaterlińskaGFT 1K400:20:22
1780Anna KmiecikDWF - Międzygalaktyczny Dezintegrator BananówK200:20:22
1781Błażej BazylukP&G LMCM200:20:22
1782Agnieszka PawłowskaBrenntag PolskaK400:20:22
1783Magdalena OterskaCorning Race Team 11K300:20:22
1784Beata WachulecMobicaK300:20:23
1785ARTUR TARNOWSKICasto Łódź 3M200:20:23
1786Jan GorczycaOLT_EXPRESM400:20:23
1787Agata Storożyńska-GuziukDream TeamK300:20:23
1788Arkadiusz MatczakNordea Shaky NougatsM100:20:23
1789KATARZYNA SZACHNOWSKACASTO WYDAWNICZAK200:20:23
1790Przemek KaliszP&G LPCM400:20:23
1791Michał KostrzyńskiQ-Pils 2care4M500:20:23
1792Marcin Jóźwikmecalitgroup 3M200:20:24
1793Sebastian KarwackiWhirlpool Running Team 8M300:20:24
1794Ola BytnarKawoManiacy z Costa CoffeeK500:20:24
1795Magdalena JamroziakDachser Another OneK300:20:24
1796Wojciech KluchDWF - Międzygalaktyczny Dezintegrator BananówM300:20:25
1797Sebastian StępieńxXxM500:20:25
1798Monika SzyszkaMakolab Team #1 - RUN-A-LOTK300:20:25
1799Magdalena OblakFajnie Czasem BiegaćK500:20:25
1800Bartosz KrystkiewiczDELLL RUNNING TEAM - NPIM300:20:25
1801Joanna PietrzykowskaDELL RUNNING TEAM - GIRLSK300:20:26
1802Joanna SarnaSlow MotionsK300:20:26
1803Anna KulazińskaDecathlon Pasaż Łódzki Team #2K300:20:27
1804Joanna KędziakNordeArrowsK500:20:27
1805PIOTR SOKOŁOWSKICasto Łódź 3M400:20:27
1806Krystyna Kucharska-RusAmcorowe SroczkiK100:20:27
1807Kamil TrochimowiczSuper PumbaM400:20:27
1808Rafał ZagawaIntegrotechM100:20:27
1809Mariusz KowalskiSONOCO WHSE TeamM200:20:27
1810Marek SkibińskiZawalidrogiM400:20:28
1811Magdalena PapierzBarry Callebaut CHOCOLATE LOVERSK400:20:28
1812Klaudiusz SkowrońskiCAŁA NAPRZÓD 4M300:20:28
1813Łukasz MachnickiZeltech - ME Run TeamM300:20:29
1814Edyta MichałowskaPolitechnika na medalK500:20:29
1815Iwona KaczyńskaSCHRAG POLSKA Team1K200:20:29
1816Monika ChajdysSONOCO PAB TeamK100:20:29
1817Jacek GralewskiAmcor HaeRosiM500:20:29
1818Jarosław SpychalskiFujitsu for disabledM200:20:29
1819Kacper RudnickiBagieciarze NSM400:20:29
1820MARCIN MARCZAKCAŁA NAPRZÓD 4M100:20:29
1821Kamila PietrzakRunnersiK300:20:29
1822Marta KuśmirowskaAflofarm Active Team "A"K400:20:30
1823Bartłomiej ZielińskiRossbiegane Wiewióry - RossmannM400:20:30
1824Konrad PawlikDbam O ZdrowieM300:20:30
1825Robert PatoraCasto WróblewskiegoM300:20:30
1826Łukasz AmbroszczykTYGRYSY KREDYTÓW NORDEAM500:20:31
1827Elżbieta FijałkowskaMirabelki w tym roku nie obrodziłyK300:20:31
1828Jacek PająkWhirlpool Running Team 1M500:20:31
1829Wiktor GrabarczykOPTIMO DEVELOPMENTM400:20:31
1830Dominika MizerskaBiegoFil - gr. IIK500:20:31
1831Damian PrzyborowskiHappy FeetM400:20:31
1832Beata KrzeszewskaDENNIS I ROZRABIAKIK200:20:32
1833Mariusz KrygierRossbieganeWolneŻartyM100:20:32
1834Dorota ZiółkowskaDELL RUNNING TEAM - GIRLSK100:20:32
1835Piotr KuźmińskiABB Motors Aleksandrów ŁódzkiM100:20:32
1836Beata MichalskaXXV Liceum OgólnokształcąceK300:20:32
1837Kalina PajorNordea - KYCOLEK500:20:32
1838Katarzyna ŁagowskaBrak Słów PogardyK100:20:33
1839Natalia KazmierczakCPWF1K400:20:33
1840Piotr RajewskiNAZWAM200:20:33
1841Mateusz BoguckiBIEAGAM Z SONOCO #3M400:20:33
1842Katarzyna Karbownik2FAST4UK400:20:34
1843Przemysław BielickiSignify - Aniołki BielickiegoM500:20:34
1844KAROLINA PATURABRICOTEAMK100:20:34
1845Ewelina MałkiewiczAgma Maciej SikoraK400:20:35
1846Norbert BykowskiAsseco Active Team ADS 1M100:20:35
1847ANIA PIETRZAKAŁTK100:20:35
1848Maciej JaszczuraLepiej pijemy niż biegamyM100:20:35
1849Magdalena AntczakRunnersiK200:20:36
1850Katarzyna GórskaRunning Right NowK200:20:36
1851Paweł SokalskiNordea International Kantor SEM400:20:36
1852Piotr KwiecieńNumer dziewięćM400:20:36
1853Marcin TurczynRun UŁ! Run!M100:20:36
1854Ewa Peruga - PuszZREW Biega 2K300:20:36
1855Maciej OparaNordea The RPA'sM400:20:37
1856Michał KozalIdemia FreeM200:20:37
1857Olga MejsnerMEDIA4UK300:20:38
1858Anna Jagoda-SzymczakWONDER WOMENK300:20:38
1859Sebastian BalińskiMakolab Team #1 - RUN-A-LOTM400:20:38
1860Anna StepanchenkoJob Impulse 2K300:20:38
1861KATARZYNA JAROSZCastorama ZgierskaK400:20:38
1862Katarzyna OleśCommon SAK300:20:38
1863Łukasz JabłońskiSzybcy ale nie wściekliM200:20:38
1864Anna Klusek-SzymańskaNo Pain, No BonusK300:20:38
1865Igor KwiatkowskiFujitsu NiedobitkiM200:20:38
1866Adela ChrząszczNumer dziewięćK200:20:38
1867Dariusz AdamusTate & Lyle Active Team 2M200:20:39
1868Joanna WolskaDELL RUNNING TEAM - HRK300:20:39
1869Paulina Haniszewskatiguar TEAMK300:20:39
1870Krzysztof PajorUniqaRunnersTeam3M500:20:39
1871Aneta Demianiuk-WiśniewskaEddiesK100:20:40
1872Agnieszka BugajPharelkiK200:20:40
1873Łukasz KarbownikZREW Biega 1M400:20:40
1874Krzysztof KadubekAccenture Runners Club 4M200:20:41
1875Mariusz DereńTME RUNNERS 2.0M200:20:41
1876Elżbieta KosiorekDream TeamK100:20:41
1877Krystyna BrzezińskaSkanska Run TeamK500:20:41
1878Monika GniadzikCERI INTERNATIONAL 2K100:20:41
1879Marcin PrzybyłekSEW winnersM400:20:42
1880Bartosz PietrzakDNA TechnologyM400:20:42
1881Hanna KrauseRUN GEIS RUN!K400:20:42
1882Aleksander JachimekPyc-Sport 1M500:20:42
1883Magdalena KolińskaCAŁA NAPRZÓD 6K500:20:42
1884Marta SzymczakRhenus RunK300:20:43
1885Jakub KisielBarry Callebaut CHOCO LOKOM200:20:43
1886Michał RawickiSCHRAG POLSKA Team1M400:20:43
1887Krzysztof SzydłowskiMirabelki w tym roku nie obrodziłyM200:20:43
1888Karolina ZuterekRUN GEIS RUN!K300:20:43
1889Maja StępieńERICSSON 3K100:20:43
1890Małgorzata MilancejCPWF1K200:20:43
1891Marta ŻołądekPascalK100:20:43
1892Marta TyniecCraftware 2K200:20:44
1893Anna ProszowskaHerakles Running TeamK300:20:44
1894Łukasz SzczepańskiOgrodzenia łódzkie - tanidrut.comM200:20:44
1895Jakub WoźniakOTC TeamM300:20:44
1896Maciej BoguszMobicaM200:20:44
1897Jacek NazdrowiczFujitsu Lucky FiveM100:20:45
1898Grzegorz PorosDENNIS I ROZRABIAKIM400:20:45
1899Weronika MiszczakSzybkie i Wściekłe MotyleK200:20:45
1900Mariusz MasłowskiKluski leniweM300:20:45
1901Radosław PrzewoskiStalowe BucikiM300:20:45
1902Katarzyna SowińskaNordea - Krystian's AngelsK200:20:45
1903Lukasz DabrowskiFujitsu Run for FunM500:20:46
1904Katarzyna GrabowskaBiegli w PrawoK400:20:46
1905Adrian PustyxXxM100:20:46
1906Karina FiglusBudomal DevelopmentK400:20:46
1907Natalia PińkowskaGFT 5K400:20:46
1908Katarzyna LewandowiczHakuna MatataK100:20:47
1909Kamila DąbrowskaMCKBK500:20:47
1910Amanda GrzymalskaRossSasAniK100:20:47
1911Piotr SkrodzkiAccenture Runners Club #3M500:20:47
1912Katarzyna BejmertDalekoJeszcze?K300:20:48
1913Michał JanczarekFast FootM400:20:49
1914Piotr NockowskiCorning Race Team 11M500:20:49
1915Katarzyna GawłosAmplifonkiK100:20:49
1916Robert CieślakPENDOLINOM100:20:49
1917Magdalena WolanowskaFUJITSU SNAILSK500:20:49
1918Paweł DwornikTransition TechnologiesM200:20:49
1919Michał ŁazuchiewiczZadyszka TeamM200:20:49
