System dostarcza STS-TIMING

10. PKO Półmaraton Rzeszowski

Wyniki oficjalne. Klasyfikacja na podstawie czasów netto poza pierwszymi dwustoma zawodnikami na mecie.

TOP 10 LIVE
#Nr
Bib
Nazwisko, imię
Surname, Name
KrajMiejscowość
City
TeamPłeć
Sex
Czas
Time
Strata
Gap
1700MAIYO KIMAIYO HILLARY KIPTUMKENNAIROBIBenedek TeamM00:18:46-
2734MATHEKA BENARD MUINDEKENNAIROBIBenedek TeamM00:18:47-
31437SAHAJDA TIBORSLOOBAL SERVIS KOSICEM00:18:51-
4826OCHAL PAWELPOLBYDGOSZCZTEAMOCHAL / Prefbet Sniadowo ŁomżaM00:18:52-
5996ROGIEWICZ ANDRZEJPOLGRUDZIĄDZPACK MAN TEAMM00:18:59-
6282GĄSIORSKI MICHAŁPOLNOWY SĄCZ#StajniaBalonaM00:19:22-
71434SMĘDOWSKI PAWEŁPOLRZESZÓWGUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLM00:19:22-
81284WIERDAK HUBERTPOLKORCZYNACukiernia ATENA & BONUS FolieM00:19:31-
9239DZIUBA BOGDANPOLJASTKOWICEStalowowolski Klub BiegaczaM00:19:37-
1061BISKUPSKI TOMASZPOLDALESZYCEKU AZS UJK KielceM00:20:20-
11238DZIEWIŃSKI DAMIANPOLSANOKTG Sokół SanokM00:20:52-
12113CHEPLETING BETTYKENNAIROBIBenedek TeamK00:21:30-
131465NIEZGODA MARCINPOLKROSNOKKB MOSiR KROSNOM00:21:54-
1425GLADYS JEPKURUI BIWOTTKENNAIROBIBenedek TeamK00:22:04-
15298GOLONKA MATEUSZPOLGORLICEGORLICEM00:22:13-
16242FEDAK GRZEGORZPOLSANOKM00:22:17-
171472PASTOROVA PETRAUKROSTRAVAMIL SEITL OSTRAVAK00:22:17-
181436BURKOVSKA OLENAUKRKIEVK00:22:18-
191000ROSTKOWSKA ANNAPOLSZKLARSKA PORĘBAKS SMS Szklarska PorębaK00:22:18-
20670ŁABUZ MAREKPOLTARNÓWGrupa Azoty S.A.M00:22:19-
21425KACZMAREK MONIKAPOLŁÓDŹAsics Frontrunner PolskaK00:22:24-
22511KOBYLARZ PIOTRPOLRZESZÓWStajnia Balona / Rzeszowskie Gazele i GepardyM00:22:29-
2374BORYS ANDRZEJPOLŁAZYM00:22:31-
241415HUDAK MARIAUKRLVOVK00:22:34-
25949PORADA MARCINPOLJASIONKARun_HelpersiM00:22:35-
26766MOLCZYK PAWEŁPOLNIWKAM00:22:36-
27184ĆWIK HUBERTPOLZAMOŚĆAgros ZamośćM00:22:43-
28490KIPER MACIEJPOLJAROSLAWBBL JAROSLAW PERFECT RUNNER TEAMM00:22:43-
292ALBRYCHT KATARZYNAPOLKROŚCIENKO WYŻNEK00:22:54-
30106BURYŁO MATEUSZPOLJODŁÓWKAPerfect Runner Team/BBL JarosławM00:23:02-
31349HASIAK MACIEJPOLHUCISKOM00:23:02-
32813NOWAK ŁUKASZPOLSKRZYSZÓWITMBW KrakówM00:23:03-
33908PIĘKOŚ MAREKPOLJASZCZEWM00:23:05-
341451KAMOLA KAZIMIERZPOLPUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYM00:23:08-
351423GUT JACEKPOLHUCISKOOSP HUCISKOM00:23:12-
36386JAKUBIK MIROSŁAWPOLZALESZANYFartlek G.OM00:23:13-
3786BRZYSKI MACIEJPOLRZESZÓWM00:23:15-
38691MACHOWSKI KAROLPOLKROSNOM00:23:15-
39703MAJECKI ROBERTPOLSANDOMIERZ3 Sandomierski Batalion RadiotechnicznyM00:23:18-
40389JAŁOCHA MIECZYSŁAWPOLPRZEMYŚLPrzemyski Klub BiegaczaM00:23:29-
411070SIWIECKI TOMASZPOLKRAKÓWM00:23:33-
42744MAZURKIEWICZ TOMASZPOLSANOKM00:23:41-
43143CISEK ANDRZEJPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM00:23:42-
441106SOJA MAREKPOLRZESZÓW21 bdowM00:23:42-
451386ZMITROWICZ BOGDANPOLNOWA DĘBAZMITEK TEAMM00:23:42-
46536KORYL ŁUKASZPOLRZESZÓWMTU Aero EnginesM00:23:45-
47954POSPÍŠIL PAVELCZEČERČANYBenešovský běžecký klubM00:23:46-
481454RODZINKA JANPOLZRĘCINKB "ATHLETIC" ZRĘCINM00:23:46-
49968PRZYDZIAŁ DAMIANPOLSĘDZISZÓW MŁPM00:23:52-
50967PRZYBYŁOWICZ WOJCIECHPOLRZESZÓWM00:23:55-
51587KRUPA PAWEŁPOLAGATÓWKAwww.serwisdrzewny.comM00:23:57-
52941POLONĆAK JANSVKSVIDNIKKlub bezcov StropkovM00:24:00-
531297WILK ŁUKASZPOLLUBENIAM00:24:04-
541404STASIOWSKI PIOTRPOLBRZÓZKA KRÓLEWSKAM00:24:05-
551337WÓJCIK SEBASTIANPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:24:05-
56538KORZENIOWSKI TOMASZPOLTARNOBRZEGbieganie.plM00:24:06-
571338WÓJCIK TOMASZPOLGORZYCEFARTLEK GOM00:24:06-
581389ŻACZEK ŁUKASZPOLOSTROWIEC ŚW.BBL Ostrowiec Św.M00:24:06-
59293GODEK GERARDPOLGÓRNOM00:24:07-
6050BIAŁOWĄS TOMASZPOLRZESZÓWPIZZERIA TORRO TEAMM00:24:09-
61958PRAJZNER MARTAPOLKROŚCIENKO WYŻNEK00:24:09-
62676ŁUCZAK STANISŁAWPOLNOWA SARZYNANowa Sarzyna-CiechM00:24:10-
63534KORNAK ŁUKASZPOLJASIONKAM00:24:13-
64359HORODECKI KONRADPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:24:14-
65930PŁANETA MARCINPOLTARNOBRZEGWITAR TARNOBRZEGM00:24:18-
66675ŁEPTUCH TOMASZPOLKOMORÓWStalowowolski Klub BiegaczaM00:24:18-
67312GRABIEC MARCINPOLKOLBUSZOWAKolbuszowaM00:24:19-
681043SARZYŃSKI STANISŁAWPOLŁAŃCUTM00:24:19-
691334WÓJCIK MARCINPOLOLSZANICAOC KrościenkoM00:24:21-
70288GIŻA GRZEGORZPOLRADOMYŚL WIELKIM00:24:26-
71917PISAREWICZ KAROLPOLNIDZICAPKO Bank PolskiM00:24:27-
72486KILIAN MATEUSZPOLKRAKÓWJózefińska TeamM00:24:31-
73407JASTRZĄB PIOTRPOLLESKODekan LeskoM00:24:32-
74375ISKRA KAMILPOLRZESZÓWRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:24:33-
75191DĄBEK JERZYPOLHUCISKONOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWAM00:24:34-
76814NOWAK MARCINPOLSTALOWA WOLAstalowowolski klub biegaczaM00:24:34-
771176SZEWCZYK MAREKPOLRZESZÓWTynexpolM00:24:35-
78378IWANICKI KRZYSZTOFPOLWOJASZÓWKAM00:24:42-
79231DYDIO PIOTRPOLSANOKM00:24:54-
80328GRYGIEL MATEUSZPOLRUDA ŚLĄSKAM00:24:56-
81689MACHOWSKI BARTŁOMIEJPOLSZCZEPAŃCOWAM00:25:00-
821041SARNA KAMILPOLRZESZÓWM00:25:01-
83963PROSZOWSKI PIOTRPOLJASTKOWICESTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAM00:25:03-
84643LEMKO ROBERTPOLSANOKRebelyant TeamM00:25:04-
851349WYWŁOKA PAULINAPOLWIERZBNAAquaReh Wichura JarosławK00:25:04-
861229TOMASIAK WACŁAWPOLSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIGB Na ZdrowieM00:25:05-
87196DELEKTA JANPOLŁOWISKODELjAM00:25:06-
88476KIDA PAWEŁPOLŁOWISKOM00:25:08-
89493KISZKA KAROLINAPOLBRATKOWICEK00:25:12-
90927PLIŚ MATEUSZPOLRZESZÓWSpartan Race Training Group RzeszówM00:25:13-
91864PAŁAC ADAMPOLHYZNEM00:25:19-
921387ZYGUŁA PIOTRPOLKATOWICEJCommerce TeamM00:25:19-
931161SZAWAN PAWEŁPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:25:20-
941421WENNE DAMIANPOLGROTÓWGROTÓWM00:25:20-
95210DOROTA ZBYSZEKPOLOLESZYCERUN RUN OLESZYCEM00:25:21-
96468KĄKOL ZBIGNIEWPOLGWOŹNICA DOLNAWater TeamM00:25:21-
97899PIEKARZ MARIUSZPOLPRZEDZELskb stalowa wolaM00:25:26-
98626KUŹDUB ROBERTPOLGĄSAWY RZĄDOWE NIWYRunning BrothersM00:25:28-
991321WOJTOŃ RYSZARDPOLDOMARADZM00:25:28-
1001339WRONA KAZIMIERZPOLMIELECRSM MielecM00:25:28-
10199BUŁDAK KRZYSZTOFPOLSANOKM00:25:29-
102777MOTYKA KAMILPOLJAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁM00:25:29-
1031128STAŃKO PAWEŁPOLLUTOWISKAM00:25:29-
104187LABARTKABA KOSTIANUKRLWOWSC ULTRAM00:25:30-
105185DACYL MICHAŁPOLKROSNONowy Styl Group Running TeamM00:25:31-
106260FURMAŃSKI ARTURPOLTARNÓWEKIPA Z TARNOWAM00:25:32-
1071385ZIOMEK TOMASZPOLTARNÓWEkipa z TarnowaM00:25:32-
108139CIĘŻKOWSKI SŁAWOMIRPOLTARNÓWM00:25:33-
109820NOWOSIELSKI MAREKPOLSANOKBiegam dla MarcinkaM00:25:37-
110426KACZMARSKI GRZEGORZPOLRZESZÓWM00:25:38-
1111252URBAŃSKI ZBIGNIEWPOLNOWA DĘBAZMITEK TEAMM00:25:39-
1121233TRACZ ŁUKASZPOLRADYMNOwww.treningfizjoterapia.pl AquaRehM00:25:40-
113673ŁAGOŻNY ŁUKASZPOLSANOKBRUBECK TeamM00:25:40-
114821NYKIEL GRZEGORZPOLLASZCZYNYGrodziska Grupa Biegowa - Szalone ŻółwieM00:25:44-
1151214TAJCHMAN JAROSŁAWPOLRZESZÓWNowoczesnastrona.plM00:25:44-
1161235TRYNIECKI TOMASZPOLŻOŁYNIAGrodziska Grupa BiegowaM00:25:44-
