System dostarcza STS-TIMING

10. PKO Półmaraton Rzeszowski

Wyniki oficjalne. Klasyfikacja na podstawie czasów netto poza pierwszymi dwustoma zawodnikami na mecie.

TOP 10 LIVE
#Nr
Bib
Nazwisko, imię
Surname, Name
KrajMiejscowość
City
TeamPłeć
Sex
Czas
Time
Strata
Gap
1700MAIYO KIMAIYO HILLARY KIPTUMKENNAIROBIBenedek TeamM00:09:20-
2734MATHEKA BENARD MUINDEKENNAIROBIBenedek TeamM00:09:21-
3826OCHAL PAWELPOLBYDGOSZCZTEAMOCHAL / Prefbet Sniadowo ŁomżaM00:09:21-
4996ROGIEWICZ ANDRZEJPOLGRUDZIĄDZPACK MAN TEAMM00:09:21-
51437SAHAJDA TIBORSLOOBAL SERVIS KOSICEM00:09:21-
61434SMĘDOWSKI PAWEŁPOLRZESZÓWGUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLM00:09:28-
71284WIERDAK HUBERTPOLKORCZYNACukiernia ATENA & BONUS FolieM00:09:28-
8282GĄSIORSKI MICHAŁPOLNOWY SĄCZ#StajniaBalonaM00:09:30-
9239DZIUBA BOGDANPOLJASTKOWICEStalowowolski Klub BiegaczaM00:09:38-
1061BISKUPSKI TOMASZPOLDALESZYCEKU AZS UJK KielceM00:09:59-
11238DZIEWIŃSKI DAMIANPOLSANOKTG Sokół SanokM00:10:14-
12113CHEPLETING BETTYKENNAIROBIBenedek TeamK00:10:34-
131465NIEZGODA MARCINPOLKROSNOKKB MOSiR KROSNOM00:10:49-
1425GLADYS JEPKURUI BIWOTTKENNAIROBIBenedek TeamK00:10:51-
15298GOLONKA MATEUSZPOLGORLICEGORLICEM00:10:59-
16425KACZMAREK MONIKAPOLŁÓDŹAsics Frontrunner PolskaK00:10:59-
17242FEDAK GRZEGORZPOLSANOKM00:11:00-
181472PASTOROVA PETRAUKROSTRAVAMIL SEITL OSTRAVAK00:11:00-
191000ROSTKOWSKA ANNAPOLSZKLARSKA PORĘBAKS SMS Szklarska PorębaK00:11:00-
201436BURKOVSKA OLENAUKRKIEVK00:11:04-
21511KOBYLARZ PIOTRPOLRZESZÓWStajnia Balona / Rzeszowskie Gazele i GepardyM00:11:07-
22949PORADA MARCINPOLJASIONKARun_HelpersiM00:11:07-
23670ŁABUZ MAREKPOLTARNÓWGrupa Azoty S.A.M00:11:13-
24184ĆWIK HUBERTPOLZAMOŚĆAgros ZamośćM00:11:17-
251415HUDAK MARIAUKRLVOVK00:11:17-
2674BORYS ANDRZEJPOLŁAZYM00:11:18-
27490KIPER MACIEJPOLJAROSLAWBBL JAROSLAW PERFECT RUNNER TEAMM00:11:18-
28766MOLCZYK PAWEŁPOLNIWKAM00:11:18-
29908PIĘKOŚ MAREKPOLJASZCZEWM00:11:18-
30106BURYŁO MATEUSZPOLJODŁÓWKAPerfect Runner Team/BBL JarosławM00:11:22-
312ALBRYCHT KATARZYNAPOLKROŚCIENKO WYŻNEK00:11:25-
321451KAMOLA KAZIMIERZPOLPUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYM00:11:25-
33703MAJECKI ROBERTPOLSANDOMIERZ3 Sandomierski Batalion RadiotechnicznyM00:11:26-
34813NOWAK ŁUKASZPOLSKRZYSZÓWITMBW KrakówM00:11:27-
351423GUT JACEKPOLHUCISKOOSP HUCISKOM00:11:28-
36349HASIAK MACIEJPOLHUCISKOM00:11:28-
37386JAKUBIK MIROSŁAWPOLZALESZANYFartlek G.OM00:11:29-
381454RODZINKA JANPOLZRĘCINKB "ATHLETIC" ZRĘCINM00:11:30-
3986BRZYSKI MACIEJPOLRZESZÓWM00:11:32-
40691MACHOWSKI KAROLPOLKROSNOM00:11:34-
411070SIWIECKI TOMASZPOLKRAKÓWM00:11:37-
42744MAZURKIEWICZ TOMASZPOLSANOKM00:11:39-
43389JAŁOCHA MIECZYSŁAWPOLPRZEMYŚLPrzemyski Klub BiegaczaM00:11:41-
44143CISEK ANDRZEJPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM00:11:45-
45293GODEK GERARDPOLGÓRNOM00:11:45-
461106SOJA MAREKPOLRZESZÓW21 bdowM00:11:46-
471386ZMITROWICZ BOGDANPOLNOWA DĘBAZMITEK TEAMM00:11:46-
48954POSPÍŠIL PAVELCZEČERČANYBenešovský běžecký klubM00:11:47-
491404STASIOWSKI PIOTRPOLBRZÓZKA KRÓLEWSKAM00:11:47-
50536KORYL ŁUKASZPOLRZESZÓWMTU Aero EnginesM00:11:48-
511334WÓJCIK MARCINPOLOLSZANICAOC KrościenkoM00:11:56-
52587KRUPA PAWEŁPOLAGATÓWKAwww.serwisdrzewny.comM00:11:57-
5350BIAŁOWĄS TOMASZPOLRZESZÓWPIZZERIA TORRO TEAMM00:11:58-
541411RUKH ROMANUKRRZESZÓWM00:11:58-
55359HORODECKI KONRADPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:11:59-
561297WILK ŁUKASZPOLLUBENIAM00:11:59-
57968PRZYDZIAŁ DAMIANPOLSĘDZISZÓW MŁPM00:12:00-
58917PISAREWICZ KAROLPOLNIDZICAPKO Bank PolskiM00:12:02-
59538KORZENIOWSKI TOMASZPOLTARNOBRZEGbieganie.plM00:12:03-
60534KORNAK ŁUKASZPOLJASIONKAM00:12:04-
61941POLONĆAK JANSVKSVIDNIKKlub bezcov StropkovM00:12:04-
62967PRZYBYŁOWICZ WOJCIECHPOLRZESZÓWM00:12:04-
631389ŻACZEK ŁUKASZPOLOSTROWIEC ŚW.BBL Ostrowiec Św.M00:12:04-
64191DĄBEK JERZYPOLHUCISKONOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWAM00:12:05-
65288GIŻA GRZEGORZPOLRADOMYŚL WIELKIM00:12:05-
66958PRAJZNER MARTAPOLKROŚCIENKO WYŻNEK00:12:05-
67676ŁUCZAK STANISŁAWPOLNOWA SARZYNANowa Sarzyna-CiechM00:12:05-
68312GRABIEC MARCINPOLKOLBUSZOWAKolbuszowaM00:12:06-
69675ŁEPTUCH TOMASZPOLKOMORÓWStalowowolski Klub BiegaczaM00:12:06-
70930PŁANETA MARCINPOLTARNOBRZEGWITAR TARNOBRZEGM00:12:07-
711043SARZYŃSKI STANISŁAWPOLŁAŃCUTM00:12:07-
721338WÓJCIK TOMASZPOLGORZYCEFARTLEK GOM00:12:08-
731337WÓJCIK SEBASTIANPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:12:08-
74814NOWAK MARCINPOLSTALOWA WOLAstalowowolski klub biegaczaM00:12:09-
75375ISKRA KAMILPOLRZESZÓWRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:12:10-
76407JASTRZĄB PIOTRPOLLESKODekan LeskoM00:12:10-
77486KILIAN MATEUSZPOLKRAKÓWJózefińska TeamM00:12:12-
781421WENNE DAMIANPOLGROTÓWGROTÓWM00:12:14-
791176SZEWCZYK MAREKPOLRZESZÓWTynexpolM00:12:16-
80231DYDIO PIOTRPOLSANOKM00:12:19-
81328GRYGIEL MATEUSZPOLRUDA ŚLĄSKAM00:12:20-
821321WOJTOŃ RYSZARDPOLDOMARADZM00:12:21-
83963PROSZOWSKI PIOTRPOLJASTKOWICESTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAM00:12:27-
84378IWANICKI KRZYSZTOFPOLWOJASZÓWKAM00:12:28-
85689MACHOWSKI BARTŁOMIEJPOLSZCZEPAŃCOWAM00:12:29-
861349WYWŁOKA PAULINAPOLWIERZBNAAquaReh Wichura JarosławK00:12:29-
87927PLIŚ MATEUSZPOLRZESZÓWSpartan Race Training Group RzeszówM00:12:32-
88899PIEKARZ MARIUSZPOLPRZEDZELskb stalowa wolaM00:12:33-
891128STAŃKO PAWEŁPOLLUTOWISKAM00:12:33-
901229TOMASIAK WACŁAWPOLSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIGB Na ZdrowieM00:12:33-
91426KACZMARSKI GRZEGORZPOLRZESZÓWM00:12:35-
92643LEMKO ROBERTPOLSANOKRebelyant TeamM00:12:35-
93493KISZKA KAROLINAPOLBRATKOWICEK00:12:36-
94864PAŁAC ADAMPOLHYZNEM00:12:36-
95196DELEKTA JANPOLŁOWISKODELjAM00:12:37-
96468KĄKOL ZBIGNIEWPOLGWOŹNICA DOLNAWater TeamM00:12:37-
971161SZAWAN PAWEŁPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:12:40-
981350ZABIEGŁY GRZEGORZPOLRZESZÓWM00:12:40-
99821NYKIEL GRZEGORZPOLLASZCZYNYGrodziska Grupa Biegowa - Szalone ŻółwieM00:12:42-
1001235TRYNIECKI TOMASZPOLŻOŁYNIAGrodziska Grupa BiegowaM00:12:42-
101100BURDA ANDRZEJPOLRUDNIK NAD SANEMM00:12:44-
102626KUŹDUB ROBERTPOLGĄSAWY RZĄDOWE NIWYRunning BrothersM00:12:45-
1031233TRACZ ŁUKASZPOLRADYMNOwww.treningfizjoterapia.pl AquaRehM00:12:45-
104210DOROTA ZBYSZEKPOLOLESZYCERUN RUN OLESZYCEM00:12:46-
105259FURMANEK MARIUSZPOLSKOŁYSZYNM00:12:46-
106878PASTUŁA ŁUKASZPOLKOLBUSZOWAM00:12:46-
1071348WYSZYŃSKI MARCINPOLRZESZÓWM00:12:47-
1081406ROCHMALSKA ANNAPOLDĘBICAKB Maratończyk DębicaK00:12:48-
109260FURMAŃSKI ARTURPOLTARNÓWEKIPA Z TARNOWAM00:12:49-
110421JURCZAK ROMANPOLRZESZÓWM00:12:49-
111558KOZAK ŁUKASZPOLDYLĄGÓWKAM00:12:49-
1121339WRONA KAZIMIERZPOLMIELECRSM MielecM00:12:49-
11399BUŁDAK KRZYSZTOFPOLSANOKM00:12:50-
1141385ZIOMEK TOMASZPOLTARNÓWEkipa z TarnowaM00:12:50-
115139CIĘŻKOWSKI SŁAWOMIRPOLTARNÓWM00:12:51-
116476KIDA PAWEŁPOLŁOWISKOM00:12:51-
1171252URBAŃSKI ZBIGNIEWPOLNOWA DĘBAZMITEK TEAMM00:12:52-
