Wybierz miasto:

NAJSZYBSZE OKRĄŻENIE: Jaros Team, okrążenie: 1, czas: 00:00:56

ŁĄCZNA ILOŚĆ OKRĄŻEŃ: 2598

LPNumer sztafetyNazwa sztafetySkład drużynyKlasyfikacjaMiejsce TypMiejsce OPENilość okrążeńCzas po ostatnim okrążeniu
154stalowowolski klub biegaczaNOWAK Marcin
WÓJS Grzegorz
PEREZ Arnold
DZIUBA Bogdan
PAWŁOWSKI Patryk
Mężczyzn1154
Domiar: 260m
00:59:22
219Jaros TeamKANIA Karol
OLESZEK Kamil
WRONA Alicja
MIROSŁAW Cezary
KITLIŃSKI Michał
Mieszana1253
Domiar: 126m
00:59:47
318Help Runners TeamCAR Jacek
OŻÓG Grzegorz
WIEDRO Wojciech
BIAŁAS Jacek
WÓJTOWICZ Paweł
Mężczyzn2350
Domiar: 22m
00:59:59
455Stalowowolski Klub BiegaczaŁAŃCUCKI Stanisław
PROSZOWSKII Piotr
LEPTUCH Tomasz
HASIAK Maciej
SIEMBIDA Małgorzata
Mieszana2449
Domiar: 72m
00:59:09
537NonkonformiściKĘPOWICZ Marcin
BUCON Robert
ZAJĄC Jacek
KRZYSZTOŃ Marcin
ZIOŁO Mirosław
Mężczyzn3548
Domiar: 130m
00:59:41
628lubelskibiegacz.pl TEAMŚLIWIŃSKI Mateusz
WYSOCKI Paweł
SIATKA Krzesimir
GROCHMAL Paweł
PIETRYKOWSKI Konrad
Mężczyzn4647
Domiar: 280m
00:59:03
727Lubelski Węgiel BogdankaMATYJASZCZYK Kamil
PODLIPNY Marek
PAWLAK Grzegorz
WRONISZ Jacek
SKORUPA Grzegorz
Mężczyzn5747
Domiar: 245m
00:59:16
823KreatywniMIKUSEK Adrian
ŁADOSZEK Michał
FLORCZAK Bartłomiej
WŁODARCZYK Patrycja
PĘCZKOWSKI Kamil
Mieszana3844
Domiar: 76m
00:59:50
956Stowarzyszenie Sędziów Piłki Nożnej LubelszczyznyWUCZKO Sylwester
WIDZ Grzegorz
STAŃKO Sławomir
BIELECKI Dominik
KACHNIARZ Piotr
Mężczyzn6944
Domiar: 39m
00:59:57
1030Lublin Biega IIDUL Marcin
KOBIELARZ Adrian
ZYGA Ewa
LATO-KSIĄŻEK Karolina
POLSKI Dariusz
Mieszana41043
Domiar: 215m
00:59:25
1167Zakład Karny w ChełmieDZIURA Robert
SZARUGA Adam
WĘGIELSKI Sebastian
NOWOSAD Albert
NOWOSAD Jacek
Mężczyzn71142
Domiar: 70m
00:59:48
1264wieś tańczy i biegaZAKOŚCIELNY Marcin
GAJEK Grzegorz
GAJEK Magdalena
DUDZIK Maciej
MAJCHER Beata
Mieszana51242
Domiar: 40m
00:58:47
1343PatorodzinaŚLIWIŃSKI Paweł
GAŃSKI Filip
TOPOROWSKI Kamil
CZELEJ Rafał
JENDRYCH Artur
Mężczyzn81341
Domiar: 42m
00:59:00
1433MAT-MAR Mateusz StachyraSTACHYRA Andrzej
STACHYRA Bartłomiej
KARASEK Mariusz
KOSSAK Łukasz
FRĄK Jakub
Mężczyzn91440
Domiar: 90m
00:58:57
1525Lift Service TeamGARBACZ Piotr
KOCOT Kornelia
KOŁODZIEJCZYK Tomasz
SZYDŁO Kamil
BIRSZEL Mirosław
Mieszana61540
Domiar: 2m
00:58:39
167Biegowy MaglevZDUN Grzegorz
SOLAN Łukasz
ZDUN Artur
TOMCZYK Dawid
ZIEMOLĄG Rafał
Mężczyzn101639
Domiar: 305m
00:59:01
1751Sii Power PeopleNAKONIECZNY Jacek
BEDNARCZYK Remigiusz
