# | Nr Bib | Nazwisko, imię Surname, Name | Kraj | Miejscowość City | Team | Płeć Sex | Mce K/M Rank F/M | Kategoria Age Group | Mce Kat AG Rank | Czas brutto Gun Time | Czas netto Chip Time | Strata Gap |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | DOBROWOLSKI EMIL | POL | CHOTOMÓW | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | M | 1 | M30 | 1 | 00:30:39 | 00:30:39 | - |
2 | 3238 | KAZBAN ARTEM | UKR | M | 2 | M20 | 1 | 00:31:04 | 00:31:04 | - | ||
3 | 3 | NIEMCZYK MATEUSZ | POL | STAROGARD GDAŃSKI | LŁKS Prefbet Śniadowo | M | 3 | M20 | 2 | 00:31:15 | 00:31:15 | - |
4 | 4 | KUBIAK MACIEJ | POL | REDA | Zoeller Tech | M | 4 | M30 | 2 | 00:31:48 | 00:31:48 | - |
5 | 610 | PYSZEL FLORIAN | POL | MIŃSK MAZOWIECKI | Świat Okiem Biegacza | M | 5 | M20 | 3 | 00:32:26 | 00:32:26 | - |
6 | 1994 | KOTŁOWSKI BARTOSZ | POL | OSTROMECKO | LKS Ostromecko | M | 6 | M20 | 4 | 00:32:32 | 00:32:32 | - |
7 | 5 | MISZEWSKI MARCIN | POL | GDYNIA | Intel Runners | M | 7 | M30 | 3 | 00:32:38 | 00:32:37 | - |
8 | 2037 | POŁEĆ ARKADIUSZ | POL | GDYNIA | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | M | 8 | M20 | 5 | 00:32:57 | 00:32:57 | - |
9 | 1168 | WIŚNIEWSKI RAFAŁ | POL | OLSZTYN | adfinem.olsztyn.pl | M | 9 | M30 | 4 | 00:33:13 | 00:33:13 | - |
10 | 2151 | ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ | POL | DUBENINKI | Kujawscy Runners | M | 10 | M20 | 6 | 00:33:16 | 00:33:15 | - |
11 | 9962 | BAGROWSKI TOMASZ | POL | GDAŃSK | Radość Biegania | M | 11 | M30 | 5 | 00:33:18 | 00:33:17 | - |
12 | 2245 | BRUŹDZIAK MACIEJ | POL | BORKOWO | UKS Dwójka Morena Gdańsk | M | 12 | M20 | 7 | 00:33:34 | 00:33:33 | - |
13 | 1700 | LEŚNIEWSKI DANIEL | POL | BRODNICA | M | 13 | M20 | 8 | 00:33:37 | 00:33:35 | - | |
14 | 2435 | BORAWSKI PAWEŁ | POL | STAROGARD GDAŃSKI | KS TEAM RUN GDAŃSK | M | 14 | M30 | 6 | 00:33:40 | 00:33:39 | - |
15 | 6 | POBŁOCKI PIOTR | POL | LĘBORK | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | M | 15 | M50 | 1 | 00:33:55 | 00:33:54 | - |
16 | 676 | TOMECZKOWSKI PAWEŁ | POL | RUMIA | Agata Team | M | 16 | M30 | 7 | 00:33:56 | 00:33:55 | - |
17 | 9855 | GWARDJAK SZYMON | POL | LIDZBARK WARM. | Geoban | M | 17 | M20 | 9 | 00:34:01 | 00:34:01 | - |
18 | 2304 | KOSMALA MACIEJ | POL | ELBLAG | Czaja Training System | M | 18 | M20 | 10 | 00:34:10 | 00:34:10 | - |
19 | 1409 | RICHERT JAROSŁAW | POL | LUZINO | Maja Team | M | 19 | M30 | 8 | 00:34:19 | 00:34:19 | - |
20 | 2428 | LABUDDA WOJCIECH | POL | PUCK | LKS Puck | M | 20 | M30 | 9 | 00:34:21 | 00:34:20 | - |
21 | 52 | KARPIŃSKI JĘDRZEJ | POL | GDYNIA | LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! | M | 21 | M20 | 11 | 00:34:36 | 00:34:34 | - |
22 | 2546 | DROP MATEUSZ | POL | GDAŃSK | M | 22 | M30 | 10 | 00:34:41 | 00:34:40 | - | |
23 | 830 | NIKRANT BARTŁOMIEJ | POL | LEŚNIEWO | LKS Ziemi Puckiej | M | 23 | M20 | 12 | 00:34:43 | 00:34:42 | - |
24 | 2108 | WRONKA CEZARY | POL | GDAŃSK | BIKE U UP | M | 23 | M30 | 11 | 00:34:44 | 00:34:42 | - |
25 | 1557 | ŁAGOWNIK MARTA | POL | GDAŃSK | Smaruj Na Trening Team/ UKS Dwójka Morena Gdańsk | K | 1 | K20 | 1 | 00:34:51 | 00:34:50 | - |
26 | 57 | PRUSINOWSKI MICHAŁ | POL | BRANIEWO | M | 25 | M20 | 13 | 00:34:58 | 00:34:56 | - | |
27 | 2416 | CIESIELSKI MACIEJ | POL | TORUŃ | #1512WingedHearts | M | 26 | M20 | 14 | 00:35:16 | 00:35:15 | - |
28 | 1316 | PIJANOWSKI WOJCIECH | POL | TCZEW | Sowiński Team / Base Group | M | 27 | M20 | 15 | 00:35:18 | 00:35:16 | - |
29 | 2101 | LEWNA ADAM | POL | GDYNIA | Lightbox | M | 28 | M30 | 12 | 00:35:31 | 00:35:29 | - |
30 | 7 | PAPROCKA EWELINA | POL | LUZINO | K | 2 | K30 | 1 | 00:35:32 | 00:35:31 | - | |
31 | 1909 | KULCZYK JAN | POL | SIEMIANICE | Czarni Słupsk | M | 29 | M30 | 13 | 00:35:46 | 00:35:44 | - |
32 | 1686 | MISZEWSKI KRZYSZTOF | POL | GDAŃSK | CTS - Czaja Training System / Dream Tri Team | M | 30 | M30 | 14 | 00:35:48 | 00:35:45 | - |
33 | 9 | DIAS MAGDALENA | POL | GDYNIA | LKS Zorza Gdynia | K | 3 | K20 | 2 | 00:35:52 | 00:35:51 | - |
34 | 1187 | SŁAWIŃSKI DAMIAN | POL | GDYNIA | LKS Zorza Gdynia | M | 31 | M30 | 15 | 00:35:52 | 00:35:51 | - |
35 | 1912 | GAJEWSKI RAFAŁ | POL | DOBRE MIASTO | AZS UG / DKB "Odcisk" | M | 32 | M20 | 16 | 00:35:57 | 00:35:54 | - |
36 | 890 | SUDZIŃSKA MARIOLA | POL | OLSZTYN | Olsztyn | K | 4 | K40 | 1 | 00:36:11 | 00:36:09 | - |
37 | 199 | ADAMUSIAK SŁAWOMIR | POL | IŁAWA | Iława biega | M | 33 | M40 | 1 | 00:36:25 | 00:36:18 | - |
38 | 332 | STACHERSKI ŁUKASZ | POL | PRZEDBÓRZ | Biegamyrazem.pl / Ambitious Runners Team | M | 34 | M30 | 16 | 00:36:23 | 00:36:19 | - |
39 | 219 | ZYGMUNT MARCIN | POL | GDANSK | M | 35 | M30 | 17 | 00:36:24 | 00:36:20 | - | |
40 | 1411 | PIETRZAK PIOTR | POL | GDAŃSK | M | 36 | M50 | 2 | 00:36:25 | 00:36:23 | - | |
41 | 1535 | TOMASZEWSKI ŁUKASZ | POL | GDAŃSK | Jeppesen | M | 37 | M30 | 18 | 00:36:37 | 00:36:33 | - |
42 | 1541 | TWAROWSKI MICHAŁ | POL | STRASZYN | JEPPESEN / TRISPACE | M | 37 | M40 | 2 | 00:36:37 | 00:36:33 | - |
43 | 2139 | GORGOŃ CEZARY | POL | GDAŃSK | CTS-CzajaTrainingSystem | M | 39 | M30 | 19 | 00:36:38 | 00:36:35 | - |
44 | 1054 | MISZEWSKI MATEUSZ | POL | GDAŃSK | CTS - Czaja Training System | M | 40 | M30 | 20 | 00:36:39 | 00:36:37 | - |
45 | 2109 | BOGUSZ TOMASZ | POL | GDYNIA | M | 41 | M30 | 21 | 00:36:41 | 00:36:39 | - | |
46 | 2369 | ORŁOWSKI TOMASZ | POL | MORĄG | Finisz Morąg | M | 42 | M30 | 22 | 00:36:49 | 00:36:48 | - |
47 | 2535 | ŁYŚ DANIEL | POL | REDA | NYPEL REDA | M | 42 | M30 | 22 | 00:36:51 | 00:36:48 | - |
48 | 1539 | GAŁĘZA SŁAWOMIR | POL | GDYNIA | Runpassion Team | M | 42 | M40 | 3 | 00:36:53 | 00:36:48 | - |
49 | 507 | DRAGOSZ MACIEJ | POL | GDYNIA | M | 45 | M30 | 24 | 00:37:15 | 00:37:11 | - | |
50 | 1384 | WOJTASZAK RAFAŁ | POL | GDYNIA | M | 46 | M40 | 4 | 00:37:17 | 00:37:15 | - | |
51 | 1188 | WARDZIŃSKI PAWEŁ | POL | BRANIEWO | RRT | M | 47 | M30 | 25 | 00:37:20 | 00:37:17 | - |
52 | 8 | POBŁOCKA-GŁOGOWSKA KATARZYNA | POL | LĘBORK | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | K | 5 | K20 | 3 | 00:37:23 | 00:37:21 | - |
53 | 56 | RÓŻYCKI PAWEŁ | POL | GDAŃSK | M | 48 | M30 | 26 | 00:37:33 | 00:37:31 | - | |
54 | 1747 | HATŁAS ADAM | POL | GDYNIA | MacGregor | M | 48 | M40 | 5 | 00:37:37 | 00:37:31 | - |
55 | 2056 | FELON MICHAŁ | POL | GDYNIA | Zdrowy Rower/Oll4Fun/BBL Gdańsk AWFiS/Grupa65 | M | 50 | M40 | 6 | 00:37:42 | 00:37:40 | - |
56 | 2154 | CENTKA JAKUB | POL | ZŁOTÓW | M | 51 | M20 | 17 | 00:37:42 | 00:37:41 | - | |
57 | 1282 | KULIK JACEK | POL | GDYNIA | Kulik&Kurek | M | 52 | M40 | 7 | 00:37:47 | 00:37:45 | - |
58 | 1833 | CHRZANOWSKI JAN | POL | GDAŃSK | UKS Dwójka Morena Gdańsk | M | 53 | M16 | 1 | 00:37:48 | 00:37:46 | - |
59 | 1348 | KOŁODZIK RAFAŁ | POL | LUZINO | M | 54 | M30 | 27 | 00:37:50 | 00:37:47 | - | |
60 | 173 | ŁUGOWSKI MARCIN | POL | GDAŃSK | M | 55 | M30 | 28 | 00:37:49 | 00:37:48 | - | |
61 | 201 | LINDA MATEUSZ | POL | GDAŃSK | Goyello Power Club | M | 56 | M30 | 29 | 00:37:56 | 00:37:51 | - |
62 | 1240 | BARAŃSKI BARTOSZ | POL | GDAŃSK | Smaruj Na Trening Team | M | 57 | M40 | 8 | 00:38:00 | 00:37:54 | - |
63 | 1552 | LAINE-ZAMOJSKI SAMULI | FIN | GDYNIA | JEPPESEN | M | 58 | M30 | 30 | 00:38:01 | 00:37:56 | - |
64 | 1727 | ZALEWSKI KONRAD | POL | CHEŁM | Grupa Biegowa Stepokury | M | 59 | M30 | 31 | 00:38:00 | 00:37:57 | - |
65 | 1506 | WOLSKI MICHAŁ | POL | SŁUPSK | Wolscy Brothers Triathlon Team | M | 60 | M20 | 18 | 00:38:01 | 00:37:59 | - |
66 | 714 | KUBILUS ROBERT | POL | RUMIA | Biegamyrazem.pl | M | 61 | M40 | 9 | 00:38:06 | 00:38:02 | - |
67 | 2064 | RZYSZCZAK DAMIAN | POL | GDYNIA | M | 62 | M30 | 32 | 00:38:10 | 00:38:07 | - | |
68 | 978 | HEYKA JAROSŁAW | POL | LĘBORK | Morska Jednostka Rakietowa | M | 62 | M40 | 10 | 00:38:12 | 00:38:07 | - |
69 | 1159 | WALCZAK JĘDRZEJ | POL | GDAŃSK | M | 64 | M30 | 33 | 00:38:16 | 00:38:08 | - | |
70 | 11 | MISIAK ALICJA | POL | SUSZ | AZS UG | K | 6 | K20 | 4 | 00:38:13 | 00:38:09 | - |
71 | 1069 | ZAKRZEWSKI MATEUSZ | POL | GDAŃSK | M | 65 | M20 | 19 | 00:38:16 | 00:38:11 | - | |
72 | 704 | SMEJA PRZEMYSŁAW | POL | REDA | Runeda / Iś&Ti | M | 66 | M30 | 34 | 00:38:18 | 00:38:15 | - |
73 | 414 | KOWALSKI ADAM | POL | SOPOT | VO2max MTB Team | M | 66 | M16 | 2 | 00:38:23 | 00:38:15 | - |
74 | 1646 | ROJEWSKI MACIEJ | POL | SOPOT | CS Group Runners Team | M | 68 | M30 | 35 | 00:38:22 | 00:38:17 | - |
75 | 1139 | PAJURA ROBERT | POL | GDYNIA | M | 68 | M30 | 35 | 00:38:24 | 00:38:17 | - | |
76 | 657 | ZIEMIANIN PRZEMYSŁAW | POL | GDYNIA | KM PSP Gdynia | M | 70 | M30 | 37 | 00:38:25 | 00:38:18 | - |
77 | 2218 | SZTAJKOWSKI ŁUKASZ | POL | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING | M | 71 | M40 | 11 | 00:38:30 | 00:38:24 | - |
78 | 1979 | GRĄŻAWSKI PIOTR | POL | GDYNIA | Grą biegiem rowerem | M | 72 | M50 | 3 | 00:38:27 | 00:38:25 | - |
79 | 1572 | JĘDRYCZKA PIOTR | POL | GDYNIA | TopActive | M | 73 | M20 | 20 | 00:38:31 | 00:38:26 | - |
80 | 809 | LUTO BARTOSZ | POL | OPATÓW | KB Florian Zajączki Drugie | M | 74 | M20 | 21 | 00:38:32 | 00:38:30 | - |
81 | 10 | BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA | POL | GDYNIA | Kujawscy Runners | K | 7 | K40 | 2 | 00:38:33 | 00:38:30 | - |
82 | 1164 | WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ | POL | REDA | GetResponse | M | 75 | M30 | 38 | 00:38:38 | 00:38:33 | - |
83 | 1696 | ŚWIĄDER MIROSŁAW | POL | KOLBUDY | Intel Runners/run-passion.pl | M | 75 | M40 | 12 | 00:38:39 | 00:38:33 | - |
84 | 445 | KASPRZYK PIOTR | POL | NOWĘCIN | M | 77 | M40 | 13 | 00:38:36 | 00:38:34 | - | |
85 | 866 | HALMAN LESZEK | POL | BIELKÓWKO | M | 77 | M40 | 13 | 00:38:39 | 00:38:34 | - | |
86 | 239 | LEMKE KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | Gdyński Triathlon | M | 77 | M40 | 13 | 00:38:39 | 00:38:34 | - |
87 | 707 | WALCZUK ŁUKASZ | POL | RUMIA | M | 80 | M20 | 22 | 00:38:41 | 00:38:35 | - | |
88 | 1905 | BOGDAŃSKI PIOTR | POL | ELBLĄG | SPOKOJNIE TO TYLKO KONTUZJA | M | 81 | M30 | 39 | 00:38:40 | 00:38:37 | - |
89 | 1627 | BROŻYNA RYSZARD | POL | GDYNIA | M | 81 | M50 | 4 | 00:38:41 | 00:38:37 | - | |
90 | 9965 | BURY PAWEŁ | POL | GDYNIA | Biegamyrazem.pl | M | 81 | M30 | 39 | 00:38:41 | 00:38:37 | - |
91 | 954 | OSTROWSKI ŁUKASZ | POL | GDYNIA | Invictus 3City | M | 81 | M20 | 23 | 00:38:43 | 00:38:37 | - |
92 | 222 | KOŚCIELSKI MARIUSZ | POL | GDYNIA | COM-DKM | M | 85 | M50 | 5 | 00:38:41 | 00:38:39 | - |
93 | 1861 | ROSZKOWSKI ZDZISŁAW | POL | BORKOWO | M | 86 | M50 | 6 | 00:38:44 | 00:38:41 | - | |
94 | 1769 | RUCIŃSKI MAREK | POL | GDYNIA | VEL-DĄBRÓWNO | M | 86 | M50 | 6 | 00:38:54 | 00:38:41 | - |
95 | 964 | ŻURAWSKI MARIUSZ | POL | TCZEW | Team Tapflo | M | 88 | M40 | 16 | 00:38:58 | 00:38:47 | - |
96 | 1261 | MATUSIAK BARTŁOMIEJ | POL | REDA | saunarium & aqua park reda | M | 89 | M40 | 17 | 00:38:56 | 00:38:48 | - |
97 | 2549 | RUTKOWSKA JOANNA | POL | LUZINO | GKS Kaszubi Luzino | K | 8 | K40 | 3 | 00:38:53 | 00:38:50 | - |
98 | 2088 | CZECH MARIUSZ | POL | GDYNIA | UKS Tri-Team Rumia | M | 90 | M30 | 41 | 00:38:54 | 00:38:50 | - |
99 | 1591 | MIKOŁAJCZAK MATEUSZ | POL | RUMIA | M | 90 | M20 | 24 | 00:38:56 | 00:38:50 | - | |
100 | 1832 | GOŹDZIEWICZ LESZEK | POL | GDYNIA | biegamyrazem.pl | M | 92 | M40 | 18 | 00:38:59 | 00:38:56 | - |
101 | 1992 | FLORCZAK MARIUSZ | POL | BĄKOWO | Sii Running Team | M | 93 | M30 | 42 | 00:39:27 | 00:38:59 | - |
102 | 1477 | CHRONOWSKI WALDEMAR | POL | GDANSK | MILA TEAM | M | 94 | M50 | 8 | 00:39:02 | 00:39:00 | - |
103 | 41 | KOWALSKI WALDEMAR | POL | BORKOWO | Leasing Polski Team | M | 95 | M30 | 43 | 00:39:04 | 00:39:01 | - |
104 | 2273 | PECZ IGOR | POL | ŻELISTRZEWO | Korona Biega | M | 96 | M30 | 44 | 00:39:10 | 00:39:03 | - |
105 | 1997 | OTTA ANDRZEJ | POL | ŻUKOWO | M | 96 | M40 | 19 | 00:39:11 | 00:39:03 | - | |
106 | 1645 | SUCHORZ KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | Gdyński Triathlon | M | 98 | M50 | 9 | 00:39:23 | 00:39:05 | - |
107 | 2105 | MICKIEWICZ KONRAD | POL | GDANSK | BAŁTYK Fabryka Czekolady/ Smaruj Na Trening | M | 99 | M40 | 20 | 00:39:12 | 00:39:06 | - |
108 | 9989 | NEUFELD MARCIN | POL | GDYNIA | Intel Runners/Runnpassion.pl team | M | 100 | M40 | 21 | 00:39:13 | 00:39:07 | - |
109 | 202 | LISOWSKI ALEKSANDER | POL | ŁÓDŹ | Rossbiegani / Razem Trenujemy Sport | M | 101 | M30 | 45 | 00:39:16 | 00:39:10 | - |
110 | 730 | KASZKUR TOMASZ | POL | GDAŃSK | runaroundthelake.blogspot.com | M | 102 | M40 | 22 | 00:39:21 | 00:39:13 | - |
111 | 1030 | KOŁKOWSKI KAROL | POL | GDYNIA | PSG Citron | M | 103 | M20 | 25 | 00:39:19 | 00:39:15 | - |
112 | 955 | OSTROWSKI MACIEJ | POL | GDYNIA | Invictus 3City | M | 103 | M20 | 25 | 00:39:21 | 00:39:15 | - |
113 | 1091 | SIOMA GRZEGORZ | POL | GDYNIA | Gdynia Witomino | M | 105 | M30 | 46 | 00:39:19 | 00:39:16 | - |
114 | 1211 | KANKOWSKI PAWEŁ | POL | LUZINO | GKS Kaszubi Luzino | M | 105 | M30 | 46 | 00:39:32 | 00:39:16 | - |
115 | 1064 | POSAŃSKI PATRYK | POL | CHOCZEWKO | Runners Choczewo | M | 107 | M20 | 27 | 00:39:29 | 00:39:17 | - |
116 | 1953 | GAWLIK MARIUSZ | POL | MOSTY | WKB Śledziowe Wzgórze | M | 108 | M40 | 23 | 00:39:22 | 00:39:18 | - |
117 | 9853 | BUGIERA JACEK | POL | GDYNIA | PWC FCU Run Team | M | 109 | M30 | 48 | 00:39:25 | 00:39:19 | - |
118 | 1825 | WIŚNIEWSKI KAMIL | POL | GDAŃSK | M | 109 | M20 | 28 | 00:39:37 | 00:39:19 | - | |
119 | 1021 | WIRKUS BARTŁOMIEJ | POL | KOŚCIERZYNA | Akademia Biegowa Kościerzyna | M | 111 | M16 | 3 | 00:39:28 | 00:39:20 | - |