1920Karolina KrakowiakEkipa z niebieskiego jeepaK500:20:50
1921Elżbieta JacońE.G.O. running team 1K200:20:50
1922Katarzyna KruszyńskaNORDEA - Przepraszam, daleko jeszcze?K300:20:50
1923Patrycja Markowiak4 ever youngK300:20:50
1924Piotr LeszczyńskiVistexiakiM100:20:51
1925Ewelina ZarzyckaWZ team UŁK100:20:51
1926Monika RusLumileds - LED'S RUNK200:20:51
1927Magdalena Gajewska-MarcinekPotęguj możliwościK300:20:52
1928Rodrigo GarciaClariant - Nie czekajcieM100:20:52
1929Joanna PaliwodaRun For FunK200:20:52
1930Agnieszka MikulskaPolski Związek PiłkarzyK400:20:52
1931Jacek SzwagrzakExcel and RunnersM100:20:53
1932Adrian GawędaOstatni SamurajeM400:20:53
1933Natalia KubickaWeLoveVATK300:20:53
1934Monika PopisCERI INTERNATIONAL 1K500:20:53
1935Tomasz OlszówkaSONOCO WHSE TeamM100:20:53
1936Daria KwiatkowskaSCHRAG POLSKA Team2-STALOWE ŻÓŁWIEK500:20:53
1937Vivek AntonioInfosys VIPM300:20:54
1938Piotr BednarekLos RenegadosM400:20:54
1939ANNA WLOCZEWSKAFast&FuriousK500:20:54
1940Milena SłobińskaDrużyna CzekoladyK400:20:54
1941Marcin CichowskiDachser Weteran TeamM500:20:55
1942Marcin MatynkaNa bombieM100:20:55
1943Marta CieślikowskanieDZIELNI BIEGACZEK100:20:55
1944Mateusz ZielińskiZeltech - ME Run TeamM400:20:55
1945Dawid MikulskiDWF - Międzygalaktyczny Dezintegrator BananówM100:20:55
1946Emil WróblewskiGeberit TeamM400:20:55
1947Sylwia Spotan - SawiakBarry Callebaut BEST EXPERIENCEK200:20:55
1948Elena SimopoulouNot Fast But Kinda FuriousK100:20:55
1949Beata GłażewskaPrzypadkowy TeamK300:20:55
1950Ewa KiryczukMIKOMEDK200:20:56
1951Wszebor JończykFAKE RUNNERSM100:20:56
1952Justyna BorkowskaJusta's boyzK100:20:56
1953Bartłomiej PancerskiMakolab Team #4 - MakoBiegunka vol.4M400:20:56
1954Kamila ŁabuzaRUN TUI TAMK300:20:57
1955Błażej BaranBudomal DevelopmentM300:20:57
1956Jacek KrawczyńskiMęska drużyna Klubu Biegacza ProvidentM100:20:58
1957Magdalena UstaborowiczReebokRunCrewLDZK500:20:58
1958Aneta BrucCorning Race Team 1K200:20:59
1959KRZYSZTOF KONARSKISNOWMANM200:20:59
1960PAWEŁ CHOJNACKICasto Łódź 3M500:20:59
1961Monika TarnowskaSzybkie i Wściekłe MotyleK400:20:59
1962Michał KaźmierczakMakolab Team #3 - e-RunnersM100:20:59
1963Eryk MieszkowiczSzybcy ale nie wściekliM300:20:59
1964Dominika BartnikMAKALU TEAMK200:20:59
1965Rafał CyniakGFT 5M200:20:59
1966Jerzy SobczykSCHRAG POLSKA Team2-STALOWE ŻÓŁWIEM200:21:00
1967Piotr KulawczykAniflex label dream teamM500:21:01
1968Jose Paulo SantiagoIdemia FreeM400:21:01
1969Sylwia ZaneckaHakuna MatataK500:21:01
1970Urszula SzpotańskaGFT 1K200:21:01
1971Iwona BiałekPolpharmaK400:21:01
1972Adam WitczakPENDOLINOM200:21:02
1973Aneta FiguraNordea FAS(t)K500:21:02
1974Monika BednarekGLOBITELK400:21:02
1975Adam PawłowskiLumileds -LED'S GOM500:21:02
1976Lena ŁyczbaPIĘKNE I BESTIAK300:21:03
1977Marta TamborekZłote MinutyK400:21:03
1978Marcin RaczyńskiInfosys OTC RunM300:21:03
1979Ewelina KrawczyńskaKlub Biegacza Provident Polska S.A.K400:21:03
1980Grzegorz StróżOTC TeamM500:21:03
1981Marta GrodekNumer dziewięćK100:21:03
1982Łukasz KocimskiKoko Dżambo i do przodu!M300:21:04
1983Dorota BanaszkiewiczGROTK100:21:04
1984Paulina RomanowiczBrenntag PolskaK200:21:04
1985Dominika UmińskaTransition TechnologiesK100:21:05
1986Maciej FijałkowskiFast ForwardM300:21:05
1987Grzegorz GajdaAsseco Active Team ADS 1M300:21:05
1988Izabela DomorosłaAK-OutsourcingK100:21:05
1989Marta LisNowa - Export ExpertsK300:21:05
1990Artur BalcerowskiNordea MoominsM500:21:06
1991Łukasz MichalakAflofarm Active Team "C"M100:21:08
1992Ewa SzałwińskaECO POWERK300:21:08
1993Bankole OgunjimiNot Fast But Kinda FuriousM200:21:08
1994Mariusz SzustakWhirlpool Running Team 8M500:21:08
1995Krzysztof WierzbickiFujitsu Slow Running QueriesM200:21:09
1996Przemysław ZapartMakolab Team #3 - e-RunnersM400:21:09
1997Agnieszka OstrowskaPolpharmaK300:21:09
1998Vladyslav VlasenkoBrenntag PolskaM200:21:09
1999Paweł NowakPGNIG OBRÓT DETALICZNYM100:21:10
2000Gourav YadovEddiesM300:21:10
2001Anna BorowskaSolar Dream TeamK100:21:11
2002Michał ŁuczakBEZFORMERSM300:21:11
2003Michał Wojtakmecalitgroup 2M300:21:11
2004Zbigniew SarE.G.O. running team 2M300:21:11
2005Dorota SiechCND...zapytaj to się dowiesz!K300:21:11
2006Magdalena BieniakOTC TeamK200:21:11
2007MARIUSZ WOZNIAKBRICOTEAMM200:21:12
2008Marta ŚwiderskaBarry Callebaut COCOA & CHOCOK300:21:12
2009Piotr MatusiakInkubator Bionanoparku IM300:21:13
2010Maria RzeszutekBlade Runners 2019K100:21:13
2011Mariusz DubickiAmcor Los PershingosM400:21:13
2012Kazimiera OwczarzATOMÓWKIK500:21:13
2013Szymon SowińskiGabiM400:21:13
2014Ewa Taborowska2FAST4UK300:21:14
2015Paulina UrbaszekGeberit TeamK500:21:14
2016Ewelina GodusławskaEY Runners Team 3K100:21:14
2017Jan WederNORDEA - Przepraszam, daleko jeszcze?M100:21:15
2018Szymon ŁapińskiPULSOKSYMETRYM400:21:15
2019Weronika GajewskaLumileds - Szybsi niż światłoK400:21:15
2020Anna JezierskaPENDOLINOK300:21:16
2021Anna RudnickaMakolab Team #3 - e-RunnersK300:21:16
2022Michał KamińskiDELL RUNNING TEAMM100:21:16
2023Liliana MałgorzaciakRossSasAniK300:21:16
2024Maciej MajznerDASTANM300:21:16
2025Sebastian MisztalWBG w ŁodziM300:21:16
2026Adrianna KnopSii Running Team 3K500:21:16
2027Tomasz StefkoERICSSON 3M400:21:16
2028Michał Serocki#LSWrazemniedozatrzymaniaM100:21:16
2029Mateusz MałeckiRossbieganyDAOTM400:21:17
2030Patryk WoźniakRUN TUI TAMM500:21:17
2031Agnieszka RadomiakSantander 2 - Zdrowie na BankK300:21:17
2032Renata NojekByle dobiecK100:21:17
2033Beata WłodarczykMeridian Eksperci - Szarżujące MalamutyK300:21:17
2034Radosław GajewskiINGLOBI TEAMM500:21:17
2035Kamila CzajkowskaNordea FX/MMK100:21:17
2036Magdalena PydaFujitsu Super TroopersK300:21:17
2037Radosław PakosNot Fast But Kinda FuriousM500:21:17
2038Kamil AleksejewProtetica & Pierwszy KrokM100:21:17
2039Joanna MichalakRatownicyK300:21:18
2040Kinga KudajEY Runners Team 2K500:21:18
2041Magdalena KoźlukBiegoFil - gr. IIK300:21:18
2042Kamila Zbrożekmecalitgroup 1K300:21:18
2043Piotr KowalskiCorning Race Team 13M200:21:18
2044Dorota Sadowska-PyrkoszFlint CS Expressowa GazelaK100:21:19
2045Beata JordanGeberit TeamK100:21:19
2046Sergei GaraninKasztanyM500:21:19
2047Justyna CepowskaCockpit RangersK500:21:20
2048Szymon KamińskiPędzące Pantone'yM400:21:20
2049Grzegorz KowalczykTransition Technologies IIIM200:21:20
2050Joanna HasińskaCieńsza półka kątownikaK400:21:20
2051Zuzanna BrózioEkipa z niebieskiego jeepaK400:21:20
2052Klaudyna Wiśniewska-BadekCPWF 2K400:21:21
2053Patrycja SiwieraHappy FeetK100:21:21
2054Sławomir KarasińskiF&K Byle do MetyM100:21:21
2055Patryk DobrosińskiWhirlpool Running Team 8M200:21:22
2056Magdelan SmuklerzRUN GEIS RUN!M300:21:22
2057Marta MaślakRossbieganyDAOTK200:21:22
2058Monika MazurOLT_EXPRESK500:21:22
