Wybierz miasto:

NAJSZYBSZE OKRĄŻENIE: KORYTKOWSKI TEAM- Łomża 1, okrążenie: 3, czas: 00:00:57

ŁĄCZNA ILOŚĆ OKRĄŻEŃ: 2753

LPNumer sztafetyNazwa sztafetySkład drużynyKlasyfikacjaMiejsce TypMiejsce OPENilość okrążeńCzas po ostatnim okrążeniu
125KORYTKOWSKI TEAM- Łomża 1KORYTKOWSKI Andrzej
POGORZELSKI Rafał
DĄBROWSKI Przemysław
NOWAK Jakub
JURAK Bartosz
Mężczyzn1154
Domiar: 290m
00:59:18
223KORYTKOWSCY TEAM ŁOMŻADĄBKOWSKI Przemysław
SADLOWSKI Piotr
BIEŃKOWSKI Artur
LIKWIARZ Dawid
NIZIK Julia
Mieszana1250
Domiar: 330m
00:59:12
334MOSiRMODZELEWSKI Andrzej
SZYDLIK Adam
PUPEK Daniel
KWIATKOWSKI Damian
CIUCHNICKI Bartosz
Mężczyzn2350
Domiar: 41m
01:00:00
424KORYTKOWSKA TEAM ŁOMŻAKORYTKOWSKA Justyna
MATEJKOWSKA Aleksandra
DZWONKOWSKA Karolina
TRUSZKOWSKA Wiktoria
ZABIELSKA Natalia
Kobiet1447
Domiar: 199m
00:59:33
51AKADEMIA SPORTU MEDYKANDRYCHOWSKI Kamil
REMISZEWSKI Paweł
GRZYMAŁA Piotr
BORKOWSKI Paweł
CHRAPOWICZ Tomasz
Mężczyzn3545
Domiar: 310m
00:59:07
631Młode Biegam Bo Lubię OstrołękaBRODACKI Michał
JANCZEWSKI Maciej
NOWAK Dominik
DEMBY Łukasz
PRUSIŃSKA Kinga
Mieszana2645
Domiar: 210m
00:59:55
736OSM PiątnicaLASKOWSKI Grzegorz
URWANOWICZ Łukasz
KACZMARCZYK Kamil
WOJEWODA Sylwester
ŁEGOWSKI Krzysiek
Mężczyzn4745
Domiar: 30m
00:59:59
87Biegam Bo Lubię Ostrołęka 1SULEWSKI Maciej
KORZEP-CZEKALSKA Dorota
WÓJTOWICZ Robert
PIERSA Mikołaj
STOLARCZYK Tomek
Mieszana3844
Domiar: 330m
00:58:48
92Akademia Sportu Medyk IIBRULIŃSKI Rafał
BRULIŃSKI Kamil
KLIMASZEWSKI Albert
GÓRNY Tomasz
WŁODKOWSKI Adam
Mężczyzn5944
Domiar: 182m
00:59:32
1026Kraska TeamWĘGROWSKI Marcin
BOGUSKI Damian
DŁUGOZIMA Łukasz
BZURA Paweł
BOGUSKI Tomasz
Mężczyzn61043
Domiar: 230m
00:59:22
1164TURYŚCIGÓRSKA Diana
GÓRSKI Tomasz
DĄBROWA Jakub
ROGACZEWSKI Mateusz
WIŚNIEWSKI Hubert
Mieszana41143
Domiar: 171m
00:59:31
1213Biegamy dla Zdrowia POZDRAWIAMY SERDECZNIEJANUCIK Tadeusz
WYRWAS Tadeusz
DOMORADZKI Robert
ELSTER Adam
MURAT Bartosz
Mężczyzn71243
Domiar: 130m
00:59:40
1361TMTGAŁĄZKA Krzysztof
DĄBROWSKI Artur
ADAMOWICZ Krzysztof
JAKUBOWSKI Marcin
GÓRZYŃSKI Karol
Mężczyzn81343
Domiar: 71m
00:59:54
1415Cross Box Medyk ŁomżaMALINOWSKI Damian