120 | 182 | TUSZYŃSKI MACIEJ | POL | GDAŃSK | OSAKA | M | 112 | M40 | 24 | 00:39:27 | 00:39:21 | - |
121 | 1927 | GÓRALSKI PIOTR | POL | GDYNIA | M | 113 | M40 | 25 | 00:39:26 | 00:39:22 | - | |
122 | 329 | HEBEL SŁAWOMIR | POL | RUMIA | Parkrun Rumia | M | 113 | M40 | 25 | 00:39:27 | 00:39:22 | - |
123 | 53 | HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ | POL | SIERAKOWICE | M | 115 | M20 | 29 | 00:39:32 | 00:39:23 | - | |
124 | 2290 | TOKARSKI BARTOSZ | POL | GDAŃSK | Sailors | M | 116 | M30 | 49 | 00:39:30 | 00:39:24 | - |
125 | 1229 | LIS PAWEŁ | POL | GDAŃSK | CTS | M | 116 | M40 | 27 | 00:39:31 | 00:39:24 | - |
126 | 1943 | PILECKI ROBERT | POL | RUMIA | M | 118 | M40 | 28 | 00:39:41 | 00:39:25 | - | |
127 | 793 | LABUDA MAREK | POL | LĘBORK | M | 119 | M50 | 10 | 00:39:30 | 00:39:27 | - | |
128 | 2383 | MĘDYK MARCIN | POL | GDYNIA | M | 119 | M30 | 50 | 00:39:30 | 00:39:27 | - | |
129 | 1062 | GODLEWSKI PAWEŁ | POL | GDYNIA | M | 121 | M30 | 51 | 00:39:40 | 00:39:31 | - | |
130 | 2095 | GÓRSKI SŁAWOMIR | POL | WEJHEROWO | M | 122 | M40 | 29 | 00:39:36 | 00:39:32 | - | |
131 | 770 | SZYMCZAK PAWEL | POL | DYS | M | 122 | M30 | 52 | 00:39:43 | 00:39:32 | - | |
132 | 747 | WILOCH RADOSLAW | POL | GDANSK | Thunder Runner - team | M | 124 | M30 | 53 | 00:39:43 | 00:39:34 | - |
133 | 1707 | SARAPUK KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | ATC Cargo Team | M | 125 | M40 | 30 | 00:39:43 | 00:39:36 | - |
134 | 2348 | OLSZEWSKI ADAM | POL | GDYNIA | M | 125 | M40 | 30 | 00:39:45 | 00:39:36 | - | |
135 | 941 | BALICKI PATRYK | POL | REDA | Parkrun Gdynia | M | 127 | M16 | 4 | 00:39:46 | 00:39:37 | - |
136 | 951 | PRĘTNIK DAWID | POL | RUMIA | Ośrodek szkolenia Nurków i Płetwonurków WP | M | 128 | M30 | 54 | 00:39:43 | 00:39:38 | - |
137 | 3133 | ROZLAZŁY MARCIN | POL | M | 128 | M30 | 54 | 00:39:45 | 00:39:38 | - | ||
138 | 1650 | SKOWROŃSKI DAWID | POL | GDAŃSK | amator | M | 130 | M20 | 30 | 00:39:49 | 00:39:39 | - |
139 | 912 | FORMELA ŁUKASZ | POL | KARTUZY | M | 131 | M40 | 32 | 00:39:48 | 00:39:41 | - | |
140 | 461 | TEKLAK ŁUKASZ | POL | GDAŃSK | M | 131 | M30 | 56 | 00:40:23 | 00:39:41 | - | |
141 | 939 | BALICKI ANDRZEJ | POL | GDYNIA | Parkrun Gdynia | M | 133 | M60 | 1 | 00:39:52 | 00:39:42 | - |
142 | 3143 | JEREMICZ KAMIL | POL | ŚRODA WIELKOPOLSKA | PACEMAKER | M | 134 | M20 | 31 | 00:39:53 | 00:39:46 | - |
143 | 1756 | KORZENIEWSKI PRZEMAK | POL | GDYNIA | M | 135 | M30 | 57 | 00:39:55 | 00:39:48 | - | |
144 | 1850 | BŁAŻUK JAREK | POL | GDYNIA | M | 136 | M40 | 33 | 00:39:56 | 00:39:50 | - | |
145 | 1238 | KONIECZKI DARIUSZ | POL | WEJHEROWO | Maja Team | M | 137 | M40 | 34 | 00:39:54 | 00:39:51 | - |
146 | 1753 | SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA ALEKSANDRA | POL | GDYNIA | TRIDEA TEAM | K | 9 | K30 | 2 | 00:40:01 | 00:39:51 | - |
147 | 2155 | CENTKA MICHAŁ | POL | ZŁOTÓW | M | 138 | M40 | 35 | 00:39:59 | 00:39:52 | - | |
148 | 9801 | WIATROWSKI KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | KPW Gdynia Zespół Techniczny | M | 139 | M20 | 32 | 00:40:14 | 00:39:57 | - |
149 | 2044 | GLIŃSKI TOMASZ | POL | GDAŃSK | Pędziwiatr | M | 140 | M30 | 58 | 00:40:06 | 00:39:58 | - |
150 | 2148 | RYŚ DAWID | POL | GDYNIA | M | 141 | M30 | 59 | 00:43:06 | 00:40:00 | - | |
151 | 2229 | SIKORA ROGER | POL | GDYNIA | Kujawscy Runners | M | 142 | M40 | 36 | 00:40:08 | 00:40:05 | - |
152 | 100 | BARTKOWIAK MICHAŁ | POL | GDYNIA | Trójmiejskie Pyry | M | 143 | M30 | 60 | 00:40:15 | 00:40:07 | - |
153 | 2476 | KANAWKA GRZEGORZ | POL | GDAŃSK | ST RUNNERS | M | 144 | M30 | 61 | 00:40:17 | 00:40:10 | - |
154 | 364 | LANDOWSKI PAWEŁ | POL | OSIECZNA | KM PSP Gdansk | M | 144 | M20 | 33 | 00:40:23 | 00:40:10 | - |
155 | 1421 | JAKUSIK JACEK | POL | MALBORK | Grupa Malbork | M | 144 | M50 | 11 | 00:40:26 | 00:40:10 | - |
156 | 1414 | TUWALSKA ELŻBIETA | POL | GDAŃSK | LKS Zantyr Sztum | K | 10 | K40 | 4 | 00:40:21 | 00:40:12 | - |
157 | 1758 | KLAJNA JAKUB | POL | GDAŃSK | M | 147 | M20 | 34 | 00:40:20 | 00:40:13 | - | |
158 | 1940 | LITWIN JAROSŁAW | POL | RUMIA | Runpassion.pl-team | M | 148 | M50 | 12 | 00:40:19 | 00:40:14 | - |
159 | 2515 | SOBCZYŃSKI DAREK | POL | GDAŃSK | Smaruj Na Trening | M | 149 | M30 | 62 | 00:45:37 | 00:40:15 | - |
160 | 2498 | SZULTK MAGDALENA | POL | GDYNIA | K | 11 | K20 | 5 | 00:40:28 | 00:40:16 | - | |
161 | 784 | WALCZYŃSKI ROBERT | POL | GDYNIA | run-passion.pl team | M | 150 | M40 | 37 | 00:40:28 | 00:40:16 | - |
162 | 2378 | HOPPE MATEUSZ | POL | GDAŃSK | Sopocki Klub Żeglarski | M | 151 | M20 | 35 | 00:40:30 | 00:40:18 | - |
163 | 335 | BORKOWSKI GRZEGORZ | POL | GDYNIA | Triathlon Gdynia | M | 152 | M40 | 38 | 00:40:25 | 00:40:20 | - |
164 | 9807 | STANKIEWICZ DAWID | POL | REDA | Elektryk Wejherowo | M | 153 | M16 | 5 | 00:40:37 | 00:40:23 | - |
165 | 235 | KRÓL MACIEJ | POL | REDA | WiRan Team | M | 154 | M40 | 39 | 00:40:32 | 00:40:24 | - |
166 | 1032 | OKRÓJ ARKADIUSZ | POL | REDA | Team Kreft | M | 155 | M30 | 63 | 00:40:51 | 00:40:31 | - |
167 | 580 | WYSOCKI DAMIAN | POL | ELBLĄG | M | 155 | M20 | 36 | 00:40:51 | 00:40:31 | - | |
168 | 1872 | SOWA KRZYSZTOF | POL | KOŚCIERZYNA | Akademia Biegowa Kościerzyna | M | 157 | M40 | 40 | 00:40:46 | 00:40:33 | - |
169 | 197 | ROKITA MARIUSZ | POL | GDYNIA | RockyRUN | M | 158 | M40 | 41 | 00:40:44 | 00:40:36 | - |
170 | 257 | SIŁKOWSKI RADOSŁAW | POL | GDYNIA | M | 158 | M40 | 41 | 00:40:47 | 00:40:36 | - | |
171 | 1652 | WITKOWSKI BARTOSZ | POL | KIELNO | LKS Zorza Gdynia | M | 160 | M20 | 37 | 00:40:45 | 00:40:37 | - |
172 | 916 | PATELCZYK SŁAWOMIR | POL | DEMLIN | M | 160 | M40 | 43 | 00:40:52 | 00:40:37 | - | |
173 | 2478 | BRYLSKI FILIP | POL | WŁOCŁAWEK | M | 160 | M20 | 37 | 00:40:56 | 00:40:37 | - | |
174 | 1382 | KUGAUDO PIOTR | POL | GDAŃSK | Biegowyswiat.pl | M | 163 | M40 | 44 | 00:40:50 | 00:40:38 | - |
175 | 416 | KURS MACIEJ | POL | GDANSK | Ogniwo Sopot | M | 163 | M30 | 64 | 00:41:00 | 00:40:38 | - |
176 | 2336 | MAZIARCZYK MAREK | POL | GDAŃSK | M | 165 | M40 | 45 | 00:40:50 | 00:40:41 | - | |
177 | 869 | URBANIAK DANIEL | POL | GDYNIA | M | 166 | M40 | 46 | 00:41:00 | 00:40:42 | - | |
178 | 1306 | KOWALSKI ZBYSZEK | POL | GDYNIA | Biegam bo lubię | M | 167 | M40 | 47 | 00:40:54 | 00:40:43 | - |
179 | 1163 | BURZYŃSKI TOMASZ | POL | GDAŃSK | GetResponse Power Runners | M | 168 | M30 | 65 | 00:40:49 | 00:40:44 | - |
180 | 348 | BEJGER MARCIN | POL | GDYNIA | how you doin | M | 169 | M30 | 66 | 00:40:58 | 00:40:45 | - |
181 | 1292 | ULANOWSKI MAREK | POL | GDANSK | Infoprojekt/Biegający Tczew | M | 169 | M50 | 13 | 00:41:00 | 00:40:45 | - |
182 | 2311 | HEYKA IRENEUSZ | POL | LĘBORK | M | 171 | M40 | 48 | 00:40:52 | 00:40:47 | - | |
183 | 207 | LARYSZ BERNARD | POL | GDYNIA | WIJHARS | M | 172 | M40 | 49 | 00:41:13 | 00:40:49 | - |
184 | 599 | DRAWC MIECZYSŁAW | POL | GDAŃSK | SPORTEVO | M | 173 | M50 | 14 | 00:41:00 | 00:40:51 | - |
185 | 1761 | KUŹNIAR WOJTEK | POL | RUMIA | Hanza Lider | M | 174 | M30 | 67 | 00:41:04 | 00:40:54 | - |
186 | 2113 | DĘBIEC EWA | POL | GDAŃSK | Complexsports | K | 12 | K30 | 3 | 00:41:05 | 00:40:54 | - |
187 | 9984 | BORAWSKI KAJETAN | POL | REDA | Samochodówka Wejherowo | M | 174 | M16 | 6 | 00:43:54 | 00:40:54 | - |
188 | 805 | CZAPLICKI MATEUSZ | POL | TORUŃ | M | 176 | M20 | 39 | 00:41:06 | 00:40:55 | - | |
189 | 2394 | ZADORA ANDRZEJ | POL | GDYNIA | Rodzinny Klub Sportowy FURIA POLSKA - MORSY GDYNIA | M | 177 | M50 | 15 | 00:41:09 | 00:40:56 | - |
190 | 1870 | SOWA JOANNA | POL | KOŚCIERZYNA | Akademia Biegowa Kościerzyna | K | 13 | K40 | 5 | 00:41:10 | 00:40:56 | - |
191 | 2026 | DOROBCZYŃSKI MAREK | POL | CHAŁUPY | Chałupy | M | 177 | M30 | 68 | 00:41:13 | 00:40:56 | - |
192 | 2446 | SKWAREK PIOTR | POL | GDYNIA | KS Pidrina Gdynia | M | 179 | M40 | 50 | 00:41:05 | 00:40:57 | - |
193 | 1386 | PETELSKI PAWEŁ | POL | GDAŃSK | Cross Warszawa | M | 180 | M60 | 2 | 00:41:05 | 00:40:58 | - |
194 | 1873 | GOŹDZIEWICZ PAWEŁ | POL | GDYNIA | biegamyrazem.pl | M | 180 | M40 | 51 | 00:41:11 | 00:40:58 | - |
195 | 1125 | ŁAKOMSKI MATEUSZ | POL | SOPOT | O CO BIEGA? | M | 182 | M30 | 69 | 00:41:15 | 00:40:59 | - |
196 | 800 | GŁOMBIOWSKA ZUZANNA | POL | GDYNIA | Runpassion.pl TEAM | K | 14 | K20 | 6 | 00:41:02 | 00:41:00 | - |
197 | 1237 | SZAREJKO MACIEJ | POL | SOPOT | O co biega? | M | 183 | M30 | 70 | 00:41:08 | 00:41:02 | - |
198 | 840 | GAPIŃSKI AREK | POL | LĘBORK | Agoga Gym Lębork / PGS Group | M | 184 | M30 | 71 | 00:41:14 | 00:41:03 | - |
199 | 1095 | BABCIAK JAKUB | POL | NOWY STAW | M | 185 | M16 | 7 | 00:41:25 | 00:41:04 | - | |
200 | 1864 | ŻYCHSKI WOJCIECH | POL | GDYNIA | BanachSportTeem | M | 186 | M30 | 72 | 00:41:25 | 00:41:06 | - |
201 | 108 | KWIECINSKI ROMAN | POL | GDAŃSK | M | 187 | M30 | 73 | 00:41:48 | 00:41:07 | - | |
202 | 427 | SZELIGA JANUSZ | POL | SUCHY DWÓR | Wolny strzelec | M | 188 | M50 | 16 | 00:41:20 | 00:41:08 | - |
203 | 146 | KORYCKI MAREK | POL | GDAŃSK | M | 188 | M30 | 74 | 00:41:33 | 00:41:08 | - | |
204 | 571 | KARWOWSKI ARKADIUSZ | POL | GDAŃSK | PKO BP | M | 190 | M30 | 75 | 00:41:29 | 00:41:09 | - |
205 | 1252 | WRÓBLEWSKI MAREK | POL | LĘBORK | M | 191 | M40 | 52 | 00:41:23 | 00:41:10 | - | |
206 | 1231 | SZYMAŃSKI KRZYSZTOF | POL | DOMATÓWKO | M | 192 | M30 | 76 | 00:41:19 | 00:41:11 | - | |
207 | 2323 | LEWIŃSKI ANDRZEJ | POL | GDYNIA | biegamyrazem.pl / CTS | M | 192 | M40 | 53 | 00:41:22 | 00:41:11 | - |
208 | 1321 | MYSZK DARIUSZ | POL | JANOWICE | Ambitious Runners Team | M | 192 | M40 | 53 | 00:41:22 | 00:41:11 | - |
209 | 434 | JÓŹWIAK ŁUKASZ | POL | RUMIA | M | 192 | M40 | 53 | 00:41:26 | 00:41:11 | - | |
210 | 1623 | RUCHLEWICZ NATALIA | POL | SZTUM | K | 15 | K20 | 7 | 00:41:20 | 00:41:12 | - | |
211 | 595 | MUKA ANDRIY | POL | PUCK | DZIUBAS TEAM | M | 196 | M20 | 40 | 00:46:12 | 00:41:12 | - |
212 | 783 | CZAYKOWSKI WOJCIECH | POL | GDYNIA | Wojto_Sport_Story | M | 197 | M30 | 77 | 00:41:24 | 00:41:16 | - |
213 | 884 | KULESZA JOLANTA | POL | GDAŃSK | CTS Czaja Training System | K | 16 | K30 | 4 | 00:41:26 | 00:41:18 | - |
214 | 1287 | KULESZA MARIUSZ | POL | GDAŃSK | #CTS/LIBERO Biuroserwis | M | 198 | M40 | 56 | 00:41:26 | 00:41:18 | - |
215 | 431 | GRALAK JACEK | POL | KOŚCIERZYNA | Akademia Biegania Kościerzyna | M | 198 | M40 | 56 | 00:41:31 | 00:41:18 | - |
216 | 1307 | WYRZYKOWSKI ANDRZEJ | POL | GDAŃSK | 7 PBOT/ Grupa Biegowa 65 | M | 198 | M50 | 17 | 00:41:33 | 00:41:18 | - |
217 | 1709 | ŻYŁOWSKI DAWID | POL | GDAŃSK | Izerska Grupa Biegowa | M | 201 | M20 | 41 | 00:41:28 | 00:41:20 | - |
218 | 1416 | SKRZYPKOWSKI DANIEL | POL | GDYNIA | SPORTFAZA.pl | M | 201 | M40 | 58 | 00:41:29 | 00:41:20 | - |
219 | 2128 | KOŁATKA MONIKA | POL | IŁAWA | IŁAWA BIEGA | K | 17 | K20 | 8 | 00:41:36 | 00:41:20 | - |
220 | 2009 | LACHOWICZ ADRIAN | POL | GDYNIA | M | 203 | M30 | 78 | 00:41:25 | 00:41:24 | - | |
221 | 113 | KOŁTUNIAK ZBIGNIEW | POL | GDAŃSK | EPAM Team | M | 204 | M30 | 79 | 00:41:43 | 00:41:28 | - |
222 | 9804 | SZULCEK PATRYK | POL | LINIA | Big Yellow Foot Adventure Team | M | 205 | M20 | 42 | 00:41:39 | 00:41:29 | - |
223 | 2345 | SZYNKOWSKI KAROL | POL | GDYNIA | M | 206 | M30 | 80 | 00:41:47 | 00:41:30 | - | |
224 | 250 | PANEK MICHAŁ | POL | SOPOT | runpassion.pl team | M | 207 | M30 | 81 | 00:41:45 | 00:41:32 | - |
225 | 3137 | PUCH ROBERT | POL | ELBLĄG | CTS | M | 208 | M40 | 59 | 00:41:36 | 00:41:33 | - |
226 | 1208 | WASILEWSKI GRZEGORZ | POL | SOPOT | DUDYCZ run | M | 208 | M50 | 18 | 00:41:43 | 00:41:33 | - |
227 | 2252 | PUSZ MATEUSZ | POL | GDAŃSK | CompleXsports | M | 210 | M40 | 60 | 00:41:40 | 00:41:34 | - |
228 | 2257 | ZARĘBA WOJCIECH | POL | GDAŃSK | Fizjo-Med | M | 210 | M40 | 60 | 00:42:06 | 00:41:34 | - |
229 | 77 | KRZYŚKO KRZYSZTOF | POL | BANINO | Kujawscy S7 Runners | M | 212 | M30 | 82 | 00:41:49 | 00:41:36 | - |
230 | 1589 | OLSZEWSKI LESZEK | POL | GDYNIA | Zielona Laguna | M | 212 | M30 | 82 | 00:41:55 | 00:41:36 | - |
231 | 1509 | DZIUBIŃSKI KRZYSZTOF | POL | RUMIA | M | 214 | M30 | 84 | 00:41:59 | 00:41:38 | - | |
232 | 390 | RONKOWSKI TOMASZ | POL | GDAŃSK | Wu Team Running Team | M | 215 | M30 | 85 | 00:41:53 | 00:41:39 | - |
233 | 1786 | TURSKI KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | M | 216 | M30 | 86 | 00:41:56 | 00:41:41 | - | |
234 | 1473 | ZAJĄC WOJCIECH | POL | CZARLIN | M | 217 | M20 | 43 | 00:42:13 | 00:41:46 | - | |
235 | 2510 | BORZYSZKOWSKI BARTOSZ | POL | KWIDZYN | M | 217 | M20 | 43 | 00:42:16 | 00:41:46 | - | |
236 | 1822 | MITURA MACIEJ | POL | GDAŃSK | M | 219 | M30 | 87 | 00:41:53 | 00:41:49 | - | |
237 | 1232 | ŁUKASZEWICZ ANDRZEJ | POL | GDAŃSK | DUDYCZ run | M | 219 | M40 | 62 | 00:42:05 | 00:41:49 | - |
238 | 9813 | DOWBUSZ SEBASTIAN | POL | KARTUZY | Akademia Biegowa Kartuzy | M | 221 | M40 | 63 | 00:41:57 | 00:41:50 | - |
239 | 423 | JANKOWSKI TOMASZ | POL | GDYNIA | Oby mniej niż godzina bo będzie wstyd na dzielni:) | M | 221 | M30 | 88 | 00:42:08 | 00:41:50 | - |
240 | 2193 | KOWALEWSKI MARCIN | POL | GDYNIA | CRiIM | M | 221 | M40 | 63 | 00:42:11 | 00:41:50 | - |
241 | 337 | SŁOWIK DAMIAN | POL | GDANSK | Road To Good Form | M | 224 | M30 | 89 | 00:42:14 | 00:41:51 | - |
242 | 1576 | CICHOCKI MARIUSZ | POL | GDAŃSK | M | 225 | M40 | 65 | 00:42:01 | 00:41:52 | - | |
243 | 981 | PAKUŁA MARCIN | POL | GDYNIA ORŁOWO | PAKULA Team | M | 225 | M40 | 65 | 00:42:22 | 00:41:52 | - |
