Wybierz miasto:

NAJSZYBSZE OKRĄŻENIE: "OSF TEAM" 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA, okrążenie: 1, czas: 00:00:55

ŁĄCZNA ILOŚĆ OKRĄŻEŃ: 2672

LPNumer sztafetyNazwa sztafetySkład drużynyKlasyfikacjaMiejsce TypMiejsce OPENilość okrążeńCzas po ostatnim okrążeniu
164Waleczne SercaGRACZYK Adrian
SÓJKA Kamil
KRIEGIER Łukasz
LASOŃ Przemysław
PRĄDZYŃSKI Paweł
Mężczyzn1152
Domiar: 300m
00:59:22
21"OSF TEAM" 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNAST.SZER. DEROŃ Waldemar
ST.SZER. GOŁDYN Sebastian
ST.SZER. WERYK Sebastian
ST.SZER. SKIBA Łukasz
PLUT. BEDNARCZYK Adrian
Mężczyzn2251
Domiar: 70m
00:59:48
351runaddicts i przyjacieleWILK Łukasz
MAŁECKI Jakub
LUTOWSKI Wojciech
KOLMAJER Rafał
STANKIEWICZ Jacek
Mężczyzn3349
Domiar: 110m
00:59:46
453SerduszkaPARUCKI Paweł
ŻAL Jolanta
KLÓSKA Fabian
WŁODARSKI Przemysław
SZYSZKA Mariusz
Mieszana1547
Domiar: 250m
00:59:27
523 GravityBANACH Marcin
GOŚCINIAK Michał
KRUPIŃSKI Mateusz
WALCZAK Michał
KUROWSKI Kamil
Mężczyzn4447
Domiar: 150m
00:59:42
638Nogoobracacze WągrowiecKUTKOWSKI Rafał
WOJCIESZAK Adam
WOJTKOWIAK Mariusz
PRZYBYSZ Grzegorz
POZNAŃSKI Martin
Mężczyzn5645
Domiar: 100m
00:59:42
720Czarne StopySOBCZAK Marcin
MRUK Tomasz
BEDRA Robert
GABRYCH Maciej
SOBCZAK Anna
Mieszana2745
Domiar: 50m
00:59:58
870ZK PotuliceNURKIEWICZ Jarosław
SCHULZ Milena
ANDRZEJEWSKI Marcin
ETTINGER Paweł
MOROSZCZAK Bogumił
Mieszana3844
Domiar: 390m
00:58:54
96ArrkPIESIK Dawid
STAFIEJ Wojciech
CIUPA Jarosław
HAIZE Tomasz
PIESIK Rafał
Mężczyzn6944
Domiar: 220m
00:59:18
1065Weekendowi biegaczeSZARLEJ Marcin
LEWANDOWSKI Michał
ADACH Paweł
ŚWIATLAK Piotr
WASILEWSKI Dariusz
Mężczyzn71044
Domiar: 150m
00:59:37
11CSPORTOWCY ZSEKULPA Piotr
FIGLER Paweł
KAMASZ-NIEMCZ Stanisław
WANDZIEWICZ Mateusz
WIŚNIEWSKI Jacek
Mężczyzn81142
Domiar: 300m
00:59:06
1241PiekusGIERMAZIŃSKI Marcin
WALICHNIEWICZ Krzysztof
SZKUDLAREK Marcin
SZEMROWICZ Łukasz
LEWANDOWSKI Mateusz
Mężczyzn91242
Domiar: 250m
00:59:03
1359TCMS PESA BYDGOSZCZSKONIECZNY Daniel
ANTKOWIAK Bartosz
BEJGER Łukasz
GUZOWSKI Rafał
MAZUREK Damian
Mężczyzn101341
Domiar: 230m
00:59:24
14AAktywna BydgoszczROSÓŁ Jacek
RADECKI Przemysław
ŁOBOCKI Krzysztof
CYL Dawid
MATUSIAK Tomasz
Mężczyzn111441
Domiar: 220m
00:59:21
1515Biegam z Dębami Osielsko (M)BEJGIER Edmund
TRELLA Paweł
BAUMGART Jacek
JANKOWSKI Tomasz
LINGO Tomasz
Mężczyzn121541
Domiar: 160m
00:59:34
1647PuchaczeSTAFIEJ Paweł
WARCZAK Jakub
GRZYWA Leszek
MAJEWSKA Monika
PRZEWŁOCKI Jakub
Mieszana41640
Domiar: 320m
00:59:03
1739Ona jedna ich czterechWRÓBLEWSKI Lech
