System dostarcza STS-TIMING

10. PKO Półmaraton Rzeszowski

Wyniki oficjalne. Klasyfikacja na podstawie czasów netto poza pierwszymi dwustoma zawodnikami na mecie.

TOP 10 LIVE
#Nr
Bib
Nazwisko, imię
Surname, Name
KrajMiejscowość
City
TeamPłeć
Sex
Czas
Time
Strata
Gap
1700MAIYO KIMAIYO HILLARY KIPTUMKENNAIROBIBenedek TeamM00:51:53-
2734MATHEKA BENARD MUINDEKENNAIROBIBenedek TeamM00:51:54-
3826OCHAL PAWELPOLBYDGOSZCZTEAMOCHAL / Prefbet Sniadowo ŁomżaM00:52:09-
41437SAHAJDA TIBORSLOOBAL SERVIS KOSICEM00:53:10-
5282GĄSIORSKI MICHAŁPOLNOWY SĄCZ#StajniaBalonaM00:54:09-
61434SMĘDOWSKI PAWEŁPOLRZESZÓWGUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLM00:54:23-
7996ROGIEWICZ ANDRZEJPOLGRUDZIĄDZPACK MAN TEAMM00:54:32-
8239DZIUBA BOGDANPOLJASTKOWICEStalowowolski Klub BiegaczaM00:55:16-
91284WIERDAK HUBERTPOLKORCZYNACukiernia ATENA & BONUS FolieM00:56:24-
1061BISKUPSKI TOMASZPOLDALESZYCEKU AZS UJK KielceM00:57:42-
11238DZIEWIŃSKI DAMIANPOLSANOKTG Sokół SanokM00:58:34-
121465NIEZGODA MARCINPOLKROSNOKKB MOSiR KROSNOM01:00:14-
13113CHEPLETING BETTYKENNAIROBIBenedek TeamK01:00:15-
14670ŁABUZ MAREKPOLTARNÓWGrupa Azoty S.A.M01:00:50-
151436BURKOVSKA OLENAUKRKIEVK01:01:06-
1625GLADYS JEPKURUI BIWOTTKENNAIROBIBenedek TeamK01:01:33-
171000ROSTKOWSKA ANNAPOLSZKLARSKA PORĘBAKS SMS Szklarska PorębaK01:01:40-
181415HUDAK MARIAUKRLVOVK01:01:49-
191472PASTOROVA PETRAUKROSTRAVAMIL SEITL OSTRAVAK01:02:09-
20511KOBYLARZ PIOTRPOLRZESZÓWStajnia Balona / Rzeszowskie Gazele i GepardyM01:02:19-
21242FEDAK GRZEGORZPOLSANOKM01:02:27-
2274BORYS ANDRZEJPOLŁAZYM01:02:51-
23766MOLCZYK PAWEŁPOLNIWKAM01:03:06-
242ALBRYCHT KATARZYNAPOLKROŚCIENKO WYŻNEK01:03:21-
25349HASIAK MACIEJPOLHUCISKOM01:03:21-
26490KIPER MACIEJPOLJAROSLAWBBL JAROSLAW PERFECT RUNNER TEAMM01:03:21-
27813NOWAK ŁUKASZPOLSKRZYSZÓWITMBW KrakówM01:03:25-
28106BURYŁO MATEUSZPOLJODŁÓWKAPerfect Runner Team/BBL JarosławM01:03:42-
2986BRZYSKI MACIEJPOLRZESZÓWM01:04:06-
30184ĆWIK HUBERTPOLZAMOŚĆAgros ZamośćM01:04:06-
31691MACHOWSKI KAROLPOLKROSNOM01:04:13-
32389JAŁOCHA MIECZYSŁAWPOLPRZEMYŚLPrzemyski Klub BiegaczaM01:04:31-
33425KACZMAREK MONIKAPOLŁÓDŹAsics Frontrunner PolskaK01:04:33-
341451KAMOLA KAZIMIERZPOLPUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYM01:04:45-
35949PORADA MARCINPOLJASIONKARun_HelpersiM01:04:47-
36968PRZYDZIAŁ DAMIANPOLSĘDZISZÓW MŁPM01:04:55-
371070SIWIECKI TOMASZPOLKRAKÓWM01:05:05-
38386JAKUBIK MIROSŁAWPOLZALESZANYFartlek G.OM01:05:36-
39703MAJECKI ROBERTPOLSANDOMIERZ3 Sandomierski Batalion RadiotechnicznyM01:05:37-
401423GUT JACEKPOLHUCISKOOSP HUCISKOM01:05:46-
411386ZMITROWICZ BOGDANPOLNOWA DĘBAZMITEK TEAMM01:05:49-
42958PRAJZNER MARTAPOLKROŚCIENKO WYŻNEK01:05:55-
43967PRZYBYŁOWICZ WOJCIECHPOLRZESZÓWM01:06:03-
44587KRUPA PAWEŁPOLAGATÓWKAwww.serwisdrzewny.comM01:06:06-
45312GRABIEC MARCINPOLKOLBUSZOWAKolbuszowaM01:06:10-
461297WILK ŁUKASZPOLLUBENIAM01:06:11-
47143CISEK ANDRZEJPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM01:06:13-
481106SOJA MAREKPOLRZESZÓW21 bdowM01:06:13-
49676ŁUCZAK STANISŁAWPOLNOWA SARZYNANowa Sarzyna-CiechM01:06:13-
501338WÓJCIK TOMASZPOLGORZYCEFARTLEK GOM01:06:19-
511404STASIOWSKI PIOTRPOLBRZÓZKA KRÓLEWSKAM01:06:24-
52378IWANICKI KRZYSZTOFPOLWOJASZÓWKAM01:06:27-
53930PŁANETA MARCINPOLTARNOBRZEGWITAR TARNOBRZEGM01:06:36-
54536KORYL ŁUKASZPOLRZESZÓWMTU Aero EnginesM01:06:43-
55538KORZENIOWSKI TOMASZPOLTARNOBRZEGbieganie.plM01:06:45-
56954POSPÍŠIL PAVELCZEČERČANYBenešovský běžecký klubM01:06:45-
5750BIAŁOWĄS TOMASZPOLRZESZÓWPIZZERIA TORRO TEAMM01:07:03-
581337WÓJCIK SEBASTIANPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:07:11-
59941POLONĆAK JANSVKSVIDNIKKlub bezcov StropkovM01:07:15-
60744MAZURKIEWICZ TOMASZPOLSANOKM01:07:16-
61293GODEK GERARDPOLGÓRNOM01:07:17-
62359HORODECKI KONRADPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:07:19-
631043SARZYŃSKI STANISŁAWPOLŁAŃCUTM01:07:22-
64476KIDA PAWEŁPOLŁOWISKOM01:07:38-
65814NOWAK MARCINPOLSTALOWA WOLAstalowowolski klub biegaczaM01:07:39-
66375ISKRA KAMILPOLRZESZÓWRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM01:08:12-
671389ŻACZEK ŁUKASZPOLOSTROWIEC ŚW.BBL Ostrowiec Św.M01:08:16-
68288GIŻA GRZEGORZPOLRADOMYŚL WIELKIM01:08:17-
69675ŁEPTUCH TOMASZPOLKOMORÓWStalowowolski Klub BiegaczaM01:08:18-
70407JASTRZĄB PIOTRPOLLESKODekan LeskoM01:08:20-
71486KILIAN MATEUSZPOLKRAKÓWJózefińska TeamM01:08:22-
72908PIĘKOŚ MAREKPOLJASZCZEWM01:08:28-
73196DELEKTA JANPOLŁOWISKODELjAM01:08:53-
74643LEMKO ROBERTPOLSANOKRebelyant TeamM01:08:54-
751229TOMASIAK WACŁAWPOLSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIGB Na ZdrowieM01:08:55-
76210DOROTA ZBYSZEKPOLOLESZYCERUN RUN OLESZYCEM01:09:01-
771176SZEWCZYK MAREKPOLRZESZÓWTynexpolM01:09:01-
781349WYWŁOKA PAULINAPOLWIERZBNAAquaReh Wichura JarosławK01:09:02-
7999BUŁDAK KRZYSZTOFPOLSANOKM01:09:03-
80963PROSZOWSKI PIOTRPOLJASTKOWICESTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAM01:09:05-
81927PLIŚ MATEUSZPOLRZESZÓWSpartan Race Training Group RzeszówM01:09:06-
821454RODZINKA JANPOLZRĘCINKB "ATHLETIC" ZRĘCINM01:09:06-
83777MOTYKA KAMILPOLJAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁM01:09:20-
841387ZYGUŁA PIOTRPOLKATOWICEJCommerce TeamM01:09:20-
85689MACHOWSKI BARTŁOMIEJPOLSZCZEPAŃCOWAM01:09:21-
86864PAŁAC ADAMPOLHYZNEM01:09:21-
87534KORNAK ŁUKASZPOLJASIONKAM01:09:26-
881385ZIOMEK TOMASZPOLTARNÓWEkipa z TarnowaM01:09:26-
89260FURMAŃSKI ARTURPOLTARNÓWEKIPA Z TARNOWAM01:09:27-
90328GRYGIEL MATEUSZPOLRUDA ŚLĄSKAM01:09:33-
91139CIĘŻKOWSKI SŁAWOMIRPOLTARNÓWM01:09:43-
921252URBAŃSKI ZBIGNIEWPOLNOWA DĘBAZMITEK TEAMM01:09:48-
931334WÓJCIK MARCINPOLOLSZANICAOC KrościenkoM01:09:49-
94191DĄBEK JERZYPOLHUCISKONOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWAM01:10:01-
951041SARNA KAMILPOLRZESZÓWM01:10:02-
96917PISAREWICZ KAROLPOLNIDZICAPKO Bank PolskiM01:10:10-
9741BERES ARKADIUSZPOLRZESZÓWGarmin SquadM01:10:13-
98636LATAŁA KRZYSZTOFPOLPAWŁÓWBiegamyzSercem.plM01:10:13-
99493KISZKA KAROLINAPOLBRATKOWICEK01:10:14-
1001339WRONA KAZIMIERZPOLMIELECRSM MielecM01:10:14-
101820NOWOSIELSKI MAREKPOLSANOKBiegam dla MarcinkaM01:10:19-
1021214TAJCHMAN JAROSŁAWPOLRZESZÓWNowoczesnastrona.plM01:10:21-
1031161SZAWAN PAWEŁPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:10:24-
104673ŁAGOŻNY ŁUKASZPOLSANOKBRUBECK TeamM01:10:24-
1051233TRACZ ŁUKASZPOLRADYMNOwww.treningfizjoterapia.pl AquaRehM01:10:33-
106147CWYNAR PIOTRPOLTARGOWISKAM01:10:35-
107185DACYL MICHAŁPOLKROSNONowy Styl Group Running TeamM01:10:38-
108262FUS MACIEJPOLRZESZÓWPratt&Whitney RzeszówM01:10:50-
109635LASKOWSKI SŁAWOMIRPOLKROSNOM01:10:50-
110637LECH GRZEGORZPOLTRZCIANAM01:10:51-
1111057SIENICKI MARCINPOLBIEŹDZIEDZAsssM01:10:51-
1121317WOJNAR JACEKPOLŁAŃCUTOPTeamM01:10:51-
113468KĄKOL ZBIGNIEWPOLGWOŹNICA DOLNAWater TeamM01:10:52-
114906PIETRYKA GRZEGORZPOLRZESZÓWGodik KulasM01:10:54-
115774MOSOŃ WIKTORPOLGŁOWIENKAMUKS Podkarpacie JedliczeM01:10:59-