117878PASTUŁA ŁUKASZPOLKOLBUSZOWAM00:25:46-
118259FURMANEK MARIUSZPOLSKOŁYSZYNM00:25:53-
119395JANKOWSKI DARIUSZPOLPRZEWORSKPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAM00:25:56-
120234DZIEDZIC WITOLDPOLRZESZÓWSPARM00:25:57-
121558KOZAK ŁUKASZPOLDYLĄGÓWKAM00:25:58-
122147CWYNAR PIOTRPOLTARGOWISKAM00:25:59-
123628KUŹNIAR PAWEŁPOLKROSNOLUKS KROŚNIANKAM00:25:59-
12431BAZAN TADEUSZPOLSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIGB NA ZDROWIEM00:26:00-
125262FUS MACIEJPOLRZESZÓWPratt&Whitney RzeszówM00:26:01-
126635LASKOWSKI SŁAWOMIRPOLKROSNOM00:26:01-
127774MOSOŃ WIKTORPOLGŁOWIENKAMUKS Podkarpacie JedliczeM00:26:01-
128953PORĘBSKI PAWEŁPOLTARNOBRZEGM00:26:01-
1291171SZEPIENIEC KATARZYNAPOLRZESZÓWRzeszówskie Gazele i GepardyK00:26:01-
130421JURCZAK ROMANPOLRZESZÓWM00:26:02-
131817NOWAK WOJCIECHPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM00:26:02-
132906PIETRYKA GRZEGORZPOLRZESZÓWGodik KulasM00:26:02-
1331058SIKOŃCZYK MIŁOSZPOLRZESZÓWM00:26:02-
13480BRODACKI WIESLAWPOLTYCHY40-Latek TychyM00:26:03-
135261FURTYK MATEUSZPOLRZESZÓW1batalion strzelców podhalańskichM00:26:03-
136300GOŁĄBEK PAWEŁPOLKRZĄTKAM00:26:03-
1371445JODKO MACIEJPOLRZESZÓWFAN SPORT RZESZÓWM00:26:03-
1381348WYSZYŃSKI MARCINPOLRZESZÓWM00:26:03-
13941BERES ARKADIUSZPOLRZESZÓWGarmin SquadM00:26:04-
140994RODZEŃ PAWEŁPOLRZESZÓWGollob TeamM00:26:04-
141195DELEKTA DARIUSZPOLŁOWISKODELNOVAM00:26:05-
142637LECH GRZEGORZPOLTRZCIANAM00:26:05-
14315BANAŚ ŁUKASZPOLRZESZÓWBISBUD TeamM00:26:07-
144453KARNASIEWICZ DAWIDPOLCZUDECM00:26:07-
145789MYTYCH WIESŁAWPOLKUPNOM00:26:07-
146319GROCH JACEKPOLKAŃCZUGAPrzeworska Grupa BiegowaM00:26:08-
1471057SIENICKI MARCINPOLBIEŹDZIEDZAsssM00:26:08-
148862PALUCH ANDRZEJPOLMIELECM00:26:09-
149100BURDA ANDRZEJPOLRUDNIK NAD SANEMM00:26:12-
150950PORCZAK MICHAŁPOLRZESZÓWSPARM00:26:14-
1511406ROCHMALSKA ANNAPOLDĘBICAKB Maratończyk DębicaK00:26:16-
152999ROKITA PIOTRPOLRZESZÓWM00:26:16-
153728MASAJADA TOMASZPOLWĄWOLNICAM00:26:17-
154152CYREK JAROSŁAWPOLRZESZÓWM00:26:18-
155711MAŁKOWICZ PIOTRPOLSTALOWA WOLAM00:26:18-
1561087SŁOBODZIAN PIOTRPOLSOKOŁÓW MŁP.GB Na ZdrowieM00:26:19-
157636LATAŁA KRZYSZTOFPOLPAWŁÓWBiegamyzSercem.plM00:26:20-
158120CHMIELOWIEC DANIELPOLSZYMBARKGorlicka Grupa BiegowaM00:26:21-
1591446KARKUT BOGDANPOLKOLBUSZOWAUKS TIKI TAKA BOLBUSZOWAM00:26:22-
1601053SIECHIN VIACHESLAVUKRCHARKOWPędzące ŚlimakiM00:26:24-
1611020SOWA TOMASZPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM00:26:26-
1621263WALAT ADRIANPOLRZESZÓWWWF URM00:26:29-
163153CYRUL PAWEŁPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAM00:26:30-
1641163SZCZĘCH JAKUBPOLBRZÓZA KRÓLEWSKAActive Team Brzóza KrólewskaM00:26:30-
165854PACZOCHA DARIUSZPOLJELNANowa Sarzyna-CiechM00:26:31-
1661271WASZAK KAROLPOLKEPICEKorzybskie RekinyM00:26:31-
1671317WOJNAR JACEKPOLŁAŃCUTOPTeamM00:26:34-
168639LECH SEBASTIANPOLSANOKM00:26:37-
1691411RUKH ROMANUKRRZESZÓWM00:26:37-
170718MARCZAK PIOTRPOLSTRZYŻÓWPRATT & WHITNEY RZESZÓWM00:26:40-
171364HULBÓJ JANPOLRZESZÓWSP 13M00:26:41-
1721005RÓG PIOTRPOLRZESZÓWPirógM00:26:43-
1731323WOLAŃSKI PIOTRPOLRZESZÓWM00:26:45-
174111CHAMERA KRZYSZTOFPOLRZESZÓWPRATT&WHITNEY RZESZÓWM00:26:46-
175746MIARA FABIANPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:26:47-
1761283WIELGOSZ MARIAPOLGARWOLINK00:26:48-
1771306WITALIS MICHAŁPOLJASŁOM00:26:48-
1781430DRYNIAK DANIELPOLRADYMNOPrzemyski Klub BiegaczaM00:26:50-
179784MURAWSKI KRZYSZTOFPOLGNIEWKOWOGniewkowoM00:26:50-
1801281WĘGRZYN WACŁAWPOLROGIM00:26:52-
1811392ŻMUDZIEJEWSKI JAKUBPOLRZESZÓWAktywna Strona ŻyciaM00:26:52-
182824OBCOWSKI ARTURPOLSTARER SIOŁOM00:26:53-
1831050SERAFIN MAREKPOLCMOLASOSP CmolasM00:26:53-
184577KRĘŻAŁEK RAFAŁPOLKLIMKÓWKAM00:26:54-
18588BUCZEK SŁAWOMIRPOLSTALOWA WOLAM00:26:55-
186655LEWANDOWSKI PAWEŁPOLCZARNAM00:26:55-
187825OBROŚLAK GRZEGORZPOLLUBACZÓWTraper-Biegomania LubaczówM00:26:56-
188763MISIAK DAMIANPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM00:26:58-
189287GINDA JANPOLRYMANÓWBog-MarM00:26:59-
1901215TARADYŚ TOMASZPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM00:27:00-
1911279WĘGRZYN KRZYSZTOFPOLKRASNEReszowskie Gazele i GepardyM00:27:01-
192325GRUSZKA ARTURPOLGNOJNICAOrkiestra Wojskowa w RzeszowieM00:27:02-
193505KMIT STEFANSVKSTROPKOVKlub bezcov StropkovM00:27:03-
194807NOVAK PETERSVKSTROPKOVKlub bezcov StropkovM00:27:03-
195818NOWAKOWSKI IZYDORPOLWIELICZKAM00:27:05-
196338GWIZDAK JUSTYNAPOLRZESZÓWWater TeamK00:27:07-
197657LEZIAK WOJCIECHPOLWILKOŁAZFŁT KraśnikM00:27:07-
198460KASZA MARIUSZPOLRZEMIEŃM00:27:08-
19913BAŁCHAN KRZYSZTOFPOLCZUDECCPR RzeszówM00:27:10-
20055BIELAMOWICZ DARIUSZPOLJASŁOULKS Technik TrzcinicaM00:27:10-
201542KOSTKA JANUSZPOLSZCZEPAŃCOWAPosmakuj Run teamM00:27:10-
2021428BOGDAN WITEKPOLBARYCZKAM00:27:12-
203470KĘDRA PIOTRPOLBRZOZÓWBrzozowski Klub BiegaczaM00:27:12-
2041408URBAN MARCINPOLBOGUCHWAŁAVELUX TEAMM00:27:12-
205523KOŁODZIEJ ŁUKASZPOLJASŁOM00:27:13-
2061234TRAWKA GRZEGORZPOLRZESZÓWPINNACLE EVAPORITE TWOM00:27:13-
2071365ZDON JAKUBPOLSTRZYŻÓWM00:27:13-
208891PERYKASZA MARIUSZPOLROZBÓRZPrzeworska Grupa BiegowaM00:27:14-
209154CYRUL SŁAWOMIRPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAM00:27:15-
210809NOWAK JAKUBPOLSTOBIERNAHarpiTeamM00:27:15-
211591KRZYSZKOWSKI BARTŁOMIEJPOLDRAGANYHarpi TeamM00:27:16-
2121248ULIASZ WALDEMARPOLKROSNOM00:27:16-
213226DUSZCZAK RADOSŁAWPOLPRZEMYŚL#siła#moc#M00:27:17-
214705MAKARSKI KRZYSZTOFPOLJAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁM00:27:18-
2151072SKAWIŃSKI TOMASZPOLSANOKM00:27:18-
216795NAPORA PRZEMYSLAWPOLTRZEBOWNISKOBlizej niz dalejM00:27:19-
217983RAJCHEL PIOTRPOLBRZOZÓWM00:27:19-
2181276WEGRZYN TOMASZPOLSWIDNIKLubelska Grupa TriatlonuM00:27:19-
219249FILIPIŃSKI BARTOSZPOLŁAŃCUTM00:27:20-
22079BRODA ŁUKASZPOLRZESZÓWPiękne i BrodaczeM00:27:21-
221757MIKA MIROSŁAWPOLKROSNOM00:27:21-
222310GÓRAL MIECZYSŁAWPOLGRĘBÓWSC UltraM00:27:22-
2231021RYBKA SŁAWOMIRPOLDĘBICAPędzące ślimakiM00:27:22-
224323GRODZKI ARTURPOLRZESZÓWM00:27:23-
2251064SIRKO JACEKPOLGŁOWIENKAM00:27:23-
2261228TOMAKA WOJCIECHPOLTRZEBOWNISKORZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:27:23-
227951PORĘBA MARIUSZPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM00:27:25-
2281137STRANC MONIKAPOLWARSZAWAK00:27:25-
2291293WIKARSKI KRZYSZTOFPOLPRZEMYŚLKSZO OSTROWIECM00:27:25-
2301376ZIELIŃSKI MACIEJPOLWARSZAWAROWING RUNNING TEAMM00:27:25-
231412JEDLIŃSKI BARTOSZPOLBRZEŹNICAMaratończyk DębicaM00:27:28-
2321237TRZÓSŁO BARTEKPOLKRAKÓWPKO Bank Polski / Trzósło TeamM00:27:28-
233976PYRKOSZ DAMIANPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GapardyM00:27:29-
234564KOZIOŁ SYLWESTERPOLKROSNOM00:27:30-
235865PANAŚ ARTURPOLSZCZEPAŃCOWAZamczysko TeamM00:27:30-
23676BRELA JAKUBPOLJEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZEM00:27:32-
23783BRYK RAFAŁPOLJASIONKAM00:27:32-
238339GWIZDAŁA KACPERPOLRZESZÓWM00:27:32-
23965BŁOŃSKI ŁUKASZPOLRZESZÓWM00:27:33-