CIEĆKO-JASTRZĘBSKA Dominika
ZIELIŃSKI Bartosz
PAWLIK Anna
PAWLIK Łukasz
Mieszana51740
Domiar: 300m
00:59:14
1863VIVA LA VIDAWITKOWSKI Tomasz
WITKOWSKA Paulina
NIEDBALSKI Paweł
WITKOWSKI Piotr
DOMAGAŁA Damian
Mieszana61840
Domiar: 250m
00:59:17
1919BydgoszczakiBARSZCZ Tomasz
BARSZCZ Krzysztof
WESOŁOWSKI Rafał
WUDARSKI Michał
TOMCZAK Małgorzata
Mieszana71940
Domiar: 200m
00:59:26
2062TurboGroszki.runWAJCHERT Łukasz
ŁUKAWSKI Damian
TYLKOWSKI Łukasz
POSADZY Krzysztof
KUŚ Marcin
Mężczyzn132040
Domiar: 190m
00:59:31
2133Gravity 2GUMMER Andrzej
LIPINSKI Krzysztof
DOBRZAŃSKI Dariusz
KEMNITZ Marcin
URBAŃSKA Ewa
Mieszana82140
Domiar: 180m
00:59:26
2229Huncwot TeamFOJT Maciej
ZALECH Barbara
ZALECH Sławomir
MUSZYŃSKI Tomasz
ANDRYSZAK Vanessa
Mieszana92239
Domiar: 110m
00:59:43
234444PALACZ Wioletta
SZENK Marta
LEWANDOWSKA Izabela
GRABOWSKA Marlena
ROMIANOWSKA Agnieszka
Kobiet1233900:58:49
2445Polkrys TeamDANIELAK Michał
SALWA Justyna
SZUFLEWSKA Karolina
KAWIAK Cezary
WRÓBLEWSKI Roman
Mieszana102438
Domiar: 350m
00:58:46
2544Początkujący biegaczeŚWIST Krzysztof
KAPANOWSKI Sylwester
SZTUBA Sławomir
KLISZEWSKI Damian
BOBULSKI Tomasz
Mężczyzn142538
Domiar: 340m
00:58:49
2656Staff Enea Bydgoszcz TriathlonSOBOLEWSKA Aleksandra
LUZAK Magdalena
NITKA Dominika
FOKSIŃSKI Filip
KOZŁOWSKI Tomasz
Mieszana112638
Domiar: 300m
00:58:54
2724Eximo Extreme TeamRADZIŃSKA Joanna
WIERZYŃSKI Damian
LIGUS Maciej
PRZYTULSKI Szymon
KLUCZYŃSKI Przemysław
Mieszana122738
Domiar: 300m
00:59:02
2857Strażacy OchotnicyFRANKÓW Łukasz
BATAROWICZ Patryk
MICHALSKA Daria
GROCHOWSKA Zuzanna
FELSKA Daria
Mieszana132838
Domiar: 200m
00:59:18
2913Biegający Wągrowiec WOMENŚMIEŁOWSKA Patrycja
STURMA Ewa
KLUJ Edyta
BORKOWSKA Agnieszka
SZYMCZYK Monika
Kobiet22938
Domiar: 100m
00:59:43
3066Zabiegani TBXPIÓRKOWSKA Anna
WALKIEWICZ Tomasz
MARKIEWICZ Kamila
JASIŃSKI Artur
CHRZĄSZCZ Michał
Mieszana143038
Domiar: 70m
00:59:49
3150RijoMIKUŁA Tomasz
BIEL Marek
ITRICH Arnold
WSZOŁEK Krystian
WILKOSZ Tomasz
Mężczyzn153137
Domiar: 350m
00:58:24
3255Softmaks 2DURAJEWSKI Mateusz
MARKOWSKI Damian
JABŁKOWSKA Iwona
TRZEBIŃSKI Paweł
GOŁĘBIEWSKI Paweł
Mieszana153237
Domiar: 350m
00:58:41
3343PKO Urzędnicy BankowiJABŁOŃSKI Michał
ROSŁOŃSKA Kinga
SZCZEPANIAK Damian
KASZUBOWSKI Tomasz
TUBISZ Paweł
Mieszana163337
Domiar: 320m
00:58:42
3417BiegaSieLASKA Artur
KREŃSKI Tomasz
OBRĘBSKI Grzegorz
BRZUSKIEWICZ Sławomir
LASKA Marta
Mieszana173437
Domiar: 300m
00:58:52
3567Zespół Szkół ChemicznychSTASZKIEWICZ Lucyna
STASZKIEWICZ Jakub
WATKOWSKA Wiktoria