CAMLET Sylwester
DŁUGOZIMA Stanisław
PARZYCH Robert
GĄCZKOWSKI Jacek
Mężczyzn91442
Domiar: 120m
00:59:45
1569ZSO ZAMBRÓWIGNACZUK Tomasz
ANDROSIUK Monika
MIODUSZEWSKA Małgorzata
SZYMCZUK Michał
RELUGA Adam
Mieszana51542
Domiar: 1m
00:58:45
1646Reebok Run Crew Oldboy ŁomżaMATEJKOWSKI Artur
JEMIELITY Grzegorz
FRANCISZKOWICZ Wojciech
ŁĘTOWSKI Grzegorz
GRYGO Krzysztof
Mężczyzn101641
Domiar: 310m
00:58:59
1722GRUPA FAT KILERA ZAMBRÓWKIL Sylwia
KIL Tomasz
ZARĘBA Radosław
GADZIŃSKI Andrzej
KRUPIŃSKI Adam
Mieszana61741
Domiar: 160m
00:59:30
1838OSM Piątnica 2KOZIKOWSKI Łukasz
BOGUSKI Adrian
FRĄCKIEWICZ Wojtek
CIBOROWSKI Michał
RUSIŃSKI Karol
Mężczyzn111841
Domiar: 139m
00:59:31
19AStowarzysznie Ja i TyDZIEKOŃSKI Zbigniew
TETKOWSKI Przemysław
WŁODKOWSKI Bartosz
DOMORADZKI Sebastian
MASIUK-PLONA Małgorzata
Mieszana71941
Domiar: 135m
00:59:42
2016Cross Box Medyk Łomża IILIPIŃSKI Łukasz
KUROWSKI Paweł
BACZEWSKI Andrzej
ZAJĄC Wojtek
ROMANCZUK Jan
Mężczyzn122041
Domiar: 80m
00:59:48
2165Wesoła GromadkaPUTRA Marek
OLEJNIK Michał
LUNKIEWICZ Wiesław
WARSZAWIK Tomasz
CIUCHNICKI Mateusz
Mężczyzn132140
Domiar: 290m
00:59:05
2239OSTRÓW BIEGAROMEJKO Dariusz
NOWACKA Agata
ZIEMAK Hubert
CICH Mariusz
BUTOR Arkadiusz
Mieszana82240
Domiar: 247m
00:58:37
2318Czarnocki TeamJACKOWSKI Andrzej
DOMALEWSKA- SZOK Marzena
SZOK Marek
GÓRALCZYK Piotr
RZEKOS Piotr
Mieszana92340
Domiar: 189m
00:59:25
2460TENISIŚCI ŁOMŻYŃSCYSOKOŁOWSKI Robert
CIEŚLUK Tadeusz
BIKOWSKI Karol
ZALEWSKI Janusz
BUŁKOWSKI Krzysztof
Mężczyzn142439
Domiar: 250m
00:59:06
25BSTRAŻACYKUZIA Rafał
CIEŚLIKIEWICZ Kamil
KARPIŃSKI Michał
LESZCZYŃSKI Paweł
RUSZCZYK Paweł
Mężczyzn152539
Domiar: 210m
00:59:18
2651Runner's TEAMLUTRZYKOWSKI Michał
BARTNICKI Andrzej
BAŁDYGA Michał
SIDOR Sylwester
RYŚ Wioleta
Mieszana102639
Domiar: 192m
00:59:19
278Biegam Bo Lubię Ostrołęka 2BACZEWSKA Klaudia
GOŁASZEWSKI Łukasz
MORAWSKI Piotr
LELUJKA Magdalena
RYPINA-GAŁĄZKA Dorota
Mieszana112739
Domiar: 107m
00:59:42
2811Biegam bo lubię Ostrołęka IVCZEKALSKI Mariusz
KORZEP Aleskandra
WOJNAR Barbara
WOJNAR Dariusz
STOLARCZYK Joanna
Mieszana122839