116234DZIEDZIC WITOLDPOLRZESZÓWSPARM01:11:00-
11731BAZAN TADEUSZPOLSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIGB NA ZDROWIEM01:11:06-
118994RODZEŃ PAWEŁPOLRZESZÓWGollob TeamM01:11:07-
119120CHMIELOWIEC DANIELPOLSZYMBARKGorlicka Grupa BiegowaM01:11:25-
120187LABARTKABA KOSTIANUKRLWOWSC ULTRAM01:11:33-
1211445JODKO MACIEJPOLRZESZÓWFAN SPORT RZESZÓWM01:11:36-
122395JANKOWSKI DARIUSZPOLPRZEWORSKPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAM01:11:37-
123261FURTYK MATEUSZPOLRZESZÓW1batalion strzelców podhalańskichM01:11:39-
124628KUŹNIAR PAWEŁPOLKROSNOLUKS KROŚNIANKAM01:11:52-
1251171SZEPIENIEC KATARZYNAPOLRZESZÓWRzeszówskie Gazele i GepardyK01:11:55-
1261350ZABIEGŁY GRZEGORZPOLRZESZÓWM01:11:55-
127817NOWAK WOJCIECHPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM01:11:57-
128426KACZMARSKI GRZEGORZPOLRZESZÓWM01:12:15-
1291438KUBIT PIOTRPOLSTRZYŻÓWM01:12:28-
1301058SIKOŃCZYK MIŁOSZPOLRZESZÓWM01:12:28-
1311279WĘGRZYN KRZYSZTOFPOLKRASNEReszowskie Gazele i GepardyM01:12:31-
132711MAŁKOWICZ PIOTRPOLSTALOWA WOLAM01:12:32-
1331402KUTERNOGA MICHAŁPOLRZESZÓWRKSW RZESZÓWM01:12:37-
13480BRODACKI WIESLAWPOLTYCHY40-Latek TychyM01:12:44-
135259FURMANEK MARIUSZPOLSKOŁYSZYNM01:12:44-
136825OBROŚLAK GRZEGORZPOLLUBACZÓWTraper-Biegomania LubaczówM01:13:00-
137658LĘCZNAR DAWIDPOLRZESZÓWWKS 21 Brygada Strzelców PodhalańskichM01:13:01-
1381321WOJTOŃ RYSZARDPOLDOMARADZM01:13:03-
139899PIEKARZ MARIUSZPOLPRZEDZELskb stalowa wolaM01:13:04-
1401430DRYNIAK DANIELPOLRADYMNOPrzemyski Klub BiegaczaM01:13:06-
141821NYKIEL GRZEGORZPOLLASZCZYNYGrodziska Grupa Biegowa - Szalone ŻółwieM01:13:13-
1421421WENNE DAMIANPOLGROTÓWGROTÓWM01:13:15-
143951PORĘBA MARIUSZPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM01:13:18-
1441306WITALIS MICHAŁPOLJASŁOM01:13:21-
145976PYRKOSZ DAMIANPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GapardyM01:13:25-
146577KRĘŻAŁEK RAFAŁPOLKLIMKÓWKAM01:13:26-
1471276WEGRZYN TOMASZPOLSWIDNIKLubelska Grupa TriatlonuM01:13:29-
1481348WYSZYŃSKI MARCINPOLRZESZÓWM01:13:30-
14920BARAN MATEUSZPOLSZYMBARKGorlicka Grupa BiegowaM01:13:32-
150195DELEKTA DARIUSZPOLŁOWISKODELNOVAM01:13:35-
1511376ZIELIŃSKI MACIEJPOLWARSZAWAROWING RUNNING TEAMM01:13:36-
1521248ULIASZ WALDEMARPOLKROSNOM01:13:38-
1531087SŁOBODZIAN PIOTRPOLSOKOŁÓW MŁP.GB Na ZdrowieM01:13:39-
154626KUŹDUB ROBERTPOLGĄSAWY RZĄDOWE NIWYRunning BrothersM01:13:41-
1551263WALAT ADRIANPOLRZESZÓWWWF URM01:13:42-
156854PACZOCHA DARIUSZPOLJELNANowa Sarzyna-CiechM01:13:46-
157338GWIZDAK JUSTYNAPOLRZESZÓWWater TeamK01:13:47-
1581281WĘGRZYN WACŁAWPOLROGIM01:13:57-
159639LECH SEBASTIANPOLSANOKM01:14:01-
160542KOSTKA JANUSZPOLSZCZEPAŃCOWAPosmakuj Run teamM01:14:05-
161741MAZUR ŁUKASZPOLNOWA DĘBAM01:14:07-
162789MYTYCH WIESŁAWPOLKUPNOM01:14:07-
1631128STAŃKO PAWEŁPOLLUTOWISKAM01:14:07-
164453KARNASIEWICZ DAWIDPOLCZUDECM01:14:08-
16513BAŁCHAN KRZYSZTOFPOLCZUDECCPR RzeszówM01:14:13-
166364HULBÓJ JANPOLRZESZÓWSP 13M01:14:13-
167319GROCH JACEKPOLKAŃCZUGAPrzeworska Grupa BiegowaM01:14:15-
1681183SZUREK ALEKSANDERPOLGORLICEGORLICKA GRUPA BIEGOWAM01:14:16-
169999ROKITA PIOTRPOLRZESZÓWM01:14:17-
1701237TRZÓSŁO BARTEKPOLKRAKÓWPKO Bank Polski / Trzósło TeamM01:14:17-
171763MISIAK DAMIANPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM01:14:18-
1721228TOMAKA WOJCIECHPOLTRZEBOWNISKORZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM01:14:18-
17365BŁOŃSKI ŁUKASZPOLRZESZÓWM01:14:20-
174421JURCZAK ROMANPOLRZESZÓWM01:14:20-
175558KOZAK ŁUKASZPOLDYLĄGÓWKAM01:14:20-
1761215TARADYŚ TOMASZPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM01:14:21-
177152CYREK JAROSŁAWPOLRZESZÓWM01:14:22-
178807NOVAK PETERSVKSTROPKOVKlub bezcov StropkovM01:14:24-
17915BANAŚ ŁUKASZPOLRZESZÓWBISBUD TeamM01:14:32-
1801293WIKARSKI KRZYSZTOFPOLPRZEMYŚLKSZO OSTROWIECM01:14:36-
181226DUSZCZAK RADOSŁAWPOLPRZEMYŚL#siła#moc#M01:14:39-
182824OBCOWSKI ARTURPOLSTARER SIOŁOM01:14:42-
18342BERGAŃSKI MICHAŁPOLGRYBÓWBrygada BeskidówM01:14:46-
184728MASAJADA TOMASZPOLWĄWOLNICAM01:14:47-
185809NOWAK JAKUBPOLSTOBIERNAHarpiTeamM01:14:50-
186983RAJCHEL PIOTRPOLBRZOZÓWM01:14:51-
187657LEZIAK WOJCIECHPOLWILKOŁAZFŁT KraśnikM01:14:54-
188838OPUCHLIK ROMANPOLŚWIĘTOCHŁOWICEM01:14:55-
1891053SIECHIN VIACHESLAVUKRCHARKOWPędzące ŚlimakiM01:14:55-
1901050SERAFIN MAREKPOLCMOLASOSP CmolasM01:14:56-
191757MIKA MIROSŁAWPOLKROSNOM01:14:58-
192564KOZIOŁ SYLWESTERPOLKROSNOM01:15:00-
1931235TRYNIECKI TOMASZPOLŻOŁYNIAGrodziska Grupa BiegowaM01:15:00-
194388JAKUBOWSKI ROBERTPOLZACZERNIEM01:15:04-
1951094SMOLINIEC TOMASZPOLDACHNÓWM01:15:04-
196249FILIPIŃSKI BARTOSZPOLŁAŃCUTM01:15:05-
1971271WASZAK KAROLPOLKEPICEKorzybskie RekinyM01:15:06-
198891PERYKASZA MARIUSZPOLROZBÓRZPrzeworska Grupa BiegowaM01:15:07-
19988BUCZEK SŁAWOMIRPOLSTALOWA WOLAM01:15:09-
200310GÓRAL MIECZYSŁAWPOLGRĘBÓWSC UltraM01:15:09-
201862PALUCH ANDRZEJPOLMIELECM01:15:18-
202153CYRUL PAWEŁPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAM01:15:25-
2031005RÓG PIOTRPOLRZESZÓWPirógM01:15:25-
204315GRABOWSKI WOJCIECHPOLLUBLINM01:15:27-
2051275WCISLO DANIELPOLRZESZÓWM01:15:35-
206412JEDLIŃSKI BARTOSZPOLBRZEŹNICAMaratończyk DębicaM01:15:37-
2071072SKAWIŃSKI TOMASZPOLSANOKM01:15:37-
20876BRELA JAKUBPOLJEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZEM01:15:38-
209505KMIT STEFANSVKSTROPKOVKlub bezcov StropkovM01:15:38-
210612KULIGA SŁAWOMIRPOLKROSNOPosmakuj Run TeamM01:15:38-
211445KARASIŃSKI IRENEUSZPOLNOSÓWKAM01:15:39-
2121078SKOWRON ANDRZEJPOLWERYNIAM01:15:39-
213655LEWANDOWSKI PAWEŁPOLCZARNAM01:15:47-
214100BURDA ANDRZEJPOLRUDNIK NAD SANEMM01:15:50-
215888PELCZAR GRZEGORZPOLTARNOWIECM01:15:51-
2161408URBAN MARCINPOLBOGUCHWAŁAVELUX TEAMM01:15:51-
217905PIETRASZ TOMASZPOLGOLCOWAM01:15:52-
2181137STRANC MONIKAPOLWARSZAWAK01:15:52-
219110CHAJEC JÓZEFPOLWÓLKA MAŁKOWAM01:15:54-
220318GRELA MARCINPOLKRAKÓWKrwawe SutyM01:15:55-
2211283WIELGOSZ MARIAPOLGARWOLINK01:16:03-
2221392ŻMUDZIEJEWSKI JAKUBPOLRZESZÓWAktywna Strona ŻyciaM01:16:03-
22366BŁYSKAL KRZYSZTOFPOLUSTRZYKI DOLNEMKS Halicz Ustrzyki DolneM01:16:05-
2241020SOWA TOMASZPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM01:16:05-
2251136STRACIŁO WOJCIECHPOLSIEDLISKA BOGUSZFysie TeamM01:16:07-
226396JANOCHA MACIEJPOLSWIERZOWA POLSKAMJE TEAMM01:16:08-
227865PANAŚ ARTURPOLSZCZEPAŃCOWAZamczysko TeamM01:16:08-
228140CIOCH MARCINPOLRZESZÓWM01:16:09-
229325GRUSZKA ARTURPOLGNOJNICAOrkiestra Wojskowa w RzeszowieM01:16:09-
230339GWIZDAŁA KACPERPOLRZESZÓWM01:16:11-
2311365ZDON JAKUBPOLSTRZYŻÓWM01:16:12-
232502KŁYŻ DAWIDPOLDYNÓWAktywny DynówM01:16:14-
233290GŁADYSZ RAFAŁPOLKROSNOKrosnoM01:16:18-
2341311WŁOSZCZYNA KONRADPOLMIELECM01:16:20-
235377ISKRZYCKI ANDRZEJPOLRZESZÓWM01:16:21-
236497KLINGER WERONIKAPOLORŁYPrzemyski Klub BiegaczaK01:16:24-
237218DUDEK ADAMPOLBOBROWASZWADRON WILKÓW ALFAM01:16:27-
238997ROGOWSKI GRZEGORZPOLBRZÓZA KROLEWSKAActive Team Brzóza KrolewskaM01:16:31-
2391163SZCZĘCH JAKUBPOLBRZÓZA KRÓLEWSKAActive Team Brzóza KrólewskaM01:16:31-
