Wybierz miasto:

NAJSZYBSZE OKRĄŻENIE: EKOBIEGI, okrążenie: 2, czas: 00:01:00

ŁĄCZNA ILOŚĆ OKRĄŻEŃ: 2587

LPNumer sztafetyNazwa sztafetySkład drużynyKlasyfikacjaMiejsce TypMiejsce OPENilość okrążeńCzas po ostatnim okrążeniu
13BANDA DROMBOKAMIŃSKI Paweł
SITNIK Bartłomiej
KOBIAŁKA Konrad
ZYCH Robert
URMANOWSKI Daniel
Mężczyzn1150
Domiar: 72m
00:59:49
220EKOBIEGISZAŁKOWSKI Dawid
SZACHNA Piotr
KUŚMIERZ Sylwester
MAŃK Paweł
FIJAŁKOWSKI Artur
Mężczyzn2249
Domiar: 161m
00:59:34
370Żyrardów TeamAMBROZIK Łukasz
KWASEK Aleksandra
RUBIKOWSKI Jacek
ŁĘCKI Paweł
SEKOWSKI Marek
Mieszana1348
Domiar: 157m
00:59:37
465WidłorogiMAJEWSKI Tomasz
CZERWOŃSKI Artur
HOŁDA Michał
TARKA Marcin
MISIAK Agata
Mieszana2446
Domiar: 396m
00:58:52
533Janusze TartanuRĄBALSKI Marcin
MARON Jacek
STACHOWIAK Maciej
ZDEB Przemysław
WOJCIECHOWSKI Marek
Mężczyzn3546
Domiar: 176m
00:59:31
643Pędząca Micha dla SmykaSEFERYNIAK Jacek
NAJBERT Krystian
STASIAK Paweł
SZYMAŃSKI Adam
AULEYTNER Janusz
Mężczyzn4645
Domiar: 298m
00:59:05
755Sekcja Biegowa GUSSUŁKOWSKI Michał
ŚWIDERSKI Paweł
MENDALUK Roman
KUNOWSKI Bartosz
MARIKIN Marcin
Mężczyzn5744
Domiar: 16m
00:59:59
859Szybko biegać wolno.POSENIAK Krzysztof
STĘPIEŃ Piotr
POSENIAK Tomasz
ZYGMUNT Marcin
SAŁAPA Paweł
Mężczyzn6843
Domiar: 286m
00:59:08
960Także tego...BEKASIAK Mikołaj
SOBCZAK Jakub
OBLIŃSKI Sławomir
MAKAROWSKI Paweł
KOZŁOWSKI Patryk
Mężczyzn7943
Domiar: 10m
01:00:00
101117 TeamOSTANEK Michał
KRYSIŃSKI Łukasz
GÓRSKI Tomasz
JASEK Łukasz
SIERANT Filip
Mężczyzn81042
Domiar: 293m
00:59:09
115Białobrzegi biegająTYCZYŃSKI Artur
JURKIEWICZ Karol
KAMROWSKI Krystian
LIS Konrad
WOŹNIAKOWSKA Paulina
Mieszana31142
Domiar: 116m
00:59:42
1217Drużyna Orzecha ŻyradówORZESZYNA Łukasz
MILCZAREK Magdalena
MILCZAREK Marcin
MELON Emilia
KWIATKOWSKI Piotr
Mieszana41242
Domiar: 41m
00:59:54
138Biegam Na TarchominieSYCAN Krzysztof
JAMSKA Roksana
TEJCHMA Natalia
ŻUK Paweł
KACPRZYK Paweł
Mieszana51342
Domiar: 14m
00:59:59
1422EuroSoft TeamZDUNEK Michał
MAZUREK Michał
CHUDAWSKI Bartłomiej
BAŃKOWSKI Dominik
POPIEL Marcin
Mężczyzn91441
Domiar: 297m
00:59:06
1554Rozbiegany SulejówekJARZĘBSKI Mariusz
JARZĘBSKA Dorota
GRYZ Jadwiga
CZYŻ Maciej
MUSIATOWICZ Wojciech
Mieszana61541
Domiar: 236m
00:59:09
16CExoTeamŁUPIŃSKI Karol
DOMAŃSKI Szymon
MUZYKA Mariusz
RÓŻAŃSKI Artur
KOTOWSKI Artur
Mężczyzn101640
Domiar: 300m
00:58:57
17BGold TeamGORCZYCA Karolina
KOSTECKI Krzysztof
JANIGA Oskar
PYTEL Mikołaj
ŁAKOMSKI Olek
Mieszana71740
