Wybierz miasto:

NAJSZYBSZE OKRĄŻENIE: Krakowskie Smogi, okrążenie: 1, czas: 00:00:59

ŁĄCZNA ILOŚĆ OKRĄŻEŃ: 2469

LPNumer sztafetyNazwa sztafetySkład drużynyKlasyfikacjaMiejsce TypMiejsce OPENilość okrążeńCzas po ostatnim okrążeniu
128Krakowskie SmogiPLESNAR Jacek
BAL Jakub
MOŃ Bartosz
KRYGIER Marcin
MATEJSKI Paweł
Mężczyzn1149
Domiar: 390m
00:58:52
25Biegam Bo Lubię KrakówBUJAŁA Michał
POCIASK Konrad
JANIK Krzysztof
PRELICH Tomasz
BOJDA Małgorzata
Mieszana1248
Domiar: 390m
00:58:50
38Brzozowski Klub BiegaczaGOSZTYŁA Partyk
OLEJARSKI Oskar
KĘDRA Filip
SZEWCZYK Mateusz
HAUDEK Julian
Mężczyzn2348
Domiar: 190m
00:59:31
446PKO i PrzyjacieleGIERLICKI Bartosz
ĆWIĘK Krzysztof
KANIA Tomasz
NABIELEC Magdalena
WAŚNIOWSKI Piotr
Mieszana2447
Domiar: 370m
00:58:57
547Poranny PatrolZIĘBA Marcin
BARTYZEL Grzegorz
WOŹNIAK Łukasz
SIEKLIŃSKI Łukasz
TICHORUK Rafał
Mężczyzn3545
Domiar: 56m
00:59:47
69Cały Czas Do PrzoduKOWALÓWKA Tomasz
LATAŁA Jarosław
KOSZ Maciej
MASZCZAK Dariusz
GAWLIK Witold
Mężczyzn4641
Domiar: 377m
00:58:46
720HSBC Biegnij waranie po tartanieMALACZ Maciej
PACHEL Tycjan
BĘBENEK Tomasz
TYS Mariusz
WACHULEC Władysław
Mężczyzn5741
Domiar: 215m
00:59:14
862Trzoslo TeamTRZOSLO Bartek
TRZOSLO Wojciech
TRZOSLO Rafal
TRZOSLO Slawek
TRZOSLO Tomasz
Mężczyzn6841
Domiar: 210m
00:59:23
942Pędzące BrzdąceBIERNAT Bartłomiej
RUSINEK Michał
FILICIAK Michał
ROŚ Dominik
KUŚMIERCZYK Tomasz
Mężczyzn7941
Domiar: 140m
00:59:30
1059Stowarzyszenie "Blok Aktywni Razem"LASKA Rafał
AUGUSTYN Grzegorz
BIELAŃSKA Beata
PINKAWA Grzegorz
JARMUŁ Wojciech
Mieszana31041
Domiar: 118m
00:59:38
1135MAKELELEPOPONAWOROL Konrad
KRAUL Jarosław
STALMACH Krzysztof
KONIECZNY Krzysztof
DZIUBEK Mirosław
Mężczyzn81140
Domiar: 380m
00:58:38
1240Ostatni Będą PierwszymiWIDŁO Damian
WIDŁO Jakub
WĘGRZYN Konrad
GUT Paweł
GUT Łukasz
Mężczyzn91240
Domiar: 260m
00:59:13
1352Sandomierska PIĄTKAKONIECZNY Anna
WAWAK Katarzyna
SZKLARSKI Michał
SZYMCZAK Sebastian
PIĄTKOWSKI Adrian
Mieszana41340
Domiar: 40m
00:59:51
1464Twarde DoopyŚLĘCZKA Mateusz
JAROSIŃSKA Justyna
BURZYŃSKA Kamila
KALINOWSKI Łukasz
PIĄTEK Rafał
Mieszana51439
Domiar: 350m
00:58:46
1569Zwinne NeuronyOLEJCZAK Angelika
HLIBOVA Daria
HAJDUGA Sebastian
DROSDZOL Piotr
GINALSKI Igor
Mieszana61539
Domiar: 0m
00:59:57
1658Stoszki TeamLORANC Andrzej
SADOWSKI Paweł
HOŁDA Justyna
HOŁDA Jerzy
ORNAT Marcin
Mieszana71638