11880BRODACKI WIESLAWPOLTYCHY40-Latek TychyM00:12:53-
119820NOWOSIELSKI MAREKPOLSANOKBiegam dla MarcinkaM00:12:53-
120673ŁAGOŻNY ŁUKASZPOLSANOKBRUBECK TeamM00:12:53-
121153CYRUL PAWEŁPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAM00:12:54-
122628KUŹNIAR PAWEŁPOLKROSNOLUKS KROŚNIANKAM00:12:54-
1231214TAJCHMAN JAROSŁAWPOLRZESZÓWNowoczesnastrona.plM00:12:54-
124185DACYL MICHAŁPOLKROSNONowy Styl Group Running TeamM00:12:55-
1251020SOWA TOMASZPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM00:12:55-
126147CWYNAR PIOTRPOLTARGOWISKAM00:12:57-
127789MYTYCH WIESŁAWPOLKUPNOM00:12:57-
128395JANKOWSKI DARIUSZPOLPRZEWORSKPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAM00:12:58-
129287GINDA JANPOLRYMANÓWBog-MarM00:13:00-
130777MOTYKA KAMILPOLJAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁM00:13:00-
131234DZIEDZIC WITOLDPOLRZESZÓWSPARM00:13:01-
1321446KARKUT BOGDANPOLKOLBUSZOWAUKS TIKI TAKA BOLBUSZOWAM00:13:02-
133950PORCZAK MICHAŁPOLRZESZÓWSPARM00:13:02-
134453KARNASIEWICZ DAWIDPOLCZUDECM00:13:03-
135154CYRUL SŁAWOMIRPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAM00:13:06-
1361053SIECHIN VIACHESLAVUKRCHARKOWPędzące ŚlimakiM00:13:06-
13741BERES ARKADIUSZPOLRZESZÓWGarmin SquadM00:13:08-
1381445JODKO MACIEJPOLRZESZÓWFAN SPORT RZESZÓWM00:13:08-
139637LECH GRZEGORZPOLTRZCIANAM00:13:08-
1401005RÓG PIOTRPOLRZESZÓWPirógM00:13:08-
141195DELEKTA DARIUSZPOLŁOWISKODELNOVAM00:13:09-
142636LATAŁA KRZYSZTOFPOLPAWŁÓWBiegamyzSercem.plM00:13:09-
143711MAŁKOWICZ PIOTRPOLSTALOWA WOLAM00:13:09-
144999ROKITA PIOTRPOLRZESZÓWM00:13:09-
145728MASAJADA TOMASZPOLWĄWOLNICAM00:13:10-
146717MARCOLA ŁUKASZPOLRZESZÓWM00:13:11-
147953PORĘBSKI PAWEŁPOLTARNOBRZEGM00:13:11-
14815BANAŚ ŁUKASZPOLRZESZÓWBISBUD TeamM00:13:12-
14931BAZAN TADEUSZPOLSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIGB NA ZDROWIEM00:13:12-
150635LASKOWSKI SŁAWOMIRPOLKROSNOM00:13:12-
151774MOSOŃ WIKTORPOLGŁOWIENKAMUKS Podkarpacie JedliczeM00:13:12-
152784MURAWSKI KRZYSZTOFPOLGNIEWKOWOGniewkowoM00:13:12-
153152CYREK JAROSŁAWPOLRZESZÓWM00:13:13-
154261FURTYK MATEUSZPOLRZESZÓW1batalion strzelców podhalańskichM00:13:13-
155262FUS MACIEJPOLRZESZÓWPratt&Whitney RzeszówM00:13:13-
156817NOWAK WOJCIECHPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM00:13:13-
157862PALUCH ANDRZEJPOLMIELECM00:13:13-
1581058SIKOŃCZYK MIŁOSZPOLRZESZÓWM00:13:13-
1591163SZCZĘCH JAKUBPOLBRZÓZA KRÓLEWSKAActive Team Brzóza KrólewskaM00:13:13-
1601171SZEPIENIEC KATARZYNAPOLRZESZÓWRzeszówskie Gazele i GepardyK00:13:13-
161319GROCH JACEKPOLKAŃCZUGAPrzeworska Grupa BiegowaM00:13:14-
162364HULBÓJ JANPOLRZESZÓWSP 13M00:13:14-
163505KMIT STEFANSVKSTROPKOVKlub bezcov StropkovM00:13:14-
1641438KUBIT PIOTRPOLSTRZYŻÓWM00:13:14-
165746MIARA FABIANPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:13:14-
166807NOVAK PETERSVKSTROPKOVKlub bezcov StropkovM00:13:14-
167906PIETRYKA GRZEGORZPOLRZESZÓWGodik KulasM00:13:14-
1681057SIENICKI MARCINPOLBIEŹDZIEDZAsssM00:13:14-
1691271WASZAK KAROLPOLKEPICEKorzybskie RekinyM00:13:14-
170639LECH SEBASTIANPOLSANOKM00:13:15-
171854PACZOCHA DARIUSZPOLJELNANowa Sarzyna-CiechM00:13:15-
172994RODZEŃ PAWEŁPOLRZESZÓWGollob TeamM00:13:15-
173655LEWANDOWSKI PAWEŁPOLCZARNAM00:13:16-
174795NAPORA PRZEMYSLAWPOLTRZEBOWNISKOBlizej niz dalejM00:13:16-
175824OBCOWSKI ARTURPOLSTARER SIOŁOM00:13:16-
1761087SŁOBODZIAN PIOTRPOLSOKOŁÓW MŁP.GB Na ZdrowieM00:13:17-
1771275WCISLO DANIELPOLRZESZÓWM00:13:17-
178718MARCZAK PIOTRPOLSTRZYŻÓWPRATT & WHITNEY RZESZÓWM00:13:18-
1791263WALAT ADRIANPOLRZESZÓWWWF URM00:13:18-
180300GOŁĄBEK PAWEŁPOLKRZĄTKAM00:13:19-
181325GRUSZKA ARTURPOLGNOJNICAOrkiestra Wojskowa w RzeszowieM00:13:22-
182470KĘDRA PIOTRPOLBRZOZÓWBrzozowski Klub BiegaczaM00:13:22-
1831323WOLAŃSKI PIOTRPOLRZESZÓWM00:13:22-
184111CHAMERA KRZYSZTOFPOLRZESZÓWPRATT&WHITNEY RZESZÓWM00:13:23-
18555BIELAMOWICZ DARIUSZPOLJASŁOULKS Technik TrzcinicaM00:13:24-
186460KASZA MARIUSZPOLRZEMIEŃM00:13:24-
187608KULA ROBERTPOLTARNÓWEkipa z TarnowaM00:13:26-
1881306WITALIS MICHAŁPOLJASŁOM00:13:26-
189846OSTAPIŃSKI KRZYSZTOFPOLJASŁOM00:13:28-
1901283WIELGOSZ MARIAPOLGARWOLINK00:13:28-
19188BUCZEK SŁAWOMIRPOLSTALOWA WOLAM00:13:29-
192825OBROŚLAK GRZEGORZPOLLUBACZÓWTraper-Biegomania LubaczówM00:13:29-
1931064SIRKO JACEKPOLGŁOWIENKAM00:13:30-
194120CHMIELOWIEC DANIELPOLSZYMBARKGorlicka Grupa BiegowaM00:13:31-
19547BIAŁEK JUSTYNAPOLTARNOWIECK00:13:32-
196168CZEKIRDA PAWEŁPOLLEŻAJSKPawcius TeamM00:13:33-
197514KOCHMAN GRZEGORZPOLŁAŃCUTSOFTSYSTEMM00:13:33-
1981279WĘGRZYN KRZYSZTOFPOLKRASNEReszowskie Gazele i GepardyM00:13:33-
1991430DRYNIAK DANIELPOLRADYMNOPrzemyski Klub BiegaczaM00:13:34-
200523KOŁODZIEJ ŁUKASZPOLJASŁOM00:13:34-
2011234TRAWKA GRZEGORZPOLRZESZÓWPINNACLE EVAPORITE TWOM00:13:34-
2021365ZDON JAKUBPOLSTRZYŻÓWM00:13:34-
203705MAKARSKI KRZYSZTOFPOLJAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁM00:13:35-
20483BRYK RAFAŁPOLJASIONKAM00:13:36-
2051408URBAN MARCINPOLBOGUCHWAŁAVELUX TEAMM00:13:36-
2061428BOGDAN WITEKPOLBARYCZKAM00:13:37-
207412JEDLIŃSKI BARTOSZPOLBRZEŹNICAMaratończyk DębicaM00:13:37-
2081050SERAFIN MAREKPOLCMOLASOSP CmolasM00:13:37-
209323GRODZKI ARTURPOLRZESZÓWM00:13:38-
210445KARASIŃSKI IRENEUSZPOLNOSÓWKAM00:13:38-
211763MISIAK DAMIANPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM00:13:38-
2121215TARADYŚ TOMASZPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM00:13:38-
213738MAZUR BARTOSZPOLRZESZÓWMTU Aero Engines PolskaM00:13:39-
2141281WĘGRZYN WACŁAWPOLROGIM00:13:39-
2151392ŻMUDZIEJEWSKI JAKUBPOLRZESZÓWAktywna Strona ŻyciaM00:13:39-
216657LEZIAK WOJCIECHPOLWILKOŁAZFŁT KraśnikM00:13:40-
2171072SKAWIŃSKI TOMASZPOLSANOKM00:13:40-
2181317WOJNAR JACEKPOLŁAŃCUTOPTeamM00:13:40-
219577KRĘŻAŁEK RAFAŁPOLKLIMKÓWKAM00:13:41-
220598KUBIK JÓZEFPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceM00:13:43-
221226DUSZCZAK RADOSŁAWPOLPRZEMYŚL#siła#moc#M00:13:44-
2221103SOBOLEWSKI MAREKPOLRZESZÓWM00:13:44-
22328BARTYŃSKI ZDZISŁAWPOLKOLBUSZOWAWolny StrzelecM00:13:45-
224157CZACHOR RAFAŁPOLNOWA DĘBAM00:13:45-
225891PERYKASZA MARIUSZPOLROZBÓRZPrzeworska Grupa BiegowaM00:13:45-
2261177SZKODA ROBERTPOLBIŁGORAJBiłgoraj BiegaM00:13:45-
227249FILIPIŃSKI BARTOSZPOLŁAŃCUTM00:13:46-
228542KOSTKA JANUSZPOLSZCZEPAŃCOWAPosmakuj Run teamM00:13:46-
229818NOWAKOWSKI IZYDORPOLWIELICZKAM00:13:46-
230530KOPEĆ PAWEŁPOLMAJDAN KRÓLEWSKIBLUEADVENTURES DIVING TEAM RZESZÓWM00:13:47-
231110CHAJEC JÓZEFPOLWÓLKA MAŁKOWAM00:13:48-
232338GWIZDAK JUSTYNAPOLRZESZÓWWater TeamK00:13:48-
233564KOZIOŁ SYLWESTERPOLKROSNOM00:13:48-
2341376ZIELIŃSKI MACIEJPOLWARSZAWAROWING RUNNING TEAMM00:13:48-
23513BAŁCHAN KRZYSZTOFPOLCZUDECCPR RzeszówM00:13:49-
236112CHAMERA WIESŁAWPOLLIPASKB Stalowa WolaM00:13:49-
2371137STRANC MONIKAPOLWARSZAWAK00:13:49-
2381228TOMAKA WOJCIECHPOLTRZEBOWNISKORZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:13:49-
