Wybierz miasto:

NAJSZYBSZE OKRĄŻENIE: MATNER RUNNING TEAM 1, okrążenie: 1, czas: 00:00:59

ŁĄCZNA ILOŚĆ OKRĄŻEŃ: 2744

LPNumer sztafetyNazwa sztafetySkład drużynyKlasyfikacjaMiejsce TypMiejsce OPENilość okrążeńCzas po ostatnim okrążeniu
1DATMA / KB HARCOWNIKKORZEŃ Artur
SICIARZ Marcin
MANIAK Adam
ROSKOSZ Bartosz
ZAŁUBSKI Jacek
Mężczyzn1149
Domiar: 355m
00:59:00
231MATNER RUNNING TEAM 1HOŁUBOWICZ Anita
STAWIARZ Paweł
CICHOWSKI Wojciech
OPIOŁA Damian
MATNER Paweł
Mieszana1249
Domiar: 71m
00:59:53
352Rydwany OgniaDANIELKIEWICZ Tomasz
POWAZNY Marek
KOŁACZEK Hubert
GAWRONIUK Paulina
KOTOWICZ Tomasz
Mieszana2347
Domiar: 27m
00:59:59
421DotiKOS Adrian
SKRZYPCZAK Tomasz
WENNE Artur
STANKIEWICZ Anna
KOSZKOWSKI Daniel
Mieszana3446
Domiar: 155m
00:59:36
513Bielawska Akademia Biegania IITROCHA Roman
DOMAGAŁA Adam
WOJTANOWSKA Paulina
CICHOŃ Piotr
KAUCKA Alicja
Mieszana4545
Domiar: 150m
00:59:34
669Zgorzeleckie PetardySTAROŃ Norbert
KUŹMIŃSKI Krzysztof
BOCHNO Bartosz
BOCHNO Beata
MAŚLANKA Przemysław
Mieszana5644
Domiar: 311m
00:59:05
726GarageGym KrapkowiceSPAŁEK Aleksander
RIGOL Piotr
JANICKI Dawid
SZETELA Łukasz
SZOŁTYSIK Sonia
Mieszana6744
Domiar: 70m
00:59:51
833MATNER RUNNING TEAM 3ZĄBEK Łukasz
SILARSKA Dorota
KUROWSKA Katarzyna
KURILEC Krzysztof
SWOBODA Andrzej
Mieszana7843
Domiar: 180m
00:59:27
955Szybcy i WściekłeNOWICKI Mateusz
KUSAL Tomasz
POLAK Rafał
POLAK Michalina
NARÓG Izabela
Mieszana8943
Domiar: 5m
00:58:52
1047OTM.BBUKAŁA Janusz
BEDNARZ Małgorzata
BEDNARZ Sebastin
WOREK Dawid
WIERZBICKI Mirosław
Mieszana9104300:59:59
1136MFCHAŁUBIEC Michał
SKRZYPCZUK Marcin
WILIŃSKI Zbigniew
KARGUL Michał
DUBIEL Agnieszka
Mieszana101142
Domiar: 360m
00:58:52
1240Mok Yok RunnersHAJDUK Łukasz
SABAT Kamil
PALUTKIEWICZ Adam
ŻURKOWSKI Daniel
SZCZEPANIAK Martyna
Mieszana111242
Domiar: 55m
00:59:57
1344NR grupa pościgowaCWYNAR Damian
STACHOWIAK Wiesław
PROCHOWSKA Sylwia
KRĘZEL Krzysztof
SULICH Grzegorz
Mieszana121341
Domiar: 314m
00:59:02
1414Black Running GroupKUZIEL Marcin
KUZIEL Bartosz
GRUDKOWSKI Patryk
KOROBIJ Krzysztof
WÓJCIK Daniel
Mężczyzn21441
Domiar: 271m
00:59:15
1520Dochodzimy w 2h :-)KADZIOLKA Artur
KRUK Michal
WINKLER Sebastian
PONITKA Pawel
TRZASKOS Sebastian
Mężczyzn31541
Domiar: 72m
00:59:49
1645NTB/FortacoKOPEĆ Bartłomiej
BUCKI Przemysław
SIEDLECKA Sylwia
PROKOPOWICZ Krzysztof
KOMOROWSKI Karol
Mieszana131641
Domiar: 26m
00:59:58
1756TAKENAKABORUCKI Witold
YOSHIDA Daisuke
OSHIMBE Massaki
UEMURA Yoshihiko
MATSUDA Daisuke
Mężczyzn41740
Domiar: 335m
00:58:40
1846Opole BiegaGARWOL Justyna