Domiar: 31m
00:59:58
2959Szybkie KurpsieŻEBROWSKA Beata
SENDROWSKA Monika
ŻEBROWSKI Tomasz
KAMIŃSKI Andrzej
MACKO Mariusz
Mieszana132939
Domiar: 6m
01:00:00
3062TMT 1SZYMAŃSKI Marek
ARNISTER Zbigniew
CHOJNOWSKI Marcin
BORAWSKI Szymon
KOTOWSKI Krzysztof
Mężczyzn163038
Domiar: 260m
00:59:14
3110Biegam Bo Lubię Ostrołęka 5GUMKOWSKI Andrzej
WASZKIEWICZ Edyta
ŚMIAŁEK Paweł
SOKOŁOWSKA Justyna
KONOPKA Monika
Mieszana143138
Domiar: 175m
00:59:32
3248Reebok Run Crew Ostrołęka 2BIEDKA Robert
KAMIONOWSKI Mariusz
SZAFARYN Mariusz
JĘDRZEJCZYK Sławek
KARPIŃSKI Adam
Mężczyzn173238
Domiar: 150m
00:59:59
3357STARGLASS TEAMNADWODNA-PIERSA Dorota
GRABOWSKI Sylwester
MODZELEWSKI Wiesław
NABIAŁEK Piotr
KURPIEWSKI Karol
Mieszana153338
Domiar: 120m
00:59:19
3429Miasto ŁomżaCHRZANOWSKI Mariusz
KURPIEWSKA Marta
USCIŁOWSKI Łukasz
JABŁOŃSKI Arkadiusz
DZBEŃSKI Karol
Mieszana163438
Domiar: 103m
00:59:42
353Akademia Sportu Medyk Łomża IIIFRANCISZKOWICZ Mariola
WALCZAK Mira
KOPER Sylwia
REMISZEWSKA Agnieszka
KOWALEWSKA Sylwia
Mieszana173538
Domiar: 3m
00:59:51
369Biegam Bo Lubię Ostrołęka 3ELIASZ-LASKOWSKA Magdalena
ELIASZ Marcin
MARCINKOWSKI Grzegorz
MRÓWKA Katarzyna
MRÓWKA Andrzej
Mieszana183637
Domiar: 350m
00:58:31
3754Sołectwo Miastkowo Biega by pomócBĄKOWSKI Rafał
BIEŃKOWSKI Arkadiusz
IWANIAK Łukasz
WIŚNIEWSKA Anna
WIŚNIEWSKI Karol
Mieszana193737
Domiar: 280m
00:59:03
3840OSTRÓW BIEGA DUOKOCHANOWSKI Jerzy
OBUCHOWSKI Paweł
OBUCHOWSKA Marzena
SZYDŁO Grzegorz
PASIAK Marcin
Mieszana203837
Domiar: 250m
00:58:52
3927Lepsze ŻbikiCHOJNOWSKI Wojciech
BRZEŹIŃSKI Damian
SIERZPUTOWSKI Tomasz
SIERZPUTOWSKI Przemysław
KROPIEWNICKI Marek
Mężczyzn183937
Domiar: 238m
00:58:23
4047Reebok Run Crew Ostroleka 1DOMURAD Magdalena
KAMIONOWSKI Norbert
KUCISZ Martyna
JEDRZEJCZYK Jarosław
KUCISZ Piotr
Mieszana214037
Domiar: 220m
00:59:27
4167Zabiegane Śledziki - BBL BiałystokDĄBROWSKA Agnieszka
SAWICKI Stanisław
GOLENKO Łukasz
CYWONIUK Dorota
BARAN Beata
Mieszana224137
Domiar: 101m
00:59:39
4243Pędząca RodzinkaCHOJNOWSKA Anna
CHOJNOWSKI Marek
CHOJNOWSKI Kasia
CHOJNOWSKI Michał
CHOJNOWSKA Ewa
Mieszana234237
Domiar: 10m