240168CZEKIRDA PAWEŁPOLLEŻAJSKPawcius TeamM00:27:33-
241388JAKUBOWSKI ROBERTPOLZACZERNIEM00:27:34-
242838OPUCHLIK ROMANPOLŚWIĘTOCHŁOWICEM00:27:34-
243110CHAJEC JÓZEFPOLWÓLKA MAŁKOWAM00:27:35-
2441081SKRZESZEWSKI HENRYK P.POLSTALOWA WOLAFartlek GOM00:27:35-
245157CZACHOR RAFAŁPOLNOWA DĘBAM00:27:36-
2461177SZKODA ROBERTPOLBIŁGORAJBiłgoraj BiegaM00:27:36-
247608KULA ROBERTPOLTARNÓWEkipa z TarnowaM00:27:38-
248997ROGOWSKI GRZEGORZPOLBRZÓZA KROLEWSKAActive Team Brzóza KrolewskaM00:27:38-
249445KARASIŃSKI IRENEUSZPOLNOSÓWKAM00:27:39-
250530KOPEĆ PAWEŁPOLMAJDAN KRÓLEWSKIBLUEADVENTURES DIVING TEAM RZESZÓWM00:27:39-
251717MARCOLA ŁUKASZPOLRZESZÓWM00:27:40-
2521460SPIEN WITOLDPOLWIELOPOLEM00:27:41-
25320BARAN MATEUSZPOLSZYMBARKGorlicka Grupa BiegowaM00:27:43-
25466BŁYSKAL KRZYSZTOFPOLUSTRZYKI DOLNEMKS Halicz Ustrzyki DolneM00:27:43-
255308GORZELNIK BOGDANPOLCIESZANÓWJuvenia CieszanówM00:27:44-
256315GRABOWSKI WOJCIECHPOLLUBLINM00:27:45-
257290GŁADYSZ RAFAŁPOLKROSNOKrosnoM00:27:45-
2581103SOBOLEWSKI MAREKPOLRZESZÓWM00:27:45-
259130CHRUŚCIEL MICHAŁPOLGORZYCEFartlek GoM00:27:46-
2601358ZAJĄC TOMASZPOLRZESZÓWM00:27:47-
261377ISKRZYCKI ANDRZEJPOLRZESZÓWM00:27:48-
2621195ŚLANDA MACIEJPOLLEŻAJSKM00:27:49-
2631183SZUREK ALEKSANDERPOLGORLICEGORLICKA GRUPA BIEGOWAM00:27:49-
264324GROMEK PIOTRPOLBOGUCHWAŁAM00:27:50-
265406JASKOWSKA BOŻENAPOLRZESZÓWSmashing Pąpkins / NeON TeamK00:27:51-
2661401ŻYŁA BARTŁOMIEJPOLRZESZÓWM00:27:52-
267579KRÓL DAMIANPOLRZESZÓWTurlam Się Do MetyM00:27:53-
2681432KUPKA JACEKPOLKĘDZIERZYN-KOŹLEM00:27:53-
269156CZACHOR ANDRZEJPOLNOSÓWKATurlam Się Do MetyM00:27:54-
270905PIETRASZ TOMASZPOLGOLCOWAM00:27:54-
2711094SMOLINIEC TOMASZPOLDACHNÓWM00:27:54-
27242BERGAŃSKI MICHAŁPOLGRYBÓWBrygada BeskidówM00:27:55-
273738MAZUR BARTOSZPOLRZESZÓWMTU Aero Engines PolskaM00:27:55-
274233DZIEDZIC MARCINPOLRZESZÓWEstrada RzeszowskaM00:27:56-
275497KLINGER WERONIKAPOLORŁYPrzemyski Klub BiegaczaK00:27:57-
2761101SOBIEŃ JAKUBPOLPRZEWORSKn/aM00:27:57-
277218DUDEK ADAMPOLBOBROWASZWADRON WILKÓW ALFAM00:27:58-
278514KOCHMAN GRZEGORZPOLŁAŃCUTSOFTSYSTEMM00:27:58-
279598KUBIK JÓZEFPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceM00:27:58-
2801134STOPA MARCINPOLRZESZÓWM00:27:58-
2811145STYCZYŃSKI PAWEŁPOLJASŁOM00:27:58-
28228BARTYŃSKI ZDZISŁAWPOLKOLBUSZOWAWolny StrzelecM00:28:00-
283140CIOCH MARCINPOLRZESZÓWM00:28:00-
2841136STRACIŁO WOJCIECHPOLSIEDLISKA BOGUSZFysie TeamM00:28:01-
285868PANTOŁ MIROSŁAWPOLRZESZÓWPRATT&WHITNEY RZESZÓWM00:28:03-
28677BRENDZOWSKI ADAMPOLSOLINASOLINA TEAMM00:28:04-
287472KĘDZIOR MICHAŁPOLRZESZÓWDrużyna SzpikuM00:28:06-
288741MAZUR ŁUKASZPOLNOWA DĘBAM00:28:07-
289318GRELA MARCINPOLKRAKÓWKrwawe SutyM00:28:09-
290138CIEŚLIŃSKI JACEKPOLKAŃCZUGAM00:28:11-
291855PACZOS BARBARAPOLMIELECStal Mielec MasterK00:28:12-
2924ANDREJKOW ARKADIUSZPOLSANOKM00:28:14-
293832OLKHOVYK VOLODYMYRUKRLUTSKM00:28:14-
2941168SZCZYGIEŁ KONRADPOLUSTRZYKI DOLNEM00:28:14-
2951311WŁOSZCZYNA KONRADPOLMIELECM00:28:14-
296112CHAMERA WIESŁAWPOLLIPASKB Stalowa WolaM00:28:16-
297946POPARDA PAWEŁPOLRZESZÓWPZU Sport TeamM00:28:17-
298345HAJDUK GRZEGORZPOLRZESZÓWG.B.U.R.M00:28:18-
2991301WISZ PIOTRPOLRZESZÓWM00:28:18-
30024BARGIEŁ BOGUSŁAWPOLKROSNOPrzewodnik GórskiM00:28:21-
301347HARPULA ŁUKASZPOLRZESZÓWM00:28:21-
302748MICHALSKI MARCINPOLJASŁOM00:28:21-
303560KOZIELEWICZ RADOSŁAWPOLRZESZÓW21 BSPM00:28:22-
304422JUŚKO RAFAŁPOLOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM00:28:23-
3051059SIKORA JACEKPOLWYŻNEWater TeamM00:28:26-
306761MILO ZBIGNIEWPOLLUBACZÓWM00:28:27-
3071402KUTERNOGA MICHAŁPOLRZESZÓWRKSW RZESZÓWM00:28:28-
308658LĘCZNAR DAWIDPOLRZESZÓWWKS 21 Brygada Strzelców PodhalańskichM00:28:28-
3091265WALCZEWSKI STANISŁAWPOLWYSOKA GŁOGOWSKABayzel TeamM00:28:29-
310141CIOCH PIOTRPOLRZESZÓWn/aM00:28:30-
311208DOPART TOMASZPOLUSTRZYKI DOLNEMKS Ustrzyki DolneM00:28:31-
3121051SĘKOWSKI ROMANPOLRZESZÓWM00:28:31-
3131435JAROMIRSKA ELŻBIETAPOLRZESZÓWK00:28:34-
314451KARDYŚ PIOTRPOLBOROWAM00:28:34-
315194DEC JANPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:28:35-
316336GURDAK ŁUKASZPOLRZESZÓWMTU AeroenginesM00:28:35-
317396JANOCHA MACIEJPOLSWIERZOWA POLSKAMJE TEAMM00:28:35-
318696MAGDA ARKADIUSZPOLKRZEMIENICAFestiwal Biegowy w KrynicyM00:28:35-
3191033SAMOLEWICZ JANUSZPOLRZESZÓWHandlopexM00:28:35-
3201116SOSNOWSKI WOJCIECHPOLDĘBICAM00:28:35-
321925PLEWA MATEUSZPOLJANÓW LUBELSKILJA STALTECH TEAMM00:28:36-
32257BIELSKI ROMANPOLPOTOKM00:28:37-
323539KOSAŁKA KRZYSZTOFPOLJAROSŁAWM00:28:37-
324882PATRUŚ LESZEKPOLRZESZÓWWhen I close my eyes I think of sportM00:28:37-
325502KŁYŻ DAWIDPOLDYNÓWAktywny DynówM00:28:38-
326831OLIYNYK OLEKSANDRUKRLVIVSC ChornogoraM00:28:38-
327877PASTERZ PIOTRPOLRZESZÓWM00:28:40-
328455KARPIŃSKI TOMASZPOLRZESZÓWM00:28:41-
329929PLUTA SEBASTIANPOLBRZEŹNICADzikie MustangiM00:28:41-
3301331WÓJCIAK KATARZYNAPOLOLSZANICAK00:28:42-
331374ISKRA GRZEGORZPOLCZUDECKP PSP STRZYŻÓWM00:28:43-
3321135STRACIŁO DARIUSZPOLSIEDLISKA BOGUSZFysie TeamM00:28:43-
3331394ŻOŁNIERZ TOMASZPOLPRZEMYŚLM00:28:43-
334668LUBIENIECKI ADRIANPOLKROSNOM00:28:45-
3351144SASIELA WOJCIECHPOLNISKOM00:28:45-
336552KOTULSKI MARCINPOLKURYŁÓWKAM00:28:46-
3371035SAMSON SEBASTIANPOLSZCZECINM00:28:46-
338322GRODECKI PIOTRPOLPRZEMYŚLKM PSP PrzemyślM00:28:47-
339924PIWOWAR DANIELPOLRZESZÓWPratt & Whitney RzeszówM00:28:49-
340948POPŁAWSKI KRZYSZTOFPOLPRZEMYŚLPrzemyski Klub BiegaczaM00:28:49-
341439KANTOR ANGELIKAPOLRZESZÓWMTU PolskaK00:28:50-
342576KRENZEL REGINAPOLJAROSŁAWK00:28:51-
343344HADUCH JERZYPOLPISAROWCEM00:28:52-
3441470TCHÓRZ ZBIGNIEWPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM00:28:53-
34572BORKOWSKI MICHAŁPOLKOPKIM00:28:55-
34673BOROWSKI ROMANPOLSANOKPOZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKM00:28:55-
347216DUBAJ RAFAŁPOLSTALOWA WOLAPratt&Whitney RzeszówM00:28:55-
348884PAWLUCZUK MARIUSZPOLRZESZÓWM00:28:55-
349914PIRÓG TOMASZPOLNISKOM00:28:55-
350563KOZIOŁ MIECZYSŁAWPOLCHOTOWADębickie GepardyM00:28:56-
351692MACHOWSKI KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM00:28:56-
352214DROZD SŁAWEKPOLBOREK WIELKIJak nie MY to kto? RopczyceM00:28:57-
353309GÓRA MAREKPOLROPCZYCEJak nie MY to kto?M00:28:57-
3541209TABIAN KRZYSZTOFPOLNISKOPLANETA NiskoM00:28:58-
3551318WOJTAK MARIUSZPOLWÓLKA TANEWSKAPlaneta NiskoM00:28:58-
35647BIAŁEK JUSTYNAPOLTARNOWIECK00:29:00-
357232DZIAMA AGNIESZKAPOLRZESZÓWK00:29:00-
358546KOŚCIAK JANPOLPASZCZYNADzikie MustangiM00:29:00-
359995ROGALA GRZEGORZPOLBOGUCHWAŁAKoral TeamM00:29:01-
360888PELCZAR GRZEGORZPOLTARNOWIECM00:29:02-
361115CHITRYNIEWICZ AGNIESZKAPOLRZESZÓWGrupa Biegowa Uniwersytetu RzeszowskiegoK00:29:03-
362769MORDYL JAROSŁAWPOLWOLA RZĘDZIŃSKAZK Tarnów MościceM00:29:03-
363680ŁUSZCZYC ANNAPOLRZESZÓWŁiskaczeK00:29:03-
364630KWAŚNIK PAWEŁPOLKOLBUSZOWAM00:29:04-
3651175SZEWCZYK GRZEGORZPOLALBIGOWABiegam Bo LubięM00:29:04-
3661380ZIEMBA GRZEGORZPOLRZESZÓWFatima 1917-2017M00:29:04-