244 | 9991 | ADAM ŻWIROWSKI | POL | GDAŃSK | M | 227 | M16 | 8 | 00:41:57 | 00:41:56 | - | |
245 | 1967 | GRODŹ MARCIN | POL | SZCZYTNO | M | 227 | M20 | 45 | 00:42:10 | 00:41:56 | - | |
246 | 1470 | SKAWIŃSKI TOMASZ | POL | GDYNIA | NEXUS Team | M | 229 | M40 | 67 | 00:42:10 | 00:41:57 | - |
247 | 2318 | SZUMLAS RAFAŁ | POL | RUMIA | M | 229 | M30 | 90 | 00:42:13 | 00:41:57 | - | |
248 | 1063 | MAKARSKI MICHAŁ | POL | CZECZEWO | M | 231 | M30 | 91 | 00:42:07 | 00:41:58 | - | |
249 | 2423 | SZWEDA WALDEK | POL | GDAŃSK | Aktywuj się w maratonie | M | 231 | M40 | 68 | 00:42:08 | 00:41:58 | - |
250 | 418 | KAMINSKA-OLCZAK MARTA | POL | GDANSK | Lacze Zasuwacze Team | K | 18 | K30 | 5 | 00:42:16 | 00:42:00 | - |
251 | 748 | MSCICHOWSKI MARIUSZ | POL | GDYNIA | BAkt Running Team | M | 233 | M30 | 92 | 00:42:15 | 00:42:01 | - |
252 | 170 | KOPEĆ IGOR | POL | GDYNIA | M | 234 | M40 | 69 | 00:42:17 | 00:42:02 | - | |
253 | 2172 | ŁAPKIEWICZ KAMIL | POL | GDAŃSK | M | 234 | M20 | 46 | 00:42:23 | 00:42:02 | - | |
254 | 1542 | MURAWSKI BARTŁOMIEJ | POL | GDAŃSK | Jeppesen | M | 236 | M20 | 47 | 00:42:22 | 00:42:05 | - |
255 | 2074 | PAPATHANOPOULOS DIONYSIOS | GRC | PATRAS | M | 237 | M30 | 93 | 00:42:29 | 00:42:06 | - | |
256 | 9825 | LABUDDA MATEUSZ | POL | PSZCZÓŁKI | Runrem | M | 237 | M20 | 48 | 00:47:31 | 00:42:06 | - |
257 | 2335 | PASZKO KAMIL | POL | FLORCZAKI 4 | Finisz Morąg | M | 239 | M20 | 49 | 00:42:21 | 00:42:07 | - |
258 | 1869 | JOŃCZYK ANDRZEJ | POL | GDYNIA | Gdynia | M | 239 | M50 | 19 | 00:42:28 | 00:42:07 | - |
259 | 1611 | KOWALIK MICHAŁ | POL | GDYNIA | Kowaliki | M | 239 | M30 | 94 | 00:42:28 | 00:42:07 | - |
260 | 2299 | ORZYŁOWSKI MACIEJ | POL | GDAŃSK | Specjal Team | M | 242 | M40 | 70 | 00:42:09 | 00:42:08 | - |
261 | 986 | GOMULSKI MARCIN | POL | MORĄG | Finisz Morąg | M | 242 | M30 | 95 | 00:42:23 | 00:42:08 | - |
262 | 1908 | LEHMANN DAWID | POL | GDAŃSK | M | 244 | M30 | 96 | 00:42:28 | 00:42:10 | - | |
263 | 553 | KOWALIK ŁUKASZ | POL | GDYNIA | M | 245 | M40 | 71 | 00:42:22 | 00:42:11 | - | |
264 | 9783 | LEJK SEBASTIAN | POL | GDAŃSK | M | 246 | M20 | 50 | 00:42:19 | 00:42:13 | - | |
265 | 889 | SZUSTEK ADAM | POL | TUCHOM | SZUSTY TEAM :-) | M | 247 | M40 | 72 | 00:42:30 | 00:42:14 | - |
266 | 774 | DANIELEWICZ GRZEGORZ | POL | GDYNIA | M | 247 | M40 | 72 | 00:42:36 | 00:42:14 | - | |
267 | 236 | KLARECKI ADRIAN | POL | REDA | WiRan Team | M | 249 | M40 | 74 | 00:42:23 | 00:42:15 | - |
268 | 1498 | SIEBIERSKA PATRYCJA | POL | PŁOCK | Invictus3city | K | 19 | K20 | 9 | 00:42:25 | 00:42:15 | - |
269 | 1695 | ROMPCA DARIUSZ | POL | LUZINO | GKS Kaszubi Luzino | M | 249 | M50 | 20 | 00:42:38 | 00:42:15 | - |
270 | 2456 | BARANOWSKI MACIEJ | POL | GDAŃSK | KS Pidrina Gdynia | M | 251 | M40 | 75 | 00:42:35 | 00:42:16 | - |
271 | 185 | ZAKRZACKI ANDRZEJ | POL | GDYNIA | M | 251 | M40 | 75 | 00:42:41 | 00:42:16 | - | |
272 | 1624 | NALEŻYTY KATARZYNA | POL | GDYNIA | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | K | 20 | K20 | 10 | 00:42:34 | 00:42:17 | - |
273 | 366 | GRUSZCZYNSKI PAWEŁ | POL | GDAŃSK | M | 253 | M30 | 97 | 00:42:32 | 00:42:20 | - | |
274 | 268 | KARPOWICZ GRZEGORZ | POL | MOSTY | KAREPLAND | M | 254 | M30 | 98 | 00:45:45 | 00:42:21 | - |
275 | 2199 | BELLWON PAWEŁ | POL | GDYNIA | Team Bablo | M | 255 | M30 | 99 | 00:42:36 | 00:42:22 | - |
276 | 546 | WYSOCKI MARCIN ROBERT | POL | SZYMBARK | de Wysoccy | M | 256 | M40 | 77 | 00:42:35 | 00:42:23 | - |
277 | 1827 | GÓRECKI ROMAN | POL | GDYNIA | Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl | M | 256 | M40 | 77 | 00:42:39 | 00:42:23 | - |
278 | 712 | WALENDZIAK ALICJA | POL | GOŚCISZEWO | Kujawscy Runners | K | 21 | K40 | 6 | 00:42:37 | 00:42:24 | - |
279 | 9822 | MACKIEWICZ MAREK | POL | ŁOMŻA | M | 258 | M50 | 21 | 00:42:50 | 00:42:24 | - | |
280 | 2022 | KLAUS TOMASZ | POL | GDAŃSK | M | 259 | M20 | 51 | 00:42:33 | 00:42:25 | - | |
281 | 1179 | MIELEC MATEUSZ | POL | GDYNIA | M | 259 | M30 | 100 | 00:42:45 | 00:42:25 | - | |
282 | 1185 | SKRZYPSKI JAKUB | POL | REDA | XLO Gdynia | M | 261 | M20 | 52 | 00:42:28 | 00:42:26 | - |
283 | 226 | DZIOBA MICHAŁ | POL | SOPOT | Tri Dzioba Team | M | 262 | M40 | 79 | 00:42:48 | 00:42:28 | - |
284 | 2357 | KUBERA PAWEŁ | POL | GDAŃSK | M | 262 | M30 | 101 | 00:42:51 | 00:42:28 | - | |
285 | 2141 | WOŹNIAK TOMASZ | POL | GDAŃSK | Tridea Team | M | 264 | M40 | 80 | 00:42:49 | 00:42:30 | - |
286 | 2233 | DYDYMSKI KRZYSZTOF | POL | RUMIA | M | 265 | M40 | 81 | 00:42:44 | 00:42:32 | - | |
287 | 1227 | ZWOLIŃSKI TOMASZ | POL | MOSTY | KM PSP Gdynia | M | 265 | M40 | 81 | 00:42:55 | 00:42:32 | - |
288 | 2135 | SZYMAŃSKI ARTUR | POL | GDAŃSK | LOTOS Running Team | M | 267 | M50 | 22 | 00:42:46 | 00:42:33 | - |
289 | 626 | WEISS KRZYSZTOF | POL | GDANSK | DUDYCZ run | M | 267 | M50 | 22 | 00:42:48 | 00:42:33 | - |
290 | 1428 | BARTNIK ŁUKASZ | POL | GDYNIA | M | 267 | M40 | 83 | 00:42:53 | 00:42:33 | - | |
291 | 724 | KOZIKOWSKI DARIUSZ | POL | STRASZYN | M | 270 | M30 | 102 | 00:42:38 | 00:42:34 | - | |
292 | 67 | WOLFRAM DAWID | POL | GDYNIA | M | 271 | M30 | 103 | 00:42:36 | 00:42:35 | - | |
293 | 2460 | FIAŁKOWSKI MATEUSZ | POL | GDYNIA | M | 271 | M20 | 53 | 00:42:53 | 00:42:35 | - | |
294 | 139 | MOCARSKI WOJCIECH | POL | GDYNIA | Arka Gdynia | M | 273 | M30 | 104 | 00:42:50 | 00:42:36 | - |
295 | 1490 | HALMAN KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | M | 274 | M40 | 84 | 00:42:55 | 00:42:37 | - | |
296 | 1757 | ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW | POL | GDAŃSK | M | 275 | M30 | 105 | 00:42:47 | 00:42:38 | - | |
297 | 1379 | WASILEWSKI MARCIN | POL | GDANSK | Dudycz Run | M | 275 | M40 | 85 | 00:42:48 | 00:42:38 | - |
298 | 1383 | ŻYGOWSKI FILIP | POL | GDYNIA | M | 277 | M30 | 106 | 00:42:52 | 00:42:39 | - | |
299 | 1313 | KOWALSKI PIOTR | POL | WEJHEROWO | MTB - Małe Trójmiasto Biega | M | 277 | M20 | 54 | 00:42:58 | 00:42:39 | - |
300 | 1593 | HALMANN MIREK | POL | WEJHEROWO | PGB Sportowa paczka | M | 277 | M30 | 106 | 00:43:05 | 00:42:39 | - |
301 | 279 | BRUCKI ROBERT | POL | GDYNIA | ROB | M | 280 | M40 | 86 | 00:42:52 | 00:42:42 | - |
302 | 2470 | SZWEDA MAREK | POL | GDAŃSK | M | 280 | M40 | 86 | 00:42:52 | 00:42:42 | - | |
303 | 1404 | PALLACH LECH | POL | GDYNIA | Biegamyrazem.pl | M | 280 | M30 | 108 | 00:42:55 | 00:42:42 | - |
304 | 1076 | JANKE PATRYK | POL | GDYNIA | InviMed Gdynia | M | 283 | M20 | 55 | 00:42:48 | 00:42:43 | - |
305 | 2125 | GUZ ARTUR | POL | GDYNIA | LIVE LOVE RUN | M | 283 | M40 | 88 | 00:43:04 | 00:42:43 | - |
306 | 2055 | REGINIA PIOTR | POL | GDAŃSK | RUM RUNNERS | M | 283 | M30 | 109 | 00:43:18 | 00:42:43 | - |
307 | 1086 | PODOLAK PAWEL | POL | KOSAKOWO | Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska | M | 286 | M30 | 110 | 00:45:52 | 00:42:44 | - |
308 | 1322 | HINC PAWEŁ | POL | GDYNIA | PKM GDYNIA | M | 287 | M60 | 3 | 00:42:55 | 00:42:45 | - |
309 | 247 | ZAPARTY KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | M | 287 | M40 | 89 | 00:42:59 | 00:42:45 | - | |
310 | 1278 | DROST ROBERT | POL | GDYNIA | M | 287 | M30 | 111 | 00:43:01 | 00:42:45 | - | |
311 | 1951 | WALKOWICZ BARTŁOMIEJ | POL | GDYNIA | M | 290 | M40 | 90 | 00:43:06 | 00:42:46 | - | |
312 | 2452 | NACZK ADAM | POL | DOBRZEWINO | KS Pidrina Gdynia | M | 291 | M40 | 91 | 00:43:05 | 00:42:47 | - |
313 | 2296 | BOGORODZ MATEUSZ | POL | MRĄGOWO | M | 291 | M30 | 112 | 00:43:06 | 00:42:47 | - | |
314 | 1452 | WESOŁOWSKI MICHAŁ | POL | RYKI | Biegusiem.pl | M | 291 | M20 | 56 | 00:43:11 | 00:42:47 | - |
315 | 214 | WAŁĘGA PAWEŁ | POL | GDAŃSK | YMAA Sopot -Gdańsk | M | 294 | M40 | 92 | 00:43:11 | 00:42:48 | - |
316 | 1863 | DASIUKIEWICZ LESZEK | POL | GDAŃSK | M | 295 | M60 | 4 | 00:43:05 | 00:42:49 | - | |
317 | 1085 | CZAUS ADAM | POL | GDYNIA | turbinki.com.pl | M | 296 | M30 | 113 | 00:43:02 | 00:42:50 | - |
318 | 164 | ANDREARCZYK PATRYK | POL | GDYNIA | M | 296 | M20 | 57 | 00:43:07 | 00:42:50 | - | |
319 | 86 | ZAKRZEWSKI JAKUB | POL | STAROGARD GDAŃSKI | M | 298 | M30 | 114 | 00:43:02 | 00:42:51 | - | |
320 | 1569 | WASILKA SŁAWOMIR | POL | WEJHEROWO | Hermes | M | 298 | M40 | 93 | 00:43:08 | 00:42:51 | - |
321 | 1462 | WELKE ARTUR | POL | GDYNIA | DSZMD | M | 300 | M40 | 94 | 00:42:56 | 00:42:52 | - |
322 | 44 | PALASCHKE MICHAŁ | POL | GDAŃSK | Sportowy Majkel | M | 301 | M20 | 58 | 00:43:00 | 00:42:53 | - |
323 | 1387 | KACZYŃSKI KAMIL | POL | MORĄG | Finisz Morąg | M | 302 | M40 | 95 | 00:43:09 | 00:42:54 | - |
324 | 1828 | PODKOWSKI WOJCIECH | POL | GDYNIA | Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl | M | 303 | M50 | 24 | 00:43:13 | 00:42:56 | - |
325 | 1081 | PIETRZAK KAMIL | POL | GDYNIA | Biegowa Rodzinka | M | 303 | M30 | 115 | 00:43:16 | 00:42:56 | - |
326 | 1272 | SCHOENNAGEL PAWEŁ | POL | GDAŃSK | schoenagina | M | 303 | M40 | 96 | 00:45:57 | 00:42:56 | - |
327 | 1250 | WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW | POL | LĘBORK | M | 306 | M30 | 116 | 00:43:10 | 00:42:57 | - | |
328 | 138 | KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW | POL | BOJANO | M | 306 | M50 | 25 | 00:43:19 | 00:42:57 | - | |
329 | 1834 | HALBRYT MACIEJ | POL | GDYNIA | Sescom Sports Team | M | 308 | M20 | 59 | 00:42:59 | 00:42:58 | - |
330 | 1930 | ŁANIEC MAREK | POL | GDAŃSK | M | 308 | M50 | 26 | 00:43:20 | 00:42:58 | - | |
331 | 1588 | PROKOPIUK JAROSŁAW | POL | GDYNIA | PROCAR Gdynia | M | 310 | M50 | 27 | 00:43:16 | 00:42:59 | - |
332 | 1395 | KNITTER MAREK | POL | LIPA | M | 311 | M30 | 117 | 00:43:03 | 00:43:00 | - | |
333 | 1434 | TORBICZ PIOTR | POL | GDAŃSK | 666 | M | 311 | M40 | 97 | 00:43:09 | 00:43:00 | - |
334 | 1549 | SZAFRAN BARTOSZ | POL | NOWY DWÓR GDAŃSKI | Martini Lite | M | 313 | M20 | 60 | 00:43:10 | 00:43:01 | - |
335 | 1602 | KLINKOSZ PAWEŁ | POL | KOLECZKOWO | Bojano Biega | M | 313 | M40 | 98 | 00:43:23 | 00:43:01 | - |
336 | 1290 | ĆWIKOWSKI KAMIL | POL | AUGUSTÓW | M | 315 | M20 | 61 | 00:43:22 | 00:43:02 | - | |
337 | 490 | PISAREK ŁUKASZ | POL | GLIWICE | M | 315 | M30 | 118 | 00:46:27 | 00:43:02 | - | |
338 | 682 | KNAPIŃSKI TOMASZ | POL | JÓZEFÓW | CTS | M | 317 | M40 | 99 | 00:43:06 | 00:43:03 | - |
339 | 2134 | GRODZKI MAREK | POL | GDAŃSK | CTS CZAJA TRAINING SYSTEM | M | 317 | M40 | 99 | 00:46:06 | 00:43:03 | - |
340 | 856 | OSSOWSKI MACIEJ | POL | GDAŃSK | M | 319 | M40 | 101 | 00:43:13 | 00:43:04 | - | |
341 | 477 | ADAMCZYK ZACHARIASZ | POL | GDYNIA | M | 320 | M20 | 62 | 00:43:27 | 00:43:05 | - | |
342 | 2265 | ROSA GRZEGORZ | POL | LUZINO | Omega Fitness&Gym Luzino | M | 321 | M30 | 119 | 00:43:21 | 00:43:07 | - |
343 | 618 | ZAPOLNIK DOMINIK | POL | GDYNIA | Jabra Roller Team | M | 322 | M40 | 102 | 00:43:25 | 00:43:08 | - |
344 | 1744 | NOWAK MIROSŁAW | POL | REDA | M | 323 | M50 | 28 | 00:43:25 | 00:43:10 | - | |
345 | 2207 | NAREWSKI MARIUSZ | POL | GDYNIA | M | 323 | M50 | 28 | 00:43:41 | 00:43:10 | - | |
346 | 2511 | NEBELING WOJCIECH | POL | GDYNIA | M | 325 | M40 | 103 | 00:43:31 | 00:43:11 | - | |
347 | 957 | WASYLKA ŁUKASZ | POL | LUZINO | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | M | 325 | M30 | 120 | 00:43:34 | 00:43:11 | - |
348 | 225 | STAŃCZAK ADAM | POL | GDAŃSK | M | 327 | M40 | 104 | 00:43:32 | 00:43:13 | - | |
349 | 464 | KOWALSKI MICHAŁ | POL | KOŚCIERZYNA | KSR Team | M | 328 | M40 | 105 | 00:43:27 | 00:43:14 | - |
350 | 2353 | HELENIAK WIKTOR | POL | GDYNIA | M | 328 | M20 | 63 | 00:46:22 | 00:43:14 | - | |
351 | 1377 | PIJANOWSKI JAN | POL | TCZEW | Biegający Tczew | M | 330 | M50 | 30 | 00:43:24 | 00:43:15 | - |
352 | 1578 | KUBIAK JAGODA | POL | WEJHEROWO | K | 22 | K30 | 6 | 00:43:32 | 00:43:15 | - | |
353 | 527 | PRZYBORSKI MICHAŁ | POL | GDYNIA | M | 330 | M40 | 106 | 00:43:32 | 00:43:15 | - | |
354 | 104 | WAJS ANNA | POL | GDYNIA | K | 22 | K20 | 11 | 00:43:35 | 00:43:15 | - | |
355 | 1068 | KWIATKOWSKI GRZEGORZ | POL | GDAŃSK | M | 332 | M30 | 121 | 00:43:28 | 00:43:16 | - | |
356 | 1450 | BRODOWICZ LUKASZ | POL | GDYNIA | M | 332 | M30 | 121 | 00:43:38 | 00:43:16 | - | |
357 | 133 | GUTOWSKI ANDRZEJ | POL | GDYNIA | SAM BIEGAM | M | 334 | M50 | 31 | 00:43:18 | 00:43:17 | - |
358 | 1724 | KRÓL KRZYSZTOF | POL | STEBLEWO | Wisła Steblewo | M | 334 | M40 | 107 | 00:43:31 | 00:43:17 | - |
359 | 2382 | KONECKO IZABELA | POL | SOPOT | SOPOT Team | K | 24 | K50 | 1 | 00:43:35 | 00:43:17 | - |
360 | 1271 | GRONOWSKI ROBERT | POL | GDYNIA | M | 336 | M40 | 108 | 00:43:24 | 00:43:18 | - | |
361 | 1810 | MYDLARSKI JAROSŁAW | POL | GDYNIA | complexsports Triathlon team | M | 336 | M40 | 108 | 00:46:20 | 00:43:18 | - |
362 | 1649 | DOBOSZ MICHAL | POL | GDYNIA | CompleXsports Triathlon TEAM | M | 336 | M40 | 108 | 00:46:24 | 00:43:18 | - |
363 | 2390 | NOWAK ARKADIUSZ | POL | GDAŃSK - OSOWA | Przyjaciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom DLACZE | M | 339 | M40 | 111 | 00:43:47 | 00:43:19 | - |
364 | 863 | GRABOWSKI MIROSLAW | POL | GDAŃSK | M | 340 | M50 | 32 | 00:43:37 | 00:43:20 | - | |
365 | 1264 | TOKARZ MARCIN | POL | GDYNIA | Blue Media Team | M | 340 | M30 | 123 | 00:43:38 | 00:43:20 | - |
366 | 2194 | HERMAN JACEK | POL | WEJHEROWO | M | 340 | M40 | 112 | 00:43:39 | 00:43:20 | - | |
367 | 1858 | KLAWITTER LESZEK | POL | GDYNIA | DUDYCZrun | M | 340 | M40 | 112 | 00:46:22 | 00:43:20 | - |
368 | 63 | GRZYWACZ KAROL | POL | GDYNIA | Lolo Team | M | 344 | M30 | 124 | 00:43:28 | 00:43:21 | - |