240323GRODZKI ARTURPOLRZESZÓWM01:16:32-
241818NOWAKOWSKI IZYDORPOLWIELICZKAM01:16:34-
24222BARĆ MARCINPOLZAGÓRZM01:16:39-
243523KOŁODZIEJ ŁUKASZPOLJASŁOM01:16:44-
2441428BOGDAN WITEKPOLBARYCZKAM01:16:45-
245138CIEŚLIŃSKI JACEKPOLKAŃCZUGAM01:16:47-
2461460SPIEN WITOLDPOLWIELOPOLEM01:16:47-
247546KOŚCIAK JANPOLPASZCZYNADzikie MustangiM01:16:49-
248784MURAWSKI KRZYSZTOFPOLGNIEWKOWOGniewkowoM01:16:58-
249925PLEWA MATEUSZPOLJANÓW LUBELSKILJA STALTECH TEAMM01:16:58-
25077BRENDZOWSKI ADAMPOLSOLINASOLINA TEAMM01:17:01-
2511323WOLAŃSKI PIOTRPOLRZESZÓWM01:17:04-
2521234TRAWKA GRZEGORZPOLRZESZÓWPINNACLE EVAPORITE TWOM01:17:06-
253233DZIEDZIC MARCINPOLRZESZÓWEstrada RzeszowskaM01:17:09-
254208DOPART TOMASZPOLUSTRZYKI DOLNEMKS Ustrzyki DolneM01:17:13-
2551394ŻOŁNIERZ TOMASZPOLPRZEMYŚLM01:17:13-
2561116SOSNOWSKI WOJCIECHPOLDĘBICAM01:17:16-
2571432KUPKA JACEKPOLKĘDZIERZYN-KOŹLEM01:17:17-
258718MARCZAK PIOTRPOLSTRZYŻÓWPRATT & WHITNEY RZESZÓWM01:17:17-
259406JASKOWSKA BOŻENAPOLRZESZÓWSmashing Pąpkins / NeON TeamK01:17:18-
2601195ŚLANDA MACIEJPOLLEŻAJSKM01:17:18-
2611101SOBIEŃ JAKUBPOLPRZEWORSKn/aM01:17:18-
262868PANTOŁ MIROSŁAWPOLRZESZÓWPRATT&WHITNEY RZESZÓWM01:17:19-
2631446KARKUT BOGDANPOLKOLBUSZOWAUKS TIKI TAKA BOLBUSZOWAM01:17:21-
264472KĘDZIOR MICHAŁPOLRZESZÓWDrużyna SzpikuM01:17:22-
265950PORCZAK MICHAŁPOLRZESZÓWSPARM01:17:30-
2661177SZKODA ROBERTPOLBIŁGORAJBiłgoraj BiegaM01:17:31-
2671145STYCZYŃSKI PAWEŁPOLJASŁOM01:17:32-
268336GURDAK ŁUKASZPOLRZESZÓWMTU AeroenginesM01:17:33-
269322GRODECKI PIOTRPOLPRZEMYŚLKM PSP PrzemyślM01:17:36-
27036BĄK MATEUSZPOLRANIŻÓWM01:17:43-
2711209TABIAN KRZYSZTOFPOLNISKOPLANETA NiskoM01:17:43-
272168CZEKIRDA PAWEŁPOLLEŻAJSKPawcius TeamM01:17:44-
2731318WOJTAK MARIUSZPOLWÓLKA TANEWSKAPlaneta NiskoM01:17:44-
274530KOPEĆ PAWEŁPOLMAJDAN KRÓLEWSKIBLUEADVENTURES DIVING TEAM RZESZÓWM01:17:46-
2751406ROCHMALSKA ANNAPOLDĘBICAKB Maratończyk DębicaK01:17:46-
276194DEC JANPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:17:48-
2771021RYBKA SŁAWOMIRPOLDĘBICAPędzące ślimakiM01:17:50-
2781059SIKORA JACEKPOLWYŻNEWater TeamM01:17:51-
2791134STOPA MARCINPOLRZESZÓWM01:17:52-
280157CZACHOR RAFAŁPOLNOWA DĘBAM01:17:53-
2811301WISZ PIOTRPOLRZESZÓWM01:17:56-
282470KĘDRA PIOTRPOLBRZOZÓWBrzozowski Klub BiegaczaM01:17:58-
283130CHRUŚCIEL MICHAŁPOLGORZYCEFartlek GoM01:18:00-
284160CZARNECKI PIOTRPOLWARSZAWAArcus teamM01:18:02-
285608KULA ROBERTPOLTARNÓWEkipa z TarnowaM01:18:04-
2861358ZAJĄC TOMASZPOLRZESZÓWM01:18:05-
2871401ŻYŁA BARTŁOMIEJPOLRZESZÓWM01:18:13-
2881149SUDZIŃSKI JACEKPOLPRZEMYŚLM01:18:14-
289618KUREK MARIUSZPOLDĘBICADębicki Klub Biegaczy NiezrzeszonychM01:18:17-
290799NICGORSKI PIOTRPOLRZESZÓWM01:18:20-
291971PRZYWARA PIOTRPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM01:18:20-
2921470TCHÓRZ ZBIGNIEWPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM01:18:20-
293877PASTERZ PIOTRPOLRZESZÓWM01:18:22-
294973PUDLIK KAROLPOLPRZEMYŚL2Orel/JW5699M01:18:24-
295946POPARDA PAWEŁPOLRZESZÓWPZU Sport TeamM01:18:25-
296200DŁUGAJ ANDRZEJPOLMIKOŁÓWM01:18:26-
297422JUŚKO RAFAŁPOLOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM01:18:30-
298281GAWRON MARCINPOLNOWY BOREKIDEO.PLM01:18:31-
299705MAKARSKI KRZYSZTOFPOLJAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁM01:18:31-
300749MICHNO ZIEMOWITPOLRZESZÓWideo.plM01:18:32-
301115CHITRYNIEWICZ AGNIESZKAPOLRZESZÓWGrupa Biegowa Uniwersytetu RzeszowskiegoK01:18:35-
302506KMUK TOMASZPOLPADEW NARODOWAM01:18:36-
303667LUBECKI BARTŁOMIEJPOLRZESZÓWM01:18:36-
304552KOTULSKI MARCINPOLKURYŁÓWKAM01:18:37-
305748MICHALSKI MARCINPOLJASŁOM01:18:40-
306451KARDYŚ PIOTRPOLBOROWAM01:18:41-
3071064SIRKO JACEKPOLGŁOWIENKAM01:18:41-
308156CZACHOR ANDRZEJPOLNOSÓWKATurlam Się Do MetyM01:18:45-
309579KRÓL DAMIANPOLRZESZÓWTurlam Się Do MetyM01:18:45-
3101468MARCIK AGNIESZKAPOLPRZEMYŚLPKBK01:18:46-
3111035SAMSON SEBASTIANPOLSZCZECINM01:18:46-
3124ANDREJKOW ARKADIUSZPOLSANOKM01:18:47-
313289GLAZER MARCINPOLWARSZAWAPKO Bank PolskiM01:18:47-
314752MIELNIK MICHAŁPOLKROSNOKROSNO GLASSM01:18:48-
315804NIEMIEC MATEUSZPOLRZESZÓWM01:18:48-
316823NYZIO PIOTRPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAAuto SpektrumM01:18:48-
3171071SKARBOWSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWPogotowie Ratunkowe RzeszówM01:18:48-
3181407SUROWIEC GRZEGORZPOLRZESZÓWM01:18:48-
3191238TUCZAPSKI ARTURPOLRUDNA MAŁAM01:18:48-
32024BARGIEŁ BOGUSŁAWPOLKROSNOPrzewodnik GórskiM01:18:49-
321287GINDA JANPOLRYMANÓWBog-MarM01:18:49-
322630KWAŚNIK PAWEŁPOLKOLBUSZOWAM01:18:49-
323631KWIATKOWSKI PAWEŁPOLRZESZÓWBisBud teamM01:18:49-
3241257WACŁAWEK MARCINPOLTYCZYNM01:18:49-
3251264WALCZAK ŁUKASZPOLDROHOJÓWM01:18:49-
32616BANDZYRA DARIUSZPOLRZESZÓWM01:18:50-
32743BERNAT WOJCIECHPOLRYKIPiękne i brodacze/biegusiem.plM01:18:50-
328563KOZIOŁ MIECZYSŁAWPOLCHOTOWADębickie GepardyM01:18:50-
3291329WOŹNIAK MARCINPOLMIELECFrytki z majonezemM01:18:51-
3301168SZCZYGIEŁ KONRADPOLUSTRZYKI DOLNEM01:18:54-
3311243TWARDOWSKI TOMASZPOLSTRAŻÓWM01:18:57-
3321363ZAWADZKI TOMASZPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:18:57-
333203DOLEGA DAREKPOLPIONKIBiegiem Radom!M01:18:58-
334345HAJDUK GRZEGORZPOLRZESZÓWG.B.U.R.M01:18:59-
33583BRYK RAFAŁPOLJASIONKAM01:19:01-
336594KRZYWKOWSKI ARTURPOLRZESZÓWM01:19:01-
3371135STRACIŁO DARIUSZPOLSIEDLISKA BOGUSZFysie TeamM01:19:01-
3381380ZIEMBA GRZEGORZPOLRZESZÓWFatima 1917-2017M01:19:02-
339424KACZKOWSKI TOMASZPOLHACZÓWM01:19:11-
340560KOZIELEWICZ RADOSŁAWPOLRZESZÓW21 BSPM01:19:12-
34173BOROWSKI ROMANPOLSANOKPOZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKM01:19:13-
342878PASTUŁA ŁUKASZPOLKOLBUSZOWAM01:19:15-
3431103SOBOLEWSKI MAREKPOLRZESZÓWM01:19:17-
344660LIANA TOMASZPOLKLĘCZANYM01:19:21-
345374ISKRA GRZEGORZPOLCZUDECKP PSP STRZYŻÓWM01:19:22-
346948POPŁAWSKI KRZYSZTOFPOLPRZEMYŚLPrzemyski Klub BiegaczaM01:19:22-
347354HERMANIUK TOMASZPOLRUDNA WIELKANEXTEPM01:19:24-
348680ŁUSZCZYC ANNAPOLRZESZÓWŁiskaczeK01:19:26-
349232DZIAMA AGNIESZKAPOLRZESZÓWK01:19:27-
3501051SĘKOWSKI ROMANPOLRZESZÓWM01:19:28-
351668LUBIENIECKI ADRIANPOLKROSNOM01:19:29-
352761MILO ZBIGNIEWPOLLUBACZÓWM01:19:30-
353717MARCOLA ŁUKASZPOLRZESZÓWM01:19:31-
3541033SAMOLEWICZ JANUSZPOLRZESZÓWHandlopexM01:19:31-
355154CYRUL SŁAWOMIRPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAM01:19:33-
356995ROGALA GRZEGORZPOLBOGUCHWAŁAKoral TeamM01:19:35-
3571109SOKÓŁ ADAMPOLRZESZÓWBORGWARNERM01:19:35-
358220DUDZIK EMILPOLRZESZÓWFLY PARK TEAMM01:19:36-
359882PATRUŚ LESZEKPOLRZESZÓWWhen I close my eyes I think of sportM01:19:42-
360692MACHOWSKI KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM01:19:45-
361600KUCHARCZYK MACIEJPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:19:49-
362485KILIAN MARCINPOLKRAKÓWJózefińska TeamM01:19:50-
363832OLKHOVYK VOLODYMYRUKRLUTSKM01:19:53-
36445BĘBEN KRZYSZTOFPOLKOLBUSZOWAM01:19:54-
3651382ZIĘBA SABINAPOLŚWILCZAZięba TeamK01:19:55-