367159CZARNECKI PAWEŁPOLSKRZYSZÓWTarnowiecM00:29:05-
368202DOBROWOLSKI TOMASZPOLRZESZÓWPokemon Killers TeamM00:29:05-
3691319WOJTAS ANDRZEJPOLGORLICEM00:29:05-
37039BEJNAR MATEUSZPOLJASŁOChemik JasłoM00:29:06-
371289GLAZER MARCINPOLWARSZAWAPKO Bank PolskiM00:29:06-
372424KACZKOWSKI TOMASZPOLHACZÓWM00:29:06-
373203DOLEGA DAREKPOLPIONKIBiegiem Radom!M00:29:07-
3741407SUROWIEC GRZEGORZPOLRZESZÓWM00:29:07-
37543BERNAT WOJCIECHPOLRYKIPiękne i brodacze/biegusiem.plM00:29:08-
376427KACZOR WALDEMARPOLRZESZÓWRes-Vet TeamM00:29:08-
377506KMUK TOMASZPOLPADEW NARODOWAM00:29:08-
378651LEŚKO SEBASTIANPOLBŁAŻOWA DOLNAPratt&Whitney RzeszowM00:29:08-
379752MIELNIK MICHAŁPOLKROSNOKROSNO GLASSM00:29:08-
3801382ZIĘBA SABINAPOLŚWILCZAZięba TeamK00:29:08-
38190BUCZYŃSKI PAWEŁPOLKROSNOM00:29:09-
382301GOŁDA WOJCIECHPOLRZESZÓWM00:29:09-
383631KWIATKOWSKI PAWEŁPOLRZESZÓWBisBud teamM00:29:09-
384799NICGORSKI PIOTRPOLRZESZÓWM00:29:09-
385804NIEMIEC MATEUSZPOLRZESZÓWM00:29:09-
3861327WOŹNIAK JANUSZPOLSKOŁYSZYNPORMAT JEDLICZE BIEGAM00:29:09-
38785BRZUSZEK JERZYPOLNOWA DĘBAM00:29:10-
3881123STADNIK JUSTYNAPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceK00:29:10-
3891149SUDZIŃSKI JACEKPOLPRZEMYŚLM00:29:10-
3901363ZAWADZKI TOMASZPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:29:10-
391244FEDIO GRZEGORZPOLUJKOWICEM00:29:11-
392533KORAB TOMASZPOLRZESZÓWBORGWARNER TEAMM00:29:11-
393618KUREK MARIUSZPOLDĘBICADębicki Klub Biegaczy NiezrzeszonychM00:29:11-
3941109SOKÓŁ ADAMPOLRZESZÓWBORGWARNERM00:29:11-
3951223TOKARSKI PIOTRPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM00:29:11-
3961240TUROSZ ZBIGNIEWPOLLEŻAJSKM00:29:11-
3971257WACŁAWEK MARCINPOLTYCZYNM00:29:11-
39816BANDZYRA DARIUSZPOLRZESZÓWM00:29:12-
399978RACHWAŁ KAMILPOLKROSNOM00:29:12-
4001243TWARDOWSKI TOMASZPOLSTRAŻÓWM00:29:12-
401224DULĘBA TOMASZPOLRZESZÓWM00:29:13-
402556KOWALSKI BARTŁOMIEJPOLMIELECBorgWarner RzeszówM00:29:13-
403667LUBECKI BARTŁOMIEJPOLRZESZÓWM00:29:13-
404823NYZIO PIOTRPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAAuto SpektrumM00:29:13-
405893PIĄTEK ROBERTPOLOSTRÓWM00:29:14-
406749MICHNO ZIEMOWITPOLRZESZÓWideo.plM00:29:15-
407599KUBIT PRZEMYSŁAWPOLŁĘŻANYM00:29:16-
4081255WABIK MARCINPOLKRAKÓW4F RUNNING TEAMM00:29:16-
409271GAŁEK ANDRZEJPOLRUDNA WIELKAM00:29:18-
410588KRUSZYŃSKI MAREKPOLPRZEMYŚLPKB PrzemyślM00:29:18-
4111461LESIAK MAŁGORZATAPOLDĘBICAKlub Biegacza Maratończyk DębicaK00:29:18-
412373INGLOT GRZEGORZPOLRZESZÓWM00:29:19-
4131006RÓŻAŃSKI BARTOSZPOLMROWLASHOOTITM00:29:19-
4141011RUSINEK WITOSŁAWPOLRZESZÓWM00:29:19-
415131CHRZĄSTEK DAMIANPOLRUSINÓW1 batalion strzelców podhalańskichM00:29:20-
416594KRZYWKOWSKI ARTURPOLRZESZÓWM00:29:20-
417985RAPOSO BRUNOPOLWARSZAWAM00:29:20-
418243FEDAN ŁUKASZPOLLASZKIM00:29:21-
419200DŁUGAJ ANDRZEJPOLMIKOŁÓWM00:29:22-
4201245TYLUTKI-RUSIN JOANNAPOLRZESZÓWK00:29:22-
4211396ŻUCZEK DAMIANPOLNOWA SARZYNAM00:29:22-
422663LITWIN KAROLINAPOLBŁAŻOWAZST RzeszówK00:29:23-
4231238TUCZAPSKI ARTURPOLRUDNA MAŁAM00:29:23-
424600KUCHARCZYK MACIEJPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:29:24-
425613KULIKOWSKI JACEKPOLJAROSŁAWM00:29:24-
4261313WODZIEŃ ANDRZEJPOLRZESZÓWULTRAMARATONPODKARPACKI.PLM00:29:24-
427390JAMROZIK JAKUBPOLJAWORNIK POLSKIM00:29:25-
4281236TRZONEK ANDRZEJPOLZAPAŁÓWM00:29:25-
429973PUDLIK KAROLPOLPRZEMYŚL2Orel/JW5699M00:29:27-
4301186SZWED TOMASZPOLPRZEWORSKAsseco Active TeamM00:29:27-
431276GARSTKA MARIUSZPOLKRAKÓWM00:29:28-
4321312WNUK NORBERTPOLPRZEMYŚL1ORel/ JW.3411M00:29:28-
4331320WOJTAS PIOTRPOLRZESZÓWM00:29:30-
4341329WOŹNIAK MARCINPOLMIELECFrytki z majonezemM00:29:30-
435601KUCHARSKI KAROLPOLKAZANÓWZABIEGANY SKARYSZEWM00:29:31-
43645BĘBEN KRZYSZTOFPOLKOLBUSZOWAM00:29:32-
437812NOWAK KRZYSZTOFPOLDĘBOWIECMagurskie WilkiM00:29:32-
438664LIWOCZ DOMINIKPOLRZESZÓWM00:29:33-
4391459PĄCZKA PRZEMYSŁAWPOLBRZOZA KRÓLEWSKAActive Team Brzóza KrólewskaM00:29:33-
4401071SKARBOWSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWPogotowie Ratunkowe RzeszówM00:29:33-
4411078SKOWRON ANDRZEJPOLWERYNIAM00:29:34-
4421206ŚWIĘTONIOWSKI TOMASZPOLRZESZÓWM00:29:34-
443518KOKOSZKA KATARZYNAPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaK00:29:38-
444853PACIA SEBASTIANPOLŁAŃCUTM00:29:38-
445350HASZTO ZDZISŁAWPOLLEŻAJSKNowosarzyńska Grupa BiegowaM00:29:39-
446627KUŹMICZ WOJCIECHPOLŁAŃCUTM00:29:39-
447463KAWALEC GRZEGORZPOLRZESZÓWM00:29:40-
4481048SELMOWICZ EMILIAPOLWARSZAWAK00:29:40-
449281GAWRON MARCINPOLNOWY BOREKIDEO.PLM00:29:41-
4501173SZERER MICHAŁPOLRZESZÓWKoliberkiM00:29:41-
451785MUSIALIK MAGDALENAPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyK00:29:42-
452516KOGUT LESZEKPOLGROCHOWCEM00:29:43-
453849OSYPKA MICHAŁPOLHYŻNEMichos TeamM00:29:43-
4543ALETAŃSKI JAKUBPOLRZESZÓWM00:29:44-
4551038SARAMA GRZEGORZPOLSANOKwww.sanfot.comM00:29:45-
456602KUCHARSKI PAWEŁPOLSKARYSZEWZabiegany SkaryszewM00:29:46-
4571104SOCHA MARCINPOLDYNÓWAktywny DynówM00:29:46-
45897BUKSA ANDRZEJPOLPYSZNICASKB Stalowa WolaM00:29:47-
459160CZARNECKI PIOTRPOLWARSZAWAArcus teamM00:29:47-
460537KORYL SYLWIAPOLBOGUCHWAŁAPKO BP Centrum Korporacyjne RzeszówK00:29:47-
461745MĘDRALA LUCJUSZPOLTARNOBRZEGPKO BP Centrum Korporacyjne RzeszówM00:29:47-
4621367ZEBZDA ROBERTPOLNOWA SARZYNAM00:29:47-
46322BARĆ MARCINPOLZAGÓRZM00:29:48-
464257FORYŚ WŁODZIMIERZPOLJASŁOULKS Technik TrzcinicaM00:29:50-
465494KLAMUT RYSZARDPOLJABŁONICA POLSKAM00:29:50-
466500KŁOSOWICZ DOMINIKPOLRZESZÓWM00:29:50-
467959PRĘDKI JERZYPOLHERMANOWAWybiegamy w PrzyszloscM00:29:50-
468828OCZOŚ JERZYPOLCHMIELNIKM00:29:51-
4691100SOBEJKO ARTURPOLBOLESTRASZYCEPrzemyski Klub BiegaczaM00:29:51-
470189DAZ WALDEMARPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM00:29:52-
471541KOSTECKI GRZEGORZPOLDĘBICAM00:29:53-
472561KOZIK PATRYKPOLDĘBICAPędzące ŚlimakiM00:29:53-
473485KILIAN MARCINPOLKRAKÓWJózefińska TeamM00:29:54-
4741162SZCZEPANSKI GRZEGORZPOLRZESZÓWMAJSTER SPORT TEAMM00:29:54-
475776MOTYKA JACEKPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceM00:29:55-
4761132STELIGA MACIEJPOLKROSNOByczek TeamM00:29:55-
477529KOPEĆ KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM00:29:58-
478980RADAWSKI ARTURPOLBIŁGORAJM00:29:58-
47984BRZOZOWSKI JERZYPOLRZESZÓWM00:29:59-
480401JAROSZ JANUSZPOLRZESZÓWYarosh TeamM00:29:59-
481270NOWORÓL ŁUKASZPOLZABAJKAM00:30:00-
4821158SZAFRAN ZYGMUNTPOLGŁOGÓW MŁP.Rzeszowskie Gazele i GepardyM00:30:02-
483695MADEJ MARCINPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM00:30:03-
4841169SZCZYGIEŁ MATEUSZPOLOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM00:30:03-
4851458CIELĘCY ANDRZEJPOLJAROSŁAWM00:30:04-
486437KAMODA DANIELPOLKIELCEM00:30:04-
487733MATERNA ROMANPOLRZESZÓWSPAR PolskaM00:30:04-
4881159SZALACHA KATARZYNAPOLRZESZÓWK00:30:06-
489181CZYŻ MARCINPOLKATOWICEM00:30:07-
490245FERENC BEATAPOLLUBACZÓWBiegomania LubaczówK00:30:07-
491852PABIS SZCZEPANPOLRZESZÓWUrolodzy RzeszówM00:30:07-
492767MOMOT MICHAŁPOLJANÓW LUBELSKIM00:30:09-