369 | 2120 | WNUK LESZEK | POL | GDYNIA | TRI_SEA_MEWA_WŁADYSŁAWOWO..PL | M | 344 | M30 | 124 | 00:43:38 | 00:43:21 | - |
370 | 725 | DŁUGOSZ TOMASZ | POL | GDAŃSK | KB Prawo do życia / ADVA | M | 346 | M30 | 126 | 00:43:38 | 00:43:22 | - |
371 | 9765 | SZUSTAK TOMASZ | POL | GDYNIA | CTS/Autopay Team | M | 346 | M30 | 126 | 00:43:43 | 00:43:22 | - |
372 | 382 | ROGOCZ MACIEJ | POL | GDYNIA | M | 346 | M40 | 114 | 00:43:47 | 00:43:22 | - | |
373 | 9958 | ŁAJMING MATEUSZ | POL | GDAŃSK | M | 349 | M20 | 64 | 00:43:46 | 00:43:23 | - | |
374 | 634 | KRÓL MICHAŁ | POL | SOPOT | M | 350 | M30 | 128 | 00:43:49 | 00:43:24 | - | |
375 | 514 | DANILEWICZ KAMIL | POL | GDAŃSK | ECMO Team | M | 351 | M30 | 129 | 00:43:27 | 00:43:25 | - |
376 | 1826 | SZCZĘSNY MARCIN | POL | GDAŃSK | M | 352 | M30 | 130 | 00:43:51 | 00:43:26 | - | |
377 | 369 | STROJNOWSKI SŁAWOMIR | POL | GDAŃSK | M | 353 | M50 | 33 | 00:43:32 | 00:43:27 | - | |
378 | 1350 | ZINKEL JACEK | POL | LUZINO | GKS Kaszubi | M | 354 | M50 | 34 | 00:43:46 | 00:43:28 | - |
379 | 672 | SZULC KAMILA | POL | GDYNIA | K | 25 | K30 | 7 | 00:43:43 | 00:43:30 | - | |
380 | 2501 | GAWARECKI KAMIL | POL | PRUSZCZ GDAŃSKI | Lotos Running Team | M | 355 | M30 | 131 | 00:43:34 | 00:43:31 | - |
381 | 1586 | STRYCHOWSKI JAKUB | POL | GDYNIA | COMPLEXSPORTS | M | 356 | M40 | 115 | 00:43:38 | 00:43:32 | - |
382 | 1400 | GROCHOWSKI PATRYK | POL | GDYNIA | M | 356 | M20 | 65 | 00:43:54 | 00:43:32 | - | |
383 | 1035 | PĘŚKO MICHAŁ | POL | GDAŃSK | M | 358 | M40 | 116 | 00:43:43 | 00:43:33 | - | |
384 | 2098 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF | POL | GDAŃSK | Rozbiegani-Żychlin | M | 359 | M40 | 117 | 00:43:36 | 00:43:34 | - |
385 | 692 | WIELICZKO DAMIAN | POL | GDYNIA | BLUE MEDIA TEAM | M | 360 | M20 | 66 | 00:44:04 | 00:43:35 | - |
386 | 696 | PAGA MARCIN | POL | POGÓRZE | PAGA | M | 361 | M30 | 132 | 00:43:54 | 00:43:39 | - |
387 | 1636 | PEKRUL WOJCIECH | POL | GDAŃSK | Między Treningami | M | 361 | M20 | 67 | 00:43:56 | 00:43:39 | - |
388 | 1096 | BABCIAK ROMAN | POL | NOWY STAW | LOTOS RUNNING TEAM | M | 361 | M40 | 118 | 00:44:01 | 00:43:39 | - |
389 | 2249 | ORLIKOWSKI EUGENIUSZ | POL | GDYNIA | biegamyrazem.pl | M | 364 | M70 | 1 | 00:43:50 | 00:43:40 | - |
390 | 688 | FIKUS MIROSŁAW | POL | LĘBORK | M | 365 | M30 | 133 | 00:44:06 | 00:43:41 | - | |
391 | 396 | MUSZARSKI JAKUB | POL | GDAŃSK | while(1): {self.hrdr(),self.bttr(),self.fstr(),} | M | 366 | M30 | 134 | 00:43:45 | 00:43:42 | - |
392 | 1728 | KLOPOTEK CLAUDIA | POL | GDYNIA | K | 26 | K20 | 12 | 00:44:02 | 00:43:43 | - | |
393 | 2448 | LASKOWSKI RADOSŁAW | POL | GDYNIA | KS Pidrina Gdynia | M | 367 | M40 | 119 | 00:43:54 | 00:43:44 | - |
394 | 659 | AMBROZIAK KRZYSZTOF | POL | GDAŃSK | Autopay Sports Team | M | 368 | M40 | 120 | 00:43:55 | 00:43:45 | - |
395 | 99 | KULAS PAWEŁ | POL | GDYNIA | Pączek & Pączek | M | 368 | M30 | 135 | 00:43:58 | 00:43:45 | - |
396 | 1892 | SZYMKOWIAK MARCIN | POL | MORĄG | Finisz Morąg | M | 368 | M30 | 135 | 00:43:58 | 00:43:45 | - |
397 | 875 | MAJEWSKI PIOTR | POL | GDYNIA | M | 368 | M30 | 135 | 00:44:07 | 00:43:45 | - | |
398 | 690 | BUŚ ALEKSANDER | POL | MOSTY | M | 368 | M40 | 120 | 00:44:10 | 00:43:45 | - | |
399 | 9805 | SZCZĘSNA MAŁGORZATA | POL | GDYNIA | Tri Ladies/Complexsports | K | 27 | K30 | 8 | 00:44:14 | 00:43:47 | - |
400 | 2277 | CHAMSKI MICHAŁ | POL | GDAŃSK | Grupa Biegowa 65 | M | 373 | M30 | 138 | 00:43:49 | 00:43:48 | - |
401 | 206 | RUDŹKO WOJCIECH | POL | WEJHEROWO | M | 374 | M50 | 35 | 00:43:59 | 00:43:49 | - | |
402 | 681 | GARCÍA CASTRO IVÁN MANUEL | ESP | GDYNIA | M | 374 | M30 | 139 | 00:44:13 | 00:43:49 | - | |
403 | 1671 | JARZYNOWSKI ŁUKASZ | POL | GDANSK | M | 376 | M30 | 140 | 00:43:56 | 00:43:51 | - | |
404 | 1349 | PACHOLEC STANISŁAW | POL | GARZEWO | Pszczółkowski Team | M | 376 | M60 | 5 | 00:44:00 | 00:43:51 | - |
405 | 2002 | MAKSYŚ RYSZARD | POL | PIERWOSZYNO | M | 376 | M60 | 5 | 00:44:11 | 00:43:51 | - | |
406 | 1631 | WESOŁOWSKI MACIEJ | POL | KRĘPA SŁUPSKA | M | 379 | M20 | 68 | 00:44:17 | 00:43:52 | - | |
407 | 1117 | SMENTOCH RADOSŁAW | POL | ŻUKOWO | nieDZIELNI biegacze | M | 380 | M20 | 69 | 00:44:21 | 00:43:53 | - |
408 | 2384 | ZIÓŁEK SEBASTIAN | POL | JARANDOWO | M | 381 | M20 | 70 | 00:43:55 | 00:43:54 | - | |
409 | 1534 | RENACHOWSKI MIROSŁAW | POL | REDA | OPEC GDYNIA/Biegamyrazem.pl | M | 381 | M40 | 122 | 00:44:15 | 00:43:54 | - |
410 | 1531 | LISOWSKI TOMASZ | POL | GDAŃSK | Dynatrace | M | 383 | M30 | 141 | 00:44:16 | 00:43:56 | - |
411 | 1053 | JAKUBIEC ALEKSANDRA | POL | GDYNIA | K | 28 | K30 | 9 | 00:44:21 | 00:43:56 | - | |
412 | 463 | RZEPECKI RADEK | POL | GDAŃSK | M | 384 | M40 | 123 | 00:44:05 | 00:43:57 | - | |
413 | 1799 | HUMANOWSKI MACIEJ | POL | WŁADYSŁAWOWO | M | 385 | M20 | 71 | 00:44:03 | 00:43:58 | - | |
414 | 2396 | JANISZ KRZYSZTOF | POL | JUSZKOWO | DUDYCZ run | M | 385 | M40 | 124 | 00:44:09 | 00:43:58 | - |
415 | 379 | GEHRKE TOMASZ | POL | GDYNIA | Mona Mi | M | 387 | M40 | 125 | 00:44:15 | 00:43:59 | - |
416 | 2316 | WOŹNIAK JACEK | POL | GDAŃSK | Porta Active Team | M | 388 | M30 | 142 | 00:44:05 | 00:44:00 | - |
417 | 9848 | SZTAJKOWSKI MARCIN | POL | GDAŃSK | Smaruj na trening team | M | 389 | M30 | 143 | 00:44:12 | 00:44:01 | - |
418 | 1528 | LINDA KAROLINA | POL | GDAŃSK | Dynatrace | K | 29 | K30 | 10 | 00:44:21 | 00:44:01 | - |
419 | 38 | MEYER-SZARY KRYSTIAN | POL | GDYNIA | www.wakacjelubiatowo.pl | M | 389 | M30 | 143 | 00:44:27 | 00:44:01 | - |
420 | 9843 | MIELNIK EMILIA | POL | SYCHOWO | K | 30 | K30 | 11 | 00:44:03 | 00:44:02 | - | |
421 | 2053 | BIAŁECKI ADAM | POL | GDYNIA | HYDROSTACJA | M | 391 | M20 | 72 | 00:44:17 | 00:44:02 | - |
422 | 880 | STUDZIŃSKI RAFAŁ | POL | GDYNIA | M | 392 | M30 | 145 | 00:44:12 | 00:44:06 | - | |
423 | 1920 | SŁAWEK PIOTR | POL | SOPOT | M | 392 | M50 | 36 | 00:44:17 | 00:44:06 | - | |
424 | 838 | DEJNAROWICZ PIOTR | POL | POGÓRZE | biegamyrazem.pl | M | 392 | M40 | 126 | 00:47:07 | 00:44:06 | - |
425 | 807 | NOWOSIELSKI JAKUB | POL | GDAŃSK | M | 395 | M20 | 73 | 00:44:12 | 00:44:07 | - | |
426 | 1524 | SMOLIŃSKI MAREK | POL | GDAŃSK | Dynatrace | M | 395 | M30 | 146 | 00:44:13 | 00:44:07 | - |
427 | 786 | TYBURA RAFAŁ | POL | GDYNIA | CTS Czaja Training System | M | 397 | M40 | 127 | 00:44:17 | 00:44:08 | - |
428 | 496 | KACZYKOWSKI KAROL | POL | ŻELISTRZEWO | Korona Żelistrzewo Biega | M | 397 | M40 | 127 | 00:44:23 | 00:44:08 | - |
429 | 823 | GAJEWSKI KRZYSZTOF | POL | GDAŃSK | takaRYBA | M | 399 | M40 | 129 | 00:44:32 | 00:44:09 | - |
430 | 9987 | SNOCHOWSKI MICHAŁ | POL | GDAŃSK | M | 399 | M30 | 147 | 00:46:44 | 00:44:09 | - | |
431 | 1862 | CZYŻYK PIOTR | POL | GDYNIA | Dla Asi i Julego | M | 401 | M30 | 148 | 00:44:11 | 00:44:10 | - |
432 | 1319 | DYDYNA KRZYSZTOF | POL | KĄTY RYBACKIE | Wojsko Polskie | M | 401 | M50 | 37 | 00:44:18 | 00:44:10 | - |
433 | 9947 | KEMPIŃSKI ARKADIUSZ | POL | GRUDZIĄDZ | Kempes | M | 403 | M40 | 130 | 00:44:20 | 00:44:11 | - |
434 | 485 | GRUSZKA WIKTOR | POL | GDAŃSK | M | 404 | M50 | 38 | 00:44:14 | 00:44:12 | - | |
435 | 40 | KACHELSKI ADAM | POL | GDYNIA | M | 404 | M30 | 149 | 00:44:18 | 00:44:12 | - | |
436 | 1374 | ŁANIEC MATEUSZ | POL | GDAŃSK | M | 404 | M20 | 74 | 00:44:34 | 00:44:12 | - | |
437 | 9951 | GROT-SZYBOWSKA PAULINA | POL | KOŚCIERZYNA | Akademia Biegowa Kościerzyna | K | 31 | K20 | 13 | 00:44:19 | 00:44:13 | - |
438 | 717 | GDANIEC KAMIL | POL | TCZEW | M | 407 | M30 | 150 | 00:44:25 | 00:44:13 | - | |
439 | 505 | PŁACHTA TOMASZ | POL | GDYNIA | Samotny Kojot | M | 408 | M40 | 131 | 00:44:19 | 00:44:14 | - |
440 | 393 | GBYL JACEK | POL | GDANSK | M | 408 | M50 | 39 | 00:44:30 | 00:44:14 | - | |
441 | 2447 | DUDZIK MAREK | POL | GDYNIA | KS Pidrina Gdynia | M | 408 | M40 | 131 | 00:44:32 | 00:44:14 | - |
442 | 242 | MACHNIKOWSKI MAREK | POL | GDASK | M | 411 | M50 | 40 | 00:44:16 | 00:44:15 | - | |
443 | 2024 | MOLICKI GRZEGORZ | POL | SŁUPSK | Spartez | M | 411 | M20 | 75 | 00:44:20 | 00:44:15 | - |
444 | 2468 | WNUK JAKUB | POL | SZTUM | M | 411 | M30 | 151 | 00:44:25 | 00:44:15 | - | |
445 | 251 | KIEŁBASA PRZEMYSŁAW | POL | GDYNIA | M | 414 | M30 | 152 | 00:44:19 | 00:44:16 | - | |
446 | 2502 | NACZYK MARTA | POL | GDYNIA | dietetyk www.FormaNaSzczyt.pl | K | 32 | K30 | 12 | 00:44:36 | 00:44:16 | - |
447 | 3150 | GRABOWSKI GRZEGORZ | POL | GNIEWOWO | ASTMA GDAŃSK | M | 414 | M40 | 133 | 00:44:40 | 00:44:16 | - |
448 | 1366 | LABUDA ANNA | POL | PROKOWO | Akademia Biegowa Kartuzy | K | 32 | K40 | 7 | 00:44:41 | 00:44:16 | - |
449 | 9818 | DĄBSKI GRZEGORZ | POL | GDYNIA | M | 414 | M40 | 133 | 00:47:44 | 00:44:16 | - | |
450 | 405 | SUWAŁA JAROSŁAW | POL | GDYNIA | M | 417 | M30 | 153 | 00:44:32 | 00:44:19 | - | |
451 | 36 | KORJAT BARTEK | POL | GDYNIA | Strefa Tuningu | M | 418 | M30 | 154 | 00:44:26 | 00:44:20 | - |
452 | 1143 | BUCZYŃSKI PAWEŁ | POL | TRĄBKI MAŁE | M | 418 | M40 | 135 | 00:47:21 | 00:44:20 | - | |
453 | 2264 | BARANOWSKI ROBERT | POL | GDYNIA | State Street Running Club | M | 420 | M30 | 155 | 00:44:55 | 00:44:21 | - |
454 | 1020 | WIRKUS ROMAN | POL | KOŚCIERZYNA | JAGODOWA TEAM | M | 421 | M40 | 136 | 00:47:22 | 00:44:22 | - |
455 | 597 | STAWIARSKI ŁUKASZ | POL | GDYNIA | M | 422 | M30 | 156 | 00:44:44 | 00:44:23 | - | |
456 | 2415 | KASPRZAK MAREK | POL | GDYNIA | biegamyrazem.pl | M | 423 | M30 | 157 | 00:44:45 | 00:44:26 | - |
457 | 380 | KUKULSKI KAROL | POL | GDYNIA | Anw Gdynia | M | 424 | M20 | 76 | 00:44:56 | 00:44:28 | - |
458 | 1175 | MIŁEJKO ARKADIUSZ | POL | GRZYBNO | Akademia Biegowa Kartuzy | M | 425 | M40 | 137 | 00:44:54 | 00:44:29 | - |
459 | 290 | KOWALCZYK MICHAŁ | POL | GDYNIA | BBL GDYNIA | M | 425 | M30 | 158 | 00:47:29 | 00:44:29 | - |
460 | 1600 | PIONK RAFAŁ | POL | MISZEWO | Kujawscy Runners | M | 425 | M30 | 158 | 00:47:29 | 00:44:29 | - |
461 | 758 | KIRYLUK PATRYCJA | POL | GDYNIA | K | 34 | K20 | 14 | 00:44:38 | 00:44:30 | - | |
462 | 289 | MUSIOŁ MARIUSZ | POL | GDYNIA | M | 428 | M40 | 138 | 00:44:45 | 00:44:31 | - | |
463 | 1978 | KUBERACKI JAKUB | POL | GDYNIA | M | 428 | M16 | 9 | 00:44:47 | 00:44:31 | - | |
464 | 1431 | KACZMAREK PIOTR | POL | GDAŃSK | dobory.pl | M | 428 | M40 | 138 | 00:44:54 | 00:44:31 | - |
465 | 9982 | RORAF MAGDALENA | POL | CELBOWO | Team Kreft | K | 35 | K30 | 13 | 00:44:51 | 00:44:32 | - |
466 | 1355 | KRAĆ JANUSZ | POL | GDAŃSK | Czitos <3 | M | 431 | M30 | 160 | 00:44:45 | 00:44:34 | - |
467 | 1847 | SZARMACH ŁUKASZ | POL | GDYNIA | M | 432 | M30 | 161 | 00:44:51 | 00:44:35 | - | |
468 | 938 | SIENNY SEBASTIAN | POL | GDYNIA | Helios Gdynia | M | 433 | M30 | 162 | 00:44:41 | 00:44:36 | - |
469 | 1118 | GRABAN EMILIA | POL | GDAŃSK | Intel Runners | K | 36 | K20 | 15 | 00:45:33 | 00:44:38 | - |
470 | 1638 | DYGUDAJ JERZY | POL | BIENIOWICE 78 A | KB LEW LEGNICA | M | 434 | M70 | 2 | 00:44:51 | 00:44:42 | - |
471 | 49 | ŚWIĘCICKI TOMASZ | POL | GDAŃSK | M | 434 | M40 | 140 | 00:44:53 | 00:44:42 | - | |
472 | 1183 | SITARCZUK MARIUSZ | POL | GDAŃSK | M | 436 | M30 | 163 | 00:45:06 | 00:44:43 | - | |
473 | 2461 | POPIELSKI TOMASZ | POL | GDAŃSK | 310 | M | 437 | M30 | 164 | 00:45:15 | 00:44:44 | - |
474 | 2444 | MAKARSKI JAROSŁAW | POL | GDYNIA | KS Pidrina Gdynia | M | 438 | M40 | 141 | 00:44:56 | 00:44:45 | - |
475 | 1950 | JAKUBOWSKI PAWEŁ | POL | GDANSK | Solwit Team/ BBL AWFiS | M | 439 | M40 | 142 | 00:44:49 | 00:44:46 | - |
476 | 1592 | PUSDROWSKI MICHAŁ | POL | REDA | RUNEDA / #RunnerFromReda | M | 440 | M30 | 165 | 00:45:02 | 00:44:48 | - |
477 | 881 | STELMACH RADEK | POL | TCZEW | M | 441 | M30 | 166 | 00:44:53 | 00:44:51 | - | |
478 | 893 | FUDALEWSKI BARTOSZ | POL | GDYNIA | Król królów. | M | 441 | M30 | 166 | 00:45:09 | 00:44:51 | - |
479 | 2166 | SZAPAR RADOSŁAW | POL | GDYNIA | Cyberpunks | M | 441 | M40 | 143 | 00:45:17 | 00:44:51 | - |
480 | 2085 | CICHOŃCZUK ANTONI | POL | GDYNIA | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | M | 444 | M70 | 3 | 00:45:05 | 00:44:52 | - |
481 | 234 | GRZEGORY MAREK | POL | WŁADYSŁAWOWO | Decathlon Rumia | M | 445 | M20 | 77 | 00:45:08 | 00:44:53 | - |
482 | 802 | HOŁUBOWICZ PIOTR | POL | GOLUB-DOBRZYŃ | M | 446 | M30 | 168 | 00:45:05 | 00:44:54 | - | |
483 | 2548 | KACZMARSKI TOMEK | POL | GDYNIA | WZWGD | M | 446 | M40 | 144 | 00:48:30 | 00:44:54 | - |
484 | 261 | MANTEUFEL MACIEJ | POL | RUMIA | Decathlon | M | 448 | M20 | 78 | 00:45:10 | 00:44:55 | - |
485 | 2083 | WENTA RAFAŁ | POL | SIERAKOWICE | M | 449 | M30 | 169 | 00:45:13 | 00:44:56 | - | |
486 | 229 | SZAFRAŃSKI MAREK | POL | MOSTY | BBL AWF Gdańsk | M | 450 | M50 | 41 | 00:45:09 | 00:44:57 | - |
487 | 2100 | DZIEDZIEWICZ SEBASTIAN | POL | ELBLĄG | M | 450 | M20 | 79 | 00:45:24 | 00:44:57 | - | |
488 | 1008 | ŁUCHNIAK ZBIGNIEW | POL | MOSTY | Tomi&Zbi | M | 452 | M40 | 145 | 00:45:09 | 00:44:58 | - |
489 | 2374 | WROŃSKI WOJCIECH | POL | GDYNIA | M | 452 | M20 | 80 | 00:45:22 | 00:44:58 | - | |
490 | 1717 | BUDNIK MACIEJ | POL | GDAŃSK | M | 452 | M30 | 170 | 00:48:01 | 00:44:58 | - | |
491 | 1794 | MARCINIAK MATEUSZ | POL | GDYNIA | Rezerwowe Psy | M | 455 | M30 | 171 | 00:45:06 | 00:44:59 | - |
492 | 9817 | MARZEC PRZEMYSŁAW | POL | GDAŃSK | Grupa Biegowa 65 | M | 455 | M30 | 171 | 00:45:14 | 00:44:59 | - |
493 | 1466 | WOJNAROWSKI JAKUB | POL | GDYNIA | M | 455 | M40 | 146 | 00:46:59 | 00:44:59 | - | |
494 | 1236 | PAWSKI MAREK | POL | GDYNIA | JW 3936 | M | 458 | M40 | 147 | 00:45:01 | 00:45:00 | - |
