Wybierz miasto:

NAJSZYBSZE OKRĄŻENIE: RBSTS Kutnowskie Dziki, okrążenie: 48, czas: 00:00:56

ŁĄCZNA ILOŚĆ OKRĄŻEŃ: 2235

LPNumer sztafetyNazwa sztafetySkład drużynyKlasyfikacjaMiejsce TypMiejsce OPENilość okrążeńCzas po ostatnim okrążeniu
140RBSTS Kutnowskie DzikiLIPIEC Sebastian
BEDNAREK Tomasz
MICHALAK Sylwester
KRZESZEWSKI Rafał
WILANOWSKI Błażej
Mężczyzn1151
Domiar: 155m
00:59:36
245SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWESARNA Marcin
MOSKWA Marek
MOSTOWSKI Adam
PIORUN Paweł
FRĄCZEK Wojciech
Mężczyzn2245
Domiar: 380m
00:58:57
323Kiedyś to byłoMAJDA Michał
WOJTCZAK Patryk
KRÓLIKOWSKI Roman
SZYSZKA Kacper
PAJOR Szymon
Mężczyzn3344
Domiar: 276m
00:59:18
425KUTNO BIEGASOBCZAK Krzysztof
BARANOWSKI Mariusz
BARANOWSKI Krzysztof
MICHALAK Waldemar
KAWKA Grzegorz
Mężczyzn4442
Domiar: 88m
00:59:45
54Amatorzy BieganiaSZEWCZYK Jarosław
KOCHELSKA Kamila
FIKS Zbigniew
SZULECKA Kamila
KŁYSZ Marek
Mieszana1541
Domiar: 235m
00:59:14
618HerktTeam TwoPAWLIK Marta
RATAJEK Dawid
ZIELIŃSKI Artur
KOTARSKI Tomasz
SŁOCZYŃSKI Krzysztof
Mieszana2641
Domiar: 205m
00:59:24
726Kutno BiegaDYSZKIEWICZ Grzegorz
EKSTOWICZ Monika
DYSZKIEWICZ Paweł
CHMIELEWSKI Witold
DYSZKIEWICZ Tomasz
Mieszana3740
Domiar: 95m
00:59:45
81#HappyRunnersGOLĘDZINOWSKA Marzena
GOLĘDZINOWSKI Paweł
STANEK Dominik
ZIMIŃSKA Joanna
GALOCH Robert
Mieszana484000:58:42
948Tami-teamJASKOWSKA Agata
JASKOWSKI Jerzy
PAWLAK Maciej
NADRATOWSKI Marcin
SOCZYNSKA Basia
Mieszana5939
Domiar: 342m
00:58:49
1044RUNTEAM MILEJÓWJAGIEŁŁO Joanna
JAGIEŁŁO Konrad
BARCZAK Katarzyna
BARCZAK Tomasz
ŚLĘZAK Patrycja
Mieszana61039
Domiar: 250m
00:59:14
1124KONIUCHYAMBROZIAK Rafał
CHŁOPSKA-WASIELEWSKA Ewa
BIELICKI Adrian
MISZTALSKA Kamila
PIASTOWSKA-SZYMCZAK Monika
Mieszana71139
Domiar: 180m
00:59:21
1234McVaderMAKOWSKI Roman
KAMIŃSKI Radosław
MAKOWSKI Wojciech
ZAREMBA Maciej
WEDER Piotr
Mężczyzn51239
Domiar: 160m
00:59:31
1319Holiday InnRADWAŃSKA Justyna
RADWAŃSKI Adam
CZYZEWSKI Ery
DARNOWSKI Łukasz
KLUCZYŃSKI Konrad
Mieszana81339
Domiar: 55m
00:59:51
1442Rozbiegani÷ZychlinSTELMASZEWSKA Renata
Mielczarek Krzysztof
KOWALCZYK Michał
MAMCZAREK Estera
MAMCZAREK Krzysztof
Mieszana91438
Domiar: 350m
00:59:00
1532ŁodziakiMALINOWSKI Michał
MALINOWSKI Szymon
TRZECIAK Mariusz
MAJERKOWSKA Monika
MELSON Maciej
Mieszana101538
Domiar: 310m
00:59:06
1658DĄBEREKŻEBERKIEWICZ Anna
HACZYK Marcel
GRALAK Łukasz
ŁEBKOWSKI Hubert
AUGUSTYNOWICZ Antoni
Mieszana111638
