Wyniki

Bieg Erasmusa

NAJSZYBSZE OKRĄŻENIE: WYSPIAŃSKI RUNNERS KRAKÓW, okrążenie: 1, czas: 00:00:57

ŁĄCZNA ILOŚĆ OKRĄŻEŃ: 1550

M-CENumer sztafetyNazwa sztafetySkład drużynyKlasyfikacjaMiejsce TypMiejsce OPENilość okrążeńCzas po ostatnim okrążeniu
167Brachi teamBULIŃSKI FILIP
ŚLIWIŃSKI OSKAR
NOVOSAD OLEKSANDR
MUCHA MICHAŁ
OPEN112500:27:28
274TrenerBiegania.plŚWIRGOŃ ADAM
GAJDA SYLWANA
REDA KINGA
KARWOWSKI WOJCIECH
Zmieszane122500:28:17
376WYSPIAŃSKI RUNNERS KRAKÓWZABAGŁO PAWEŁ
NAGŁY MACIEJ
BŁAŻOWSKI DAMIAN
KURZYDŁO MACIEJ
OPEN232500:29:45
469DRUŻYNA ABUCZYŃSKI RAFAŁ
SKORY WOJCIECH
GŁAPIŃSKI IGOR
SUJAK DANIEL
OPEN342500:30:21
578ZSCKR JABŁOŃJĘDRZEJEWSKI GRZEGORZ
SYRYJCZYK KONRAD
TARASIEWICZ PATRYK
HOŁOWNIA MIKOŁAJ
Erasmus+152500:30:37
618Fototechnicy Technikum Chemiczne BydgoszczBUDZYŃSKI WOJCIECH
STASZKIEWICZ JAKUB
KUNICKI KRZYSZTOF
JANICKI BARTOSZ JANICKI
Erasmus+262500:32:53
777ZDOBYWCY SKOCZNIMILLER KACPER
JAKUBIK FILIP
JASIŃSKI JULIAN
MARCZAK KRZYSZTOF
OPEN472500:34:03
880Tuga ProudSILVA DAVID
FRANCISCO VIEIRA JOAO
CORREIRA GONCALO
GONZALEZ LUCIJA
Erasmus+492500:35:11
980Tuga ProudOGUZHAN RECEP
SERIF ANNET
AZZARONE MARCO
ILAYDA ERDOGAN
Erasmus+492500:35:11
1055PKP Intercity Running Team CentralaBIENIEK PIOTR
WOŁKOWIECKI DAWID
KUROPAŚ SEBASTIAN
MILEWSKI PAWEŁ
OPEN5102500:35:47
1171Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji 5MATEJAK KATARZYNA
FILA JADWIGA
SMOGOROWSKI ŁUKASZ
WÓJCICKI DAWID
Zmieszane2112500:36:08
1235Poligrafia Technikum Chemicznych BydgoszczKĘCKI JAKUB
FIJOŁEK WIKTOR
BANASZAK KAMIL
PAKULSKI KRZYSZTOF
Zmieszane3122500:36:22
1334NZSWARYSZAK MARCIN
PIESTRZYŃSKI MICHAŁ
LEMIESZEK PIOTR
KOŚCIŃSKI PAWEŁ
OPEN6132500:36:44
1482AWF ErasmusFIBLA ITAI
PASTOR OSCAR
OZCERI UGUR
AZARITI GIANLUCA
Erasmus+5152500:37:26
15101AZS SENIORZY0
0
0
0
OPEN7142500:37:26
164Azs SggwCZECZOTKO MAKS
SZCZEPAŃSKI WITOLD
CIESIELSKI JAN
LEWCZUK BARTOSZ
OPEN8162500:37:42
1729LO PawlikowskaKAMIŃSKI MIKOŁAJ
KUTYŁOWSKI PAWEŁ
DANIEL ROMANIUK
JAWORKI ŁUKASZ
OPEN9172500:38:23
1813Drużyna JasienicyWAGNER RAFAŁ
BUDZIK DARIUSZ
LUBRYCZYŃSKI DARIUSZ
WAGNER JAN
OPEN10182500:38:30
1946Vege RunnersSKELTON SARAH
PSZENICZNA JOANNA
JASKÓLSKA MAGDALENA
PLUSZKA ADAM
OPEN11192500:38:45
2072Fundacja Sempre a FrentePRZĄDKA EWA
WRÓBEL JAKUB
LUKIANENKO BOHDAN
AUSTEN-GRAY LAURA
Zmieszane4202500:39:31
213AZS Filipczuk Family TeamFILIPCYUK PRZEMYSŁAW
