System wyników live: STS-TIMING
#Imię i nazwiskoNazwa sztafetyPłeć
Numer zmianyCzas
1Sebastian NowickiManufaktura MieszkańM500:09:56
2Mateusz LipińskiPędzące StrusieM100:10:18
3Adrian ŻakowskiSPEC KABLEM500:10:18
4Dariusz MorzyńskiSPEC KABLEM300:10:28
5Dawid JagłaSPEC KABLEM100:10:32
6Grzegorz ZiembińskiManufaktura MieszkańM300:10:34
7Patryk SobczykManufaktura MieszkańM100:10:34
8Łukasz MielochMB Motors Team 1M200:10:34
9Monika Dominiak#VivaldiTeamK100:10:39
10Paweł GorzelańczykManufaktura MieszkańM400:10:39
11Łukasz WieteckiManufaktura MieszkańM200:10:44
12Brembor TomaszGVT TeamM500:10:48
13Marcin StokowskiManufaktura Mieszkań 2M500:10:51
14Bogusz PodgórskiMB Motors Team 1M100:10:58
15Rafał BorzyszkowskiRUNforFUNM500:10:59
16Sebastian BorowczykWielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości SpM500:11:03
17Roman KłosowskiSPEC KABLEM200:11:04
18Piotr KaźmierczakSPEC KABLEM400:11:11
19Dawid MolakKimball Electronics - SzturmowcyM500:11:19
20Robert GalickiKris Trans MałyszkaM100:11:27
21Paweł WłodarczykBudopol Poznań 1M100:11:29
22Wojciech OlszewskiManufaktura Mieszkań 2M400:11:31
23Hubert MikołajczakManufaktura Mieszkań 2M100:11:31
24Łukasz LudwiczakUHY ECAM200:11:33
25Tomasz WolbachKris Trans MałyszkaM300:11:34
26Michał NaszkoVerocel-PolskaM500:11:34
27Patryk BoguckiManufaktura Mieszkań 2M200:11:34
28Sławomir NaskrętStankowscy & Białach StomatologiaM100:11:35
29Arkadiusz KwiatkowskiSolaris 01M500:11:36
30Maciej ZandeckiMAWIGATORM100:11:36
31Tomasz RopelewskiKris Trans MałyszkaM400:11:37
32Rafał HajdukiewiczRUNforFUNM300:11:39
33Michał KołacińskiEnergetyka ProjektM200:11:40
34Jacek DziechciowskiRącze Konie HochtiefuM500:11:40
35Maciej DubowiczGSK - Dream TeamM200:11:42
36Magdalena KrawczyńskaQS-teamM500:11:44
37Daniel AngielczykEnergetyka ProjektM300:11:46
38Michał GilOLX Jak się zgadza to się zgadza na wszystkoM500:11:46
39Dawid ChwirotPoza sprintem - Santander LeasingM500:11:47
40Remik ŚwiątekMB Motors Team 1M500:11:48
41Leszek DarmochwałPOGROMCY FAWORYTÓWM100:11:49
42Michał KaczmarekZawszeWSprincie - Santander LeasingM400:11:51
43Artur TretynFAST CLOSEM100:11:52
44Kamil MedigerKomputronik Runner'sM500:11:52
45Michał BentkowskiEnergetyka ProjektM500:11:53
46Wojciech OczkowskiRun for ITM500:11:53
47Arkadiusz WiśniewskiEnergetyka ProjektM400:11:57
48ROBERT BRYLIŃSKIDRAMERS S.A.M500:11:58
49Jarosław GozdalskiManufaktura Mieszkań 2M300:11:59
50Paulina KlimasGVT TeamK400:12:01
51Kamil BanasiewiczOTOMOTOM400:12:02
52Krzysztof WierzbickiRUNforFUNM100:12:02
53Adrian ZiółkowskiNeonajlepsiM200:12:02
54Jakub RajczakSWECO KOCURYM100:12:02
55Marcin BiałczykCarlsberg Shared Services 6M100:12:03
56Maciej FrankowskiSTIHLM500:12:03
57Dariusz GorgolińskiSantander 27 - Zdrowie na BankM100:12:09
58Łukasz SzewczykREHAU Crossactive 1M300:12:09
59Marcin MajchrzakDeloitte Adventure Team 1M100:12:10
60Szymon OlszewskiKontaminatorzyM300:12:11
61Maciej JaroszRaben Finance TeamM100:12:13
62Marcin StoińskiDUNI 2M100:12:13
63Dominik KurzyńskiBilotM100:12:13
64Jarosław SkibaMB Motors Team 1M400:12:14
65Jacek SołtysiakStankowscy & Białach StomatologiaM500:12:15
66Mateusz LewandowskiEgnyte Sparks TeamM100:12:16
67Rafał StaniszewskiBBF IM500:12:16
68Marcin LambryczakSolaris 01M300:12:19
69Patryk TrockiFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - GądkiM100:12:19
70Anna Mikołajczak36minut PolankaK500:12:19
71Lech StabrowskiBlue Sky TravelM500:12:19
72Karolina KlupczyńskaManufaktura Mieszkań 3K200:12:19
73Krzysztof SzymanekPSiakiM500:12:20
74Marek BiesiadaENEAM100:12:21
75Robert SerafinSantander 12 - EliteM500:12:21
76Hubert PiotrowiczDla Franka....M100:12:21
77Michał LekarczykRun for ITM300:12:22
78Jakub FrołowLegimi IM100:12:22
79Paulina KotficaGVT TeamK300:12:22
80Piotr RodewaldKadex IM100:12:23
81Łukasz RadzikowskiINEA #2M300:12:23
82Tomasz RębiśEnea Trading 3M500:12:25
83Mateusz Oppeln-BronikowskiBBF IM200:12:25
84Michał SzczepaniakPOL-MAK DAISYM400:12:26
85Marek PiechowiakAltkom AkademiaM100:12:26
86Maciej RafalskiSantander 20 - Świebodzin TeamM500:12:26
87Miłosz BambrowiczEFF WE CAN DUNI ITM500:12:26
88Łukasz KaźmierczakRadio PoznańM500:12:26
89Jakub BoruckiArjoM100:12:27
90Kazimierz ChwirotInter Cars Poznań 4M500:12:27
91Krystian PawłowskiLUDVIK XVIM500:12:29
92Paweł WieczorekR&D TeamM400:12:29
93Rafał PaprzyckiKris Trans MałyszkaM200:12:30
94Krzysztof ChrostekSąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce - gRUNwaldM300:12:31
95Tomasz WiatrSantander 12 - EliteM100:12:32
96Błażej StateczyńskiKAYSER TEAMM500:12:32
97Tomasz FrąckowiakCarlsberg Shared Services 8M300:12:32
98Maciej PaluchArjoM500:12:32
99Karol WachowiakSTIHLM100:12:33
100Łukasz MellerKomputronik Runner'sM100:12:33
101Taras TkachenkoKAYSER TEAMM400:12:33
102Szymon UrbańczakPMR WavinM500:12:34
103Marcin MellerKomputronik Runner'sM200:12:34
104Marek RozmiarekCYBINA TEAM 1M500:12:35
105Michał CzajkaW.EG drużyna 1M300:12:35
106Bartosz MakowskiZKS VD OpenSpaceM500:12:35
107Massimo Di MarinoSolaris 01M100:12:35
108Piotr BaciaCOSMOpolitanM500:12:35
109Jakub ŚwidurskiGT ProjektM500:12:36
110Adam ŁanoszkaInter Cars Poznań 4M300:12:36
111Krzysztof SwornowskiGiG RunnersM200:12:36
112Przemysław KozaneckiCONSTRAVIA1M300:12:36
113Damian BudzyńskiCAPS GroupM200:12:36
114Sebastian JastrzębskiManufaktura Mieszkań 3M400:12:37
115Malwina MiśHOCHLAND #1K500:12:37
116Mateusz GadzińskiNaparzaczeM300:12:37
117Konrad MysliwiecGSK1M500:12:38
118Bartłomiej KrzysztofekSolaris 01M400:12:39
119Wojciech JeziorskiCarlsberg Shared Services 6M200:12:39
120Michał ŁakomyMB Motors Team 1M300:12:39
121Marcin WichłaczGiG RunnersM100:12:39
122Adam ByczkowskiCONSTRAVIA1M500:12:40
123Michał ArentowskiCYBINA TEAM 1M100:12:40
124Robert NadratowskiELDM200:12:41
125Piotr DanielewiczCALIFORNIAM100:12:41
126Bartosz NowakEjbry ENEAM500:12:41
127Zbyszko PaluczekInter Cars Poznań 1M100:12:42
128Jakub JabłońskiRącze Konie HochtiefuM100:12:42
129Corinne Olszak-ManiaCarlsberg Shared Services 8M500:12:42
130Mariusz KołacińskiEnergetyka ProjektM100:12:42
131Tomasz DąbekAtresM200:12:43
132Piotr PoniżyTrio LineM400:12:43
133Łukasz JędrzejekDFDS VikingsM100:12:43
134Michał DreasSzybki i WściekłeM100:12:43
135Kamila LubośnaThe Lorenz WalkersK100:12:44
136Przemysław ŚląskiREHAU Crossactive 1M500:12:44
137Lidia LeitgeberSzybsi niż BOR, Grupa MTPK100:12:44
138Artur JarzynaGSK1M300:12:44
139Tadeusz WiteckiDFDS VikingsM300:12:45
140Piotr KlimczakSantander TFI 3M200:12:45
141Cezary RydlewiczManufaktura Mieszkań 4M100:12:45
142Szymon MichESC RACEM100:12:45
143Karol BilickiFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - CentralaM400:12:45
144Mateusz FalborskiRącze Konie HochtiefuM300:12:45
145Błażej PrzybyłS'portofinoM300:12:46
146Dariusz SkotnickiSantander Corpo RunnersM200:12:46
147Maciej ŁukaszewiczJerzmanowski i Wspólnicy - biegli w prawieM500:12:46
148Tomasz BojarczukDeloitte Adventure Team 1M500:12:46
149Jacek HenschkeSTIHLM300:12:46
150Jerzy WawrzyniakREHAU Crossactive 1M400:12:47
151Maurycy MierkiewiczSolaris 02M500:12:47
152Aleksandra KaczmarekManufaktura Mieszkań 3K300:12:47
153Adam MaliszewskiO-I TEAM 5M100:12:47
154Michał RogalskiAKADEMIA VWPM500:12:48
155MICHAŁ PAŁKAO-I TEAM 3M300:12:48
156Marcin StrykowskiHit Kody KreskoweM400:12:48
157Dominik SękowskiSąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce - gRUNwaldM500:12:48
158Marcin SkowrońskiSzamotuły&SławaM100:12:49
159Przemysław NaskrętPTB NICKEL 1M200:12:49
160Krzysztof PierzchlewiczIntegris TEAMM500:12:50
161Serhii GoshkoKAYSER TEAMM200:12:50
162Krzysztof BartzInfecteamM500:12:51
163Tomasz KrygierBridgestone Poznań 1M300:12:51
164Jean-Baptiste de MontetyNewell TeamM500:12:51
165Damian KuszyńskiREHAU Crossactive 2M400:12:51
166Daniel WierzbińskiSolaris 01M200:12:52
167Mateusz FaronJerzmanowski i Wspólnicy - biegli w prawieM400:12:52
168Radek JurkowskiHOCHLAND #1M400:12:52
169Michał LebiodaMAWIGATORM200:12:53
170Patryk WoźniakGT ProjektM200:12:53
171Piotr SobczakBOMBELKI Z ENEAM200:12:53
172Łukasz BoguckiENEA RyzykanciM300:12:53
173Robert KlaweliGSK - Dream TeamM500:12:53
174Łukasz CzaczykEFF WE CAN DUNI ITM100:12:54
175Łukasz BukowieckiDFDS VikingsM500:12:54
176Jakub TaszarekGT ProjektM100:12:54
177Adam FlaszewskiSportowy Team ŻabkiM500:12:54
178Jan AmbroziakGo Go Forum !!M100:12:54
179Dawid DudaREHAU Crossactive 1M200:12:55
180Łukasz RogaczPurpurowi herosiM500:12:55
181Michał DziadoszPędzące StrusieM300:12:56
182Marcin TalarekF-Secure RunnersM400:12:57
183Damian MusielakPolicja Sądowa PoznańM200:12:57
184PIOTR BŁASZCZYKPOFAM POZNAŃM500:12:58
185Marcin RabiegaREHAU CrossactiveM100:12:58
186Maciej RyfaREHAU Crossactive 1M100:12:59
187Sławomir JeżewskiKAMELEONYM500:12:59
188Jarosław RosaMelioranciM100:12:59
189Piotr JakubowskiRockwool_1M100:12:59
190Jarosław WoźnyVerocel-PolskaM400:12:59
191Dominik SzafrańskiExact Software PolandM100:13:00
192Bogdan PodbereskiENEAGorzówM500:13:00
193Radosław KownackiLorenz MonsteryM100:13:01
194Tomasz PiątkowskiWielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości SpM400:13:02
195Marcin SutkowskiThe Lorenz WalkersM300:13:02
196Marek KościelaniakCYBINA TEAM 3M100:13:02
197Jerzy SkorynaCONSTRAVIA1M100:13:02
198Michał PietrzakOKE TEAMM500:13:02
199Mariusz KnieBridgestone Poznań 1M100:13:03
200Jakub KacprzakSWECO KOCURYM400:13:03
201Marek StachowiakSantander 12 - EliteM400:13:04
202Ada MściwujewskaManufaktura Mieszkań 3K500:13:04
203Jakub ŚwiątekENEA RyzykanciM400:13:05
204Marcin BiernatGSK fIT pioRUNyM100:13:05
205Dariusz WesołekPOZBRUK 1M400:13:05
206Michał DanilukEgnyte Sparks TeamM200:13:05
207Robert ŁopatkaBBF IM300:13:05
208Karol WojasińskiAsgardzianieM200:13:06
209Bartosz WęglarskiCALIFORNIAM200:13:06
210Ewa NormantowiczThe Lorenz WalkersK200:13:07
211Michał IwanowskiPORR team 2M100:13:07
212Wojciech BobrowskiEgnyte Sparks 4M500:13:07
213Mikołaj WojnaCHC RUNM300:13:07
214Tomasz KucharskiALVO Racing TeamM300:13:07
215Łukasz KaczmarekSzybsi niż BOR, Grupa MTPM300:13:08
216Marcin ZawiejaSzybscy i WściekliM400:13:08
217Maciej Gorączniak#eFitness SpeedM100:13:09
218Ewelina WesołowskaKimball Electronics - CZAS UCIEKA, META CZEKAK300:13:09
219Wiktor PiotrowskiDanio TeamM500:13:09
220Mateusz LangowskiDuni 1M400:13:09
221Sławomir DębczyńskiSonalake IM100:13:09
222Marek WojciechowskiCNKP PRZEBIEGLIM500:13:10
223Marek SobkaSZS 1M400:13:11
224Weronika HedzielskaBBF IK100:13:11
225Natalia JanikManufaktura Mieszkań 3K100:13:11
226Mariusz CieślukowskiSantander Corpo RunnersM400:13:11
227Grzegorz MiebsPSI POWER TEAMM500:13:11
228Paulina Miłekweranda Family TeamK500:13:11
229Andrzej LukaszewskiFandom FastM500:13:12
230Tomasz MikołajczykINTALIO TEAMM400:13:12
231Piotr JobSA POZNAŃ 1M200:13:12
232Mikołaj WysoczańskiGFT Poland RunnersM200:13:12
233Pawel AszykFAST CLOSEM300:13:12
234Jakub LuraDanio TeamM300:13:12
235Jacek KrawczykPSE - Team Poznań IIM200:13:12
236Jarosław PtakSTIHLM200:13:12
237Nikodem MatuszewskiCarlsberg Shared Services 6M500:13:13
238Robert KostańskiSąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w PoznaniuM200:13:13
239Piotr PawlikENEA Serwis Departament ProjektowaniaM500:13:13
240Rafał HedzielskiBBF IM400:13:13
241Michał FerlakGVT TeamM100:13:13
242Arkadiusz SkowrońskiFranklin TempletonM200:13:13
243Piotr KołtowskiKimball Electronics - RUNtime ErrorM500:13:13
244Krzysztof KozłowskiPMR WavinM300:13:13
245Karol ZgierskiJOHN DEERE 2M100:13:14
246Krzysztof LutyRekruteo.comM100:13:14
247Norbert ZegadłoInter Cars Poznań 4M200:13:14
248Filip BajaczykInformed SourcesM100:13:15
249Leszek KoziczSupremoM500:13:15
250Hubert GdaniecPAW 1M500:13:15
251Artur JędrzejczakPKP CARGO Poznań 3M500:13:15
252Wojciech RoliradDUNI 2M200:13:16
253Marcin MrugCONSTRAVIA2M400:13:16
254Leszek KozłowskiRącze Konie HochtiefuM400:13:16
255Jakub SzulcRehau Crossactive 3M100:13:16
256Krzysztof DrewsSTIHLM400:13:16
257Marian KapitańczykEXIDEM100:13:16
258Adam SikoraLidl RunnersM500:13:16
259Tomasz PiaseckiREHAU Crossactive 2M500:13:17
260Dawid PolaczykPSE - Team Poznań IM200:13:17
261Mateusz JasińskiPSE - Team Poznań VM500:13:17
262Hubert PawlakPiętnastak Grupa MTPM300:13:17
263Jakub IdziakMaco RunnersM200:13:18
264Krzysztof JankowiakCONSTRAVIA1M200:13:18
265Kacper RączkowiakJeszcze nie wiemyM400:13:18
266Miłosz DańczukVerocel-PolskaM100:13:18
267Filip GrudniakMexichem Excel MassacreM500:13:19
268Adrian WróblewskiCarlsberg Shared Services 6M300:13:19
269Piotr SuchanekBurgery i Kebaby z ProfitroomM300:13:19
270Tomasz PradziuchAwężersiM100:13:19
271Radek ZaworskiSNOW.DOG ADVENTURE #1M500:13:19
272Monika GrabarczykENEA Run&FunK500:13:19
273Adam PostekExact Software PolandM500:13:19
274Daniel BłaszczykZSP CRAFTERM500:13:19
275Jakub BanaszakAMWINM100:13:20
276Kamil KaczmarekLIDLERKIM500:13:20
277Jakub LewandowskiHit Kody KreskoweM500:13:21
278Marcin ZabrockiR&D TeamM200:13:21
279Dawid ŻarnowskiH.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.M200:13:22
280Dariusz SafarynO-I TEAM 5M500:13:22
281Mateusz GerekPędzące StrusieM500:13:22
282Łukasz WłodarczakSzybcy i KsięgowiM500:13:23
283Szymon MusiołBridgestone Poznań 1M200:13:23
284Marcin SzpakowskiFandom FastM200:13:23
285Paweł PiniarskiLegimi IM500:13:23
286Natalia FrancDanio TeamK100:13:24
287Artur NosowiczWielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości SpM100:13:24
288Maciej NowakowskiCurrency One 2M300:13:24
289Filip KolańczykSzybkim Krokiem na PodiumM400:13:24
290Piotr CieczkaPędzące GepardyM200:13:24
291Łukasz PiaskowskiSantander 12 - EliteM200:13:25
292Arkadiusz GryczkaPOL-MAK MAKIM100:13:25
293Adam KurkaTURBO SNACKIM500:13:26
294Jakub ŚcibiszSZS 1M100:13:26
295Dawid OsińskiLUDVIK XVIM100:13:27
296Łukasz MigdałekDSV Road Poznan 1M500:13:27
297Bartosz BuczyńskiFIBARO ZabieganiM300:13:27
298Hubert KubiakIKEA Poznań LACKIM200:13:28
299Wojciech PuławskiSonalake IM400:13:28
300Kamil BiedorońSantander 35 - Zdrowie na BankM500:13:28
301Paweł WeberREHAU Crossactive 7M100:13:28
302Agata RyllŚniadanie na szybko Santander LeasingK200:13:28
303Dariusz AugustyniakW.EG drużyna 1M400:13:28
304Anna AndrzejewskaESC RACE 4K100:13:28
305Dominik JandyAF.AgencyM400:13:29
306Radosław MajewskiPSE - Team Poznań IIIM100:13:29
307Arkadiusz GackiProfesja RekrutacjeM200:13:29
308Daniel WesołekStankowscy & Białach StomatologiaM400:13:29
309JACEK MATUSZEWSKIMIKSERYM500:13:29
310Grzegorz KozłowskiCALIFORNIAM400:13:29
311Jakub KośmickiPOL-MAK DAISYM100:13:30
312Walery KulczyckiLorenz MonsteryM200:13:30
313Rafał DolataVoyager Group 2M400:13:30
314KrzysztoF BronowskiING BankM200:13:30
315Tomasz NawrockiLUNCH LEARN TEAMM500:13:30
316Wojciech MroszyńskiProfesja RekrutacjeM300:13:30
317Krzysztof KoziełPSE - Team Poznań IIIM500:13:30
318Piotr WalkowiakCYBINA TEAM 1M200:13:31
319Przemysław ŚmichurskiCYBINA TEAM 2M500:13:31
320Arkadiusz WilmańskiBridgestone Poznań 1M400:13:31
321Jakub JeziółkowskiKomputronik Runner'sM300:13:32
322Tomasz TkaczPKP CARGO Poznań 3M400:13:32
323Łukasz GilXaltum OdszkodowaniaM200:13:32
324Michał DojczGLS 62M500:13:32
325Przemysław KędzierskiOgry SebyM400:13:32
326Maciej OstrycharzPrzelewy24_2M100:13:32
327Marcin JędruszczakSzuba i PrzyjacieleM500:13:33
328Patrycja PetroczkoSTARTER24K500:13:33
329Adrian StawiakIKEA Poznań PAXYM300:13:33
330Marek CzarnocińskiEgnyte Sparks TeamM500:13:33
331Rafał ZasowskiYORK PL_Szybkie StrzałyM100:13:33
332Leszek DrabikowskiMERIXSTUDIO IIIM100:13:34
333Filip JaskułaŚniadanie na szybko Santander LeasingM300:13:34
334Michał SzabatDPS - Dygające Poznańskie SzczunyM200:13:34
335Krzysztof MałyszkaKris Trans MałyszkaM500:13:35
336Jarosław PazołaPGO BIEGA - POGROMCYM500:13:35
337Karol GłowackiGSK - Dream TeamM400:13:35
338Błażej KijankaPokROCKyM500:13:35
339Tomasz OstrowskiFILIPIAKBABICZ Run & FunM400:13:35
340Krystian KrólakZwolnieni z WUEFUM500:13:35
341Michał BabiczFILIPIAKBABICZ Run & FunM200:13:35
342Sebastian MichalczykTrio LineM500:13:35
343Tomasz AndrzejewskiKAMELEONYM400:13:36
344Łukasz JałowiczO-I TEAM 6M500:13:36
345Tomasz SzulcApator PowogazM300:13:36
346Łukasz KasprzakMONTERS TEAMM100:13:36
347Karol CiszakDeloitte Adventure Team 1M400:13:37
348Mariusz KowalczykEXIDEM200:13:37
349Kacper GórkaBlue Sky TravelM300:13:37
350Krzysztof PiętaDeloitte Adventure Team 1M200:13:37
351Eliza KarczyńskaDealz2K500:13:37
352Paweł CieślakPSI&BTCM500:13:38
353Tomasz KasprzakSonalake IM300:13:38
354Jacek HołubowiczLUNCH LEARN TEAMM100:13:38
355Kamil NiewmierzyckiKADRA TEAMM100:13:38
356Albert JanickiTURBO SNACKIM400:13:38
357Bartosz CzyrniańskiSantander 34 - Zdrowie na BankM400:13:38
358Piotr ŁągwaSolaris Dream TeamM500:13:39
359Wojciech FrąckowiakAnia i brodacze Enea TradingM300:13:39
360Grzegorz GątarskiSTX FlamingoM100:13:39
361Krzysztof SkotarekArjo MMM300:13:39
362Janusz JanowskiEXIDEM400:13:39
363Maciej ŁuczakALVO Medical RunnersM400:13:39
364Paweł MazurekSantander 14 - OMNI RunnersM500:13:40
365Bartosz PłóciennikMERIXSTUDIO IM200:13:40
366Piotr MaikKimball Electronics - Pędzące ŻółwieM300:13:40
367Ludwik KazmierczakFandom FastM300:13:41
368Adam SołtysiakRadio PoznańM400:13:41
369Bartosz ZarembaInter Cars Poznań 4M100:13:41
370Sławomir KuśmierczakPSE - Team Poznań IIIM200:13:41
371Jarosław PiotrowskiSZALONE MONTERYM500:13:41
372Tomasz TyliszŚniadanie na szybko Santander LeasingM100:13:41
373Damian PertekRENZM100:13:41
374Mateusz AugustyniakConvert 1M500:13:42
375Robert BałażykMONEY SPRINTERSM500:13:42
376Marcin HandlSupremoM400:13:42
377Anna GroszewskaNEURON TEAMK300:13:42
378Robert MaćkowiakALVO Racing TeamM500:13:42
379Radosław BielewiczSantander 1 - DB2 Power8 w nogach!M300:13:43
380Bartosz MasztalerzArjo Byle Do MetyM500:13:43
381Jacek MałkowskiSantander 31 - Zdrowie na BankM500:13:43
382Mirosław KapustkaRun for ITM100:13:43
383Magdalena StachowiakVoyager Group 1K100:13:44
384Piotr WoźniakUHY ECAM100:13:44
385Jakub SałanowskiPlusz TeamM200:13:44
386Andrzej MańkowskiBroen PolandM100:13:44
387Piotr SzymańskiStockmeier IM500:13:44
388Marek BagińskiConsdata ChallengeM100:13:45
389Michał CzajkaYORK PL_Szybkie StrzałyM500:13:46
390Wojtek SypniewskiLUDVIK XVIM400:13:46
391Paweł PierógLorenz MonsteryM500:13:46
392Kacper KamyckiBudopol Poznań 1M300:13:46
393Krzysztof PiotrowskiFIT JITM500:13:46
394Adam SmektałaConvert 4M400:13:46
395Szymon SobańskiWercomM100:13:47
396Bartosz PiechowiakAKKU POWERM100:13:47
397Dominik Czerwiński 11.02.1980ALVO Racing TeamM100:13:47
398Dawid LewczukQARSON IM100:13:47
399Maciej DzienieckiJUST FOR HELP WITH FUNM500:13:47
400Roman SobstylArjo MMM100:13:48
401Joanna RachwałENEA Serwis Departament ProjektowaniaK300:13:48
402Tomasz SzczublewskiŚniadanie na szybko Santander LeasingM400:13:48
403Łukasz ZańkoPurple girlsM300:13:48
404Łukasz GrzybowskiSWECO KOCURYM500:13:49
405Adam PerłaWavin PolskaM100:13:49
406Skwaryło DariuszW.EG drużyna 1M500:13:49
407Bartłomiej CieślikSolaris 02M100:13:49
408Krzysztof NowickiRunSmartM100:13:49
409Mirosław SerafińskiVerocel-PolskaM300:13:49
410Piotr KudziorVercom 1M100:13:49
411Jacek KołekENEA POZYTYWNIM300:13:49
412Eligiusz KurzawaEnea Trading 5M200:13:49
413Wawrzyniec CzubakUP PoznańM500:13:49
414Paweł LisieckiEXPECTUM 1M200:13:50
415Kamil WizorVolkswagen Group ServicesM200:13:50
416Przemysław FiglarekDiamant Pro Sport 1M400:13:50
417Miłosz LeopoldFast Foot ENEAM200:13:50
418Andrzej GierszewskiSWECO KOCURYM200:13:51
419Grzegorz DuhrSzybcy i wściekliM300:13:51
420Adam JęczELTELM500:13:51
421Mirosław FręśkoNEKK 2019M100:13:51
422Michał WojtkowiakSMM LEGAL TEAM IPM500:13:51
423Damian LewandowskiInter Cars Poznań 4M400:13:51
424jakub.adamski@duni.comEFF DUNI FANTASTIKM200:13:51
425Marcin KacprzakCHIC UnitedM200:13:51
426Bartosz NowickiPOZBRUK 1M300:13:52
427Filip GoliszENEA POZYTYWNIM400:13:52
428Karol GórnyLUDVIK XVIM200:13:52
429Jakub GromadzkiRoche Runners 1M300:13:52
430Paweł KaczmarekLab 3 ArchitekciM200:13:52
431Kamil PałkaSupremoM300:13:52
432Paweł PiątasTIMAC AGRO POLSKAM400:13:53
433Damian KuniszewskiCzarne Owce InsysM500:13:53
434Agata Pawlak-JaszczakNorek i WspólnicyK500:13:53
435Stefan CherednikovGFT Poland RunnersM500:13:53
436Bogdan KazimierczakJOHN DEERE 2M300:13:53
437Michał GórzyńskiLorenz POSerzyM500:13:53
438Michał SokołowskiSportowy Team ŻabkiM500:13:53
439Łukasz SzkudlarekKAYSER TEAMM100:13:53
440Dawid DudekINEA #2M400:13:54
441Jakub ŁuczakInter Cars Poznań 2M400:13:54
442Mateusz ZubaMIG POZNAŃM100:13:54
443Tomasz WasielewskiSantander 14 - OMNI RunnersM200:13:54
444Marcin GrześkowiakDON'T BOAT YOURSELFM400:13:54
445Pawel MuszynskiSolaris 02M300:13:54
446Bartłomiej MonczyńskiRemmers Running TeamM500:13:54
447Hubert JakubowskiBridgestone Poznań 1M500:13:55
448Szymon WesołowskiFranklin TempletonM100:13:55
449Marcin JańczykMB Motors Team 3M500:13:55
450Artur MaliszewskiCurrency OneM500:13:55
451Michał NickelPTB NICKEL 1M300:13:55
452Piotr SkrzypińskiPSIpatrolM100:13:55
453Maciej PolańczykBHP W BIEGUM100:13:55
454Jakub JankowiakFILIPIAKBABICZ Run & FunM500:13:55
455Katarzyna SiemiątkowskaLegimi IK200:13:55
456Jacek GałkaConvert 4M100:13:55
457Damian DudziakCzarny Wyszczupla :) Benus TeamM400:13:56
458Jakub WiśniewskiINEA #6M200:13:56
459Michał KościanekCarlsberg Shared Services 2M200:13:56
460Paweł ZłotnikSantander 36 - Biegniemy po selfieM500:13:56
461Marta BasińskaPrzyjaciele Leasingu Santander LeasingK100:13:56
462Michał LachowiczPGO BIEGA - POGROMCYM400:13:56
463Arkadiusz KochańskiZawszeWSprincie - Santander LeasingM300:13:56
464Kamil ŚwiętochowskiPędzące StrusieM200:13:57
465Dyla KrzysztofStety KWALITETYK500:13:57
466Radosław DimowAwężersiM300:13:57
467Adrian KempińskiRadio PoznańM100:13:58
468Jarosław SkotnickiPOSITIV TEAMM200:13:58
469Piotr PtakMaco Runners 2M500:13:58
470Dominik WnukIronmenelM100:13:58
471Patryk DąbrowskiPSI&BTCM100:13:58
472Michał JajczykRoche Runners 1M400:13:59
473Marek MatuszakMATUSZAK & SYNOWIE KANCELARIA PRAWNAM100:13:59
474Marta Baier-JastrząbekJoker-SecurityK200:13:59
475Jóźwik GrzegorzStety KWALITETYM100:13:59