495 | 135 | WŁADZIŃSKI ADAM | POL | GDYNIA | RRRR | M | 459 | M20 | 81 | 00:45:20 | 00:45:01 | - |
496 | 440 | LAMPARSKI BARTŁOMIEJ | POL | SOPOT | M | 460 | M20 | 82 | 00:45:30 | 00:45:03 | - | |
497 | 79 | TYBURSKI FILIP | POL | GRUDZIĄDZ | KM PSP Grudziądz | M | 461 | M30 | 173 | 00:45:16 | 00:45:04 | - |
498 | 2058 | LIPKO ADRIANNA | POL | GDYNIA | Biegamyrazem.pl | K | 37 | K30 | 14 | 00:45:20 | 00:45:04 | - |
499 | 2459 | NUSZEL PAWEŁ | POL | GDYNIA | BIEGAMYRAZEM.PL | M | 461 | M30 | 173 | 00:45:20 | 00:45:04 | - |
500 | 1754 | KOSTRA MAGDALENA | POL | GDYNIA | Polska Północna | K | 38 | K40 | 8 | 00:45:21 | 00:45:05 | - |
501 | 741 | POLOM-VERZHBITSKAYA ANNA | POL | GDAŃSK | LPP TEAM | K | 39 | K30 | 15 | 00:45:12 | 00:45:06 | - |
502 | 2116 | SIKORA SZYMON | POL | REDA | RUNEDA | M | 463 | M20 | 83 | 00:45:17 | 00:45:06 | - |
503 | 273 | ZAKASZEWSKI KAMIL | POL | GDAŃSK | TREC TEAM | M | 463 | M30 | 175 | 00:47:42 | 00:45:06 | - |
504 | 740 | OSZYWA MARCIN | POL | RUMIA | M | 465 | M40 | 148 | 00:45:08 | 00:45:07 | - | |
505 | 512 | CICHOWSKI JANUSZ | POL | ELBLĄG | DĄBROWAR | M | 465 | M30 | 176 | 00:45:50 | 00:45:07 | - |
506 | 212 | FIOGNOSTOV OLEKSANDR | POL | GDYNIA | M | 465 | M20 | 84 | 00:45:51 | 00:45:07 | - | |
507 | 554 | CHOJNACKI MARCIN | POL | RUMIA | M | 468 | M40 | 149 | 00:45:37 | 00:45:08 | - | |
508 | 1180 | MILCZANOWSKI KONRAD | POL | GDAŃSK | M | 468 | M30 | 177 | 00:45:54 | 00:45:08 | - | |
509 | 1320 | HARASIMIUK-GRODZKA MAŁGORZATA | POL | GDAŃSK | CTS CZAJA TRAINING SYSTEM | K | 40 | K40 | 9 | 00:48:13 | 00:45:10 | - |
510 | 762 | GRZONKA MACIEJ | POL | GDYNIA | Gruby biega | M | 470 | M30 | 178 | 00:45:17 | 00:45:11 | - |
511 | 940 | BALICKI MATEUSZ | POL | REDA | Parkrun Gdynia | M | 470 | M16 | 10 | 00:45:21 | 00:45:11 | - |
512 | 915 | DERING MARCIN | POL | DEMLIN | M | 472 | M30 | 179 | 00:45:27 | 00:45:12 | - | |
513 | 2205 | KOPEC BARTOSZ | POL | GDAŃSK | M | 472 | M20 | 85 | 00:45:32 | 00:45:12 | - | |
514 | 1170 | GAŁKA GRZEGORZ | POL | GDAŃSK | M | 474 | M40 | 150 | 00:45:18 | 00:45:13 | - | |
515 | 1336 | ZALEWSKI JAKUB | POL | GDAŃSK | M | 474 | M20 | 86 | 00:45:21 | 00:45:13 | - | |
516 | 2458 | GRABOWSKI DARIUSZ | POL | SOPOT | KS Pidrina Gdynia | M | 476 | M40 | 151 | 00:45:31 | 00:45:14 | - |
517 | 1559 | KRAWCZYK ANDRZEJ | POL | WEJHEROWO | M | 477 | M40 | 152 | 00:48:25 | 00:45:15 | - | |
518 | 31 | GĄSZCZYK DARIUSZ | POL | GDYNIA | M | 478 | M20 | 87 | 00:45:27 | 00:45:17 | - | |
519 | 1408 | LABUDA ŁUKASZ | POL | GDYNIA | Saint-Gobain SQUAD | M | 479 | M30 | 180 | 00:45:31 | 00:45:18 | - |
520 | 9484 | MEYER MICHAŁ | POL | GDYNIA | M | 480 | M30 | 181 | 00:48:45 | 00:45:19 | - | |
521 | 1789 | BOROWIECKI WOJCIECH | POL | GDYNIA | M | 481 | M50 | 42 | 00:45:33 | 00:45:20 | - | |
522 | 605 | WITKA PIOTR | POL | GARCZEGORZE | Klub Mors Łeba | M | 481 | M50 | 42 | 00:45:52 | 00:45:20 | - |
523 | 254 | SZUMLAS DARIUSZ | POL | CHWASZCZYNO | M | 483 | M40 | 153 | 00:45:29 | 00:45:22 | - | |
524 | 1233 | RONDUDA ROBERT | POL | GDYNIA | KMP Gdynia | M | 484 | M40 | 154 | 00:45:30 | 00:45:23 | - |
525 | 1425 | PARTYKA SZYMON | POL | GDYNIA | parkrun gdynia | M | 484 | M30 | 182 | 00:48:25 | 00:45:23 | - |
526 | 1729 | BOGDANSKI LUKASZ | POL | GDYNIA | Refinitiv Running Team | M | 486 | M30 | 183 | 00:45:51 | 00:45:24 | - |
527 | 611 | BRZOZOWICZ ANNA | POL | MOSTY | K | 41 | K30 | 16 | 00:45:26 | 00:45:25 | - | |
528 | 2013 | STOLAREK WERONIKA | POL | GDANSK | Complexsports/Tri Ladies | K | 41 | K30 | 16 | 00:45:52 | 00:45:25 | - |
529 | 180 | KOCHANEK AGATA | POL | DĘBOGÓRZE | K | 43 | K20 | 16 | 00:45:28 | 00:45:26 | - | |
530 | 181 | KOCHANEK PAWEŁ | POL | DĘBOGÓRZE | M | 487 | M20 | 88 | 00:45:28 | 00:45:26 | - | |
531 | 9952 | JEZUSEK JAROSŁAW | POL | GDYNIA | M | 487 | M40 | 155 | 00:45:44 | 00:45:26 | - | |
532 | 1568 | PRABUCKI PIOTR | POL | STAROGARD GDAŃSKI | SKL Filippides Starogard | M | 489 | M40 | 156 | 00:45:50 | 00:45:27 | - |
533 | 2454 | MOCEK WOJCIECH | POL | GDYNIA | KS Pidrina Gdynia | M | 489 | M50 | 44 | 00:45:52 | 00:45:27 | - |
534 | 1363 | WOJSA MARCIN | POL | GDAŃSK | M | 489 | M30 | 184 | 00:45:56 | 00:45:27 | - | |
535 | 1725 | KRÓL GRZEGORZ | POL | RÓŻYNY | M | 492 | M40 | 157 | 00:45:42 | 00:45:28 | - | |
536 | 576 | ROGAŁA ADAM | POL | GDYNIA | dZH MW | M | 492 | M40 | 157 | 00:45:42 | 00:45:28 | - |
537 | 1907 | NICEWICZ ROBERT | POL | GDYNIA | Nicek | M | 492 | M40 | 157 | 00:45:49 | 00:45:28 | - |
538 | 65 | PODGÓRSKI SŁAWOMIR | POL | CHWASZCZYNO | Ubezpieczenia Chwaszczyno | M | 492 | M40 | 157 | 00:45:53 | 00:45:28 | - |
539 | 9832 | HENBERG PRZEMYSŁAW | POL | TORUŃ | M | 496 | M30 | 185 | 00:45:43 | 00:45:29 | - | |
540 | 1802 | WOJCIESZAK KAROL | POL | REDA | Vegerunners Team | M | 496 | M20 | 89 | 00:45:43 | 00:45:29 | - |
541 | 209 | SEMMERLING SYLWESTER | POL | PUCK | M | 498 | M40 | 161 | 00:45:33 | 00:45:31 | - | |
542 | 9840 | RYNKIEWICZ DARIUSZ | POL | DĘBOGÓRZE | M | 499 | M40 | 162 | 00:39:48 | 00:45:32 | - | |
543 | 2179 | ZIOMEK PIOTR | POL | RUMIA | PKO Bank Polski | M | 499 | M30 | 186 | 00:45:43 | 00:45:32 | - |
544 | 516 | DUBIELA ADAM | POL | GDYNIA | Eltel Networks | M | 501 | M30 | 187 | 00:45:55 | 00:45:34 | - |
545 | 1694 | PAWELLA SŁAWOMIR | POL | GDYNIA | FIKI MIKI Team | M | 502 | M50 | 45 | 00:45:44 | 00:45:35 | - |
546 | 683 | GROTH DAGMARA | POL | ŻUKOWO | KUJAWSCY RUNNERS | K | 44 | K20 | 17 | 00:45:48 | 00:45:35 | - |
547 | 411 | SULARZ WOJCIECH | POL | GDYNIA | Soolashowe Truchtanie | M | 502 | M50 | 45 | 00:45:49 | 00:45:35 | - |
548 | 1527 | LEWANDOWSKI PIOTR | POL | PRABUTY | Dynatrace | M | 504 | M20 | 90 | 00:45:56 | 00:45:36 | - |
549 | 325 | WSZELAKI MARCIN | POL | REDA | PSSW | M | 504 | M30 | 188 | 00:46:02 | 00:45:36 | - |
550 | 2368 | KIELIBA FILIP | POL | GDYNIA | M | 506 | M30 | 189 | 00:46:01 | 00:45:37 | - | |
551 | 1259 | KOZŁOWSKI WOJCIECH | POL | GDYNIA | M | 506 | M30 | 189 | 00:46:12 | 00:45:37 | - | |
552 | 843 | RETZLAFF BRUNON | POL | GDYNIA | CBŚ | M | 506 | M40 | 163 | 00:46:19 | 00:45:37 | - |
553 | 2517 | BANIEWICZ KRZYSZTOF | POL | GDANSK | M | 509 | M30 | 191 | 00:45:52 | 00:45:39 | - | |
554 | 1209 | KACZMAREK-BYZDRA ALEKSANDRA | POL | CHWASZCZYNO | Kaczmarek Team | K | 45 | K40 | 10 | 00:45:56 | 00:45:39 | - |
555 | 1142 | DUTKIEWICZ KRZYSZTOF | POL | GDAŃSK | Riviera Brzeźnieńska | M | 510 | M50 | 47 | 00:45:56 | 00:45:40 | - |
556 | 2018 | ZAKRZEWSKI TOMASZ | POL | GDYNIA | BWT | M | 510 | M30 | 192 | 00:46:09 | 00:45:40 | - |
557 | 280 | DOBROLIŃSKI DANIEL | POL | GDYNIA | Polska Północna | M | 512 | M40 | 164 | 00:48:57 | 00:45:41 | - |
558 | 287 | SZYCHUŁDA ADAM | POL | GDYNIA | Zorza Gdynia | M | 513 | M60 | 7 | 00:45:47 | 00:45:42 | - |
559 | 828 | WITOWSKI KRZYSZTOF | POL | SIEMIROWICE | Siemirowice Biegają | M | 514 | M30 | 193 | 00:45:56 | 00:45:43 | - |
560 | 973 | INDEO SIMONE | ITA | GDAŃSK | M | 514 | M40 | 165 | 00:46:01 | 00:45:43 | - | |
561 | 2259 | MAGRIAN JANUSZ | POL | GDYNIA | M | 516 | M50 | 48 | 00:45:48 | 00:45:44 | - | |
562 | 1855 | SZAJERKA KRZYSZTOF | POL | RUMIA | M | 516 | M50 | 48 | 00:45:50 | 00:45:44 | - | |
563 | 1221 | BIANGA KRYSTIAN | POL | RUMIA | BARCA:)) | M | 516 | M30 | 194 | 00:45:53 | 00:45:44 | - |
564 | 1767 | WIECZOREK ANNA | POL | GDYNIA | K | 46 | K30 | 18 | 00:45:53 | 00:45:44 | - | |
565 | 982 | NAŁĘCZ MATEUSZ | POL | CZERNICE BOROWE | M | 516 | M20 | 91 | 00:46:12 | 00:45:44 | - | |
566 | 2429 | KONITZ ALEKSANDRA | POL | GDAŃSK | Wesoła piąteczka | K | 47 | K40 | 11 | 00:45:48 | 00:45:47 | - |
567 | 1653 | MATYSZEWSKI JAROSŁAW | POL | GDAŃSK | M | 520 | M40 | 166 | 00:46:06 | 00:45:47 | - | |
568 | 336 | GIL ŁUKASZ | POL | GDAŃSK | M | 520 | M20 | 92 | 00:46:13 | 00:45:47 | - | |
569 | 60 | CIEMNY MAREK | POL | GDYNIA | M | 522 | M40 | 167 | 00:46:14 | 00:45:48 | - | |
570 | 2442 | TUROWSKI GRZEGORZ | POL | GDAŃSK | ComplexBiuro | M | 523 | M50 | 50 | 00:46:01 | 00:45:49 | - |
571 | 249 | RZĄD KRZYSZTOF | POL | BOŻEPOLE WIELKIE | Synopsys Running Team | M | 523 | M30 | 195 | 00:46:18 | 00:45:49 | - |
572 | 471 | FRĄCZAK RADOSŁAW | POL | GDYNIA | RAGE | M | 525 | M30 | 196 | 00:45:52 | 00:45:50 | - |
573 | 544 | MACH MICHAŁ | POL | ROZŁAZINO | M | 526 | M20 | 93 | 00:45:53 | 00:45:52 | - | |
574 | 2419 | KWIATKOWSKI MICHAŁ | POL | WEJHEROWO | M | 527 | M30 | 197 | 00:46:06 | 00:45:54 | - | |
575 | 1381 | RIVETTI ANTONIO | POL | GDYNIA | M | 527 | M40 | 168 | 00:46:06 | 00:45:54 | - | |
576 | 2295 | KAŁOWY PAWEŁ | POL | WEJHEROWO | M | 527 | M20 | 94 | 00:46:08 | 00:45:54 | - | |
577 | 1324 | GRZANKOWSKI DAREK | POL | PUCK | 33drOP | M | 527 | M40 | 168 | 00:46:12 | 00:45:54 | - |
578 | 792 | KREFT BOGUMIŁ | POL | RUMIA | Team Kreft/PKA Gdynia | M | 531 | M40 | 170 | 00:46:15 | 00:45:55 | - |
579 | 1432 | KACZMAREK MICHAŁ | POL | GDAŃSK | I LO w Gdańsku | M | 531 | M16 | 11 | 00:46:18 | 00:45:55 | - |
580 | 2347 | LICHTENSTEIN PAWEŁ | POL | GDYNIA | Decathlon Rumia | M | 533 | M20 | 95 | 00:46:19 | 00:45:56 | - |
581 | 633 | SADOWSKI RYSZARD | POL | GDAŃSK | Nie Zwalniamy | M | 533 | M30 | 198 | 00:46:26 | 00:45:56 | - |
582 | 2391 | ROGOWSKI SEBASTIAN | POL | ŻELISTRZEWO | M | 535 | M40 | 171 | 00:46:04 | 00:45:57 | - | |
583 | 1625 | PASZKOWSKI TADEUSZ | POL | GDYNIA | HandBalltic Promotion | M | 536 | M30 | 199 | 00:46:14 | 00:45:58 | - |
584 | 402 | BUTOWSKA KATARZYNA | POL | STAROGARD GDAŃSKI | K | 48 | K30 | 19 | 00:46:05 | 00:45:59 | - | |
585 | 9499 | NELKE ELIASZ | POL | TCZEW | Apator Metrix S.A. | M | 537 | M30 | 200 | 00:46:11 | 00:46:00 | - |
586 | 452 | BROŻEK PAWEŁ | POL | GDYNIA | M | 537 | M40 | 172 | 00:49:21 | 00:46:00 | - | |
587 | 1228 | MAJEWSKI ZBIGNIEW | POL | LĘBORK | M | 539 | M50 | 51 | 00:46:04 | 00:46:01 | - | |
588 | 998 | SELEMAN DARIUSZ | POL | GDYNIA | DUDYCZ run | M | 539 | M50 | 51 | 00:46:06 | 00:46:01 | - |
589 | 1084 | PIASECKI WOJCIECH | POL | GDYNIA | M | 539 | M30 | 201 | 00:46:07 | 00:46:01 | - | |
590 | 1273 | BEDNARSKI MARCIN | POL | GDAŃSK | Nordea | M | 539 | M40 | 173 | 00:49:22 | 00:46:01 | - |
591 | 2015 | SUCHOPARSKI SZCZEPAN | POL | GDYNIA | Nie ma to jak kolejna życiówka | M | 543 | M20 | 96 | 00:46:10 | 00:46:04 | - |
592 | 2278 | KOTKIEWICZ KAROL | POL | GDAŃSK | LOTOS Running Team | M | 543 | M30 | 202 | 00:46:17 | 00:46:04 | - |
593 | 9844 | PIETRUSZEWSKI MAREK | POL | GDYNIA | M | 545 | M40 | 174 | 00:46:13 | 00:46:05 | - | |
594 | 943 | BOJAN PIOTR | POL | GDYNIA | M | 546 | M30 | 203 | 00:46:19 | 00:46:06 | - | |
595 | 1141 | FLISIKOWSKI BARTŁOMIEJ | POL | GDYNIA | M | 546 | M40 | 175 | 00:46:30 | 00:46:06 | - | |
596 | 1354 | MAZUR GRZEGORZ | POL | GDAŃSK | M | 548 | M30 | 204 | 00:46:20 | 00:46:07 | - | |
597 | 702 | PŁATEK DAMIAN | POL | GDYNIA | M | 548 | M30 | 204 | 00:46:24 | 00:46:07 | - | |
598 | 1505 | ZWOLIŃSKA MARTA | POL | GDYNIA | Tomatronik Active Team | K | 49 | K20 | 18 | 00:46:11 | 00:46:10 | - |
599 | 949 | SIPIORA SZYMON | POL | KOLECZKOWO | Helios | M | 550 | M20 | 97 | 00:46:29 | 00:46:11 | - |
600 | 2222 | FLIS MARCIN | POL | JUSZKOWO | UBEZPIECZALNIA TEAM | M | 550 | M40 | 176 | 00:46:49 | 00:46:11 | - |
601 | 765 | OPALACH JAKUB | POL | GDYNIA | M | 552 | M20 | 98 | 00:48:22 | 00:46:12 | - | |
602 | 2293 | PAWLISZYN WOJCIECH | POL | RUMIA | M | 552 | M20 | 98 | 00:49:32 | 00:46:12 | - | |
603 | 361 | NIEDOSTATKIEWICZ MACIEJ | POL | GDYNIA | M | 554 | M40 | 177 | 00:46:21 | 00:46:13 | - | |
604 | 2310 | POBŁOCKA BOŻENA | POL | LĘBORK | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | K | 50 | K50 | 2 | 00:46:22 | 00:46:13 | - |
605 | 2379 | WANDTKE KAROL | POL | GDYNIA | ALO GDYNIA | M | 554 | M16 | 12 | 00:46:31 | 00:46:13 | - |
606 | 839 | KLEBBA ANDRZEJ | POL | MRZEZINO | Motywatornia team | M | 556 | M30 | 206 | 00:46:14 | 00:46:14 | - |
607 | 2124 | NIEMIEC MAREK | POL | GDYNIA | ACTIV EAGLES PRO | M | 556 | M50 | 53 | 00:46:19 | 00:46:14 | - |
608 | 1857 | DOŁOTKO ADAM | POL | CHOCZEWO | M | 558 | M20 | 100 | 00:46:28 | 00:46:15 | - | |
609 | 1679 | GIZICKI PAWEŁ | POL | GDYNIA | M | 558 | M40 | 178 | 00:46:28 | 00:46:15 | - | |
610 | 1719 | SKWIERAWSKI ŁUKASZ | POL | RUMIA | TREC TEAM | M | 558 | M30 | 207 | 00:46:46 | 00:46:15 | - |
611 | 1015 | GÓRNA AGATA | POL | BRODNICA | K | 51 | K20 | 19 | 00:46:17 | 00:46:16 | - | |
612 | 2263 | BIELAWSKI ANTONI | POL | GDYNIA | M | 561 | M20 | 101 | 00:46:37 | 00:46:16 | - | |
613 | 1244 | QUINN ANDY | POL | GDYNIA | M | 562 | M30 | 208 | 00:46:41 | 00:46:19 | - | |
614 | 1630 | MRÓZ WOJTEK | POL | GDYNIA | Jeppesen | M | 562 | M30 | 208 | 00:49:26 | 00:46:19 | - |
615 | 1370 | SORN ŁUKASZ | POL | GDYNIA | Biegamyrazem | M | 564 | M30 | 210 | 00:46:20 | 00:46:20 | - |
616 | 808 | KOWALEWSKI JAROSŁAW | POL | GDYNIA | M | 565 | M50 | 54 | 00:49:41 | 00:46:21 | - | |
617 | 1249 | RYCZKO KONRAD | POL | GDYNIA | M | 566 | M30 | 211 | 00:46:35 | 00:46:22 | - | |
618 | 1061 | DARGACZ ARTUR | POL | GDYNIA | MARCOPOL RUNNING TEAM | M | 567 | M40 | 179 | 00:46:41 | 00:46:23 | - |
619 | 899 | PIOTROWSKI DANIEL | POL | GDYNIA | SwimStory | M | 568 | M20 | 102 | 00:46:36 | 00:46:25 | - |
620 | 3139 | GORYCKI JANUSZ MARCIN | POL | GDYNIA | Running Sucks | M | 569 | M50 | 55 | 00:38:36 | 00:46:26 | - |
621 | 1422 | SŁOWIŃSKI ROMAN | POL | GDYNIA | PARKRUN GDYNIA | M | 569 | M50 | 55 | 00:46:33 | 00:46:26 | - |
622 | 439 | KONARZEWSKI KRZYSZTOF | POL | RUMIA | Rumia biega | M | 569 | M16 | 13 | 00:46:34 | 00:46:26 | - |