WIERZCHUCKI Bartek
RZĘTKOWSKI Artur
Mieszana183537
Domiar: 300m
00:59:05
3626GORDON RUNORNATOWSKI Marcin
ORNATOWSKA Magda
SOKOŁOWSKI Piotr
PASZKIET Robert
NOWAK Tomasz
Mieszana193637
Domiar: 300m
00:59:06
37BMatowska TeamKUDIN Daria
TREMPAŁA Michalina
HELAY Michael John
KRYSINSKA Magda
MATOWSKA Monika
Mieszana203737
Domiar: 100m
00:59:40
3840OpenTeamKARPINSKA Anna
KARPINSKA Paweł
JUCHACZ Tomasz
CICHOMSKI Tomasz
JUCHACZ Michał
Mieszana21383700:58:34
3931JagodowodziakiMLECZEK Alfred
BUGAJ Krzysztof
BUGAJ Sebastian
KORDAS Łukasz
KOZŁOWSKI Wojciech
Mężczyzn16393701:00:00
4052S Ar Ca SmMAJER Magda
NAPIERAŁA Karolina
NOWAK Agnieszka
KWIATKOWSKA Paulina
DOMINIK Michał
Mieszana224036
Domiar: 390m
00:58:35
419BBL INOWROCŁAWSZADKOWSKA Anna
WIECZOREK Justyna
FRONTCZAK Iwona
JAGIEŁO Sylwia
MROWCZYŃSKA Julia
Kobiet34136
Domiar: 350m
00:58:32
4227Grażyna TeamSTOŻEK Grażyna
STOŻEK Szymon
JARUSZEWSKI Krzysztof
SAWICKA Sylwia
SAWICKI Łukasz
Mieszana234236
Domiar: 350m
00:58:38
4369ZIELONY PELIKAN ADVENTURE GROUPPODGÓRSKI Jakub
WOJDAT Dominika
GRZECHOWIAK Anna
GÓRSKA Małgorzata
ŁAPIŃSKI Sławomir
Mieszana244336
Domiar: 240m
00:59:26
4460TeamRICHERT Teresa
BONAS Maciej
RÓŻAŃSKA Agnieszka
CIEŚLAK Sławomir
MAŁANIN Dorota
Mieszana254436
Domiar: 200m
00:59:14
4537Neupack biega 2FRĄCKOWIAK Jakub
KRZEMIŃSKA Magdalena
JELONEK Angelika
BABIŃSKA Anna
GŁOGOWSKI Krzysztof
Mieszana264536
Domiar: 40m
00:59:56
4623Dzikie MopsyBOGDANÓW Karolina
MATUSZEWSKA Agnieszka
WIŚNIEWSKI Piotr
SKÓRCZEWSKI Jarosław
TALAR Magdalena
Mieszana274636
Domiar: 20m
00:59:58
4754Softmaks 1STASZAK Mariusz
SZYDŁOWSKI Rafał
KRAJEWSKI Paweł
KRAJEWSKA Patrycja
DESZCZ Tomasz
Mieszana284735
Domiar: 390m
00:58:33
4812Biegający WągrowiecLEWANDOWSKI Radosław
BANACH Karolina
BANACH Radosław
ZIELIŃSKA Lidia
SAJEWSKA Beata
Mieszana294835
Domiar: 320m
00:58:47
4918BRZOZA TRI TEAMBRZOZOWSKI Jarosław
BRZOZOWSKI Marcin
BRZOZOWSKI Piotr
BRZOZOWSKA Elzbieta
STASKIEWICZ Grzegorz
Mieszana304935
Domiar: 170m
00:59:29
5022Drużyna PrzemkaKNIOŁA Przemysław
KNIOŁA Alina
POLEWCZYŃSKI Michał
PAWLIKOWSKI Piotr
KNIOŁA Grzegorz
Mieszana315035
Domiar: 99m
00:59:47
5111BBL SZUBIN 2GRZYWACZ Agata
LEPPERT Marcin
LEPPERT Marzena
LEPPERT Martyna
STEFANOWICZ Martyna
Mieszana325135
Domiar: 60m
00:59:56
5228Grupa EverPERS Łukasz
PERS Aleksandra
LIPIŃSKI Sebastian
WYRWAS Anetta
MATEUSZCZYK Dawid
Mieszana335234
Domiar: 320m
00:58:50
5335MisiaczkiJURCZYK Artur
JURCZYK Anna
SZWARC Paweł
SZWARC Magdalena
SKONIECZNY Marcin
Mieszana345334
Domiar: 320m
00:58:54
5449RaczkiRAK Waldemar