366812NOWAK KRZYSZTOFPOLDĘBOWIECMagurskie WilkiM01:20:01-
367929PLUTA SEBASTIANPOLBRZEŹNICADzikie MustangiM01:20:13-
368795NAPORA PRZEMYSLAWPOLTRZEBOWNISKOBlizej niz dalejM01:20:16-
369884PAWLUCZUK MARIUSZPOLRZESZÓWM01:20:16-
370276GARSTKA MARIUSZPOLKRAKÓWM01:20:17-
371216DUBAJ RAFAŁPOLSTALOWA WOLAPratt&Whitney RzeszówM01:20:21-
372855PACZOS BARBARAPOLMIELECStal Mielec MasterK01:20:21-
373914PIRÓG TOMASZPOLNISKOM01:20:21-
374159CZARNECKI PAWEŁPOLSKRZYSZÓWTarnowiecM01:20:23-
375588KRUSZYŃSKI MAREKPOLPRZEMYŚLPKB PrzemyślM01:20:27-
37679BRODA ŁUKASZPOLRZESZÓWPiękne i BrodaczeM01:20:28-
37790BUCZYŃSKI PAWEŁPOLKROSNOM01:20:28-
378112CHAMERA WIESŁAWPOLLIPASKB Stalowa WolaM01:20:28-
3791319WOJTAS ANDRZEJPOLGORLICEM01:20:28-
3801240TUROSZ ZBIGNIEWPOLLEŻAJSKM01:20:34-
3811313WODZIEŃ ANDRZEJPOLRZESZÓWULTRAMARATONPODKARPACKI.PLM01:20:34-
382801NIEDZIAŁEK ANDRZEJPOLRZESZÓWM01:20:41-
383455KARPIŃSKI TOMASZPOLRZESZÓWM01:20:42-
384576KRENZEL REGINAPOLJAROSŁAWK01:20:42-
385347HARPULA ŁUKASZPOLRZESZÓWM01:20:44-
386518KOKOSZKA KATARZYNAPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaK01:20:44-
387769MORDYL JAROSŁAWPOLWOLA RZĘDZIŃSKAZK Tarnów MościceM01:20:45-
388324GROMEK PIOTRPOLBOGUCHWAŁAM01:20:46-
389893PIĄTEK ROBERTPOLOSTRÓWM01:20:46-
39057BIELSKI ROMANPOLPOTOKM01:20:47-
391601KUCHARSKI KAROLPOLKAZANÓWZABIEGANY SKARYSZEWM01:20:48-
392853PACIA SEBASTIANPOLŁAŃCUTM01:20:48-
3931123STADNIK JUSTYNAPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceK01:20:48-
3941396ŻUCZEK DAMIANPOLNOWA SARZYNAM01:20:54-
39539BEJNAR MATEUSZPOLJASŁOChemik JasłoM01:20:56-
3961413CHUDZIK KAROLPOLJAROSŁAWM01:20:57-
397344HADUCH JERZYPOLPISAROWCEM01:20:58-
398831OLIYNYK OLEKSANDRUKRLVIVSC ChornogoraM01:20:58-
3991223TOKARSKI PIOTRPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM01:20:59-
400460KASZA MARIUSZPOLRZEMIEŃM01:21:02-
401390JAMROZIK JAKUBPOLJAWORNIK POLSKIM01:21:03-
4021169SZCZYGIEŁ MATEUSZPOLOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM01:21:05-
403738MAZUR BARTOSZPOLRZESZÓWMTU Aero Engines PolskaM01:21:07-
4041092SMOLEŃ PATRYKPOLRZESZÓWBRZOSTECKIE OWIECZKIM01:21:07-
405427KACZOR WALDEMARPOLRZESZÓWRes-Vet TeamM01:21:08-
406431KALINOWSKI ŁUKASZPOLWARSZAWAM01:21:09-
407776MOTYKA JACEKPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceM01:21:09-
408111CHAMERA KRZYSZTOFPOLRZESZÓWPRATT&WHITNEY RZESZÓWM01:21:13-
409189DAZ WALDEMARPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM01:21:13-
4101367ZEBZDA ROBERTPOLNOWA SARZYNAM01:21:13-
411533KORAB TOMASZPOLRZESZÓWBORGWARNER TEAMM01:21:24-
41285BRZUSZEK JERZYPOLNOWA DĘBAM01:21:25-
413494KLAMUT RYSZARDPOLJABŁONICA POLSKAM01:21:26-
414627KUŹMICZ WOJCIECHPOLŁAŃCUTM01:21:26-
415651LEŚKO SEBASTIANPOLBŁAŻOWA DOLNAPratt&Whitney RzeszowM01:21:26-
416746MIARA FABIANPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:21:26-
417842ORZECH ARTURPOLKOLBUSZOWAKrokodyle KolbuszowaM01:21:26-
418457KASPRZAK SŁAWOMIRPOLSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIGB na zdrowie Sokołów MałopolskiM01:21:29-
4191019RUTYNA WIEŁAWPOLGRĘBÓWM01:21:29-
420439KANTOR ANGELIKAPOLRZESZÓWMTU PolskaK01:21:30-
4211206ŚWIĘTONIOWSKI TOMASZPOLRZESZÓWM01:21:30-
422767MOMOT MICHAŁPOLJANÓW LUBELSKIM01:21:31-
423978RACHWAŁ KAMILPOLKROSNOM01:21:33-
424214DROZD SŁAWEKPOLBOREK WIELKIJak nie MY to kto? RopczyceM01:21:35-
4251042SARNA TOMASZPOLRZESZÓWM01:21:35-
4261175SZEWCZYK GRZEGORZPOLALBIGOWABiegam Bo LubięM01:21:35-
427309GÓRA MAREKPOLROPCZYCEJak nie MY to kto?M01:21:36-
428373INGLOT GRZEGORZPOLRZESZÓWM01:21:38-
429835OPALIŃSKI MICHAŁPOLDĘBICAKlub Biegacza Maratończyk DębicaM01:21:39-
4301191SZYMAŃSKI ADAMPOLSTALOWA WOLAM01:21:42-
431437KAMODA DANIELPOLKIELCEM01:21:43-
4321448DZIEWA PRZEMYSŁAWPOLSTALOWA WOLAUNIWHEELSM01:21:45-
433429KALANDYK WOJCIEHPOLRZESZÓWTurlam Się Do MetyM01:21:45-
434980RADAWSKI ARTURPOLBIŁGORAJM01:21:55-
435613KULIKOWSKI JACEKPOLJAROSŁAWM01:21:56-
43672BORKOWSKI MICHAŁPOLKOPKIM01:21:59-
437537KORYL SYLWIAPOLBOGUCHWAŁAPKO BP Centrum Korporacyjne RzeszówK01:22:00-
438924PIWOWAR DANIELPOLRZESZÓWPratt & Whitney RzeszówM01:22:00-
439500KŁOSOWICZ DOMINIKPOLRZESZÓWM01:22:01-
440745MĘDRALA LUCJUSZPOLTARNOBRZEGPKO BP Centrum Korporacyjne RzeszówM01:22:01-
441688MACHLARZ MATEUSZPOLRZESZÓWSpartan Race Training Group RzeszówM01:22:02-
442532KORAB ROBERTPOLRZESZÓWLURBEL POLSKA / RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM01:22:04-
443556KOWALSKI BARTŁOMIEJPOLMIELECBorgWarner RzeszówM01:22:09-
444438KANDEFER MARCINPOLRZESZÓWIdeo.plM01:22:10-
4451006RÓŻAŃSKI BARTOSZPOLMROWLASHOOTITM01:22:10-
44697BUKSA ANDRZEJPOLPYSZNICASKB Stalowa WolaM01:22:12-
447852PABIS SZCZEPANPOLRZESZÓWUrolodzy RzeszówM01:22:13-
4481011RUSINEK WITOSŁAWPOLRZESZÓWM01:22:13-
449202DOBROWOLSKI TOMASZPOLRZESZÓWPokemon Killers TeamM01:22:14-
450516KOGUT LESZEKPOLGROCHOWCEM01:22:17-
4511048SELMOWICZ EMILIAPOLWARSZAWAK01:22:17-
4521038SARAMA GRZEGORZPOLSANOKwww.sanfot.comM01:22:19-
4531160SZARY MAREKPOLTRZEBOWNISKOPIĘKNE I BRODACZE/16 batalion saperówM01:22:23-
4541255WABIK MARCINPOLKRAKÓW4F RUNNING TEAMM01:22:25-
455350HASZTO ZDZISŁAWPOLLEŻAJSKNowosarzyńska Grupa BiegowaM01:22:27-
456463KAWALEC GRZEGORZPOLRZESZÓWM01:22:27-
457369IDZIOR WOJCIECHPOLNOWA WIEŚSzkoła Ratwonictwa Medycznego MielecM01:22:28-
4581236TRZONEK ANDRZEJPOLZAPAŁÓWM01:22:28-
459243FEDAN ŁUKASZPOLLASZKIM01:22:30-
460413JESIONEK MICHAŁPOLSTARA BŁOTNICARadom TeamM01:22:34-
4611331WÓJCIAK KATARZYNAPOLOLSZANICAK01:22:36-
4621458CIELĘCY ANDRZEJPOLJAROSŁAWM01:22:37-
463591KRZYSZKOWSKI BARTŁOMIEJPOLDRAGANYHarpi TeamM01:22:39-
464959PRĘDKI JERZYPOLHERMANOWAWybiegamy w PrzyszloscM01:22:39-
46555BIELAMOWICZ DARIUSZPOLJASŁOULKS Technik TrzcinicaM01:22:43-
466340GWIŻDŻ GRZEGORZPOLRZESZÓWM01:22:43-
467733MATERNA ROMANPOLRZESZÓWSPAR PolskaM01:22:44-
4681100SOBEJKO ARTURPOLBOLESTRASZYCEPrzemyski Klub BiegaczaM01:22:45-
46952BIAŁY JACEKPOLPRZEWORSKSILVERM01:22:50-
4701157SWIGON DAMIANPOLRZESZÓWM01:22:50-
4711132STELIGA MACIEJPOLKROSNOByczek TeamM01:22:51-
4721173SZERER MICHAŁPOLRZESZÓWKoliberkiM01:22:52-
473181CZYŻ MARCINPOLKATOWICEM01:22:53-
474296GOLENIA MACIEJPOLZOLYNIAKS SmolarzynyM01:22:56-
4751261WAL SEBASTIANPOLZOLYNIAKS SmolarzynyM01:22:56-
4761158SZAFRAN ZYGMUNTPOLGŁOGÓW MŁP.Rzeszowskie Gazele i GepardyM01:23:01-
477849OSYPKA MICHAŁPOLHYŻNEMichos TeamM01:23:02-
478664LIWOCZ DOMINIKPOLRZESZÓWM01:23:03-
4791411RUKH ROMANUKRRZESZÓWM01:23:04-
4803ALETAŃSKI JAKUBPOLRZESZÓWM01:23:06-
481270NOWORÓL ŁUKASZPOLZABAJKAM01:23:06-
482224DULĘBA TOMASZPOLRZESZÓWM01:23:08-
4831435JAROMIRSKA ELŻBIETAPOLRZESZÓWK01:23:11-
4841344WYCZAWSKI PIOTRPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM01:23:14-
485645LENIART KRZYSZTOFPOLNOWY BOREKRzeszowskie gazele i gepardyM01:23:15-
486599KUBIT PRZEMYSŁAWPOLŁĘŻANYM01:23:16-
4871469GAWRON SEBASTIANPOLM01:23:19-
488263FUSIARA TOMASZPOLJANÓW LUBELSKIBike Club Janów LubelskiM01:23:22-
489416JĘDRUSZKO WOJCIECHPOLNISKOM01:23:22-