2059Olusola OjoInfosys OTC RunK500:21:22
2060Katarzyna WdowiakSkoda Bednarek DobrońK200:21:22
2061Bolesław SamodulskiINHALATORYM100:21:22
2062Agata JalińskaVATeverK300:21:23
2063Katarzyna PawłowskaTomTom Runners - Bez SpinyK300:21:23
2064BARBARA GŁYDZIAKNordea FX/MMK200:21:23
2065Małgorzata SzkobelLidersi PatrykaK400:21:24
2066Anita PatykowskaHerakles Running TeamK500:21:24
2067Małgorzata WaszkiewiczRunJitsuK400:21:24
2068Marcin PiestrzeniewiczOTC TeamM400:21:24
2069Maria KrawiecPeek&CloppenburgK400:21:24
2070Anna Tuczek-PodczaskaMAADAK200:21:24
2071Sławomir ChałaśkiewiczPolski Związek PiłkarzyM500:21:24
2072JOANNA LUBECKAPKP ENERGETYKA CUW NALEŻNOŚCIK100:21:25
2073Salim Ben ChariakSignify - PitupituM500:21:25
2074Przemysław DembowskiDWF - Waleczni i NiebezpieczniM200:21:26
2075Mariusz WolskiAniołki WolskiegoM300:21:26
2076Anna ŚniegulaAsseco Active Team ADS 3K400:21:26
2077Joanna Kopka-HałasAmcorowe SroczkiK300:21:26
2078Mariusz MillerSCHRAG POLSKA Team2-STALOWE ŻÓŁWIEM400:21:26
2079Marta Ambroziak-KamińskaSNOWMANK300:21:26
2080Emilia KaźmierczakInkubator Bionanoparku IIK200:21:26
2081Jolanta BanasiewiczFH DREWNOK500:21:27
2082Anna MikołajczykRUN GEIS RUN!K400:21:27
2083Aleksandra BednarekNordea - coś wymyślimyK300:21:27
2084Tymoteusz OsóbkaEY Runners Team 3M500:21:27
2085Tomasz SkołyszewskiEddiesM200:21:28
2086Adriana GroblickaSignify - Aniołki BielickiegoK300:21:28
2087Karolina SobieckaRun For FunK400:21:28
2088JOANNA ANDRZEJEWSKABRICOTEAMK400:21:28
2089Andrzej Liskiewiczgoodylabs-MAMPALONYM100:21:28
2090Adrian KowalskiBiegamy shiftemM300:21:28
2091Marta TurkiewiczRunSWM!Run!K100:21:29
2092Katarzyna ŁuczyńskaUPS! We did it again!K300:21:29
2093Andrzej KownackiARMETON TeamM100:21:29
2094Arkadiusz DoniakDELL RUNNING TEAM - TRAININGM300:21:29
2095Łukasz KwiatkowskiFAKE RUNNERSM300:21:30
2096Zuzanna PastwaOh!ZuzaK300:21:30
2097RYSZARD JAKSOŃBIOTECHNIKAM300:21:30
2098Kamila PustelnikDachser DaBestK400:21:30
2099Aleksandra ŁuczyńskaUPS! We did it again!K400:21:30
2100Aleksandra BłochDYS(Z)KOMFORTK500:21:30
2101Nikodem ChudzikBEZFORMERSM400:21:31
2102Marcin Spaleniak3e software houseM400:21:31
2103Adam BieszczadBarry Callebaut BEST EXPERIENCEM100:21:31
2104Magdalena JanuszewskaSzybcy ale nie wściekliK500:21:31
2105Emilia Kobzamecalitgroup 1K200:21:32
2106Marcin SamodulskiPULSOKSYMETRYM100:21:32
2107Agnieszka FranaszczykPILAMISK500:21:32
2108Mirella RadwanECOABCK400:21:32
2109Danuta SzymańskaCAŁA NAPRZÓD 1K200:21:32
2110Izabella Postol-WojciechowskaRunning Right NowK100:21:33
2111Maciej GodusławskiEY Runners Team 2M400:21:33
2112Agata RogalskaTakeda Running TeamK200:21:33
2113Aleksandra SkoczylasCorning Race Team 10K100:21:33
2114Bartosz WojciechowskiSii Running TeamM100:21:33
2115Marta DominiukTurkus TeamK300:21:33
2116Lidia KlujDELLL RUNNING TEAM - NPIK200:21:34
2117Karolina KameckaMedical Magnus Clinic TeamK200:21:34
2118Tomasz KapuścińskiAmore PomodoreM500:21:34
2119Paweł StefaniakBDSM300:21:35
2120Filip ZbłowskiNovartis Running Team 1M300:21:35
2121Anna CepaPIĘKNE I BESTIAK200:21:35
2122Małgorzata GawarzyńskaInceptionK200:21:35
2123Katarzyna GabinowskaMM_ŁódźK500:21:35
2124Szymon DębskiCAŁA NAPRZÓD 3M200:21:36
2125Karolina KarpiakUniqaRunnersTeam3K300:21:37
2126Katarzyna SikorskaF&K Can?t Catch ThisK200:21:37
2127Roksana ArmackaAnioły Vienna HouseK300:21:38
2128Michal WalczakBlade Runners 2019M400:21:38
2129Krzysztof Głowackimecalitgroup 4M100:21:38
2130Adrianna FracczakLegs MiserablesK500:21:39
2131Ewelina PietrzykHaPekiK200:21:39
2132Tomasz WoźniakowskiDaikin i PrzyjacieleM400:21:39
2133Alina Szymczak#LSWrazemniedozatrzymaniaK200:21:39
2134Paulina BartczakAMEET STUDIOK500:21:39
2135Thomas ScherbaumFujitsu Heart & SoleM200:21:39
2136Karolina KubiakPERUN TeamK200:21:39
2137Patrycja MiksaWhirlpool Running Team 7K300:21:39
2138Przemek WieczorekProtetica & Pierwszy KrokM200:21:39
2139Małgorzata BończykLumileds -LumiRunK100:21:40
2140Małgorzata RossM&M's&AK300:21:40
2141Sylwia KostrzewskaLumileds - Szybsi niż światłoK100:21:41
2142JUSTYNA MAŁECKAPGE OBRÓT RUNK200:21:41
2143Sonia DynarskaTransition Technologies IIIK100:21:41
2144Magda PrzesmyckaMikomax Smart RunnersK100:21:42
2145Daniel BoguckiAmic EnergyM400:21:42
2146Patrycja KurasikVistexoveLoveK400:21:42
2147Magdalena Podkrólewicz-ObidoskaLumileds -LumiRunK200:21:42
2148Marcin GralaComarch ŁódźM400:21:42
2149Ines BurmeisterThe FAST and the HILARIOUS!M300:21:42
2150Martyna SzadkowskaPetardzioszka TeamK100:21:42
2151Anna IndrysBSH Running Team 3K300:21:42
2152Jacek KlimczakTransition Technologies IIIM300:21:42
2153Anita Małachowska- KowalczykEY Runners Team 4K200:21:42
2154Maciej OrdzińskiPCP - Planujemy Czasem PobiegaćM100:21:42
2155Piotr PłoszkaSwędowskie GazeleM400:21:42
2156Marta KozakiewiczMeridian Eksperci - Wybiegane ChartyK200:21:43
2157Daniel JabłońskiSCHRAG POLSKA Team2-STALOWE ŻÓŁWIEM300:21:43
2158Grzegorz PietrzakAMEETM500:21:44
2159Anna DębskaCERI INTERNATIONAL 1K300:21:44
2160Krzysztof StruszczakFlint Group_Piękna i BestieM200:21:44
2161Katarzyna KosmaF&K Byle do MetyK300:21:44
2162Anna ZiukoTEGALK100:21:44
2163Sławomir ZimnickiDELL RUNNING TEAM - HYBRYDAM300:21:45
2164Monika SusałkoLubasz i Wspólnicy - Risk Tracker 2K400:21:45
2165Anna LeszczyńskaRunning Right NowK400:21:46
2166Łukasz JaniakBiegamy shiftemM200:21:46
2167Iwona LipińskaCorning Race Team 10K500:21:46
2168Bożena UciechowskaSAPACZEK500:21:46
2169Ewa PodrażkaMakolab Team #2 - MuminyK100:21:46
2170Marek BorończykDecathlon Pasaż Łódzki Team #3M300:21:47
2171Małgorzata UlężałkaPiorunkiK500:21:47
2172Sebastian SzamolAflofarm Active Team "B"M300:21:47
2173Izabela SobolewskaRecto team UŁK200:21:47
2174Krzysztof WnukSii Running Team 3M400:21:47
2175Dagmara FajksDream TeamK200:21:47
2176Ewelina KrośniaNoclegowoK300:21:47
2177Marta StelmachP&G LPCK300:21:47
2178Przemysław AntosiakRunSWM!Run!M200:21:48
2179Ewa MarkowskaMeyra Speed TeamK300:21:48
2180Bartłomiej MorekINHALATORYM200:21:48
2181KAMILA SUDAPKP ENERGETYKA CUW NALEŻNOŚCIK200:21:48
2182Elżbieta NiewiadomskaAmcor Los PershingosK200:21:48
2183Patryk MarczukBSH Running Team 3M500:21:48
2184Piotr MatusiakSii Running Team 2M200:21:49
2185Michał MoskwaARMETON TeamM300:21:49
2186Dominik Fernandez-AndrysiewiczNot Fast But Kinda FuriousM300:21:49
2187Krzysztof RogulskiNAZWAM400:21:49
2188Kinga GalińskaBocianyK400:21:49
2189Aleksandra KlimczakTate & Lyle Active GirlsK100:21:50
2190Róża KamińskaBIEGAM Z SONOCO #2K200:21:50
2191Monika StibbeSiiMiałkowie - Sii Running TeamK500:21:51
2192Paweł ZabrzyckiDELL RUNNING TEAM - TRAININGM100:21:51
2193Justyna PruszyńskaFUNK100:21:51
2194Michal BrzezowskiKoalicja InfosysM500:21:52
2195Monika BoguckaWWTeamK200:21:52
2196Wojciech SeweraAmic EnergyM200:21:52