239591KRZYSZKOWSKI BARTŁOMIEJPOLDRAGANYHarpi TeamM00:13:50-
240809NOWAK JAKUBPOLSTOBIERNAHarpiTeamM00:13:50-
241997ROGOWSKI GRZEGORZPOLBRZÓZA KROLEWSKAActive Team Brzóza KrolewskaM00:13:50-
2421021RYBKA SŁAWOMIRPOLDĘBICAPędzące ślimakiM00:13:50-
2431358ZAJĄC TOMASZPOLRZESZÓWM00:13:50-
244308GORZELNIK BOGDANPOLCIESZANÓWJuvenia CieszanówM00:13:51-
2451293WIKARSKI KRZYSZTOFPOLPRZEMYŚLKSZO OSTROWIECM00:13:51-
2461265WALCZEWSKI STANISŁAWPOLWYSOKA GŁOGOWSKABayzel TeamM00:13:52-
247347HARPULA ŁUKASZPOLRZESZÓWM00:13:53-
248406JASKOWSKA BOŻENAPOLRZESZÓWSmashing Pąpkins / NeON TeamK00:13:53-
2491195ŚLANDA MACIEJPOLLEŻAJSKM00:13:53-
2501435JAROMIRSKA ELŻBIETAPOLRZESZÓWK00:13:54-
251757MIKA MIROSŁAWPOLKROSNOM00:13:54-
252865PANAŚ ARTURPOLSZCZEPAŃCOWAZamczysko TeamM00:13:54-
253951PORĘBA MARIUSZPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM00:13:54-
254315GRABOWSKI WOJCIECHPOLLUBLINM00:13:55-
255612KULIGA SŁAWOMIRPOLKROSNOPosmakuj Run TeamM00:13:55-
256855PACZOS BARBARAPOLMIELECStal Mielec MasterK00:13:55-
257290GŁADYSZ RAFAŁPOLKROSNOKrosnoM00:13:56-
2581248ULIASZ WALDEMARPOLKROSNOM00:13:56-
2591311WŁOSZCZYNA KONRADPOLMIELECM00:13:56-
26076BRELA JAKUBPOLJEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZEM00:13:57-
261156CZACHOR ANDRZEJPOLNOSÓWKATurlam Się Do MetyM00:13:58-
262497KLINGER WERONIKAPOLORŁYPrzemyski Klub BiegaczaK00:13:58-
263579KRÓL DAMIANPOLRZESZÓWTurlam Się Do MetyM00:13:58-
264838OPUCHLIK ROMANPOLŚWIĘTOCHŁOWICEM00:13:58-
2651331WÓJCIAK KATARZYNAPOLOLSZANICAK00:13:58-
266339GWIZDAŁA KACPERPOLRZESZÓWM00:13:59-
267905PIETRASZ TOMASZPOLGOLCOWAM00:13:59-
26866BŁYSKAL KRZYSZTOFPOLUSTRZYKI DOLNEMKS Halicz Ustrzyki DolneM00:14:00-
269345HAJDUK GRZEGORZPOLRZESZÓWG.B.U.R.M00:14:00-
2701237TRZÓSŁO BARTEKPOLKRAKÓWPKO Bank Polski / Trzósło TeamM00:14:00-
271130CHRUŚCIEL MICHAŁPOLGORZYCEFartlek GoM00:14:01-
272868PANTOŁ MIROSŁAWPOLRZESZÓWPRATT&WHITNEY RZESZÓWM00:14:01-
273983RAJCHEL PIOTRPOLBRZOZÓWM00:14:01-
27465BŁOŃSKI ŁUKASZPOLRZESZÓWM00:14:02-
275696MAGDA ARKADIUSZPOLKRZEMIENICAFestiwal Biegowy w KrynicyM00:14:02-
27677BRENDZOWSKI ADAMPOLSOLINASOLINA TEAMM00:14:03-
2771222TKACH OLEKSANDRPOLRZESZÓWNetiM00:14:03-
27820BARAN MATEUSZPOLSZYMBARKGorlicka Grupa BiegowaM00:14:04-
2791033SAMOLEWICZ JANUSZPOLRZESZÓWHandlopexM00:14:04-
2801460SPIEN WITOLDPOLWIELOPOLEM00:14:04-
28124BARGIEŁ BOGUSŁAWPOLKROSNOPrzewodnik GórskiM00:14:05-
282310GÓRAL MIECZYSŁAWPOLGRĘBÓWSC UltraM00:14:06-
283324GROMEK PIOTRPOLBOGUCHWAŁAM00:14:06-
284580KRÓL KAROLPOLSANDOMIERZM00:14:06-
2851183SZUREK ALEKSANDERPOLGORLICEGORLICKA GRUPA BIEGOWAM00:14:06-
286761MILO ZBIGNIEWPOLLUBACZÓWM00:14:07-
287271GAŁEK ANDRZEJPOLRUDNA WIELKAM00:14:08-
2881051SĘKOWSKI ROMANPOLRZESZÓWM00:14:08-
2891401ŻYŁA BARTŁOMIEJPOLRZESZÓWM00:14:08-
290560KOZIELEWICZ RADOSŁAWPOLRZESZÓW21 BSPM00:14:10-
2911136STRACIŁO WOJCIECHPOLSIEDLISKA BOGUSZFysie TeamM00:14:10-
292233DZIEDZIC MARCINPOLRZESZÓWEstrada RzeszowskaM00:14:11-
2931134STOPA MARCINPOLRZESZÓWM00:14:11-
29479BRODA ŁUKASZPOLRZESZÓWPiękne i BrodaczeM00:14:12-
2951145STYCZYŃSKI PAWEŁPOLJASŁOM00:14:12-
296138CIEŚLIŃSKI JACEKPOLKAŃCZUGAM00:14:13-
29742BERGAŃSKI MICHAŁPOLGRYBÓWBrygada BeskidówM00:14:15-
298831OLIYNYK OLEKSANDRUKRLVIVSC ChornogoraM00:14:15-
2991276WEGRZYN TOMASZPOLSWIDNIKLubelska Grupa TriatlonuM00:14:15-
300218DUDEK ADAMPOLBOBROWASZWADRON WILKÓW ALFAM00:14:16-
301472KĘDZIOR MICHAŁPOLRZESZÓWDrużyna SzpikuM00:14:16-
3021101SOBIEŃ JAKUBPOLPRZEWORSKn/aM00:14:16-
303141CIOCH PIOTRPOLRZESZÓWn/aM00:14:17-
3041301WISZ PIOTRPOLRZESZÓWM00:14:18-
305377ISKRZYCKI ANDRZEJPOLRZESZÓWM00:14:19-
3061059SIKORA JACEKPOLWYŻNEWater TeamM00:14:19-
3071094SMOLINIEC TOMASZPOLDACHNÓWM00:14:19-
308358HONKISZ MACIEJPOLKROSNOM00:14:20-
309388JAKUBOWSKI ROBERTPOLZACZERNIEM00:14:21-
310455KARPIŃSKI TOMASZPOLRZESZÓWM00:14:21-
3111461LESIAK MAŁGORZATAPOLDĘBICAKlub Biegacza Maratończyk DębicaK00:14:21-
312613KULIKOWSKI JACEKPOLJAROSŁAWM00:14:22-
313748MICHALSKI MARCINPOLJASŁOM00:14:22-
314924PIWOWAR DANIELPOLRZESZÓWPratt & Whitney RzeszówM00:14:22-
3151168SZCZYGIEŁ KONRADPOLUSTRZYKI DOLNEM00:14:22-
3161432KUPKA JACEKPOLKĘDZIERZYN-KOŹLEM00:14:23-
317882PATRUŚ LESZEKPOLRZESZÓWWhen I close my eyes I think of sportM00:14:23-
3181144SASIELA WOJCIECHPOLNISKOM00:14:23-
3194ANDREJKOW ARKADIUSZPOLSANOKM00:14:24-
320422JUŚKO RAFAŁPOLOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM00:14:24-
321451KARDYŚ PIOTRPOLBOROWAM00:14:24-
322884PAWLUCZUK MARIUSZPOLRZESZÓWM00:14:24-
323243FEDAN ŁUKASZPOLLASZKIM00:14:25-
324668LUBIENIECKI ADRIANPOLKROSNOM00:14:25-
3251175SZEWCZYK GRZEGORZPOLALBIGOWABiegam Bo LubięM00:14:25-
32672BORKOWSKI MICHAŁPOLKOPKIM00:14:26-
327741MAZUR ŁUKASZPOLNOWA DĘBAM00:14:26-
32857BIELSKI ROMANPOLPOTOKM00:14:27-
329336GURDAK ŁUKASZPOLRZESZÓWMTU AeroenginesM00:14:27-
330374ISKRA GRZEGORZPOLCZUDECKP PSP STRZYŻÓWM00:14:27-
3311255WABIK MARCINPOLKRAKÓW4F RUNNING TEAMM00:14:27-
332546KOŚCIAK JANPOLPASZCZYNADzikie MustangiM00:14:28-
3331186SZWED TOMASZPOLPRZEWORSKAsseco Active TeamM00:14:28-
3341447WIERZBIŃSKI PIOTRPOLRZESZÓWKLUBSPORTU.PLM00:14:28-
33573BOROWSKI ROMANPOLSANOKPOZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKM00:14:29-
336318GRELA MARCINPOLKRAKÓWKrwawe SutyM00:14:29-
337576KRENZEL REGINAPOLJAROSŁAWK00:14:29-
338929PLUTA SEBASTIANPOLBRZEŹNICADzikie MustangiM00:14:29-
339948POPŁAWSKI KRZYSZTOFPOLPRZEMYŚLPrzemyski Klub BiegaczaM00:14:29-
340533KORAB TOMASZPOLRZESZÓWBORGWARNER TEAMM00:14:30-
341556KOWALSKI BARTŁOMIEJPOLMIELECBorgWarner RzeszówM00:14:30-
3421223TOKARSKI PIOTRPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM00:14:30-
343216DUBAJ RAFAŁPOLSTALOWA WOLAPratt&Whitney RzeszówM00:14:31-
3441459PĄCZKA PRZEMYSŁAWPOLBRZOZA KRÓLEWSKAActive Team Brzóza KrólewskaM00:14:31-
345914PIRÓG TOMASZPOLNISKOM00:14:31-
3461135STRACIŁO DARIUSZPOLSIEDLISKA BOGUSZFysie TeamM00:14:31-
34716BANDZYRA DARIUSZPOLRZESZÓWM00:14:32-
348439KANTOR ANGELIKAPOLRZESZÓWMTU PolskaK00:14:32-
3491319WOJTAS ANDRZEJPOLGORLICEM00:14:32-
350322GRODECKI PIOTRPOLPRZEMYŚLKM PSP PrzemyślM00:14:33-
351769MORDYL JAROSŁAWPOLWOLA RZĘDZIŃSKAZK Tarnów MościceM00:14:33-
352208DOPART TOMASZPOLUSTRZYKI DOLNEMKS Ustrzyki DolneM00:14:35-
353561KOZIK PATRYKPOLDĘBICAPędzące ŚlimakiM00:14:35-
354131CHRZĄSTEK DAMIANPOLRUSINÓW1 batalion strzelców podhalańskichM00:14:36-
3551320WOJTAS PIOTRPOLRZESZÓWM00:14:36-
356194DEC JANPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:14:37-
357563KOZIOŁ MIECZYSŁAWPOLCHOTOWADębickie GepardyM00:14:37-
358630KWAŚNIK PAWEŁPOLKOLBUSZOWAM00:14:37-
359877PASTERZ PIOTRPOLRZESZÓWM00:14:37-
360502KŁYŻ DAWIDPOLDYNÓWAktywny DynówM00:14:38-
361925PLEWA MATEUSZPOLJANÓW LUBELSKILJA STALTECH TEAMM00:14:39-
362976PYRKOSZ DAMIANPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GapardyM00:14:39-
363995ROGALA GRZEGORZPOLBOGUCHWAŁAKoral TeamM00:14:40-
364224DULĘBA TOMASZPOLRZESZÓWM00:14:41-