490498KLUS PIOTRPOLRZESZÓWPiękne i BrodaczeM01:23:22-
491572KRAWCZYK SEBASTIANPOLSTALOWA WOLAM01:23:22-
492653LEŚNIAK TOMASZPOLSTRZYŻÓWSollum SystemM01:23:24-
4931265WALCZEWSKI STANISŁAWPOLWYSOKA GŁOGOWSKABayzel TeamM01:23:29-
4941117SOWA DARIUSZPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM01:23:31-
495483KIJANKA ANDRZEJPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:23:33-
496615KUMOR KACPERPOLRZESZÓWM01:23:33-
4971105SOCHACKI MACIEJPOLDUBIECKOIPA PrzemyślM01:23:34-
498408JAŚLAR BEATAPOLBESKOK01:23:35-
499456KASPERSKI TOMASZPOLPRZEWORSKM01:23:36-
5001189SZYJA ROBERTPOLRZESZÓWM01:23:39-
501529KOPEĆ KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM01:23:42-
502141CIOCH PIOTRPOLRZESZÓWn/aM01:23:43-
503179CZYRNY TOMASZPOLCHODACZÓWTresspassM01:23:43-
504945POPAJEWSKI KRRZYSZTOFPOLLUBLINSANEA SPORTM01:23:43-
505785MUSIALIK MAGDALENAPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyK01:23:44-
506860PALMI PIOTRPOLWIELICZKAM01:23:44-
507417JODŁOWSKI ANDRZEJPOLCZUDECM01:23:45-
5081227TOMAKA SŁAWOMIRPOLBŁAŻOWA DOLNAM01:23:46-
509144CISZEWSKI GRZEGORZPOLTARNOBRZEGM01:23:48-
510116CHLEBIŃSKI MACIEJPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM01:23:50-
511510KOBIELSKI MARCINPOLPRZEWORSKM01:23:51-
512650LEŚKO PAWEŁPOLRZESZÓWGOŃ ZAJĄCZKA SQADM01:23:52-
513850OZGA ANNAPOLRZESZÓWK01:23:53-
5141139STRZECHA TOMASZPOLCHMIELNIKGoń Zajączka SQADM01:23:55-
515985RAPOSO BRUNOPOLWARSZAWAM01:23:57-
516367HYDZIK DAMIANPOLSANOKM01:23:59-
517122CHMIELOWSKA-ZIĘBA IWONAPOLRZESZÓWK01:24:00-
518654LEŚNIAK-POPIEL MARTAPOLSANOKPozytywnie Zabiegani SanokK01:24:01-
519663LITWIN KAROLINAPOLBŁAŻOWAZST RzeszówK01:24:02-
520362HRYSZKO ROBERTPOLSANOKPozytywnie Zabiegani SanokM01:24:03-
5211461LESIAK MAŁGORZATAPOLDĘBICAKlub Biegacza Maratończyk DębicaK01:24:04-
522274GAP BEATAPOLNOWA SARZYNAK01:24:06-
5231312WNUK NORBERTPOLPRZEMYŚL1ORel/ JW.3411M01:24:09-
524303GOŁĘBIOWSKI GRZEGORZPOLNOWY SĄCZmBankM01:24:12-
525333GURAK LESZEKPOLGNIEWCZYNAM01:24:12-
5261144SASIELA WOJCIECHPOLNISKOM01:24:13-
527695MADEJ MARCINPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM01:24:18-
528892PĘKALA KLAUDIAPOLZAWIERZBIEKB Maratończyk DębicaK01:24:18-
529685MAC MACIEKPOLSTRZYŻÓWPrzebiegli StrzyżówM01:24:20-
5301085SŁABY ROBERTPOLDYNÓWAktywny DynówM01:24:20-
531348HARPULA ROBERTPOLPRZEMYŚLM01:24:21-
5321186SZWED TOMASZPOLPRZEWORSKAsseco Active TeamM01:24:24-
5331250URBAN MAREKPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:24:25-
534292GODAWSKI MARIANPOLZBYDNIÓWUczniowski Klub Sport ZaleszanyM01:24:29-
535329GRYGIEL ROBERTPOLRUDA ŚLĄSKAM01:24:30-
536330GUBERNAT BARTOSZPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM01:24:30-
537131CHRZĄSTEK DAMIANPOLRUSINÓW1 batalion strzelców podhalańskichM01:24:31-
5381459PĄCZKA PRZEMYSŁAWPOLBRZOZA KRÓLEWSKAActive Team Brzóza KrólewskaM01:24:33-
539221DUDZIŃSKI PIOTRPOLRZESZÓWM01:24:37-
540545KOSZYK GRZEGORZPOLRZESZÓWUrząd Miasta RzeszowaM01:24:39-
541732MATERNA DAWIDPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM01:24:40-
542742MAZUR ŁUKASZPOLOSTROWIEC ŚW.M01:24:45-
543722MARKOWICZ WOJCIECHPOLNISKOM01:24:46-
5441359ZALIŃSKI PIOTRPOLBIELINYM01:24:46-
54564BŁAJSZCZAK PAWEŁPOLSANDOMIERZTSA SandomierzM01:24:48-
5461162SZCZEPANSKI GRZEGORZPOLRZESZÓWMAJSTER SPORT TEAMM01:24:50-
547401JAROSZ JANUSZPOLRZESZÓWYarosh TeamM01:24:51-
548308GORZELNIK BOGDANPOLCIESZANÓWJuvenia CieszanówM01:24:56-
549547KOŚCIELNY ALEKSANDERPOLRZESZÓWM01:24:56-
55028BARTYŃSKI ZDZISŁAWPOLKOLBUSZOWAWolny StrzelecM01:24:57-
5511054SIEDLECKI DARIUSZPOLSANOKM01:24:57-
552271GAŁEK ANDRZEJPOLRUDNA WIELKAM01:25:04-
5531198ŚLUSARCZYK DOROTAPOLRZESZÓWK01:25:04-
554380JABŁOŃSKI Ł UKASZPOLKRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAM01:25:06-
555257FORYŚ WŁODZIMIERZPOLJASŁOULKS Technik TrzcinicaM01:25:09-
556245FERENC BEATAPOLLUBACZÓWBiegomania LubaczówK01:25:10-
557248FIEGA RYSZARDPOLGORLICEM01:25:10-
558979RACIA PIOTRPOLTARNÓWBORGWARNER TEAMM01:25:11-
559819NOWAKOWSKI WIESŁAWPOLPRZEMYŚLM01:25:14-
5601327WOŹNIAK JANUSZPOLSKOŁYSZYNPORMAT JEDLICZE BIEGAM01:25:15-
561585KRUPA JACEKPOLPRZYSZÓW RUDAUniwheelsM01:25:17-
562754MIERZWIŃSKI HENRYKPOLTARNOBRZEGFartlek GOM01:25:17-
5631114SONDEJ TOMASZPOLZIELONKAM01:25:18-
5641090SŁUPEK EDWARDPOLBRZEZÓWKAM01:25:18-
565514KOCHMAN GRZEGORZPOLŁAŃCUTSOFTSYSTEMM01:25:19-
5661142STRZYŻ ANDRZEJPOLDĘBICAM01:25:20-
567235DZIERLĘGA PIOTRPOLPILZNOM01:25:22-
568827OLEKSAK TOMASZPOLNISKOPlaneta NiskoM01:25:23-
5691084SLĄCZKA ARKADIUSZPOLKROSNOFinisz RymanówM01:25:24-
5701416KRUKAR ADAMPOLSWONICZM01:25:25-
5711268WARCHOŁ PAWEŁPOLNISKOPlaneta NiskoM01:25:25-
572280GAWORECKI TOMASZPOLSANOKRun Energy Club SanokM01:25:26-
573602KUCHARSKI PAWEŁPOLSKARYSZEWZabiegany SkaryszewM01:25:26-
5741282WIATROWSKI SZYMONPOLPOŁANIECM01:25:26-
5751425WĄS MAREKPOLRZESZÓWM01:25:28-
576299GOŁĄB DAMIANPOLSIENIAWA662E736F6369657479M01:25:29-
577793NAHACZ JAKUBPOLSIENIAWA662E736F6369657479M01:25:29-
5781419OPUCHLIK TOMASZPOLŚWIĘTOCHŁOWICEAKTYWNA PSZCZYNA.PLM01:25:30-
5791216TARNOWSKI GRZEGORZPOLJAROSŁAWJarosławska Grupa Biegowa SokółM01:25:31-
5801443BANAŚKIEWICZ RAFAŁPOLRZESZÓWM01:25:33-
58160BIJOŚ MIROSŁAWPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM01:25:33-
582471KĘDZIOR JACEKPOLDĘBICAPędzące ŚlimakiM01:25:33-
583541KOSTECKI GRZEGORZPOLDĘBICAM01:25:33-
584539KOSAŁKA KRZYSZTOFPOLJAROSŁAWM01:25:34-
585810NOWAK JANUSZPOLŻÓŁKÓWwolny biegaczM01:25:34-
5861159SZALACHA KATARZYNAPOLRZESZÓWK01:25:34-
5871336WÓJCIK MARIUSZPOLGODOWAbblM01:25:34-
588638LECH MARCINPOLRZESZÓWM01:25:35-
589696MAGDA ARKADIUSZPOLKRZEMIENICAFestiwal Biegowy w KrynicyM01:25:39-
5901274WAŻNY JANUSZPOLLUBACZÓWBiegomania LubaczówM01:25:39-
591268GAJDA ŁUKASZPOLPRZEWORSKM01:25:40-
592508KOBIAŁKA DAMIANPOLNOZDRZECszwagryM01:25:44-
59321BARAN STANISŁAWPOLNOZDRZECszwagryM01:25:45-
5941422GK HUBERTPOLRZESZÓWM01:25:45-
595487KIMAK JOZEFSVKSTROPKOVKlub bezcov StropkovM01:25:45-
596828OCZOŚ JERZYPOLCHMIELNIKM01:25:46-
597974PUZIO WALDEMARPOLDĘBICAKB Maratończyk DębicaM01:25:46-
598992ROCZNIAK MARCINPOLSANOKBM TEAMM01:25:47-
5991130STASZCZAK STANISŁAWPOLSZKLARYAKTYWNY DYNÓWM01:25:47-
60063BŁAJSZCZAK KAROLPOLSANDOMIERZTSA SandomierzM01:25:49-
601646LESIŃSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWM01:25:50-
602714MARCINIEC ANDRZEJPOLSĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIM01:25:50-
6031147SUCH PRZEMYSŁAWPOLRZESZÓWMaxisportM01:25:55-
6041328WOŹNIAK KRYSTIANPOLRZESZÓWBiochatka.plM01:25:55-
605230DYBKA RAFAŁPOLTARNÓWM01:25:57-
606275GARGAS-MARUT MAŁGORZATAPOLJÓZEFOSŁAWPZU Sport TeamK01:25:57-
6071320WOJTAS PIOTRPOLRZESZÓWM01:25:57-
6081204ŚWIDER ARKADIUSZPOLBORECZEKjak nie my to kto?M01:25:58-
609504KMIECIK PAWEŁPOLPAWŁOSIÓWM01:25:59-
610677ŁUKASIK PAWEŁPOLBIŁGORAJRAPY MASTERSM01:25:59-
611584KRUK ZBIGNIEWPOLGAĆPrzeworska Grupa BiegowaM01:26:02-
612851OŻGA JERZYPOLSZÓWSKOM01:26:04-
613936POBORCA DAWIDPOLKOLBUSZOWACiągnąć czy PchaćM01:26:05-