Domiar: 264m
00:59:05
1841MiszoryOBUCHOWICZ Natasza
DZIADAK Agata
OWERKO Julia
STANSBERRY Liliane
KULIK Julia
Kobiet11840
Domiar: 50m
00:59:54
197BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM SZYBCYTROJANOWSKI Rafał
NEJFELD Hanna
MISZTA Barbara
BRZEZIŃSKA Marta
LIPSKA Iwona
Mieszana81939
Domiar: 140m
00:59:40
20DPKO UBEZPIECZNIAKOZŁOWSKA-KAWYCZ Karolina
SŁOWIŃSKI Marek
DOSZŁA Maciej
GAJC Bartłomiej
DANIELAK Damian
Mieszana92039
Domiar: 60m
00:59:51
2161Trzech Króli i KrólewnySTASIAK Piotr
FILIPCZUK Dariusz
SIESTRZYKOWSKA-CZAJKA Wiola
SZAFRAŃSKI Marek
SZAFRAŃSKA Natalia
Mieszana102138
Domiar: 391m
00:58:38
226Biegam bo Lubie Zabki Team WsciekliRUTKOWSKA Agnieszka
BINKIEWICZ Sylwia
BINKIEWICZ Grzegorz
PUPEL Krzysztof
WALCZAK Daniel
Mieszana112238
Domiar: 380m
00:58:32
2310RUN FOREST RUNRYMKO Magdalena
TALAŚKA Grzegorz
PIŁAT Renata
UCHAŃSKA Katarzyna
KAROLAK Berenika
Mieszana122338
Domiar: 283m
00:59:06
2445PKO Pędzące MokasynyKAPUŚCIŃSKI Marcin
KOŻUCHOWSKI Rafał
KASIŃSKI Tomasz
NOWAK Tomasz
PRZYBYLSKI Marcin
Mężczyzn112438
Domiar: 281m
00:59:03
2511Chicken RunSIERAŃSKI Artur
SIERAŃSKA Marta
BORKOWSKA Katarzyna
GŁUCHOWSKI Krzysztof
LEWANDOWSKI Maro
Mieszana132538
Domiar: 226m
00:59:17
2668ZA MNĄGĘCA Piotr
MAŁKOWSKI Łukasz
TULIK Łukasz
MIKOŁAJCZYK Katarzyna
STARZYK Michał
Mieszana142638
Domiar: 176m
00:59:29
2753Rozbiegany Piastów 2ORZOŁ Sławomir
DZIEWULSKA Henryka
DOBEK Marcin
SOLIWODA Mirosław
SOBOCIŃSKA Marta
Mieszana152738
Domiar: 159m
00:59:31
2815DHL RUN CLUBPOZNAŃSKI Krzysztof
ŻARNIEWSKI Wojciech
STAŃCZYK Michał
KURZYDŁO Radosław
CZAPLIŃSKA Anita
Mieszana162838
Domiar: 119m
00:59:39
2962TytaniWŁODARSKI Mariusz
EWA Skiba
WILGA Urszula
MATWIEJCZYK Katarzyna
FEDERCZYK Paweł
Mieszana172937
Domiar: 394m
00:58:43
3013CzekorunnersKĄDZIOŁKA Beata
SZOPIŃSKA Magdalena
NAPIONTEK Maria
STAWICKA Alicja
KASPERKIEWICZ Maja
Kobiet23037
Domiar: 329m
00:58:45
319BoosobiegadamyGRABOWSKA Gosia
ŁĄCKA Ilona
NIEDŹWIECKA Kasia
MYŚLIŃSKA Ania
APANOWICZ Angelika
Kobiet33137
Domiar: 218m
00:59:19
3242MZ runnig teamCZERWONKA Piotr
KILKOWSKA Joanna
JEWCZAK Weronika
DYMIŃSKI Eryk
MAREK Roman
Mieszana183237
Domiar: 205m
00:59:09
3358Szybka SztafetaTROJANOWSKA Nina
TRYFON Paweł
STRZODA Adam
STANISŁAWEK Weronika
ŁUKASIAK Maja
Mieszana193337
Domiar: 79m
00:59:43
3451Rozbiegany PiastówZYRA Tomasz
NOWAKOWSKI Rafał
DUDA Karolina
MACIOROWSKA Anna
NOWAKOWSKA Joanna
Mieszana203437
Domiar: 46m
00:59:52
3514DebesciakiPASENNIK Michał
