Wybierz miasto:

NAJSZYBSZE OKRĄŻENIE: BSB BARCZEWO BIEGA I, okrążenie: 1, czas: 00:00:57

ŁĄCZNA ILOŚĆ OKRĄŻEŃ: 2757

LPNumer sztafetyNazwa sztafetySkład drużynyKlasyfikacjaMiejsce TypMiejsce OPENilość okrążeńCzas po ostatnim okrążeniu
130OSiR 1 Lidzbark WarmińskiOLKOWSKI Rafał
ŻYGENDA Krzysztof
BRĄGIEL Krzysztof
GWIAZDA Artur
SIKORSKI Kamil
Mężczyzn1153
Domiar: 255m
00:59:20
211BSB BARCZEWO BIEGA IMENZIŃSKI Przemysław
SULEWSKI Krzysztof
WOROBIEC Dawid
DRAŻBA Dominik
ORŁOWSKI Tomasz
Mężczyzn2253
Domiar: 175m
00:59:38
332OSiR 3 Lidzbark WarmińskiSZMELC Bartosz
GWARDJAK Szymon
ROGOWSKI Zbigniew
POCHODAJ Paweł
POCHRANOWICZ Aleksandra
Mieszana1350
Domiar: 165m
00:59:38
419Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk m 1SZAŁACHOWSKI Tomasz
RUDOWSKI Damian
KURP Marcin
LESZCZYŃSKI Piotr
KARCZEWSKI Eugeniusz
Mężczyzn3448
Domiar: 230m
00:59:24
562URWIS BIEGADROŻDŻ Mariusz
SOKÓŁ Krzysztof
FLAGA Przemysław
JABŁONKA Krystian
LANKOWSKA-KLEMT Agnieszka
Mieszana2548
Domiar: 135m
00:59:39
629Oni Ona i BieganieSZCZEBIOT Marta
SZCZEBIOT Kamil
WAJDA Kamil
JABŁOŃSKI Robert
JAKUBOWSKI Adam
Mieszana3647
Domiar: 25m
00:59:58
763URWIS BIEGA IIŚLEDZIEWSKI Cezary
GĄSIOROWSKI Tomasz
SZEWCZYK Rafał
OTROMECKA Anna
WOŻNIAK Tomasz
Mieszana4745
Domiar: 115m
00:59:43
823Dziki Klub Biegacza Lidzbark WarminskiMAZURO Monika
ZBUTOWICZ Lukasz
ZBUTOWICZ Krzysztof
PASTERNAK Radek
PEDA Tomek
Mieszana5844
Domiar: 230m
00:59:15
93BBL GiżyckoPŁACZEK Artur
GIBUŁA Daniel
WOŁCZEK Tomasz
WOJCZYS Maciej
KIERZONEK Agnieszka
Mieszana6944
Domiar: 35m
00:59:57
1031OSiR 2 Lidzbark WarmińskiOBARSKA Katarzyna
KOŁACKA Małgorzata
ŚWIĄTCZAK Anita
PIÓRKOWSKA Aleksandra
TOMCZAK Katarzyna
Kobiet11044
Domiar: 25m
00:59:58
1118Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" M-2WARCABA Tomasz
LESZCZYŃSKI Paweł
DZIADUL Piotr
JURKOWSKI Bogusław
ŚMIECH Krzysztof
Mężczyzn41143
Domiar: 395m
00:58:48
122Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINYJAKACKI Sylwester
LEWANDOWSKI Waldemar
FIGAT Alina
ADAMKIEWICZ Krzysztof
KUPAJ Romuald
Mieszana71243
Domiar: 270m
00:59:14
1341PSZCZÓŁKOWSKI TEAM - Aniołki PawełkaJAKUBOWSKA Klaudia
GAWRYŚ Katarzyna
WASIAK Miłosława
