System dostarcza STS-TIMING

10. PKO Półmaraton Rzeszowski

Wyniki oficjalne. Klasyfikacja na podstawie czasów netto poza pierwszymi dwustoma zawodnikami na mecie.

TOP 10 LIVE
#Nr
Bib
Nazwisko, imię
Surname, Name
KrajMiejscowość
City
TeamPłeć
Sex
Czas
Time
Strata
Gap
1700MAIYO KIMAIYO HILLARY KIPTUMKENNAIROBIBenedek TeamM00:42:18-
2734MATHEKA BENARD MUINDEKENNAIROBIBenedek TeamM00:42:19-
3826OCHAL PAWELPOLBYDGOSZCZTEAMOCHAL / Prefbet Sniadowo ŁomżaM00:42:32-
41437SAHAJDA TIBORSLOOBAL SERVIS KOSICEM00:43:04-
5282GĄSIORSKI MICHAŁPOLNOWY SĄCZ#StajniaBalonaM00:44:10-
6996ROGIEWICZ ANDRZEJPOLGRUDZIĄDZPACK MAN TEAMM00:44:10-
71434SMĘDOWSKI PAWEŁPOLRZESZÓWGUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLM00:44:11-
8239DZIUBA BOGDANPOLJASTKOWICEStalowowolski Klub BiegaczaM00:44:53-
91284WIERDAK HUBERTPOLKORCZYNACukiernia ATENA & BONUS FolieM00:45:32-
1061BISKUPSKI TOMASZPOLDALESZYCEKU AZS UJK KielceM00:46:54-
11238DZIEWIŃSKI DAMIANPOLSANOKTG Sokół SanokM00:47:41-
12113CHEPLETING BETTYKENNAIROBIBenedek TeamK00:48:56-
131465NIEZGODA MARCINPOLKROSNOKKB MOSiR KROSNOM00:49:11-
14670ŁABUZ MAREKPOLTARNÓWGrupa Azoty S.A.M00:49:49-
15298GOLONKA MATEUSZPOLGORLICEGORLICEM00:49:54-
161436BURKOVSKA OLENAUKRKIEVK00:49:59-
1725GLADYS JEPKURUI BIWOTTKENNAIROBIBenedek TeamK00:50:15-
181000ROSTKOWSKA ANNAPOLSZKLARSKA PORĘBAKS SMS Szklarska PorębaK00:50:15-
191415HUDAK MARIAUKRLVOVK00:50:25-
20511KOBYLARZ PIOTRPOLRZESZÓWStajnia Balona / Rzeszowskie Gazele i GepardyM00:50:30-
211472PASTOROVA PETRAUKROSTRAVAMIL SEITL OSTRAVAK00:50:30-
22242FEDAK GRZEGORZPOLSANOKM00:50:42-
2374BORYS ANDRZEJPOLŁAZYM00:50:48-
24766MOLCZYK PAWEŁPOLNIWKAM00:51:15-
252ALBRYCHT KATARZYNAPOLKROŚCIENKO WYŻNEK00:51:36-
26490KIPER MACIEJPOLJAROSLAWBBL JAROSLAW PERFECT RUNNER TEAMM00:51:36-
27349HASIAK MACIEJPOLHUCISKOM00:51:48-
28813NOWAK ŁUKASZPOLSKRZYSZÓWITMBW KrakówM00:51:49-
29106BURYŁO MATEUSZPOLJODŁÓWKAPerfect Runner Team/BBL JarosławM00:51:50-
30184ĆWIK HUBERTPOLZAMOŚĆAgros ZamośćM00:51:54-
31425KACZMAREK MONIKAPOLŁÓDŹAsics Frontrunner PolskaK00:52:13-
32949PORADA MARCINPOLJASIONKARun_HelpersiM00:52:17-
33691MACHOWSKI KAROLPOLKROSNOM00:52:19-
3486BRZYSKI MACIEJPOLRZESZÓWM00:52:22-
351451KAMOLA KAZIMIERZPOLPUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYM00:52:35-
36389JAŁOCHA MIECZYSŁAWPOLPRZEMYŚLPrzemyski Klub BiegaczaM00:52:48-
37968PRZYDZIAŁ DAMIANPOLSĘDZISZÓW MŁPM00:53:01-
381386ZMITROWICZ BOGDANPOLNOWA DĘBAZMITEK TEAMM00:53:07-
391070SIWIECKI TOMASZPOLKRAKÓWM00:53:08-
40386JAKUBIK MIROSŁAWPOLZALESZANYFartlek G.OM00:53:10-
41703MAJECKI ROBERTPOLSANDOMIERZ3 Sandomierski Batalion RadiotechnicznyM00:53:13-
421423GUT JACEKPOLHUCISKOOSP HUCISKOM00:53:18-
43958PRAJZNER MARTAPOLKROŚCIENKO WYŻNEK00:53:48-
44967PRZYBYŁOWICZ WOJCIECHPOLRZESZÓWM00:53:48-
45143CISEK ANDRZEJPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM00:53:54-
461106SOJA MAREKPOLRZESZÓW21 bdowM00:53:55-
47587KRUPA PAWEŁPOLAGATÓWKAwww.serwisdrzewny.comM00:53:56-
481404STASIOWSKI PIOTRPOLBRZÓZKA KRÓLEWSKAM00:54:08-
491297WILK ŁUKASZPOLLUBENIAM00:54:08-
501338WÓJCIK TOMASZPOLGORZYCEFARTLEK GOM00:54:08-
51676ŁUCZAK STANISŁAWPOLNOWA SARZYNANowa Sarzyna-CiechM00:54:09-
52536KORYL ŁUKASZPOLRZESZÓWMTU Aero EnginesM00:54:13-
53312GRABIEC MARCINPOLKOLBUSZOWAKolbuszowaM00:54:14-
541337WÓJCIK SEBASTIANPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:54:20-
55941POLONĆAK JANSVKSVIDNIKKlub bezcov StropkovM00:54:21-
56930PŁANETA MARCINPOLTARNOBRZEGWITAR TARNOBRZEGM00:54:25-
57538KORZENIOWSKI TOMASZPOLTARNOBRZEGbieganie.plM00:54:26-
58954POSPÍŠIL PAVELCZEČERČANYBenešovský běžecký klubM00:54:26-
59378IWANICKI KRZYSZTOFPOLWOJASZÓWKAM00:54:41-
60744MAZURKIEWICZ TOMASZPOLSANOKM00:54:41-
6150BIAŁOWĄS TOMASZPOLRZESZÓWPIZZERIA TORRO TEAMM00:54:42-
62359HORODECKI KONRADPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:54:42-
631043SARZYŃSKI STANISŁAWPOLŁAŃCUTM00:54:46-
641389ŻACZEK ŁUKASZPOLOSTROWIEC ŚW.BBL Ostrowiec Św.M00:54:47-
65293GODEK GERARDPOLGÓRNOM00:54:48-
66908PIĘKOŚ MAREKPOLJASZCZEWM00:54:56-
67675ŁEPTUCH TOMASZPOLKOMORÓWStalowowolski Klub BiegaczaM00:55:16-
681454RODZINKA JANPOLZRĘCINKB "ATHLETIC" ZRĘCINM00:55:19-
69814NOWAK MARCINPOLSTALOWA WOLAstalowowolski klub biegaczaM00:55:20-
70375ISKRA KAMILPOLRZESZÓWRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:55:23-
71476KIDA PAWEŁPOLŁOWISKOM00:55:29-
72486KILIAN MATEUSZPOLKRAKÓWJózefińska TeamM00:55:33-
73288GIŻA GRZEGORZPOLRADOMYŚL WIELKIM00:55:41-
74407JASTRZĄB PIOTRPOLLESKODekan LeskoM00:55:41-
751176SZEWCZYK MAREKPOLRZESZÓWTynexpolM00:55:46-
76534KORNAK ŁUKASZPOLJASIONKAM00:56:02-
77196DELEKTA JANPOLŁOWISKODELjAM00:56:04-
781229TOMASIAK WACŁAWPOLSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIGB Na ZdrowieM00:56:13-
791334WÓJCIK MARCINPOLOLSZANICAOC KrościenkoM00:56:22-
801349WYWŁOKA PAULINAPOLWIERZBNAAquaReh Wichura JarosławK00:56:28-
81963PROSZOWSKI PIOTRPOLJASTKOWICESTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAM00:56:29-
82689MACHOWSKI BARTŁOMIEJPOLSZCZEPAŃCOWAM00:56:33-
83927PLIŚ MATEUSZPOLRZESZÓWSpartan Race Training Group RzeszówM00:56:35-
84917PISAREWICZ KAROLPOLNIDZICAPKO Bank PolskiM00:56:37-
85210DOROTA ZBYSZEKPOLOLESZYCERUN RUN OLESZYCEM00:56:38-
8699BUŁDAK KRZYSZTOFPOLSANOKM00:56:40-
871387ZYGUŁA PIOTRPOLKATOWICEJCommerce TeamM00:56:40-
88777MOTYKA KAMILPOLJAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁM00:56:41-
89864PAŁAC ADAMPOLHYZNEM00:56:41-
901041SARNA KAMILPOLRZESZÓWM00:56:41-
91328GRYGIEL MATEUSZPOLRUDA ŚLĄSKAM00:56:43-
92191DĄBEK JERZYPOLHUCISKONOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWAM00:56:44-
93260FURMAŃSKI ARTURPOLTARNÓWEKIPA Z TARNOWAM00:56:44-
941385ZIOMEK TOMASZPOLTARNÓWEkipa z TarnowaM00:56:44-
95139CIĘŻKOWSKI SŁAWOMIRPOLTARNÓWM00:56:47-
961161SZAWAN PAWEŁPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:57:06-
97493KISZKA KAROLINAPOLBRATKOWICEK00:57:07-
981252URBAŃSKI ZBIGNIEWPOLNOWA DĘBAZMITEK TEAMM00:57:10-
99185DACYL MICHAŁPOLKROSNONowy Styl Group Running TeamM00:57:13-
1001339WRONA KAZIMIERZPOLMIELECRSM MielecM00:57:22-
101820NOWOSIELSKI MAREKPOLSANOKBiegam dla MarcinkaM00:57:31-
1021214TAJCHMAN JAROSŁAWPOLRZESZÓWNowoczesnastrona.plM00:57:32-
103673ŁAGOŻNY ŁUKASZPOLSANOKBRUBECK TeamM00:57:32-
104468KĄKOL ZBIGNIEWPOLGWOŹNICA DOLNAWater TeamM00:57:41-
1051233TRACZ ŁUKASZPOLRADYMNOwww.treningfizjoterapia.pl AquaRehM00:57:41-
106636LATAŁA KRZYSZTOFPOLPAWŁÓWBiegamyzSercem.plM00:57:48-
107234DZIEDZIC WITOLDPOLRZESZÓWSPARM00:57:54-
108635LASKOWSKI SŁAWOMIRPOLKROSNOM00:57:54-
109637LECH GRZEGORZPOLTRZCIANAM00:57:54-
11031BAZAN TADEUSZPOLSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIGB NA ZDROWIEM00:57:55-
111147CWYNAR PIOTRPOLTARGOWISKAM00:57:55-
112262FUS MACIEJPOLRZESZÓWPratt&Whitney RzeszówM00:57:55-
113774MOSOŃ WIKTORPOLGŁOWIENKAMUKS Podkarpacie JedliczeM00:57:55-
114906PIETRYKA GRZEGORZPOLRZESZÓWGodik KulasM00:57:55-
