Wybierz miasto:

NAJSZYBSZE OKRĄŻENIE: LichotaTeam, okrążenie: 1, czas: 00:01:04

ŁĄCZNA ILOŚĆ OKRĄŻEŃ: 2677

LPNumer sztafetyNazwa sztafetySkład drużynyKlasyfikacjaMiejsce TypMiejsce OPENilość okrążeńCzas po ostatnim okrążeniu
152parkrun KatowiceROSIŃSKI Artur
PSTRAŚ Leszek
GRACZ Natalia
HILASZEK Agata
SZMUKIER Marcin
Mieszana1147
Domiar: 300m
00:59:14
214CrossTeam ChopyTIAHNYBOK Paweł
KOZA Robert
GOŁOMBEK Marek
JEZIORSKI Marcin
PLAZA Dionizy
Mężczyzn1246
Domiar: 25m
00:59:57
326GBKCGORAUS Kamil
CZYŻ Jacek
PONISZOWSKI Wiktor
SUCHOWIECKA Patrycja
SZELIGA Nikola
Mieszana2345
Domiar: 87m
00:59:44
434Jednorożce z krainy Ał AłKACZOR Rafał
WINCZAKIEWICZ Michał
PAŁASZEWSKI Daniel
KRZEMIŃSKI Andrzej
MARCZAK Krzysztof
Mężczyzn2444
Domiar: 345m
00:58:49
532Heart TeamWYPYRSZCZYK Anna
MYKAŁA Rafał
JANUS Robert
SZEWCZYK Urszula
PIETREK Darek
Mieszana3544
Domiar: 179m
00:59:27
627GDDKiA KatowiceURYCH Łukasz Urych
BUŁAKOWSKI Kamil
PIĄTEK Michał
MAJOROWSKI Paweł
KUŹNIK Wojciech
Mężczyzn3644
Domiar: 125m
00:59:39
757Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemPODESZWA Marek
DWORNICKI Tomasz
KURCIUS Grzegorz
DZIWOKI Marek
BUŁA Robert
Mężczyzn4744
Domiar: 105m
00:59:46
844LichotaTeamLICHOTA Wojciech
KAFKA Ewelina
MATYKIEWICZ Marek
CZYŻ Mateusz
KANIA Michał
Mieszana4843
Domiar: 310m
00:59:09
935KAC RUNNERSGRZYB Leszek
MAREK Rafał
DUROK Wojciech
BACA Szymon
ŁOSKOT Marcin
Mężczyzn5943
Domiar: 245m
00:59:10
1058SągorsiWITKOWSKI Tadeusz
STĘPLEWSKI Sebastian
LUDWIG Aneta
WITKOWSKI Jarosław
SŁABOŃ Michał
Mieszana51043
Domiar: 125m
00:59:41
1117Csc Adventure AcademyGAGAT Bartłomiej
ŻELIŃSKI Michał
FERDEK Igor
ŻELIŃSKI Marek
BAGIŃSKA Weronika
Mieszana61143
Domiar: 105m
00:59:42
1261Straż Miejska CzęstochowaMADUZIA Jacek
KRYSIAK Wojciech
JEŻ Agnieszka
PUCHROWICZ Adam
PIKOS Konrad
Mieszana71241
Domiar: 380m
00:58:53
1350PADEREWADZIWAK Dariusz
JÓŻWIAK Kris
GUZOWSKI Michał
ŚLĘK Aneta
DZIEDZIC Justyna
Mieszana81341
Domiar: 152m
00:59:33
144ADS MASNAMILBRANT Katarzyna
PUCHAŁA Ewelina
OCHWAT Aleksandra
BOGACZ Monika
MALEJKA Katarzyna
Kobiet11441
Domiar: 58m
00:59:52
15CBBL Ruda ŚląskaANDROSZ Beata
KASPERCZYK Aleksandra
LEPA Damian
WITAŁA Damian
GAŁA Wojciech
Mieszana91541
Domiar: 18m
00:59:59
1638Lecymy DurśKRAWIEC Szymon
WICIK Marcin
LAR Bartosz
PIECUCH Szymon
SIWY Sławomir
Mężczyzn61640
Domiar: 365m
00:58:38
1719Cztery Żubry i PerłaIBROM Mateusz
SERWACZAK Joanna
KĘPSKI Albert
PUCHAŁA Mateusz
KOSTORZ Paweł
Mieszana101740
Domiar: 260m
00:59:11
185ads mASNAMILBRANT Kornel
GAWLINA Lesław