623 | 1059 | ŁABENDA PIOTR | POL | GDAŃSK | M | 569 | M30 | 212 | 00:48:27 | 00:46:26 | - | |
624 | 2247 | GOTOWAŁA KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | Pseudobiegacz | M | 573 | M20 | 103 | 00:46:49 | 00:46:27 | - |
625 | 2158 | DROSZCZ KRZYSZTOF | POL | GDAŃSK | Rebel Module Global | M | 574 | M30 | 213 | 00:46:46 | 00:46:28 | - |
626 | 719 | SYROKWARZ KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | M | 575 | M30 | 214 | 00:46:40 | 00:46:29 | - | |
627 | 1977 | MARKUSZEWSKI MACIEJ | POL | GDAŃSK | M | 575 | M50 | 57 | 00:46:46 | 00:46:29 | - | |
628 | 1215 | SCHOK ŁUKASZ | POL | GDYNIA | M | 575 | M20 | 104 | 00:46:51 | 00:46:29 | - | |
629 | 1851 | PIÓRKOWSKI MARIUSZ | POL | GDAŃSK | Taka RYBA | M | 578 | M30 | 215 | 00:46:36 | 00:46:30 | - |
630 | 1460 | OCHNIK WITOLD | POL | GDYNIA | M | 579 | M50 | 58 | 00:46:53 | 00:46:31 | - | |
631 | 1340 | BETLIŃSKI ŁUKASZ | POL | RUMIA | M | 580 | M20 | 105 | 00:46:53 | 00:46:32 | - | |
632 | 168 | PAŃKA ADAM | POL | BYTOŃ | M | 580 | M30 | 216 | 00:47:02 | 00:46:32 | - | |
633 | 2119 | ŚLUSARSKI MAREK | POL | GDYNIA | Monolit IT | M | 582 | M40 | 180 | 00:46:42 | 00:46:33 | - |
634 | 9998 | SZYMAŃSKI ANDRZEJ | POL | GDYNIA | Sopocki Klub Jaskiniowy | M | 582 | M40 | 180 | 00:46:50 | 00:46:33 | - |
635 | 1137 | DE VIRION ALEKSANDRA | POL | GDAŃSK | Taka RYBA | K | 52 | K40 | 12 | 00:46:58 | 00:46:33 | - |
636 | 1289 | PIETRASIUK MARCIN | POL | GDAŃSK | M | 584 | M40 | 182 | 00:46:34 | 00:46:34 | - | |
637 | 2028 | SZARUTA-RAFLESZ KAROLINA | POL | GDYNIA | K | 53 | K20 | 20 | 00:46:47 | 00:46:35 | - | |
638 | 343 | WDZIĘCZNY MICHAŁ | POL | SOPOT | Acxiom Running Team | M | 585 | M30 | 217 | 00:48:43 | 00:46:35 | - |
639 | 1750 | DIETRICH KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | www.POMOZPRZEMKOWI.pl / BAŁTYK Fabryka Czekolady | M | 586 | M30 | 218 | 00:46:38 | 00:46:37 | - |
640 | 2228 | IGNATOWICZ ANDRZEJ | POL | GDAŃSK | UBEZPIECZALNIA TEAM | M | 587 | M40 | 183 | 00:46:44 | 00:46:38 | - |
641 | 2003 | KRZYNÓWEK KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | Morsy Gdyńskie | M | 587 | M50 | 59 | 00:46:46 | 00:46:38 | - |
642 | 1102 | SZUMACHER MAREK | POL | GDYNIA | M | 587 | M50 | 59 | 00:46:51 | 00:46:38 | - | |
643 | 1235 | PERUCKI MACIEJ | POL | GDYNIA | biegamyrazem.pl | M | 587 | M30 | 219 | 00:47:14 | 00:46:38 | - |
644 | 952 | MARSZAŁEK TOMASZ | POL | GDYNIA | M | 591 | M40 | 184 | 00:46:51 | 00:46:40 | - | |
645 | 1276 | TATROCKI BARTŁOMIEJ | POL | POGÓRZE | Kurort4Life | M | 591 | M30 | 220 | 00:46:54 | 00:46:40 | - |
646 | 1071 | ORŁOWSKA PAULINA | POL | MORĄG | Finisz Morąg | K | 54 | K20 | 21 | 00:46:53 | 00:46:41 | - |
647 | 2405 | LISICKI WALDEMAR | POL | GDYNIA | Gromik Gdynia | M | 593 | M50 | 61 | 00:52:12 | 00:46:43 | - |
648 | 2052 | NECEL MAREK | POL | WŁADYSŁAWOWO | M | 594 | M50 | 62 | 00:46:59 | 00:46:44 | - | |
649 | 653 | GNIECH MONIKA | POL | GDYNIA | AP KP GDYNIA | K | 55 | K40 | 13 | 00:46:52 | 00:46:45 | - |
650 | 1784 | KOWALSKI MARCIN | POL | GDAŃSK | GENESIS BlueBird | M | 595 | M30 | 221 | 00:46:51 | 00:46:46 | - |
651 | 1962 | BUKOWSKI DARIUSZ | POL | SOPOT | AZS UG | M | 595 | M30 | 221 | 00:47:02 | 00:46:46 | - |
652 | 9995 | BUREK JULIUSZ | POL | GDYNIA | M | 595 | M30 | 221 | 00:47:03 | 00:46:46 | - | |
653 | 825 | SZCZEPAŃSKI KONRAD | POL | GDAŃSK | M | 595 | M30 | 221 | 00:47:41 | 00:46:46 | - | |
654 | 959 | KWIATEK MACIEJ | POL | MIŁAKOWO | M | 595 | M20 | 106 | 00:49:48 | 00:46:46 | - | |
655 | 732 | GAWARKIEWICZ TOMASZ | POL | GDYNIA | M | 600 | M40 | 185 | 00:46:50 | 00:46:47 | - | |
656 | 400 | FESZLER ADAM | POL | GDYNIA | Strong Unit | M | 601 | M40 | 186 | 00:46:59 | 00:46:49 | - |
657 | 3135 | WIELGOSZ KATARZYNA | POL | GDYNIA | CZARE CZAPLE | K | 56 | K40 | 14 | 00:46:53 | 00:46:50 | - |
658 | 413 | KOWALSKI KRZYSZTOF | POL | SOPOT | HRmax Cross Team | M | 602 | M50 | 63 | 00:47:00 | 00:46:50 | - |
659 | 94 | RUCZYŃSKI MACIEJ | POL | RUMIA | MR Team | M | 602 | M50 | 63 | 00:52:00 | 00:46:50 | - |
660 | 1720 | NACZK WIKTORIA | POL | LĘBORK | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk | K | 57 | K16 | 1 | 00:46:57 | 00:46:51 | - |
661 | 476 | KUJACIŃSKI MARCIN | POL | ŚWIECIE | Uniwersytet Gdański | M | 604 | M20 | 107 | 00:47:04 | 00:46:51 | - |
662 | 2380 | ZAPOLSKI PIOTR | POL | GDYNIA | PSEUDOBIEGACZ | M | 604 | M20 | 107 | 00:47:23 | 00:46:51 | - |
663 | 205 | SAŁADZIAK PIOTR | POL | SOPOT | M | 606 | M30 | 225 | 00:49:24 | 00:46:52 | - | |
664 | 1888 | SZWEDA SŁAWOMIR | POL | GDAŃSK | M | 607 | M40 | 187 | 00:47:17 | 00:46:53 | - | |
665 | 422 | MAJCHRZAK KATARZYNA | POL | KRAKÓW | K | 58 | K30 | 20 | 00:47:10 | 00:46:54 | - | |
666 | 2541 | DEINRYCH DAREK | POL | GDYNIA | M | 608 | M20 | 109 | 00:47:22 | 00:46:54 | - | |
667 | 2381 | LEGIĘDŹ KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | YMAA Sopot-Gdańsk | M | 609 | M40 | 188 | 00:47:10 | 00:46:55 | - |
668 | 3142 | DEKA PAWEŁ | POL | GDYNIA | AMBIENT SYSTEM | M | 609 | M20 | 110 | 00:47:14 | 00:46:55 | - |
669 | 1302 | ŻULIŃSKI KACPER | POL | GDYNIA | M | 609 | M30 | 226 | 00:49:14 | 00:46:55 | - | |
670 | 2409 | PODGÓRSKI ARTUR | POL | REDA | Runeda | M | 612 | M30 | 227 | 00:47:18 | 00:46:57 | - |
671 | 607 | LIPSKA URSZULA | POL | POGÓRZE | K | 59 | K30 | 21 | 00:47:12 | 00:46:58 | - | |
672 | 743 | CYKMAN RAFAŁ | POL | RUMIA | Decathlon Rumia | M | 613 | M20 | 111 | 00:47:13 | 00:46:58 | - |
673 | 1965 | KAMINSKI JAKUB | POL | GDYNIA | M | 614 | M20 | 112 | 00:47:06 | 00:46:59 | - | |
674 | 2142 | SAPIERZYŃSKI ŁUKASZ | POL | GDAŃSK | M | 614 | M30 | 228 | 00:47:08 | 00:46:59 | - | |
675 | 2020 | TYTKO GRZEGORZ | POL | KRĘPA SŁUPSKA | M | 614 | M20 | 112 | 00:47:16 | 00:46:59 | - | |
676 | 815 | MIGDAŁ KRZYSZTOF | POL | PĘPOWO | M | 614 | M40 | 189 | 00:47:28 | 00:46:59 | - | |
677 | 1367 | ĆWIKLIŃSKI SŁAWOMIR | POL | KOSAKOWO | M | 618 | M40 | 190 | 00:47:30 | 00:47:01 | - | |
678 | 1423 | SKOWROŃSKA MONIKA | POL | SUCHACZ | ORKA | K | 60 | K20 | 22 | 00:47:06 | 00:47:02 | - |
679 | 66 | MIĄSKO MARCIN | POL | POGÓRZE | M | 619 | M40 | 191 | 00:47:10 | 00:47:02 | - | |
680 | 1848 | OHLER ALEKSANDRA | POL | GDYNIA | K | 60 | K30 | 22 | 00:47:10 | 00:47:02 | - | |
681 | 862 | MŰLLER JAROSŁAW | POL | RUMIA | M | 620 | M50 | 65 | 00:47:23 | 00:47:03 | - | |
682 | 9856 | KRYGOWSKI WOJCIECH | POL | GDYNIA | M | 620 | M40 | 192 | 00:47:27 | 00:47:03 | - | |
683 | 441 | KUDREWICZ MIREK | POL | GDAŃSK | silco | M | 622 | M50 | 66 | 00:47:16 | 00:47:04 | - |
684 | 9972 | MACHON KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | Eurocash | M | 622 | M30 | 229 | 00:47:21 | 00:47:04 | - |
685 | 1478 | DRESPA PATRYK | POL | GDYNIA | Lili Team | M | 624 | M20 | 114 | 00:47:06 | 00:47:05 | - |
686 | 965 | PIOTROWSKI ADAM | POL | RUMIA | M | 624 | M30 | 230 | 00:47:06 | 00:47:05 | - | |
687 | 1933 | SYCH ALEKSANDRA | POL | GDAŃSK | K | 62 | K20 | 23 | 00:47:09 | 00:47:05 | - | |
688 | 715 | SZEMBERSKI SZYMON | POL | GDAŃSK | Weterani RP | M | 626 | M30 | 231 | 00:47:30 | 00:47:06 | - |
689 | 1975 | JANUSZEWICZ BARTŁOMIEJ | POL | SOPOT | M | 627 | M30 | 232 | 00:47:21 | 00:47:08 | - | |
690 | 1216 | POGORZELSKI PAWEŁ | POL | GDYNIA | M | 627 | M20 | 115 | 00:50:16 | 00:47:08 | - | |
691 | 844 | NIEMIERKO KRZYSZTOF | POL | GDAŃSK | Sucha Team | M | 629 | M40 | 193 | 00:47:18 | 00:47:09 | - |
692 | 1703 | JAFFKE JAROSŁAW | POL | ŁEBCZ | Jaffi z Łebcza | M | 630 | M40 | 194 | 00:47:11 | 00:47:10 | - |
693 | 1440 | BRZESKI TOMASZ | POL | GDYNIA | M | 630 | M50 | 67 | 00:47:20 | 00:47:10 | - | |
694 | 1610 | SUPERSON MACIEJ | POL | GDYNIA | M | 630 | M50 | 67 | 00:47:27 | 00:47:10 | - | |
695 | 1988 | JANKOWSKI WOJCIECH | POL | KOKOSZKOWY | M | 630 | M40 | 194 | 00:47:34 | 00:47:10 | - | |
696 | 1512 | POLEWSKI ROBERT | POL | GDYNIA | M | 630 | M30 | 233 | 00:48:01 | 00:47:10 | - | |
697 | 1941 | LULIS ZBIGNIEW | POL | GDAŃSK | M | 635 | M50 | 69 | 00:47:28 | 00:47:11 | - | |
698 | 1436 | GRZELECKA PATRYCJA | POL | GDYNIA | Latis #ThinkForward | K | 63 | K30 | 23 | 00:49:44 | 00:47:11 | - |
699 | 130 | RYGIELSKI PIOTR | POL | GDYNIA | M | 636 | M40 | 196 | 00:47:28 | 00:47:13 | - | |
700 | 1480 | SPYCHALSKI KONRAD | POL | ZŁOTORIA | M | 636 | M20 | 116 | 00:47:36 | 00:47:13 | - | |
701 | 2512 | CWALINA MAGDALENA | POL | GDYNIA | Mamy To! | K | 64 | K30 | 24 | 00:47:38 | 00:47:17 | - |
702 | 1722 | JANUSZ BARTOSZ | POL | GDAŃSK | M | 638 | M40 | 197 | 00:47:26 | 00:47:18 | - | |
703 | 3151 | ŻUREK LECH | POL | SUCHY DWÓR | PKA GDYNIA | M | 639 | M40 | 198 | 00:39:35 | 00:47:19 | - |
704 | 2481 | MIOTK ARTUR | POL | WEJHEROWO | M | 639 | M40 | 198 | 00:47:35 | 00:47:19 | - | |
705 | 1245 | WOJTACKI SŁAWOMIR | POL | JANKOWO GDAŃSKIE | Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino | M | 641 | M50 | 70 | 00:47:44 | 00:47:20 | - |
706 | 365 | MAYER SŁAWOMIR | POL | SARNOWO | KARTUZY | M | 642 | M30 | 234 | 00:47:31 | 00:47:22 | - |
707 | 174 | SZCZYPKA ARKADIUSZ | POL | GDYNIA | M | 642 | M50 | 71 | 00:47:31 | 00:47:22 | - | |
708 | 2084 | KURIATA MICHAL | POL | GDYNIA | M | 644 | M30 | 235 | 00:47:52 | 00:47:23 | - | |
709 | 958 | BAGIŃSKI KRZYSZTOF | POL | RUMIA | M | 644 | M30 | 235 | 00:47:53 | 00:47:23 | - | |
710 | 1582 | SEGIN MARCIN | POL | ZALEWO | Sprint Zalewo | M | 646 | M40 | 200 | 00:47:44 | 00:47:24 | - |
711 | 2272 | GUTOWSKI GRZEGORZ | POL | RUMIA | PGB Sportowa Paczka | M | 646 | M40 | 200 | 00:47:56 | 00:47:24 | - |
712 | 1723 | RYCHTER ANDRZEJ | POL | GDYNIA | PKO BP | M | 648 | M40 | 202 | 00:47:45 | 00:47:25 | - |
713 | 2173 | PIASEK ŁUKASZ | POL | RUMIA | ADVA Optical Networking | M | 649 | M30 | 237 | 00:47:38 | 00:47:26 | - |
714 | 2389 | ANOLIK MONIKA | POL | GDAŃSK | Aktywuj sie w maratonie | K | 65 | K40 | 15 | 00:47:38 | 00:47:27 | - |
715 | 1056 | ANOLIK PIOTR | POL | GDYNIA | M | 650 | M50 | 72 | 00:47:39 | 00:47:27 | - | |
716 | 1842 | JANKOWSKI MACIEJ | POL | GDYNIA | GR3miasto | M | 650 | M40 | 203 | 00:47:57 | 00:47:27 | - |
717 | 1801 | BANACH JAKUB | POL | GDAŃSK | M | 652 | M16 | 14 | 00:47:39 | 00:47:28 | - | |
718 | 137 | JANUSZEWSKI MAREK | POL | GDYNIA | M | 652 | M30 | 238 | 00:50:54 | 00:47:28 | - | |
719 | 1903 | ROŻYK MAGDALENA | POL | GDYNIA | biegamyrazem/Oknobur | K | 66 | K40 | 16 | 00:47:52 | 00:47:29 | - |
720 | 9957 | RYCHERT JAN | POL | GDYNIA | M | 654 | M30 | 239 | 00:47:56 | 00:47:29 | - | |
721 | 1176 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | POL | GDYNIA | Mamy To - Biega i pomaga | K | 67 | K40 | 17 | 00:47:52 | 00:47:30 | - |
722 | 1708 | GROTT TOMASZ | POL | GDAŃSK | Ex Siedlce Gdańsk | M | 655 | M40 | 204 | 00:47:53 | 00:47:30 | - |
723 | 1339 | PIĄTAK MARCIN | POL | GDYNIA | M | 656 | M40 | 205 | 00:47:34 | 00:47:32 | - | |
724 | 9971 | SOBIERAJ GRZEGORZ | POL | GDAŃSK | M | 657 | M30 | 240 | 00:47:37 | 00:47:33 | - | |
725 | 152 | MAŁKOWSKI KRZYSZTOF | POL | RUMIA | M | 657 | M16 | 15 | 00:47:42 | 00:47:33 | - | |
726 | 556 | HAZUKA RAFAŁ | POL | GOŚCICINO | M | 659 | M40 | 206 | 00:47:54 | 00:47:34 | - | |
727 | 905 | DOLIŃSKA KAROLINA | POL | ŻUKOWO | KUJAWSCY RUNNERS | K | 68 | K30 | 25 | 00:47:55 | 00:47:34 | - |
728 | 1212 | KANKOWSKA DOMINIKA | POL | LUZINO | GKS Kaszubi Luzino | K | 69 | K16 | 2 | 00:47:52 | 00:47:35 | - |
729 | 2488 | STANKIEWICZ IWONA | POL | REKOWO GÓRNE | Motywatornia Team | K | 69 | K40 | 18 | 00:47:52 | 00:47:35 | - |
730 | 882 | DZIUBEK TOMASZ | POL | GDYNIA | M | 660 | M50 | 73 | 00:50:10 | 00:47:35 | - | |
731 | 989 | JAN GAWEL | POL | GDYNIA | Port Gdynia sport team | M | 661 | M70 | 4 | 00:47:47 | 00:47:36 | - |
732 | 2184 | BELLWON MACIEJ | POL | GDYNIA | M | 661 | M30 | 241 | 00:48:02 | 00:47:36 | - | |
733 | 567 | KUŚ PAWEŁ | POL | GDAŃSK | M | 663 | M40 | 207 | 00:47:55 | 00:47:37 | - | |
734 | 1413 | LESZKOWICZ KORNEL | POL | GDYNIA | PBC Budownictwo | M | 663 | M30 | 242 | 00:50:52 | 00:47:37 | - |
735 | 1144 | RÓŻYC JAROSŁAW | POL | KOSAKOWO | M | 665 | M40 | 208 | 00:47:42 | 00:47:38 | - | |
736 | 868 | JASIŃSKI MARCIN | POL | GDYNIA | M | 665 | M30 | 243 | 00:47:50 | 00:47:38 | - | |
737 | 491 | PACAK KAMIL | POL | BIELSKO BIAŁA | M | 665 | M30 | 243 | 00:51:02 | 00:47:38 | - | |
738 | 221 | KLEIN PIOTR | POL | SOBOWIDZ | M | 668 | M30 | 245 | 00:47:55 | 00:47:39 | - | |
739 | 1055 | REKIEĆ MACIEJ | POL | SUCHY DWÓR | BigYellowFoot Adventure Team | M | 668 | M30 | 245 | 00:47:57 | 00:47:39 | - |
740 | 433 | BIŃCZAK MARCIN | POL | GDAŃSK | Specjal Team | M | 668 | M30 | 245 | 00:50:08 | 00:47:39 | - |
741 | 620 | SALDAÑA CRISTIAN | POL | GDANSK | M | 671 | M20 | 117 | 00:48:12 | 00:47:40 | - | |
742 | 2014 | GUMOWSKI MICHAŁ | POL | GDYNIA | M | 672 | M30 | 248 | 00:47:59 | 00:47:42 | - | |
743 | 2351 | KUPTZ ADAM | POL | WEJHEROWO | MTB Małe Trójmiasto Biega | M | 672 | M40 | 209 | 00:47:59 | 00:47:42 | - |
744 | 1530 | DZIEWULSKI WACŁAW | POL | GDAŃSK | Dynatrace | M | 672 | M30 | 248 | 00:48:04 | 00:47:42 | - |
745 | 389 | KUBIK AGNIESZKA | POL | GDAŃSK | BCT Team Gdynia | K | 71 | K30 | 26 | 00:47:46 | 00:47:43 | - |
746 | 9815 | MIELEWCZYK PIOTR | POL | KOŚCIERZYNA | Akademia Biegowa Kościerzyna | M | 675 | M40 | 210 | 00:48:08 | 00:47:43 | - |
747 | 711 | JUREWICZ TOMASZ | POL | ELBLĄG | M | 676 | M50 | 74 | 00:48:00 | 00:47:44 | - | |
748 | 1513 | DOMŻALSKA WIOLETTA | POL | RUMIA | Parkrun Rumia | K | 72 | K40 | 19 | 00:48:06 | 00:47:46 | - |