2197Agata HejdukLittle HavanaK100:21:52
2198Daria GrzybSignify - Aniołki BielickiegoK100:21:52
2199Maciej WagrowskiSlow MotionsM400:21:52
2200Michał GarstkaE.G.O. Od nędzy do pieniędzyM300:21:53
2201Sebastian ŁuczakSNOWMANM400:21:53
2202Damian DrożdżNabite ArmatyM200:21:53
2203Jarosław PaciuchPędzące Pantone'yM100:21:53
2204Joanna StrzebieckaSzybcy i WściekłeK400:21:53
2205Katarzyna MalecKasztanyK300:21:53
2206Przemysław PastusiakAmcorowa EkscelencjaM500:21:53
2207Rafał PawłowskiABB Alex - TEAM IIM400:21:54
2208Anastazja Szubska#LSWrazemniedozatrzymaniaK300:21:54
2209Tomasz ŁazuchiewiczNordeAvengersM100:21:55
2210Martyna WiktorskaPKP ENERGETYKA CUW ZOBOWIĄZANIAK400:21:55
2211Monika KocsisNordea HowtodoK200:21:55
2212Justyna PająkCAŁA NAPRZÓD 5K500:21:56
2213Justyna JardziochRunning TurtlesK100:21:56
2214Agata KrzywnickaLet's colourK100:21:56
2215Maciej AdamiecMCM Bałuty PanyM400:21:56
2216Marcin WodnickiBDSM500:21:56
2217Irmina KwasiukMakolab Team #1 - RUN-A-LOTK500:21:56
2218Sylwia BuczekFlint Group_ZADYSZKAK300:21:56
2219Agnieszka NalewajkoEY Runners Team 3K200:21:56
2220Oktawia RychlicaPCP - Planujemy Czasem PobiegaćK200:21:57
2221Małgorzata MajewskaDachser Another OneK200:21:57
2222Dorota GołośAllStars RunnersK100:21:57
2223Arkadiusz RosaARVATO LOGISTYKA 1M400:21:57
2224Dominik BanaśWhirlpool Running Team 1M200:21:57
2225Wojciech JabłońskiCraftware 2M500:21:58
2226EWA MORAWIECPGNIG OBRÓT DETALICZNYK200:21:58
2227Małgorzata MatrasECO POWERK200:21:58
2228Justyna RatajczykLumileds - LED'S RUNK500:21:59
2229Monika KaczmarekStalowe BucikiK500:22:00
2230Katarzyna BartkowiakDaleko jeszcze?K200:22:00
2231Eliza MałolepszaKlub Biegacza Provident Polska S.A.K200:22:00
2232Malgorzata MakowskaFujitsu Run for FunK300:22:00
2233Justyna PiechuraAGARISK400:22:00
2234Dominika BłażyńskaBrenntag PolskaK200:22:01
2235Justyna FrankowskaNordea Sneaky SnailsK400:22:01
2236Michał ZygadłoxXxM200:22:01
2237Daria StroiwąsByle dobiecK500:22:01
2238Marcin CytarzyńskiSkoda Bednarek DobrońM300:22:01
2239Anna ChuchrakVEOLIA 2K200:22:02
2240Marta BogusiakF&K Can?t Catch ThisK300:22:02
2241Magdalena GrzywnaCorning Race Team 14K200:22:02
2242Joanna GłąbskaEY Runners Team 3K400:22:02
2243Tetiana RohovskaMCKBK300:22:03
2244Michał BrodeckiBiegnący w miejscuM400:22:03
2245Małgorzata KrajewskaGLOBCOLORK300:22:03
2246Ewelina WójcikRun For FunK500:22:03
2247Michał KoziełBIEAGAM Z SONOCO #3M200:22:04
2248Agnieszka GrzelakTakeda Running TeamK400:22:04
2249Magdalena KubajewksaPłytki, części i montaże -Ja Wam pokażę!K200:22:04
2250Monica Owusu NsavuInfosys OTC RunK200:22:04
2251Mateusz SawickiNordea HowtodoM300:22:04
2252Krzysztof MickiewiczLepiej pijemy niż biegamyM300:22:04
2253Dorota DębickaRun UŁ! Run!K200:22:05
2254Adam GłuszkiewiczInkubator Bionanoparku IIM100:22:05
2255Anna RondioHarman Running Team 3K100:22:06
2256Paula SmolarekDWF - Dajemy Wam ForyK400:22:06
2257Edyta BojdoECO POWERK100:22:06
2258Michał Renc#NazwaDrużynyM400:22:06
2259Ramona BonkVEOLIA 2K100:22:06
2260Elżbieta SzulewiczNordea Sneaky SnailsK300:22:07
2261JUSTYNA PARADOWSKAPGE OBRÓT RUNK200:22:07
2262Kacper KonarczakCERI INTERNATIONAL 1M400:22:07
2263Tomasz Górskimecalitgroup 3M500:22:07
2264Aleksandra CiepłochBezNapinkiK300:22:07
2265Magdalena NawrockaKawoManiacy z Costa CoffeeK100:22:07
2266Agnieszka MatyszkiewiczCorning Race Team 10K300:22:08
2267Konstantinos MantartzidisNordea Just 5M500:22:08
2268Marzena KardasBarry Callebaut CHOCO LOKOK300:22:08
2269Sylwia SłowińskaAŁTK400:22:09
2270Badio BarbaraAF Poyry Poland IIM300:22:10
2271Joanna BajerskaUrząd Miasta ŁodziK200:22:11
2272Patryk PopińskiAccenture Runners Club 5M100:22:11
2273Małgorzata ŚcieszkoDELL RUNNING TEAM 2K100:22:11
2274Ewelina SaładajczykWściekłe WiewióryK100:22:11
2275Magdalena ReszkeAMEETK400:22:12
2276Sylwia ChmielińskaDELL RUNNING TEAM - HRK400:22:12
2277Tadeusz KwiatkowskiZeltech - ME Run TeamM100:22:13
2278Kamil StępieńCorning Race Team2M400:22:13
2279Jacek GłogowskiDachser DaBestM500:22:13
2280Kamil PietrzykowskiDELL RUNNING TEAM 2M200:22:13
2281Sylwia AndrzejewskaFlint CS Expressowa GazelaK400:22:14
2282Katarzyna FrankowskaCAŁA NAPRZÓD 6K300:22:14
2283Joanna IrzykowskaATOMÓWKIK100:22:15
2284Tomasz MalickiDELL RUNNING TEAM - HYBRYDAM200:22:15
2285Edyta SicińskaAMEETK500:22:15
2286Katarzyna PskitFujitsu the BarandilloK300:22:15
2287Mariusz KoseckiFujitsu Slow Running QueriesM300:22:16
2288Kinga ChmielewskaPIĘKNE I BESTIAK100:22:16
2289Vugar MammadguliyevEddiesM500:22:16
2290Bartosz WitczakNordea International Kantor SEM200:22:16
2291Roksana ZienowiczAmore PomodoreK200:22:17
2292Katarzyna PtaszekSignify - PitupituK300:22:17
2293Sebastian BrzezińskiBrenntag PolskaM500:22:17
2294Łukasz PłoszajskiBBS-owi KadrowiM300:22:17
2295Jan MaryniakKylos.plM400:22:17
2296Mesaisa UitenwerfBeneluxusK400:22:17
2297Robert SzczepanikBDSM400:22:18
2298Iza StanisławskaVATeverK200:22:18
2299Grzegorz KomorowskiDELL RUNNING TEAM - HYBRYDAM100:22:18
2300Kinga PurgałAmcorowe SroczkiK500:22:18
2301Monika LatuszkiewiczM&M's&AK100:22:19
2302Monika BernatHerakles Running TeamK400:22:21
2303Magdalena JaniakKomfortowe RakietyK100:22:21
2304Magdalena SiutaRossbieganeWolneŻartyK500:22:21
2305Tomasz WięcekKłosiński Bulesowski Adwokaci (II)M400:22:21
2306Anita SmołuchCorning Race Team 1K400:22:21
2307Marcelina ŁukowiczF&K Run Lawyer RunK500:22:22
2308Bartłomiej AntosiakCorning Race Team 17M100:22:22
2309Renata SowińskaZREW Biega 2K200:22:22
2310Emilia KosińskaBiegoFil - gr. IIK400:22:22
2311Daniel SmolińskiFUNM300:22:22
2312Karolina CieślakBiegnący w miejscuK200:22:23
2313Jakub StrzelczykSzybsi od falcerkiM100:22:23
2314Aneta SzadkowskaDzikie KobryK200:22:23
2315Marta WypychToHell&BackK100:22:24
2316Katarzyna PietrzeniukGLOBCOLORK200:22:24
2317Aleksandra WaleńcikSii Running TeamK200:22:25
2318Magdalena ŚwiderekFujitsu the BarandilloK100:22:26
2319Monika NamysłKoko Dżambo i do przodu!K100:22:26
2320Michał ŁuczakPyc-Sport 1M100:22:26
2321Iwona KręcijaszEY Runners Team 4K400:22:26
2322Joanna PawłowskaDELL RUNNING TEAM - GIRLSK200:22:26
2323Dominika LiberF&K Byle do MetyK500:22:26
2324Aleksandra Demetrion-DobrowolskaxXxK300:22:27
2325Rafał BaranowskiBagieciarze NSM300:22:27
2326Kacper IndekaBocianyM100:22:27
2327Michał RosikiewiczZłote MinutyM300:22:28
2328Adam StolarczykGEFCO LODZM500:22:29
2329Marzena KrośnickaFast FootK200:22:29
2330Sylwia Baranowska- SkonecznaByle do przoduK200:22:29
2331Monika Sitekmecalitgroup 3K400:22:29
2332Wojciech UrbańskiMC4 TEAMM100:22:29
2333Bartłomiej Olczakgoodylabs-MAMPALONYM300:22:29
2334Piotr StolarczykNordea The RPA'sM300:22:29
2335Joanna FiałkowskaBrenntag PolskaK100:22:29
2336Klaudia GąsiorowskaUniqaRunnersTeam2K100:22:30