365541KOSTECKI GRZEGORZPOLDĘBICAM00:14:41-
366232DZIAMA AGNIESZKAPOLRZESZÓWK00:14:42-
367506KMUK TOMASZPOLPADEW NARODOWAM00:14:42-
368257FORYŚ WŁODZIMIERZPOLJASŁOULKS Technik TrzcinicaM00:14:43-
369344HADUCH JERZYPOLPISAROWCEM00:14:43-
370594KRZYWKOWSKI ARTURPOLRZESZÓWM00:14:43-
3711116SOSNOWSKI WOJCIECHPOLDĘBICAM00:14:43-
37239BEJNAR MATEUSZPOLJASŁOChemik JasłoM00:14:44-
373245FERENC BEATAPOLLUBACZÓWBiegomania LubaczówK00:14:44-
374729MASŁOŃ ADAMPOLRZESZÓWPolitechnika RzeszowskaM00:14:44-
37543BERNAT WOJCIECHPOLRYKIPiękne i brodacze/biegusiem.plM00:14:45-
376631KWIATKOWSKI PAWEŁPOLRZESZÓWBisBud teamM00:14:45-
377664LIWOCZ DOMINIKPOLRZESZÓWM00:14:45-
378978RACHWAŁ KAMILPOLKROSNOM00:14:45-
37985BRZUSZEK JERZYPOLNOWA DĘBAM00:14:46-
380350HASZTO ZDZISŁAWPOLLEŻAJSKNowosarzyńska Grupa BiegowaM00:14:46-
381427KACZOR WALDEMARPOLRZESZÓWRes-Vet TeamM00:14:46-
3821468MARCIK AGNIESZKAPOLPRZEMYŚLPKBK00:14:46-
383752MIELNIK MICHAŁPOLKROSNOKROSNO GLASSM00:14:46-
3841407SUROWIEC GRZEGORZPOLRZESZÓWM00:14:46-
3851264WALCZAK ŁUKASZPOLDROHOJÓWM00:14:46-
3861327WOŹNIAK JANUSZPOLSKOŁYSZYNPORMAT JEDLICZE BIEGAM00:14:46-
3871382ZIĘBA SABINAPOLŚWILCZAZięba TeamK00:14:46-
38890BUCZYŃSKI PAWEŁPOLKROSNOM00:14:47-
389115CHITRYNIEWICZ AGNIESZKAPOLRZESZÓWGrupa Biegowa Uniwersytetu RzeszowskiegoK00:14:47-
390220DUDZIK EMILPOLRZESZÓWFLY PARK TEAMM00:14:47-
391309GÓRA MAREKPOLROPCZYCEJak nie MY to kto?M00:14:47-
392301GOŁDA WOJCIECHPOLRZESZÓWM00:14:47-
393588KRUSZYŃSKI MAREKPOLPRZEMYŚLPKB PrzemyślM00:14:47-
394618KUREK MARIUSZPOLDĘBICADębicki Klub Biegaczy NiezrzeszonychM00:14:47-
395692MACHOWSKI KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM00:14:47-
396799NICGORSKI PIOTRPOLRZESZÓWM00:14:47-
3971035SAMSON SEBASTIANPOLSZCZECINM00:14:47-
3981243TWARDOWSKI TOMASZPOLSTRAŻÓWM00:14:47-
3991363ZAWADZKI TOMASZPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:14:47-
400203DOLEGA DAREKPOLPIONKIBiegiem Radom!M00:14:48-
401214DROZD SŁAWEKPOLBOREK WIELKIJak nie MY to kto? RopczyceM00:14:48-
4021402KUTERNOGA MICHAŁPOLRZESZÓWRKSW RZESZÓWM00:14:48-
403658LĘCZNAR DAWIDPOLRZESZÓWWKS 21 Brygada Strzelców PodhalańskichM00:14:48-
404823NYZIO PIOTRPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAAuto SpektrumM00:14:48-
4051104SOCHA MARCINPOLDYNÓWAktywny DynówM00:14:48-
4061240TUROSZ ZBIGNIEWPOLLEŻAJSKM00:14:48-
4071257WACŁAWEK MARCINPOLTYCZYNM00:14:48-
408202DOBROWOLSKI TOMASZPOLRZESZÓWPokemon Killers TeamM00:14:49-
409289GLAZER MARCINPOLWARSZAWAPKO Bank PolskiM00:14:49-
410539KOSAŁKA KRZYSZTOFPOLJAROSŁAWM00:14:49-
411651LEŚKO SEBASTIANPOLBŁAŻOWA DOLNAPratt&Whitney RzeszowM00:14:49-
412663LITWIN KAROLINAPOLBŁAŻOWAZST RzeszówK00:14:49-
413667LUBECKI BARTŁOMIEJPOLRZESZÓWM00:14:49-
414804NIEMIEC MATEUSZPOLRZESZÓWM00:14:49-
4151394ŻOŁNIERZ TOMASZPOLPRZEMYŚLM00:14:49-
416244FEDIO GRZEGORZPOLUJKOWICEM00:14:50-
417893PIĄTEK ROBERTPOLOSTRÓWM00:14:50-
418985RAPOSO BRUNOPOLWARSZAWAM00:14:50-
4191245TYLUTKI-RUSIN JOANNAPOLRZESZÓWK00:14:50-
420680ŁUSZCZYC ANNAPOLRZESZÓWŁiskaczeK00:14:50-
421552KOTULSKI MARCINPOLKURYŁÓWKAM00:14:51-
422373INGLOT GRZEGORZPOLRZESZÓWM00:14:52-
423529KOPEĆ KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM00:14:52-
424599KUBIT PRZEMYSŁAWPOLŁĘŻANYM00:14:52-
4251258WACNIK JANUSZPOL35-111Rzeszowskie Gazele i GepardyM00:14:52-
426276GARSTKA MARIUSZPOLKRAKÓWM00:14:53-
427749MICHNO ZIEMOWITPOLRZESZÓWideo.plM00:14:53-
4281378ZIELIŃSKI MATEUSZPOLROPCZYCEJAK NIE MY TO KTO?M00:14:53-
429159CZARNECKI PAWEŁPOLSKRZYSZÓWTarnowiecM00:14:54-
4301173SZERER MICHAŁPOLRZESZÓWKoliberkiM00:14:54-
4311006RÓŻAŃSKI BARTOSZPOLMROWLASHOOTITM00:14:55-
4321011RUSINEK WITOSŁAWPOLRZESZÓWM00:14:55-
4331236TRZONEK ANDRZEJPOLZAPAŁÓWM00:14:55-
434109CAŁKO ALEKSANDERPOLBIELSKO-BIAŁAM00:14:56-
435518KOKOSZKA KATARZYNAPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaK00:14:56-
4361109SOKÓŁ ADAMPOLRZESZÓWBORGWARNERM00:14:56-
4371162SZCZEPANSKI GRZEGORZPOLRZESZÓWMAJSTER SPORT TEAMM00:14:56-
438140CIOCH MARCINPOLRZESZÓWM00:14:57-
439785MUSIALIK MAGDALENAPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyK00:14:57-
4401123STADNIK JUSTYNAPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceK00:14:57-
441200DŁUGAJ ANDRZEJPOLMIKOŁÓWM00:14:58-
442424KACZKOWSKI TOMASZPOLHACZÓWM00:14:59-
443919PISZ ROBERTPOLJASŁOM00:14:59-
4441025RYŚ ANDRZEJPOLŁĄKAM00:14:59-
4451100SOBEJKO ARTURPOLBOLESTRASZYCEPrzemyski Klub BiegaczaM00:14:59-
4461274WAŻNY JANUSZPOLLUBACZÓWBiegomania LubaczówM00:14:59-
447601KUCHARSKI KAROLPOLKAZANÓWZABIEGANY SKARYSZEWM00:15:00-
448602KUCHARSKI PAWEŁPOLSKARYSZEWZabiegany SkaryszewM00:15:00-
4491470TCHÓRZ ZBIGNIEWPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM00:15:00-
4501149SUDZIŃSKI JACEKPOLPRZEMYŚLM00:15:01-
4511396ŻUCZEK DAMIANPOLNOWA SARZYNAM00:15:01-
452396JANOCHA MACIEJPOLSWIERZOWA POLSKAMJE TEAMM00:15:02-
453551KOTOWICZ GRZEGORZPOLRZESZÓWSan EscobarM00:15:02-
454892PĘKALA KLAUDIAPOLZAWIERZBIEKB Maratończyk DębicaK00:15:03-
4551102SOBOL MARIUSZPOLRZESZÓWŁiskaczeM00:15:03-
456681ŁUSZCZYC KRZYSZTOFPOLRZESZÓWŁiskaczeM00:15:03-
457600KUCHARCZYK MACIEJPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:15:04-
4581367ZEBZDA ROBERTPOLNOWA SARZYNAM00:15:04-
459248FIEGA RYSZARDPOLGORLICEM00:15:05-
460390JAMROZIK JAKUBPOLJAWORNIK POLSKIM00:15:05-
461627KUŹMICZ WOJCIECHPOLŁAŃCUTM00:15:05-
462849OSYPKA MICHAŁPOLHYŻNEMichos TeamM00:15:05-
463853PACIA SEBASTIANPOLŁAŃCUTM00:15:05-
4641048SELMOWICZ EMILIAPOLWARSZAWAK00:15:05-
4651209TABIAN KRZYSZTOFPOLNISKOPLANETA NiskoM00:15:05-
46645BĘBEN KRZYSZTOFPOLKOLBUSZOWAM00:15:06-
467281GAWRON MARCINPOLNOWY BOREKIDEO.PLM00:15:06-
468463KAWALEC GRZEGORZPOLRZESZÓWM00:15:06-
469537KORYL SYLWIAPOLBOGUCHWAŁAPKO BP Centrum Korporacyjne RzeszówK00:15:06-
470745MĘDRALA LUCJUSZPOLTARNOBRZEGPKO BP Centrum Korporacyjne RzeszówM00:15:06-
4711318WOJTAK MARIUSZPOLWÓLKA TANEWSKAPlaneta NiskoM00:15:06-
472181CZYŻ MARCINPOLKATOWICEM00:15:07-
473401JAROSZ JANUSZPOLRZESZÓWYarosh TeamM00:15:07-
474408JAŚLAR BEATAPOLBESKOK00:15:07-
475973PUDLIK KAROLPOLPRZEMYŚL2Orel/JW5699M00:15:07-
4761312WNUK NORBERTPOLPRZEMYŚL1ORel/ JW.3411M00:15:07-
477812NOWAK KRZYSZTOFPOLDĘBOWIECMagurskie WilkiM00:15:08-
4781313WODZIEŃ ANDRZEJPOLRZESZÓWULTRAMARATONPODKARPACKI.PLM00:15:08-
4791329WOŹNIAK MARCINPOLMIELECFrytki z majonezemM00:15:08-
480695MADEJ MARCINPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM00:15:10-
481733MATERNA ROMANPOLRZESZÓWSPAR PolskaM00:15:11-
48297BUKSA ANDRZEJPOLPYSZNICASKB Stalowa WolaM00:15:12-
483961PROKOPCIÓW ANITAPOLUHERCE MINERALNEK00:15:12-
484974PUZIO WALDEMARPOLDĘBICAKB Maratończyk DębicaM00:15:12-
4851159SZALACHA KATARZYNAPOLRZESZÓWK00:15:12-
48684BRZOZOWSKI JERZYPOLRZESZÓWM00:15:13-
487494KLAMUT RYSZARDPOLJABŁONICA POLSKAM00:15:13-
488959PRĘDKI JERZYPOLHERMANOWAWybiegamy w PrzyszloscM00:15:13-
4891206ŚWIĘTONIOWSKI TOMASZPOLRZESZÓWM00:15:13-
490354HERMANIUK TOMASZPOLRUDNA WIELKANEXTEPM00:15:14-