749 | 2403 | KRASNODĘBSKI TOMASZ | POL | GDYNIA | M | 677 | M40 | 211 | 00:48:15 | 00:47:46 | - | |
750 | 9835 | WOJCIECHOWSKI MARCIN | POL | GDAŃSK | Port Gdynia Sport Team | M | 678 | M40 | 212 | 00:47:56 | 00:47:47 | - |
751 | 775 | BAJRASZEWSKI DŻAFAR | POL | RUMIA | Great Smog Rumia | M | 679 | M30 | 250 | 00:48:04 | 00:47:49 | - |
752 | 1186 | KAMIŃSKI TOMASZ | POL | GDYNIA | Vard Engineering Gdansk | M | 679 | M30 | 250 | 00:49:57 | 00:47:49 | - |
753 | 1181 | SKOWRON KATARZYNA | POL | GDYNIA | K | 73 | K20 | 24 | 00:49:57 | 00:47:49 | - | |
754 | 2195 | HERMAN KRYSTIANA | POL | WEJHEROWO | K | 73 | K40 | 20 | 00:50:56 | 00:47:49 | - | |
755 | 694 | PIASKOWSKI ŁUKASZ | POL | GDYNIA | M | 681 | M30 | 252 | 00:47:52 | 00:47:50 | - | |
756 | 483 | JABŁOŃSKI ARIEL | POL | GDAŃSK | Bez Formy Team | M | 682 | M20 | 118 | 00:48:22 | 00:47:52 | - |
757 | 256 | HENNIG PATRYK | POL | GDYNIA | ADVA Optical Networking | M | 682 | M20 | 118 | 00:48:29 | 00:47:52 | - |
758 | 70 | BLASZCZYK-PARKA ANNA | POL | GDYNIA | K | 75 | K20 | 25 | 00:48:21 | 00:47:53 | - | |
759 | 960 | MILEWSKA WERONIKA | POL | PRZECHLEWO | K | 76 | K20 | 26 | 00:47:57 | 00:47:54 | - | |
760 | 1520 | NEUMANN JAROSŁAW | POL | GDYNIA | M | 684 | M30 | 253 | 00:48:03 | 00:47:54 | - | |
761 | 801 | URBANOWICZ KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | MEGA COFFEE TEAM | M | 684 | M30 | 253 | 00:48:05 | 00:47:54 | - |
762 | 1762 | GULCZ KATARZYNA | POL | BANINO | Kujawscy Runners | K | 76 | K40 | 21 | 00:48:15 | 00:47:54 | - |
763 | 642 | REDZIMSKI ADAM | POL | GDYNIA | Gdynia Północ | M | 686 | M50 | 75 | 00:48:08 | 00:47:55 | - |
764 | 1419 | PRACKI MARCIN | POL | GDAŃSK | M | 686 | M30 | 255 | 00:48:19 | 00:47:55 | - | |
765 | 392 | GBYL KLAUDIA | POL | WŁADYSŁAWOWO | K | 78 | K20 | 27 | 00:47:59 | 00:47:57 | - | |
766 | 1352 | ZALEWSKI MICHAŁ | POL | GDAŃSK | Dobry preTEXT do biegania | M | 688 | M50 | 76 | 00:48:05 | 00:47:57 | - |
767 | 1396 | JÓŹWIAK PIOTR | POL | GDAŃSK | IHS Markit | M | 688 | M30 | 256 | 00:48:19 | 00:47:57 | - |
768 | 931 | GŁADYKOWSKI TOMASZ | POL | GDYNIA | M | 688 | M40 | 213 | 00:48:22 | 00:47:57 | - | |
769 | 2450 | JAJKO MACIEJ | POL | GDYNIA | KS Pidrina Gdynia | M | 691 | M40 | 214 | 00:48:05 | 00:47:58 | - |
770 | 81 | BISEWSKA ADRIANNA | POL | GDYNIA | K | 79 | K40 | 22 | 00:48:13 | 00:47:58 | - | |
771 | 979 | KALINOWSKI KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | ParkRun Gdynia | M | 691 | M30 | 257 | 00:51:10 | 00:47:58 | - |
772 | 2514 | KOWALSKI ŁUKASZ | POL | TRĄBKI WIELKIE | T-Mobile Sport Team | M | 693 | M30 | 258 | 00:48:05 | 00:48:01 | - |
773 | 919 | GŁODEK SŁAWOMIR | POL | GDYNIA | WSP KPW Gdynia | M | 693 | M30 | 258 | 00:48:15 | 00:48:01 | - |
774 | 1481 | MROCZEK SYLWIA | POL | RUMIA | Parkrun Rumia | K | 80 | K40 | 23 | 00:48:22 | 00:48:01 | - |
775 | 522 | MIŁASZEWSKI ADAM | POL | GDAŃSK | AIC Team | M | 693 | M20 | 120 | 00:50:01 | 00:48:01 | - |
776 | 2282 | LIGĘZA KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | biegamyrazem.pl | M | 696 | M50 | 77 | 00:48:24 | 00:48:02 | - |
777 | 2033 | STEFAŃSKI ŁUKASZ | POL | ROZŁAZINO-REDYSTOWO | KS Rozłazino | M | 697 | M30 | 260 | 00:48:25 | 00:48:04 | - |
778 | 2355 | MICHAŁOWSKI MACIEJ | POL | GDAŃSK | płyń POD PRĄD | M | 697 | M40 | 215 | 00:48:30 | 00:48:04 | - |
779 | 1167 | KWIDZIŃSKI PIOTR | POL | GDAŃSK | M | 699 | M40 | 216 | 00:48:07 | 00:48:05 | - | |
780 | 1946 | BOZA BEATA | POL | GDYNIA | Greif Team Władysławowo | K | 81 | K40 | 24 | 00:48:08 | 00:48:05 | - |
781 | 794 | WYSOCKI TOMASZ | POL | ŻUKOWO | Warbud Running Team | M | 700 | M40 | 217 | 00:48:12 | 00:48:06 | - |
782 | 1990 | NIEMCZYK IGOR | POL | GDAŃSK | M | 701 | M20 | 121 | 00:48:25 | 00:48:07 | - | |
783 | 1441 | NIEŻORAWSKI NORBERT | POL | GDYNIA | VI LO GDYNIA | M | 701 | M16 | 16 | 00:51:21 | 00:48:07 | - |
784 | 1004 | WACHNICKI PAWEŁ | POL | GDAŃSK | M | 703 | M40 | 218 | 00:48:28 | 00:48:08 | - | |
785 | 1914 | WENDYKOWSKI MARCIN | POL | GDAŃSK | M | 704 | M30 | 261 | 00:48:17 | 00:48:09 | - | |
786 | 163 | ARANOWSKA IRENA | POL | LĘBORK | K | 82 | K50 | 3 | 00:48:15 | 00:48:10 | - | |
787 | 1772 | GRYBOŚ ANDRZEJ | POL | GDANSK | M | 705 | M40 | 219 | 00:48:19 | 00:48:10 | - | |
788 | 888 | CUPISZ ŁUKASZ | POL | GDYNIA | M | 705 | M30 | 262 | 00:48:34 | 00:48:10 | - | |
789 | 1710 | PALMOWSKI PAWEŁ | POL | GDYNIA | Bitch don't kill my vibe! | M | 705 | M30 | 262 | 00:48:36 | 00:48:10 | - |
790 | 860 | GRUBBA KRZYSZTOF | POL | WEJHEROWO | M | 705 | M30 | 262 | 00:51:30 | 00:48:10 | - | |
791 | 2140 | SOBCZYŃSKI ANDRZEJ | POL | GDYNIA | www.aspar.com.pl | M | 709 | M40 | 220 | 00:48:51 | 00:48:11 | - |
792 | 2110 | NEUBAUER JACEK | POL | OTOMIN | M | 709 | M50 | 78 | 00:53:12 | 00:48:11 | - | |
793 | 2089 | MARKUSZEWSKI DOMINIK | POL | GDAŃSK | M | 711 | M40 | 221 | 00:48:27 | 00:48:13 | - | |
794 | 2017 | KRASNODĘBSKI KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | M | 711 | M30 | 265 | 00:48:36 | 00:48:13 | - | |
795 | 1841 | CZERWIONKA ŁUKASZ | POL | GDYNIA | M | 713 | M30 | 266 | 00:48:15 | 00:48:15 | - | |
796 | 9994 | JAKUSZ-GOSTOMSKI ARTUR | POL | GDAŃSK | M | 713 | M30 | 266 | 00:48:42 | 00:48:15 | - | |
797 | 467 | SIKORSKI LESZEK | POL | GDYNIA | M | 715 | M40 | 222 | 00:48:32 | 00:48:16 | - | |
798 | 2509 | LANIECKI WIESŁAW | POL | GDYNIA | Arka Gdynia | M | 716 | M50 | 79 | 00:48:29 | 00:48:17 | - |
799 | 788 | STĘPIEŃ KRYSTIAN | POL | GDAŃSK | M | 717 | M40 | 223 | 00:48:22 | 00:48:18 | - | |
800 | 1022 | SIEPETOWSKI MARCIN | POL | REDA | M | 717 | M40 | 223 | 00:48:26 | 00:48:18 | - | |
801 | 1094 | KOBYLSKI MACIEJ | POL | PUCK | M | 719 | M40 | 225 | 00:48:30 | 00:48:19 | - | |
802 | 1131 | GESING PAWEŁ | POL | GDAŃSK | Tyszkiewicz Nieruchomości | M | 719 | M40 | 225 | 00:48:52 | 00:48:19 | - |
803 | 2314 | KAPTURSKI HUBERT | POL | GDYNIA | K.S. Miszcze Płyta | M | 719 | M30 | 268 | 00:51:42 | 00:48:19 | - |
804 | 9961 | PORTEE WOJCIECH | POL | GDYNIA | M | 722 | M40 | 227 | 00:48:48 | 00:48:20 | - | |
805 | 1152 | ZMORZYŃSKA MARTA | POL | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | K | 83 | K30 | 27 | 00:48:49 | 00:48:20 | - |
806 | 574 | FILOCHOWSKI DANIEL | POL | PRUSZKÓW | NESSI TEAM | M | 723 | M40 | 228 | 00:48:21 | 00:48:21 | - |
807 | 1403 | BLADOWSKA NATALIA | POL | GDAŃSK | K | 84 | K20 | 28 | 00:48:25 | 00:48:21 | - | |
808 | 2181 | CYSEWSKI MIECZYSŁAW | POL | GRUDZIĄDZ | M | 723 | M50 | 80 | 00:48:34 | 00:48:21 | - | |
809 | 933 | JAROSZEWSKI MATEUSZ | POL | GDYNIA | M | 725 | M20 | 122 | 00:48:27 | 00:48:22 | - | |
810 | 1397 | PIETRZYK ILONA | POL | GDAŃSK | biegnijpozdrowie.pl | K | 85 | K30 | 28 | 00:48:47 | 00:48:22 | - |
811 | 1852 | MARKIEWICZ RADOSŁAW | POL | GDYNIA | M | 726 | M30 | 269 | 00:48:34 | 00:48:23 | - | |
812 | 1820 | FOKS MARCIN | POL | BARCZEWO | DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM | M | 726 | M20 | 123 | 00:48:49 | 00:48:23 | - |
813 | 277 | KWIATKOWSKI TOMASZ | POL | POGÓRZE | 1976 | M | 728 | M40 | 229 | 00:48:45 | 00:48:25 | - |
814 | 9968 | MAZUR TOMASZ | POL | GDAŃSK | M | 728 | M40 | 229 | 00:48:52 | 00:48:25 | - | |
815 | 1122 | PIELKA KATARZYNA | POL | GDAŃSK | K | 86 | K20 | 29 | 00:48:26 | 00:48:26 | - | |
816 | 1504 | TOKARZ BOGUSŁAW | POL | GDYNIA | Tomatronik Active Team | M | 730 | M50 | 81 | 00:48:29 | 00:48:26 | - |
817 | 1347 | SYLDATK STANISŁAW | POL | LUZINO | Luzino | M | 730 | M50 | 81 | 00:48:36 | 00:48:26 | - |
818 | 262 | GUMOWSKI MARCIN | POL | GDAŃSK | GUMA TEAM | M | 732 | M40 | 231 | 00:41:56 | 00:48:27 | - |
819 | 2530 | HEBA PIOTR | POL | ELBLĄG | M | 733 | M30 | 270 | 00:48:42 | 00:48:28 | - | |
820 | 565 | MILIK KRZYSZTOF | POL | GDAŃSK | LZS Wielkie Budziska | M | 733 | M40 | 232 | 00:48:44 | 00:48:28 | - |
821 | 600 | ŚWIDERSKA KATARZYNA | POL | GDAŃSK | K | 87 | K30 | 29 | 00:50:29 | 00:48:28 | - | |
822 | 1791 | ZAGOŻDŻON MARTA | POL | GDYNIA | LKS Zorza Gdynia | K | 88 | K16 | 3 | 00:48:31 | 00:48:29 | - |
823 | 136 | CIEŚLIK MARTA | POL | PRUSZCZ GDAŃSKI | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | K | 88 | K20 | 30 | 00:48:33 | 00:48:29 | - |
824 | 1218 | MICHALECKI JAROSŁAW | POL | MALBORK | M | 735 | M30 | 271 | 00:48:33 | 00:48:29 | - | |
825 | 248 | WIERZCHOWSKI SŁAWOMIR | POL | GDYNIA | M | 735 | M40 | 233 | 00:48:37 | 00:48:29 | - | |
826 | 1018 | MICHALAK MARLENA | POL | GDYNIA | K | 88 | K30 | 30 | 00:48:51 | 00:48:29 | - | |
827 | 850 | BŁASZCZYK BOGDAN | POL | GDYNIA | Active Flow team | M | 737 | M50 | 83 | 00:48:37 | 00:48:30 | - |
828 | 2149 | WYSOCKI PIOTR | POL | GDAŃSK | Monolit IT | M | 737 | M20 | 124 | 00:48:52 | 00:48:30 | - |
829 | 1583 | KARWACKI SEBASTIAN | POL | GDYNIA | No More Human Team | M | 739 | M20 | 125 | 00:48:33 | 00:48:31 | - |
830 | 149 | PIOTROWSKI ŁUKASZ | POL | GDAŃSK | Klub Biegowy Straży Miejskiej w Gdańsku | M | 739 | M20 | 125 | 00:48:46 | 00:48:31 | - |
831 | 536 | MARCINKOWSKI WIKTOR | POL | GDYNIA | M | 739 | M16 | 17 | 00:48:53 | 00:48:31 | - | |
832 | 1928 | KOTUŁA-GIBAS DOMINIKA | POL | GDYNIA | Autopay Team | K | 91 | K30 | 31 | 00:50:42 | 00:48:31 | - |
833 | 210 | MYK TOMASZ | POL | RUMIA | PKA GDYNIA | M | 742 | M30 | 272 | 00:48:35 | 00:48:32 | - |
834 | 2287 | RÓŻYCKA JOANNA | POL | GDAŃSK | K | 92 | K30 | 32 | 00:50:35 | 00:48:32 | - | |
835 | 171 | MIELCZAREK JUSTYNA | POL | SOPOT | Biegam dla męża | K | 93 | K40 | 25 | 00:48:39 | 00:48:36 | - |
836 | 2114 | SZCZEPANIAK WOJCIECH | POL | GDYNIA | Wydymała | M | 743 | M40 | 234 | 00:48:39 | 00:48:36 | - |
837 | 1016 | GRABARCZYK JAROSŁAW | POL | GDYNIA | M | 743 | M30 | 273 | 00:48:40 | 00:48:36 | - | |
838 | 2500 | RADŁOWSKI MARIUSZ | POL | PUCK | M | 743 | M50 | 84 | 00:48:41 | 00:48:36 | - | |
839 | 2322 | OLESZCZUK SEBASTIAN | POL | MOSTY | M | 743 | M40 | 234 | 00:48:46 | 00:48:36 | - | |
840 | 2284 | HARBASZEWSKA KATARZYNA | POL | GDAŃSK | K | 93 | K30 | 33 | 00:50:48 | 00:48:36 | - | |
841 | 587 | ROCZNIOK PIOTR | POL | GDYNIA | Parkrun Gdynia | M | 743 | M40 | 234 | 00:51:48 | 00:48:36 | - |
842 | 632 | GÓRTOWSKI REMIGIUSZ | POL | KRETKI MAŁE | NestRun | M | 748 | M20 | 127 | 00:48:50 | 00:48:37 | - |
843 | 529 | OSIECKI ADAM | POL | GDAŃSK | M | 748 | M40 | 237 | 00:48:54 | 00:48:37 | - | |
844 | 2262 | KAŁABIS ŁUKASZ | POL | GDAŃSK | M | 748 | M30 | 274 | 00:48:58 | 00:48:37 | - | |
845 | 2372 | STOLC MICHAŁ | POL | GDYNIA | M | 751 | M20 | 128 | 00:48:57 | 00:48:38 | - | |
846 | 438 | KONARZEWSKI JACEK | POL | RUMIA | Rumia biega | M | 751 | M40 | 238 | 00:50:45 | 00:48:38 | - |
847 | 1932 | SVANSTRÖM ERIK | POL | GDANSK | M | 753 | M20 | 129 | 00:48:42 | 00:48:39 | - | |
848 | 1942 | CNOTA JANUSZ | POL | GDYNIA | UKS Tri Team Rumia | M | 753 | M60 | 8 | 00:48:44 | 00:48:39 | - |
849 | 523 | KOMOR PIOTR | POL | GDAŃSK | M | 755 | M40 | 239 | 00:48:56 | 00:48:40 | - | |
850 | 2545 | MISZKE ZYGMUNT | POL | LĘBORK | Klub 42,2 Lębork | M | 755 | M50 | 85 | 00:49:02 | 00:48:40 | - |
851 | 1798 | AUSTEN BARTŁOMIEJ | POL | GDYNIA | FC Babilon United | M | 755 | M40 | 239 | 00:49:19 | 00:48:40 | - |
852 | 302 | LEHMANN MICHAŁ | POL | GDYNIA | KLUB AA | M | 758 | M30 | 275 | 00:48:52 | 00:48:41 | - |
853 | 9821 | KOPEĆ BARTOSZ | POL | GDAŃSK | M | 758 | M30 | 275 | 00:48:57 | 00:48:41 | - | |
854 | 98 | MRÓZ MAREK | POL | WARSZAWA | M | 758 | M30 | 275 | 00:49:00 | 00:48:41 | - | |
855 | 1964 | DĄBROWSKI PIOTR | POL | GDYNIA | biegamyrazem.pl | M | 758 | M50 | 86 | 00:49:04 | 00:48:41 | - |
856 | 2081 | MARTYKA JOLANTA | POL | GDYNIA | BIEGAMYRAZEM.PL | K | 95 | K40 | 26 | 00:49:04 | 00:48:42 | - |
857 | 1712 | MATUSIAK GRZEGORZ | POL | GDYNIA | M | 762 | M40 | 241 | 00:49:09 | 00:48:42 | - | |
858 | 589 | DALECKI BARTŁOMIEJ | POL | RUMIA | M | 763 | M40 | 242 | 00:49:04 | 00:48:43 | - | |
859 | 2475 | KAROLEWSKI DARIUSZ | POL | GDYNIA | M | 763 | M30 | 278 | 00:49:07 | 00:48:43 | - | |
860 | 9959 | CHWALCZEWSKI KONRAD | POL | GDYNIA | M | 765 | M16 | 18 | 00:49:03 | 00:48:44 | - | |
861 | 316 | KUNOWSKI KRZYSZTOF | POL | GDAŃSK | M | 766 | M30 | 279 | 00:48:50 | 00:48:48 | - | |
862 | 119 | ŚLIWIŃSKI ANDRZEJ | POL | KOSAKOWO | Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK | M | 767 | M20 | 130 | 00:49:13 | 00:48:49 | - |
863 | 1213 | HOŁOWACZ PAWEŁ | POL | KOSAKOWO | M | 767 | M30 | 280 | 00:49:16 | 00:48:49 | - | |
864 | 845 | BARTŁOMIEJCZUK MIREK | POL | ŻUKOWO | Biegam z Rodzinką | M | 769 | M50 | 87 | 00:49:02 | 00:48:50 | - |
865 | 1871 | ROMPA ADAM | POL | TCZEW | EbroGym | M | 770 | M20 | 131 | 00:49:02 | 00:48:51 | - |
866 | 269 | ORLIKOWSKI TADEUSZ | POL | GDYNIA | Biegająca Gdynia | M | 771 | M60 | 9 | 00:49:03 | 00:48:52 | - |
867 | 2364 | STĘPNIEWSKI WIKTOR | POL | GDAŃSK | Specjal Team | M | 772 | M30 | 281 | 00:48:58 | 00:48:53 | - |
868 | 624 | FURA PIOTR | POL | GDAŃSK | Husaria Race Team | M | 772 | M30 | 281 | 00:49:17 | 00:48:53 | - |
869 | 787 | FABISZAK JACEK | POL | GDANSK | Highly Protected Runners | M | 774 | M40 | 243 | 00:48:57 | 00:48:56 | - |
870 | 3247 | ŁĄCKI JAROSŁAW | POL | KOŚCIERZYNA | M | 775 | M40 | 244 | 00:49:22 | 00:48:57 | - | |
871 | 1788 | NIEMCZYK PRZEMYSLAW | POL | GDYNIA | M | 776 | M40 | 245 | 00:49:14 | 00:48:58 | - | |
872 | 1682 | GRZYBOWSKI ERYK | POL | GDYNIA | M | 776 | M20 | 132 | 00:49:27 | 00:48:58 | - | |
873 | 1846 | DŁUGOWSKI DARIUSZ | POL | GDYNIA | DDTEAM | M | 778 | M30 | 283 | 00:49:04 | 00:48:59 | - |
874 | 237 | FIJAŁKOWSKA ANETA | POL | RADOM | K | 96 | K40 | 27 | 00:49:07 | 00:48:59 | - | |