BROJ Natalia
GARWOL-BINC Agnieszka
SULEWSKA Natalia
PAWLIK Katarzyna
Kobiet11840
Domiar: 320m
00:58:56
1948OtmuchówZYCHOWICZ Paweł
TOKARZ Anna
TOKARZ Ireneusz
CZYKINOWSKI Adam
WILMAN Marcin
Mieszana141940
Domiar: 313m
00:58:55
2053Sokoły i SpółkaUMÓW Piotr
SOKOŁOWSKI Grzegorz
SOLARSKI Krzysztof
KISIEL Krzysztof
MIAZGA Radosław
Mężczyzn52040
Domiar: 312m
00:59:04
21BURAN CHEŁMIECCIESIELSKA Beata
CIESIELSKI Jarosław
JANKOWSKA Magdalena
JANKOWSKI Tomasz
GRAD Ryszard
Mieszana152140
Domiar: 290m
00:59:07
2215BWA RADE DABURAWSKI Piotr
SOKÓŁ Robert
LEKTARSKA Małgorzata
KORYCKI Mirosław
WIERZBICKA Agata
Mieszana162240
Domiar: 220m
00:59:25
239Biegające PazieKAŁUZIŃSKI Bartosz
NIEDŹWIECKI Jakub
KLOC Rafał
KOSTKA Kamil
DĄBROWSKI Krzysztof
Mężczyzn62340
Domiar: 202m
00:59:26
2439MKS SiechniceKUPIŃSKI Cezary
PIETRZYK Sandra
WRÓBEL Paweł
DZIERGWA Agnieszka
MAĆKAŁA Amelia
Mieszana172440
Domiar: 201m
00:59:21
2510BIEGAM I...JUŻCIACH Waldemar
CIACH Paweł
KĘDZIORA Mieszko
ŚWIDER Tomasz
ŚWIDER Piotr
Mężczyzn72540
Domiar: 40m
00:59:56
2642Nie Tak SzybkoKURPANIK Karol
ŻYLAK Mirosław
ŚMIECHOWSKA-PUKOCZ Dominika
KARAŚ Michał
UTKOWSKI Tomasz
Mieszana182640
Domiar: 25m
00:59:57
27CMAXGOLANOWSKI Roman
GOLANOWSKI Paweł
SOBCZUK Kacper
BERNATEK Piotr
WĘGRZYNOWICZ Piotr
Mężczyzn8274000:58:41
281`86+LEŚNIEWICZ Piotr
JUSZCZAK Tomasz
KRÓLEWICZ Wojciech
BASIŃSKI Robert
JUSZCZAK Dominika
Mieszana192839
Domiar: 238m
00:59:13
2949PINGICHWIŁKA Krzysztof
KOSTIUK Marjana
TRZECIAK Jacek
PARZONKA Paulina
KLUCZKIEWICZ Wojciech
Mieszana202939
Domiar: 234m
00:59:09
3034MATNER RUNNING TEAM 4SIKORA Agnieszka
PAŁGAN Anna
FILAS Jacek
STACHAŃCZYK Wojciech
MARCINKIEWICZ Marta
Mieszana213038
Domiar: 310m
00:58:49
3111BIEGUSIEMBIEŃKOWSKI Piotr
BIEŃKOWSKI Karol
TURKIEWICZ Dariusz
TURKIEWICZ Sławomir
KUBAS Artur
Mężczyzn93138
Domiar: 120m
00:59:42
3219Czterech muszkieterów i KrólewnaWODARA Julia
DOROSZKO Krzysztof
KUBIAK Bartłomiej
KAMIŃSKI Michał
CHMIELEWSKI Paweł
Mieszana223238
Domiar: 80m
00:59:51
3328Idea Getin LeasingWIĘCEK Anna
BOCHNIARZ Anna
NIEWIDZIAJŁO Michał
DĄBROWSKA Ewa
GACHOWSKI Łukasz
Mieszana233338
Domiar: 8m
01:00:00
3432MATNER RUNNING TEAM 2JAGIEŁŁO-KOLAWA Katarzyna
CHOLEWA Agnieszka
TOMCZAK Sylwia
ZEJDLER Aleksandra
PYZIK Ewa
Kobiet2343800:58:35
3559WARR5KULIGOWSKI Paweł
DULEBA Marzanna
KANAŚ Karolina
KOTWICKI Wojciech
OLIWA Katarzyna
Mieszana243537
Domiar: 305m
00:58:59
3641MUCHY W SMOLEGNIEWASZEWSKI Piotr
DUBLAŃSKA Agnieszka
PĘKALA Damian
JAKUBOWSKA Kamila
KŁONOWSKA Justyna
Mieszana253637
Domiar: 237m
00:59:17
