Wybierz miasto:

NAJSZYBSZE OKRĄŻENIE: Szkoła Gedanensis - Absolwenci, okrążenie: 1, czas: 00:00:58

ŁĄCZNA ILOŚĆ OKRĄŻEŃ: 2587

LPNumer sztafetyNazwa sztafetySkład drużynyKlasyfikacjaMiejsce TypMiejsce OPENilość okrążeńCzas po ostatnim okrążeniu
156Szkoła Gedanensis - AbsolwenciWYSŁOUCH Michał
HORSTEN Dorian
FOBKE Piotr
POBŁOCKI Dominik
BAKIERA Miłosz
Mężczyzn1149
Domiar: 50m
00:59:56
223Grupa Trójmiasto 1SŁODOWICZ Piotr
BAGROWSKI Tomasz
KULPACZYŃSKI Patryk
JODKO-NARKIEWICZ Adam
DADEJ Rafał
Mężczyzn2247
Domiar: 50m
00:59:58
358Szkoła Gedanensis - UczniowieNOWICKI Lukasz
POREBSKI Mateusz
ZOŁNOWSKI Wojciech
SZYCIK Mateusz
KRUŻYŃSKI Piotr
Mężczyzn3345
Domiar: 350m
00:59:02
449Pruszcz Biega 2FREDA Artur
SZABŁOWSKA Iwona
HANDTKE Tomasz
MARCZAK Marek
WICENBACH Arkadiusz
Mieszana1445
Domiar: 50m
00:59:53
54Aktywne KosakowoDERA Tomasz
GRYLEWICZ Tobiasz
SUSKA Arek
WYSOCKI Piotr
KAPUCZINO Katarzyna
Mieszana2544
Domiar: 250m
00:59:18
640NiepokonaniTYMCZUK Przemysław
GLIŃSKI Tomasz
PRZYCZYNA Mariusz
PALASIK Jan
SZWEDA Marek
Mężczyzn4644
Domiar: 150m
00:59:40
767ZABIEGANIKONDRATOWICZ Katarzyna
KONDRATOWICZ Bartłomiej
MIECZKOWSKI Tomek
STASIAK Marzena
ZIENKIEWICZ Piotrek
Mieszana3743
Domiar: 200m
00:59:33
844Polska Grupa BiegowaGRUSZECZKA Mateusz
GRUSZECZKA Jacek
ŁEPEK Teresa
DRZYMALSKI Damian
GRUSZECZKA Patryk
Mieszana4842
Domiar: 300m
00:59:03
95AŚ BydgoszczGACKOWSKI Szymon
LEWICKI Maciej
GRAPATYN Piotr
MORAWSKI Maciej
KLUCZYK Mikołaj
Mężczyzn5942
Domiar: 250m
00:59:17
1017DrużynaKOSTUCH Maciej
BOJKA Paweł
KOSTUCH Ewelina
SCHMIDTKE Monika
SZYMAŃSKI Piotr
Mieszana51041
Domiar: 400m
00:58:53
1131LOTOS Petrobaltic TeamCZERWIŃSKI Marcin
WRÓBEL Andrzej
KRAWCZYK Kamil
ZAPARTY Krzysztof
KMIECIK Agnieszka
Mieszana61141
Domiar: 350m
00:58:53
1226Iron Woman TrójmiastoNAŁĘCZ Adam
APANASEWICZ Jerzy
NIEDZIELSKI Daniel
DOBRZENIECKI Rafał
FRANKIEWICZ Szymon
Mężczyzn61241
Domiar: 300m
00:59:07
1352Run Beach MorningROGALSKA Magdalena
KULAS Marcin
LELIWA Sylwia
PACHNIA Michał
PORZEŻYŃSKI Maciej
Mieszana71341
Domiar: 250m
00:59:21
1429Kaszubska StrzałaZWARA Romuald
UTKAŁA Paulina
FORMELA Łukasz
CIEMIŃSKI Daniel
UTKAŁA Bogumił
Mieszana81441
Domiar: 50m
00:59:54
1520Farm Frites PolandBECKER Wioletta
KALIŃSKI Przemysław
BARTOSIAK Adam
MAJEWSKI Pawel
FRANKIEWICZ Michał
Mieszana91540
Domiar: 250m
00:59:15
1641No woman no cryDRAGAN Karol
MALISZEWSKI Adrian
WANGLER Tomasz
ŻYDKIEWICZ-DOPKA Magdalena
WIŚNIEWSKA Ewa
Mieszana101640
Domiar: 200m
00:59:28
173AIC TEAM 3HAMERSKI Krzysztof
MIŁASZEWSKI Adam