476Krzysztof BrukwickiElectric PowerM300:13:59
477Sylwester ZarembaBiofarmM400:13:59
478Marcin RogalPędzące Żółwie TUBESAM500:13:59
479Arkadiusz MalinowskiOgry SebyM200:13:59
480Tomasz PiątekCzarny Wyszczupla :) Benus TeamM200:13:59
481Danuta PowałowskaBridgestone Poznań 2K200:14:00
482Piotr NiewiteckiREHAU Crossactive 7M500:14:00
483Piotr KrygerLegimi IM400:14:00
484Michał WoźniakMelioranciM400:14:00
485Tomasz NiewiedziałSantander 14 - OMNI RunnersM400:14:00
486Arek RogowiczStankowscy & Białach StomatologiaM300:14:01
487Arkadiusz IgnaszakSZALONE MONTERYM400:14:01
488Bartosz GawareckiSzybcy i KsięgowiM400:14:01
489Michał KalkaSportowy Team ŻabkiM400:14:01
490Jarosław MatuszakMATUSZAK & SYNOWIE KANCELARIA PRAWNAM200:14:01
491Kamil WielgoszKAMELEONYM100:14:02
492Przemysław WieczorekPSIpatrolM200:14:02
493Tomasz UrbaniakKontaminatorzyM400:14:02
494Marcin MaciaszekS.C. REPM100:14:02
495Leszek EllmannAsgardzianieM100:14:02
496Daniel KaczkowskiEXIDEM500:14:03
497Dawid JurgaJKOJOTYM500:14:03
498Michał LesiakI Klinika Kardiologii Poznań DługaM200:14:03
499Arkadiusz JuszczakWILD CHANGEM500:14:03
500Jarosław SzygendaGARBUSYM100:14:03
501Maciej KrzywuszyńskiRadio PoznańM200:14:03
502Jacek NowakSantander 19 - Zespół Klientów Spółek ZależnychM200:14:04
503Daniel FrątczakRiverWoodM200:14:04
504Janusz WystępskiBIEGNIEMY PO PIWOM200:14:04
505Grzegorz KozorysBudopol Poznań 1M400:14:04
506Łukasz ZiętekALVO Racing TeamM200:14:04
507Monika GrygielVoyager Group 2K500:14:04
508Michał SzwedManufaktura Mieszkań 4M200:14:04
509Filip KujawaLTPM500:14:05
510Dariusz WoźnyKimball Electronics - Pędzące ŻółwieM100:14:05
511Volodymyr MankovKAYSER TEAMM300:14:05
512Jacek RybkaF-Secure 1337M400:14:05
513Grzegorz PiaseckiREHAU Crossactive 2M200:14:05
514Łukasz TrojnarskiSWECO ARCHEOM300:14:05
515Cezary OżarowskiRS Lisy 1M100:14:06
516Sylwia Smykowska- JęczalikVoyager Group 1K200:14:06
517Sebastian MielcarekMagazyn YORK PLM200:14:06
518Artur ObolewiczEgnyte Sparks TeamM300:14:06
519Maciej LewandowskiBurgery i Kebaby z ProfitroomM100:14:06
520Leszek StrabelPolicja Sądowa PoznańM500:14:06
521Tomasz ZabłockiS.C. REPM500:14:07
522Karol JagodzińskiSTX AnteatersM400:14:07
523Michał RutDSMM100:14:07
524Łukasz RzeszutkoGo Go Forum !!M400:14:07
525Milosz ChelminiakDziki w rzepakuM500:14:08
526Mateusz SzymkowiakIronmenelM500:14:08
527Agata KorczyńskaPędzące Gazele - Santander LeasingK100:14:08
528Dawid WierzejewskiEjbry ENEAM100:14:08
529Miłosz JustGT ProjektM400:14:08
530Dawid CichyTpay - lider płatnościM300:14:08
531MARCIN ZAKRZEWICZO-I TEAM 6M100:14:08
532Piotr WierciochSantander 24 - PoznańDCKoziaM200:14:08
533Tomasz KrystkowiakPRESS-SERVICE Monitoring MediówM300:14:09
534Jan WielebińskiSantander 34 - Zdrowie na BankM300:14:09
535Radek PiotrowskiGFT PolandM500:14:09
536Jacek StudzińskiSzamotuły&SławaM200:14:09
537Marek CiecińskiFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - GądkiM500:14:09
538Adam PiątyszekTessent RunnersM100:14:10
539Mikołaj ZakovorotnyiCHC RUNM400:14:10
540Ernest MaciejuniecSolaris 02M400:14:10
541Jacek TomaszewskiSantander 31 - Zdrowie na BankM300:14:10
542Antoni BogusiewiczENEA GALOPUJĄCE ŚLIMAKIM200:14:10
543Patryk PiochGAZELE DEVELOPMENTUM300:14:11
544Łukasz ZymieraCaspar TeamM500:14:11
545Jakub Puszyński#eFitness SpeedM400:14:11
546Kamil PniewskiRun for ITM300:14:11
547Zbigniew HumblaLegimi IIM100:14:11
548Bartek PałubickiAtabi KomunikacjaM500:14:11
549Patryk SchneiderINEA #2M500:14:11
550Jurji ShevchukJadaj W BramieM200:14:11
551Witold DykcikFAST CLOSEM200:14:11
552Mateusz JezierskiKimball Electronics - SzturmowcyM400:14:12
553Bartosz BłaszkowskiKimball Electronics - A miałem być na poprawinachM100:14:12
554Mateusz BłaszczykREHAU Crossactive 2M300:14:12
555Krzysztof KalinowskiSA POZNAŃ 2M500:14:12
556Adrian RycerskiSMM LEGAL TEAM 1M400:14:12
557Tomasz FirlejConsdata ChallengeM500:14:12
558Agata SzymanowskaNewell TeamK300:14:12
559Sylwia Lewandowska-CichyPompax SerwisK400:14:12
560Wojciech KaźmierskiBrukerM500:14:12
561Rafał NowakPiętnastak Grupa MTPM500:14:12
562Tomasz JankowskiFIBARO ZabieganiM400:14:12
563Mariusz KamińskiSantander Corpo RunnersM300:14:13
564Łukasz. StolasBiofarmM500:14:13
565JUSTYNA KOPRUCKAMIKSERYK100:14:13
566Piotr WojtyniakCHIC UnitedM500:14:13
567witold lipińskiMore Than Precious, More Than Perfect GRUPA MTPM100:14:13
568Tomasz JareckiTURBO KURCZAKIM100:14:13
569Ewa WachowiakSzamotuły&SławaK400:14:13
570Kacper KostaniakRun FlatM500:14:13
571Piotr AdrychSPOC team 4M100:14:13
572Michał ZimnyIntegris TEAMM100:14:13
573Fabian WiktorowskiRoche Runners 1M100:14:14
574Katarzyna HylaAll you need is runK500:14:14
575Miłosz OsińskiPSIpatrolM300:14:14
576Grzegorz AperlińskiFandom Chill TeamM500:14:14
577Piotr KlimczakTPA Runners TeamM500:14:14
578Maks StrzyżewskiMaco Runners 2M300:14:14
579Damian PłuciennikSAINT GOBAIN PPL SQUADM500:14:14
580Weronika BłaszczykPORR team 2K300:14:14
581Norbert BlandziGFT PolandM400:14:15
582Hanna NowaczykFT - daleko jeszcze?K500:14:15
583Jędrzej BinekBroen PolandM500:14:15
584Łukasz MikowskiMelioranciM200:14:15
585Damian KoniecznySkarby w LeasinguM400:14:15
586Marcin MizeraESC RACEM400:14:15
587Małgorzata MatuszakMATUSZAK & SYNOWIE KANCELARIA PRAWNAK500:14:15
588Sara KrolPOGROMCY FAWORYTÓWK300:14:15
589Mateusz KaraszewskiHKK Dream TeamM100:14:16
590Łukasz FilipowskiKadex IM400:14:16
591Zbigniew GucwaGVT TeamM200:14:16
592Tomasz ŚwięchEFF WE CAN DUNI ITM200:14:16
593Emil CzajaPSE - Team Poznań IIIM400:14:16
594Jacek OberlandStockmeier IIM300:14:16
595Tomasz RutkowskiPragmatIQ Kancelaria PrawnaM100:14:16
596Paweł CzyrkowskiEFF DUNI FANTASTIKM100:14:17
597Krzysztof WilkThe LONGSHO(R)TSM100:14:17
598Walenty GrześkowiakREHAU Crossactive 7M400:14:17
599Michał GromadzkiMarvelousDotsM100:14:17
600Piotr KowalskiGSK fIT pioRUNyM500:14:17
601Mateusz FrukaczLegimi IM300:14:18
602Adam PijanowskiConsdata ChallengeM200:14:18
603Jakub SzmaniaZwolnieni z WUEFUM400:14:18
604Damian AniołStalowe KońcówkiM100:14:18
605Rafał ŚwistakPTPIRKIM500:14:18
606Tomasz BaranAKADEMIA VWPM200:14:18
607Filip PohlDziki w rzepakuM400:14:18
608Tomasz UrbańskiKimball Electronics - W jaki czas celujemy?M400:14:18
609Alicja DembnaESC RACE 3K100:14:19
610Michał DublagaMore Than Precious, More Than Perfect GRUPA MTPM400:14:19
611Przemysław BudniakEjbry ENEAM300:14:20
612Piotr KoniecznySantander 36 - Biegniemy po selfieM200:14:20
613Irena KubackaSzybcy i KsięgowiK100:14:20
614Przemysław BudzyńskiFT - daleko jeszcze?M100:14:20
615Marcin TomkowiakDON'T BOAT YOURSELFM500:14:20
616Michal ZywarESC RACEM500:14:21
617Tomasz PlucińskiO-I TEAM 6M300:14:21
618Jacek PietrzakPOMPAXM500:14:21
619Jagoda JankowskaLos BieganerosK200:14:21
620Paweł JezierskiInformed SourcesM200:14:21
621Jacek KostkaHOCHLAND #1M300:14:21
622Barbara DohnalEFF Duni Chillout RunnersK300:14:21
623Eliza SaganLidl KVWK400:14:21
624Bartosz NapieralskiSonalake IM200:14:22
625Bartosz KoniecznyZwolnieni z WUEFUM200:14:22
626Wojciech BaszkiewiczKózki HochtiefuM200:14:22
627Mariusz BzdzikotRockstarsM500:14:22
628Piotr SielimowiczRoche Runners 1M200:14:22
629Andrzej ZbierskiSPIENACZEM300:14:22
630Dominik PłatekSWECO GREEN RUNNERSM400:14:22
631Andrzej PająkSzybcy i wściekli Enea TradingM500:14:22
632Grzegorz GomulecBroen PolandM200:14:22
633Tomasz WojciechowskiKózki HochtiefuM500:14:22
634ANNA BIELAKO-I TEAM 3K400:14:23
635Kasper TesznerPTPIRKIM100:14:23
636Damian BruderekApator PowogazM100:14:23
637Bartosz BiałasJOHN DEERE 2M500:14:23
638Piotr MierzejewskiDachser Team IM500:14:23
639Jędrzej JerzmanowskiJerzmanowski i Wspólnicy - biegli w prawieM200:14:23
640Aleksandra Pawlina-JanygaMore Than Precious, More Than Perfect GRUPA MTPK200:14:23
641Tomasz MarcinekTÜV Rheinland Polska 1M500:14:23
642Przemysław Iwanek#NamowiliMnieM400:14:23
643Mariusz RogulskiINEA #2M200:14:24
644Adam NowickiDAIKIN BIEGOCENTRYCYM100:14:24
645Michał RydzyńskiRehau Crossactive 3M400:14:24
646Hubert KaźmierczakArjoM200:14:24
647Grzegorz LewandowskiRun4Fun Santander LeasingM500:14:24
648Łukasz StankeSzuba i PrzyjacieleM100:14:24
649Rafał SzczapCarlsberg Shared Services 6M400:14:24
650Piotr Dzwoniarskitesa tape IM100:14:24
651Anita PanasRockwool_4K500:14:24
652Paweł CiszewskiPrzelewy24_1M500:14:24
653Jacek AntkowiakGiG RunnersM400:14:24
654Tomasz ZjawińskiStankowscy & Białach StomatologiaM500:14:25
655Vincent RuelCarlsberg Shared Services 5M500:14:25
656Aleksandra AdamowskaCeny bazaroweK500:14:25
657Łukasz NaskrętWILD GEPARDSM100:14:25
658Cezary KsiężopolskiOKE TEAMM200:14:25
659Sebastian KoronkaMONTERS TEAMM200:14:25
660Michał BartosikBBF IIM300:14:25
661Grzegorz BandurBurgery i Kebaby z ProfitroomM200:14:25
662Mikołaj SzymkowiakPOL-MAK DAISYM200:14:26
663Tomasz MakiełaINTALIO TEAMM200:14:26
664Andrzej OfierzyńskitkMPM500:14:26
665Marek JastrząbekJoker-SecurityM100:14:26
666Marcin ŻyłaKimball Electronics - Pędzące ŻółwieM400:14:26
667Paweł SzymczakYESRunners1M400:14:26
668Wojciech KućConsdata ChallengeM300:14:26
669Paweł MaciejewskiDiamant Pro Sport 1M200:14:26
670Piotr BajerskiRącze Konie HochtiefuM200:14:26
671Maciej SzczepaniakEgnyte 5M300:14:26
672Przemysław PraczykPAW 1M300:14:27
673Piotr SzachtaGT ProjektM300:14:27
674Maciej LembiczH.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.M300:14:27
675Marcin KomuńskiBiegnący wężykiemM400:14:28
676Tomasz BartkowiakGSK - Dream TeamM100:14:28
677Adam BabikINEA #5M500:14:28
678Bogumiła AndrzejakRuukki LadiesK100:14:28
679Marek KarmelskiJKOJOTYM100:14:28
680Krzysztof SpychałaKimball Electronics - RUNtime ErrorM300:14:28
681Marcel MierzejewskiSNOW.DOG ADVENTURE #2M500:14:29
682Andrzej MarcinkowskiSantander 17 - Piękny i BestieM300:14:29
683Dariusz FoltynowiczConvert 1M300:14:30
684Andrzej JanowskiWielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości SpM300:14:30
685Maciej NowakowskiOPIEKACZEM400:14:30
686Mariusz GłówkaBurgery i Kebaby z ProfitroomM500:14:30
687ŁUKASZ WENSKIJANUSZE POMIARÓWM500:14:30
688Stanisław JankiewiczI Klinika Kardiologii Poznań DługaM500:14:30
689MICHAŁ DOLATAFFK Moulds RunnersM100:14:30
690Michał GazdaCONSTRAVIA1M400:14:30
691Andrzej BizanGrube KluchyM100:14:31
692Mirosław PrętkowskiConvert 3M300:14:31
693Sebastian PrzygockiTorpol Running Team 3M100:14:31
694Tomasz PodolskiThe Lorenz WalkersM500:14:31
695Bartosz ZiółkowskiBilotM300:14:31
696Agnieszka GołąbekGRPD Runners #5K100:14:32
697Aleksander KoniecznyPrzyjaciele Leasingu Santander LeasingM500:14:32
698Mikołaj BuczakBerker WarriorsM100:14:32
699Dorota SzcześniakPORR team 1K200:14:32
700Paweł KrygierLatające AstryM100:14:32
701Michal BartoszynskiBiofarmM400:14:33
702Filip FliegnerLorenz POSerzyM400:14:33
703Patryk KowalskiArjo Byle Do MetyM300:14:33
704Tomek KosteckiCALIFORNIAM500:14:33
705Robert BroniarzLab 3 ArchitekciM500:14:33
706Jarosław TunowskiEgnyte Sparks 2M300:14:33
707Paweł BudzyńskiKimball Electronics - Wymiatacze SIPM200:14:33
708Oleg KhalymonykSokoły WędrowneM300:14:33
709Michał BocheńskiSolaris 02M200:14:33
710Piotr AkuszewskiSZALONE MONTERYM300:14:33
711Rafał SadłoStety KWALITETYM300:14:33
712Wojciech RomanowskiRUN DSK RUNM500:14:34
713Mateusz MuniakRUN DSK RUNM200:14:34
714Maria SikoraRehau Crossactive 3K500:14:34
715Bartosz MiłaszewskiZłote StrzałyM400:14:34
716Adam SobotaELDM400:14:35
717Bartosz RaniewiczGT OldboyeM500:14:35
718Sławomir PowałowskiR&D TeamM300:14:35
719Paweł JanikSantander 22 - Dealerzy i KontrolerzyM400:14:35
720Marcin MorozLidl RunnersM200:14:35
721Marta MroczekRUNforFUNK200:14:35
722Marek ŚwierczyńskiREHAU Crossactive 4M500:14:35
723Julia Drwęska-MichalskaLTPK400:14:35
724Adam ŚwistSzybscy i WściekliM200:14:35
725Leszek TasiemskiF-Secure RunnersM500:14:36
726Dawid WerkowskiPlusz TeamM500:14:36
727Patryk MałeckiSaint-Gobain HPM SQUADM100:14:36
728Agata WawrzynowiczSmoki StrategoraK400:14:36
729Marcin StronkaSzaleni budowlańcyM300:14:37
730Robert PernakHOCHLAND #1M100:14:37
731Sebastian PrzymuszałaSąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu - ChM300:14:37
732Błażej GrzybowskiBOMBELKI Z ENEAM400:14:37
733Tomasz OmniczyńskiAniołki MichałkaM400:14:38
734Paweł KluppBOMBELKI Z ENEAM500:14:38
735Grzegorz SzwarcS.C. REPM300:14:38
736Adam WolniewiczPiętnastak Grupa MTPM400:14:38
737Adam NahalewiczMelioranciM300:14:38
738Grzegorz WiśniewskiSąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu - ChM200:14:38
739Rafał MikułkoSkarby w LeasinguM100:14:38
740Robert ŻminkowskiNaparzaczeM400:14:38
741Grzegorz BohunING BankM100:14:38
742Maciej GarbarekLatające AstryM400:14:38
743Mateusz PilarczykENEA MinionkiM400:14:39
744Bartosz WitczakTpay - lider płatnościM400:14:39
745Wojciech Gliszczyński#NamowiliMnieM500:14:39
746Paweł ŁukasikSTX FlamingoM500:14:40
747Karol PrzybyszFAST CLOSEM500:14:40
748Maciej KrzeszowskiSWECO KOCURYM300:14:40
749Krzysztof ZakrzewskiPTB NICKEL 1M100:14:40
750Maciej AndrzejczakPGO/OŻ ŚremM500:14:40
751Mateusz JanickiMeblopolM500:14:40
752Katarzyna PietrzakQS-teamK300:14:40
753Damian CiesielskiWybrzeże Klatki SchodowejM300:14:40
754Piotr StojeckiPGO BIEGA - POGROMCYM100:14:40
755Robert BurmanSportowy Team ŻabkiM300:14:41
756Norbert DeskaPolicja Sądowa PoznańM300:14:41
757Dariusz Leszczak-PhongKontaminatorzyM500:14:41
758Radosław Udałowski#eFitness SpeedM200:14:41
759Kamil DzieweczyńskiSZS 2M200:14:41
760Piotr BryjakBerker WarriorsM200:14:41
761Krzysztof WawrzyniakRockwool_2M500:14:41
762Piotr ŻuberekApator PowogazM500:14:41
763Arkadiusz KosterPSE - Team Poznań IVM100:14:41
764Berenika RatajczakENEA MinionkiK100:14:42
765Michał DymekRehau Crossactive 3M200:14:42
766Michał RząsaGLSM500:14:42
767Przemysłam StochajSportowy Team ŻabkiM100:14:42
768Dariusz PietraszewskiREHAU Crossactive 2M100:14:42
769Jędrzej IglewskiHit Kody KreskoweM100:14:42
770Tomasz RuckiVolkswagen Group ServicesM500:14:42
771Piotr StaśkiewiczBudopol Poznań 1M200:14:42
772Aldona TrojanekLapsangK100:14:43
773Tomasz SzwabaPiętnastak Grupa MTPM100:14:43
774Tomasz FilutHKK Dream TeamM400:14:43
775Paweł KołodziejczakLook adM500:14:43
776Grzegorz PrzepióraInter Cars Poznań 1M500:14:43
777Joanna NyczRun Lidlaki 1816K100:14:43
778Rafał JaworskiH.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.M400:14:43
779Monika KarczyńskaDealzK400:14:43
780Emil BiałczakRIKI-TIKI KOMORNIKIM100:14:44
781Witold KrólDistribev OrbicoTeam PoznańM100:14:44
782Magdalena PakulskaBlue Sky TravelK100:14:44
783Remigiusz SkrabaniaRENZM500:14:44
784Tomasz LubińskiVerocel-PolskaM200:14:44
785Małgorzata UcińskaMagazyn YORK PLK400:14:44
786Jacek HercogWavin Polska - Biegnie z nami PrezesM400:14:44
787Paweł PohlandFranklin TempletonM300:14:44
788Łukasz WernoRekruteo.comM500:14:44
789Tomasz GąskaSantander 24 - PoznańDCKoziaM100:14:44
790Hubert FryczyńskiWielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości SpM200:14:45
791Dominik SiwaTorpol Running Team 2M100:14:45
792Łukasz OchnickiPędzące GepardyM500:14:45
793Piotr KobrzenieckiSantander 30 - Zdrowie na BankM100:14:45
794Sławomir BorrmannOKE TEAMM400:14:45
795Przemysław BorowskiJUST FOR HELP WITH FUNM400:14:45
796Tomasz CudziłoKorpo na 5M200:14:45
797Piotr RobakPrzelewy24_2M400:14:45
798Daniel RogóżEtteplan PolandM100:14:46
799Piotr SkorupińskiFIBARO 1M200:14:46
800Piotr RóżańskiLidl RunnersM100:14:46
801Marcin OrzechowskiCeny bazaroweM300:14:46
802Avinash SinghBlue Sky Travel 2M500:14:46
803Julita Wyrwał-JaroszykSantander 21 - WinniczkiK200:14:46
804Marcin ModestowiczVentureRunnersM400:14:46
805Mariusz SerwaRadio PoznańM300:14:46
806Andrzej MuchaPGD TEAMM500:14:46
807Witold ObiegłySTX FlamingoM300:14:47
808Mateusz GrzesikQS-teamM400:14:47
809Michał UrbaniakWavin PolskaM400:14:47
810Adrian MielcarekDachser Team IM200:14:47
811Marek RegulskiUP PoznańM400:14:47
812Paweł ZdrojewskiDealzM300:14:47
813Maciej CeitelSantander Corpo RunnersM100:14:47
814Michał PotrykusIKEA Poznań LACKIM400:14:47
815Tadeusz RutkowskiQARSON IM300:14:48
816Marcin JankowskiONE i ONM100:14:48
817Michał KómochEspeo CheetahsM200:14:48
818Mateusz BorkowskiSzybsi niż BOR, Grupa MTPM500:14:48
819Piotr BrodnickiELTELM300:14:48
820Robert JenerowiczGJW PrivateM100:14:48
821Adam DyszkiewiczKimball Electronics - Szef kazałM100:14:48
822Arkadiusz GórczakWavin PolskaM500:14:48
823Krzysztof ZiętkiewiczELDM500:14:48
824Angelika TroczyńskaMagazyn YORK PLK500:14:48
825Tomasz TomalakEspeo CheetahsM300:14:49
826Łukasz MaszkowskiArjo 2M500:14:49
827Marcin OlejniczakPSE - Team Poznań IIIM300:14:50
828Mariusz DanilewiczDanio TeamM400:14:50
829Jakub RubińskiKimball Electronics - A miałem być na poprawinachM200:14:50
830Maciej KrupaHit Kody KreskoweM200:14:50
831Michał TaciakPrzyjaciele Leasingu Santander LeasingM300:14:50
832Robert PaulikSportowy Team ŻabkiM100:14:50
833Paweł MajchrzakLos BieganerosM500:14:50
834Anthony NtuliNewell TeamM400:14:51
835Adrian MichalakŚniadanie na szybko Santander LeasingM500:14:51
836Michał KociembaKimball Electronics - KEPS LOGM400:14:51
837Piotr CiesielskiMAWIGATORM500:14:51
838Wojciech KondziołkaCHC RUNM500:14:51
839Paweł BosackiEXPECTUM 1M400:14:51
840Krzysztof KowalewskiSzybkie i Wściekły Santander LeasingM500:14:52
841Maciej KusSWECO GREEN RUNNERSM500:14:52
842Paweł MielczarekCosmoRunnersM200:14:52
843Bartosz WodkowskiDziki w rzepakuM300:14:52
844Maria MazurekInter Cars Poznań 1K400:14:52
845Damian Sporny#eFitness HelpdeskM300:14:52
846Daniel TwardowskiLevi'sM500:14:52
847Krzystof GórnyDUNI 2M400:14:53
848Damian SpychałaINEA #5M100:14:53
849Krzysztof GirusBudopol Poznań 2M100:14:53
850Marcin GryciukENEA GALOPUJĄCE ŚLIMAKIM400:14:53
851Krzysztof GoryniaPolicja Sądowa PoznańM100:14:53
852Marcin KubiczaAwężersiM200:14:53
853Krzysztof ChlebdaO-I TEAM 4M500:14:53
854Paweł ZawadaSPIENACZEM400:14:54
855Michał LednickiS.C. REPM200:14:54
856Marek WajnertTerravita ChocolaM500:14:54
857Maciej ŁubińskiMULTICHEMM400:14:54
858Marek PoradaENEA POZYTYWNIM500:14:54
859Krzysztof Dudziński#eFitness SpeedM500:14:54
860Marcin MichalskiOrzechowe Dziadki PSIM500:14:54
861Piotr BartkowiakH.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. IIM400:14:54
862Marcin KukulskiCarlsberg Shared Services 8M100:14:54
863Konrad ChmaraUnited Vision Sp. z o.o.M300:14:55
864Sławomir GodekMARMITE 2M500:14:55
865Daniel JózefiakPędzące Żółwie TUBESAM100:14:55
866Dariusz PaluchPRESS-SERVICE Monitoring MediówM200:14:55
867Krzysztof PlewińskiPANICZERSM400:14:55
868Filip OlejniczakRunSmartM200:14:55
869Mateusz MankiewiczSłowik TEAMM400:14:55
870Mikołaj JędrzejakMarvelousDotsM400:14:55
871Magdalena TomyślakSzalone Konsiaki KontrolakiK400:14:56
872Grzegorz DulnikTessent RunnersM400:14:56
873Ewa SzubertLUNCH LEARN TEAMK400:14:56
874DARIUSZ KOZŁOWSKIPOFAM POZNAŃM100:14:56
875Łukasz JedlińskiSzybcy i wściekliM500:14:56
876Piotr JabłońskiSNOW.DOG ADVENTURE #3M500:14:56
877Marek Fórmaniake-QipaM400:14:56
878Sebastian BromberekTessent RunnersM300:14:56
879Tomasz WalkowiakProfitroom RocketsM500:14:56
880Szymon KamińskiEXPECTUM 1M100:14:56
881Damian KoniecznyREHAU Crossactive 7M200:14:57
882Bartosz HamerlińskiVentureRunnersM500:14:57
883Mariusz AntkowiakLegimi IIM400:14:57
884Jakub PińczakSportowy Team ŻabkiM100:14:57
885Mateusz MatuszczakYESRunners1M200:14:57
886Szymon Borawski-ReksSantander TFI 2M200:14:57
887Krzysztof SzyszkaMasterm Team IIM100:14:57
888Maciej KosińskiKimball Electronics - Pamperki JakościM200:14:57
889Mariusz BukoPGO BIEGA - POGROMCYM200:14:57
890Krzysztof FurmańczakSantander 30 - Zdrowie na BankM300:14:57
891Rafał SawickiThe Lorenz WalkersM400:14:58
892Mateusz NowakSłowik TEAMM300:14:58
893Bartosz FilipowiakPAW 1M400:14:58
894Paweł PiaseckiF-Secure 1337M200:14:58
895Łukasz Drewniak#eFitness SpeedM300:14:58
896Przemysław SznuraCYBINA TEAM 1M300:14:59
897Krystian AndrzejewskiDFDS Easy RunnersM500:14:59
898Szymon LauerOperacje HRoweM100:14:59
899Mirosław WojcieszakLab 3 ArchitekciM300:14:59
900Artur SobierakEgnyte 3M400:14:59
901Tomasz GóreckiVOTUM SA POZNAŃM500:14:59
902Grzegorz PomianSWECO GREEN RUNNERSM100:14:59
903Dorota Królak-DublagaLook adK100:15:00
904Artur SzczepaniakDeloitte Adventure GepardyM500:15:00
905Maksym MalchenkoDziki w rzepakuM100:15:00
906Tomasz TyszlerSzybcy i wściekliM400:15:00
907Marcin KietlińskiENEA Serwis Departament ProjektowaniaM100:15:00
908Bartłomiej PiechockiGalopujące ZdrowieM200:15:01
909Tymon WiśniewskiENEA_DOM400:15:01
910DAWID WALIGÓRAJANUSZE POMIARÓWM300:15:01
911Mateusz HoffmannNIC NIE RĄCZY JAK JELEŃM500:15:01
912Arkadiusz TurałaTorpol Running Team 3M400:15:01
913Dominika KarasiakRun4Fun Santander LeasingK300:15:01
914Maciej WojciechowskiXaltum OdszkodowaniaM500:15:01
915Jacek HęćkaRekruteo.comM300:15:01
916Magdalena GawełYORK PL_Szybkie StrzałyK200:15:01
917Hubert JerzykDistribev OrbicoTeam PoznańM300:15:01
918Danuta SpychałaStankowscy & Białach StomatologiaK300:15:02
919Albert BłochFast & FuriousM300:15:02
920Bartosz MierzejewskiSetappM500:15:02
921Joanna ŚwiderskaFamilijny TeamK100:15:02
922Bartek KwiatkowskiSNOW.DOG ADVENTURE #2M300:15:02
923Jarosław KujawaSantander 32 - Zdrowie na BankM300:15:02
924Paweł Tomickie-QipaM200:15:02
925Joanna OczkowskaPlusz TeamK100:15:02
926Marcin PiotrowiczSA POZNAŃ 2M100:15:02
927Adam KowalczykKimball Electronics - W jaki czas celujemy?M100:15:02
928Sebastian SobeckiKOSMICZNI KOWBOJEM400:15:02
929Roman ZdziabekTEAM TUPTACZEM500:15:03
930Norbert StolpePOL-MAK MAKIM500:15:03
931Szymon OkriakKimball Electronics - Sourcing TeamM100:15:03
932Tomasz JanyJOHN DEERE 2M200:15:03
933Artur PrymakFIT JITM200:15:03
934Rafał Hejzaafter party - Santander LeasingM100:15:03
935Gracjan TylickiSantander 31 - Zdrowie na BankM400:15:03
936Michał OżógPGD TEAMM300:15:04
937Tomasz ChabowskiAF.AgencyM100:15:04
938Aploloniusz Kabat?U mnie działa?M300:15:04
939Tadeusz BarteckiDFDS VikingsM200:15:04
940Paweł ZogaOLX Jak się zgadza to się zgadza na wszystkoM100:15:04
941Rafał ZielezińskiBilotM200:15:04
942Mateusz AdamczakMELIŃSKI TEAMM500:15:04
943Tomasz MarcinkiewiczBridgestone Poznań 3M500:15:04