2337Arkadiusz WróblewskiE.G.O. Od nędzy do pieniędzyM500:22:30
2338Daniel BuszkoSzybcy i WściekłeM200:22:30
2339Katarzyna KacprzykGFT 1K100:22:32
2340Justyna GuzekSii Running Team 3K100:22:32
2341Maximilian BroyFujitsu Super TroopersM100:22:32
2342Andrii StetsenkoTransition Technologies IIIM500:22:33
2343Jan DzierzbickiAmic EnergyM500:22:33
2344Danuta RachwałBezNapinkiK200:22:33
2345Inna TiahulskaWściekłe WiewióryK200:22:34
2346Agnieszka JobdaPłytki, części i montaże -Ja Wam pokażę!K300:22:34
2347Grzegorz KubickiSignify - PitupituM100:22:34
2348Anna Rulewicz-SolarekHakuna MatataK200:22:34
2349Aleksandra TalachaFujitsu Super TroopersK400:22:34
2350Tatiana DobrowolskaLegs MiserablesK400:22:35
2351Arkadiusz RUBAJCZYK9 Łódzka Brygada Obrony TerytorialnejM500:22:35
2352Szymon WitkowskiAsseco Active Team ADS 1M200:22:35
2353Klaudia OlejniczakBSS Mix TeamK300:22:36
2354Mateusz SzymańskiRunning Forests from NordeaM100:22:36
2355Magdalena WalasFAKE RUNNERSK200:22:36
2356Katarzyna DziedziczakAF Poyry Poland IIK500:22:37
2357Kinga PokorskaDWF - Dajemy Wam ForyK100:22:37
2358Joanna JagasInkubator Bionanoparku IK200:22:37
2359Joanna PiątekUniqaRunnersTeam3K400:22:37
2360Ewelina KorczyńskaJob Impulse 2K400:22:37
2361Marek KowalczukDWF - Waleczni i NiebezpieczniM100:22:37
2362Agnieszka WalotkaABB Alex - GIRLS TEAMK100:22:37
2363Paulina ZawiślakExcel and RunnersK400:22:38
2364Michał PietrzakThe Flash CrewM400:22:38
2365Blanka PajszczykLet's colourK200:22:38
2366Mariusz CiepluchaF&F Pro TeamM400:22:38
2367Przemysław MillerComarch ŁódźM100:22:38
2368Aleksandra SzewczykNordea MoominsK300:22:38
2369Joanna Bednarska-KociołekBiegoFil - gr. IIK200:22:38
2370Dariusz ZawadaF&F Pro TeamM100:22:39
2371Gloria Jimenez PenaThe FAST and the HILARIOUS!K200:22:39
2372Zuzanna MaciejewskaNoclegowoK200:22:39
2373Thomas WolfordSignify - Light runnersM100:22:40
2374Jakub MańkowskiVistexiakiM200:22:40
2375Dawid KrysztofiakHaPekiM500:22:40
2376Ewa KowalskaNordea FAS(t)K400:22:40
2377Małgorzata HornungM&M's&AK200:22:40
2378Emilia Sumarowskamecalitgroup 1K400:22:43
2379Dorota WitkowskaDachser Another OneK400:22:43
2380Celina PiaseckaHaPekiK100:22:43
2381Monika AntczakAllStars RunnersK400:22:43
2382Aleksandra PruchniewskaVATeverK400:22:43
2383Paulina KobylińskaFujitsu Running ProjectsK100:22:43
2384Agnieszka SpychalskaAmplifonkiK200:22:44
2385Piotr PietrzkoBrak słów pogardy - XXLM100:22:44
2386Marek KolasaJusta's boyzM300:22:45
2387Klaudia CisłoDecathlon Pasaż Łódzki Team #3K400:22:45
2388Barbara MajkowskaAMEET STUDIOK200:22:45
2389Monika WróblewskaPKS Gdańsk Oliwa SAK100:22:46
2390Tomasz WalczakPyc-Sport 2M200:22:47
2391Anna ProkopKlub Biegacza Provident Polska S.A.K100:22:48
2392Arkadiusz RogośLumileds - LED'S RUNM100:22:48
2393Jakub PalmowskiGEFCO LODZM200:22:49
2394Katarzyna KnapikBlade Runners 2019K200:22:49
2395Piotr WalczakRunOficjelosM200:22:49
2396Przemysław PietrusiakNAZWAM500:22:50
2397Oleksandr Pankivgoodylabs-MAMPALONYM200:22:50
2398Marek DrewniakPyc-Sport 1M200:22:51
2399Marcin WróblewskiAF Poyry Poland IM500:22:51
2400Urszula GorącaAmcorove LoveK300:22:52
2401Monika LeśniakPolski Związek PiłkarzyK200:22:52
2402Jarosław Kraśniewski3e software houseM200:22:53
2403Joanna NowakMM_ŁódźK300:22:53
2404Dorota KrólikowskaNowa - Export ExpertsK200:22:53
2405Agnieszka StachowiczEKSOC RUNNERSK200:22:54
2406Anna MencelSAPACZEK300:22:54
2407ANNA KROPIDŁOWSKACastorama ZgierskaK500:22:54
2408Jakub TomczykDELL RUNNING TEAM - MATERIALSM500:22:54
2409Marta JaworskaPeek&CloppenburgK500:22:55
2410Dominika PawlikowskaNordea - Biegnij MordoK100:22:55
2411Renata KałużaAgma Maciej SikoraK300:22:56
2412Martyna JędrzejczykFujitsu the BarandilloK500:22:56
2413Robert AdamusFujitsu Tygrysy CorynthuM300:22:56
2414Joanna Gandecka-GajakThe FAST and the HILARIOUS!K500:22:56
2415Jan KarolakSAPACZEM200:22:57
2416Paweł KowalczykPrzypadkowy TeamM400:22:57
2417Izabela GrzelakowskanieDZIELNI BIEGACZEK400:22:58
2418ANETA LOBA-WALKIEWICZCAŁA NAPRZÓD 5K100:22:58
2419Marcel ŚwierczyńskiRhenus RunM200:22:59
2420Marek KowalskiZłomiakiM200:22:59
2421Andrzej PiekarskiLittle HavanaM400:22:59
2422Agata RutkowskaGeberit TeamK300:22:59
2423Fernando Godinho Marques CarvalhoIce Cream Truck ChasersM200:23:00
2424Hyusein ArabadzhievEddiesM400:23:01
2425Joanna PietruszewskaSzybcy i WściekłeK300:23:01
2426Karolina NatkańskaMakolab Team #3 - e-RunnersK200:23:01
2427Przemysław KwiasowskiNAZWAM300:23:01
2428Michał GrałkaCAŁA NAPRZÓD 5M200:23:02
2429Anna BarańskaBiofarmK400:23:02
2430Aleksander PrzepiórkowskiJusta's boyzM400:23:03
2431Marek RydeckiPILAMISM300:23:03
2432Paweł PabiańczykAsseco Active Team ADS 3M500:23:03
2433Marceli WypchłoKawoManiacy z Costa CoffeeM200:23:03
2434Piotr KowalskiKoalicja InfosysM200:23:04
2435Michał JarosDalekoJeszcze?M500:23:04
2436Katarzyna KubiakPGNIG OBRÓT DETALICZNYK400:23:05
2437Kinga KozielBarry Callebaut CHOCOLATE WARRIORSK100:23:05
2438Monika LasockaLet's colourK300:23:06
2439Marta LeśniewiczE.G.O. Jakość to będzieK400:23:06
2440Anna BorkowskaAŁTK300:23:06
2441Marcin GolosAllStars RunnersM200:23:06
2442Joanna RoczekRunOficjelosK400:23:06
2443Anna SzymańskaSweet Cupcakes TeamK400:23:06
2444Konrad SokolowskiFujitsu Run for FunM400:23:06
2445Malwina OwczarczykQuality SPWK500:23:07
2446Aneta MarekQ-Pils 2care4K200:23:07
2447Marta SiekaczUniqaRunnersTeam2K300:23:07
2448Mateusz NawrockiGEFCO LODZM400:23:08
2449Sylwia BinkowskaMeridian Eksperci - Szarżujące MalamutyK100:23:08
2450Maciej SierockiNORDEA - SZYBKI NORDYCKI PROJEKTM300:23:08
2451Konrad PrzybyszFujitsu daleko jeszcze?!M200:23:08
2452Dariusz BlonskiBarry Callebaut CHOCOLATE LOVERSM200:23:08
2453Izabela KałużyńskaMAKALU TEAMK400:23:08
2454Artur ChwiałkowskiABB Run 2.0M300:23:08
2455Joanna LichwałaMCKBK200:23:09
2456Katarzyna PaluchRossbieganeWolneŻartyK400:23:10
2457Joanna LisKOMFORT 1K300:23:10
2458Agnieszka Studzianna - KapuścińskaAmore PomodoreK400:23:10
2459Jolanta CieślakByle dobiecK200:23:12
2460Marcin KalczakHoneyWM200:23:12
2461Andrzej BorowieckiUPS! We did it again!M200:23:12
2462Justyna StrzałkaAmcor Królewskie StrzałyK200:23:13
2463Agnieszka GrubczakWBO A&BI NordeaK300:23:13
2464Anna SienkiewiczZabieganiK100:23:13
2465Kamila RudnickaTate & Lyle Active Team 2K300:23:14
2466Katarzyna SuchaniakNietoperkiK500:23:15
2467Piotr KafarCieńsza półka kątownikaM300:23:15
2468Anna PolaszczykAmcorowe SroczkiK200:23:16
2469Anna SzauerF&K Byle do MetyK400:23:16
2470Agnieszka StróżSignify - PitupituK200:23:17
2471Adam GorzeńPERUN TeamM300:23:17
2472Aleksandra GołębiowskaCraftware 2K300:23:17
2473Sylwia GrzybowskaDecathlon Pasaż Łódzki Team #3K200:23:17
2474Artur KulawinskiFajnie Czasem BiegaćM400:23:19
2475Karolina WirowskaNordea Talent Acquisition ŁódźK200:23:19