STARY Damian
KINEL Agnieszka
MALEJKA Piotr
Mieszana111840
Domiar: 126m
00:59:40
1922Dziwni LudzieBOROŃ Tomek Tomi
GARYGA Łukasz Cobra
ŁABA-SZYMURA Gosia Go-Ha
PODEMSKA Dominika Domka
LATAŁA Tomek Fly
Mieszana121939
Domiar: 181m
00:59:19
2039Lecymy Durś z BasiąSZOŁTYSIK Barbara
GAWEŁ Artur
MATERNA Beata
PYKA Daniel
FUS Julia
Mieszana132039
Domiar: 150m
00:58:53
2143Lecymy z MagdzikKLIMASARA Magdalena
SIEJA Zbyszek
SZOŁTYSIK Bartosz
KRAWCZYK Marzena
KRAWCZYK Wojciech
Mieszana142139
Domiar: 131m
00:59:41
2247NIEPOKONANIMARTYNIUK Ryszard
BAWOŁ Adam
KOCOŃ Mariusz
LISEK Józef
BAWOHL Krystian
Mężczyzn72239
Domiar: 66m
00:59:43
2368Zabiegani NauczycieleOSOJCA Mariusz
KUBICA Bożena
BUGLA Agnieszka
SZWIEC Sandra
ZUBER Grzegorz
Mieszana152339
Domiar: 55m
00:59:54
2423ElektronyŚWIERCZYŃSKI Michał
KOLASKA Łukasz
STALMACH Jacek
CHUDZYŃSKI Tomasz
FALKIEWICZ Aldona
Mieszana162439
Domiar: 22m
00:59:57
2545MoxidoMARCINIEC Michał
SIWIEC Mateusz
KOTOWICZ Aleksander
SUDOŁ Monika
YAKYM Yuriy
Mieszana172538
Domiar: 380m
00:58:45
2613Coś Bardzo ŚmieszcznegoMROZEK Krzysztof
JAWORSKI Grzegorz
SPYRA Barbara
SZYMCZAK Przemysław
KOZA Robert
Mieszana182638
Domiar: 315m
00:58:54
2767WYCIARAMCIAMCIANE DZIAMDZIAKIBUDZYŃ Rafał
SZEWCZYK Kamil
RAJSKI Krzysztof
RYBAK Artur
KWASNIEWSKI Wojciech
Mężczyzn82738
Domiar: 290m
00:59:03
2824EmerytyMUSZYŃSKA Joanna
KUDŁA Jarosław
NOWICKA Monika
PYRSCH Zbyszek
NOWICKI Artur
Mieszana192838
Domiar: 230m
00:59:15
2953Piekarskie PANTERYGEISNER Aldona
RZYCHOŃ Małgorzata
KOLASIŃSKA Karolina
KRÓL Artur
MIODOŃSKI Mateusz
Mieszana202938
Domiar: 163m
00:59:33
3065Urząd Miasta Ruda ŚląskaKULPOK Tomasz
MEJER Krzysztof
DŁUGAJ Zdzisław
CHOJNICKA Agnieszka
RUSIN Dominika
Mieszana213038
Domiar: 85m
00:59:47
3120Dabrowskie OrlyKŁOSOWICZ Adam
KICKA Grzegorz
MODZELEWSKI Michal
MODZELEWSKA Katarzyna
SZYMUSINSKI Grzegorz
Mieszana223138
Domiar: 6m
01:00:00
32ALuzakiBARCHANOWSKA Lucyna
BARCHANOWSKI Wojtek
BARCHANOWSKI Michał
TRZĘSIEC Tomasz
TRZĘSIEC Daniel
Mieszana233237
Domiar: 398m
00:58:35
3356RUN OR DIEKURZEJA Bartosz
HECZKO Ela
KOPROWSKA Katarzyna
BRANIA Igor
MIZGAŁA Sebastian
Mieszana243337
Domiar: 337m
00:58:54
3421Dzikie ŻółwieJAGIELSKI Rafał
JAGIELSKI Konrad
KIERMASZEK Bartosz
FIEC Maksymilian
WAWROWSKI Dawid
Mężczyzn93437
Domiar: 216m
00:59:20
3511Brawo MYRAWICZ-GROTOWSKA Jowita
RAWICZ-GROTOWSKI Rafał
RAWICZ-GROTOWSKA Barbara
BOGDAŃSKA Anna
KABAŁA Tomasz
Mieszana253537
Domiar: 147m
00:59:32
3615CrossTeam FreleMROZEK Mira
KOZA Małgorzata
KABAŁA Joanna
ŚWIERCZYNA Iwona