ISIELONIS-FILIPCZUK BLANKA
PRZĄDKA-FILIPCZUK IZABELA
FILIPCZUK MACIEJ
Zmieszane5212500:39:35
2223IT FRSEZANIN PAWEŁ
STEFANOWICZ MATEUSZ
ŁAZOWSKI GRZEGORZ
PAVLOVYCH ANDRIJ
OPEN12222500:39:49
2373Młodzi ZabieganiZAJĄCZKOWSKA DOROTA
MROŻEK TOMASZ
DUDRAK JACEK
ŚMIGIELSKI MACIEJ
OPEN13232500:40:12
2445Turyści Technikum Chemiczne BydgoszczKRALEWSKA EWA
PIESIK KLAUDIA
KRZYŻANOWSKA NATALIA
STASZKIEWICZ LUCYNA
OPEN14242500:40:23
2522HAJER-BAJERNOZDRYŃ-PŁOTNICKI PIOTR
ŻOCHOWSKA KATARZYNA
ZAWADZKI WOJCIECH
BIELECKA ANNA
Zmieszane6252500:40:24
2617Eurodesk Arka RadomFIGARSKI PAWEŁ
BANASIK HUBERT
KOWALSKI PATRYK
WOŁCZYŃSKA KINGA
Erasmus+6262500:40:26
27108AZS PRZYJACIELE0
0
0
0
OPEN15272500:40:39
286Biegnij z ProServiceZAWADZKA ANNA
WROŃSKA MAGDALENA
ANTONIAK ROBERT
KARWACKI ARTUR
Zmieszane7282500:40:51
2933Multimedia Technikum Chemiczne BydgoszczZGÓRECKI MARCEL
PIESIK KLAUDIA
FIJOŁEK WIKTOR
STASZKIEWICZ JAKUB
Zmieszane8292500:41:00
3085JezzypowerHANDZEL WIOLETTA
URYGA KINGA
URYGA JULIA
KRYNICKA JULIA
OPEN16302500:41:15
3152Polska Press_2SZCZEPANIAK ROKSANA
KOPCZYŃSKA KLAUDIA
KALBARCZYK ADRIAN
SALAMONCZYK DAMIAN
Zmieszane9312500:41:56
3211DreamTeamE+DULSKA KATARZYNA
BARTOS ANNA
MAZURKIEWICZ JAKUB
RADOMSKI PIOTR
Zmieszane10322500:42:04
3319FUNDACJA CAT, EURODESK LESZNOKOVALOV YAROSLAV
BUFFETEAU MICHEL
IVANOV MAKSIM
KAKALASHVILI TORNIKE
Erasmus+7332500:42:22
3431Ministertswo Inwestycji i Rozwoju 1BAJOREK JACEK
DUBANIEWICZ JAN
BALIŃSKI DANIEL
BARTOLD ROBERT
OPEN17342500:42:30
351Ambasadorzy FB/ PomykaczePAWLIK-NIEDZIELA SANDRA
MORAWSKI KONRAD
PODSADOWSKA NATALIA
SZYMAŃSKI FILIP
Zmieszane11352500:42:33
3642szybkobieżniEJMONT ANDRZEJ
ROSZCZYŃSKA AGNIESZKA
DOROCIAK MACIEJ
SIWERSKI PAWEŁ
OPEN18362500:42:37
3741RUN WOLO RUNRODRÍGUEZ AMIGO EMILIO DAVID
HAMER NATHAN
COLOMER TUR IXENT
CHERNOVA KSENIIA
EKS2372500:42:39
3815EKStra drużyna mężów FRSEBIELSKI PAWEŁ
BANASZEK WALDEMAR
ŻEBROWSKI PAWEŁ
HAFIZ AMJID NEHMOOD
EKS1382500:42:39
3953Polska Press_3MONIK MARCIN
SAKEWYCZ IRENA
TRYBULSKI ŁUKASZ
JAWORSKI TOMASZ
OPEN19392500:42:45
4070DRUŻYNA KSAPPODMIOTKO SEBASTIAN
HARASIM ALEKSANDRA
GRZEGORCZYK AGNIESZKA
ZNOJEK PIOTR
Zmieszane12402500:43:41
419Chemicy Technikum Chemiczne BydgoszczBONIEWICZ TYMON
SADURSKI KAMIL
MUZOLF DOMINIKA
BRODZIAK LUCYNA
Zmieszane13412500:44:03
4230Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2SMOLEŃSKI KAMIL