944Marcin SabadaszBiofarmM100:15:04
945Urszula MigdałekPerschmann Running TeamK100:15:04
946Jakub FabrowskiO-I TEAM 6M200:15:04
947Tomasz PolińskiHit Kody KreskoweM300:15:05
948Leszek NowakStankowscy & Białach StomatologiaM400:15:05
949Grzegorz IwasiutaGrube KluchyM500:15:05
950Joanna UrbańskaThe LONGSHO(R)TSK200:15:05
951Daniel ŻelaznyQARSON IM500:15:06
952Tomasz CzekalskiYORK PL_Babeczki z TomkamiM200:15:06
953Michał RojApator PowogazM400:15:06
954Paulina GumulaSąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w PoznaniuK300:15:06
955Sławek KaźmierczakYESRunners3M400:15:06
956Piotr NawrockiGRPD Runners #5M300:15:06
957Krzysztof KonikowskiAkordoM100:15:06
958Paweł DobrowolskiH2H.techM100:15:06
959Jarzębowska AnnaSportowy Team ŻabkiK100:15:06
960Tomasz BaturaWavin Polska - Biegnie z nami PrezesM300:15:07
961Magdalena ŁawickaLIDLERKIK400:15:07
962Izabella RzeszutkoGo Go Forum !!K200:15:07
963Sebastian IwaszkoZawszeWSprincie - Santander LeasingM200:15:07
964Michał WiśniewskiHKK Dream TeamM300:15:07
965Rafał SikorskiSMM LEGAL TEAM IPM100:15:08
966Sławomir BorowiakArjo 5 Ton i OnM200:15:08
967Kamil NowakHOCHLAND #4M400:15:08
968Marcin BarancewiczEnea Trading 5M100:15:08
969Rajmund DudziakLinomag?M500:15:08
970Maciej GudzioBlue Sky TravelM200:15:08
971Sławomir NożyńskiYESRunners1M500:15:08
972Tomasz FramskiConsdata ChallengeM400:15:09
973Maciej PawlakCurrency One 1M100:15:09
974Aleksandra KosmowskaPOL-MAK MAKIK300:15:09
975Piotr NowaczykMERIXSTUDIO IIIM200:15:09
976Michał DopierałaTRANSLOCUSM400:15:09
977Patryk ReimannProfitroom RocketsM200:15:09
978Krzysztof RekowskiFAB 5 DFDSM400:15:09
979Bogumił ŻuchowskiKomputronik Runner'sM400:15:09
980KORALEWSKI JACEKJANUSZE POMIARÓWM100:15:09
981Przemysław BartoszewiczSantander 29 - Zdrowie na BankM400:15:09
982Sławomir KołodziejskiH.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.M100:15:09
983Mateusz DobrychłopGRPD Runners #2M200:15:10
984Maciej LaskowskiSKIVAKM400:15:10
985Andrzej CwojdzińskiMeblopolM100:15:10
986Kamil Kwiatkowski#eFitness Fit&Fun IIM300:15:10
987Patryk BadaszewskiNIC NIE RĄCZY JAK JELEŃM200:15:10
988Wojciech WileńskiExact Software PolandM400:15:10
989Szymon KukiełaSZALONE MONTERYM200:15:10
990Piotr GraszkPoza sprintem - Santander LeasingM400:15:10
991Piotr ZabornyCONSTRAVIA2M100:15:10
992Dariusz DobrzańskiSPOC team 4M500:15:10
993Szymon KoniecznyLook Your BestM300:15:10
994Łukasz BickiMB Motors Team 3M300:15:10
995Piotr StojekEjbry ENEAM400:15:10
996Rafał NowakBridgestone Poznań 3M200:15:10
997Michał KujawskiSportowy Team ŻabkiM100:15:10
998Krzysztof WiniarskiSZS 1M500:15:10
999Marcin WizerkaniukSąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w PoznaniuM400:15:10
1000Piotr JurgielewiczMaxROY.agencyM300:15:10
1001Arkadiusz BogaczEtteplan PolandM300:15:10
1002Łukasz IgnaczakSzaleni budowlańcyM100:15:10
1003Mikołaj MałaczyńskiLegimi IIM500:15:10
1004Jakub RogulskiAtremM300:15:10
1005Anna OlczykMeblopolK400:15:11
1006Ivan PerehiniakKimball Electronics - CZAS UCIEKA, META CZEKAM500:15:11
1007Wojciech WachowiecPolicja Sądowa PoznańM400:15:11
1008Przemysław SilskiMasterm Team IM300:15:11
1009Błażej PańczakZdyskwalifikowani Santander LeasingM200:15:11
1010Maciej WalczakBurgery i Kebaby z ProfitroomM400:15:11
1011Andrzej WasielewskiGLS 62M300:15:11
1012Katarzyna Juchniewicz-SitkowiakSantander 20 - Świebodzin TeamK400:15:11
1013Maurycy MiękisiakOLX ZA ZDROWIE RADKAM500:15:12
1014Tomasz WróblewskiRockstarsM100:15:12
1015Jakub FrąckowiakKimball Electronics - Wymiatacze SIPM100:15:12
1016Jędrzej ZakrzewskiBridgestone Poznań 3M100:15:13
1017Dariusz BąkSantander 9 - Dzikie KopytaM200:15:13
1018Sebastian ŁącznyMarvelousDotsM300:15:13
1019Marcin JachimowskiFormatiq Sp. z.o.o. Sp.k.M500:15:13
1020Adam ToczydłowskiHOCHLAND #3M400:15:13
1021Arek JasickiCzarny Wyszczupla :) Benus TeamM500:15:13
1022Filip MakowskiYorkowski Mag LogM200:15:13
1023Dawid DubertBOSCH SERVICE SZUKAŁAM300:15:14
1024Marcin PiaseckiSportowy Team ŻabkiM200:15:14
1025Jakub KowalikMasterm Team IIM500:15:14
1026Michał CiesielskiPSE - Team Poznań VM100:15:14
1027Dawid CiężkiENEA GALOPUJĄCE ŚLIMAKIM100:15:14
1028Igor SzramaPokROCKyM200:15:14
1029Maciej SzmaniaDSMM100:15:14
1030Marta KwiecińskaKennametal Team 3K500:15:14
1031Damian SzlachtaSantander 1 - DB2 Power8 w nogach!M200:15:15
1032Waldemar DorczykDHL FrachtM500:15:15
1033Adam PawlikJUST FOR HELP WITH FUNM300:15:15
1034Adam BuraczewskiRS Lisy 1M200:15:15
1035Łukasz CzaplińskiENEA MinionkiM500:15:15
1036Mateusz SzkudlarzPSE - Team Poznań IIM100:15:15
1037Karolina LemańskaDSMK400:15:15
1038Paweł WachCarlsberg Shared Services 5M400:15:15
1039Justyna MielczarekNeonajlepszeK400:15:16
1040Damian CierniakPGO/OŻ ŚremM400:15:16
1041KAMIL BOSZKOMIKSERYM200:15:16
1042Michał WróbelOgry SebyM300:15:16
1043Marcin ŻurawikSAINT GOBAIN PPL SQUADM100:15:16
1044Jakub SowińskiElectric PowerM200:15:16
1045Dawid MichalakWH Legal & FriendsM500:15:16
1046Damian PomykajMELIŃSKI TEAMM300:15:16
1047Mariusz SzerszeniewskiOLX ZA ZDROWIE RADKAM100:15:16
1048Bartosz FrąckowiakBridgestone SSC 1M100:15:16
1049Joanna JuraPOL-MAK MAKIK200:15:17
1050Martyna PawłowskaInter Cars Poznań 2K100:15:17
1051Grzegorz SajkoInformed SourcesM400:15:17
1052Aleksander ZielińskiRUN DSK RUNM400:15:17
1053Szymon SzklarskiProfitroom JAAWSM300:15:17
1054Paweł ZwierzyńskiVernityM400:15:17
1055Joanna MączyńskaGT Projekt (bis)K300:15:17
1056Marcin NowakSantander 35 - Zdrowie na BankM200:15:17
1057MARCIN WOŹNIAKDRAMERS S.A.M400:15:17
1058Zbigniew WiśniewskiKimball Electronics - Sourcing TeamM400:15:17
1059Dariusz WlaźKOSMICZNI KOWBOJEM300:15:17
1060Krzysztof SulikowskiKimball Electronics - A miałem być na poprawinachM500:15:17
1061Jakub BudyłaCNKPM300:15:17
1062Mikołaj RussekPSIpatrolM400:15:17
1063Mateusz PomianSWECO GREEN RUNNERSM200:15:17
1064Bartosz PawlataNebulakiM500:15:17
1065Natalia ZawodnaWILD GEPARDSK500:15:17
1066Marek WrońskiLUNCH LEARN TEAMM200:15:18
1067Michał GierwazikRiverWoodM500:15:18
1068Tomasz JelinskiPMR WavinM200:15:18
1069Mateusz HalickiMaxROY.agencyM200:15:18
1070Tomasz StróżykEgnyte Sparks 4M300:15:18
1071Igor KarońSPOC team 4M400:15:18
1072Aleksandra DutkowiakTURBO SNACKIK300:15:19
1073Piotr BatkoWILD CHANGEM100:15:19
1074Dawid ŚmidodaEnea Trading 5M300:15:19
1075Bartosz KotasMillano 2M400:15:19
1076Piotr KuźniakWybrzeże Klatki SchodowejM400:15:19
1077ANNA GRUSZKAPOFAM POZNAŃK300:15:19
1078Łukasz TargoszKimball Electronics - Pamperki JakościM400:15:19
1079Jakub AniołaWybrzeże Klatki SchodowejM200:15:19
1080Jakub SzewczykowskiSportowy Team ŻabkiM300:15:20
1081Anna NowakOPIEKACZEK100:15:20
1082Felicja SzalapskaTpay - lider płatnościK200:15:20
1083Paweł GłowackiCMT AdvisoryM200:15:20
1084Maciej GuzekDeloitte Adventure GepardyM200:15:20
1085Adam TrukawkaDachser Team IIIM500:15:20
1086Jarosław JanczarekPORR team 3M300:15:20
1087Artur MumotHKK Dream TeamM500:15:20
1088Alicja KedzioraGSK fIT pioRUNyK200:15:20
1089Justyna Nowicka-SzczepaniakTORPEDY Santander LeasingK500:15:20
1090Jakub DerkowskiXaltum OdszkodowaniaM400:15:21
1091Damian StrojekBiegamyNaRaty - Santander LeasingM400:15:21
1092Bartosz AdamczakSantander 21 - WinniczkiM100:15:21
1093Rafał KaczmarekSłowik TEAMM500:15:21
1094Arkadiusz ZwirblisBiofarmM500:15:21
1095Grzegorz KmiecikGJW PrivateM400:15:21
1096Jacek Broński-JankowskiFandom FastM400:15:21
1097Przemysław SobczakFast & FuriousM400:15:21
1098Ireneusz PluciniczakConvert 2M500:15:21
1099Jarosław RuksCurrency One 1M200:15:22
1100Maksymilian BylińskiAtresM300:15:22
1101Marlena StefaniakBHP W BIEGUK500:15:22
1102Michał PasońPMR WavinM400:15:22
1103JAKUB OSTYNOWICZPOL-MAK DAISYM500:15:22
1104Adam GrześkowiakALVO Racing TeamM400:15:22
1105Dawid ŚwiątekCaspar TeamM100:15:22
1106Grzegorz AugustyniakLUDVIK XVIM300:15:22
1107Karol AndrzejakJadaj W BramieM400:15:23
1108Piotr ŻórawnyENEA POZYTYWNIM200:15:23
1109Radosław RząsaPSI POWER TEAMM100:15:23
1110Maria KopećSantander 35 - Zdrowie na BankK400:15:23
1111Rafał RybickiSZS 2M100:15:23
1112Anna KogutRemmers Running TeamK400:15:23
1113Hubert NowakIT SPRINTM500:15:23
1114Łukasz Szaroletae-QipaM100:15:23
1115Robert JuszkiewiczPatoleM500:15:23
1116Łukasz SzczepańskiEjbry ENEAM200:15:23
1117Radosław SobkowiakRun for ITM400:15:23
1118Mateusz BogucewiczSTARTER24M400:15:23
1119Jarosław JagodzińskiKimball Electronics - Wymiatacze SIPM300:15:24
1120Artur SkorupskiEnea Trading 5M500:15:24
1121Maciej BartoszewskiPTB NICKEL 1M400:15:24
1122KAROL RADOWIECKIFFK Moulds RunnersM500:15:24
1123Jakub FiukGRPD Runners #1M500:15:24
1124Marcin PaterskiENEA Operator RunnersM100:15:24
1125Dawid BłaszkiewiczRIKI-TIKI KOMORNIKIM300:15:24
1126Łukasz DeptułaBSG TEAMM500:15:24
1127Bartosz HankiewiczAKKU POWERM500:15:24
1128Krzysztof MajewskiRun for ITM100:15:24
1129Filip CzerwińskiDSV Road Poznan 2M100:15:24
1130Łukasz AdamczakPOMPAXM400:15:24
1131Sofia GurovaPAW 1K200:15:24
1132Andrzej DajewskiPKP CARGO Poznań 3M300:15:25
1133Mieszko KowalskiIT RunnersM500:15:25
1134Kornel LewandowskiRoche Runners 2M300:15:25
1135Mateusz NiteckiMONTERS TEAMM500:15:25
1136Adam ButkiewiczEgnyte Sparks 4M400:15:25
1137Marek ŁukawskiFamilijny TeamM200:15:25
1138Andrzej ŻuchlewskiNotus 2M500:15:25
1139Dominik KrzywikAniołki RamonaM200:15:25
1140ALEKSANDER ŁOZAO-I TEAM 1M400:15:25
1141Dawid WituckiExact Software PolandM300:15:25
1142Włodzimierz AdamowiczGT OldboyeM400:15:25
1143Aleksandra TrocińskaCeny bazaroweK200:15:26
1144Maria MolewskaQARSON IK200:15:26
1145Natalia LewandowskaEFF WE CAN DUNI ITK400:15:26
1146Marcin GenslerTorpol Running Team 2M400:15:26
1147Piotr MaliszewskiPSIpatrolM500:15:26
1148Jakub PawłowskiJerzmanowski i Wspólnicy - biegli w prawieM100:15:26
1149Igor Kruszewski KościuszenkoDSV Road Poznan 3M100:15:26
1150Adam WeberENEA - porażeni prądemM500:15:26
1151Piotr MasztalerzInter Cars Poznań 2M500:15:26
1152Damian JakubiakWataha YorkówM500:15:26
1153Szymon ZawadkaGRPD Runners #1M100:15:26
1154Aleksandra RajewskaSąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w PoznaniuK300:15:26
1155Mateusz DrachalHOCHLAND #2M400:15:26
1156Piotr FurmanskiSaint-Gobain HPM SQUADM500:15:26
1157Tomasz DoboszSolaris Dream TeamM400:15:26
1158Maria WysockaNeonajlepsiK300:15:27
1159Justyna RybczonekHOCHLAND #1K200:15:27
1160Tomasz KurczabaIKEA Poznań FENOMENYM400:15:27
1161Kościańska MałgorzataHARPAGANK100:15:27
1162Dorota PakulskaElectric PowerK100:15:27
1163Waldemar WojciechowskiKimball Electronics - Pamperki JakościM300:15:28
1164Arkadiusz CzerwińskiProfitroom RocketsM100:15:28
1165Dawid ChmielarzMB Motors Team 2M500:15:28
1166Jacek ZawalEgnyte 3M100:15:28
1167Grzegorz SzkudlarekIT RunnersM200:15:28
1168Dawid KruszyńskiFast Foot ENEAM100:15:28
1169Bartosz PiaseckiHKK Dream TeamM200:15:28
1170ROMAN KOPRUCKIZETO S.A. IM300:15:28
1171Szymon KaczmarekArjo 3M100:15:28
1172Tomasz NowakSmoki StrategoraM300:15:29
1173Karolina FijakTPA Runners TeamK100:15:29
1174Monika WoźniakRun Lidlaki 1816K500:15:29
1175Michał WitczakEtteplan PolandM200:15:29
1176Aleksandra ŻabkoCarlsberg Shared Services 5K300:15:29
1177Przemyslaw StankowskiStankowscy & Białach StomatologiaM100:15:29
1178Maciej ChwaliszUHY ECAM500:15:29
1179Sylwester StudzińskiENEAGorzówM100:15:29
1180Anna FlorkiewiczSzamotuły&SławaK500:15:29
1181Marcin StańczakProfitroom RocketsM300:15:29
1182Adrian LipiecAR-WARTOM400:15:29
1183Mirosław KrawczykFIBARO Angry PixelsM500:15:29
1184Joanna HańczykDachser Team IIIK100:15:30
1185Magdalena MacudzińskaZABIEGANEK100:15:30
1186Patryk KarasiewiczYORK PL_Szybkie StrzałyM300:15:30
1187Marcin DraganProfitroom RocketsM400:15:30
1188Paweł KuźmiakIP BOXM500:15:30
1189Maciej RaczakAF.AgencyM500:15:30
1190Kamil SzałamachaNebulakiM200:15:30
1191Dariusz SzulcMB Motors Team 2M300:15:30
1192Mirosław KaźmierczakGLS Oddział PoznańM100:15:30
1193Tytus StachowiakPrzyjaciele Leasingu Santander LeasingM400:15:30
1194Dobrawa JaniukMillano 2K300:15:30
1195Piotr DziurlaFast Foot ENEAM400:15:30
1196Robert RóżańskiAnia i brodacze Enea TradingM400:15:30
1197Joanna TomaszykFAB 5 DFDSK100:15:31
1198Damian KwaśniewskiKAMELEONYM300:15:31
1199Dominik WrześniewskiHOCHLAND #2M100:15:31
1200Magdalena MilaNorek i WspólnicyK400:15:31
1201Juliusz ZdunekDAIKIN TECH WDECH I WYDECHM200:15:32
1202Krzysztof PrzychodniCarlsberg Shared Services 4M400:15:32
1203Alicja KokotekRIKI-TIKI KOMORNIKIK500:15:32
1204Michał SzabatkiewiczArjo MMM500:15:32
1205Dominika GrabowskaGT Projekt (bis)K400:15:32
1206Agata ZimniewiczS'portofinoK100:15:32
1207Robert CzerwińskiNEKK 2019M200:15:32
1208Przemysław SzmidtFILIPIAKBABICZ Run & FunM300:15:32
1209Agnieszka MałeckaDachser Team IVK300:15:33
1210Patryk KonieczkaCarlsberg Shared Services 3M100:15:33
1211Marta RezlewiczREHAU CrossactiveK500:15:33
1212Łukasz WitasikPAW 2M300:15:33
1213Joanna MajewskaKADRA TEAMK500:15:33
1214Patryk ŚwiontkowskiProfitroom - No limitsM100:15:33
1215Artur PołomkaSantander 6 - Gwiazdki z jedenastkiM100:15:33
1216Agnieszka BombaNotus 1K500:15:33
1217Błażej JelonekCMT AdvisoryM500:15:33
1218Adam SroczyńskiIKEA Poznań FENOMENYM300:15:33
1219Szymon DozińskiEMS PartnerM300:15:33
1220Lidia LednickaRun FlatK100:15:34
1221Maciej ŁęckiKimball Electronics - RUNtime ErrorM400:15:34
1222Bartłomiej ArcichowskiFIBARO ZabieganiM500:15:34
1223Dawid DymekBroen PolandM300:15:34
1224Waldemar RuksztoLorenz MonsteryM300:15:34
1225Sebastian BiegańskiZdyskwalifikowani Santander LeasingM100:15:34
1226Jakub SkrzypczakBOSCH SERVICE SZUKAŁAM100:15:34
1227Paula BagińskaStankowscy & Białach StomatologiaK300:15:34
1228Tomasz PastuchSantander 17 - Piękny i BestieM500:15:34
1229Jarosław TomczykowskiPTPiREEM400:15:34
1230Andrzej Rybickitesa tape IIM100:15:34
1231Jean-Matthieu SchmerberESC RACE 3M400:15:35
1232Dominika DębińskaEgnyte Sparks TeamK400:15:35
1233Miłosz StępieńZarvandoM200:15:35
1234Mariusz GrzeskowiakGSK fIT pioRUNyM400:15:35
1235Katarzyna CybalTIMAC AGRO POLSKAK200:15:35
1236Robert SzymaniakENEA RyzykanciM500:15:35
1237Konrad TarkaDFDS VikingsM400:15:35
1238Igor KopaczewskiMONTERS TEAMM400:15:35
1239Michał MatuszczakTRANSLOCUSM500:15:35
1240Maria FrąckowiakCONSTRAVIA2K300:15:35
1241Krzysztof SkrzyńskiDealz2M300:15:36
1242Agnieszka DudaLeśna AkademiaK500:15:36
1243Robert ŻukowskiFormatiq Sp. z.o.o. Sp.k.M400:15:36
1244Arkadiusz PaprzyckiVercom 3M100:15:36
1245Tomasz FryskaDSV Road Poznan 2M300:15:36
1246Anna Gorączniak#eFitness HelpdeskK500:15:36
1247Maciej OlszanowskiAtremM500:15:36
1248Dominik SiemiankowskiTerravita ChocolaM100:15:36
1249Jacek WojciechowskiPSE - Team Poznań IM400:15:36
1250Piotr PawlataNebulakiM300:15:36
1251Piotr UrbanowiczF-Secure RunnersM300:15:37
1252Aleksandra PieszakIP BOXK300:15:37
1253Marta KowalskaTORPEDY Santander LeasingK200:15:37
1254Karyna LiashkoPAW 3K200:15:37
1255Marek WieczorekPROFIXM200:15:37
1256Łukasz KołodziejczakConvert 1M200:15:38
1257Michał WujewskiParkowi Rubieżnicy z PPNTM100:15:38
1258Jakub BrzostowiczSzaleni budowlańcyM500:15:38
1259Mateusz BędzieszakNIC NIE RĄCZY JAK JELEŃM400:15:38
1260Łukasz SzczygiełOLX Jak się zgadza to się zgadza na wszystkoM200:15:38
1261Dobromił CharlężaDealzM500:15:38
1262Maciej SikoraSonalake IIM400:15:38
1263Grzegorz PemperaCYBINA TEAM 1M400:15:38
1264Marek JankowskiSportowy Team ŻabkiM200:15:38
1265Krzysztof KrupaCargillM500:15:38
1266Michał ZygmanowskiKontaminatorzyM200:15:38
1267Damian JózefowiczProfitroom JAAWSM200:15:38
1268Mikołaj SiweckiSTARTER24M200:15:38
1269Jan MiazekArjo Bez FormyM300:15:38
1270Adam WolskiFIBARO 1M300:15:38
1271Iwo MatwijStockmeier IIM400:15:39
1272KAMIL JANKOWSKIO-I TEAM 3M200:15:39
1273Aneta KiełbowiczEXPECTUM 2K100:15:39
1274Agnieszka KrukowskaRun Lidlaki 1816K300:15:39
1275Władysław WydraFormatiq Sp. z.o.o. Sp.k.M300:15:39
1276Karol MintaAtremM200:15:39
1277Małgorzta WolniakESC RACE 2K400:15:39
1278Karol PodborożnyBHP W BIEGUM200:15:39
1279Bartosz FijałkowskiSantander TFI 2M100:15:40
1280Eryk KamińskiCosmoRunnersM500:15:40
1281Wiktor SikorskiSantander 9 - Dzikie KopytaM500:15:40
1282Mariusz EckertPSE - Team Poznań VM200:15:40
1283Dominik NowikBitnoiseM200:15:40
1284Alek MackowiakCarlsberg Shared Services 4M300:15:40
1285Marcin BalcerekSWECO NRGM300:15:40
1286Tomasz LewandowskiSMM LEGAL TEAM 1M500:15:40
1287Przemysław KrólENEA_DOM300:15:40
1288Rafał DanielczakDeloitte Adventure Team 1M300:15:40
1289Wojciech PietrzakBiegamyNaRaty - Santander LeasingM100:15:41
1290Aleksandra GibaszekQARSON IVK100:15:41
1291Przemysław ŁyczyńskiAnia i brodacze Enea TradingM500:15:41
1292Michał RóżyckiEkopetardyM400:15:41
1293Joanna DomańskaVolkswagen Group ServicesK400:15:41
1294Adam StanikowskiSantander 11 - Private & SelectM500:15:41
1295Michal KalinowskiFandom FastM100:15:41
1296Adrian NiedrichBOSCH SERVICE SZUKAŁAM400:15:41
1297Waldemar MańczakEkopetardyM500:15:41
1298Agnieszka Kowal-RybińskaUP PoznańK300:15:41
1299Aleksandra PowiertowskaTURBO SNACKIK200:15:42
1300Wojciech MatyśkiewiczCurrency OneM100:15:42
1301Max KonopinskiGSK2M500:15:42
1302Iwona PodzerekBridgestone Poznań 2K100:15:42
1303Aleksander BryłaKimball Electronics - A miałem być na poprawinachM300:15:42
1304Marcin JaniakSZS 2M500:15:42
1305Grzegorz LawrenzPANICZERSM500:15:42
1306Błażej BaronConsdata Rekreacja i PrzyjemnośćM400:15:43
1307Łukasz OstapińskiTIMAC AGRO POLSKAM100:15:43
1308Paweł EchaustNEURON TEAMM400:15:43
1309Mariusz MateckiDachser Team IM100:15:43
1310Milena MaciejakBazylowa DrużynaK200:15:43
1311Marta MajewskaDealzK200:15:43
1312Michał KrólPędzące AlpakiM500:15:43
1313Michał PancerzENEA ELITEM300:15:43
1314Paweł JankowskiENEA Zwarci i spięciM400:15:43
1315Marek JakubczykCzarne Owce InsysM200:15:43
1316Michał SkrzypczakBerker WarriorsM300:15:43
1317Jędrzej SiarkowskiDeloitte Adventure GepardyM100:15:44
1318Marcin SzakAKADEMIA VWPM300:15:44
1319Łukasz WieczorekGT Projekt (bis)M200:15:44
1320Kamil GumiennySPOC team 4M300:15:44
1321Dzmitry SheukaKadex IM200:15:44
1322Leszek RymarczukAsgardzianieM300:15:44
1323Dariusz HantzCzarny Wyszczupla :) Benus TeamM100:15:44
1324Piotr MajewskiINTALIO TEAMM500:15:44
1325Lucyna HabelskaCNKPK500:15:44
1326Karol KoniecznyQARSON IM400:15:44
1327Beata StuweMARMITE 2K100:15:44
1328Jędrzej KrzyżanowskiENEA Serwis Departament ProjektowaniaM400:15:44
1329Adam AnczykowskiOLX Goniąc jednorożceM500:15:44
1330Mateusz JózefowskiTpayM500:15:44
1331Łukasz DywelRS Lisy 1M400:15:45
1332Kamil LewandowskiFranklin TempletonM400:15:45
1333Artur MańkoKimball Electronics - RUNtime ErrorM200:15:45
1334Tomasz WęcławekSportowy Team ŻabkiM400:15:45
1335Adam WąsowskiBudopol Poznań 2M500:15:45
1336Karina BuchertSąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce - gRUNwaldK500:15:45
1337Mateusz SterczyńskiPędzące GepardyM100:15:45
1338Krzysztof KiewroZarvandoM100:15:45
1339Kamil KoterbaEgnyte 3M200:15:45
1340Rafał AndrzejakJadaj W BramieM100:15:46
1341Adam MiniewskiPSI&BTCM200:15:46
1342Jan JakubowskiQARSON IVM400:15:46
1343Magdalena BocianMillano 2K200:15:46
1344Mateusz NadobnikPoza sprintem - Santander LeasingM200:15:46
1345Filip ŻyminkowskiSNOW.DOG ADVENTURE #3M300:15:46
1346Zuzanna WojciechowskaPurpurowi herosiK400:15:46
1347Artur OwczarekTURBO SNACKIM100:15:46
1348Zbigniew ReślińskiPSiakiM300:15:46
1349Łukasz PospiesznyBIEGNIEMY PO PIWOM500:15:46
1350Piotr MikołajczakSzybscy i WściekliM500:15:46
1351Kacper StammPAW 3M400:15:47
1352Bartosz WysockiSonalake IM500:15:47
1353Przemysław GustowskiLTPM300:15:47
1354Tomasz PiankaSzybcy i wściekli Enea TradingM400:15:47
1355Marcin UbowskiPGO BIEGA - POGROMCYM300:15:47
1356Andrzej WojtkowiakZSP CRAFTERM100:15:47
1357Adam BisiorekANTY(LOOPY)M400:15:47
1358Ewelina KlorekSantander 27 - Zdrowie na BankK200:15:47
1359Piotr NędzewiczParkowi Rubieżnicy z PPNTM200:15:47
1360Błażej KosmowskiLegimi IIM200:15:47
1361Wojciech SzumińskiNotus 1M300:15:47
1362Izabella ŚcibiszQ&A CommunicationsK100:15:47
1363Aneta GłowackaIronmenelK300:15:48
1364Grzegorz PasiekaPSiakiM400:15:48
1365Michał JóźwiakMaco Runners 2M400:15:48
1366Tomasz TomaszewskiSportowy Team ŻabkiM500:15:48
1367Tomasz Badydatesa tape IIM500:15:48
1368Marcin KiszmanowiczBSG TEAMM400:15:48
1369Małgorzata RawłuszkoCarlsberg Shared Services 5K200:15:48
1370Arkadiusz WasilewskiKimball Electronics - W jaki czas celujemy?M300:15:48
1371Monika SzymaniakAniołki RamonaK400:15:48
1372Gabriela ŚwitałaTWININGS -C24K100:15:48
1373Adam RojekArjo Byle Do MetyM400:15:48
1374Marcin StecyniakArjo Byle Do MetyM100:15:48
1375Marta AntkowiakDSV Road Poznan 1K100:15:48
1376Jan OlszanowskiSąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce - gRUNwaldM300:15:48
1377Kamil SzczerbinNotus 2M200:15:49
1378Katarzyna Liberek-GrajewskaRun for ITK200:15:49
1379Hubert MitutaJAS, dwa, trzyM100:15:49
1380Marcelina KulmagaArjo ŚwieżakiK500:15:49
1381Bartosz CzerniakVernityM500:15:49
1382Artur BiernatREHAU CrossactiveM400:15:49
1383Zbigniew TumiłowiczING BankM300:15:50
1384Laura SkrobałaKolorowi Santander LeasingK500:15:50
1385Janusz NowakEnea Trading 3M400:15:50
1386Przemysław GawlikFIT JITM100:15:50
1387Ewa BilińskaWielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości SpK500:15:50
1388Adrian SilskiAKADEMIA VWPM400:15:50
1389Agnieszka PortkaXaltum OdszkodowaniaK300:15:50
1390Ewa TaszarekGT Projekt (bis)K100:15:50
1391Karolina KorbasIT SPRINTK100:15:50
1392Paweł BękarciakBerker WarriorsM500:15:50
1393Daria SkrzypczakTorpol Running Team 3K500:15:51
1394Katarzyna MaślankiewiczAkordoK500:15:51
1395Przemysław GrobelnyCMT AdvisoryM400:15:51
1396Jakub OssentowskiKadex IM500:15:51
1397Norbert RostalskiBudopol Poznań 1M500:15:51
1398Paulina SiminiakCarlsberg Shared Services 3K400:15:52
1399Marek OlkiewiczCargillM100:15:52
1400Paweł BaszekESC RACE 3M200:15:52
1401Bogdan SwobodaSantander 7 - Ryzykowne RysieM200:15:52
1402Paweł SturgulewskiOKE TEAMM100:15:52
1403Magdalena PiątkowskaManufaktura Mieszkań 4K400:15:52
1404Michał LeśniczakOLX ZA ZDROWIE RADKAM400:15:52
1405Justyna KubackaGSK1K200:15:52
1406Łukasz RogowiczANTY(LOOPY)M500:15:52