37EATMA 2KOKOWICZ Dorota
ŻUKOWSKI Łukasz
KOKOWICZ Jacek
LEŚNIAK Daniel
WOŁOSZYN Justyna
Mieszana263737
Domiar: 235m
00:59:07
3860Wataha ZygmuntówkaUNIEJEWSKA Marzena
UNIEJEWSKI Piotr
SMYK Paweł
BEDNARZ Krzysztof
LIPIEC Łukasz
Mieszana273837
Domiar: 221m
00:59:03
394Anna MariaWOŹNIAK Konrad
BARWICKA Sonia
CHUDZIŃSKA Patrycja
SOŁTYS Emil
GABRYŚ Wojciech
Mieszana283937
Domiar: 209m
00:59:10
4066Z drogi, bo lecę !GURSZTYN Karolina
GURSZTYN Stefan
RYBIŃSKA - MOROZ Agnieszka
ĆWIĘKA Damian
STRZELECKA Aleksandra
Mieszana294037
Domiar: 130m
00:59:31
4118CoCo RunPRUDLAK Olga
ŚWIĘCKA Joanna
ŚWIĘCKA Anna
MARCINKOWSKA Magdalena
SIÓDMIAK Kinga
Kobiet34137
Domiar: 100m
00:59:42
4254Szczytkowice w bieguANTONISZYN Dariusz
PLEWKA Paweł
PLEWKA Iwona
MISZCZUK Anna
WRÓBEL Wojtek
Mieszana304237
Domiar: 50m
00:59:55
4329ISKIERKA TEAMKORGOL Mariusz
KORGOL Anna
BIENKO Klaudia
DRZYCIMSKI Jakub
WCISŁO Daniel
Mieszana314336
Domiar: 370m
00:58:57
4424Flo TeamKALINOWSKA Dorota
BAJOWSKA Magdalena
PRZYBYSŁAWSKA Dorota
PRZYBYSŁAWSKI Kamil
ŻURKOWSKA Kornelia
Mieszana324436
Domiar: 222m
00:59:12
4530Jeszcze kawałeczekKWIATKOWSKA Sylwia
ZWOLSKA Marta
ZIOBROWSKA Katarzyna
JANIK Kamil
KUNCMAN Patrycja
Mieszana334536
Domiar: 175m
00:59:12
4635MATNER RUNNING TEAM 5SAWICKI Jacek
YESILOGLU Ozcan
KAWALEC Małgorzata
KAWALEC Marta
KLESTA Rafał
Mieszana344636
Domiar: 105m
00:59:42
4722Drużyna BatmanaBARTMAN Krzysztof
OSSOWSKA Monika
OSSOWSKA Marlena
OSSOWSKI Jakub
SMOLAREK Rafał
Mieszana354736
Domiar: 65m
00:59:45
4843NonstopSTACHOWSKI Radoslaw
DRZEWINSKA Katarzyna
PRUSKI Piotr
ZAREBA Jaroslaw
SWIDERSKI Bartlomiej
Mieszana364836
Domiar: 60m
00:59:54
4912Bielawska Akademia BieganiaGIL Stanisław
GIL Joanna
GIL Małgorzata
GIL Zygmunt
GIL Janina
Mieszana374936
Domiar: 57m
00:59:55
5067Zakochane w Prędkości ŚlimakiMARTOWSKA Barbara
MARTOWSKI Maciej
MARTOWSKI Dominik
SŁOWIK Adam
MARCINÓW Piotr
Mieszana385036
Domiar: 12m
01:00:00
518Biegajace WrocławiankiWESOŁOWSKA Kinga
WOŹNIAK Karolina
SKRZYPCZAK Weronika
HAGER Joanna
MAJER Agnieszka
Kobiet45135
Domiar: 390m
00:58:15
5264WMTJAKIMIUK Dorota
JĘDRZEJUK Marek
STOLARCZYK Agata
CHOLEWA Joanna
KORALEWSKA Małgorzata
Mieszana395235
Domiar: 13m
00:58:45
5357TAKENAKA EUROPEWOLAŃSKA Danuta
KRAŚNICKA- GOMEZ Edyta
PACYŃSKA Kinga
KOTARSKA Angelika
OLSZEWSKA Katarzyna
Kobiet55334
Domiar: 375m
00:58:29
5437MIESZANKAWYBUCHOWAPŁOCICA Marcin
NOWAK Katarzyna
MILLER Malwina
RUSAK-DZIĘGIELEWSKA Magdalena
ZAWIŚLAN Robert
Mieszana405434
Domiar: 280m
00:59:05
5523end or fina TeamFELISZEK Anna
KOSIOR Anna