BORUTA IWONA
MIERZEJEWSKA MARTYNA
WASZKIEWICZ KATARZYNA
OPEN20422500:44:04
4338Rozbiegani z PCzMROWIEC MACIEJ
BYLOK FELICJAN
GOLDSZTAJN SEBASTIAN
ROSAK-SZYROCKA JOANNA
Erasmus+8432500:44:04
4426Kozminski University 2MUZYCHENKO IRYNA
SHMAKOV ALEKSANDR
LAUKIN VIVICA
BARIĆ MARKO
Erasmus+9442500:44:09
4584Fast and FuriousRODRIGUES ANA FILIPA
KIJOWSKI MAREK
CAMPO PEREZ ALEIX
COUTO EDUARDO
Erasmus+10452500:44:10
4624KInO StowarzyszeŁASKA RENATA
SZMYT BARBARA
ŁASKI TOMASZ
WALCZYNA DARIUSZ
Zmieszane14472500:44:56
4736PWPW S.A.TARASZEWSKA PAULINA
POPŁAWSKI KRZYSIEK
OLCZYK KATARZYNA
GRACZYK MARTYNA
OPEN21462500:44:56
4840Rozbiegany PiastówDZIEWULSKA HENRYKA
HRYNIEWICKA MONIKA
ŁYP MONIKA
PILARSKA KATARZYNA
OPEN22482500:45:03
4916EKSwoloDUDRAK DAGNA
PAWLIK EWA
BILEWICZ TOMASZ
SIRKO DARIUSZ
EKS3492500:45:29
5054TB nr 5 BRYŁACHŁOPIK DAMIAN
JĘDROSEK KACPER
JUREK JAKUB
TSINIVSKYI YURII
Erasmus+11502500:45:42
512Aniołki WawrzyńcaPATER WAWRZYNIEC
DOROCIAK AGNIESZKA
GOŁĘBIEWSKA MARTA
KWIATOSZ KAROLINA
OPEN23512500:45:59
5228Kozminski University 4KALISCH MORITZ
HUYNH JEAN PAUL
DIACHENKO PETRO
SOPOVA OLEKSANDRA
Erasmus+12522500:46:16
5351Polska Press_1KOSSEK PAWEŁ
KOSSEK KAROL
MATEJKO ANDRZEJ
CZUPRYN ANITA
OPEN24532500:46:49
5468Camposfera woloLEGROS JESSICA
VILDAY ALEXANDRE
EMMA ALEXANDRE
NIBOLI SILVIA
EKS4542500:48:08
5537Rodzina Mierzejewskich (SP112)MIERZEJEWSKI MARIUSZ
NOWAK-MIERZEJEWSKA RENATA
MIERZEJEWSKI JAKUB
MIERZEJEWSKA OLGA
Erasmus+13552500:48:12
5610Dream Team Instytut SportuBOTWINA GRZEGORZ
STASZEWSKA MAGDALENA
GOŁĘBIEWSKA JAGNA
POPŁAWSKI PIOTR
Zmieszane15562500:48:37
5766Bieganie PomagaOLSZEWSKA MARTA
SAR ANNA
PIETRUSZEWSKA BARBARA
KRAWCZYK KUBA
OPEN25572500:49:14
5839Rozbiegani z PCzSTASIAK-BETLEJEWSKA RENATA
RACHWALIK KAROLINA
QQ9R1IMX MONIKA
KRZYWANIA PAULINA
Erasmus+14582500:49:37
5927Kozminski University 3METTO LIZA
KJELDSEN LAURA KRISTINE
STUKANOV OLEKSII
MARCELLA FELICIA
Erasmus+15592500:49:41
6043TONOMOLDOVAN MIRELA
LISIEWICZ JAKUB
URBAŃSKI JACEK
KRYNICKA JULIA
OPEN26602500:50:42
6125Kozminski University 1HUDENKO YULIIA
TONG KWAN LEUNG
KARPISEK JIRI
RAMADIYANTI VITRA
Erasmus+16612500:50:58
6275Wściekle Szybkie FRSEBIELICKA DARIA
KĘSKA MARTA
KOZIOŁ SYLWIA
GANECZKO ANETA
OPEN27622500:54:15
6379Akademia Sztuki WojennejBLICHARZ MARLENA
BACHOR MARTA
KRZYWUS MONIKA
SZABÓ ORSOLYA
Erasmus+17632500:58:15