1151445JODKO MACIEJPOLRZESZÓWFAN SPORT RZESZÓWM00:57:56-
116994RODZEŃ PAWEŁPOLRZESZÓWGollob TeamM00:57:56-
1171057SIENICKI MARCINPOLBIEŹDZIEDZAsssM00:58:00-
118187LABARTKABA KOSTIANUKRLWOWSC ULTRAM00:58:05-
119261FURTYK MATEUSZPOLRZESZÓW1batalion strzelców podhalańskichM00:58:11-
120395JANKOWSKI DARIUSZPOLPRZEWORSKPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAM00:58:11-
121426KACZMARSKI GRZEGORZPOLRZESZÓWM00:58:13-
1221317WOJNAR JACEKPOLŁAŃCUTOPTeamM00:58:17-
123628KUŹNIAR PAWEŁPOLKROSNOLUKS KROŚNIANKAM00:58:26-
124817NOWAK WOJCIECHPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM00:58:26-
1251350ZABIEGŁY GRZEGORZPOLRZESZÓWM00:58:26-
1261171SZEPIENIEC KATARZYNAPOLRZESZÓWRzeszówskie Gazele i GepardyK00:58:32-
127120CHMIELOWIEC DANIELPOLSZYMBARKGorlicka Grupa BiegowaM00:58:41-
128953PORĘBSKI PAWEŁPOLTARNOBRZEGM00:58:47-
1291438KUBIT PIOTRPOLSTRZYŻÓWM00:58:48-
130899PIEKARZ MARIUSZPOLPRZEDZELskb stalowa wolaM00:58:49-
131626KUŹDUB ROBERTPOLGĄSAWY RZĄDOWE NIWYRunning BrothersM00:58:50-
1321058SIKOŃCZYK MIŁOSZPOLRZESZÓWM00:58:56-
13380BRODACKI WIESLAWPOLTYCHY40-Latek TychyM00:59:05-
134259FURMANEK MARIUSZPOLSKOŁYSZYNM00:59:06-
1351321WOJTOŃ RYSZARDPOLDOMARADZM00:59:14-
136821NYKIEL GRZEGORZPOLLASZCZYNYGrodziska Grupa Biegowa - Szalone ŻółwieM00:59:15-
137711MAŁKOWICZ PIOTRPOLSTALOWA WOLAM00:59:17-
1381279WĘGRZYN KRZYSZTOFPOLKRASNEReszowskie Gazele i GepardyM00:59:24-
1391348WYSZYŃSKI MARCINPOLRZESZÓWM00:59:27-
1401421WENNE DAMIANPOLGROTÓWGROTÓWM00:59:30-
1411128STAŃKO PAWEŁPOLLUTOWISKAM00:59:33-
142825OBROŚLAK GRZEGORZPOLLUBACZÓWTraper-Biegomania LubaczówM00:59:40-
1431087SŁOBODZIAN PIOTRPOLSOKOŁÓW MŁP.GB Na ZdrowieM00:59:41-
144319GROCH JACEKPOLKAŃCZUGAPrzeworska Grupa BiegowaM00:59:43-
145558KOZAK ŁUKASZPOLDYLĄGÓWKAM00:59:43-
146195DELEKTA DARIUSZPOLŁOWISKODELNOVAM00:59:44-
147577KRĘŻAŁEK RAFAŁPOLKLIMKÓWKAM00:59:45-
1481430DRYNIAK DANIELPOLRADYMNOPrzemyski Klub BiegaczaM00:59:46-
1491306WITALIS MICHAŁPOLJASŁOM00:59:52-
1501276WEGRZYN TOMASZPOLSWIDNIKLubelska Grupa TriatlonuM00:59:53-
151789MYTYCH WIESŁAWPOLKUPNOM00:59:54-
152951PORĘBA MARIUSZPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM00:59:54-
1531263WALAT ADRIANPOLRZESZÓWWWF URM00:59:55-
154453KARNASIEWICZ DAWIDPOLCZUDECM00:59:56-
155152CYREK JAROSŁAWPOLRZESZÓWM00:59:59-
156421JURCZAK ROMANPOLRZESZÓWM00:59:59-
15715BANAŚ ŁUKASZPOLRZESZÓWBISBUD TeamM01:00:01-
158976PYRKOSZ DAMIANPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GapardyM01:00:01-
1591402KUTERNOGA MICHAŁPOLRZESZÓWRKSW RZESZÓWM01:00:03-
160658LĘCZNAR DAWIDPOLRZESZÓWWKS 21 Brygada Strzelców PodhalańskichM01:00:03-
161999ROKITA PIOTRPOLRZESZÓWM01:00:07-
162639LECH SEBASTIANPOLSANOKM01:00:12-
163854PACZOCHA DARIUSZPOLJELNANowa Sarzyna-CiechM01:00:13-
164338GWIZDAK JUSTYNAPOLRZESZÓWWater TeamK01:00:14-
1651281WĘGRZYN WACŁAWPOLROGIM01:00:15-
166542KOSTKA JANUSZPOLSZCZEPAŃCOWAPosmakuj Run teamM01:00:25-
167862PALUCH ANDRZEJPOLMIELECM01:00:25-
1681248ULIASZ WALDEMARPOLKROSNOM01:00:25-
169364HULBÓJ JANPOLRZESZÓWSP 13M01:00:26-
1701376ZIELIŃSKI MACIEJPOLWARSZAWAROWING RUNNING TEAMM01:00:26-
171763MISIAK DAMIANPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM01:00:27-
1721050SERAFIN MAREKPOLCMOLASOSP CmolasM01:00:29-
1731215TARADYŚ TOMASZPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM01:00:30-
174807NOVAK PETERSVKSTROPKOVKlub bezcov StropkovM01:00:34-
17520BARAN MATEUSZPOLSZYMBARKGorlicka Grupa BiegowaM01:00:36-
17613BAŁCHAN KRZYSZTOFPOLCZUDECCPR RzeszówM01:00:37-
1771235TRYNIECKI TOMASZPOLŻOŁYNIAGrodziska Grupa BiegowaM01:00:37-
178728MASAJADA TOMASZPOLWĄWOLNICAM01:00:38-
179824OBCOWSKI ARTURPOLSTARER SIOŁOM01:00:38-
180809NOWAK JAKUBPOLSTOBIERNAHarpiTeamM01:00:40-
1811053SIECHIN VIACHESLAVUKRCHARKOWPędzące ŚlimakiM01:00:42-
1821237TRZÓSŁO BARTEKPOLKRAKÓWPKO Bank Polski / Trzósło TeamM01:00:44-
183226DUSZCZAK RADOSŁAWPOLPRZEMYŚL#siła#moc#M01:00:45-
1841005RÓG PIOTRPOLRZESZÓWPirógM01:00:45-
1851293WIKARSKI KRZYSZTOFPOLPRZEMYŚLKSZO OSTROWIECM01:00:45-
18665BŁOŃSKI ŁUKASZPOLRZESZÓWM01:00:46-
18788BUCZEK SŁAWOMIRPOLSTALOWA WOLAM01:00:48-
1881183SZUREK ALEKSANDERPOLGORLICEGORLICKA GRUPA BIEGOWAM01:00:49-
1891228TOMAKA WOJCIECHPOLTRZEBOWNISKORZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM01:00:50-
190153CYRUL PAWEŁPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAM01:00:51-
191657LEZIAK WOJCIECHPOLWILKOŁAZFŁT KraśnikM01:00:54-
192310GÓRAL MIECZYSŁAWPOLGRĘBÓWSC UltraM01:00:57-
193983RAJCHEL PIOTRPOLBRZOZÓWM01:01:03-
194388JAKUBOWSKI ROBERTPOLZACZERNIEM01:01:05-
195100BURDA ANDRZEJPOLRUDNIK NAD SANEMM01:01:06-
196741MAZUR ŁUKASZPOLNOWA DĘBAM01:01:06-
197757MIKA MIROSŁAWPOLKROSNOM01:01:06-
198891PERYKASZA MARIUSZPOLROZBÓRZPrzeworska Grupa BiegowaM01:01:07-
1991271WASZAK KAROLPOLKEPICEKorzybskie RekinyM01:01:07-
2001275WCISLO DANIELPOLRZESZÓWM01:01:14-
201950PORCZAK MICHAŁPOLRZESZÓWSPARM01:01:15-
202249FILIPIŃSKI BARTOSZPOLŁAŃCUTM01:01:17-
203838OPUCHLIK ROMANPOLŚWIĘTOCHŁOWICEM01:01:18-
2041020SOWA TOMASZPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM01:01:19-
205564KOZIOŁ SYLWESTERPOLKROSNOM01:01:23-
20642BERGAŃSKI MICHAŁPOLGRYBÓWBrygada BeskidówM01:01:24-
2071094SMOLINIEC TOMASZPOLDACHNÓWM01:01:28-
208505KMIT STEFANSVKSTROPKOVKlub bezcov StropkovM01:01:29-
2091283WIELGOSZ MARIAPOLGARWOLINK01:01:30-
210412JEDLIŃSKI BARTOSZPOLBRZEŹNICAMaratończyk DębicaM01:01:31-
2111072SKAWIŃSKI TOMASZPOLSANOKM01:01:31-
2121446KARKUT BOGDANPOLKOLBUSZOWAUKS TIKI TAKA BOLBUSZOWAM01:01:37-
2131137STRANC MONIKAPOLWARSZAWAK01:01:37-
21476BRELA JAKUBPOLJEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZEM01:01:38-
2151408URBAN MARCINPOLBOGUCHWAŁAVELUX TEAMM01:01:38-
216612KULIGA SŁAWOMIRPOLKROSNOPosmakuj Run TeamM01:01:39-
2171365ZDON JAKUBPOLSTRZYŻÓWM01:01:42-
2181392ŻMUDZIEJEWSKI JAKUBPOLRZESZÓWAktywna Strona ŻyciaM01:01:47-
219818NOWAKOWSKI IZYDORPOLWIELICZKAM01:01:48-
220865PANAŚ ARTURPOLSZCZEPAŃCOWAZamczysko TeamM01:01:48-
22166BŁYSKAL KRZYSZTOFPOLUSTRZYKI DOLNEMKS Halicz Ustrzyki DolneM01:01:49-
222325GRUSZKA ARTURPOLGNOJNICAOrkiestra Wojskowa w RzeszowieM01:01:51-
2231136STRACIŁO WOJCIECHPOLSIEDLISKA BOGUSZFysie TeamM01:01:51-
224339GWIZDAŁA KACPERPOLRZESZÓWM01:01:52-
225523KOŁODZIEJ ŁUKASZPOLJASŁOM01:01:52-
226315GRABOWSKI WOJCIECHPOLLUBLINM01:01:54-
227110CHAJEC JÓZEFPOLWÓLKA MAŁKOWAM01:01:55-
228323GRODZKI ARTURPOLRZESZÓWM01:01:56-
229445KARASIŃSKI IRENEUSZPOLNOSÓWKAM01:01:56-
230718MARCZAK PIOTRPOLSTRZYŻÓWPRATT & WHITNEY RZESZÓWM01:01:58-
2311406ROCHMALSKA ANNAPOLDĘBICAKB Maratończyk DębicaK01:02:00-
232655LEWANDOWSKI PAWEŁPOLCZARNAM01:02:01-
2331163SZCZĘCH JAKUBPOLBRZÓZA KRÓLEWSKAActive Team Brzóza KrólewskaM01:02:02-
2341428BOGDAN WITEKPOLBARYCZKAM01:02:05-
2351234TRAWKA GRZEGORZPOLRZESZÓWPINNACLE EVAPORITE TWOM01:02:07-
2361323WOLAŃSKI PIOTRPOLRZESZÓWM01:02:07-
237784MURAWSKI KRZYSZTOFPOLGNIEWKOWOGniewkowoM01:02:11-
2381460SPIEN WITOLDPOLWIELOPOLEM01:02:11-