FELISZEK Daniel
MASALSKA Julita
MASALSKI Przemysaw
Mieszana415534
Domiar: 259m
00:59:04
5662wks wilczyceMAZURCZAK Ewa
MALINOWSKA Magdalena
MALIGA Katarzyna
SZKUDLAREK Krzysztof
ULĄŻKA Monika
Mieszana425634
Domiar: 140m
00:59:14
573IBMBARNAT Daniel
STAROSCIC Damian
MIKUSZ Konrad
DWORAKOWSKI Rafał
BARNAT Kamil
Mężczyzn105734
Domiar: 20m
00:59:39
5816CBP DzieciomROGOWSKI Marcin
DUL Michał
DUL Marianna
KOWALSKA-OLEWICZ Iwona
MATERNOWSKI Paweł
Mieszana435834
Domiar: 10m
00:59:58
595BAMPE GIRLS RUNRABCEWICZ Beata
WĘDZONKA Marta
NUCKOWSKA Agnieszka
RÓSZCZKA-MATYSIAK Paulina
JERZYCHOWSKA Ewelina
Kobiet65933
Domiar: 300m
00:58:58
6027GWIAZDYFAJFER Grzegorz
M Paweł
ŻOŁNIERZ Ewa
MISIUREK Katarzyna
PASZEK Maja
Mieszana446033
Domiar: 245m
00:58:57
6125Formacja MiszmaszGOŁĄB Tomasz
GOŁĄB Marcin
TOKARUK Gabriela
MRUK Mariusz
WYSOCKA Dorota
Mieszana456133
Domiar: 203m
00:59:14
6238MIESZANKAWYBUCHOWA2KASPERSKI Maciej
KASPERSKA Agata
CIOŁEK Katarzyna
TUL Małgorzata
SOSNOWA Barbara
Mieszana466233
Domiar: 170m
00:59:31
637Biegaczki.plCZECH Dorota
DOJKA Dorota
KACZYŃSKA Paulina
BARAN Ewa
ŁUBIK Renata
Kobiet76333
Domiar: 135m
00:59:25
6465Wolontariusze Szlachetnej PaczkiDUDA Paweł
KOWACKA Magda
LURANIEC Marcin
NIETEFOR Iwona
STEFANOWICZ Natalia
Mieszana476433
Domiar: 110m
00:59:16
6570ZwierzogródDOMAŃSKI Andrzej
GŁOGOWSKA Natalia
DĄBROWSKI Kacper
GŁOGOWSKA Paulina
JĘDRYCZKO Aleksandra
Mieszana486533
Domiar: 108m
00:59:38
6650PKO TEAM GŁOGÓWROMAŃSKI Adam
HAZE Ewa
CHAŁUBIŃSKA Angelika
SOSNOWSKI Jarosław
BŁAŻEJCZAK Konrad
Mieszana496633
Domiar: 90m
00:59:43
6751Pomocne nogiMOSKAL Paulina
RUTKIEWICZ Aneta
PAŃKÓW Katarzyna
ŻYŁA Krzysztof
LINKIEWICZ Michał
Mieszana506732
Domiar: 350m
00:58:22
6863WKS wilczyczeMAKEDOŃSKI Marcin
SZKUDLAREK Wojciech
KOMZA Natalia
DRĄG Jacek
HĘCIAK Małgorzata
Mieszana516832
Domiar: 270m
00:59:02
6961WKS wilczyceMARKOWSKA Karolina
SUROWIK Karolina
ŚNIEGOCKA Joanna
ZARZECZNA Jagna
KRAWCZYK Izabela
Kobiet86931
Domiar: 330m
00:58:47
7017CharytatywniMAŚLANKA Lucyna
KUŹMIŃSKA Anna
ZIELIŃSKA Bożena
ZIELIŃSKI Darek
MAŚLANKA Jerzy
Mieszana527031
Domiar: 230m
00:58:53
712ACTIV EAGLES PROBOREK Jadwiga
SZYMAŃSKA Anna
STOCHAJ Anna
ŻYDEK Małgorzata
SKRZYPCZAK Grzegorz
Mieszana537130
Domiar: 301m
00:58:39
7258Vlepuszki TeamWÓJCIK Ewa
SMOLNICKI Michał
SMOLNICKA Agnieszka
WÓJCIK Danuta
WÓJCIK Dariusz
Mieszana547230
Domiar: 212m
00:59:16
7368Zalatani BiegofaniSTELMASZAK Ewa
CIURASZKIEWICZ Justyna
KALINOWSKA - BĘBAS Małgorzata
BĘBAS Paweł
KALINOWSKA Agnieszka
Mieszana557327
Domiar: 11m
00:58:14