493688MACHLARZ MATEUSZPOLRZESZÓWSpartan Race Training Group RzeszówM00:30:10-
494615KUMOR KACPERPOLRZESZÓWM00:30:12-
495801NIEDZIAŁEK ANDRZEJPOLRZESZÓWM00:30:12-
496742MAZUR ŁUKASZPOLOSTROWIEC ŚW.M00:30:13-
497429KALANDYK WOJCIEHPOLRZESZÓWTurlam Się Do MetyM00:30:14-
498892PĘKALA KLAUDIAPOLZAWIERZBIEKB Maratończyk DębicaK00:30:14-
49936BĄK MATEUSZPOLRANIŻÓWM00:30:15-
500303GOŁĘBIOWSKI GRZEGORZPOLNOWY SĄCZmBankM00:30:15-
501431KALINOWSKI ŁUKASZPOLWARSZAWAM00:30:15-
5021227TOMAKA SŁAWOMIRPOLBŁAŻOWA DOLNAM00:30:16-
503729MASŁOŃ ADAMPOLRZESZÓWPolitechnika RzeszowskaM00:30:18-
504842ORZECH ARTURPOLKOLBUSZOWAKrokodyle KolbuszowaM00:30:18-
5051189SZYJA ROBERTPOLRZESZÓWM00:30:19-
506144CISZEWSKI GRZEGORZPOLTARNOBRZEGM00:30:20-
507660LIANA TOMASZPOLKLĘCZANYM00:30:21-
508580KRÓL KAROLPOLSANDOMIERZM00:30:24-
509329GRYGIEL ROBERTPOLRUDA ŚLĄSKAM00:30:27-
510408JAŚLAR BEATAPOLBESKOK00:30:27-
511545KOSZYK GRZEGORZPOLRZESZÓWUrząd Miasta RzeszowaM00:30:27-
51218BAŃKO ANDRZEJPOLJAROSŁAWM00:30:28-
5131092SMOLEŃ PATRYKPOLRZESZÓWBRZOSTECKIE OWIECZKIM00:30:29-
514248FIEGA RYSZARDPOLGORLICEM00:30:30-
5151274WAŻNY JANUSZPOLLUBACZÓWBiegomania LubaczówM00:30:31-
516263FUSIARA TOMASZPOLJANÓW LUBELSKIBike Club Janów LubelskiM00:30:32-
517971PRZYWARA PIOTRPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM00:30:32-
5181258WACNIK JANUSZPOL35-111Rzeszowskie Gazele i GepardyM00:30:32-
5191448DZIEWA PRZEMYSŁAWPOLSTALOWA WOLAUNIWHEELSM00:30:35-
5201102SOBOL MARIUSZPOLRZESZÓWŁiskaczeM00:30:35-
521681ŁUSZCZYC KRZYSZTOFPOLRZESZÓWŁiskaczeM00:30:35-
522945POPAJEWSKI KRRZYSZTOFPOLLUBLINSANEA SPORTM00:30:40-
523438KANDEFER MARCINPOLRZESZÓWIdeo.plM00:30:41-
5241425WĄS MAREKPOLRZESZÓWM00:30:42-
525532KORAB ROBERTPOLRZESZÓWLURBEL POLSKA / RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:30:43-
5261139STRZECHA TOMASZPOLCHMIELNIKGoń Zajączka SQADM00:30:43-
5271157SWIGON DAMIANPOLRZESZÓWM00:30:43-
5281191SZYMAŃSKI ADAMPOLSTALOWA WOLAM00:30:43-
5291344WYCZAWSKI PIOTRPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM00:30:44-
5301068SIWIEC STANISŁAWPOLRZESZÓWM00:30:45-
531622KUSTRA PIOTRPOLRZESZÓWM00:30:46-
532687MACHAJ TOMASZPOLRZESZÓWM00:30:46-
533919PISZ ROBERTPOLJASŁOM00:30:46-
534109CAŁKO ALEKSANDERPOLBIELSKO-BIAŁAM00:30:49-
535835OPALIŃSKI MICHAŁPOLDĘBICAKlub Biegacza Maratończyk DębicaM00:30:49-
5361025RYŚ ANDRZEJPOLŁĄKAM00:30:49-
537340GWIŻDŻ GRZEGORZPOLRZESZÓWM00:30:50-
538974PUZIO WALDEMARPOLDĘBICAKB Maratończyk DębicaM00:30:50-
539367HYDZIK DAMIANPOLSANOKM00:30:51-
5401042SARNA TOMASZPOLRZESZÓWM00:30:51-
541314GRABOWSKI SZYMONPOLRZESZÓWM00:30:53-
542145CIUPAK MACIEJPOLRZESZÓWALO RzeszówM00:30:54-
543650LEŚKO PAWEŁPOLRZESZÓWGOŃ ZAJĄCZKA SQADM00:30:54-
5441111SOLECKI MARCINPOLRZESZÓWFC RzeszówM00:30:54-
5451085SŁABY ROBERTPOLDYNÓWAktywny DynówM00:30:54-
54621BARAN STANISŁAWPOLNOZDRZECszwagryM00:30:55-
547483KIJANKA ANDRZEJPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:30:55-
548508KOBIAŁKA DAMIANPOLNOZDRZECszwagryM00:30:55-
549551KOTOWICZ GRZEGORZPOLRZESZÓWSan EscobarM00:30:55-
550714MARCINIEC ANDRZEJPOLSĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIM00:30:56-
551732MATERNA DAWIDPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM00:30:56-
5521140STRZELCZYK WIKTORPOLKOLBUSZOWAMordeczkiM00:30:56-
5531032SAJDUTKA AGNIESZKAPOLRZESZÓWK00:30:57-
5541130STASZCZAK STANISŁAWPOLSZKLARYAKTYWNY DYNÓWM00:30:57-
5551314WOJAKOWSKI PIOTRPOLKRAKÓWBeer Bros RunnersM00:30:57-
556471KĘDZIOR JACEKPOLDĘBICAPędzące ŚlimakiM00:30:58-
5571336WÓJCIK MARIUSZPOLGODOWAbblM00:30:58-
558457KASPRZAK SŁAWOMIRPOLSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIGB na zdrowie Sokołów MałopolskiM00:30:59-
559992ROCZNIAK MARCINPOLSANOKBM TEAMM00:30:59-
560372INDYK KAMILPOLMIŁOCINNiezrzeszony drób :)M00:31:00-
5611469GAWRON SEBASTIANPOLM00:31:01-
562371IGNOR EDYTAPOLRZESZÓWSpartan Race Training Group RzeszówK00:31:01-
5631359ZALIŃSKI PIOTRPOLBIELINYM00:31:01-
564274GAP BEATAPOLNOWA SARZYNAK00:31:04-
5651419OPUCHLIK TOMASZPOLŚWIĘTOCHŁOWICEAKTYWNA PSZCZYNA.PLM00:31:04-
566369IDZIOR WOJCIECHPOLNOWA WIEŚSzkoła Ratwonictwa Medycznego MielecM00:31:05-
5671142STRZYŻ ANDRZEJPOLDĘBICAM00:31:08-
568678ŁUKASIK ZBYSZEKPOLBIŁGORAJRAPY MASTERSM00:31:08-
569296GOLENIA MACIEJPOLZOLYNIAKS SmolarzynyM00:31:09-
570754MIERZWIŃSKI HENRYKPOLTARNOBRZEGFartlek GOM00:31:09-
5711261WAL SEBASTIANPOLZOLYNIAKS SmolarzynyM00:31:09-
572572KRAWCZYK SEBASTIANPOLSTALOWA WOLAM00:31:11-
573201DOBROSIELSKI RAFAŁPOLMIELECM00:31:12-
574961PROKOPCIÓW ANITAPOLUHERCE MINERALNEK00:31:12-
575209DOROSZ BARBARAPOLPRZEMYŚLszafa biegacza teamK00:31:13-
576498KLUS PIOTRPOLRZESZÓWPiękne i BrodaczeM00:31:13-
5771117SOWA DARIUSZPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM00:31:13-
578116CHLEBIŃSKI MACIEJPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM00:31:14-
579456KASPERSKI TOMASZPOLPRZEWORSKM00:31:14-
5801160SZARY MAREKPOLTRZEBOWNISKOPIĘKNE I BRODACZE/16 batalion saperówM00:31:14-
581547KOŚCIELNY ALEKSANDERPOLRZESZÓWM00:31:15-
5821019RUTYNA WIEŁAWPOLGRĘBÓWM00:31:15-
5831121STACH SZYMONPOLRZESZÓWM00:31:15-
58414BANASIK MARIOLAPOLDĄBROWA GÓRNICZAK00:31:16-
5851198ŚLUSARCZYK DOROTAPOLRZESZÓWK00:31:16-
586654LEŚNIAK-POPIEL MARTAPOLSANOKPozytywnie Zabiegani SanokK00:31:17-
5871379ORYŃCZAK ANDRZEJPOLKAŃCZUGASOFTSYSTEMM00:31:17-
588362HRYSZKO ROBERTPOLSANOKPozytywnie Zabiegani SanokM00:31:18-
5891084SLĄCZKA ARKADIUSZPOLKROSNOFinisz RymanówM00:31:18-
5901250URBAN MAREKPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:31:18-
5911378ZIELIŃSKI MATEUSZPOLROPCZYCEJAK NIE MY TO KTO?M00:31:18-
592416JĘDRUSZKO WOJCIECHPOLNISKOM00:31:20-
593975PUZIO WIESLAWPOLWILCZA WOLAM00:31:22-
59494BUK KAMILPOLRZESZÓWBorgWarner MSPM00:31:23-
5951270WARTA PRZEMYSŁAWPOLCZARNAOstreM00:31:23-
596380JABŁOŃSKI Ł UKASZPOLKRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAM00:31:24-
5971443BANAŚKIEWICZ RAFAŁPOLRZESZÓWM00:31:25-
5981422GK HUBERTPOLRZESZÓWM00:31:25-
599297GOLIŃSKI MARIUSZPOLKRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAM00:31:25-
60052BIAŁY JACEKPOLPRZEWORSKSILVERM00:31:26-
601348HARPULA ROBERTPOLPRZEMYŚLM00:31:26-
602413JESIONEK MICHAŁPOLSTARA BŁOTNICARadom TeamM00:31:27-
603205DOMARADZKI GRZEGORZPOLRZESZÓWBT WAGABUNDAM00:31:30-
6041148SUDZIŃSKA INGAPOLPRZEMYŚLK00:31:30-
605122CHMIELOWSKA-ZIĘBA IWONAPOLRZESZÓWK00:31:31-
606162CZARNIK MARCINPOLMALAWAM00:31:32-
607584KRUK ZBIGNIEWPOLGAĆPrzeworska Grupa BiegowaM00:31:32-
608768MORAWSKI PIOTRPOLJAROSŁAW3 PBOTM00:31:32-
609833OLSZAŃSKI MARCINPOLOŻARÓW3PBOTM00:31:32-
610850OZGA ANNAPOLRZESZÓWK00:31:33-
6111023RYŁKO MARIOLAPOLSOLINASolina TeamK00:31:33-
6121366ZDZISŁOWICZ MIKOŁAJPOLRZESZÓWZdzislowicz.pl - Strony WWWM00:31:33-
613101BURDAŚ KLAUDIAPOLBRATKOWICEK00:31:34-
6141120RYBAK EWELINAPOLRZESZÓWK00:31:34-
6151282WIATROWSKI SZYMONPOLPOŁANIECM00:31:34-
61682BRÓD ANETAPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceK00:31:35-
617330GUBERNAT BARTOSZPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM00:31:35-