239290GŁADYSZ RAFAŁPOLKROSNOKrosnoM01:02:14-
240140CIOCH MARCINPOLRZESZÓWM01:02:15-
241318GRELA MARCINPOLKRAKÓWKrwawe SutyM01:02:15-
242497KLINGER WERONIKAPOLORŁYPrzemyski Klub BiegaczaK01:02:15-
243905PIETRASZ TOMASZPOLGOLCOWAM01:02:15-
2441078SKOWRON ANDRZEJPOLWERYNIAM01:02:15-
245218DUDEK ADAMPOLBOBROWASZWADRON WILKÓW ALFAM01:02:16-
246377ISKRZYCKI ANDRZEJPOLRZESZÓWM01:02:16-
247888PELCZAR GRZEGORZPOLTARNOWIECM01:02:16-
248396JANOCHA MACIEJPOLSWIERZOWA POLSKAMJE TEAMM01:02:18-
249997ROGOWSKI GRZEGORZPOLBRZÓZA KROLEWSKAActive Team Brzóza KrolewskaM01:02:18-
250502KŁYŻ DAWIDPOLDYNÓWAktywny DynówM01:02:20-
251233DZIEDZIC MARCINPOLRZESZÓWEstrada RzeszowskaM01:02:24-
2521311WŁOSZCZYNA KONRADPOLMIELECM01:02:26-
2531432KUPKA JACEKPOLKĘDZIERZYN-KOŹLEM01:02:35-
254157CZACHOR RAFAŁPOLNOWA DĘBAM01:02:45-
255878PASTUŁA ŁUKASZPOLKOLBUSZOWAM01:02:45-
256130CHRUŚCIEL MICHAŁPOLGORZYCEFartlek GoM01:02:46-
2571195ŚLANDA MACIEJPOLLEŻAJSKM01:02:46-
2581101SOBIEŃ JAKUBPOLPRZEWORSKn/aM01:02:47-
259138CIEŚLIŃSKI JACEKPOLKAŃCZUGAM01:02:48-
260406JASKOWSKA BOŻENAPOLRZESZÓWSmashing Pąpkins / NeON TeamK01:02:48-
26177BRENDZOWSKI ADAMPOLSOLINASOLINA TEAMM01:02:50-
262208DOPART TOMASZPOLUSTRZYKI DOLNEMKS Ustrzyki DolneM01:02:50-
2631116SOSNOWSKI WOJCIECHPOLDĘBICAM01:02:53-
264868PANTOŁ MIROSŁAWPOLRZESZÓWPRATT&WHITNEY RZESZÓWM01:02:55-
2651145STYCZYŃSKI PAWEŁPOLJASŁOM01:02:56-
2661021RYBKA SŁAWOMIRPOLDĘBICAPędzące ślimakiM01:02:57-
267470KĘDRA PIOTRPOLBRZOZÓWBrzozowski Klub BiegaczaM01:02:58-
268472KĘDZIOR MICHAŁPOLRZESZÓWDrużyna SzpikuM01:02:59-
26922BARĆ MARCINPOLZAGÓRZM01:03:00-
270530KOPEĆ PAWEŁPOLMAJDAN KRÓLEWSKIBLUEADVENTURES DIVING TEAM RZESZÓWM01:03:02-
271705MAKARSKI KRZYSZTOFPOLJAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁM01:03:03-
272925PLEWA MATEUSZPOLJANÓW LUBELSKILJA STALTECH TEAMM01:03:03-
2731394ŻOŁNIERZ TOMASZPOLPRZEMYŚLM01:03:04-
274287GINDA JANPOLRYMANÓWBog-MarM01:03:07-
275168CZEKIRDA PAWEŁPOLLEŻAJSKPawcius TeamM01:03:08-
2761401ŻYŁA BARTŁOMIEJPOLRZESZÓWM01:03:11-
277111CHAMERA KRZYSZTOFPOLRZESZÓWPRATT&WHITNEY RZESZÓWM01:03:13-
278608KULA ROBERTPOLTARNÓWEkipa z TarnowaM01:03:16-
2791134STOPA MARCINPOLRZESZÓWM01:03:17-
2801358ZAJĄC TOMASZPOLRZESZÓWM01:03:18-
281546KOŚCIAK JANPOLPASZCZYNADzikie MustangiM01:03:20-
2821301WISZ PIOTRPOLRZESZÓWM01:03:25-
283336GURDAK ŁUKASZPOLRZESZÓWMTU AeroenginesM01:03:26-
284579KRÓL DAMIANPOLRZESZÓWTurlam Się Do MetyM01:03:27-
285156CZACHOR ANDRZEJPOLNOSÓWKATurlam Się Do MetyM01:03:28-
286322GRODECKI PIOTRPOLPRZEMYŚLKM PSP PrzemyślM01:03:28-
2871209TABIAN KRZYSZTOFPOLNISKOPLANETA NiskoM01:03:28-
2881318WOJTAK MARIUSZPOLWÓLKA TANEWSKAPlaneta NiskoM01:03:28-
289194DEC JANPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:03:29-
2901059SIKORA JACEKPOLWYŻNEWater TeamM01:03:31-
2911168SZCZYGIEŁ KONRADPOLUSTRZYKI DOLNEM01:03:32-
292160CZARNECKI PIOTRPOLWARSZAWAArcus teamM01:03:40-
293460KASZA MARIUSZPOLRZEMIEŃM01:03:41-
29483BRYK RAFAŁPOLJASIONKAM01:03:44-
295591KRZYSZKOWSKI BARTŁOMIEJPOLDRAGANYHarpi TeamM01:03:47-
2961380ZIEMBA GRZEGORZPOLRZESZÓWFatima 1917-2017M01:03:49-
2974ANDREJKOW ARKADIUSZPOLSANOKM01:03:50-
298946POPARDA PAWEŁPOLRZESZÓWPZU Sport TeamM01:03:50-
299422JUŚKO RAFAŁPOLOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM01:03:51-
300345HAJDUK GRZEGORZPOLRZESZÓWG.B.U.R.M01:03:53-
3011470TCHÓRZ ZBIGNIEWPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM01:03:56-
302877PASTERZ PIOTRPOLRZESZÓWM01:03:58-
303154CYRUL SŁAWOMIRPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAM01:03:59-
3041035SAMSON SEBASTIANPOLSZCZECINM01:04:04-
3051149SUDZIŃSKI JACEKPOLPRZEMYŚLM01:04:07-
306451KARDYŚ PIOTRPOLBOROWAM01:04:09-
307748MICHALSKI MARCINPOLJASŁOM01:04:12-
308799NICGORSKI PIOTRPOLRZESZÓWM01:04:13-
30924BARGIEŁ BOGUSŁAWPOLKROSNOPrzewodnik GórskiM01:04:14-
310552KOTULSKI MARCINPOLKURYŁÓWKAM01:04:14-
311795NAPORA PRZEMYSLAWPOLTRZEBOWNISKOBlizej niz dalejM01:04:15-
312823NYZIO PIOTRPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAAuto SpektrumM01:04:15-
3131468MARCIK AGNIESZKAPOLPRZEMYŚLPKBK01:04:16-
314717MARCOLA ŁUKASZPOLRZESZÓWM01:04:16-
3151407SUROWIEC GRZEGORZPOLRZESZÓWM01:04:16-
3161264WALCZAK ŁUKASZPOLDROHOJÓWM01:04:16-
31779BRODA ŁUKASZPOLRZESZÓWPiękne i BrodaczeM01:04:17-
318506KMUK TOMASZPOLPADEW NARODOWAM01:04:17-
319560KOZIELEWICZ RADOSŁAWPOLRZESZÓW21 BSPM01:04:17-
320618KUREK MARIUSZPOLDĘBICADębicki Klub Biegaczy NiezrzeszonychM01:04:17-
321630KWAŚNIK PAWEŁPOLKOLBUSZOWAM01:04:17-
322631KWIATKOWSKI PAWEŁPOLRZESZÓWBisBud teamM01:04:17-
323752MIELNIK MICHAŁPOLKROSNOKROSNO GLASSM01:04:17-
324804NIEMIEC MATEUSZPOLRZESZÓWM01:04:17-
3251064SIRKO JACEKPOLGŁOWIENKAM01:04:17-
3261243TWARDOWSKI TOMASZPOLSTRAŻÓWM01:04:17-
3271363ZAWADZKI TOMASZPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:04:17-
32816BANDZYRA DARIUSZPOLRZESZÓWM01:04:18-
329289GLAZER MARCINPOLWARSZAWAPKO Bank PolskiM01:04:18-
3301071SKARBOWSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWPogotowie Ratunkowe RzeszówM01:04:18-
331301GOŁDA WOJCIECHPOLRZESZÓWM01:04:19-
332667LUBECKI BARTŁOMIEJPOLRZESZÓWM01:04:19-
3331103SOBOLEWSKI MAREKPOLRZESZÓWM01:04:20-
3341135STRACIŁO DARIUSZPOLSIEDLISKA BOGUSZFysie TeamM01:04:20-
335563KOZIOŁ MIECZYSŁAWPOLCHOTOWADębickie GepardyM01:04:22-
336668LUBIENIECKI ADRIANPOLKROSNOM01:04:24-
337203DOLEGA DAREKPOLPIONKIBiegiem Radom!M01:04:28-
338281GAWRON MARCINPOLNOWY BOREKIDEO.PLM01:04:29-
339749MICHNO ZIEMOWITPOLRZESZÓWideo.plM01:04:30-
3401033SAMOLEWICZ JANUSZPOLRZESZÓWHandlopexM01:04:31-
3411257WACŁAWEK MARCINPOLTYCZYNM01:04:31-
342200DŁUGAJ ANDRZEJPOLMIKOŁÓWM01:04:32-
343424KACZKOWSKI TOMASZPOLHACZÓWM01:04:32-
34490BUCZYŃSKI PAWEŁPOLKROSNOM01:04:33-
34536BĄK MATEUSZPOLRANIŻÓWM01:04:34-
3461051SĘKOWSKI ROMANPOLRZESZÓWM01:04:34-
3471329WOŹNIAK MARCINPOLMIELECFrytki z majonezemM01:04:35-
348746MIARA FABIANPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:04:36-
349761MILO ZBIGNIEWPOLLUBACZÓWM01:04:37-
3501238TUCZAPSKI ARTURPOLRUDNA MAŁAM01:04:37-
351832OLKHOVYK VOLODYMYRUKRLUTSKM01:04:38-
352948POPŁAWSKI KRZYSZTOFPOLPRZEMYŚLPrzemyski Klub BiegaczaM01:04:38-
353929PLUTA SEBASTIANPOLBRZEŹNICADzikie MustangiM01:04:40-
354971PRZYWARA PIOTRPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM01:04:41-
3551109SOKÓŁ ADAMPOLRZESZÓWBORGWARNERM01:04:44-
356374ISKRA GRZEGORZPOLCZUDECKP PSP STRZYŻÓWM01:04:45-
357855PACZOS BARBARAPOLMIELECStal Mielec MasterK01:04:45-
358220DUDZIK EMILPOLRZESZÓWFLY PARK TEAMM01:04:46-
359594KRZYWKOWSKI ARTURPOLRZESZÓWM01:04:46-
3601382ZIĘBA SABINAPOLŚWILCZAZięba TeamK01:04:46-
361882PATRUŚ LESZEKPOLRZESZÓWWhen I close my eyes I think of sportM01:04:47-
36273BOROWSKI ROMANPOLSANOKPOZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKM01:04:48-
36355BIELAMOWICZ DARIUSZPOLJASŁOULKS Technik TrzcinicaM01:04:49-
364692MACHOWSKI KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM01:04:55-