HASIŃSKA Aleksandra
Kobiet23637
Domiar: 48m
00:59:52
372#czeladzbiega2MAJCHRZYK Dorota
MALINOWSKI Adrian
PAWŁOWSKI Kamil
NOWAK Łukasz
BARTOSI Monika
Mieszana263736
Domiar: 397m
00:58:36
383#czeladzbiega3KASZUBA Łukasz
PELJAK WÓJCIK Katarzyna
KALINOWSKI Emil
BIELECKI Mariusz
SZCZĘŚNIAK DUDAŁA Małgorzata
Mieszana273836
Domiar: 340m
00:58:49
3940Lecymy Durś z ClaudiąRZEŹNICZEK Klaudia
URBAŃCZYK Dawid
NIESPOREK Marian
ROSÓŁ Adrian
WOJDANOWSKA Małgorzata
Mieszana283936
Domiar: 277m
00:58:56
4054Pierwsi na meciePIECUCH Jarosław
STEFANIUK Piotr
TELINGA Michał
LIS Stanisław
SUCHOJAD Szymon
Mężczyzn104036
Domiar: 250m
00:59:09
4116CrossTeam MixPLAZA Agata
KOMORA Anna
PLAZA Daniel
TOMASZEWSKI Mariusz
POTEMPA Beata
Mieszana294136
Domiar: 242m
00:59:00
4233Jaworznicki TeamKIERMASZ Wioletta
KIERMASZ Andrzej
KIERMASZ Julia
KIERMASZ Jakub
BIELAK Michał
Mieszana304236
Domiar: 230m
00:59:02
4363Świętochłowice RAZEM :)KOSTEMPSKI Dawid
KIEŁKOWSKI Krzysztof
ŁATAŚ Rafał
CZAUŁDERNA Klaudia
POCHEĆ Marzena
Mieszana314336
Domiar: 215m
00:59:24
4431Hasające HasaczeKASZEWSKI Igor
CHWOŁA Klaudia
GACA Karolina
HELBIK Anna
KORSZEŃ Adrian
Mieszana324436
Domiar: 205m
00:59:22
457BBMBRODALA Agnieszka
BRODALA Maciej
BIENIEK Beata
BIENIEK Dawid
MARCZYKOWSKA Sylwia
Mieszana334536
Domiar: 174m
00:59:28
4670Zawsze do PrzoduDZIAŁOWSKI Dariusz
BAŁDYS Dariusz
WYRZGOŁ Rafał
DZIERZAK Magda
DOŁBA Przemysław
Mieszana344636
Domiar: 164m
00:59:28
4742Lecymy Durś z SabinąSZAFARZ Sabina
LITWIŃSKI Tomasz
SZAŁAŃSKI Łukasz
ŁUKASZEWSKI Maciej
KIOŁBASA Henryk
Mieszana354736
Domiar: 67m
00:59:46
4860Stać nas na wiecejGIEROSZKA Robert
GIEROSZKA Katarzyna
WINCZAKIEWICZ Anna
SIUDA Klaudia
WÓJCIK Łukasz
Mieszana364835
Domiar: 265m
00:59:07
4918Czarne OwceWALCZAK Dariusz
WALCZAK Agnieszka
AGDAN Krzysztof
ŻUKOWSKA Małgorzata
PAWLAK Dorota
Mieszana374935
Domiar: 191m
00:59:17
5028Gryfne kobietkiBURNAGIEL Agata
MORGAŁA Daria
SKORUPA Magdalena
SKORUPA Martyna
SMYCZEK Magdalena
Kobiet35035
Domiar: 121m
00:59:32
5159SDT & CompanyRUS Michał
MOŃKA Mateusz
KRAWCZYK Wojciech
PLEWIŃSKA Sylwia
ZIOMEK Barbara
Mieszana385135
Domiar: 75m
00:59:49
5255RodzinkaGUZIK Grzegorz
GLUC Renata
LEWANDOWICZ Monika
KROPKA Szymon
POCHEC Mateusz
Mieszana395235
Domiar: 61m
00:59:43
5364UKS Orzeł KatowiceGRABOWSKA - MYNARSKA Sylwia
DUDEK Donata
PIETRUCZUK Anna
PIETRUCZUK Dawid
PARADECKI Zbigniew
Mieszana405335
Domiar: 50m
00:59:52
541#czeladzbiega1KOŁODZIEJCZYK Adam
MÓL Wioletta
OLESZEK Magdalena
MATONIA Szymon
SADOWSKI Tomasz
Mieszana415434