61875BRAKOWIECKI WOJCIECHPOLLUBLINM00:31:36-
6191416KRUKAR ADAMPOLSWONICZM00:31:36-
620827OLEKSAK TOMASZPOLNISKOPlaneta NiskoM00:31:37-
6211268WARCHOŁ PAWEŁPOLNISKOPlaneta NiskoM00:31:37-
6221393ŻOŁNIERCZYK MIROSŁAWPOLHYŻNEPKO Bank PolskiM00:31:37-
623268GAJDA ŁUKASZPOLPRZEWORSKM00:31:38-
624722MARKOWICZ WOJCIECHPOLNISKOM00:31:39-
6251262WALAS ELŻBIETAPOLTRZEBOWNISKOElżbieta Walas TeamK00:31:39-
626275GARGAS-MARUT MAŁGORZATAPOLJÓZEFOSŁAWPZU Sport TeamK00:31:40-
627632KWIATKOWSKI TOMASZPOLGORLICEIDEO.PLM00:31:41-
6281395ŻORNIAK JOANNAPOLSIENIAWARUN PGE OBRÓTK00:31:42-
6291467MACKIEWICZ ZENONPOLLESKOLIONM00:31:43-
630796NAWOJSKI ROMANPOLPOGWIZDÓW NOWYM00:31:43-
631883PAWLOWSKI DAREKPOLSTALOWA WOLAM00:31:44-
632661LISS MICHAŁPOLSTALOWA WOLAFire TeamM00:31:45-
6331442PRZYBYSZEWSKI ERYKPOLRZESZÓWREHOUSE DEVELOPMENTM00:31:45-
6341147SUCH PRZEMYSŁAWPOLRZESZÓWMaxisportM00:31:45-
635645LENIART KRZYSZTOFPOLNOWY BOREKRzeszowskie gazele i gepardyM00:31:48-
6361370ZEGAR PAWEŁPOLRZESZÓWM00:31:48-
6371449MĘDROŃ TOMASZPOLRZESZÓWM00:31:49-
638979RACIA PIOTRPOLTARNÓWBORGWARNER TEAMM00:31:49-
63963BŁAJSZCZAK KAROLPOLSANDOMIERZTSA SandomierzM00:31:51-
64064BŁAJSZCZAK PAWEŁPOLSANDOMIERZTSA SandomierzM00:31:51-
6411086SŁOBODZIAN ANDRZEJPOLSOKOŁÓW MŁP.GB NA ZDROWIEM00:31:52-
64226BARSZCZEWSKI PAWEŁAUSST MARYSWitar TarnobrzegM00:31:53-
643504KMIECIK PAWEŁPOLPAWŁOSIÓWM00:31:53-
644646LESIŃSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWM00:31:54-
6451267WAŁACH ZBIGNIEWPOLPSTRĄGOWAM00:31:54-
646860PALMI PIOTRPOLWIELICZKAM00:31:55-
6471037SANOK ALEKSANDRAPOLCIESZANÓWK00:31:55-
6481182SZUMILAK MAREKPOLLUBACZÓWM00:31:55-
649417JODŁOWSKI ANDRZEJPOLCZUDECM00:31:56-
650787MYSZAK SŁAWOMIRPOLBIŁGORAJM00:31:56-
651984RAK WITOLDPOLRZESZÓWM00:31:58-
6521302WISZNIEWSKI MACIEJPOLTARNÓWM00:31:58-
653215DRYLA PIOTRPOLPRZEWORSKM00:31:59-
654230DYBKA RAFAŁPOLTARNÓWM00:31:59-
6551326WOŹNIAK DARIUSZPOLRZESZÓWM00:31:59-
65660BIJOŚ MIROSŁAWPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM00:32:00-
657653LEŚNIAK TOMASZPOLSTRZYŻÓWSollum SystemM00:32:01-
658491KIPP ZBIGNIEWPOLPRZEMYŚLBiegam bo lubieM00:32:02-
6591417PÓŁZIĘĆ JANPOLSTRZYŻÓWPrzebiegli StrzyżówM00:32:02-
6601105SOCHACKI MACIEJPOLDUBIECKOIPA PrzemyślM00:32:02-
6611278WĘGRZYN KRZYSZTOFPOLLUBACZÓWM00:32:02-
662221DUDZIŃSKI PIOTRPOLRZESZÓWM00:32:03-
6631061SIKORSKA ADRIANNAPOLKROSNOK00:32:03-
6641114SONDEJ TOMASZPOLZIELONKAM00:32:03-
665685MAC MACIEKPOLSTRZYŻÓWPrzebiegli StrzyżówM00:32:04-
6661125STANIO ARKADIUSZPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM00:32:04-
667186DANDER ROBERTPOLBOGUCHWAŁAM00:32:05-
668280GAWORECKI TOMASZPOLSANOKRun Energy Club SanokM00:32:05-
6691256WACH JACEKPOLMAŁKOWICEM00:32:05-
670278GAWLEWICZ KRYSTYNAPOLSANOKRUN ENERGYCLUBK00:32:06-
671819NOWAKOWSKI WIESŁAWPOLPRZEMYŚLM00:32:06-
672876PASIERBEK MAREKPOLNIEBIESZCZANYRun Energy Club SanokM00:32:06-
673943POMIANEK ANDRZEJPOLRZESZÓWASSECO ACTIVE TEAMM00:32:06-
6741360ZARĘBA GRZEGORZPOLPRZEMYŚLwielki raM00:32:06-
675699MAGOŃ ŁUKASZPOLKRACZKOWAM00:32:08-
676510KOBIELSKI MARCINPOLPRZEWORSKM00:32:09-
6771004ROŻEK MARCINPOLRZESZÓWWAGUM TeamM00:32:09-
678701MAJCHROWSKI JACEKPOLTARNOBRZEGBBL TarnobrzegM00:32:10-
6791355ZAJĄC ANDRZEJPOLPIELGRZYMOWICEPielgrzymowice_runM00:32:10-
680638LECH MARCINPOLRZESZÓWM00:32:11-
6811199ŚNIEŻEK KRZYSZTOFPOLNISKOPlaneta NiskoM00:32:11-
682569KRASZKIEWICZ ALEKSANDERPOLDĘBICANASNIEDOGONIATM00:32:12-
683805NIEMIEC NORBERTPOLRZESZÓWOPTeamM00:32:13-
6841063SILARSKI MATEUSZPOLNOWOTANIECM00:32:13-
685292GODAWSKI MARIANPOLZBYDNIÓWUczniowski Klub Sport ZaleszanyM00:32:14-
686810NOWAK JANUSZPOLŻÓŁKÓWwolny biegaczM00:32:14-
687170CZEREDYS MICHAŁPOLWARSZAWAArcus teamM00:32:16-
688649LEŚKO MARCINPOLPALIKÓWKAM00:32:16-
6891260WAIS MACIEJPOLTARGOWISKAM00:32:16-
6908BACHURSKI MARIUSZPOLDĘBICANASNIEDOGONIATM00:32:17-
6911090SŁUPEK EDWARDPOLBRZEZÓWKAM00:32:17-
692648LEŚKO KONRADPOLPALIKÓWKAM00:32:18-
693311GÓRSKI PAWEŁPOLRZESZÓWM00:32:19-
694127CHORABIK ARMANDPOLMIELECM00:32:20-
695428KACZYŃSKA ALICJAPOLRZESZÓWPerfect Runner TeamK00:32:20-
6961062SIKORSKI PAWEŁPOLKROSNOM00:32:20-
697474KĘPKA ANDRZEJPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:32:21-
698956POTOCZNY WOJCIECHPOLJAROSŁAWBBL JarosławM00:32:21-
6991217TELEGA MICHAŁPOLPRZEWORSKAmatorM00:32:21-
7001324WOŁOWIEC WOJCIECHPOLBRATKOWICEBIEGAM SAMM00:32:21-
701332GUCWA SŁAWOMIRPOLPRZYSIEKIM00:32:22-
702433KAŁUŻA MARZENAPOLPILZNOK00:32:22-
703452KARKUT MICHAŁPOLRZESZÓWRodzinkaM00:32:23-
7041001ROŚCIŃSKI FRANCISZEKPOLSANOKM00:32:23-
7051143STUS MARIUSZPOLNISKOPlaneta NiskoM00:32:23-
70637BĄK ZBIGNIEWPOLRANIŻÓWM00:32:24-
7071211TADLA MACIEJPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM00:32:24-
7081054SIEDLECKI DARIUSZPOLSANOKM00:32:25-
7091095SMOLIŃSKI MARCINPOLRZESZÓWSOFTSYSTEMM00:32:25-
7101202ŚWIĄTEK BOGUSŁAWPOLBRZEŹNICADzikie MustangiM00:32:25-
7111343WSZOŁEK HELENAPOLKRAKÓWKS Eskadra KrakówK00:32:25-
71281BROMOWICZ PATRYKPOLMANASTERZTrespassM00:32:26-
713179CZYRNY TOMASZPOLCHODACZÓWTresspassM00:32:26-
714235DZIERLĘGA PIOTRPOLPILZNOM00:32:27-
715409JAWORSKI ROMANPOLRZESZÓWSOFTSYSTEMM00:32:27-
7161328WOŹNIAK KRYSTIANPOLRZESZÓWBiochatka.plM00:32:27-
717212DRĄG PAWEŁPOLRZESZÓWM00:32:28-
718250FILONIK JAROSŁAWPOLPRUSZKOWM00:32:28-
719391JANCZYK TOMASZPOLKOLBUSZOWATirimM00:32:28-
720759MIKUŁA KAMILPOLRZESZÓWM00:32:30-
721124CHOLEWIŃSKI LESZEKPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:32:31-
722449KARDASZ JACEKPOLZAMOŚĆattyla runnig clubM00:32:31-
723962PROSOWICZ DAWIDPOLRADŁÓWM00:32:31-
724397JANUSZEWSKA MARTAPOLWARSZAWAK00:32:32-
725682ŁYDA PIOTRPOLRZESZÓWM00:32:32-
726707MALICKA EWELINAPOLRZESZÓWK00:32:33-
7271463STYKA MATEUSZPOLRZESZÓWM00:32:34-
728851OŻGA JERZYPOLSZÓWSKOM00:32:36-
7291330WOŹNY ŁUKASZPOLRZESZÓWPiękne i BrodaczeM00:32:36-
730307GORCZYCA KAROLINAPOLJASŁOK00:32:37-
7311230TOMASZEWSKI BARTOSZPOLRZESZÓWM00:32:37-
732283GDULA JERZYPOLRZESZÓWM00:32:38-
733736MATŁOSZ JACEKPOLSTRZYŻÓWPrzebiegli StrzyżówM00:32:38-
7341029SACZEWSKA EWELINAPOLBESKOK00:32:38-
735399JAROCKA-RECZEK MAŁGORZATAPOLSTALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAK00:32:39-
7361075SKOCZYLAS KAMILPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM00:32:41-
737171CZERNIAK PIOTRPOLRZESZÓWM00:32:43-
738252FLISAK RAFAŁPOLWARSZAWAPingwin Rico - AttackM00:32:43-
739487KIMAK JOZEFSVKSTROPKOVKlub bezcov StropkovM00:32:43-
740488KIMAK PETERSVKSTROPKOVM00:32:44-
741118CHMIEL MICHAŁPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM00:32:45-
7421420ORLEWSKA DANUTAPOLRZESZÓWULTRAMARATONPODKARPACKI.PLK00:32:45-
7431152SUROWIEC BARTOSZPOLKRAKÓWBEER BROS RUNNERSM00:32:45-
7441009RUDNY WŁADYSŁAWPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceM00:32:46-
745611KULIGA JACEKPOLTARNOBRZEGM00:32:47-
746840ORŁOWSKI WOJCIECHPOLSTALOWA WOLAStalowowolski Klub BiegaczaM00:32:47-
7471097SMYKOWSKI KRZYSZTOFPOLROPCZYCEPratt & Whitney RzeszówM00:32:47-