LIPNICKA Katarzyna
KOTŁOWSKA Katarzyna
Kobiet21343
Domiar: 265m
00:59:13
147BSB BARCZEWO BIEGA "Bo jak nie my to kto"KOZŁOWSKI Tomasz
PRONOBIS Beata
TRĄBIŃSKI Krzysztof
BIAŁECKI Sebastian
WĘGLARZ Damian
Mieszana81443
Domiar: 205m
00:59:24
1544PSZCZÓŁKOWSKI TEAM - Wściekłe PszczołyTRUDNOWSKI Maciej
MILCZAREK Danuta
JUCHNIEWICZ Andrzej
KRZYKWA Maciej
GŁOGOWSKI Marcin
Mieszana91543
Domiar: 130m
00:59:42
1626KS Jelonek Dobre MiastoPYTLARCZYK Paweł
ROMANOWSKI Radosław
MĘTEL Robert
TOMASZEWSKI Grzegorz
JANKOWSKA Urszula
Mieszana101642
Domiar: 40m
00:59:56
1724Finisz MorągORŁOWSKA Paulina
DUNAJSKI Rafał
PASZKO Kamil
ŻYŹNIEWSKI Przemysław
ORŁOWSKI Paweł
Mieszana111741
Domiar: 340m
00:58:54
1814CrossWarmia1KILIK Izabela
MACIEJEWSKI Maciej
FRĄCZAK Bartosz
KILIK Michał
KORDEK Mirosław
Mieszana121841
Domiar: 285m
00:59:09
1922Drużyna Wilka ElitaBARCEWICZ Marta
SIWIŃSKI Jerzy
MAŃKOWSKI Krzysztof
ROGOZIŃSKA Monika
MELLER Wojciech
Mieszana131941
Domiar: 200m
00:59:24
2049Są Wolniejsi 2KIEWISZ Adam
JERSZEWSKI Andrzej
PIELGRZYMOWSKI Wojciech
NIEWDZIĘCZNY Jerzy
SZCZEPANIAK Piotr
Mężczyzn52040
Domiar: 350m
00:58:56
216BRBK biegli w podatkach IŻUK Artur
PATALAN Tomasz
PATALAN Magda
TOMASIEWICZ Łukasz
ŻAK Wojciech
Mieszana142140
Domiar: 295m
00:58:56
2235Pneumatyka TeamMOKRZYCKI Zbigniew
DZIĄBA Łukasz
NIERADKO Łukasz
ŻUKOWSKI Jerzy
BONDARUK-PRZEPIÓRA Joanna
Mieszana152240
Domiar: 200m
00:59:24
2347Sa Wolniejsi3WITKOWSKI Mariusz
KOWALCZYK Andrzej
STRADOMSKI Marcin
BRZEZIŃSKI Mariusz
WASZKIEWICZ Marcin
Mężczyzn62340
Domiar: 135m
00:59:32
2464URWIS BIEGA IIIMACULEWICZ Marek
OPAK Beata
KŁOS Jan
SŁOWIKOWSKA Magdalena
LASZCZAK Jerzy
Mieszana162440
Domiar: 65m
00:59:52
2536Pomagam bo lubię :-)ROMANOWSKA Joanna
SZULC Justyna
ZAGULSKI Piotr
KONONOWICZ Szymon
SAWICKA Agata
Mieszana172540
Domiar: 25m
00:59:58
2646Run for YouSĘDROWSKI Adam
GUDANIEC Robert
KOPEĆ Marcin
WALCZAK Tomasz
BROWIECKI Jakub
Mężczyzn72640
Domiar: 0m
00:58:44
2721Drużyna Wilka Dream TeamSZYMAŃSKA Edyta
JANOWSKA Anna
CZYŻEWSKA Mariola
MAŃKOWSKA Anna
KOZŁOWSKA Joanna
Kobiet32739
Domiar: 315m
00:58:52
2837Powiat LidzbarskiPIOTROWSKI Krzysztof
TYPA Kamil
TKACZUK Tomasz
WRZEŚNIEWSKI Tomasz
BADARNIK Piotr