2476Łukasz ZasiadczykNa bombieM400:23:20
2477Marta Olszak9 Łódzka Brygada Obrony TerytorialnejK300:23:20
2478Radosław SkoniecznyF&F Pro TeamM500:23:20
2479Katarzyna WłodarczykF&K Can?t Catch ThisK500:23:20
2480Robert CieślakPKS Gdańsk Oliwa SAM300:23:20
2481Karolina Witczak#CBBPomagaK200:23:20
2482Ewa KowalczykSwędowskie GazeleK200:23:22
2483Marek DurdynWhirlpool Running Team 3M200:23:22
2484Agnieszka DworskaCPWF1K500:23:22
2485Monika OwczarekBrenntag PolskaK400:23:24
2486Joanna WłodarczykPotęguj możliwościK200:23:24
2487Dominika KwiatkowskaBiofarmK300:23:24
2488MONIKA JANNASCHCastorama ZgierskaK300:23:24
2489Krzysztof WarszawskiWhirlpool Running Team 3M500:23:24
2490Jolanta GajewskaHakuna MatataK300:23:25
2491Wiktor MaciaszczykDachser AgainM500:23:25
2492Ewa SuwałaGFT 2K400:23:25
2493Jacek ChelińskiFlint Group_FinanceM100:23:25
2494Sebastian SerafickiMCM Bałuty PanyM100:23:26
2495Ewelina BuchtaSii Running Team 2K100:23:26
2496Pawel SztafinskiSlow MotionsM500:23:27
2497Łukasz ChlebiczNordea Sneaky SnailsM200:23:27
2498Agata Gosławska - PlechSweet Cupcakes TeamK200:23:28
2499Weronika MierzynskaAF Poyry Poland IIK400:23:28
2500Alina KołodziukCN UŁ ? Cała Naprzód!K400:23:28
2501Dariusz PiotrowskiMM_ŁódźM100:23:28
2502Katarzyna DurajNordea FAS(t)K300:23:29
2503Joanna RynieckaMAADAK300:23:29
2504Michał BieleckiMC4 TEAMM400:23:29
2505Aleksandra Sucharek-WilczyńskaABB Alex - GIRLS TEAMK400:23:29
2506Katarzyna GrabarczykKłosiński Bulesowski Adwokaci (II)K200:23:30
2507Michał StemplewskiDYS(Z)KOMFORTM100:23:30
2508Piotr KalitaDePekiM300:23:31
2509Tobiasz BalcerakE.G.O. Od nędzy do pieniędzyM200:23:32
2510Tomasz KołakowskiE.G.O. Jakość to będzieM200:23:32
2511Lidia Burakowska-PielaFujitsu Super TroopersK500:23:32
2512Magdalena GroszykNovartis Running Team 3K300:23:33
2513Patrycja KrawczykDHLK400:23:33
2514Karolina ZawadzkaKomfortowe RakietyK500:23:33
2515Adam WacławskiBrenntag PolskaM100:23:33
2516Monika GarncarekPłytki, części i montaże -Ja Wam pokażę!K400:23:34
2517Sylwia Traczykklub biegacza Leroy MerlinK400:23:34
2518Justyna CieślińskaAsseco Active Team ADS 2K200:23:36
2519Katarzyna BobrowskaPIĘKNE I BESTIAK400:23:36
2520Marta KowalskaRUN TUI TAMK200:23:36
2521Paulina WójcickaLidersi PatrykaK300:23:36
2522Katarzyna Fortak-KarasińskaF&K Can?t Catch ThisK100:23:36
2523Adrian MierzejewskaCAŁA NAPRZÓD 1M500:23:36
2524Anna MaciejewskaAMEETK200:23:38
2525Małgorzata ŁukomskaCAŁA NAPRZÓD 3K300:23:38
2526Marcin KosiorekHarman Running Team 3M200:23:38
2527Karolina AdamiakBeWuZetki UŁK200:23:38
2528Sylwia SkonecznaKawoManiacy z Costa CoffeeK400:23:38
2529Artur BednarczykDalekoJeszcze?M200:23:39
2530Marta Byzdra-PawlakF&K Byle do MetyK200:23:40
2531ANDRZEJ ROMANOWSKIPGE OBRÓT RUNM400:23:40
2532Marta KruczkowskaLidersi PatrykaK500:23:41
2533bartek wieczorekAsseco Active Team ADS 3M200:23:41
2534Anna WalasNordea - Biegnij MordoK400:23:41
2535Agnieszka KęsickaBrenntag PolskaK400:23:41
2536Liliana WójciakRUN TUI TAMK400:23:42
2537Martyna JędraszczykBBS-owi KadrowiK400:23:42
2538Anna SzczesniakToHell&BackK300:23:43
2539Katarzyna SpornaLet's colourK500:23:43
2540Marcin JarzębowskiWhirlpool Running Team 3M300:23:43
2541Izabela HermanowiczAmic EnergyK100:23:44
2542Aleksandra DąbrowskaPULSOKSYMETRYK300:23:44
2543Agnieszka Zeja-GawrońskaPiersi do przodu ostatnie na mecieK300:23:44
2544Malgorzata SzymanskaNovartis Running Team 3K400:23:44
2545Ewelina RogalaRunning TurtlesK200:23:45
2546Krzysztof ZawadzkiJob Impulse 2M200:23:45
2547Dominika KowalczykRunning TurtlesK500:23:46
2548Zuzanna MusielakSEW winnersK300:23:46
2549Julia ZakrissonNORDEA - Przepraszam, daleko jeszcze?K200:23:47
2550Magdalena JabłońskaSantander 1 - Zdrowie na BankK500:23:47
2551Danuta KowalskaPiersi do przodu ostatnie na mecieK100:23:48
2552Anna KuronVEOLIA 2K400:23:49
2553Justyna PłaczekFujitsu Hurricane LanternsK200:23:49
2554Magdalena GajakVistexoveLoveK300:23:50
2555Tobias MagnussonNordea Shaky NougatsM300:23:50
2556ALEKSANDRA KWAPISZMIKOMEDK300:23:50
2557Weronika ĆmielewskaBeWuZetki UŁK400:23:51
2558Dorota Wykawhere is my Uber?K200:23:51
2559Jolanta TurekDHLK300:23:52
2560Karolina WąsikowskaLubasz i Wspólnicy - Risk Tracker 2K300:23:52
2561Anita.janica@ameet.plAMEETM100:23:53
2562Dariusz MarciniakBagieciarze NSM200:23:53
2563Kamil SuchanowskiKoalicja InfosysM100:23:53
2564Dominika KotowskaPłytki, części i montaże -Ja Wam pokażę!K500:23:54
2565Nina AdryjanThe Running JokesK400:23:54
2566Anna PerlańskaAMEET STUDIOK100:23:54
2567Justyna StaciwaNordea HowtodoK400:23:54
2568Magdalena Kawczyńska?eMOK300:23:54
2569Agnieszka KarbownikFujitsu Task ChasersK500:23:56
2570Kamila BorkowskaRun For FunK100:23:56
2571Magdalena CiesielskaTate & Lyle Active GirlsK200:23:57
2572Marta CholewińskaSii Running Team 3K300:23:57
2573Karol KurzajAMEETM100:23:57
2574Sławomir BardzińskiInkubator Bionanoparku IIM400:23:57
2575Edyta OlejnikWściekłe WiewióryK300:23:58
2576Aleksandra OkrojekFujitsu Run for FunK100:23:58
2577Kamil IdziakEY Runners Team 5M400:23:59
2578Hanna MarcinkiewiczWhirlpool Running Team 10K400:24:02
2579Wojciech CzestkowskiOncoArendi Therapeutics S.A.M100:24:02
2580Marianna WójcikNordea FAS(t)K200:24:02
2581Joanna DebiecFujitsu Run for FunK200:24:03
2582Filip PlewaKłosiński Bulesowski Adwokaci (II)M300:24:03
2583Alicja ParadowskaFUJITSU SNAILSK200:24:04
2584Mariusz SuchińskiSAPACZEM100:24:06
2585Anna Kołodyńska-KłosJob ImpulseK200:24:07
2586Robert WiercińskiSzybcy ale nie wściekliM400:24:07
2587Anna Szałek-KowalskaDachser Another OneK100:24:08
2588Łukasz KowalczykGeberit TeamM200:24:08
2589Sandra MaślakNa bombieK200:24:08
2590Diana ZiomekFujitsu Tygrysy CorynthuK100:24:08
2591Karolina Bioch-SpicolaFujitsu GDC Poland Leadership TeamK200:24:08
2592Małgorzata FidalaRUN GEIS RUN!K500:24:08
2593Agnieszka RosaSwędowskie GazeleK300:24:08
2594Sylwia TulaczRunning Right NowK300:24:08
2595Anna WalczykCorning Race Team 13K500:24:08
2596Paulina KrupaUniqaRunnersTeam2K200:24:10
2597Maria CzerskaNumer dziewięćK300:24:10
2598Andrzej DudkiewiczRunJitsuM100:24:11
2599Łukasz FirazaKylos.plM100:24:11
2600Alicja DobrowolskaBSH Running Team 3K200:24:11
2601Ewa MichalakLumileds -LumiRunK500:24:12
2602Aleksander SerafinJusta's boyzM200:24:12
2603Robert TornbladNordea Shaky NougatsM200:24:12
2604Łukasz BaraSzybsi od falcerkiM300:24:14
2605Sylwia KowalczykMCKBK400:24:14
2606Aleksandra TomalakNordea - KYCOLEK300:24:14
2607Patryk SzczęsnyPrzypadkowy TeamM200:24:15
2608Justyna ZarębaOstatni SamurajeK300:24:16
2609Edyta ŁaszkiewiczBeWuZetki UŁK300:24:16
2610Anna Kret-GuzekEY Runners Team 4K300:24:16
2611Agnieszka LewandowskaRunOficjelosK100:24:16
2612Yuliya SkatovaFujitsu Running ProjectsK400:24:16