CHYLIŃSKI Błażej
KUCHARSKI Marcin
WASILEWSKI Grzegorz
Mężczyzn71740
Domiar: 100m
00:59:49
188BBL AWFiSDOBROWOLSKI Dariusz
BURTOWY Andrzej
KOHNKE Tomasz
ZALESKI Mariusz
SHARMA Liliana
Mieszana111840
Domiar: 100m
00:59:50
1946PORTA Active TeamZIEMANN Krzysztof
JAKÓBOWSKI Radosław
BARANOWSKI Roman
LANGOWSKI Michał
HADRZYŃSKI Łukasz
Mężczyzn81940
Domiar: 50m
00:59:58
2057Szkoła Gedanensis - RodziceCZURAJ Krzysztof
BAKIERA Monika
SKORADZKI Borys
HORSTEN Peter
SZEMRO Katarzyna
Mieszana122039
Domiar: 400m
00:58:45
2133Metrix Running TeamMEGIER Maciej
MARCZAK Leszek
ORMIANIN Marcin
MURAWSKI Mariusz
SPIEREWKA Sławomir
Mężczyzn92139
Domiar: 300m
00:59:08
2247POWER RANGERSBARANOWSKA Sandra
BARANOWSKI Mateusz
THIEDE Krystian
DEINRYCH Darek
BARANOWSKI Filip
Mieszana132239
Domiar: 50m
00:59:55
2319FAKIRYHEBEL Marcin
OKOŃ Bartosz
OKOŃ Maria
DEREŃ Alan
MOZA Karolina
Mieszana142338
Domiar: 400m
00:58:52
2465WatahaWASILEWSKI Michał
ŚNIEG Aleksandra
KUROWSKI Wojciech
KREFT Ewelina
SYROCKI Sylwester
Mieszana152438
Domiar: 350m
00:58:50
2559Szybciej chodzę niż biegamPRZYBYŁOWSKI Grzegorz
PRZYBYŁOWSKA Renata
FILIPIAK Magdalena
MAGDALEŃSKI Wiktor
DEC Mirosław
Mieszana162538
Domiar: 250m
00:59:07
2638Mosty TeamZWOLINSKI Tomasz
ZWOLINSKA Aneta
SOBOCZYNSKI Krzysztof
SOBOCZYNSKA Agnieszka
KORNOWSKI Pawel
Mieszana172638
Domiar: 250m
00:59:19
2742One TeamŁUCHNIAK Zbigniew
ŁUCHNIAK Tamara
ZIOMEK Piotr
ZIOMEK Magdalena
WILCZYŃSKI Grzegorz
Mieszana182738
Domiar: 200m
00:59:03
2845POMAGERSIMUZA Joanna
JAKUBOWSKI Piotr
URBANIAK Filip
ZAJK Alicja
ZAJK Piotr
Mieszana192838
Domiar: 150m
00:59:35
299Bezy bezy bezOSSOWSKA Małgorzata
OSSOWSKI Janusz
WERNIK Michał
CIESZYŃSKI Mateusz
LIPNIEWICZ-CIESZYŃSKA Joanna
Mieszana202938
Domiar: 150m
00:59:37
3050Przyszliśmy PobiegaćDOLECKI Robert
WASILEWSKI Arkadiusz
KOC Justyna
KWIATKOWSKA Magdalena
BĘBENEK Patryk
Mieszana213037
Domiar: 350m
00:58:40
3154Saltus Sport Team 2KOSZEWSKI Sławomir
KAŁAS Magdalena
KOKŁOWSKA Aneta
TYRKIN Dorota
GORLIKOWSKA Natalia
Mieszana223137
Domiar: 300m
00:58:46
3225Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej / Wczujmy się w klFABICH Andrzej
KANTOWICZ Przemysław
WENCEL Karol
ZDYBEL Iwona
WIKTOROWICZ Ewa
Mieszana233237
Domiar: 300m
00:58:57
3343Piękne i BestiaDUBIELA Małgorzata
LEWAŃCZYK Małgorzata
BROZIO Joanna
SOBCZAK Elżbieta
SZELIGA Adam
Mieszana243337
Domiar: 200m
00:59:20
341AIC TEAM 1MIELKE Dawid
NAJDA Mateusz
POBŁOCKI Krystian
ROGAŁO Joanna
PIESIO Patryk
Mieszana253437
Domiar: 200m
00:59:39
3564UśmiechnięciBECKER Filip
ŁUNECKA Alicja