365680ŁUSZCZYC ANNAPOLRZESZÓWŁiskaczeK01:04:55-
366232DZIAMA AGNIESZKAPOLRZESZÓWK01:04:56-
367995ROGALA GRZEGORZPOLBOGUCHWAŁAKoral TeamM01:04:56-
3681319WOJTAS ANDRZEJPOLGORLICEM01:04:57-
369347HARPULA ŁUKASZPOLRZESZÓWM01:05:01-
370354HERMANIUK TOMASZPOLRUDNA WIELKANEXTEPM01:05:01-
371112CHAMERA WIESŁAWPOLLIPASKB Stalowa WolaM01:05:07-
37245BĘBEN KRZYSZTOFPOLKOLBUSZOWAM01:05:09-
373973PUDLIK KAROLPOLPRZEMYŚL2Orel/JW5699M01:05:09-
3741396ŻUCZEK DAMIANPOLNOWA SARZYNAM01:05:12-
375660LIANA TOMASZPOLKLĘCZANYM01:05:13-
376738MAZUR BARTOSZPOLRZESZÓWMTU Aero Engines PolskaM01:05:13-
377216DUBAJ RAFAŁPOLSTALOWA WOLAPratt&Whitney RzeszówM01:05:15-
378914PIRÓG TOMASZPOLNISKOM01:05:15-
3791411RUKH ROMANUKRRZESZÓWM01:05:16-
380600KUCHARCZYK MACIEJPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:05:17-
381812NOWAK KRZYSZTOFPOLDĘBOWIECMagurskie WilkiM01:05:19-
3821240TUROSZ ZBIGNIEWPOLLEŻAJSKM01:05:19-
383455KARPIŃSKI TOMASZPOLRZESZÓWM01:05:20-
38485BRZUSZEK JERZYPOLNOWA DĘBAM01:05:21-
385427KACZOR WALDEMARPOLRZESZÓWRes-Vet TeamM01:05:24-
386485KILIAN MARCINPOLKRAKÓWJózefińska TeamM01:05:25-
387588KRUSZYŃSKI MAREKPOLPRZEMYŚLPKB PrzemyślM01:05:25-
388884PAWLUCZUK MARIUSZPOLRZESZÓWM01:05:26-
389576KRENZEL REGINAPOLJAROSŁAWK01:05:29-
390893PIĄTEK ROBERTPOLOSTRÓWM01:05:31-
39139BEJNAR MATEUSZPOLJASŁOChemik JasłoM01:05:36-
392324GROMEK PIOTRPOLBOGUCHWAŁAM01:05:36-
39328BARTYŃSKI ZDZISŁAWPOLKOLBUSZOWAWolny StrzelecM01:05:37-
39457BIELSKI ROMANPOLPOTOKM01:05:38-
395344HADUCH JERZYPOLPISAROWCEM01:05:38-
396439KANTOR ANGELIKAPOLRZESZÓWMTU PolskaK01:05:38-
397214DROZD SŁAWEKPOLBOREK WIELKIJak nie MY to kto? RopczyceM01:05:40-
398309GÓRA MAREKPOLROPCZYCEJak nie MY to kto?M01:05:40-
399159CZARNECKI PAWEŁPOLSKRZYSZÓWTarnowiecM01:05:41-
400769MORDYL JAROSŁAWPOLWOLA RZĘDZIŃSKAZK Tarnów MościceM01:05:41-
401831OLIYNYK OLEKSANDRUKRLVIVSC ChornogoraM01:05:42-
402390JAMROZIK JAKUBPOLJAWORNIK POLSKIM01:05:43-
4031447WIERZBIŃSKI PIOTRPOLRZESZÓWKLUBSPORTU.PLM01:05:43-
404276GARSTKA MARIUSZPOLKRAKÓWM01:05:46-
4051313WODZIEŃ ANDRZEJPOLRZESZÓWULTRAMARATONPODKARPACKI.PLM01:05:46-
40672BORKOWSKI MICHAŁPOLKOPKIM01:05:49-
407924PIWOWAR DANIELPOLRZESZÓWPratt & Whitney RzeszówM01:05:50-
4081175SZEWCZYK GRZEGORZPOLALBIGOWABiegam Bo LubięM01:05:50-
409601KUCHARSKI KAROLPOLKAZANÓWZABIEGANY SKARYSZEWM01:05:51-
410518KOKOSZKA KATARZYNAPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaK01:05:52-
4111123STADNIK JUSTYNAPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceK01:05:52-
412463KAWALEC GRZEGORZPOLRZESZÓWM01:05:57-
413978RACHWAŁ KAMILPOLKROSNOM01:05:58-
414651LEŚKO SEBASTIANPOLBŁAŻOWA DOLNAPratt&Whitney RzeszowM01:06:00-
415801NIEDZIAŁEK ANDRZEJPOLRZESZÓWM01:06:03-
416853PACIA SEBASTIANPOLŁAŃCUTM01:06:04-
4171367ZEBZDA ROBERTPOLNOWA SARZYNAM01:06:06-
4181223TOKARSKI PIOTRPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM01:06:09-
419533KORAB TOMASZPOLRZESZÓWBORGWARNER TEAMM01:06:10-
420627KUŹMICZ WOJCIECHPOLŁAŃCUTM01:06:12-
4211413CHUDZIK KAROLPOLJAROSŁAWM01:06:14-
422308GORZELNIK BOGDANPOLCIESZANÓWJuvenia CieszanówM01:06:14-
423776MOTYKA JACEKPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceM01:06:14-
424189DAZ WALDEMARPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM01:06:18-
4251169SZCZYGIEŁ MATEUSZPOLOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM01:06:19-
426202DOBROWOLSKI TOMASZPOLRZESZÓWPokemon Killers TeamM01:06:20-
4271048SELMOWICZ EMILIAPOLWARSZAWAK01:06:20-
4281206ŚWIĘTONIOWSKI TOMASZPOLRZESZÓWM01:06:20-
429516KOGUT LESZEKPOLGROCHOWCEM01:06:28-
430494KLAMUT RYSZARDPOLJABŁONICA POLSKAM01:06:29-
431500KŁOSOWICZ DOMINIKPOLRZESZÓWM01:06:29-
432842ORZECH ARTURPOLKOLBUSZOWAKrokodyle KolbuszowaM01:06:30-
433243FEDAN ŁUKASZPOLLASZKIM01:06:31-
434373INGLOT GRZEGORZPOLRZESZÓWM01:06:31-
4351006RÓŻAŃSKI BARTOSZPOLMROWLASHOOTITM01:06:33-
4361011RUSINEK WITOSŁAWPOLRZESZÓWM01:06:33-
437556KOWALSKI BARTŁOMIEJPOLMIELECBorgWarner RzeszówM01:06:34-
4381236TRZONEK ANDRZEJPOLZAPAŁÓWM01:06:34-
439537KORYL SYLWIAPOLBOGUCHWAŁAPKO BP Centrum Korporacyjne RzeszówK01:06:35-
440745MĘDRALA LUCJUSZPOLTARNOBRZEGPKO BP Centrum Korporacyjne RzeszówM01:06:35-
441437KAMODA DANIELPOLKIELCEM01:06:36-
442980RADAWSKI ARTURPOLBIŁGORAJM01:06:36-
4433ALETAŃSKI JAKUBPOLRZESZÓWM01:06:37-
4441331WÓJCIAK KATARZYNAPOLOLSZANICAK01:06:39-
445429KALANDYK WOJCIEHPOLRZESZÓWTurlam Się Do MetyM01:06:41-
446431KALINOWSKI ŁUKASZPOLWARSZAWAM01:06:41-
4471092SMOLEŃ PATRYKPOLRZESZÓWBRZOSTECKIE OWIECZKIM01:06:43-
4481144SASIELA WOJCIECHPOLNISKOM01:06:44-
4491038SARAMA GRZEGORZPOLSANOKwww.sanfot.comM01:06:46-
4501100SOBEJKO ARTURPOLBOLESTRASZYCEPrzemyski Klub BiegaczaM01:06:46-
4511265WALCZEWSKI STANISŁAWPOLWYSOKA GŁOGOWSKABayzel TeamM01:06:50-
4521255WABIK MARCINPOLKRAKÓW4F RUNNING TEAMM01:06:51-
453852PABIS SZCZEPANPOLRZESZÓWUrolodzy RzeszówM01:06:52-
454599KUBIT PRZEMYSŁAWPOLŁĘŻANYM01:06:56-
4551448DZIEWA PRZEMYSŁAWPOLSTALOWA WOLAUNIWHEELSM01:07:00-
456613KULIKOWSKI JACEKPOLJAROSŁAWM01:07:01-
457959PRĘDKI JERZYPOLHERMANOWAWybiegamy w PrzyszloscM01:07:03-
458767MOMOT MICHAŁPOLJANÓW LUBELSKIM01:07:04-
459350HASZTO ZDZISŁAWPOLLEŻAJSKNowosarzyńska Grupa BiegowaM01:07:05-
460539KOSAŁKA KRZYSZTOFPOLJAROSŁAWM01:07:05-
4611191SZYMAŃSKI ADAMPOLSTALOWA WOLAM01:07:05-
46297BUKSA ANDRZEJPOLPYSZNICASKB Stalowa WolaM01:07:06-
463849OSYPKA MICHAŁPOLHYŻNEMichos TeamM01:07:08-
464457KASPRZAK SŁAWOMIRPOLSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIGB na zdrowie Sokołów MałopolskiM01:07:09-
4651019RUTYNA WIEŁAWPOLGRĘBÓWM01:07:09-
4661042SARNA TOMASZPOLRZESZÓWM01:07:10-
4671312WNUK NORBERTPOLPRZEMYŚL1ORel/ JW.3411M01:07:10-
468688MACHLARZ MATEUSZPOLRZESZÓWSpartan Race Training Group RzeszówM01:07:11-
469740MAZUR JACEKPOLRZESZÓWSpartan Race Training Group RzeszówM01:07:11-
4701435JAROMIRSKA ELŻBIETAPOLRZESZÓWK01:07:12-
471131CHRZĄSTEK DAMIANPOLRUSINÓW1 batalion strzelców podhalańskichM01:07:14-
4721458CIELĘCY ANDRZEJPOLJAROSŁAWM01:07:15-
473224DULĘBA TOMASZPOLRZESZÓWM01:07:15-
474733MATERNA ROMANPOLRZESZÓWSPAR PolskaM01:07:15-
475664LIWOCZ DOMINIKPOLRZESZÓWM01:07:16-
476141CIOCH PIOTRPOLRZESZÓWn/aM01:07:17-
477835OPALIŃSKI MICHAŁPOLDĘBICAKlub Biegacza Maratończyk DębicaM01:07:17-
478270NOWORÓL ŁUKASZPOLZABAJKAM01:07:22-
4791132STELIGA MACIEJPOLKROSNOByczek TeamM01:07:25-
480211DRAPAŁA JANPOLKOLBUSZOWAKrokodyle KolbuszowaM01:07:27-
4811173SZERER MICHAŁPOLRZESZÓWKoliberkiM01:07:27-
482514KOCHMAN GRZEGORZPOLŁAŃCUTSOFTSYSTEMM01:07:30-
4831158SZAFRAN ZYGMUNTPOLGŁOGÓW MŁP.Rzeszowskie Gazele i GepardyM01:07:31-
4841157SWIGON DAMIANPOLRZESZÓWM01:07:32-
4851227TOMAKA SŁAWOMIRPOLBŁAŻOWA DOLNAM01:07:32-
486181CZYŻ MARCINPOLKATOWICEM01:07:33-
487532KORAB ROBERTPOLRZESZÓWLURBEL POLSKA / RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM01:07:35-
488369IDZIOR WOJCIECHPOLNOWA WIEŚSzkoła Ratwonictwa Medycznego MielecM01:07:36-
489696MAGDA ARKADIUSZPOLKRZEMIENICAFestiwal Biegowy w KrynicyM01:07:38-