2613Weronika AndersClariant - Nie czekajcieK200:24:17
2614Magdalena BetkeFujitsu Furious ToesK400:24:17
2615Zuzanna LewandowskaUniqaRunnersTeam2K400:24:18
2616Kamila DobrzanskaNordea - Krystian's AngelsK300:24:18
2617Marlena KwiatkowskaEkipa z niebieskiego jeepaK200:24:19
2618Katarzyna MisztalBudomal DevelopmentK200:24:19
2619Hanna ZinkevychRunJitsuK300:24:19
2620Joanna CzekajPascalK300:24:19
2621Aleksandra SkrobiszPędzące Pantone'yK300:24:21
2622Krzysztof LaszczykFlint Group_IT&ProductionM400:24:21
2623Krzysztof MarszałPERUN TeamM500:24:22
2624Joanna PutaBrenntag PolskaK100:24:23
2625Aynur CendekOTC Team 2M300:24:24
2626Magdalena EjzertMAADAK100:24:24
2627Wioletta JurgaTakeda Running TeamK300:24:25
2628Aleksandra KowalskaDELL RUNNING TEAM - GIRLSK500:24:25
2629Michał GłowackiByle do przoduM100:24:26
2630Agnieszka BelowskaNordea The RPA'sK500:24:26
2631Aleksandra KaczorowskaWWTeamK300:24:26
2632Aneta DenuszekATOMÓWKIK200:24:27
2633Malwina KalinowskaF&K Can?t Catch ThisK400:24:29
2634Justyna PoszwinskaLegs MiserablesK300:24:30
2635Izabela SłodkowskaWeLoveVATK200:24:30
2636Heldson.chagasThe Flash CrewM200:24:31
2637Milena WardaRossbieganeWolneŻartyK300:24:31
2638Sylwia CzechowiczInfosys VIPK100:24:32
2639Mariana PasichnykIdemia GumpsK300:24:32
2640Paulina RutowiczWhirlpool Running Team 1K300:24:32
2641Cezary BoguszSNOWMANM100:24:33
2642Przemysław Zawadzki?eMOM200:24:33
2643Małgorzata ErenbergDHLK200:24:34
2644Martyna CzyżakSii Running Team 2K500:24:34
2645Monika ModlińskaPULSOKSYMETRYK200:24:34
2646Martyna TadrowskaToHell&BackK400:24:35
2647Anna JablońskaNordea The RPA'sK200:24:35
2648Agnieszka BogdalNordea Talent Acquisition ŁódźK400:24:36
2649Karolina SierońSONOCO PAB TeamK500:24:36
2650Karolina RogalskaSzybkie i Wściekłe MotyleK500:24:37
2651Mariusz KuczewskiLos RenegadosM300:24:37
2652Agnieszka KuszyńskaRunSWM!Run!K300:24:37
2653Sylwia GałkiewiczPCP - Planujemy Czasem PobiegaćK300:24:37
2654Daniel PodmanickiFlint Group_FinanceM500:24:37
2655Magdalena KochaniakFlint CS Expressowa GazelaK300:24:39
2656Kamila JaźwiecWhirlpool Running Team 6K300:24:39
2657Elgun AhmadovFujitsu Welcome1M400:24:39
2658Dominika MajchrzaknieDZIELNI BIEGACZEK300:24:40
2659Dorota GustDENNIS I ROZRABIAKIK100:24:40
2660Monika Niewadzi-ByczekCockpit RangersK300:24:40
2661Iza GurgulKuźnia TeamK100:24:41
2662Piotr CylkeBrak słów pogardy - XXLM200:24:41
2663Aleksandra StefaniakSignify - PitupituK400:24:42
2664Marta KolodziejskaFujitsu NiedobitkiK400:24:43
2665Aneta StepienPeek&CloppenburgK300:24:43
2666Anna AugustyniakWONDER WOMENK400:24:44
2667Paweł KowalczykPascalM400:24:44
2668Marta ZelgaKomfortowe RakietyK400:24:45
2669Ada LewandowskaAmplifonkiK300:24:45
2670Agata Krupska-TosikGeberit TeamK100:24:46
2671Anna PerkowskaKomfortowe RakietyK300:24:46
2672Magdalena SobalskaNordea - Krystian's AngelsK100:24:48
2673Marta WójcikBum Czika BumK400:24:49
2674Sylwia KrajewskaNoclegowoK400:24:49
2675Agnieszka Kańska#LSWrazemniedozatrzymaniaK500:24:49
2676Małgorzata SklendaAflofarm Active Team "A"K200:24:50
2677Katarzyna AndrzejczykKOMFORT 1K200:24:52
2678Katarzyna JaneckaNordea Just 5K100:24:52
2679Marta ŁojewskaFujitsu Super Excel TurtlesK100:24:52
2680Barbara SigerNordea MoominsK100:24:52
2681Agata Zarychtaklub biegacza Leroy MerlinK300:24:53
2682Katarzyna MaciejewskaNordea - coś wymyślimyK400:24:53
2683Patrycja MeksaLiofilizowaniK100:24:54
2684Edyta OlczakSlow MotionsK200:24:55
2685Ilona OlczykSantander 2 - Zdrowie na BankK400:24:56
2686Grażyna GruchałaDASTANK200:24:56
2687Katarzyna KołodziejczykPiersi do przodu ostatnie na mecieK200:25:00
2688Dominika Kobyłecka-WoźniakCorning Race Team2K300:25:02
26892. Izabela KamińskaQ-Pils 2care4M300:25:02
2690Natalia WołejszoWeLoveVATK400:25:03
2691Agnieszka MassalskaAsseco Active Team ADS 2K300:25:03
2692Paulina StankiewiczGFT 1K300:25:05
2693Katarzyna WosiakDSV Road ŁódźK400:25:06
2694Paulina HilerByle do przoduK400:25:06
2695Monika BartnikZaskocz mnie !K100:25:07
2696Piotr LisAsseco Active Team ADS 3M100:25:09
2697Magdalena UrbaniakCND...zapytaj to się dowiesz!K100:25:09
2698Ilona ComporekSantander 1 - Zdrowie na BankK400:25:11
2699Patrycja KiedoARVATO LOGISTYKA 2K200:25:11
2700Sebastian MajchrowskiŻółwie z GalapagosM300:25:12
2701Marcin KrakowiakArbuzy z AirbusaM500:25:13
2702Magdalena RatajczykBeneluxusK100:25:13
2703Cesar SolorzanoLittle HavanaM300:25:14
2704Kamila RychlikNordea - coś wymyślimyK500:25:14
2705Małgorzata KuligowskaPrzypadkowy TeamK100:25:14
2706Sergiusz KoteckiZawalidrogiM100:25:15
2707Joanna KowalczykE.G.O. running team 2K400:25:17
2708Ewa RoźniatowskaDELL RUNNING TEAM - TRAININGK500:25:18
2709Michał KrupińskiFAKE RUNNERSM500:25:20
2710Despina SimopoulouBarry Callebaut BEST EXPERIENCEK300:25:20
2711Monica DelRosarioFajnie Czasem BiegaćK200:25:20
2712Tatiana Meshchenkomecalitgroup 4K200:25:20
2713Daria WrońskaLumileds -LumiRunK400:25:21
2714Grzegorz GłębskiPiękne i BestieM400:25:21
2715Lea BohteHappy FeetK200:25:21
2716Konrad OlejnikFujitsu Task ChasersM300:25:22
2717Renata TomalakAsseco Active Team ADS 3K300:25:22
2718Katarzyna StańczykByle dobiecK300:25:23
2719Renata DudkiewiczQuality SPWK100:25:23
2720Natalia FrączkowskaNordea Just 5K400:25:24
2721Aleksandra WierzbickaPharelkiK400:25:25
2722Karolina TomczykDYS(Z)KOMFORTK400:25:27
2723Agnieszka KindelaZadyszka TeamK100:25:28
2724Joanna WlazińskaBo Ci LutneK500:25:28
2725Kamila LewandowskaFlint Group_FinanceK200:25:28
2726Justyna MarzecDachser AgainK400:25:29
2727Radosław NiedźwieckiUPS! We did it again!M500:25:30
2728Rafał Balcerzakmecalitgroup 1M100:25:31
2729tomasz pacholczykMikomax Smart RunnersM500:25:31
2730Aneta KabzinskaRunning TurtlesK400:25:31
2731Dawid Ostrowski4 ever youngM400:25:31
2732Aleksandra GryglewskaNordeArrowsK300:25:31
2733Julita WyrzykowskaHaPekiK300:25:33
2734Mateusz Kowalskimecalitgroup 4M300:25:33
2735Justyna StarobratVEOLIA 2K300:25:33
2736Karina PoliańskaE.G.O. Jakość to będzieK300:25:38
2737Malgorzata WoszczakKoalicja InfosysK300:25:38
2738Agnieszka Jastrząbek-Pągowska4 ever youngK100:25:39
2739Kamila BednarekARVATO LOGISTYKA 2K300:25:39
2740Przemysław OwczarekBrenntag PolskaM300:25:41
2741Agnieszka MatusiakFH DREWNOK200:25:41
2742Dennis LeusinkToHell&BackM500:25:43
2743Monika ZabrzyckaDELL RUNNING TEAM - TRAININGK200:25:46
2744Małgorzata PolakAmic EnergyK300:25:47
2745Milena KałużnaF&K Run Lawyer RunK300:25:47
2746Katarzyna ZwierzchowskaBum Czika BumK200:25:48
2747Monika LangerWONDER WOMENK200:25:48
2748Olga KrysiakFUJITSU SNAILSK100:25:49
2749Iwona Ostrowska-LentasBSH Łódź RUNNING Team 4K300:25:50
2750Ewa GregorekAmcorowa EkscelencjaK200:25:50
2751Marzena PawlakAllStars RunnersK300:25:51
2752Paulina BiałasWhirlpool Running Team 10K500:25:51