Mężczyzn82838
Domiar: 395m
00:58:43
2940PrzyjacieleBANDROWSKI Leszek
PIENIUK Jarosław
MALICKI Rafał
MALICKA Izabela
BIEŻUŃSKI Krzysztof
Mieszana182938
Domiar: 280m
00:58:57
30CBARBARIAN TEAMKUBER Andrzej
KIMBER Dagmara
GĘBSKI Mariusz
GÓRSKA Jola
OLEJNIK Krzysztof
Mieszana193038
Domiar: 230m
00:59:20
3159Team GenerałówIDZIAK Paweł
KUC Jerzy
JANKOWSKA Elwira
WOŁOCH Marek
PUŁAWSKA Aleksandra
Mieszana203138
Domiar: 75m
00:59:38
3215Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" KKOMOROWSKA Monika
NAJMOWICZ Marzena
KRUBA Beata
KARCZEWSKA Alina
BOROWIK Bożena
Kobiet43238
Domiar: 65m
00:59:50
3355SZPILKIWASILEWSKA Małgorzata
SZCZEPAŃSKA Katarzyna
BAJC Marzena
GULBIŃSKA Adriana
MIKUNDA-KOZIEŁ Katarzyna
Kobiet53338
Domiar: 45m
00:59:53
3452STOWARZYSZENIE 5 GMIN 1PIĄTEK Paweł
KUŹNIEWSKI Sebastian
WILK Anna
WILK Paweł
RAKOWSKI Tomasz
Mieszana213438
Domiar: 25m
00:59:58
3553STOWARZYSZENIE 5 GMIN 2SZCZEBIOT Karol
KONWICKI Adam
BEJNAROWICZ Damian
KABAŁA Andrzej
DRYZELENKO Andrzej
Mężczyzn93537
Domiar: 395m
00:58:41
3614SZUKIEWICZ Marek
SZUKIEWICZ Waldemar
SZUKIEWICZ Michał
SZUKIEWICZ Małgorzata
GRZYBOWSKI Bartosz
Mieszana223637
Domiar: 365m
00:59:23
3769Zadyszka szwagier and friends teamCHODKIEWICZ Dawid
LISOWSKA Anna
CHODKIEWICZ Aneta
NEJ Robert
WOŹNIAK Nikodem
Mieszana233737
Domiar: 300m
00:58:59
385BRBK - biegli w podatkach IICHEŁCHOWSKA Ewa
CHEŁCHOWSKI Mateusz
SUPRANOWICZ Wioletta
LEMAŃSKI Tomasz
KOZŁOWSKA-URBAN Joanna
Mieszana243837
Domiar: 275m
00:59:02
399BSB BARCZEWO BIEGA "Mieszanka wybuchowa"DOBRENKO Joanna
BIAŁECKA Katarzyna
NIEŚCIORUK Barbara
STOCHMAL Rafał
KOSIU Marcin
Mieszana253937
Domiar: 170m
00:59:25
4066Urząd Miejski Lidzbark WarmińskiWIŚNIOWSKI Jacek
SZUTOWICZ Piotr
KURYŁO Piotr
EJSMONT Dorota
NIEDŹWIEDZKA Izabela
Mieszana264037
Domiar: 130m
00:59:38
4120Drużyna APASTERNAK Piotr
PROTAS Jacek
SZEWCZYK Robert
KUCHCIŃSKI Marcin
CHYL Marek
Mężczyzn104137
Domiar: 120m
00:59:42
4267Wesoła SztafetaKRZYŻANOWSKI Łukasz
LOREK Jakub
KRZYŻANOWSKA Magdalena
KWIATEK Ewelina
KOWALCZYK Agnieszka
Mieszana274237
Domiar: 110m
00:59:37
434BBL II GiżyckoNAKONECZNA Magdalena
NAKONIECZNY Jakub
WOŁKOWYCKA Anna
GÓRNA Magdalena
GÓRNY Piotr