6141152SUROWIEC BARTOSZPOLKRAKÓWBEER BROS RUNNERSM01:26:09-
6151355ZAJĄC ANDRZEJPOLPIELGRZYMOWICEPielgrzymowice_runM01:26:14-
6161125STANIO ARKADIUSZPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM01:26:16-
6171270WARTA PRZEMYSŁAWPOLCZARNAOstreM01:26:19-
618283GDULA JERZYPOLRZESZÓWM01:26:23-
6191230TOMASZEWSKI BARTOSZPOLRZESZÓWM01:26:23-
6201449MĘDROŃ TOMASZPOLRZESZÓWM01:26:24-
621870PARKITNA GABRIELAPOLPANKIK01:26:26-
62218BAŃKO ANDRZEJPOLJAROSŁAWM01:26:27-
6231182SZUMILAK MAREKPOLLUBACZÓWM01:26:30-
624805NIEMIEC NORBERTPOLRZESZÓWOPTeamM01:26:32-
6251068SIWIEC STANISŁAWPOLRZESZÓWM01:26:33-
62637BĄK ZBIGNIEWPOLRANIŻÓWM01:26:35-
627622KUSTRA PIOTRPOLRZESZÓWM01:26:38-
6281302WISZNIEWSKI MACIEJPOLTARNÓWM01:26:41-
6291395ŻORNIAK JOANNAPOLSIENIAWARUN PGE OBRÓTK01:26:41-
630162CZARNIK MARCINPOLMALAWAM01:26:42-
631876PASIERBEK MAREKPOLNIEBIESZCZANYRun Energy Club SanokM01:26:44-
632681ŁUSZCZYC KRZYSZTOFPOLRZESZÓWŁiskaczeM01:26:44-
6331417PÓŁZIĘĆ JANPOLSTRZYŻÓWPrzebiegli StrzyżówM01:26:45-
6341102SOBOL MARIUSZPOLRZESZÓWŁiskaczeM01:26:45-
635352HERBERT JAROSŁAWPOLRZESZÓWWydział Wychowania Fizycznego URM01:26:46-
636962PROSOWICZ DAWIDPOLRADŁÓWM01:26:48-
637278GAWLEWICZ KRYSTYNAPOLSANOKRUN ENERGYCLUBK01:26:51-
638449KARDASZ JACEKPOLZAMOŚĆattyla runnig clubM01:26:52-
639488KIMAK PETERSVKSTROPKOVM01:26:53-
6401120RYBAK EWELINAPOLRZESZÓWK01:26:55-
641176CZMOK RAFAŁPOLRZESZÓWActiv-mediaM01:27:01-
642209DOROSZ BARBARAPOLPRZEMYŚLszafa biegacza teamK01:27:01-
6431063SILARSKI MATEUSZPOLNOWOTANIECM01:27:01-
644687MACHAJ TOMASZPOLRZESZÓWM01:27:04-
645883PAWLOWSKI DAREKPOLSTALOWA WOLAM01:27:06-
646661LISS MICHAŁPOLSTALOWA WOLAFire TeamM01:27:08-
647648LEŚKO KONRADPOLPALIKÓWKAM01:27:11-
648649LEŚKO MARCINPOLPALIKÓWKAM01:27:11-
6491086SŁOBODZIAN ANDRZEJPOLSOKOŁÓW MŁP.GB NA ZDROWIEM01:27:13-
650391JANCZYK TOMASZPOLKOLBUSZOWATirimM01:27:17-
6511370ZEGAR PAWEŁPOLRZESZÓWM01:27:17-
652701MAJCHROWSKI JACEKPOLTARNOBRZEGBBL TarnobrzegM01:27:18-
653699MAGOŃ ŁUKASZPOLKRACZKOWAM01:27:20-
6541217TELEGA MICHAŁPOLPRZEWORSKAmatorM01:27:20-
655101BURDAŚ KLAUDIAPOLBRATKOWICEK01:27:21-
656561KOZIK PATRYKPOLDĘBICAPędzące ŚlimakiM01:27:21-
6571420ORLEWSKA DANUTAPOLRZESZÓWULTRAMARATONPODKARPACKI.PLK01:27:21-
658118CHMIEL MICHAŁPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM01:27:22-
659205DOMARADZKI GRZEGORZPOLRZESZÓWBT WAGABUNDAM01:27:23-
660956POTOCZNY WOJCIECHPOLJAROSŁAWBBL JarosławM01:27:23-
661474KĘPKA ANDRZEJPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:27:25-
662678ŁUKASIK ZBYSZEKPOLBIŁGORAJRAPY MASTERSM01:27:26-
6631258WACNIK JANUSZPOL35-111Rzeszowskie Gazele i GepardyM01:27:29-
6641065SITKO KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM01:27:30-
665569KRASZKIEWICZ ALEKSANDERPOLDĘBICANASNIEDOGONIATM01:27:31-
6668BACHURSKI MARIUSZPOLDĘBICANASNIEDOGONIATM01:27:33-
667372INDYK KAMILPOLMIŁOCINNiezrzeszony drób :)M01:27:36-
668127CHORABIK ARMANDPOLMIELECM01:27:37-
669603KUCHTA DOROTAPOLMŁOSZOWAK01:27:38-
670932PŁONKA BARTOSZPOLLUBENIAM01:27:38-
671984RAK WITOLDPOLRZESZÓWM01:27:38-
672409JAWORSKI ROMANPOLRZESZÓWSOFTSYSTEMM01:27:39-
6731467MACKIEWICZ ZENONPOLLESKOLIONM01:27:39-
674921PIWKO MACIEJPOLBABICAM01:27:39-
6751062SIKORSKI PAWEŁPOLKROSNOM01:27:39-
6761288WIERZBINSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWPratt & Whitney RzeszowM01:27:39-
677186DANDER ROBERTPOLBOGUCHWAŁAM01:27:40-
678551KOTOWICZ GRZEGORZPOLRZESZÓWSan EscobarM01:27:40-
679874PASIERB MATEUSZPOLRZESZÓWM01:27:41-
680922PIWKO MIROSŁAWPOLCZUDECM01:27:42-
6811371ZEGAR PIOTRPOLRZESZÓWM01:27:44-
682759MIKUŁA KAMILPOLRZESZÓWM01:27:45-
68394BUK KAMILPOLRZESZÓWBorgWarner MSPM01:27:46-
684109CAŁKO ALEKSANDERPOLBIELSKO-BIAŁAM01:27:46-
685557WERESZCZAK ARKADIUSZPOLJAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁM01:27:49-
6861037SANOK ALEKSANDRAPOLCIESZANÓWK01:27:50-
6871093SMOLINIEC KAROLPOLDACHNÓWM01:27:50-
688215DRYLA PIOTRPOLPRZEWORSKM01:27:52-
689621KUSTRA JAKUBPOLRZESZÓWBiegam Bo MuszęM01:27:54-
6901060SIKORA-KOŁODZIEJ IRMINAPOLPRZEMYŚLK01:27:54-
6911143STUS MARIUSZPOLNISKOPlaneta NiskoM01:27:54-
692244FEDIO GRZEGORZPOLUJKOWICEM01:27:55-
6931121STACH SZYMONPOLRZESZÓWM01:27:56-
69417BANICKI MICHAŁPOLPRZEMYŚLWU AZS PRZM01:27:57-
695669LUTECKI MATEUSZPOLRZESZÓWM01:27:57-
696726MARUT DAMIANPOLPRZYSZÓWM01:27:59-
697124CHOLEWIŃSKI LESZEKPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:28:01-
6981366ZDZISŁOWICZ MIKOŁAJPOLRZESZÓWZdzislowicz.pl - Strony WWWM01:28:03-
6991256WACH JACEKPOLMAŁKOWICEM01:28:04-
700833OLSZAŃSKI MARCINPOLOŻARÓW3PBOTM01:28:05-
70182BRÓD ANETAPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceK01:28:07-
7021305WIŚNIEWSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWBalajs TEAMM01:28:09-
703314GRABOWSKI SZYMONPOLRZESZÓWM01:28:23-
704411JEDLIŃSKA MAŁGORZATAPOLKRAKÓWK01:28:23-
7051262WALAS ELŻBIETAPOLTRZEBOWNISKOElżbieta Walas TeamK01:28:23-
706768MORAWSKI PIOTRPOLJAROSŁAW3 PBOTM01:28:24-
7071140STRZELCZYK WIKTORPOLKOLBUSZOWAMordeczkiM01:28:25-
708943POMIANEK ANDRZEJPOLRZESZÓWASSECO ACTIVE TEAMM01:28:26-
709392JANIK PAWEŁPOLCHORKÓWKAASSECO ACTIVE TEAMM01:28:29-
7101379ORYŃCZAK ANDRZEJPOLKAŃCZUGASOFTSYSTEMM01:28:29-
711548KOŚCIELNY MIŁOSZPOLRZESZÓWM01:28:33-
712583KRÓL WIOLETTAPOLOBLĘGOREKAZS UJK KielceK01:28:35-
71369BOJAN GABRIELAPOLJASŁOMalinowynos.plK01:28:38-
71475BRAKOWIECKI WOJCIECHPOLLUBLINM01:28:39-
715399JAROCKA-RECZEK MAŁGORZATAPOLSTALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAK01:28:39-
716625KUZIARA WOJCIECHPOLRZESZÓWM01:28:43-
717712MAMCZUR PIOTRPOLRZESZÓWUrząd Miasta RzeszowaM01:28:43-
718633KWIECIEŃ TOMASZPOLKRAKÓWESKADRA KRAKÓWM01:28:45-
7191150SUMIEC KATARZYNAPOLMIELECZabiegani MielecK01:28:49-
720765MŁODZIŃSKI MARCINPOLRZESZÓWM01:28:52-
7211179SZPAKOWSKI ANDRZEJPOLNIEWODNAM01:28:52-
7221322WOJTOŃ WOJCIECHPOLWZDÓWWWM01:28:56-
723961PROKOPCIÓW ANITAPOLUHERCE MINERALNEK01:28:58-
7241393ŻOŁNIERCZYK MIROSŁAWPOLHYŻNEPKO Bank PolskiM01:28:58-
725652LEŚNIAK LESZEKPOLDUKLAM01:28:59-
726441KAPUSTA ANNAPOLSANDOMIERZK01:29:00-
727503KMAK MARIUSZPOLGORLICEgorlicka grupa biegowaM01:29:03-
7281296WILCZYŃSKI WITOLDPOLJEŻOWEKlub Matiego JeżoweM01:29:04-
7291378ZIELIŃSKI MATEUSZPOLROPCZYCEJAK NIE MY TO KTO?M01:29:05-
7301463STYKA MATEUSZPOLRZESZÓWM01:29:06-
731632KWIATKOWSKI TOMASZPOLGORLICEIDEO.PLM01:29:10-
7321192SZYMAŃSKI JANUSZPOLSTRZYŻÓWM01:29:14-
733522KOŁODZIEJ KONRADPOLMIELECM01:29:20-
734212DRĄG PAWEŁPOLRZESZÓWM01:29:21-
7351199ŚNIEŻEK KRZYSZTOFPOLNISKOPlaneta NiskoM01:29:22-
736840ORŁOWSKI WOJCIECHPOLSTALOWA WOLAStalowowolski Klub BiegaczaM01:29:23-
7371023RYŁKO MARIOLAPOLSOLINASolina TeamK01:29:23-
738920PISZCZ DARIUSZPOLRZESZÓWM01:29:24-
7391203ŚWIĄTEK MARIUSZPOLRYTWIANYM01:29:26-
740201DOBROSIELSKI RAFAŁPOLMIELECM01:29:27-
7411466SONDEJ WIESŁAWPOLSOKOŁÓW MTPMORSYM01:29:29-
7421324WOŁOWIEC WOJCIECHPOLBRATKOWICEBIEGAM SAMM01:29:29-
7431291WIGLUSZ KRZYSZTOFPOLGAĆM01:29:30-