4911132STELIGA MACIEJPOLKROSNOByczek TeamM00:15:14-
492742MAZUR ŁUKASZPOLOSTROWIEC ŚW.M00:15:15-
4933ALETAŃSKI JAKUBPOLRZESZÓWM00:15:16-
4941032SAJDUTKA AGNIESZKAPOLRZESZÓWK00:15:16-
4951038SARAMA GRZEGORZPOLSANOKwww.sanfot.comM00:15:16-
496688MACHLARZ MATEUSZPOLRZESZÓWSpartan Race Training Group RzeszówM00:15:17-
497740MAZUR JACEKPOLRZESZÓWSpartan Race Training Group RzeszówM00:15:17-
498329GRYGIEL ROBERTPOLRUDA ŚLĄSKAM00:15:18-
4991458CIELĘCY ANDRZEJPOLJAROSŁAWM00:15:19-
500145CIUPAK MACIEJPOLRZESZÓWALO RzeszówM00:15:19-
501545KOSZYK GRZEGORZPOLRZESZÓWUrząd Miasta RzeszowaM00:15:19-
502767MOMOT MICHAŁPOLJANÓW LUBELSKIM00:15:19-
503980RADAWSKI ARTURPOLBIŁGORAJM00:15:20-
5041158SZAFRAN ZYGMUNTPOLGŁOGÓW MŁP.Rzeszowskie Gazele i GepardyM00:15:20-
505189DAZ WALDEMARPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM00:15:22-
506516KOGUT LESZEKPOLGROCHOWCEM00:15:22-
507622KUSTRA PIOTRPOLRZESZÓWM00:15:22-
508687MACHAJ TOMASZPOLRZESZÓWM00:15:22-
5091133STOPA AGATAPOLBOGUCHWAŁAK00:15:22-
5101140STRZELCZYK WIKTORPOLKOLBUSZOWAMordeczkiM00:15:22-
511314GRABOWSKI SZYMONPOLRZESZÓWM00:15:23-
512485KILIAN MARCINPOLKRAKÓWJózefińska TeamM00:15:23-
513437KAMODA DANIELPOLKIELCEM00:15:24-
514888PELCZAR GRZEGORZPOLTARNOWIECM00:15:24-
5151169SZCZYGIEŁ MATEUSZPOLOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM00:15:24-
516367HYDZIK DAMIANPOLSANOKM00:15:25-
517776MOTYKA JACEKPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceM00:15:25-
518371IGNOR EDYTAPOLRZESZÓWSpartan Race Training Group RzeszówK00:15:26-
519650LEŚKO PAWEŁPOLRZESZÓWGOŃ ZAJĄCZKA SQADM00:15:27-
5201130STASZCZAK STANISŁAWPOLSZKLARYAKTYWNY DYNÓWM00:15:27-
5211139STRZECHA TOMASZPOLCHMIELNIKGoń Zajączka SQADM00:15:28-
5221068SIWIEC STANISŁAWPOLRZESZÓWM00:15:29-
5231314WOJAKOWSKI PIOTRPOLKRAKÓWBeer Bros RunnersM00:15:29-
524429KALANDYK WOJCIEHPOLRZESZÓWTurlam Się Do MetyM00:15:30-
525615KUMOR KACPERPOLRZESZÓWM00:15:30-
526787MYSZAK SŁAWOMIRPOLBIŁGORAJM00:15:30-
5271425WĄS MAREKPOLRZESZÓWM00:15:30-
528431KALINOWSKI ŁUKASZPOLWARSZAWAM00:15:31-
5291419OPUCHLIK TOMASZPOLŚWIĘTOCHŁOWICEAKTYWNA PSZCZYNA.PLM00:15:31-
530144CISZEWSKI GRZEGORZPOLTARNOBRZEGM00:15:32-
531263FUSIARA TOMASZPOLJANÓW LUBELSKIBike Club Janów LubelskiM00:15:32-
53218BAŃKO ANDRZEJPOLJAROSŁAWM00:15:33-
5331111SOLECKI MARCINPOLRZESZÓWFC RzeszówM00:15:33-
534209DOROSZ BARBARAPOLPRZEMYŚLszafa biegacza teamK00:15:34-
535372INDYK KAMILPOLMIŁOCINNiezrzeszony drób :)M00:15:36-
53626BARSZCZEWSKI PAWEŁAUSST MARYSWitar TarnobrzegM00:15:37-
537714MARCINIEC ANDRZEJPOLSĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIM00:15:37-
53894BUK KAMILPOLRZESZÓWBorgWarner MSPM00:15:39-
539532KORAB ROBERTPOLRZESZÓWLURBEL POLSKA / RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:15:40-
5401448DZIEWA PRZEMYSŁAWPOLSTALOWA WOLAUNIWHEELSM00:15:42-
5411023RYŁKO MARIOLAPOLSOLINASolina TeamK00:15:42-
5421380ZIEMBA GRZEGORZPOLRZESZÓWFatima 1917-2017M00:15:42-
5431121STACH SZYMONPOLRZESZÓWM00:15:43-
544438KANDEFER MARCINPOLRZESZÓWIdeo.plM00:15:44-
545491KIPP ZBIGNIEWPOLPRZEMYŚLBiegam bo lubieM00:15:44-
546678ŁUKASIK ZBYSZEKPOLBIŁGORAJRAPY MASTERSM00:15:44-
5471142STRZYŻ ANDRZEJPOLDĘBICAM00:15:45-
5481267WAŁACH ZBIGNIEWPOLPSTRĄGOWAM00:15:45-
5491360ZARĘBA GRZEGORZPOLPRZEMYŚLwielki raM00:15:45-
5501442PRZYBYSZEWSKI ERYKPOLRZESZÓWREHOUSE DEVELOPMENTM00:15:46-
5511071SKARBOWSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWPogotowie Ratunkowe RzeszówM00:15:46-
5521262WALAS ELŻBIETAPOLTRZEBOWNISKOElżbieta Walas TeamK00:15:46-
553471KĘDZIOR JACEKPOLDĘBICAPędzące ŚlimakiM00:15:47-
554519KOKOT ROMANPOLDYNÓWAktywny DynówM00:15:47-
5551078SKOWRON ANDRZEJPOLWERYNIAM00:15:47-
5561189SZYJA ROBERTPOLRZESZÓWM00:15:47-
5571227TOMAKA SŁAWOMIRPOLBŁAŻOWA DOLNAM00:15:47-
5581278WĘGRZYN KRZYSZTOFPOLLUBACZÓWM00:15:47-
559500KŁOSOWICZ DOMINIKPOLRZESZÓWM00:15:48-
560732MATERNA DAWIDPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM00:15:48-
5611085SŁABY ROBERTPOLDYNÓWAktywny DynówM00:15:48-
562274GAP BEATAPOLNOWA SARZYNAK00:15:49-
563992ROCZNIAK MARCINPOLSANOKBM TEAMM00:15:49-
564754MIERZWIŃSKI HENRYKPOLTARNOBRZEGFartlek GOM00:15:50-
565801NIEDZIAŁEK ANDRZEJPOLRZESZÓWM00:15:50-
566270NOWORÓL ŁUKASZPOLZABAJKAM00:15:50-
5671117SOWA DARIUSZPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM00:15:50-
5681191SZYMAŃSKI ADAMPOLSTALOWA WOLAM00:15:51-
5691282WIATROWSKI SZYMONPOLPOŁANIECM00:15:51-
570303GOŁĘBIOWSKI GRZEGORZPOLNOWY SĄCZmBankM00:15:52-
571457KASPRZAK SŁAWOMIRPOLSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIGB na zdrowie Sokołów MałopolskiM00:15:52-
5721129STASIAK KRZYSZTOFPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKISTTM00:15:52-
573201DOBROSIELSKI RAFAŁPOLMIELECM00:15:53-
5741422GK HUBERTPOLRZESZÓWM00:15:53-
575796NAWOJSKI ROMANPOLPOGWIZDÓW NOWYM00:15:53-
576842ORZECH ARTURPOLKOLBUSZOWAKrokodyle KolbuszowaM00:15:53-
5771001ROŚCIŃSKI FRANCISZEKPOLSANOKM00:15:53-
5781182SZUMILAK MAREKPOLLUBACZÓWM00:15:53-
5791336WÓJCIK MARIUSZPOLGODOWAbblM00:15:53-
580211DRAPAŁA JANPOLKOLBUSZOWAKrokodyle KolbuszowaM00:15:54-
581852PABIS SZCZEPANPOLRZESZÓWUrolodzy RzeszówM00:15:54-
5821092SMOLEŃ PATRYKPOLRZESZÓWBRZOSTECKIE OWIECZKIM00:15:54-
5831148SUDZIŃSKA INGAPOLPRZEMYŚLK00:15:54-
5841366ZDZISŁOWICZ MIKOŁAJPOLRZESZÓWZdzislowicz.pl - Strony WWWM00:15:54-
5851413CHUDZIK KAROLPOLJAROSŁAWM00:15:55-
586340GWIŻDŻ GRZEGORZPOLRZESZÓWM00:15:55-
587483KIJANKA ANDRZEJPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:15:55-
588719MARDEUSZ BERNADETTAPOLDĘBICASpartan Race Training Group DębicaK00:15:55-
58982BRÓD ANETAPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceK00:15:56-
5901120RYBAK EWELINAPOLRZESZÓWK00:15:56-
591162CZARNIK MARCINPOLMALAWAM00:15:57-
5921084SLĄCZKA ARKADIUSZPOLKROSNOFinisz RymanówM00:15:57-
59321BARAN STANISŁAWPOLNOZDRZECszwagryM00:15:58-
594508KOBIAŁKA DAMIANPOLNOZDRZECszwagryM00:15:58-
595660LIANA TOMASZPOLKLĘCZANYM00:15:58-
5961466SONDEJ WIESŁAWPOLSOKOŁÓW MTPMORSYM00:15:58-
59775BRAKOWIECKI WOJCIECHPOLLUBLINM00:15:59-
59898BUŁDAK ANDRZEJPOLRZESZÓWpolmotM00:15:59-
5991157SWIGON DAMIANPOLRZESZÓWM00:15:59-
600850OZGA ANNAPOLRZESZÓWK00:16:00-
6011042SARNA TOMASZPOLRZESZÓWM00:16:00-
602101BURDAŚ KLAUDIAPOLBRATKOWICEK00:16:01-
603252FLISAK RAFAŁPOLWARSZAWAPingwin Rico - AttackM00:16:01-
6041004ROŻEK MARCINPOLRZESZÓWWAGUM TeamM00:16:02-
605945POPAJEWSKI KRRZYSZTOFPOLLUBLINSANEA SPORTM00:16:03-
6061198ŚLUSARCZYK DOROTAPOLRZESZÓWK00:16:03-
6071443BANAŚKIEWICZ RAFAŁPOLRZESZÓWM00:16:04-
608348HARPULA ROBERTPOLPRZEMYŚLM00:16:05-
609160CZARNECKI PIOTRPOLWARSZAWAArcus teamM00:16:06-
610403JASIŃSKA MAŁGORZATAPOLCHMIELNIKK00:16:06-
611456KASPERSKI TOMASZPOLPRZEWORSKM00:16:06-
6121037SANOK ALEKSANDRAPOLCIESZANÓWK00:16:06-
6131093SMOLINIEC KAROLPOLDACHNÓWM00:16:06-
61436BĄK MATEUSZPOLRANIŻÓWM00:16:07-
6151416KRUKAR ADAMPOLSWONICZM00:16:07-