1407Tomek RudalskiWILD CHANGEM400:15:53
1408Marlena DrajerczakCYBINA TEAM 3K200:15:53
1409Piotr MikołajewskiJadaj W BramieM300:15:53
1410Patrycja Nadolna#VivaldiTeamK500:15:53
1411PAWEŁ JAKUBOWSKIJANUSZE POMIARÓWM400:15:53
1412Wojciech JankowskiKAMIKADZE GRUPA MTPM500:15:54
1413Maksymilian KultysEKSPRESYM100:15:54
1414Dorota DwornikChcemy dobiec OLXK200:15:54
1415Ewa MarkowiczSąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce - gRUNwaldK400:15:54
1416Michał WalczakKimball Electronics - Wymiatacze SIPM400:15:54
1417Szymon CiszakTerravitaM200:15:54
1418Tomasz WorsztynowiczPGO/OŻ ŚremM200:15:54
1419Lech KrólikowskiJUST FOR HELP WITH FUNM200:15:54
1420Filip FurmanAniołki FurmanaM100:15:54
1421Patryk ReinholzINEA #6M500:15:54
1422Krzysztof PatraZawszeWSprincie - Santander LeasingM100:15:55
1423Bartłomiej BabiakZwinny LABM500:15:55
1424Grzegorz AdamczykKimball Electronics 1M300:15:55
1425Paweł BondalskiKennametal Team 3M100:15:55
1426Michał RomanowiczTessent RunnersM200:15:55
1427ŁUKASZ MICHALSKIDRAMERS S.A.M200:15:55
1428Mirosław ForszpaniakPKP CARGO Poznań 2M400:15:56
1429Piotr NowakH.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. IIM300:15:56
1430Mateusz KrzyszczakHOCHLAND #3M500:15:56
1431Karol StoińskiSA POZNAŃ 1M500:15:56
1432Mateusz ŁapawaConvert 4M300:15:56
1433Ievgen MaksysJob Impulse Centrala IIM100:15:56
1434Dawid NowickiKimball Electronics - SzturmowcyM300:15:56
1435Przemysław ZałuskiWybrzeże Klatki SchodowejM500:15:56
1436Weronika SzymkowiakSantander 8 - Galopujące SzpilkiK100:15:56
1437Maciej MalinowskiDAIKIN TECH WDECH I WYDECHM300:15:56
1438Tomasz ParysCHIC UnitedM100:15:56
1439Dariusz WiśniewskiRENZM200:15:56
1440Dawid RogackiKombinat Informatyczny FensterbronżyM300:15:57
1441Marcin WarmuzKimball Electronics - A miałem być na poprawinachM400:15:57
1442Renata PopiołekKADRA TEAMK200:15:57
1443Adrian JózefiakPMR WavinM100:15:57
1444Piotr BanaszczykSantander 24 - PoznańDCKoziaM500:15:57
1445Mariusz KossowskiKimball Electronics - W jaki czas celujemy?M500:15:57
1446Hubert TatarekLidl RunnersM400:15:57
1447Kamil DegórskiSNOW.DOG ADVENTURE #1M300:15:57
1448Rafal MozarowskiFAST CLOSEM400:15:57
1449Bartek SokółQ-NYM100:15:58
1450Anna Maćkowiak-ByraGRPD Runners #5K400:15:58
1451Jakub FengierArjo NalajcieM500:15:58
1452Adam HansonEgnyte 5M400:15:58
1453Daniel WałowskiApator PowogazM200:15:58
1454Rafał BachorzPSI POWER TEAMM200:15:58
1455Marcin StaśkiewiczSAINT GOBAIN PPL SQUADM300:15:58
1456Aneta SakowskaDeloitte Adventure GazeleK500:15:58
1457Aleksander BojanowskiProfitroom JAAWSM500:15:59
1458Karolina MadajczykESC RACE 2K300:15:59
1459Mariusz PacyńskiDSMM200:15:59
1460Małgorzata BawerMore Than Precious, More Than Perfect GRUPA MTPK500:15:59
1461Krystian RożnowskiGT OldboyeM100:15:59
1462Michał DodotElectric PowerM400:15:59
1463Jarosław AndrzejczakF-Secure 1337M500:16:00
1464Krzysztof PrzybyłowskiGRPD Runners #2M500:16:00
1465Tomasz MaśnickiMillano 2M100:16:00
1466Marcin TurlejskiRockwool_1M200:16:00
1467Kamil NadolnyJanusze Sebix i GrażynaM200:16:00
1468Piotr GrzemskiOTOMOTOM500:16:00
1469Dawid GajewskiDAIKIN BIEGOCENTRYCYM200:16:00
1470Przemysław DrzazgaDziki HochtiefuM500:16:00
1471Marcin KęsyJAKOŚ(ć) POBIEGNIEMYM300:16:00
1472Oleksii FedorenkoGSK - Dream TeamM300:16:00
1473Damian KołodziejczakIntegris TEAMM400:16:00
1474Nikodem Finke9RingsM500:16:01
1475Katarzyna PrzybylakMarvelousDotsK200:16:01
1476Radosław JemiołaAniołki MichałkaM500:16:01
1477Agnieszka KołakowskaPGO Biega Wiedźmy OdlewniK500:16:01
1478Chiara BekalarekZABIEGANEK200:16:02
1479Sarah Langtesa tape IIM300:16:02
1480Idczak EligiuszStety KWALITETYM400:16:02
1481Dominika WarlikowskaArjoK400:16:02
1482Dominik DyrszlagMagazyn YORK PLM100:16:02
1483Jarosłąw ĆwiklińskiMONEY SPRINTERSM300:16:02
1484Kamila SzukalskaKorpo na 5K100:16:02
1485Justyna GrześkowiakRoche Runners 2K100:16:02
1486Karol OmelanNIC NIE RĄCZY JAK JELEŃM300:16:02
1487Michał WojtylaSuitersM200:16:02
1488ILLIA BAIHOTAR-WARTOK100:16:02
1489Jacek ChrośniakJob Impulse CentralaM400:16:02
1490Marcin LisiewiczPOSITIV TEAMM100:16:03
1491Łukasz NowakowskiAMWINM500:16:03
1492Joanna MondraGalopujące ZdrowieK300:16:03
1493Dariusz KowalskiKimball Electronics 1M500:16:03
1494Sebastian FrydrychewiczPędzące żółwieM400:16:03
1495Aleksander ModelskiIronmenelM400:16:03
1496Anna AndrałojćVentureRunnersK100:16:03
1497Tomasz SobańskiZKS VD OpenSpaceM400:16:03
1498Wojciech DudkiewiczWavin Polska - Biegnie z nami PrezesM500:16:04
1499Bartosz PyssaKimball Electronics - W jaki czas celujemy?M200:16:04
1500Mateusz AdamskiDachser Team IIM500:16:04
1501Patryk KrajewskiDAIKIN BIEGOCENTRYCYM400:16:04
1502Krzysztof GrześkowiakSzybkim Krokiem na PodiumM200:16:04
1503Krzysztof WichtowskiMAWIGATORM400:16:04
1504Mateusz Kulesza#eFitness Fit&Fun IIM500:16:05
1505Maciej SkoraszewskiPTPIRKIM400:16:05
1506Mariusz WaśkowiczRIKI-TIKI KOMORNIKIM400:16:05
1507Mateusz MozdzierzIronmenelM200:16:05
1508Amadeusz KrólOTOMOTOM200:16:05
1509Magdalena StefańskaSantander 6 - Gwiazdki z jedenastkiK300:16:05
1510Dariusz DrozdowskiMONTERS TEAMM300:16:05
1511Mateusz BalcerPORR team 2M400:16:05
1512Grzegorz TomczakUnited Vision Sp. z o.o.M100:16:05
1513Łukasz NawrotKontaminatorzyM100:16:05
1514Michał KaraszewskiSkarby w LeasinguM500:16:05
1515Jakub ŻurekZAK - Santander LeasingM100:16:06
1516Karina FręskoWagony z PyramiK500:16:06
1517Jan ZdziechowskiSmoki StrategoraM500:16:06
1518Izabela GęsickaGSK2K200:16:06
1519Sylwia SimonPlusz TeamK300:16:06
1520Józef ŁuczakEXIDEM300:16:06
1521Ewa KubiakCurrency One 1K300:16:06
1522Dominik BanaszakLab 3 ArchitekciM100:16:06
1523Ilona MorawiecNaparzaczeK500:16:06
1524Patryk BecelaPOMPAXM200:16:06
1525Przemysław Szewczyk?U mnie działa?M500:16:07
1526Joanna CichońGRPD Runners #1K200:16:07
1527Piotr TrzeciakGTFOM400:16:07
1528Przemysław GrodzkiKAMIKADZE GRUPA MTPM100:16:07
1529Michal PlucinskiDziki w rzepakuM200:16:07
1530MAREK ZAGDAŃSKIFFK Moulds RunnersM400:16:07
1531Tomasz SkowronekArjo Bez FormyM500:16:07
1532Adam BukowieckiJKOJOTYM200:16:07
1533Julita KazimierczakTPA Runners Team 2K200:16:07
1534Łukasz WróblewskiBLENDERYM400:16:07
1535Jędrzej SzymańskiSąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu - ChM500:16:08
1536Agata RobińskaJob Impulse CentralaK300:16:08
1537Anna KułagaProfitroom JAAWSK100:16:08
1538Wiesław AdamskiPompax SerwisM200:16:08
1539Marta IwanowskaCargillK300:16:08
1540Aleksander KorytowskiSWECO NRGM500:16:08
1541Bartosz BuławaTeatr Nowy w PoznaniuM100:16:09
1542Błażej KarolewiczRun4Fun Santander LeasingM100:16:09
1543Paweł PiotrowskiJAKOŚ(ć) POBIEGNIEMYM200:16:09
1544Paulina WachowskaAltkom AkademiaK500:16:09
1545Jagoda PiwowarskaBazylowa DrużynaK300:16:09
1546Artur LutyKimball Electronics - Pędzące ŻółwieM500:16:09
1547Krystian TarajkowskiSantander TFIM200:16:09
1548Filip StańczykKimball Electronics - Szef kazałM300:16:10
1549Małgorzata MałeckaVOTUM SA POZNAŃK100:16:10
1550Łukasz LisRekruteo.comM400:16:10
1551Artem NikonenkoEgnyte Sparks 4M100:16:10
1552Kamil JawgielSWECO TURBO SMARTM400:16:10
1553Łukasz KasperskiBOMBELKI Z ENEAM100:16:10
1554Monika FogtRunSmartK400:16:11
1555Jacek NowakAwężersiM400:16:11
1556Artur SulejaAKADEMIA VWPM100:16:11
1557Magdalena ZielińskaPlusz TeamK400:16:11
1558Maciej KłosińskiWerme TechnologiesM400:16:11
1559Katarzyna GramczewskaMARMITE 2K200:16:11
1560Michał PawelecDON'T BOAT YOURSELFM300:16:11
1561Łukasz PaszkowskiKimball Electronics - KEPS LOGM300:16:11
1562Maciej KacprzakArjo 3M200:16:12
1563Sławek SzymczakPOZBRUK 1M500:16:12
1564Magdalena ŁącznaOperacje HRoweK400:16:12
1565Mariusz KaczmarekPKP CARGO Poznań 2M500:16:12
1566Katarzyna WojtkowiakSolaris 03K300:16:12
1567Artur GrelaCarlsberg Shared Services 3M500:16:12
1568Marta PutekUHY ECAK300:16:12
1569Łukasz AziukiewiczSTX AnteatersM300:16:12
1570Krystian CanewMB Motors Team 3M200:16:12
1571Piotr JaremaZSP CRAFTERM300:16:12
1572Ewa WolniewiczAtabi KomunikacjaK200:16:13
1573MAŁGORZATA RENZO-I TEAM 1K200:16:13
1574Julija MoseikoRockwool_4K100:16:13
1575Jakub DzierlaTerravitaM100:16:13
1576Michał KwaśnyKombinat Informatyczny FensterbronżyM100:16:13
1577Krzysztof WojcieszakPędzące AlpakiM300:16:13
1578Piotr CichyDachser Team IIIM300:16:13
1579Aneta SłomińskaSantander 12 - EliteK300:16:13
1580Alicja SadowskaConsdata LadiesK200:16:13
1581Agnieszka SawickaDeloitte Adventure GepardyK400:16:14
1582Piotr LisiewiczRaben Finance TeamM400:16:14
1583Szymon JaniszewskiREHAU Crossactive 7M300:16:14
1584Agnieszka KrotoszynskaPobiegnę ? pomogę!!!K300:16:14
1585Ireneusz JańczakDON'T BOAT YOURSELFM200:16:14
1586Kinga StankowskaPOSITIV TEAMK300:16:14
1587Patrycja Szwarczyńska-BrownBiofarmK300:16:14
1588MARTYNA WARZYCHAENEA OPERACJAK500:16:14
1589Oleksandr PiddubnyiDFDS 3M400:16:14
1590Furmaniak AdamHARPAGANM400:16:14
1591Adam ZiętaraSantander 11 - Private & SelectM400:16:15
1592Marek KosakowskiH2H.techM500:16:15
1593Maciej LesieckiPANICZERSM100:16:15
1594Paulina BosackaZABIEGANEK500:16:15
1595Mateusz KwiatkowskiMexichem Excel MassacreM100:16:15
1596Mikołaj OlejniczakROCKETSM400:16:15
1597Krzysztof GóralNaparzaczeM200:16:15
1598Grzegorz MolińskiPOMPAXM100:16:15
1599Michał SochońAniołki RamonaM500:16:15
1600Marek SzywałaROCKETSM500:16:16
1601Franciszek FriedePGD TEAMM400:16:16
1602Kasia DaniukSportowy Team ŻabkiK400:16:16
1603Jacek PiechalakBBF IIM200:16:16
1604Tomasz MielcarekBilotM500:16:16
1605Tomasz ŁuczakHOCHLAND #5M100:16:16
1606Ewa KotarskaBrukerK100:16:17
1607Remigiusz FijakTPA Runners TeamM400:16:17
1608Wojciech KedziaGSK1M400:16:17
1609Sylwia UcuncuConsdata LadiesK300:16:17
1610Patryk PszczółkowskiSWECO TURBO SMARTM100:16:17
1611Anna MikołajczakSąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce - gRUNwaldK100:16:17
1612Wojciech FrankeWILD GEPARDSM400:16:17
1613Martyna KantySWECO ŁEKOK500:16:17
1614Andrzej SobeckiQ-NYM400:16:18
1615Sebastian BłotnyPiętnastak Grupa MTPM200:16:18
1616Krzysztof ŁopągOLX Goniąc jednorożceM100:16:18
1617Karol TroszyńskiSKIVAKM500:16:18
1618Anna CiszynskaDFDS Easy RunnersK400:16:18
1619Hubert BeszterdaGRPD Runners #3M200:16:18
1620Jerzy GórniakKOSMICZNI KOWBOJEM100:16:18
1621Lukasz KujacinskiGSK - Star ChasersM200:16:19
1622Kalina WiśniewskaYORK PL_Babeczki z TomkamiK100:16:19
1623Michał MaryniakDemiurg TeamM500:16:19
1624Aleksandra SpychalskaGLS Oddział PoznańK500:16:20
1625Piotr AwarskiArjo 2M300:16:20
1626Artur MikołajczykPędzące żółwieM100:16:20
1627Maurycy HarszeJUST FOR HELP WITH FUNM100:16:20
1628Konrad AndrzejczakSaint-Gobain HPM SQUADM400:16:20
1629Radosław WilińskiSonalake IIM100:16:20
1630Grzegorz HeinzePAW4M400:16:20
1631Andrzej MusielakStalowe KońcówkiM500:16:20
1632Paweł RadziłowskiEMS PartnerM500:16:20
1633Konrad MarciniakGTFOM200:16:20
1634Marcin PolusBIODENT JETPIKM400:16:20
1635Joanna KsiążkiewiczCYBINA TEAM 2K100:16:21
1636Adam LisENEA ELITEM200:16:21
1637Daniel ZdrojewskiSZS 1M200:16:21
1638Karol ObiegłyElectric PowerM500:16:21
1639Bartosz WłodarczykPSE - Team Poznań IVM300:16:21
1640Michał GorowskiDPS - Dygające Poznańskie SzczunyM300:16:21
1641Artur KaszakSantander TFI 3M500:16:21
1642Anna IgnaszakPORR team 2K500:16:21
1643Agnieszka Nowakowska-ĆwikłaDFDS LedwozipyK200:16:21
1644Lech GbiorczykW.EG drużyna 2M200:16:21
1645Michał NawrockiDRUŻYNA GOTOWOŚCIM400:16:21
1646Sebastian SuchowskiSzybcy i wściekli Enea TradingM300:16:21
1647Jakub KoślaMERIXSTUDIO IIM300:16:22
1648Dariusz MieczkowskiKimball Electronics - SzturmowcyM200:16:22
1649Paweł WnukTEAM TUPTACZEM200:16:22
1650Przemysław KwaśnySantander 30 - Zdrowie na BankM500:16:22
1651Magdalena KabacińskaENEA Serwis Departament ProjektowaniaK200:16:22
1652Przemysław MusiołNorek i WspólnicyM200:16:22
1653Milena KalinowskaQS-teamK100:16:23
1654Adrianna KrzeszkowskaFRESENIUS FUNK400:16:23
1655Jędrek WeinertMIG POZNAŃM500:16:23
1656Aneta BiałekESC RACE 3K300:16:23
1657Paweł SiedleckiDFDS Easy RunnersM100:16:23
1658Szymon MarcinkowskiBiegamyNaRaty - Santander LeasingM300:16:23
1659Maksymilian Krzywińskie-QipaM500:16:23
1660Kinga ZachBiofarmK200:16:24
1661Waldemar PawlakR&D TeamM500:16:24
1662Łukasz RogowiczPrzelewy24_2M300:16:24
1663Andrzej OsiakPSE - Team Poznań VM400:16:24
1664Rafał KuraszkiewiczINEA #4M500:16:24
1665Patryk MądryAtresM400:16:24
1666Dawid SzaferskiPORR team 3M400:16:25
1667Paweł WawrynGSK - Star ChasersM500:16:25
1668Maciej SobkowiakEgnyte Sparks 2M200:16:25
1669Justyna Harbuzińska-TurekENEA Operator RunnersK500:16:25
1670Elżbieta GrayStockmeier IIK100:16:26
1671Jakub ZdankiewiczINEA #1M500:16:26
1672Kamil ChwedynaCurrency OneM400:16:26
1673AGNIESZKA BŁASZCZYKPOFAM POZNAŃK400:16:26
1674Kamil AndrzejewskiPSE - Team Poznań IM300:16:26
1675Anna WiechetekGalopujące ZdrowieK400:16:26
1676Mateusz SkibickiMULTICHEMM500:16:26
1677Damian SzuberskiMagazyn YORK PLM300:16:26
1678Ismena CiszewskaAMWINK300:16:27
1679Dominika SzymanowskaDemiurg TeamK400:16:27
1680Katarzyna ŚwistakPTPiREEK200:16:27
1681Piotr RappBilotM400:16:27
1682Andrzej BerczyńskiSantander 24 - PoznańDCKoziaM300:16:27
1683Hanna KlapczyńskaSolaris 03K500:16:27
1684Łukasz GdykFIBARO Angry PixelsM100:16:27
1685ADAM GŁUCHDRAMERS S.A.M300:16:27
1686Marcin KrysińskiIntegris TEAMM200:16:28
1687Paweł LeśniczakMUSHrunnerkiM200:16:28
1688Marcin SzafrańskiSantander 11 - Private & SelectM200:16:28
1689Robert SadowskiPAW 1M100:16:28
1690Robert JaśkowskiHOCHLAND #3M100:16:28
1691Marcin BasińskiPrzyjaciele Leasingu Santander LeasingM200:16:28
1692Rafał SzubskiLecę bo chcę - Santander LeasingM400:16:28
1693Robert KędzioraSantander Corpo RunnersM500:16:28
1694Alexander MuszkietaPROFIXM300:16:29
1695Zuzanna PieszykRIKI-TIKI KOMORNIKIK200:16:29
1696Marcin JanowskiFast & FuriousM200:16:29
1697Józef KędzioraIKEA Poznań LACKIM300:16:29
1698Dominik SkorupskiPobiegnę ? pomogę!!!M500:16:29
1699Roksana ObuchowskaTORPEDY Santander LeasingK100:16:29
1700Wojciech PawłowskiYESRunners1M100:16:29
1701Damian SkrobałaKolorowi Santander LeasingM100:16:29
1702Mateusz ZawodnyCYBINA TEAM 3M400:16:29
1703Artur KasprzykMERIXSTUDIO IM300:16:30
1704Wojciech ŚwierzyńskiLidl RunnersM300:16:30
1705Adrian JaroszewiczPSiakiM100:16:30
1706Piotr KosKimball Electronics - Sourcing TeamM200:16:30
1707Wojciech DudaGAZELE DEVELOPMENTUM100:16:30
1708Łukasz DutkowskiSMM LEGAL TEAM IPM200:16:30
1709Marcin GabryelczykDAIKIN TECH WDECH I WYDECHM500:16:30
1710Adam SzpilewskiArjo NalajcieM100:16:30
1711Dariusz SłowiakowskiLTPM100:16:30
1712Wojciech JurkowlaniecF-Secure Frunnę-rSM300:16:30
1713Tomasz BojkowskiPragmatIQ Kancelaria PrawnaM200:16:31
1714Stefan MarasekPSI POWER TEAMM400:16:31
1715Krzysztof KsońBIEGNIEMY PO PIWOM100:16:31
1716Tomasz DurczakDSMM500:16:31
1717Klaudia JaskułaRaben Finance TeamK300:16:31
1718Agnieszka MarkiewiczSzybsi niż BOR, Grupa MTPK200:16:31
1719Łukasz Balicki#eFitness Fit&Fun IM400:16:31
1720Łukasz KrataCarlsberg Shared Services 7M200:16:32
1721Oliwier RychlikGT Projekt (bis)M500:16:32
1722Albert WolnySantander 7 - Ryzykowne RysieM500:16:32
1723Konrad LudwiczakStalowe KońcówkiM400:16:32
1724Paulina BekasQ&A CommunicationsK500:16:32
1725Wojciech KurowskiSWECO ARCHEOM400:16:32
1726Jakub ŻuklińskiSportowy Team ŻabkiM500:16:32
1727Adrian KowalskiIntegris TEAMM300:16:32
1728Adam GoździewskiSPOC ServiceNow experts - team 1M400:16:32
1729Anna PrzybylskaTEAM TUPTACZEK100:16:32
1730Natalia SzydłowskaSantander 37 - Byle do metyK500:16:32
1731Monika FilipkowskaSetappK400:16:32
1732Paulina DziałakVercom 1K200:16:32
1733Paweł MiedziakJAS, dwa, trzyM500:16:32
1734Marek PawełczykConsdata Rekreacja i PrzyjemnośćM100:16:33
1735Wiktor DutkowskiConvert 3M400:16:33
1736Paulina FryskaLeśna AkademiaK300:16:33
1737Bartosz GuździołSNOW.DOG ADVENTURE #2M200:16:33
1738Mateusz KudłaCzarne Owce InsysM300:16:33
1739Milena SkawińskaBBF IIIK400:16:33
1740Bartłomiej NajewskiPrzelewy24_1M400:16:33
1741Krzysztof ReimannQ-NYM300:16:33
1742Łukasz KlejmentCAPS GroupM400:16:33
1743Izabela SuchodolskaAMWINK400:16:33
1744Miłosz StachaczykRunSmartM500:16:33
1745Maciej BuschkeInter Cars Poznań 1M300:16:33
1746Radosław Muriasweranda Family TeamM300:16:33
1747Milena IdczakPowolniakiK500:16:34
1748Filip WichaSuitersM300:16:34
1749Daria ZapłataMARMITE 2K300:16:34
1750Agnieszka LinnikSetappK300:16:34
1751Andrzej ChmielowskiSantander 21 - WinniczkiM500:16:34
1752Łukasz MalkeDHL FrachtM100:16:34
1753Rafał NaterMERIXSTUDIO IM500:16:34
1754Michał BaraAnia i brodacze Enea TradingM200:16:34
1755Katarzyna Mudrow-NowakSWECO ŁEKOK100:16:35
1756Krzysztof PająkSzybcy i wściekliM200:16:35
1757Adam PietrykowskiKimball Electronics - KEPS LOGM100:16:35
1758Iwona NiskaEFF WE CAN DUNI ITK300:16:35
1759Radosław JackoENEAGorzówM400:16:35
1760Michał FrońdaELTELM100:16:35
1761Jarosław CellaryEgnyte Sparks 2M100:16:35
1762MAREK GAWEŁJANUSZE POMIARÓWM200:16:35
1763Maciej SzoferPSI&BTCM300:16:36
1764Jakub GorzejewskiKimball Electronics - Szybkie ŚnieżkiM100:16:36
1765Sławomir SasimSantander 20 - Świebodzin TeamM300:16:36
1766Joanna ProsianowskaSantander 30 - Zdrowie na BankK200:16:36
1767Grzegorz TurekPROFIXM100:16:36
1768Izabela TomiakMULTICHEMK100:16:36
1769Michał ŻerańskiINEA #4M300:16:36
1770Kuba GwizdałaCMT AdvisoryK300:16:36
1771Bartłomiej NowakRehau Crossactive 3M300:16:36
1772Łukasz NiedzielskiPOZBRUK 1M200:16:37
1773Tomasz MiaraRockwool_2M400:16:37
1774Bartłomiej ŚniadeckiBOMBELKI Z ENEAM300:16:37
1775Mikołaj DeczewBSG TEAMM300:16:37
1776Lubosz KrügerAwężersiM500:16:37
1777Rafał BobakRiverWoodM100:16:37
1778Jakub OlekEgnyte 3M300:16:38
1779Justyna SzymaszekDeloitte Adventure GazeleK300:16:38
1780Jakub PilichowskiMELIŃSKI TEAMM400:16:38
1781Maciej DemskiHOCHLAND #4M500:16:38
1782Patryk ChylińskiEnea DreamTeamM500:16:38
1783Paweł NowackiRoche Runners 1M500:16:38
1784Joanna FechnerLIDLERKIK300:16:38
1785Arkadiusz GawłowskiDistribev OrbicoTeam PoznańM500:16:38
1786Karol SembaStalowe KońcówkiM300:16:38
1787Monika BudnyNorek i WspólnicyK100:16:38
1788Daria MałeckaDealzK100:16:38
1789Marek SzczypułaGTFOM300:16:38
1790Patrycja PiechowiakSzybcy i wściekliK100:16:39
1791Rafał StaromłyńskiSetappM100:16:39
1792Anna JankowiakENEA Run&FunK400:16:40
1793Magdalena Michalska#eFitness HelpdeskK400:16:40
1794Weronika MagdaKadex IIK200:16:40
1795Dominik NowakNEURON TEAMM500:16:40
1796Radosław KoralewskiConvert 1M400:16:40
1797Marek KonieczkaTorpol Running Team 3M200:16:40
1798Agnieszka PokorskaSmoki StrategoraK100:16:40
1799Michał CzajkowskiPSI POWER TEAMM300:16:40
1800JOLANTA KULTYSMIKSERYK300:16:40
1801Karolina ŁobażewiczSąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu - SiK200:16:40
1802Robert MrowińskiCOSMOpolitanM300:16:40
1803Piotr SterczyńskiGARBUSYM500:16:41
1804Michał AdamskiQS-teamM200:16:41
1805Bartosz JodkoSPIENACZEM200:16:41
1806Remigiusz BiałeckiTURBO KURCZAKIM400:16:41
1807Leszek OzorkiewiczPogoń za chlebemM100:16:41
1808Mariusz HornH.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.M500:16:41
1809Ireneusz WojteraLecę bo chcę - Santander LeasingM300:16:41
1810Błażej SzczejbrowskiGAZELE DEVELOPMENTUM400:16:41
1811Mateusz GuziecRekiny sprzedażyM300:16:41
1812Angelika SikoraGLSK300:16:41
1813Jakub CzajkaRun Lidlaki 1816M400:16:41
1814Beata JóźwiakPędzące AlpakiK100:16:42
1815Kamil SzymańskiPatoleM200:16:42
1816Magdalena KalickaIKEA Poznań LACKIK500:16:42
1817Łukasz MarkiewiczGLS 62M100:16:42
1818Przemysław SmyrekSąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w PoznaniuM100:16:42
1819Józef SaćSantander 9 - Dzikie KopytaM300:16:42
1820Wojciech RulewskiF-Secure Frunnę-rSM400:16:42
1821Jacek MaciejewskiZKS VD OpenSpaceM200:16:42
1822Łukasz StrugińskiEMS PartnerM100:16:42
1823Barbara PomorskaPTPIRKIK300:16:42
1824Joanna GóralczykEXPECTUM 2K500:16:42
1825Sara MospanKimball Electronics - CZAS UCIEKA, META CZEKAK400:16:42
1826Alina DarmochwałPOGROMCY FAWORYTÓWK500:16:42
1827Lukasz KausGSK2M100:16:42
1828Marcin Nowicki9RingsM400:16:42
1829Barbara CieślickaSWGK - The Tax Eagles 2K400:16:43
1830Kamila LobaConcordia TeamK400:16:43
1831Katarzyna LisiakCYBINA TEAM 3K300:16:43
1832Remigiusz MuckeW.EG drużyna 2M300:16:43
1833Marek BorowiczEXPECTUM 1M500:16:43
1834Aleksandra OchranowiczBabki InsysK500:16:43
1835Jacek SadowskiTerravitaM400:16:43
1836Robert RymarowiczPANICZERSM200:16:43
1837Eliza MichalskaGO - APK200:16:43
1838Waldemar DolataZwinny LABM400:16:43
1839Oliwier AugustyniakTURBO KURCZAKIM300:16:43
1840Paulina BabicaPatoleK400:16:44
1841Jakub PrzybylskiOgry SebyM500:16:44
1842Piotr NowakDSV Road Poznan 1M200:16:44
1843LESZEK WACHOWSKIDRAMERS S.A.M100:16:44
1844Karol UlikowskiDAIKIN TECH WDECH I WYDECHM400:16:44
1845Anna AdamczykSKIVAKK300:16:44
1846Łukasz CiszewskiJerzmanowski i Wspólnicy - biegli w prawieM300:16:44
1847Paweł PołomS.C. REPM400:16:44
1848Justyna OlejniczakDuni 1K200:16:45
1849Arkadiusz BartkowiakWavin PolskaM200:16:45
1850Gracjan SchmidtIKEA Poznań LACKIM100:16:45
1851Monika ŚwitałaYorkowski Mag LogK100:16:45
1852Marcin PaniączykJeszcze nie wiemyM500:16:45
1853Krzysztof KostenskiQ-NYM200:16:46
1854JAROSŁAW CISZAKSPIENACZEM100:16:46
1855Karolina KaczmarekROCKETSK300:16:46
1856Radosław ZagórskiF-Secure Frunnę-rSM100:16:46
1857Beata BąkOPIEKACZEK500:16:46
1858Ugur ErogluRS Lisy 2M400:16:46
1859Andrzej ChojnackiMillano 2M500:16:46
1860Marta SteinitzSportowy Team ŻabkiK400:16:47
1861Michał SobkowiakFast & FuriousM500:16:47
1862ASIA KMETKOARTISZOKERZYK100:16:47
1863Grzegorz BoińskiSantander 28 - Dzikie historie - samoklikiM400:16:47
1864Mariusz JaworskiBerker WarriorsM400:16:47
1865Edward NiebojPędziwiatry z GTM100:16:47
1866Robert TrawickiNEKK 2019M300:16:47
1867Waldemar MajewskiINTALIO TEAMM100:16:48
1868Anna BrękSzuba i PrzyjacieleK300:16:48
1869Beata PiechotaChcemy dobiec OLXK400:16:48
1870Jakub ZenelKimball Electronics - ASAPM500:16:48
1871Kamil EkiertPragmatIQ Kancelaria PrawnaM300:16:48
1872Jagoda TatarczykConcordia TeamK200:16:48
1873Grzegorz MiarczyńskiJKOJOTYM300:16:49
1874Katarzyna SzymanowskaDzikie KunyK100:16:49
1875Mikołaj WojtysiakEKSPRESYM500:16:49