Domiar: 330m
00:58:40
1761Świry StelaKUŚ Paweł
ADAMIAK Edyta
PYTEL Barbara
WITAS Agnieszka
KOZŁOWSKI Robert
Mieszana81738
Domiar: 315m
00:58:54
1832LodożercyBARCIK Paweł
DRAPAŁA Daniel
DRAPAŁA Dominik
BARCIK Katarzyna
SAWICKI Maciej
Mieszana91838
Domiar: 118m
00:59:38
1937Niedzielni BiegaczeWABNO Wojciech
LIRO Radosław
VYNOHRADOVA Nastia
OROS Oleh
KLIMCZAK Marcin
Mieszana101938
Domiar: 55m
00:59:49
206Biegamy bo lubimyPIKUŁA Jacek
PIKUŁA Patrycja
STYPUŁKOWSKA Agnieszka
CHEŁKOWSKI Adam
BUKAŁA Dawid
Mieszana112038
Domiar: 40m
00:59:53
2156Sobie biegamySTĘŻOWSKI Dariusz
WARSZAWSKA Agnieszka
PAŃSZCZYK Paweł
DUDA Bożena
PIESTRAK Anna
Mieszana122138
Domiar: 35m
00:59:52
2248Royal CaninGŁÓWCZYK Rafał
KUMOREK Zbigniew
CELARY Łukasz
KWIECIŃSKI Marcin
POGONOWSKI Maciej
Mężczyzn102237
Domiar: 376m
00:58:47
2331Lewitujące Alpagi, edycja IIŻERULIK Jarosław
ZAJĄC Sylwia
WÓJCIK Radosław
TAĆKIEWICZ Kinga
LAKNER Agnieszka
Mieszana132337
Domiar: 310m
00:58:56
2418HerosiKRUPA Dawid
KOWALIK Paweł
GĘSIKOWSKA Agnieszka
ZASKÓRSKA Katarzyna
ŻYŁA Marcelina
Mieszana142437
Domiar: 300m
00:58:52
2519HOUSE TEAMMARECKA Zofia
ŚRODULSKI Krzysztof
DUKAŁA Bartłomiej
ZAPŁA Agnieszka
RICO GONZALEZ Javi
Mieszana152537
Domiar: 187m
00:59:18
2621Kiron PolskaKŁOS Piotr
MIERNIKOWSKI Lukasz
ISKRA Lukasz
ISKRA Przemyslaw
GRACJASZ Mateusz
Mężczyzn112637
Domiar: 57m
00:59:47
277BłyskawiceMYSONA-ZAJĄC Dorota
MALINOWSKI Tomasz
GAWĘDA Beata
TOKARSKI Rafał
ZAJĄC Paweł
Mieszana162737
Domiar: 55m
00:59:44
284Biegające GAZELEJAWORSKA Iga
ZIĘBA Ewelina
JANUS Iwona
SIEMIŃSKA Katarzyna
KIEPAS Radomir
Mieszana172837
Domiar: 50m
00:59:44
2933LSC COMMUNICATIONSJAMRÓZ Iwona
MORAWA-GRUDZIEŃ Katarzyna
NOWAK Tomasz
ŁUGOWSKI Tomasz
RYMERENKO Sergii
Mieszana182937
Domiar: 50m
00:59:46
3034Łaziskie ZeflikiKOŚCIELNIAK Józef
KOŚCIELNIAK Milena
KOŚCIELNIAK Klaudia
KOZDROŃ Katarzyna
KOPIEC Roland
Mieszana193037
Domiar: 15m
00:59:58
3168Znikający punktMAŹNICA Katarzyna
WOJTAS Marzena
PIERONKIEWICZ-KOWALSKA Jadwiga
WOJTAS Tomasz
MAŹNICA Łukasz
Mieszana203137
Domiar: 0m
00:59:57
3253SchabyKUCZEK Kamil
SORYS Paulina
PIETRZAK Piotr
NOWAK Konrad
MIKUŚ Bartłomiej
Mieszana213236
Domiar: 253m
00:59:13
331:)ZAJDA Dorota
GARGUN Aleksander
MOSKWA Julia
WRÓBLEWSKA Justyna
PUKAJCZYK Michał
Mieszana223336
Domiar: 185m
00:59:15
3460Szalone NogiNOWICKA Ewelina
PTAK Michał
BASTER Aleksandra