6161417PÓŁZIĘĆ JANPOLSTRZYŻÓWPrzebiegli StrzyżówM00:16:07-
6171256WACH JACEKPOLMAŁKOWICEM00:16:07-
618170CZEREDYS MICHAŁPOLWARSZAWAArcus teamM00:16:08-
6191469GAWRON SEBASTIANPOLM00:16:08-
620433KAŁUŻA MARZENAPOLPILZNOK00:16:08-
621768MORAWSKI PIOTRPOLJAROSŁAW3 PBOTM00:16:08-
6221061SIKORSKA ADRIANNAPOLKROSNOK00:16:08-
6231062SIKORSKI PAWEŁPOLKROSNOM00:16:08-
62414BANASIK MARIOLAPOLDĄBROWA GÓRNICZAK00:16:09-
625428KACZYŃSKA ALICJAPOLRZESZÓWPerfect Runner TeamK00:16:09-
626632KWIATKOWSKI TOMASZPOLGORLICEIDEO.PLM00:16:09-
627661LISS MICHAŁPOLSTALOWA WOLAFire TeamM00:16:09-
628827OLEKSAK TOMASZPOLNISKOPlaneta NiskoM00:16:09-
6291379ORYŃCZAK ANDRZEJPOLKAŃCZUGASOFTSYSTEMM00:16:09-
630883PAWLOWSKI DAREKPOLSTALOWA WOLAM00:16:09-
6311029SACZEWSKA EWELINAPOLBESKOK00:16:09-
6321268WARCHOŁ PAWEŁPOLNISKOPlaneta NiskoM00:16:09-
6331359ZALIŃSKI PIOTRPOLBIELINYM00:16:09-
6341395ŻORNIAK JOANNAPOLSIENIAWARUN PGE OBRÓTK00:16:09-
635127CHORABIK ARMANDPOLMIELECM00:16:10-
636297GOLIŃSKI MARIUSZPOLKRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAM00:16:10-
637943POMIANEK ANDRZEJPOLRZESZÓWASSECO ACTIVE TEAMM00:16:10-
6381086SŁOBODZIAN ANDRZEJPOLSOKOŁÓW MŁP.GB NA ZDROWIEM00:16:10-
639682ŁYDA PIOTRPOLRZESZÓWM00:16:10-
640116CHLEBIŃSKI MACIEJPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM00:16:11-
641205DOMARADZKI GRZEGORZPOLRZESZÓWBT WAGABUNDAM00:16:11-
642380JABŁOŃSKI Ł UKASZPOLKRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAM00:16:11-
6431224TOŁPA EDWARDPOLRZESZÓWM00:16:11-
6441344WYCZAWSKI PIOTRPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM00:16:11-
645547KOŚCIELNY ALEKSANDERPOLRZESZÓWM00:16:12-
646648LEŚKO KONRADPOLPALIKÓWKAM00:16:12-
647649LEŚKO MARCINPOLPALIKÓWKAM00:16:12-
648654LEŚNIAK-POPIEL MARTAPOLSANOKPozytywnie Zabiegani SanokK00:16:12-
649920PISZCZ DARIUSZPOLRZESZÓWM00:16:12-
650971PRZYWARA PIOTRPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM00:16:12-
65160BIJOŚ MIROSŁAWPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM00:16:13-
652362HRYSZKO ROBERTPOLSANOKPozytywnie Zabiegani SanokM00:16:13-
653574KRAWIEC KRZYSZTOFPOLADAMÓWKAM00:16:13-
654307GORCZYCA KAROLINAPOLJASŁOK00:16:14-
655369IDZIOR WOJCIECHPOLNOWA WIEŚSzkoła Ratwonictwa Medycznego MielecM00:16:14-
656332GUCWA SŁAWOMIRPOLPRZYSIEKIM00:16:15-
6571098SNOPEK SEBASTIANPOLRZESZÓWTeam BayzelM00:16:15-
658699MAGOŃ ŁUKASZPOLKRACZKOWAM00:16:16-
659268GAJDA ŁUKASZPOLPRZEWORSKM00:16:17-
660275GARGAS-MARUT MAŁGORZATAPOLJÓZEFOSŁAWPZU Sport TeamK00:16:17-
661357HOMA WOJCIECHPOLRZESZÓWHoma TeamM00:16:17-
662361HOSZKO ŁUKASZPOLDĄBROWAM00:16:17-
6631277WELTER KONRADPOLLEŻAJSKPawcius teamM00:16:17-
664584KRUK ZBIGNIEWPOLGAĆPrzeworska Grupa BiegowaM00:16:18-
6651467MACKIEWICZ ZENONPOLLESKOLIONM00:16:18-
666833OLSZAŃSKI MARCINPOLOŻARÓW3PBOTM00:16:18-
6671250URBAN MAREKPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:16:18-
6681160SZARY MAREKPOLTRZEBOWNISKOPIĘKNE I BRODACZE/16 batalion saperówM00:16:19-
66922BARĆ MARCINPOLZAGÓRZM00:16:20-
670498KLUS PIOTRPOLRZESZÓWPiękne i BrodaczeM00:16:20-
6711393ŻOŁNIERCZYK MIROSŁAWPOLHYŻNEPKO Bank PolskiM00:16:20-
672504KMIECIK PAWEŁPOLPAWŁOSIÓWM00:16:21-
673215DRYLA PIOTRPOLPRZEWORSKM00:16:22-
6741147SUCH PRZEMYSŁAWPOLRZESZÓWMaxisportM00:16:23-
67563BŁAJSZCZAK KAROLPOLSANDOMIERZTSA SandomierzM00:16:24-
67664BŁAJSZCZAK PAWEŁPOLSANDOMIERZTSA SandomierzM00:16:24-
677572KRAWCZYK SEBASTIANPOLSTALOWA WOLAM00:16:24-
678430KALINOWSKA EWAPOLPRZEMYŚLBiegam bo lubieK00:16:25-
6791449MĘDROŃ TOMASZPOLRZESZÓWM00:16:25-
6801075SKOCZYLAS KAMILPOLMODLIBORZYCEGUKS ModliborzyceM00:16:26-
681163CZARNIK MATEUSZPOLMIELECM00:16:27-
682646LESIŃSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWM00:16:27-
6831125STANIO ARKADIUSZPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM00:16:27-
684250FILONIK JAROSŁAWPOLPRUSZKOWM00:16:28-
685296GOLENIA MACIEJPOLZOLYNIAKS SmolarzynyM00:16:28-
686416JĘDRUSZKO WOJCIECHPOLNISKOM00:16:28-
687487KIMAK JOZEFSVKSTROPKOVKlub bezcov StropkovM00:16:28-
688488KIMAK PETERSVKSTROPKOVM00:16:28-
6891261WAL SEBASTIANPOLZOLYNIAKS SmolarzynyM00:16:28-
6901326WOŹNIAK DARIUSZPOLRZESZÓWM00:16:28-
691122CHMIELOWSKA-ZIĘBA IWONAPOLRZESZÓWK00:16:29-
692326GRYGIEL ANNAPOLRUDA ŚLĄSKAK00:16:29-
693722MARKOWICZ WOJCIECHPOLNISKOM00:16:29-
694710MAŁEK MARCINPOLLISIA GÓRAM00:16:29-
695984RAK WITOLDPOLRZESZÓWM00:16:29-
696273GAŁUSZKA MAJAPOLRZESZÓWK00:16:30-
697186DANDER ROBERTPOLBOGUCHWAŁAM00:16:31-
6981270WARTA PRZEMYSŁAWPOLCZARNAOstreM00:16:31-
699171CZERNIAK PIOTRPOLRZESZÓWM00:16:33-
700230DYBKA RAFAŁPOLTARNÓWM00:16:33-
701311GÓRSKI PAWEŁPOLRZESZÓWM00:16:33-
7021302WISZNIEWSKI MACIEJPOLTARNÓWM00:16:33-
7031400ŻUREK AGNIESZKAPOLBRZEŹNICADzikie MustangiK00:16:33-
704278GAWLEWICZ KRYSTYNAPOLSANOKRUN ENERGYCLUBK00:16:34-
705280GAWORECKI TOMASZPOLSANOKRun Energy Club SanokM00:16:34-
706876PASIERBEK MAREKPOLNIEBIESZCZANYRun Energy Club SanokM00:16:34-
707397JANUSZEWSKA MARTAPOLWARSZAWAK00:16:35-
708399JAROCKA-RECZEK MAŁGORZATAPOLSTALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAK00:16:35-
709452KARKUT MICHAŁPOLRZESZÓWRodzinkaM00:16:35-
710221DUDZIŃSKI PIOTRPOLRZESZÓWM00:16:36-
711402JAROSZ PIOTRPOLŁAŃCUTPKO Bank PolskiM00:16:36-
712701MAJCHROWSKI JACEKPOLTARNOBRZEGBBL TarnobrzegM00:16:36-
7131074SKIBA WITOLDPOLLUBACZÓWM00:16:37-
7141122STACHURSKI MIROSŁAWPOLRZESZÓWSPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWM00:16:38-
7151343WSZOŁEK HELENAPOLKRAKÓWKS Eskadra KrakówK00:16:38-
7161355ZAJĄC ANDRZEJPOLPIELGRZYMOWICEPielgrzymowice_runM00:16:38-
7171019RUTYNA WIEŁAWPOLGRĘBÓWM00:16:39-
718409JAWORSKI ROMANPOLRZESZÓWSOFTSYSTEMM00:16:40-
719413JESIONEK MICHAŁPOLSTARA BŁOTNICARadom TeamM00:16:40-
720510KOBIELSKI MARCINPOLPRZEWORSKM00:16:40-
7211095SMOLIŃSKI MARCINPOLRZESZÓWSOFTSYSTEMM00:16:40-
722611KULIGA JACEKPOLTARNOBRZEGM00:16:41-
723956POTOCZNY WOJCIECHPOLJAROSŁAWBBL JarosławM00:16:41-
724317GRABSKA RENATAPOLRZESZÓWAmbasador Festiwalu Biegowego Krynica-ZdrójK00:16:42-
725474KĘPKA ANDRZEJPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:16:42-
726819NOWAKOWSKI WIESŁAWPOLPRZEMYŚLM00:16:42-
7278BACHURSKI MARIUSZPOLDĘBICANASNIEDOGONIATM00:16:43-
728569KRASZKIEWICZ ALEKSANDERPOLDĘBICANASNIEDOGONIATM00:16:43-
729848OSTROWSKI JANPOLKORCZYNAM00:16:43-
7301330WOŹNY ŁUKASZPOLRZESZÓWPiękne i BrodaczeM00:16:43-
7311324WOŁOWIEC WOJCIECHPOLBRATKOWICEBIEGAM SAMM00:16:43-
73252BIAŁY JACEKPOLPRZEWORSKSILVERM00:16:44-
733411JEDLIŃSKA MAŁGORZATAPOLKRAKÓWK00:16:44-
734478KIEŁB JAKUBPOLRZESZÓWM00:16:44-
735417JODŁOWSKI ANDRZEJPOLCZUDECM00:16:45-
736603KUCHTA DOROTAPOLMŁOSZOWAK00:16:45-
7371097SMYKOWSKI KRZYSZTOFPOLROPCZYCEPratt & Whitney RzeszówM00:16:45-
7381288WIERZBINSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWPratt & Whitney RzeszowM00:16:45-
739118CHMIEL MICHAŁPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyM00:16:46-
740212DRĄG PAWEŁPOLRZESZÓWM00:16:46-
741638LECH MARCINPOLRZESZÓWM00:16:46-