Domiar: 275m
00:59:07
1728Kutno Biega - GazeleŚWIEŻAWSKA Alicja
ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK Katarzyna
CHMIELEWSKA Anna
KOSSOWSKA-TOĆ Beata
NIKODEMIAK Paulina
Kobiet11738
Domiar: 125m
00:59:37
1812BIEGNIĘCIPIWOŃSKI Zbigniew
TRZCIŃSKI Mariusz
BUDINDORF Agnieszka
ŻARNOWSKI Adam
PAŁUCKA-LEWANDOWSKA Marta
Mieszana121838
Domiar: 119m
00:59:36
1910Biegam z ABSKOŁODZIEJEWSKI Paweł
NIEDZIELSKI Paweł
BECHTOLD Maciej
PRZYROWSKI Arkadiusz
WOJTALIK Tomasz
Mężczyzn61938
Domiar: 111m
00:59:42
2064I LO IM. GEN. J.H> DĄBROWSKIEGO W KUTNIE - 4Krzewicki Antoni
Kubicki Michał
Liwiński Kacper
Kruczyński Bartosz
Świeca Maciej
Mężczyzn72038
Domiar: 102m
00:59:48
2127Kutno Biega - DzikiTALAGA Paweł
KLUDZIŃSKI Adam
JEZIORSKA Kamila
STODULSKI Łukasz
PIASECKI Dominik
Mężczyzn82137
Domiar: 341m
00:58:52
2250Wild Team KutnoTWARDOWSKI Piotr
KOŁOWACIK Magdalena
WOLIŃSKA Agnieszka
AUGUSTYNOWICZ Marcin
MICHALSKI Andrzej
Mieszana132237
Domiar: 340m
00:58:44
2333mBankKAROWSKI Wawrzyniec
SMARZEK Tomasz
KWIATKOWSKI Arkadiusz
KOZŁOWSKA Alicja
WINTROWICZ Iwona
Mieszana142337
Domiar: 253m
00:59:08
243AGB TORFYROGUT Katarzyna
KUŹMIŃSKI Piotr
KOPKA Elżbieta
KOPKA Tomasz
WYMYSŁOWSKI Marcin
Mieszana152437
Domiar: 233m
00:59:09
2543RunnersiJANECKI Kamil
MICHALSKI Dominik
Chylińska Emilia
JANIAK Norbert
RZYMAN Jagoda
Mieszana162537
Domiar: 106m
00:59:37
268BIEGAĆ KAŻDY MOŻEGÓRALCZYK Piotr
OSIŃSKA Elżbieta
PIETRZYK Marcin
BŁASZCZYK Bogusław
BŁASZCZYK Daniel
Mieszana172737
Domiar: 8m
00:59:59
2741Run&FunŚWIGULSKI Paweł
SŁOKA Marcin
KABAT Radosław
PAWLAK Jarosław
KRASNODĘBSKI Radosław
Mężczyzn92637
Domiar: 8m
00:59:59
289Biegającu Muszkieterowie KutnoSTACHURSKI Mateusz
ROMAŃSKI Bartosz
URBANEK Cezary
CADER Arkadiusz
ADAMIAK Radosław
Mężczyzn102836
Domiar: 349m
00:58:44
2961I LO IM. GEN. J.H> DĄBROWSKIEGO W KUTNIE - 1ZIELAK Kacper
SKONIECZNY Adam
SKONIECZNY Kamil
JANKOWSKA Karolina
ZAMOROWSKI Wiktor
Mieszana182936
Domiar: 102m
00:59:47
3062I LO IM. GEN. J.H> DĄBROWSKIEGO W KUTNIE - 2Rędzikowska Ewelina
Urbański Miłosz
Bielecki Kamil
Frydrysiak Maria
MarkiewiczKatarzyna
Mieszana193035
Domiar: 385m
00:58:59
3120Hufiec ZHP KutnoOLĘNCKI Krystian
KAMELA Anna
PAWLUCZYK Piotr
BRASZKIEWICZ Michał
GASIK Jan
Mieszana203135
Domiar: 360m
00:58:44
326Asseco Active TeamMATUSIAK Piotr
KĘPIŃSKA Martyna
OWCZAREK Anna
ŚLUSARZ Maciej
PABIAŃCZYK Paweł
Mieszana213235
Domiar: 255m
00:58:59
3317HerktTeam OneHERKT Grzegorz