Mieszana284337
Domiar: 100m
00:59:42
4470ZSP SępopolMASZOTA Franciszek
DĄBROWSKA-SKWAREK Monika
BOMBAŁA Tomasz
BAŁABAŃSKA Marzena
ŚREDZIŃSKI Witold
Mieszana294437
Domiar: 0m
01:00:00
4545Rodzinny teamMILEWSKI Karol
MILEWSKA Izabela
SIKORSKA Agnieszka
SIKORSKI Kamil
MILEWSKI Jacek
Mieszana304536
Domiar: 250m
00:58:47
4634PGK LIDZBARK WARMIŃSKIKRASNOBORSKI Jan
BORKOWSKI Grzegorz
WOJTOWICZ Stanisław
KOZIEŁŁO Anna
ROŻNOWSKA Anna
Mieszana314636
Domiar: 205m
00:59:23
4716Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" K+M1WARCABA Renata
MASŁOWSKA Anna
TEŚLUK Roman
POREBSKI Wojciech
SIENKIEWICZ Artur
Mieszana324736
Domiar: 190m
00:59:20
4858TATRATEA 72LICZNERSKI Robert
SCHARMACH Marek
ZAMORSKI Tomasz
SCHARMACH Tomasz
MICHALSKI Norbert
Mężczyzn114836
Domiar: 165m
00:59:15
4943PSZCZÓŁKOWSKI TEAM - Wojownicze KsiężniczkiWASILEWICZ-PSZCZÓŁKOWSKA Monik
KAROLEWSKA Anna
KUŁAKOWSKA Magdalena
SZWAJOREK Ewelina
ODOLIŃSKA Agnieszka
Kobiet64936
Domiar: 115m
00:59:39
5038Prawie NowiOLSZEWSKI Zbigniew
KOWALSKI Piotr
BORZYM-KOWALSKA Anna
OLSZEWSKI Karol
SYREWICZ Krzysztof
Mieszana335036
Domiar: 90m
00:59:48
5127KTMŁSAK Cezary
MUSIAŁ Karol
SZLAZKO Wioleta
OBOLEWICZ Marek
WOJNOWSKI Jarosław
Mieszana34513600:59:37
5239PrzyjacieleMOTYLEWSKA Joanna
SOCZEWICA Tomasz
KRAWCZYK Aleksandra
JARZYŃSKA Sylwia
MOTYLEWSKI Dariusz
Mieszana355235
Domiar: 340m
00:58:50
5328Las-ki Wegas-kiJUCHNIEWICZ Malgorzata
GLUSZKIEWICZ Marta
NALECZ-POWIDEL Dorota
ZDANOWICZ Marta
KORZENIOWSKI Paweł
Mieszana365335
Domiar: 185m
00:59:24
5461UKS "Zdrowie" Lidzbark WarmińskiKUŹNIEWSKA Aleksandra
BAKUŁA Aleksandra
KONWICKA Weronika
WZOREK Agnieszka
WZOREK Grzegorz
Mieszana375435
Domiar: 130m
00:59:31
5513CRAZY TEAMJAZMIN Monika
BEDNARSKA Monika
JAZMIN Aron
ŻUKOWSKA Anna
KURACH Wiesław
Mieszana385534
Domiar: 375m
00:58:17
5648Są Wolniejsi 1CIEĆKO Elżbieta
CHEĆKO Ewa
ŻEBROWSKA Dorota
SIDOROWICZ Aleksandra
SKOWRONEK Lidia
Kobiet75634
Domiar: 350m
00:58:44
5742PSZCZÓŁKOWSKI TEAM - Władcy StadionówMILCZAREK Ryszard
SELEDEC Justyna
KOPYŚĆ Jarosław
ODOLIŃSKI Jacek
BRZOSTOWSKA Bożena
Mieszana395734
Domiar: 220m
00:59:21
588BSB BARCZEWO BIEGA "Lecimy z tym"BREJTA Iza
BREJTA Mirosław