STRUPIECHOWSKA Marlena
TARKOWSKA Katarzyna
KRÓL Maciej
JEWTUSZENKO Andriej
Mieszana213537
Domiar: 4m
01:00:00
362ABC Data Running TeamBRZOZOWSKI Karol
KALISZEWSKA-DEMBEK Magdalena
WOŹNICA Mariusz
WOŹNIAK Paweł
RUSIN Adrian
Mieszana223636
Domiar: 327m
00:58:50
3748REMBERTÓW DREAM TEAMKONEFAŁ Włodzimierz
BIELEC Magda
BODZIŃSKA Anna
MŁODOŻENIEC Magdalena
BIELEC Karolina
Mieszana233736
Domiar: 205m
00:59:20
3823FranioBeniePASIEROWSKA Agnieszka
WOJDAT Magdalena
ROCKA Małgorzata
SZYBIŃSKI Marcin
WIŚNIEWSKI Mariusz
Mieszana243836
Domiar: 111m
00:59:41
3936KoziceSADURSKI Ireneusz
KARWICKI Piotr
MACIOROWSKA Ewa
OSIŃSKA Dominika
SZCZOT Andżelika
Mieszana253936
Domiar: 82m
00:59:41
4067wkrw_teamPIETRUSZKA Piotr
SMOGORZEWSKI Michał
ZGLIŃSKI Bartłomiej
ANTOSIK Iwona
ZAKRZEWSKA Aleksandra
Mieszana264036
Domiar: 46m
00:59:52
4157SPC WarszawaMAZEK Ewa
CICHOWICZ Łukasz
KOWARZYK Konrad
ORZOŁ Jacek
WIERZBICKA Dorota
Mieszana274136
Domiar: 36m
00:59:54
4230Idea Getin LeasingTRONOWSKI Marek
ROCZNIAK Aneta
BRYGOŁA Jarosław
PAPROTNA Martyna
WOŹNY Ewa
Mieszana284235
Domiar: 374m
00:58:38
4327Grupa Biegowa UM W-waMAZUR Michał
STRACHOCKA Anna
SUROWIAK Danuta
URBAN Mariusz
BONIFACIUK Maciej
Mieszana294335
Domiar: 367m
00:58:41
4428Grupa Biegowa UM W-waŻÓŁCIŃSKI Waldemar
BAJOREK Jacek
PIOTROWSKI Jan
BOKINIEC Grzegorz
BOKINIEC Ksenia
Mieszana304435
Domiar: 293m
00:58:54
4518Dzikie ŚlimakiSTRANKOWSKA Katarzyna
STRZAŁKOWSKI Michał
JEDLIŃSKI Marcin
KOWALCZYK Katarzyna
RYBAK Kamila
Mieszana314535
Domiar: 289m
00:58:55
4631II Grupa Biegowa UM W-waDZIEKAN Piotr
KERNER Agnieszka
LIBERA Paweł
MAJ Joanna
MRÓZ Radosław
Mieszana324635
Domiar: 272m
00:59:05
4739M Marathon TeamBANASZCZYK Maja
PIĘKOŚ Magdalena
JAŁMUŻNA Marcin
MARUŃSKI Mariusz
POŹNIAK Mariusz
Mieszana334735
Domiar: 146m
00:59:36
4847Razem do celuCICHOCKI Krzysztof
KOŹNIEWSKA Kamila
KOŹNIEWSKA-GAŁKA Joanna
GAŁKA Marcin
KOŹNIEWSKI Damian
Mieszana344835
Domiar: 77m
00:59:45
4950rodzinka.plDYDERSKI Michał
NIZIAŁ Dorota
KUPICH Agnieszka
KUPICH Mariusz
WNUCZEK Mateusz
Mieszana354935
Domiar: 24m
00:59:56
5019e= mc2HUKOWSKA Urszula
SKOCZYLAS Katarzyna
SZAŁACHA Katarzyna
SZAŁACHA Kinga
GIL Kamil
Mieszana365034
Domiar: 329m
00:58:51
5152Rozbiegany PiastówSZNEJFUS Beata
LENART Katarzyna
MARKOWSKA Dorota
PRZYBYLAK Wanda
ŁYP Monika
Kobiet45134
Domiar: 310m
00:58:50
5269ZADYSZKAJADCZAK Artur
WOJTYŚ Magdalena
MRÓZ Halina
KOWALSKA Lucyna
JANIUK Joanna
Mieszana375234
Domiar: 274m
00:59:03