BECKER Marcin
PRUSZEWICZ Joanna
BANASZAK Paweł
Mieszana263537
Domiar: 150m
00:59:28
3615DeltaszwadronsupercoolkomandowikówalfaDYSZEWSKA Iga
PIRCH Andrzej
PENK Zuzia
ŁOJEK Kuba
DYSZEWSKI Bartek
Mieszana273637
Domiar: 50m
00:59:48
3755Spotkali się w TawernieBARTNIK Łukasz
BARTNIK Agnieszka
DRAGAN Dorota
BARDOWSKA Magdalena
NOWAKOWSKI Łukasz
Mieszana283736
Domiar: 350m
00:58:50
3824Grupa Trójmiasto 2 / BBLKOLCZYŃSKI Jerzy
SOWIŃSKA Olga
STRZELECKA Aleksandra
LULEWICZ Dariusz
KRZYSZTOFIAK Marek
Mieszana293836
Domiar: 300m
00:58:48
3948PromilkiTRYBOWSKI Piotr
MACHOWSKA Magdalena
GULAREK Monika
KLEIN Aneta
SZREDER Michal
Mieszana303936
Domiar: 250m
00:59:21
402AIC TEAM 2FILBRANDT Jacek
ZABŁOCKI Piotr
MAGURA Daniel
SIŁKOWSKA Sandra
KALANDYK Łukasz
Mieszana314036
Domiar: 250m
00:59:22
4139Nałogowi Pożeracze KilometrówOSTAPCZUK Kamil
OSTAPCZUK Monika
JASIŃSKI Mirek
DZIEWULSKI Wacław
ZWOLAK Leszek
Mieszana324135
Domiar: 300m
00:58:59
4251RODZINKABIESZK Grzegorz
PAWŁOWSKA Jolanta
SŁUPKOWSKA Anna
WÓJCIK Małgorzata
BIESZK Karolina
Mieszana334235
Domiar: 300m
00:59:02
4332LOTOS RUNNING TEAMKRZYSTEK Magdalena
SERTEL Ula
NURKOWSKA Katarzyna
HYNEK Marcin
SIEZIENIEWSKA Agnieszka
Mieszana344335
Domiar: 250m
00:59:11
4453Saltus Sport TeamMISIEJKO Artur
JASTRZĘBSKA Jowita
GRONOWSKA Sylwia
KURAŚ Beata
WEŁPA-SUCH Marta
Mieszana354435
Domiar: 250m
00:59:22
4516Dream TeamDAMBIEC Katarzyna
MELERSKI Emil
CEGŁOWSKI Filip
DZICZKOWSKA Woleta
KRZYŚKÓW Jakub
Mieszana364535
Domiar: 200m
00:59:09
4669ZIEMNIANKOV TEAMPOPASZKIEWICZ Alina
LUBOWSKA Marta
WYSOKIŃSKA Joanna
ZIEMIANEK Alan
KĘSICKI Sebastian
Mieszana374635
Domiar: 100m
00:59:43
477BabskieKrecenieBiegaKŁOBUKOWSKA Anna
ROMANOWSKA Agnieszka
CELIŃSKA Anna
DZIEWULSKA Agnieszka
KUKAWKA Agnieszka
Kobiet14735
Domiar: 100m
00:59:50
4827Iron Woman TrójmiastoLANGE Katarzyna
APANASEWICZ Magda
NIEDZIELSKA Aleksandra
PIOTROWSKA Dagmara
HIRT Marta
Kobiet24835
Domiar: 57m
00:59:58
4963thyssenkrupp Blue Side of the ForceZAIETS Nadia
KACPRZAK Roksana
TEREBKA Urszula
PAWŁOWSKA Karolina
KAŹMIERSKA Agnieszka
Kobiet34935
Domiar: 50m
00:59:51
5022Gepardy PółnocyCHEŁKOWSKA Krystyna
JANUSZANIS Jagoda
SOPOLIŃSKI Mariusz
CHEŁKOWSKI Krzysztof
KORWEL Angelika
Mieszana385035
Domiar: 50m
00:59:53
5112CRW ZWP GdyniaRYCHTER Andrzej
KOWALSKA Aleksandra
DREWCZYŃSKA Joanna
KARBOWSKI Michał
ZIELIŃSKI Wojciech
Mieszana395134
Domiar: 350m
00:58:38
5237Morsy Szczytno#Reset zima za pasemSABAŁA Andrzej
WACHOWSKI Bartłomiej
CZARNOMSKI Michał
SABAŁA Magda
BOSZKO Magdalena
Mieszana405234