01:00:00
4352Służba Celno-Skarbowa ŁomżaKURZĄTKOWSKA Jolanta
DOBROGOWSKI Rafał
CIEŚLEWSKI Wojciech
BUCZYŃSKI Mariusz
BĄCZEK Mirosław
Mieszana244337
Domiar: 2m
00:58:36
445Bank Spółdzielczy w KolnieKREJSZEFF Marcin
LIDACKI Łukasz
SZCZECH Bartosz
ŻEBROWSKA Mariola
MILEWSKI Sławomir
Mieszana254436
Domiar: 263m
00:59:08
4530MK 2STYPUŁKOWSKI Jarosław
ROGACZEWSKI Szymon
SABASZ Stanisław
MOŻEJKO Tadeusz
SZARKO Kamil
Mężczyzn194536
Domiar: 230m
00:59:10
4644Przyczajone TygrysyGUDEL Rafał
PIEŃKOWSKI Sławomir
WŁODARCZYK Agnieszka
KULBACKA Marta
AUGUSTYNIAK Maciej
Mieszana264636
Domiar: 193m
00:59:27
4728Łomżyński Klub Płetwonurków PODWODNY JELEŃSIWEK Adam
WÓJCICKI Tomasz
JANUĆ Ewa
KAMIŃSKI Piotr
OLIWA Daniel
Mieszana274735
Domiar: 350m
00:58:57
4850Run TeamKURPIEWSKA Dominika
KURPIEWSKA Beata
BLUSIEWICZ Justyna
DANIELEWSKA Sylwia
DANIELEWSKI Marcin
Mieszana284835
Domiar: 250m
00:58:58
4937OSM PIĄTNICATRUSZKOWSKI Marcin
CZARNECKA Ewelina
TRUSZKOWSKA Kasia
SALWA Marta
MIECZKARSKI Robert
Mieszana294935
Domiar: 180m
00:59:16
5041OSTRÓW BIEGA TRIOBARZAŁ Artur
PECURA Paweł
POTOMSKA Dominika
KOŁODZIEJCZYK Tomasz
SKŁADANEK Zuzanna
Mieszana305035
Domiar: 78m
00:59:49
5135MOSiR 2WALCZYK Kamil
KOSIOREK Tomasz
NITKOWSKA Monika
SACHMACIŃSKA Anna
ŚWITAJ Aleksandra
Mieszana315135
Domiar: 40m
00:59:58
5249Reebok Run Crew Ostrołęka 3MIERZEJEWSKA Małgorzata
RYKACZEWSKA Aleksandra
BĄKOWSKA Ewa
GARBULEWSKA Ania
BORKOWSKI Jarek
Mieszana325235
Domiar: 5m
00:58:51
5345PSG KlikaKOZŁOWSKI Mateusz
KOZŁOWSKI Jakub
TRZASKA Sebastian
JARONIEC Krystian
WĄSOWICZ Konrad
Mężczyzn205334
Domiar: 399m
00:58:52
5421Fun and RunDUDA Dominika
SEROWIK Agnieszka
KULIŚ Celina
DĄBROWSKI Przemysław
JUST Daniel
Mieszana335434
Domiar: 395m
00:58:28
55CJeść, Pić, Biegać - BBL BiałystokZARZECZNY Grzegorz
GRĄDZKI Krzysiek
MALEWICKA-WRÓBLEWSKA Lila
DĄBROWSKI Łukasz
GRYGORCZYK Jarek
Mieszana345534
Domiar: 250m
00:58:27
5612Biegamy dla Zdrowia POZDRAWIAMYNIZIŃSKI Mariusz
DMOCHOWSKI Dawid
FABISZEWSKI Krzysztof
FABISZEWSKA Ewa
NIZIŃSKA Hanna
Mieszana355634
Domiar: 190m
00:59:32
5717Cross Elite GrajewoSZMIT Katarzyna
MIODUSZEWSKA Joanna