7481251URBANIAK PATRYCJAPOLKRAKÓWBEER BROS RUNNERSK00:32:47-
7491288WIERZBINSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWPratt & Whitney RzeszowM00:32:47-
7501305WIŚNIEWSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWBalajs TEAMM00:32:47-
751441KAPUSTA ANNAPOLSANDOMIERZK00:32:48-
752603KUCHTA DOROTAPOLMŁOSZOWAK00:32:48-
753898PIECZYŃSKI DAMIANPOLRZESZÓWCyfronM00:32:48-
754383JAGIEŁA TOMASZPOLKROSNOM00:32:49-
755932PŁONKA BARTOSZPOLLUBENIAM00:32:49-
7561150SUMIEC KATARZYNAPOLMIELECZabiegani MielecK00:32:49-
757677ŁUKASIK PAWEŁPOLBIŁGORAJRAPY MASTERSM00:32:49-
758478KIEŁB JAKUBPOLRZESZÓWM00:32:50-
759585KRUPA JACEKPOLPRZYSZÓW RUDAUniwheelsM00:32:50-
760621KUSTRA JAKUBPOLRZESZÓWBiegam Bo MuszęM00:32:50-
7611204ŚWIDER ARKADIUSZPOLBORECZEKjak nie my to kto?M00:32:50-
76269BOJAN GABRIELAPOLJASŁOMalinowynos.plK00:32:51-
763176CZMOK RAFAŁPOLRZESZÓWActiv-mediaM00:32:51-
764357HOMA WOJCIECHPOLRZESZÓWHoma TeamM00:32:52-
765583KRÓL WIOLETTAPOLOBLĘGOREKAZS UJK KielceK00:32:52-
766874PASIERB MATEUSZPOLRZESZÓWM00:32:52-
767273GAŁUSZKA MAJAPOLRZESZÓWK00:32:53-
768459KASZA MAREKPOLRZESZÓWRGiGM00:32:53-
769921PIWKO MACIEJPOLBABICAM00:32:53-
770922PIWKO MIROSŁAWPOLCZUDECM00:32:53-
771923PIWKO WOJCIECHPOLBABICAM00:32:53-
7721203ŚWIĄTEK MARIUSZPOLRYTWIANYM00:32:53-
773163CZARNIK MATEUSZPOLMIELECM00:32:54-
7741074SKIBA WITOLDPOLLUBACZÓWM00:32:54-
7751388ZYMRÓZ TOMEKPOLROPCZYCEJAK NIE MY TO KTO?M00:32:54-
776299GOŁĄB DAMIANPOLSIENIAWA662E736F6369657479M00:32:55-
777793NAHACZ JAKUBPOLSIENIAWA662E736F6369657479M00:32:55-
778765MŁODZIŃSKI MARCINPOLRZESZÓWM00:32:56-
7791224TOŁPA EDWARDPOLRZESZÓWM00:32:56-
780304GONET GRZEGORZPOLZRĘCINGonet TeamM00:32:58-
781306GONET RADOSŁAWPOLKROSNOGONET TeamM00:32:58-
782317GRABSKA RENATAPOLRZESZÓWAmbasador Festiwalu Biegowego Krynica-ZdrójK00:32:58-
783848OSTROWSKI JANPOLKORCZYNAM00:32:58-
7841119SOWA MICHAŁPOLSTALOWA WOLAM00:32:58-
7851065SITKO KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM00:32:59-
7861216TARNOWSKI GRZEGORZPOLJAROSŁAWJarosławska Grupa Biegowa SokółM00:33:00-
787557WERESZCZAK ARKADIUSZPOLJAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁM00:33:00-
7881008RUCIAK SZYMONPOLDĘBICAM00:33:02-
7891371ZEGAR PIOTRPOLRZESZÓWM00:33:03-
79098BUŁDAK ANDRZEJPOLRZESZÓWpolmotM00:33:06-
791964PRYMAKOWSKA BARBARAPOLTARNOWK00:33:08-
7921456WRÓBEL DOMINIKPOLJASŁOAZS PWSZ KrosnoM00:33:10-
7931213TAJCHMAN IWONAPOLRZESZÓWNowoczesnastrona.plK00:33:11-
794284GIERULA PIOTRPOLRZESZÓWM00:33:12-
7951409KLUS ANNAPOLRZESZÓWPIEKNE I BRODACZEK00:33:12-
796402JAROSZ PIOTRPOLŁAŃCUTPKO Bank PolskiM00:33:15-
7971179SZPAKOWSKI ANDRZEJPOLNIEWODNAM00:33:15-
798333GURAK LESZEKPOLGNIEWCZYNAM00:33:16-
799392JANIK PAWEŁPOLCHORKÓWKAASSECO ACTIVE TEAMM00:33:16-
800443KAZIOR DOMINIKPOLZIELONKAPseudo-runnersM00:33:16-
801644LENIAR TOMASZPOLRZESZÓWM00:33:16-
802771MOSKAL-LENIAR PAULINAPOLRZESZÓWK00:33:16-
8031286WIERZBICKA JOANNAPOLBOGUCHWALAK00:33:16-
8041310WŁODARSKA MAGDALENAPOLTARNÓWK00:33:16-
805800NIEBORAK GRZEGORZPOLMODLIBORZYCEGUKS MODLIBORZYCEM00:33:18-
8061424SITARZ ARTURPOLTAJĘCINAM00:33:18-
8071180SZPUNAR MIROSŁAWPOLŁAŃCUT21 daplot / 21 BSPM00:33:18-
808633KWIECIEŃ TOMASZPOLKRAKÓWESKADRA KRAKÓWM00:33:19-
8091060SIKORA-KOŁODZIEJ IRMINAPOLPRZEMYŚLK00:33:19-
8101322WOJTOŃ WOJCIECHPOLWZDÓWWWM00:33:19-
811499KŁOS KRZYSZTOFPOLGWIZDÓWMajster Team SportM00:33:20-
812843ORZECHOWSKI TOMASZPOLŁAŃCUTOjciec Na DopinguM00:33:20-
813870PARKITNA GABRIELAPOLPANKIK00:33:20-
8141201ŚRODA KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM00:33:20-
8151444DRONKA BOGDANPOLMAJSTER TIMM00:33:21-
816192DĄBEK URSZULAPOLTARNOBRZEGK00:33:22-
817165CZECH ALDONAPOLTANOBRZEGBBL TarnobrzegK00:33:23-
818382JACEK LESZEKPOLRZESZÓWI run forM00:33:23-
819403JASIŃSKA MAŁGORZATAPOLCHMIELNIKK00:33:23-
8201373ZIAJA ARKADIUSZPOLRZESZÓWM00:33:23-
8211122STACHURSKI MIROSŁAWPOLRZESZÓWSPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWM00:33:24-
822133CIACH STANISLAWPOLRZESZÓWM00:33:26-
823294GODZINA JACEKPOLTARNOBRZEGBBL TarnobrzegM00:33:26-
824616KUNA ŁUKASZPOLRZESZÓWPratt & Whitney RzeszówM00:33:26-
8251205ŚWIDER ŁUKASZPOLKIELANÓWKAM00:33:27-
826550KOTLIŃSKI JANUSZPOLRZESZÓWM00:33:28-
827652LEŚNIAK LESZEKPOLDUKLAM00:33:28-
8281190SZYMAŃSKA EWAPOLJAROSŁAWJGB SokółK00:33:28-
82953BIEDA ROBERTPOLCZASTARYGKS CZSTARYM00:33:29-
830710MAŁEK MARCINPOLLISIA GÓRAM00:33:29-
83117BANICKI MICHAŁPOLPRZEMYŚLWU AZS PRZM00:33:30-
832669LUTECKI MATEUSZPOLRZESZÓWM00:33:30-
8331368ZEGAR KRZYSZTOFPOLPODKARPACKIEBezczelnie skuteczniM00:33:30-
834726MARUT DAMIANPOLPRZYSZÓWM00:33:32-
835886PAWŁOWSKI BARTOSZPOLRZESZÓWSOFTSYSTEMM00:33:33-
836904PIETRANIS SZCZEPANPOLBARYCZKABezczelnie SkuteczniM00:33:33-
837440KAPRAL ADAMPOLLUTOWISKAMks ChaliczM00:33:34-
8381290WIĘCEK KATARZYNAPOLRZESZÓWK00:33:34-
83978BRIL PIOTRPOLJEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZEM00:33:35-
840326GRYGIEL ANNAPOLRUDA ŚLĄSKAK00:33:35-
841829OLEKSY MIESZKOPOLRZESZÓWM00:33:35-
8426BABIARZ ROBERTPOLRZESZÓWM00:33:36-
843107BUSZEK TOMASZPOLDĘBICAM00:33:36-
844114CHĘSZCZYK ARTURPOLNOWY BOREKTeam New BorekM00:33:39-
845936POBORCA DAWIDPOLKOLBUSZOWACiągnąć czy PchaćM00:33:39-
846352HERBERT JAROSŁAWPOLRZESZÓWWydział Wychowania Fizycznego URM00:33:40-
847869PAŃTAK SŁAWOMIRPOLBIAŁOBRZEGI21daplot JarosławM00:33:40-
848183ĆWIĄKAŁA MICHAŁPOLZARSZYNPW Podkarpackie WilkiM00:33:41-
849246FERENC MICHAŁPOLRZESZÓWM00:33:41-
850783MUCHA JUSTYNAPOLKOLBUSZOWAPchać czy CiągnąćK00:33:41-
8511131STEFAŃSKA MARIAPOLPRZEMYŚLK00:33:41-
852641LEJA SŁAWOMIRPOLRZESZÓWM00:33:42-
853251FIUT MAGDALENAPOLKRAKOWK00:33:43-
854327GRYGIEL JAKUBPOLRZESZÓWM00:33:43-
855467KAWCZYŃSKI KAMILPOLKRAKÓWM00:33:44-
8561082SKRZYPCZAK BARBARAPOLSTALOWA WOLAStalowowolski Klub BiegaczaK00:33:44-
8571242TWARDOCHLEB MARCINPOLRZESZÓWM00:33:44-
858972PUCUŁA WITOLDPOLSTALOWA WOLAM00:33:47-
8591259WADYL PAWEŁPOLCZASZYNASSECO ACTIVE TEAMM00:33:47-
860933PŁONKA HONORATAPOLFREDROPOLK00:33:49-
861794NAJA KAROLPOLBŁAŻOWALegionM00:33:50-
862522KOŁODZIEJ KONRADPOLMIELECM00:33:51-
863934PŁONKA KATARZYNAPOLPRZEMYŚLK00:33:51-
8641027RZEŹNICZEK IWONAPOLPRZEMYŚLK00:33:51-
8651400ŻUREK AGNIESZKAPOLBRZEŹNICADzikie MustangiK00:33:51-
8661197ŚLIŻ JANPOLTRZEBOŚM00:33:52-
867659LĘCZNAR WACŁAWPOLHUSÓWM00:33:53-
8681352ZACH PAWEŁPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM00:33:54-
8691361ZARĘBA JOLANTAPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyK00:33:54-
870605KUDASIK MATEUSZPOLRZESZÓWRZESZOWIACY I GÓRALEM00:33:55-
871915PISANIAK DARIUSZPOLRZESZÓWBorgwarnerM00:33:55-
872503KMAK MARIUSZPOLGORLICEgorlicka grupa biegowaM00:33:57-
873998ROJEK DARIUSZPOLGORLICEGorlicka Grupa BiegowaM00:33:57-
8741039SARKOWICZ KRZYSZTOFPOLZAGÓRZANYGorlicka Grupa BiegowaM00:33:57-
875867PANEK RAFAŁPOLBRZEŹNICAM00:33:59-
876430KALINOWSKA EWAPOLPRZEMYŚLBiegam bo lubieK00:34:00-
877197DĘBOSZ PIOTRPOLŁAŃCUTM00:34:02-
878520KOLBER NATALIAPOLRZESZÓWUrząd Miasta RzeszowaK00:34:02-