BARNAŚ Jagoda
FORYŚ Tomasz
MISZTA Kamil
Mieszana71739
Domiar: 300m
00:58:54
1862UM LublinDOMSZY Łukasz
DOROSZUK Łukasz
PAWLIK Żaneta
SULOWSKI Łukasz
ŁUKOWSKI Sławomir
Mieszana81839
Domiar: 248m
00:59:02
1958Super Elka Team | Urząd Marszałkowski Województwa LubelskiegoFLOREK Paweł
NAKIELSKA Iwona
NOWAKOWSKI Robert
SZCZERBA Jacek
KORCHUT Marcin
Mieszana91939
Domiar: 208m
00:59:29
2031Łęczna BiegaKARLIKOWSKI Dawid
PASTUSZAK Ewa
WÓJCICKI Marcin
ŚWIRK Mariusz
KUŹMICZ Olga
Mieszana102039
Domiar: 200m
00:59:18
2149RunINGSTUDZIŃSKI Michał
CZAJKA Karolina
ŚWIDERSKI Grzegorz
KOWALEWSKA Katarzyna
ĆWIERZ Grzegorz
Mieszana112139
Domiar: 140m
00:59:33
2213FC RyjkiSZELCHAUZ Paweł
SZELCHAUZ Justyna
CZERNIEC Aleksandra
HARASIM Szymon
JAKUBOWSKI Andrzej
Mieszana122239
Domiar: 122m
00:59:39
2324Krzyś, Miś i PrzyjacieleMŁODZIKOWSKI Michał
LEGĘZA Monika
BOREŃSKI Krzysztof
DĄBROWSKI Jakub
FIGURSKI Jarosław
Mieszana132339
Domiar: 115m
00:59:42
2444Pędzące ŻółwieTABAKA Marta
PARTYKA Katarzyna
CYNKIER Patrycja
PARTYKA Sebastian
KIDA Rafał
Mieszana142439
Domiar: 102m
00:59:42
2542Ostrobiec panowieBĘBEN Robert
MALUHA Jacek
DĄBROWSKI Grzegorz
PIĘTA Piotrek
STAJEK Mariusz
Mężczyzn112539
Domiar: 86m
00:58:59
265BBL Ostrowiec ŚwiętokrzyskiSIDOWSKI Krzysztof
SOKÓŁ Urszula
WÓJCIK Sylwia
KORULCZYK Katarzyna
KARGUL Zbigniew
Mieszana152639
Domiar: 78m
00:59:47
2747Run4funŁUKANTY Rafał
ŁUKANTY Patrycja
KUCHARZEWSKI Karol
KŁOS Aleksander
KŁOS Jan
Mieszana162739
Domiar: 23m
00:59:59
2861Szybkie żółwieBURZAWA Dawid
HOŁUB Barbara
MALINOWSKA Justyna
BORECZEK Kamil
IWAN Radosław
Mieszana172838
Domiar: 370m
00:58:47
294BBL LublinKIEŁBASA Sylwia
SUGIER Tomasz
TUSZKIEWICZ Radek
ZIĘTEK Agnieszka
LEWANDOWSKA Anna
Mieszana182938
Domiar: 202m
00:59:30
3010Drużyna KrążeniaJÓZWIK Marek
BACZEWSKI Kamil
JAGUŚ Krzysztof
JAGUŚ Anna
RUSINIAK Agnieszka
Mieszana193038
Domiar: 110m
00:59:45
3163UMCS BiegaMAZUR Andrzej
JANUSZ Grzegorz
MATUŁA Przemysław
ROKICKA Laura
KRAJKA Jarek
Mieszana203138
Domiar: 90m
00:58:19
3235NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAKAMIŃSKI Łukasz
HOLC Katarzyna
RADZIKOWSKI Sławomir
MAMCARZ Bartłomiej
STERNIK Daniel
Mieszana213238
Domiar: 84m
00:58:56
3357Strzały CaritasKĘPOWICZ Patrycja
KRZYSZCZAK ROBERT
CHILIMONIUK Michał
KOWALCZYK Agnieszka
KRZYSZCZAK Marek
Mieszana223338
Domiar: 25m
00:58:52
348Bychawa Runner'sJURKOWSKI Dariusz
JURKOWSKA Sylwia
ZIARNIECKA Magdalena
ZIELONKA Justyna
SOBKOWICZ Jarosław
Mieszana233438
Domiar: 15m