2753Magdalena BojakowskaPędziwiatryK400:25:51
2754Magdalena MłodzieniecExcel and RunnersK300:25:52
2755Blanka KrawczykAmcorowa EkscelencjaK400:25:53
2756Agata KozdrońE.G.O. running team 1K500:25:54
2757Anna NiedzińskaATOMÓWKIK300:25:54
2758Marta GawrysiakDachser DaBestK300:25:57
2759Paweł BiesiackiSuper PumbaM200:25:59
2760Rafał Jankowski3e software houseM500:26:01
2761Michał TylkiTME RUNNERS 2.0M400:26:01
2762Robert KsiążczykECOABCM500:26:02
2763Emilia Langner-KurowskaFlint Group_ZADYSZKAK500:26:03
2764Małgorzata SzczerbiakRUN GEIS RUN!K400:26:03
2765Katarzyna WineczewskaNordea - Krystian's AngelsK400:26:04
2766Justyna WiśniewskaNordea MoominsK200:26:04
2767Przemysław BernendetCAŁA NAPRZÓD 1M300:26:05
2768Katarzyna ZakrzewskaINGLOBI TEAMK400:26:06
2769Fred ElingabatobondiombouiBlade Runners 2019M300:26:08
2770Rafał PaluchNordea - KYCOLEM400:26:09
2771Katarzyna WitczańskaPharelkiK300:26:09
2772Roksana WitkiewiczArbuzy z AirbusaK400:26:10
2773Izabela ŁaszekPiersi do przodu ostatnie na mecieK500:26:10
2774Maryna ViskovaAK-OutsourcingK400:26:11
2775Mariusz JuraCAŁA NAPRZÓD 3M500:26:12
2776Anna Bielska - JendrysFlint Group_FinanceK400:26:18
2777Marcin HempelExcel and RunnersM200:26:19
2778Agnieszka KusakIce Cream Truck ChasersK400:26:20
2779Paulina JakubczakNordeAvengersK200:26:22
2780Magdalena PiecekToHell&BackK200:26:24
2781Sylwia KielbikWONDER WOMENK500:26:24
2782Malgorzata ZawieruchaFUJITSU SNAILSK300:26:25
2783Aleksandra PiekarskaLet's colourK400:26:26
2784Bartosz KurekFujitsu Slow Running QueriesM500:26:26
2785Dominika PawlakFujitsu the BarandilloK200:26:30
2786Antonina HerianCorning Race Team 1K500:26:33
2787Joanna MalarczykABB Alex - GIRLS TEAMK200:26:33
2788Dominika TyczynskaThe Running JokesK300:26:33
2789Emilia JakubowskaPłytki, części i montaże -Ja Wam pokażę!K100:26:34
2790Ireneusz ZakaszewskiWhirlpool Running Team 3M100:26:37
2791Małgorzata MularskaPiękne i BestieK100:26:39
2792Erika SzaboKengyelfutó GyalogkakukkK100:26:39
2793Katarzyna SkurpelByle dobiecK400:26:43
2794Wioletta MazurPGE OBRÓT RUNK100:26:44
2795Katarzyna AdamczykCAŁA NAPRZÓD 6K400:26:46
2796Dominika ŻyszczyńskaCraftware 2K400:26:49
2797Anita WewiuraFujitsu Tygrysy CorynthuK400:26:50
2798Kamila KrzysztofikFujitsu Heart & SoleK300:26:52
2799Mariia ShostakBiegamy shiftemK400:26:55
2800Justyna Piątkowska DurajTurkus TeamK200:26:55
2801Monika CabanPharelkiK500:26:56
2802PETER KAROLYIFast&FuriousM100:26:56
2803Katarzyna PakulskaCorning Race Team 1K100:26:56
2804Dorota CiepluchaAflofarm Active Team "A"K100:26:57
2805Magdalena BrzeckaFUJITSU SNAILSK400:26:58
2806Natalia UrbanowiczPiękne i BestieK200:27:01
2807Iwona NowakCorning Race Team 10K400:27:04
2808Monika PikE.G.O. running team 2K500:27:04
2809Nazeim MatejkiBorn to RunM500:27:07
2810Marzena ZielezińskaBocianyK500:27:10
2811Aleksandra KlikarHakuna MatataK400:27:12
2812Katarzyna GębarowskaAmcor HaeRosiK100:27:12
2813Paulina PłuciennikSONOCO PAB TeamK400:27:14
2814Milena CzerskaFlint Group_ZADYSZKAK100:27:16
2815Adam GóraUrząd Miasta ŁodziM100:27:16
2816Agata CechulskaThe Running JokesK100:27:16
2817Ewa PongowskaMeridian Eksperci - Szarżujące MalamutyK400:27:19
2818Izabela WinklerDruzyna Typowo ImprezowaK300:27:19
2819Marta PopekDHLK200:27:21
2820Piotr PilarskiFujitsu Task ChasersM100:27:22
2821Marta BojanowskaAmcorowe SroczkiK400:27:22
2822Stępniak SylwiaPCB: Printor Chce BiegaćM400:27:24
2823Katarzyna NegaAK-OutsourcingK300:27:27
2824Łukasz KamińskiRUN GEIS RUN!M500:27:29
2825Monika LechMITMAR 1K500:27:29
2826Witold RadzikCAŁA NAPRZÓD 4M200:27:33
2827Arek KustoszHappy FeetM300:27:34
2828Magdalena KondratiukWWTeamK400:27:35
2829Dominika Jeske- MarciniakByle do przoduK500:27:35
2830Aleksandra GajdzickaCieńsza półka kątownikaK200:27:35
2831Barbara KuprianowiczRunning TurtlesK300:27:35
2832Wioleta FirazaFast FootK100:27:37
2833Katarzyna FialkowskaWONDER WOMENK100:27:40
2834Anna GralakARVATO LOGISTYKA 2K400:27:40
2835Arkadiusz KornackiAMEETM200:27:46
2836Milena LambrechtFujitsu Task ChasersK400:27:49
2837Sylwia StasiakSAPACZEK400:27:52
2838Wanda Budzyn-ChristensenHoneyWK100:27:53
2839Marcin WiśniewskiSkoda Bednarek DobrońM400:27:54
2840Marta PrzybyszewskaNordea MoominsK400:27:55
2841Michał JasińskiUMED ITM100:28:03
2842Marcia Ikeh-TallowayBeneluxusK500:28:03
2843Alessia FicarraAllStars RunnersK500:28:09
2844Ewa BorowskaCAŁA NAPRZÓD 1K400:28:09
2845Igor GlowackiFujitsu NiedobitkiM300:28:12
2846Dariusz KolodziejczykFujitsu daleko jeszcze?!M300:28:18
2847Malgorzata LatkowskaCND...zapytaj to się dowiesz!K400:28:18
2848Karolina SowińskaWhirlpool Running Team 6K100:28:21
2849Robert MatusiakBum Czika BumM300:28:26
2850Justyna RokitaJob Impulse 2K100:28:29
2851WOJCIECH JAWORSKIPKP ENERGETYKA CUW ZOBOWIĄZANIAM200:28:30
2852Natalia CzajkaLumileds - LED'S RUNK300:28:31
2853Natalia Święcicka#CBBPomagaK300:28:35
2854Katarzyna SzczepaniakSzalone sztanceK200:28:40
2855Mirosława KucińskaBeneluxusK200:28:40
2856Wiola KulińskaZabieganiK300:28:43
2857Ireneusz MrózBrenntag PolskaM200:28:45
2858Kamila FilipiakDachser DaBestK200:28:51
2859Rachida LingerBeneluxusK300:29:06
2860Alena PrzybyszNordea - Biegnij MordoK200:29:11
2861Jarosław SzymańskiFujitsu Hurricane LanternsM100:29:14
2862Dariusz SzkudlarekLos RenegadosM200:29:14
2863Żaneta KulakSONOCO PAB TeamK200:29:16
2864Katarzyna DziobaFujitsu Tygrysy CorynthuK200:29:25
2865Agnieszka KuraszewskaSantander 1 - Zdrowie na BankK100:29:32
2866Grzegorz OchlikSiiMiałkowie - Sii Running TeamM400:29:34
2867Alicja OtrebskaThe Running JokesK200:29:37
2868Magdalena DelinowskaGLOBCOLORK400:29:39
2869Douglas SayesFast&FuriousM200:29:40
2870Agata JareckaFujitsu Super Excel TurtlesK400:29:43
2871Irmina LechańskaBBS-owi KadrowiK200:29:44
2872Magdalena KozakE.G.O. running team 2K200:29:48
2873Magdalena SurewiczSlow MotionsK100:29:49
2874Maciej TomczakBrak słów pogardy - XXLM400:29:56
2875Weronika PodobińskaWściekłe WiewióryK400:30:16
2876Katarzyna LechowiczOLT_EXPRESK200:30:29
2877Marta IkezoeSzalone sztanceK300:30:29
2878Martyna Łogin-TrendaNORDEA - Przepraszam, daleko jeszcze?K400:30:35
2879Renata DąbrowskaARVATO LOGISTYKA 2K100:30:37
2880YERMAN AREGUEFast&FuriousM300:30:39
2881Adam CharustaBrak słów pogardy - XXLM300:30:54
2882Dominika BińczakBarry Callebaut COCOA & CHOCOK400:31:02
2883Michał RojekFujitsu Hurricane LanternsM500:31:05
2884Małgorzata WszołaAmcorove LoveK200:31:09
2885Tomasz BednarekMEDIA4UM100:31:11
2886Anna ZawadzkaDHLK100:32:00
2887Anna WidelskaATOMÓWKIK400:32:21
2888Marta BaranBIEGAM Z SONOCO #2K400:32:29
2889Grzegorz WojtaszewskiBrak słów pogardy - XXLM500:34:29
2890Ewelina ŻywickaInfosys VIPK400:35:17
2891Yisbeth LopezKengyelfutó GyalogkakukkM500:37:13
2892Malwina JanickaNot Fast But Kinda FuriousK400:39:10