4901344WYCZAWSKI PIOTRPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM01:07:38-
491945POPAJEWSKI KRRZYSZTOFPOLLUBLINSANEA SPORTM01:07:39-
492296GOLENIA MACIEJPOLZOLYNIAKS SmolarzynyM01:07:40-
493663LITWIN KAROLINAPOLBŁAŻOWAZST RzeszówK01:07:40-
4941261WAL SEBASTIANPOLZOLYNIAKS SmolarzynyM01:07:40-
495615KUMOR KACPERPOLRZESZÓWM01:07:43-
496263FUSIARA TOMASZPOLJANÓW LUBELSKIBike Club Janów LubelskiM01:07:44-
4971160SZARY MAREKPOLTRZEBOWNISKOPIĘKNE I BRODACZE/16 batalion saperówM01:07:51-
498340GWIŻDŻ GRZEGORZPOLRZESZÓWM01:07:53-
499413JESIONEK MICHAŁPOLSTARA BŁOTNICARadom TeamM01:07:54-
500785MUSIALIK MAGDALENAPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyK01:07:55-
501303GOŁĘBIOWSKI GRZEGORZPOLNOWY SĄCZmBankM01:07:56-
50252BIAŁY JACEKPOLPRZEWORSKSILVERM01:07:57-
503144CISZEWSKI GRZEGORZPOLTARNOBRZEGM01:07:58-
5041461LESIAK MAŁGORZATAPOLDĘBICAKlub Biegacza Maratończyk DębicaK01:07:59-
505985RAPOSO BRUNOPOLWARSZAWAM01:08:02-
5061327WOŹNIAK JANUSZPOLSKOŁYSZYNPORMAT JEDLICZE BIEGAM01:08:04-
5071129STASIAK KRZYSZTOFPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKISTTM01:08:07-
508572KRAWCZYK SEBASTIANPOLSTALOWA WOLAM01:08:10-
509645LENIART KRZYSZTOFPOLNOWY BOREKRzeszowskie gazele i gepardyM01:08:11-
510695MADEJ MARCINPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM01:08:11-
511358HONKISZ MACIEJPOLKROSNOM01:08:12-
512483KIJANKA ANDRZEJPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:08:12-
513529KOPEĆ KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM01:08:13-
5141189SZYJA ROBERTPOLRZESZÓWM01:08:13-
5151139STRZECHA TOMASZPOLCHMIELNIKGoń Zajączka SQADM01:08:14-
5161459PĄCZKA PRZEMYSŁAWPOLBRZOZA KRÓLEWSKAActive Team Brzóza KrólewskaM01:08:15-
517498KLUS PIOTRPOLRZESZÓWPiękne i BrodaczeM01:08:16-
518742MAZUR ŁUKASZPOLOSTROWIEC ŚW.M01:08:19-
5191186SZWED TOMASZPOLPRZEWORSKAsseco Active TeamM01:08:20-
520401JAROSZ JANUSZPOLRZESZÓWYarosh TeamM01:08:21-
5211469GAWRON SEBASTIANPOLM01:08:22-
522416JĘDRUSZKO WOJCIECHPOLNISKOM01:08:28-
523602KUCHARSKI PAWEŁPOLSKARYSZEWZabiegany SkaryszewM01:08:28-
524892PĘKALA KLAUDIAPOLZAWIERZBIEKB Maratończyk DębicaK01:08:28-
5251085SŁABY ROBERTPOLDYNÓWAktywny DynówM01:08:29-
526367HYDZIK DAMIANPOLSANOKM01:08:30-
527519KOKOT ROMANPOLDYNÓWAktywny DynówM01:08:30-
528650LEŚKO PAWEŁPOLRZESZÓWGOŃ ZAJĄCZKA SQADM01:08:30-
5291105SOCHACKI MACIEJPOLDUBIECKOIPA PrzemyślM01:08:30-
530408JAŚLAR BEATAPOLBESKOK01:08:32-
531122CHMIELOWSKA-ZIĘBA IWONAPOLRZESZÓWK01:08:35-
532329GRYGIEL ROBERTPOLRUDA ŚLĄSKAM01:08:35-
533850OZGA ANNAPOLRZESZÓWK01:08:35-
5341162SZCZEPANSKI GRZEGORZPOLRZESZÓWMAJSTER SPORT TEAMM01:08:36-
535654LEŚNIAK-POPIEL MARTAPOLSANOKPozytywnie Zabiegani SanokK01:08:37-
5361117SOWA DARIUSZPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM01:08:37-
537362HRYSZKO ROBERTPOLSANOKPozytywnie Zabiegani SanokM01:08:39-
538274GAP BEATAPOLNOWA SARZYNAK01:08:41-
539116CHLEBIŃSKI MACIEJPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM01:08:42-
540456KASPERSKI TOMASZPOLPRZEWORSKM01:08:42-
541653LEŚNIAK TOMASZPOLSTRZYŻÓWSollum SystemM01:08:44-
5421359ZALIŃSKI PIOTRPOLBIELINYM01:08:45-
543271GAŁEK ANDRZEJPOLRUDNA WIELKAM01:08:52-
544545KOSZYK GRZEGORZPOLRZESZÓWUrząd Miasta RzeszowaM01:08:52-
5451250URBAN MAREKPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:08:54-
5461336WÓJCIK MARIUSZPOLGODOWAbblM01:08:55-
547245FERENC BEATAPOLLUBACZÓWBiegomania LubaczówK01:08:57-
548547KOŚCIELNY ALEKSANDERPOLRZESZÓWM01:08:58-
549846OSTAPIŃSKI KRZYSZTOFPOLJASŁOM01:08:58-
550732MATERNA DAWIDPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM01:09:02-
551292GODAWSKI MARIANPOLZBYDNIÓWUczniowski Klub Sport ZaleszanyM01:09:03-
552417JODŁOWSKI ANDRZEJPOLCZUDECM01:09:04-
553257FORYŚ WŁODZIMIERZPOLJASŁOULKS Technik TrzcinicaM01:09:05-
55481BROMOWICZ PATRYKPOLMANASTERZTrespassM01:09:06-
555179CZYRNY TOMASZPOLCHODACZÓWTresspassM01:09:06-
5561159SZALACHA KATARZYNAPOLRZESZÓWK01:09:08-
557248FIEGA RYSZARDPOLGORLICEM01:09:10-
5581320WOJTAS PIOTRPOLRZESZÓWM01:09:10-
55914BANASIK MARIOLAPOLDĄBROWA GÓRNICZAK01:09:11-
5601198ŚLUSARCZYK DOROTAPOLRZESZÓWK01:09:11-
561244FEDIO GRZEGORZPOLUJKOWICEM01:09:13-
562860PALMI PIOTRPOLWIELICZKAM01:09:13-
563380JABŁOŃSKI Ł UKASZPOLKRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAM01:09:17-
564510KOBIELSKI MARCINPOLPRZEWORSKM01:09:18-
565685MAC MACIEKPOLSTRZYŻÓWPrzebiegli StrzyżówM01:09:19-
566330GUBERNAT BARTOSZPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM01:09:21-
567348HARPULA ROBERTPOLPRZEMYŚLM01:09:22-
568918PISIŃSKI DOMINIKPOLSTRZYŻÓWzwe crewM01:09:23-
5691274WAŻNY JANUSZPOLLUBACZÓWBiegomania LubaczówM01:09:23-
570471KĘDZIOR JACEKPOLDĘBICAPędzące ŚlimakiM01:09:24-
571541KOSTECKI GRZEGORZPOLDĘBICAM01:09:24-
572561KOZIK PATRYKPOLDĘBICAPędzące ŚlimakiM01:09:24-
57321BARAN STANISŁAWPOLNOZDRZECszwagryM01:09:25-
574221DUDZIŃSKI PIOTRPOLRZESZÓWM01:09:26-
575508KOBIAŁKA DAMIANPOLNOZDRZECszwagryM01:09:26-
576722MARKOWICZ WOJCIECHPOLNISKOM01:09:26-
577819NOWAKOWSKI WIESŁAWPOLPRZEMYŚLM01:09:27-
5781270WARTA PRZEMYSŁAWPOLCZARNAOstreM01:09:27-
5791084SLĄCZKA ARKADIUSZPOLKROSNOFinisz RymanówM01:09:28-
58018BAŃKO ANDRZEJPOLJAROSŁAWM01:09:31-
581828OCZOŚ JERZYPOLCHMIELNIKM01:09:33-
5821142STRZYŻ ANDRZEJPOLDĘBICAM01:09:33-
58364BŁAJSZCZAK PAWEŁPOLSANDOMIERZTSA SandomierzM01:09:34-
584754MIERZWIŃSKI HENRYKPOLTARNOBRZEGFartlek GOM01:09:35-
585714MARCINIEC ANDRZEJPOLSĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIM01:09:43-
58663BŁAJSZCZAK KAROLPOLSANDOMIERZTSA SandomierzM01:09:44-
5871416KRUKAR ADAMPOLSWONICZM01:09:45-
5881114SONDEJ TOMASZPOLZIELONKAM01:09:46-
589827OLEKSAK TOMASZPOLNISKOPlaneta NiskoM01:09:47-
5901268WARCHOŁ PAWEŁPOLNISKOPlaneta NiskoM01:09:47-
5911425WĄS MAREKPOLRZESZÓWM01:09:48-
592333GURAK LESZEKPOLGNIEWCZYNAM01:09:50-
593992ROCZNIAK MARCINPOLSANOKBM TEAMM01:09:53-
5941282WIATROWSKI SZYMONPOLPOŁANIECM01:09:53-
595979RACIA PIOTRPOLTARNÓWBORGWARNER TEAMM01:09:55-
5961419OPUCHLIK TOMASZPOLŚWIĘTOCHŁOWICEAKTYWNA PSZCZYNA.PLM01:09:57-
5971090SŁUPEK EDWARDPOLBRZEZÓWKAM01:09:57-
598268GAJDA ŁUKASZPOLPRZEWORSKM01:09:58-
599235DZIERLĘGA PIOTRPOLPILZNOM01:09:59-
6001443BANAŚKIEWICZ RAFAŁPOLRZESZÓWM01:10:00-
6011422GK HUBERTPOLRZESZÓWM01:10:00-
6021130STASZCZAK STANISŁAWPOLSZKLARYAKTYWNY DYNÓWM01:10:00-
603205DOMARADZKI GRZEGORZPOLRZESZÓWBT WAGABUNDAM01:10:01-
604974PUZIO WALDEMARPOLDĘBICAKB Maratończyk DębicaM01:10:01-
6051102SOBOL MARIUSZPOLRZESZÓWŁiskaczeM01:10:02-
606681ŁUSZCZYC KRZYSZTOFPOLRZESZÓWŁiskaczeM01:10:03-
607162CZARNIK MARCINPOLMALAWAM01:10:04-
6081054SIEDLECKI DARIUSZPOLSANOKM01:10:04-
609622KUSTRA PIOTRPOLRZESZÓWM01:10:05-
6101068SIWIEC STANISŁAWPOLRZESZÓWM01:10:06-
611638LECH MARCINPOLRZESZÓWM01:10:07-
6121147SUCH PRZEMYSŁAWPOLRZESZÓWMaxisportM01:10:07-
61360BIJOŚ MIROSŁAWPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM01:10:09-
614584KRUK ZBIGNIEWPOLGAĆPrzeworska Grupa BiegowaM01:10:10-