1876Dawid SokalaYESRunners3M200:16:49
1877Łukasz ŚwiątekYESRunners1M300:16:49
1878Daria WoźniakENEAK500:16:50
1879Jacek PieczynskiBiofarmM300:16:50
1880Jakub MójtaKorpo na 5M300:16:50
1881Roman DudaConvert 2M400:16:50
1882Bartosz WróbelKózki HochtiefuM100:16:50
1883Krzysztof SiwekMERIXSTUDIO IIM200:16:50
1884Emilia NawrotMexichem Excel MassacreK400:16:50
1885Marcin WalachowskiOTOMOTOM300:16:50
1886Sławomir MajchrowskitkMPM100:16:50
1887Sławomir BilHOCHLAND #3M200:16:50
1888Maciej GramzaGJWM100:16:50
1889Daniel TuliszkaIP BOXM400:16:50
1890Michał PochwatkaKorpo na 5M500:16:51
1891Alina GintrowiczSantander 37 - Byle do metyK200:16:51
1892Magdalena BanachRaben Finance TeamK500:16:51
1893Małgorzata GilowskaPOL-MAK MAKIK400:16:51
1894Zuzanna WielińskaTPA Runners TeamK300:16:51
1895Karol RucińskiHOCHLAND #5M400:16:51
1896Dawid ZarobaPrzelewy24_2M200:16:51
1897Łukasz RothBitnoiseM400:16:51
1898Michał WalkowiakMB Motors Team 3M100:16:51
1899Marta WalczakConvert 4K200:16:52
1900Klara TomaszykPędziwiatry z GTK300:16:52
1901Maurycy DeraMB Motors Team 2M100:16:52
1902Michal NawrotDHL FrachtM200:16:52
1903Artem PleskachovAR-WARTOM500:16:52
1904Agnieszka KarasiewiczLook adK300:16:52
1905Michał HempowiczWH Legal & FriendsM300:16:52
1906Adam FuchsCurrency OneM200:16:52
1907Paulina KucharczakPędzące żółwieK200:16:52
1908Małgorzata MajcherUP PoznańK200:16:52
1909Sylwia Doruch-JaroszekZAK - Santander LeasingK200:16:53
1910Anna GolczREHAU Crossactive 4K100:16:53
1911Piotr Wereszczaktesa tape IIM200:16:53
1912Dawid BanaszakTorpol Running Team 2M500:16:53
1913Katarzyna MakiełaINTALIO TEAMK300:16:53
1914Aleksander LipskiRoche Runners 2M400:16:53
1915Jakub MoskalCaspar TeamM400:16:53
1916Maciej KubiakSZS 1M300:16:53
1917Izabela PawlakKolorowi Santander LeasingK200:16:53
1918Łukasz KrzyżanowskiPrzelewy24_1M300:16:53
1919Adam StyperekPROFIXM500:16:53
1920Patryk PańczakBiofarmM500:16:54
1921Krzysztof KornelukBiegamyNaRaty - Santander LeasingM200:16:54
1922Malwina PiosikKimball Electronics - Szybkie ŚnieżkiK400:16:54
1923Diana WłodarczykESC RACE 3K500:16:54
1924Robert BłoszykEnea Trading 5M400:16:54
1925Arkadiusz CieślaPORR team 3M200:16:54
1926Krzystof RutowskiBrukerM300:16:54
1927Konrad Dominiak#VivaldiTeamM200:16:54
1928Wojciech KasprzakTPA Runners Team 2M400:16:54
1929Marcin GościniakGFT Poland RunnersM400:16:55
1930Alicja BieńskowskaPAW 2K500:16:55
1931Katarzyna SchmidtkeESC RACE 4K500:16:55
1932Paweł StryjakMelioranciM500:16:55
1933Klaudia SiedlarzSantander 8 - Galopujące SzpilkiK200:16:55
1934Natalia MrowińskaDzikie KunyK200:16:55
1935Kaja KulasParkowi Rubieżnicy z PPNTK300:16:55
1936Magdalena KubisiakROPS TeamK500:16:55
1937Mateusz AntkowiakMATUSZAK & SYNOWIE KANCELARIA PRAWNAM300:16:55
1938Piotr MaySantander TFIM300:16:55
1939Bartosz MatuszewskiTrio LineM300:16:55
1940Marcin WaśkoGSK8M100:16:56
1941Karol RadzimowskiTPA Runners Team 2M500:16:56
1942Aleksandra PrzybylskaPisaki Wyborcza PoznańK500:16:56
1943Arkadiusz JaskulskiFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - GądkiM200:16:56
1944Karol GrzelakPatoleM100:16:57
1945Jakub KontekCarlsberg Shared Services 1M300:16:57
1946Jacek GębickiKennametal Team 3M400:16:57
1947Paulina WójcikInfecteamK100:16:57
1948Jarosław SprengerCzarny Wyszczupla :) Benus TeamM300:16:57
1949Paulina PawłowskaSantander 25 - ZaBieganeK300:16:58
1950Mikołaj NowickiWILD CHANGEM200:16:58
1951Daniel PemperaFormatiq Sp. z.o.o. Sp.k.M200:16:58
1952Michał SadowskiJanusze Sebix i GrażynaM500:16:58
1953Tomasz TomczakSolaris Dream TeamM200:16:58
1954Piotr KruszczyńskiTeatr Nowy w PoznaniuM200:16:58
1955Mateusz JabłońskiDachser Team IVM500:16:58
1956Katarzyna FrasunkiewiczSantander 22 - Dealerzy i KontrolerzyK200:16:58
1957Łukasz JankowskiZadyszka TeamM100:16:59
1958Agata BethkePędzące GazeleK300:16:59
1959Michał BąkowskiVercom 3M400:16:59
1960Michał JaśkowiakKOSMICZNI KOWBOJEM500:16:59
1961Dawid FrąckowiakArjo Bez FormyM200:16:59
1962Ania SzczygiełInfecteamK300:17:00
1963Agata SamelczakIKEA Poznań PAXYK200:17:00
1964Dawid UrbanskiEspeo CheetahsM400:17:00
1965Tomasz WojciechowskiSłowik TEAMM200:17:00
1966Norbert KaczmarekCzarne Owce InsysM400:17:00
1967Agnieszka GrajekQARSON IIIK500:17:01
1968Robert SochaPSE - Team Poznań IIM500:17:01
1969Jon FacerCNKP PRZEBIEGLIM200:17:01
1970Wojciech KubackiKimball Electronics - Pamperki JakościM500:17:01
1971Katarzyna ŻochowskaSantander 31 - Zdrowie na BankK200:17:01
1972Cezary GodlewskiGiG RunnersM500:17:01
1973Jakub KaysiewiczAtremM400:17:01
1974Natalia KukurendaRENZK300:17:01
1975Agnieszka RzeskaCOSMOpolitanK200:17:01
1976Sebastian KozłowskiIT SPRINTM300:17:01
1977Barbara Wolicka36minut PolankaK300:17:01
1978Maciej OlejniczakTpay - lider płatnościM500:17:01
1979Tomasz ElertHOCHLAND #4M200:17:01
1980Patrycja KowalskaTÜV Rheinland Polska 1K300:17:01
1981Elżbieta KaczmarskaSzybki i WściekłeK200:17:01
1982Katarzyna StrychalskaMONEY SPRINTERSK400:17:01
1983Katarzyna ChojnackaINEA #5K400:17:02
1984Jarosław Musiał9RingsM200:17:02
1985Kembłowski KamilHARPAGANM300:17:02
1986Agata DynieskaGFT Poland RunnersK300:17:02
1987Jakub BanaśSTX FlamingoM400:17:02
1988Renata GóreckaIKEA Poznań PAXYK100:17:02
1989Grzegorz ZalewskiThe DIRECTWIN(G)SM200:17:02
1990Bartosz WojciechowskiPSE - Team Poznań IVM200:17:02
1991PRZEMO KOCZOROWSKIWYCISKARKIM500:17:03
1992Jakub GoliwąsDachser Team IIIM200:17:03
1993Kinga BoguckaIKEA Poznań KLOPSYK200:17:03
1994Paweł NowakSąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu - SiM100:17:03
1995Arkadiusz GrabowskiSTARTER24M100:17:03
1996Maciej DziembowskiW.EG drużyna 2M400:17:03
1997Robert GrypczyńskiBBF IIIM500:17:03
1998Sylwia ZelewiczPółnoc - północny wschódK400:17:03
1999Krystian WisniewskiGSK8M400:17:04
2000Karolina KegelINEA #4K400:17:04
2001Michał NowaczykFT - daleko jeszcze?M300:17:04
2002Mateusz SiedleckiDanio TeamM200:17:04
2003Joanna NowaczykGalopujące ZdrowieK500:17:04
2004Karolina FrankowskaRehau Crossactive 5K500:17:04
2005Andrzej SiniawskiI Klinika Kardiologii Poznań DługaM400:17:04
2006Radosław PaciorekCargillM200:17:04
2007Przemysław PowierzaZłote StrzałyM500:17:04
2008Jacek FajferKOSMICZNI KOWBOJEM200:17:04
2009Dmytro BurlakaGTFOM100:17:04
2010Paweł CzynszakAtresM100:17:04
2011Arkadiusz HabieraSMM LEGAL TEAM 1M200:17:04
2012Zbigniew OdziomekENEAGorzówM200:17:04
2013Łukasz ŁadowskiSaint-Gobain HPM SQUADM200:17:04
2014Arkadiusz SochaGARBUSYM400:17:05
2015Mateusz UrbanowiczKombinat Informatyczny FensterbronżyM500:17:05
2016Monika AbroziakRekiny sprzedażyK400:17:06
2017Mikołaj FujaSantander 26 - Wpisz cokolwiek...M400:17:06
2018Łukasz MikołajLecę bo chcę - Santander LeasingM500:17:06
2019Kinga Gaertner1708K100:17:06
2020Maja Baumgart-NowakO-I TEAM 5K200:17:06
2021Agnieszka Klebaniuk-LubińskaTEAM TUPTACZEK400:17:06
2022Krzysztof PaluczekInter Cars Poznań 1M200:17:06
2023Artur BardaMARMITE 2M400:17:06
2024Justyna FrackowiakPobiegnę ? pomogę!!!K400:17:06
2025Agnieszka KarkowskaHOCHLAND #5K200:17:06
2026Agnieszka WoźniakPędziwiatry z GTK500:17:06
2027Radosław ŚliwkaThe SmartansM300:17:07
2028Oskar ŚliwińskiPompax SerwisM300:17:07
2029Katarzyna MuchlewiczTÜV Rheinland Polska 1K200:17:07
2030Daniel KorsakH2H.techM300:17:07
2031Karina PlutaAtremK100:17:07
2032Maciej StachurskiPółnoc - północny wschódM200:17:07
2033Mariusz MrozikFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - GądkiM400:17:07
2034Judyta JanuszkiewiczAniołki MichałkaK300:17:07
2035Grzegorz BrożekGAZELE DEVELOPMENTUM200:17:07
2036Dawid HerktJAKOŚ(ć) POBIEGNIEMYM500:17:07
2037Izabela SternalRemmers Running TeamK200:17:07
2038Małgorzata JackowiakPerschmann Running TeamK200:17:07
2039Anita GrygierLook Your BestK400:17:07
2040Roman VaryantsyaAtabi KomunikacjaM100:17:07
2041Robert BorowiakMELIŃSKI TEAMM100:17:08
2042Łukasz CysewskiOrzechowe Dziadki PSIM400:17:08
2043Emilia TammPORR team 1K400:17:08
2044Malwina SiegieńMaco Runners 2K200:17:08
2045Mateusz WiesztortSzybscy i WściekliM100:17:08
2046Marcin JarczyńskiKorpo na 5M400:17:08
2047Dorota KoniecznaAkordoK400:17:08
2048Paweł PolcynDrukuj24/strefaFiltrowM100:17:08
2049Adrian KozłowiczZwolnieni z WUEFUM300:17:08
2050Mantvydas GusciusDFDS 3M500:17:09
2051Paweł BaturaBBF IIIM100:17:09
2052Tadeusz KarczyńskiSolaris Dream TeamM300:17:09
2053Mikołaj NyczkaPROFIXM400:17:09
2054Łukasz StasiakBazylowa DrużynaM500:17:09
2055Tomasz ParzychSTX FlamingoM200:17:09
2056Mateusz MoskwaEgnyte Sparks 4M200:17:09
2057Dagmara LazarskaRUN DSK RUNK100:17:10
2058Katarzyna MatuszczakSzybkim Krokiem na PodiumK500:17:10
2059Katarzyna PieterekConcordia TeamK100:17:10
2060Daria Stasiak- NawrockaOffice Girls LidlK200:17:10
2061Magdalena RatajczakBIODENT JETPIKK200:17:11
2062Tomasz NowickiENEA Run&FunM100:17:11
2063Bernadetta CiawłowskaSantander 36 - Biegniemy po selfieK400:17:11
2064Emilia Drzazgowska-BzdokSzybkim Krokiem na PodiumK300:17:11
2065Rafał GóreckiAKKU POWERM400:17:11
2066ROMAN KOŁCZEWSKIZETO S.A. IM400:17:11
2067Waldemar DziwiszPGD TEAMM100:17:11
2068Anna ŁawniczakTorpol Running Team 1K500:17:11
2069Aneta KlotzkaI Klinika Kardiologii Poznań DługaK300:17:11
2070Agnieszka StoińskaSA POZNAŃ 1K400:17:12
2071Paulina KaźmierczakPOGROMCY FAWORYTÓWK200:17:12
2072Izabella DomrzalskaSportowy Team ŻabkiK100:17:12
2073Paweł PokorskiCDF ArchitekciM100:17:12
2074Małgorzata KopećLorenz POSerzyK200:17:13
2075Marta SzymczakFRESENIUS FUNK100:17:13
2076Andrea BergonzelliDFDS LedwozipyK500:17:13
2077Anna SowińskaMATUSZAK & SYNOWIE KANCELARIA PRAWNAK400:17:13
2078Mateusz RadziejewskiPSE - Team Poznań IVM500:17:13
2079Rafał PozorskiAsgardzianieM500:17:13
2080Karolina GalusSantander 11 - Private & SelectK300:17:13
2081Agnieszka PawłowskaThe DIRECTWIN(G)SK500:17:13
2082Romulad NowaczykTerravita ChocolaM400:17:13
2083Mikołaj ĆwikSuitersM500:17:14
2084Agnieszka MosiniakSWECO ŁEKOK200:17:14
2085Eryka Kempiakweranda Family TeamK400:17:14
2086Agnieszka StawickaMatki,żony i kochankiK100:17:14
2087Marta MazurPokROCKyK300:17:14
2088Zbigniew NowakGLS Oddział PoznańM400:17:14
2089Nathalie KałeckaKennametal QueensM500:17:14
2090Julia PodsadnaLorenz POSerzyK300:17:14
2091Krzysztof PopowskiH.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. IIM100:17:14
2092Joanna CiesielskaGalopujące ZdrowieK100:17:14
2093Wiktoria SerekSNOW.DOG ADVENTURE #2K400:17:14
2094Małgorzata PawłowskaSAINT GOBAIN PPL-ki SQUADK100:17:14
2095Krystian PiasekSportowy Team ŻabkiM100:17:15
2096Agnieszka GórskaAR-WARTOK300:17:15
2097Paulina ProkopMERIXSTUDIO IK400:17:15
2098LUCYNA WAŚKOENEA OPERACJAK300:17:15
2099Leszek WalkowiakStockmeier IM300:17:15
2100Karolina LeczkowskaKimball Electronics - Sourcing TeamK300:17:15
2101Elżbieta Czarnecka-HempowiczWH Legal & FriendsK100:17:16
2102Piotr DolataMB Motors Team 2M200:17:16
2103Weronika WójcikSMM LEGAL TEAM IPK400:17:16
2104Hubert RomanowskiCargillM400:17:16
2105Ewa JaniakBitnoiseK500:17:16
2106Hatem SolimanJadaj W BramieM500:17:16
2107Adrian BalaGFT PolandM200:17:16
2108Agnieszka CybulskaWielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości SpK300:17:16
2109Żaneta MuchaRuukki LadiesK400:17:16
2110Przemysław LudwikowskiDSV Road Poznan 3M500:17:16
2111Bartosz FagasińskiCeny bazaroweM400:17:16
2112Jurgita ZabłockaPAW 3K100:17:17
2113Karam HalwaniLook Your BestM500:17:17
2114Kamil FrątczakSAINT GOBAIN PPL SQUADM200:17:17
2115Adam MalińskiQ&A CommunicationsM400:17:17
2116Martyna WalczakDzikie KunyK500:17:17
2117Irina WojnarowskaSąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu - ChK100:17:17
2118JAGODA KAŹMIERCZAKO-I TEAM 1K500:17:18
2119Paweł DymkowskiPragmatIQ Kancelaria PrawnaM500:17:18
2120Anna DziubaArjo WARJOtyK200:17:18
2121Adam RozmiarekZSP CRAFTERM200:17:18
2122Marek TrawczyńskiAniołki RamonaM100:17:18
2123Katarzyna KoronaGSK5K400:17:18
2124Piotr MałeckiBudopol Poznań 2M200:17:18
2125Rafał KrakowiakINEA #4M200:17:19
2126Dominik ZimmerBridgestone Poznań 3M300:17:19
2127Dagmara SuprunKAMIKADZE GRUPA MTPK200:17:19
2128Roland StaniekSąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w PoznaniuM100:17:19
2129Tomasz JakubowskiENEA LogistykaM500:17:19
2130Julia GłowskaRehau Crossactive 5K400:17:19
2131Miłosz JankowskiMore Than Precious, More Than Perfect GRUPA MTPM300:17:19
2132Arkadiusz MajchrzakTerravitaM300:17:19
2133Karolina MarkiewiczGLS 62K200:17:20
2134Ekaterina OrłowskaPółnoc - północny wschódK500:17:20
2135Lidia FotMeblopolK200:17:20
2136Damian SobczakFandom Chill TeamM300:17:20
2137Łukasz CzopCarlsberg Shared Services 3M200:17:20
2138Bartosz PawlakWercomM300:17:20
2139Rafał BurzakBOSCH SERVICE SZUKAŁAM200:17:20
2140Jarosław KędziorekGLS Oddział PoznańM200:17:20
2141Martyna MiłoszKimball Electronics - CZAS UCIEKA, META CZEKAK200:17:20
2142Aleksandra AndrzejczykNeoRunnersK200:17:20
2143Krzysztof LangnerSantander 22 - Dealerzy i KontrolerzyM500:17:20
2144Aleksandra CzerniakSWECO ŁEKOK400:17:21
2145Róża PawłowskaSAINT GOBAIN PPL-ki SQUADK500:17:21
2146Michał BłaszczykBlue Sky TravelM400:17:21
2147Ankith GudapatiCarlsberg Shared Services 1M200:17:21
2148Krzysztof SzkudlarekBIODENT JETPIKM500:17:21
2149Marcin KsiążkiewiczPAW 3M300:17:21
2150Katarzyna BorackaPrzebiegłe KsięgoweK300:17:21
2151Arleta Brzoska NizioING BankK500:17:21
2152Anna BergerDemiurg TeamK100:17:22
2153Magdalena RoguskaCHC RUNK200:17:22
2154Maciej PieniowskiSantander 29 - Zdrowie na BankM300:17:22
2155Tomasz CholewaMAWIGATORM300:17:22
2156Waldemar KnyrekArjoM300:17:22
2157Barbara FormańczukSportowy Team ŻabkiK300:17:22
2158Bartłomiej PrzymusińskiSąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu - ChM400:17:22
2159Tomasz TomowiakNewell TeamM100:17:23
2160Katarzyna Śmietanka#NamowiliMnieK200:17:23
2161REMIGIUSZ GRYSO-I TEAM 3M100:17:23
2162Justyna DoborsińskaGFT Poland RunnersK100:17:23
2163Wioleta KenczyńskaConsdata LadiesK500:17:23
2164Paweł OsiakAniołki FurmanaM500:17:23
2165Małgorzata Trojanowska#eFitness Fit&Fun IK500:17:23
2166Monika Kiełtyka SzczepańskaROPS TeamK400:17:23
2167Paweł StasiakZSP CRAFTERM400:17:23
2168Barbara GorzelańczykSantander 19 - Zespół Klientów Spółek ZależnychK300:17:23
2169Izabela GronekDachser Team IIK100:17:23
2170Wojciech BalcerowiczPTB NICKEL 2M500:17:23
2171Guillermo PortiloESC RACE 2M100:17:23
2172Maria BrylSolaris 03K400:17:24
2173Maciej HaufaBridgestone Poznań 3M400:17:24
2174Katarzyna Młodzikowska-SkrętyLidl KVWK200:17:24
2175Sandra PirańskaAMWINK200:17:24
2176Stanisław NamyślakSantander 32 - Zdrowie na BankM200:17:24
2177Joanna DulębaOffice Girls LidlK300:17:24
2178Pamela Bobrowicz-SawickaSkarby w LeasinguK200:17:24
2179EWA GOLIKONE i ONK500:17:24
2180Damian StankowiakSantander 27 - Zdrowie na BankM500:17:24
2181Ada BorysiakLidl KVWK100:17:24
2182Michał SolarskiIP BOXM200:17:25
2183Krystian GrzymskiRS Lisy 2M500:17:25
2184Monika ŚwiderskaW.EG drużyna 2K500:17:25
2185Przemysław PrzybyłaLos BieganerosM100:17:25
2186Anna DutkiewiczGRPD Runners #4K300:17:25
2187Mikołaj WojtkowiakKimball Electronics - Szybkie ŚnieżkiM200:17:25
2188Marta KubiakYORK PL_Babeczki z TomkamiK400:17:25
2189Joanna RochatkaSantander 8 - Galopujące SzpilkiK400:17:25
2190Magdalena JanickaSantander 36 - Biegniemy po selfieK100:17:26
2191Marta MasztalerzCHIC UnitedK300:17:26
2192Marta StasiakHOCHLAND #5K300:17:26
2193Maksym RollaSportowy Team ŻabkiM400:17:26
2194Irena WoźniakIKEA Poznań KLOPSYK500:17:26
2195Katarzyna GizińskaFAB 5 DFDSK300:17:26
2196Marta Dzwoniarskatesa tape IK200:17:27
2197Dawid ZimowskiRyzykowni BankierzyM200:17:27
2198Filip RogowskiENEA OPERACJAM200:17:27
2199MAŁGORZATA ROŻEKWYCISKARKIK400:17:27
2200Oliwia WassielewskaFranklin TempletonK500:17:27
2201Hanna ZdrojewskaKAMIKADZE GRUPA MTPK400:17:27
2202Dawid NagłyLos BieganerosM300:17:27
2203Joanna KrzeczekDeloitte Adventure GazeleK200:17:27
2204Paweł MyszczyszynSkarby w LeasinguM300:17:27
2205Maciej SłomkowskiAtresM500:17:28
2206Kamil KollmanVentureRunnersM300:17:28
2207Violetta ŻerkoSantander 30 - Zdrowie na BankK400:17:28
2208Patrycja KlemensBHP W BIEGUK300:17:28
2209Jakub DolataVoyager Group 1M300:17:28
2210Jacek MaruszewskiArjo Byle Do MetyM200:17:28
2211Grzegorz KsiążkiewiczNEKK 2019M500:17:28
2212Natalia AndrzejewskaGLSK400:17:29
2213Sylwia KlichTWININGS -C24K200:17:29
2214Grzegorz GumnyTrio LineM200:17:29
2215Błażej KocikPokROCKyM100:17:30
2216Patrycjusz GramowskiInter Cars Poznań 2M200:17:30
2217Maria Kieliszewska - BujnaPurple girlsK100:17:30
2218Agnieszka OrłowskaPurple girlsK200:17:30
2219Radosław PiotrowskiINEA #2M100:17:31
2220Anna PierścionekENEA POZYTYWNIK100:17:31
2221Tymoteusz OrszulakCOSMOpolitanM100:17:31
2222Jakub Jarysz#eFitness Fit&Fun IM200:17:31
2223Sławomir KowalczykTeatr Nowy w PoznaniuM500:17:31
2224Artur WysokińskiPędzące GazeleM200:17:31
2225Anna OsajdaPokROCKyK400:17:32
2226Joanna Wiśniewska36minut PolankaK200:17:32
2227Anna ZgrzebnickaDAIKIN BIEGOLASKIK200:17:32
2228Piotr WojciechowskiSantander 14 - OMNI RunnersM300:17:32
2229Izabela WasilewskaDSV Road Poznan 2K200:17:32
2230Piotr WasikSWECO NRGM100:17:32
2231Marcin GielJAS, dwa, trzyM400:17:32
2232Maria Cięciel-MuszyńskaREHAU Crossactive 6K200:17:32
2233Jakub KulczyckiCarlsberg Shared Services 7M100:17:32
2234Rafał OwczarekDachser Team IIM200:17:32
2235Kamil HerudzińskiCaspar TeamM200:17:32
2236Magda Pawlak-ŁagodaPogoń za chlebemK500:17:32
2237Aleksandra JałochaManufaktura Mieszkań 4K300:17:33
2238Piotr GrobelnyConsdata Rekreacja i PrzyjemnośćM200:17:33
2239Paweł DziałakTpay - lider płatnościM100:17:33
2240Eunika JankowskaPAW 2K200:17:33
2241Dorota KosakowskaRyzykowni BankierzyK400:17:33
2242Paweł MrózUHY ECAM400:17:33
2243Daniel NowickiINEA #6M400:17:33
2244Tomasz DobrychłopSWGK - The Tax Eagles 2M500:17:33
2245Krzysztof PaterING BankM400:17:33
2246Krzysztof SommerreyLegimi IIM300:17:33
2247Agnieszka WolińskaMB Motors Team 2K400:17:34
2248Magdalena CzekalskaNeonajlepszeK300:17:34
2249Maciej FenskeDHL FrachtM400:17:34
2250Łukasz KalawskiSąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu - SiM500:17:34
2251Damian SkibaSWECO ARCHEOM500:17:34
2252Magda StolińskaHOCHLAND #2K200:17:34
2253Marcin KaletkaVernityM200:17:35
2254Tomasz JeżewskiTÜV Rheinland Polska 1M100:17:35
2255Sebastian KapturSzybcy i wściekli Enea TradingM200:17:35
2256Marta SałapataDFDS Sea-WhalesK400:17:35
2257Przemysław MaciakSMM LEGAL TEAM 1M100:17:35
2258Mateusz LewandowskiRS Lisy 1M500:17:35
2259Mateusz GłowackiMERIXSTUDIO IIM100:17:35
2260Paweł SkalskiPOZBRUK 1M100:17:35
2261Michał WesołekEFF DUNI FANTASTIKM300:17:35
2262Joanna Rabiegaafter party - Santander LeasingK200:17:35
2263Anna KamykAnia i brodacze Enea TradingK100:17:35
2264Hubert ŁyszczakTerravita ChocolaM200:17:36
2265Joanna MadejZdyskwalifikowani Santander LeasingK300:17:36
2266Mateusz KrawiecConvert 3M200:17:36
2267Łukasz RadziemskiGT OldboyeM300:17:36
2268Paulina ZałęskaPoza sprintem - Santander LeasingK100:17:36
2269Wojciech MajchrzyckiPRESS-SERVICE Monitoring MediówM500:17:36
2270Adrian PaulusPrzelewy24_1M100:17:36
2271Krzysztof MichałowskiFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - GądkiM300:17:36
2272Radosław SzurgotLatające AstryM500:17:37
2273Marcin KowalskiCNKPM100:17:37
2274Wojciech BilonBiegnący wężykiemM300:17:37
2275Hanna PrzewoźniakInfecteamK200:17:37
2276Alicja MaciejakCNKP PRZEBIEGLIK100:17:37
2277Maria ŻołędziewskaSantander 37 - Byle do metyK300:17:37
2278Tomasz BanaszakGJWM400:17:37
2279Ewa RostkowskaGJWK200:17:37
2280Maria FurmańczykPędzące Gazele - Santander LeasingK200:17:38
2281Ewa PlenzlerCDF ArchitekciK200:17:38
2282Tomasz NowakParkowi Rubieżnicy z PPNTM500:17:38
2283Łukasz KrzymienieckiFast & FuriousM100:17:38
2284Mariusz WalterAKKU POWERM200:17:38
2285Natalia Szymańska1708K300:17:38
2286Karol KuberackiIT SPRINTM400:17:38
2287Bogdan BeszterdaPGO/OŻ ŚremM100:17:39
2288Marcin LisNeonajlepsiM100:17:39
2289Artur MichnaEgnyte 5M200:17:39
2290Anna DudekKimball Electronics - ASAPK100:17:39
2291Andżelika SłomkowskaSNOW.DOG ADVENTURE #1K400:17:40
2292Dawid MichalakDachser Team IM400:17:40
2293Dariusz Peczyńskitesa tape IM500:17:40
2294Maja KompałaAtabi KomunikacjaK300:17:40
2295Agata BinkowskaKimball Electronics - ASAPK300:17:40
2296Łukasz OsińskiInter Cars Poznań 2M300:17:40
2297Marcin SzczupakPRESS-SERVICE Monitoring MediówM100:17:40
2298Ania ParadkaEkopetardyK300:17:40
2299Natalia GóralczykZAK - Santander LeasingK400:17:41
2300Bartosz PrzewoźnySantander 1 - DB2 Power8 w nogach!M500:17:41
2301Oskar SobańskiSWGK - Żelazna Łyda 2M500:17:41
2302Wojciech PrzybyłowiczBiegnący wężykiemM500:17:41
2303Yuliia NedilchenkoJob Impulse Centrala IIK300:17:42
2304Paweł WoźniakDuni 1M300:17:42
2305Edyta PrętkaRuukki LadiesK300:17:42
2306Sylwia PałczyńskaSąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w PoznaniuK400:17:42
2307Karolina KaliszanDSV Road Poznan 1K400:17:42
2308Andrzej KędzierskiPKP CARGO PoznańM500:17:43
2309Mateusz Długosz#VivaldiTeamM400:17:43
2310Grzegorz ŚwierczyńskiENEA LogistykaM200:17:43
2311Paweł JaruchowskiENEA_DOM200:17:43
2312Jagoda DudarewiczO-I TEAM 4K400:17:43
2313Małgorzata ArendarczykSantander 35 - Zdrowie na BankK300:17:43
2314Michał PaulConcordia TeamM300:17:43
2315Marcin BacicCzarne Owce InsysM100:17:43
2316Julia Buda#eFitness Fit&Fun IIK200:17:44
2317Alberto LopezMexichem Excel MassacreM200:17:44
2318Dąbrówka WojciechowskaONE i ONK400:17:44
2319Beata StefańskaStankowscy & Białach StomatologiaK400:17:44
2320Michał KrólikDON'T BOAT YOURSELFM100:17:44
2321Jakub CichockiENEAM200:17:44
2322Monika KogaBabeczki GórąK200:17:44
2323Marek NowickiGARBUSYM200:17:44
2324Robert KubickiSąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce - gRUNwaldM200:17:44
2325Aleksandra LewandowiczMogę to pomagam!!!K200:17:44
2326Mateusz BuszkiewiczPragmatIQ Kancelaria PrawnaM400:17:44
2327Leszek JasiakSantander 11 - Private & SelectM100:17:45
2328Aleksander AraszkiewczI Klinika Kardiologii Poznań DługaM100:17:45
2329Martyna KabzaDSV Road Poznan 3K400:17:45
2330Mariola StrzelecOLX Jak się zgadza to się zgadza na wszystkoK400:17:45