TOMANA Michał
URYGA Dominika
Mieszana233436
Domiar: 110m
00:59:35
3526KoPaKiPaMaKOBIERECKI Konrad
LESNIAK Pawel
NOWAK-KAFEL Kinga
KIELBUS-JANIA Paulina
JANIA Mariusz
Mieszana243536
Domiar: 10m
00:59:57
3613Credendo VidesKUTYŁA Marek
KUTYŁA Marta
STANISŁAWSKA Sandra
MAJERAN Joanna
ŁUBA Jakub
Mieszana253636
Domiar: 0m
00:59:59
3741PACZKA EMENEMSNOWAK Marcin
MIĘSOWICZ Barbara
STĘPIEŃ Agnieszka
TROJNACKI Marcin
MAJ Rafał
Mieszana263736
Domiar: 0m
01:00:00
3850Rumaki KucykaKUS Krzysztof
STRUZIK Monika
RADOŃ Monika
SKAŁKA Andrzej
SZLACHETKA Michał
Mieszana273835
Domiar: 220m
00:59:08
3966Z Bieganiem nam do twarzyWŁOCH Mariusz
STĘPNIEWSKA-WŁOCH Sandra
SKOWRONEK Anna
WOŹNIAK Michał
KARDAS Andrzej
Mieszana283935
Domiar: 217m
00:59:08
4054SIZEERJODELIUK Jevgenij
SOWA Aleksandra
SZWEDA Justyna
SEBAN Emese
DOBRUT Krzysztof
Mieszana294035
Domiar: 190m
00:59:14
4167zaDyszkaDZIEDZIC Anna
ROPA Marcin
CZERW Bartosz
SZYMANIAK Emil
GALOS Marcin
Mieszana304135
Domiar: 150m
00:59:29
4239OrtopedicumŚWIĄTEK Karolina
LATAŁA Bożena
ZAJĄC Bartosz
ŻEBROWSKA Jagoda
CHOMICKI-BINDAS Piotr
Mieszana314235
Domiar: 135m
00:59:30
4355SkarbuszkiRYBCZYŃSKA Ewelina
OPYRCHAŁ Adrian
RYBCZYŃSKI Przemysław
SAMBOR Tomasz
WALEROWICZ Anna
Mieszana324335
Domiar: 25m
00:59:54
4465up8.com #DoYouFitPIERZCHALSKI Łukasz
KOPEĆ Marta
PACIOREK Natalia
FYDRYCH Małgorzata
SIWEK Krzysztof
Mieszana334435
Domiar: 0m
00:58:25
4530La Siostrunia Running TeamBRODA Maksymilian
PILIPIUK Karolina
PILIPIUK Paulina
SALAWA Marta
MARCOWSKI Piotr
Mieszana344535
Domiar: 0m
00:59:59
4663Turtle TeamMAZURKIEWICZ Łukasz
KURPIOS Paulina
PELC Wojciech
PISZCZEK Magdalena
KOLBUSZ Amadeusz
Mieszana354634
Domiar: 250m
00:59:08
4738NKSURBANIK Sebastian
KASPERCZYK Tomasz
DUBIEL Piotr
PRACZYŃSKA Małgorzata
KRALKA Bartłomiej
Mieszana364734
Domiar: 120m
00:59:37
4870Ostatnia Deska RatunkuWITEK Karolina
SĘK Artur
POLEPSZYC Krzysztof
STĘPIEŃ Ewa
TABORSKA Karolina
Mieszana374833
Domiar: 151m
00:59:23
4915Gala Biegów UltraSTANISZEWSKA Ewa
KONIK Jarosław
ZAGÓRSKI Dariusz
BARAN Jan
MACIEJCZYK Ewa
Mieszana384933
Domiar: 115m
00:59:31
5023kloszardteamHYNOWSKA Monika
WARCHOŁ Agnieszka
RĘBISZ Lidia
BROŻYNA Izabela
FLIS Łukasz
Mieszana395033
Domiar: 55m
00:59:46
5117grażynyTRUCHAN Marta
GUDOWSKA Joanna
WOŹNIAK Joanna
LEŚNIAK Bogusława
MAZUREK Tomasz
Mieszana405133
Domiar: 0m
00:58:35
5212COD-ny TeamKARGOL Sylwia