615646LESIŃSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWM01:10:10-
616810NOWAK JANUSZPOLŻÓŁKÓWwolny biegaczM01:10:10-
617230DYBKA RAFAŁPOLTARNÓWM01:10:11-
618275GARGAS-MARUT MAŁGORZATAPOLJÓZEFOSŁAWPZU Sport TeamK01:10:11-
6191133STOPA AGATAPOLBOGUCHWAŁAK01:10:12-
620504KMIECIK PAWEŁPOLPAWŁOSIÓWM01:10:14-
621585KRUPA JACEKPOLPRZYSZÓW RUDAUniwheelsM01:10:14-
622687MACHAJ TOMASZPOLRZESZÓWM01:10:14-
6231010RUSIN GRZEGORZPOLMIELECM01:10:15-
6241328WOŹNIAK KRYSTIANPOLRZESZÓWBiochatka.plM01:10:15-
625280GAWORECKI TOMASZPOLSANOKRun Energy Club SanokM01:10:22-
626851OŻGA JERZYPOLSZÓWSKOM01:10:26-
627299GOŁĄB DAMIANPOLSIENIAWA662E736F6369657479M01:10:27-
628793NAHACZ JAKUBPOLSIENIAWA662E736F6369657479M01:10:28-
629580KRÓL KAROLPOLSANDOMIERZM01:10:30-
630209DOROSZ BARBARAPOLPRZEMYŚLszafa biegacza teamK01:10:31-
631314GRABOWSKI SZYMONPOLRZESZÓWM01:10:31-
6321120RYBAK EWELINAPOLRZESZÓWK01:10:33-
6331025RYŚ ANDRZEJPOLŁĄKAM01:10:33-
6341302WISZNIEWSKI MACIEJPOLTARNÓWM01:10:34-
6351355ZAJĄC ANDRZEJPOLPIELGRZYMOWICEPielgrzymowice_runM01:10:34-
6361125STANIO ARKADIUSZPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM01:10:35-
637883PAWLOWSKI DAREKPOLSTALOWA WOLAM01:10:43-
6381152SUROWIEC BARTOSZPOLKRAKÓWBEER BROS RUNNERSM01:10:44-
639677ŁUKASIK PAWEŁPOLBIŁGORAJRAPY MASTERSM01:10:44-
640678ŁUKASIK ZBYSZEKPOLBIŁGORAJRAPY MASTERSM01:10:44-
641661LISS MICHAŁPOLSTALOWA WOLAFire TeamM01:10:45-
6421204ŚWIDER ARKADIUSZPOLBORECZEKjak nie my to kto?M01:10:45-
6431063SILARSKI MATEUSZPOLNOWOTANIECM01:10:46-
6441216TARNOWSKI GRZEGORZPOLJAROSŁAWJarosławska Grupa Biegowa SokółM01:10:46-
6451393ŻOŁNIERCZYK MIROSŁAWPOLHYŻNEPKO Bank PolskiM01:10:46-
6461449MĘDROŃ TOMASZPOLRZESZÓWM01:10:48-
647805NIEMIEC NORBERTPOLRZESZÓWOPTeamM01:10:49-
6481370ZEGAR PAWEŁPOLRZESZÓWM01:10:50-
6491395ŻORNIAK JOANNAPOLSIENIAWARUN PGE OBRÓTK01:10:50-
650876PASIERBEK MAREKPOLNIEBIESZCZANYRun Energy Club SanokM01:10:51-
651919PISZ ROBERTPOLJASŁOM01:10:51-
652101BURDAŚ KLAUDIAPOLBRATKOWICEK01:10:52-
653372INDYK KAMILPOLMIŁOCINNiezrzeszony drób :)M01:10:52-
654278GAWLEWICZ KRYSTYNAPOLSANOKRUN ENERGYCLUBK01:10:53-
655283GDULA JERZYPOLRZESZÓWM01:10:53-
6561230TOMASZEWSKI BARTOSZPOLRZESZÓWM01:10:53-
6571258WACNIK JANUSZPOL35-111Rzeszowskie Gazele i GepardyM01:10:53-
658936POBORCA DAWIDPOLKOLBUSZOWACiągnąć czy PchaćM01:10:54-
659391JANCZYK TOMASZPOLKOLBUSZOWATirimM01:10:55-
6601417PÓŁZIĘĆ JANPOLSTRZYŻÓWPrzebiegli StrzyżówM01:10:55-
6611182SZUMILAK MAREKPOLLUBACZÓWM01:10:55-
662984RAK WITOLDPOLRZESZÓWM01:10:57-
6631086SŁOBODZIAN ANDRZEJPOLSOKOŁÓW MŁP.GB NA ZDROWIEM01:10:59-
664109CAŁKO ALEKSANDERPOLBIELSKO-BIAŁAM01:11:00-
66537BĄK ZBIGNIEWPOLRANIŻÓWM01:11:01-
6661379ORYŃCZAK ANDRZEJPOLKAŃCZUGASOFTSYSTEMM01:11:01-
667449KARDASZ JACEKPOLZAMOŚĆattyla runnig clubM01:11:02-
6681467MACKIEWICZ ZENONPOLLESKOLIONM01:11:04-
669962PROSOWICZ DAWIDPOLRADŁÓWM01:11:04-
6701121STACH SZYMONPOLRZESZÓWM01:11:08-
671701MAJCHROWSKI JACEKPOLTARNOBRZEGBBL TarnobrzegM01:11:09-
672870PARKITNA GABRIELAPOLPANKIK01:11:09-
673551KOTOWICZ GRZEGORZPOLRZESZÓWSan EscobarM01:11:10-
6741140STRZELCZYK WIKTORPOLKOLBUSZOWAMordeczkiM01:11:13-
6751217TELEGA MICHAŁPOLPRZEWORSKAmatorM01:11:16-
676569KRASZKIEWICZ ALEKSANDERPOLDĘBICANASNIEDOGONIATM01:11:18-
677648LEŚKO KONRADPOLPALIKÓWKAM01:11:19-
678649LEŚKO MARCINPOLPALIKÓWKAM01:11:19-
679674ŁAKOMSKI ANDRZEJPOLRZESZÓWBiegam Bo MuszęM01:11:19-
680699MAGOŃ ŁUKASZPOLKRACZKOWAM01:11:20-
681947POPIOŁEK KRZYSZTOFPOLTYCHYM01:11:20-
682352HERBERT JAROSŁAWPOLRZESZÓWWydział Wychowania Fizycznego URM01:11:21-
6838BACHURSKI MARIUSZPOLDĘBICANASNIEDOGONIATM01:11:24-
684474KĘPKA ANDRZEJPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:11:24-
685961PROKOPCIÓW ANITAPOLUHERCE MINERALNEK01:11:28-
686487KIMAK JOZEFSVKSTROPKOVKlub bezcov StropkovM01:11:29-
687488KIMAK PETERSVKSTROPKOVM01:11:29-
688557WERESZCZAK ARKADIUSZPOLJAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁM01:11:29-
689176CZMOK RAFAŁPOLRZESZÓWActiv-mediaM01:11:30-
690186DANDER ROBERTPOLBOGUCHWAŁAM01:11:30-
691768MORAWSKI PIOTRPOLJAROSŁAW3 PBOTM01:11:30-
692833OLSZAŃSKI MARCINPOLOŻARÓW3PBOTM01:11:31-
6931104SOCHA MARCINPOLDYNÓWAktywny DynówM01:11:33-
6941262WALAS ELŻBIETAPOLTRZEBOWNISKOElżbieta Walas TeamK01:11:33-
695956POTOCZNY WOJCIECHPOLJAROSŁAWBBL JarosławM01:11:34-
696124CHOLEWIŃSKI LESZEKPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:11:35-
697215DRYLA PIOTRPOLPRZEWORSKM01:11:36-
6981037SANOK ALEKSANDRAPOLCIESZANÓWK01:11:36-
6991093SMOLINIEC KAROLPOLDACHNÓWM01:11:36-
7001143STUS MARIUSZPOLNISKOPlaneta NiskoM01:11:36-
701371IGNOR EDYTAPOLRZESZÓWSpartan Race Training Group RzeszówK01:11:37-
70282BRÓD ANETAPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceK01:11:38-
703632KWIATKOWSKI TOMASZPOLGORLICEIDEO.PLM01:11:38-
7041366ZDZISŁOWICZ MIKOŁAJPOLRZESZÓWZdzislowicz.pl - Strony WWWM01:11:38-
7051371ZEGAR PIOTRPOLRZESZÓWM01:11:38-
706127CHORABIK ARMANDPOLMIELECM01:11:42-
707932PŁONKA BARTOSZPOLLUBENIAM01:11:42-
708118CHMIEL MICHAŁPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM01:11:44-
7091420ORLEWSKA DANUTAPOLRZESZÓWULTRAMARATONPODKARPACKI.PLK01:11:44-
7101463STYKA MATEUSZPOLRZESZÓWM01:11:44-
711708MALICZOWSKI DAWIDPOLRZESZÓWM01:11:45-
7121065SITKO KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM01:11:46-
7131466SONDEJ WIESŁAWPOLSOKOŁÓW MTPMORSYM01:11:46-
71475BRAKOWIECKI WOJCIECHPOLLUBLINM01:11:48-
715201DOBROSIELSKI RAFAŁPOLMIELECM01:11:48-
7161256WACH JACEKPOLMAŁKOWICEM01:11:50-
717603KUCHTA DOROTAPOLMŁOSZOWAK01:11:51-
7181062SIKORSKI PAWEŁPOLKROSNOM01:11:51-
719621KUSTRA JAKUBPOLRZESZÓWBiegam Bo MuszęM01:11:52-
720729MASŁOŃ ADAMPOLRZESZÓWPolitechnika RzeszowskaM01:11:52-
721921PIWKO MACIEJPOLBABICAM01:11:52-
722409JAWORSKI ROMANPOLRZESZÓWSOFTSYSTEMM01:11:53-
723873PASIERB ŁUKASZPOLRZESZÓWM01:11:53-
724874PASIERB MATEUSZPOLRZESZÓWM01:11:53-
7251023RYŁKO MARIOLAPOLSOLINASolina TeamK01:11:53-
7261288WIERZBINSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWPratt & Whitney RzeszowM01:11:53-
727922PIWKO MIROSŁAWPOLCZUDECM01:11:54-
7281324WOŁOWIEC WOJCIECHPOLBRATKOWICEBIEGAM SAMM01:11:54-
7291060SIKORA-KOŁODZIEJ IRMINAPOLPRZEMYŚLK01:11:55-
730759MIKUŁA KAMILPOLRZESZÓWM01:11:56-
7311032SAJDUTKA AGNIESZKAPOLRZESZÓWK01:11:57-
73294BUK KAMILPOLRZESZÓWBorgWarner MSPM01:11:58-
733411JEDLIŃSKA MAŁGORZATAPOLKRAKÓWK01:11:58-
73469BOJAN GABRIELAPOLJASŁOMalinowynos.plK01:11:59-
7351305WIŚNIEWSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWBalajs TEAMM01:12:01-
7361211TADLA MACIEJPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM01:12:03-
737943POMIANEK ANDRZEJPOLRZESZÓWASSECO ACTIVE TEAMM01:12:05-
7381199ŚNIEŻEK KRZYSZTOFPOLNISKOPlaneta NiskoM01:12:05-
7391378ZIELIŃSKI MATEUSZPOLROPCZYCEJAK NIE MY TO KTO?M01:12:05-
7401326WOŹNIAK DARIUSZPOLRZESZÓWM01:12:07-
7411097SMYKOWSKI KRZYSZTOFPOLROPCZYCEPratt & Whitney RzeszówM01:12:11-