HERKT Monika
PAWELEC Andrzej
ZIELIŃSKA Anna
ADAMCZEWSKI Sławomir
Mieszana223335
Domiar: 71m
00:59:50
3465I LO IM. GEN. J.H> DĄBROWSKIEGO W KUTNIE - 5 OKRASIŃSKI WITOLD
KALIŃSKI MICHAŁ
PACHOLCZYK ANNA
EJZAK SZYMON
JĘDRZEJCZAK PIOTR
Mieszana23343500:59:36
3529KUTNO MIASTO RUSZMATUSIAK Artur
OLESIŃSKI ARKADIUSZ
WASILEWSKI Michał
PIASECKA Marta
OLESIŃSKA Agnieszka
Mieszana243534
Domiar: 351m
00:58:57
3611Biegiem bliżejJANISZEWSKI Rafał
BŁASZCZYK Bartosz
JANKOWSKA Sylwia
GAŁECKI Andrzej
JANISZEWSKA Aleksandra
Mieszana253634
Domiar: 83m
00:59:46
3768Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w KutnieBIAŁOBŁOCKI TOMASZ
PANCZAK-BIAŁOBŁOCKA NADIJA
DZIANKOWSKA IWONA
SERENDA BARTOSZ
LiwińskiKacper
Mieszana263734
Domiar: 14m
00:59:56
3855ZłapankiSAMBORSKA Elwira
SAWCZYK Piotr
Feldman Agnieszka
WOJCIECHOWSKA Dorota
WOŹNIAK Joanna
Mieszana273833
Domiar: 135m
00:59:29
3914DebiutanciFRYSZTAK Ewa
UCIŃSKA Anna
MIĘKUS Anna
SZYMAŃSKA Magdalena
CYGAN Konrad
Mieszana283932
Domiar: 352m
00:59:03
4063I LO IM. GEN. J.H> DĄBROWSKIEGO W KUTNIE - 3SMULCZYK ANNA
JABŁOŃSKI MARCEL
SZYDŁOWSKA EMILIA
URBANIAK JULIA
KWIATKOWSKI MICHAŁ
Mieszana294032
Domiar: 270m
00:58:53
4113Big HeartsDZIEDZIC Tomasz
RUTKOWSKA Monika
RUTKOWSKA Andżelika
POWIERZA Zuzanna
KRYSIAK Marek
Mieszana304132
Domiar: 261m
00:58:51
4254Zabiegani 69OKORSKA-BOMBIŃSKA Barbara
JANASZ Andrzej
SITAREK Iwona
PIWNICKA Halina
KLEPACZ-CHRZĄSZCZ Agnieszka
Mieszana314232
Domiar: 225m
00:59:07
4349TIM-BIM KLUCZ-borkROSIK Kamil
NIR Krzysztof
GAWROŃSKA Magdalena
OZGA Anna
KUBACZYŃSKA Izabela
Mieszana324332
Domiar: 50m
00:59:52
4437Mieszana Amatorska Drużyna BiegającaKULECZKA Radosław
WASIAK Jacek
KONOPA Jacek
WASIAK Małgorzata
KONOPA Agnieszka
Mieszana334431
Domiar: 349m
00:58:58
4567I LO IM. GEN. J.H> DĄBROWSKIEGO W KUTNIE - 7ROWIŃSKI Michał
DOMBŻAŁ Karol
PSURSKA Oliwia
SZYMCZAK Aleksandra
POLAKOWSKA Kinga
Mieszana344531
Domiar: 300m
00:58:40
4660SUPER DZIEWCZYNYKOŻUCHOWSKA Lucyna
WAWRZYŃCZAK Ewa
SAŁAGA - ŁASZUK Dorota
SZUBERT Zuzanna
WEBER Jadwiga
Kobiet24631
Domiar: 120m
00:59:35
4730L4PAWEŁ DUDEK
SOBCZAK Kinga
TYLKOWSKA Monika
KAWCZYŃSKI FILIP
MICHALSKI JACEK
Mieszana354731
Domiar: 50m
00:59:51
4835Mega Paka NowakaNOWAK Piotr
CZARNECKA Renata
URBANEK Monika
STĘPIEŃ Sławomir
NIEZGODA Aneta
Mieszana36483100:58:28
4915F16GAICKA-KUŹNIAK Izabela
DOMAGAŁA Mariusz
ŚMIECH Paweł
KUŹNIAK Mariusz
PIĘTA Krzysztof
Mieszana374930
Domiar: 374m