Domiar: 325m
00:58:52
5562styLOVE RUNSTASZEWSKA Marzena
KOZOK Małgorzata
NASIENIAK-CZECH Anna
KUSZKA Anna
GROŃSKA Agnieszka
Kobiet45534
Domiar: 275m
00:58:55
5651PANEWNIKIWIĘCKOWSKA Urszula
WIĘCKOWSKI Mateusz
WIĘCKOWSKI Piotr
SZCZEPAŃSKA Dorota
KOPEĆ Marcin
Mieszana425634
Domiar: 160m
00:59:20
5746Na wariata przez pół świataJOCHYMEK Małgorzata
LIBURSKA Ewa
RUBINIEC Natalia
REDZIK Dorota
PAŁASZEWSKI Dawid
Mieszana435733
Domiar: 360m
00:58:27
5829GTW - Grupa Trzymająca WagęPLESZCZYŃSKI Kamil
PLESZCZYŃSKA Iwona
ŁUKASIEWICZ Kamila
SPIONKOWSKI Samuel
PEREK Bartłomiej
Mieszana445833
Domiar: 320m
00:58:36
5925Flamingi NGAKOZIK Anna
ADOLF Jarosław
SCHWIERCZINSKI Claudia
DZIEDZIC Michał
KAPICA Monika
Mieszana455933
Domiar: 300m
00:59:01
6030Hajduki lotająLANGER Jacek
LANGER Katarzyna
SZYDŁOWSKA Sabina
SZYDŁOWSKI Piotr
BRZEZIECKA Wioleta
Mieszana466033
Domiar: 295m
00:58:49
6148Night Runners ZabrzeZDEB Basia
LACHERA Bogdan
LACHERA Marysia
POTEMPA Joasia
POTEMPA Artur
Mieszana476133
Domiar: 156m
00:59:24
628Bedzin TeamSZALENIEC Patrycja
SZALENIEC Sebastian
SLOTA Ewa
PAWEZOWSKA Anna
GOLEBIOWSKI Piotr
Mieszana486233
Domiar: 80m
00:59:40
6336KIESOW PolskaGROBORZ Karolina
PAWLIK Katarzyna
NOSAL Anna
NOSAL Krzysztof
MAŁODOBRY Maciej
Mieszana496333
Domiar: 78m
00:59:42
6449Ognista JedynkaJĘDRZEJOWSKA-DEC Anna
KLAMERUS Małgorzata
ZIÓŁKOWSKI Krzysztof
WARWAS Aleksandra
DEC Kinga
Mieszana506433
Domiar: 5m
00:58:31
6537KRWIODAWCZE NAMBERŁANYCHRZANOWSKI Czesław
KONTOWICZ Rafał
SKUTNIK Rafał
KONTOWICZ Karina
MENDRZECKA Marzena
Mieszana516532
Domiar: 330m
00:58:54
6669Zabiegani Nauczyciele 2PARUZEL Ireneusz
PARUZEL Agnieszka
TOMCZAK Joanna
KUREK Agata
PIECHOCZEK-NIEZGODA Lucyna
Mieszana526632
Domiar: 310m
00:58:46
6710B-MIŚKITRELKA Ewelina
SOWIŃSKA-KWIJAS Małgoarzta
TRELKA Julia
KWIJAS Paweł
KLIMAS Paweł
Mieszana536732
Domiar: 302m
00:58:53
6812CieszynkaSOCHA Arkadiusz
STRZĄDAŁA Iza
WIŚNIOWSKA Kinga
GREŃ Dagmara
GÓRNIAK Dobrochna
Mieszana546832
Domiar: 33m
00:59:55
699Biegniemy razemBUJOCZEK Ewa
ŚCIENGOSZ Joanna
MANDZIEJ Zbigniew
FOLTA Renata
MORAWIEC Barbara
Mieszana55693200:58:41
706AutoBaniaCZORNIK Mariusz
CZORNIK Anna
FOGEL Dorota
HYBZA Elżbieta
KARA Karolina
Mieszana567031
Domiar: 320m
00:58:51
7141Lecymy Durś z KahąMALINOWSKA Katarzyna
WŁOCHOWICZ Olga
MUZYKA Anna
FILIPCZYK Wioletta
URBANCZYK Agnieszka
Kobiet57130
Domiar: 231m
00:59:06
7266Wyciaramciamciane dziamdziaczkiSZEWCZYK Kamila
JASKIEWICZ Iwona
BOZEK Mariola
BUDZYN Natalia
KAJDY Judyta
Kobiet67229
Domiar: 195m
00:59:03