742441KAPUSTA ANNAPOLSANDOMIERZK01:12:14-
743212DRĄG PAWEŁPOLRZESZÓWM01:12:15-
744583KRÓL WIOLETTAPOLOBLĘGOREKAZS UJK KielceK01:12:15-
745669LUTECKI MATEUSZPOLRZESZÓWM01:12:17-
746920PISZCZ DARIUSZPOLRZESZÓWM01:12:17-
7471202ŚWIĄTEK BOGUSŁAWPOLBRZEŹNICADzikie MustangiM01:12:17-
74817BANICKI MICHAŁPOLPRZEMYŚLWU AZS PRZM01:12:18-
749726MARUT DAMIANPOLPRZYSZÓWM01:12:18-
7501368ZEGAR KRZYSZTOFPOLPODKARPACKIEBezczelnie skuteczniM01:12:18-
7511148SUDZIŃSKA INGAPOLPRZEMYŚLK01:12:23-
752392JANIK PAWEŁPOLCHORKÓWKAASSECO ACTIVE TEAMM01:12:25-
75347BIAŁEK JUSTYNAPOLTARNOWIECK01:12:26-
7541150SUMIEC KATARZYNAPOLMIELECZabiegani MielecK01:12:26-
755399JAROCKA-RECZEK MAŁGORZATAPOLSTALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAK01:12:28-
756840ORŁOWSKI WOJCIECHPOLSTALOWA WOLAStalowowolski Klub BiegaczaM01:12:29-
757548KOŚCIELNY MIŁOSZPOLRZESZÓWM01:12:32-
7581442PRZYBYSZEWSKI ERYKPOLRZESZÓWREHOUSE DEVELOPMENTM01:12:32-
759297GOLIŃSKI MARIUSZPOLKRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAM01:12:39-
7601061SIKORSKA ADRIANNAPOLKROSNOK01:12:39-
761765MŁODZIŃSKI MARCINPOLRZESZÓWM01:12:41-
762923PIWKO WOJCIECHPOLBABICAM01:12:45-
7631203ŚWIĄTEK MARIUSZPOLRYTWIANYM01:12:48-
764452KARKUT MICHAŁPOLRZESZÓWRodzinkaM01:12:49-
7651179SZPAKOWSKI ANDRZEJPOLNIEWODNAM01:12:58-
766975PUZIO WIESLAWPOLWILCZA WOLAM01:12:59-
7671322WOJTOŃ WOJCIECHPOLWZDÓWWWM01:12:59-
768397JANUSZEWSKA MARTAPOLWARSZAWAK01:13:01-
7691343WSZOŁEK HELENAPOLKRAKÓWKS Eskadra KrakówK01:13:01-
7701205ŚWIDER ŁUKASZPOLKIELANÓWKAM01:13:02-
7711388ZYMRÓZ TOMEKPOLROPCZYCEJAK NIE MY TO KTO?M01:13:02-
772633KWIECIEŃ TOMASZPOLKRAKÓWESKADRA KRAKÓWM01:13:04-
773652LEŚNIAK LESZEKPOLDUKLAM01:13:04-
7741119SOWA MICHAŁPOLSTALOWA WOLAM01:13:05-
775736MATŁOSZ JACEKPOLSTRZYŻÓWPrzebiegli StrzyżówM01:13:06-
7761296WILCZYŃSKI WITOLDPOLJEŻOWEKlub Matiego JeżoweM01:13:15-
777145CIUPAK MACIEJPOLRZESZÓWALO RzeszówM01:13:16-
778311GÓRSKI PAWEŁPOLRZESZÓWM01:13:17-
779886PAWŁOWSKI BARTOSZPOLRZESZÓWSOFTSYSTEMM01:13:22-
780707MALICKA EWELINAPOLRZESZÓWK01:13:25-
781332GUCWA SŁAWOMIRPOLPRZYSIEKIM01:13:26-
782183ĆWIĄKAŁA MICHAŁPOLZARSZYNPW Podkarpackie WilkiM01:13:27-
783625KUZIARA WOJCIECHPOLRZESZÓWM01:13:27-
784712MAMCZUR PIOTRPOLRZESZÓWUrząd Miasta RzeszowaM01:13:27-
7851009RUDNY WŁADYSŁAWPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceM01:13:27-
7861192SZYMAŃSKI JANUSZPOLSTRZYŻÓWM01:13:28-
787433KAŁUŻA MARZENAPOLPILZNOK01:13:29-
78884BRZOZOWSKI JERZYPOLRZESZÓWM01:13:30-
789171CZERNIAK PIOTRPOLRZESZÓWM01:13:30-
790304GONET GRZEGORZPOLZRĘCINGonet TeamM01:13:30-
791306GONET RADOSŁAWPOLKROSNOGONET TeamM01:13:30-
7921082SKRZYPCZAK BARBARAPOLSTALOWA WOLAStalowowolski Klub BiegaczaK01:13:30-
7931251URBANIAK PATRYCJAPOLKRAKÓWBEER BROS RUNNERSK01:13:30-
794284GIERULA PIOTRPOLRZESZÓWM01:13:31-
7951409KLUS ANNAPOLRZESZÓWPIEKNE I BRODACZEK01:13:31-
7961291WIGLUSZ KRZYSZTOFPOLGAĆM01:13:31-
797114CHĘSZCZYK ARTURPOLNOWY BOREKTeam New BorekM01:13:32-
7981277WELTER KONRADPOLLEŻAJSKPawcius teamM01:13:32-
799869PAŃTAK SŁAWOMIRPOLBIAŁOBRZEGI21daplot JarosławM01:13:33-
800611KULIGA JACEKPOLTARNOBRZEGM01:13:36-
801503KMAK MARIUSZPOLGORLICEgorlicka grupa biegowaM01:13:37-
802693MACIEJKO RAFAŁPOLCIESZANÓWBiegomania LubaczówM01:13:37-
8031286WIERZBICKA JOANNAPOLBOGUCHWALAK01:13:38-
8041267WAŁACH ZBIGNIEWPOLPSTRĄGOWAM01:13:39-
8051278WĘGRZYN KRZYSZTOFPOLLUBACZÓWM01:13:40-
806133CIACH STANISLAWPOLRZESZÓWM01:13:42-
807522KOŁODZIEJ KONRADPOLMIELECM01:13:44-
8081180SZPUNAR MIROSŁAWPOLŁAŃCUT21 daplot / 21 BSPM01:13:44-
8091330WOŹNY ŁUKASZPOLRZESZÓWPiękne i BrodaczeM01:13:44-
810964PRYMAKOWSKA BARBARAPOLTARNOWK01:13:45-
8111424SITARZ ARTURPOLTAJĘCINAM01:13:45-
812491KIPP ZBIGNIEWPOLPRZEMYŚLBiegam bo lubieM01:13:46-
813904PIETRANIS SZCZEPANPOLBARYCZKABezczelnie SkuteczniM01:13:46-
814428KACZYŃSKA ALICJAPOLRZESZÓWPerfect Runner TeamK01:13:51-
815126CHOŁODY MARIUSZPOLZDZIECHOWICE DRUGIETrespassM01:13:52-
816787MYSZAK SŁAWOMIRPOLBIŁGORAJM01:13:52-
817192DĄBEK URSZULAPOLTARNOBRZEGK01:13:53-
8181201ŚRODA KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM01:13:54-
8191004ROŻEK MARCINPOLRZESZÓWWAGUM TeamM01:13:57-
820307GORCZYCA KAROLINAPOLJASŁOK01:13:58-
8211259WADYL PAWEŁPOLCZASZYNASSECO ACTIVE TEAMM01:13:59-
82226BARSZCZEWSKI PAWEŁAUSST MARYSWitar TarnobrzegM01:14:00-
823520KOLBER NATALIAPOLRZESZÓWUrząd Miasta RzeszowaK01:14:00-
8241029SACZEWSKA EWELINAPOLBESKOK01:14:00-
8251075SKOCZYLAS KAMILPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM01:14:00-
826107BUSZEK TOMASZPOLDĘBICAM01:14:01-
827829OLEKSY MIESZKOPOLRZESZÓWM01:14:01-
828898PIECZYŃSKI DAMIANPOLRZESZÓWCyfronM01:14:03-
8291153SUROWIEC SŁAWOMIRPOLMROWLAM01:14:04-
830792NAGAŚ KATARZYNAPOLMIELECZABIEGANI MIELECK01:14:10-
831848OSTROWSKI JANPOLKORCZYNAM01:14:10-
8326BABIARZ ROBERTPOLRZESZÓWM01:14:12-
8331290WIĘCEK KATARZYNAPOLRZESZÓWK01:14:12-
8341381ZIĘBA EWAPOLBRATKOWICETermy GłogowskieK01:14:12-
8351172SZEPIENIEC MICHAŁPOLRZESZÓWBorgWarnerM01:14:13-
836586KRUPA KAMILPOLPRZEWORSKPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAM01:14:14-
837764MISIAK MATEUSZPOLROPCZYCEZabiegani Ropczyce / KU AZS Politechnika RzeszowskaM01:14:14-
83895BUKAŁA MARCINPOLHYŻNEM01:14:18-
839998ROJEK DARIUSZPOLGORLICEGorlicka Grupa BiegowaM01:14:19-
8401039SARKOWICZ KRZYSZTOFPOLZAGÓRZANYGorlicka Grupa BiegowaM01:14:19-
8411242TWARDOCHLEB MARCINPOLRZESZÓWM01:14:20-
842327GRYGIEL JAKUBPOLRZESZÓWM01:14:21-
843467KAWCZYŃSKI KAMILPOLKRAKÓWM01:14:21-
844800NIEBORAK GRZEGORZPOLMODLIBORZYCEGUKS MODLIBORZYCEM01:14:21-
845721MARKOWICZ KRZYSZTOFPOLJEŻOWEKlub Matiego JeżoweM01:14:23-
846550KOTLIŃSKI JANUSZPOLRZESZÓWM01:14:31-
8471190SZYMAŃSKA EWAPOLJAROSŁAWJGB SokółK01:14:31-
848644LENIAR TOMASZPOLRZESZÓWM01:14:32-
849880PATEREK WALDEMARPOLPRZEMYŚLM01:14:32-
850387JAKUBOWSKI DANIELPOLZABAJKACentrum Animacji SpołecznejM01:14:33-
851512KOCHANIEC WALDEMARPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKICentrum Animacji SpołecznejM01:14:33-
852771MOSKAL-LENIAR PAULINAPOLRZESZÓWK01:14:33-
853934PŁONKA KATARZYNAPOLPRZEMYŚLK01:14:34-
8541074SKIBA WITOLDPOLLUBACZÓWM01:14:34-
855165CZECH ALDONAPOLTANOBRZEGBBL TarnobrzegK01:14:35-
8565ARCISZEWSKI JACEKPOLGODOWAprzebiegli strzyżówM01:14:36-
857972PUCUŁA WITOLDPOLSTALOWA WOLAM01:14:37-
858909PIĘTA BOGDANPOLMIELECZabiegani MielecM01:14:40-
8591164SZCZĘCH MIROSŁAWPOLRZESZÓW3PBOTM01:14:41-
8601314WOJAKOWSKI PIOTRPOLKRAKÓWBeer Bros RunnersM01:14:41-
861251FIUT MAGDALENAPOLKRAKOWK01:14:49-
862384JAGIEŁA TOMEKPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BIegowaM01:14:49-
8631269WARECKI RADOSŁAWPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:14:49-
8641360ZARĘBA GRZEGORZPOLPRZEMYŚLwielki raM01:14:50-
8651045SĄDEL WALDEMARPOLTARNOBRZEGBiegam Bo LubięM01:14:52-
866197DĘBOSZ PIOTRPOLŁAŃCUTM01:14:54-
867796NAWOJSKI ROMANPOLPOGWIZDÓW NOWYM01:14:56-
868916PISAREK ELŻBIETAPOLRZESZÓWK01:15:00-