00:58:29
507BBZ RUNKOWALSKA Joanna
SZKUDLAREK Monika
NAŁĘCZ-GEMBICKI Mateusz
NAŁĘCZ_GĘBICKA Dorota
GODZIŃSKI Karol
Mieszana385030
Domiar: 210m
00:59:11
5136MichalkiŁOBODA Michał
JELONEK Anna
KORYCKA Barbara
MICHALCZYK Jolanta
Gumowski Leszek
Mieszana395130
Domiar: 92m
00:59:43
5239Radosny zespółMYSERA Michał
BEDNAREK Aneta
SAAD Szeherezada
MAJCHROWSKI Łukasz
KWARTA Agnieszka
Mieszana405229
Domiar: 260m
00:58:51
5351Wolne strzałySTASZCZYK Monika
STASZCZYK Arek
CZEKALSKI Marek
CZEKALSKA Aleksandra
PACEWICZ Monika
Mieszana415329
Domiar: 125m
00:59:35
5456SŁONECZKAGABRYSIAK Barbara
KRÓL Irena
TOMASZEWSKA Agnieszka
DOBRZYŃSKA Alicja
ROMAŃCZUK Jarosław
Mieszana425429
Domiar: 83m
00:59:39
5566I LO IM. GEN. J.H> DĄBROWSKIEGO W KUTNIE - 6Walczak Weronika
Kośmińska Olga
Ferensztajn Dorota
Ambroziak Julia
Agacka Weronika
Kobiet3552800:59:44
5628 i PRZYJACIELEKRUCIŃSKI Tomasz
KARASIŃSKA Julia
KRUCIŃSKI Ryszard
KARASIŃSKA Magdalena
ŚLAWSKA Agnieszka
Mieszana435627
Domiar: 365m
00:58:26
5721JÓZEFINKICHOWANIEC Józef
DURYS Bodusława
KUROPATWA Magdalena
KOWALCZYK Ewa
KLONOWSKI Jarosław
Mieszana445727
Domiar: 280m
00:58:51
585ANTYLOPYKAMIŃSKIŁUKASZ
ŻEBROWSKA Mariola
ZACHMAC Ewa
TAHA Marzanna
KUBIAK Justyna
Mieszana455827
Domiar: 199m
00:59:06
5969I LO IM. GEN. J.H> DĄBROWSKIEGO W KUTNIE - 8 ŻAK KAROLINA
KOSTRZEWA PATRYCJA
NEUGEBAUER PAULINA
OLESZKIEWICZ WIKTORIA
TOMASZEWSKA AGNIESZKA
Kobiet45927
Domiar: 150m
00:59:26
6016GEPARDYKOŁACH Joanna
PIETRUSIŃSKA Elżbieta
CZARNECKA Agnieszka
PAŁASZ Kamil
MIKOŁAJCZYK Dariusz
Mieszana466026
Domiar: 220m
00:58:59
6122KANGURKIKORYCKA Ewa
SWAT Edyta
STASIAK Aneta
KORYCKA Alicja
WĘGLEWSKI Dionizy
Mieszana476126
Domiar: 198m
00:59:06
6247ŚLIMACZKIZAGÓROWSKA Anna
KOZICA Aleksandra
WITCZAK Dorota
SOBCZAK Halina
GRABOWSKA Monika
Kobiet56225
Domiar: 345m
00:58:02
6346STRUSIE PĘDZIWIATRYRUTOWSKI Damian
SZUBERT Elżbieta
NAJLEPSZA Joanna
WRÓBEL Anna
STASINOWSKA Barbara
Mieszana486323
Domiar: 150m
00:59:11
6452WYŚCIGÓWKIHAJDUKIEWICZ Agnieszka
PACAK Anna
Hajdukiewicz Marcelina
STACHOWICZ Małgorzata
Woziek Anna
Kobiet66422
Domiar: 370m
00:57:32
6559DRUŻYNA UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU W KUTNIEORLIŃSKI MIECZYSŁAW
KOWALCZYK JAN
GŁOGOWSKA ALBINA
MISIEWICZ MIROSŁAWA
GŁOGOWSKA HALINA
Mieszana496521
Domiar: 152m
00:58:43
6631LAMPARTYWALCZAK Dorota
WALCZAK Marta
WALCZAK Justyna
TADEUSIAK Aleksandra
KAJSKI Krzysztof
Mieszana506618
Domiar: 50m
00:59:45