875 | 764 | KACZMARSKA PAULINA | POL | BRANIEWO | K | 96 | K20 | 31 | 00:49:09 | 00:48:59 | - | |
876 | 1378 | KOWALCZYK JUREK | POL | GDAŃSK | Yoko | M | 778 | M50 | 88 | 00:49:13 | 00:48:59 | - |
877 | 1162 | BERNATEK ADAM | POL | GDAŃSK | GetResponse Warriors | M | 778 | M20 | 133 | 00:49:28 | 00:48:59 | - |
878 | 34 | DZIEKAN GRZEGORZ | POL | STRZEBIELINO | M | 778 | M30 | 283 | 00:51:29 | 00:48:59 | - | |
879 | 1294 | KAWUCHA MIROSŁAW | POL | GDYNIA | KRS FORMOZA | M | 778 | M50 | 88 | 00:52:01 | 00:48:59 | - |
880 | 1356 | BERNACKI JACEK | POL | POŁCHOWO | KRS FORMOZA | M | 783 | M50 | 90 | 00:49:01 | 00:49:00 | - |
881 | 458 | KOLLEK-WITTBRODT LIDIA | POL | WŁADYSŁAWOWO | Biegamy Razem Władysławowo | K | 98 | K20 | 32 | 00:49:07 | 00:49:00 | - |
882 | 2483 | ZIELIŃSKI MACIEJ | POL | ŻELISTRZEWO | Coty Team | M | 783 | M40 | 246 | 00:49:12 | 00:49:00 | - |
883 | 1172 | POLEJEWSKI ANDRZEJ | POL | GDAŃSK | M | 783 | M50 | 90 | 00:49:13 | 00:49:00 | - | |
884 | 161 | KOWALIK MIECZYSŁAW | POL | DOBRZEWINO | Kowaliki | M | 783 | M50 | 90 | 00:49:26 | 00:49:00 | - |
885 | 566 | PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF | POL | PUCK | M | 787 | M30 | 285 | 00:49:32 | 00:49:01 | - | |
886 | 1615 | WOJDA MARCIN | POL | GDYNIA | M | 788 | M30 | 286 | 00:49:04 | 00:49:02 | - | |
887 | 573 | KLEIN ANDRZEJ | POL | GDAŃSK | M | 788 | M50 | 93 | 00:49:10 | 00:49:02 | - | |
888 | 2280 | BŁASZCZYK TOMASZ | POL | POGÓRZE | Kurort4Life | M | 790 | M30 | 287 | 00:49:25 | 00:49:03 | - |
889 | 897 | LIS MICHAŁ | POL | REDA | M | 790 | M20 | 134 | 00:49:26 | 00:49:03 | - | |
890 | 852 | GAŁUSZYŃSKA KATARZYNA | POL | GDYNIA | Active Flow Team | K | 99 | K30 | 34 | 00:49:11 | 00:49:04 | - |
891 | 2210 | BYCZYŃSKA BARBARA | POL | STAROGARD GDAŃSKI | SKL FILIPPIDES | K | 99 | K40 | 28 | 00:49:28 | 00:49:04 | - |
892 | 1210 | KANKOWSKA JUSTYNA | POL | LUZINO | GKS Kaszubi Luzino | K | 101 | K30 | 35 | 00:49:18 | 00:49:05 | - |
893 | 2145 | SKRZYŃSKI MICHAŁ | POL | GDYNIA | M | 792 | M20 | 135 | 00:49:09 | 00:49:06 | - | |
894 | 1089 | WAWRZONEK TOMASZ | POL | GDYNIA | M | 793 | M40 | 247 | 00:49:15 | 00:49:07 | - | |
895 | 1680 | POLAKOWSKI RAFAŁ | POL | GDYNIA | M | 793 | M30 | 288 | 00:49:34 | 00:49:07 | - | |
896 | 967 | MEYER ADRIANA | POL | POGORZE | K | 102 | K30 | 36 | 00:49:10 | 00:49:08 | - | |
897 | 2115 | KOSZNICKA MONIKA | POL | RUMIA | K | 102 | K20 | 33 | 00:49:19 | 00:49:08 | - | |
898 | 9794 | DIDENKOW SŁAWOMIR | POL | KOLECZKOWO | Osteo-sport Team | M | 795 | M50 | 94 | 00:49:26 | 00:49:08 | - |
899 | 2111 | STRZELECKA OLA | POL | GDAŃSK | LPP TEAM | K | 104 | K20 | 34 | 00:49:27 | 00:49:09 | - |
900 | 969 | TATAROWSKA PATRYCJA | POL | GDYNIA | K | 104 | K30 | 37 | 00:49:28 | 00:49:09 | - | |
901 | 1082 | SPRĘGA AURELIA | POL | STAROGARD GDAŃSKI | SKL FILIPPIDES | K | 104 | K40 | 29 | 00:49:34 | 00:49:09 | - |
902 | 2305 | SZYMAŃSKI ŁUKASZ | POL | GDAŃSK | M | 796 | M30 | 289 | 00:49:36 | 00:49:09 | - | |
903 | 9849 | HEIMRATH BARTŁOMIEJ | POL | GDYNIA | Potopx | M | 797 | M30 | 290 | 00:49:13 | 00:49:10 | - |
904 | 718 | WIŚNIEWSKA EWA | POL | RUMIA | K | 107 | K40 | 30 | 00:49:13 | 00:49:11 | - | |
905 | 913 | KUBICKA ALEKSANDRA | POL | GDAŃSK | Nasz Sukces Aleksandra Kubicka | K | 107 | K30 | 38 | 00:49:15 | 00:49:11 | - |
906 | 1683 | ŻÓŁTOWSKI KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | M | 798 | M40 | 248 | 00:49:20 | 00:49:11 | - | |
907 | 2027 | ZABORONEK JAKUB | POL | KWIDZYN | M | 798 | M20 | 136 | 00:49:22 | 00:49:11 | - | |
908 | 2039 | CENDROWSKI MARCIN | POL | RUMIA | M | 798 | M30 | 291 | 00:49:29 | 00:49:11 | - | |
909 | 1494 | KUBIAK ANDRZEJ | POL | RUMIA | M | 801 | M60 | 10 | 00:49:22 | 00:49:12 | - | |
910 | 355 | URBAŃSKI MARCIN | POL | KNYBAWA | M | 801 | M40 | 249 | 00:49:31 | 00:49:12 | - | |
911 | 9823 | BŁASZCZYK ANNA | POL | GDYNIA | K | 109 | K30 | 39 | 00:49:37 | 00:49:12 | - | |
912 | 1800 | TOMASZEWICZ PIOTR | POL | ELBLĄG | EnduroMan | M | 803 | M50 | 95 | 00:49:30 | 00:49:13 | - |
913 | 1963 | MATUSZAK KRZYSZTOF | POL | KIEŁPINO | Akademia Biegowa Kiełpino | M | 803 | M40 | 250 | 00:49:38 | 00:49:13 | - |
914 | 2206 | ZIEMBLA WOJCIECH | POL | GDYNIA | ziemblaki.pl | M | 803 | M40 | 250 | 00:49:42 | 00:49:13 | - |
915 | 1706 | HINCKA MARZENA | POL | GNIEŻDŻEWO | Biegamy razem Władysławowo | K | 110 | K30 | 40 | 00:50:02 | 00:49:13 | - |
916 | 1704 | LUNK KRZYSZTOF | POL | PUCK | LIVESTRONG | M | 803 | M40 | 250 | 00:53:02 | 00:49:13 | - |
917 | 734 | PUDEŁKO RAFAŁ | POL | GDYNIA | CP Team | M | 807 | M40 | 253 | 00:49:23 | 00:49:15 | - |
918 | 524 | ANTKOWIAK AGATA | POL | SIERAKÓW | K | 111 | K20 | 35 | 00:49:18 | 00:49:16 | - | |
919 | 1604 | JÓZEFOWICZ ŁUKASZ | POL | DZIAŁDOWO | State Street Running Club | M | 808 | M20 | 137 | 00:49:27 | 00:49:16 | - |
920 | 2189 | GRYGOROWICZ BARTOSZ | POL | GDAŃSK | Kulik&Kurek | M | 808 | M20 | 137 | 00:49:34 | 00:49:16 | - |
921 | 315 | PRZEWODOWSKI PIOTR | POL | GDAŃSK | LPP TEAM | M | 810 | M40 | 254 | 00:49:21 | 00:49:17 | - |
922 | 460 | CZAPLIŃSKI ARTUR | POL | GDYNIA | M | 811 | M40 | 255 | 00:49:33 | 00:49:18 | - | |
923 | 9766 | BABIRECKI MIROSŁAW | POL | GDYNIA | Padł na ryj Team | M | 811 | M40 | 255 | 00:49:42 | 00:49:18 | - |
924 | 1906 | DARGACZ MACIEJ | POL | BOLSZEWO | M | 811 | M20 | 139 | 00:51:51 | 00:49:18 | - | |
925 | 2449 | JANKOWSKA JUSTYNA | POL | GDYNIA | KS Pidrina Gdynia | K | 112 | K40 | 31 | 00:49:26 | 00:49:19 | - |
926 | 495 | GLEMBIN ALEKSANDER | POL | MRZEZINO | Drużyna Szpiku | M | 814 | M30 | 292 | 00:49:32 | 00:49:20 | - |
927 | 1109 | CZERWIŃSKI MICHAŁ | POL | GDAŃSK | SILCO | M | 814 | M16 | 19 | 00:49:47 | 00:49:20 | - |
928 | 2075 | WALCZAK ALEKSANDRA | POL | GDYNIA | LightBox Runners Team | K | 113 | K30 | 41 | 00:49:47 | 00:49:20 | - |
929 | 9836 | POCHYŁA KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | M | 816 | M50 | 96 | 00:49:34 | 00:49:21 | - | |
930 | 2234 | WIĘCIELEWSKA JOANNA | POL | GDYNIA | BigYellowFoot Adventure Team | K | 114 | K30 | 42 | 00:49:38 | 00:49:21 | - |
931 | 1776 | BARANOWSKI KRZYSZTOF | POL | SKARSZEWY | BBL STAROGARD GDANSKI,MORSY SKARSZEWY | M | 817 | M50 | 97 | 00:49:29 | 00:49:22 | - |
932 | 92 | SANDACH STEFAN | POL | GDYNIA | TEAM ZIELONA LAGUNA/Motywatornia | M | 817 | M70 | 5 | 00:49:38 | 00:49:22 | - |
933 | 759 | KIRYLUK BARTŁOMIEJ | POL | GDYNIA | M | 817 | M30 | 293 | 00:49:49 | 00:49:22 | - | |
934 | 2473 | OZIMKOWSKI KRZYSZTOF | POL | GDAŃSK | M | 817 | M40 | 257 | 00:49:50 | 00:49:22 | - | |
935 | 470 | ŻAK KAROLINA | POL | GDYNIA | Mama w Trójmieście | K | 115 | K30 | 43 | 00:49:25 | 00:49:23 | - |
936 | 9955 | WIATR JACEK | POL | GDYNIA | M | 821 | M40 | 258 | 00:49:43 | 00:49:23 | - | |
937 | 673 | KULINKOWSKI RAFAŁ | POL | JANKOWO GDAŃSKIE | M | 822 | M30 | 294 | 00:49:28 | 00:49:24 | - | |
938 | 323 | ŁUKOWICZ HENRYK | POL | GDAŃSK | M | 822 | M50 | 98 | 00:49:28 | 00:49:24 | - | |
939 | 2362 | GRZECHNIK ROMAN | POL | GDYNIA | biegamyrazem.pl | M | 822 | M70 | 6 | 00:49:47 | 00:49:24 | - |
940 | 1444 | MACKIEWICZ BOGDAN | POL | BOJSZOWY | Idego Group | M | 822 | M30 | 294 | 00:50:08 | 00:49:24 | - |
941 | 1517 | MIKSZUTA WOJCIECH | POL | GDAŃSK | M | 826 | M30 | 296 | 00:49:27 | 00:49:25 | - | |
942 | 1853 | BIELIŃSKI DOMINIK | POL | NOWE | NB Team/ Ambitius Runners Team | M | 826 | M20 | 140 | 00:49:39 | 00:49:25 | - |
943 | 1666 | PAWLAK DEZYDERIA | POL | GDYNIA | K | 116 | K30 | 44 | 00:49:41 | 00:49:25 | - | |
944 | 1668 | PAWLAK PIOTR | POL | GDYNIA | M | 826 | M30 | 296 | 00:49:41 | 00:49:25 | - | |
945 | 216 | FRĄCKOWIAK TOMASZ | POL | GDYNIA | M | 826 | M30 | 296 | 00:49:57 | 00:49:25 | - | |
946 | 123 | POGORZELSKI DAMIAN | POL | RUMIA | PEKAZET | M | 826 | M30 | 296 | 00:49:59 | 00:49:25 | - |
947 | 295 | BRZEŚKIEWICZ KAROL | POL | GDYNIA | M | 826 | M30 | 296 | 00:51:28 | 00:49:25 | - | |
948 | 842 | MIELCZAREK MARTA | POL | GDAŃSK | K | 117 | K20 | 36 | 00:49:27 | 00:49:26 | - | |
949 | 2333 | ŚLESZYŃSKI ANDRZEJ | POL | GDYNIA | M | 832 | M30 | 301 | 00:49:35 | 00:49:26 | - | |
950 | 1474 | MALINOWSKA WIOLETTA | POL | GDYNIA | Podeszwa Team | K | 117 | K40 | 32 | 00:49:40 | 00:49:26 | - |
951 | 1330 | KORUBA SZYMON | POL | GDYNIA | VILO | M | 832 | M16 | 20 | 00:49:46 | 00:49:26 | - |
952 | 484 | KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA | POL | RUMIA | Głodny Zwycięstwa Team | K | 119 | K30 | 45 | 00:49:35 | 00:49:28 | - |
953 | 2038 | MORAWSKA KATARZYNA | POL | GDYNIA | K | 119 | K30 | 45 | 00:49:43 | 00:49:28 | - | |
954 | 1555 | PANEK PAWEŁ | POL | RUMIA | M | 834 | M20 | 141 | 00:49:49 | 00:49:29 | - | |
955 | 2453 | MARJAŃSKI TOMASZ | POL | GDYNIA | KS Pidrina Gdynia | M | 834 | M40 | 259 | 00:49:54 | 00:49:29 | - |
956 | 107 | POMIERSKI MICHAL | POL | GDANSK | M | 834 | M30 | 302 | 00:50:00 | 00:49:29 | - | |
957 | 925 | SANKOWSKA EWELINA | POL | GDYNIA | K | 121 | K40 | 33 | 00:49:31 | 00:49:30 | - | |
958 | 9814 | MOSIĄDZ PAWEŁ | POL | SULECHÓW | M | 837 | M30 | 303 | 00:49:33 | 00:49:30 | - | |
959 | 1657 | DĄBROWSKI GRZEGORZ | POL | REDA | M | 837 | M60 | 11 | 00:49:40 | 00:49:30 | - | |
960 | 671 | SZCZEPANOWSKA AGNIESZKA | POL | SADLINKI | K | 122 | K30 | 47 | 00:49:36 | 00:49:31 | - | |
961 | 253 | KOCZAPSKI PAWEŁ | POL | GDYNIA | M | 839 | M40 | 260 | 00:49:44 | 00:49:31 | - | |
962 | 1050 | ZAJAC ADAM | POL | MOSTY | TYLKO NIE GILI GILI | M | 839 | M40 | 260 | 00:49:59 | 00:49:31 | - |
963 | 2260 | MAGRIAN IZABELA | POL | GDYNIA | KAŻDY SOBIE ... TEAM | K | 123 | K40 | 34 | 00:49:43 | 00:49:32 | - |
964 | 2327 | KOZŁOWSKI GRZEGORZ | POL | GDYNIA | CADOR | M | 841 | M30 | 304 | 00:50:00 | 00:49:32 | - |
965 | 1148 | SOSZYŃSKI MIROSLAW | POL | GDYNIA | Trefl Biega | M | 842 | M30 | 305 | 00:49:37 | 00:49:33 | - |
966 | 579 | DALECKA DOROTA | POL | GDYNIA | Biegamyrazem.pl | K | 124 | K30 | 48 | 00:49:52 | 00:49:33 | - |
967 | 9828 | LISZEWSKI TOMASZ | POL | GDYNIA | M | 842 | M40 | 262 | 00:49:55 | 00:49:33 | - | |
968 | 593 | PIECYK JACEK | POL | SZADEK | Szadkobiegacze | M | 842 | M40 | 262 | 00:49:58 | 00:49:33 | - |
969 | 1554 | ZIELIŃSKI JACEK | POL | REDA | biegamyrazem.pl | M | 842 | M50 | 99 | 00:54:52 | 00:49:33 | - |
970 | 1655 | CZAPLIŃSKI MAREK | POL | GDYNIA | biegamyrazem.pl | M | 846 | M40 | 264 | 00:54:53 | 00:49:35 | - |
971 | 920 | DĄBROWSKA ALEKSANDRA | POL | BOLSZEWO | Run Babys | K | 125 | K40 | 35 | 00:49:43 | 00:49:36 | - |
972 | 9847 | GRADZIK MICHAŁ | POL | GDYNIA | M | 847 | M30 | 306 | 00:49:58 | 00:49:36 | - | |
973 | 399 | FOTEK ARKADIUSZ | POL | RUMIA | FOTEK TEAM | M | 848 | M40 | 265 | 00:50:10 | 00:49:37 | - |
974 | 2063 | MICKIEWICZ ILONA | POL | WEJHEROWO | K | 126 | K30 | 49 | 00:49:42 | 00:49:38 | - | |
975 | 578 | SAWCZUK JOANNA | POL | GDAŃSK | Body In Motion/Taka RYBA | K | 126 | K40 | 36 | 00:49:51 | 00:49:38 | - |
976 | 577 | ROGAŁA MARCIN | POL | GDYNIA | Gimnazjum nr 1 | M | 849 | M16 | 21 | 00:49:52 | 00:49:38 | - |
977 | 2137 | ZAMBRZYCKI TOMASZ | POL | GDYNIA | M | 849 | M40 | 266 | 00:50:01 | 00:49:38 | - | |
978 | 3138 | DADEJ RAFAŁ | POL | GDYNIA | M | 851 | M40 | 267 | 00:43:34 | 00:49:39 | - | |
979 | 1182 | PAWELEC ANDRZEJ | POL | GDYNIA | M | 851 | M30 | 307 | 00:49:58 | 00:49:39 | - | |
980 | 1812 | MURAWSKI MARIUSZ | POL | TCZEW | Apator Metrix S.A. | M | 853 | M30 | 308 | 00:49:50 | 00:49:40 | - |
981 | 2192 | KAŹMIERSKI GRZEGORZ | POL | GDYNIA | M | 853 | M40 | 268 | 00:50:03 | 00:49:40 | - | |
982 | 2445 | WENTA ELŻBIETA | POL | GDYNIA | KS Pidrina Gdynia | K | 128 | K50 | 4 | 00:50:05 | 00:49:40 | - |
983 | 9782 | MAGNUSKI MICHAŁ | POL | MALBORK | M | 855 | M20 | 142 | 00:49:52 | 00:49:41 | - | |
984 | 1721 | PACZESNY MARTA | POL | GDANSK | K | 129 | K30 | 50 | 00:50:03 | 00:49:41 | - | |
985 | 1672 | KRAWCZUK AGNIESZKA | POL | GDYNIA | każdy sobie ...Team | K | 130 | K20 | 37 | 00:49:44 | 00:49:42 | - |
986 | 183 | URTNOWSKI HENRYK | POL | GDAŃSK | Eurostyl Gdańsk | M | 856 | M80 | 1 | 00:49:51 | 00:49:42 | - |
987 | 498 | NIETUPSKI KRZYSZTOF | POL | GDYNIA | RCI Gdynia | M | 857 | M40 | 269 | 00:50:04 | 00:49:43 | - |
988 | 1253 | BOJAN ANDRZEJ | POL | GDYNIA | Anddach | M | 857 | M40 | 269 | 00:52:49 | 00:49:43 | - |
989 | 590 | KOTLARZ MICHAŁ | POL | GDYNIA | M | 859 | M40 | 271 | 00:50:11 | 00:49:46 | - | |
990 | 2400 | KUKIEŁKO ARTUR | POL | MOSTY | M | 860 | M40 | 272 | 00:49:56 | 00:49:47 | - | |
991 | 1573 | FELCHNER AGNIESZKA | POL | WEJHEROWO | K | 131 | K20 | 38 | 00:50:14 | 00:49:47 | - | |
992 | 668 | HOFFMANN NATALIA | POL | DZIERZGOŃ | K | 132 | K20 | 39 | 00:49:56 | 00:49:48 | - | |
993 | 1665 | ŻURAWSKI KAMIL | POL | SMYKÓW | M | 861 | M30 | 309 | 00:50:10 | 00:49:48 | - | |
994 | 1024 | DELEBIS KATARZYNA | POL | GDYNIA | LightBox Runners Team | K | 133 | K30 | 51 | 00:49:58 | 00:49:49 | - |
995 | 189 | SUCHORZ JUSTYNA | POL | PIERWOSZYNO | K | 133 | K40 | 37 | 00:50:06 | 00:49:49 | - | |
996 | 1503 | LESIAK MAREK | POL | GDYNIA | M | 862 | M30 | 310 | 00:50:10 | 00:49:49 | - | |
997 | 698 | SUCHOCKI JANUSZ | POL | SUCHY DWÓR | parkrun gdynia | M | 863 | M50 | 100 | 00:49:52 | 00:49:50 | - |
998 | 1787 | STERNIK ANDRZEJ | POL | GDAŃSK | M | 863 | M40 | 273 | 00:49:59 | 00:49:50 | - | |
999 | 1308 | MALISZEWSKI ADRIAN | POL | GDYNIA | Mamy To | M | 863 | M40 | 273 | 00:50:14 | 00:49:50 | - |
1000 | 713 | WOCIAL TOMASZ | POL | GDYNIA | M | 863 | M40 | 273 | 00:50:18 | 00:49:50 | - |