00:58:47
3529Lublin BiegaKWIATKOWSKA Iska
KOMECKI Grzegorz
MARCZYŃSKI Robert
PSZCZOŁA Ireneusz
BĄK Marcin
Mieszana243537
Domiar: 313m
00:58:58
369CSWiS LeżajskMIREK Tomasz
MIREK Monika
TABIN - DZIKI Dorota
DMITROWSKA Iwona
DMITROWSKI Grzegorz
Mieszana253637
Domiar: 258m
00:59:05
3769ZHM/ZZZ Ko@licj@SWĘDROWSKI Wojciech
GUZIK Adrian
BANICKI Rafał
BANACH Łukasz
KMIECIK Kamil
Mężczyzn123737
Domiar: 143m
00:59:32
386BBL Ostrowiec ŚwiętokrzyskiFOTYGA Agnieszka
RUTKOWSKA Iwona
PIETRZYK Iza
KARASINSKI Michał
STANEK Adam
Mieszana263837
Domiar: 59m
00:59:51
3970Pędzimy ... bimberRÓJ Piotr
BALAWENDER-RÓJ Magdalena
ŻUKIEWICZ-WÓJCIK Magdalena
ŻUKIEWICZ Konrad
ŻUKIEWICZ Rafał
Mieszana273936
Domiar: 303m
00:59:09
4053Stalowowolski Klub BiegaczaKOPAŁA Sylwia
JAROCKA Małgorzata
SKRZYPCZAK Barbara
URBAN Ewa
POLEK Bożena
Kobiet14036
Domiar: 120m
00:59:35
4122KORPO TEAMSZYMCZYK Sebastian
TCHÓRZ Wojciech
GRZESZYK Piotr
GARBACZ Mirosław
BIELECKA-TCHÓRZ Katarzyna
Mieszana284136
Domiar: 106m
00:59:44
4265WOLNO ALE DO PRZODUHIBNER Dominik
SIERPIŃSKI Radosław
NOWAK-HAPAK Ewa
ĆWIKLIŃSKA Katarzyna
BORKOWSKA Aleksandra
Mieszana294236
Domiar: 103m
00:58:49
4341Ostrobiec dziewczynkiKOMAR Izabela
TKACZYK-TOFIL Katarzyna
PIĘTA Marlena
NOWAK Agnieszka
MALUHA Anna
Kobiet24336
Domiar: 88m
00:58:54
441#gosportrunnersIKEABAKA Magdalena
HORNA Kinga
MAZUR Karolina
BOGUSZ Adrian
ANTONIAK Artur
Mieszana304436
Domiar: 65m
00:59:51
4532MABAMMŁYNARCZYK Magdalena
BONETYŃSKA Agnieszka
ZAWADZKI Bartłomiej
MŁYNARCZYK Adam
KASICA Marcin
Mieszana314536
Domiar: 52m
00:59:45
4652Speed CaritasŚLIWKA Wiktoria
ŚLIWKA Natalia
GŁOWACZ Nikola
KOSZAŁKA Adrian
RYCERZ Jakub
Mieszana324636
Domiar: 40m
00:58:51
4748Run-Dream Pogodny-Dom:)KLUKOW Jerzy
NOWAK Magdalena
OCHNIO Rafał
KAMIŃSKI Damian
WYSOK Patryk
Mieszana334736
Domiar: 24m
00:59:59
4846Reszka Running TeamRESZKA Łukasz
BOROWIEC-RÓŻYCKA Magdalena
FIJAŁKOWSKA Karolina
KUBECKA Ewelina
MICHAŁOWSKI Maciej
Mieszana344836
Domiar: 8m
00:58:35
4921Kabaret starszych panów i IwonkaBATYCKA Iwona
BATYCKI Dominik
MIERZWA Zbigniew
MAZUREK Mirosław
RENC Piotr
Mieszana354935
Domiar: 282m
00:59:02
5039Okszów BiegaBOCHRA Paweł
GRZYWACZEWSKA Agnieszka
ROSTECKA Martyna
PAMULSKA Marta
MARKIEWICZ Józef
Mieszana365035
Domiar: 80m
00:58:46
5112FC CharytatywnyKOSTYŁA Radosław
KOSTYŁA Marta
BARTNIK Edyta
MOKRZANOWSKA-HUBALA Monika
WÓJCIK Paweł
Mieszana375135
Domiar: 60m
00:58:36
5266WYJĄTKOWA JEDENASTKAPAWŁOWSKI Grzegorz
WÓJCIK Wojciech