879331GUCWA MIROSŁAWPOLKRASNELet's go wild!!!M00:34:03-
880496KLIMECKI KONRADPOLRZESZÓWM00:34:04-
881822NYLEC TOMASZPOLCHOTOWAM00:34:04-
88232BĄK ANDRZEJPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKITKKF SOKÓŁ GŁÓGÓW MAŁOPOLSKIM00:34:05-
8831073SKIBA RADOSŁAWPOLRZESZÓWM00:34:05-
884693MACIEJKO RAFAŁPOLCIESZANÓWBiegomania LubaczówM00:34:06-
885730MATELOWSKA MAGDALENAPOLBRZOZÓWK00:34:06-
8861192SZYMAŃSKI JANUSZPOLSTRZYŻÓWM00:34:06-
887619KUROWSKI MATEUSZPOLZRĘCINAthletic ZręcinM00:34:10-
8881439ZAORSKA JUSTYNAPOLSTALOWA WOLASTALOWOLSKI KLUB BIEGACZAK00:34:11-
889935PŁOŃSKI KRYSTIANPOLŁAŃCUTMobitouchM00:34:12-
890236DZIERŻAK EDWARDPOLCIERPISZM00:34:13-
891861PALUCH AGNIESZKAPOLRZESZÓWPrattt & Whitney RzeszówK00:34:13-
8921291WIGLUSZ KRZYSZTOFPOLGAĆM00:34:13-
8931098SNOPEK SEBASTIANPOLRZESZÓWTeam BayzelM00:34:14-
894434KAMIŃSKI JACEKPOLRZESZÓWM00:34:15-
895436KAMIŃSKI PIOTRPOLRZESZÓWM00:34:15-
896715MARCINIEC MAŁGORZATAPOLNISKOGrupa Biegowa Planeta NiskoK00:34:15-
89734BĄK JOLANTAPOLŻOŁYNIAGrodziska Grupa BiegowaK00:34:16-
898415JĘDRUSIAK PIOTRPOLDĘBICAM00:34:16-
899548KOŚCIELNY MIŁOSZPOLRZESZÓWM00:34:16-
900295GOLEBIOWSKI MICHALPOLWARSZAWAM00:34:17-
901568KRACYŁO LESŁAWPOLNOWA SARZYNANOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWAM00:34:17-
9021185SZWAŁEK KRZYSZTOFPOLZBYDNIÓWM00:34:17-
9031231TOROPIŁA EWELINAPOLDUKLAKU AZS Politechnika RzeszowskaK00:34:17-
9041052SHAVELSKA YANAPOLRZESZÓWNETIK00:34:18-
9051464DZIEZOK BOGUSŁAWPOLGLIWICEM00:34:19-
906217DUBAS KAROLPOLBRATKOWICEM00:34:20-
907573KRAWIEC EDYTAPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK00:34:20-
908764MISIAK MATEUSZPOLROPCZYCEZabiegani Ropczyce / KU AZS Politechnika RzeszowskaM00:34:20-
9091381ZIĘBA EWAPOLBRATKOWICETermy GłogowskieK00:34:20-
910792NAGAŚ KATARZYNAPOLMIELECZABIEGANI MIELECK00:34:21-
911909PIĘTA BOGDANPOLMIELECZabiegani MielecM00:34:21-
9121115SOSNOWSKI KAROLPOLKATOWICEtrololololoM00:34:22-
9131172SZEPIENIEC MICHAŁPOLRZESZÓWBorgWarnerM00:34:22-
9141296WILCZYŃSKI WITOLDPOLJEŻOWEKlub Matiego JeżoweM00:34:22-
9151244TYLUTKI AGNIESZKAPOLTARNOBRZEGUKS SiedleszczanyK00:34:23-
916721MARKOWICZ KRZYSZTOFPOLJEŻOWEKlub Matiego JeżoweM00:34:25-
9171410FUS WOJCIECHPOLRZESZÓWM00:34:26-
918291GNIEWEK JUSTYNAPOLRZESZÓWHARPI TEAMK00:34:26-
919174CZERWONKA TOMASZPOLANNOPOLM00:34:27-
920731MATELOWSKI PAWEŁPOLKROSNOM00:34:27-
921747MICHALECKI DANIELPOLWARSZAWAFC TomakiM00:34:27-
9221272WAWRZYKOWSKI JAROSŁAWPOLLUBLINM00:34:28-
923495KLIMASZ ZBIGNIEWPOLHERMANOWARzeszowskie Gazele i GepardyM00:34:29-
924501KŁUDKA ZBIGNIEWPOLRZESZÓWLenka TeamM00:34:29-
9251153SUROWIEC SŁAWOMIRPOLMROWLAM00:34:30-
9261292WIKAR GRZEGORZPOLŁOSOSINA DOLNAM00:34:33-
927684ŁYSZCZARZ AGNIESZKAPOLSONINAK00:34:33-
928716MARCINKOWSKA DOMINIKAPOLBOGUCHWAŁAK00:34:34-
929341HABA DOROTAPOLBOGUCHWALAK00:34:35-
930834OMIATACZ MIROSŁAWPOLŁAŃCUTPratt & Whitney RzeszówM00:34:35-
93135BĄK MAGDALENAPOLSANOKK00:34:36-
9321046SCHWARZ EWELINAAUTWIEDENK00:34:36-
9331269WARECKI RADOSŁAWPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:34:36-
934178CZYRNY DOMINIKPOLGRODZISKO DOLNEM00:34:37-
935384JAGIEŁA TOMEKPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BIegowaM00:34:37-
936597KUBAS MICHAŁPOLRZESZÓWBiegunka TeamM00:34:37-
937126CHOŁODY MARIUSZPOLZDZIECHOWICE DRUGIETrespassM00:34:38-
9381014RUT STANISŁAWPOLRZESZÓWPratt&Whitney RzeszówM00:34:39-
939753MIERZWA MACIEJPOLSZKLARYigorOFFM00:34:44-
940387JAKUBOWSKI DANIELPOLZABAJKACentrum Animacji SpołecznejM00:34:49-
941625KUZIARA WOJCIECHPOLRZESZÓWM00:34:49-
942712MAMCZUR PIOTRPOLRZESZÓWUrząd Miasta RzeszowaM00:34:49-
943988REJUS MAREKPOLGŁOGÓW MŁP.TKKF"Sokół" Głogów Młp.M00:34:49-
944512KOCHANIEC WALDEMARPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKICentrum Animacji SpołecznejM00:34:50-
9451375ZIELIŃSKI FRANCISZEKPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKITKKF ,,Sokół" Głogów MałopolskiM00:34:50-
94695BUKAŁA MARCINPOLHYŻNEM00:34:52-
947207DOMOWICZ ANNAPOLJASŁOK00:34:52-
9481356ZAJĄC GRZEGORZPOLLISZNAKlub Szachowy Komunalni SanokM00:34:52-
949629KWAŚNIK MONIKAPOLRANIŻÓWK00:34:53-
950837OPOWICZ MARZENAPOLWARSZAWAKB ActiveSports WarszawaK00:34:54-
951845OSIŃSKI ADAMPOLJAROSŁAWM00:34:54-
9521364ZAWISTOWSKI DOMINIKPOLRZESZÓWM00:34:54-
953582KRÓL ROBERTPOLKIELCERUN'N'FUNM00:34:55-
9541024RYMAR ALANPOLKROSNOM00:34:55-
9551295WILCZYŃSKA MATEUSZPOLJEŻOWEKlub Matiego JeżoweM00:34:55-
956647LEŚ DANIELPOLŁAŃCUTM00:34:56-
957901PIENIĄŻEK WOJCIECHPOLŁAŃCUTM00:34:57-
9581141STRZĘPKA KRZYSZTOFPOLPRZYŁĘKKrokodyle KolbuszowaM00:34:57-
9591208ŚWINIUCH ZBIGNIEWPOLDĘBICAM00:34:58-
9601418SŁABY SEBASTIANPOLRZESZÓWM00:34:58-
9615ARCISZEWSKI JACEKPOLGODOWAprzebiegli strzyżówM00:34:59-
96249BIAŁORUCKI BOGDANPOLSĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIM00:34:59-
963117CHŁOPEK GRZEGORZPOLSEDZISZÓW MAŁOPOLSKIM00:34:59-
964890PERYKASZA KATARZYNAPOLKOSTKÓWK00:35:00-
9651016RUTKOWSKI GRZEGORZPOLJEŻOWEKLUB MATIEGO JEŻOWEM00:35:00-
9661047SEBZDA MAŁGORZATAPOLBLĘDOWA TYCZYNSKAK00:35:00-
96710BAJER GRZEGORZPOLWROCŁAWM00:35:01-
968760MIKUS MARCINPOLKIELCEBiegam bo lubięM00:35:02-
9691345WYDRO RAFAŁPOLSTRZYŻÓWM00:35:02-
970965PRZEWROCKI ADAMPOLJAROSLAWgimnazjum wolka pelkinskaM00:35:03-
971966PRZYBYŁO PIOTRPOLTRZEBOWNISKOMTU AERO ENGINESM00:35:07-
9721138STRUSIEWICZ DARIUSZPOLSTANISŁAWCZYKM00:35:07-
973132CHYŁEK KRZYSZTOFPOLRZESZÓWMTU Aero EnginesM00:35:09-
974517KOJDER MAŁGORZATAPOLGRODZISKO DOLNEGrodziska Grupa BiegowaK00:35:11-
975709MAŁEK KRZYSZTOFPOLRZESZÓWPratt & Whitney RzeszówM00:35:11-
976543KOSZALKA MARCINPOLULANOWM00:35:12-
97796BUKAŁA RADOSŁAWPOLRZESZÓWM00:35:13-
978254FOLTA KATARZYNAPOLMIELECZabiegani MielecK00:35:13-
979515KOCHOWSKA ELZBIETAPOLSOKOLNIKIBBL tarnobrzegK00:35:13-
980970PRZYWARA DOMINIKAPOLMIELECZabiegani MielecK00:35:13-
9811045SĄDEL WALDEMARPOLTARNOBRZEGBiegam Bo LubięM00:35:13-
982900TELKA MICHAŁPOLGRODZISKO DOLNEGrodziska Grupa BiegowaM00:35:13-
98367BOCEK-TELKA ALDONAPOLGRODZISKO DOLNEgrodziska grupa biegowa-szalone żółwieK00:35:14-
984475KĘTRZYŃSKI RYSZARDPOLMIELECZabiegani MielecM00:35:14-
985894DARLAK MAREKPOLLUBACZÓWM00:35:15-
9861003ROZENBAJGIER KATARZYNAPOLHACZÓWK00:35:15-
987513KOCHAŃSKI TOMASZPOLJEDLICZEMUKS Podkarpacie JedliczeM00:35:16-
988781MRÓZ ŁUKASZPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:35:17-
9891067SIWARSKI TOMASZPOLLESKOM00:35:17-
9901353ZAGAJEWSKI MAREKPOLDĘBICAM00:35:17-
991360HOROSZKO SEBASTIANPOLWARSZAWAA-TeamM00:35:20-
9921207ŚWIĘTOŃ GRZEGORZPOLŁĄCZKI KUCHARSKIEAsseco Active TeamM00:35:20-
9931210TABOR JACEKPOLJEZOWEKlub MatiegoM00:35:20-
9941298WILK SŁAWOMIRPOLKIELANÓWKAPro SpeM00:35:20-
9951450ZELENAK KAMILSLOKOSICEMARAS TEAMM00:35:20-
9961012RUT ANNAPOLKRASNYSTAWK00:35:21-
997393JANISZ KATARZYNAPOLWARSZAWAK00:35:22-
998872PARZELSKI GERARDPOLRADOMKomitet Obrony DemokracjiM00:35:22-
999916PISAREK ELŻBIETAPOLRZESZÓWK00:35:22-
1000957POZNAŃSKI SYLWESTERPOLSANOKRUN ENERGY CLUBM00:35:22-