2331Joanna MarcinkiewiczSantander 21 - WinniczkiK300:17:45
2332Katarzyna WróblewiczQARSON IIIK200:17:46
2333Amadeusz SmirnowREHAU Crossactive 4M400:17:46
2334ADAM WALCZAKO-I TEAM 3M500:17:46
2335Maria SobczakStockmeier IK200:17:46
2336Julia GrzybekPGD TEAMK200:17:46
2337Łukasz KrystkiewiczDachser Team IM300:17:46
2338Piotr WypyszyńskiENEA_DOM500:17:46
2339Brygida Napierała-TobołaBBF IIIK300:17:46
2340Lidka CeitelSantander 8 - Galopujące SzpilkiK500:17:47
2341Michał PaulLos BieganerosM400:17:47
2342Ewelina BaumgartDachser Team IVK200:17:47
2343Karolina PiaseckaWavin PolskaK300:17:47
2344Magda BednarekSantander TFI 2K400:17:48
2345MATEUSZ ROGOWSKIENEA OPERACJAM100:17:48
2346Paulina SprawkaSZS 2K400:17:48
2347Katarzyna RószczkaSąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu - SiK400:17:48
2348Mateusz GranosTrio LineM100:17:48
2349Patryk RąkSWGK - Żelazna Łyda 2M200:17:48
2350Joanna MucPOZBRUK 3K200:17:48
2351Barbarba ChmielaMopsyK100:17:48
2352Natalia KosKimball Electronics - Pamperki JakościK100:17:48
2353Piotr SzymańskiIKEA Poznań KLOPSYM300:17:48
2354GRZEGORZ WITEKENEA OPERACJAM400:17:49
2355Krzysztof MorańskiVernityM100:17:49
2356Aleksandra LeśnickaEgnyte 5K100:17:49
2357Patrycja BoduszekProfesja SzkoleniaK400:17:49
2358Urszula WielgołaskaArjo NalajcieK400:17:49
2359Monika MłynarczykPORR team 2K200:17:49
2360Mateusz MikołajczakKimball Electronics 1M200:17:49
2361Jakub SkibińskiSonalake IIM300:17:50
2362Jakub PomagierPędzące StrusieM400:17:50
2363Joanna Sokołowska-LemkeDAIKIN BIEGOLASKIK300:17:50
2364Wojciech MazurekSTARTER24M300:17:50
2365Zuzanna JanasikF-Secure RunnersK100:17:50
2366Karolina SkowrońskaREHAU CrossactiveK200:17:50
2367Izydorek MichałHARPAGANM200:17:50
2368Karol OlejnikENEA Zwarci i spięciM500:17:51
2369Tomasz ParypaProfitroom - No limitsM500:17:51
2370Katarzyna KoperRehau Crossactive 5K300:17:51
2371AGATA KOŁODZIEJCZAKO-I TEAM 2K400:17:51
2372Sławomir SudnikSantander 17 - Piękny i BestieM400:17:51
2373Bartłomiej PaczkowskiMERIXSTUDIO IIM400:17:51
2374Hubert SkrukwaSuitersM100:17:51
2375Hanna Sarbinowskagetsix AngelsK400:17:51
2376Magdalena TyblewskaMopsyK400:17:51
2377Marek ZdanowiczRaben Finance TeamM200:17:52
2378Przemysław JuskowiakIKEA Poznań KLOPSYM400:17:52
2379Karolina WolińskaArjo Bez FormyK100:17:52
2380Albert GrabarczykNebulakiM100:17:52
2381Paulina SzczęsiakSolaris 03K200:17:52
2382Michał LewandowskiGRPD Runners #3M100:17:52
2383Piotr JaworskiZawszeWSprincie - Santander LeasingM500:17:52
2384Krzysztof SabiniewiczCarlsberg Shared Services 1M100:17:52
2385Jakub BoruckiRiverWoodM400:17:52
2386Natalia SzymczakGJW PrivateK300:17:53
2387Marek StachowiakENEA Zwarci i spięciM300:17:53
2388Vanda MorozovskayaCarlsberg Shared Services 1K500:17:53
2389Konrad KochanowskiBLENDERYM500:17:53
2390Kacper KowalewskiVercom 3M500:17:53
2391Zbigniew MiłowskiKimball Electronics - ASAPM200:17:54
2392Anna Smoczyk-KubiakSzalone Konsiaki KontrolakiK300:17:54
2393Ewa BiałkowskaSantander 26 - Wpisz cokolwiek...K200:17:54
2394Jakub OstachBrzoziewska KędzioraM100:17:54
2395Agnieszka DembkowskaPORR team 1K500:17:54
2396Magdalena PawlakProfitroom - No limitsK400:17:54
2397Anna KalawskaWielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości SpK100:17:55
2398Joanna WitkiewiczDla Franka....K300:17:55
2399Izabella WojnoSportowy Team ŻabkiK500:17:55
2400Eliza ŻegleńBabeczki GórąK400:17:55
2401Natalia KubiakR&D TeamK100:17:55
2402Mateusz BiecheczYESRunners3M500:17:55
2403Łukasz GielTessent Runners 2M400:17:55
2404Karolina ZąbekWielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości SpK200:17:56
2405Edyta GwizdeckaVOTUM SA POZNAŃK400:17:56
2406Krystian LeżałkaKAMELEONYM200:17:56
2407Franciszek HorałaNorek i WspólnicyM300:17:56
2408Izabela KubiakUnited Vision Sp. z o.o.K400:17:56
2409Ewa SamardakiewiczGSK8K300:17:56
2410Anna OrzechowskaMaxROY.agencyK500:17:56
2411Jacek JokśARTISZOKERZYM300:17:56
2412Krzysztof RasFandom Chill TeamM100:17:57
2413Agata KaniaSWGK - Szybcy Wściekli Genialni KapitalniK400:17:57
2414Mikołaj SzulerowiczBrukerM400:17:57
2415Stanisław JasiewiczPędzące GepardyM300:17:57
2416Michał OrcholskiSPIENACZEM500:17:57
2417Justyna BroszDSMK200:17:57
2418Beata KędzioraAll you need is runK400:17:57
2419Bartosz GibowskiTpay - zaufane płatnościM200:17:57
2420Łucja NowickaO-I TEAM 4K300:17:57
2421Anastazja Uniatycka-PietaRun for ITK200:17:58
2422Agnieszka BasińskaTORPEDY Santander LeasingK400:17:58
2423Marek JasiukiewiczSNOW.DOG ADVENTURE #1M200:17:58
2424Stanisław Gilewicz#eFitness Fit&Fun IIM400:17:58
2425Maria MichalakGRPD Runners #2K400:17:58
2426Magdalena ZarzyckaRun FlatK300:17:58
2427Paweł BeckerH.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. IIM200:17:58
2428Małgorzata LeopoldEnea DreamTeamK200:17:58
2429Natalia WojniakRockstarsK400:17:59
2430Małgorzata SzulcHOCHLAND #2K300:17:59
2431Katarzyna Kopacz?Galopujące lamy?K200:17:59
2432Marcin ŚliwińskiEXPECTUM 1M300:17:59
2433Joanna FigielaRockwool_2K300:17:59
2434Adrian MikołajczakPędzące żółwieM500:17:59
2435Tomasz WójcickiGO - APM500:18:00
2436Marta KraszewskaQ&A CommunicationsK200:18:00
2437Alicja KrzykowskaQARSON IIK200:18:00
2438Aleksandra ZalewskaGiG RunnersK300:18:00
2439Angelika KowalANTY(LOOPY)K100:18:00
2440Marcin SzubaSzuba i PrzyjacieleM400:18:00
2441Dariusz GórkaINEA #1M100:18:00
2442Joanna CzerniakCosmoRunnersK400:18:00
2443Jacek KozłowskiDAIKIN BIEGOCENTRYCYM300:18:00
2444Agnieszka ŻóltowskaROCKETSK100:18:00
2445Hubert WyrzykiewiczSantander 24 - PoznańDCKoziaM400:18:00
2446Łukasz PawlikowskiNIC NIE RĄCZY JAK JELEŃM100:18:01
2447Sylwia JarząbekLorenz POSerzyK100:18:01
2448Agnieszka SuwalskaNebulakiK400:18:01
2449Adam GrygierPAW 3M500:18:01
2450Sylwia PakiełaSportowy Team ŻabkiK200:18:01
2451Jacek PedaSłowik TEAMM100:18:01
2452Łukasz ŻytkiewiczSantander 28 - Dzikie historie - samoklikiM300:18:01
2453Filip BogaczAsgardzianieM400:18:01
2454Joanna NowakowskaTPA Runners Team 2K300:18:02
2455Magdalena SzmatułaArjo 3K500:18:02
2456Małgorzata WojtkowiakDiamant Pro Sport 1K100:18:02
2457Piotr GrygielGSK - Star ChasersM400:18:02
2458Katarzyna TrojanowskaSAINT GOBAIN PPL-ki SQUADK200:18:02
2459Kamilla GajewiczSantander 29 - Zdrowie na BankK100:18:02
2460Dominik KraśniewskiSPOC team 4M200:18:02
2461Marta ChojnackaSportowy Team ŻabkiK200:18:03
2462Paweł GrześkowiakSzaleni budowlańcyM200:18:03
2463Łukasz NawrockiSonalake IIM500:18:03
2464Natalia KozierskaSąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w PoznaniuK500:18:04
2465Arleta Staszak-NowickaPGO Biega Wiedźmy OdlewniK100:18:04
2466Jakub SzczęsnyArjo Bez FormyM400:18:04
2467Ewelina KoziełDFDS Sea-WhalesK100:18:04
2468Konstancja LissewskaO-I TEAM 4K100:18:04
2469Grażyna Wincenty-CichaPKP CARGO Poznań 2K100:18:05
2470Michał JarczakPORR team 3M100:18:05
2471Klaudia WiśniewskaAniołki FurmanaK300:18:05
2472Maria PiszczołaEgnyte Sparks 2K500:18:05
2473Monika MarekSWECO NRGK400:18:05
2474Jan ŚliskiMERIXSTUDIO IM100:18:05
2475Magdalena JackowskaWagony z PyramiK100:18:05
2476Adam DondajewskiInformed SourcesM300:18:05
2477Michał PannerttkMPM400:18:05
2478Tomasz SzczęsnyJOHN DEERE 3M100:18:05
2479Dawid StrzelińskiPRESS-SERVICE Monitoring MediówM400:18:05
2480Maciej Stodolnygetsix AngelsM500:18:06
2481Krzysztof TomaszkiewiczPAW4M500:18:06
2482Roman KaczmarekWerme TechnologiesM500:18:06
2483Anna Krajewska-NadolnaMUSHrunnerkiK400:18:06
2484Małgorzata ŚpiewakBabki InsysK300:18:06
2485Kamil ChyłekTpayM400:18:06
2486Sebastian WalkowiakOgry SebyM100:18:06
2487Grzegorz GołąbPSE - Team Poznań VM300:18:06
2488Aleksandra KantarowskaMogę to pomagam!!!K300:18:06
2489Mariusz MaciejewskiSantander 32 - Zdrowie na BankM400:18:06
2490Jędrzej KawaPompax SerwisM500:18:07
2491Małgorzata KędzierskaPKP CARGO PoznańK300:18:07
2492Marika ZawadaThe DIRECTWIN(G)SK100:18:07
2493Agata WalińskaSzalone Konsiaki KontrolakiK200:18:07
2494Marta NapieralskaCarlsberg Shared Services 2K500:18:07
2495Julita LewandowskaDuni 1K500:18:07
2496Jędrzej ScelinaThe SmartansM500:18:08
2497Ewa WolskaRuukki LadiesK500:18:08
2498BARTOSZ KOCZOROWSKIMIKSERYM400:18:08
2499Dominika ZaczyńskaTorpol Running Team 1K100:18:08
2500Piotr StobieckiCMT AdvisoryM100:18:08
2501Michał CegielskiZłote StrzałyM300:18:08
2502Przemysław TalarskiSportowy Team ŻabkiM300:18:08
2503Alona OstrowskaTorpol Running Team 2K300:18:08
2504Łukasz MatuszkiewiczPORR team 3M500:18:08
2505Piotr BorowiczGSK2M400:18:08
2506Adam OsielskiSantander 18 - Nie wiem, czy dobiegnęM300:18:08
2507Anna ZapłataSantander 19 - Zespół Klientów Spółek ZależnychK100:18:08
2508Martyna CiukszaCeny bazaroweK100:18:08
2509Longina ZaborowskaDiamant Pro Sport 1K300:18:09
2510Jakub PanekGLS 62M400:18:09
2511Edyta Haduch-DolataFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - CentralaK300:18:09
2512Tomasz BatkoSantander 28 - Dzikie historie - samoklikiM200:18:09
2513Aleksandra MusiałDeloitte Adventure GepardyK300:18:09
2514Wojciech KalbarczykProfitroom JAAWSM400:18:09
2515Szymon StefańskiTURBO KURCZAKIM500:18:09
2516Sebastian MalcherKimball Electronics 1M100:18:09
2517Dorota MierzwaFandom Chill TeamK400:18:10
2518Marcin MujtaINEA #4M100:18:10
2519Jacek CichyPKP CARGO Poznań 2M200:18:10
2520Weronika HarzyńskaMaxROY.agencyK400:18:10
2521Paulina OrczyńskaBudopol Poznań 2K400:18:10
2522Marika KosickaPatoleK300:18:10
2523Krzysztof DisterheftRS Lisy 1M300:18:10
2524Grzegorz GwizdeckiVOTUM SA POZNAŃM300:18:10
2525Bartosz SemrauFT - daleko jeszcze?M400:18:10
2526Marek MatuszewskiIKEA Poznań PAXYM400:18:10
2527Piotr PirogowskiOKE TEAMM300:18:11
2528Agata CichaPORR team 1K100:18:11
2529Joanna KaszubskaENEA LogistykaK400:18:11
2530Hanna KwiatkowskaWILD CHANGEK300:18:11
2531Radosław UrbańskiStockmeier IM100:18:12
2532Monika Wieczorek-SokołowskaPowolniakiK100:18:12
2533Beata StokłosaWielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości SpK400:18:13
2534Natalia WojciechowskaZdyskwalifikowani Santander LeasingK400:18:13
2535Małgorzata SzpakowskaDealz2K400:18:13
2536Mateusz DomagalskiANTY(LOOPY)M200:18:13
2537Daria SpychałaPSI&BTCK400:18:13
2538Adam OsadaDrużyna pierścieniaM500:18:13
2539Piotr SojskiENEA - porażeni prądemM200:18:13
2540Tymoteusz SiepkaWerme TechnologiesM300:18:14
2541Weronika BoberCNKP PRZEBIEGLIK300:18:14
2542Jan NowakJAKOŚ(ć) POBIEGNIEMYM400:18:14
2543Magdalena MazurGRPD Runners #4K500:18:14
2544Diana LulewiczSupremoK100:18:14
2545Małgorzata PiaseckaVercom 1K400:18:14
2546Marianna AndrzejewskaStockmeier IIK500:18:14
2547Jacek SzulcKimball Electronics - Szef kazałM400:18:14
2548Rafał KocjanConvert 1M100:18:14
2549Angelika MatuszakENEAK400:18:14
2550Adriana StróżyńskaFRESENIUS FUNK300:18:14
2551Ewelina SobczakOperacje HRoweK500:18:14
2552Marcin MolasGSK - Star ChasersM100:18:14
2553Anna ObrębskaGRPD Runners #3K500:18:14
2554Agnieszka MarcjaszZKS VD OpenSpaceK100:18:14
2555Monika DalembaCosmoRunnersK300:18:15
2556Maciej KropidłowskiPędzące Żółwie TUBESAM200:18:15
2557Nikola BukowskaRekiny sprzedażyK500:18:15
2558Joanna JurgaTessent RunnersK500:18:15
2559Roman CenkierPKP CARGO Poznań 3M100:18:15
2560Anna WróblewskaDeloitte Adventure GazeleK100:18:15
2561Stanisław SkarzyńskiSokoły WędrowneM500:18:15
2562Marta KęsyAniołki FurmanaK200:18:15
2563Paulina StawickaSolaris Dream TeamK100:18:15
2564Anna PiechockaBLENDERYK100:18:15
2565Magdalena Pielich36minut PolankaK400:18:16
2566Konrad StojanowskiEtteplan PolandM400:18:16
2567Aleksandra LisztwanIKEA Poznań FENOMENYK100:18:16
2568Alicja CiężakENEA Zwarci i spięciK100:18:16
2569Filip chmarzyńskiEspeo CheetahsM100:18:16
2570Mariusz NowakEKSPRESYM200:18:16
2571Tomasz WoźniakEnea DreamTeamM400:18:16
2572Marcin DudaIT RunnersM400:18:16
2573Karolina SmokowskaOLX Jak się zgadza to się zgadza na wszystkoK300:18:16
2574Robert BiernackiIT SPRINTM200:18:16
2575Mikołaj SzymańskiGLS Oddział PoznańM300:18:17
2576Wojciech SzpytkoHOCHLAND #4M300:18:17
2577Irmina MałeckaBSG TEAMK100:18:17
2578Paulina JankowiczEnea DreamTeamK300:18:17
2579Paweł ŁabuńkoExact Software PolandM200:18:17
2580Mateusz PieprzyckiSąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w PoznaniuM500:18:17
2581Donata KotyńskaBridgestone SSC 1K200:18:17
2582Ewa BanaszynskaGSK fIT pioRUNyK300:18:17
2583Piotr AleksiejczykBlue Sky Travel 2M400:18:18
2584Aneta JurszaINEA #5K200:18:18
2585Daria OlejniczakELDK300:18:18
2586Joanna OlejniczakWavin Polska - Biegnie z nami PrezesK200:18:18
2587Adam PowierzaGO - APM100:18:18
2588Aleksandra JeziorskaRun for ITK400:18:18
2589Michał WiśniewskiOLX Goniąc jednorożceM200:18:18
2590Anna PruczkowskaOLX Goniąc jednorożceK300:18:18
2591PIOTR KAJETANSZATKOWNICEM100:18:19
2592Magdalena WalczakAll you need is runK200:18:19
2593Marta PaprzyckaCHC RUNK100:18:19
2594HUBERT NOWICKISZATKOWNICEM500:18:19
2595Sławomir SikoraJKOJOTYM400:18:19
2596Olga NowakowskaSWECO TURBO SMARTK300:18:19
2597Tomasz PiesiakYORK PL_Babeczki z TomkamiM500:18:20
2598Agata WachowiakKADRA TEAMK400:18:20
2599Julita SzumińskaCYBINA TEAM 3K500:18:20
2600Marcin CieślakENEA RyzykanciM200:18:21
2601Szymon WalkowiakTessent Runners 2M500:18:21
2602Damian UrbaniakDSMM300:18:21
2603Tomasz OpokaPompax SerwisM100:18:21
2604Marek TylczyńskiDPS - Dygające Poznańskie SzczunyM500:18:21
2605Julio RamirezO-I TEAM 6M400:18:21
2606Adam BorowiakIKEA Poznań FENOMENYM500:18:21
2607Monika GulczyńskaMERIXSTUDIO IIK500:18:21
2608Lidia MedelSzalone Konsiaki KontrolakiK100:18:22
2609Emilia RekCarlsberg Shared Services 2K100:18:22
2610Bogusław HejdaszHOCHLAND #6M100:18:22
2611Arkadiusz GrochocińskiOrzechowe Dziadki PSIM100:18:23
2612Małgorzata BzdręgaDla Franka....K500:18:23
2613Małgorzata PichetaTWININGS -C24K400:18:23
2614Magdalena SeredyńskaCAPS GroupK500:18:24
2615Paulina BoniśniakAniołki MichałkaK200:18:24
2616Oskar Youseef GuettafHOCHLAND #6M400:18:24
2617Porval Digvijay?Galopujące lamy?M500:18:24
2618Zofia Radziszewska-NowaczykSzybkie i Wściekły Santander LeasingK400:18:24
2619Adam Makarowicz#NamowiliMnieM100:18:24
2620Izabela BedłaStankowscy & Białach StomatologiaK200:18:25
2621Radosław OlejniczakPANICZERSM300:18:25
2622Oktawia MichalskaCarlsberg Shared Services 2K400:18:25
2623Marek SpychałaH.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. IIM500:18:25
2624Magdalena GóreckaRockwool_1K300:18:25
2625Mikołaj SzarafińskiMULTICHEMM200:18:25
2626Roman LepszyKimball Electronics 1M400:18:25
2627Aleksandra KremkowskaCarlsberg Shared Services 1K400:18:25
2628Agata TobysINEA #1K300:18:26
2629Adam DachteraNeoRunnersM500:18:26
2630Iga KusmierczykGSK2K300:18:26
2631Sabina BartnikowskaCarlsberg Shared Services 4K100:18:26
2632Agnieszka MileckaSPOC ServiceNow Experts - team 2K400:18:26
2633Maria Grabianowska#eFitness Fit&Fun IK100:18:26
2634Joanna PanfilSaint-Gobain HPM SQUADK300:18:27
2635Aleksandra KantorskaSzybcy i KsięgowiK300:18:27
2636Dominika FlaczykProfesja RekrutacjeK100:18:27
2637Alicja PrzybyłowiczBiofarmK300:18:27
2638Julia Czarnojanczyk-FacerCNKPK200:18:27
2639Anna ŁaszczProfesja SzkoleniaK100:18:27
2640Kinga MelerowiczSzybkie i Wściekły Santander LeasingK200:18:27
2641Jarosław CzajkowskiBroen PolandM400:18:27
2642Artur FurmańczykLecę bo chcę - Santander LeasingM100:18:27
2643Piotr JasińskiFormatiq Sp. z.o.o. Sp.k.M100:18:28
2644Małgorzata ZawilskaRun FlatK400:18:28
2645Patrycja NowakALVO Medical RunnersK300:18:28
2646Marlena JanusPOZBRUK 2K400:18:28
2647Jan Ponińskiweranda Family TeamM100:18:28
2648Dudek AleksandraStety KWALITETYM200:18:28
2649Anna TonderSzaleni budowlańcyK400:18:28
2650Patryk ZiurkowskiKombinat Informatyczny FensterbronżyM400:18:29
2651Małgorzata Ratajczak-KałasBBF IIIK200:18:29
2652Michalina BraszkaManufaktura Mieszkań 4K500:18:29
2653Paweł GrabickiGLSM100:18:30
2654Filip WojtkowiakRoche Runners 2M500:18:30
2655Marlena OstrowskaCAPS GroupK300:18:30
2656Bartłomiej KornaszewskiArjo MMM200:18:30
2657Natalia JaryszArjo Różowe PanteryK400:18:30
2658Anita SmykowskiWercomK500:18:30
2659ROBERT SZMATUŁAZETO S.A. IM500:18:30
2660Piotr HorbowskiSantander 32 - Zdrowie na BankM100:18:30
2661Tomasz RybaENEA GALOPUJĄCE ŚLIMAKIM500:18:30
2662Weronika BartkowiakRiverWoodK300:18:31
2663Piotr KościelniakPTB NICKEL 2M100:18:31
2664Mateusz SuchockiDachser Team IIM400:18:31
2665Karolina FerencGRPD Runners #4K100:18:31
2666Monika BiliczakALVO Medical RunnersK500:18:32
2667Justyna WinsztalDachser Team IVK100:18:32
2668VIOLETTA KOCISZEWSKAZETO S.A. IK200:18:32
2669Aleksandra Rataj-ŻbikowskaInfecteamK400:18:32
2670Marek KasjanMentosM400:18:32
2671Marta CiesielskaRUN DSK RUNK300:18:32
2672Michał LubawyF-Secure Frunnę-rSM500:18:32
2673Monika WilczewskaConsdata LadiesK100:18:32
2674Ewa Minkowska GórnaArjo Lepiej Nie BędzieK500:18:33
2675Hanna WawrzyńskaPrzebiegłe KsięgoweK100:18:33
2676Olga BaraniakNewell TeamK200:18:33
2677Monika OlejnikJeszcze nie wiemyK100:18:33
2678Aleksandra GuminiakSMM LEGAL TEAM IPK300:18:33
2679Olena PlutaLeśna AkademiaK100:18:33
2680Monika OlbrychtPAW4K200:18:33
2681Monika Bączyk WidawskaROPS TeamK300:18:33
2682Adrian SkuzaVolkswagen Group ServicesM300:18:33
2683Wojciech RzepińskiSMM LEGAL TEAM 1M300:18:33
2684Beata HibnerSantander 29 - Zdrowie na BankK200:18:33
2685Paulina TomaszewskaGRAŻYNY BIZNESUK400:18:34
2686Maria Żarnecka-SitekCOSMOpolitanK400:18:34
2687Justyna Klugatesa tape IK400:18:34
2688Agata Staszak-PiekarskaEspeo CheetahsK500:18:35
2689Monika TurskaSzuba i PrzyjacieleK200:18:35
2690Agnieszka ŚlęzakMaco RunnersK400:18:35
2691Justyna MilewczykWolne i frywolneK200:18:35
2692Jędrzej SkrzypczakCurrency One 2M400:18:35
2693Aleksander NapierałaDPS - Dygające Poznańskie SzczunyM400:18:35
2694Adrian BudnyYESRunners3M100:18:35
2695KINGA OCHOCKAZETO S.A. IK100:18:35
2696Ewa CybulaZAK - Santander LeasingK500:18:35
2697Dariusz MagdziakOTOMOTOM100:18:36
2698Mateusz GzelaINEA #5M300:18:36
2699Jacek SłabęckiENEA LogistykaM300:18:36
2700Kamil SieplińskiEgnyte Sparks 2M400:18:36
2701Marcin MackiewiczRS Lisy 2M100:18:37
2702Agnieszka PaluszkiewiczArjo 5 Ton i OnK500:18:37
2703DANKA KUNAWYCISKARKIK200:18:38
2704Justyna JesiołowskaBrzoziewska KędzioraK400:18:38
2705Sofya IskakovaBridgestone Poznań 2K400:18:38
2706Jarek KosińskiFIBARO Angry PixelsM300:18:39
2707Lonia ŁabendaENEA Run&FunK200:18:39
2708Justyna PierzchałaS'portofinoK500:18:39
2709Mirosław LichyPTB NICKEL 2M400:18:39
2710Anna SobotaPOZBRUK 2K200:18:39
2711Kamila KrawczykPORR team 1K300:18:39
2712Marcin SierantArjo 2M100:18:39
2713Dominika StengertKADRA TEAMK300:18:39
2714Urszula SurdykPędzące GepardyK400:18:39
2715Leszek KamińskiPSE - Team Poznań IVM400:18:39
2716Grzegorz MosiniakKombinat Informatyczny FensterbronżyM200:18:39
2717Elżbieta GórniakMatki,żony i kochankiK500:18:39
2718Mateusz ZwolenkiewiczDPS - Dygające Poznańskie SzczunyM100:18:40
2719Mateusz KonikOPIEKACZEM200:18:40
2720Michal MalolepszyGSK1M100:18:40
2721Mariusz MazurekConvert 4M500:18:40
2722Mirosława MioduckaSantander 36 - Biegniemy po selfieK300:18:40
2723Marcin ParysekStalowe KońcówkiM200:18:40
2724Maciej RembalskiSPOC ServiceNow Experts - team 2M200:18:41
2725Joanna ManiaPOZBRUK 3K300:18:41
2726Jan ZarembaLUNCH LEARN TEAMM300:18:41
2727Piotr BiałekENEA_DOM100:18:42
2728Piotr LudwiczakENEA MinionkiM300:18:42
2729Beata MatczakCNKP PRZEBIEGLIK400:18:42
2730Katarzyna KozłowskaPOSITIV TEAMK400:18:43
2731Magdalena ZielińskaESC RACE 4K400:18:43
2732Hubert ObidzińskiSzybscy i WściekliM300:18:43
2733Edyta PietrukiewiczBabeczki GórąK500:18:44
2734Monika PawlakJOHN DEERE 1K300:18:44
2735Roksana MierzyńskaJOHN DEERE 3K500:18:44
2736Marianna Kułaczkowska#NamowiliMnieK300:18:44
2737Magda MichałowskaSLOWiankiK300:18:44
2738Michał NerkaPSE - Team Poznań IIM400:18:44
2739Żaneta KozłowskaPowolniakiK400:18:44
2740Katarzyna SynoradzkaSąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w PoznaniuK200:18:44
2741Kamila ZiembaSantander 9 - Dzikie KopytaK400:18:44
2742Rafał AdamskiLinomag?M300:18:44
2743Joanna BrodnickaELTELK200:18:44
2744Michał SprysakThe SmartansM200:18:45
2745Przemysław PałubickiCNKPM400:18:45
2746Joanna WitczakSantander 35 - Zdrowie na BankK100:18:45
2747Katarzyna GarbaciakVercom 3K200:18:45
2748Tomasz Sierpiński#eFitness Fit&Fun IM300:18:45
2749Marta NowakZarvandoK300:18:45
2750Marta LewandowskaTorpol Running Team 2K200:18:45
2751Ewa MichalczukCAPS GroupK100:18:45
2752Zuzanna KoperINEA #1K200:18:45
2753Grzegorz BratosCHIC UnitedM400:18:45
2754Monika StechlińskaSLOWiankiK200:18:45
2755Sylwia KwiatkowskaDeloitte Adventure GazeleK400:18:46
2756Longina TelegaCurrency One 2K500:18:46
2757Kamil CenkierPKP CARGO Poznań 3M200:18:46
2758Zuza ArkuszyńskaCDF ArchitekciK400:18:46
2759Paweł WróblińskiSantander 19 - Zespół Klientów Spółek ZależnychM500:18:47
2760Mariusz PajorTURBO KURCZAKIM200:18:47
2761Aleksandra ŁugowskaENEAGorzówK300:18:47
2762Elżbieta KaszyńskaPAW4K100:18:47
2763Marzena KwaczyńskaConsdata LadiesK400:18:47
2764Karolina FrąckowiakNotus 2K100:18:48
2765Agnieszka BłaszkowskaConvert 3K100:18:48
2766Michał HibnerGLSM200:18:48
2767Marta KowalczykCaspar TeamK300:18:48
2768Magdalena KasprowiczMatki,żony i kochankiK200:18:48
2769Kalina ŻołądkowskaSWECO ŁEKOK300:18:48
2770Agata KaczorConvert 2K200:18:48
2771Katarzyna Borodo36minut PolankaK100:18:49
2772Monika JuszkiewiczREHAU Crossactive 6K100:18:49
2773Zbigniew JackoMaco RunnersM100:18:49
2774Agnieszka BerlińskaAltkom AkademiaK200:18:49
2775Paweł RogowiczMaco Runners 2M100:18:49
2776Jagoda TalarczykPGO Biega Wiedźmy OdlewniK400:18:49
2777Dorota SzturemskaQARSON IIK500:18:49
2778Bartosz KuczyńskiRockwool_4M200:18:49
2779Justyna DeraArjo Lepiej Nie BędzieK400:18:49
2780Joanna SzymuraENEA - porażeni prądemK100:18:49
2781Marcin GrabowskiConvert 2M300:18:49
2782Ilia GilmijarowFT - daleko jeszcze?K200:18:50
2783Daria GuzArjo ŚwieżakiK400:18:50
2784Beata Gesche-ZbrożekMeblopolK300:18:50
2785Krzysztof ButowskiFamilijny TeamM500:18:50
2786Monika KaczmarekBBF IIK500:18:50
2787Anna BudajZwinny LABK200:18:50
2788Dorota PietrzakProfesja SzkoleniaK300:18:51
2789Krzysztof BłońskiKimball Electronics - RUNtime ErrorM100:18:51