Domiar: 300m
00:59:10
5366We are physiosGAB Marcin
BERLING Monika
OBRYCKA Ewelina
STASIAK Aleksandra
PAJEWSKA Anna
Mieszana415334
Domiar: 250m
00:59:08
5421Gdańsk Południe na START!BEJROWSKA Ewa
GRZEGORCZYK Dorota
AMBROZIAK Adam
SKWIOT Stanisław
REZMER-URBANIAK Sylwia
Mieszana425434
Domiar: 250m
00:59:12
5570ZWTRZEPNIKOWSKI Piotr
WIENIECKI Mateusz
BEHEMKE Bartłomiej
KOTOWSKA-BEHMKE Wioletta
SZCZĘSNY Paulina
Mieszana435534
Domiar: 200m
00:59:19
5611BraniewiankiWACHEK Beata
WACHEK Sebastian
TOMICKA Iwona
GORCZYCA Anna
SMOLAREK Lucyna
Mieszana445634
Domiar: 100m
00:59:41
5714Daleko jeszczeSOKOŁOWSKA Agnieszka
KONOPKA Paweł
ANDRZEJEWSKA Magda
ZACHARY Aleksandra
ZACHARY Mariusz
Mieszana455733
Domiar: 300m
00:58:42
586BABSKI TEAMCHARKIEWICZ Monika
NIECHOĆKO Agata
ŁUKASIAK Magdalena
MALECKA Dorota
BRYLOWSKA - DUMANSKA Monika
Kobiet45833
Domiar: 300m
00:58:46
5935Morsy Szczytno # ResetCEGIELSKI Marcin
KRETKIEWICZ Monika
PICHAL Wioletta
PICHAL Kacper
OLBRYŚ Anna
Mieszana465933
Domiar: 250m
00:59:45
6036MORSY SZCZYTNO #RESETKACZMARCZYK Monika
KONIECZNY Jacek
BŁACH Olga
KORDEK Jarosław
KORDEK Bogumiła
Mieszana476033
Domiar: 50m
00:58:26
61ARUN SNAILSLEPAK Sławomir
MEIROWSKA Martyna
LEPEK Anna
RUDZKA Monika
SMOSZNA Marcin
Mieszana486132
Domiar: 350m
00:58:37
6234Mieszanka błyskawicznaHEIDNEIZ Bartosz
GMUREK Julianna
ARMATOWSKI Adam
MISZEWSKA Magdalena
GAWROŃSKA Agnieszka
Mieszana496232
Domiar: 300m
00:58:28
6362TCZEW TEAMMARKOWSKA Aleksandra
ŚWIECH Iwona
ŚWIECH Weronika
MARKOWSKI Szymon
NIEMCZYK Krystian
Mieszana506332
Domiar: 300m
00:58:46
6428KanapowceKĘPROWSKI Andrzej
KOHNKE Karolina
WISIŃSKA Agnieszka
DŁONIAK Paweł
ŻOCHOWSKI Michał
Mieszana516432
Domiar: 100m
00:59:47
6561szybkie trampkiJĘDRYSEK Karolina
KOWAL Czarek
SZELĄG Wioleta
RUDNICKA Monika
POMYKACZ Joanna
Mieszana526531
Domiar: 300m
00:58:52
6610BOSKIE COD-KIHEBEL Joanna
GŁUSZAK Anna
KOBUS Justyna
WASZYŃSKA Oliwia
GOSPODARCZYK Sylwia
Kobiet56631
Domiar: 150m
00:59:37
6760Szybcy inaczejMIKULSKA Barbara
TARNOWKA Szymon
DESZCZ Malgorzata
LIS-TARNOWKA Magdalena
ŻMUDZKI Adam
Mieszana536730
Domiar: 200m
00:59:07
6813Czarne StopyWICKA Aleksandra
WICKA Kinga
WIERTEL Alicja
ZARZECZNA Zuzanna
WICKA Sylwia
Kobiet66830
Domiar: 100m
00:59:44
6930LejdisORZECHOWSKA Agniszka
MEDERSKA Barbara
HINCMANN Ewa
RYCZKOWSKA Magdalena
ŚWINIARSKA Marzena
Kobiet76930
Domiar: 50m
00:59:51
7018DRUŻYNA GDYNIACZECHOLIŃSKI Sebastian
SAWICKA Monika
SITARSKA Aleksandra
TRZCIŃSKA-CZURA Magdalena
STERNAL Karolina
Mieszana547029
Domiar: 250m
00:58:43