7441025RYŚ ANDRZEJPOLŁĄKAM01:29:31-
7451104SOCHA MARCINPOLDYNÓWAktywny DynówM01:29:34-
746886PAWŁOWSKI BARTOSZPOLRZESZÓWSOFTSYSTEMM01:29:37-
7471211TADLA MACIEJPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM01:29:37-
748126CHOŁODY MARIUSZPOLZDZIECHOWICE DRUGIETrespassM01:29:38-
749371IGNOR EDYTAPOLRZESZÓWSpartan Race Training Group RzeszówK01:29:38-
750397JANUSZEWSKA MARTAPOLWARSZAWAK01:29:41-
751114CHĘSZCZYK ARTURPOLNOWY BOREKTeam New BorekM01:29:42-
752869PAŃTAK SŁAWOMIRPOLBIAŁOBRZEGI21daplot JarosławM01:29:42-
753183ĆWIĄKAŁA MICHAŁPOLZARSZYNPW Podkarpackie WilkiM01:29:43-
754586KRUPA KAMILPOLPRZEWORSKPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAM01:29:43-
7551097SMYKOWSKI KRZYSZTOFPOLROPCZYCEPratt & Whitney RzeszówM01:29:48-
756792NAGAŚ KATARZYNAPOLMIELECZABIEGANI MIELECK01:29:49-
7571153SUROWIEC SŁAWOMIRPOLMROWLAM01:29:49-
758452KARKUT MICHAŁPOLRZESZÓWRodzinkaM01:29:52-
7591326WOŹNIAK DARIUSZPOLRZESZÓWM01:29:53-
760387JAKUBOWSKI DANIELPOLZABAJKACentrum Animacji SpołecznejM01:29:55-
7611202ŚWIĄTEK BOGUSŁAWPOLBRZEŹNICADzikie MustangiM01:29:55-
762520KOLBER NATALIAPOLRZESZÓWUrząd Miasta RzeszowaK01:29:57-
7631148SUDZIŃSKA INGAPOLPRZEMYŚLK01:29:57-
7641032SAJDUTKA AGNIESZKAPOLRZESZÓWK01:29:58-
7651205ŚWIDER ŁUKASZPOLKIELANÓWKAM01:30:02-
7661381ZIĘBA EWAPOLBRATKOWICETermy GłogowskieK01:30:03-
7671172SZEPIENIEC MICHAŁPOLRZESZÓWBorgWarnerM01:30:04-
7681388ZYMRÓZ TOMEKPOLROPCZYCEJAK NIE MY TO KTO?M01:30:04-
7691082SKRZYPCZAK BARBARAPOLSTALOWA WOLAStalowowolski Klub BiegaczaK01:30:05-
770284GIERULA PIOTRPOLRZESZÓWM01:30:07-
7711409KLUS ANNAPOLRZESZÓWPIEKNE I BRODACZEK01:30:07-
7721343WSZOŁEK HELENAPOLKRAKÓWKS Eskadra KrakówK01:30:10-
773693MACIEJKO RAFAŁPOLCIESZANÓWBiegomania LubaczówM01:30:14-
774707MALICKA EWELINAPOLRZESZÓWK01:30:16-
775736MATŁOSZ JACEKPOLSTRZYŻÓWPrzebiegli StrzyżówM01:30:16-
776107BUSZEK TOMASZPOLDĘBICAM01:30:21-
777829OLEKSY MIESZKOPOLRZESZÓWM01:30:21-
7781442PRZYBYSZEWSKI ERYKPOLRZESZÓWREHOUSE DEVELOPMENTM01:30:22-
779332GUCWA SŁAWOMIRPOLPRZYSIEKIM01:30:27-
7801201ŚRODA KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM01:30:27-
78195BUKAŁA MARCINPOLHYŻNEM01:30:31-
782133CIACH STANISLAWPOLRZESZÓWM01:30:33-
7831424SITARZ ARTURPOLTAJĘCINAM01:30:33-
7841180SZPUNAR MIROSŁAWPOLŁAŃCUT21 daplot / 21 BSPM01:30:34-
7851286WIERZBICKA JOANNAPOLBOGUCHWALAK01:30:35-
786311GÓRSKI PAWEŁPOLRZESZÓWM01:30:36-
787433KAŁUŻA MARZENAPOLPILZNOK01:30:39-
788512KOCHANIEC WALDEMARPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKICentrum Animacji SpołecznejM01:30:40-
789998ROJEK DARIUSZPOLGORLICEGorlicka Grupa BiegowaM01:30:40-
7901039SARKOWICZ KRZYSZTOFPOLZAGÓRZANYGorlicka Grupa BiegowaM01:30:40-
7911061SIKORSKA ADRIANNAPOLKROSNOK01:30:40-
7921277WELTER KONRADPOLLEŻAJSKPawcius teamM01:30:40-
7931290WIĘCEK KATARZYNAPOLRZESZÓWK01:30:40-
794304GONET GRZEGORZPOLZRĘCINGonet TeamM01:30:42-
795306GONET RADOSŁAWPOLKROSNOGONET TeamM01:30:42-
796550KOTLIŃSKI JANUSZPOLRZESZÓWM01:30:44-
7971190SZYMAŃSKA EWAPOLJAROSŁAWJGB SokółK01:30:44-
7981259WADYL PAWEŁPOLCZASZYNASSECO ACTIVE TEAMM01:30:47-
799729MASŁOŃ ADAMPOLRZESZÓWPolitechnika RzeszowskaM01:30:51-
8001045SĄDEL WALDEMARPOLTARNOBRZEGBiegam Bo LubięM01:30:51-
801964PRYMAKOWSKA BARBARAPOLTARNOWK01:30:52-
80247BIAŁEK JUSTYNAPOLTARNOWIECK01:30:53-
803491KIPP ZBIGNIEWPOLPRZEMYŚLBiegam bo lubieM01:30:53-
804197DĘBOSZ PIOTRPOLŁAŃCUTM01:30:57-
805145CIUPAK MACIEJPOLRZESZÓWALO RzeszówM01:30:58-
806916PISAREK ELŻBIETAPOLRZESZÓWK01:31:00-
807800NIEBORAK GRZEGORZPOLMODLIBORZYCEGUKS MODLIBORZYCEM01:31:03-
808171CZERNIAK PIOTRPOLRZESZÓWM01:31:07-
809845OSIŃSKI ADAMPOLJAROSŁAWM01:31:14-
810880PATEREK WALDEMARPOLPRZEMYŚLM01:31:17-
8111267WAŁACH ZBIGNIEWPOLPSTRĄGOWAM01:31:17-
812297GOLIŃSKI MARIUSZPOLKRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAM01:31:18-
813467KAWCZYŃSKI KAMILPOLKRAKÓWM01:31:18-
8141029SACZEWSKA EWELINAPOLBESKOK01:31:19-
81526BARSZCZEWSKI PAWEŁAUSST MARYSWitar TarnobrzegM01:31:20-
816909PIĘTA BOGDANPOLMIELECZabiegani MielecM01:31:20-
8171278WĘGRZYN KRZYSZTOFPOLLUBACZÓWM01:31:20-
818611KULIGA JACEKPOLTARNOBRZEGM01:31:22-
819934PŁONKA KATARZYNAPOLPRZEMYŚLK01:31:23-
820495KLIMASZ ZBIGNIEWPOLHERMANOWARzeszowskie Gazele i GepardyM01:31:24-
821764MISIAK MATEUSZPOLROPCZYCEZabiegani Ropczyce / KU AZS Politechnika RzeszowskaM01:31:25-
822192DĄBEK URSZULAPOLTARNOBRZEGK01:31:26-
823975PUZIO WIESLAWPOLWILCZA WOLAM01:31:29-
8241119SOWA MICHAŁPOLSTALOWA WOLAM01:31:29-
825307GORCZYCA KAROLINAPOLJASŁOK01:31:30-
826848OSTROWSKI JANPOLKORCZYNAM01:31:31-
8276BABIARZ ROBERTPOLRZESZÓWM01:31:32-
828428KACZYŃSKA ALICJAPOLRZESZÓWPerfect Runner TeamK01:31:39-
829843ORZECHOWSKI TOMASZPOLŁAŃCUTOjciec Na DopinguM01:31:41-
8301009RUDNY WŁADYSŁAWPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceM01:31:41-
8311269WARECKI RADOSŁAWPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:31:45-
8325ARCISZEWSKI JACEKPOLGODOWAprzebiegli strzyżówM01:31:46-
833384JAGIEŁA TOMEKPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BIegowaM01:31:46-
834327GRYGIEL JAKUBPOLRZESZÓWM01:31:49-
835923PIWKO WOJCIECHPOLBABICAM01:31:50-
8361075SKOCZYLAS KAMILPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM01:31:50-
8371242TWARDOCHLEB MARCINPOLRZESZÓWM01:31:51-
838368HYDZIK ŁUKASZPOLSANOKM01:31:52-
8391251URBANIAK PATRYCJAPOLKRAKÓWBEER BROS RUNNERSK01:31:55-
840647LEŚ DANIELPOLŁAŃCUTM01:31:57-
841291GNIEWEK JUSTYNAPOLRZESZÓWHARPI TEAMK01:31:59-
842644LENIAR TOMASZPOLRZESZÓWM01:32:00-
84334BĄK JOLANTAPOLŻOŁYNIAGrodziska Grupa BiegowaK01:32:01-
844747MICHALECKI DANIELPOLWARSZAWAFC TomakiM01:32:01-
845771MOSKAL-LENIAR PAULINAPOLRZESZÓWK01:32:01-
846415JĘDRUSIAK PIOTRPOLDĘBICAM01:32:02-
847935PŁOŃSKI KRYSTIANPOLŁAŃCUTMobitouchM01:32:02-
848217DUBAS KAROLPOLBRATKOWICEM01:32:07-
849464KAWALEC JACEKPOLRZESZÓWTEAM IWOM01:32:09-
850898PIECZYŃSKI DAMIANPOLRZESZÓWCyfronM01:32:10-
851496KLIMECKI KONRADPOLRZESZÓWM01:32:13-
8521074SKIBA WITOLDPOLLUBACZÓWM01:32:14-
853251FIUT MAGDALENAPOLKRAKOWK01:32:15-
8541004ROŻEK MARCINPOLRZESZÓWWAGUM TeamM01:32:17-
855881PATLA EWA SYLWIAPOLKROSNOK01:32:18-
856165CZECH ALDONAPOLTANOBRZEGBBL TarnobrzegK01:32:29-
8571141STRZĘPKA KRZYSZTOFPOLPRZYŁĘKKrokodyle KolbuszowaM01:32:30-
8581330WOŹNY ŁUKASZPOLRZESZÓWPiękne i BrodaczeM01:32:30-
859972PUCUŁA WITOLDPOLSTALOWA WOLAM01:32:36-
8601164SZCZĘCH MIROSŁAWPOLRZESZÓW3PBOTM01:32:50-
861605KUDASIK MATEUSZPOLRZESZÓWRZESZOWIACY I GÓRALEM01:32:51-
8621207ŚWIĘTOŃ GRZEGORZPOLŁĄCZKI KUCHARSKIEAsseco Active TeamM01:32:52-
8631213TAJCHMAN IWONAPOLRZESZÓWNowoczesnastrona.plK01:32:52-
864787MYSZAK SŁAWOMIRPOLBIŁGORAJM01:32:54-
8651131STEFAŃSKA MARIAPOLPRZEMYŚLK01:32:54-
866721MARKOWICZ KRZYSZTOFPOLJEŻOWEKlub Matiego JeżoweM01:32:55-
8671360ZARĘBA GRZEGORZPOLPRZEMYŚLwielki raM01:33:02-
868317GRABSKA RENATAPOLRZESZÓWAmbasador Festiwalu Biegowego Krynica-ZdrójK01:33:04-
8691197ŚLIŻ JANPOLTRZEBOŚM01:33:07-
8701452MENET GRZEGORZPOLSANOKM01:33:08-