2790Dorota KrasnodębskaHOCHLAND #3K300:18:51
2791Barbara SzydłowskaJOHN DEERE 3K300:18:51
2792Izabele KowalczukMogę to pomagam!!!M400:18:51
2793Joanna GrzegorskaOffice Girls LidlK100:18:51
2794Magdalena PaczynskaSzamotuły&SławaK300:18:51
2795Łukasz KoszczołJob Impulse CentralaM100:18:51
2796Agata BiernaczykSantander 29 - Zdrowie na BankK500:18:52
2797Bartłomiej SosnowskiEFF Duni Chillout RunnersM400:18:52
2798Rafał KędzierskiPKP CARGO PoznańM400:18:52
2799Hanna KozłowskaJoker-SecurityK500:18:52
2800Patrycja ĆwikłaPrzebiegłe KsięgoweK500:18:52
2801Klaudia SzczepańskaSantander TFI 3K300:18:52
2802Monika NykielCarlsberg Shared Services 4K200:18:52
2803Agnieszka KowalczykGSK5K500:18:53
2804Marcelina MrugalskaGSK5K200:18:54
2805Adam WirskiHOCHLAND #2M500:18:54
2806Liliana ŚwiergielFamilijny TeamK400:18:54
2807Marcin MaderaMogę to pomagam!!!M500:18:54
2808Marcin GrobelnySantander 7 - Ryzykowne RysieM100:18:54
2809Piotr PasikTWININGS -C24M500:18:55
2810Małgorzata StępieńSportowy Team ŻabkiK500:18:55
2811Tatiana PrzewoźnaCarlsberg Shared Services 7K300:18:55
2812Arkadiusz BurczyńskiThe DIRECTWIN(G)SM400:18:55
2813Karol KolińskiJob Impulse Centrala IIM500:18:55
2814Jagoda GołębiewskaSWGK - Żelazna Łyda 2K400:18:56
2815Patrycja KakalecBabki InsysK100:18:56
2816Jagoda KinaXaltum OdszkodowaniaK100:18:56
2817Mateusz PastwaDziki HochtiefuM100:18:56
2818Patrycja MikołajczakJOHN DEERE 1K100:18:56
2819Tomasz KonopkaFIBARO ZabieganiM100:18:56
2820Karolina PiatkowskaDFDS Sea-WhalesK500:18:56
2821Julianna SrokaThe DIRECTWIN(G)SK300:18:56
2822Emilia Plewińska-BudnyGRPD Runners #4K200:18:57
2823Magdalena ŁukasikGO - APK300:18:57
2824Maciej GrześkowiakDrukuj24/strefaFiltrowM300:18:57
2825Anna GudańskaGJWK300:18:57
2826Anna TomaszykFamilijny TeamK300:18:57
2827Katarzyna ThomasDFDS Sea-WhalesK300:18:57
2828Marcin SowińskiKimball Electronics - SzturmowcyM100:18:58
2829Kamil SłomińskiSportowy Team ŻabkiM300:18:58
2830Karolina SzylingHOCHLAND #5K500:18:58
2831Artur StachuraDAIKIN TECH WDECH I WYDECHM100:18:58
2832Karol ŚwiderCurrency One 1M500:18:58
2833Kamila KasperekRuukki LadiesK200:18:58
2834Damian OwczarzakBOSCH SERVICE SZUKAŁAM500:18:59
2835Marlena Czarnecka-WolińskaSportowy Team ŻabkiK300:18:59
2836Mateusz ŁugowskiDRUŻYNA GOTOWOŚCIM500:18:59
2837Agnieszka MichalskaSantander TFI 3K100:18:59
2838Magdalena KowalczykKimball Electronics - Pędzące ŻółwieK200:18:59
2839Karol TarczewskiArjo Drużyna MorkosiaM400:18:59
2840Karolina PoterskaSantander 18 - Nie wiem, czy dobiegnęK500:18:59
2841Rafał SajurEKSPRESYM400:19:00
2842Patryk GagatekREHAU CrossactiveM300:19:00
2843Jakub RystwejVentureRunnersM200:19:00
2844Edyta MaksylewiczGrube KluchyK400:19:00
2845Patrycja KermesStockmeier IK400:19:00
2846Tomasz KotolińskiSWGK - The Tax Eagles 2M300:19:00
2847Mateusz DolataDUNI 2M300:19:00
2848Joanna CiuraSportowy Team ŻabkiK200:19:00
2849Anna ThomasPogoń za chlebemK300:19:00
2850Paweł BartkowskiSantander 3 - SaharaBożydaraM100:19:00
2851Bartosz MenzSportowy Team ŻabkiM200:19:01
2852Ewelina StokfiszDiamant Pro Sport 1K500:19:01
2853Michał SułkowskiSokoły WędrowneM100:19:01
2854Karolina JakrzewskaAltkom AkademiaK300:19:01
2855Michał KolasińskiSonalake IIM200:19:01
2856PATRYCJA MUNIAKSantander 10 - AkrobaciK200:19:02
2857Przemysław RaisJAS in timeM400:19:02
2858Michał JelonekPGO/OŻ ŚremM300:19:02
2859Anna GeislerRockstarsK300:19:02
2860Iwona Rybczyńska-MisiaczykPurpurowi herosiK300:19:03
2861Maria SienkiewiczMONEY SPRINTERSK200:19:03
2862Karolina SzymanekAF.AgencyK200:19:03
2863Sebastian MierzyńskiSportowy Team ŻabkiM400:19:03
2864Przemysław BudynkiewiczPKP CARGO PoznańM200:19:03
2865Sabina MilczanowskaRockwool_1K400:19:03
2866Tomasz PakulskiVercom 2M100:19:03
2867Agata Fiedler-CyrsonPSE - Team Poznań IIK300:19:04
2868Krzysztof ŁuczakProfitroom - ESSAM300:19:04
2869Agnieszka DuczmalNeonajlepsiK500:19:04
2870Hanna Zielińska-BrodziakMUSHrunnerkiK100:19:04
2871Aleksandra RybackaZKS VD OpenSpaceK300:19:04
2872Magdalena LesińskaSWECO NRGK200:19:04
2873Sławomir KrenczykENEA MinionkiM200:19:05
2874Anita ŁechOffice Girls LidlK500:19:05
2875Łukasz ArentowskiCYBINA TEAM 2M200:19:05
2876Magdalena ZienkowiczCool Girls Never SlowK300:19:05
2877Iwona MichalskaSantander 27 - Zdrowie na BankK400:19:05
2878Anton BulakhConcordia TeamM500:19:05
2879Justyna PiotrowiczDla Franka....K400:19:05
2880Katarzyna AlgusiewiczSąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce - gRUNwaldK200:19:05
2881Karolina DuszakUnited Vision Sp. z o.o.K500:19:05
2882Agnieszka KorytowskaTorpol Running Team 1K200:19:06
2883Magda GraczykARTISZOKERZYK200:19:06
2884Mateusz KubiakPSE - Team Poznań IM500:19:06
2885Listkowska MartaGrube KluchyK200:19:06
2886Magdalena KolańskaPTB NICKEL 1K500:19:06
2887Kamila GwizunINEA #1K400:19:06
2888Jacek KuzoraDziki HochtiefuM300:19:06
2889Piotr ŚmigielGTFOM500:19:06
2890Marta NowackaSantander 27 - Zdrowie na BankK300:19:07
2891Sylwia FechnerDachser Team IVK400:19:07
2892Marek MatkowskiQ-NYM500:19:07
2893Pawel PrzekotaBiofarmM200:19:07
2894Olga KierzkowskaSportowy Team ŻabkiK100:19:07
2895Robert GabrysiakKimball Electronics - Szef kazałM500:19:07
2896Anna KordylasSolaris 03K100:19:08
2897Michał FrątczakMentosM500:19:08
2898Szymon CzerniakEnea Trading 3M300:19:08
2899Joanna KucharskaSportowy Team ŻabkiK500:19:09
2900Karolina CiuperaWILD GEPARDSK300:19:09
2901Dominika SobeckaArjo Drużyna MorkosiaK300:19:09
2902Aliona LubinskiESC RACE 2K200:19:09
2903Monika LipińskaGo Go Forum !!K500:19:09
2904Patrycja WietrzyckaBabki InsysK200:19:09
2905Tomasz AugustyniakMasterm Team IM100:19:10
2906Martyna RutaTpay - zaufane płatnościK500:19:10
2907KATARZYNA MACHMUDOWO-I TEAM 2K500:19:10
2908Edwina KasprzakDSV Road Poznan 3K300:19:10
2909Alicja PołudniakChcemy dobiec OLXK300:19:10
2910Marcin KarolakBiegnący wężykiemM100:19:11
2911Weronika DąbrowskaBrzoziewska KędzioraK500:19:11
2912Olga ChimorodaBabeczki GórąK300:19:11
2913Tomasz WężykConsdata Rekreacja i PrzyjemnośćM300:19:11
2914Jolanta DziubaKadex IK300:19:11
2915Łukasz RasińskiSPOC ServiceNow experts - team 1M500:19:12
2916Agnieszka WilczakGRAŻYNY BIZNESUK100:19:12
2917Luiza LisBlue Sky Travel 2K200:19:12
2918Maria BałwasProfesja SzkoleniaK200:19:12
2919Kamila MrózESC RACE 4K300:19:12
2920Kamila BłażejewskaNeonajlepszeK200:19:12
2921Kamila GawareckaSzybcy i KsięgowiK200:19:12
2922Adrianna BrygierSportowy Team ŻabkiK200:19:13
2923Agnieszka MellerSportowy Team ŻabkiK200:19:13
2924Zuzanna MichalskaPobiegnę ? pomogę!!!K100:19:13
2925Marta DutkowiakKimball Electronics - Wymiatacze SIPK500:19:13
2926Alina SkinderMB Motors Team 3K400:19:13
2927Rafał PawlakKimball Electronics - ASAPM400:19:13
2928Dominika SobierajESC RACE 2K500:19:14
2929Rober ŁubińskiFIBARO Angry PixelsM400:19:14
2930Aleksandra PieńkoszAF.AgencyK300:19:14
2931Piotr PiechaYORK PL_Szybkie StrzałyM400:19:14
2932Agata KamczmarekFFK Moulds RunnersK200:19:14
2933Łukasz SiemieniuchBIEGNIEMY PO PIWOM300:19:14
2934Bartłomiej WitkiewiczDla Franka....M200:19:15
2935Justyna PertmanOLX Goniąc jednorożceK400:19:15
2936Adrian MichałowiczSantander 28 - Dzikie historie - samoklikiM100:19:15
2937Łukasz WojciechowskiLevi'sM200:19:15
2938Krzysztof ZdunekMasterm Team IM500:19:15
2939Katarzyna SzlegelOrzechowe Dziadki PSIK200:19:15
2940Paulina IdczakZadyszka TeamK300:19:15
2941Magdalena BednarkiewiczCosmoRunnersK100:19:15
2942Radosław KulupaSzybsi niż BOR, Grupa MTPM400:19:15
2943Krzysztof GlonekRENZM400:19:15
2944Wojciech TrojanDRUŻYNA GOTOWOŚCIM200:19:15
2945Aleksandra KłodawskaO-I TEAM 5K400:19:15
2946Kasia HajbosSNOW.DOG ADVENTURE #1K100:19:16
2947MICHAŁ RADOWIECKIFFK Moulds RunnersM300:19:16
2948Weronika NowakowskaCurrency OneK300:19:16
2949Piotr JędrzejczakPSE - Team Poznań IM100:19:16
2950Justyna GaertigCool Girls Never SlowK200:19:16
2951Krzysztof DługoszGARBUSYM300:19:17
2952Katarzyna KasprzakLapsangK500:19:17
2953Beata KoczanGSK5K300:19:18
2954Małgorzata GronkowskaMIG POZNAŃK400:19:18
2955Ewa RucińskaSantander 18 - Nie wiem, czy dobiegnęK200:19:18
2956Michał BasalakVoyager Group 1M500:19:18
2957Małgorzata JobSA POZNAŃ 1K300:19:18
2958Filip TesznerBiofarmM400:19:18
2959Aleks CharniukStankowscy & Białach StomatologiaM200:19:18
2960Juliusz StawińskiTpay - zaufane płatnościM400:19:18
2961Natalia SobczakBridgestone Poznań 2K500:19:19
2962Maria ProkopowiczSantander 21 - WinniczkiK400:19:19
2963Aleksandra UrbańczykCDF ArchitekciK500:19:19
2964Agnieszka CzeczkoMasterm Team IK200:19:19
2965Anna Deka-NajgebauerJKosmosK200:19:19
2966Paula PrzegiętkaVercom 1K300:19:19
2967Aneta PienioWH Legal & FriendsK400:19:20
2968Karolina BiałowąsBabki InsysK400:19:20
2969Anna SokołowiczRS Lisy 2K300:19:20
2970Hanna Zydorek-GembiakAll you need is runK300:19:20
2971Marek SochaENEA ELITEM500:19:20
2972Michalina PokorskaGRAŻYNY BIZNESUK200:19:20
2973Weronika RudzińskaKadex IIK500:19:20
2974Jakub BiniekTpay - zaufane płatnościM100:19:20
2975Leszek SobczakAniołki RamonaM300:19:21
2976Maciej DziobanFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - CentralaM500:19:21
2977Rafał RackziegelJAKOŚ(ć) POBIEGNIEMYM100:19:21
2978Natalia KrawczykSąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce - gRUNwaldK400:19:21
2979Rafał BanaszakKolorowi Santander LeasingM300:19:22
2980Maciej KrzyżaniakRemmers Running TeamM100:19:22
2981Zuzanna PikułaCDF ArchitekciK300:19:22
2982Marta KwiatkowskaTpayK100:19:22
2983Wojciech ChmielW.EG drużyna 2M100:19:22
2984Magda WaszczukKennametal QueensK400:19:23
2985Filip RadzińskiSWECO GREEN RUNNERSM300:19:23
2986Anna Seledynafter party - Santander LeasingK300:19:23
2987Kamil StelmachFIBARO 1M100:19:23
2988Arleta SobieszczańskaTORPEDY Santander LeasingK300:19:23
2989Justyna BoruckaNEURON TEAMK200:19:24
2990Natalia KnapNotus 1K200:19:24
2991Dawid AntczakDAIKIN BIEGOCENTRYCYM500:19:24
2992Marcin GorzeckiPAW 2M100:19:24
2993Wojciech KlonPOZBRUK 3M400:19:25
2994Alicja WilanowskaSWECO ARCHEOK200:19:25
2995Aleksandra MatusewiczKimball Electronics - Szybkie ŚnieżkiK500:19:25
2996Artur PogielTessent Runners 2M200:19:26
2997Anna SobczakSA POZNAŃ 1K100:19:26
2998Monika Finke9RingsK300:19:26
2999Katarzyna Kasperowicz - KaczkowskaPurple girlsK400:19:26
3000Weronika OgłazaTIMAC AGRO POLSKAK300:19:26
3001Michał PawłowskiSWECO TURBO SMARTM500:19:26
3002Andrzej MelińskiMELIŃSKI TEAMM200:19:27
3003Tomasz StraszewskiJKosmosM500:19:27
3004Agata SchmidtPowolniakiK300:19:27
3005Monika SzymańskaRockstarsK200:19:27
3006AGNIESZKA LEPCZYKO-I TEAM 2K100:19:27
3007Natalia LisEMS PartnerK200:19:27
3008Dawid SamulskiOLX ZA ZDROWIE RADKAM200:19:27
3009Katarzyna BrożekGAZELE DEVELOPMENTUK500:19:27
3010Marta GaborekFIT JITK300:19:28
3011PATRYCJA STAWIKWYCISKARKIK300:19:28
3012Wojciech WinnickiSPOC ServiceNow experts - team 1M300:19:28
3013Paweł GóreckiTerravita ChocolaM300:19:28
3014Patryk BorowczakVoyager Group 2M200:19:28
3015Kamil SłomczewskiStockmeier IIM200:19:29
3016Magdalena KufelDSMK300:19:29
3017Jan SowińskiSTX AnteatersM200:19:29
3018Marzena JanickaSA POZNAŃ 2K300:19:29
3019Sławomir BorakWavin Polska - Biegnie z nami PrezesM100:19:29
3020Karolina UłasBiofarmK100:19:29
3021Daria ZawrotniakVoyager Group 2K300:19:30
3022Joanna MikołajczykLinomag?K400:19:30
3023Katarzyna GawareckaPogoń za chlebemK200:19:30
3024Marta ConnorKennametal QueensK100:19:31
3025Łukasz StachowiakDistribev OrbicoTeam PoznańM400:19:31
3026Dorota LedeckaEkopetardyK100:19:31
3027Marcin KalakPOSITIV TEAMM500:19:31
3028Agnieszka Budziałowska#eFitness Fit&Fun IIK100:19:31
3029Krystyna RolniczakBridgestone SSC 1K400:19:31
3030Magda Butkiewicz-BąkF-Secure 1337K300:19:32
3031Wiktoria Wojciechowska#eFitness HelpdeskK100:19:32
3032Sylwia KobusSantander 20 - Świebodzin TeamK200:19:32
3033Mateusz LisieckiKimball Electronics - Szef kazałM200:19:32
3034Iwona Żołdak-StryjskaJOHN DEERE 3K400:19:32
3035Pece TaleskiKimball Electronics - Szybkie ŚnieżkiM300:19:32
3036Piotr WojnaDachser Team IIIM400:19:33
3037Dawid BratkoSZALONE MONTERYM100:19:33
3038Michał SzatkowskiPTPiREEM500:19:33
3039Karolina ZywarSąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce - gRUNwaldK100:19:33
3040Halina StrębskaSportowy Team ŻabkiK300:19:33
3041Anna CiecierskaQARSON IIIK100:19:33
3042Sławomir PrzymusLook Your BestM200:19:33
3043Anna Sikorskagetsix AngelsK200:19:34
3044Damian SobkowiakRun for ITM500:19:34
3045Klaudia ZgolińskaPerschmann Running TeamK300:19:34
3046Maciej StempniakMERIXSTUDIO IIIM300:19:34
3047Justyna BiałoszewskaWataha YorkówK200:19:34
3048Witold WernoHOCHLAND #6M500:19:34
3049Zuzanna BródkaSLOWiankiK400:19:34
3050Katarzyna SzumińskaCYBINA TEAM 2K400:19:35
3051Marta MrózMULTICHEMK300:19:35
3052Marta BadzińskaNotus 1K100:19:35
3053Valentina ShevkoKadex IIK400:19:35
3054Małgorzata WiśniewskaRockwool_2K200:19:35
3055Anna SkowrońskaCarlsberg Shared Services 2K300:19:35
3056Piotr PietruszewskiSTX AnteatersM500:19:35
3057Łukasz NowakZadyszka TeamM400:19:36
3058Rafał WójtowiczMopsyM500:19:36
3059Daria AntkiewiczBlue Sky Travel 2K100:19:36
3060Anna Weydmann - KwiatkowskaArjo ŚwieżakiK200:19:36
3061Marcin TyburskiSPOC ServiceNow Experts - team 2M100:19:36
3062Renata NawrockaSWGK - The Tax Eagles 2K200:19:36
3063Agata PolińskaChcemy dobiec OLXK100:19:37
3064Grzegorz KopaczewskiYorkowski Mag LogM300:19:37
3065Paulina RękośDziki HochtiefuK400:19:37
3066Kinga WabińskaCool Girls Never SlowK500:19:37
3067Tomasz BiałachowskiYorkowski Mag LogM400:19:37
3068Marek RzeźniczakSWGK - Szybcy Wściekli Genialni KapitalniM100:19:38
3069Marek BystrzanowskiSantander 17 - Piękny i BestieM100:19:38
3070Izabella IdzikowskaENEA - porażeni prądemK300:19:38
3071Magdalena ŁukawskaFAB 5 DFDSK200:19:38
3072Katarzyna KrupaMUSHrunnerkiK500:19:38
3073Aleksandra JastrzębskaSPOC ServiceNow Experts - team 2K500:19:38
3074Agata HuczyńskaGRPD Runners #3K300:19:38
3075Joanna CholewickaGRPD Runners #4K400:19:38
3076Bartosz SwiecickiGRPD Runners #1M300:19:39
3077Joanna SzmatułaGo Go Forum !!K300:19:39
3078Agnieszka Katarzyna LewandowskaNEKK 2019K400:19:39
3079Hanna ChlebowskaENEA Operator RunnersK400:19:39
3080Anna OsińskaMentosK200:19:40
3081Przemysław ŁukaszykENEA RyzykanciM100:19:40
3082Aneta BugajewskaBridgestone SSC 1K300:19:40
3083Anna KalinowskaSA POZNAŃ 2K400:19:40
3084Paweł MikołaczykJob Impulse CentralaM500:19:41
3085Magdalena SzyszkaPędzące Gazele - Santander LeasingK300:19:41
3086Agnieszka TkoczRoche Runners 2K200:19:42
3087Martyna CieślakFast Foot ENEAK300:19:42
3088Hanna MajdeckaQ&A CommunicationsK300:19:42
3089Magdalena IlczukO-I TEAM 5K300:19:42
3090Maciej MorkowskiArjo Drużyna MorkosiaM100:19:42
3091Magdalena JaniakOffice Girls LidlK400:19:42
3092Carlos CastellanosCarlsberg Shared Services 4M500:19:42
3093Tadeusz ŚlęzakS'portofinoM200:19:42
3094Arleta KapałaSantander 25 - ZaBieganeK500:19:42
3095Kamila KubasiakPTB NICKEL 2K300:19:42
3096Błażej SkrzypczakFIBARO 1M400:19:43
3097Jacek SygulskiSantander TFIM400:19:43
3098Joanna PielkaTIMAC AGRO POLSKAK500:19:43
3099Angela MatuszakSantander 26 - Wpisz cokolwiek...K300:19:43
3100Maciej PałukaWerme TechnologiesM100:19:43
3101Monika SzoferROPS TeamK200:19:43
3102Wiktoria ChmielewskaYESRunners2K100:19:43
3103Klaudia MaliszJob Impulse CentralaK200:19:44
3104Marta KoscielnaARTISZOKERZYK400:19:44
3105Valeria LitvinenkoAR-WARTOK200:19:44
3106Serhii DudinJanusze Sebix i GrażynaM300:19:44
3107Marzena Rosler - BorakiewiczFILIPIAKBABICZ Run & FunK100:19:44
3108Agata CzerwińskaNeonajlepszeK100:19:45
3109Katarzyna Grunt-Segień?U mnie działa?K100:19:45
3110Dawid StróżakDFDS 3M100:19:45
3111Bartosz DominiakSNOW.DOG ADVENTURE #3M100:19:45
3112Anna ZadrogaMaxROY.agencyK100:19:46
3113Beata AndrzejewskaVercom 2K200:19:46
3114Cyprian KowalikCarlsberg Shared Services 8M200:19:46
3115Małgorzata RębiałkowskaSWGK - Szybcy Wściekli Genialni KapitalniK300:19:46
3116Karina WojtkowiakSantander TFI 2K300:19:46
3117Sonia KozubekEgnyte 5K500:19:46
3118Monika ŁyszczakFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - CentralaK200:19:47
3119Bartosz CybulskiBIEGNIEMY PO PIWOM400:19:47
3120Michał HoffmannPogoń za chlebemM400:19:47
3121Małgorzata MatuszczakKózki HochtiefuK400:19:47
3122Sonia WierzbińskaVernityK300:19:47
3123Julita WoźniakSA POZNAŃ 2K200:19:47
3124Roman SzymkowiakYorkowski Mag LogM500:19:48
3125Renata PlutaOPIEKACZEK300:19:48
3126Natalia NowakPGO Biega Wiedźmy OdlewniK300:19:48
3127Andrzej NawrotNaparzaczeM100:19:49
3128Klaudia PasiutWagony z PyramiK200:19:49
3129Jakub ZdonWerme TechnologiesM200:19:49
3130Anna MarcinkowskaNeonajlepsiK400:19:49
3131Wiesław JankowskiDealz2M200:19:49
3132Jacek WielewickiBridgestone SSC 1M500:19:50
3133Magdalena BieńkowskaWybrzeże Klatki SchodowejK100:19:50
3134Magdalena KornowiczINEA #6K100:19:50
3135Anna Wnuk-OwczarekZwinny LABK300:19:50
3136TOMASZ SOBIECHOWSKISantander 10 - AkrobaciM100:19:50
3137Agnieszka GalusińskaSantander 37 - Byle do metyK100:19:51
3138Patryk WyzujSKIVAKM200:19:51
3139Szymon NowakJKosmosM400:19:51
3140Dominika JóźwiakMopsyK200:19:51
3141Anna NowakPAW 2K400:19:51
3142Joanna MajnertJOHN DEERE 1K200:19:52
3143Emilia WikowskaJAS in timeK100:19:52
3144Ryszard ZarembaConvert 3M500:19:52
3145Agnieszka DziadoszKimball Electronics - CZAS UCIEKA, META CZEKAK100:19:52
3146Justyna WalkowskaFandom Chill TeamK200:19:53
3147Marcelina SadowskaROPS TeamK100:19:53
3148Justyna FilipiukOrzechowe Dziadki PSIK300:19:53
3149Łukasz AdamskiVercom 1M500:19:53
3150Renata KadłubekGRPD Runners #2K300:19:54
3151Emilia KrzyżaniakSupremoK200:19:54
3152Joanna JankowskaLorenz MonsteryK400:19:54
3153Marcin WojtylakPerschmann Running TeamM500:19:55
3154Karolina Olenderek-KrzykosSantander 1 - DB2 Power8 w nogach!K400:19:55
3155Agnieszka BrzózkaPurpurowi herosiK200:19:55
3156Anna KwiatkowskaArjo 2K400:19:55
3157Michael MazurekSąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu - SiM300:19:55
3158Marcin CzeczkoMasterm Team IM400:19:56
3159Joanna GorwaVolkswagen Group ServicesK100:19:56
3160Jakub GórskiBiegnący wężykiemM200:19:56
3161Anna Kurcius-SmoczykEFF DUNI FANTASTIKK400:19:57
3162Janusz HełkaMentosM100:19:57
3163Klaudia WojtczakQARSON IVK300:19:57
3164Natalia DurskaCarlsberg Shared Services 8K400:19:57
3165Marta ŚwierczArjo Drużyna MorkosiaK500:19:58
3166Katarzyna Nowaktesa tape IK300:19:58
3167Agnieszka ŚlugajArjo 5 Ton i OnK400:19:58
3168Agnieszka Zboralska-WargułaSmoki StrategoraK200:19:58
3169Aleksandra PawłowskaPGO Biega Wiedźmy OdlewniK200:19:58
3170Tomasz BudnyF-Secure Frunnę-rSM200:19:59
3171Rafał SzakołaPółnoc - północny wschódM100:19:59
3172Małgorzta BłaszykGRPD Runners #5K200:20:00
3173ADRIAN KOSZELASZATKOWNICEM400:20:00
3174Bogumiła NiemiecKAMIKADZE GRUPA MTPK300:20:00
3175Łukasz ChojeckiW.EG drużyna 1M200:20:00
3176Damian KmieciakFIBARO Angry PixelsM200:20:00
3177Monika NadolińskaW.EG drużyna 1K100:20:00
3178Justyna ZadarkoDFDS Sea-WhalesK200:20:00
3179Rafał NowakAtabi KomunikacjaM400:20:00
3180Marek PrzybylskiRyzykowni BankierzyM100:20:01
3181Katarzyna BiesekDealz2K100:20:01
3182Julia RybakowskaTeatr Nowy w PoznaniuK300:20:01
3183Katarzyna UcińskaFRESENIUS FUNK500:20:01
3184Katarzyna WrzeszczSportowy Team ŻabkiK400:20:01
3185Bronisław KilarNeoRunnersM100:20:01
3186Joanna MłyńczakMasterm Team IIK300:20:02
3187Agata SzwarcWataha YorkówK100:20:02
3188Justyna SeraszekArjo WARJOtyK400:20:02
3189Karolina DziedzicProfitroom - No limitsK200:20:02
3190Sebastian Newlin-ŁukowiczTorpol Running Team 1M400:20:03
3191Bartosz KaczmarekZarvandoM500:20:03
3192Marta KostekSantander 31 - Zdrowie na BankK100:20:03
3193Renata HilleSantander 28 - Dzikie historie - samoklikiK500:20:03
3194Arkadiusz Radtkowskiweranda Family TeamM200:20:04
3195MICHAŁ PIETRZAKSantander 10 - AkrobaciM400:20:04
3196Klaudia RozmiarekAll you need is runK100:20:04
3197Kamila Koralewska-OlejniczakDAIKIN BIEGOLASKIK100:20:05
3198Joanna OlejniczakANTY(LOOPY)K300:20:06
3199Anna JakimczykArjo MMK400:20:06
3200Magdalena JastrzębskaEXPECTUM 2K300:20:06
3201Łukasz Szajek1708M400:20:07
3202Aleksandra ChmielewskaLook adK200:20:07
3203Bolesław BrodnickiELTELM400:20:07
3204Sławomir LudwikowskiDSV Road Poznan 1M300:20:09
3205Paula OsiadaczOperacje HRoweK200:20:09
3206Nina AndrzejewskaArjo 3K300:20:09
3207Patryk NatherSuitersM400:20:09
3208Monika Antoniewicz-PawlikDAIKIN BIEGOLASKIK400:20:09
3209Aleksandra KurzawaProfitroom - ESSAK400:20:09
3210Kamila NowakMUSHrunnerkiK300:20:09
3211Katarzyna Rajca-BieniaszewskaLook adK400:20:10
3212Magdalena SzafrańskaYESRunners2K300:20:10
3213Magdalena GorzejewskaBlue Sky Travel 2K300:20:10
3214Dominika StachowskaDzikie KunyK300:20:10
3215Michał SkrętyJAS, dwa, trzyM200:20:10
3216Joanna HaegenbarthKadex IIK100:20:11
3217Przemysław KlemczakChcemy dobiec OLXM500:20:11
3218Joanna PlenzlerGRPD Runners #1K400:20:11
3219Barbara Grodek-ŁagodaSantander TFI 3K400:20:12
3220Sylwia CydejkoMogę to pomagam!!!K100:20:12
3221Krzysztof KlamyckiSPOC ServiceNow experts - team 1M100:20:12
3222Monika ŚwitekKennametal QueensK300:20:12
3223Armand UlatowskiDemiurg TeamM300:20:12
3224Justyna WegnerENEAK300:20:13
3225Agnieszka ŚcigaczRun FlatK200:20:13
3226Ewelina JabłońskaEXPECTUM 2K400:20:13
3227Dariusz MajdaSAINT GOBAIN PPL SQUADM400:20:13
3228Mateusz ChodakowskiPSiakiM200:20:13
3229Marcin RybakTessent Runners 2M100:20:13
3230Beata FoitorZABIEGANEK300:20:14
3231Izabela BaryckaPOL-MAK DAISYK300:20:15
3232Magdalena Legan?Galopujące lamy?K100:20:15
3233Grzegorz RoszakTessent Runners 2M300:20:17
3234Kamil PraskiRyzykowni BankierzyM300:20:17
3235Łukasz WalickiParkowi Rubieżnicy z PPNTM400:20:18
3236Iwona MajewskaQARSON IIK300:20:18
3237Patrycja Cichoń-ZielińskaGJW PrivateK200:20:18
3238Sławomir MałeckiVOTUM SA POZNAŃM200:20:18
3239Sandra KleiBudopol Poznań 2K300:20:18
3240Monika PodgórniakMatki,żony i kochankiK300:20:19
3241Kinga CiebielskaBitnoiseK300:20:19
3242Katarzyna PrzymęckaSantander TFI 2K500:20:19
3243Natalia MazurczakMaco RunnersK300:20:19
3244Bartosz MajchrzakBHP W BIEGUM400:20:19
3245Małgorzata JanczarczykLeśna AkademiaK200:20:20