5344PędziwiatryKOSTECKA Daria
MILLER Kacper
SZCZYGIEŁ Michał
CIECHAŃSKA Patrycja
CHOROS Sylwia
Mieszana385334
Domiar: 229m
00:59:15
5416DKWOŹNIAJ Katarzyna
WOŹNIAK Małgorzata
SZCZĘSNOWICZ Radosław
BERNATOWICZ Jaroslaw
BERNATOWICZ Beata
Mieszana395434
Domiar: 166m
00:59:28
5532Imagine DragonsPAPIERSKA Nina
PAPIERSKA Laura
ZATORSKA Janka
SOKOŁOWSKA Hania
KOMORNICKA Marianka
Kobiet55534
Domiar: 46m
00:59:52
5635Korona KrólówPOPIEL Andrzej
WIŚNIEWSKA Marta
BRODZIAK Dagmara
DUDEK Martyna
MASIAK Paulina
Mieszana405634
Domiar: 4m
01:00:00
5721Elomordo TeamROGULSKA-NOWAK Justyna
LIŻEWSKA Lidia
GRYC Edyta
LIŻEWSKI Tomasz
NOWAK Krzysztof
Mieszana415733
Domiar: 353m
00:58:28
5864White GazellasPAPIERSKA Aleksandra
MASZKIEWICZ Maja
ŻUROWSKA Julia
LISICKA Marysia
KĄDZIELA Teresa
Kobiet65833
Domiar: 256m
00:59:15
5924Górskie koziceŁABĘCKA Agata
IWANIEC Ewa
RUDNICKA Agata
CYBULSKA Monika
SZEJKA Katarzyna
Kobiet75933
Domiar: 152m
00:59:23
6025Gr biegowa nr 4 Um w-wawZIENTEK Łukasz
RABA Jolanta
SZARSKA Iwona
WASIAK Łukasz
LIĆWINKO Kamil
Mieszana426032
Domiar: 362m
00:58:39
6140MazoviProActivPYTAL Renata
NOWAKOWSKA Dagmara
GÓRNA Sylwia
KRASKOWSKA Ewelina
GŁASZCZKA Natalia
Kobiet86132
Domiar: 241m
00:59:05
6256SPARTA LESTER TEAMKAMIENSKI Jaroslaw
MAZUROWSKA Magdalena
GOGOLEWSKI Jerzy
MOSZCZYNSKA-STAS Sylwia
KOSCIUCZYK Leslaw
Mieszana436232
Domiar: 123m
00:59:29
6334KASIARZE Z WOŁOMINAMAGRYTA Anna
PASZKOWSKA Patrycja
NIEGOWSKA Beata
GUT Mateusz
PSZCZÓŁKOWSKI Martynian
Mieszana446331
Domiar: 381m
00:58:12
6426Grażyny TartanuSTEĆ Adrianna
KOWAL Agnieszka
SEREDA Joanna
WIĄCEK Iza
MARON Agnieszka
Kobiet96431
Domiar: 275m
00:58:40
6549Robimy co możemySTYK Krystyna
SMALCERZ Szymon
PAZDAN Piotr
WIELĄDEK Monika
MOSIOŁEK Izabela
Mieszana456530
Domiar: 347m
00:58:39
6663Warszawskie AniołyPRUSIK Piotr
PRUSIK Tomasz
GRUSZECKA Monika
KUBICKA-PRUSIK Magdalena
STRUS Joanna
Mieszana466630
Domiar: 322m
00:59:00
6712CRWKOWALIK Konrad
SCHUBERT Monika
KOCOT Magdalena
MUTER Paweł
OKULUS Robert
Mieszana476729
Domiar: 274m
00:58:48
6838Ledwo Dycha(m)ZAKRZEWSKA Agnieszka
OSÓWNIAK Beata
CHEŁCHOWSKA Olga
SOCHACZEWSKA-GRALAK Magdalena
POKORNA Diana
Kobiet106829
Domiar: 209m
00:59:06
6929HERBALIFEKALBARCZYK Regina
ŁUKASIŃSKA Urszula
LESZCZYK Justyna
WÓJCIK Bernarba
KALBARCZYK Stanisław A
Kobiet116927
Domiar: 356m
00:58:18
704BEM TEAMHARASIMOWICZ Anna
WASILCZUK Beata
LESZCZYŃSKA Katarzyna
WOJCIECHOWSKA Agata
SADKOWSKA Julia
Kobiet127026
Domiar: 308m
00:58:39