GRĘBSKA-BODZĘTA Agata
MATYSIK Marta
MATYSIK Magalena
KOZAK Małgorzata
Kobiet15232
Domiar: 121m
00:59:38
5327Krakowska jedynkaANTOSZ Monika
GRODZIŃSKI Michał
BASICZ Agnieszka
KALETA Anna
LIS Marta
Mieszana415332
Domiar: 35m
00:59:54
5449rozbiegane rusałkiBAŁUCKA Gabriela
LEŚNIAK Natalia
PŁOSKONKA Dominika
KORDULA Gabriela
WÓJTOWICZ Aleksandra
Kobiet25431
Domiar: 352m
00:58:24
5544Pędzące żółwieGIERLICKA Katarzyna
KŁODA Piotr
BARDO Edyta
KOMENDA Jakub
WADOWSKA Aleksandra
Mieszana425531
Domiar: 270m
00:59:04
5624Kolka TeamKIELISZEK Marzena
JANIAK Marta
SZYMONIK Marta
JAKUBEK Tomasz
KOMENDA Marcin
Mieszana435631
Domiar: 190m
00:59:22
5716Gang SwieżakówKARPIERZ Wanda
KARPIERZ Katarzyna
SZAREK Antoni
SCHABIKOWSKA Dominika
CZYŻYDŁO Józef
Mieszana445731
Domiar: 117m
00:59:05
5845PKO BP SA KRAKÓWOLIWA Agata
OLIWA Paweł
MACIEJEWSKA Renata
WAWRO Bogusława
DUDA Robert
Mieszana455831
Domiar: 116m
00:59:38
5957Społeczni Komandosi IPPBUCZEK Małgorzata
BUCZEK Monika
BUCZEK Joanna
DRĄG Barbara
SZPAK Konrad
Mieszana465931
Domiar: 85m
00:59:24
6024 biegaRAJTAR Edyta
ZĄBEK Marzena
KOWAL Małgorzata
KOCHANOWSKI Grzegorz
GRABOWSKI Tomasz
Mieszana476030
Domiar: 353m
00:58:23
6136MYŚLENICKIE DIABLICEPALUCH Marta
WÓJTOWICZ Maria
ZIELIŃSKA Justyna
TKACZYK Lidia
PARA Magdalena
Kobiet36130
Domiar: 222m
00:59:07
6243Pędzące owieczkiDZIUBIŃSKA Monika
BIELA Magdalena
STACHURA Wioletta
JAKUBCZYK Beata
MIKOŁAJSKA Katarzyna
Kobiet46230
Domiar: 180m
00:59:17
6329KSIĘŻNICZKI I DZIKI Z NIEPOŁOMICKOŚCIÓŁEK Alan
JUSZCZYK Karolina
KOWALSKA Ilona
JUSZCZYK Kamil
MAJ Krzysztof
Mieszana486330
Domiar: 145m
00:59:25
6411COD KrakówCIUPIŃSKA Katarzyna
HUSZLAK Marta
JANOWSKA Anna
STYCZEŃ Agnieszka
SĘK Krzysztof
Mieszana496430
Domiar: 100m
00:59:35
6534F TeamFRĄCZEK Julia
DUDEK Oliwia
BURNAT Patrycja
SOBESTO Natalia
KNAPCZYK-KUSIAK Maria
Kobiet56529
Domiar: 376m
00:58:16
6614Dream teamMAGIERA Karolina
LIS Karolina
BŁASIAK Justyna
SKRZYDŁO Agata
KOWALCZYK Marzena
Kobiet66629
Domiar: 375m
00:58:10
6725KompaniaPUŁAWSKI Mariusz
PUŁAWSKI Krzysztof
PUŁAWSKI Paulina
KUSINA Andrzej
GÓRALIK Paulina
Mieszana506729
Domiar: 310m
00:58:27
6810Ci z PT6ŻABA Piotr
BOBA Maciej
SOWA Grzesiek
SURÓWKA Dorota
KWIEK Marcin
Mieszana516826
Domiar: 30m
00:59:55
6922KlikaGAWLIŃSKA Kamila
MISIOREK Anna
BŁAŻ Konrad
JANKOWSKI Jacek
REMIN Bartosz
Mieszana526922
Domiar: 290m
00:58:17