SENIUK-MIKULSKA Kinga
MALICKA Anna
PASIECZNY Damian
Mieszana385234
Domiar: 203m
00:59:14
5311Fast and furiousMARKIEWICZ Paweł
TARACHA Kamil
KĘPA Łukasz
MARKIEWICZ Urszula
PISKORSKI Łukasz
Mieszana395334
Domiar: 64m
00:58:18
5414GdzieTaMetaMALICKA Katarzyna
DĄBROWSKA Anna
KUNA Artur
GONTARZ Wojciech
ZARĘBSKI Konrad
Mieszana405434
Domiar: 43m
00:59:53
5526LLB Dream TeamSTAWINOGA Jacek
STAWINOGA Renata
POŻAROWSZCZYK Emilia
BENET Michał
POŻAROWSZCZYK Paweł
Mieszana415533
Domiar: 205m
00:59:16
5660Szybcy i wściekłeWIERTEL Paweł
WÓJTOWICZ Robert
WÓJTOWICZ Damian
WIERTEL Honorata
KOŁKOWICZ Agnieszka
Mieszana425633
Domiar: 142m
00:59:35
5736Niebieski kwiat i kolceGOLAS Dariusz
GOLAS Edyta
KRASNY Sylwia
KRASNY Monika
GOLAS Michał
Mieszana435732
Domiar: 200m
00:59:19
5845PKO Jedynka Lublin - Zawsze nr 1 :)MALENDOWSKI Paweł
KWAŚNY Ewelina
ZIELIŃSKA Dorota
BARTYŚ-RZEDZICKA Ewelina
STAWICKI Marek
Mieszana445832
Domiar: 185m
00:59:33
5950SARENKIMARASZEK Magdalena
MARASZEK Marek
SULIMA Beata
NIEDZIELA Monika
OGRODNIK Tomasz
Mieszana455932
Domiar: 123m
00:59:39
603Adenozynotrifosforan xDFURTAK Julia
PIWKO Karolina
CHWEDORUK Agnieszka
GOSPODAREK Weronika
SUSZEK Wiktoria
Kobiet36032
Domiar: 32m
00:59:56
612Aby do przoduJAKSIM-SABA Anna
BIELAK Anna
LUDJAN Małgorzata
NUCKOWSKA Barbara
SABA Michał
Mieszana466131
Domiar: 302m
00:58:23
6220JEDEN KOGUT I CZTERY KURYRYCEK Piotr
ZAKRZEWSKA-BAKA Urszula
KOWALCZYK Dorota
HUSZALUK Karolina
ŻMUDZKA Lidia
Mieszana476231
Domiar: 141m
00:59:33
6315Gwiazdeczki CaritasKURKIEWICZ Anna
PAWLAK Magdalena
BODAK Weronika
DRZEWIECKA Magdalena
MATACZ Monika
Kobiet46331
Domiar: 135m
00:59:31
6434Najfajniesi i najmilsiZAPRAWA Monika
PAPUS Jacek
SADŁOWSKA Katarzyna
GOLEMAN Monika
PŁASZCZEWSKA Grażyna
Mieszana486431
Domiar: 21m
00:58:31
6516GWIEZDNA FLOTASOBÓTKA Grzegorz
GODZIŃSKI Tomasz
WIERZCHOWSKA Małgorzata
HARASYMIUK Joanna
CZEKIRDA Liliana
Mieszana496530
Domiar: 240m
00:59:09
6617HDIDZIKOWSKA Małgorzata
DOMŻAŁ-WADOWSKA Dorota
PIASECKA Anna
TARCZYŃSKA Anna
ŁAPIŃSKI Konrad
Mieszana506630
Domiar: 137m
00:59:29
6759SZESNASTKIANDRYSZCZYK Barbara
SZTAL Iwona
TCHÓRZ Małgorzata
WÓJTOWICZ Natalia
HAWRYŁ Magdalena
Kobiet56730
Domiar: 100m
00:59:38
6840OSTATNICICHACZ Paweł
KUCZYŃSKA Małgorzata
RADOMSKA Joanna
CIEPŁOWSKA Ewa
BRODOWSKA Iwona
Mieszana516829
Domiar: 2m
00:58:04
6968ZEMKO-COOL-RUNNERKIPLUTA Luiza
KUKIEŁKA Sylwia
MARGOL Joanna
KACPRZAK Justyna
ŁATAŚ-DĘGA Justyna
Kobiet66928
Domiar: 82m
00:58:25