OŁDAKOWSKI Janusz
PACHUCKA Izabela
KILUK Beata
Mieszana365733
Domiar: 320m
00:58:39
5833MORSY Szczytno# RESETJAŹWIŃSKI Krystian
ERAD Dominika
MŁYNARSKI Tomasz
SZULC Krzysztof
FURCZAK Karol
Mieszana375833
Domiar: 210m
00:58:56
5956SP1 BiegaZELAZNA Alina
KLEBANIKA Oliwa
OSTROWSKA Karolina
ROGALSKA Wiktoria
CIENIEWICZ Marcin
Mieszana385933
Domiar: 190m
00:59:20
604Aktywne z WYBORU-BBL BiałystokWISZENKO Marta
DOŻYNKA Grażyna
GORCZYCA Katarzyna
KULESZA Renata
ŁUSZCZ Joanna
Kobiet26132
Domiar: 320m
00:58:32
616BIAŁSTOCKIE BABKI LECĄ BBL BIAŁYSTOKWISZENKO Elżbieta
GRYCUK Krzysztofa
GAWRYLIK Joanna
KARWOWSKA Edyta
ZBROJA-HAMANOWICZ Magdalena
Kobiet36232
Domiar: 280m
00:58:53
6255SP Rutki RunnersDUCHNOWSKA Anna
GRODZKA Katarzyna
PERKOWSKA Bernadetta
DZIENISZEWSKA Lidia
DZIENIEWSKI Szymon
Mieszana396332
Domiar: 235m
00:59:10
6342OSTRÓW BIEGA UNOKOWALCZYK Grażyna
KOWALCZYK Sławomir
KOŁODZIEJCZYK Marta
BARZAŁ Dawid
KOŁODZIEJCZYK Mariusz
Mieszana406432
Domiar: 201m
00:59:10
6470Zumba ??BIEDRZYCKA Katarzyna
TADAJ Weronika
SAMLUK Justyna
KONERT Sara
CWALINA Wiktoria
Kobiet46532
Domiar: 90m
00:59:42
6532MORSY Szczytno# RESETSZCZERBO Andrzej
JERZOK Jolanta
JERZOK Tomasz
BOBIŃSKA-JAŹWIŃSKA Agnieszka
BOBIŃSKI Jerzy
Mieszana416632
Domiar: 72m
00:58:07
6614ByleDobiec TeamDEPTUŁA Adam
GRZYMKOWSKI Krzysztof
URBANOWSKA Dorota
SKARZYŃSKI Jacek
RUTKOWSKA Joanna
Mieszana426831
Domiar: 330m
00:58:41
6753SOŁECTWO MIASTKOWO BIEGA 2ZALEWSKA Agnieszka
KLAUDIA Zalewska
SIEDLECKA Dorota
SIEDLECKI Krzysztof
PAWELCZYK Agata
Mieszana436931
Domiar: 127m
00:59:37
6866Zabiegane kobitkiBAZAN Monika
KRAJEWSKA Julia
ZAMOJSKA Malgorzata
SZARY Agata
AŁSZTUKANIS Dagmara
Kobiet57030
Domiar: 78m
00:59:41
6968ZŁODKAPASTORCZYK Magdalena
STRZYŻ MAGDALENA
TRZOSEK Iwona
PASTORCZYK Paweł
PASTORCZYK Dawid
Mieszana447130
Domiar: 40m
00:59:50
7020Dream TeamCHOIŃSKA Wioleta
MODZELEWSKA Aleksandra
RZEKOS Karolina
NETREBSKA Yelyzaveta
STANISZEWSKA Kamila
Kobiet67229
Domiar: 130m
00:59:31
7163Top GirlsKULESZA Ilona
OLEKSIAK Agnieszka
PIETRUCHOWSKA Justyna
PEPŁOWSKA Klaudia
PIETERCZEWSKA Aleksandra
Kobiet77329
Domiar: 2m
00:58:10