7421420ORLEWSKA DANUTAPOLRZESZÓWULTRAMARATONPODKARPACKI.PLK00:16:46-
743898PIECZYŃSKI DAMIANPOLRZESZÓWCyfronM00:16:46-
744936POBORCA DAWIDPOLKOLBUSZOWACiągnąć czy PchaćM00:16:46-
7451009RUDNY WŁADYSŁAWPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceM00:16:46-
7461052SHAVELSKA YANAPOLRZESZÓWNETIK00:16:46-
7471054SIEDLECKI DARIUSZPOLSANOKM00:16:46-
7481152SUROWIEC BARTOSZPOLKRAKÓWBEER BROS RUNNERSM00:16:46-
7491217TELEGA MICHAŁPOLPRZEWORSKAmatorM00:16:46-
750236DZIERŻAK EDWARDPOLCIERPISZM00:16:47-
751441KAPUSTA ANNAPOLSANDOMIERZK00:16:47-
752499KŁOS KRZYSZTOFPOLGWIZDÓWMajster Team SportM00:16:47-
753783MUCHA JUSTYNAPOLKOLBUSZOWAPchać czy CiągnąćK00:16:47-
7541305WIŚNIEWSKI WOJCIECHPOLRZESZÓWBalajs TEAMM00:16:47-
755677ŁUKASIK PAWEŁPOLBIŁGORAJRAPY MASTERSM00:16:47-
756383JAGIEŁA TOMASZPOLKROSNOM00:16:48-
757583KRÓL WIOLETTAPOLOBLĘGOREKAZS UJK KielceK00:16:48-
758873PASIERB ŁUKASZPOLRZESZÓWM00:16:48-
759874PASIERB MATEUSZPOLRZESZÓWM00:16:48-
760962PROSOWICZ DAWIDPOLRADŁÓWM00:16:48-
7611063SILARSKI MATEUSZPOLNOWOTANIECM00:16:48-
7621114SONDEJ TOMASZPOLZIELONKAM00:16:48-
7631143STUS MARIUSZPOLNISKOPlaneta NiskoM00:16:48-
7641251URBANIAK PATRYCJAPOLKRAKÓWBEER BROS RUNNERSK00:16:48-
765459KASZA MAREKPOLRZESZÓWRGiGM00:16:49-
766644LENIAR TOMASZPOLRZESZÓWM00:16:49-
767771MOSKAL-LENIAR PAULINAPOLRZESZÓWK00:16:49-
768794NAJA KAROLPOLBŁAŻOWALegionM00:16:49-
769979RACIA PIOTRPOLTARNÓWBORGWARNER TEAMM00:16:49-
7701370ZEGAR PAWEŁPOLRZESZÓWM00:16:49-
771292GODAWSKI MARIANPOLZBYDNIÓWUczniowski Klub Sport ZaleszanyM00:16:50-
772443KAZIOR DOMINIKPOLZIELONKAPseudo-runnersM00:16:50-
773707MALICKA EWELINAPOLRZESZÓWK00:16:50-
774810NOWAK JANUSZPOLŻÓŁKÓWwolny biegaczM00:16:50-
7751203ŚWIĄTEK MARIUSZPOLRYTWIANYM00:16:50-
7761260WAIS MACIEJPOLTARGOWISKAM00:16:50-
777124CHOLEWIŃSKI LESZEKPOLPRZEWORSKPrzeworska Grupa BiegowaM00:16:51-
778759MIKUŁA KAMILPOLRZESZÓWM00:16:51-
7791199ŚNIEŻEK KRZYSZTOFPOLNISKOPlaneta NiskoM00:16:51-
78053BIEDA ROBERTPOLCZASTARYGKS CZSTARYM00:16:52-
781800NIEBORAK GRZEGORZPOLMODLIBORZYCEGUKS MODLIBORZYCEM00:16:52-
782765MŁODZIŃSKI MARCINPOLRZESZÓWM00:16:53-
7831202ŚWIĄTEK BOGUSŁAWPOLBRZEŹNICADzikie MustangiM00:16:53-
7841375ZIELIŃSKI FRANCISZEKPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKITKKF ,,Sokół" Głogów MałopolskiM00:16:53-
7851444DRONKA BOGDANPOLMAJSTER TIMM00:16:54-
786304GONET GRZEGORZPOLZRĘCINGonet TeamM00:16:54-
787306GONET RADOSŁAWPOLKROSNOGONET TeamM00:16:54-
7881008RUCIAK SZYMONPOLDĘBICAM00:16:54-
7891150SUMIEC KATARZYNAPOLMIELECZabiegani MielecK00:16:55-
7901213TAJCHMAN IWONAPOLRZESZÓWNowoczesnastrona.plK00:16:55-
7911456WRÓBEL DOMINIKPOLJASŁOAZS PWSZ KrosnoM00:16:55-
7921047SEBZDA MAŁGORZATAPOLBLĘDOWA TYCZYNSKAK00:16:56-
7931463STYKA MATEUSZPOLRZESZÓWM00:16:56-
794197DĘBOSZ PIOTRPOLŁAŃCUTM00:16:57-
795283GDULA JERZYPOLRZESZÓWM00:16:57-
796645LENIART KRZYSZTOFPOLNOWY BOREKRzeszowskie gazele i gepardyM00:16:58-
7971201ŚRODA KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM00:16:58-
7981230TOMASZEWSKI BARTOSZPOLRZESZÓWM00:16:58-
79937BĄK ZBIGNIEWPOLRANIŻÓWM00:16:59-
80069BOJAN GABRIELAPOLJASŁOMalinowynos.plK00:16:59-
801176CZMOK RAFAŁPOLRZESZÓWActiv-mediaM00:16:59-
802621KUSTRA JAKUBPOLRZESZÓWBiegam Bo MuszęM00:16:59-
803730MATELOWSKA MAGDALENAPOLBRZOZÓWK00:16:59-
8041179SZPAKOWSKI ANDRZEJPOLNIEWODNAM00:16:59-
8051286WIERZBICKA JOANNAPOLBOGUCHWALAK00:16:59-
806674ŁAKOMSKI ANDRZEJPOLRZESZÓWBiegam Bo MuszęM00:16:59-
807391JANCZYK TOMASZPOLKOLBUSZOWATirimM00:17:00-
808550KOTLIŃSKI JANUSZPOLRZESZÓWM00:17:00-
809947POPIOŁEK KRZYSZTOFPOLTYCHYM00:17:00-
8101190SZYMAŃSKA EWAPOLJAROSŁAWJGB SokółK00:17:00-
811382JACEK LESZEKPOLRZESZÓWI run forM00:17:01-
8121090SŁUPEK EDWARDPOLBRZEZÓWKAM00:17:01-
813641LEJA SŁAWOMIRPOLRZESZÓWM00:17:02-
814922PIWKO MIROSŁAWPOLCZUDECM00:17:02-
815923PIWKO WOJCIECHPOLBABICAM00:17:02-
8161426WIDENKA KAZIMIERZPOLM00:17:02-
817921PIWKO MACIEJPOLBABICAM00:17:03-
818851OŻGA JERZYPOLSZÓWSKOM00:17:04-
819964PRYMAKOWSKA BARBARAPOLTARNOWK00:17:04-
8201197ŚLIŻ JANPOLTRZEBOŚM00:17:05-
821932PŁONKA BARTOSZPOLLUBENIAM00:17:06-
8221310WŁODARSKA MAGDALENAPOLTARNÓWK00:17:06-
82317BANICKI MICHAŁPOLPRZEMYŚLWU AZS PRZM00:17:07-
82481BROMOWICZ PATRYKPOLMANASTERZTrespassM00:17:07-
825179CZYRNY TOMASZPOLCHODACZÓWTresspassM00:17:07-
826449KARDASZ JACEKPOLZAMOŚĆattyla runnig clubM00:17:07-
8271439ZAORSKA JUSTYNAPOLSTALOWA WOLASTALOWOLSKI KLUB BIEGACZAK00:17:07-
8281409KLUS ANNAPOLRZESZÓWPIEKNE I BRODACZEK00:17:09-
829933PŁONKA HONORATAPOLFREDROPOLK00:17:09-
830183ĆWIĄKAŁA MICHAŁPOLZARSZYNPW Podkarpackie WilkiM00:17:10-
831284GIERULA PIOTRPOLRZESZÓWM00:17:10-
8321105SOCHACKI MACIEJPOLDUBIECKOIPA PrzemyślM00:17:10-
83378BRIL PIOTRPOLJEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZEM00:17:11-
834235DZIERLĘGA PIOTRPOLPILZNOM00:17:12-
835972PUCUŁA WITOLDPOLSTALOWA WOLAM00:17:13-
8361424SITARZ ARTURPOLTAJĘCINAM00:17:13-
8371119SOWA MICHAŁPOLSTALOWA WOLAM00:17:14-
838346HAŁUCHA TOMASZPOLOLESZYCEBiegomania LubaczówM00:17:15-
839522KOŁODZIEJ KONRADPOLMIELECM00:17:15-
8406BABIARZ ROBERTPOLRZESZÓWM00:17:16-
841294GODZINA JACEKPOLTARNOBRZEGBBL TarnobrzegM00:17:16-
842568KRACYŁO LESŁAWPOLNOWA SARZYNANOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWAM00:17:16-
8431073SKIBA RADOSŁAWPOLRZESZÓWM00:17:16-
844114CHĘSZCZYK ARTURPOLNOWY BOREKTeam New BorekM00:17:17-
845440KAPRAL ADAMPOLLUTOWISKAMks ChaliczM00:17:17-
846653LEŚNIAK TOMASZPOLSTRZYŻÓWSollum SystemM00:17:17-
847685MAC MACIEKPOLSTRZYŻÓWPrzebiegli StrzyżówM00:17:17-
848869PAŃTAK SŁAWOMIRPOLBIAŁOBRZEGI21daplot JarosławM00:17:17-
8491131STEFAŃSKA MARIAPOLPRZEMYŚLK00:17:17-
8501164SZCZĘCH MIROSŁAWPOLRZESZÓW3PBOTM00:17:17-
851165CZECH ALDONAPOLTANOBRZEGBBL TarnobrzegK00:17:18-
852192DĄBEK URSZULAPOLTARNOBRZEGK00:17:18-
853918PISIŃSKI DOMINIKPOLSTRZYŻÓWzwe crewM00:17:18-
8541372ZGŁOBICKI WACŁAWPOLBRZOZÓW/TURZE POLEM00:17:20-
855629KWAŚNIK MONIKAPOLRANIŻÓWK00:17:21-
856935PŁOŃSKI KRYSTIANPOLŁAŃCUTMobitouchM00:17:21-
8571328WOŹNIAK KRYSTIANPOLRZESZÓWBiochatka.plM00:17:21-
858915PISANIAK DARIUSZPOLRZESZÓWBorgwarnerM00:17:22-
8591204ŚWIDER ARKADIUSZPOLBORECZEKjak nie my to kto?M00:17:22-
8601373ZIAJA ARKADIUSZPOLRZESZÓWM00:17:22-
8611388ZYMRÓZ TOMEKPOLROPCZYCEJAK NIE MY TO KTO?M00:17:22-
8621410FUS WOJCIECHPOLRZESZÓWM00:17:23-
863867PANEK RAFAŁPOLBRZEŹNICAM00:17:23-
8641244TYLUTKI AGNIESZKAPOLTARNOBRZEGUKS SiedleszczanyK00:17:23-
86596BUKAŁA RADOSŁAWPOLRZESZÓWM00:17:24-
866652LEŚNIAK LESZEKPOLDUKLAM00:17:24-
867597KUBAS MICHAŁPOLRZESZÓWBiegunka TeamM00:17:25-
868716MARCINKOWSKA DOMINIKAPOLBOGUCHWAŁAK00:17:25-
8691290WIĘCEK KATARZYNAPOLRZESZÓWK00:17:25-
870327GRYGIEL JAKUBPOLRZESZÓWM00:17:26-
871467KAWCZYŃSKI KAMILPOLKRAKÓWM00:17:26-
8721242TWARDOCHLEB MARCINPOLRZESZÓWM00:17:26-
873843ORZECHOWSKI TOMASZPOLŁAŃCUTOjciec Na DopinguM00:17:27-
874861PALUCH AGNIESZKAPOLRZESZÓWPrattt & Whitney RzeszówK00:17:27-