3246Sara CzeluśniakF-Secure 1337K100:20:20
3247Sara JakubikKimball Electronics - KEPS LOGK500:20:20
3248Władimir ŻukowskiRockwool_4M300:20:20
3249Bartosz KomorowskiDrukuj24/strefaFiltrowM200:20:21
3250Anna LewandowskaBazylowa DrużynaK100:20:22
3251Katarzyna Kulawinekgetsix AngelsK300:20:23
3252Sandra BoguszPrzebiegłe KsięgoweK400:20:23
3253Agnieszka NowickaArjo WARJOtyK100:20:23
3254Ewa PolakowskaEFF DUNI FANTASTIKK500:20:23
3255Magdalena Wojciechowskagetsix AngelsK100:20:24
3256Magdalena JahnsS'portofinoK400:20:24
3257Adam ZielińskiKadex IIM300:20:24
3258Danuta BernatBIODENT JETPIKK100:20:24
3259Izabela StanisławskaOLX ZA ZDROWIE RADKAK300:20:25
3260Adrian BuksakowskiAkordoM200:20:25
3261Agnieszka Czajkowska - ŚwiętekREHAU Crossactive 4K200:20:25
3262Magdalena BelterGJW PrivateK500:20:25
3263Diana MusielakDSMK500:20:26
3264Halina BartkiewiczRyzykowni BankierzyK500:20:26
3265Katarzyna AbelBBF IIK100:20:27
3266Justyna PiętkaFresh Logistics Polska Sp. z o.o. - CentralaK100:20:27
3267Barbara GrzeniaArjo WARJOtyK500:20:27
3268Barbara SkorczewskaDRUŻYNA GOTOWOŚCIK300:20:28
3269Maciej MrozekGFT PolandM300:20:28
3270Marta LerkaDSV Road Poznan 2K400:20:28
3271Milena KurpiszALVO Medical RunnersK100:20:29
3272Judyta JóźwiakARTISZOKERZYK500:20:29
3273Małgorzata KnopekYESRunners3K300:20:29
3274Beata ŁuczakSKIVAKK100:20:30
3275Kasia Salamończyk-NapierskaONE i ONK300:20:30
3276Roman BłaszczakAKKU POWERM300:20:30
3277Maja FeliksiakTpayK200:20:30
3278Monika DobieckaSZS 2K300:20:31
3279Dagmara Stąporek-SikoraQARSON IIIK300:20:32
3280Anna UrbaniakCarlsberg Shared Services 7K400:20:32
3281Anna CzarneckaBabeczki GórąK100:20:32
3282Przemysław MazurBiegamyNaRaty - Santander LeasingM500:20:32
3283Aleksandra FryskeYESRunners2K500:20:33
3284Bartosz WierzejewskiUP PoznańM100:20:33
3285Magdalena Doerman-GnabasikREHAU Crossactive 6K300:20:33
3286Ewa BudynkiewiczPKP CARGO PoznańK100:20:33
3287Natalia Drozdowska-KrólPędzące AlpakiK200:20:34
3288Małgorzata KlimkowskaTorpol Running Team 1K300:20:34
3289Weronika KoszykaCONSTRAVIA2K200:20:34
3290Aleksandra KrenzROCKETSK200:20:34
3291Aleksandra KachlickaVercom 3K300:20:34
3292Dawid KrólFIBARO ZabieganiM200:20:35
3293Artur ChaberaSNOW.DOG ADVENTURE #3M200:20:36
3294Dorota SiwińskaYESRunners2K400:20:36
3295DOMINIKA PAPIER-FABISZAKSantander 10 - AkrobaciK300:20:37
3296Monika DziurzyńskaNotus 2K300:20:37
3297Sylwia Krzemińska-SłowekSWECO ARCHEOK100:20:39
3298MICHAŁ KLAPCZYŃSKIWYCISKARKIM100:20:39
3299Marta SiejakStankowscy & Białach StomatologiaK500:20:39
3300Klaudia SuszekUnited Vision Sp. z o.o.K200:20:39
3301Mariusz GulczyńskiSantander 14 - OMNI RunnersM100:20:39
3302Mateusz BenykSportowy Team ŻabkiM500:20:40
3303Marcin DarulCALIFORNIAM300:20:40
3304Agata BanachMasterm Team IIK200:20:40
3305Adrian RothBitnoiseM100:20:40
3306Paulina JasińskaArjo Lepiej Nie BędzieK300:20:41
3307Katarzyna JarmołowiczSantander 3 - SaharaBożydaraK500:20:41
3308Beata MaciejewskaFIT JITK400:20:41
3309Rafał PasekVoyager Group 2M100:20:41
3310Bartosz DuryńskiThe SmartansM100:20:41
3311Iwona JędrusikENEA GALOPUJĄCE ŚLIMAKIK300:20:42
3312Monika WoźnicaLeśna AkademiaK400:20:42
3313Magdalena FrancuzikPrzebiegłe KsięgoweK200:20:42
3314Tomasz WiśniewiskiArjo 2M200:20:42
3315Natalia Graś-JaworskaWagony z PyramiK300:20:43
3316Ewelina SmugTEAM TUPTACZEK300:20:43
3317Marek PilarczykSTX AnteatersM100:20:43
3318Marta KopaniaPOMPAXK300:20:43
3319Julia Skrobała-MalasińskaKolorowi Santander LeasingK400:20:43
3320Justyna GłowskaJOHN DEERE 3K200:20:43
3321Maciej SikorskiENEA Operator RunnersM200:20:44
3322Aleksandra KoralewskaBrukerK200:20:45
3323ANITA KACZMAREKO-I TEAM 1K100:20:45
3324Dawid Łasiński9RingsM100:20:45
3325NATALIA STACHOWIAKtkMPK200:20:46
3326Justyna ChrzanowskaSLOWiankiK500:20:46
3327Przemysław MalczakNotus 1M400:20:46
3328Bartosz SiminiakArjo ŚwieżakiM300:20:46
3329Joanna RudnickaSzybkim Krokiem na PodiumK100:20:47
3330Joanna SzczęchSNOW.DOG ADVENTURE #3K400:20:47
3331Dawid JakubowskiRekiny sprzedażyM100:20:48
3332Zuzanna KędzioraBrzoziewska KędzioraK200:20:48
3333Marta PietrzykRun4Fun Santander LeasingK200:20:48
3334Natasza BączkowskaJOHN DEERE 1K500:20:48
3335Hanna BukowskaSportowy Team ŻabkiK300:20:48
3336Marta OstrowskaZABIEGANEK400:20:50
3337Piotr ChojnackiPrzelewy24_2M500:20:50
3338Paulina Tatys-BorsukiewiczENEA - porażeni prądemK400:20:50
3339Iga SadłowskaArjo WARJOtyK300:20:50
3340Piotr DudaPędzące Żółwie TUBESAM400:20:51
3341Marlena Walkowiaktesa tape IIK400:20:51
3342Anna Wiśniewskae-QipaK300:20:51
3343Anna WanatBiofarmK200:20:52
3344Barbara OczkowskaBridgestone Poznań 2K300:20:53
3345Ewa SzczerbaEkopetardyK200:20:53
3346Katarzyna StrażMatki,żony i kochankiK400:20:53
3347Marta PonickaPędziwiatry z GTK400:20:53
3348Małgorzata WróblewskaAltkom AkademiaK400:20:54
3349Magdalena BarteckaREHAU Crossactive 6K400:20:54
3350Edyta SawickaRockwool_2K100:20:54
3351Piotr ZiemlińskiGRPD Runners #2M100:20:54
3352Katarzyna WiśniewskaENEA Operator RunnersK300:20:55
3353Justyna Rapś-DziobanDachser Team IIK300:20:55
3354Dagmara WiszniewskaSantander 7 - Ryzykowne RysieK300:20:55
3355Magdalena HupałoPędzące GazeleK100:20:55
3356Andrzej MonczakPisaki Wyborcza PoznańM100:20:55
3357Kamila DoboszSLOWiankiK100:20:56
3358Joanna KontowiczH2H.techK400:20:56
3359Maciej PasterskiJOHN DEERE 2M400:20:57
3360Monika WitkowskaZłote StrzałyK200:20:57
3361Kinga KubickaDziki HochtiefuK200:20:57
3362MONIKA JANKOWSKASZATKOWNICEK300:20:57
3363Michał KozickiTPA Runners Team 2M100:20:57
3364RADOSŁAW WŁODARCZAKSZATKOWNICEM200:20:58
3365Patrycja NiemczykIP BOXK100:20:58
3366Agata BoiwkoSantander 8 - Galopujące SzpilkiK300:20:59
3367Martyna AntczakProfitroom - ESSAK200:20:59
3368Martyna PińczyńskaDzikie KunyK400:21:00
3369SYLWIA ZYCHLIDLERKIK200:21:00
3370Marlena MorskaEnea DreamTeamK100:21:00
3371Łukasz StarczewskiLook Your BestM100:21:00
3372Małgorzata BębelMONEY SPRINTERSK100:21:00
3373BEATA WALEŃSKASantander 10 - AkrobaciK500:21:01
3374MICHAŁ FRĄTCZAKPOFAM POZNAŃM200:21:01
3375Paulina GorawskaWolne i frywolneK500:21:02
3376Monika MazurekBLONDYNKI I BRUNETKIK100:21:02
3377Oliwia Mendel-TomiakJAS in timeK300:21:02
3378Marta PrzybyłDFDS LedwozipyK100:21:02
3379Magdalena PaluszkiewiczArjo NalajcieK300:21:03
3380Krzysztof JesiołowskiEKSPRESYM300:21:03
3381Antonina Bogdanowicz?U mnie działa?K200:21:04
3382Marta PawełczykDAIKIN BIEGOLASKIK500:21:04
3383Katarzyna Brzeskot1708K200:21:04
3384Agata NitschkeGRAŻYNY BIZNESUK300:21:05
3385Damian SzczygiełCarlsberg Shared Services 3M300:21:05
3386Agnieszka MajerowskaHOCHLAND #6K300:21:05
3387Sandra PawłowskaELDK100:21:06
3388Iwona ZarębaYORK PL_Babeczki z TomkamiK300:21:06
3389Ireneusz SzyszkaSokoły WędrowneM200:21:06
3390Katarzyna JardanowskaSportowy Team ŻabkiK500:21:06
3391Katarzyna SzelągowskaSantander 3 - SaharaBożydaraK200:21:06
3392Anna Białożył?Galopujące lamy?K300:21:06
3393Agnieszka TylczynskaArjo 5 Ton i OnK300:21:06
3394Nina WęgorowskaQARSON IIK100:21:06
3395Sylwia HackenbergRun Lidlaki 1816K200:21:07
3396Jakub MatuszakArjo 3M400:21:07
3397Piotr BłaszczykSWGK - The Tax Eagles 2M100:21:08
3398Agnieszka SowińskaPurpurowi herosiK100:21:08
3399Arleta TomalaPOZBRUK 2K500:21:08
3400Marta TomaszewskaArjo Lepiej Nie BędzieK100:21:08
3401Olga SkowrońskaSportowy Team ŻabkiK400:21:08
3402Maciej CzerwińskiThe LONGSHO(R)TSM400:21:09
3403Anna SkorynaCONSTRAVIA2K500:21:09
3404Michał MarkiewiczMERIXSTUDIO IIIM400:21:10
3405Małgorzata PlucińskaAkordoK300:21:10
3406Violetta WolffGSK5K100:21:10
3407Marta BrzezińskaPędziwiatry z GTK200:21:10
3408Kamila SkrodzkaJOHN DEERE 1K400:21:10
3409Ewelina PolowczykPTB NICKEL 2K200:21:13
3410Karolina RachutaFIBARO 1K500:21:13
3411Witold JuśTerravitaM500:21:13
3412Magdalena JóźwiakLecę bo chcę - Santander LeasingK200:21:13
3413Juwencja MarciniakPędzące Gazele - Santander LeasingK500:21:15
3414Karolina KolasińskaLapsangK300:21:15
3415Beata RochaZdyskwalifikowani Santander LeasingK500:21:15
3416Eliza MarcinowskaProfesja SzkoleniaK500:21:16
3417Patrycja JabłońskaNeoRunnersK300:21:16
3418Andrzej PustySantander 34 - Zdrowie na BankM500:21:16
3419Agnieszka IdziakDUNI 2K500:21:16
3420Anna RespondekRemmers Running TeamK300:21:16
3421Edyta MusiałRekiny sprzedażyK200:21:18
3422Marta BalcerowskaEMS PartnerK400:21:18
3423Małgorzata BlatkiewiczIKEA Poznań FENOMENYK200:21:18
3424Alicja LehmannPisaki Wyborcza PoznańK400:21:18
3425Łukasz GrochowskiZwolnieni z WUEFUM100:21:19
3426Aleksandra Blimel-BielewiczSantander 1 - DB2 Power8 w nogach!K100:21:19
3427Paweł NojszewskiPKP CARGO Poznań 2M300:21:19
3428Monika Alankiewiczafter party - Santander LeasingK500:21:20
3429Aleksandra KondrackaH2H.techK200:21:20
3430Justyna FerczArjo Różowe PanteryK200:21:20
3431Małgorzata WładczykPTPiREEK300:21:21
3432Monika NizioZAK - Santander LeasingK300:21:21
3433Monika SierantINEA #6K300:21:21
3434Adrianna Górna?U mnie działa?K400:21:22
3435Małgorzata KolberENEA Run&FunK300:21:22
3436Marlena Pruban-ŁukaszewskaJoker-SecurityK400:21:23
3437Milena ZiemlińskaGRPD Runners #3K400:21:23
3438Mariusz KolańczykArjo ŚwieżakiM100:21:24
3439Barbara KrzewinaFast Foot ENEAK500:21:24
3440Monika NowakLinomag?K200:21:24
3441Joanna HawroPobiegnę ? pomogę!!!K200:21:24
3442Joanna GrocholewskaZłote StrzałyK100:21:24
3443Jerzy KwiecińskiENEA ELITEM400:21:25
3444Karolina WabińskaWolne i frywolneK100:21:25
3445KATARZYNA CIEŚLEWICZEXPECTUM 2K200:21:25
3446Maciej KorzecJanusze Sebix i GrażynaM100:21:25
3447Magdalena MajkatkMPK300:21:26
3448Beata Badowska-PawlakTPA Runners TeamK200:21:27
3449DONATA SAPORafter party - Santander LeasingK400:21:27
3450Błażej KaźmierczakLTPM200:21:27
3451Ewa SzymańskaLIDLERKIK100:21:28
3452Elżbieta StaniszewskaPędzące AlpakiK400:21:29
3453Aleksandra SzydłowskaNotus 2K400:21:29
3454Weronika PatelskaENEA ELITEK100:21:30
3455Katarzyna KokocińskaKózki HochtiefuK300:21:30
3456Julia OwsiannaDrużyna pierścieniaK200:21:30
3457Anna Lisiak-PolusBIODENT JETPIKK300:21:30
3458Joanna KopczyńskaArjo Lepiej Nie BędzieK200:21:30
3459Katarzyna SiwińskaSWGK - Żelazna Łyda 2K300:21:31
3460Luiza OstrowskaRunSmartK300:21:32
3461Mikołaj KędzierskiJKosmosM300:21:33
3462Mateusz ErtmanPoza sprintem - Santander LeasingM300:21:33
3463Sebastian BrzozowskiPTPiREEM100:21:33
3464Anna KrzyżańskaSNOW.DOG ADVENTURE #2K100:21:33
3465Michał AndrzejakProfesja RekrutacjeM400:21:34
3466Joanna GrzelakDFDS LedwozipyK400:21:34
3467Paulina ReinigerTeatr Nowy w PoznaniuK400:21:35
3468Katarzyna SzkudlarskaBLENDERYK200:21:36
3469Bartosz OrszulakKimball Electronics - KEPS LOGM200:21:36
3470Marcin SosnowskiTRANSLOCUSM300:21:37
3471Mirosław CzywczyńskiSantander 20 - Świebodzin TeamM100:21:37
3472Katarzyna KubiakLinomag?K100:21:38
3473Adrian StefanskiDSV Road Poznan 3M200:21:40
3474Monika TadeuszewskaSantander TFIK100:21:40
3475Michał WojcieszakJoker-SecurityM300:21:40
3476Monika PijanowskaTÜV Rheinland Polska 1K400:21:41
3477Karolina KulczakTpayK300:21:42
3478Łukasz RadońDistribev OrbicoTeam PoznańM200:21:42
3479Marta Rajnholc-KondejSzalone Konsiaki KontrolakiK500:21:42
3480Adam BarszczArjo Różowe PanteryM500:21:44
3481Anna CzerwińskaAniołki FurmanaK400:21:45
3482Małgorzata KulikYESRunners2K200:21:45
3483Anna BoryczkaNEURON TEAMK100:21:47
3484Malgorzata SzabelskaGSK8K200:21:47
3485Agnieszka JankowiakGRPD Runners #5K500:21:47
3486Agnieszka GlancOperacje HRoweK300:21:47
3487Natalia BudziszSantander 34 - Zdrowie na BankK200:21:48
3488Maciej TroćGT OldboyeM200:21:48
3489Dariusz TomaszewskiSantander 26 - Wpisz cokolwiek...M500:21:48
3490Izabela BłoszykPisaki Wyborcza PoznańK200:21:49
3491Justyna KrajewskaPędzące GazeleK500:21:49
3492Jakub KrzyżańskiGO - APM400:21:49
3493Anita UrbaniakPędzące żółwieK300:21:49
3494Małgorzata JanickaSantander 22 - Dealerzy i KontrolerzyK300:21:49
3495Anna FrackowiakEFF Duni Chillout RunnersK100:21:50
3496Anna SkwirzyńskaArjo NalajcieK200:21:50
3497Marek KaźmierskiBSG TEAMM200:21:52
3498Wojciech KamaćMentosM300:21:53
3499Szymon SzczypkowskiProfitroom - No limitsM300:21:54
3500Sabina WawrzynowiczBrzoziewska KędzioraK300:21:56
3501Bernadeta SzwarcRekruteo.comK200:21:56
3502Sylwia Kosmacz - LeśniczakPurple girlsK500:21:56
3503Agnieszka SzwarcRUNforFUNK400:21:59
3504Joanna LeimannPowolniakiK200:22:01
3505Ewa Majewska-TadejONE i ONK200:22:01
3506Sara GrodzkaKennametal QueensK200:22:01
3507Joanna HantzDRUŻYNA GOTOWOŚCIK100:22:01
3508Klaudia ThielJeszcze nie wiemyK300:22:02
3509Patrycja BanasiakSAINT GOBAIN PPL-ki SQUADK300:22:02
3510Anna DzudzewiczWercomK200:22:02
3511Karolina WojciechowskaSantander 18 - Nie wiem, czy dobiegnęK400:22:03
3512Mateusz KardaszTWININGS -C24M300:22:04
3513Karolina BaronSzybcy i wściekli Enea TradingK100:22:05
3514Anna NiesiobęckaWercomK400:22:06
3515Dorota DudekSantander 6 - Gwiazdki z jedenastkiK500:22:06
3516Jarosław PrzestackiDSV Road Poznan 2M500:22:06
3517Piotr SzelążekKimball Electronics - Sourcing TeamM500:22:07
3518Barbara TomczakRockwool_4K400:22:08
3519Beata GałązkaLapsangK200:22:08
3520Jaga KraupeREHAU Crossactive 4K300:22:08
3521Justyna HennigCool Girls Never SlowK400:22:08
3522Barbara PotockaSzybkie i Wściekły Santander LeasingK300:22:09
3523Jakub ZiółkowskiTRANSLOCUSM200:22:10
3524Sandra CzechALVO Medical RunnersK200:22:11
3525Alicja PiaskowskaSWECO TURBO SMARTK200:22:12
3526Paulina CiesielskaSantander 22 - Dealerzy i KontrolerzyK100:22:12
3527Martyna WielgusPędzące GazeleK400:22:12
3528Klaudia PawłowskaWH Legal & FriendsK200:22:13
3529Magdalena CiemciochRehau Crossactive 5K200:22:14
3530Maciej SzulejewskiF-Secure RunnersM200:22:15
3531Dorota AntkowiakBiofarmK100:22:17
3532Marcin StaszakMERIXSTUDIO IIIM500:22:17
3533Joanna LipińskaSportowy Team ŻabkiK400:22:17
3534Karolina TomaszewskaSportowy Team ŻabkiK300:22:18
3535Joanna BissingerSantander 7 - Ryzykowne RysieK400:22:18
3536Magdalena Ławicka1708K500:22:18
3537Małgorzata Rożniewska?Galopujące lamy?K400:22:18
3538Arleta MikołajczykSAINT GOBAIN PPL-ki SQUADK400:22:20
3539Jolanta NawrockaThe LONGSHO(R)TSK300:22:21
3540Anna BykowskaThe LONGSHO(R)TSK500:22:21
3541Natalia KopaczewskaZadyszka TeamK200:22:22
3542Szymon TomczakPółnoc - północny wschódM300:22:22
3543Karol Tyborowski#eFitness HelpdeskM200:22:22
3544Marta MikołajczykWataha YorkówK300:22:22
3545Justyna MichniakSantander 6 - Gwiazdki z jedenastkiK200:22:23
3546Marek SkibińskiDemiurg TeamM200:22:24
3547Marlena AntczakSportowy Team ŻabkiK100:22:24
3548Iwona Ławniczak-PoralaTorpol Running Team 3K300:22:25
3549Marta PaliwodaLidl KVWK500:22:25
3550Beata SuchockaProfesja RekrutacjeK500:22:25
3551Kamila KrekoraVercom 2K400:22:25
3552Magda JurgaLevi'sK400:22:27
3553Michał HorowskiENEA LogistykaM100:22:28
3554Aleksandra ZawadzkaSportowy Team ŻabkiK200:22:28
3555Izabella MichalakTpay - zaufane płatnościK300:22:29
3556Agnieszka FlagmańskaMIG POZNAŃK300:22:29
3557Tomasz BzowskiSWGK - Szybcy Wściekli Genialni KapitalniM500:22:31
3558Beata PacholczakBLONDYNKI I BRUNETKIK500:22:32
3559Mirosława LubińskaSantander 34 - Zdrowie na BankK100:22:32
3560Magdalena GoskMasterm Team IIK400:22:33
3561Natalia SmugowskaNeoRunnersK400:22:33
3562Michał RadziejewskiLapsangM400:22:34
3563Piotr NowakSPOC ServiceNow Experts - team 2M300:22:34
3564Kasia KraulProfitroom - ESSAK100:22:35
3565Joanna GawronSantander 37 - Byle do metyK400:22:37
3566Aleksandra ManczakSantander 25 - ZaBieganeK200:22:37
3567Kamila RadziejewskaDFDS 3K200:22:38
3568Angelika PietruchaBLONDYNKI I BRUNETKIK300:22:39
3569Emilia JanasikConvert 2K100:22:39
3570Anna PolcynJob Impulse Centrala IIK400:22:39
3571Magda PolusSzybkie i Wściekły Santander LeasingK100:22:40
3572Anna LewandowskaSokoły WędrowneK400:22:43
3573ROKSANA KOSTUJO-I TEAM 2K300:22:45
3574Viktoryija MajczakRockwool_1K500:22:46
3575Anna PastwaGRAŻYNY BIZNESUK500:22:46
3576Katarzyna MosorWagony z PyramiK400:22:46
3577Katarzyna NędziSantander 18 - Nie wiem, czy dobiegnęK100:22:47
3578Aleksandra PiechockaENEA Zwarci i spięciK200:22:47
3579Perkiewicz MałgorzataHARPAGANM500:22:50
3580Kornelia AntkowiakSantander 17 - Piękny i BestieK200:22:50
3581Katarzyna IgnaszakDHL FrachtK300:22:53
3582Magdalena StammPAW4K300:22:57
3583Dominika HellerPOZBRUK 2K300:22:57
3584Małgorzata TomzaJanusze Sebix i GrażynaK400:22:59
3585Monika MantykIKEA Poznań PAXYK500:23:00
3586Agnieszka CierniewskaSantander 25 - ZaBieganeK400:23:01
3587Paulina Meller-KmiecikGJWK500:23:03
3588Agnieszka Goździejewska-StawowaQARSON IVK200:23:04
3589Monika SkotarczakREHAU Crossactive 6K500:23:04
3590Magda WójcikLevi'sK300:23:04
3591Michał WalkowiakTRANSLOCUSM100:23:05
3592Nina GroszewskaSantander 26 - Wpisz cokolwiek...K100:23:06
3593Dianne Ferreira da SilvaCarlsberg Shared Services 5M100:23:06
3594Jakub SkrzypczakHOCHLAND #6M200:23:07
3595Agnieszka GontarekSantander 9 - Dzikie KopytaK100:23:07
3596Ewelina WiznerowiczThe SmartansK400:23:08
3597Michael NeesRS Lisy 2M200:23:10
3598Andrzej ArentowskiCYBINA TEAM 2M300:23:10
3599Monika Bohińska-TchórzDFDS LedwozipyK300:23:11
3600Edyta JędrzejczakSzybki i WściekłeK300:23:12
3601Piotr GorzyńskiVercom 2M300:23:15
3602Ewa ŁuczakMarvelousDotsK500:23:16
3603Anna WalczakPOGROMCY FAWORYTÓWK400:23:17
3604Marta GajewskaIT RunnersK300:23:18
3605Sylwia BudnikCool Girls Never SlowK100:23:18
3606Sebastian KołachPrzelewy24_1M200:23:19
3607Maria BarnaśCurrency One 1K400:23:20
3608Agnieszka FaszczaDFDS 3K300:23:20
3609Anna FryzaKennametal Team 3K200:23:20
3610Karolina AwtuchJob Impulse Centrala IIK200:23:22
3611Joanna OleksiakStankowscy & Białach StomatologiaK200:23:23
3612Kornelia GuszczakLidl KVWK300:23:25
3613Łukasz JarmużBazylowa DrużynaM400:23:27
3614Joanna KijankoInformed SourcesK500:23:27
3615Agata GrembeckaPędzące Gazele - Santander LeasingK400:23:28
3616Jan JachymiakLatające AstryM200:23:29
3617Agnieszka OsińskaSzybki i WściekłeK500:23:31
3618Maria PawlakGSK - Star ChasersK300:23:31
3619Agnieszka Nowicka-ŁapkiewiczNeonajlepszeK500:23:31
3620Agnieszka JacoszakMopsyK300:23:33
3621Małgorzata SpławskaSantander 32 - Zdrowie na BankK500:23:35
3622Agnieszka OsuchGFT PolandK100:23:38
3623Tomasz MuchaVercom 2M500:23:39
3624Katarzyna ZalewskaPTPIRKIK200:23:40
3625Viktorija KropaKennametal Team 3K300:23:43
3626Łukasz GąskaLab 3 ArchitekciM400:23:43
3627Lucyna KubalaDrużyna pierścieniaK400:23:45
3628Marcin SławiczEtteplan PolandM500:23:45
3629Anna KosikowskaQARSON IVK500:23:45
3630Anna FrankeWILD GEPARDSK200:23:46
3631Karina KopczyńskaSzybki i WściekłeK400:23:46
3632ALICJA SIKORSKAO-I TEAM 1K300:23:51
3633Anna WikaDrużyna pierścieniaK100:23:51
3634Dorota StankowskaStankowscy & Białach StomatologiaK100:23:52
3635Joanna SzwantMaco RunnersK500:23:52
3636Barbara PaluchGrube KluchyK300:23:53
3637Radek MierzejewskiFAB 5 DFDSM500:23:54
3638Joanna BrzakowskaESC RACE 4K200:23:56
3639Mariola PilarzQARSON IIIK400:23:57
3640Filip RatajczakSantander TFIM500:23:58
3641Justyna TyszlerDFDS Easy RunnersK200:23:59
3642Monika MaćkiewiczEnea Trading 3K100:24:00
3643Kamil RochowiakLatające AstryM300:24:01
3644Mikołaj MatkowskiRun4Fun Santander LeasingM400:24:02
3645Witold MilejIKEA Poznań KLOPSYM100:24:04
3646Anna-Maria OrwatQARSON IIK400:24:06
3647Aneta KolanowskaBLENDERYK300:24:07
3648Bartosz NowakowskiSWGK - Żelazna Łyda 2M100:24:08
3649Michalina OlejnikDuni 1K100:24:08
3650Anna CzerniakEnea Trading 3K200:24:11
3651Aleksandra ZielińskaPerschmann Running TeamK400:24:12
3652Paulina NowickaPisaki Wyborcza PoznańK300:24:14
3653Marlena RoslerSWGK - Szybcy Wściekli Genialni KapitalniK200:24:17
3654Waldemar SzczepaniakVoyager Group 1M400:24:19
3655Monika BrzoskaDFDS Easy RunnersK300:24:21
3656Katarzyna WachnikRehau Crossactive 5K100:24:21
3657Magdalena PaluszkiwiczSantander 25 - ZaBieganeK100:24:27
3658Katarzyna Wroczyńska-KaczmarekPOZBRUK 3K500:24:30
3659Patrycja Blecharska - ZouliBLONDYNKI I BRUNETKIK400:24:30
3660Mikołaj BujokGSK8M500:24:38
3661Barbara SzymańskaWataha YorkówK400:24:42
3662Marta CzajkaZwinny LABK100:24:42
3663Bartosz KrzyżaniakJAS, dwa, trzyM300:24:49
3664Bartosz JusikBBF IIM400:24:51
3665Kinga PodolskaWolne i frywolneK300:24:51
3666Wojciech TafelskiJAS in timeM200:24:52
3667Marcin GularekIT RunnersM100:24:54
3668Katarzyna KolskaArjo 5 Ton i OnK100:24:59
3669Joku LuCarlsberg Shared Services 7M500:25:00
3670Tomasz JurkówDSMM400:25:00
3671Monika BiedziakLevi'sK100:25:01
3672Joanna SmolakSantander 3 - SaharaBożydaraK300:25:05
3673Anna RendaBLONDYNKI I BRUNETKIK200:25:12
3674Karolina PiaseckaZarvandoK400:25:15
3675Jacek GrobelnyConsdata Rekreacja i PrzyjemnośćM500:25:17
3676Angelika BianekArjo Różowe PanteryK100:25:17
3677Wojciech KuśnierkiewiczSPOC ServiceNow experts - team 1M200:25:19
3678Paulina GóralczykSantander 6 - Gwiazdki z jedenastkiK400:25:22
3679Magdalena Grobelna#VivaldiTeamK300:25:30
3680Aneta AntkowiakArjo Różowe PanteryK300:25:30
3681Marta NawrockaSantander 3 - SaharaBożydaraK400:25:39
3682Paulina PietrzakWolne i frywolneK400:25:59
3683Iwona MiśkiewiczFRESENIUS FUNK200:25:59
3684Michał CegielskiPędzące Żółwie TUBESAM300:26:04
3685Milena StawnaJeszcze nie wiemyK200:26:15
3686Daniel MichałekAniołki MichałkaM100:26:23
3687Michael KuehEgnyte 3M500:26:26
3688Michał KaniastyJAS in timeM500:26:52
3689Sylwia JuśkiewiczArjo Drużyna MorkosiaK200:27:02
3690Aleksandra KrólPOZBRUK 3K100:27:13
3691Alicja HermannPOZBRUK 2K100:27:13
3692Jakub GórskiJKosmosM100:27:14
3693Katarzyna CzajaHOCHLAND #4K100:27:18
3694Izabela HoffaMIG POZNAŃK200:27:29
3695DOROTA GRZYWIŃSKAO-I TEAM 2K200:27:39
3696Katarzyna ŁyjakProfitroom - ESSAK500:27:52
3697Kinga GrochowiakSantander 19 - Zespół Klientów Spółek ZależnychK400:28:30
3698Paweł SchedlerSetappM200:28:55
3699Przemysław WiaterMexichem Excel MassacreM300:29:30
3700Małgorzata MarchewkaDrużyna pierścieniaK300:32:18
3701Anna CzarneckaEFF Duni Chillout RunnersK200:37:50
3702Agata SaweczkoO-I TEAM 4K200:39:19
3703Krzysztof PawlakCurrency One 2M115:09:00
3704Piotr BorkowskiESC RACEM315:37:00
3705Bartłomiej TruchelCurrency One 2M216:53:00
3706Urszula SmolibockaESC RACEK218:58:00