869317GRABSKA RENATAPOLRZESZÓWAmbasador Festiwalu Biegowego Krynica-ZdrójK01:15:05-
870843ORZECHOWSKI TOMASZPOLŁAŃCUTOjciec Na DopinguM01:15:06-
8711213TAJCHMAN IWONAPOLRZESZÓWNowoczesnastrona.plK01:15:09-
87234BĄK JOLANTAPOLŻOŁYNIAGrodziska Grupa BiegowaK01:15:10-
873415JĘDRUSIAK PIOTRPOLDĘBICAM01:15:10-
874440KAPRAL ADAMPOLLUTOWISKAMks ChaliczM01:15:12-
875496KLIMECKI KONRADPOLRZESZÓWM01:15:12-
876291GNIEWEK JUSTYNAPOLRZESZÓWHARPI TEAMK01:15:16-
877647LEŚ DANIELPOLŁAŃCUTM01:15:16-
878881PATLA EWA SYLWIAPOLKROSNOK01:15:16-
879747MICHALECKI DANIELPOLWARSZAWAFC TomakiM01:15:17-
880383JAGIEŁA TOMASZPOLKROSNOM01:15:18-
8811131STEFAŃSKA MARIAPOLPRZEMYŚLK01:15:18-
882845OSIŃSKI ADAMPOLJAROSŁAWM01:15:19-
883495KLIMASZ ZBIGNIEWPOLHERMANOWARzeszowskie Gazele i GepardyM01:15:20-
884368HYDZIK ŁUKASZPOLSANOKM01:15:23-
885682ŁYDA PIOTRPOLRZESZÓWM01:15:25-
886273GAŁUSZKA MAJAPOLRZESZÓWK01:15:28-
887217DUBAS KAROLPOLBRATKOWICEM01:15:32-
8881141STRZĘPKA KRZYSZTOFPOLPRZYŁĘKKrokodyle KolbuszowaM01:15:34-
8891008RUCIAK SZYMONPOLDĘBICAM01:15:35-
890605KUDASIK MATEUSZPOLRZESZÓWRZESZOWIACY I GÓRALEM01:15:36-
891719MARDEUSZ BERNADETTAPOLDĘBICASpartan Race Training Group DębicaK01:15:36-
8921027RZEŹNICZEK IWONAPOLPRZEMYŚLK01:15:37-
8931122STACHURSKI MIROSŁAWPOLRZESZÓWSPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWM01:15:45-
894935PŁOŃSKI KRYSTIANPOLŁAŃCUTMobitouchM01:15:47-
895915PISANIAK DARIUSZPOLRZESZÓWBorgwarnerM01:15:48-
896250FILONIK JAROSŁAWPOLPRUSZKOWM01:15:49-
897867PANEK RAFAŁPOLBRZEŹNICAM01:15:51-
898464KAWALEC JACEKPOLRZESZÓWTEAM IWOM01:15:52-
899977PYTKO PIOTRPOLWIERCANYSafranM01:15:52-
900331GUCWA MIROSŁAWPOLKRASNELet's go wild!!!M01:15:53-
9011373ZIAJA ARKADIUSZPOLRZESZÓWM01:15:54-
902616KUNA ŁUKASZPOLRZESZÓWPratt & Whitney RzeszówM01:15:55-
903434KAMIŃSKI JACEKPOLRZESZÓWM01:15:58-
904436KAMIŃSKI PIOTRPOLRZESZÓWM01:15:58-
9051361ZARĘBA JOLANTAPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyK01:16:02-
9061464DZIEZOK BOGUSŁAWPOLGLIWICEM01:16:05-
907478KIEŁB JAKUBPOLRZESZÓWM01:16:05-
9081197ŚLIŻ JANPOLTRZEBOŚM01:16:08-
9091207ŚWIĘTOŃ GRZEGORZPOLŁĄCZKI KUCHARSKIEAsseco Active TeamM01:16:11-
910246FERENC MICHAŁPOLRZESZÓWM01:16:12-
911357HOMA WOJCIECHPOLRZESZÓWHoma TeamM01:16:13-
912499KŁOS KRZYSZTOFPOLGWIZDÓWMajster Team SportM01:16:14-
91332BĄK ANDRZEJPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKITKKF SOKÓŁ GŁÓGÓW MAŁOPOLSKIM01:16:16-
9141426WIDENKA KAZIMIERZPOLM01:16:17-
915252FLISAK RAFAŁPOLWARSZAWAPingwin Rico - AttackM01:16:21-
916619KUROWSKI MATEUSZPOLZRĘCINAthletic ZręcinM01:16:22-
9171185SZWAŁEK KRZYSZTOFPOLZBYDNIÓWM01:16:22-
9181427MAGDA KATARZYNAPOLK01:16:23-
919715MARCINIEC MAŁGORZATAPOLNISKOGrupa Biegowa Planeta NiskoK01:16:25-
920910PIĘTA PIOTRPOLRZESZÓWM01:16:26-
921822NYLEC TOMASZPOLCHOTOWAM01:16:28-
9221001ROŚCIŃSKI FRANCISZEKPOLSANOKM01:16:28-
9231014RUT STANISŁAWPOLRZESZÓWPratt&Whitney RzeszówM01:16:30-
92478BRIL PIOTRPOLJEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZEM01:16:33-
925582KRÓL ROBERTPOLKIELCERUN'N'FUNM01:16:37-
926702MAJDER ARTURPOLLEŻAJSKM01:16:38-
927901PIENIĄŻEK WOJCIECHPOLŁAŃCUTM01:16:38-
928525KOPAŁA SYLWIAPOLSTALOWA WOLAStalowowolski Klub BiegaczaK01:16:39-
92953BIEDA ROBERTPOLCZASTARYGKS CZSTARYM01:16:40-
930174CZERWONKA TOMASZPOLANNOPOLM01:16:40-
931624KUSZ TOMASZPOLPOGWIZDÓW NOWYM01:16:42-
932890PERYKASZA KATARZYNAPOLKOSTKÓWK01:16:42-
933753MIERZWA MACIEJPOLSZKLARYigorOFFM01:16:44-
934294GODZINA JACEKPOLTARNOBRZEGBBL TarnobrzegM01:16:45-
935454KARP KATARZYNAPOLWARSZAWAK01:16:47-
936783MUCHA JUSTYNAPOLKOLBUSZOWAPchać czy CiągnąćK01:16:51-
9371224TOŁPA EDWARDPOLRZESZÓWM01:16:51-
9381456WRÓBEL DOMINIKPOLJASŁOAZS PWSZ KrosnoM01:16:51-
9391444DRONKA BOGDANPOLMAJSTER TIMM01:16:52-
940834OMIATACZ MIROSŁAWPOLŁAŃCUTPratt & Whitney RzeszówM01:16:52-
941178CZYRNY DOMINIKPOLGRODZISKO DOLNEM01:16:53-
942459KASZA MAREKPOLRZESZÓWRGiGM01:16:59-
9431352ZACH PAWEŁPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM01:16:59-
944123CHMURA KRZYSZTOFPOLTARNÓWM01:17:02-
9451073SKIBA RADOSŁAWPOLRZESZÓWM01:17:02-
9461310WŁODARSKA MAGDALENAPOLTARNÓWK01:17:03-
9471292WIKAR GRZEGORZPOLŁOSOSINA DOLNAM01:17:04-
948684ŁYSZCZARZ AGNIESZKAPOLSONINAK01:17:04-
94910BAJER GRZEGORZPOLWROCŁAWM01:17:05-
950132CHYŁEK KRZYSZTOFPOLRZESZÓWMTU Aero EnginesM01:17:05-
951965PRZEWROCKI ADAMPOLJAROSLAWgimnazjum wolka pelkinskaM01:17:08-
952781MRÓZ ŁUKASZPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM01:17:11-
953861PALUCH AGNIESZKAPOLRZESZÓWPrattt & Whitney RzeszówK01:17:12-
954170CZEREDYS MICHAŁPOLWARSZAWAArcus teamM01:17:13-
955573KRAWIEC EDYTAPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK01:17:13-
9561439ZAORSKA JUSTYNAPOLSTALOWA WOLASTALOWOLSKI KLUB BIEGACZAK01:17:14-
957710MAŁEK MARCINPOLLISIA GÓRAM01:17:15-
9581024RYMAR ALANPOLKROSNOM01:17:17-
959207DOMOWICZ ANNAPOLJASŁOK01:17:18-
960641LEJA SŁAWOMIRPOLRZESZÓWM01:17:19-
9611046SCHWARZ EWELINAAUTWIEDENK01:17:20-
9621345WYDRO RAFAŁPOLSTRZYŻÓWM01:17:20-
963163CZARNIK MATEUSZPOLMIELECM01:17:21-
964659LĘCZNAR WACŁAWPOLHUSÓWM01:17:21-
965382JACEK LESZEKPOLRZESZÓWI run forM01:17:22-
96649BIAŁORUCKI BOGDANPOLSĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIM01:17:23-
9671208ŚWINIUCH ZBIGNIEWPOLDĘBICAM01:17:24-
968794NAJA KAROLPOLBŁAŻOWALegionM01:17:25-
969933PŁONKA HONORATAPOLFREDROPOLK01:17:27-
9701400ŻUREK AGNIESZKAPOLBRZEŹNICADzikie MustangiK01:17:28-
971117CHŁOPEK GRZEGORZPOLSEDZISZÓW MAŁOPOLSKIM01:17:30-
9721452MENET GRZEGORZPOLSANOKM01:17:30-
973730MATELOWSKA MAGDALENAPOLBRZOZÓWK01:17:32-
974544KOSZARSKI MATEUSZPOLSTRZYŻÓWM01:17:33-
975731MATELOWSKI PAWEŁPOLKROSNOM01:17:33-
976897PIECZONKA ARTURPOLRZESZÓWA-TEAMM01:17:34-
9771002ROŚĆ DAWIDPOLRZESZÓWROKANM01:17:34-
97858BIENIASZ JAKUBPOLRZESZÓWM01:17:35-
979225DUSZA DOMINIKPOLTRZCIANAGYM HERO TEAMM01:17:35-
980830OLEŚ TOMASZPOLBOREK WIEKLIbiegam samM01:17:35-
9811453BASSARA WOJCIECHPOLBŁĘDOWAM01:17:36-
982872PARZELSKI GERARDPOLRADOMKomitet Obrony DemokracjiM01:17:37-
983565KOZIOŁ SYLWESTERPOLROPCZYCEJak nie MY to kto?M01:17:39-
984568KRACYŁO LESŁAWPOLNOWA SARZYNANOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWAM01:17:41-
985775MOTTA PIOTRPOLURZEJOWICEM01:17:41-
9861115SOSNOWSKI KAROLPOLKATOWICEtrololololoM01:17:42-
987393JANISZ KATARZYNAPOLWARSZAWAK01:17:45-
988394JANISZ MICHAŁPOLWARSZAWAM01:17:46-
98998BUŁDAK ANDRZEJPOLRZESZÓWpolmotM01:17:47-
9901294WILCZAK ADAMPOLSTALOWA WOLAM01:17:47-
991326GRYGIEL ANNAPOLRUDA ŚLĄSKAK01:17:48-
992716MARCINKOWSKA DOMINIKAPOLBOGUCHWAŁAK01:17:48-
993513KOCHAŃSKI TOMASZPOLJEDLICZEMUKS Podkarpacie JedliczeM01:17:49-
994521KOŁODZIEJ JÓZEFPOLLUBACZOWM01:17:51-
99551BIAŁY ARTURPOLPRZEMYŚLM01:17:52-
996894DARLAK MAREKPOLLUBACZÓWM01:17:53-
997286GILARSKI WOJCIECHPOLŁOWCEM01:17:53-
998458KASPRZAK WOJCIECHPOLTARNOGRÓDM01:17:53-
9991280WĘGRZYN MAŁGORZATAPOLKRASNEReszowskie Gazele i GepardyK01:17:54-
10001210TABOR JACEKPOLJEZOWEKlub MatiegoM01:17:56-