ROBACZEWSKI Marcin
TKACZYK Anna
SOBIESZCZYK Paulina
TRZCIŃSKA Anna
Mieszana355434
Domiar: 300m
00:58:46
5521Dream teamGRZONKA Emilia
ANDRZEJEWSKA Sylwia
DROŻDŻ Małgorzata
MRUGALA Bartosz
LEWANDOWSKA Magdalena
Mieszana365534
Domiar: 230m
00:59:17
5648Qbowicz Rodzinna Mafia BiegowaKUBOWICZ-KAMIŃSKA Hania
KAMIŃSKI Łukasz
POGORZELSKA Bogusia
KLINIKOWSKI Jacek
STĘPIEŃ Monika
Mieszana375634
Domiar: 200m
00:59:24
5761Team KucYkiCENTAŁA Jarosław
LEWANDOWSKI Adam
BIERNACKA Anna
KRAJEWSKA Jagoda
GAWROŃSKI Mateusz
Mieszana385734
Domiar: 100m
00:59:32
5858szósteczkaRUCIŃSKA Natalia
FRĄCZAK Justyna
NOWAKOWSKA Anna
GROŃ Ewelina
FRĄCZAK Elżbieta
Kobiet45834
Domiar: 70m
00:59:49
5925FLOWER POWERDOMŻALSKI Marek
JEZIORSKA Monika
OSSOWSKA Danuta
BIEGAŁA Renata
TRYBOBA Jakub
Mieszana395934
Domiar: 55m
00:59:55
605AmatorzyJABŁOŃSKA Agnieszka
ANDRZEJCZAK Wojciech
DEJEWSKI Tomasz
CZAJKA Artur
BOMBAS Jacek
Mieszana406033
Domiar: 190m
00:59:11
6168ZGRANA EKIPAMAKSAJDOWSKA Beata
SOBIECHOWSKI Tomasz
KAZNOWSKA Dominika
ZAWARSKI Maciej
RUTKOWSKA Sylwia
Mieszana416133
Domiar: 150m
00:59:28
6230ISBN czyli Iloczyn Szybkich Bibliotekarskich NógŁONIEWSKI Michał
KOŃCZAL Anna
DROBNIK-STEFAŃSKA Dorota
NOWAK Aleksandra
KOŚCIKIEWICZ Szymon
Mieszana426233
Domiar: 100m
00:59:41
6346Polon Alfa RunnersPRZEWOŹNIAK Marta
PRZEWOŹNIAK Rafał
OSTROWSKA Renata
OJRZANOWSKA Maria
OJRZANOWSKI Waldemar
Mieszana436333
Domiar: 55m
00:59:55
647BBL InowrocławKOZACZYK Joanna
KOZACZYK Julia
KOZACZYK Szymon
JASIACZYK Krystyna
PIETRZAK Marta
Mieszana446433
Domiar: 30m
00:59:59
6516Biegam z Dębami Osielsko (Mieszana)MARKOWSKA-BAUMGART Aneta
ZAJĄC Tomasz
MAZUR Krzysztof
KOŁODZIEJSKA Marta
KOŁODZIEJSKI Sławomir
Mieszana456533
Domiar: 20m
00:59:58
6610BBL Inowrocław girlsGÓRNA Karolina
BALCERZAK Dorota
RADLINSKA Magdalena
MRÓWCZYŃSKA Katarzyna
BINKOWSKA Anita
Kobiet5663300:58:14
678BBL InowrocławKOT Franciszek
KŁACZYŃSKA Ewa
DŁONIAK Edmund
BARANOWSKA Izabela
GOTOWALSKI Adam
Mieszana466731
Domiar: 300m
00:58:51
6836Neupack biega 1PAWLEWSKI Tomasz
PINIEWSKA Agnieszka
POTKA Katarzyna
SĘKOWSKA-MAJ Daria
DOMŻALSKA Sławomira
Mieszana476831
Domiar: 100m
00:59:42
6914Biegam z Dębami Osielsko (K)TRELLA Aleksandra
OSAK Anna
POLACKA Jadwiga
HARKOT Katarzyna
CZAJKA Karolina
Kobiet66930
Domiar: 200m
00:59:13
7033Lipno TeamDROZDOWSKI Wojciech
KRANC-CIUPA Iwona
CIUPA Nicole
SKARŻYŃSKA Katarzyna
WACŁAWIAK Janusz
Mieszana487029
Domiar: 330m
00:58:28
7132KrupnikiWĄSIK Dariusz
LUBISZEWSKA Beata
WALCZAK Szymon
WĄSIK Bożena
ZABOROWSKI Tomasz
Mieszana497129
Domiar: 160m
00:59:36