DĄBROWSKA Kamila
OSTROWSKA Kamila
GRĄDZKA Iza
Mieszana405834
Domiar: 70m
00:59:49
59ACieśliński TeamCIEŚLIŃSKI Piotr
BARTOŁD Tomasz
RYBICKI Adam
KAMIŃSKI Andrzej
GULBIŃSKI Mariusz
Mężczyzn12593400:58:43
6060Team PKO&FOCUSKIETLINSKA Marta
RAKOWSKA Dorota
ADAMCZYK Robert
ADAMCZYK Jakub
DABKOWSKI Krzysztof
Mieszana416033
Domiar: 330m
00:58:56
6112Byle do Bufetu TeamTANAJEWSKI Dariusz
BUGNACKA Mariola
PIOTROWSKA Paula
STACHELEK Milena
STACHELEK Kamila
Mieszana426133
Domiar: 300m
00:58:30
6225JAGIEŁŁKI TEAM ZUMBABARANOWSKA Ewelina
KOZŁOWSKA Marta
BARANOWSKA Justyna
SIENKIEWICZ Katarzyna
ANIEĆKO Anna
Kobiet86233
Domiar: 265m
00:58:58
6350Spontaniczne ŚlimaczkiOLSZAŃSKI Krzysztof
SZAŁKOWSKI Marek
SZCZERKOWSKA Sylwia
OLSZAŃSKA Katarzyna
PIOTROWSKA Katarzyna
Mieszana436333
Domiar: 240m
00:59:10
6456SZYBCY I FAJNIWÓJCIK Leszek
MOKRZYCKA Jolanta
PODGÓRSKA Marta
PODGÓRSKI Mariusz
PTASZKOWSKA Agnieszka
Mieszana446433
Domiar: 205m
00:59:21
6557SZYBKI MIXBARAN Małgorzata
BORZYM Justyna
CZARNECKA Ewelina
ZDUŃCZYK Marzena
RAUBO Elżbieta
Kobiet96533
Domiar: 180m
00:59:02
6665URWIS BIEGA IVRĘKAWIECKI Robert
MACULEWICZ Julia
KRAWIEC Agnieszka
NAMIEL Katarzyna
KRAWIEC Łukasz
Mieszana456633
Domiar: 180m
00:59:20
6751Starostwo Powiatowe w Lidzbarku WarmińskimWOŁEJSZA Dominika
SULŻYCKA Paulina
AUGUN Marta
PRZYJACIELSKA Bogumiła
GAJDAMOWICZ Izabela
Kobiet106732
Domiar: 390m
00:58:22
6810BSB BARCZEWO BIEGA "Nasze Panie"MENZIŃSKA Agnieszka
NOSEWICZ Sylwia
NAPIERSKA Ewelina
CHWORAK Patrycja
WEGLARZ-NOWICKA Krzysztofa
Kobiet116832
Domiar: 165m
00:59:25
6933PER-FORMAWORONIEC Alicja
WORONIEC Barbara
CZYRKO Luiza
GOŁĄB Dorota
GUDANIEC Ryszard
Mieszana466932
Domiar: 135m
00:59:26
7068Zabiegana PAKACIECHANOWICZ Natalia
HARASIM Jacek
SZYMKÓW Dorota
MIKULSKA Agnieszka
KUBERSKA Dominika
Mieszana477032
Domiar: 45m
00:59:48
7154Super TruchtaczeOLSZEWSKA Magdalena
NOWAK Monika
CHMIELEWSKA Adriana
LICZNERSKA Dorota
STANKIEWICZ Dorota
Kobiet127131
Domiar: 375m
00:58:07
7217Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" K+M2JURCZAK Andrzej
KARCZEWSKA-KOS Katarzyna
SIENKIEWICZ Krzysztof
WIERESZKO-CZYŻ Regina
KOŁODZIEJEK Kamil
Mieszana487229
Domiar: 325m
00:58:43