8751065SITKO KRZYSZTOFPOLRZESZÓWM00:17:27-
8761272WAWRZYKOWSKI JAROSŁAWPOLLUBLINM00:17:27-
8771322WOJTOŃ WOJCIECHPOLWZDÓWWWM00:17:27-
8781361ZARĘBA JOLANTAPOLRZESZÓWRzeszowskie Gazele i GepardyK00:17:27-
87932BĄK ANDRZEJPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKITKKF SOKÓŁ GŁÓGÓW MAŁOPOLSKIM00:17:28-
880988REJUS MAREKPOLGŁOGÓW MŁP.TKKF"Sokół" Głogów Młp.M00:17:28-
8811371ZEGAR PIOTRPOLRZESZÓWM00:17:28-
882633KWIECIEŃ TOMASZPOLKRAKÓWESKADRA KRAKÓWM00:17:29-
883659LĘCZNAR WACŁAWPOLHUSÓWM00:17:29-
884736MATŁOSZ JACEKPOLSTRZYŻÓWPrzebiegli StrzyżówM00:17:29-
885837OPOWICZ MARZENAPOLWARSZAWAKB ActiveSports WarszawaK00:17:29-
8861010RUSIN GRZEGORZPOLMIELECM00:17:29-
887251FIUT MAGDALENAPOLKRAKOWK00:17:30-
888368HYDZIK ŁUKASZPOLSANOKM00:17:30-
889619KUROWSKI MATEUSZPOLZRĘCINAthletic ZręcinM00:17:30-
8901464DZIEZOK BOGUSŁAWPOLGLIWICEM00:17:31-
891669LUTECKI MATEUSZPOLRZESZÓWM00:17:31-
892726MARUT DAMIANPOLPRZYSZÓWM00:17:31-
8931221TĘCZA MARIAPOLRANIŻÓWK00:17:31-
894107BUSZEK TOMASZPOLDĘBICAM00:17:32-
895829OLEKSY MIESZKOPOLRZESZÓWM00:17:32-
896881PATLA EWA SYLWIAPOLKROSNOK00:17:32-
897904PIETRANIS SZCZEPANPOLBARYCZKABezczelnie SkuteczniM00:17:32-
898934PŁONKA KATARZYNAPOLPRZEMYŚLK00:17:32-
8991368ZEGAR KRZYSZTOFPOLPODKARPACKIEBezczelnie skuteczniM00:17:32-
900133CIACH STANISLAWPOLRZESZÓWM00:17:33-
901299GOŁĄB DAMIANPOLSIENIAWA662E736F6369657479M00:17:33-
902585KRUPA JACEKPOLPRZYSZÓW RUDAUniwheelsM00:17:33-
903605KUDASIK MATEUSZPOLRZESZÓWRZESZOWIACY I GÓRALEM00:17:33-
904793NAHACZ JAKUBPOLSIENIAWA662E736F6369657479M00:17:33-
9051027RZEŹNICZEK IWONAPOLPRZEMYŚLK00:17:33-
9061216TARNOWSKI GRZEGORZPOLJAROSŁAWJarosławska Grupa Biegowa SokółM00:17:33-
9071115SOSNOWSKI KAROLPOLKATOWICEtrololololoM00:17:34-
908557WERESZCZAK ARKADIUSZPOLJAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁM00:17:34-
909190DĄBCZYK MAGDAPOLBOREK STARYTKKF SokółK00:17:35-
910217DUBAS KAROLPOLBRATKOWICEM00:17:35-
9111046SCHWARZ EWELINAAUTWIEDENK00:17:35-
9121180SZPUNAR MIROSŁAWPOLŁAŃCUT21 daplot / 21 BSPM00:17:35-
913715MARCINIEC MAŁGORZATAPOLNISKOGrupa Biegowa Planeta NiskoK00:17:36-
914895PICUR MONIKAPOLLUBACZÓWBiegomania LubaczówK00:17:36-
915986RAWSKA-ŚMIECIUCH ANNAPOLLUBACZÓWBiegomania LubaczówK00:17:36-
9161060SIKORA-KOŁODZIEJ IRMINAPOLPRZEMYŚLK00:17:36-
9171185SZWAŁEK KRZYSZTOFPOLZBYDNIÓWM00:17:36-
918331GUCWA MIROSŁAWPOLKRASNELet's go wild!!!M00:17:37-
919880PATEREK WALDEMARPOLPRZEMYŚLM00:17:37-
920543KOSZALKA MARCINPOLULANOWM00:17:38-
921709MAŁEK KRZYSZTOFPOLRZESZÓWPratt & Whitney RzeszówM00:17:38-
9221231TOROPIŁA EWELINAPOLDUKLAKU AZS Politechnika RzeszowskaK00:17:38-
923178CZYRNY DOMINIKPOLGRODZISKO DOLNEM00:17:39-
924454KARP KATARZYNAPOLWARSZAWAK00:17:39-
925520KOLBER NATALIAPOLRZESZÓWUrząd Miasta RzeszowaK00:17:40-
926573KRAWIEC EDYTAPOLBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK00:17:40-
927834OMIATACZ MIROSŁAWPOLŁAŃCUTPratt & Whitney RzeszówM00:17:40-
9281014RUT STANISŁAWPOLRZESZÓWPratt&Whitney RzeszówM00:17:40-
929503KMAK MARIUSZPOLGORLICEgorlicka grupa biegowaM00:17:41-
9301067SIWARSKI TOMASZPOLLESKOM00:17:41-
931998ROJEK DARIUSZPOLGORLICEGorlicka Grupa BiegowaM00:17:42-
9321039SARKOWICZ KRZYSZTOFPOLZAGÓRZANYGorlicka Grupa BiegowaM00:17:42-
9331412ZELAZNY TOMASZPOLRZESZÓWM00:17:42-
934174CZERWONKA TOMASZPOLANNOPOLM00:17:43-
9351405FRENDO BARTOMIEJPOLRZESZÓWRENUALT AUTO SPECTRUMM00:17:43-
936434KAMIŃSKI JACEKPOLRZESZÓWM00:17:43-
937436KAMIŃSKI PIOTRPOLRZESZÓWM00:17:43-
938957POZNAŃSKI SYLWESTERPOLSANOKRUN ENERGY CLUBM00:17:43-
939596KUBAS GRZEGORZPOLMALAWAINVESTM00:17:44-
940870PARKITNA GABRIELAPOLPANKIK00:17:44-
941376ISKRZYCKA MAGDALENAPOLRZESZÓWaSPAwenK00:17:45-
942387JAKUBOWSKI DANIELPOLZABAJKACentrum Animacji SpołecznejM00:17:46-
943512KOCHANIEC WALDEMARPOLGŁOGÓW MAŁOPOLSKICentrum Animacji SpołecznejM00:17:46-
944822NYLEC TOMASZPOLCHOTOWAM00:17:46-
94534BĄK JOLANTAPOLŻOŁYNIAGrodziska Grupa BiegowaK00:17:47-
946708MALICZOWSKI DAWIDPOLRZESZÓWM00:17:47-
9471259WADYL PAWEŁPOLCZASZYNASSECO ACTIVE TEAMM00:17:47-
948295GOLEBIOWSKI MICHALPOLWARSZAWAM00:17:48-
949392JANIK PAWEŁPOLCHORKÓWKAASSECO ACTIVE TEAMM00:17:48-
9501427MAGDA KATARZYNAPOLK00:17:48-
951792NAGAŚ KATARZYNAPOLMIELECZABIEGANI MIELECK00:17:48-
952886PAWŁOWSKI BARTOSZPOLRZESZÓWSOFTSYSTEMM00:17:48-
953909PIĘTA BOGDANPOLMIELECZabiegani MielecM00:17:48-
954341HABA DOROTAPOLBOGUCHWALAK00:17:49-
955415JĘDRUSIAK PIOTRPOLDĘBICAM00:17:49-
9561172SZEPIENIEC MICHAŁPOLRZESZÓWBorgWarnerM00:17:49-
957146CWANEK-FLOREK EWAPOLRZESZÓWPrzeworska Grupa BiegowaK00:17:50-
958496KLIMECKI KONRADPOLRZESZÓWM00:17:50-
9591340WRÓBEL AGNIESZKAPOLSANOKK00:17:50-
9601352ZACH PAWEŁPOLRZESZÓWAsseco Active TeamM00:17:50-
9611126STANISZEWSKI JANUSZPOLKROWICA-LASOWA 41M00:17:51-
962684ŁYSZCZARZ AGNIESZKAPOLSONINAK00:17:51-
963105BURY MARCINPOLRZESZÓWAkademia BieganiaM00:17:52-
964137CIEŚLA LUKASZPOLŻOŁYNIAZolynia BiegaM00:17:52-
9651292WIKAR GRZEGORZPOLŁOSOSINA DOLNAM00:17:52-
9661345WYDRO RAFAŁPOLSTRZYŻÓWM00:17:52-
967316GRABOWY ŁUKASZPOLDĘBICAKB Maratończyk DębicaM00:17:53-
968333GURAK LESZEKPOLGNIEWCZYNAM00:17:53-
969501KŁUDKA ZBIGNIEWPOLRZESZÓWLenka TeamM00:17:53-
970731MATELOWSKI PAWEŁPOLKROSNOM00:17:53-
971966PRZYBYŁO PIOTRPOLTRZEBOWNISKOMTU AERO ENGINESM00:17:53-
9721024RYMAR ALANPOLKROSNOM00:17:53-
973495KLIMASZ ZBIGNIEWPOLHERMANOWARzeszowskie Gazele i GepardyM00:17:54-
974753MIERZWA MACIEJPOLSZKLARYigorOFFM00:17:54-
975760MIKUS MARCINPOLKIELCEBiegam bo lubięM00:17:54-
9761205ŚWIDER ŁUKASZPOLKIELANÓWKAM00:17:55-
977863PALUCH MARZENAPOLMIELECVAN BERDEK00:17:57-
9781353ZAGAJEWSKI MAREKPOLDĘBICAM00:17:57-
9791153SUROWIEC SŁAWOMIRPOLMROWLAM00:17:58-
980207DOMOWICZ ANNAPOLJASŁOK00:17:59-
9811003ROZENBAJGIER KATARZYNAPOLHACZÓWK00:17:59-
982381JACEK DUREJPOLMIELECM00:18:00-
983764MISIAK MATEUSZPOLROPCZYCEZabiegani Ropczyce / KU AZS Politechnika RzeszowskaM00:18:00-
9841381ZIĘBA EWAPOLBRATKOWICETermy GłogowskieK00:18:00-
98567BOCEK-TELKA ALDONAPOLGRODZISKO DOLNEgrodziska grupa biegowa-szalone żółwieK00:18:01-
986291GNIEWEK JUSTYNAPOLRZESZÓWHARPI TEAMK00:18:01-
987517KOJDER MAŁGORZATAPOLGRODZISKO DOLNEGrodziska Grupa BiegowaK00:18:01-
988747MICHALECKI DANIELPOLWARSZAWAFC TomakiM00:18:01-
9891208ŚWINIUCH ZBIGNIEWPOLDĘBICAM00:18:01-
9901253URYNIAK ELŻBIETAPOLRZESZÓWAsseco Active TeamK00:18:01-
9911291WIGLUSZ KRZYSZTOFPOLGAĆM00:18:01-
99249BIAŁORUCKI BOGDANPOLSĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIM00:18:02-
993117CHŁOPEK GRZEGORZPOLSEDZISZÓW MAŁOPOLSKIM00:18:02-
994900TELKA MICHAŁPOLGRODZISKO DOLNEGrodziska Grupa BiegowaM00:18:02-
995910PIĘTA PIOTRPOLRZESZÓWM00:18:03-
9961082SKRZYPCZAK BARBARAPOLSTALOWA WOLAStalowowolski Klub BiegaczaK00:18:03-
9971192SZYMAŃSKI JANUSZPOLSTRZYŻÓWM00:18:03-
998246FERENC MICHAŁPOLRZESZÓWM00:18:04-
9991356ZAJĄC GRZEGORZPOLLISZNAKlub Szachowy Komunalni SanokM00:18:06-
10001452MENET GRZEGORZPOLSANOKM00:18:07-