8711464DZIEZOK BOGUSŁAWPOLGLIWICEM01:33:11-
872910PIĘTA PIOTRPOLRZESZÓWM01:33:11-
8731185SZWAŁEK KRZYSZTOFPOLZBYDNIÓWM01:33:12-
874331GUCWA MIROSŁAWPOLKRASNELet's go wild!!!M01:33:22-
875525KOPAŁA SYLWIAPOLSTALOWA WOLAStalowowolski Klub BiegaczaK01:33:22-
876624KUSZ TOMASZPOLPOGWIZDÓW NOWYM01:33:24-
877977PYTKO PIOTRPOLWIERCANYSafranM01:33:24-
878702MAJDER ARTURPOLLEŻAJSKM01:33:34-
879890PERYKASZA KATARZYNAPOLKOSTKÓWK01:33:36-
8801027RZEŹNICZEK IWONAPOLPRZEMYŚLK01:33:40-
881753MIERZWA MACIEJPOLSZKLARYigorOFFM01:33:41-
8821095SMOLIŃSKI MARCINPOLRZESZÓWSOFTSYSTEMM01:33:41-
8831426WIDENKA KAZIMIERZPOLM01:33:41-
884440KAPRAL ADAMPOLLUTOWISKAMks ChaliczM01:33:42-
885901PIENIĄŻEK WOJCIECHPOLŁAŃCUTM01:33:42-
88684BRZOZOWSKI JERZYPOLRZESZÓWM01:33:44-
887915PISANIAK DARIUSZPOLRZESZÓWBorgwarnerM01:33:44-
888682ŁYDA PIOTRPOLRZESZÓWM01:33:44-
8891014RUT STANISŁAWPOLRZESZÓWPratt&Whitney RzeszówM01:33:46-
8901361ZARĘBA JOLANTAPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyK01:33:48-
891619KUROWSKI MATEUSZPOLZRĘCINAthletic ZręcinM01:33:52-
892715MARCINIEC MAŁGORZATAPOLNISKOGrupa Biegowa Planeta NiskoK01:33:52-
893783MUCHA JUSTYNAPOLKOLBUSZOWAPchać czy CiągnąćK01:33:56-
89449BIAŁORUCKI BOGDANPOLSĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIM01:33:59-
895834OMIATACZ MIROSŁAWPOLŁAŃCUTPratt & Whitney RzeszówM01:33:59-
896796NAWOJSKI ROMANPOLPOGWIZDÓW NOWYM01:34:01-
897164CZEBIERA KAMILPOLRZESZÓWM01:34:03-
8981427MAGDA KATARZYNAPOLK01:34:03-
8991345WYDRO RAFAŁPOLSTRZYŻÓWM01:34:04-
900174CZERWONKA TOMASZPOLANNOPOLM01:34:05-
901434KAMIŃSKI JACEKPOLRZESZÓWM01:34:05-
902436KAMIŃSKI PIOTRPOLRZESZÓWM01:34:05-
9031453BASSARA WOJCIECHPOLBŁĘDOWAM01:34:07-
904616KUNA ŁUKASZPOLRZESZÓWPratt & Whitney RzeszówM01:34:07-
905582KRÓL ROBERTPOLKIELCERUN'N'FUNM01:34:08-
9061008RUCIAK SZYMONPOLDĘBICAM01:34:08-
9071310WŁODARSKA MAGDALENAPOLTARNÓWK01:34:11-
908478KIEŁB JAKUBPOLRZESZÓWM01:34:14-
909123CHMURA KRZYSZTOFPOLTARNÓWM01:34:18-
910775MOTTA PIOTRPOLURZEJOWICEM01:34:18-
911684ŁYSZCZARZ AGNIESZKAPOLSONINAK01:34:19-
912132CHYŁEK KRZYSZTOFPOLRZESZÓWMTU Aero EnginesM01:34:20-
9131292WIKAR GRZEGORZPOLŁOSOSINA DOLNAM01:34:20-
914965PRZEWROCKI ADAMPOLJAROSLAWgimnazjum wolka pelkinskaM01:34:21-
915383JAGIEŁA TOMASZPOLKROSNOM01:34:23-
916273GAŁUSZKA MAJAPOLRZESZÓWK01:34:24-
917719MARDEUSZ BERNADETTAPOLDĘBICASpartan Race Training Group DębicaK01:34:26-
91878BRIL PIOTRPOLJEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZEM01:34:29-
919521KOŁODZIEJ JÓZEFPOLLUBACZOWM01:34:29-
9201294WILCZAK ADAMPOLSTALOWA WOLAM01:34:29-
921499KŁOS KRZYSZTOFPOLGWIZDÓWMajster Team SportM01:34:30-
92232BĄK ANDRZEJPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKITKKF SOKÓŁ GŁÓGÓW MAŁOPOLSKIM01:34:31-
923454KARP KATARZYNAPOLWARSZAWAK01:34:36-
924867PANEK RAFAŁPOLBRZEŹNICAM01:34:37-
925897PIECZONKA ARTURPOLRZESZÓWA-TEAMM01:34:37-
926544KOSZARSKI MATEUSZPOLSTRZYŻÓWM01:34:43-
927781MRÓZ ŁUKASZPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:34:44-
9281046SCHWARZ EWELINAAUTWIEDENK01:34:44-
9291280WĘGRZYN MAŁGORZATAPOLKRASNEReszowskie Gazele i GepardyK01:34:45-
9301122STACHURSKI MIROSŁAWPOLRZESZÓWSPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWM01:34:46-
93153BIEDA ROBERTPOLCZASTARYGKS CZSTARYM01:34:47-
932225DUSZA DOMINIKPOLTRZCIANAGYM HERO TEAMM01:34:47-
9331002ROŚĆ DAWIDPOLRZESZÓWROKANM01:34:47-
934830OLEŚ TOMASZPOLBOREK WIEKLIbiegam samM01:34:48-
9351024RYMAR ALANPOLKROSNOM01:34:51-
9361439ZAORSKA JUSTYNAPOLSTALOWA WOLASTALOWOLSKI KLUB BIEGACZAK01:34:57-
937178CZYRNY DOMINIKPOLGRODZISKO DOLNEM01:34:58-
938710MAŁEK MARCINPOLLISIA GÓRAM01:35:00-
939252FLISAK RAFAŁPOLWARSZAWAPingwin Rico - AttackM01:35:01-
940286GILARSKI WOJCIECHPOLŁOWCEM01:35:02-
941458KASPRZAK WOJCIECHPOLTARNOGRÓDM01:35:02-
942822NYLEC TOMASZPOLCHOTOWAM01:35:07-
94358BIENIASZ JAKUBPOLRZESZÓWM01:35:09-
9441073SKIBA RADOSŁAWPOLRZESZÓWM01:35:10-
945565KOZIOŁ SYLWESTERPOLROPCZYCEJak nie MY to kto?M01:35:12-
946861PALUCH AGNIESZKAPOLRZESZÓWPrattt & Whitney RzeszówK01:35:13-
9471108SOKOŁOWSKI MATEUSZPOLROPCZYCEAlp-Med.plM01:35:13-
94851BIAŁY ARTURPOLPRZEMYŚLM01:35:16-
9491456WRÓBEL DOMINIKPOLJASŁOAZS PWSZ KrosnoM01:35:16-
950926PLIS SŁAWOMIRPOLPRZEMYŚLM01:35:17-
951730MATELOWSKA MAGDALENAPOLBRZOZÓWK01:35:19-
95293BUJAK MAREKPOLRZESZÓWMTU Aero EnginesM01:35:21-
95312BAŁA BOŻENAPOLGRABINYK01:35:22-
954573KRAWIEC EDYTAPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK01:35:22-
955894DARLAK MAREKPOLLUBACZÓWM01:35:24-
956513KOCHAŃSKI TOMASZPOLJEDLICZEMUKS Podkarpacie JedliczeM01:35:25-
9571314WOJAKOWSKI PIOTRPOLKRAKÓWBeer Bros RunnersM01:35:27-
9581351ZABORNIAK TOMASZPOLLUBACZÓWM01:35:29-
9591444DRONKA BOGDANPOLMAJSTER TIMM01:35:30-
960872PARZELSKI GERARDPOLRADOMKomitet Obrony DemokracjiM01:35:31-
9611298WILK SŁAWOMIRPOLKIELANÓWKAPro SpeM01:35:36-
9621210TABOR JACEKPOLJEZOWEKlub MatiegoM01:35:37-
963393JANISZ KATARZYNAPOLWARSZAWAK01:35:38-
964394JANISZ MICHAŁPOLWARSZAWAM01:35:38-
965360HOROSZKO SEBASTIANPOLWARSZAWAA-TeamM01:35:41-
966706MAKSYMIUK MIROSŁAWPOLRZESZÓWSPAR teamM01:35:43-
967294GODZINA JACEKPOLTARNOBRZEGBBL TarnobrzegM01:35:44-
968731MATELOWSKI PAWEŁPOLKROSNOM01:35:47-
969432KALISZ MAŁGORZATAPOLKROSNOK01:35:48-
9701001ROŚCIŃSKI FRANCISZEKPOLSANOKM01:35:48-
971326GRYGIEL ANNAPOLRUDA ŚLĄSKAK01:35:49-
9721138STRUSIEWICZ DARIUSZPOLSTANISŁAWCZYKM01:35:49-
973794NAJA KAROLPOLBŁAŻOWALegionM01:35:53-
97410BAJER GRZEGORZPOLWROCŁAWM01:35:56-
9751400ŻUREK AGNIESZKAPOLBRZEŹNICADzikie MustangiK01:35:57-
976254FOLTA KATARZYNAPOLMIELECZabiegani MielecK01:35:58-
977970PRZYWARA DOMINIKAPOLMIELECZabiegani MielecK01:35:58-
978568KRACYŁO LESŁAWPOLNOWA SARZYNANOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWAM01:35:59-
9791287WIERZBICKA KATARZYNAPOLRZESZÓWRunTeamWarkaK01:35:59-
980102BURDZY KRZYSZTOFPOLSTALOWA WOLAM01:36:00-
981475KĘTRZYŃSKI RYSZARDPOLMIELECZabiegani MielecM01:36:02-
982966PRZYBYŁO PIOTRPOLTRZEBOWNISKOMTU AERO ENGINESM01:36:02-
983246FERENC MICHAŁPOLRZESZÓWM01:36:03-
9841373ZIAJA ARKADIUSZPOLRZESZÓWM01:36:03-
985170CZEREDYS MICHAŁPOLWARSZAWAArcus teamM01:36:04-
9861299WILUSZ KRZYSZTOFPOLSTRZYZÓWM01:36:05-
987117CHŁOPEK GRZEGORZPOLSEDZISZÓW MAŁOPOLSKIM01:36:07-
9881208ŚWINIUCH ZBIGNIEWPOLDĘBICAM01:36:07-
9891231TOROPIŁA EWELINAPOLDUKLAKU AZS Politechnika RzeszowskaK01:36:10-
9901028SABAJ PIOTRPOLRZESZÓWM01:36:11-
9911316WOJDON MONIKAPOLRZESZÓWK01:36:23-
9921352ZACH PAWEŁPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM01:36:23-
993136CIERLAK MIKOŁAJPOLRZESZÓWM01:36:24-
994659LĘCZNAR WACŁAWPOLHUSÓWM01:36:25-
9951418SŁABY SEBASTIANPOLRZESZÓWM01:36:25-
9961410FUS WOJCIECHPOLRZESZÓWM01:36:26-
997459KASZA MAREKPOLRZESZÓWRGiGM01:36:26-
998902PIERŚCIŃSKI SŁAWOMIRPOLRZESZÓW3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJM01:36:26-
9991115SOSNOWSKI KAROLPOLKATOWICEtrololololoM01:36:26-
10001308WITEK TOMASZPOLOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM01:36:26-